FootballFIFA FutsalAMF FutsalBeach SoccerAustralian FootballAmerican FootballFlag FootballBeach Flag Football
Rugby UnionRugby SevensRugby LeagueTouchIce HockeyBandyField HockeyIndoor Hockey
Floorball
Roller HockeyInline HockeyIIHF Inline HockeySkater HockeyBall HockeyLacrosseBox Lacrosse
Intercrosse
RingetteShintyWater PoloBeach Water PoloCanoe PoloCycleballRoller Derby
CricketIndoor Cricket
BaseballSoftballPesäpalloUltimateBeach UltimateGuts
VolleyballFistballBasketball3x3 BasketballNetballKorfballHandballBeach Handball
TchoukballBeach TchoukballQuidditchUnderwater HockeyUnderwater RugbyCurlingSepak TakrawBeach Sepak Takraw
RollballKabaddiIndoor KabaddiBeach KabaddiPoloPolocrosseHorseballSnow Polo
MEN'S RUGBY SEVENS - 2018 RESULTS

Results  Men Women
Fixtures  Men Women
Rankings  Men Women

Men's Archive 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010
Women's Archive 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

DATEVENUEMATCHCOMPETITIONSTAGE
09.12 Cape Town (South Africa) Samoa 31-26 Wales World Series 9th-16th Place Quarter-Final
09.12 Cape Town (South Africa) France 31-0 Japan World Series 9th-16th Place Quarter-Final
09.12 Cape Town (South Africa) Canada 28-24 Zimbabwe World Series 9th-16th Place Quarter-Final
09.12 Cape Town (South Africa) Argentina 34-31 Kenya World Series 9th-16th Place Quarter-Final
09.12 Cape Town South Africa 21-12 Scotland World Series Quarter-Final
09.12 Cape Town (South Africa) Fiji 46-7 Spain World Series Quarter-Final
09.12 Cape Town (South Africa) New Zealand 26-17 Australia World Series Quarter-Final
09.12 Cape Town (South Africa) USA 19-12 England World Series Quarter-Final
09.12 Cape Town (South Africa) Wales 28-7 Japan World Series 13th-16th Place Semi-Final
09.12 Cape Town (South Africa) Kenya 31-19 Zimbabwe World Series 13th-16th Place Semi-Final
09.12 Cape Town (South Africa) Samoa 31-7 France World Series 9th-12th Place Semi-Final
09.12 Cape Town (South Africa) Argentina 24-14 Canada World Series 9th-12th Place Semi-Final
09.12 Cape Town (South Africa) Spain 12-7 Scotland World Series 5th-8th Place Semi-Final
09.12 Cape Town (South Africa) England 24-21 Australia World Series 5th-8th Place Semi-Final
09.12 Cape Town South Africa 12-17 Fiji World Series Semi-Final
09.12 Cape Town (South Africa) USA 31-12 New Zealand World Series Semi-Final
09.12 Cape Town (South Africa) Kenya 33-26 Wales World Series 13th Place Match
09.12 Cape Town (South Africa) Argentina 38-14 Samoa World Series 9th Place Match
09.12 Cape Town (South Africa) England 14-7 Spain World Series 5th Place Match
09.12 Cape Town South Africa 10-5 New Zealand World Series 3rd Place Match
09.12 Cape Town (South Africa) Fiji 29-15 USA World Series Final
08.12 Cape Town (South Africa) Scotland 21-14 Canada World Series Pool D
08.12 Cape Town (South Africa) Australia 21-14 Wales World Series Pool D
08.12 Cape Town (South Africa) Fiji 50-0 France World Series Pool C
08.12 Cape Town (South Africa) England 29-12 Kenya World Series Pool C
08.12 Cape Town (South Africa) Spain 35-12 Argentina World Series Pool B
08.12 Cape Town (South Africa) USA 54-0 Japan World Series Pool B
08.12 Cape Town South Africa 22-12 Samoa World Series Pool A
08.12 Cape Town (South Africa) New Zealand 35-0 Zimbabwe World Series Pool A
08.12 Cape Town (South Africa) Scotland 28-7 Wales World Series Pool D
08.12 Cape Town (South Africa) Australia 29-15 Canada World Series Pool D
08.12 Cape Town (South Africa) Fiji 38-7 Kenya World Series Pool C
08.12 Cape Town (South Africa) England 26-12 France World Series Pool C
08.12 Cape Town (South Africa) Argentina 35-7 Japan World Series Pool B
08.12 Cape Town (South Africa) USA 38-17 Spain World Series Pool B
08.12 Cape Town South Africa 43-0 Zimbabwe World Series Pool A
08.12 Cape Town (South Africa) Samoa 21-17 New Zealand World Series Pool A
08.12 Cape Town (South Africa) Canada 28-7 Wales World Series Pool D
08.12 Cape Town (South Africa) Australia 26-14 Scotland World Series Pool D
08.12 Cape Town (South Africa) France 19-12 Kenya World Series Pool C
08.12 Cape Town (South Africa) Fiji 21-19 England World Series Pool C
08.12 Cape Town (South Africa) Spain 52-0 Japan World Series Pool B
08.12 Cape Town (South Africa) USA 31-14 Argentina World Series Pool B
08.12 Cape Town (South Africa) Samoa 33-12 Zimbabwe World Series Pool A
08.12 Cape Town South Africa 21-26 New Zealand World Series Pool A
01.12 Dubai (United Arab Emirates) Samoa 40-12 Japan World Series 9th-16th Place Quarter-Final
01.12 Dubai (United Arab Emirates) Spain 26-19 Kenya World Series 9th-16th Place Quarter-Final
01.12 Dubai (United Arab Emirates) Canada 38-5 Zimbabwe World Series 9th-16th Place Quarter-Final
01.12 Dubai (United Arab Emirates) France 38-17 Wales World Series 9th-16th Place Quarter-Final
01.12 Dubai (United Arab Emirates) England 22-5 South Africa World Series Quarter-Final
01.12 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 21-7 Scotland World Series Quarter-Final
01.12 Dubai (United Arab Emirates) Australia 38-0 Argentina World Series Quarter-Final
01.12 Dubai (United Arab Emirates) USA 24-14 Fiji World Series Quarter-Final
01.12 Dubai (United Arab Emirates) Japan 26-19 Kenya World Series 13th-16th Place Semi-Final
01.12 Dubai (United Arab Emirates) Wales 14-10 Zimbabwe World Series 13th-16th Place Semi-Final
01.12 Dubai (United Arab Emirates) Samoa 26-22 Spain World Series 9th-12th Place Semi-Final
01.12 Dubai (United Arab Emirates) France 28-12 Canada World Series 9th-12th Place Semi-Final
01.12 Dubai (United Arab Emirates) South Africa 29-0 Scotland World Series 5th-8th Place Semi-Final
01.12 Dubai (United Arab Emirates) Fiji 31-21 Argentina World Series 5th-8th Place Semi-Final
01.12 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 7-5 England World Series Semi-Final
01.12 Dubai (United Arab Emirates) USA 22-17 Australia World Series Semi-Final
01.12 Dubai (United Arab Emirates) Wales 31-7 Japan World Series 13th Place Match
01.12 Dubai (United Arab Emirates) Samoa 33-24 France World Series 9th Place Match
01.12 Dubai (United Arab Emirates) Fiji 24-19 South Africa
After extra time
World Series 5th Place Match
01.12 Dubai (United Arab Emirates) England 15-14 Australia World Series 3rd Place Match
01.12 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 21-5 USA World Series Final
30.11 Dubai (United Arab Emirates) USA 29-0 Spain World Series Pool C
30.11 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 28-7 Wales World Series Pool C
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Scotland 35-14 Kenya World Series Pool B
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Fiji 41-0 France World Series Pool B
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Samoa 21-19 Argentina World Series Pool A
30.11 Dubai (United Arab Emirates) South Africa 31-0 Zimbabwe World Series Pool A
30.11 Dubai (United Arab Emirates) England 26-12 Canada World Series Pool D
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Australia 43-0 Japan World Series Pool D
30.11 Dubai (United Arab Emirates) USA 33-12 Wales World Series Pool C
30.11 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 28-17 Spain World Series Pool C
30.11 Dubai (United Arab Emirates) France 21-17 Kenya World Series Pool B
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Fiji 21-19 Scotland World Series Pool B
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Argentina 22-19 Zimbabwe World Series Pool A
30.11 Dubai (United Arab Emirates) South Africa 19-12 Samoa World Series Pool A
30.11 Dubai (United Arab Emirates) England 31-7 Japan World Series Pool D
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Australia 31-19 Canada World Series Pool D
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Spain 35-7 Wales World Series Pool C
30.11 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 24-7 USA World Series Pool C
30.11 Dubai (United Arab Emirates) France 14-14 Scotland World Series Pool B
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Fiji 43-12 Kenya World Series Pool B
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Samoa 17-15 Zimbabwe World Series Pool A
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Argentina 17-12 South Africa World Series Pool A
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Canada 27-7 Japan World Series Pool D
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Australia 22-19 England World Series Pool D
18.11 Willemstad Curaçao 40-10 Aruba Inter-Island Match  
11.11 Nairobi (Kenya) Spain 24-21 Portugal Safari 7s Quarter-Final
11.11 Nairobi Kenya 'B' 38-5 Namibia Safari 7s Quarter-Final
11.11 Nairobi (Kenya) Uganda 22-15 Uganda 'B' Safari 7s 11th Place Match
11.11 Nairobi Kenya 31-26 Spain
After extra time
Safari 7s Semi-Final
11.11 Nairobi Kenya 'B' 12-5 Spain Safari 7s 3rd Place Match
10.11 Suva (Fiji) Australia 19-7 Tonga Oceania Sevens Quarter-Final
10.11 Suva (Fiji) New Zealand 47-0 Papua New Guinea Oceania Sevens Quarter-Final
10.11 Suva (Fiji) Samoa 19-12 Cook Islands Oceania Sevens Quarter-Final
10.11 Suva Fiji 38-0 New Caledonia Oceania Sevens Quarter-Final
10.11 Suva (Fiji) Vanuatu 28-14 Nauru Oceania Sevens 9th-12th Place Semi-Final
10.11 Suva (Fiji) Solomon Islands 40-5 Tuvalu Oceania Sevens 9th-12th Place Semi-Final
10.11 Suva (Fiji) Tonga 17-5 Papua New Guinea Oceania Sevens 5th-8th Place Semi-Final
10.11 Suva (Fiji) Cook Islands 19-14 New Caledonia Oceania Sevens 5th-8th Place Semi-Final
10.11 Suva (Fiji) New Zealand 14-5 Australia Oceania Sevens Semi-Final
10.11 Suva Fiji 36-7 Samoa Oceania Sevens Semi-Final
10.11 Suva (Fiji) Tuvalu 29-24 Nauru
After extra time
Oceania Sevens 11th Place Match
10.11 Suva (Fiji) Solomon Islands 29-7 Vanuatu Oceania Sevens 9th Place Match
10.11 Suva (Fiji) Papua New Guinea 28-12 New Caledonia Oceania Sevens 7th Place Match
10.11 Suva (Fiji) Tonga 29-12 Cook Islands Oceania Sevens 5th Place Match
10.11 Suva (Fiji) Samoa 14-12 Australia Oceania Sevens 3rd Place Match
10.11 Suva Fiji 17-12 New Zealand
After extra time
Oceania Sevens Final
10.11 Nairobi (Kenya) Spain 24-19 Uganda 'B' Safari 7s Pool B
10.11 Nairobi Kenya 'B' 19-12 Uganda Safari 7s Pool C
10.11 Nairobi Kenya 'B' 12-5 Portugal Safari 7s Pool C
10.11 Nairobi (Kenya) Portugal 24-19 Uganda Safari 7s Pool C
10.11 Nairobi Kenya 38-12 Namibia Safari 7s Pool A
09.11 Suva (Fiji) Tonga 38-0 Niue Oceania Sevens Pool D
09.11 Suva (Fiji) Samoa 43-0 Tuvalu Oceania Sevens Pool D
09.11 Suva (Fiji) Cook Islands 24-5 Vanuatu Oceania Sevens Pool C
09.11 Suva (Fiji) New Caledonia 41-14 Nauru Oceania Sevens Pool B
09.11 Suva (Fiji) Papua New Guinea 37-0 Solomon Islands Oceania Sevens Pool A
09.11 Suva (Fiji) Tonga 45-7 Tuvalu Oceania Sevens Pool D
09.11 Suva (Fiji) Samoa 64-0 Niue Oceania Sevens Pool D
09.11 Suva (Fiji) Australia 50-0 Vanuatu Oceania Sevens Pool C
09.11 Suva (Fiji) New Zealand 62-0 Nauru Oceania Sevens Pool B
09.11 Suva Fiji 47-0 Solomon Islands Oceania Sevens Pool A
09.11 Suva (Fiji) Tuvalu 23-19 Niue Oceania Sevens Pool D
09.11 Suva (Fiji) Samoa 21-0 Tonga Oceania Sevens Pool D
09.11 Suva (Fiji) Australia 27-0 Cook Islands Oceania Sevens Pool C
09.11 Suva (Fiji) New Zealand 47-0 New Caledonia Oceania Sevens Pool B
09.11 Suva Fiji 35-0 Papua New Guinea Oceania Sevens Pool A
14.10 Jemmal (Tunisia) Kenya 'B' 33-7 Zambia African 7s Quarter-Final
14.10 Jemmal Tunisia 10-14 Uganda African 7s Quarter-Final
14.10 Jemmal (Tunisia) Zimbabwe 19-0 Senegal African 7s Quarter-Final
14.10 Jemmal (Tunisia) Madagascar 33-10 Morocco African 7s Quarter-Final
14.10 Jemmal (Tunisia) Namibia 14-0 Botswana African 7s 9th-12th Place Semi-Final
14.10 Jemmal (Tunisia) Ghana 40-0 Mauritius African 7s 9th-12th Place Semi-Final
14.10 Jemmal (Tunisia) Zambia 42-14 Morocco African 7s 5th-8th Place Semi-Final
14.10 Jemmal Tunisia 12-7 Senegal African 7s 5th-8th Place Semi-Final
14.10 Jemmal (Tunisia) Kenya 'B' 36-5 Madagascar African 7s Semi-Final
14.10 Jemmal (Tunisia) Zimbabwe 24-19 Uganda
After extra time
African 7s Semi-Final
14.10 Jemmal (Tunisia) Botswana 12-0 Mauritius African 7s 11th Place Match
14.10 Jemmal (Tunisia) Namibia 24-14 Ghana African 7s 9th Place Match
14.10 Jemmal (Tunisia) Senegal 26-24 MoroccoAfrican 7s 7th Place Match
14.10 Jemmal Tunisia 14-24 Zambia African 7s 5th Place Match
14.10 Jemmal (Tunisia) Uganda 24-19 MadagascarAfrican 7s 3rd Place Match
14.10 Jemmal (Tunisia) Zimbabwe 17-5 Kenya 'B' African 7s Final
14.10 Colombo (Sri Lanka) Japan 21-12 Philippines Asian Sevens Pool A
14.10 Colombo (Sri Lanka) Malaysia 24-10 South Korea Asian Sevens Pool A
14.10 Colombo Sri Lanka 12-21 Hong Kong Asian Sevens Pool B
14.10 Colombo (Sri Lanka) China 40-7 Taiwan Asian Sevens Pool B
14.10 Colombo (Sri Lanka) China 39-7 South Korea Asian Sevens 5th-8th Place Semi-Final
14.10 Colombo (Sri Lanka) Malaysia 19-12 Taiwan Asian Sevens 5th-8th Place Semi-Final
14.10 Colombo (Sri Lanka) Sri Lanka 17-34 Japan Asian Sevens Semi-Final
14.10 Colombo (Sri Lanka) Hong Kong 19-12 Philippines Asian Sevens Semi-Final
14.10 Colombo (Sri Lanka) South Korea 15-12 Taiwan Asian Sevens 7th Place Match
14.10 Colombo (Sri Lanka) China 24-21 Malaysia Asian Sevens 5th Place Match
14.10 Colombo Sri Lanka 7-19 Philippines Asian Sevens 3rd Place Match
14.10 Colombo (Sri Lanka) Japan 19-5 Hong Kong Asian Sevens Final
13.10 Jemmal (Tunisia) Kenya 'B' 49-0 Botswana African 7s Pool A
13.10 Jemmal (Tunisia) Uganda 45-0 Ghana African 7s Pool B
13.10 Jemmal (Tunisia) Zimbabwe 34-0 Mauritius African 7s Pool C
13.10 Jemmal (Tunisia) Madagascar 26-19 Namibia African 7s Pool D
13.10 Jemmal (Tunisia) Morocco 24-0 Botswana African 7s Pool A
13.10 Jemmal (Tunisia) Senegal 24-12 Ghana African 7s Pool B
13.10 Jemmal Tunisia 31-10 Mauritius African 7s Pool C
13.10 Jemmal (Tunisia) Zambia 28-7 Namibia African 7s Pool D
13.10 Jemmal (Tunisia) Kenya 'B' 41-0 Morocco African 7s Pool A
13.10 Jemmal (Tunisia) Uganda 31-0 Senegal African 7s Pool B
13.10 Jemmal Tunisia 5-26 Zimbabwe African 7s Pool C
13.10 Jemmal (Tunisia) Madagascar 19-12 Zambia African 7s Pool D
13.10 Colombo (Sri Lanka) Philippines 34-5 South Korea Asian Sevens Pool A
13.10 Colombo (Sri Lanka) Japan 61-0 Malaysia Asian Sevens Pool A
13.10 Colombo Sri Lanka 19-12 China Asian Sevens Pool B
13.10 Colombo (Sri Lanka) Hong Kong 71-5 Taiwan Asian Sevens Pool B
13.10 Colombo (Sri Lanka) Philippines 24-19 Malaysia Asian Sevens Pool A
13.10 Colombo (Sri Lanka) Japan 40-0 South Korea Asian Sevens Pool A
13.10 Colombo (Sri Lanka) Hong Kong 47-7 China Asian Sevens Pool B
13.10 Colombo Sri Lanka 43-0 Taiwan Asian Sevens Pool B
13.10 Maadi Egypt 72-0 Sudan Arab Sevens Group Stage
13.10 Maadi (Egypt) Libya 26-0 Iraq Arab Sevens Group Stage
13.10 Maadi (Egypt) United Arab Emirates 14-12 Jordan Arab Sevens Group Stage
13.10 Maadi (Egypt) Iraq 14-0 Sudan Arab Sevens Group Stage
13.10 Maadi Egypt 24-5 Jordan Arab Sevens Group Stage
13.10 Maadi (Egypt) United Arab Emirates 24-12 Libya Arab Sevens Group Stage
13.10 Maadi Iraq 5-0 Sudan Arab Sevens 5th Place Match
13.10 Maadi (Egypt) Jordan 21-12 Libya Arab Sevens 3rd Place Match
13.10 Maadi Egypt 22-0 United Arab Emirates Arab Sevens Final
12.10 Maadi Egypt 36-0 Iraq Arab Sevens Group Stage
12.10 Maadi (Egypt) Jordan 24-17 Libya Arab Sevens Group Stage
12.10 Maadi (Egypt) United Arab Emirates 52-0 Sudan Arab Sevens Group Stage
12.10 Maadi Egypt 35-15 Libya Arab Sevens Group Stage
12.10 Maadi (Egypt) United Arab Emirates 35-0 Iraq Arab Sevens Group Stage
12.10 Maadi (Egypt) Jordan 59-0 Sudan Arab Sevens Group Stage
12.10 Maadi Egypt 36-7 United Arab Emirates Arab Sevens Group Stage
12.10 Maadi (Egypt) Libya 43-0 Sudan Arab Sevens Group Stage
12.10 Maadi (Egypt) Jordan 43-0 Iraq Arab Sevens Group Stage
30.09Incheon (South Korea) Japan 26-14 China Asian Sevens Pool A
30.09Incheon (South Korea) Philippines 24-5 Malaysia Asian Sevens Pool A
30.09Incheon (South Korea) Hong Kong 73-0 Taiwan Asian Sevens Pool B
30.09Incheon South Korea 22-14 Sri Lanka Asian Sevens Pool B
30.09Incheon (South Korea) Sri Lanka 17-12 Malaysia Asian Sevens 5th-8th Place Semi-Final
30.09Incheon (South Korea) Philippines 36-7 Taiwan Asian Sevens 5th-8th Place Semi-Final
30.09Incheon South Korea 24-33 Japan Asian Sevens Semi-Final
30.09Incheon (South Korea) Hong Kong 47-0 China Asian Sevens Semi-Final
30.09Incheon (South Korea) Taiwan 29-24 Malaysia Asian Sevens 7th Place Match
30.09Incheon (South Korea) Philippines 19-17 Sri Lanka Asian Sevens 5th Place Match
30.09Incheon South Korea 12-31 China Asian Sevens 3rd Place Match
30.09Incheon (South Korea) Japan 28-19 Hong Kong Asian Sevens Final
30.09 Bujumbura Burundi 7-10 DR Congo African 7s Regional Challenge (South/Central), Semi-Final
30.09 Bujumbura (Burundi) Lesotho 17-0 Congo African 7s Regional Challenge (South/Central), Semi-Final
30.09 Bujumbura Burundi 0-14 Congo African 7s Regional Challenge (South/Central), 3rd Place Match
30.09 Bujumbura (Burundi) DR Congo 15-5 Lesotho African 7s Regional Challenge (South/Central), Final
29.09 Incheon (South Korea) China 12-7 Philippines Asian Sevens Pool A
29.09 Incheon (South Korea) Japan 36-5 Malaysia Asian Sevens Pool A
29.09 Incheon (South Korea) Sri Lanka 33-12 Taiwan Asian Sevens Pool B
29.09 Incheon South Korea 12-15 Hong Kong Asian Sevens Pool B
29.09 Incheon (South Korea) China 31-12 Malaysia Asian Sevens Pool A
29.09 Incheon (South Korea) Japan 43-0 Philippines Asian Sevens Pool A
29.09 Incheon (South Korea) Hong Kong 31-14 Sri Lanka Asian Sevens Pool B
29.09 Incheon South Korea 43-12 Taiwan Asian Sevens Pool B
29.09 Bujumbura Burundi 0-40 Lesotho African 7s Regional Challenge (South/Central), Group Stage
29.09 Bujumbura (Burundi) DR Congo 10-0 Congo African 7s Regional Challenge (South/Central), Group Stage
29.09 Bujumbura Burundi 17-19 Congo African 7s Regional Challenge (South/Central), Group Stage
29.09 Bujumbura (Burundi) DR Congo 33-5 Lesotho African 7s Regional Challenge (South/Central), Group Stage
29.09 Bujumbura Burundi 5-24 DR Congo African 7s Regional Challenge (South/Central), Group Stage
29.09 Bujumbura (Burundi) Congo 12-7 Lesotho African 7s Regional Challenge (South/Central), Group Stage
23.09 Holders Hill (Barbados) Turks & Caicos Islands 24-21 British Virgin Islands Americas North Sevens 9th-14th Place, Group 1
23.09 Holders Hill (Barbados) Saint Vincent & the Grenadines 20-0 Curaçao Americas North Sevens 9th-14th Place, Group 2
23.09 Holders Hill Barbados 0-29 Jamaica Americas North Sevens Quarter-Final
23.09 Holders Hill (Barbados) Bermuda 26-19 Trinidad & Tobago Americas North Sevens Quarter-Final
23.09 Holders Hill (Barbados) Mexico 20-5 Cayman Islands Americas North Sevens Quarter-Final
23.09 Holders Hill (Barbados) Guyana 12-5 Dominican Republic Americas North Sevens Quarter-Final
23.09 Holders Hill (Barbados) Saint Lucia 31-21 Turks & Caicos Islands Americas North Sevens 9th-14th Place, Group 1
23.09 Holders Hill (Barbados) Guadeloupe 29-0 Saint Vincent & the Grenadines Americas North Sevens 9th-14th Place, Group 2
23.09 Holders Hill Barbados 10-15 Trinidad & Tobago Americas North Sevens 5th-8th Place Semi-Final
23.09 Holders Hill (Barbados) Cayman Islands 14-12 Dominican Republic Americas North Sevens 5th-8th Place Semi-Final
23.09 Holders Hill (Barbados) British Virgin Islands 26-10 Saint Lucia Americas North Sevens 9th-14th Place, Group 1
23.09 Holders Hill (Barbados) Guadeloupe 33-0 Curaçao Americas North Sevens 9th-14th Place, Group 2
23.09 Holders Hill (Barbados) Jamaica 14-5 Bermuda Americas North Sevens Semi-Final
23.09 Holders Hill (Barbados) Guyana 17-12 Mexico Americas North Sevens Semi-Final
23.09 Holders Hill Barbados 21-12 Dominican Republic Americas North Sevens 7th Place Match
23.09 Holders Hill (Barbados) Trinidad & Tobago 31-0 Cayman Islands Americas North Sevens 5th Place Match
23.09 Holders Hill (Barbados) Turks & Caicos Islands 29-0 Curaçao Americas North Sevens 13th Place Match
23.09 Holders Hill (Barbados) Saint Lucia 21-12 Saint Vincent & the Grenadines Americas North Sevens 11th Place Match
23.09 Holders Hill (Barbados) Guadeloupe 26-7 British Virgin Islands Americas North Sevens 9th Place Match
23.09 Holders Hill (Barbados) Bermuda 24-7 Mexico Americas North Sevens 3rd Place Match
23.09 Holders Hill (Barbados) Jamaica 22-17 Guyana Americas North Sevens Final
22.09 Holders Hill (Barbados) Mexico 24-0 Guadeloupe Americas North Sevens Pool C
22.09 Holders Hill (Barbados) Bermuda 40-0 Turks & Caicos Islands Americas North Sevens Pool C
22.09 Holders Hill (Barbados) Trinidad & Tobago 20-0 Saint Lucia Americas North Sevens Pool D
22.09 Holders Hill (Barbados) Cayman Islands 17-0 Saint Vincent & the Grenadines Americas North Sevens Pool D
22.09 Holders Hill (Barbados) Jamaica 38-0 British Virgin Islands Americas North Sevens Pool A
22.09 Holders Hill (Barbados) Guyana 59-0 Curaçao Americas North Sevens Pool B
22.09 Holders Hill (Barbados) Mexico 410- Turks & Caicos Islands Americas North Sevens Pool C
22.09 Holders Hill (Barbados) Bermuda 17-7 Guadeloupe Americas North Sevens Pool C
22.09 Holders Hill (Barbados) Trinidad & Tobago 22-10 Saint Vincent & the Grenadines Americas North Sevens Pool D
22.09 Holders Hill (Barbados) Cayman Islands 47-0 Saint Lucia Americas North Sevens Pool D
22.09 Holders Hill Barbados 10-19 Guyana Americas North Sevens Pool A
22.09 Holders Hill (Barbados) Jamaica 26-5 Dominican Republic Americas North Sevens Pool B
22.09 Holders Hill (Barbados) Mexico 17-14 Bermuda Americas North Sevens Pool C
22.09 Holders Hill (Barbados) Guadeloupe 17-10 Turks & Caicos Islands Americas North Sevens Pool C
22.09 Holders Hill (Barbados) Trinidad & Tobago 40-0 Cayman Islands Americas North Sevens Pool D
22.09 Holders Hill (Barbados) Saint Vincent & the Grenadines 7-0 Saint Lucia Americas North Sevens Pool D
22.09 Holders Hill Barbados 50-0 Curaçao Americas North Sevens Pool A
22.09 Holders Hill (Barbados) Dominican Republic 33-0 British Virgin Islands Americas North Sevens Pool B
16.09 Abidjan (Côte d'Ivoire) Mali 5-0 Benin African 7s Regional Challenge (North/West), 5th-8th Place Semi-Final
16.09 Abidjan (Côte d'Ivoire) Niger 22-0 Guinea African 7s Regional Challenge (North/West), 5th-8th Place Semi-Final
16.09 Abidjan Côte d'Ivoire 10-7 Algeria African 7s Regional Challenge (North/West), Semi-Final
16.09 Abidjan (Côte d'Ivoire) Nigeria 17-7 Burkina Faso African 7s Regional Challenge (North/West), Semi-Final
16.09 Abidjan (Côte d'Ivoire) Benin 24-0 Guinea African 7s Regional Challenge (North/West), 7th Place Match
16.09 Abidjan (Côte d'Ivoire) Mali 10-5 Niger African 7s Regional Challenge (North/West), 5th Place Match
16.09 Abidjan (Côte d'Ivoire) Burkina Faso 29-0 Algeria African 7s Regional Challenge (North/West), 3rd Place Match
16.09 Abidjan Côte d'Ivoire 22-17 Nigeria
After extra time
African 7s Regional Challenge (North/West), Final
15.09 Hong Kong (Hong Kong) Japan 33-14 China Asian Sevens Pool A
15.09 Hong Kong (Hong Kong) Sri Lanka 33-12 Taiwan Asian Sevens Pool A
15.09 Hong Kong Hong Kong 42-7 Philippines Asian Sevens Pool B
15.09 Hong Kong (Hong Kong) Malaysia 26-19 South Korea Asian Sevens Pool B
15.09 Hong Kong (Hong Kong) China 28-24 Malaysia Asian Sevens 5th-8th Place Semi-Final
15.09 Hong Kong (Hong Kong) Taiwan 40-5 South Korea Asian Sevens 5th-8th Place Semi-Final
15.09 Hong Kong (Hong Kong) Japan 36-5 Philippines Asian Sevens Semi-Final
15.09 Hong Kong Hong Kong 31-0 Sri Lanka Asian Sevens Semi-Final
15.09 Hong Kong (Hong Kong) South Korea 28-14 Malaysia Asian Sevens 7th Place Match
15.09 Hong Kong (Hong Kong) China 15-7 Taiwan Asian Sevens 5th Place Match
15.09 Hong Kong (Hong Kong) Sri Lanka 40-12 Philippines Asian Sevens 3rd Place Match
15.09 Hong Kong Hong Kong 0-12 Japan Asian Sevens Final
15.09 Abidjan Côte d'Ivoire 26-0 Guinea African 7s Regional Challenge (North/West), Pool A
15.09 Abidjan (Côte d'Ivoire) Burkina Faso 12-0 MaliAfrican 7s Regional Challenge (North/West), Pool A
15.09 Abidjan (Côte d'Ivoire) Nigeria 26-0 Niger African 7s Regional Challenge (North/West), Pool B
15.09 Abidjan (Côte d'Ivoire) Algeria 17-7 Benin African 7s Regional Challenge (North/West), Pool B
15.09 Abidjan Côte d'Ivoire 20-5 Mali African 7s Regional Challenge (North/West), Pool A
15.09 Abidjan (Côte d'Ivoire) Burkina Faso 40-5 GuineaAfrican 7s Regional Challenge (North/West), Pool A
15.09 Abidjan (Côte d'Ivoire) Nigeria 36-0 Benin African 7s Regional Challenge (North/West), Pool B
15.09 Abidjan (Côte d'Ivoire) Algeria 15-0 Niger African 7s Regional Challenge (North/West), Pool B
15.09 Abidjan Côte d'Ivoire 19-7 Burkina Faso African 7s Regional Challenge (North/West), Pool A
15.09 Abidjan (Côte d'Ivoire) Mali 15-5 Guinea African 7s Regional Challenge (North/West), Pool A
15.09 Abidjan (Côte d'Ivoire) Nigeria 10-0 Algeria African 7s Regional Challenge (North/West), Pool B
15.09 Abidjan (Côte d'Ivoire) Niger 19-7 Benin African 7s Regional Challenge (North/West), Pool B
14.09 Hong Kong (Hong Kong) Sri Lanka 31-0 China Asian Sevens Pool A
14.09 Hong Kong (Hong Kong) Japan 22-0 Taiwan Asian Sevens Pool A
14.09 Hong Kong (Hong Kong) Philippines 12-7 South Korea Asian Sevens Pool B
14.09 Hong Kong Hong Kong 54-0 Malaysia Asian Sevens Pool B
14.09 Hong Kong (Hong Kong) Taiwan 19-15 China Asian Sevens Pool A
14.09 Hong Kong (Hong Kong) Japan 21-0 Sri Lanka Asian Sevens Pool A
14.09 Hong Kong Hong Kong 59-0 South Korea Asian Sevens Pool B
14.09 Hong Kong (Hong Kong) Philippines 26-10 Malaysia Asian Sevens Pool B
09.09 Łódź (Poland) Portugal 19-7 England 'B' Grand Prix Series Quarter-Final
09.09 Łódź (Poland) France 'B' 24-21 Russia Grand Prix Series Quarter-Final
09.09 Łódź (Poland) Ireland 47-5 Sweden Grand Prix Series Quarter-Final
09.09 Łódź (Poland) Germany 14-7 Spain Grand Prix Series Quarter-Final
09.09 Łódź Poland 7-17 Italy Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
09.09 Łódź (Poland) Georgia 28-5 Wales 'B' Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
09.09 Łódź (Poland) Spain 26-24 England 'B' Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
09.09 Łódź (Poland) Russia 26-7 SwedenGrand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
09.09 Łódź (Poland) Germany 14-7 Portugal Grand Prix Series Semi-Final
09.09 Łódź (Poland) Ireland 42-0 France 'B' Grand Prix Series Semi-Final
09.09 Łódź Poland 10-14 Wales 'B' Grand Prix Series 11th Place Match
09.09 Łódź (Poland) Georgia 31-12 Italy Grand Prix Series 9th Place Match
09.09 Łódź (Poland) England 'B' 29-24 Sweden
After extra time
Grand Prix Series 7th Place Match
09.09 Łódź (Poland) Russia 26-17 SpainGrand Prix Series 5th Place Match
09.09 Łódź (Poland) Portugal 26-14 France 'B' Grand Prix Series 3rd Place Match
09.09 Łódź (Poland) Ireland 35-5 Germany Grand Prix Series Final
08.09 Łódź (Poland) France 'B' 7-5 Georgia Grand Prix Series Pool A
08.09 Łódź (Poland) England 'B' 22-5 Sweden Grand Prix Series Pool A
08.09 Łódź (Poland) Spain 15-14 Portugal Grand Prix Series Pool C
08.09 Łódź (Poland) Ireland 19-7 Italy Grand Prix Series Pool C
08.09 Łódź (Poland) Germany 24-12 Wales 'B' Grand Prix Series Pool B
08.09 Łódź Poland 5-19 Russia Grand Prix Series Pool B
08.09 Łódź (Poland) England 'B' 17-14 France 'B' Grand Prix Series Pool A
08.09 Łódź (Poland) Sweden 19-14 Georgia Grand Prix Series Pool A
08.09 Łódź (Poland) Ireland 17-7 Spain Grand Prix Series Pool C
08.09 Łódź (Poland) Portugal 19-5 Italy Grand Prix Series Pool C
08.09 Łódź (Poland) Russia 15-14 Germany Grand Prix Series Pool B
08.09 Łódź Poland 10-14 Wales 'B' Grand Prix Series Pool B
08.09 Łódź (Poland) Georgia 19-17 England 'B' Grand Prix Series Pool A
08.09 Łódź (Poland) Sweden 17-7 France 'B' Grand Prix Series Pool A
08.09 Łódź (Poland) Ireland 35-12 Portugal Grand Prix Series Pool C
08.09 Łódź (Poland) Spain 24-12 Italy Grand Prix Series Pool C
08.09 Łódź (Poland) Russia 33-7 Wales 'B' Grand Prix Series Pool B
08.09 Łódź Poland 12-10 Germany Grand Prix Series Pool B
01.09 Jakarta (Indonesia) Afghanistan 15-7 Pakistan Asian Games 9th-12th Place Group
01.09 Jakarta Indonesia 48-5 United Arab Emirates Asian Games 9th-12th Place Group
01.09 Jakarta (Indonesia) China 38-7 Taiwan Asian Games 5th-8th Place Semi-Final
01.09 Jakarta (Indonesia) Malaysia 33-12 Thailand Asian Games 5th-8th Place Semi-Final
01.09 Jakarta (Indonesia) Japan 12-10 Sri Lanka Asian Games Semi-Final
01.09 Jakarta (Indonesia) Hong Kong 19-7 South Korea Asian Games Semi-Final
01.09 Jakarta (Indonesia) Pakistan 74-0 United Arab Emirates Asian Games 9th-12th Place Group
01.09 Jakarta Indonesia 12-29 Afghanistan Asian Games 9th-12th Place Group
01.09 Jakarta (Indonesia) Taiwan 24-19 Thailand Asian Games 7th Place Match
01.09 Jakarta (Indonesia) Malaysia 12-7 China Asian Games 5th Place Match
01.09 Jakarta (Indonesia) South Korea 36-14 Sri Lanka Asian Games 3rd Place Match
01.09 Jakarta (Indonesia) Hong Kong 14-0 Japan Asian Games Final
31.08 Jakarta (Indonesia) China 53-0 Pakistan Asian Games Pool A
31.08 Jakarta (Indonesia) Hong Kong 36-7 Thailand Asian Games Pool A
31.08 Jakarta Indonesia 5-39 Malaysia Asian Games Pool B
31.08 Jakarta (Indonesia) Japan 31-0 Taiwan Asian Games Pool B
31.08 Jakarta (Indonesia) Sri Lanka 36-0 Afghanistan Asian Games Pool C
31.08 Jakarta (Indonesia) South Korea 51-0 United Arab Emirates Asian Games Pool C
31.08 Jakarta (Indonesia) Afghanistan 50-0 United Arab Emirates Asian Games 9th-12th Place Group
31.08 Jakarta Indonesia 5-21 Pakistan Asian Games 9th-12th Place Group
31.08 Jakarta (Indonesia) Japan 43-0 Taiwan Asian Games Quarter-Final
31.08 Jakarta (Indonesia) Sri Lanka 17-12 China Asian Games Quarter-Final
31.08 Jakarta (Indonesia) South Korea 40-5 Malaysia Asian Games Quarter-Final
31.08 Jakarta (Indonesia) Hong Kong 52-0 Thailand Asian Games Quarter-Final
30.08 Jakarta (Indonesia) China 40-7 Thailand Asian Games Pool A
30.08 Jakarta (Indonesia) Hong Kong 64-5 Pakistan Asian Games Pool A
30.08 Jakarta (Indonesia) Malaysia 17-10 Taiwan Asian Games Pool B
30.08 Jakarta Indonesia 0-92 Japan Asian Games Pool B
30.08 Jakarta (Indonesia) Sri Lanka 68-0 United Arab Emirates Asian Games Pool C
30.08 Jakarta (Indonesia) South Korea 42-5 Afghanistan Asian Games Pool C
30.08 Jakarta (Indonesia) Thailand 43-0 Pakistan Asian Games Pool A
30.08 Jakarta (Indonesia) Hong Kong 42-17 China Asian Games Pool A
30.08 Jakarta Indonesia 26-41 Taiwan Asian Games Pool B
30.08 Jakarta (Indonesia) Japan 47-0 Malaysia Asian Games Pool B
30.08 Jakarta (Indonesia) Afghanistan 36-0 United Arab Emirates Asian Games Pool C
30.08 Jakarta (Indonesia) South Korea 31-26 Sri Lanka Asian Games Pool C
05.08 Singapore (Singapore) Bangladesh 26-12 Laos Asian Trophy 9th-12th Place Semi-Final
05.08 Singapore (Singapore) Brunei 22-7 Nepal Asian Trophy 9th-12th Place Semi-Final
05.08 Singapore (Singapore) Pakistan 19-5 Jordan Asian Trophy 5th-8th Place Semi-Final
05.08 Singapore (Singapore) Indonesia 12-10 Uzbekistan Asian Trophy 5th-8th Place Semi-Final
05.08 Singapore (Singapore) United Arab Emirates 26-0 Thailand Asian Trophy Semi-Final
05.08 Singapore Singapore 33-10 Kazakhstan Asian Trophy Semi-Final
05.08 Singapore (Singapore) Laos 31-7 Nepal Asian Trophy 11th Place Match
05.08 Singapore (Singapore) Bangladesh 26-12 Brunei Asian Trophy 9th Place Match
05.08 Singapore (Singapore) Jordan 28-5 Uzbekistan Asian Trophy 7th Place Match
05.08 Singapore (Singapore) Indonesia 12-5 Pakistan Asian Trophy 5th Place Match
05.08 Singapore (Singapore) Kazakhstan 19-17 Thailand Asian Trophy 3rd Place Match
05.08 Singapore Singapore 0-14 United Arab Emirates Asian Trophy Final
04.08 Singapore (Singapore) United Arab Emirates 48-0 Nepal Asian Trophy Pool B
04.08 Singapore (Singapore) Indonesia 19-7 Jordan Asian Trophy Pool B
04.08 Singapore Singapore 52-0 Bangladesh Asian Trophy Pool C
04.08 Singapore (Singapore) Pakistan 19-5 Brunei Asian Trophy Pool C
04.08 Singapore (Singapore) Thailand 47-0 Uzbekistan Asian Trophy Pool A
04.08 Singapore (Singapore) Kazakhstan 22-7 Laos Asian Trophy Pool A
04.08 Singapore (Singapore) United Arab Emirates 45-5 Indonesia Asian Trophy Pool B
04.08 Singapore (Singapore) Jordan 14-5 Nepal Asian Trophy Pool B
04.08 Singapore Singapore 66-0 Brunei Asian Trophy Pool C
04.08 Singapore (Singapore) Pakistan 17-12 Bangladesh Asian Trophy Pool C
04.08 Singapore (Singapore) Thailand 43-0 Laos Asian Trophy Pool A
04.08 Singapore (Singapore) Kazakhstan 29-5 Uzbekistan Asian Trophy Pool A
04.08 Singapore (Singapore) Indonesia 57-0 Nepal Asian Trophy Pool B
04.08 Singapore (Singapore) United Arab Emirates 36-5 Jordan Asian Trophy Pool B
04.08 Singapore (Singapore) Brunei 26-21 Bangladesh Asian Trophy Pool C
04.08 Singapore Singapore 26-7 Pakistan Asian Trophy Pool C
04.08 Singapore (Singapore) Thailand 14-10 Kazakhstan Asian Trophy Pool A
04.08 Singapore (Singapore) Uzbekistan 22-7 Laos Asian Trophy Pool A
02.08 Barranquilla Colombia 24-0 Guatemala Central American & Caribbean Games Quarter-Final
02.08 Barranquilla (Colombia) Jamaica 15-10 Guyana
After extra time
Central American & Caribbean Games Quarter-Final
02.08 Barranquilla (Colombia) Mexico 31-0 Venezuela Central American & Caribbean Games Quarter-Final
02.08 Barranquilla (Colombia) Trinidad & Tobago 20-5 Costa Rica Central American & Caribbean Games Quarter-Final
02.08 Barranquilla (Colombia) Guyana 24-7 Guatemala Central American & Caribbean Games 5th-8th Place Semi-Final
02.08 Barranquilla (Colombia) Venezuela 29-10 Costa Rica Central American & Caribbean Games 5th-8th Place Semi-Final
02.08 Barranquilla Colombia 26-0 Jamaica Central American & Caribbean Games Semi-Final
02.08 Barranquilla (Colombia) Mexico 29-5 Trinidad & Tobago Central American & Caribbean Games Semi-Final
02.08 Barranquilla (Colombia) Costa Rica 12-10 Guatemala Central American & Caribbean Games 7th Place Match
02.08 Barranquilla (Colombia) Venezuela 28-7 Guyana Central American & Caribbean Games 5th Place Match
02.08 Barranquilla (Colombia) Jamaica 26-5 Trinidad & Tobago Central American & Caribbean Games 3rd Place Match
02.08 Barranquilla (Colombia) Colombia 21-14 Mexico Central American & Caribbean Games Final
01.08 Barranquilla Colombia 19-12 Mexico Central American & Caribbean Games Group A
01.08 Barranquilla (Colombia) Guyana 22-7 Costa Rica Central American & Caribbean Games Group A
01.08 Barranquilla (Colombia) Trinidad & Tobago 24-10 Venezuela Central American & Caribbean Games Group B
01.08 Barranquilla (Colombia) Jamaica 29-12 Guatemala Central American & Caribbean Games Group B
01.08 Barranquilla Colombia 41-5 Costa Rica Central American & Caribbean Games Group A
01.08 Barranquilla (Colombia) Mexico 14-10 Guyana Central American & Caribbean Games Group A
01.08 Barranquilla (Colombia) Venezuela 24-5 Guatemala Central American & Caribbean Games Group B
01.08 Barranquilla (Colombia) Trinidad & Tobago 17-7 Jamaica Central American & Caribbean Games Group B
01.08 Barranquilla (Colombia) Mexico 31-0 Costa Rica Central American & Caribbean Games Group A
01.08 Barranquilla Colombia 12-14 Guyana Central American & Caribbean Games Group A
01.08 Barranquilla (Colombia) Trinidad & Tobago 19-5 Guatemala Central American & Caribbean Games Group B
01.08 Barranquilla (Colombia) Jamaica 29-0 Venezuela Central American & Caribbean Games Group B
22.07 San Francisco (USA) Tonga 31-5 Zimbabwe World Cup 21st-24th Place Semi-Final
22.07 San Francisco (USA) Papua New Guinea 52-7 Jamaica World Cup 21st-24th Place Semi-Final
22.07 San Francisco (USA) Chile 20-17 Uganda World Cup 17th-20th Place Semi-Final
22.07 San Francisco (USA) Hong Kong 31-5 Uruguay World Cup 17th-20th Place Semi-Final
22.07 San Francisco (USA) Samoa 19-17 Kenya World Cup 13th-16th Place Semi-Final
22.07 San Francisco (USA) Russia 26-20 Japan World Cup 13th-16th Place Semi-Final
22.07 San Francisco (USA) Australia 19-7 Canada World Cup 9th-12th Place Semi-Final
22.07 San Francisco (USA) Ireland 27-12 Wales World Cup 9th-12th Place Semi-Final
22.07 San Francisco USA 28-0 Scotland World Cup 5th-8th Place Semi-Final
22.07 San Francisco (USA) Argentina 26-15 France World Cup 5th-8th Place Semi-Final
22.07 San Francisco (USA) England 29-7 South Africa World Cup Semi-Final
22.07 San Francisco (USA) New Zealand 22-17 Fiji World Cup Semi-Final
22.07 San Francisco (USA) Zimbabwe 33-21 JamaicaWorld Cup 23rd Place Match
22.07 San Francisco (USA) Papua New Guinea 31-14 TongaWorld Cup 21st Place Match
22.07 San Francisco (USA) Uganda 38-28 UruguayWorld Cup 19th Place Match
22.07 San Francisco (USA) Chile 20-7 Hong KongWorld Cup 17th Place Match
22.07 San Francisco (USA) Japan 26-14 KenyaWorld Cup 15th Place Match
22.07 San Francisco (USA) Samoa 22-17 RussiaWorld Cup 13th Place Match
22.07 San Francisco (USA) Wales 35-12 CanadaWorld Cup 11th Place Match
22.07 San Francisco (USA) Ireland 24-14 AustraliaWorld Cup 9th Place Match
22.07 San Francisco (USA) Scotland 29-24 France
After extra time
World Cup 7th Place Match
22.07 San Francisco USA 7-33 ArgentinaWorld Cup 5th Place Match
22.07 San Francisco (USA) South Africa 24-19 FijiWorld Cup 3rd Place Match
22.07 San Francisco (USA) New Zealand 33-12 EnglandWorld Cup Final
21.07 San Francisco (USA) Chile 33-29 Tonga World Cup 17th-24th Place Quarter-Final
21.07 San Francisco (USA) Uruguay 21-19 Papua New Guinea World Cup 17th-24th Place Quarter-Final
21.07 San Francisco (USA) Hong Kong 24-10 Jamaica World Cup 17th-24th Place Quarter-Final
21.07 San Francisco (USA) Uganda 24-10 Zimbabwe World Cup 17th-24th Place Quarter-Final
21.07 San Francisco (USA) Ireland 24-14 Kenya World Cup9th-16th Place Quarter-Final
21.07 San Francisco (USA) Canada 35-17 Japan World Cup 9th-16th Place Quarter-Final
21.07 San Francisco (USA) Australia 41-09 Russia World Cup 9th-16th Place Quarter-Final
21.07 San Francisco (USA) Wales 24-19 Samoa
After extra time
World Cup 9th-16th Place Quarter-Final
21.07 San Francisco (USA) South Africa 36-5 Scotland World CupQuarter-Final
21.07 San Francisco (USA) Fiji 43-7 Argentina World Cup Quarter-Final
21.07 San Francisco (USA) New Zealand 12-7 France World Cup Quarter-Final
21.07 San Francisco USA 19-24 England
After extra time
World Cup Quarter-Final
20.07San Francisco (USA)Kenya 19-7 TongaWorld Cup Qualifying Round
20.07San Francisco (USA)Canada 29-21 Papua New GuineaWorld CupQualifying Round
20.07San Francisco (USA)France 50-0 JamaicaWorld Cup Qualifying Round
20.07San Francisco (USA)Wales 33-12 ZimbabweWorld Cup Qualifying Round
20.07San Francisco (USA)Samoa 45-7 UgandaWorld Cup Qualifying Round
20.07San Francisco (USA)Russia 21-7 Hong KongWorld Cup Qualifying Round
20.07San Francisco (USA)Japan 33-7 UruguayWorld Cup Qualifying Round
20.07San Francisco (USA)Ireland 17-12 ChileWorld Cup Qualifying Round
20.07 San Francisco (USA) Scotland 31-26 Kenya World Cup 1st Round
20.07 San Francisco (USA) Argentina 28-0 Canada World Cup 1st Round
20.07 San Francisco (USA) France 22-17 Australia World Cup 1st Round
20.07 San Francisco (USA) England 19-15 Samoa World Cup 1st Round
20.07 San Francisco (USA) New Zealand 29-5 RussiaWorld Cup 1st Round
20.07 San Francisco (USA) Fiji 35-10 Japan World Cup 1st Round
20.07 San Francisco (USA) South Africa 45-7 IrelandWorld Cup 1st Round
20.07 San Francisco USA 35-0 Wales World Cup 1st Round
15.07 Tallinn (Estonia) Saint Petersburg (Russia) 12-5 BelarusRugby Europe Conference 2Group Stage
15.07 Tallinn Estonia 0-15 Switzerland Rugby Europe Conference 2Group Stage
15.07 Tallinn (Estonia) Liechtenstein 24-10 IcelandRugby Europe Conference 2Group Stage
15.07 Tallinn (Estonia) Saint Petersburg (Russia) 14-12 AndorraRugby Europe Conference 2Group Stage
15.07 Tallinn Estonia 21-33 Belarus Rugby Europe Conference 2Group Stage
15.07 Tallinn (Estonia) Switzerland 31-0 IcelandRugby Europe Conference 2Group Stage
15.07 Tallinn (Estonia) Andorra 19-7 LiechtensteinRugby Europe Conference 2Group Stage
15.07 Tallinn Estonia 15-29 Saint Petersburg (Russia) Rugby Europe Conference 2Group Stage
15.07 Tallinn (Estonia) Iceland 21-19 BelarusRugby Europe Conference 2Group Stage
15.07 Tallinn (Estonia) Saint Petersburg (Russia) 33-14 Liechtenstein Rugby Europe Conference 2Group Stage
15.07 Tallinn (Estonia) Switzerland 31-5 AndorraRugby Europe Conference 2Group Stage
14.07 Tallinn (Estonia) Switzerland 31-5 LiechtensteinRugby Europe Conference 2Group Stage
14.07 Tallinn (Estonia) Andorra 14-5 Belarus Rugby Europe Conference 2Group Stage
14.07 Tallinn Estonia 5-20 Iceland Rugby Europe Conference 2Group Stage
14.07 Tallinn (Estonia) Saint Petersburg (Russia) 12-5 Switzerland Rugby Europe Conference 2Group Stage
14.07 Tallinn (Estonia) Liechtenstein 26-12 BelarusRugby Europe Conference 2Group Stage
14.07 Tallinn Estonia 15-19 AndorraRugby Europe Conference 2Group Stage
14.07 Tallinn (Estonia) Saint Petersburg (Russia) 40-7 Iceland Rugby Europe Conference 2Group Stage
14.07 Tallinn (Estonia) Switzerland 36-0 Belarus Rugby Europe Conference 2Group Stage
14.07 Tallinn Estonia 7-15 Liechtenstein Rugby Europe Conference 2Group Stage
14.07 Tallinn (Estonia) Andorra 19-10 Iceland Rugby Europe Conference 2Group Stage
08.07 Exeter (England) Ireland 22-12 Georgia Grand Prix Series Quarter-Final
08.07 Exeter (England) Portugal 21-14 Wales 'B' Grand Prix Series Quarter-Final
08.07 Exeter (England) Russia 42-0 France 'B' Grand Prix Series Quarter-Final
08.07 Exeter England 'B' 31-0 Germany Grand Prix Series Quarter-Final
08.07 Exeter (England) Italy 19-12 Poland Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
08.07 Exeter (England) Spain 'B' 25-7 Sweden Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
08.07 Exeter (England) Georgia 36-17 Germany Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
08.07 Exeter (England) Wales 'B' 36-14 France 'B' Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
08.07 Exeter England 'B' 31-19 Ireland Grand Prix Series Semi-Final
08.07 Exeter (England) Russia 17-14 Portugal Grand Prix Series Semi-Final
08.07 Exeter (England) Poland 26-12 Sweden Grand Prix Series 11th Place Match
08.07 Exeter (England) Spain 'B' 24-7 Italy Grand Prix Series 9th Place Match
08.07 Exeter (England) France 'B' 17-12 Germany Grand Prix Series 7th Place Match
08.07 Exeter (England) Wales 'B' 26-21 Georgia Grand Prix Series 5th Place Match
08.07 Exeter (England) Ireland 29-7 Portugal Grand Prix Series 3rd Place Match
08.07 Exeter England 'B' 15-5 Russia Grand Prix Series Final
07.07 Exeter (England) Ireland 43-0 Sweden Grand Prix Series Pool A
07.07 Exeter (England) France 'B' 31-12 Italy Grand Prix Series Pool A
07.07 Exeter (England) Germany 31-15 Spain 'B' Grand Prix Series Pool B
07.07 Exeter (England) Wales 'B' 24-19 Portugal Grand Prix Series Pool B
07.07 Exeter (England) Russia 43-12 Poland Grand Prix Series Pool C
07.07 Exeter England 'B' 43-5 Georgia Grand Prix Series Pool C
07.07 Exeter (England) Ireland 43-7 Italy Grand Prix Series Pool A
07.07 Exeter (England) France 'B' 19-12 Sweden Grand Prix Series Pool A
07.07 Exeter (England) Wales 'B' 17-12 Germany Grand Prix Series Pool B
07.07 Exeter (England) Portugal 31-7 Spain 'B' Grand Prix Series Pool B
07.07 Exeter (England) Russia 19-7 Georgia Grand Prix Series Pool C
07.07 Exeter England 'B' 19-12 Poland Grand Prix Series Pool C
07.07 Exeter (England) Ireland 33-5 France 'B' Grand Prix Series Pool A
07.07 Exeter (England) Italy 31-14 Sweden Grand Prix Series Pool A
07.07 Exeter (England) Germany 21-17 Portugal Grand Prix Series Pool B
07.07 Exeter (England) Wales 'B' 28-5 Spain 'B' Grand Prix Series Pool B
07.07 Exeter (England) Georgia 38-5 Poland Grand Prix Series Pool C
07.07 Exeter England 'B' 14-27 Russia Grand Prix Series Pool C
01.07Marcoussis (France)Ireland 17-12 Portugal
After extra time
Grand Prix SeriesQuarter-Final
01.07Marcoussis (France)Germany 24-0 ItalyGrand Prix SeriesQuarter-Final
01.07MarcoussisFrance 21-26 England 'B'Grand Prix SeriesQuarter-Final
01.07 Marcoussis (France) Russia 26-14 Wales 'B' Grand Prix SeriesQuarter-Final
01.07 Marcoussis (France) Poland 19-12 Sweden Grand Prix Series9th-12th Place Semi-Final
01.07 Marcoussis (France) Georgia 21-17 Spain 'B' Grand Prix Series9th-12th Place Semi-Final
01.07Marcoussis (France)Portugal 38-12 Wales 'B'Grand Prix Series5th-8th Place Semi-Final
01.07 Marcoussis France 38-12 Italy Grand Prix Series5th-8th Place Semi-Final
01.07 Marcoussis (France) Ireland 35-0 Russia Grand Prix SeriesSemi-Final
01.07 Marcoussis (France) Germany 12-10 England 'B' Grand Prix SeriesSemi-Final
01.07 Marcoussis (France) Spain 'B' 29-19 Sweden Grand Prix Series11th Place Match
01.07Marcoussis (France)Poland 19-10 GeorgiaGrand Prix Series9th Place Match
01.07 Marcoussis (France) Italy 24-21 Wales 'B'Grand Prix Series7th Place Match
01.07 Marcoussis France 12-17 PortugalGrand Prix Series5th Place Match
01.07Marcoussis (France)England 'B' 26-12 RussiaGrand Prix Series3rd Place Match
01.07Marcoussis (France)Ireland 49-7 GermanyGrand Prix SeriesFinal
01.07Šiauliai (Lithuania)Denmark 34-0 LuxembourgRugby Europe TrophyQuarter-Final
01.07ŠiauliaiLithuania 12-14 LatviaRugby Europe TrophyQuarter-Final
01.07Šiauliai (Lithuania)Romania 17-10 IsraelRugby Europe TrophyQuarter-Final
01.07Šiauliai (Lithuania)Belgium 17-14 CroatiaRugby Europe TrophyQuarter-Final
01.07Šiauliai (Lithuania)Hungary 14-7 BulgariaRugby Europe Trophy9th-12th Place Semi-Final
01.07Šiauliai (Lithuania) Ukraine 31-14 Cyprus Rugby Europe Trophy9th-12th Place Semi-Final
01.07Šiauliai (Lithuania) Luxembourg 24-21 CroatiaRugby Europe Trophy5th-8th Place Semi-Final
01.07Šiauliai Lithuania 28-0 IsraelRugby Europe Trophy5th-8th Place Semi-Final
01.07Šiauliai (Lithuania) Belgium 14-7 DenmarkRugby Europe TrophySemi-Final
01.07Šiauliai (Lithuania) Romania 40-0 Latvia Rugby Europe TrophySemi-Final
01.07Šiauliai (Lithuania) Bulgaria 24-12 CyprusRugby Europe Trophy11th Place Match
01.07Šiauliai (Lithuania) Hungary 17-14 UkraineRugby Europe Trophy9th Place Match
01.07 Šiauliai (Lithuania) Israel 35-19 CroatiaRugby Europe Trophy 7th Place Match
01.07 Šiauliai Lithuania 22-5 LuxembourgRugby Europe Trophy 5th Place Match
01.07Šiauliai (Lithuania) Latvia 38-10 DenmarkRugby Europe Trophy3rd Place Match
01.07 Šiauliai (Lithuania) Romania 35-5 Belgium Rugby Europe Trophy Final
30.06Marcoussis (France)Ireland 52-0 PolandGrand Prix Series Pool A
30.06Marcoussis (France)England 'B' 31-7 Spain 'B'Grand Prix Series Pool A
30.06Marcoussis (France)Germany 17-10 GeorgiaGrand Prix Series Pool B
30.06Marcoussis (France)Russia 21-10 PortugalGrand Prix Series Pool B
30.06Marcoussis (France)Italy 36-5 SwedenGrand Prix Series Pool C
30.06MarcoussisFrance 49-0 Wales 'B'Grand Prix Series Pool C
30.06Marcoussis (France)Ireland 40-0 Spain 'B'Grand Prix Series Pool A
30.06Marcoussis (France)England 'B' 45-7 PolandGrand Prix SeriesPool A
30.06Marcoussis (France)Germany 38-5 PortugalGrand Prix Series Pool B
30.06Marcoussis (France)Russia 38-14 GeorgiaGrand Prix Series Pool B
30.06Marcoussis (France)Wales 'B' 22-19 ItalyGrand Prix Series Pool C
30.06MarcoussisFrance 63-0 SwedenGrand Prix Series Pool C
30.06Marcoussis (France)Ireland 21-14 England 'B'Grand Prix SeriesPool A
30.06Marcoussis (France)Poland 21-19 Spain 'B'Grand Prix Series Pool A
30.06Marcoussis (France)Germany 17-14 RussiaGrand Prix Series Pool B
30.06Marcoussis (France)Portugal 36-7 GeorgiaGrand Prix Series Pool B
30.06Marcoussis (France)Wales 'B' 17-12 SwedenGrand Prix Series Pool C
30.06MarcoussisFrance 24-12 ItalyGrand Prix Series Pool C
30.06Šiauliai (Lithuania)Romania 38-0 LatviaRugby Europe Trophy Pool A
30.06Šiauliai (Lithuania)Luxembourg 5-5 UkraineRugby Europe TrophyPool A
30.06Šiauliai (Lithuania)Belgium 26-12 CyprusRugby Europe Trophy Pool C
30.06Šiauliai (Lithuania)Israel 31-0 BulgariaRugby Europe Trophy Pool C
30.06Šiauliai (Lithuania)Croatia 43-14 DenmarkRugby Europe Trophy Pool B
30.06ŠiauliaiLithuania 42-0 HungaryRugby Europe Trophy Pool B
30.06Šiauliai (Lithuania)Luxembourg 24-22 RomaniaRugby Europe TrophyPool A
30.06Šiauliai (Lithuania)Ukraine 36-0 LatviaRugby Europe Trophy Pool A
30.06Šiauliai (Lithuania)Belgium 40-7 BulgariaRugby Europe Trophy Pool C
30.06Šiauliai (Lithuania)Israel 38-14 CyprusRugby Europe Trophy Pool C
30.06Šiauliai (Lithuania)Denmark 36-14 HungaryRugby Europe Trophy Pool B
30.06ŠiauliaiLithuania 33-14 CroatiaRugby Europe Trophy Pool B
30.06Šiauliai (Lithuania)Romania 33-0 UkraineRugby Europe Trophy Pool A
30.06Šiauliai (Lithuania)Latvia 17-17 LuxembourgRugby Europe TrophyPool A
30.06Šiauliai (Lithuania)Israel 33-12 BelgiumRugby Europe Trophy Pool C
30.06Šiauliai (Lithuania)Bulgaria 26-24 CyprusRugby Europe Trophy Pool C
30.06Šiauliai (Lithuania)Croatia 33-19 HungaryRugby Europe Trophy Pool B
30.06ŠiauliaiLithuania 24-19 DenmarkRugby Europe Trophy Pool B
24.06Sarajevo Bosnia & Herzegovina 24-5 SloveniaRugby Europe Conference 1 Quarter-Final
24.06Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) Czechia 31-7 TurkeyRugby Europe Conference 1 Quarter-Final
24.06Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) Moldova 24-19 AustriaRugby Europe Conference 1 Quarter-Final
24.06Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) Serbia 31-21 MonacoRugby Europe Conference 1 Quarter-Final
24.06Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) Finland 28-12 NorwayRugby Europe Conference 1 9th-12th Place Semi-Final
24.06Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) Slovakia 19-17 MontenegroRugby Europe Conference 1 9th-12th Place Semi-Final
24.06Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) Slovenia 19-7 MonacoRugby Europe Conference 1 5th-8th Place Semi-Final
24.06Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) Turkey 29-7 AustriaRugby Europe Conference 1 5th-8th Place Semi-Final
24.06Sarajevo Bosnia & Herzegovina 19-10 SerbiaRugby Europe Conference 1 Semi-Final
24.06Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) Czechia 24-5 MoldovaRugby Europe Conference 1 Semi-Final
24.06Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) Norway 40-12 MontenegroRugby Europe Conference 1 11th Place Match
24.06Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) Slovakia 26-5 FinlandRugby Europe Conference 1 9th Place Match
24.06Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) Monaco 41-12 AustriaRugby Europe Conference 1 7th Place Match
24.06Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) Turkey 36-14 SloveniaRugby Europe Conference 1 5th Place Match
24.06 Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) Moldova 22-14 SerbiaRugby Europe Conference 1 3rd Place Match
24.06 Sarajevo Bosnia & Herzegovina 0-43 CzechiaRugby Europe Conference 1 Final
23.06Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) Austria 38-7 SlovakiaRugby Europe Conference 1Pool C
23.06Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) Serbia 17-12 SloveniaRugby Europe Conference 1Pool C
23.06Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) Czechia 17-12 FinlandRugby Europe Conference 1Pool B
23.06Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) Monaco 24-19 NorwayRugby Europe Conference 1Pool B
23.06Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) Moldova 14-5 MontenegroRugby Europe Conference 1Pool A
23.06Sarajevo Bosnia & Herzegovina 24-7 TurkeyRugby Europe Conference 1 Pool A
23.06Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) Slovenia 14-12 SlovakiaRugby Europe Conference 1Pool C
23.06Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) Austria 19-17 SerbiaRugby Europe Conference 1Pool C
23.06Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) Czechia 35-5 MonacoRugby Europe Conference 1Pool B
23.06Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) Finland 31-5 NorwayRugby Europe Conference 1Pool B
23.06Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) Turkey 31-21 MoldovaRugby Europe Conference 1Pool A
23.06Sarajevo Bosnia & Herzegovina 28-14 MontenegroRugby Europe Conference 1 Pool A
23.06 Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) Serbia 27-14 Slovakia Rugby Europe Conference 1 Pool C
23.06 Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) Slovenia 15-14 Austria Rugby Europe Conference 1 Pool C
23.06 Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) Czechia 32-7 Norway Rugby Europe Conference 1 Pool B
23.06 Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) Monaco 15-10 Finland Rugby Europe Conference 1 Pool B
23.06 Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) Turkey 33-12 Montenegro Rugby Europe Conference 1 Pool A
23.06 Sarajevo Bosnia & Herzegovina 10-26 Moldova Rugby Europe Conference 1 Pool A
10.06 Paris (France) Argentina 19-12 Kenya World Series 9th-16th Place Quarter-Final
10.06 Paris (France) Australia 14-5 Russia World Series 9th-16th Place Quarter-Final
10.06 Paris France 19-7 Samoa World Series 9th-16th Place Quarter-Final
10.06 Paris (France) Wales 28-5 Scotland World Series 9th-16th Place Quarter-Final
10.06 Paris (France) England 19-17 Fiji World Series Quarter-Final
10.06 Paris (France) Canada 19-5 IrelandWorld Series Quarter-Final
10.06 Paris (France) New Zealand 33-7 USA World Series Quarter-Final
10.06 Paris (France) South Africa 15-10 Spain
After extra time
World Series Quarter-Final
10.06 Paris (France) Kenya 26-14 RussiaWorld Series 13th-16th Place Semi-Final
10.06 Paris (France) Scotland 24-19 SamoaWorld Series 13th-16th Place Semi-Final
10.06 Paris (France) Argentina 24-19 AustraliaWorld Series 9th-12th Place Semi-Final
10.06 Paris France 26-28 WalesWorld Series 9th-12th Place Semi-Final
10.06 Paris (France) Fiji 38-5 IrelandWorld Series 5th-8th Place Semi-Final
10.06 Paris (France) USA 28-7 SpainWorld Series 5th-8th Place Semi-Final
10.06 Paris (France) England 26-12 CanadaWorld Series Semi-Final
10.06 Paris (France) South Africa 24-12 New Zealand World Series Semi-Final
10.06 Paris (France) Kenya 21-20 ScotlandWorld Series 13th Place Match
10.06 Paris (France) Argentina 33-26 WalesWorld Series 9th Place Match
10.06 Paris (France) Fiji 28-7 USAWorld Series 5th Place Match
10.06 Paris (France) New Zealand 38-5 Canada World Series 3rd Place Match
10.06 Paris (France) South Africa 24-14 England World Series Final
09.06 Paris (France) Australia 29-10 Wales World Series Pool C
09.06 Paris (France) Ireland 14-5 Spain World Series Pool C
09.06 Paris (France) Canada 33-7 Russia World Series Pool B
09.06 Paris (France) Scotland 14-12 South Africa World Series Pool B
09.06 Paris (France) New Zealand 24-5 Kenya World Series Pool A
09.06 Paris (France) Fiji 35-12 Samoa World Series Pool A
09.06 Paris (France) USA 26-7 Argentina World Series Pool D
09.06 Paris France 21-28 England World Series Pool D
09.06 Paris (France) Spain 17-10 Australia World Series Pool C
09.06 Paris (France) Ireland 19-19 Wales World Series Pool C
09.06 Paris (France) Canada 26-14 Scotland World Series Pool B
09.06 Paris (France) South Africa 21-19 Russia World Series Pool B
09.06 Paris (France) New Zealand 22-17 Samoa World Series Pool A
09.06 Paris (France) Kenya 22-19 Fiji World Series Pool A
09.06 Paris France 12-26 USA World Series Pool D
09.06 Paris (France) England 28-19 Argentina World Series Pool D
09.06 Paris (France) Spain 21-14 Wales World Series Pool C
09.06 Paris (France) Ireland 24-14 Australia World Series Pool C
09.06 Paris (France) Scotland 17-14 Russia World Series Pool B
09.06 Paris (France) South Africa 28-0 Canada World Series Pool B
09.06 Paris (France) Kenya 24-10 Samoa World Series Pool A
09.06 Paris (France) Fiji 26-17 New Zealand World Series Pool A
09.06 Paris France 28-26 Argentina World Series Pool D
09.06 Paris (France) England 21-21 USA World Series Pool D
09.06 Zagreb Croatia 7-26 Belgium Rugby Europe Trophy Quarter-Final
09.06 Zagreb (Croatia) Romania 27-14 Luxembourg Rugby Europe Trophy Quarter-Final
09.06 Zagreb (Croatia) Israel 10-7 Denmark Rugby Europe Trophy Quarter-Final
09.06 Zagreb (Croatia) Lithuania 17-7 Ukraine Rugby Europe Trophy Quarter-Final
09.06 Zagreb (Croatia) Cyprus 20-19 Hungary Rugby Europe Trophy 9th-12th Place Semi-Final
09.06 Zagreb (Croatia) Bulgaria 21-14 Latvia Rugby Europe Trophy 9th-12th Place Semi-Final
09.06 Zagreb Croatia 5-12 Ukraine Rugby Europe Trophy 5th-8th Place Semi-Final
09.06 Zagreb (Croatia) Denmark 17-7 Luxembourg Rugby Europe Trophy 5th-8th Place Semi-Final
09.06 Zagreb (Croatia) Lithuania 12-7 Belgium Rugby Europe Trophy Semi-Final
09.06 Zagreb (Croatia) Romania 26-12 Israel Rugby Europe Trophy Semi-Final
09.06 Zagreb (Croatia) Hungary 21-12 Latvia Rugby Europe Trophy 11th Place Match
09.06 Zagreb (Croatia) Bulgaria 43-17 Cyprus Rugby Europe Trophy 9th Place Match
09.06 Zagreb Croatia 7-14 LuxembourgRugby Europe Trophy 7th Place Match
09.06 Zagreb (Croatia) Denmark 12-10 UkraineRugby Europe Trophy 5th Place Match
09.06 Zagreb (Croatia) Belgium 22-7 Israel Rugby Europe Trophy 3rd Place Match
09.06 Zagreb (Croatia) Romania 31-26 Lithuania
After extra time
Rugby Europe Trophy Final
08.06 Zagreb (Croatia) Luxembourg 17-5 Latvia Rugby Europe Trophy Pool C
08.06 Zagreb (Croatia) Denmark 22-17 Ukraine Rugby Europe Trophy Pool C
08.06 Zagreb (Croatia) Romania 24-0 Hungary Rugby Europe Trophy Pool B
08.06 Zagreb (Croatia) Lithuania 47-7 Cyprus Rugby Europe Trophy Pool B
08.06 Zagreb (Croatia) Belgium 35-7 Bulgaria Rugby Europe Trophy Pool A
08.06 Zagreb Croatia 7-26 Israel Rugby Europe Trophy Pool A
08.06 Zagreb (Croatia) Denmark 24-7 Luxembourg Rugby Europe Trophy Pool C
08.06 Zagreb (Croatia) Ukraine 28-7 Latvia Rugby Europe Trophy Pool C
08.06 Zagreb (Croatia) Romania 45-0 Cyprus Rugby Europe Trophy Pool B
08.06 Zagreb (Croatia) Lithuania 21-7 Hungary Rugby Europe Trophy Pool B
08.06 Zagreb (Croatia) Belgium 12-5 Israel Rugby Europe Trophy Pool A
08.06 Zagreb Croatia 31-12 Bulgaria Rugby Europe Trophy Pool A
08.06 Zagreb (Croatia) Ukraine 20-12 Luxembourg Rugby Europe Trophy Pool C
08.06 Zagreb (Croatia) Denmark 31-0 Latvia Rugby Europe Trophy Pool C
08.06 Zagreb (Croatia) Lithuania 17-17 Romania Rugby Europe Trophy Pool B
08.06 Zagreb (Croatia) Hungary 19-12 Cyprus Rugby Europe Trophy Pool B
08.06 Zagreb (Croatia) Israel 17-10 Bulgaria Rugby Europe Trophy Pool A
08.06 Zagreb Croatia 0-22 Belgium Rugby Europe Trophy Pool A
03.06London (England)Argentina 19-14 SamoaWorld Series9th-16th Place Quarter-Final
03.06London (England)Kenya 38-0 SpainWorld Series9th-16th Place Quarter-Final
03.06London (England)Russia 15-10 Scotland
After extra time
World Series9th-16th Place Quarter-Final
03.06London (England)Wales 33-29 FranceWorld Series9th-16th Place Quarter-Final
03.06London (England)Fiji 40-7 CanadaWorld SeriesQuarter-Final
03.06London (England) Ireland 22-12 USAWorld SeriesQuarter-Final
03.06London (England) South Africa 14-5 New ZealandWorld SeriesQuarter-Final
03.06London England 21-17 AustraliaWorld SeriesQuarter-Final
03.06London (England)Samoa 26-10 SpainWorld Series13th-16th Place Semi-Final
03.06London (England)Scotland 43-21 FranceWorld Series13th-16th Place Semi-Final
03.06London (England)Kenya 42-10 ArgentinaWorld Series9th-12th Place Semi-Final
03.06London (England) Wales 27-12 RussiaWorld Series9th-12th Place Semi-Final
03.06London (England)USA 27-19 CanadaWorld Series5th-8th Place Semi-Final
03.06London (England)New Zealand 38-7 AustraliaWorld Series5th-8th Place Semi-Final
03.06London (England)Fiji 38-12 IrelandWorld SeriesSemi-Final
03.06London England 19-29 South AfricaWorld SeriesSemi-Final
03.06London (England)Samoa 34-10 ScotlandWorld Series13th Place Match
03.06 London (England) Kenya 33-19 Wales World Series 9th Place Match
03.06London (England)New Zealand 26-5 USAWorld Series5th Place Match
03.06LondonEngland 19-21 IrelandWorld Series 3rd Place Match
03.06London (England)Fiji 21-17 South AfricaWorld SeriesFinal
02.06 London (England) Canada 14-0 Samoa World Series Pool D
02.06 London (England) South Africa 31-0 Russia World Series Pool D
02.06 London (England) Spain 24-12 Wales World Series Pool B
02.06 London (England) Australia 33-7 Ireland World Series Pool B
02.06 London (England) New Zealand 24-12 Scotland World Series Pool A
02.06 London (England) Fiji 28-19 Argentina World Series Pool A
02.06 London (England) Kenya 19-19 USA World Series Pool C
02.06 London England 34-0 France World Series Pool C
02.06 London (England) Russia 29-17 Samoa World Series Pool D
02.06 London (England) South Africa 17-7 Canada World Series Pool D
02.06 London (England) Ireland 38-10 Spain World Series Pool B
02.06 London (England) Australia 20-12 Wales World Series Pool B
02.06 London (England) New Zealand 36-5 ArgentinaWorld Series Pool A
02.06 London (England) Fiji 39-12 Scotland World Series Pool A
02.06 London (England) Kenya 24-21 France World Series Pool C
02.06 London England 14-31 USA World Series Pool C
02.06 London (England) Canada 29-10 Russia World Series Pool D
02.06 London (England) Samoa 21-12 South Africa World Series Pool D
02.06 London (England) Wales 21-19 Ireland World Series Pool B
02.06 London (England) Australia 28-22 Spain World Series Pool B
02.06 London (England) Argentina 22-19 Scotland World Series Pool A
02.06 London (England) Fiji 27-7 New Zealand World Series Pool A
02.06 London (England) USA 38-14 France World Series Pool C
02.06 London England 38-12 Kenya World Series Pool C
29.05 Colcapirhua (Bolivia) Chile 31-0 Colombia South American Games  
29.05 Colcapirhua Bolivia 0-92 Argentina 'B' South American Games  
29.05 Colcapirhua (Bolivia) Uruguay 54-0 ParaguaySouth American Games  
29.05 Colcapirhua Bolivia 7-75 Brazil South American Games  
29.05 Colcapirhua (Bolivia) Colombia 24-5 ParaguaySouth American Games  
29.05 Colcapirhua (Bolivia) Chile 52-0 Brazil South American Games  
29.05 Colcapirhua (Bolivia) Uruguay 36-20 Argentina 'B'South American Games  
28.05ColcapirhuaBolivia 0-55 UruguaySouth American Games  
28.05Colcapirhua (Bolivia)Brazil 31-7 ParaguaySouth American Games  
28.05Colcapirhua (Bolivia)Argentina 'B' 28-7 ColombiaSouth American Games 
28.05Colcapirhua (Bolivia)Chile 35-7 UruguaySouth American Games  
28.05ColcapirhuaBolivia 7-47 ParaguaySouth American Games  
28.05 Colcapirhua (Bolivia) Brazil 19-17 Colombia South American Games  
28.05 Colcapirhua (Bolivia) Argentina 'B' 12-12 Chile South American Games  
27.05Colcapirhua (Bolivia)Brazil 14-14 UruguaySouth American Games  
27.05Colcapirhua (Bolivia)Argentina 'B' 35-5 ParaguaySouth American Games 
27.05ColcapirhuaBolivia 0-54 ChileSouth American Games  
27.05 Colcapirhua Bolivia 0-41 Colombia South American Games  
27.05 Colcapirhua (Bolivia) Chile 40-0 Paraguay South American Games  
27.05 Colcapirhua (Bolivia) Argentina 'B' 24-7 BrazilSouth American Games  
27.05 Colcapirhua (Bolivia) Uruguay 26-17 ColombiaSouth American Games  
20.05MoscowRussia 5-12 GermanyGrand Prix Series Quarter-Final
20.05Moscow (Russia)Ireland 26-0 SpainGrand Prix Series Quarter-Final
20.05Moscow (Russia)France 'B' 14-5 England 'B'Grand Prix Series Quarter-Final
20.05Moscow (Russia)Italy 14-7 PortugalGrand Prix Series Quarter-Final
20.05 Moscow (Russia) Sweden 12-10 Poland Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
20.05 Moscow (Russia) Wales 'B' 26-7 Georgia Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
20.05 Moscow Russia 24-7 Portugal Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
20.05 Moscow (Russia) England 'B' 14-0 Spain Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
20.05 Moscow (Russia) Germany 22-7 Italy Grand Prix Series Semi-Final
20.05 Moscow (Russia) Ireland 31-0 France 'B' Grand Prix Series Semi-Final
20.05 Moscow (Russia) Georgia 34-7 PolandGrand Prix Series 11th Place Match
20.05 Moscow (Russia) Wales 'B' 26-17 Sweden Grand Prix Series 9th Place Match
20.05 Moscow (Russia) Spain 17-7 PortugalGrand Prix Series 7th Place Match
20.05 Moscow Russia 29-10 England 'B'Grand Prix Series 5th Place Match
20.05 Moscow (Russia) Italy 14-5 France 'B'Grand Prix Series 3rd Place Match
20.05 Moscow (Russia) Ireland 28-7 GermanyGrand Prix Series Final
19.05 Moscow (Russia) Italy 12-5 Spain Grand Prix Series Pool C
19.05 Moscow (Russia) Wales 'B' 21-14 England 'B' Grand Prix Series Pool C
19.05 Moscow (Russia) Ireland 29-0 Poland Grand Prix Series Pool B
19.05 Moscow (Russia) Portugal 21-0 Germany Grand Prix Series Pool B
19.05 Moscow (Russia) France 'B' 21-12 Georgia Grand Prix Series Pool A
19.05 Moscow Russia 24-0 Sweden Grand Prix Series Pool A
19.05 Moscow (Russia) England 'B' 22-19 Spain Grand Prix Series Pool C
19.05 Moscow (Russia) Italy 19-0 Wales 'B' Grand Prix Series Pool C
19.05 Moscow (Russia) Ireland 35-0 Portugal Grand Prix Series Pool B
19.05 Moscow (Russia) Germany 48-0 Poland Grand Prix Series Pool B
19.05 Moscow (Russia) France 'B' 19-10 Sweden Grand Prix Series Pool A
19.05 Moscow Russia 19-0 Georgia Grand Prix Series Pool A
19.05 Moscow (Russia) England 'B' 17-7 Italy Grand Prix Series Pool C
19.05 Moscow (Russia) Spain 22-5 Wales 'B' Grand Prix Series Pool C
19.05 Moscow (Russia) Portugal 21-12 Poland Grand Prix Series Pool B
19.05 Moscow (Russia) Ireland 33-0 Germany Grand Prix Series Pool B
19.05 Moscow (Russia) Sweden 24-12 Georgia Grand Prix Series Pool A
19.05 Moscow Russia 14-10 France 'B' Grand Prix Series Pool A
29.04 Singapore (Singapore) Wales 28-19 JapanWorld Series 9th-16th Place Quarter-Final
29.04 Singapore (Singapore) Canada 26-7 France World Series 9th-16th Place Quarter-Final
29.04 Singapore (Singapore) Scotland 19-14 Russia World Series 9th-16th Place Quarter-Final
29.04 Singapore (Singapore) USA 36-12 Argentina World Series 9th-16th Place Quarter-Final
29.04 Singapore (Singapore) Fiji 24-19 New ZealandWorld Series Quarter-Final
29.04 Singapore (Singapore) South Africa 24-12 Kenya World Series Quarter-Final
29.04 Singapore (Singapore) Australia 7-5 Spain World Series Quarter-Final
29.04 Singapore (Singapore) England 12-5 Samoa World Series Quarter-Final
29.04 Singapore (Singapore) Japan 29-14 France World Series 13th-16th Place Semi-Final
29.04 Singapore (Singapore) Argentina 12-7 Russia World Series 13th-16th Place Semi-Final
29.04 Singapore (Singapore) Canada 17-10 Wales World Series 9th-12th Place Semi-Final
29.04 Singapore (Singapore) USA 33-12 Scotland World Series 9th-12th Place Semi-Final
29.04 Singapore (Singapore) New Zealand 17-7 Kenya World Series 5th-8th Place Semi-Final
29.04 Singapore (Singapore) Samoa 24-7 Spain World Series 5th-8th Place Semi-Final
29.04 Singapore (Singapore) Fiji 12-10 South Africa World Series Semi-Final
29.04 Singapore (Singapore) Australia 15-7 England World Series Semi-Final
29.04 Singapore (Singapore) Japan 31-24 Argentina World Series 13th Place Match
29.04 Singapore (Singapore) USA 26-12 CanadaWorld Series 9th Place Match
29.04 Singapore (Singapore) New Zealand 36-17 SamoaWorld Series 5th Place Match
29.04 Singapore (Singapore) England 26-24 South AfricaWorld Series 3rd Place Match
29.04 Singapore (Singapore) Fiji 28-22 AustraliaWorld Series Final
28.04 Singapore (Singapore) Australia 24-20 ScotlandWorld Series Pool D
28.04 Singapore (Singapore) New Zealand 32-7 WalesWorld Series Pool D
28.04 Singapore (Singapore) Canada 26-14 ArgentinaWorld Series Pool C
28.04 Singapore (Singapore) South Africa 26-5 SamoaWorld Series Pool C
28.04 Singapore (Singapore) USA 33-12 France World Series Pool B
28.04 Singapore (Singapore) England 28-19 Kenya World Series Pool B
28.04 Singapore (Singapore) Spain 38-5 Russia World Series Pool A
28.04 Singapore (Singapore) Fiji 45-12 Japan World Series Pool A
28.04 Singapore (Singapore) Scotland 33-14 Wales World Series Pool D
28.04 Singapore (Singapore) Australia 19-12 New ZealandWorld Series Pool D
28.04 Singapore (Singapore) Samoa 31-14 Argentina World Series Pool C
28.04 Singapore (Singapore) South Africa 26-12 CanadaWorld Series Pool C
28.04 Singapore (Singapore) England 19-14 USA World Series Pool B
28.04 Singapore (Singapore) Kenya 34-0 France World Series Pool B
28.04 Singapore (Singapore) Spain 22-12 Japan World Series Pool A
28.04 Singapore (Singapore) Fiji 29-7 Russia World Series Pool A
28.04 Singapore (Singapore) Australia 38-0 Wales World Series Pool D
28.04 Singapore (Singapore) New Zealand 22-12 ScotlandWorld Series Pool D
28.04 Singapore (Singapore) Samoa 22-19 Canada World Series Pool C
28.04 Singapore (Singapore) South Africa 26-12 ArgentinaWorld Series Pool C
28.04 Singapore (Singapore) England 39-0 France World Series Pool B
28.04 Singapore (Singapore) Kenya 33-14 USA World Series Pool B
28.04 Singapore (Singapore) Japan 26-19 Russia World Series Pool A
28.04 Singapore (Singapore) Fiji 33-5 Spain World Series Pool A
15.04Gold Coast Australia 33-5 KenyaCommonwealth Games5th-8th Place Semi-Final
15.04Gold Coast (Australia) Scotland 19-12 WalesCommonwealth Games5th-8th Place Semi-Final
15.04Gold Coast (Australia) New Zealand 17-12 EnglandCommonwealth GamesSemi-Final
15.04Gold Coast (Australia) Fiji 24-19 South Africa
After extra time
Commonwealth GamesSemi-Final
15.04Gold Coast (Australia) Wales 28-24 KenyaCommonwealth Games7th Place Match
15.04Gold Coast Australia 26-0 ScotlandCommonwealth Games5th Place Match
15.04Gold Coast (Australia) England 21-14 South AfricaCommonwealth Games3rd Place Match
15.04Gold Coast (Australia) New Zealand 14-0 FijiCommonwealth GamesFinal
14.04 Gold Coast Australia 24-7 Samoa Commonwealth Games Pool B
14.04 Gold Coast (Australia) England 38-5 Jamaica Commonwealth Games Pool B
14.04 Gold Coast (Australia) Kenya 26-10 Canada Commonwealth Games Pool C
14.04 Gold Coast (Australia) New Zealand 54-0 Zambia Commonwealth Games Pool C
14.04 Gold Coast (Australia) Wales 31-5 Uganda Commonwealth Games Pool D
14.04 Gold Coast (Australia) Fiji 63-5 Sri Lanka Commonwealth Games Pool D
14.04 Gold Coast (Australia) Scotland 27-0 Papua New Guinea Commonwealth Games Pool A
14.04 Gold Coast (Australia) South Africa 43-0 Malaysia Commonwealth Games Pool A
14.04 Gold Coast Australia 32-5 Jamaica Commonwealth Games Pool B
14.04 Gold Coast (Australia) England 33-0 Samoa Commonwealth Games Pool B
14.04 Gold Coast (Australia) Canada 47-0 Zambia Commonwealth Games Pool C
14.04 Gold Coast (Australia) New Zealand 40-7 Kenya Commonwealth Games Pool C
14.04 Gold Coast (Australia) Wales 42-12 Sri Lanka Commonwealth Games Pool D
14.04 Gold Coast (Australia) Fiji 54-0 Uganda Commonwealth Games Pool D
14.04 Gold Coast (Australia) Scotland 41-0 Malaysia Commonwealth Games Pool A
14.04 Gold Coast (Australia) South Africa 52-0 Papua New Guinea Commonwealth Games Pool A
14.04 Gold Coast (Australia) Samoa 36-7 Jamaica Commonwealth Games Pool B
14.04 Gold Coast Australia 17-26 England Commonwealth Games Pool B
14.04 Gold Coast (Australia) Kenya 47-0 Zambia Commonwealth Games Pool C
14.04 Gold Coast (Australia) New Zealand 33-7 Canada Commonwealth Games Pool C
14.04 Gold Coast (Australia) Uganda 33-10 Sri Lanka Commonwealth Games Pool D
14.04 Gold Coast (Australia) Fiji 21-17 Wales Commonwealth Games Pool D
14.04 Gold Coast (Australia) Papua New Guinea 31-5 Malaysia Commonwealth Games Pool A
14.04 Gold Coast (Australia) South Africa 26-5 Scotland Commonwealth Games Pool A
08.04 Hong Kong (Hong Kong) France 38-0 Samoa World Series 9th-16th Place Quarter-Final
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Australia 17-14 EnglandWorld Series 9th-16th Place Quarter-Final
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Russia 15-7 Wales World Series 9th-16th Place Quarter-Final
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Canada 45-0 South KoreaWorld Series 9th-16th Place Quarter-Final
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 40-14 Argentina World Series Quarter-Final
08.04 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 38-5 Spain World Series Quarter-Final
08.04 Hong Kong (Hong Kong) New Zealand 35-7 USA World Series Quarter-Final
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Kenya 19-12 Scotland World Series Quarter-Final
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Samoa 33-10 England World Series 13th-16th Place Semi-Final
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Wales 49-5 South Korea World Series 13th-16th Place Semi-Final
08.04 Hong Kong (Hong Kong) France 24-12 Australia World Series 9th-12th Place Semi-Final
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Canada 19-12 Russia World Series 9th-12th Place Semi-Final
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Argentina 14-12 Spain World Series 5th-8th Place Semi-Final
08.04 Hong Kong (Hong Kong) USA 19-15 Scotland World Series 5th-8th Place Semi-Final
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 26-24 South Africa World Series Semi-Final
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Kenya 24-12 New Zealand World Series Semi-Final
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Wales 33-5 Samoa World Series 13th Place Match
08.04 Hong Kong (Hong Kong) France 33-7 CanadaWorld Series 9th Place Match
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Argentina 14-12 USAWorld Series 5th Place Match
08.04 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 29-7 New ZealandWorld Series 3rd Place Match
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 24-12 KenyaWorld Series Final
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Germany 19-12 Chile World Series QualifierSemi-Final
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Japan 12-7 Ireland World Series QualifierSemi-Final
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Japan 19-14 Germany World Series QualifierFinal
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Argentina 31-14 FranceWorld Series Pool D
07.04 Hong Kong (Hong Kong) USA 47-5 Wales World Series Pool D
07.04 Hong Kong (Hong Kong) England 47-7 South KoreaWorld Series Pool C
07.04 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 31-17 ScotlandWorld Series Pool C
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Canada 34-14 AustraliaWorld Series Pool B
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Kenya 26-0 Spain World Series Pool B
07.04 Hong Kong (Hong Kong) New Zealand 19-12 SamoaWorld Series Pool A
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 36-14 Russia World Series Pool A
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Wales 19-7 France World Series Pool D
07.04 Hong Kong (Hong Kong) USA 31-17 Argentina World Series Pool D
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Scotland 61-7 South KoreaWorld Series Pool C
07.04 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 33-15 EnglandWorld Series Pool C
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Spain 17-12 Canada World Series Pool B
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Australia 28-26 Kenya World Series Pool B
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Samoa 28-19 Russia World Series Pool A
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 50-7 New ZealandWorld Series Pool A
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Jamaica 21-19 Cook IslandsWorld Series QualifierPool G
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Ireland 36-0 Uruguay World Series QualifierPool G
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Chile 29-5 Georgia World Series QualifierPool E
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Japan 24-10 Uganda World Series QualifierPool E
07.04 Hong Kong Hong Kong 19-14 Zimbabwe World Series QualifierPool F
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Germany 36-7 Papua New GuineaWorld Series QualifierPool F
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Germany 26-0 Uganda World Series QualifierQuarter-Final
07.04 Hong Kong Hong Kong 12-24 Chile World Series QualifierQuarter-Final
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Japan 26-19 Uruguay World Series QualifierQuarter-Final
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Ireland 38-5 Zimbabwe World Series QualifierQuarter-Final
06.04Hong Kong (Hong Kong)Argentina 31-10 WalesWorld Series Pool D
06.04Hong Kong (Hong Kong)France 24-24 USAWorld Series Pool D
06.04Hong Kong (Hong Kong)Scotland 22-19 EnglandWorld SeriesPool C
06.04Hong Kong (Hong Kong)South Africa 45-0 South KoreaWorld SeriesPool C
06.04Hong Kong (Hong Kong)Spain 17-12 AustraliaWorld Series Pool B
06.04Hong Kong (Hong Kong)Kenya 33-10 CanadaWorld Series Pool B
06.04Hong Kong (Hong Kong)New Zealand 36-5 RussiaWorld SeriesPool A
06.04Hong Kong (Hong Kong)Fiji 31-12 SamoaWorld Series Pool A
06.04Hong Kong (Hong Kong)Uruguay 22-5 JamaicaWorld Series QualifierPool G
06.04Hong Kong (Hong Kong)Ireland 41-5 Cook IslandsWorld Series QualifierPool G
06.04Hong Kong (Hong Kong)Uganda 14-10 ChileWorld Series QualifierPool E
06.04Hong Kong (Hong Kong)Japan 26-10 GeorgiaWorld Series QualifierPool E
06.04Hong KongHong Kong 12-14 GermanyWorld Series QualifierPool F
06.04Hong Kong (Hong Kong)Zimbabwe 17-10 Papua New GuineaWorld Series QualifierPool F
06.04Hong Kong (Hong Kong)Uruguay 38-0 Cook IslandsWorld Series QualifierPool G
06.04Hong Kong (Hong Kong)Ireland 26-0 JamaicaWorld Series QualifierPool G
06.04Hong Kong (Hong Kong)Uganda 26-10 GeorgiaWorld Series QualifierPool E
06.04Hong Kong (Hong Kong)Chile 19-10 JapanWorld Series QualifierPool E
06.04Hong Kong (Hong Kong)Germany 27-7 ZimbabweWorld Series QualifierPool F
06.04Hong KongHong Kong 21-22 Papua New GuineaWorld Series QualifierPool F
11.03 Vancouver Canada 0-19 ScotlandWorld Series 9th-16th Place Quarter-Final
11.03 Vancouver (Canada) Wales 19-12 FranceWorld Series 9th-16th Place Quarter-Final
11.03 Vancouver (Canada) Russia 14-7 UruguayWorld Series 9th-16th Place Quarter-Final
11.03 Vancouver (Canada) Spain 24-0 SamoaWorld Series 9th-16th Place Quarter-Final
11.03 Vancouver (Canada) South Africa 24-19 AustraliaWorld Series Quarter-Final
11.03 Vancouver (Canada) Fiji 43-7 ArgentinaWorld Series Quarter-Final
11.03 Vancouver (Canada) USA 17-0 New ZealandWorld Series Quarter-Final
11.03 Vancouver (Canada) Kenya 12-0 England World Series Quarter-Final
11.03 Vancouver Canada 31-19 FranceWorld Series 13th-16th Place Semi-Final
11.03 Vancouver (Canada) Samoa 45-14 UruguayWorld Series 13th-16th Place Semi-Final
11.03 Vancouver (Canada) Scotland 26-15 WalesWorld Series 9th-12th Place Semi-Final
11.03 Vancouver (Canada) Spain 14-7 RussiaWorld Series 9th-12th Place Semi-Final
11.03 Vancouver (Canada) Australia 28-24 ArgentinaWorld Series 5th-8th Place Semi-Final
11.03 Vancouver (Canada) England 21-17 New ZealandWorld Series 5th-8th Place Semi-Final
11.03 Vancouver (Canada) Fiji 15-12 South AfricaWorld Series Semi-Final
11.03 Vancouver (Canada) Kenya 24-19 USAWorld Series Semi-Final
11.03 Vancouver Canada 15-21 SamoaWorld Series 13th Place Match
11.03 Vancouver (Canada) Scotland 29-5 SpainWorld Series 9th Place Match
11.03 Vancouver (Canada) England 31-14 AustraliaWorld Series 5th Place Match
11.03 Vancouver (Canada) South Africa 29-7 USAWorld Series 3rd Place Match
11.03 Vancouver (Canada) Fiji 31-12 KenyaWorld Series Final
10.03 Vancouver (Canada) New Zealand 31-26 ScotlandWorld Series Pool D
10.03 Vancouver (Canada) South Africa 38-7 RussiaWorld Series Pool D
10.03 Vancouver (Canada) Kenya 14-7 France World Series Pool C
10.03 Vancouver (Canada) Fiji 45-5 Spain World Series Pool C
10.03 Vancouver (Canada) England 36-5 Wales World Series Pool B
10.03 Vancouver (Canada) Argentina 22-7 Samoa World Series Pool B
10.03 Vancouver Canada 19-19 Australia World Series Pool A
10.03 Vancouver (Canada) USA 45-0 Uruguay World Series Pool A
10.03 Vancouver (Canada) New Zealand 31-5 Russia World Series Pool D
10.03 Vancouver (Canada) South Africa 21-0 ScotlandWorld Series Pool D
10.03 Vancouver (Canada) Kenya 43-0 Spain World Series Pool C
10.03 Vancouver (Canada) Fiji 38-7 France World Series Pool C
10.03 Vancouver (Canada) Samoa 21-5 England World Series Pool B
10.03 Vancouver (Canada) Argentina 35-12 Wales World Series Pool B
10.03 Vancouver (Canada) Australia 50-17 Uruguay World Series Pool A
10.03 Vancouver Canada 21-28 USA World Series Pool A
10.03 Vancouver (Canada) Russia 26-24 Scotland World Series Pool D
10.03 Vancouver (Canada) New Zealand 33-14 South AfricaWorld Series Pool D
10.03 Vancouver (Canada) France 12-12 Spain World Series Pool C
10.03 Vancouver (Canada) Fiji 24-21 Kenya World Series Pool C
10.03 Vancouver (Canada) Samoa 28-10 Wales World Series Pool B
10.03 Vancouver (Canada) England 21-7 Argentina World Series Pool B
10.03 Vancouver Canada 47-5 Uruguay World Series Pool A
10.03 Vancouver (Canada) Australia 31-21 USA World Series Pool A
04.03 Whitney (USA) Samoa 26-12 Uruguay World Series 13th-16th Place Semi-Final
04.03 Whitney (USA) Spain 19-17 Russia World Series 13th-16th Place Semi-Final
04.03 Whitney (USA) France 33-7 Wales World Series 9th-12th Place Semi-Final
04.03 Whitney (USA) Canada 15-12 Scotland World Series 9th-12th Place Semi-Final
04.03 Whitney (USA) New Zealand 19-14 England World Series 5th-8th Place Semi-Final
04.03 Whitney (USA) Australia 26-21 Kenya
After extra time
World Series 5th-8th Place Semi-Final
04.03 Whitney USA 19-7 FijiWorld Series Semi-Final
04.03 Whitney (USA) Argentina 12-10 South Africa World Series Semi-Final
04.03 Whitney (USA) Samoa 28-7 Spain World Series 13th Place Match
04.03 Whitney (USA) France 26-19 Canada World Series 9th Place Match
04.03 Whitney (USA) New Zealand 17-12 Australia
After extra time
World Series 5th Place Match
04.03 Whitney (USA) Fiji 26-22 South Africa World Series 3rd Place Match
04.03 Whitney USA 28-0 Argentina World Series Final
03.03 Whitney (USA) Argentina 31-0 Uruguay World Series Pool D
03.03 Whitney (USA) New Zealand 26-17 Scotland World Series Pool D
03.03 Whitney (USA) France 31-7 Russia World Series Pool A
03.03 Whitney (USA) Kenya 17-14 Fiji World Series Pool A
03.03 Whitney USA 28-17 Spain World Series Pool C
03.03 Whitney (USA) Australia 24-7 Samoa World Series Pool C
03.03 Whitney (USA) Canada 21-19 Wales World Series Pool B
03.03 Whitney (USA) South Africa 24-19 England World Series Pool B
03.03 Whitney (USA) France 40-7 Uruguay World Series 9th-16th Place Quarter-Final
03.03 Whitney (USA) Scotland 24-12 Russia World Series 9th-16th Place Quarter-Final
03.03 Whitney (USA) Wales 21-19 Samoa World Series 9th-16th Place Quarter-Final
03.03 Whitney (USA) Canada 21-14 Spain World Series 9th-16th Place Quarter-Final
03.03 Whitney (USA) Fiji 14-10 New Zealand World Series Quarter-Final
03.03 Whitney USA 17-12 England World Series Quarter-Final
03.03 Whitney (USA) Argentina 17-12 Kenya World Series Quarter-Final
03.03 Whitney (USA) South Africa 29-17 Australia World Series Quarter-Final
02.03 Whitney (USA) Argentina 21-19 Scotland World Series Pool D
02.03 Whitney (USA) New Zealand 38-7 Uruguay World Series Pool D
02.03 Whitney (USA) France 19-14 Kenya World Series Pool A
02.03 Whitney (USA) Fiji 38-0 Russia World Series Pool A
02.03 Whitney USA 26-12 Samoa World Series Pool C
02.03 Whitney (USA) Australia 24-0 Spain World Series Pool C
02.03 Whitney (USA) England 40-12 Canada World Series Pool B
02.03 Whitney (USA) South Africa 26-21 Wales World Series Pool B
02.03 Whitney (USA) Scotland 40-14 Uruguay World Series Pool D
02.03 Whitney (USA) Argentina 26-19 New Zealand World Series Pool D
02.03 Whitney (USA) Kenya 19-12 Russia World Series Pool A
02.03 Whitney (USA) Fiji 33-5 France World Series Pool A
02.03 Whitney (USA) Samoa 29-14 Spain World Series Pool C
02.03 Whitney USA 28-7 Australia World Series Pool C
02.03 Whitney (USA) England 33-12 Wales World Series Pool B
02.03 Whitney (USA) South Africa 19-12 Canada World Series Pool B
10.02Les AbymesGuadeloupe 'B' 5-40 MartiniqueTournoi Antilles-GuyaneGroup Stage
10.02Les AbymesGuadeloupe 12-19 French GuianaTournoi Antilles-GuyaneGroup Stage
10.02Les AbymesGuadeloupe 15-0 Martinique Tournoi Antilles-GuyaneGroup Stage
10.02Les AbymesGuadeloupe 'B' 0-19 French GuianaTournoi Antilles-GuyaneGroup Stage
10.02Les AbymesGuadeloupe 31-7 Guadeloupe 'B'Tournoi Antilles-GuyaneGroup Stage
10.02Les Abymes (Guadeloupe)Martinique 14-12 French GuianaTournoi Antilles-GuyaneGroup Stage
10.02Les AbymesGuadeloupe 'B' 0-19 French GuianaTournoi Antilles-Guyane3rd Place Match
10.02Les AbymesGuadeloupe 21-14 Martinique Tournoi Antilles-GuyaneFinal
04.02Hamilton (New Zealand)Canada 19-14 Wales
After extra time
World Series9th-16th Place Quarter-Final
04.02Hamilton (New Zealand)Argentina 21-12 RussiaWorld Series9th-16th Place Quarter-Final
04.02Hamilton (New Zealand)USA 29-12 SpainWorld Series9th-16th Place Quarter-Final
04.02Hamilton (New Zealand)Papua New Guinea 35-0 FranceWorld Series9th-16th Place Quarter-Final
04.02Hamilton (New Zealand)Fiji 12-10 SamoaWorld SeriesQuarter-Final
04.02Hamilton New Zealand 19-12 EnglandWorld SeriesQuarter-Final
04.02Hamilton (New Zealand) Australia 33-12 KenyaWorld SeriesQuarter-Final
04.02Hamilton (New Zealand) South Africa 22-0 ScotlandWorld SeriesQuarter-Final
04.02Hamilton (New Zealand)Wales 33-7 RussiaWorld Series13th-16th Place Semi-Final
04.02Hamilton (New Zealand)France 19-14 SpainWorld Series13th-16th Place Semi-Final
04.02Hamilton (New Zealand)Argentina 14-12 CanadaWorld Series9th-12th Place Semi-Final
04.02Hamilton (New Zealand) USA 42-12 Papua New GuineaWorld Series9th-12th Place Semi-Final
04.02Hamilton (New Zealand) Samoa 22-17 England
After extra time
World Series5th-8th Place Semi-Final
04.02Hamilton (New Zealand)Kenya 33-19 ScotlandWorld Series5th-8th Place Semi-Final
04.02Hamilton New Zealand 12-14 FijiWorld SeriesSemi-Final
04.02Hamilton (New Zealand) South Africa 24-5 AustraliaWorld SeriesSemi-Final
04.02Hamilton (New Zealand)France 19-17 WalesWorld Series13th Place Match
04.02Hamilton (New Zealand)USA 31-12 ArgentinaWorld Series9th Place Match
04.02Hamilton (New Zealand)Samoa 19-15 KenyaWorld Series5th Place Match
04.02HamiltonNew Zealand 7-8 AustraliaWorld Series3rd Place Match
04.02Hamilton (New Zealand)Fiji 24-17 South AfricaWorld SeriesFinal
03.02Hamilton (New Zealand)Kenya 19-14 SamoaWorld Series Pool D
03.02Hamilton (New Zealand)USA 28-14 CanadaWorld Series Pool D
03.02Hamilton (New Zealand)England 47-0 RussiaWorld Series Pool B
03.02Hamilton (New Zealand)South Africa 36-5 Papua New GuineaWorld SeriesPool B
03.02Hamilton (New Zealand)Fiji 28-0 WalesWorld Series Pool A
03.02Hamilton (New Zealand)Australia 21-5 SpainWorld SeriesPool A
03.02HamiltonNew Zealand 52-7 FranceWorld Series Pool C
03.02Hamilton (New Zealand)Argentina 19-14 ScotlandWorld SeriesPool C
03.02 Hamilton (New Zealand) Kenya 19-14 Canada World Series Pool D
03.02 Hamilton (New Zealand) Samoa 14-10 USA World Series Pool D
03.02 Hamilton (New Zealand) England 27-0 Papua New GuineaWorld Series Pool B
03.02 Hamilton (New Zealand) South Africa 38-0 RussiaWorld Series Pool B
03.02 Hamilton (New Zealand) Fiji 24-12 Spain World Series Pool A
03.02 Hamilton (New Zealand) Australia 26-7 WalesWorld Series Pool A
03.02 Hamilton New Zealand 24-5 Scotland World Series Pool C
03.02 Hamilton (New Zealand) France 28-14 ArgentinaWorld Series Pool C
03.02 Hamilton (New Zealand) Samoa 22-14 Canada World Series Pool D
03.02 Hamilton (New Zealand) Kenya 19-19 USA World Series Pool D
03.02 Hamilton (New Zealand) Papua New Guinea 33-7 RussiaWorld Series Pool B
03.02 Hamilton (New Zealand) South Africa 28-7 EnglandWorld Series Pool B
03.02 Hamilton (New Zealand) Wales 29-21 Spain World Series Pool A
03.02 Hamilton (New Zealand) Fiji 26-16 Australia World Series Pool A
03.02 Hamilton (New Zealand) Scotland 26-14 FranceWorld Series Pool C
03.02 Hamilton New Zealand 17-12 Argentina World Series Pool C
28.01 Sydney (Australia) Samoa 14-7 Canada World Series 9th-16th Place Quarter-Final
28.01 Sydney (Australia) Wales 24-5 Papua New GuineaWorld Series 9th-16th Place Quarter-Final
28.01 Sydney (Australia) Russia 17-12 Scotland World Series 9th-16th Place Quarter-Final
28.01 Sydney (Australia) France 21-7 Spain World Series 9th-16th Place Quarter-Final
28.01 Sydney (Australia) USA 24-7 Fiji World Series Quarter-Final
28.01 Sydney (Australia) South Africa 17-0 Kenya World Series Quarter-Final
28.01 Sydney Australia 24-12 New Zealand World Series Quarter-Final
28.01 Sydney (Australia) Argentina 10-0 England World Series Quarter-Final
28.01 Sydney (Australia) Canada 31-14 Papua New Guinea World Series 13th-16th Place Semi-Final
28.01 Sydney (Australia) Scotland 21-14 Spain World Series 13th-16th Place Semi-Final
28.01 Sydney (Australia) Wales 17-12 Samoa World Series 9th-12th Place Semi-Final
28.01 Sydney (Australia) France 22-0 Russia World Series 9th-12th Place Semi-Final
28.01 Sydney (Australia) Fiji 24-5 Kenya World Series 5th-8th Place Semi-Final
28.01 Sydney (Australia) New Zealand 10-5 England World Series 5th-8th Place Semi-Final
28.01 Sydney (Australia) South Africa 35-7 USA World Series Semi-Final
28.01 Sydney Australia 28-0 Argentina World Series Semi-Final
28.01 Sydney (Australia) Canada 14-12 ScotlandWorld Series 13th Place Match
28.01 Sydney (Australia) France 29-12 WalesWorld Series 9th Place Match
28.01 Sydney (Australia) New Zealand 31-7 FijiWorld Series 5th Place Match
28.01 Sydney (Australia) Argentina 31-10 USAWorld Series 3rd Place Match
28.01 Sydney Australia 29-0 South AfricaWorld Series Final
27.01 Sydney (Australia) England 35-5 Papua New GuineaWorld Series Pool C
27.01 Sydney (Australia) South Africa 38-0 Spain World Series Pool C
27.01 Sydney (Australia) Kenya 17-14 France World Series Pool B
27.01 Sydney (Australia) Argentina 28-21 Wales World Series Pool B
27.01 Sydney (Australia) Fiji 24-0 Russia World Series Pool A
27.01 Sydney (Australia) New Zealand 31-0 Samoa World Series Pool A
27.01 Sydney (Australia) USA 26-12 Scotland World Series Pool D
27.01 Sydney Australia 27-5 Canada World Series Pool D
27.01 Sydney (Australia) Papua New Guinea 21-17 SpainWorld Series Pool C
27.01 Sydney (Australia) South Africa 33-12 EnglandWorld Series Pool C
27.01 Sydney (Australia) Kenya 26-12 Wales World Series Pool B
27.01 Sydney (Australia) Argentina 19-12 France World Series Pool B
27.01 Sydney (Australia) Samoa 26-12 Russia World Series Pool A
27.01 Sydney (Australia) Fiji 19-17 New Zealand World Series Pool A
27.01 Sydney Australia 24-21 Scotland World Series Pool D
27.01 Sydney (Australia) USA 40-19 Canada World Series Pool D
26.01 Sydney (Australia) England 22-10 Spain World Series Pool C
26.01 Sydney (Australia) South Africa 50-0 Papua New GuineaWorld Series Pool C
26.01 Sydney (Australia) France 31-12 Wales World Series Pool B
26.01 Sydney (Australia) Argentina 7-5 Kenya World Series Pool B
26.01 Sydney (Australia) Fiji 31-5 Samoa World Series Pool A
26.01 Sydney (Australia) New Zealand 61-0 Russia World Series Pool A
26.01 Sydney Australia 26-19 USA World Series Pool D
26.01 Sydney (Australia) Scotland 52-5 Canada World Series Pool D
14.01 Viña del Mar (Chile) USA 'B' 36-10 ParaguayRugby Americas South Sevens Stage 2, 9th-12th Place Semi-Final
14.01 Viña del Mar (Chile) Colombia 19-5 Canada 'B' Rugby Americas South Sevens Stage 2, 9th-12th Place Semi-Final
14.01 Viña del Mar (Chile) Ireland 7-5 Argentina 'B' Rugby Americas South Sevens Stage 2, Quarter-Final
14.01 Viña del Mar (Chile) South Africa 'B' 26-12 Germany Rugby Americas South Sevens Stage 2, Quarter-Final
14.01 Viña del Mar (Chile) Uruguay 14-7 Brazil Rugby Americas South Sevens Stage 2, Quarter-Final
14.01 Viña del Mar Chile 7-14 France 'B'Rugby Americas South Sevens Stage 2, Quarter-Final
14.01 Viña del Mar (Chile) Germany 12-5 Brazil Rugby Americas South Sevens Stage 2, 5th-8th Place Semi-Final
14.01 Viña del Mar Chile 7-14 Argentina 'B' Rugby Americas South Sevens Stage 2, 5th-8th Place Semi-Final
14.01 Viña del Mar (Chile) South Africa 'B' 26-7 UruguayRugby Americas South Sevens Stage 2, Semi-Final
14.01 Viña del Mar (Chile) France 'B' 15-12 IrelandRugby Americas South Sevens Stage 2, Semi-Final
14.01 Viña del Mar (Chile) Canada 'B' 43-5 Paraguay Rugby Americas South Sevens Stage 2, 11th Place Match
14.01 Viña del Mar (Chile) USA 'B' 14-12 Colombia Rugby Americas South Sevens Stage 2, 9th Place Match
14.01 Viña del Mar (Chile) Chile 26-12 BrazilRugby Americas South Sevens Stage 2, 7th Place Match
14.01 Viña del Mar (Chile) Argentina 'B' 33-14 GermanyRugby Americas South Sevens Stage 2, 5th Place Match
14.01 Viña del Mar (Chile) Ireland 12-5 UruguayRugby Americas South Sevens Stage 2, 3rd Place Match
14.01 Viña del Mar (Chile) South Africa 'B' 34-7 France 'B'Rugby Americas South Sevens Stage 2, Final
13.01 Viña del Mar (Chile) Brazil 14-14 Ireland Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool A
13.01 Viña del Mar (Chile) South Africa 'B' 29-0 ParaguayRugby Americas South Sevens Stage 2, Pool A
13.01 Viña del Mar (Chile) Uruguay 17-14 Colombia Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool C
13.01 Viña del Mar (Chile) France 'B' 33-7 USA 'B'Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool C
13.01 Viña del Mar (Chile) Germany 24-12 Argentina 'B' Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool B
13.01 Viña del Mar Chile 38-0 Canada 'B' Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool B
13.01 Viña del Mar (Chile) Brazil 29-21 Paraguay Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool A
13.01 Viña del Mar (Chile) Ireland 17-7 South Africa 'B'Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool A
13.01 Viña del Mar (Chile) Uruguay 17-12 USA 'B' Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool C
13.01 Viña del Mar (Chile) France 'B' 17-7 ColombiaRugby Americas South Sevens Stage 2, Pool C
13.01 Viña del Mar (Chile) Germany 17-12 Canada 'B'Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool B
13.01 Viña del Mar Chile 17-15 Argentina 'B' Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool B
13.01 Viña del Mar (Chile) Ireland 43-0 Paraguay Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool A
13.01 Viña del Mar (Chile) Brazil 14-14 South Africa 'B'Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool A
13.01 Viña del Mar (Chile) USA 'B' 28-17 Colombia Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool C
13.01 Viña del Mar (Chile) Uruguay 17-14 France 'B'Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool C
13.01 Viña del Mar (Chile) Argentina 'B' 31-12 Canada 'B' Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool B
13.01 Viña del Mar (Chile) Chile 19-22 Germany Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool B
07.01 Maldonado (Uruguay) Colombia 10-7 Paraguay Rugby Americas South Sevens 9th-12th Place Semi-Final
07.01 Maldonado (Uruguay) USA 'B' 31-26 Canada 'B'
After extra time
Rugby Americas South Sevens 9th-12th Place Semi-Final
07.01 Maldonado (Uruguay) Chile 17-10 GermanyRugby Americas South Sevens Quarter-Final
07.01 Maldonado Uruguay 17-0 Argentina 'B'Rugby Americas South Sevens Quarter-Final
07.01 Maldonado (Uruguay) France 'B' 28-12 BrazilRugby Americas South Sevens Quarter-Final
07.01 Maldonado (Uruguay) South Africa 'B' 31-7 IrelandRugby Americas South Sevens Quarter-Final
07.01 Maldonado (Uruguay) Canada 'B' 33-7 ParaguayRugby Americas South Sevens 11th Place Match
07.01 Maldonado (Uruguay) Colombia 21-5 USA 'B'Rugby Americas South Sevens 9th Place Match
07.01 Maldonado (Uruguay) Germany 24-12 Argentina 'B' Rugby Americas South Sevens 5th-8th Place Semi-Final
07.01 Maldonado (Uruguay) Brazil 17-12 IrelandRugby Americas South Sevens 5th-8th Place Semi-Final
07.01 Maldonado Uruguay 14-17 Chile Rugby Americas South Sevens Semi-Final
07.01 Maldonado (Uruguay) South Africa 'B' 24-14 France 'B'Rugby Americas South Sevens Semi-Final
07.01 Maldonado (Uruguay) Ireland 21-17 Argentina 'B'Rugby Americas South Sevens 7th Place Match
07.01 Maldonado (Uruguay) Germany 26-14 BrazilRugby Americas South Sevens 5th Place Match
07.01 Maldonado Uruguay 17-22 France 'B'
After extra time
Rugby Americas South Sevens 3rd Place Match
07.01 Maldonado (Uruguay) South Africa 'B' 21-5 ChileRugby Americas South Sevens Final
06.01 Maldonado (Uruguay) Chile 21-12 Germany Rugby Americas South Sevens Stage 1, Pool A
06.01 Maldonado (Uruguay) South Africa 'B' 45-0 ParaguayRugby Americas South Sevens Stage 1, Pool A
06.01 Maldonado (Uruguay) Ireland 38-5 Argentina 'B'Rugby Americas South Sevens Stage 1, Pool C
06.01 Maldonado (Uruguay) Colombia 26-12 Canada 'B'Rugby Americas South Sevens Stage 1, Pool C
06.01 Maldonado (Uruguay) France 'B' 26-20 Brazil Rugby Americas South Sevens Stage 1, Pool B
06.01 Maldonado Uruguay 22-12 USA 'B' Rugby Americas South Sevens Stage 1, Pool B
06.01 Maldonado (Uruguay) Germany 59-7 Paraguay Rugby Americas South Sevens Stage 1, Pool A
06.01 Maldonado (Uruguay) Chile 19-10 South Africa 'B'Rugby Americas South Sevens Stage 1, Pool A
06.01 Maldonado (Uruguay) Argentina 'B' 14-12 ColombiaRugby Americas South Sevens Stage 1, Pool C
06.01 Maldonado (Uruguay) Ireland 33-5 Canada 'B'Rugby Americas South Sevens Stage 1, Pool C
06.01 Maldonado (Uruguay) France 'B' 29-5 USA 'B'Rugby Americas South Sevens Stage 1, Pool B
06.01 Maldonado Uruguay 12-17 Brazil Rugby Americas South Sevens Stage 1, Pool B
06.01 Maldonado (Uruguay) Chile 33-12 Paraguay Rugby Americas South Sevens Stage 1, Pool A
06.01 Maldonado (Uruguay) South Africa 'B' 45-0 GermanyRugby Americas South Sevens Stage 1, Pool A
06.01 Maldonado (Uruguay) Ireland 33-7 Colombia Rugby Americas South Sevens Stage 1, Pool C
06.01 Maldonado (Uruguay) Argentina 'B' 26-22 Canada 'B' Rugby Americas South Sevens Stage 1, Pool C
06.01 Maldonado (Uruguay) Brazil 29-5 USA 'B' Rugby Americas South Sevens Stage 1, Pool B
06.01 Maldonado Uruguay 28-12 France 'B' Rugby Americas South Sevens Stage 1, Pool B