FootballFutsal (FIFA)Futsal (AMF)Beach SoccerAustralian FootballAmerican FootballFlag FootballBeach Flag Football
Rugby UnionRugby SevensRugby LeagueTouchIce HockeyBandyField HockeyIndoor Hockey
Floorball
Roller HockeyInline Hockey (FIRS)Inline Hockey (IIHF)Skater HockeyBall HockeyLacrosseBox Lacrosse
Intercrosse
RingetteShintyWater PoloBeach Water PoloCanoe PoloCycleballRoller Derby
CricketIndoor Cricket
BaseballSoftballPesäpalloUltimateBeach UltimateGuts
VolleyballFistballBasketball3x3 BasketballNetballKorfballHandballBeach Handball
TchoukballBeach TchoukballQuidditchUnderwater HockeyUnderwater RugbyCurlingSepak TakrawBeach Sepak Takraw
RollballKabaddiIndoor KabaddiBeach KabaddiPoloPolocrosseHorseballSnow Polo
MEN'S WATER POLO - 2011 RESULTS

Latest Men's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Men's Fixtures

Men's Ranking

Latest Women's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Women's Fixtures

Women's Ranking

DATE VENUE MATCH COMPETITION STAGE
17.12 Piraeus Greece 14-5 Turkey World League Qualifier Europe, Group C
17.12 Berlin Germany 8-5 Macedonia World League Qualifier Europe, Group B
06.12 Oradea Romania 9-8 Spain World League Qualifier Europe, Group C
06.12 Manchester (England) Great Britain 6-14 Italy World League Qualifier Europe, Group A
18.11 Palembang (Indonesia) Singapore 15-7 Malaysia Southeast Asian Games
18.11 Palembang Indonesia 11-7 Thailand Southeast Asian Games
17.11 Palembang (Indonesia) Thailand 15-4 Malaysia Southeast Asian Games
17.11 Palembang Indonesia 9-10 Philippines Southeast Asian Games
16.11 Palembang (Indonesia) Singapore 16-6 Thailand Southeast Asian Games
16.11 Palembang (Indonesia) Philippines 14-5 Malaysia Southeast Asian Games
15.11 Palembang (Indonesia) Philippines 6-4 Thailand Southeast Asian Games
15.11 Palembang Indonesia 11-12 Singapore Southeast Asian Games
15.11 Barcelona Spain 8-7 Greece World League Qualifier Europe, Group C
15.11 Dubrovnik Croatia 11-11 Germany
5-4 pens
World League Qualifier Europe, Group B
15.11 Civitavecchia Italy 16-5 Russia World League Qualifier Europe, Group A
14.11 Palembang (Indonesia) Singapore 15-5 Philippines Southeast Asian Games
14.11 Palembang Indonesia 15-6 Malaysia Southeast Asian Games
12.11 Oradea Romania 16-8 Turkey World League Qualifier Europe, Group C
30.10 Barcelona Spain 11-4 Russia European Championship Qualifier Play-Off, 2nd Leg
29.10 İstanbul Turkey 9-9 Slovenia European Championship Qualifier Play-Off, 2nd Leg
29.10 Košice Slovakia 3-9 Greece European Championship Qualifier Play-Off, 2nd Leg
29.10 Oradea Romania 18-6 Georgia European Championship Qualifier Play-Off, 2nd Leg
29.10 Skopje Macedonia 12-4 France European Championship Qualifier Play-Off, 2nd Leg
29.10 Zapopan (Mexico) Colombia 11-9 Venezuela Pan American Games 7th Place Match
29.10 Zapopan Mexico 10-12 Argentina Pan American Games 5th Place Match
29.10 Zapopan (Mexico) Brazil 14-7 Cuba Pan American Games 3rd Place Match
29.10 Zapopan (Mexico) USA 7-3 Canada Pan American Games Final
27.10 Zapopan Mexico 7-5 Venezuela Pan American Games 5th-8th Place Semi-Final
27.10 Zapopan (Mexico) Argentina 10-9 Colombia Pan American Games 5th-8th Place Semi-Final
27.10 Zapopan (Mexico) USA 12-2 Cuba Pan American Games Semi-Final
27.10 Zapopan (Mexico) Canada 8-6 Brazil Pan American Games Semi-Final
25.10 Zapopan (Mexico) USA 13-7 Argentina Pan American Games Group B
25.10 Zapopan (Mexico) Brazil 19-10 Venezuela Pan American Games Group B
25.10 Zapopan Mexico 7-8 Cuba Pan American Games Group A
25.10 Zapopan (Mexico) Canada 15-7 Colombia Pan American Games Group A
24.10 Zapopan (Mexico) USA 8-5 Brazil Pan American Games Group B
24.10 Zapopan (Mexico) Argentina 8-7 Venezuela Pan American Games Group B
24.10 Zapopan Mexico 13-11 Colombia Pan American Games Group A
24.10 Zapopan (Mexico) Canada 15-10 Cuba Pan American Games Group A
23.10 Zapopan (Mexico) USA 16-3 Venezuela Pan American Games Group B
23.10 Zapopan (Mexico) Brazil 10-8 Argentina Pan American Games Group B
23.10 Zapopan Mexico 4-16 Canada Pan American Games Group A
23.10 Zapopan (Mexico) Cuba 12-11 Colombia Pan American Games Group A
12.10 Msida Malta 6-15 Germany European Championship Qualifier Play-Off, 2nd Leg
01.10 Kranj Slovenia 5-7 Turkey European Championship Qualifier Play-Off, 1st Leg
01.10 Kirishi Russia 6-13 Spain European Championship Qualifier Play-Off, 1st Leg
01.10 Vouliagmeni Greece 13-7 Slovakia European Championship Qualifier Play-Off, 1st Leg
01.10 Hamm Germany 21-5 Malta European Championship Qualifier Play-Off, 1st Leg
01.10 Tbilisi Georgia 5-11 Romania European Championship Qualifier Play-Off, 1st Leg
01.10 Paris France 8-6 Macedonia European Championship Qualifier Play-Off, 1st Leg
14.08 Hong Kong (Hong Kong) Guam 10-9 Indonesia Asia Pacific Tournament 4th-6th Place Group (4 x 7 mins)
13.08 Hong Kong Hong Kong 13-6 Indonesia Asia Pacific Tournament Group A (4 x 7 mins)
30.07 Shanghai (China) Montenegro 8-5 Germany World Aquatics Championship 7th Place Match
30.07 Shanghai (China) Spain 11-10 USA World Aquatics Championship 5th Place Match
30.07 Shanghai (China) Croatia 12-11 Hungary World Aquatics Championship 3rd Place Match
30.07 Shanghai (China) Italy 8-7 Serbia
After extra time
World Aquatics Championship Final
28.07 Shanghai (China) Japan 18-15 Romania World Aquatics Championship 11th Place Match
28.07 Shanghai (China) Australia 8-6 Canada World Aquatics Championship 9th Place Match
28.07 Shanghai (China) USA 9-8 Germany World Aquatics Championship 5th-8th Place Semi-Final
28.07 Shanghai (China) Spain 10-9 Montenegro World Aquatics Championship 5th-8th Place Semi-Final
28.07 Shanghai (China) Serbia 15-14 Hungary
After extra time
World Aquatics Championship Semi-Final
28.07 Shanghai (China) Italy 9-8 Croatia World Aquatics Championship Semi-Final
26.07 Shanghai China 9-4 South Africa World Aquatics Championship 15th Place Match
26.07 Shanghai (China) Kazakhstan 9-7 Brazil World Aquatics Championship 13th Place Match
26.07 Shanghai (China) Canada 12-8 Romania World Aquatics Championship 9th-12th Place Semi-Final
26.07 Shanghai (China) Australia 15-9 Japan World Aquatics Championship 9th-12th Place Semi-Final
26.07 Shanghai (China) Serbia 9-4 Germany World Aquatics Championship Quarter-Final
26.07 Shanghai (China) Italy 10-6 Spain World Aquatics Championship Quarter-Final
26.07 Shanghai (China) Hungary 9-8 USA World Aquatics Championship Quarter-Final
26.07 Shanghai (China) Croatia 9-6 Montenegro World Aquatics Championship Quarter-Final
24.07 Shanghai China 7-8 Kazakhstan World Aquatics Championship 13th-16th Place Semi-Final
24.07 Shanghai (China) Brazil 7-4 South Africa World Aquatics Championship 13th-16th Place Semi-Final
24.07 Shanghai (China) USA 17-4 Canada World Aquatics Championship 2nd Round
24.07 Shanghai (China) Spain 9-8 Australia World Aquatics Championship 2nd Round
24.07 Shanghai (China) Montenegro 8-4 Romania World Aquatics Championship 2nd Round
24.07 Shanghai (China) Germany 8-6 Japan World Aquatics Championship 2nd Round
22.07 Shanghai (China) USA 20-3 South Africa World Aquatics Championship Group D
22.07 Shanghai (China) Italy 7-6 Germany World Aquatics Championship Group D
22.07 Shanghai (China) Croatia 18-7 Japan World Aquatics Championship Group C
22.07 Shanghai (China) Canada 13-9 Brazil World Aquatics Championship Group C
22.07 Shanghai (China) Serbia 12-9 Australia World Aquatics Championship Group B
22.07 Shanghai China 10-14 Romania World Aquatics Championship Group B
22.07 Shanghai (China) Montenegro 16-5 Kazakhstan World Aquatics Championship Group A
22.07 Shanghai (China) Hungary 12-11 Spain World Aquatics Championship Group A
20.07 Shanghai (China) Italy 8-5 USA World Aquatics Championship Group D
20.07 Shanghai (China) Germany 16-8 South Africa World Aquatics Championship Group D
20.07 Shanghai (China) Japan 13-11 Brazil World Aquatics Championship Group C
20.07 Shanghai (China) Croatia 11-4 Canada World Aquatics Championship Group C
20.07 Shanghai (China) Serbia 12-5 Romania World Aquatics Championship Group B
20.07 Shanghai China 7-12 Australia World Aquatics Championship Group B
20.07 Shanghai (China) Montenegro 9-7 Spain World Aquatics Championship Group A
20.07 Shanghai (China) Hungary 16-5 Kazakhstan World Aquatics Championship Group A
18.07 Shanghai (China) Italy 17-1 South Africa World Aquatics Championship Group D
18.07 Shanghai (China) Germany 9-7 USA World Aquatics Championship Group D
18.07 Shanghai (China) Croatia 14-5 Brazil World Aquatics Championship Group C
18.07 Shanghai (China) Canada 11-5 Japan World Aquatics Championship Group C
18.07 Shanghai China 5-17 Serbia World Aquatics Championship Group B
18.07 Shanghai (China) Australia 9-8 Romania World Aquatics Championship Group B
18.07 Shanghai (China) Spain 18-5 Kazakhstan World Aquatics Championship Group A
18.07 Shanghai (China) Hungary 11-10 Montenegro World Aquatics Championship Group A
02.07 Kharkiv Ukraine 5-13 Slovakia European Championship Qualifier Group F
02.07 Izvorani Romania 18-4 Israel European Championship Qualifier Group F
02.07 Manchester (England) Great Britain 8-7 Georgia European Championship Qualifier Group E
02.07 Lugano Switzerland 2-19 France European Championship Qualifier Group D
02.07 Minsk Belarus 6-12 Spain European Championship Qualifier Group C
02.07 Varna Bulgaria 5-26 Slovenia European Championship Qualifier Group B
02.07 Szczecin Poland 5-5 Malta European Championship Qualifier Group A
28.06 Msida Malta 8-7 Turkey European Championship Qualifier Group A
26.06 Florence (Italy) Canada 10-9 China World League Super Final, 7th Place
26.06 Florence (Italy) Montenegro 8-7 Australia World League Super Final, 5th Place
26.06 Florence (Italy) Croatia 11-5 USA World League Super Final, 3rd Place
26.06 Florence Italy 7-8 Serbia World League Super Final, Final
25.06 Wuppertal Germany 18-4 Portugal European Championship Qualifier Group B
25.06 Florence (Italy) Montenegro 16-7 Canada World League Super Final, 5th-8th Place Semi-Final
25.06 Florence (Italy) Australia 14-4 China World League Super Final, 5th-8th Place Semi-Final
25.06 Florence (Italy) Serbia 8-5 USA World League Super Final, Semi-Final
25.06 Florence Italy 8-8 Croatia
5-3 pens
World League Super Final, Semi-Final
24.06 Florence (Italy) USA 10-9 Montenegro World League Super Final, Quarter-Final
24.06 Florence (Italy) Serbia 19-7 Canada World League Super Final, Quarter-Final
24.06 Florence Italy 7-6 Australia World League Super Final, Quarter-Final
24.06 Florence (Italy) Croatia 15-5 China World League Super Final, Quarter-Final
23.06 Florence (Italy) Australia 4-4 Montenegro
1-4 pens
World League Super Final, Group B
23.06 Florence (Italy) Croatia 13-8 Canada World League Super Final, Group B
23.06 Florence (Italy) Serbia 11-5 USA World League Super Final, Group A
23.06 Florence Italy 12-9 China World League Super Final, Group A
22.06 Florence (Italy) Croatia 11-5 Montenegro World League Super Final, Group B
22.06 Florence (Italy) Australia 13-8 Canada World League Super Final, Group B
22.06 Florence (Italy) USA 13-6 China World League Super Final, Group A
22.06 Florence Italy 10-10 Serbia
2-3 pens
World League Super Final, Group A
21.06 Florence (Italy) Montenegro 8-6 Canada World League Super Final, Group B
21.06 Florence (Italy) Croatia 12-6 Australia World League Super Final, Group B
21.06 Florence (Italy) Serbia 13-2 China World League Super Final, Group A
21.06 Florence Italy 10-4 USA World League Super Final, Group A
18.06 Santa Tecla El Salvador 3-1 Costa Rica Central American Tournament
18.06 Santa Tecla (El Salvador) Costa Rica 7-1 Guatemala Central American Tournament
18.06 Košice Slovakia 7-7 Romania European Championship Qualifier Group F
18.06 Netanya Israel 5-11 Ukraine European Championship Qualifier Group F
18.06 Athens Greece 14-4 Great Britain European Championship Qualifier Group E
18.06 Kreuzlingen Switzerland 8-25 Russia European Championship Qualifier Group D
18.06 Kranj Slovenia 7-7 Germany European Championship Qualifier Group B
18.06 Faro Portugal 11-8 Bulgaria European Championship Qualifier Group B
17.06 Santa Tecla El Salvador 14-4 Guatemala Central American Tournament
15.06 Terrassa Spain 10-5 Macedonia European Championship Qualifier Group C
20.05 Sydney (Australia) Japan 20-5 New Zealand World League Qualifier Asia/Oceania
20.05 Sydney Australia 9-5 China World League Qualifier Asia/Oceania
19.05 Sydney (Australia) Kazakhstan 17-12 New Zealand World League Qualifier Asia/Oceania
19.05 Sydney (Australia) China 8-6 Japan World League Qualifier Asia/Oceania
18.05 Sydney (Australia) China 7-7 Kazakhstan
5-3 pens
World League Qualifier Asia/Oceania
18.05 Sydney) Australia 12-10 Japan World League Qualifier Asia/Oceania
17.05 Sydney (Australia) Japan 11-10 Kazakhstan World League Qualifier Asia/Oceania
17.05 Sydney Australia 22-3 New Zealand World League Qualifier Asia/Oceania
16.05 Sydney (Australia) China 12-6 New Zealand World League Qualifier Asia/Oceania
16.05 Sydney Australia 11-5 Kazakhstan World League Qualifier Asia/Oceania
15.05 Costa Mesa USA 8-6 Canada World League Qualifier Americas
13.05 Auckland New Zealand 6-12 China World League Qualifier Asia/Oceania
13.05 Auckland (New Zealand) Australia 8-6 Japan World League Qualifier Asia/Oceania
13.05 Costa Mesa USA 8-5 Canada World League Qualifier Americas
12.05 Auckland New Zealand 5-12 Kazakhstan World League Qualifier Asia/Oceania
12.05 Auckland (New Zealand) Australia 15-7 China World League Qualifier Asia/Oceania
11.05 Košice Slovakia 24-3 Israel European Championship Qualifier Group F
11.05 Oradea Israel 18-3 Ukraine European Championship Qualifier Group F
11.05 Athens Greece 16-6 Georgia European Championship Qualifier Group E
11.05 Nice France 11-10 Russia European Championship Qualifier Group D
11.05 Skopje Macedonia 15-7 Belarus European Championship Qualifier Group C
11.05 Kranj Slovenia 10-8 Portugal European Championship Qualifier Group B
11.05 İstanbul Turkey 10-5 Poland European Championship Qualifier Group A
11.05 Auckland (New Zealand) China 7-6 Japan World League Qualifier Asia/Oceania
11.05 Auckland (New Zealand) Australia 11-7 Kazakhstan World League Qualifier Asia/Oceania
10.05 Auckland New Zealand 3-17 Japan World League Qualifier Asia/Oceania
10.05 Auckland (New Zealand) China 9-7 Kazakhstan World League Qualifier Asia/Oceania
09.05 Auckland New Zealand 4-22 Australia World League Qualifier Asia/Oceania
09.05 Auckland (New Zealand) Japan 10-8 Kazakhstan World League Qualifier Asia/Oceania
07.05 Sofia Bulgaria 2-19 Germany European Championship Qualifier Group B
29.04 Dammam (Saudi Arabia) Curaçao 9-1 Morocco World Development Trophy 9th Place Match
29.04 Dammam (Saudi Arabia) Tunisia 8-5 Peru World Development Trophy 7th Place Match
29.04 Dammam (Saudi Arabia) Trinidad & Tobago 9-8 Singapore World Development Trophy 5th Place Match
29.04 Dammam (Saudi Arabia) Kuwait 13-5 Chile World Development Trophy 3rd Place Match
29.04 Dammam Saudi Arabia 7-6 Iran World Development Trophy Final
27.04 Dammam Saudi Arabia 14-2 Peru World Development Trophy Group B
27.04 Dammam (Saudi Arabia) Chile 15-7 Algeria World Development Trophy Group B
27.04 Dammam (Saudi Arabia) Tunisia 13-5 Curaçao World Development Trophy Group A
27.04 Dammam (Saudi Arabia) Kuwait 5-5 Trinidad & Tobago World Development Trophy Group A
27.04 Dammam (Saudi Arabia) Iran 19-3 Morocco World Development Trophy Group A
26.04 Dammam (Saudi Arabia) Singapore 16-7 Algeria World Development Trophy Group B
26.04 Dammam (Saudi Arabia) Chile 9-7 Peru World Development Trophy Group B
26.04 Dammam (Saudi Arabia) Kuwait 20-10 Morocco World Development Trophy Group A
26.04 Dammam (Saudi Arabia) Iran 14-10 Tunisia World Development Trophy Group A
26.04 Dammam (Saudi Arabia) Curaçao 9-7 Trinidad & Tobago World Development Trophy Group A
25.04 Dammam Saudi Arabia 19-5 Algeria World Development Trophy Group B
25.04 Dammam (Saudi Arabia) Chile 8-7 Singapore World Development Trophy Group B
25.04 Dammam (Saudi Arabia) Trinidad & Tobago 13-2 Morocco World Development Trophy Group A
25.04 Dammam (Saudi Arabia) Kuwait 13-9 Tunisia World Development Trophy Group A
25.04 Dammam (Saudi Arabia) Iran 15-5 Curaçao World Development Trophy Group A
24.04 Dammam Saudi Arabia 9-1 Singapore World Development Trophy Group B
24.04 Dammam (Saudi Arabia) Peru 13-9 Algeria World Development Trophy Group B
24.04 Dammam (Saudi Arabia) Trinidad & Tobago 9-4 Tunisia World Development Trophy Group A
24.04 Dammam (Saudi Arabia) Iran 7-6 Kuwait World Development Trophy Group A
24.04 Dammam (Saudi Arabia) Curaçao 10-7 Morocco World Development Trophy Group A
23.04 Dammam (Saudi Arabia) Singapore 8-7 Peru World Development Trophy Group B
23.04 Dammam Saudi Arabia 13-6 Chile World Development Trophy Group B
23.04 Dammam (Saudi Arabia) Tunisia 21-8 Morocco World Development Trophy Group A
23.04 Dammam (Saudi Arabia) Kuwait 13-8 Curaçao World Development Trophy Group A
23.04 Dammam (Saudi Arabia) Iran 14-9 Trinidad & Tobago World Development Trophy Group A
19.04 Nijverdal Netherlands 3-7 Greece World League Qualifier Europe, Group C
19.04 Rijeka Croatia 6-6 Italy
4-2 pens
World League Qualifier Europe, Group C
19.04 İstanbul Turkey 5-11 Romania World League Qualifier Europe, Group B
19.04 Herceg Novi Montenegro 14-3 Russia World League Qualifier Europe, Group B
19.04 Belgrade Serbia 10-10 Spain
4-2 pens
World League Qualifier Europe, Group A
19.04 Skopje Macedonia 9-9 Germany
5-3 pens
World League Qualifier Europe, Group A
05.04 Torrevieja Spain 12-6 Macedonia World League Qualifier Europe, Group A
30.03 Mariupol Ukraine 6-19 Romania European Championship Qualifier Group F
30.03 Netanya Israel 6-18 Slovakia European Championship Qualifier Group F
30.03 Tbilisi Georgia 8-11 Greece European Championship Qualifier Group E
30.03 Volgograd Russia 8-8 France European Championship Qualifier Group D
30.03 Minsk Belarus 6-9 Macedonia European Championship Qualifier Group C
30.03 Porto Portugal 3-14 Slovenia European Championship Qualifier Group B
30.03 Gera Germany 24-6 Bulgaria European Championship Qualifier Group B
30.03 Gliwice Poland 4-10 Turkey European Championship Qualifier Group A
22.03 Palermo Italy 9-5 Netherlands World League Qualifier Europe, Group C
22.03 Zagreb Croatia 14-10 Greece World League Qualifier Europe, Group C
22.03 Volgograd Russia 13-4 Turkey World League Qualifier Europe, Group B
22.03 Kotor Montenegro 5-5 Romania
4-3 pens
World League Qualifier Europe, Group B
22.03 Kruševac Serbia 9-10 Germany World League Qualifier Europe, Group A
20.03Lisbon (Portugal) Czech Republic 11-10 SwedenEU Nations Cup 
20.03Lisbon (Portugal) Switzerland 12-8 IrelandEU Nations Cup 
20.03Lisbon Portugal 12-8 DenmarkEU Nations Cup 
19.03Lisbon (Portugal) Denmark 11-9 SwedenEU Nations Cup 
19.03Lisbon (Portugal) Czech Republic 7-7 IrelandEU Nations Cup 
19.03LisbonPortugal 12-7 SwitzerlandEU Nations Cup 
19.03Lisbon (Portugal) Czech Republic 9-9 DenmarkEU Nations Cup 
19.03Lisbon (Portugal) Switzerland 7-6 SwedenEU Nations Cup 
19.03LisbonPortugal 12-5 IrelandEU Nations Cup 
18.03LisbonPortugal 11-5 Czech RepublicEU Nations Cup 
18.03Lisbon (Portugal) Ireland 11-4 SwedenEU Nations Cup 
18.03Lisbon (Portugal) Switzerland 15-9 DenmarkEU Nations Cup 
18.03Lisbon (Portugal) Denmark 11-8 IrelandEU Nations Cup 
18.03Lisbon (Portugal) Switzerland 12-9 Czech RepublicEU Nations Cup 
18.03LisbonPortugal 14-4 SwedenEU Nations Cup 
22.02 Dordrecht Netherlands 6-9 Croatia World League Qualifier Europe, Group C
22.02 Athens Greece 4-7 Italy World League Qualifier Europe, Group C
22.02 İstanbul Turkey 2-9 Montenegro World League Qualifier Europe, Group B
22.02 Oradea Romania 11-8 Russia World League Qualifier Europe, Group B
22.02 Skopje Macedonia 4-12 Serbia World League Qualifier Europe, Group A
22.02 Berlin Germany 8-9 Spain World League Qualifier Europe, Group A
25.01 Bari Italy 6-10 Croatia World League Qualifier Europe, Group C
25.01 Athens Greece 11-4 Netherlands World League Qualifier Europe, Group C
25.01 Volgograd Russia 9-12 Montenegro World League Qualifier Europe, Group B
25.01 Izvorani Romania 10-4 Turkey World League Qualifier Europe, Group B
25.01 Barcelona Spain 4-12 Serbia World League Qualifier Europe, Group A
25.01 Stuttgart Germany 7-6 Macedonia World League Qualifier Europe, Group A
13.01 Saanich Canada 13-10 Brazil
After extra time
World Aquatics Championship Qualifier Final
12.01 Saanich (Canada) Brazil 6-5 Argentina World Aquatics Championship Qualifier Semi-Final
11.01 Saanich Canada 15-9 Brazil World Aquatics Championship Qualifier Group Stage
10.01 Saanich Canada 13-4 Argentina World Aquatics Championship Qualifier Group Stage
09.01 Saanich (Canada) Brazil 13-8 Argentina World Aquatics Championship Qualifier Group Stage