FootballFutsal (FIFA)Futsal (AMF)Beach SoccerAustralian FootballAmerican FootballFlag FootballBeach Flag Football
Rugby UnionRugby SevensRugby LeagueTouchIce HockeyBandyField HockeyIndoor Hockey
Floorball
Roller HockeyInline Hockey (FIRS)Inline Hockey (IIHF)Skater HockeyBall HockeyLacrosseBox Lacrosse
Intercrosse
RingetteShintyWater PoloBeach Water PoloCanoe PoloCycleballRoller Derby
CricketIndoor Cricket
BaseballSoftballPesäpalloUltimateBeach UltimateGuts
VolleyballFistballBasketball3x3 BasketballNetballKorfballHandballBeach Handball
TchoukballBeach TchoukballQuidditchUnderwater HockeyUnderwater RugbyCurlingSepak TakrawBeach Sepak Takraw
RollballKabaddiIndoor KabaddiBeach KabaddiPoloPolocrosseHorseballSnow Polo
WOMEN'S RUGBY SEVENS - 2015 RESULTS

Latest Women's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Women's Fixtures

Women's Ranking

Latest Men's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Men's Fixtures

Men's Ranking

DATE VENUE MATCH COMPETITION STAGE
12.12 San Salvador (El Salvador) Panama 41-0 Nicaragua South American Championship B Division, Group Stage
12.12 San Salvador (El Salvador) Costa Rica 27-0 Guatemala South American Championship B Division, Group Stage
12.12 San Salvador El Salvador 0-26 Peru South American Championship B Division, Group Stage
12.12 San Salvador (El Salvador) Panama 19-14 Guatemala South American Championship B Division, Group Stage
12.12 San Salvador El Salvador 35-0 Nicaragua South American Championship B Division, Group Stage
12.12 San Salvador (El Salvador) Peru 12-5 Costa Rica South American Championship B Division, Group Stage
12.12 San Salvador (El Salvador) Guatemala 49-0 Nicaragua South American Championship B Division, 5th Place Match
12.12 San Salvador El Salvador 10-12 Panama South American Championship B Division, 3rd Place Match
12.12 San Salvador (El Salvador) Peru 17-12 Costa Rica South American Championship B Division, Final
11.12 San Salvador El Salvador 22-0 Guatemala South American Championship B Division, Group Stage
11.12 San Salvador (El Salvador) Costa Rica 36-7 Panama South American Championship B Division, Group Stage
11.12 San Salvador (El Salvador) Peru 53-0 Nicaragua South American Championship B Division, Group Stage
11.12 San Salvador El Salvador 5-22 Costa Rica South American Championship B Division, Group Stage
11.12 San Salvador (El Salvador) Guatemala 50-0 Nicaragua South American Championship B Division, Group Stage
11.12 San Salvador (El Salvador) Peru 36-0 Panama South American Championship B Division, Group Stage
11.12 San Salvador (El Salvador) Costa Rica 46-0 Nicaragua South American Championship B Division, Group Stage
11.12 San Salvador El Salvador 15-17 Panama South American Championship B Division, Group Stage
11.12 San Salvador (El Salvador) Peru 29-5 Guatemala South American Championship B Division, Group Stage
04.12 Dubai (United Arab Emirates) Russia 24-0 Spain World Series Quarter-Final
04.12 Dubai (United Arab Emirates) France 19-12 Fiji World Series Quarter-Final
04.12 Dubai (United Arab Emirates) Australia 15-12 New Zealand World Series Quarter-Final
04.12 Dubai (United Arab Emirates) England 17-12 Canada World Series Quarter-Final
04.12 Dubai (United Arab Emirates) Brazil 29-7 Ireland World Series 9th-12th Place Semi-Final
04.12 Dubai (United Arab Emirates) Japan 15-14 USA World Series 9th-12th Place Semi-Final
04.12 Dubai (United Arab Emirates) Canada 21-12 Spain World Series 5th-8th Place Semi-Final
04.12 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 33-12 Fiji World Series 5th-8th Place Semi-Final
04.12 Dubai (United Arab Emirates) Russia 19-12 England World Series Semi-Final
04.12 Dubai (United Arab Emirates) Australia 26-0 France World Series Semi-Final
04.12 Dubai (United Arab Emirates) USA 31-24 Ireland World Series 11th Place Match
04.12 Dubai (United Arab Emirates) Japan 13-0 Brazil World Series 9th Place Match
04.12 Dubai (United Arab Emirates) Fiji 31-14 Spain World Series 7th Place Match
04.12 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 24-19 Canada
After extra time
World Series 5th Place Match
04.12 Dubai (United Arab Emirates) England 10-5 France
After extra time
World Series 3rd Place Match
04.12 Dubai (United Arab Emirates) Australia 31-12 Russia World Series Final
03.12 Dubai (United Arab Emirates) Fiji 24-10 Canada World Series Pool B
03.12 Dubai (United Arab Emirates) Ireland 12-5 USA World Series Pool B
03.12 Dubai (United Arab Emirates) Russia 33-7 New Zealand World Series Pool A
03.12 Dubai (United Arab Emirates) France 25-5 Brazil World Series Pool A
03.12 Dubai (United Arab Emirates) Australia 26-7 Spain World Series Pool C
03.12 Dubai (United Arab Emirates) England 35-0 Japan World Series Pool C
03.12 Dubai (United Arab Emirates) Canada 17-7 Ireland World Series Pool B
03.12 Dubai (United Arab Emirates) Fiji 24-19 USA World Series Pool B
03.12 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 36-5 Brazil World Series Pool A
03.12 Dubai (United Arab Emirates) Russia 21-17 France World Series Pool A
03.12 Dubai (United Arab Emirates) Australia 43-0 Japan World Series Pool C
03.12 Dubai (United Arab Emirates) England 14-7 Spain World Series Pool C
03.12 Dubai (United Arab Emirates) Canada 35-5 USA World Series Pool B
03.12 Dubai (United Arab Emirates) Fiji 27-10 Ireland World Series Pool B
03.12 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 21-12 France World Series Pool A
03.12 Dubai (United Arab Emirates) Russia 41-0 Brazil World Series Pool A
03.12 Dubai (United Arab Emirates) Australia 24-7 England World Series Pool C
03.12 Dubai (United Arab Emirates) Spain 26-12 Japan World Series Pool C
29.11 Tokyo Japan 49-0 Sri Lanka Olympic Games Qualifier Asia, Group Stage
29.11 Tokyo (Japan) China 17-7 Hong Kong Olympic Games Qualifier Asia, Group Stage
29.11 Tokyo (Japan) Kazakhstan 36-0 Guam Olympic Games Qualifier Asia, Group Stage
29.11 Tokyo (Japan) Hong Kong 36-7 Sri Lanka Olympic Games Qualifier Asia, Group Stage
29.11 Tokyo (Japan) China 57-0 Guam Olympic Games Qualifier Asia, Group Stage
29.11 Tokyo Japan 5-7 Kazakhstan Olympic Games Qualifier Asia, Group Stage
29.11 Tokyo (Japan) Sri Lanka 12-10 Guam Olympic Games Qualifier Asia, 5th Place Match
29.11 Tokyo (Japan) China 19-10 Hong Kong Olympic Games Qualifier Asia, 3rd Place Match
29.11 Tokyo Japan 14-7 Kazakhstan Olympic Games Qualifier Asia, Final
28.11 Tokyo Japan 20-7 China Olympic Games Qualifier Asia, Group Stage
28.11 Tokyo (Japan) Kazakhstan 34-0 Sri Lanka Olympic Games Qualifier Asia, Group Stage
28.11 Tokyo (Japan) Hong Kong 38-0 Guam Olympic Games Qualifier Asia, Group Stage
28.11 Tokyo (Japan) China 36-7 Sri Lanka Olympic Games Qualifier Asia, Group Stage
28.11 Tokyo Japan 39-0 Guam Olympic Games Qualifier Asia, Group Stage
28.11 Tokyo (Japan) Kazakhstan 29-5 Hong Kong Olympic Games Qualifier Asia, Group Stage
28.11 Tokyo (Japan) Sri Lanka 22-7 Guam Olympic Games Qualifier Asia, Group Stage
28.11 Tokyo (Japan) Kazakhstan 14-0 China Olympic Games Qualifier Asia, Group Stage
28.11 Tokyo Japan 27-5 Hong Kong Olympic Games Qualifier Asia, Group Stage
15.11 Waitakere City (New Zealand) Cook Islands 19-7 Samoa Olympic Games Qualifier Oceania, Group Stage
15.11 Waitakere City (New Zealand) Fiji 43-0 Papua New Guinea Olympic Games Qualifier Oceania, Group Stage
15.11 Waitakere City (New Zealand) Samoa 17-15 Cook Islands Olympic Games Qualifier Oceania, Semi-Final
15.11 Waitakere City (New Zealand) Fiji 38-0 Papua New Guinea Olympic Games Qualifier Oceania, Semi-Final
15.11 Waitakere City (New Zealand) Cook Islands 32-0 Papua New Guinea Olympic Games Qualifier Oceania, 3rd Place Match
15.11 Waitakere City (New Zealand) Fiji 55-0 Samoa Olympic Games Qualifier Oceania, Final
14.11 Waitakere City (New Zealand) Samoa 35-0 Tonga Olympic Games Qualifier Oceania, Group Stage
14.11 Waitakere City (New Zealand) Cook Islands 29-7 Papua New Guinea Olympic Games Qualifier Oceania, Group Stage
14.11 Waitakere City (New Zealand) Papua New Guinea 20-5 Tonga Olympic Games Qualifier Oceania, Group Stage
14.11 Waitakere City (New Zealand) Fiji 48-0 Cook Islands Olympic Games Qualifier Oceania, Group Stage
14.11 Waitakere City (New Zealand) Samoa 31-7 Papua New Guinea Olympic Games Qualifier Oceania, Group Stage
14.11 Waitakere City (New Zealand) Fiji 62-0 Tonga Olympic Games Qualifier Oceania, Group Stage
14.11 Waitakere City (New Zealand) Cook Islands 29-5 Tonga Olympic Games Qualifier Oceania, Group Stage
14.11 Waitakere City (New Zealand) Fiji 41-0 Samoa Olympic Games Qualifier Oceania, Group Stage
08.11 Hong Kong (Hong Kong) Japan 53-0 Guam Olympic Games Qualifier Asia, Group Stage
08.11 Hong Kong (Hong Kong) China 47-7 Sri Lanka Olympic Games Qualifier Asia, Group Stage
08.11 Hong Kong Hong Kong 12-20 Kazakhstan Olympic Games Qualifier Asia, Group Stage
08.11 Hong Kong (Hong Kong) Kazakhstan 31-7 Sri Lanka Olympic Games Qualifier Asia, Group Stage
08.11 Hong Kong Hong Kong 29-0 Guam Olympic Games Qualifier Asia, Group Stage
08.11 Hong Kong (Hong Kong) China 12-5 Japan Olympic Games Qualifier Asia, Group Stage
08.11 Hong Kong (Hong Kong) Guam 21-5 Sri Lanka Olympic Games Qualifier Asia, 5th Place Match
08.11 Hong Kong Hong Kong 12-5 China Olympic Games Qualifier Asia, 3rd Place Match
08.11 Hong Kong (Hong Kong) Japan 22-0 Kazakhstan Olympic Games Qualifier Asia, Final
07.11 Hong Kong (Hong Kong) Japan 7-5 Kazakhstan Olympic Games Qualifier Asia, Group Stage
07.11 Hong Kong (Hong Kong) China 54-0 Guam Olympic Games Qualifier Asia, Group Stage
07.11 Hong Kong Hong Kong 36-5 Sri Lanka Olympic Games Qualifier Asia, Group Stage
07.11 Hong Kong (Hong Kong) Kazakhstan 46-7 Guam Olympic Games Qualifier Asia, Group Stage
07.11 Hong Kong (Hong Kong) Japan 48-0 Sri Lanka Olympic Games Qualifier Asia, Group Stage
07.11 Hong Kong Hong Kong 5-0 China Olympic Games Qualifier Asia, Group Stage
07.11 Hong Kong (Hong Kong) Sri Lanka 22-7 Guam Olympic Games Qualifier Asia, Group Stage
07.11 Hong Kong (Hong Kong) Kazakhstan 22-12 China Olympic Games Qualifier Asia, Group Stage
07.11 Hong Kong Hong Kong 0-36 Japan Olympic Games Qualifier Asia, Group Stage
11.10 Colombo (Sri Lanka) Hong Kong 14-7 Kazakhstan Asian Sevens Quarter-Final
11.10 Colombo (Sri Lanka) Japan 38-0 Singapore Asian Sevens Quarter-Final
11.10 Colombo (Sri Lanka) China 55-5 Uzbekistan Asian Sevens Quarter-Final
11.10 Colombo Sri Lanka 0-17 Thailand Asian Sevens Quarter-Final
11.10 Colombo (Sri Lanka) Kazakhstan 29-0 Singapore Asian Sevens 5th-8th Place Semi-Final
11.10 Colombo Sri Lanka 7-17 Uzbekistan Asian Sevens 5th-8th Place Semi-Final
11.10 Colombo (Sri Lanka) Japan 17-0 Hong Kong Asian Sevens Semi-Final
11.10 Colombo (Sri Lanka) China 24-5 Thailand Asian Sevens Semi-Final
11.10 Colombo Sri Lanka 14-17 Singapore Asian Sevens 7th Place Match
11.10 Colombo (Sri Lanka) Kazakhstan 43-0 Uzbekistan Asian Sevens 5th Place Match
11.10 Colombo (Sri Lanka) Hong Kong 21-15 Thailand Asian Sevens 3rd Place Match
11.10 Colombo (Sri Lanka) Japan 33-12 China Asian Sevens Final
10.10 Colombo Sri Lanka 10-17 Kazakhstan Asian Sevens Pool X
10.10 Colombo (Sri Lanka) China 55-0 Singapore Asian Sevens Pool X
10.10 Colombo (Sri Lanka) Japan 21-17 Uzbekistan Asian Sevens Pool W
10.10 Colombo (Sri Lanka) Thailand 7-5 Hong Kong Asian Sevens Pool W
10.10 Colombo (Sri Lanka) Kazakhstan 43-7 Singapore Asian Sevens Pool X
10.10 Colombo Sri Lanka 0-45 China Asian Sevens Pool X
10.10 Colombo (Sri Lanka) Japan 38-0 Thailand Asian Sevens Pool W
10.10 Colombo (Sri Lanka) Hong Kong 52-0 Uzbekistan Asian Sevens Pool W
10.10 Colombo Sri Lanka 28-10 Singapore Asian Sevens Pool X
10.10 Colombo (Sri Lanka) China 7-7 Kazakhstan Asian Sevens Pool X
10.10 Colombo (Sri Lanka) Thailand 22-0 Uzbekistan Asian Sevens Pool W
10.10 Colombo (Sri Lanka) Japan 15-5 Hong Kong Asian Sevens Pool W
27.09 Kempton Park South Africa 39-0 Uganda African 7s Pool A
27.09 Kempton Park (South Africa) Kenya 33-0 Madagascar African 7s Pool B
27.09 Kempton Park (South Africa) Namibia 15-10 Zambia African 7s Pool A
27.09 Kempton Park (South Africa) Senegal 32-0 Botswana African 7s Pool B
27.09 Kempton Park (South Africa) Senegal 15-10 Uganda
After extra time
African 7s 5th-8th Place Semi-Final
27.09 Kempton Park (South Africa) Madagascar 43-0 Namibia African 7s 5th-8th Place Semi-Final
27.09 Kempton Park South Africa 34-0 Tunisia African 7s Semi-Final
27.09 Kempton Park (South Africa) Kenya 39-0 Zimbabwe African 7s Semi-Final
27.09 Kempton Park (South Africa) Botswana 12-5 Zambia African 7s 9th Place Match
27.09 Kempton Park (South Africa) Uganda 36-0 Namibia African 7s 7th Place Match
27.09 Kempton Park (South Africa) Madagascar 15-0 Senegal African 7s 5th Place Match
27.09 Kempton Park (South Africa) Tunisia 33-0 Zimbabwe African 7s 3rd Place Match
27.09 Kempton Park South Africa 31-5 Kenya African 7s Final
26.09 Kempton Park South Africa 59-0 Zambia African 7s Pool A
26.09 Kempton Park (South Africa) Kenya 48-7 Botswana African 7s Pool B
26.09 Kempton Park (South Africa) Zimbabwe 19-5 Uganda African 7s Pool A
26.09 Kempton Park (South Africa) Tunisia 15-12 Madagascar African 7s Pool B
26.09 Kempton Park South Africa 79-0 Namibia African 7s Pool A
26.09 Kempton Park (South Africa) Kenya 52-0 Senegal African 7s Pool B
26.09 Kempton Park (South Africa) Zimbabwe 37-0 Zambia African 7s Pool A
26.09 Kempton Park (South Africa) Tunisia 47-0 Botswana African 7s Pool B
26.09 Kempton Park (South Africa) Uganda 17-7 Namibia African 7s Pool A
26.09 Kempton Park (South Africa) Madagascar 14-5 Senegal African 7s Pool B
26.09 Kempton Park South Africa 33-0 Zimbabwe African 7s Pool A
26.09 Kempton Park (South Africa) Kenya 19-7 Tunisia African 7s Pool B
26.09 Kempton Park (South Africa) Uganda 36-0 Zambia African 7s Pool A
26.09 Kempton Park (South Africa) Madagascar 43-7 Botswana African 7s Pool B
26.09 Kempton Park (South Africa) Zimbabwe 33-12 Namibia African 7s Pool A
26.09 Kempton Park (South Africa) Tunisia 40-0 Senegal African 7s Pool B
06.09 Qingdao (China) Japan 50-0 Singapore Asian Sevens Quarter-Final
06.09 Qingdao (China) Hong Kong 31-0 Uzbekistan Asian Sevens Quarter-Final
06.09 Qingdao (China) Kazakhstan 40-5 Sri Lanka Asian Sevens Quarter-Final
06.09 Qingdao China 34-5 Thailand Asian Sevens Quarter-Final
06.09 Qingdao (China) Singapore 21-17 Uzbekistan Asian Sevens 5th-8th Place Semi-Final
06.09 Qingdao (China) Thailand 24-14 Sri Lanka Asian Sevens 5th-8th Place Semi-Final
06.09 Qingdao (China) Hong Kong 5-0 Japan Asian Sevens Semi-Final
06.09 Qingdao China 22-17 Kazakhstan Asian Sevens Semi-Final
06.09 Qingdao (China) Uzbekistan 17-14 Sri Lanka Asian Sevens 7th Place Match
06.09 Qingdao (China) Thailand 27-0 Singapore Asian Sevens 5th Place Match
06.09 Qingdao (China) Japan 15-0 Kazakhstan Asian Sevens 3rd Place Match
06.09 Qingdao China 15-24 Hong Kong Asian Sevens Final
05.09 Qingdao (China) Kazakhstan 27-0 Uzbekistan Asian Sevens Pool X
05.09 Qingdao (China) Japan 44-7 Thailand Asian Sevens Pool X
05.09 Qingdao (China) Hong Kong 53-0 Singapore Asian Sevens Pool W
05.09 Qingdao China 31-5 Sri Lanka Asian Sevens Pool W
05.09 Qingdao (China) Kazakhstan 40-14 Thailand Asian Sevens Pool X
05.09 Qingdao (China) Japan 57-0 Uzbekistan Asian Sevens Pool X
05.09 Qingdao (China) Hong Kong 27-5 Sri Lanka Asian Sevens Pool W
05.09 Qingdao China 52-0 Singapore Asian Sevens Pool W
05.09 Qingdao (China) Thailand 19-0 Uzbekistan Asian Sevens Pool X
05.09 Qingdao (China) Kazakhstan 12-10 Japan Asian Sevens Pool X
05.09 Qingdao (China) Singapore 19-7 Sri Lanka Asian Sevens Pool W
05.09 Qingdao China 10-19 Hong Kong Asian Sevens Pool W
23.08 Dublin (Ireland) South Africa 21-5 Hong Kong World 7s Series Qualifier Quarter-Final
23.08 Dublin Ireland 27-5 China World 7s Series Qualifier Quarter-Final
23.08 Dublin (Ireland) Japan 17-0 Wales World 7s Series Qualifier Quarter-Final
23.08 Dublin (Ireland) Netherlands 12-10 Brazil World 7s Series Qualifier Quarter-Final
23.08 Dublin (Ireland) Kenya 31-0 Mexico World 7s Series Qualifier 9th-12th Place Semi-Final
23.08 Dublin (Ireland) Colombia 12-5 Samoa World 7s Series Qualifier 9th-12th Place Semi-Final
23.08 Dublin (Ireland) Hong Kong 14-10 China World 7s Series Qualifier 5th-8th Place Semi-Final
23.08 Dublin (Ireland) Brazil 10-5 Wales World 7s Series Qualifier 5th-8th Place Semi-Final
23.08 Dublin Ireland 26-14 South Africa World 7s Series Qualifier Semi-Final
23.08 Dublin (Ireland) Japan 10-5 Netherlands World 7s Series Qualifier Semi-Final
23.08 Dublin (Ireland) Samoa 22-0 Mexico World 7s Series Qualifier 11th Place Match
23.08 Dublin (Ireland) Kenya 5-0 Colombia World 7s Series Qualifier 9th Place Match
23.08 Dublin (Ireland) Wales 29-7 China World 7s Series Qualifier 7th Place Match
23.08 Dublin (Ireland) Brazil 17-0 Hong Kong World 7s Series Qualifier 5th Place Match
23.08 Dublin (Ireland) South Africa 12-0 Netherlands World 7s Series Qualifier 3rd Place Match
23.08 Dublin Ireland 12-13 Japan World 7s Series Qualifier Final
22.08 Dublin (Ireland) China 29-7 Kenya World 7s Series Qualifier Pool B
22.08 Dublin (Ireland) Netherlands 33-0 Colombia World 7s Series Qualifier Pool B
22.08 Dublin (Ireland) Japan 19-10 Brazil World 7s Series Qualifier Pool A
22.08 Dublin (Ireland) Wales 33-12 Samoa World 7s Series Qualifier Pool A
22.08 Dublin (Ireland) South Africa 33-5 Hong Kong World 7s Series Qualifier Pool C
22.08 Dublin Ireland 64-0 Mexico World 7s Series Qualifier Pool C
22.08 Dublin (Ireland) Netherlands 22-7 Kenya World 7s Series Qualifier Pool B
22.08 Dublin (Ireland) China 26-0 Colombia World 7s Series Qualifier Pool B
22.08 Dublin (Ireland) Japan 17-14 Wales World 7s Series Qualifier Pool A
22.08 Dublin (Ireland) Brazil 42-5 Samoa World 7s Series Qualifier Pool A
22.08 Dublin Ireland 50-0 Hong Kong World 7s Series Qualifier Pool C
22.08 Dublin (Ireland) South Africa 38-0 Mexico World 7s Series Qualifier Pool C
22.08 Dublin (Ireland) Kenya 12-7 Colombia World 7s Series Qualifier Pool B
22.08 Dublin (Ireland) Netherlands 22-10 China World 7s Series Qualifier Pool B
22.08 Dublin (Ireland) Japan 33-0 Samoa World 7s Series Qualifier Pool A
22.08 Dublin (Ireland) Wales 17-0 Brazil World 7s Series Qualifier Pool A
22.08 Dublin (Ireland) Hong Kong 48-0 Mexico World 7s Series Qualifier Pool C
22.08 Dublin Ireland 5-17 South Africa World 7s Series Qualifier Pool C
19.07 Lisbon (Portugal) Ireland 40-0 Germany Olympic Games Repechage Tournament Europe, Quarter-Final
19.07 Lisbon (Portugal) Spain 31-5 Sweden Olympic Games Repechage Tournament Europe, Quarter-Final
19.07 Lisbon (Portugal) Netherlands 17-0 Belgium Olympic Games Repechage Tournament Europe, Quarter-Final
19.07 Lisbon Portugal 7-5 Italy Olympic Games Repechage Tournament Europe, Quarter-Final
19.07 Lisbon (Portugal) Ukraine 31-0 Denmark Olympic Games Repechage Tournament Europe, 9th-12th Place Semi-Final
19.07 Lisbon (Portugal) Romania 15-10 Finland Olympic Games Repechage Tournament Europe, 9th-12th Place Semi-Final
19.07 Lisbon (Portugal) Italy 36-5 Germany Olympic Games Repechage Tournament Europe, 5th-8th Place Semi-Final
19.07 Lisbon (Portugal) Belgium 22-17 Sweden
After extra time
Olympic Games Repechage Tournament Europe, 5th-8th Place Semi-Final
19.07 Lisbon Portugal 5-28 Ireland Olympic Games Repechage Tournament Europe, Semi-Final
19.07 Lisbon (Portugal) Spain 21-5 Netherlands Olympic Games Repechage Tournament Europe, Semi-Final
19.07 Lisbon (Portugal) Denmark 24-0 Finland Olympic Games Repechage Tournament Europe, 11th Place Match
19.07 Lisbon (Portugal) Ukraine 27-0 Romania Olympic Games Repechage Tournament Europe, 9th Place Match
19.07 Lisbon (Portugal) Germany 19-12 Sweden Olympic Games Repechage Tournament Europe, 7th Place Match
19.07 Lisbon (Portugal) Italy 26-0 Belgium Olympic Games Repechage Tournament Europe, 5th Place Match
19.07 Lisbon Portugal 12-5 Netherlands Olympic Games Repechage Tournament Europe, 3rd Place Match
19.07 Lisbon (Portugal) Spain 26-19 Ireland Olympic Games Repechage Tournament Europe, Final
18.07 Lisbon (Portugal) Spain 52-5 Denmark Olympic Games Repechage Tournament Europe, Pool A
18.07 Lisbon (Portugal) Ireland 52-0 Romania Olympic Games Repechage Tournament Europe, Pool B
18.07 Lisbon (Portugal) Netherlands 22-0 Sweden Olympic Games Repechage Tournament Europe, Pool C
18.07 Lisbon Portugal 43-0 Germany Olympic Games Repechage Tournament Europe, Pool A
18.07 Lisbon (Portugal) Belgium 19-5 Ukraine Olympic Games Repechage Tournament Europe, Pool B
18.07 Lisbon (Portugal) Italy 30-7 Finland Olympic Games Repechage Tournament Europe, Pool C
18.07 Lisbon (Portugal) Spain 45-0 Germany Olympic Games Repechage Tournament Europe, Pool A
18.07 Lisbon (Portugal) Ireland 24-5 Belgium Olympic Games Repechage Tournament Europe, Pool B
18.07 Lisbon (Portugal) Netherlands 52-0 Finland Olympic Games Repechage Tournament Europe, Pool C
18.07 Lisbon Portugal 50-5 Denmark Olympic Games Repechage Tournament Europe, Pool A
18.07 Lisbon (Portugal) Ukraine 17-12 Romania Olympic Games Repechage Tournament Europe, Pool B
18.07 Lisbon (Portugal) Italy 22-5 Sweden Olympic Games Repechage Tournament Europe, Pool C
18.07 Lisbon (Portugal) Germany 47-0 Denmark Olympic Games Repechage Tournament Europe, Pool A
18.07 Lisbon (Portugal) Belgium 17-12 Romania Olympic Games Repechage Tournament Europe, Pool B
18.07 Lisbon (Portugal) Sweden 38-5 Finland Olympic Games Repechage Tournament Europe, Pool C
18.07 Lisbon (Portugal) Ireland 50-0 Ukraine Olympic Games Repechage Tournament Europe, Pool B
18.07 Lisbon Portugal 0-22 Spain Olympic Games Repechage Tournament Europe, Pool A
18.07 Lisbon (Portugal) Netherlands 22-0 Italy Olympic Games Repechage Tournament Europe, Pool C
12.07 Toronto Canada 45-0 Argentina Pan American Games Group Stage
12.07 Toronto (Canada) Brazil 29-0 Colombia Pan American Games Group Stage
12.07 Toronto (Canada) USA 71-0 Mexico Pan American Games Group Stage
12.07 Toronto (Canada) Argentina 5-5 Colombia Pan American Games Group Stage
12.07 Toronto (Canada) Brazil 57-0 Mexico Pan American Games Group Stage
12.07 Toronto Canada 34-12 USA Pan American Games Group Stage
12.07 Toronto (Canada) Mexico 19-17 Colombia Pan American Games 5th Place Match
12.07 Toronto (Canada) Brazil 29-0 Argentina Pan American Games 3rd Place Match
12.07 Toronto Canada 55-7 USA Pan American Games Final
11.07 Toronto Canada 55-0 Colombia Pan American Games Group Stage
11.07 Toronto (Canada) USA 26-7 Brazil Pan American Games Group Stage
11.07 Toronto (Canada) Argentina 40-5 Mexico Pan American Games Group Stage
11.07 Toronto (Canada) USA 40-0 Colombia Pan American Games Group Stage
11.07 Toronto (Canada) Brazil 22-5 Argentina Pan American Games Group Stage
11.07 Toronto Canada 60-0 Mexico Pan American Games Group Stage
11.07 Toronto (Canada) USA 54-7 Argentina Pan American Games Group Stage
11.07 Toronto Canada 36-0 Brazil Pan American Games Group Stage
11.07 Toronto (Canada) Colombia 24-19 Mexico Pan American Games Group Stage
10.07 Port Moresby (Papua New Guinea) Fiji 52-0 New Caledonia Pacific Games Group Stage
10.07 Port Moresby Papua New Guinea 10-5 Samoa Pacific Games Group Stage
10.07 Port Moresby (Papua New Guinea) Tonga 41-0 Tahiti Pacific Games Group Stage
10.07 Port Moresby (Papua New Guinea) Samoa 5-0 Tonga Pacific Games 5th Place Match
10.07 Port Moresby Papua New Guinea 15-0 New Caledonia Pacific Games 3rd Place Match
10.07 Port Moresby (Papua New Guinea) Fiji 12-10 Australia Pacific Games Final
09.07 Port Moresby (Papua New Guinea) Australia 31-0 Tonga Pacific Games Group Stage
09.07 Port Moresby (Papua New Guinea) Fiji 45-0 Tahiti Pacific Games Group Stage
09.07 Port Moresby (Papua New Guinea) New Caledonia 5-5 Samoa Pacific Games Group Stage
09.07 Port Moresby (Papua New Guinea) Australia 19-7 Samoa Pacific Games Group Stage
09.07 Port Moresby (Papua New Guinea) Fiji 45-0 Tonga Pacific Games Group Stage
09.07 Port Moresby Papua New Guinea 48-0 Tahiti Pacific Games Group Stage
09.07 Port Moresby Papua New Guinea 0-19 Australia Pacific Games Group Stage
09.07 Port Moresby (Papua New Guinea) New Caledonia 38-0 Tahiti Pacific Games Group Stage
09.07 Port Moresby (Papua New Guinea) Tonga 17-5 Samoa Pacific Games Group Stage
08.07 Port Moresby (Papua New Guinea) Australia 26-7 Fiji Pacific Games Group Stage
08.07 Port Moresby Papua New Guinea 33-5 New Caledonia Pacific Games Group Stage
08.07 Port Moresby (Papua New Guinea) Samoa 35-0 Tahiti Pacific Games Group Stage
08.07 Port Moresby (Papua New Guinea) Australia 22-5 New Caledonia Pacific Games Group Stage
08.07 Port Moresby (Papua New Guinea) Fiji 33-0 Samoa Pacific Games Group Stage
08.07 Port Moresby Papua New Guinea 10-7 Tonga Pacific Games Group Stage
08.07 Port Moresby (Papua New Guinea) Australia 59-0 Tahiti Pacific Games Group Stage
08.07 Port Moresby Papua New Guinea 0-29 Fiji Pacific Games Group Stage
08.07 Port Moresby (Papua New Guinea) New Caledonia 17-10 Tonga Pacific Games Group Stage
21.06 Malemort-sur-Corrèze (France) Russia 36-0 Ukraine Grand Prix Series Quarter-Final
21.06 Malemort-sur-Corrèze (France) England 35-0 Wales Grand Prix Series Quarter-Final
21.06 Malemort-sur-Corrèze (France) Spain 28-10 Netherlands Grand Prix Series Quarter-Final
21.06 Malemort-sur-Corrèze France 34-0 Ireland Grand Prix Series Quarter-Final
21.06 Malemort-sur-Corrèze (France) Germany 19-7 Italy Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
21.06 Malemort-sur-Corrèze (France) Portugal 21-19 Scotland Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
21.06 Malemort-sur-Corrèze (France) Ireland 24-19 Ukraine Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
21.06 Malemort-sur-Corrèze (France) Netherlands 31-12 Wales Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
21.06 Malemort-sur-Corrèze France 19-10 Russia Grand Prix Series Semi-Final
21.06 Malemort-sur-Corrèze (France) Spain 10-5 England Grand Prix Series Semi-Final
21.06 Malemort-sur-Corrèze (France) Scotland 19-17 Italy Grand Prix Series 11th Place Match
21.06 Malemort-sur-Corrèze (France) Portugal 24-14 Germany Grand Prix Series 9th Place Match
21.06 Malemort-sur-Corrèze (France) Wales 33-7 Ukraine Grand Prix Series 7th Place Match
21.06 Malemort-sur-Corrèze (France) Ireland 19-5 Netherlands Grand Prix Series 5th Place Match
21.06 Malemort-sur-Corrèze (France) Russia 32-7 England Grand Prix Series 3rd Place Match
21.06 Malemort-sur-Corrèze France 20-0 Spain Grand Prix Series Final
21.06 Zagreb (Croatia) Denmark 34-0 Luxembourg European Sevens Division B, Quarter-Final
21.06 Zagreb (Croatia) Israel 24-14 Bulgaria European Sevens Division B, Quarter-Final
21.06 Zagreb Croatia 10-7 Turkey European Sevens Division B, Quarter-Final
21.06 Zagreb (Croatia) Latvia 22-12 Malta European Sevens Division B, Quarter-Final
21.06 Zagreb (Croatia) Serbia 32-5 Montenegro European Sevens Division B, 9th-12th Place Semi-Final
21.06 Zagreb (Croatia) Slovenia 10-5 Austria European Sevens Division B, 9th-12th Place Semi-Final
21.06 Zagreb (Croatia) Malta 21-5 Luxembourg European Sevens Division B, 5th-8th Place Semi-Final
21.06 Zagreb (Croatia) Turkey 14-7 Bulgaria European Sevens Division B, 5th-8th Place Semi-Final
21.06 Zagreb (Croatia) Denmark 15-10 Latvia European Sevens Division B, Semi-Final
21.06 Zagreb Croatia 12-20 Israel European Sevens Division B, Semi-Final
21.06 Zagreb (Croatia) Austria 15-10 Montenegro
After extra time
European Sevens Division B, 11th Place Match
21.06 Zagreb (Croatia) Slovenia 10-5 Serbia European Sevens Division B, 9th Place Match
21.06 Zagreb (Croatia) Bulgaria 14-5 Luxembourg European Sevens Division B, 7th Place Match
21.06 Zagreb (Croatia) Turkey 10-7 Malta European Sevens Division B, 5th Place Match
21.06 Zagreb Croatia 15-10 Latvia European Sevens Division B, 3rd Place Match
21.06 Zagreb (Croatia) Denmark 27-19 Israel European Sevens Division B, Final
20.06 Malemort-sur-Corrèze (France) Russia 36-0 Ukraine Grand Prix Series Pool A
20.06 Malemort-sur-Corrèze France 38-0 Portugal Grand Prix Series Pool B
20.06 Malemort-sur-Corrèze (France) England 47-7 Germany Grand Prix Series Pool C
20.06 Malemort-sur-Corrèze (France) Spain 36-0 Italy Grand Prix Series Pool A
20.06 Malemort-sur-Corrèze (France) Netherlands 21-19 Wales Grand Prix Series Pool B
20.06 Malemort-sur-Corrèze (France) Ireland 56-0 Scotland Grand Prix Series Pool C
20.06 Malemort-sur-Corrèze (France) Russia 36-0 Italy Grand Prix Series Pool A
20.06 Malemort-sur-Corrèze France 29-7 Wales Grand Prix Series Pool B
20.06 Malemort-sur-Corrèze (France) England 32-7 Scotland Grand Prix Series Pool C
20.06 Malemort-sur-Corrèze (France) Spain 29-7 Ukraine Grand Prix Series Pool A
20.06 Malemort-sur-Corrèze (France) Netherlands 28-0 Portugal Grand Prix Series Pool B
20.06 Malemort-sur-Corrèze (France) Ireland 47-7 Germany Grand Prix Series Pool C
20.06 Malemort-sur-Corrèze (France) Ukraine 29-5 Italy Grand Prix Series Pool A
20.06 Malemort-sur-Corrèze (France) Wales 19-14 Portugal Grand Prix Series Pool B
20.06 Malemort-sur-Corrèze (France) Germany 15-10 Scotland Grand Prix Series Pool C
20.06 Malemort-sur-Corrèze (France) Russia 29-0 Spain Grand Prix Series Pool A
20.06 Malemort-sur-Corrèze (France) England 12-10 Ireland Grand Prix Series Pool C
20.06 Malemort-sur-Corrèze France 10-20 Netherlands Grand Prix Series Pool B
20.06 Zagreb (Croatia) Denmark 48-0 Montenegro European Sevens Division B, Pool A
20.06 Zagreb Croatia 30-0 Slovenia European Sevens Division B, Pool B
20.06 Zagreb (Croatia) Israel 41-0 Austria European Sevens Division B, Pool C
20.06 Zagreb (Croatia) Luxembourg 17-17 Turkey European Sevens Division B, Pool A
20.06 Zagreb (Croatia) Bulgaria 12-12 Malta European Sevens Division B, Pool B
20.06 Zagreb (Croatia) Latvia 43-0 Serbia European Sevens Division B, Pool C
20.06 Zagreb (Croatia) Denmark 46-0 Luxembourg European Sevens Division B, Pool A
20.06 Zagreb Croatia 27-0 Bulgaria European Sevens Division B, Pool B
20.06 Zagreb (Croatia) Israel 43-0 Serbia European Sevens Division B, Pool C
20.06 Zagreb (Croatia) Turkey 22-5 Montenegro European Sevens Division B, Pool A
20.06 Zagreb (Croatia) Malta 25-0 Slovenia European Sevens Division B, Pool B
20.06 Zagreb (Croatia) Latvia 29-0 Austria European Sevens Division B, Pool C
20.06 Zagreb (Croatia) Luxembourg 34-5 Montenegro European Sevens Division B, Pool A
20.06 Zagreb (Croatia) Bulgaria 29-0 Slovenia European Sevens Division B, Pool B
20.06 Zagreb (Croatia) Serbia 10-0 Austria European Sevens Division B, Pool C
20.06 Zagreb (Croatia) Denmark 22-0 Turkey European Sevens Division B, Pool A
20.06 Zagreb Croatia 15-5 Malta European Sevens Division B, Pool B
20.06 Zagreb (Croatia) Israel 24-12 Latvia European Sevens Division B, Pool C
14.06 Cary USA 59-0 Bahamas NACRA 7s Quarter-Final
14.06 Cary (USA) Jamaica 24-0 Guyana NACRA 7s Quarter-Final
14.06 Cary (USA) Trinidad & Tobago 27-7 Cayman Islands NACRA 7s Quarter-Final
14.06 Cary (USA) Mexico 30-5 Barbados NACRA 7s Quarter-Final
14.06 Cary (USA) Cayman Islands 12-10 Barbados NACRA 7s 5th-8th Place Semi-Final
14.06 Cary (USA) Guyana 25-0 Bahamas NACRA 7s 5th-8th Place Semi-Final
14.06 Cary (USA) Mexico 15-0 Trinidad & Tobago NACRA 7s Semi-Final
14.06 Cary USA 53-5 Jamaica NACRA 7s Semi-Final
14.06 Cary (USA) Bahamas 10-5 Barbados NACRA 7s 7th Place Match
14.06 Cary (USA) Cayman Islands 12-5 Guyana NACRA 7s 5th Place Match
14.06 Cary (USA) Trinidad & Tobago 12-10 Jamaica NACRA 7s 3rd Place Match
14.06 Cary USA 88-0 Mexico NACRA 7s Final
14.06 Kazan Russia 33-0 Wales Grand Prix Series Quarter-Final
14.06 Kazan (Russia) England 17-14 Ireland Grand Prix Series Quarter-Final
14.06 Kazan (Russia) France 27-0 Italy Grand Prix Series Quarter-Final
14.06 Kazan (Russia) Spain 21-14 Netherlands Grand Prix Series Quarter-Final
14.06 Kazan (Russia) Scotland 26-7 Ukraine Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
14.06 Kazan (Russia) Portugal 31-21 Germany Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
14.06 Kazan (Russia) Netherlands 12-5 Wales Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
14.06 Kazan (Russia) Ireland 31-5 Italy Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
14.06 Kazan (Russia) Russia 36-7 Spain Grand Prix Series Semi-Final
14.06 Kazan (Russia) France 34-7 England Grand Prix Series Semi-Final
14.06 Kazan (Russia) Ukraine 12-10 Germany Grand Prix Series 11th Place Match
14.06 Kazan (Russia) Scotland 22-17 Portugal
After extra time
Grand Prix Series 9th Place Match
14.06 Kazan (Russia) Italy 14-12 Wales Grand Prix Series 7th Place Match
14.06 Kazan (Russia) Ireland 14-10 Netherlands Grand Prix Series 5th Place Match
14.06 Kazan (Russia) England 12-7 Spain Grand Prix Series 3rd Place Match
14.06 Kazan Russia 19-15 France Grand Prix Series Final
14.06 Kaunas (Lithuania) Belgium 25-5 Norway European Sevens Division A, Quarter-Final
14.06 Kaunas (Lithuania) Finland 12-7 Switzerland European Sevens Division A, Quarter-Final
14.06 Kaunas (Lithuania) Sweden 20-12 Czech Republic European Sevens Division A, Quarter-Final
14.06 Kaunas (Lithuania) Romania 21-12 Poland European Sevens Division A, Quarter-Final
14.06 Kaunas Lithuania 0-15 Moldova European Sevens Division A, 9th-12th Place Semi-Final
14.06 Kaunas (Lithuania) Hungary 10-0 Georgia European Sevens Division A, 9th-12th Place Semi-Final
14.06 Kaunas (Lithuania) Poland 12-5 Norway European Sevens Division A, 5th-8th Place Semi-Final
14.06 Kaunas (Lithuania) Switzerland 12-10 Czech Republic European Sevens Division A, 5th-8th Place Semi-Final
14.06 Kaunas (Lithuania) Belgium 17-0 Romania European Sevens Division A, Semi-Final
14.06 Kaunas (Lithuania) Finland 17-12 Sweden
After extra time
European Sevens Division A, Semi-Final
14.06 Kaunas Lithuania 5-24 Georgia European Sevens Division A, 11th Place Match
14.06 Kaunas (Lithuania) Hungary 17-12 Moldova European Sevens Division A, 9th Place Match
14.06 Kaunas (Lithuania) Czech Republic 15-5 Norway European Sevens Division A, 7th Place Match
14.06 Kaunas (Lithuania) Poland 34-0 Switzerland European Sevens Division A, 5th Place Match
14.06 Kaunas (Lithuania) Sweden 12-7 Romania European Sevens Division A, 3rd Place Match
14.06 Kaunas (Lithuania) Belgium 29-7 Finland European Sevens Division A, Final
13.06 Cary USA 45-0 Jamaica NACRA 7s Pool A
13.06 Cary (USA) Cayman Islands 12-5 Barbados NACRA 7s Pool A
13.06 Cary (USA) Mexico 31-0 Bahamas NACRA 7s Pool B
13.06 Cary (USA) Trinidad & Tobago 34-12 Guyana NACRA 7s Pool B
13.06 Cary USA 74-0 Barbados NACRA 7s Pool A
13.06 Cary (USA) Jamaica 26-0 Cayman Islands NACRA 7s Pool A
13.06 Cary (USA) Trinidad & Tobago 30-0 Bahamas NACRA 7s Pool B
13.06 Cary (USA) Mexico 27-7 Guyana NACRA 7s Pool B
13.06 Cary (USA) Jamaica 40-5 Barbados NACRA 7s Pool A
13.06 Cary USA 50-0 Cayman Islands NACRA 7s Pool A
13.06 Cary (USA) Mexico 29-7 Trinidad & Tobago NACRA 7s Pool B
13.06 Cary (USA) Guyana 21-12 Bahamas NACRA 7s Pool B
13.06 Kazan Russia 37-0 Scotland Grand Prix Series Group A
13.06 Kazan (Russia) France 50-0 Ukraine Grand Prix Series Group B
13.06 Kazan (Russia) England 40-7 Germany Grand Prix Series Group C
13.06 Kazan (Russia) Italy 17-14 Portugal Grand Prix Series Group A
13.06 Kazan (Russia) Spain 24-10 Ireland Grand Prix Series Group B
13.06 Kazan (Russia) Netherlands 27-7 Wales Grand Prix Series Group C
13.06 Kazan (Russia) Spain 24-10 Ireland Grand Prix Series Group B
13.06 Kazan (Russia) Netherlands 27-7 Wales Grand Prix Series Group C
13.06 Kazan Russia 44-0 Italy Grand Prix Series Group A
13.06 Kazan (Russia) France 20-7 Ireland Grand Prix Series Group B
13.06 Kazan (Russia) England 43-0 Wales Grand Prix Series Group C
13.06 Kazan (Russia) Scotland 14-12 Portugal Grand Prix Series Group A
13.06 Kazan (Russia) Spain 27-0 Ukraine Grand Prix Series Group B
13.06 Kazan (Russia) Netherlands 33-5 Germany Grand Prix Series Group C
13.06 Kazan (Russia) Italy 17-7 Scotland Grand Prix Series Group A
13.06 Kazan (Russia) Ireland 38-7 Ukraine Grand Prix Series Group B
13.06 Kazan (Russia) Wales 28-7 Germany Grand Prix Series Group C
13.06 Kazan Russia 45-0 Portugal Grand Prix Series Group A
13.06 Kazan (Russia) France 12-0 Spain Grand Prix Series Group B
13.06 Kazan (Russia) England 26-5 Netherlands Grand Prix Series Group C
13.06 Kaunas Lithuania 0-50 Belgium European Sevens Division A, Pool A
13.06 Kaunas (Lithuania) Hungary 17-17 Sweden European Sevens Division A, Pool B
13.06 Kaunas (Lithuania) Romania 26-5 Norway European Sevens Division A, Pool C
13.06 Kaunas (Lithuania) Czech Republic 7-5 Finland European Sevens Division A, Pool A
13.06 Kaunas (Lithuania) Poland 33-0 Moldova European Sevens Division A, Pool B
13.06 Kaunas (Lithuania) Switzerland 20-0 Georgia European Sevens Division A, Pool C
13.06 Kaunas (Lithuania) Belgium 26-7 Czech Republic European Sevens Division A, Pool A
13.06 Kaunas (Lithuania) Sweden 10-7 Poland European Sevens Division A, Pool B
13.06 Kaunas (Lithuania) Switzerland 12-10 Romania European Sevens Division A, Pool C
13.06 Kaunas Lithuania 0-29 Finland European Sevens Division A, Pool A
13.06 Kaunas (Lithuania) Moldova 24-14 Hungary European Sevens Division A, Pool B
13.06 Kaunas (Lithuania) Norway 14-12 Georgia European Sevens Division A, Pool C
13.06 Kaunas Lithuania 0-15 Czech Republic European Sevens Division A, Pool A
13.06 Kaunas (Lithuania) Poland 29-0 Hungary European Sevens Division A, Pool B
13.06 Kaunas (Lithuania) Switzerland 17-12 Norway European Sevens Division A, Pool C
13.06 Kaunas (Lithuania) Belgium 20-0 Finland European Sevens Division A, Pool A
13.06 Kaunas (Lithuania) Sweden 34-5 Moldova European Sevens Division A, Pool B
13.06 Kaunas (Lithuania) Romania 21-0 Georgia European Sevens Division A, Pool C
07.06 Santa Fe (Argentina) Colombia 22-0 Paraguay CONSUR 7s  
07.06 Santa Fe (Argentina) Uruguay 12-5 Costa Rica CONSUR 7s  
07.06 Santa Fe (Argentina) Venezuela 34-0 Peru CONSUR 7s  
07.06 Santa Fe Argentina 29-7 Chile CONSUR 7s  
07.06 Santa Fe (Argentina) Uruguay 17-14 Chile CONSUR 7s  
07.06 Santa Fe (Argentina) Venezuela 12-7 Paraguay CONSUR 7s  
07.06 Santa Fe (Argentina) Peru 17-12 Costa Rica CONSUR 7s  
07.06 Santa Fe Argentina 7-10 Colombia CONSUR 7s  
07.06 Singapore (Singapore) Thailand 37-0 Malaysia Southeast Asian Games Group Stage
07.06 Singapore Singapore 12-7 Philippines Southeast Asian Games Group Stage
07.06 Singapore (Singapore) Thailand 45-0 Laos Southeast Asian Games Group Stage
07.06 Singapore (Singapore) Philippines 27-0 Malaysia Southeast Asian Games Group Stage
07.06 Singapore (Singapore) Philippines 22-0 Malaysia Southeast Asian Games 3rd Place Match
07.06 Singapore Singapore 0-39 Thailand Southeast Asian Games Final
06.06 Santa Fe (Argentina) Paraguay 38-5 Peru CONSUR 7s  
06.06 Santa Fe (Argentina) Venezuela 21-0 Chile CONSUR 7s  
06.06 Santa Fe (Argentina) Colombia 12-0 Uruguay CONSUR 7s  
06.06 Santa Fe Argentina 40-0 Costa Rica CONSUR 7s  
06.06 Santa Fe (Argentina) Chile 36-0 Costa Rica CONSUR 7s  
06.06 Santa Fe (Argentina) Colombia 41-0 Peru CONSUR 7s  
06.06 Santa Fe (Argentina) Venezuela 15-0 Uruguay CONSUR 7s  
06.06 Santa Fe Argentina 41-12 Paraguay CONSUR 7s  
06.06 Singapore (Singapore) Malaysia 17-0 Laos Southeast Asian Games Group Stage
06.06 Singapore Singapore 5-31 Thailand Southeast Asian Games Group Stage
06.06 Singapore (Singapore) Philippines 17-0 Laos Southeast Asian Games Group Stage
06.06 Singapore Singapore 29-0 Malaysia Southeast Asian Games Group Stage
06.06 Singapore Singapore 54-0 Laos Southeast Asian Games Group Stage
06.06 Singapore (Singapore) Thailand 36-0 Philippines Southeast Asian Games Group Stage
05.06 Santa Fe (Argentina) Uruguay 36-0 Peru CONSUR 7s  
05.06 Santa Fe (Argentina) Colombia 36-0 Costa Rica CONSUR 7s  
05.06 Santa Fe (Argentina) Paraguay 10-5 Chile CONSUR 7s  
05.06 Santa Fe Argentina 24-5 Venezuela CONSUR 7s  
05.06 Santa Fe (Argentina) Colombia 15-0 Venezuela CONSUR 7s  
05.06 Santa Fe (Argentina) Paraguay 43-0 Costa Rica CONSUR 7s  
05.06 Santa Fe (Argentina) Chile 42-0 Peru CONSUR 7s  
05.06 Santa Fe Argentina 10-14 Uruguay CONSUR 7s  
05.06 Santa Fe (Argentina) Venezuela 29-0 Costa Rica CONSUR 7s  
05.06 Santa Fe (Argentina) Uruguay 10-5 Paraguay CONSUR 7s  
05.06 Santa Fe (Argentina) Colombia 24-12 Chile CONSUR 7s  
05.06 Santa Fe Argentina 42-0 Peru CONSUR 7s  
23.05 Amsterdam (Netherlands) Australia 31-0 Russia World Series Quarter-Final
23.05 Amsterdam (Netherlands) England 17-14 New Zealand World Series Quarter-Final
23.05 Amsterdam (Netherlands) USA 38-10 Spain World Series Quarter-Final
23.05 Amsterdam (Netherlands) Canada 33-0 France World Series Quarter-Final
23.05 Amsterdam (Netherlands) China 21-12 South Africa World Series 9th-12th Place Semi-Final
23.05 Amsterdam Netherlands 5-15 Fiji World Series 9th-12th Place Semi-Final
23.05 Amsterdam (Netherlands) New Zealand 31-5 Russia World Series 5th-8th Place Semi-Final
23.05 Amsterdam (Netherlands) France 26-19 Spain World Series 5th-8th Place Semi-Final
23.05 Amsterdam (Netherlands) Australia 26-0 England World Series Semi-Final
23.05 Amsterdam (Netherlands) Canada 19-14 USA World Series Semi-Final
23.05 Amsterdam Netherlands 17-7 South Africa World Series 11th Place Match
23.05 Amsterdam (Netherlands) Fiji 38-12 China World Series 9th Place Match
23.05 Amsterdam (Netherlands) Spain 19-7 Russia World Series 7th Place Match
23.05 Amsterdam (Netherlands) New Zealand 35-5 France World Series 5th Place Match
23.05 Amsterdam (Netherlands) England 15-14 USA World Series 3rd Place Match
23.05 Amsterdam (Netherlands) Canada 20-17 Australia World Series Final
22.05 Amsterdam (Netherlands) Australia 29-7 Russia World Series Pool B
22.05 Amsterdam (Netherlands) England 56-0 China World Series Pool B
22.05 Amsterdam (Netherlands) New Zealand 32-0 Fiji World Series Pool A
22.05 Amsterdam (Netherlands) USA 26-7 South Africa World Series Pool A
22.05 Amsterdam (Netherlands) Canada 29-0 Spain World Series Pool C
22.05 Amsterdam Netherlands 5-12 France World Series Pool C
22.05 Amsterdam (Netherlands) Australia 48-0 China World Series Pool B
22.05 Amsterdam (Netherlands) England 40-5 Russia World Series Pool B
22.05 Amsterdam (Netherlands) New Zealand 31-7 South Africa World Series Pool A
22.05 Amsterdam (Netherlands) USA 36-14 Fiji World Series Pool A
22.05 Amsterdam Netherlands 10-34 Canada World Series Pool C
22.05 Amsterdam (Netherlands) Spain 7-5 France World Series Pool C
22.05 Amsterdam (Netherlands) Australia 24-7 England World Series Pool B
22.05 Amsterdam (Netherlands) Russia 29-7 China World Series Pool B
22.05 Amsterdam (Netherlands) USA 34-5 New Zealand World Series Pool A
22.05 Amsterdam (Netherlands) Fiji 19-19 South Africa World Series Pool A
22.05 Amsterdam (Netherlands) Canada 26-5 France World Series Pool C
22.05 Amsterdam Netherlands 7-21 Spain World Series Pool C
16.05 London (England) Canada 26-5 Russia World Series Quarter-Final
16.05 London (England) USA 19-12 France World Series Quarter-Final
16.05 London England 12-24 New Zealand World Series Quarter-Final
16.05 London (England) Australia 19-0 Spain World Series Quarter-Final
16.05 London (England) Fiji 38-5 South Africa World Series 9th-12th Place Semi-Final
16.05 London (England) China 19-17 Brazil World Series 9th-12th Place Semi-Final
16.05 London (England) France 22-14 Russia World Series 5th-8th Place Semi-Final
16.05 London England 10-0 Spain World Series 5th-8th Place Semi-Final
16.05 London (England) Canada 17-14 USA World Series Semi-Final
16.05 London (England) Australia 24-5 New Zealand World Series Semi-Final
16.05 London (England) South Africa 14-7 Brazil World Series 11th Place Match
16.05 London (England) Fiji 31-0 China World Series 9th Place Match
16.05 London (England) Russia 19-7 Spain World Series 7th Place Match
16.05 London England 19-0 France World Series 5th Place Match
16.05 London (England) New Zealand 24-19 USA World Series 3rd Place Match
16.05 London (England) Australia 20-17 Canada World Series Final
15.05 London (England) New Zealand 34-0 Brazil World Series Pool A
15.05 London (England) France 12-5 Spain World Series Pool A
15.05 London (England) Australia 15-5 Fiji World Series Pool C
15.05 London (England) USA 40-7 China World Series Pool C
15.05 London (England) Canada 14-12 Russia World Series Pool B
15.05 London England 28-7 South Africa World Series Pool B
15.05 London (England) Spain 19-15 New Zealand World Series Pool A
15.05 London (England) France 31-5 Brazil World Series Pool A
15.05 London (England) Australia 31-0 China World Series Pool C
15.05 London (England) USA 24-19 Fiji World Series Pool C
15.05 London (England) Canada 45-0 South Africa World Series Pool B
15.05 London England 21-12 Russia World Series Pool B
15.05 London (England) Spain 19-14 Brazil World Series Pool A
15.05 London (England) New Zealand 24-0 France World Series Pool A
15.05 London (England) Fiji 14-12 China World Series Pool C
15.05 London (England) Australia 12-12 USA World Series Pool C
15.05 London (England) Russia 40-17 South Africa World Series Pool B
15.05 London England 0-31 Canada World Series Pool B
19.04 Langford (Canada) Russia 17-12 Australia World Series Quarter-Final
19.04 Langford (Canada) France 17-0 USA World Series Quarter-Final
19.04 Langford Canada 5-12 England World Series Quarter-Final
19.04 Langford (Canada) New Zealand 26-5 Fiji World Series Quarter-Final
19.04 Langford (Canada) Brazil 17-5 South Africa World Series 9th-12th Place Semi-Final
19.04 Langford (Canada) Spain 33-5 China World Series 9th-12th Place Semi-Final
19.04 Langford (Canada) USA 29-10 Australia World Series 5th-8th Place Semi-Final
19.04 Langford Canada 45-0 Fiji World Series 5th-8th Place Semi-Final
19.04 Langford (Canada) Russia 14-12 France World Series Semi-Final
19.04 Langford (Canada) New Zealand 24-14 England World Series Semi-Final
19.04 Langford (Canada) China 31-21 South Africa World Series 11th Place Match
19.04 Langford (Canada) Spain 14-12 Brazil World Series 9th Place Match
19.04 Langford (Canada) Australia 22-0 Fiji World Series 7th Place Match
19.04 Langford Canada 12-19 USA World Series 5th Place Match
19.04 Langford (Canada) England 19-7 France World Series 3rd Place Match
19.04 Langford (Canada) New Zealand 29-10 Russia World Series Final
18.04 Langford (Canada) France 29-0 China World Series Pool B
18.04 Langford (Canada) Australia 43-0 Brazil World Series Pool B
18.04 Langford (Canada) England 31-14 Spain World Series Pool A
18.04 Langford (Canada) New Zealand 38-14 Fiji World Series Pool A
18.04 Langford (Canada) USA 40-5 South Africa World Series Pool C
18.04 Langford Canada 26-15 Russia World Series Pool C
18.04 Langford (Canada) France 27-5 Brazil World Series Pool B
18.04 Langford (Canada) Australia 40-0 China World Series Pool B
18.04 Langford (Canada) England 19-19 Fiji World Series Pool A
18.04 Langford (Canada) New Zealand 45-10 Spain World Series Pool A
18.04 Langford (Canada) USA 17-14 Russia World Series Pool C
18.04 Langford Canada 47-0 South Africa World Series Pool C
18.04 Langford (Canada) Brazil 24-7 China World Series Pool B
18.04 Langford (Canada) Australia 24-5 France World Series Pool B
18.04 Langford (Canada) Fiji 20-5 Spain World Series Pool A
18.04 Langford (Canada) New Zealand 24-12 England World Series Pool A
18.04 Langford (Canada) Russia 22-5 South Africa World Series Pool C
18.04 Langford Canada 19-15 USA World Series Pool C
06.04 Cayenne French Guiana 'B' 19-12 Martinique Tournoi Antilles-Guyane 3rd Place Match
06.04 Cayenne French Guiana 22-0 Guadeloupe Tournoi Antilles-Guyane Final
04.04 Cayenne French Guiana 'B' 0-36 Guadeloupe Tournoi Antilles-Guyane Group Stage
04.04 Cayenne French Guiana 19-0 Martinique Tournoi Antilles-Guyane Group Stage
04.04 Cayenne (French Guiana) Guadeloupe 36-7 Martinique Tournoi Antilles-Guyane Group Stage
04.04 Cayenne French Guiana 27-0 French Guiana 'B' Tournoi Antilles-Guyane Group Stage
04.04 Cayenne French Guiana 'B' 5-10 Martinique Tournoi Antilles-Guyane Group Stage
04.04 Cayenne French Guiana 14-12 Guadeloupe Tournoi Antilles-Guyane Group Stage
27.03 Hong Kong (Hong Kong) Tunisia 32-0 Mexico World Series 9th-12th Place Semi-Final
27.03 Hong Kong (Hong Kong) Papua New Guinea 26-0 Singapore World Series 9th-12th Place Semi-Final
27.03 Hong Kong (Hong Kong) Canada 24-7 China World Series Quarter-Final
27.03 Hong Kong (Hong Kong) Netherlands 31-0 Kazakhstan World Series Quarter-Final
27.03 Hong Kong (Hong Kong) Japan 43-5 Argentina World Series Quarter-Final
27.03 Hong Kong Hong Kong 25-0 Samoa World Series Quarter-Final
27.03 Hong Kong (Hong Kong) Singapore 12-0 Mexico World Series 11th Place Match
27.03 Hong Kong (Hong Kong) Papua New Guinea 12-0 Tunisia World Series 9th Place Match
27.03 Hong Kong (Hong Kong) China 26-5 Kazakhstan World Series 5th-8th Place Semi-Final
27.03 Hong Kong (Hong Kong) Samoa 19-17 Argentina World Series 5th-8th Place Semi-Final
27.03 Hong Kong (Hong Kong) Canada 17-12 Netherlands World Series Semi-Final
27.03 Hong Kong (Hong Kong) Hong Kong 5-10 Japan World Series Semi-Final
27.03 Hong Kong (Hong Kong) Kazakhstan 19-7 Argentina World Series 7th Place Match
27.03 Hong Kong (Hong Kong) China 19-0 Samoa World Series 5th Place Match
27.03 Hong Kong Hong Kong 7-14 Netherlands World Series 3rd Place Match
27.03 Hong Kong (Hong Kong) Canada 24-12 Japan World Series Final
26.03 Hong Kong (Hong Kong) Canada 31-7 Samoa Hong Kong 7s Pool A
26.03 Hong Kong (Hong Kong) Argentina 43-0 Mexico Hong Kong 7s Pool A
26.03 Hong Kong (Hong Kong) Kazakhstan 26-7 China Hong Kong 7s Pool B
26.03 Hong Kong Hong Kong 41-0 Singapore Hong Kong 7s Pool B
26.03 Hong Kong (Hong Kong) Japan 43-7 Papua New Guinea Hong Kong 7s Pool C
26.03 Hong Kong (Hong Kong) Netherlands 33-5 Tunisia Hong Kong 7s Pool C
26.03 Hong Kong (Hong Kong) Canada 66-0 Mexico Hong Kong 7s Pool A
26.03 Hong Kong (Hong Kong) Samoa 17-12 Argentina Hong Kong 7s Pool A
26.03 Hong Kong (Hong Kong) China 17-12 Singapore Hong Kong 7s Pool B
26.03 Hong Kong Hong Kong 17-5 Kazakhstan Hong Kong 7s Pool B
26.03 Hong Kong (Hong Kong) Japan 33-0 Tunisia Hong Kong 7s Pool C
26.03 Hong Kong (Hong Kong) Netherlands 22-12 Papua New Guinea Hong Kong 7s Pool C
26.03 Hong Kong (Hong Kong) Samoa 27-0 Mexico Hong Kong 7s Pool A
26.03 Hong Kong (Hong Kong) Kazakhstan 29-7 Singapore Hong Kong 7s Pool B
26.03 Hong Kong (Hong Kong) Tunisia 26-0 Papua New Guinea Hong Kong 7s Pool C
26.03 Hong Kong (Hong Kong) Canada 42-0 Argentina Hong Kong 7s Pool A
26.03 Hong Kong Hong Kong 31-14 China Hong Kong 7s Pool B
26.03 Hong Kong (Hong Kong) Japan 19-12 Netherlands Hong Kong 7s Pool C
15.03 Kennesaw (USA) New Zealand 36-0 Brazil World Series Quarter-Final
15.03 Kennesaw (USA) Canada 24-12 France World Series Quarter-Final
15.03 Kennesaw USA 10-5 Australia World Series Quarter-Final
15.03 Kennesaw (USA) Russia 24-0 England World Series Quarter-Final
15.03 Kennesaw (USA) Spain 24-0 South Africa World Series 9th-12th Place Semi-Final
15.03 Kennesaw (USA) Fiji 24-0 China World Series 9th-12th Place Semi-Final
15.03 Kennesaw (USA) France 43-0 Brazil World Series 5th-8th Place Semi-Final
15.03 Kennesaw (USA) Australia 24-12 England World Series 5th-8th Place Semi-Final
15.03 Kennesaw (USA) New Zealand 24-22 Canada World Series Semi-Final
15.03 Kennesaw USA 19-14 Russia World Series Semi-Final
15.03 Kennesaw (USA) China 26-7 South Africa World Series 11th Place Match
15.03 Kennesaw (USA) Fiji 17-12 Spain World Series 9th Place Match
15.03 Kennesaw (USA) England 31-10 Brazil World Series 7th Place Match
15.03 Kennesaw (USA) Australia 26-17 France World Series 5th Place Match
15.03 Kennesaw (USA) Canada 28-17 Russia World Series 3rd Place Match
15.03 Kennesaw USA 12-50 New Zealand World Series Final
14.03 Kennesaw (USA) Australia 36-0 Fiji World Series Pool B
14.03 Kennesaw (USA) France 36-0 Spain World Series Pool B
14.03 Kennesaw (USA) Canada 28-0 Brazil World Series Pool C
14.03 Kennesaw (USA) England 33-7 China World Series Pool C
14.03 Kennesaw (USA) New Zealand 17-12 Russia World Series Pool A
14.03 Kennesaw USA 36-5 South Africa World Series Pool A
14.03 Kennesaw (USA) Australia 24-7 Spain World Series Pool B
14.03 Kennesaw (USA) France 12-10 Fiji World Series Pool B
14.03 Kennesaw (USA) Canada 31-14 China World Series Pool C
14.03 Kennesaw (USA) England 24-0 Brazil World Series Pool C
14.03 Kennesaw (USA) New Zealand 52-0 South Africa World Series Pool A
14.03 Kennesaw USA 19-12 Russia World Series Pool A
14.03 Kennesaw (USA) Australia 19-7 France World Series Pool B
14.03 Kennesaw (USA) Spain 19-14 Fiji World Series Pool B
14.03 Kennesaw (USA) England 26-10 Canada World Series Pool C
14.03 Kennesaw (USA) Brazil 17-7 China World Series Pool C
14.03 Kennesaw USA 0-57 New Zealand World Series Pool A
14.03 Kennesaw (USA) Russia 43-0 South Africa World Series Pool A
08.03 Chennai (India) Guam 12-10 Uzbekistan Olympic Games Pre-Qualifier Asia, Group Stage
08.03 Chennai India 29-0 South Korea Olympic Games Pre-Qualifier Asia, Group Stage
08.03 Chennai (India) Iran 14-10 Philippines Olympic Games Pre-Qualifier Asia, Group Stage
08.03 Chennai (India) South Korea 17-5 Iran Olympic Games Pre-Qualifier Asia, 5th Place Match
08.03 Chennai (India) Guam 19-10 Philippines Olympic Games Pre-Qualifier Asia, 3rd Place Match
08.03 Chennai India 0-38 Uzbekistan Olympic Games Pre-Qualifier Asia, Final
07.03 Chennai India 15-5 Guam Olympic Games Pre-Qualifier Asia, Group Stage
07.03 Chennai (India) Uzbekistan 32-0 Iran Olympic Games Pre-Qualifier Asia, Group Stage
07.03 Chennai (India) Philippines 19-14 South Korea Olympic Games Pre-Qualifier Asia, Group Stage
07.03 Chennai (India) Guam 26-14 Iran Olympic Games Pre-Qualifier Asia, Group Stage
07.03 Chennai India 12-5 Philippines Olympic Games Pre-Qualifier Asia, Group Stage
07.03 Chennai (India) Uzbekistan 22-7 South Korea Olympic Games Pre-Qualifier Asia, Group Stage
07.03 Chennai (India) Guam 24-5 Philippines Olympic Games Pre-Qualifier Asia, Group Stage
07.03 Chennai (India) South Korea 22-21 Iran Olympic Games Pre-Qualifier Asia, Group Stage
07.03 Chennai India 5-12 Uzbekistan Olympic Games Pre-Qualifier Asia, Group Stage
07.03 Chennai (India) Guam 24-7 South Korea Olympic Games Pre-Qualifier Asia, Group Stage
07.03 Chennai (India) Uzbekistan 17-5 Philippines Olympic Games Pre-Qualifier Asia, Group Stage
07.03 Chennai India 5-0 Iran Olympic Games Pre-Qualifier Asia, Group Stage
01.03 Sandakan (Malaysia) Hong Kong 59-0 Melbourne Islanders (Australia) Asia-Pacific Cross-Regional 7s 5th-8th Place Semi-Final
01.03 Sandakan Malaysia 0-34 Thailand Asia-Pacific Cross-Regional 7s 5th-8th Place Semi-Final
01.03 Sandakan (Malaysia) Japan 35-7 Papua New Guinea Asia-Pacific Cross-Regional 7s Semi-Final
01.03 Sandakan (Malaysia) China 26-5 Samoa Asia-Pacific Cross-Regional 7s Semi-Final
01.03 Sandakan Malaysia 5-20 Melbourne Islanders (Australia) Asia-Pacific Cross-Regional 7s 7th Place Match
01.03 Sandakan (Malaysia) Hong Kong 55-0 Thailand Asia-Pacific Cross-Regional 7s 5th Place Match
01.03 Sandakan (Malaysia) Samoa 24-19 Papua New Guinea Asia-Pacific Cross-Regional 7s 3rd Place Match
01.03 Sandakan (Malaysia) Japan 27-7 China Asia-Pacific Cross-Regional 7s Final
28.02 Sandakan (Malaysia) China 26-14 Papua New Guinea Asia-Pacific Cross-Regional 7s Group Stage
28.02 Sandakan (Malaysia) Samoa 26-17 Hong Kong Asia-Pacific Cross-Regional 7s Group Stage
28.02 Sandakan (Malaysia) Japan 60-0 Thailand Asia-Pacific Cross-Regional 7s Group Stage
28.02 Sandakan Malaysia 7-14 Melbourne Islanders (Australia) Asia-Pacific Cross-Regional 7s Group Stage
28.02 Sandakan (Malaysia) China 26-5 Samoa Asia-Pacific Cross-Regional 7s Group Stage
28.02 Sandakan (Malaysia) Hong Kong 29-5 Papua New Guinea Asia-Pacific Cross-Regional 7s Group Stage
28.02 Sandakan (Malaysia) Japan 82-0 Melbourne Islanders (Australia) Asia-Pacific Cross-Regional 7s Group Stage
28.02 Sandakan Malaysia 5-29 Thailand Asia-Pacific Cross-Regional 7s Group Stage
27.02 Sandakan (Malaysia) China 57-0 Thailand Asia-Pacific Cross-Regional 7s Group Stage
27.02 Sandakan (Malaysia) Hong Kong 54-0 Melbourne Islanders (Australia) Asia-Pacific Cross-Regional 7s Group Stage
27.02 Sandakan (Malaysia) Japan 42-12 Papua New Guinea Asia-Pacific Cross-Regional 7s Group Stage
27.02 Sandakan Malaysia 0-43 Samoa Asia-Pacific Cross-Regional 7s Group Stage
27.02 Sandakan (Malaysia) China 73-0 Melbourne Islanders (Australia) Asia-Pacific Cross-Regional 7s Group Stage
27.02 Sandakan (Malaysia) Hong Kong 45-0 Thailand Asia-Pacific Cross-Regional 7s Group Stage
27.02 Sandakan (Malaysia) Japan 19-7 Samoa Asia-Pacific Cross-Regional 7s Group Stage
27.02 Sandakan Malaysia 0-49 Papua New Guinea Asia-Pacific Cross-Regional 7s Group Stage
08.02 Barueri (Brazil) New Zealand 28-17 USA World Series Quarter-Final
08.02 Barueri Brazil 0-31 France World Series Quarter-Final
08.02 Barueri (Brazil) Canada 22-10 Russia World Series Quarter-Final
08.02 Barueri (Brazil) Australia 29-10 England World Series Quarter-Final
08.02 Barueri (Brazil) Fiji 24-22 South Africa World Series 9th-12th Place Semi-Final
08.02 Barueri (Brazil) Spain 7-5 China World Series 9th-12th Place Semi-Final
08.02 Barueri Brazil 0-19 USA World Series 5th-8th Place Semi-Final
08.02 Barueri (Brazil) England 22-12 Russia World Series 5th-8th Place Semi-Final
08.02 Barueri (Brazil) New Zealand 12-5 France World Series Semi-Final
08.02 Barueri (Brazil) Australia 12-7 Canada World Series Semi-Final
08.02 Barueri (Brazil) China 31-17 South Africa World Series 11th Place Match
08.02 Barueri (Brazil) Fiji 17-12 Spain World Series 9th Place Match
08.02 Barueri Brazil 5-12 Russia World Series 7th Place Match
08.02 Barueri (Brazil) England 14-5 USA World Series 5th Place Match
08.02 Barueri (Brazil) Canada 19-0 France World Series 3rd Place Match
08.02 Barueri (Brazil) New Zealand 17-10 Australia World Series Final
07.02 Barueri (Brazil) Fiji 33-7 China World Series Pool B
07.02 Barueri Brazil 0-40 Australia World Series Pool B
07.02 Barueri (Brazil) France 28-7 Spain World Series Pool A
07.02 Barueri (Brazil) New Zealand 35-12 USA World Series Pool A
07.02 Barueri (Brazil) England 31-5 South Africa World Series Pool C
07.02 Barueri (Brazil) Canada 20-7 Russia World Series Pool C
07.02 Barueri (Brazil) Australia 38-7 China World Series Pool B
07.02 Barueri Brazil 26-14 Fiji World Series Pool B
07.02 Barueri (Brazil) New Zealand 36-7 Spain World Series Pool A
07.02 Barueri (Brazil) France 14-12 USA World Series Pool A
07.02 Barueri (Brazil) Canada 26-5 South Africa World Series Pool C
07.02 Barueri (Brazil) England 17-17 Russia World Series Pool C
07.02 Barueri (Brazil) Australia 38-7 Fiji World Series Pool B
07.02 Barueri Brazil 24-14 China World Series Pool B
07.02 Barueri (Brazil) New Zealand 54-0 France World Series Pool A
07.02 Barueri (Brazil) USA 26-7 Spain World Series Pool A
07.02 Barueri (Brazil) Canada 24-17 England World Series Pool C
07.02 Barueri (Brazil) Russia 40-0 South Africa World Series Pool C
11.01 Mar del Plata (Argentina) Paraguay 38-5 Peru Pan American Games Qualifier 5th-7th Place Group
11.01 Mar del Plata Argentina 17-0 Colombia Pan American Games Qualifier 1st-4th Place Group
11.01 Mar del Plata (Argentina) Venezuela 10-0 Chile Pan American Games Qualifier 1st-4th Place Group
11.01 Mar del Plata (Argentina) Paraguay 10-0 Uruguay Pan American Games Qualifier 5th-7th Place Group
11.01 Mar del Plata Argentina 22-5 Chile Pan American Games Qualifier 1st-4th Place Group
11.01 Mar del Plata (Argentina) Colombia 12-0 Venezuela Pan American Games Qualifier 1st-4th Place Group
11.01 Mar del Plata (Argentina) Uruguay 26-7 Peru Pan American Games Qualifier 5th-7th Place Group
11.01 Mar del Plata (Argentina) Colombia 25-0 Chile Pan American Games Qualifier 1st-4th Place Group
11.01 Mar del Plata Argentina 22-5 Venezuela Pan American Games Qualifier 1st-4th Place Group
10.01 Mar del Plata (Argentina) Chile 12-10 Paraguay Pan American Games Qualifier Group A
10.01 Mar del Plata (Argentina) Colombia 36-0 Peru Pan American Games Qualifier Group B
10.01 Mar del Plata (Argentina) Venezuela 10-5 Uruguay Pan American Games Qualifier Group B
10.01 Mar del Plata Argentina 24-0 Paraguay Pan American Games Qualifier Group A
10.01 Mar del Plata (Argentina) Venezuela 10-5 Colombia Pan American Games Qualifier Group B
10.01 Mar del Plata (Argentina) Uruguay 29-0 Peru Pan American Games Qualifier Group B
10.01 Mar del Plata Argentina 41-5 Chile Pan American Games Qualifier Group A
10.01 Mar del Plata (Argentina) Colombia 12-7 Uruguay Pan American Games Qualifier Group B
10.01 Mar del Plata (Argentina) Venezuela 26-12 Peru Pan American Games Qualifier Group B