Scot Scores     Archive (80 sports, 2010-2020)      BUY ME A COFFEE

MEN
FOOTBALLFUTSALBEACH SOCCERRUGBY UNIONRUGBY SEVENSCRICKETICE HOCKEYFIELD HOCKEYBASKETBALLVOLLEYBALLHANDBALLWATER POLO

WOMEN
FOOTBALLFUTSALBEACH SOCCERRUGBY UNIONRUGBY SEVENSCRICKETICE HOCKEYFIELD HOCKEYBASKETBALLVOLLEYBALLHANDBALLWATER POLO

MEN'S BEACH SOCCER - 2021 RESULTS

RESULTSFIXTURESRANKINGSArchive20202019201820172016201520142013201220112010

DATE VENUE MATCH COMPETITION STAGE
12.09Figueira da Foz (Portugal) Ukraine 7-3 Poland Euro Beach Soccer LeagueSuperfinal, 7th Place Match
12.09Figueira da Foz (Portugal) Russia 12-4 Switzerland Euro Beach Soccer LeagueSuperfinal, 5th Place Match
12.09Figueira da Foz (Portugal) Italy 5-3 Spain Euro Beach Soccer LeagueSuperfinal, 3rd Place Match
12.09Figueira da Foz Portugal 7-4 Belarus Euro Beach Soccer LeagueSuperfinal, Final
12.09Figueira da Foz (Portugal) Lithuania 4-3 Sweden Euro Beach Soccer League Promotion Final, 7th Place Match
12.09Figueira da Foz (Portugal) Czechia 9-2 Kazakhstan Euro Beach Soccer League Promotion Final, 5th Place Match
12.09Figueira da Foz (Portugal) Moldova 5-2 Greece Euro Beach Soccer League Promotion Final, 3rd Place Match
12.09Figueira da Foz (Portugal) Estonia 4-3 Turkey Euro Beach Soccer LeaguePromotion Final, Final
11.09Figueira da Foz (Portugal) Belarus 3-1 Poland Euro Beach Soccer LeagueSuperfinal, Group 1
11.09Figueira da Foz (Portugal) Spain 6-5 Russia Euro Beach Soccer LeagueSuperfinal, Group 1
11.09Figueira da Foz Portugal 6-3 Italy Euro Beach Soccer LeagueSuperfinal, Group 2
11.09Figueira da Foz (Portugal) Switzerland 7-6 Ukraine Euro Beach Soccer LeagueSuperfinal, Group 2
11.09Figueira da Foz (Portugal) Greece 5-4 Lithuania Euro Beach Soccer LeaguePromotion Final, Group 1
11.09Figueira da Foz (Portugal) Turkey 9-2 Kazakhstan Euro Beach Soccer LeaguePromotion Final, Group 1
11.09Figueira da Foz (Portugal) Czechia 3-3 Sweden
After extra time, 5-3 pens
Euro Beach Soccer LeaguePromotion Final, Group 2
11.09Figueira da Foz (Portugal) Estonia 4-3 Moldova Euro Beach Soccer LeaguePromotion Final, Group 2
10.09Figueira da Foz (Portugal) Belarus 5-5 Russia
After extra time, 4-2 pens
Euro Beach Soccer LeagueSuperfinal, Group 1
10.09Figueira da Foz (Portugal) Spain 5-2 Poland Euro Beach Soccer LeagueSuperfinal, Group 1
10.09Figueira da Foz (Portugal) Italy 5-3 Ukraine Euro Beach Soccer LeagueSuperfinal, Group 2
10.09Figueira da Foz Portugal 3-2 Switzerland Euro Beach Soccer LeagueSuperfinal, Group 2
10.09Figueira da Foz (Portugal) Kazakhstan 3-1 Lithuania Euro Beach Soccer LeaguePromotion Final, Group 1
10.09Figueira da Foz (Portugal) Turkey 7-5 Greece Euro Beach Soccer LeaguePromotion Final, Group 1
10.09Figueira da Foz (Portugal) Estonia 7-1 Sweden Euro Beach Soccer LeaguePromotion Final, Group 2
10.09Figueira da Foz (Portugal) Moldova 2-1 Czechia Euro Beach Soccer LeaguePromotion Final, Group 2
09.09Figueira da Foz (Portugal) Belarus 4-0 Spain Euro Beach Soccer LeagueSuperfinal, Group 1
09.09Figueira da Foz (Portugal) Russia 7-2 Poland Euro Beach Soccer LeagueSuperfinal, Group 1
09.09Figueira da Foz (Portugal) Italy 7-3 Switzerland Euro Beach Soccer LeagueSuperfinal, Group 2
09.09Figueira da Foz Portugal 7-5 Ukraine Euro Beach Soccer LeagueSuperfinal, Group 2
09.09Figueira da Foz (Portugal) Greece 4-2 Kazakhstan Euro Beach Soccer LeaguePromotion Final, Group 1
09.09Figueira da Foz (Portugal) Lithuania 3-0 Turkey Euro Beach Soccer LeaguePromotion Final, Group 1
09.09Figueira da Foz (Portugal) Estonia 4-2 Czechia Euro Beach Soccer LeaguePromotion Final, Group 2
09.09Figueira da Foz (Portugal) Moldova 5-3 Sweden Euro Beach Soccer LeaguePromotion Final, Group 2
29.08Moscow (Russia)Switzerland 9-7 Senegal World Cup3rd Place Match
29.08MoscowRussia 5-2 Japan World CupFinal
28.08Moscow (Russia)Japan 5-2 Senegal World CupSemi-Final
28.08MoscowRussia 5-5 Switzerland
After extra time, 5-4 pens
World CupSemi-Final
26.08Moscow (Russia) Japan 5-4 Tahiti
After extra time
World CupQuarter-Final
26.08 Moscow Russia 4-2 Spain World CupQuarter-Final
26.08Moscow (Russia) Senegal 5-4 Brazil
After extra time
World CupQuarter-Final
26.08Moscow (Russia) Switzerland 10-1 Uruguay World CupQuarter-Final
24.08Moscow (Russia)Brazil 5-0 Belarus World CupGroup C
24.08Moscow (Russia)Switzerland 8-7 El Salvador World CupGroup C
24.08Moscow (Russia)Oman 3-2 Senegal World CupGroup D
24.08Moscow (Russia)Uruguay 7-6 Portugal World CupGroup D
23.08Moscow (Russia) Paraguay 9-4 USA World CupGroup A
23.08Moscow Russia 7-1 Japan World CupGroup A
23.08Moscow (Russia) Spain 5-3 United Arab Emirates World CupGroup B
23.08Moscow (Russia) Tahiti 8-7 Mozambique World CupGroup B
22.08Moscow (Russia)Brazil 4-2 El Salvador World CupGroup C
22.08Moscow (Russia)Switzerland 7-3 Belarus World CupGroup C
22.08Moscow (Russia)Senegal 5-3 Portugal World CupGroup D
22.08Moscow (Russia)Uruguay 4-2 Oman World CupGroup D
21.08Moscow (Russia)Japan 4-3 USA
After extra time
World CupGroup A
21.08MoscowRussia 4-4 Paraguay
After extra time, 5-4 pens
World CupGroup A
21.08Moscow (Russia)Mozambique 4-2 United Arab Emirates World CupGroup B
21.08Moscow (Russia)Tahiti 12-8 Spain World CupGroup B
20.08Moscow (Russia)Belarus 5-5 El Salvador
After extra time, 5-4 pens
World CupGroup C
20.08Moscow (Russia)Brazil 5-5 Switzerland
After extra time, 3-4 pens
World CupGroup C
20.08Moscow (Russia)Portugal 5-3 Oman World CupGroup D
20.08Moscow (Russia)Senegal 6-1 Uruguay World CupGroup D
19.08Moscow (Russia)Japan 7-4 Paraguay World CupGroup A
19.08MoscowRussia 5-4 USA
After extra time
World CupGroup A
19.08Moscow (Russia)Spain 8-4 Mozambique World CupGroup B
19.08Moscow (Russia)United Arab Emirates 4-3 Tahiti
After extra time
World CupGroup B
14.08Moscow (Russia)El Salvador 4-4 Paraguay
After extra time, 4-2 pens
Friendly 
14.08MoscowRussia 5-4 Oman Friendly 
13.08MinskBelarus 2-2 United Arab Emirates
After extra time, 4-3 pens
Friendly 
13.08Moscow (Russia)Japan 5-5 Senegal
After extra time, 3-4 pens
Friendly 
12.08MinskBelarus 6-1 United Arab Emirates Friendly 
12.08Moscow (Russia)Japan 6-5 El Salvador Friendly 
12.08Moscow (Russia)Oman 3-1 Paraguay Friendly 
10.08Moscow (Russia)Oman 3-2 Japan Friendly 
01.08Chișinău (Moldova) Romania 1-0 Sweden Euro Beach Soccer LeagueDivision B, 9th-11th Place Group
01.08Chișinău (Moldova) Lithuania 6-1 Bulgaria Euro Beach Soccer LeagueDivision B, 7th Place Match
01.08Chișinău (Moldova) Greece 7-2 Slovakia Euro Beach Soccer LeagueDivision B, 5th Place Match
01.08Chișinău (Moldova) Kazakhstan 5-1 Czechia Euro Beach Soccer LeagueDivision B, 3rd Place Match
01.08Chișinău Moldova 4-1 Estonia Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Final
31.07Chișinău (Moldova)Sweden 3-2 Norway Euro Beach Soccer LeagueDivision B, 9th-11th Place Group
31.07Chișinău (Moldova)Norway 1-1 Romania
After extra time, 3-5 pens
Euro Beach Soccer LeagueDivision B, 9th-11th Place Group
31.07Chișinău (Moldova)Greece 3-0 Bulgaria Euro Beach Soccer LeagueDivision B, 5th-8th Place Semi-Final
31.07Chișinău (Moldova)Slovakia 6-0 Lithuania Euro Beach Soccer LeagueDivision B, 5th-8th Place Semi-Final
31.07Chișinău (Moldova)Estonia 1-0 Kazakhstan Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Semi-Final
31.07Chișinău Moldova 5-2 Czechia Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Semi-Final
30.07ChișinăuMoldova 3-1 Bulgaria Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group A
30.07Chișinău (Moldova)Kazakhstan 5-0 Greece Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group B
30.07Chișinău (Moldova)Lithuania 3-2 Sweden Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group B
30.07Chișinău (Moldova)Czechia 4-1 Romania Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group C
30.07Chișinău (Moldova)Estonia 4-0 Norway Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group C
29.07Chișinău (Moldova) Bulgaria 8-6 Slovakia Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group A
29.07Chișinău (Moldova) Lithuania 3-1 Greece Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group B
29.07Chișinău (Moldova) Sweden 5-3 Kazakhstan Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group B
29.07Chișinău (Moldova) Estonia 5-3 Czechia Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group C
29.07Chișinău (Moldova) Romania 4-2 Norway Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group C
28.07Chișinău Moldova 6-0 Slovakia Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group A
28.07Chișinău (Moldova) Greece 4-1 Sweden Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group B
28.07Chișinău (Moldova) Kazakhstan 4-3 Lithuania Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group B
28.07Chișinău (Moldova) Czechia 6-1 Norway Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group C
28.07Chișinău (Moldova) Estonia 8-3 Romania Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group C
28.07 Figueira da Foz Portugal 8-3 Mozambique Friendly 
25.07Kiev (Ukraine) Oman 7-0 Turkey Independence Cup 
25.07Kiev Ukraine 5-5 United Arab Emirates
After extra time, 3-4 pens
Independence Cup 
24.07Kiev (Ukraine) Turkey 5-3 United Arab Emirates Independence Cup 
24.07Kiev Ukraine 3-1 Oman Independence Cup 
23.07KievUkraine 8-3 Turkey Independence Cup 
23.07Kiev (Ukraine)United Arab Emirates 2-1 Oman Independence Cup 
04.07 Rio de Janeiro (Brazil) Venezuela 4-3 Argentina
After extra time
World Cup Qualifier South America, 5th Place Match
04.07 Rio de Janeiro (Brazil) Paraguay 4-2 Colombia World Cup Qualifier South America, 3rd Place Match
04.07 Rio de Janeiro Brazil 3-1 Uruguay World Cup Qualifier South America, Final
03.07 Rio de Janeiro (Brazil) Brazil 3-1 Colombia World Cup Qualifier South America, Semi-Final
03.07 Rio de Janeiro (Brazil) Uruguay 4-3 Paraguay World Cup Qualifier South America, Semi-Final
03.07 Rio de Janeiro (Brazil) Bolivia 6-1 Ecuador World Cup Qualifier South America, 9th Place Match
03.07 Rio de Janeiro (Brazil) Chile 5-2 Peru World Cup Qualifier South America, 7th Place Match
01.07 Rio de Janeiro Brazil 8-3 Paraguay World Cup Qualifier South America, Group A
01.07 Rio de Janeiro (Brazil) Peru 5-1 Ecuador World Cup Qualifier South America, Group A
01.07 Rio de Janeiro (Brazil) Argentina 1-1 Chile
After extra time, 3-2 pens
World Cup Qualifier South America, Group B
01.07 Rio de Janeiro (Brazil) Uruguay 3-1 Colombia World Cup Qualifier South America, Group B
30.06 Rio de Janeiro Brazil 8-2 Venezuela World Cup Qualifier South America, Group A
30.06 Rio de Janeiro (Brazil) Paraguay 6-1 Ecuador World Cup Qualifier South America, Group A
30.06 Rio de Janeiro (Brazil) Colombia 4-2 Chile World Cup Qualifier South America, Group B
30.06 Rio de Janeiro (Brazil) Uruguay 4-3 Bolivia
After extra time
World Cup Qualifier South America, Group B
28.06 Rio de Janeiro (Brazil) Paraguay 3-0 Peru World Cup Qualifier South America, Group A
28.06 Rio de Janeiro (Brazil) Venezuela 5-3 Ecuador World Cup Qualifier South America, Group A
28.06 Rio de Janeiro (Brazil) Colombia 7-5 Argentina World Cup Qualifier South America, Group B
28.06 Rio de Janeiro (Brazil) Chile 5-0 Bolivia World Cup Qualifier South America, Group B
27.06 Nazaré (Portugal) Italy 10-1 Azerbaijan World Cup Qualifier Europe, 7th Place Match
27.06 Nazaré (Portugal) Germany 5-5 Switzerland
After extra time, 0-3 pens
World Cup Qualifier Europe, 5th Place Match
27.06 Nazaré Portugal 6-5 Belarus World Cup Qualifier Europe, 3rd Place Match
27.06 Nazaré (Portugal) Spain 5-2 Ukraine World Cup Qualifier Europe, Final
27.06 Rio de Janeiro Brazil 7-3 Ecuador World Cup Qualifier South America, Group A
27.06 Rio de Janeiro (Brazil) Venezuela 4-3 Peru
After extra time
World Cup Qualifier South America, Group A
27.06 Rio de Janeiro (Brazil) Argentina 5-0 Bolivia World Cup Qualifier South America, Group B
27.06 Rio de Janeiro (Brazil) Uruguay 3-2 Chile World Cup Qualifier South America, Group B
26.06 Nazaré (Portugal) Germany 3-3 Italy
After extra time, 6-5 pens
World Cup Qualifier Europe, 5th-8th Place Semi-Final
26.06 Nazaré (Portugal) Switzerland 6-5 Azerbaijan World Cup Qualifier Europe, 5th-8th Place Semi-Final
26.06 Nazaré Portugal 0-1 Ukraine
After extra time
World Cup Qualifier Europe, Semi-Final
26.06 Nazaré (Portugal) Spain 3-1 Belarus World Cup Qualifier Europe, Semi-Final
26.06 Rio de Janeiro Brazil 6-3 Peru World Cup Qualifier South America, Group A
26.06 Rio de Janeiro (Brazil) Paraguay 6-4 Venezuela World Cup Qualifier South America, Group A
26.06 Rio de Janeiro (Brazil) Colombia 2-1 Bolivia World Cup Qualifier South America, Group B
26.06 Rio de Janeiro (Brazil) Uruguay 2-0 Argentina World Cup Qualifier South America, Group B
26.06 Dubai United Arab Emirates 1-1 Senegal
After extra time, 4-5 pens
3-Nations Tournament 
25.06 Nazaré (Portugal) Belarus 5-1 Germany World Cup Qualifier Europe, Quarter-Final
25.06 Nazaré Portugal 6-1 Azerbaijan World Cup Qualifier Europe, Quarter-Final
25.06 Nazaré (Portugal) Spain 5-4 Italy
After extra time
World Cup Qualifier Europe, Quarter-Final
25.06 Nazaré (Portugal) Ukraine 6-5 Switzerland World Cup Qualifier Europe, Quarter-Final
25.06 Nazaré (Portugal) Norway 7-2 Kazakhstan World Cup Qualifier Europe, 15th Place Match
25.06 Nazaré (Portugal) Denmark 7-6 Estonia World Cup Qualifier Europe, 13th Place Match
25.06 Nazaré (Portugal) Turkey 10-1 Romania World Cup Qualifier Europe, 11th Place Match
25.06 Nazaré (Portugal) France 5-4 Poland
After extra time
World Cup Qualifier Europe, 9th Place Match
25.06 Dubai United Arab Emirates 2-2 Oman
After extra time, 4-5 pens (score not confirmed)
3-Nations Tournament 
24.06 Nazaré (Portugal) Denmark 5-3 Norway World Cup Qualifier Europe, 13th-16th Place Semi-Final
24.06 Nazaré (Portugal) Estonia 3-2 Kazakhstan World Cup Qualifier Europe, 13th-16th Place Semi-Final
24.06 Nazaré (Portugal) France 6-5 Turkey
After extra time
World Cup Qualifier Europe, 9th-12th Place Semi-Final
24.06 Nazaré (Portugal) Poland 8-3 Romania World Cup Qualifier Europe, 9th-12th Place Semi-Final
24.06 Dubai (United Arab Emirates) Oman 6-5 Senegal 3-Nations Tournament 
23.06 Nazaré Portugal 1-0 Ukraine World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group A
23.06 Nazaré (Portugal) Turkey 5-1 Kazakhstan World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group A
23.06 Nazaré (Portugal) Italy 3-1 Germany World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group B
23.06 Nazaré (Portugal) Romania 4-3 Denmark World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group B
23.06 Nazaré (Portugal) Belarus 4-3 Spain World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group C
23.06 Nazaré (Portugal) Poland 3-1 Norway World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group C
23.06 Nazaré (Portugal) Azerbaijan 4-3 Estonia World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group D
23.06 Nazaré (Portugal) Switzerland 6-5 France World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group D
23.06 Dubai United Arab Emirates 3-3 Senegal
After extra time, 3-4 pens
3-Nations Tournament 
22.06 Nazaré Portugal 4-2 Turkey World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group A
22.06 Nazaré (Portugal) Ukraine 6-1 Kazakhstan World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group A
22.06 Nazaré (Portugal) Germany 5-0 Romania World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group B
22.06 Nazaré (Portugal) Italy 12-0 Denmark World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group B
22.06 Nazaré (Portugal) Belarus 9-2 Norway World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group C
22.06 Nazaré (Portugal) Spain 7-6 Poland
After extra time
World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group C
22.06 Nazaré (Portugal) France 4-1 Estonia World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group D
22.06 Nazaré (Portugal) Switzerland 8-5 Azerbaijan World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group D
22.06 Dubai United Arab Emirates 2-1 Oman 3-Nations Tournament 
21.06 Nazaré Portugal 7-3 Kazakhstan World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group A
21.06 Nazaré (Portugal) Ukraine 7-5 Turkey World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group A
21.06 Nazaré (Portugal) Germany 8-0 Denmark World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group B
21.06 Nazaré (Portugal) Italy 4-2 Romania World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group B
21.06 Nazaré (Portugal) Belarus 8-2 Poland World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group C
21.06 Nazaré (Portugal) Spain 8-0 Norway World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group C
21.06 Nazaré (Portugal) Azerbaijan 2-0 France World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group D
21.06 Nazaré (Portugal) Switzerland 12-4 Estonia World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group D
21.06 Dubai (United Arab Emirates) Senegal 3-2 Oman 3-Nations Tournament 
19.06 Nazaré (Portugal) Czechia 1-1 Norway
After extra time, 3-5 pens
World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group A
19.06 Nazaré (Portugal) Romania 4-2 England World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group B
19.06 Nazaré (Portugal) Estonia 3-2 Sweden World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group B
19.06 Nazaré (Portugal) Kazakhstan 3-2 Lithuania World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group C
19.06Nazaré (Portugal) Germany 5-4 Azerbaijan Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group A
19.06Nazaré Portugal 3-3 Ukraine
After extra time, 4-2 pens
Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group A
19.06Nazaré (Portugal) Poland 4-3 France Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group B
19.06Nazaré (Portugal) Italy 6-5 Switzerland Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group B
19.06Nazaré (Portugal) Belarus 8-2 Turkey Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group C
19.06Nazaré (Portugal) Russia 6-5 Spain
After extra time
Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group C
18.06 Nazaré (Portugal) Norway 2-0 Moldova World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group A
18.06 Nazaré (Portugal) England 2-2 Estonia
After extra time, 4-1 pens
World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group B
18.06 Nazaré (Portugal) Romania 5-4 Sweden World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group B
18.06 Nazaré (Portugal) Denmark 3-2 Lithuania World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group C
18.06Nazaré (Portugal) Azerbaijan 3-3 Ukraine
After extra time, 4-5 pens
Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group A
18.06Nazaré Portugal 10-1 Germany Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group A
18.06Nazaré (Portugal) Italy 2-2 Poland
After extra time, 5-3 pens
Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group B
18.06Nazaré (Portugal) Switzerland 3-2 France Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group B
18.06Nazaré (Portugal) Russia 5-3 Belarus Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group C
18.06Nazaré (Portugal) Spain 5-3 Turkey Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group C
17.06 Nazaré (Portugal) Czechia 3-3 Moldova
After extra time, 4-3 pens
World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group A
17.06 Nazaré (Portugal) England 2-0 Sweden World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group B
17.06 Nazaré (Portugal) Estonia 4-3 Romania
After extra time
World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group B
17.06 Nazaré (Portugal) Denmark 6-5 Kazakhstan World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group C
17.06Nazaré Portugal 7-2 Azerbaijan Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group A
17.06Nazaré (Portugal) Ukraine 3-2 Germany
After extra time
Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group A
17.06Nazaré (Portugal) Italy 5-4 France Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group B
17.06Nazaré (Portugal) Switzerland 10-9 Poland Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group B
17.06Nazaré (Portugal) Russia 5-1 Turkey Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group C
17.06Nazaré (Portugal) Spain 6-3 Belarus Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group C
29.05 Saly Portudal (Senegal) Morocco 5-3 Uganda Africa Cup of Nations 3rd Place Match
29.05 Saly Portudal Senegal 4-1 Mozambique Africa Cup of Nations Final
28.05 Saly Portudal (Senegal) Mozambique 6-3 Uganda Africa Cup of Nations Semi-Final
28.05 Saly Portudal Senegal 3-2 Morocco Africa Cup of Nations Semi-Final
28.05 Saly Portudal (Senegal) Egypt 4-2 Tanzania Africa Cup of Nations 5th Place Match
26.05 Saly Portudal Senegal 3-1 Tanzania Africa Cup of Nations Group A
26.05 Saly Portudal (Senegal) Morocco 4-3 Egypt Africa Cup of Nations Group B
25.05 Saly Portudal (Senegal) Egypt 12-2 Seychelles Africa Cup of NationsGroup B
25.05 Saly Portudal (Senegal) Mozambique 2-1 Morocco Africa Cup of NationsGroup B
24.05 Saly Portudal (Senegal) Uganda 4-3 Tanzania Africa Cup of Nations Group A
24.05 Saly Portudal (Senegal) Mozambique 7-3 Seychelles Africa Cup of Nations Group B
23.05 Saly Portudal Senegal 5-1 Uganda Africa Cup of Nations Group A
23.05 Saly Portudal (Senegal) Morocco 5-1 Seychelles Africa Cup of NationsGroup B
23.05 Saly Portudal (Senegal) Mozambique 7-5 Egypt Africa Cup of NationsGroup B
23.05 San Rafael (Costa Rica) Guatemala 5-2 Mexico CONCACAF Championship 3rd Place Match
23.05 San Rafael (Costa Rica) El Salvador 6-4 USA CONCACAF Championship Final
22.05 San Rafael (Costa Rica) El Salvador 6-2 Guatemala CONCACAF Championship Semi-Final
22.05 San Rafael (Costa Rica) USA 5-2 Mexico CONCACAF Championship Semi-Final
21.05 San Rafael Costa Rica 4-6 Guatemala CONCACAF Championship Quarter-Final
21.05 San Rafael (Costa Rica) El Salvador 9-2 Trinidad & Tobago CONCACAF Championship Quarter-Final
21.05 San Rafael (Costa Rica) Mexico 5-4 Bahamas
After extra time
CONCACAF Championship Quarter-Final
21.05 San Rafael (Costa Rica) USA 4-3 Panama CONCACAF Championship Quarter-Final
19.05 San Rafael (Costa Rica) Mexico 5-3 Panama CONCACAF Championship Group A
19.05 San Rafael (Costa Rica) El Salvador 7-2 Bahamas CONCACAF Championship Group B
19.05 San Rafael (Costa Rica) Guatemala 10-1 Dominican Republic CONCACAF Championship Group B
19.05 San Rafael Costa Rica 5-4 USA CONCACAF Championship Group C
19.05 San Rafael (Costa Rica) Trinidad & Tobago 7-5 Turks & Caicos Islands CONCACAF Championship Group C
19.05 Toubab Dialaw Senegal 10-0 Seychelles Friendly  
18.05 San Rafael (Costa Rica) Panama 8-1 Belize CONCACAF Championship Group A
18.05 San Rafael (Costa Rica) Bahamas 10-2 Dominican Republic CONCACAF Championship Group B
18.05 San Rafael (Costa Rica) El Salvador 7-1 Guatemala CONCACAF Championship Group B
18.05 San Rafael Costa Rica 5-1 Turks & Caicos Islands CONCACAF Championship Group C
18.05 San Rafael (Costa Rica) USA 5-2 Trinidad & Tobago CONCACAF Championship Group C
17.05 San Rafael (Costa Rica) Mexico 6-3 Belize CONCACAF Championship Group A
17.05 San Rafael (Costa Rica) Bahamas 3-3 Guatemala
After extra time, 1-3 pens
CONCACAF Championship Group B
17.05 San Rafael (Costa Rica) El Salvador 15-1 Dominican Republic CONCACAF Championship Group B
17.05 San Rafael Costa Rica 5-3 Trinidad & Tobago CONCACAF Championship Group C
17.05 San Rafael (Costa Rica) USA 11-1 Turks & Caicos Islands CONCACAF Championship Group C
17.05 Toubab Dialaw Senegal 8-0 Seychelles Friendly  
14.05 Salé Morocco 1-3 Oman Friendly 
13.05 Salé Morocco 5-2 Oman Friendly 
10.05 Luque Paraguay 3-2 Trinidad & Tobago Friendly 
08.05 Luque Paraguay 7-4 Trinidad & Tobago Friendly 
06.05 Luque Paraguay 5-2 Trinidad & Tobago Friendly 
04.05 Luque Paraguay 7-2 Trinidad & Tobago Friendly 
25.04 El Hawaii Guatemala 4-5 Mexico Friendly 
24.04 El Hawaii Guatemala 5-2 Mexico Friendly 
22.04 El Hawaii Guatemala 4-6 Mexico Friendly 
10.04 Dakar Senegal 4-2 Morocco Friendly 
10.04 Maputo Mozambique 10-3 Comoros Africa Cup of Nations Qualifier 2nd Leg
08.04 Toubab Dialaw Senegal 4-1 Morocco Friendly 
07.04 Toubab Dialaw Senegal 6-3 Morocco Friendly 
03.04 Dar es Salaam Tanzania 4-6 Burundi Africa Cup of Nations Qualifier 2nd Leg
30.03 Dar es Salaam Tanzania 8-3 Burundi Africa Cup of Nations Qualifier 1st Leg
30.03 Moscow Russia 4-3 Belarus Friendly  
28.03 Moscow Russia 3-1 Belarus Friendly  
26.03 Mitsamiouli Comoros 5-7 Mozambique Africa Cup of Nations Qualifier 1st Leg
14.03 San Rafael Costa Rica 3-2 Guatemala Friendly 
13.03 San Rafael Costa Rica 3-5 Guatemala Friendly 
11.03 San Rafael Costa Rica 0-5 Switzerland Friendly 
10.03 San Rafael Costa Rica 5-13 Switzerland Friendly 
07.03 San Rafael Costa Rica 3-4 Switzerland
After extra time
Friendly 
06.03 San Rafael Costa Rica 3-6 Switzerland Friendly 
18.02 Barra de Santiago (El Salvador) Costa Rica 9-8 Guatemala Copa Indes de la Amistad  
16.02 San Luis La Herradura El Salvador 2-1 Costa Rica Friendly 
15.02 San Luis La Herradura El Salvador 3-1 Costa Rica Friendly