FootballFutsal (FIFA)Futsal (AMF)Beach SoccerAustralian FootballAmerican FootballFlag FootballBeach Flag Football
Rugby UnionRugby SevensRugby LeagueTouchIce HockeyBandyField HockeyIndoor Hockey
Floorball
Roller HockeyInline Hockey (FIRS)Inline Hockey (IIHF)Skater HockeyBall HockeyLacrosseBox Lacrosse
Intercrosse
RingetteShintyWater PoloBeach Water PoloCanoe PoloCycleballRoller Derby
CricketIndoor Cricket
BaseballSoftballPesäpalloUltimateBeach UltimateGuts
VolleyballFistballBasketball3x3 BasketballNetballKorfballHandballBeach Handball
TchoukballBeach TchoukballQuidditchUnderwater HockeyUnderwater RugbyCurlingSepak TakrawBeach Sepak Takraw
RollballKabaddiIndoor KabaddiBeach KabaddiPoloPolocrosseHorseballSnow Polo
WOMEN'S RUGBY SEVENS - 2013 RESULTS

Latest Women's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Women's Fixtures

Women's Ranking

Latest Men's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Men's Fixtures

Men's Ranking

DATE VENUE MATCH COMPETITION STAGE
15.12 Paraná (Argentina) Paraguay 29-0 Peru Republica 7s  
15.12 Paraná Argentina 26-5 Uruguay Republica 7s  
14.12 Paraná (Argentina) Uruguay 34-5 Peru Republica 7s  
14.12 Paraná (Argentina) Paraguay 10-7 Chile Republica 7s  
14.12 Paraná Argentina 27-0 Chile Republica 7s  
13.12 Paraná Argentina 31-0 Paraguay Republica 7s  
13.12 Paraná (Argentina) Chile 17-0 Peru Republica 7s  
13.12 Paraná (Argentina) Uruguay 15-5 Chile Republica 7s  
13.12 Paraná Argentina 41-0 Peru Republica 7s  
13.12 Paraná (Argentina) Uruguay 36-0 Paraguay Republica 7s  
07.12 Concepción de La Unión Costa Rica 50-0 Nicaragua Central American 7s Group Stage
07.12 Concepción de La Unión (Costa Rica) El Salvador 14-7 Panama Central American 7s Group Stage
07.12 Concepción de La Unión Costa Rica 43-0 Panama Central American 7s Group Stage
07.12 Concepción de La Unión (Costa Rica) El Salvador 29-0 Nicaragua Central American 7s Group Stage
07.12 Concepción de La Unión Costa Rica 38-0 El Salvador Central American 7s Group Stage
07.12 Concepción de La Unión (Costa Rica) Panama 26-5 Nicaragua Central American 7s Group Stage
07.12 Concepción de La Unión Costa Rica 38-7 El Salvador Central American 7s Final
29.11 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 40-7 Brazil IRB World Series Quarter-Final
29.11 Dubai (United Arab Emirates) Canada 17-12 Spain
After extra time
IRB World Series Quarter-Final
29.11 Dubai (United Arab Emirates) Russia 36-0 USA IRB World Series Quarter-Final
29.11 Dubai (United Arab Emirates) Australia 19-12 England IRB World Series Quarter-Final
29.11 Dubai (United Arab Emirates) Fiji 38-5 Tunisia IRB World Series 9th-12th Place Semi-Final
29.11 Dubai (United Arab Emirates) France 38-10 Ireland IRB World Series 9th-12th Place Semi-Final
29.11 Dubai (United Arab Emirates) Spain 7-5 Brazil IRB World Series 5th-8th Place Semi-Final
29.11 Dubai (United Arab Emirates) England 12-10 USA IRB World Series 5th-8th Place Semi-Final
29.11 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 19-5 Canada IRB World Series Semi-Final
29.11 Dubai (United Arab Emirates) Australia 31-0 Russia IRB World Series Semi-Final
29.11 Dubai (United Arab Emirates) Ireland 17-0 Tunisia IRB World Series 11th Place Match
29.11 Dubai (United Arab Emirates) USA 26-24 Brazil IRB World Series 7th Place Match
29.11 Dubai (United Arab Emirates) Fiji 14-10 France IRB World Series 9th Place Match
29.11 Dubai (United Arab Emirates) England 17-10 Spain IRB World Series 5th Place Match
29.11 Dubai (United Arab Emirates) Russia 15-10 Canada IRB World Series 3rd Place Match
29.11 Dubai (United Arab Emirates) Australia 35-27 New Zealand IRB World Series Final
28.11 Dubai (United Arab Emirates) Canada 26-0 France IRB World Series Pool C
28.11 Dubai (United Arab Emirates) Australia 38-10 Brazil IRB World Series Pool C
28.11 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 33-7 Fiji IRB World Series Pool A
28.11 Dubai (United Arab Emirates) Ireland 12-12 USA IRB World Series Pool A
28.11 Dubai (United Arab Emirates) England 36-5 Tunisia IRB World Series Pool B
28.11 Dubai (United Arab Emirates) Russia 10-10 Spain IRB World Series Pool B
28.11 Dubai (United Arab Emirates) Brazil 12-12 Canada IRB World Series Pool C
28.11 Dubai (United Arab Emirates) Australia 31-0 France IRB World Series Pool C
28.11 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 29-0 Ireland IRB World Series Pool A
28.11 Dubai (United Arab Emirates) USA 24-19 Fiji IRB World Series Pool A
28.11 Dubai (United Arab Emirates) England 14-14 Spain IRB World Series Pool B
28.11 Dubai (United Arab Emirates) Russia 46-0 Tunisia IRB World Series Pool B
28.11 Dubai (United Arab Emirates) Brazil 12-7 France IRB World Series Pool C
28.11 Dubai (United Arab Emirates) Australia 17-0 Canada IRB World Series Pool C
28.11 Dubai (United Arab Emirates) Fiji 38-5 Ireland IRB World Series Pool A
28.11 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 31-0 USA IRB World Series Pool A
28.11 Dubai (United Arab Emirates) Spain 45-0 Tunisia IRB World Series Pool B
28.11 Dubai (United Arab Emirates) Russia 12-0 England IRB World Series Pool B
19.11 Chiclayo Peru 40-7 Ecuador Bolivarian Games 3rd Place Match
19.11 Chiclayo (Peru) Colombia 12-7 Venezuela Bolivarian Games Final
18.11 Chiclayo Peru 0-17 Venezuela Bolivarian Games Group Stage
18.11 Chiclayo (Peru) Colombia 52-0 Ecuador Bolivarian Games Group Stage
18.11 Chiclayo (Peru) Venezuela 39-5 Ecuador Bolivarian Games Group Stage
17.11 Chiclayo Peru 33-10 Ecuador Bolivarian Games Group Stage
17.11 Chiclayo (Peru) Venezuela 17-12 Colombia Bolivarian Games Group Stage
17.11 Chiclayo Peru 5-34 Colombia Bolivarian Games Group Stage
10.11 Pune (India) Thailand 5-0 Sri Lanka Asian 7s Series Pool A
10.11 Pune (India) Iran 10-7 Philippines Asian 7s Series Pool B
10.11 Pune (India) Japan 28-5 United Arab Emirates Asian 7s Series Pool B
10.11 Pune (India) Hong Kong 17-7 Singapore Asian 7s Series Pool B
10.11 Pune (India) China 19-10 Kazakhstan Asian 7s Series Pool A
10.11 Pune India 0-29 Thailand Asian 7s Series Pool A
10.11 Pune (India) United Arab Emirates 17-0 Iran Asian 7s Series Pool B
10.11 Pune (India) Singapore 15-10 Philippines Asian 7s Series Pool B
10.11 Pune (India) Japan 21-17 Hong Kong Asian 7s Series Pool B
10.11 Pune India 15-20 Iran
After extra time
Asian 7s Series 9th Place Match
10.11 Pune (India) Singapore 19-12 Sri Lanka Asian 7s Series 7th Place Match
10.11 Pune (India) Thailand 33-19 United Arab Emirates Asian 7s Series 5th Place Match
10.11 Pune (India) Kazakhstan 30-12 Hong Kong Asian 7s Series 3rd Place Match
10.11 Pune (India) Japan 19-14 China Asian 7s Series Final
10.11 George Town (Cayman Islands) Canada 'B' 49-0 Curaçao NACRA 7s Quarter-Final
10.11 George Town (Cayman Islands) Mexico 24-0 Jamaica NACRA 7s Quarter-Final
10.11 George Town Cayman Islands 24-5 Bermuda NACRA 7s Quarter-Final
10.11 George Town (Cayman Islands) Trinidad & Tobago 49-0 Turks & Caicos Islands NACRA 7s Quarter-Final
10.11 George Town (Cayman Islands) Jamaica 43-0 Curaçao NACRA 7s 5th-8th Place Semi-Final
10.11 George Town (Cayman Islands) Bermuda 19-12 Turks & Caicos Islands NACRA 7s 5th-8th Place Semi-Final
10.11 George Town Cayman Islands 0-38 Canada 'B' NACRA 7s Semi-Final
10.11 George Town (Cayman Islands) Mexico 17-7 Trinidad & Tobago NACRA 7s Semi-Final
10.11 George Town (Cayman Islands) Curaçao 17-12 Turks & Caicos Islands NACRA 7s 7th Place Match
10.11 George Town Cayman Islands 7-14 Trinidad & Tobago NACRA 7s 3rd Place Match
10.11 George Town (Cayman Islands) Jamaica 22-0 Bermuda NACRA 7s 5th Place Match
10.11 George Town (Cayman Islands) Canada 'B' 51-0 Mexico NACRA 7s Final
10.11 Montevideo Uruguay 'B' 0-29 Chile Valentín Martínez 7s 5th-8th Place Semi-Final
10.11 Montevideo Uruguay 0-43 Brazil Valentín Martínez 7s Semi-Final
10.11 Montevideo (Uruguay) Argentina 36-0 Argentina 'B' Valentín Martínez 7s Semi-Final
10.11 Montevideo (Uruguay) Chile 26-12 Paraguay Valentín Martínez 7s 5th Place Match
10.11 Montevideo Uruguay 14-7 Argentina 'B' Valentín Martínez 7s 3rd Place Match
10.11 Montevideo (Uruguay) Brazil 26-17 Argentina Valentín Martínez 7s Final
09.11 Pune India 0-43 China Asian 7s Series Pool A
09.11 Pune (India) Kazakhstan 22-7 Thailand Asian 7s Series Pool A
09.11 Pune (India) Japan 52-7 Iran Asian 7s Series Pool B
09.11 Pune (India) Hong Kong 57-0 Philippines Asian 7s Series Pool B
09.11 Pune (India) United Arab Emirates 20-5 Singapore Asian 7s Series Pool B
09.11 Pune (India) India 0-36 Sri Lanka Asian 7s Series Pool A
09.11 Pune (India) China 31-7 Thailand Asian 7s Series Pool A
09.11 Pune (India) Kazakhstan 25-0 Sri Lanka Asian 7s Series Pool A
09.11 Pune (India) Japan 43-0 Philippines Asian 7s Series Pool B
09.11 Pune (India) Singapore 29-7 Iran Asian 7s Series Pool B
09.11 Pune (India) Hong Kong 34-5 United Arab Emirates Asian 7s Series Pool B
09.11 Pune (India) China 29-10 Sri Lanka Asian 7s Series Pool A
09.11 Pune India 0-44 Kazakhstan Asian 7s Series Pool A
09.11 Pune (India) Japan 33-5 Singapore Asian 7s Series Pool B
09.11 Pune (India) United Arab Emirates 31-7 Philippines Asian 7s Series Pool B
09.11 Pune (India) Hong Kong 45-14 Iran Asian 7s Series Pool B
09.11 George Town Cayman Islands 0-38 Canada 'B' NACRA 7s Pool A
09.11 George Town (Cayman Islands) Mexico 37-0 Turks & Caicos Islands NACRA 7s Pool A
09.11 George Town (Cayman Islands) Trinidad & Tobago 17-12 Bermuda NACRA 7s Pool B
09.11 George Town (Cayman Islands) Jamaica 19-0 Curaçao NACRA 7s Pool B
09.11 George Town (Cayman Islands) Canada 'B' 43-0 Turks & Caicos Islands NACRA 7s Pool A
09.11 George Town Cayman Islands 12-35 Mexico NACRA 7s Pool A
09.11 George Town (Cayman Islands) Trinidad & Tobago 45-0 Curaçao NACRA 7s Pool B
09.11 George Town (Cayman Islands) Bermuda 14-0 Jamaica NACRA 7s Pool B
09.11 George Town Cayman Islands 17-0 Turks & Caicos Islands NACRA 7s Pool A
09.11 George Town (Cayman Islands) Canada 'B' 54-0 Mexico NACRA 7s Pool A
09.11 George Town (Cayman Islands) Bermuda 14-10 Curaçao NACRA 7s Pool B
09.11 George Town (Cayman Islands) Trinidad & Tobago 17-5 Jamaica NACRA 7s Pool B
09.11 Montevideo Uruguay 'B' 0-52 Brazil Valentín Martínez 7s Pool A
09.11 Montevideo (Uruguay) Argentina 'B' 17-7 Paraguay Valentín Martínez 7s Pool A
09.11 Montevideo Uruguay 33-5 Chile Valentín Martínez 7s Pool B
09.11 Montevideo (Uruguay) Brazil 33-0 Paraguay Valentín Martínez 7s Pool A
09.11 Montevideo Uruguay 'B' 7-17 Argentina 'B' Valentín Martínez 7s Pool A
09.11 Montevideo (Uruguay) Argentina 24-5 Chile Valentín Martínez 7s Pool B
09.11 Montevideo (Uruguay) Uruguay 'B' 26-7 Paraguay Valentín Martínez 7s Pool A
09.11 Montevideo (Uruguay) Brazil 29-0 Argentina 'B' Valentín Martínez 7s Pool A
09.11 Montevideo Uruguay 0-22 Argentina Valentín Martínez 7s Pool B
27.10 Shanghai (China) Australia 29-12 Japan Asia-Pacific Championship Group Stage
27.10 Shanghai (China) Papua New Guinea 17-14 Samoa Asia-Pacific Championship Group Stage
27.10 Shanghai China 19-14 Hong Kong Asia-Pacific Championship Group Stage
27.10 Shanghai China 28-10 Samoa Asia-Pacific Championship Semi-Final
27.10 Shanghai (China) Japan 29-14 Australia Asia-Pacific Championship Semi-Final
27.10 Shanghai (China) Hong Kong 29-10 Papua New Guinea Asia-Pacific Championship 5th Place Match
27.10 Shanghai (China) Australia 29-7 Samoa Asia-Pacific Championship 3rd Place Match
27.10 Shanghai China 29-10 Japan Asia-Pacific Championship Final
26.10 Shanghai China 22-5 Japan Asia-Pacific Championship Group Stage
26.10 Shanghai (China) Australia 12-5 Samoa Asia-Pacific Championship Group Stage
26.10 Shanghai (China) Hong Kong 33-14 Papua New Guinea Asia-Pacific Championship Group Stage
26.10 Shanghai (China) Japan 34-7 Papua New Guinea Asia-Pacific Championship Group Stage
26.10 Shanghai (China) Samoa 15-0 Hong Kong Asia-Pacific Championship Group Stage
26.10 Shanghai China 26-12 Australia Asia-Pacific Championship Group Stage
26.10 Shanghai (China) Japan 29-5 Samoa Asia-Pacific Championship Group Stage
26.10 Shanghai (China) Australia 32-5 Hong Kong Asia-Pacific Championship Group Stage
26.10 Shanghai China 45-0 Papua New Guinea Asia-Pacific Championship Group Stage
26.10 Shanghai (China) Japan 26-7 Hong Kong Asia-Pacific Championship Group Stage
26.10 Shanghai China 26-7 Samoa Asia-Pacific Championship Group Stage
26.10 Shanghai (China) Australia 31-7 Papua New Guinea Asia-Pacific Championship Group Stage
06.10 Noosa Australia 30-0 Samoa Oceania 7s Semi-Final
06.10 Noosa (Australia) Fiji 17-10 New Zealand Oceania 7s Semi-Final
06.10 Noosa (Australia) New Zealand 47-5 Samoa Oceania 7s 3rd Place Match
06.10 Noosa Australia 22-10 Fiji Oceania 7s Final
05.10 Noosa (Australia) New Zealand 48-0 Papua New Guinea Oceania 7s Group Stage
05.10 Noosa Australia 26-0 Fiji Oceania 7s Group Stage
05.10 Noosa (Australia) Papua New Guinea 7-7 Samoa Oceania 7s Group Stage
05.10 Noosa Australia 19-7 New Zealand Oceania 7s Group Stage
05.10 Noosa Australia 48-0 Papua New Guinea Oceania 7s Group Stage
05.10 Noosa (Australia) Fiji 31-0 Samoa Oceania 7s Group Stage
05.10 Noosa (Australia) New Zealand 43-0 Samoa Oceania 7s Group Stage
05.10 Noosa (Australia) Fiji 52-0 Papua New Guinea Oceania 7s Group Stage
05.10 Noosa Australia 40-5 Samoa Oceania 7s Group Stage
05.10 Noosa (Australia) New Zealand 26-12 Fiji Oceania 7s Group Stage
21.09 Bangsaen (Thailand) Guam 12-5 Laos Asian 7s Series 9th-12th Place Semi-Final
21.09 Bangsaen Thailand 31-0 South Korea Asian 7s Series 9th-12th Place Semi-Final
21.09 Bangsaen (Thailand) Singapore 22-0 Taiwan Asian 7s Series 5th-8th Place Semi-Final
21.09 Bangsaen (Thailand) Sri Lanka 17-5 Philippines Asian 7s Series 5th-8th Place Semi-Final
21.09 Bangsaen (Thailand) China 17-12 Hong Kong Asian 7s Series Semi-Final
21.09 Bangsaen (Thailand) Japan 17-0 Kazakhstan Asian 7s Series Semi-Final
21.09 Bangsaen (Thailand) South Korea 14-0 Laos Asian 7s Series 11th Place Match
21.09 Bangsaen Thailand 17-0 Guam Asian 7s Series 9th Place Match
21.09 Bangsaen (Thailand) Philippines 17-7 Taiwan Asian 7s Series 7th Place Match
21.09 Bangsaen (Thailand) Sri Lanka 17-5 Singapore Asian 7s Series 5th Place Match
21.09 Bangsaen (Thailand) Hong Kong 17-10 Kazakhstan Asian 7s Series 3rd Place Match
21.09 Bangsaen (Thailand) China 14-10 Japan Asian 7s Series Final
20.09 Bangsaen (Thailand) China 44-0 Laos Asian 7s Series Pool A
20.09 Bangsaen (Thailand) Hong Kong 25-5 Sri Lanka Asian 7s Series Pool D
20.09 Bangsaen (Thailand) Kazakhstan 40-0 Guam Asian 7s Series Pool C
20.09 Bangsaen (Thailand) Japan 27-0 South Korea Asian 7s Series Pool B
20.09 Bangsaen (Thailand) Philippines 32-5 Laos Asian 7s Series Pool A
20.09 Bangsaen Thailand 0-5 Sri Lanka Asian 7s Series Pool D
20.09 Bangsaen (Thailand) Singapore 15-12 Guam Asian 7s Series Pool C
20.09 Bangsaen (Thailand) Taiwan 17-5 South Korea Asian 7s Series Pool B
20.09 Bangsaen (Thailand) China 32-0 Philippines Asian 7s Series Pool A
20.09 Bangsaen Thailand 10-10 Hong Kong Asian 7s Series Pool D
20.09 Bangsaen (Thailand) Kazakhstan 42-0 Singapore Asian 7s Series Pool C
20.09 Bangsaen (Thailand) Japan 41-0 Taiwan Asian 7s Series Pool B
20.09 Bangsaen (Thailand) China 39-0 Singapore Asian 7s Series Quarter-Final
20.09 Bangsaen (Thailand) Hong Kong 25-0 Taiwan Asian 7s Series Quarter-Final
20.09 Bangsaen (Thailand) Japan 45-0 Philippines Asian 7s Series Quarter-Final
20.09 Bangsaen (Thailand) Kazakhstan 25-0 Sri Lanka Asian 7s Series Quarter-Final
30.06 Moscow (Russia) Netherlands 19-14 Japan World Cup 9th-16th Place Quarter-Final
30.06 Moscow (Russia) China 10-5 Brazil World Cup 9th-16th Place Quarter-Final
30.06 Moscow (Russia) France 40-7 Tunisia World Cup 9th-16th Place Quarter-Final
30.06 Moscow (Russia) Fiji 22-5 South Africa World Cup 9th-16th Place Quarter-Final
30.06 Moscow (Russia) New Zealand 24-7 England World Cup Quarter-Final
30.06 Moscow (Russia) USA 14-5 Ireland World Cup Quarter-Final
30.06 Moscow Russia 12-15 Canada World Cup Quarter-Final
30.06 Moscow (Russia) Spain 14-10 Australia World Cup Quarter-Final
30.06 Moscow (Russia) Netherlands 17-12 China World Cup 9th-12th Place Semi-Final
30.06 Moscow (Russia) Fiji 12-10 France World Cup 9th-12th Place Semi-Final
30.06 Moscow (Russia) England 22-0 Ireland World Cup 5th-8th Place Semi-Final
30.06 Moscow Russia 5-7 Australia World Cup 5th-8th Place Semi-Final
30.06 Moscow (Russia) New Zealand 19-10 USA World Cup Semi-Final
30.06 Moscow (Russia) Canada 10-0 Spain World Cup Semi-Final
30.06 Moscow (Russia) Fiji 12-10 Netherlands World Cup 9th Place Match
30.06 Moscow (Russia) Australia 14-5 England World Cup 5th Place Match
30.06 Moscow (Russia) USA 10-5 Spain
After extra time
World Cup 3rd Place Match
30.06 Moscow (Russia) New Zealand 29-12 Canada World Cup Final
29.06 Moscow (Russia) New Zealand 36-0 Tunisia World Cup Pool A
29.06 Moscow (Russia) Canada 17-7 Netherlands World Cup Pool A
29.06 Moscow (Russia) Australia 36-0 China World Cup Pool B
29.06 Moscow (Russia) Ireland 12-5 South Africa World Cup Pool B
29.06 Moscow (Russia) USA 12-7 Brazil World Cup Pool C
29.06 Moscow (Russia) Fiji 14-14 Spain World Cup Pool C
29.06 Moscow (Russia) England 15-0 France World Cup Pool D
29.06 Moscow Russia 14-10 Japan World Cup Pool D
29.06 Moscow (Russia) Canada 43-0 Tunisia World Cup Pool A
29.06 Moscow (Russia) New Zealand 41-0 Netherlands World Cup Pool A
29.06 Moscow (Russia) Australia 22-5 Ireland World Cup Pool B
29.06 Moscow (Russia) South Africa 19-7 China World Cup Pool B
29.06 Moscow (Russia) USA 31-5 Fiji World Cup Pool C
29.06 Moscow (Russia) Spain 26-10 Brazil World Cup Pool C
29.06 Moscow Russia 26-26 France World Cup Pool D
29.06 Moscow (Russia) England 39-0 Japan World Cup Pool D
29.06 Moscow (Russia) Netherlands 26-3 Tunisia World Cup Pool A
29.06 Moscow (Russia) Ireland 28-10 China World Cup Pool B
29.06 Moscow (Russia) Brazil 17-14 Fiji World Cup Pool C
29.06 Moscow (Russia) France 43-0 Japan World Cup Pool D
29.06 Moscow (Russia) New Zealand 20-5 Canada World Cup Pool A
29.06 Moscow (Russia) Australia 29-0 South Africa World Cup Pool B
29.06 Moscow (Russia) USA 19-7 Spain World Cup Pool C
29.06 Moscow Russia 17-15 England World Cup Pool D
16.06 Marbella (Spain) France 19-3 Portugal Grand Prix Series Pool A
16.06 Marbella Spain 19-0 Wales Grand Prix Series Pool B
16.06 Marbella (Spain) Ireland 24-12 Germany Grand Prix Series Pool A
16.06 Marbella (Spain) Italy 12-5 Netherlands Grand Prix Series Pool B
16.06 Marbella (Spain) England 31-7 Scotland Grand Prix Series Pool A
16.06 Marbella (Spain) Russia 42-0 Ukraine Grand Prix Series Pool B
16.06 Marbella (Spain) Ukraine 24-0 Germany Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
16.06 Marbella (Spain) Netherlands 43-0 Scotland Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
16.06 Marbella (Spain) England 19-14 Wales Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
16.06 Marbella (Spain) Italy 14-5 Portugal Grand Prix Series 5th-8thPlace Semi-Final
16.06 Marbella Spain 5-12 France Grand Prix Series Semi-Final
16.06 Marbella (Spain) Russia 27-5 Ireland Grand Prix Series Semi-Final
16.06 Marbella (Spain) Germany 31-3 Scotland Grand Prix Series 11th Place Match
16.06 Marbella (Spain) Netherlands 31-12 Ukraine Grand Prix Series 9th Place Match
16.06 Marbella (Spain) Wales 17-14 Portugal Grand Prix Series 7th Place Match
16.06 Marbella (Spain) England 19-12 Italy Grand Prix Series 5th Place Match
16.06 Marbella Spain 14-7 Ireland Grand Prix Series 3rd Place Match
16.06 Marbella (Spain) Russia 29-12 France Grand Prix Series Final
15.06 Marbella (Spain) Ireland 31-5 Scotland Grand Prix Series Pool A
15.06 Marbella (Spain) Netherlands 12-7 Ukraine Grand Prix Series Pool B
15.06 Marbella (Spain) France 28-0 Germany Grand Prix Series Pool A
15.06 Marbella Spain 33-7 Italy Grand Prix Series Pool B
15.06 Marbella (Spain) England 17-0 Portugal Grand Prix Series Pool A
15.06 Marbella (Spain) Russia 41-0 Wales Grand Prix Series Pool B
15.06 Marbella (Spain) Germany 22-19 Scotland Grand Prix Series Pool A
15.06 Marbella (Spain) Italy 22-7 Ukraine Grand Prix Series Pool B
15.06 Marbella (Spain) Ireland 19-0 Portugal Grand Prix Series Pool A
15.06 Marbella (Spain) Wales 21-17 Netherlands Grand Prix Series Pool B
15.06 Marbella (Spain) France 26-0 England Grand Prix Series Pool A
15.06 Marbella Spain 12-19 Russia Grand Prix Series Pool B
15.06 Marbella (Spain) Portugal 12-12 Scotland Grand Prix Series Pool A
15.06 Marbella (Spain) Wales 12-0 Ukraine Grand Prix Series Pool B
15.06 Marbella (Spain) England 40-0 Germany Grand Prix Series Pool A
15.06 Marbella (Spain) Russia 28-12 Italy Grand Prix Series Pool B
15.06 Marbella (Spain) France 10-7 Ireland Grand Prix Series Pool A
15.06 Marbella Spain 33-0 Netherlands Grand Prix Series Pool B
15.06 Marbella (Spain) Portugal 12-0 Germany Grand Prix Series Pool A
15.06 Marbella (Spain) Italy 10-7 Wales Grand Prix Series Pool B
15.06 Marbella (Spain) France 33-0 Scotland Grand Prix Series Pool A
15.06 Marbella Spain 24-0 Ukraine Grand Prix Series Pool B
15.06 Marbella (Spain) Ireland 17-0 England Grand Prix Series Pool A
15.06 Marbella (Spain) Russia 31-0 Netherlands Grand Prix Series Pool B
09.06 Prague (Czech Republic) Croatia 34-0 Austria European Sevens Division A, Pool A
09.06 Prague Czech Republic 7-7 Moldova European Sevens Division A, Pool B
09.06 Prague (Czech Republic) Romania 5-0 Georgia European Sevens Division A, Pool A
09.06 Prague (Czech Republic) Belgium 41-0 Hungary European Sevens Division A, Pool B
09.06 Prague (Czech Republic) Sweden 19-0 Poland European Sevens Division A, Pool A
09.06 Prague (Czech Republic) Switzerland 24-7 Denmark European Sevens Division A, Pool B
09.06 Prague (Czech Republic) Georgia 31-0 Hungary European Sevens Division A, 9th-12th Place Semi-Final
09.06 Prague (Czech Republic) Denmark 22-7 Austria European Sevens Division A, 9th-12th Place Semi-Final
09.06 Prague (Czech Republic) Switzerland 10-5 Croatia European Sevens Division A, 5th-8th Place Semi-Final
09.06 Prague (Czech Republic) Moldova 17-12 Romania European Sevens Division A, 5th-8thPlace Semi-Final
09.06 Prague Czech Republic 10-14 Sweden European Sevens Division A, Semi-Final
09.06 Prague (Czech Republic) Belgium 36-0 Poland European Sevens Division A, Semi-Final
09.06 Prague (Czech Republic) Austria 27-0 Hungary European Sevens Division A, 11th Place Match
09.06 Prague (Czech Republic) Georgia 28-0 Denmark European Sevens Division A, 9th Place Match
09.06 Prague (Czech Republic) Romania 19-5 Croatia European Sevens Division A, 7th Place Match
09.06 Prague (Czech Republic) Moldova 15-5 Switzerland European Sevens Division A, 5th Place Match
09.06 Prague Czech Republic 15-0 Poland European Sevens Division A, 3rd Place Match
09.06 Prague (Czech Republic) Belgium 24-0 Sweden European Sevens Division A, Final
08.06 Prague (Czech Republic) Poland 14-0 Romania European Sevens Division A, Pool A
08.06 Prague (Czech Republic) Belgium 33-5 Denmark European Sevens Division A, Pool B
08.06 Prague (Czech Republic) Croatia 12-5 Georgia European Sevens Division A, Pool A
08.06 Prague (Czech Republic) Moldova 45-0 Hungary European Sevens Division A, Pool B
08.06 Prague (Czech Republic) Sweden 29-0 Austria European Sevens Division A, Pool A
08.06 Prague Czech Republic 29-5 Switzerland European Sevens Division A, Pool B
08.06 Prague (Czech Republic) Poland 15-7 Georgia European Sevens Division A, Pool A
08.06 Prague (Czech Republic) Denmark 24-14 Hungary European Sevens Division A, Pool B
08.06 Prague (Czech Republic) Romania 12-0 Austria European Sevens Division A, Pool A
08.06 Prague Czech Republic 14-24 Belgium European Sevens Division A, Pool B
08.06 Prague (Czech Republic) Sweden 10-0 Croatia European Sevens Division A, Pool A
08.06 Prague (Czech Republic) Moldova 19-7 Switzerland European Sevens Division A, Pool B
08.06 Prague (Czech Republic) Poland 36-5 Austria European Sevens Division A, Pool A
08.06 Prague Czech Republic 35-7 Denmark European Sevens Division A, Pool B
08.06 Prague (Czech Republic) Georgia 19-0 Sweden European Sevens Division A, Pool A
08.06 Prague (Czech Republic) Switzerland 21-5 Hungary European Sevens Division A, Pool B
08.06 Prague (Czech Republic) Croatia 28-7 Romania European Sevens Division A, Pool A
08.06 Prague (Czech Republic) Belgium 28-0 Moldova European Sevens Division A, Pool B
08.06 Prague (Czech Republic) Georgia 31-0 Austria European Sevens Division A, Pool A
08.06 Prague Czech Republic 33-0 Hungary European Sevens Division A, Pool B
08.06 Prague (Czech Republic) Poland 14-5 Croatia European Sevens Division A, Pool A
08.06 Prague (Czech Republic) Moldova 26-5 Denmark European Sevens Division A, Pool B
08.06 Prague (Czech Republic) Sweden 26-0 Romania European Sevens Division A, Pool A
08.06 Prague (Czech Republic) Belgium 40-7 Switzerland European Sevens Division A, Pool B
02.06 Brive-la-Gaillarde (France) Russia 10-0 Germany Grand Prix Series Pool A
02.06 Brive-la-Gaillarde France 17-5 Ireland Grand Prix Series Pool B
02.06 Brive-la-Gaillarde (France) Netherlands 26-0 Portugal Grand Prix Series Pool A
02.06 Brive-la-Gaillarde (France) Italy 10-5 Ukraine Grand Prix Series Pool B
02.06 Brive-la-Gaillarde (France) England 42-0 Wales Grand Prix Series Pool A
02.06 Brive-la-Gaillarde (France) Spain 40-0 Scotland Grand Prix Series Pool B
02.06 Brive-la-Gaillarde (France) Portugal 26-5 Scotland Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
02.06 Brive-la-Gaillarde (France) Wales 26-0 Ukraine Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
02.06 Brive-la-Gaillarde (France) Netherlands 29-0 Italy Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
02.06 Brive-la-Gaillarde (France) Ireland 33-14 Germany Grand Prix Series 5th-8thPlace Semi-Final
02.06 Brive-la-Gaillarde (France) England 26-0 Spain Grand Prix Series Semi-Final
02.06 Brive-la-Gaillarde France 10-12 Russia Grand Prix Series Semi-Final
02.06 Brive-la-Gaillarde (France) Ukraine 19-0 Scotland Grand Prix Series 11th Place Match
02.06 Brive-la-Gaillarde (France) Portugal 17-7 Wales Grand Prix Series 9th Place Match
02.06 Brive-la-Gaillarde (France) Italy 24-0 Germany Grand Prix Series 7th Place Match
02.06 Brive-la-Gaillarde (France) Ireland 12-7 Netherlands Grand Prix Series 5th Place Match
02.06 Brive-la-Gaillarde France 5-35 Spain Grand Prix Series 3rd Place Match
02.06 Brive-la-Gaillarde (France) England 30-7 Russia Grand Prix Series Final
01.06 Brive-la-Gaillarde (France) Netherlands 31-0 Wales Grand Prix Series Pool A
01.06 Brive-la-Gaillarde (France) Ukraine 27-0 Scotland Grand Prix Series Pool B
01.06 Brive-la-Gaillarde (France) Russia 19-3 Portugal Grand Prix Series Pool A
01.06 Brive-la-Gaillarde France 24-0 Italy Grand Prix Series Pool B
01.06 Brive-la-Gaillarde (France) England 34-0 Germany Grand Prix Series Pool A
01.06 Brive-la-Gaillarde (France) Spain 14-10 Ireland Grand Prix Series Pool B
01.06 Brive-la-Gaillarde (France) Wales 17-12 Portugal Grand Prix Series Pool A
01.06 Brive-la-Gaillarde (France) Italy 38-5 Scotland Grand Prix Series Pool B
01.06 Brive-la-Gaillarde (France) Netherlands 29-7 Germany Grand Prix Series Pool A
01.06 Brive-la-Gaillarde (France) Ireland 17-7 Ukraine Grand Prix Series Pool B
01.06 Brive-la-Gaillarde (France) England 7-5 Russia Grand Prix Series Pool A
01.06 Brive-la-Gaillarde France 24-0 Spain Grand Prix Series Pool B
01.06 Brive-la-Gaillarde (France) Germany 26-17 Wales Grand Prix Series Pool A
01.06 Brive-la-Gaillarde (France) Ireland 24-0 Scotland Grand Prix Series Pool B
01.06 Brive-la-Gaillarde (France) England 34-0 Portugal Grand Prix Series Pool A
01.06 Brive-la-Gaillarde (France) Spain 33-0 Italy Grand Prix Series Pool B
01.06 Brive-la-Gaillarde (France) Russia 17-7 Netherlands Grand Prix Series Pool A
01.06 Brive-la-Gaillarde France 45-0 Ukraine Grand Prix Series Pool B
01.06 Brive-la-Gaillarde (France) Portugal 12-7 Germany Grand Prix Series Pool A
01.06 Brive-la-Gaillarde (France) Ireland 29-10 Italy Grand Prix Series Pool B
01.06 Brive-la-Gaillarde (France) Russia 39-0 Wales Grand Prix Series Pool A
01.06 Brive-la-Gaillarde France 38-5 Scotland Grand Prix Series Pool B
01.06 Brive-la-Gaillarde (France) England 31-10 Netherlands Grand Prix Series Pool A
01.06 Brive-la-Gaillarde (France) Spain 12-5 Ukraine Grand Prix Series Pool B
26.05 Bratislava (Slovakia) Andorra 14-14 Bulgaria European Sevens Division B, Pool A
26.05 Bratislava (Slovakia) Finland 49-0 Bosnia & Herzegovina European Sevens Division B, Pool B
26.05 Bratislava Slovakia 0-22 Israel European Sevens Division B, Pool A
26.05 Bratislava (Slovakia) Malta 54-0 Lithuania European Sevens Division B, Pool B
26.05 Bratislava (Slovakia) Latvia 35-7 Luxembourg European Sevens Division B, Pool A
26.05 Bratislava (Slovakia) Norway 45-5 Turkey European Sevens Division B, Pool B
26.05 Bratislava Slovakia 36-0 Bosnia & Herzegovina European Sevens Division B, 9th-12th Place Semi-Final
26.05 Bratislava (Slovakia) Luxembourg 21-5 Lithuania European Sevens Division B, 9th-12th Place Semi-Final
26.05 Bratislava (Slovakia) Latvia 36-7 Turkey European Sevens Division B, 5th-8th Place Semi-Final
26.05 Bratislava (Slovakia) Malta 31-0 Andorra European Sevens Division B, 5th-8thPlace Semi-Final
26.05 Bratislava (Slovakia) Norway 45-0 Bulgaria European Sevens Division B, Semi-Final
26.05 Bratislava (Slovakia) Finland 17-0 Israel European Sevens Division B, Semi-Final
26.05 Bratislava (Slovakia) Lithuania 47-0 Bosnia & Herzegovina European Sevens Division B, 11th Place Match
26.05 Bratislava Slovakia 17-22 Luxembourg
After extra time
European Sevens Division B, 9th Place Match
26.05 Bratislava (Slovakia) Turkey 10-5 Andorra European Sevens Division B, 7th Place Match
26.05 Bratislava (Slovakia) Latvia 25-10 Malta European Sevens Division B, 5th Place Match
26.05 Bratislava (Slovakia) Israel 10-5 Bulgaria European Sevens Division B, 3rd Place Match
26.05 Bratislava (Slovakia) Finland 25-12 Norway European Sevens Division B, Final
25.05 Bratislava Slovakia 24-14 Luxembourg European Sevens Division B, Pool A
25.05 Bratislava (Slovakia) Malta 31-5 Turkey European Sevens Division B, Pool B
25.05 Bratislava (Slovakia) Bulgaria 12-7 Israel European Sevens Division B, Pool A
25.05 Bratislava (Slovakia) Finland 50-0 Lithuania European Sevens Division B, Pool B
25.05 Bratislava (Slovakia) Latvia 29-0 Andorra European Sevens Division B, Pool A
25.05 Bratislava (Slovakia) Norway 51-0 Bosnia & Herzegovina European Sevens Division B, Pool B
25.05 Bratislava (Slovakia) Israel 38-0 Luxembourg European Sevens Division B, Pool A
25.05 Bratislava (Slovakia) Turkey 22-0 Lithuania European Sevens Division B, Pool B
25.05 Bratislava Slovakia 0-10 Andorra European Sevens Division B, Pool A
25.05 Bratislava (Slovakia) Malta 59-0 Bosnia & Herzegovina European Sevens Division B, Pool B
25.05 Bratislava (Slovakia) Bulgaria 15-14 Latvia European Sevens Division B, Pool A
25.05 Bratislava (Slovakia) Finland 15-7 Norway European Sevens Division B, Pool B
25.05 Bratislava (Slovakia) Luxembourg 22-17 Andorra European Sevens Division B, Pool A
25.05 Bratislava (Slovakia) Turkey 43-0 Bosnia & Herzegovina European Sevens Division B, Pool B
25.05 Bratislava (Slovakia) Israel 15-7 Latvia European Sevens Division B, Pool A
25.05 Bratislava (Slovakia) Norway 32-0 Lithuania European Sevens Division B, Pool B
25.05 Bratislava Slovakia 12-22 Bulgaria European Sevens Division B, Pool A
25.05 Bratislava (Slovakia) Finland 22-7 Malta European Sevens Division B, Pool B
25.05 Bratislava (Slovakia) Israel 36-7 Andorra European Sevens Division B, Pool A
25.05 Bratislava (Slovakia) Lithuania 41-0 Bosnia & Herzegovina European Sevens Division B, Pool B
25.05 Bratislava (Slovakia) Bulgaria 26-14 Luxembourg European Sevens Division B, Pool A
25.05 Bratislava (Slovakia) Finland 38-0 Turkey European Sevens Division B, Pool B
25.05 Bratislava Slovakia 7-17 Latvia European Sevens Division B, Pool A
25.05 Bratislava (Slovakia) Norway 24-5 Malta European Sevens Division B, Pool B
18.05 Amsterdam (Netherlands) New Zealand 14-5 Spain IRB World Series Quarter-Final
18.05 Amsterdam (Netherlands) Russia 19-10 Australia IRB World Series Quarter-Final
18.05 Amsterdam (Netherlands) England 19-0 France IRB World Series Quarter-Final
18.05 Amsterdam (Netherlands) Canada 19-5 USA IRB World Series Quarter-Final
18.05 Amsterdam Netherlands 31-0 Brazil IRB World Series 9th-12th Place Semi-Final
18.05 Amsterdam (Netherlands) South Africa 19-7 China IRB World Series 9th-12th Place Semi-Final
18.05 Amsterdam (Netherlands) Spain 15-5 Australia IRB World Series 5th-8th Place Semi-Final
18.05 Amsterdam (Netherlands) USA 10-7 France IRB World Series 5th-8th Place Semi-Final
18.05 Amsterdam (Netherlands) New Zealand 24-10 Russia IRB World Series Semi-Final
18.05 Amsterdam (Netherlands) Canada 12-7 England IRB World Series Semi-Final
18.05 Amsterdam (Netherlands) China 26-12 Brazil IRB World Series 11th Place Match
18.05 Amsterdam Netherlands 32-0 South Africa IRB World Series 9th Place Match
18.05 Amsterdam (Netherlands) Australia 14-12 France IRB World Series 7th Place Match
18.05 Amsterdam (Netherlands) USA 17-12 Spain
After extra time
IRB World Series 5th Place Match
18.05 Amsterdam (Netherlands) Russia 26-5 England IRB World Series 3rd Place Match
18.05 Amsterdam (Netherlands) New Zealand 33-24 Canada IRB World Series Final
17.05 Amsterdam (Netherlands) Australia 31-7 Spain IRB World Series Pool C
17.05 Amsterdam (Netherlands) USA 24-0 Brazil IRB World Series Pool C
17.05 Amsterdam (Netherlands) England 17-14 South Africa IRB World Series Pool B
17.05 Amsterdam (Netherlands) France 8-7 Canada IRB World Series Pool B
17.05 Amsterdam (Netherlands) New Zealand 17-5 Russia IRB World Series Pool A
17.05 Amsterdam Netherlands 19-0 China IRB World Series Pool A
17.05 Amsterdam (Netherlands) Australia 24-0 Brazil IRB World Series Pool C
17.05 Amsterdam (Netherlands) USA 17-5 Spain IRB World Series Pool C
17.05 Amsterdam (Netherlands) England 12-5  France IRB World Series Pool B
17.05 Amsterdam (Netherlands) Canada 36-7 South Africa IRB World Series Pool B
17.05 Amsterdam (Netherlands) New Zealand 24-0 China IRB World Series Pool A
17.05 Amsterdam Netherlands 0-22 Russia IRB World Series Pool A
17.05 Amsterdam (Netherlands) USA 10-5 Australia IRB World Series Pool C
17.05 Amsterdam (Netherlands) Spain 26-0 Brazil IRB World Series Pool C
17.05 Amsterdam (Netherlands) England 14-0 Canada IRB World Series Pool B
17.05 Amsterdam (Netherlands) France 14-12 South Africa IRB World Series Pool B
17.05 Amsterdam Netherlands 0-15 New Zealand IRB World Series Pool A
17.05 Amsterdam (Netherlands) Russia 31-0 China IRB World Series Pool A
20.04 Tunis (Tunisia) South Africa 27-0 Senegal African Cup Pool A
20.04 Tunis Tunisia 17-0 Zimbabwe African Cup Pool B
20.04 Tunis (Tunisia) Kenya 29-7 Senegal African Cup Pool A
20.04 Tunis (Tunisia) Uganda 24-0 Zimbabwe African Cup Pool B
20.04 Tunis (Tunisia) South Africa 36-0 Kenya African Cup Pool A
20.04 Tunis Tunisia 12-5 Uganda African Cup Pool B
20.04 Tunis (Tunisia) South Africa 17-0 Uganda African Cup Semi-Final
20.04 Tunis Tunisia 15-5 Kenya African Cup Semi-Final
20.04 Tunis (Tunisia) Zimbabwe 19-0 Senegal African Cup 5th Place Match
20.04 Tunis (Tunisia) Uganda 12-0 Kenya African Cup 3rd Place Match
20.04 Tunis Tunisia 5-29 South Africa African Cup Final
31.03 Guangzhou (China) New Zealand 31-5 Ireland IRB World Series Quarter-Final
31.03 Guangzhou (China) USA 17-14 Australia IRB World Series Quarter-Final
31.03 Guangzhou (China) England 19-12 Netherlands IRB World Series Quarter-Final
31.03 Guangzhou (China) Canada 33-0 Brazil IRB World Series Quarter-Final
31.03 Guangzhou China 57-0 Tunisia IRB World Series 9th-12th Place Semi-Final
31.03 Guangzhou (China) Japan 12-5 Fiji IRB World Series 9th-12th Place Semi-Final
31.03 Guangzhou (China) Ireland 15-14 Australia IRB World Series 5th-8th Place Semi-Final
31.03 Guangzhou (China) Netherlands 22-0 Brazil IRB World Series 5th-8th Place Semi-Final
31.03 Guangzhou (China) New Zealand 24-12 USA IRB World Series Semi-Final
31.03 Guangzhou (China) England 19-0 Canada IRB World Series Semi-Final
31.03 Guangzhou (China) Fiji 19-0 Tunisia IRB World Series 11th Place Match
31.03 Guangzhou China 10-14 Japan IRB World Series 9th Place Match
31.03 Guangzhou (China) Australia 7-5 Brazil IRB World Series 7th Place Match
31.03 Guangzhou (China) Ireland 14-10 Netherlands IRB World Series 5th Place Match
31.03 Guangzhou (China) Canada 17-5 USA IRB World Series 3rd Place Match
31.03 Guangzhou (China) New Zealand 19-5 England IRB World Series Final
30.03 Guangzhou China 5-24 England IRB World Series Pool C
30.03 Guangzhou (China) USA 15-0 Fiji IRB World Series Pool C
30.03 Guangzhou (China) New Zealand 29-0 Brazil IRB World Series Pool A
30.03 Guangzhou (China) Netherlands 47-0 Tunisia IRB World Series Pool A
30.03 Guangzhou (China) Australia 26-5 Japan IRB World Series Pool B
30.03 Guangzhou (China) Canada 33-5 Ireland IRB World Series Pool B
30.03 Guangzhou (China) England 24-10 Fiji IRB World Series Pool C
30.03 Guangzhou China 12-21 USA IRB World Series Pool C
30.03 Guangzhou (China) New Zealand 53-0 Tunisia IRB World Series Pool A
30.03 Guangzhou (China) Brazil 12-12 Netherlands IRB World Series Pool A
30.03 Guangzhou (China) Australia 12-7 Ireland IRB World Series Pool B
30.03 Guangzhou (China) Canada 52-5 Japan IRB World Series Pool B
30.03 Guangzhou (China) England 19-0 USA IRB World Series Pool C
30.03 Guangzhou China 15-10 Fiji IRB World Series Pool C
30.03 Guangzhou (China) New Zealand 20-5 Netherlands IRB World Series Pool A
30.03 Guangzhou (China) Brazil 24-0 Tunisia IRB World Series Pool A
30.03 Guangzhou (China) Canada 20-10 Australia IRB World Series Pool B
30.03 Guangzhou (China) Ireland 33-0 Japan IRB World Series Pool B
22.03 Hong Kong (Hong Kong) Australia 42-0 International Select Hong Kong 7s Pool A
22.03 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 19-14 Ireland Hong Kong 7s Pool B
22.03 Hong Kong Hong Kong 0-33 Canada Hong Kong 7s Pool C
22.03 Hong Kong (Hong Kong) Netherlands 66-0 Singapore Hong Kong 7s Pool D
22.03 Hong Kong (Hong Kong) Kazakhstan 40-5 International Select Hong Kong 7s Pool A
22.03 Hong Kong (Hong Kong) France 19-7 Ireland Hong Kong 7s Pool B
22.03 Hong Kong Hong Kong 5-24 Japan Hong Kong 7s Pool C
22.03 Hong Kong (Hong Kong) China 50-0 Singapore Hong Kong 7s Pool D
22.03 Hong Kong (Hong Kong) Australia 19-12 Kazakhstan Hong Kong 7s Pool A
22.03 Hong Kong (Hong Kong) France 24-7 South Africa Hong Kong 7s Pool B
22.03 Hong Kong (Hong Kong) Canada 54-0 Japan Hong Kong 7s Pool C
22.03 Hong Kong (Hong Kong) Netherlands 31-10 China Hong Kong 7s Pool D
22.03 Hong Kong (Hong Kong) International Select 36-10 Singapore Hong Kong 7s 9th-12th Place Semi-Final
22.03 Hong Kong Hong Kong 5-33 Ireland Hong Kong 7s 9th-12th Place Semi-Final
22.03 Hong Kong (Hong Kong) Kazakhstan 17-15 China Hong Kong 7s 5th-8th Place Semi-Final
22.03 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 26-5 Japan Hong Kong 7s 5th-8th Place Semi-Final
22.03 Hong Kong (Hong Kong) Australia 17-5 Netherlands Hong Kong 7s Semi-Final
22.03 Hong Kong (Hong Kong) Canada 21-0 France Hong Kong 7s Semi-Final
22.03 Hong Kong Hong Kong 40-5 Singapore Hong Kong 7s 11th Place Match
22.03 Hong Kong (Hong Kong) Ireland 28-0 International Select Hong Kong 7s 9th Place Match
22.03 Hong Kong (Hong Kong) China 14-5 Japan Hong Kong 7s 7th Place Match
22.03 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 26-5 Kazakhstan Hong Kong 7s 5th Place Match
22.03 Hong Kong (Hong Kong) Netherlands 14-0 France Hong Kong 7s 3rd Place Match
22.03 Hong Kong (Hong Kong) Canada 29-0 Australia Hong Kong 7s Final
24.02 Rio de Janeiro (Brazil) Chile 31-0 Paraguay World Cup Qualifier South America, 5th-8th Place Semi-Final
24.02 Rio de Janeiro (Brazil) Colombia 19-0 Peru World Cup Qualifier South America, 5th-8th Place Semi-Final
24.02 Rio de Janeiro Brazil 34-0 Venezuela World Cup Qualifier South America, Semi-Final
24.02 Rio de Janeiro (Brazil) Argentina 19-7 Uruguay World Cup Qualifier South America, Semi-Final
24.02 Rio de Janeiro (Brazil) Peru 15-12 Paraguay World Cup Qualifier South America, 7th Place Match
24.02 Rio de Janeiro (Brazil) Colombia 19-5 Chile World Cup Qualifier South America, 5th Place Match
24.02 Rio de Janeiro (Brazil) Uruguay 17-5 Venezuela World Cup Qualifier South America, 3rd Place Match
24.02 Rio de Janeiro Brazil 27-14 Argentina World Cup Qualifier South America, Final
23.02 Rio de Janeiro Brazil 55-0 Peru World Cup Qualifier South America, Group A
23.02 Rio de Janeiro (Brazil) Colombia 22-0 Paraguay World Cup Qualifier South America, Group B
23.02 Rio de Janeiro (Brazil) Argentina 19-12 Chile World Cup Qualifier South America, Group A
23.02 Rio de Janeiro (Brazil) Uruguay 19-5 Venezuela World Cup Qualifier South America, Group B
23.02 Rio de Janeiro Brazil 24-12 Argentina World Cup Qualifier South America, Group A
23.02 Rio de Janeiro (Brazil) Colombia 10-10 Venezuela World Cup Qualifier South America, Group B
23.02 Rio de Janeiro (Brazil) Chile 38-10 Peru World Cup Qualifier South America, Group A
23.02 Rio de Janeiro (Brazil) Uruguay 30-0 Paraguay World Cup Qualifier South America, Group B
23.02 Rio de Janeiro Brazil 24-0 Chile World Cup Qualifier South America, Group A
23.02 Rio de Janeiro (Brazil) Uruguay 15-0 Colombia World Cup Qualifier South America, Group B
23.02 Rio de Janeiro (Brazil) Argentina 52-0 Peru World Cup Qualifier South America, Group A
23.02 Rio de Janeiro (Brazil) Venezuela 29-0 Paraguay World Cup Qualifier South America, Group B
02.02 Houston (USA) England 19-14 Netherlands IRB World Series Quarter-Final
02.02 Houston (USA) New Zealand 12-10 Canada IRB World Series Quarter-Final
02.02 Houston USA 15-7 Russia IRB World Series Quarter-Final
02.02 Houston (USA) Australia 17-12 South Africa
After extra time
IRB World Series Quarter-Final
02.02 Houston (USA) Japan 34-10 Trinidad & Tobago IRB World Series 9th-12th Place Semi-Final
02.02 Houston (USA) Brazil 27-0 Argentina IRB World Series 9th-12th Place Semi-Final
02.02 Houston (USA) Netherlands 19-5 Canada IRB World Series 5th-8th Place Semi-Final
02.02 Houston (USA) Russia 20-0 South Africa IRB World Series 5th-8th Place Semi-Final
02.02 Houston (USA) England 19-12 New Zealand IRB World Series Semi-Final
02.02 Houston USA 17-5 Australia IRB World Series Semi-Final
02.02 Houston (USA) Argentina 25-5 Trinidad & Tobago IRB World Series 11th Place Match
02.02 Houston (USA) Brazil 12-7 Japan IRB World Series 9th Place Match
02.02 Houston (USA) Canada 33-0 South Africa IRB World Series 7th Place Match
02.02 Houston (USA) Russia 29-10 Netherlands IRB World Series 5th Place Match
02.02 Houston (USA) Australia 17-12 New Zealand
After extra time
IRB World Series 3rd Place Match
02.02 Houston USA 12-29 England IRB World Series Final
01.02 Houston (USA) Australia 31-12 Japan IRB World Series Pool C
01.02 Houston (USA) Russia 27-0 Brazil IRB World Series Pool C
01.02 Houston (USA) New Zealand 50-0 Trinidad & Tobago IRB World Series Pool A
01.02 Houston (USA) England 17-7 Netherlands IRB World Series Pool A
01.02 Houston (USA) South Africa 27-0 Argentina IRB World Series Pool B
01.02 Houston USA 12-12 Canada IRB World Series Pool B
01.02 Houston (USA) Australia 22-0 Brazil IRB World Series Pool C
01.02 Houston (USA) Russia 24-5 Japan IRB World Series Pool C
01.02 Houston (USA) New Zealand 35-14 Netherlands IRB World Series Pool A
01.02 Houston (USA) England 48-0 Trinidad & Tobago IRB World Series Pool A
01.02 Houston USA 22-19 South Africa IRB World Series Pool B
01.02 Houston (USA) Canada 31-0 Argentina IRB World Series Pool B
01.02 Houston (USA) Japan 17-12 Brazil IRB World Series Pool C
01.02 Houston (USA) Australia 15-10 Russia IRB World Series Pool C
01.02 Houston (USA) Netherlands 38-5 Trinidad & Tobago IRB World Series Pool A
01.02 Houston (USA) England 7-5 New Zealand IRB World Series Pool A
01.02 Houston USA 41-0 Argentina IRB World Series Pool B
01.02 Houston (USA) Canada 24-14 South Africa IRB World Series Pool B