FootballFutsal (FIFA)Futsal (AMF)Beach SoccerAustralian FootballAmerican FootballFlag FootballBeach Flag Football
Rugby UnionRugby SevensRugby LeagueTouchIce HockeyBandyField HockeyIndoor Hockey
Floorball
Roller HockeyInline Hockey (FIRS)Inline Hockey (IIHF)Skater HockeyBall HockeyLacrosseBox Lacrosse
Intercrosse
RingetteShintyWater PoloBeach Water PoloCanoe PoloCycleballRoller Derby
CricketIndoor Cricket
BaseballSoftballPesäpalloUltimateBeach UltimateGuts
VolleyballFistballBasketball3x3 BasketballNetballKorfballHandballBeach Handball
TchoukballBeach TchoukballQuidditchUnderwater HockeyUnderwater RugbyCurlingSepak TakrawBeach Sepak Takraw
RollballKabaddiIndoor KabaddiBeach KabaddiPoloPolocrosseHorseballSnow Polo
MEN'S FIELD HOCKEY - 2012 RESULTS

Latest Men's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Men's Fixtures

Men's Ranking

Latest Women's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Women's Fixtures

Women's Ranking

DATE VENUE MATCH COMPETITION STAGE
27.12 Al Rayyan (Qatar) Pakistan 5-4 India Asian Champions Trophy Final
27.12 Al Rayyan (Qatar) Malaysia 3-1 China Asian Champions Trophy 3rd Place Match
27.12 Al Rayyan (Qatar) Oman 2-1 Japan Asian Champions Trophy 5th Place Match
26.12 Al Rayyan (Qatar) China 6-1 Oman Asian Champions Trophy Group Stage
26.12 Al Rayyan (Qatar) Malaysia 5-3 India Asian Champions Trophy Group Stage
26.12 Al Rayyan (Qatar) Pakistan 5-2 Japan Asian Champions Trophy Group Stage
24.12 Al Rayyan (Qatar) China 2-1 Malaysia Asian Champions Trophy Group Stage
24.12 Al Rayyan (Qatar) India 2-1 Pakistan Asian Champions Trophy Group Stage
24.12 Al Rayyan (Qatar) Japan 7-1 Oman Asian Champions Trophy Group Stage
23.12 Al Rayyan (Qatar) China 4-2 Japan Asian Champions Trophy Group Stage
23.12 Al Rayyan (Qatar) India 11-0 Oman Asian Champions Trophy Group Stage
23.12 Al Rayyan (Qatar) Malaysia 3-3 Pakistan Asian Champions Trophy Group Stage
21.12 Al Rayyan (Qatar) India 3-1 Japan Asian Champions Trophy Group Stage
21.12 Al Rayyan (Qatar) Malaysia 4-1 Oman Asian Champions Trophy Group Stage
21.12 Al Rayyan (Qatar) Pakistan 5-2 China Asian Champions Trophy Group Stage
20.12 Al Rayyan (Qatar) India 4-0 China Asian Champions Trophy Group Stage
20.12 Al Rayyan (Qatar) Malaysia 4-1 Japan Asian Champions Trophy Group Stage
20.12 Al Rayyan (Qatar) Pakistan 8-3 Oman Asian Champions Trophy Group Stage
12.12 Suva (Fiji) Fiji 17-2 Vanuatu World League 1st Round (Fiji)
10.12 Suva (Fiji) Papua New Guinea 1-0 Vanuatu World League 1st Round (Fiji)
09.12 Melbourne Australia 2-1 Netherlands
After extra time
Champions Trophy Final
09.12 Melbourne (Australia) Pakistan 3-2 India Champions Trophy 3rd Place Match
09.12 Melbourne (Australia) Belgium 5-4 Germany
After extra time
Champions Trophy 5th Place Match
09.12 Melbourne (Australia) New Zealand 3-2 England
After extra time
Champions Trophy 7th Place Match
09.12 Suva Fiji 7-0 Papua New Guinea World League 1st Round (Fiji)
08.12 Melbourne Australia 3-0 India Champions Trophy Semi-Final
08.12 Melbourne (Australia) Netherlands 5-2 Pakistan Champions Trophy Semi-Final
08.12 Melbourne (Australia) Belgium 4-0 England Champions Trophy 5th-8th Place Semi-Final
08.12 Melbourne (Australia) Germany 6-4 New Zealand Champions Trophy 5th-8th Place Semi-Final
06.12 Melbourne Australia 2-0 England Champions Trophy Quarter-Final
06.12 Melbourne (Australia) India 1-0 Belgium Champions Trophy Quarter-Final
06.12 Melbourne (Australia) Netherlands 2-0 New Zealand Champions Trophy Quarter-Final
06.12 Melbourne (Australia) Pakistan 2-1 Germany Champions Trophy Quarter-Final
04.12 Melbourne (Australia) England 1-1 New Zealand Champions Trophy Pool A
04.12 Melbourne (Australia) Germany 3-2 India Champions Trophy Pool A
04.12 Melbourne Australia 1-0 Pakistan Champions Trophy Pool B
04.12 Melbourne (Australia) Netherlands 5-4 Belgium Champions Trophy Pool B
02.12 Melbourne (Australia) England 4-1 Germany Champions Trophy Pool A
02.12 Melbourne (Australia) India 4-2 New Zealand Champions Trophy Pool A
02.12 Melbourne Australia 0-0 Netherlands Champions Trophy Pool B
02.12 Melbourne (Australia) Pakistan 2-0 Belgium Champions Trophy Pool B
02.12 Quilmes Argentina 5-0 South Korea Champions Challenge I Final
02.12 Quilmes (Argentina) Ireland 4-3 Malaysia
After extra time
Champions Challenge I 3rd Place Match
02.12 Quilmes (Argentina) Japan 4-2 Canada Champions Challenge I 5th Place Match
02.12 Quilmes (Argentina) South Africa 4-2 Poland Champions Challenge I 7th Place Match
02.12 Al Rayyan (Qatar) Azerbaijan 4-3 Sri Lanka World League 1st Round (Qatar)
02.12 Al Rayyan (Qatar) Turkey 4-3 Oman World League 1st Round (Qatar)
01.12 Melbourne (Australia) India 3-1 England Champions Trophy Pool A
01.12 Melbourne (Australia) Germany 3-2 New Zealand Champions Trophy Pool A
01.12 Melbourne Australia 4-2 Belgium Champions Trophy Pool B
01.12 Melbourne (Australia) Netherlands 3-1 Pakistan Champions Trophy Pool B
01.12 Quilmes Argentina 2-1 Ireland Champions Challenge I Semi-Final
01.12 Quilmes (Argentina) South Korea 6-3 Malaysia Champions Challenge I Semi-Final
01.12 Quilmes (Argentina) Canada 4-2 Poland Champions Challenge I 5th-8th Place Semi-Final
01.12 Quilmes (Argentina) Japan 2-1 South Africa Champions Challenge I 5th-8th Place Semi-Final
01.12 Al Rayyan (Qatar) Azerbaijan 3-1 Oman World League 1st Round (Qatar)
01.12 Al Rayyan Qatar 2-1 Sri Lanka World League 1st Round (Qatar)
30.11 Al Rayyan (Qatar) Oman 4-3 Sri Lanka World League 1st Round (Qatar)
30.11 Al Rayyan Qatar 1-0 Turkey World League 1st Round (Qatar)
29.11 Quilmes Argentina 5-1 Canada Champions Challenge I Quarter-Final
29.11 Quilmes (Argentina) Ireland 4-0 Poland Champions Challenge I Quarter-Final
29.11 Quilmes (Argentina) Malaysia 4-1 South Africa Champions Challenge I Quarter-Final
29.11 Quilmes (Argentina) South Korea 3-2 Japan Champions Challenge I Quarter-Final
28.11 Al Rayyan (Qatar) Azerbaijan 4-0 Turkey World League 1st Round (Qatar)
28.11 Al Rayyan Qatar 4-3 Oman World League 1st Round (Qatar)
27.11 Quilmes (Argentina) Malaysia 4-2 Canada Champions Challenge I Pool A
27.11 Quilmes (Argentina) Poland 5-4 South Korea Champions Challenge I Pool A
27.11 Quilmes Argentina 4-1 Japan Champions Challenge I Pool B
27.11 Quilmes (Argentina) Ireland 3-1 South Africa Champions Challenge I Pool B
27.11 Al Rayyan Qatar 4-5 Azerbaijan World League 1st Round (Qatar)
27.11 Al Rayyan (Qatar) Sri Lanka 6-2 Turkey World League 1st Round (Qatar)
25.11 Quilmes (Argentina) Canada 3-3 Poland Champions Challenge I Pool A
25.11 Quilmes (Argentina) Malaysia 4-2 South Korea Champions Challenge I Pool A
25.11 Quilmes Argentina 2-1 South Africa Champions Challenge I Pool B
25.11 Quilmes (Argentina) Japan 3-0 Ireland Champions Challenge I Pool B
24.11 Quilmes (Argentina) Malaysia 4-0 Poland Champions Challenge I Pool A
24.11 Quilmes (Argentina) South Korea 2-0 Canada Champions Challenge I Pool A
24.11 Quilmes Argentina 4-3 Ireland Champions Challenge I Pool B
24.11 Quilmes (Argentina) Japan 4-4 South Africa Champions Challenge I Pool B
18.11 Chula Vista USA 8-0 Mexico World League 1st Round (USA)
17.11 Tacarigua (Trinidad & Tobago) Chile 6-1 Venezuela World League 1st Round (Trinidad & Tobago)
17.11 Tacarigua Trinidad & Tobago 3-1 Barbados World League 1st Round (Trinidad & Tobago)
17.11 Chula Vista USA 16-0 Guatemala World League 1st Round (USA)
16.11 Tacarigua (Trinidad & Tobago) Barbados 10-1 Venezuela World League 1st Round (Trinidad & Tobago)
16.11 Tacarigua Trinidad & Tobago 2-1 Chile World League 1st Round (Trinidad & Tobago)
16.11 Chula Vista (USA) Mexico 8-0 Guatemala World League 1st Round (USA)
14.11 Tacarigua (Trinidad & Tobago) Chile 5-3 Barbados World League 1st Round (Trinidad & Tobago)
14.11 Tacarigua Trinidad & Tobago 9-2 Venezuela World League 1st Round (Trinidad & Tobago)
30.09 Lousada Portugal 3-3 Gibraltar
2-0 pens
World League 1st Round (Portugal)
30.09 Lousada (Portugal) Scotland 9-0 Italy World League 1st Round (Portugal)
29.09 Lousada (Portugal) Italy 2-0 Morocco World League 1st Round (Portugal)
29.09 Lousada Portugal 0-7 Scotland World League 1st Round (Portugal)
28.09 Lousada Portugal 4-2 Italy
Match continued from 25.09
World League 1st Round (Portugal)
27.09 Lousada Portugal 6-1 Morocco World League 1st Round (Portugal)
27.09 Lousada (Portugal) Scotland 5-0 Gibraltar World League 1st Round (Portugal)
26.09 Lousada (Portugal) Gibraltar 3-3 Italy
3-1 pens
World League 1st Round (Portugal)
26.09 Lousada Scotland 9-0 Morocco World League 1st Round (Portugal)
25.09 Lousada (Portugal) Gibraltar 1-0 Morocco World League 1st Round (Portugal)
25.09 Lousada Portugal 2-1 Italy
Match stopped at half-time due to adverse conditions
Second half will be played on 28.09
World League 1st Round (Portugal)
09.09 Cardiff (Wales) Ireland 8-0 Sweden World League 1st Round (Wales)
09.09 Cardiff Wales 0-0 Austria
3-4 pens
World League 1st Round (Wales)
09.09 Accra Ghana 1-3 Egypt World League 1st Round (Ghana)
08.09 Cardiff (Wales) Ireland 5-1 Austria World League 1st Round (Wales)
08.09 Cardiff Wales 4-0 Sweden World League 1st Round (Wales)
08.09 Accra (Ghana) Egypt 5-0 Nigeria World League 1st Round (Ghana)
07.09 Cardiff (Wales) Austria 5-1 Sweden World League 1st Round (Wales)
07.09 Cardiff Wales 0-5 Ireland World League 1st Round (Wales)
07.09 Accra Ghana 1-0 Nigeria World League 1st Round (Ghana)
02.09 Singapore (Singapore) Bangladesh 6-1 Thailand World League 1st Round (Singapore)
02.09 Singapore Singapore 2-1 Hong Kong World League 1st Round (Singapore)
01.09 Singapore (Singapore) Hong Kong 1-1 Thailand
4-3 pens
World League 1st Round (Singapore)
01.09 Singapore Singapore 2-4 Bangladesh World League 1st Round (Singapore)
31.08 Singapore (Singapore) Bangladesh 6-1 Hong Kong World League 1st Round (Singapore)
31.08 Singapore Singapore 6-0 Thailand World League 1st Round (Singapore)
19.08 Prague Czech Republic 3-3 Ukraine
2-3 pens
World League 1st Round (Czech Republic)
19.08 Prague (Czech Republic) Poland 2-0 Belarus World League 1st Round (Czech Republic)
18.08 Prague Czech Republic 2-3 Poland World League 1st Round (Czech Republic)
18.08 Prague (Czech Republic) Ukraine 5-4 Belarus World League 1st Round (Czech Republic)
17.08 Prague Czech Republic 1-2 Belarus World League 1st Round (Czech Republic)
17.08 Prague (Czech Republic) Poland 5-0 Ukraine World League 1st Round (Czech Republic)
11.08 London (England) Germany 2-1 Netherlands Olympic Games Final
11.08 London (England) Great Britain 1-3 Australia Olympic Games 3rd Place Match
11.08 London (England) Belgium 5-2 Spain Olympic Games 5th Place Match
11.08 London (England) South Africa 3-2 India Olympic Games 11th Place Match
09.08 London (England) Germany 4-2 Australia Olympic Games Semi-Final
09.08 London (England) Great Britain 2-9 Netherlands Olympic Games Semi-Final
09.08 London (England) Pakistan 3-2 South Korea Olympic Games 7th Place Match
09.08 London (England) New Zealand 3-1 Argentina Olympic Games 9th Place Match
07.08 London (England) Argentina 6-3 South Africa Olympic Games Pool A
07.08 London (England) Australia 7-0 Pakistan Olympic Games Pool A
07.08 London (England) Great Britain 1-1 Spain Olympic Games Pool A
07.08 London (England) Belgium 3-0 India Olympic Games Pool B
07.08 London (England) Germany 5-5 New Zealand Olympic Games Pool B
07.08 London (England) Netherlands 4-2 South Korea Olympic Games Pool B
05.08 London (England) Great Britain 3-3 Australia Olympic Games Pool A
05.08 London (England) Pakistan 5-4 South Africa Olympic Games Pool A
05.08 London (England) Spain 3-1 Argentina Olympic Games Pool A
05.08 London (England) Belgium 1-1 New Zealand Olympic Games Pool B
05.08 London (England) Netherlands 3-1 Germany Olympic Games Pool B
05.08 London (England) South Korea 4-1 India Olympic Games Pool B
03.08 London (England) Argentina 2-2 Australia Olympic Games Pool A
03.08 London (England) Great Britain 4-1 Pakistan Olympic Games Pool A
03.08 London (England) Spain 3-2 South Africa Olympic Games Pool A
03.08 London (England) Belgium 2-1 South Korea Olympic Games Pool B
03.08 London (England) Germany 5-2 India Olympic Games Pool B
03.08 London (England) Netherlands 5-1 New Zealand Olympic Games Pool B
01.08 London (England) Australia 5-0 Spain Olympic Games Pool A
01.08 London (England) Great Britain 2-2 South Africa Olympic Games Pool A
01.08 London (England) Pakistan 2-0 Argentina Olympic Games Pool A
01.08 London (England) Germany 1-0 South Korea Olympic Games Pool B
01.08 London (England) Netherlands 3-1 Belgium Olympic Games Pool B
01.08 London (England) New Zealand 3-1 India Olympic Games Pool B
30.07 London (England) Australia 6-0 South Africa Olympic Games Pool A
30.07 London (England) Great Britain 4-1 Argentina Olympic Games Pool A
30.07 London (England) Pakistan 1-1 Spain Olympic Games Pool A
30.07 London (England) Germany 2-1 Belgium Olympic Games Pool B
30.07 London (England) Netherlands 3-2 India Olympic Games Pool B
30.07 London (England) South Korea 2-0 New Zealand Olympic Games Pool B
01.07 Hillsborough (Northern Ireland) Ireland 1-1 Wales Celtic Cup
01.07 Hillsborough (Northern Ireland) South Africa 6-5 Scotland Celtic Cup
01.07 Zagreb Croatia 4-2 Austria Alps Cup
01.07 Zagreb (Croatia) Switzerland 5-0 Italy Alps Cup
30.06 Hillsborough (Northern Ireland) Ireland 6-3 Scotland Celtic Cup
30.06 Hillsborough (Northern Ireland) South Africa 5-0 Wales Celtic Cup
30.06 Zagreb (Croatia) Austria 3-0 Italy Alps Cup
30.06 Zagreb Croatia 2-2 Switzerland Alps Cup
29.06 Hillsborough (Northern Ireland) Scotland 3-0 Wales Celtic Cup
29.06 Zagreb Croatia 3-2 Italy Alps Cup
29.06 Zagreb (Croatia) Switzerland 3-2 Austria Alps Cup
28.06 Hillsborough (Northern Ireland) Ireland 4-2 South Africa Celtic Cup
06.05 Kakamigahara Japan 1-2 South Africa Olympic Qualifying Tournament 3 Final
06.05 Kakamigahara (Japan) China 5-3 Austria Olympic Qualifying Tournament 3 3rd Place Match
06.05 Kakamigahara (Japan) Czech Republic 5-1 Brazil Olympic Qualifying Tournament 3 5th Place Match
06.05 Macau Macau 1-11 Hong Kong Interport
04.05 Kakamigahara (Japan) Austria 2-2 South Africa Olympic Qualifying Tournament 3 Group Stage
04.05 Kakamigahara (Japan) Czech Republic 5-0 Brazil Olympic Qualifying Tournament 3 Group Stage
04.05 Kakamigahara Japan 3-2 China Olympic Qualifying Tournament 3 Group Stage
02.05 Kakamigahara (Japan) Austria 3-1 Brazil Olympic Qualifying Tournament 3 Group Stage
02.05 Kakamigahara (Japan) China 1-0 Czech Republic Olympic Qualifying Tournament 3 Group Stage
02.05 Kakamigahara Japan 3-3 South Africa Olympic Qualifying Tournament 3 Group Stage
30.04 Kakamigahara (Japan) Austria 2-1 Czech Republic Olympic Qualifying Tournament 3 Group Stage
30.04 Kakamigahara Japan 11-0 Brazil Olympic Qualifying Tournament 3 Group Stage
30.04 Kakamigahara (Japan) South Africa 5-2 China Olympic Qualifying Tournament 3 Group Stage
28.04 Kakamigahara (Japan) China 8-0 Brazil Olympic Qualifying Tournament 3 Group Stage
28.04 Kakamigahara (Japan) South Africa 6-2 Czech Republic Olympic Qualifying Tournament 3 Group Stage
28.04 Kakamigahara Japan 4-1 Austria Olympic Qualifying Tournament 3 Group Stage
26.04 Kakamigahara (Japan) China 1-0 Austria Olympic Qualifying Tournament 3 Group Stage
26.04 Kakamigahara Japan 6-0 Czech Republic Olympic Qualifying Tournament 3 Group Stage
26.04 Kakamigahara (Japan) South Africa 11-1 Brazil Olympic Qualifying Tournament 3 Group Stage
24.04 Bangkok (Thailand) Bangladesh 6-3 Oman AHF Cup Final
24.04 Bangkok (Thailand) Sri Lanka 5-2 Taiwan AHF Cup 3rd Place Match
23.04 Bangkok (Thailand) Oman 2-1 Taiwan AHF Cup Semi-Final
23.04 Bangkok (Thailand) Bangladesh 5-3 Sri Lanka AHF Cup Semi-Final
23.04 Bangkok (Thailand) Uzbekistan 3-2 Singapore AHF Cup 5th Place Match
23.04 Bangkok (Thailand) Thailand 3-1 Hong Kong AHF Cup 7th Place Match
21.04 Bangkok (Thailand) Hong Kong 2-2 Sri Lanka AHF Cup Group A
21.04 Bangkok (Thailand) Oman 2-0 Uzbekistan AHF Cup Group A
21.04 Bangkok (Thailand) Singapore 0-0 Taiwan AHF Cup Group B
20.04 Bangkok (Thailand) Oman 4-1 Hong Kong AHF Cup Group A
20.04 Bangkok (Thailand) Sri Lanka 9-2 Kazakhstan AHF Cup Group A
20.04 Bangkok Thailand 0-9 Bangladesh AHF Cup Group B
19.04 Bangkok (Thailand) Bangladesh 4-1 Singapore AHF Cup Group B
19.04 Bangkok (Thailand) Uzbekistan 9-0 Kazakhstan AHF Cup Group A
18.04 Bangkok Thailand 1-2 Taiwan AHF Cup Group B
18.04 Bangkok (Thailand) Oman 4-2 Sri Lanka AHF Cup Group A
17.04 Bangkok (Thailand) Bangladesh 4-2 Taiwan AHF Cup Group B
17.04 Bangkok (Thailand) Sri Lanka 3-1 Uzbekistan AHF Cup Group A
17.04 Bangkok (Thailand) Hong Kong 6-0 Kazakhstan AHF Cup Group A
16.04 Bangkok Thailand 1-2 Singapore AHF Cup Group B
16.04 Bangkok (Thailand) Oman 11-1 Kazakhstan AHF Cup Group A
16.04 Bangkok (Thailand) Uzbekistan 3-1 Hong Kong AHF Cup Group A
29.03 Al Rayyan Qatar 2-4 Oman Gulf Cup Match 2
27.03 Al Rayyan Qatar 2-4 Oman Gulf Cup Match 1
18.03 Dublin (Ireland) Ukraine 2-1 Chile Olympic Qualifying Tournament 2 5th Place Match
18.03 Dublin (Ireland) Malaysia 6-1 Russia Olympic Qualifying Tournament 2 3rd Place Match
18.03 Dublin Ireland 2-3 South Korea Olympic Qualifying Tournament 2 Final
17.03 Dublin (Ireland) South Korea 5-1 Russia Olympic Qualifying Tournament 2 Group Stage
17.03 Dublin Ireland 1-1 Malaysia Olympic Qualifying Tournament 2 Group Stage
17.03 Dublin (Ireland) Chile 4-2 Ukraine Olympic Qualifying Tournament 2 Group Stage
17.03 Saint Brélade Jersey 5-4 Guernsey Inter-Insular
15.03 Dublin (Ireland) South Korea 3-2 Malaysia Olympic Qualifying Tournament 2 Group Stage
15.03 Dublin (Ireland) Russia 2-0 Ukraine Olympic Qualifying Tournament 2 Group Stage
15.03 Dublin Ireland 3-0 Chile Olympic Qualifying Tournament 2 Group Stage
13.03 Dublin (Ireland) Russia 4-3 Chile Olympic Qualifying Tournament 2 Group Stage
13.03 Dublin (Ireland) Malaysia 5-1 Ukraine Olympic Qualifying Tournament 2 Group Stage
13.03 Dublin Ireland 1-1 South Korea Olympic Qualifying Tournament 2 Group Stage
11.03 Dublin (Ireland) South Korea 6-1 Chile Olympic Qualifying Tournament 2 Group Stage
11.03 Dublin (Ireland) Malaysia 6-2 Russia Olympic Qualifying Tournament 2 Group Stage
11.03 Dublin Ireland 12-0 Ukraine Olympic Qualifying Tournament 2 Group Stage
10.03 Dublin (Ireland) South Korea 8-2 Ukraine Olympic Qualifying Tournament 2 Group Stage
10.03 Dublin (Ireland) Malaysia 5-1 Chile Olympic Qualifying Tournament 2 Group Stage
10.03 Dublin Ireland 6-1 Russia Olympic Qualifying Tournament 2 Group Stage
26.02 New Delhi (India) Italy 5-0 Singapore Olympic Qualifying Tournament 1 5th Plcce Match
26.02 New Delhi (India) Canada 4-3 Poland Olympic Qualifying Tournament 1 3rd Place Match
26.02 New Delhi India 8-1 France Olympic Qualifying Tournament 1 Final
24.02 New Delhi (India) Italy 4-0 Singapore Olympic Qualifying Tournament 1 Group Stage
24.02 New Delhi India 4-2 Poland Olympic Qualifying Tournament 1 Group Stage
24.02 New Delhi (India) Canada 1-1 France Olympic Qualifying Tournament 1 Group Stage
22.02 New Delhi (India) Poland 11-3 Singapore Olympic Qualifying Tournament 1 Group Stage
22.02 New Delhi India 3-2 Canada Olympic Qualifying Tournament 1 Group Stage
22.02 New Delhi (India) France 3-0 Italy Olympic Qualifying Tournament 1 Group Stage
21.02 New Delhi (India) Poland 7-2 Italy Olympic Qualifying Tournament 1 Group Stage
21.02 New Delhi India 6-2 France Olympic Qualifying Tournament 1 Group Stage
21.02 New Delhi (India) Canada 15-1 Singapore Olympic Qualifying Tournament 1 Group Stage
19.02 New Delhi (India) Poland 3-2 Canada Olympic Qualifying Tournament 1 Group Stage
19.02 New Delhi India 8-1 Italy Olympic Qualifying Tournament 1 Group Stage
19.02 New Delhi (India) France 9-0 Singapore Olympic Qualifying Tournament 1 Group Stage
18.02 New Delhi India 15-1 Singapore Olympic Qualifying Tournament 1 Group Stage
18.02 New Delhi (India) France 2-1 Poland Olympic Qualifying Tournament 1 Group Stage
18.02 New Delhi (India) Canada 9-0 Italy Olympic Qualifying Tournament 1 Group Stage