LAST UPDATE: Sunday, 19 May 2019, 01:02:41

FootballFIFA FutsalAMF FutsalBeach SoccerAustralian FootballAmerican FootballFlag Football
Beach Flag FootballRugby UnionRugby SevensRugby LeagueTouchIce HockeyBandy
Field HockeyIndoor HockeyFloorball
Roller HockeyInline HockeyIIHF Inline HockeySkater Hockey
Ball HockeyWBHF Ball HockeyShintyLacrosseBox LacrosseIntercrosseRingette
Water PoloBeach Water PoloCanoe PoloCycleballCricketIndoor CricketBaseball
SoftballPesäpalloUltimateBeach UltimateGutsVolleyballFistball
Basketball3x3 BasketballNetballKorfballBeach KorfballHandballBeach Handball
RollballTchoukballBeach TchoukballUnderwater HockeyUnderwater RugbyCurlingQuidditch
Sepak TakrawBeach Sepak TakrawKabaddiIndoor KabaddiBeach KabaddiPoloPolocrosse
HorseballFutnetRoller DerbyPétanqueIce StockSnow PoloUnderwater Ice Hockey
MEN'S BEACH SOCCER - FIXTURES

Results  MenWomen
Fixtures  MenWomen
Rankings  MenWomen

Men's Archive201820172016201520142013201220112010
Women's Archive201820172016201520142013201220112010

DATEVENUEMATCHCOMPETITIONSTAGE
??.??-
??.??
TBD (TBD)Teams to be decided World Cup QualifierAfrica
??.??-
??.??
TBD (TBD)Teams to be decided World Beach Games QualifierCONCACAF
??.??-
??.??
TBD (TBD)Teams to be decided World Beach Games QualifierSouth America
??.06-
??.06
Pärnu (Estonia)Estonia, Latvia, Lithuania Baltic Cup 
17.06 Papeete (Tahiti)Solomon Islands - New Caledonia World Cup QualifierOceania, Group Stage
17.06 PapeeteTahiti - Vanuatu World Cup QualifierOceania, Group Stage
18.06 Papeete (Tahiti)Solomon Islands - Vanuatu World Cup QualifierOceania, Group Stage
18.06 PapeeteTahiti - Tonga World Cup QualifierOceania, Group Stage
19.06 Papeete (Tahiti)Solomon Islands - Tonga World Cup QualifierOceania, Group Stage
19.06 Papeete (Tahiti)Vanuatu - New Caledonia World Cup QualifierOceania, Group Stage
19.06-
23.06
Santa Maria (Cabo Verde)Cabo Verde, Côte d'Ivoire, Djibouti, Egypt, Ghana, Kenya,
Libya, Morocco, Nigeria, Senegal, Uganda + 1 team
African Beach Games 
20.06 Papeete (Tahiti)New Caledonia - Tonga World Cup QualifierOceania, Group Stage
20.06 PapeeteTahiti - Solomon Islands World Cup QualifierOceania, Group Stage
21.06 Papeete)Tahiti - New Caledonia World Cup QualifierOceania, Group Stage
21.06 Papeete (Tahiti)Vanuatu - Tonga World Cup QualifierOceania, Group Stage
22.06 Papeete (Tahiti)3rd Group Stage - 4th Group Stage World Cup QualifierOceania, 3rd Place Match
22.06 Papeete (Tahiti)1st Group Stage - 2nd Group Stage World Cup QualifierOceania, Final
25.06 MinskBelarus - Romania European GamesGroup A
25.06 Minsk (Belarus)Portugal - Switzerland European GamesGroup A
25.06 Minsk (Belarus)Italy - Ukraine European GamesGroup B
25.06 Minsk (Belarus)Spain - Russia European GamesGroup B
26.06 MinskBelarus - Switzerland European GamesGroup A
26.06 Minsk (Belarus)Portugal - Romania European GamesGroup A
26.06 Minsk (Belarus)Russia - Italy European GamesGroup B
26.06 Minsk (Belarus)Spain - Ukraine European GamesGroup B
27.06 MinskBelarus - Portugal European GamesGroup A
27.06 Minsk (Belarus)Switzerland - Romania European GamesGroup A
27.06 Minsk (Belarus)Russia - Ukraine European GamesGroup B
27.06 Minsk (Belarus)Spain - Italy European GamesGroup B
28.06 Minsk (Belarus)3rd Group A - 4th Group B European Games5th-8th Place Semi-Final
28.06 Minsk (Belarus)3rd Group B - 4th Group A European Games5th-8th Place Semi-Final
28.06 Minsk (Belarus)1st Group A - 2nd Group B European GamesSemi-Final
28.06 Minsk (Belarus)1st Group B - 2nd Group A European GamesSemi-Final
29.06 Minsk (Belarus)Loser 3A/4B - Loser 3B/4A European Games7th Place Match
29.06 Minsk (Belarus)Winner 3A/4B - Winner 3B/4A European Games5th Place Match
29.06 Minsk (Belarus)Loser 1A/2B - Loser 1B/2A European Games3rd Place Match
29.06 Minsk (Belarus)Winner 1A/2B - Winner 1B/2A European GamesFinal
??.??-
??.??
TBD (Tahiti)Teams to be decided World Beach Games QualifierOceania
05.07-
07.07
Nazaré (Portugal)Poland, Portugal, Switzerland, Ukraine Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Stage 1, Group 1
05.07-
07.07
Nazaré (Portugal)Azerbaijan, Russia, Spain, Turkey Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Stage 1, Group 2
05.07-
07.07
Nazaré (Portugal)Bulgaria, Denmark, Georgia, Norway Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Stage 1
09.07-
14.07
TBD (China)Teams to be decided World Beach Games QualifierAsia
12.07-
14.07
TBD (Portugal)Teams to be decided Mundialito 
19.07-
28.07
Moscow (Russia)Teams to be decided World Cup QualifierEurope
??.??-
??.??
TBD (Vietnam)Teams to be decided AFF Championship 
16.08-
18.08
Catania (Italy)Belarus, France, Germany, Italy Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Stage 2
16.08-
18.08
Catania (Italy)Finland, Greece, Romania, Serbia Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Stage 2, Group 1
16.08-
18.08
Catania (Italy)Czechia, England, Kazakhstan, Netherlands Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Stage 2, Group 2
16.08-
18.08
Catania (Italy)Estonia, Hungary, Lithuania, Moldova Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Stage 2, Group 3
25.08-
31.08
Patras (Greece)Teams to be decided Mediterranean Beach Games 
05.09-
08.09
Figueira da Foz (Portugal)Teams to be decided Euro Beach Soccer LeagueSuperfinal
05.09-
08.09
Figueira da Foz (Portugal)Teams to be decided Euro Beach Soccer LeaguePromotion Final
09.10-
14.10
San Diego (USA)Teams to be decided World Beach Games 
05.11-
09.11
Dubai (United Arab Emirates)Teams to be decided Intercontinental Cup 
21.11-
01.12
TBD (Paraguay)Brazil, Japan, Mexico, Nigeria, Oman, Paraguay, Senegal,
United Arab Emirates, USA, Uruguay + 6 teams
World Cup 
22.11-
30.11
TBD (Venezuela)Teams to be decided Bolivarian Beach Games