FootballFutsal (FIFA)Futsal (AMF)Beach SoccerAustralian FootballAmerican FootballFlag FootballBeach Flag Football
Rugby UnionRugby SevensRugby LeagueTouchIce HockeyBandyField HockeyIndoor Hockey
Floorball
Roller HockeyInline Hockey (FIRS)Inline Hockey (IIHF)Skater HockeyBall HockeyLacrosseBox Lacrosse
Intercrosse
RingetteShintyWater PoloBeach Water PoloCanoe PoloCycleballRoller Derby
CricketIndoor Cricket
BaseballSoftballPesäpalloUltimateBeach UltimateGuts
VolleyballFistballBasketball3x3 BasketballNetballKorfballHandballBeach Handball
TchoukballBeach TchoukballQuidditchUnderwater HockeyUnderwater RugbyCurlingSepak TakrawBeach Sepak Takraw
RollballKabaddiIndoor KabaddiBeach KabaddiPoloPolocrosseHorseballSnow Polo
MEN'S RUGBY SEVENS - 2014 RESULTS

Latest Men's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Men's Fixtures

Men's Ranking

Latest Women's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Women's Fixtures

Women's Ranking

DATE VENUE MATCH COMPETITION STAGE
14.12 Port Elizabeth (South Africa) Wales 24-22 Samoa World Series 9th-16th Place Quarter-Final
14.12 Port Elizabeth (South Africa) Canada 22-5 Zimbabwe World Series 9th-16th Place Quarter-Final
14.12 Port Elizabeth (South Africa) Kenya 26-12 Japan World Series 9th-16th Place Quarter-Final
14.12 Port Elizabeth (South Africa) France 42-7 Portugal World Series 9th-16th Place Quarter-Final
14.12 Port Elizabeth South Africa 31-7 England World Series Quarter-Final
14.12 Port Elizabeth (South Africa) Australia 31-19 Fiji World Series Quarter-Final
14.12 Port Elizabeth (South Africa) New Zealand 28-7 USA World Series Quarter-Final
14.12 Port Elizabeth (South Africa) Argentina 24-19 Scotland
After extra time
World Series Quarter-Final
14.12 Port Elizabeth (South Africa) Samoa 21-14 Zimbabwe World Series 13th-16th Place Semi-Final
14.12 Port Elizabeth (South Africa) Portugal 24-15 Japan World Series 13th-16th Place Semi-Final
14.12 Port Elizabeth (South Africa) Canada 24-14 Wales World Series 9th-12th Place Semi-Final
14.12 Port Elizabeth (South Africa) Kenya 14-12 France World Series 9th-12th Place Semi-Final
14.12 Port Elizabeth (South Africa) Fiji 31-0 England World Series 5th-8th Place Semi-Final
14.12 Port Elizabeth (South Africa) USA 26-19 Scotland World Series 5th-8th Place Semi-Final
14.12 Port Elizabeth South Africa 19-10 Australia World Series Semi-Final
14.12 Port Elizabeth (South Africa) New Zealand 29-0 Argentina World Series Semi-Final
14.12 Port Elizabeth (South Africa) Portugal 19-14 Samoa World Series 13th Place Match
14.12 Port Elizabeth (South Africa) Canada 24-5 Kenya World Series 9th Place Match
14.12 Port Elizabeth (South Africa) USA 21-14 Fiji World Series 5th Place Match
14.12 Port Elizabeth (South Africa) Australia 34-19 Argentina World Series 3rd Place Match
14.12 Port Elizabeth South Africa 26-17 New Zealand World Series Final
13.12 Port Elizabeth (South Africa) Fiji 45-5 France World Series Pool C
13.12 Port Elizabeth (South Africa) Canada 14-12 Scotland World Series Pool C
13.12 Port Elizabeth (South Africa) Australia 33-21 Portugal World Series Pool B
13.12 Port Elizabeth (South Africa) Argentina 31-5 Zimbabwe World Series Pool B
13.12 Port Elizabeth (South Africa) New Zealand 24-7 Samoa World Series Pool D
13.12 Port Elizabeth (South Africa) England 45-0 Japan World Series Pool D
13.12 Port Elizabeth South Africa 26-0 USA World Series Pool A
13.12 Port Elizabeth (South Africa) Wales 29-5 Kenya World Series Pool A
13.12 Port Elizabeth (South Africa) Fiji 26-7 Canada World Series Pool C
13.12 Port Elizabeth (South Africa) Scotland 19-12 France World Series Pool C
13.12 Port Elizabeth (South Africa) Australia 50-0 Zimbabwe World Series Pool B
13.12 Port Elizabeth (South Africa) Argentina 14-7 Portugal World Series Pool B
13.12 Port Elizabeth (South Africa) New Zealand 29-0 Japan World Series Pool D
13.12 Port Elizabeth (South Africa) England 22-7 Samoa World Series Pool D
13.12 Port Elizabeth South Africa 38-7 Kenya World Series Pool A
13.12 Port Elizabeth (South Africa) USA 38-12 Wales World Series Pool A
13.12 Port Elizabeth (South Africa) France 24-21 Canada World Series Pool C
13.12 Port Elizabeth (South Africa) Fiji 19-12 Scotland World Series Pool C
13.12 Port Elizabeth (South Africa) Portugal 19-7 Zimbabwe World Series Pool B
13.12 Port Elizabeth (South Africa) Argentina 31-21 Australia World Series Pool B
13.12 Port Elizabeth (South Africa) Japan 17-14 Samoa World Series Pool D
13.12 Port Elizabeth (South Africa) New Zealand 5-0 England World Series Pool D
13.12 Port Elizabeth (South Africa) USA 33-5 Kenya World Series Pool A
13.12 Port Elizabeth South Africa 36-0 Wales World Series Pool A
06.12 Dubai (United Arab Emirates) France 42-19 Canada World Series 9th-16th Place Quarter-Final
06.12 Dubai (United Arab Emirates) USA 14-12 Japan World Series 9th-16th Place Quarter-Final
06.12 Dubai (United Arab Emirates) Portugal 19-0 Brazil World Series 9th-16th Place Quarter-Final
06.12 Dubai (United Arab Emirates) Samoa 40-5 Kenya World Series 9th-16th Place Quarter-Final
06.12 Dubai (United Arab Emirates) Fiji 31-17 Wales World Series Quarter-Final
06.12 Dubai (United Arab Emirates) Australia 22-17 Scotland World Series Quarter-Final
06.12 Dubai (United Arab Emirates) South Africa 40-0 Argentina World Series Quarter-Final
06.12 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 29-7 England World Series Quarter-Final
06.12 Dubai (United Arab Emirates) Canada 29-14 Japan World Series 13th-16th Place Semi-Final
06.12 Dubai (United Arab Emirates) Kenya 22-7 Brazil World Series 13th-16th Place Semi-Final
06.12 Dubai (United Arab Emirates) France 24-15 USA World Series 9th-12th Place Semi-Final
06.12 Dubai (United Arab Emirates) Samoa 19-14 Portugal World Series 9th-12th Place Semi-Final
06.12 Dubai (United Arab Emirates) Scotland 31-7 Wales World Series 5th-8th Place Semi-Final
06.12 Dubai (United Arab Emirates) Argentina 21-19 England World Series 5th-8th Place Semi-Final
06.12 Dubai (United Arab Emirates) Australia 29-24 Fiji
After extra time
World Series Semi-Final
06.12 Dubai (United Arab Emirates) South Africa 28-0 New Zealand World Series Semi-Final
06.12 Dubai (United Arab Emirates) Canada 19-12 Kenya World Series 13th Place Match
06.12 Dubai (United Arab Emirates) Samoa 31-21 France World Series 9th Place Match
06.12 Dubai (United Arab Emirates) Argentina 26-12 Scotland World Series 5th Place Match
06.12 Dubai (United Arab Emirates) Fiji 26-12 New Zealand World Series 3rd Place Match
06.12 Dubai (United Arab Emirates) South Africa 33-7 Australia World Series Final
05.12 Dubai (United Arab Emirates) South Africa 36-0 Portugal World Series Pool D
05.12 Dubai (United Arab Emirates) Canada 19-14 Wales World Series Pool D
05.12 Dubai (United Arab Emirates) Fiji 54-7 France World Series Pool A
05.12 Dubai (United Arab Emirates) Argentina 17-5 Brazil World Series Pool A
05.12 Dubai (United Arab Emirates) Scotland 21-14 Samoa World Series Pool B
05.12 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 36-0 Japan World Series Pool B
05.12 Dubai (United Arab Emirates) England 19-10 USA World Series Pool C
05.12 Dubai (United Arab Emirates) Australia 29-12 Kenya World Series Pool C
05.12 Dubai (United Arab Emirates) South Africa 24-12 Canada World Series Pool D
05.12 Dubai (United Arab Emirates) Wales 26-21 Portugal World Series Pool D
05.12 Dubai (United Arab Emirates) Fiji 36-5 Brazil World Series Pool A
05.12 Dubai (United Arab Emirates) Argentina 26-21 France World Series Pool A
05.12 Dubai (United Arab Emirates) Samoa 38-12 Japan World Series Pool B
05.12 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 43-0 Scotland World Series Pool B
05.12 Dubai (United Arab Emirates) England 38-0 Kenya World Series Pool C
05.12 Dubai (United Arab Emirates) Australia 26-10 USA World Series Pool C
05.12 Dubai (United Arab Emirates) Portugal 26-7 Canada World Series Pool D
05.12 Dubai (United Arab Emirates) South Africa 12-5 Wales World Series Pool D
05.12 Dubai (United Arab Emirates) France 24-14 Brazil World Series Pool A
05.12 Dubai (United Arab Emirates) Fiji 33-21 Argentina World Series Pool A
05.12 Dubai (United Arab Emirates) Scotland 47-0 Japan World Series Pool B
05.12 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 41-0 Samoa World Series Pool B
05.12 Dubai (United Arab Emirates) USA 26-17 Kenya World Series Pool C
05.12 Dubai (United Arab Emirates) Australia 12-5 England World Series Pool C
04.12 Mexico City Guyana 31-5 Cayman Islands Nacra 7s Quarter-Final
04.12 Mexico City (Mexico) Barbados 38-0 British Virgin Islands Nacra 7s Quarter-Final
04.12 Mexico City Mexico 17-12 Jamaica Nacra 7s Quarter-Final
04.12 Mexico City (Mexico) Trinidad & Tobago 17-12 Bermuda
After extra time
Nacra 7s Quarter-Final
04.12 Mexico City Mexico 'B' 42-5 Curaçao Nacra 7s 9th-12th Place Group
04.12 Mexico City (Mexico) Saint Lucia 24-21 Saint Vincent/Grenadines Nacra 7s 9th-12th Place Group
04.12 Mexico City (Mexico) Jamaica 43-14 British Virgin Islands Nacra 7s 5th-8th Place Semi-Final
04.12 Mexico City (Mexico) Cayman Islands 19-12 Bermuda Nacra 7s 5th-8th Place Semi-Final
04.12 Mexico City Mexico 24-7 Barbados Nacra 7s Semi-Final
04.12 Mexico City (Mexico) Guyana 24-7 Trinidad & Tobago Nacra 7s Semi-Final
04.12 Mexico City Mexico 'B' 26-14 Saint Vincent & the Grenadines Nacra 7s 9th-12th Place Group
04.12 Mexico City (Mexico) Curaçao 14-10 Saint Lucia Nacra 7s 9th-12th Place Group
04.12 Mexico City (Mexico) Saint Vincent & the Grenadines 14-10 Curaçao Nacra 7s 9th-12th Place Group
04.12 Mexico City Mexico 'B' 31-7 Saint Lucia Nacra 7s 9th-12th Place Group
04.12 Mexico City (Mexico) Bermuda 33-0 British Virgin Islands Nacra 7s 7th Place Match
04.12 Mexico City (Mexico) Cayman Islands 22-11 Jamaica Nacra 7s 5th Place Match
04.12 Mexico City (Mexico) Barbados 17-14 Trinidad & Tobago Nacra 7s 3rd Place Match
04.12 Mexico City Mexico 28-33 Guyana Nacra 7s Final
03.12 Mexico City (Mexico) Trinidad & Tobago 48-0 Curaçao Nacra 7s Pool A
03.12 Mexico City Mexico 'B' 7-22 Jamaica Nacra 7s Pool A
03.12 Mexico City (Mexico) Barbados 69-0 British Virgin Islands Nacra 7s Pool B
03.12 Mexico City (Mexico) Bermuda 47-0 Saint Lucia Nacra 7s Pool B
03.12 Mexico City Mexico 7-19 Guyana Nacra 7s Pool C
03.12 Mexico City (Mexico) Cayman Islands 56-14 Saint Vincent & the Grenadines Nacra 7s Pool C
03.12 Mexico City (Mexico) Jamaica 31-0 Curaçao Nacra 7s Pool A
03.12 Mexico City Mexico 'B' 14-36 Trinidad & Tobago Nacra 7s Pool A
03.12 Mexico City (Mexico) Barbados 42-7 Saint Lucia Nacra 7s Pool B
03.12 Mexico City (Mexico) Bermuda 45-0 British Virgin Islands Nacra 7s Pool B
03.12 Mexico City Mexico 68-0 Saint Vincent & the Grenadines Nacra 7s Pool C
03.12 Mexico City (Mexico) Guyana 38-12 Cayman Islands Nacra 7s Pool C
03.12 Mexico City Mexico 'B' 56-0 Curaçao Nacra 7s Pool A
03.12 Mexico City (Mexico) Jamaica 28-28 Trinidad & Tobago Nacra 7s Pool A
03.12 Mexico City (Mexico) British Virgin Islands 35-14 Saint Lucia Nacra 7s Pool B
03.12 Mexico City (Mexico) Barbados 33-10 Bermuda Nacra 7s Pool B
03.12 Mexico City (Mexico) Guyana 47-0 Saint Vincent & the Grenadines Nacra 7s Pool C
03.12 Mexico City Mexico 35-0 Cayman Islands Nacra 7s Pool C
30.11 Harare (Zimbabwe) Tunisia 15-7 Senegal African Sevens Pool A
30.11 Harare Zimbabwe 14-7 Namibia African Sevens Pool B
30.11 Harare (Zimbabwe) Madagascar 32-0 Zambia African Sevens Pool A
30.11 Harare (Zimbabwe) Uganda 28-10 Nigeria African Sevens Pool B
30.11 Harare (Zimbabwe) South Africa 'B' 29-0 Botswana African Sevens Pool A
30.11 Harare (Zimbabwe) Kenya 'B' 52-0 Ivory Coast African Sevens Pool B
30.11 Harare (Zimbabwe) Zambia 26-14 Ivory Coast African Sevens 9th-12th Place Semi-Final
30.11 Harare (Zimbabwe) Botswana 17-7 Nigeria African Sevens 9th-12th Place Semi-Final
30.11 Harare (Zimbabwe) Uganda 19-12 Madagascar African Sevens 5th-8th Place Semi-Final
30.11 Harare (Zimbabwe) Namibia 34-0 Senegal African Sevens 5th-8th Place Semi-Final
30.11 Harare (Zimbabwe) Zimbabwe 12-19 South Africa 'B' African Sevens Semi-Final
30.11 Harare (Zimbabwe) Kenya 'B' 29-5 Tunisia African Sevens Semi-Final
30.11 Harare (Zimbabwe) Nigeria 24-21 Ivory Coast African Sevens 11th Place Match
30.11 Harare (Zimbabwe) Zambia 21-19 Botswana African Sevens 9th Place Match
30.11 Harare (Zimbabwe) Madagascar 47-5 Senegal African Sevens 7th Place Match
30.11 Harare (Zimbabwe) Namibia 19-12 Uganda African Sevens 5th Place Match
30.11 Harare Zimbabwe 41-5 Tunisia African Sevens 3rd Place Match
30.11 Harare (Zimbabwe) South Africa 'B' 38-5 Kenya 'B' African Sevens Final
29.11 Harare (Zimbabwe) Madagascar 33-7 Botswana African Sevens Pool A
29.11 Harare (Zimbabwe) Uganda 36-7 Ivory Coast African Sevens Pool B
29.11 Harare (Zimbabwe) Tunisia 21-5 Zambia African Sevens Pool A
29.11 Harare Zimbabwe 26-19 Nigeria African Sevens Pool B
29.11 Harare (Zimbabwe) South Africa 'B' 38-0 Senegal African Sevens Pool A
29.11 Harare (Zimbabwe) Kenya 'B' 14-7 Namibia African Sevens Pool B
29.11 Harare (Zimbabwe) Zambia 19-12 Botswana African Sevens Pool A
29.11 Harare (Zimbabwe) Nigeria 28-0 Ivory Coast African Sevens Pool B
29.11 Harare (Zimbabwe) Senegal 24-14 Madagascar African Sevens Pool A
29.11 Harare (Zimbabwe) Namibia 26-21 Uganda African Sevens Pool B
29.11 Harare (Zimbabwe) South Africa 'B' 28-0 Tunisia African Sevens Pool A
29.11 Harare Zimbabwe 17-19 Kenya 'B' African Sevens Pool B
29.11 Harare (Zimbabwe) Senegal 19-10 Botswana African Sevens Pool A
29.11 Harare (Zimbabwe) Namibia 45-0 Ivory Coast African Sevens Pool B
29.11 Harare (Zimbabwe) South Africa 'B' 33-0 Zambia African Sevens Pool A
29.11 Harare (Zimbabwe) Kenya 'B' 38-5 Nigeria African Sevens Pool B
29.11 Harare (Zimbabwe) Tunisia 12-10 Madagascar African Sevens Pool A
29.11 Harare Zimbabwe 19-12 Uganda African Sevens Pool B
29.11 Harare (Zimbabwe) Zambia 26-17 Senegal African Sevens Pool A
29.11 Harare (Zimbabwe) Namibia 49-0 Nigeria African Sevens Pool B
29.11 Harare (Zimbabwe) Tunisia 17-12 Botswana African Sevens Pool A
29.11 Harare Zimbabwe 53-0 Ivory Coast African Sevens Pool B
29.11 Harare (Zimbabwe) South Africa 'B' 47-0 Madagascar African Sevens Pool A
29.11 Harare (Zimbabwe) Uganda 14-12 Kenya 'B' African Sevens Pool B
29.11 Veracruz (Mexico) Mexico 27-7 Bermuda Central American & Caribbean Games Quarter-Final
29.11 Veracruz (Mexico) Venezuela 22-7 Barbados Central American & Caribbean Games Quarter-Final
29.11 Veracruz (Mexico) Trinidad & Tobago 24-0 Cayman Islands Central American & Caribbean Games Quarter-Final
29.11 Veracruz (Mexico) Colombia 31-0 Costa Rica Central American & Caribbean Games Quarter-Final
29.11 Veracruz (Mexico) Barbados 19-14 Bermuda
After extra time
Central American & Caribbean Games 5th-8th Place Semi-Final
29.11 Veracruz (Mexico) Cayman Islands 28-7 Costa Rica Central American & Caribbean Games 5th-8th Place Semi-Final
29.11 Veracruz Mexico 24-7 Venezuela Central American & Caribbean Games Semi-Final
29.11 Veracruz (Mexico) Colombia 33-12 Trinidad & Tobago Central American & Caribbean Games Semi-Final
29.11 Veracruz (Mexico) Bermuda n/p Costa Rica
Match cancelled
Central American & Caribbean Games 7th Place Match
29.11 Veracruz (Mexico) Cayman Islands 14-10 Barbados Central American & Caribbean Games 5th Place Match
29.11 Veracruz (Mexico) Trinidad & Tobago 26-24 Venezuela Central American & Caribbean Games 3rd Place Match
29.11 Veracruz Mexico 0-41 Colombia Central American & Caribbean Games Final
28.11 Veracruz (Mexico) Trinidad & Tobago 14-5 Venezuela Central American & Caribbean Games Group A
28.11 Veracruz Mexico 31-7 Costa Rica Central American & Caribbean Games Group A
28.11 Veracruz (Mexico) Barbados 31-7 Cayman Islands Central American & Caribbean Games Group B
28.11 Veracruz (Mexico) Colombia 44-0 Bermuda Central American & Caribbean Games Group B
28.11 Veracruz (Mexico) Trinidad & Tobago 27-10 Costa Rica Central American & Caribbean Games Group A
28.11 Veracruz Mexico 12-10 Venezuela Central American & Caribbean Games Group A
28.11 Veracruz (Mexico) Barbados 45-12 Bermuda Central American & Caribbean Games Group B
28.11 Veracruz (Mexico) Colombia 33-7 Cayman Islands Central American & Caribbean Games Group B
28.11 Veracruz (Mexico) Venezuela 19-7 Costa Rica Central American & Caribbean Games Group A
28.11 Veracruz (Mexico) Cayman Islands 20-5 Bermuda Central American & Caribbean Games Group B
28.11 Veracruz Mexico 19-12 Trinidad & Tobago Central American & Caribbean Games Group A
28.11 Veracruz (Mexico) Colombia 24-0 Barbados Central American & Caribbean Games Group B
23.11 Corrientes Argentina 'B' 47-7 Paraguay South American 7s Circuit Semi-Final
23.11 Corrientes (Argentina) Chile 29-5 Uruguay South American 7s Circuit Semi-Final
23.11 Corrientes (Argentina) Uruguay 21-0 Paraguay South American 7s Circuit 3rd Place Match
23.11 Corrientes Argentina 'B' 5-7 Chile South American 7s Circuit Final
22.11 Corrientes (Argentina) Chile 26-0 Uruguay South American 7s Circuit Group Stage
22.11 Corrientes Argentina 'B' 31-7 Paraguay South American 7s Circuit Group Stage
22.11 Corrientes (Argentina) Uruguay 17-7 Paraguay South American 7s Circuit Group Stage
22.11 Corrientes Argentina 'B' 24-5 Chile South American 7s Circuit Group Stage
22.11 Corrientes Argentina 'B' 22-7 Uruguay South American 7s Circuit Group Stage
22.11 Corrientes (Argentina) Chile 47-0 Paraguay South American 7s Circuit Group Stage
01.11 Al Ain (United Arab Emirates) Afghanistan 54-0 Saudi Arabia Asian Development Sevens Group Stage
01.11 Al Ain United Arab Emirates 14-24 Lebanon Asian Development Sevens Group Stage
01.11 Al Ain (United Arab Emirates) Iran 19-7 Jordan Asian Development Sevens Group Stage
01.11 Al Ain United Arab Emirates 14-7 Afghanistan Asian Development Sevens Group Stage
01.11 Al Ain (United Arab Emirates) Iran 44-0 Saudi Arabia Asian Development Sevens Group Stage
01.11 Al Ain (United Arab Emirates) Lebanon 17-7 Jordan Asian Development Sevens Group Stage
01.11 Al Ain (United Arab Emirates) Afghanistan 27-0 Saudi Arabia Asian Development Sevens 5th Place Match
01.11 Al Ain United Arab Emirates 28-7 Jordan Asian Development Sevens 3rd Place Match
01.11 Al Ain (United Arab Emirates) Iran 10-5 Lebanon Asian Development Sevens Final
31.10 Al Ain (United Arab Emirates) Iran 26-0 Afghanistan Asian Development Sevens Group Stage
31.10 Al Ain United Arab Emirates 19-7 Jordan Asian Development Sevens Group Stage
31.10 Al Ain (United Arab Emirates) Lebanon 29-5 Saudi Arabia Asian Development Sevens Group Stage
31.10 Al Ain (United Arab Emirates) Afghanistan 17-14 Jordan Asian Development Sevens Group Stage
31.10 Al Ain (United Arab Emirates) Iran 28-14 Lebanon Asian Development Sevens Group Stage
31.10 Al Ain United Arab Emirates 44-7 Saudi Arabia Asian Development Sevens Group Stage
31.10 Al Ain (United Arab Emirates) Afghanistan 29-12 Lebanon Asian Development Sevens Group Stage
31.10 Al Ain (United Arab Emirates) Jordan 43-0 Saudi Arabia Asian Development Sevens Group Stage
31.10 Al Ain United Arab Emirates 0-26 Iran Asian Development Sevens Group Stage
19.10 Beijing (China) Singapore 45-5 United Arab Emirates Asian Sevens 9th-12th Place Semi-Final
19.10 Beijing China 43-0 Malaysia Asian Sevens 9th-12th Place Semi-Final
19.10 Beijing (China) Sri Lanka 22-12 Philippines Asian Sevens Quarter-Final
19.10 Beijing (China) Hong Kong 55-0 Thailand Asian Sevens Quarter-Final
19.10 Beijing (China) Japan 14-12 Kazakhstan Asian Sevens Quarter-Final
19.10 Beijing (China) South Korea 17-10 Taiwan Asian Sevens Quarter-Final
19.10 Beijing (China) Philippines 21-19 Thailand Asian Sevens 5th-8th Place Semi-Final
19.10 Beijing (China) Kazakhstan 20-12 Taiwan Asian Sevens 5th-8th Place Semi-Final
19.10 Beijing (China) Hong Kong 28-0 Sri Lanka Asian Sevens Semi-Final
19.10 Beijing (China) South Korea 24-21 Japan Asian Sevens Semi-Final
19.10 Beijing (China) Malaysia 53-0 United Arab Emirates Asian Sevens 11th Place Match
19.10 Beijing China 31-7 Singapore Asian Sevens 9th Place Match
19.10 Beijing (China) Taiwan 26-7 Thailand Asian Sevens 7th Place Match
19.10 Beijing (China) Kazakhstan 26-10 Philippines Asian Sevens 5th Place Match
19.10 Beijing (China) Japan 24-19 Sri Lanka Asian Sevens 3rd Place Match
19.10 Beijing (China) Hong Kong 36-19 South Korea Asian Sevens Final
18.10 Beijing (China) Taiwan 29-17 Singapore Asian Sevens Pool A
18.10 Beijing (China) Kazakhstan 26-14 Malaysia Asian Sevens Pool B
18.10 Beijing (China) Thailand 38-5 United Arab Emirates Asian Sevens Pool C
18.10 Beijing China 19-21 Philippines Asian Sevens Pool D
18.10 Beijing (China) Hong Kong 38-7 Taiwan Asian Sevens Pool A
18.10 Beijing (China) Sri Lanka 31-12 Kazakhstan Asian Sevens Pool B
18.10 Beijing (China) South Korea 50-7 United Arab Emirates Asian Sevens Pool C
18.10 Beijing (China) Japan 21-19 Philippines Asian Sevens Pool D
18.10 Beijing (China) Hong Kong 33-0 Singapore Asian Sevens Pool A
18.10 Beijing (China) Sri Lanka 26-10 Malaysia Asian Sevens Pool B
18.10 Beijing (China) South Korea 31-7 Thailand Asian Sevens Pool C
18.10 Beijing China 14-26 Japan Asian Sevens Pool D
12.10 Gold Coast (Australia) France 21-19 Canada IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
12.10 Gold Coast (Australia) Scotland 24-12 American Samoa IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
12.10 Gold Coast (Australia) USA 26-5 Japan IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
12.10 Gold Coast (Australia) Portugal 19-17 Kenya IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
12.10 Gold Coast (Australia) England 31-7 New Zealand IRB Sevens Quarter-Final
12.10 Gold Coast (Australia) Fiji 31-10 Wales IRB Sevens Quarter-Final
12.10 Gold Coast (Australia) Samoa 24-21 Argentina IRB Sevens Quarter-Final
12.10 Gold Coast Australia 10-12 South Africa IRB Sevens Quarter-Final
12.10 Gold Coast (Australia) Canada 50-0 American Samoa IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
12.10 Gold Coast (Australia) Kenya 17-15 Japan IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
12.10 Gold Coast (Australia) France 26-0 Scotland IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
12.10 Gold Coast (Australia) USA 33-0 Portugal IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
12.10 Gold Coast (Australia) New Zealand 39-5 Wales IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
12.10 Gold Coast (Australia) Australia 17-21 Argentina IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
12.10 Gold Coast (Australia) Fiji 48-7 England IRB Sevens Semi-Final
12.10 Gold Coast (Australia) Samoa 28-12 South Africa IRB Sevens Semi-Final
12.10 Gold Coast (Australia) Canada 40-7 Kenya IRB Sevens 13th Place Match
12.10 Gold Coast (Australia) USA 31-15 France IRB Sevens 9th Place Match
12.10 Gold Coast (Australia) New Zealand 36-21 Argentina IRB Sevens 5th Place Match
12.10 Gold Coast (Australia) England 19-0 South Africa IRB Sevens 3rd Place Match
12.10 Gold Coast (Australia) Fiji 31-24 Samoa IRB Sevens Final
11.10 Gold Coast (Australia) Argentina 21-19 England IRB Sevens Pool D
11.10 Gold Coast (Australia) USA 17-15 Canada IRB Sevens Pool D
11.10 Gold Coast (Australia) New Zealand 36-7 France IRB Sevens Pool A
11.10 Gold Coast (Australia) Samoa 40-14 Japan IRB Sevens Pool A
11.10 Gold Coast (Australia) South Africa 19-12 Wales IRB Sevens Pool B
11.10 Gold Coast (Australia) Kenya 42-0 American Samoa IRB Sevens Pool B
11.10 Gold Coast (Australia) Fiji 40-7 Scotland IRB Sevens Pool C
11.10 Gold Coast Australia 29-0 Portugal IRB Sevens Pool C
11.10 Gold Coast (Australia) England 14-7 USA IRB Sevens Pool D
11.10 Gold Coast (Australia) Argentina 14-12 Canada IRB Sevens Pool D
11.10 Gold Coast (Australia) New Zealand 59-0 Japan IRB Sevens Pool A
11.10 Gold Coast (Australia) Samoa 19-12 France IRB Sevens Pool A
11.10 Gold Coast (Australia) South Africa 48-0 American Samoa IRB Sevens Pool B
11.10 Gold Coast (Australia) Wales 24-19 Kenya IRB Sevens Pool B
11.10 Gold Coast (Australia) Fiji 38-0 Portugal IRB Sevens Pool C
11.10 Gold Coast Australia 24-14 Scotland IRB Sevens Pool C
11.10 Gold Coast (Australia) Argentina 26-12 USA IRB Sevens Pool D
11.10 Gold Coast (Australia) England 19-12 Canada IRB Sevens Pool D
11.10 Gold Coast (Australia) France 33-14 Japan IRB Sevens Pool A
11.10 Gold Coast (Australia) New Zealand 2817- Samoa IRB Sevens Pool A
11.10 Gold Coast (Australia) Wales 36-0 American Samoa IRB Sevens Pool B
11.10 Gold Coast (Australia) South Africa 45-0 Kenya IRB Sevens Pool B
11.10 Gold Coast (Australia) Portugal 21-21 Scotland IRB Sevens Pool C
11.10 Gold Coast Australia 12-35 Fiji IRB Sevens Pool C
04.10 Noosa (Australia) Fiji 49-7 Tonga Oceania Sevens Quarter-Final
04.10 Noosa (Australia) Samoa 31-7 Cook Islands Oceania Sevens Quarter-Final
04.10 Noosa (Australia) Australia 59-0 American Samoa Oceania Sevens Quarter-Final
04.10 Noosa (Australia) New Zealand 54-0 Papua New Guinea Oceania Sevens Quarter-Final
04.10 Noosa (Australia) Solomon Islands 14-12 Tahiti Oceania Sevens 9th-12th Place Semi-Final
04.10 Noosa (Australia) Niue 19-0 New Caledonia Oceania Sevens 9th-12th Place Semi-Final
04.10 Noosa (Australia) Tonga 29-5 Cook Islands Oceania Sevens 5th-8th Place Semi-Final
04.10 Noosa (Australia) Papua New Guinea 27-10 American Samoa Oceania Sevens 5th-8th Place Semi-Final
04.10 Noosa (Australia) Fiji 24-12 Samoa Oceania Sevens Semi-Final
04.10 Noosa Australia 14-19 New Zealand Oceania Sevens Semi-Final
04.10 Noosa (Australia) New Caledonia 31-10 Tahiti Oceania Sevens 11th Place Match
04.10 Noosa (Australia) Solomon Islands 19-14 Niue Oceania Sevens 9th Place Match
04.10 Noosa (Australia) Cook Islands 36-19 American Samoa Oceania Sevens 7th Place Match
04.10 Noosa (Australia) Papua New Guinea 26-17 Tonga Oceania Sevens 5th Place Match
04.10 Noosa (Australia) Australia 7-33 Samoa Oceania Sevens 3rd Place Match
04.10 Noosa (Australia) Fiji 21-5 New Zealand Oceania Sevens Final
03.10 Noosa (Australia) American Samoa 12-12 Papua New Guinea Oceania Sevens Pool A
03.10 Noosa (Australia) New Zealand 57-7 Niue Oceania Sevens Pool A
03.10 Noosa (Australia) Cook Islands 21-5 Solomon Islands Oceania Sevens Pool B
03.10 Noosa (Australia) Fiji 64-0 Tahiti Oceania Sevens Pool B
03.10 Noosa Australia 21-0 Tonga Oceania Sevens Pool C
03.10 Noosa (Australia) Samoa 40-7 New Caledonia Oceania Sevens Pool C
03.10 Noosa (Australia) American Samoa 15-10 Niue Oceania Sevens Pool A
03.10 Noosa (Australia) New Zealand 48-0 Papua New Guinea Oceania Sevens Pool A
03.10 Noosa (Australia) Cook Islands 26-5 Tahiti Oceania Sevens Pool B
03.10 Noosa (Australia) Fiji 36-0 Solomon Islands Oceania Sevens Pool B
03.10 Noosa Australia 40-7 New Caledonia Oceania Sevens Pool C
03.10 Noosa (Australia) Samoa 29-7 Tonga Oceania Sevens Pool C
03.10 Noosa (Australia) Papua New Guinea 33-5 Niue Oceania Sevens Pool A
03.10 Noosa (Australia) New Zealand 20-5 American Samoa Oceania Sevens Pool A
03.10 Noosa (Australia) Solomon Islands 26-7 Tahiti Oceania Sevens Pool B
03.10 Noosa (Australia) Fiji 34-0 Cook Islands Oceania Sevens Pool B
03.10 Noosa (Australia) Tonga 24-12 New Caledonia Oceania Sevens Pool C
03.10 Noosa Australia 26-12 Samoa Oceania Sevens Pool C
02.10 Incheon (South Korea) Pakistan 12-7 Saudi Arabia Asian Games 11th Place Match
02.10 Incheon (South Korea) Malaysia 35-5 Lebanon Asian Games 9th Place Match
02.10 Incheon (South Korea) Philippines 45-0 Thailand Asian Games 5th-8th Place Semi-Final
02.10 Incheon (South Korea) China 22-7 Taiwan Asian Games 5th-8th Place Semi-Final
02.10 Incheon South Korea 7-15 Hong Kong Asian Games Semi-Final
02.10 Incheon (South Korea) Japan 40-0 Sri Lanka Asian Games Semi-Final
02.10 Incheon (South Korea) Thailand 12-10 Taiwan Asian Games 7th Place Match
02.10 Incheon (South Korea) Philippines 28-21 China Asian Games 5th Place Match
02.10 Incheon South Korea 17-14 Sri Lanka Asian Games 3rd Place Match
02.10 Incheon (South Korea) Japan 24-12 Hong Kong Asian Games Final
01.10 Incheon (South Korea) Japan 57-0 Malaysia Asian Games Group A
01.10 Incheon (South Korea) Thailand 46-5 Saudi Arabia Asian Games Group A
01.10 Incheon (South Korea) Hong Kong 19-5 China Asian Games Group B
01.10 Incheon (South Korea) Philippines 59-0 Pakistan Asian Games Group B
01.10 Incheon South Korea 21-12 Sri Lanka Asian Games Group C
01.10 Incheon (South Korea) Taiwan 54-5 Lebanon Asian Games Group C
01.10 Incheon (South Korea) Malaysia 36-0 Pakistan Asian Games 9th-12th Place Semi-Final
01.10 Incheon (South Korea) Lebanon 22-7 Saudi Arabia Asian Games 9th-12th Place Semi-Final
01.10 Incheon (South Korea) Hong Kong 21-0 Philippines Asian Games Quarter-Final
01.10 Incheon South Korea 31-12 Thailand Asian Games Quarter-Final
01.10 Incheon (South Korea) Sri Lanka 24-19 China
After extra time
Asian Games Quarter-Final
01.10 Incheon (South Korea) Japan 57-0 Taiwan Asian Games Quarter-Final
30.09 Incheon (South Korea) Japan 74-0 Saudi Arabia Asian Games Group A
30.09 Incheon (South Korea) Thailand 17-10 Malaysia Asian Games Group A
30.09 Incheon (South Korea) Hong Kong 72-0 Pakistan Asian Games Group B
30.09 Incheon (South Korea) China 19-14 Philippines Asian Games Group B
30.09 Incheon South Korea 38-7 Lebanon Asian Games Group C
30.09 Incheon (South Korea) Sri Lanka 24-7 Taiwan Asian Games Group C
30.09 Incheon (South Korea) Japan 61-0 Thailand Asian Games Group A
30.09 Incheon (South Korea) Malaysia 55-0 Saudi Arabia Asian Games Group A
30.09 Incheon (South Korea) Hong Kong 40-0 Philippines Asian Games Group B
30.09 Incheon (South Korea) China 48-0 Pakistan Asian Games Group B
30.09 Incheon South Korea 35-12 Taiwan Asian Games Group C
30.09 Incheon (South Korea) Sri Lanka 54-0 Lebanon Asian Games Group C
28.09 Nairobi Kenya 'B' 12-28 Germany Safari Sevens 9th-12th Place Semi-Final
27.09 Nairobi (Kenya) Argentina 19-7 Uganda Safari Sevens Pool D
27.09 Nairobi Kenya 20-14 Germany Safari Sevens Pool A
21.09 Bucharest (Romania) Russia 28-10 Wales Grand Prix Series Quarter-Final
21.09 Bucharest (Romania) France 19-12 Germany Grand Prix Series Quarter-Final
21.09 Bucharest (Romania) Scotland 28-14 Belgium Grand Prix Series Quarter-Final
21.09 Bucharest (Romania) Spain 17-15 England Grand Prix Series Quarter-Final
21.09 Bucharest Romania 5-14 Georgia Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
21.09 Bucharest (Romania) Portugal 21-14 Italy Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
21.09 Bucharest (Romania) Wales 24-14 England Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
21.09 Bucharest (Romania) Belgium 17-7 Germany Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
21.09 Bucharest (Romania) Spain 14-7 Russia Grand Prix Series Semi-Final
21.09 Bucharest (Romania) France 14-5 Scotland Grand Prix Series Semi-Final
21.09 Bucharest Romania 12-20 Italy Grand Prix Series 11th Place Match
21.09 Bucharest (Romania) Georgia 12-7 Portugal Grand Prix Series 9th Place Match
21.09 Bucharest (Romania) Germany 24-12 England Grand Prix Series 7th Place Match
21.09 Bucharest (Romania) Belgium 24-19 Wales Grand Prix Series 5th Place Match
21.09 Bucharest (Romania) Scotland 14-12 Russia Grand Prix Series 3rd Place Match
21.09 Bucharest (Romania) France 21-17 Spain Grand Prix Series Final
20.09 Bucharest (Romania) England 22-0 Georgia Grand Prix Series Pool A
20.09 Bucharest (Romania) France 26-7 Italy Grand Prix Series Pool B
20.09 Bucharest Romania 0-43 Russia Grand Prix Series Pool C
20.09 Bucharest (Romania) Belgium 21-12 Wales Grand Prix Series Pool A
20.09 Bucharest (Romania) Germany 19-17 Scotland Grand Prix Series Pool B
20.09 Bucharest (Romania) Spain 19-14 Portugal Grand Prix Series Pool C
20.09 Bucharest (Romania) England 33-0 Wales Grand Prix Series Pool A
20.09 Bucharest (Romania) France 26-21 Germany Grand Prix Series Pool B
20.09 Bucharest (Romania) Russia 19-0 Portugal Grand Prix Series Pool C
20.09 Bucharest (Romania) Belgium 17-14 Georgia Grand Prix Series Pool A
20.09 Bucharest (Romania) Scotland 19-15 Italy Grand Prix Series Pool B
20.09 Bucharest Romania 0-34 Spain Grand Prix Series Pool C
20.09 Bucharest (Romania) Wales 38-5 Georgia Grand Prix Series Pool A
20.09 Bucharest (Romania) Italy 12-10 Germany Grand Prix Series Pool B
20.09 Bucharest Romania 21-14 Portugal Grand Prix Series Pool C
20.09 Bucharest (Romania) Belgium 17-14 England Grand Prix Series Pool A
20.09 Bucharest (Romania) France 17-12 Scotland Grand Prix Series Pool B
20.09 Bucharest (Romania) Russia 17-14 Spain Grand Prix Series Pool C
14.09 Stretford England 35-0 Germany Grand Prix Series Quarter-Final
14.09 Stretford (England) Spain 19-14 Belgium Grand Prix Series Quarter-Final
14.09 Stretford (England) France 19-12 Wales Grand Prix Series Quarter-Final
14.09 Stretford (England) Russia 17-0 Scotland Grand Prix Series Quarter-Final
14.09 Stretford (England) Romania 17-10 Georgia Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
14.09 Stretford (England) Portugal 12-7 Italy Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
14.09 Stretford (England) Scotland 35-12 Germany Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
14.09 Stretford (England) Belgium 17-10 Wales Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
14.09 Stretford (England) England 26-5 Russia Grand Prix Series Semi-Final
14.09 Stretford (England) France 14-12 Spain Grand Prix Series Semi-Final
14.09 Stretford (England) Italy 17-14 Georgia Grand Prix Series 11th Place Match
14.09 Stretford (England) Portugal 26-7 Romania Grand Prix Series 9th Place Match
14.09 Stretford (England) Wales 19-12 Germany Grand Prix Series 7th Place Match
14.09 Stretford (England) Scotland 33-7 Belgium Grand Prix Series 5th Place Match
14.09 Stretford (England) Russia 33-7 Spain Grand Prix Series 3rd Place Match
14.09 Stretford England 28-21 France Grand Prix Series Final
13.09 Stretford England 42-12 Romania Grand Prix Series Pool A
13.09 Stretford (England) Germany 19-14 Portugal Grand Prix Series Pool B
13.09 Stretford (England) Spain 12-5 Scotland Grand Prix Series Pool C
13.09 Stretford (England) Russia 21-7 Belgium Grand Prix Series Pool A
13.09 Stretford (England) France 21-12 Wales Grand Prix Series Pool B
13.09 Stretford (England) Georgia 20-7 Italy Grand Prix Series Pool C
13.09 Stretford England 24-12 Belgium Grand Prix Series Pool A
13.09 Stretford (England) France 26-26 Portugal Grand Prix Series Pool B
13.09 Stretford (England) Scotland 24-19 Italy Grand Prix Series Pool C
13.09 Stretford (England) Russia 31-0 Romania Grand Prix Series Pool A
13.09 Stretford (England) Wales 26-24 Germany Grand Prix Series Pool B
13.09 Stretford (England) Spain 24-17 Georgia Grand Prix Series Pool C
13.09 Stretford (England) Belgium 38-7 Romania Grand Prix Series Pool A
13.09 Stretford (England) France 39-10 Germany Grand Prix Series Pool B
13.09 Stretford (England) Spain 22-0 Italy Grand Prix Series Pool C
13.09 Stretford England 26-0 Russia Grand Prix Series Pool A
13.09 Stretford (England) Wales 26-19 Portugal Grand Prix Series Pool B
13.09 Stretford (England) Scotland 45-0 Georgia Grand Prix Series Pool C
07.09 Petaling Jaya Malaysia 7-28 Sri Lanka Asian Sevens Quarter-Final
07.09 Petaling Jaya (Malaysia) Hong Kong 49-0 Singapore Asian Sevens Quarter-Final
07.09 Petaling Jaya (Malaysia) South Korea 21-17 China Asian Sevens Quarter-Final
07.09 Petaling Jaya (Malaysia) Japan 47-7 Thailand Asian Sevens Quarter-Final
07.09 Petaling Jaya (Malaysia) Philippines 19-5 Taiwan Asian Sevens 9th-12th Place Semi-Final
07.09 Petaling Jaya (Malaysia) Kazakhstan 34-7 United Arab Emirates Asian Sevens 9th-12th Place Semi-Final
07.09 Petaling Jaya Malaysia 21-12 Singapore Asian Sevens 5th-8th Place Semi-Final
07.09 Petaling Jaya (Malaysia) China 45-10 Thailand Asian Sevens 5th-8th Place Semi-Final
07.09 Petaling Jaya (Malaysia) Hong Kong 10-7 Sri Lanka Asian Sevens Semi-Final
07.09 Petaling Jaya (Malaysia) Japan 19-12 South Korea Asian Sevens Semi-Final
07.09 Petaling Jaya (Malaysia) Taiwan 24-7 United Arab Emirates Asian Sevens 11th Place Match
07.09 Petaling Jaya (Malaysia) Kazakhstan 19-10 Philippines Asian Sevens 9th Place Match
07.09 Petaling Jaya (Malaysia) Thailand 19-14 Singapore Asian Sevens 7th Place Match
07.09 Petaling Jaya Malaysia 19-24 China Asian Sevens 5th Place Match
07.09 Petaling Jaya (Malaysia) South Korea 26-14 Sri Lanka Asian Sevens 3rd Place Match
07.09 Petaling Jaya (Malaysia) Hong Kong 24-7 Japan Asian Sevens Final
06.09 Petaling Jaya (Malaysia) Thailand 14-7 Philippines Asian Sevens Pool A
06.09 Petaling Jaya (Malaysia) China 26-0 Kazakhstan Asian Sevens Pool B
06.09 Petaling Jaya (Malaysia) Singapore 33-0 Taiwan Asian Sevens Pool C
06.09 Petaling Jaya Malaysia 29-7 United Arab Emirates Asian Sevens Pool D
06.09 Petaling Jaya (Malaysia) Hong Kong 45-0 Thailand Asian Sevens Pool A
06.09 Petaling Jaya (Malaysia) Sri Lanka 38-17 Kazakhstan Asian Sevens Pool B
06.09 Petaling Jaya (Malaysia) Japan 40-0 Taiwan Asian Sevens Pool C
06.09 Petaling Jaya (Malaysia) South Korea 48-0 United Arab Emirates Asian Sevens Pool D
06.09 Petaling Jaya (Malaysia) Hong Kong 31-0 Philippines Asian Sevens Pool A
06.09 Petaling Jaya (Malaysia) Sri Lanka 33-22 China Asian Sevens Pool B
06.09 Petaling Jaya (Malaysia) Japan 52-0 Singapore Asian Sevens Pool C
06.09 Petaling Jaya Malaysia 5-33 South Korea Asian Sevens Pool D
24.08 Hong Kong (Hong Kong) Taiwan 29-0 United Arab Emirates Asian Sevens 9th-12th Place Semi-Final
24.08 Hong Kong (Hong Kong) Thailand 24-7 Kazakhstan Asian Sevens 9th-12th Place Semi-Final
24.08 Hong Kong (Hong Kong) South Korea 29-12 Philippines Asian Sevens Quarter-Final
24.08 Hong Kong (Hong Kong) Japan 19-7 China Asian Sevens Quarter-Final
24.08 Hong Kong Hong Kong 38-0 Singapore Asian Sevens Quarter-Final
24.08 Hong Kong (Hong Kong) Sri Lanka 31-19 Malaysia Asian Sevens Quarter-Final
24.08 Hong Kong (Hong Kong) China 21-7 Philippines Asian Sevens 5th-8th Place Semi-Final
24.08 Hong Kong (Hong Kong) Singapore 12-10 Malaysia Asian Sevens 5th-8th Place Semi-Final
24.08 Hong Kong (Hong Kong) South Korea 28-21 Japan Asian Sevens Semi-Final
24.08 Hong Kong Hong Kong 21-0 Sri Lanka Asian Sevens Semi-Final
24.08 Hong Kong (Hong Kong) Kazakhstan 40-5 United Arab Emirates Asian Sevens 11th Place Match
24.08 Hong Kong (Hong Kong) Thailand 19-12 Taiwan Asian Sevens 9th Place Match
24.08 Hong Kong (Hong Kong) Philippines 24-7 Malaysia Asian Sevens 7th Place Match
24.08 Hong Kong (Hong Kong) China 31-0 Singapore Asian Sevens 5th Place Match
24.08 Hong Kong (Hong Kong) Japan 42-12 Sri Lanka Asian Sevens 3rd Place Match
24.08 Hong Kong Hong Kong 40-0 South Korea Asian Sevens Final
23.08 Hong Kong (Hong Kong) Malaysia 40-0 United Arab Emirates Asian Sevens Pool A
23.08 Hong Kong (Hong Kong) Singapore 21-12 Thailand Asian Sevens Pool B
23.08 Hong Kong (Hong Kong) China 19-12 Taiwan Asian Sevens Pool C
23.08 Hong Kong (Hong Kong) Philippines 31-0 Kazakhstan Asian Sevens Pool D
23.08 Hong Kong (Hong Kong) Japan 51-0 United Arab Emirates Asian Sevens Pool A
23.08 Hong Kong (Hong Kong) South Korea 50-0 Singapore Asian Sevens Pool B
23.08 Hong Kong (Hong Kong) Sri Lanka 17-5 China Asian Sevens Pool C
23.08 Hong Kong Hong Kong 38-5 Kazakhstan Asian Sevens Pool D
23.08 Hong Kong (Hong Kong) Japan 28-0 Malaysia Asian Sevens Pool A
23.08 Hong Kong (Hong Kong) South Korea 35-10 Thailand Asian Sevens Pool B
23.08 Hong Kong (Hong Kong) Sri Lanka 40-12 Taiwan Asian Sevens Pool C
23.08 Hong Kong Hong Kong 24-0 Philippines Asian Sevens Pool D
27.07 Glasgow (Scotland) Canada 33-0 Trinidad & Tobago Commonwealth Games 9th-16th Place Quarter-Final
27.07 Glasgow (Scotland) Uganda 35-0 Malaysia Commonwealth Games 9th-16th Place Quarter-Final
27.07 Glasgow (Scotland) Papua New Guinea 17-12 Sri Lanka Commonwealth Games 9th-16th Place Quarter-Final
27.07 Glasgow (Scotland) Cook Islands 31-7 Barbados Commonwealth Games 9th-16th Place Quarter-Final
27.07 Glasgow (Scotland) New Zealand 19-7 Kenya Commonwealth Games Quarter-Final
27.07 Glasgow (Scotland) Australia 21-19 Wales Commonwealth Games Quarter-Final
27.07 Glasgow (Scotland) Samoa 15-14 England Commonwealth Games Quarter-Final
27.07 Glasgow Scotland 12-35 South Africa Commonwealth Games Quarter-Final
27.07 Glasgow (Scotland) Trinidad & Tobago 15-10 Malaysia Commonwealth Games 13th-16th Place Semi-Final
27.07 Glasgow (Scotland) Sri Lanka 34-0 Barbados Commonwealth Games 13th-16th Place Semi-Final
27.07 Glasgow (Scotland) Canada 32-0 Uganda Commonwealth Games 9th-12th Place Semi-Final
27.07 Glasgow (Scotland) Cook Islands 24-12 Papua New Guinea Commonwealth Games 9th-12th Place Semi-Final
27.07 Glasgow (Scotland) Wales 28-5 Kenya Commonwealth Games 5th-8th Place Semi-Final
27.07 Glasgow Scotland 12-15 England Commonwealth Games 5th-8th Place Semi-Final
27.07 Glasgow (Scotland) New Zealand 19-7 Australia Commonwealth Games Semi-Final
27.07 Glasgow (Scotland) South Africa 35-7 Samoa Commonwealth Games Semi-Final
27.07 Glasgow (Scotland) Sri Lanka 43-7 Trinidad & Tobago Commonwealth Games 13th Place Match
27.07 Glasgow (Scotland) Canada 50-7 Cook Islands Commonwealth Games 9th Place Match
27.07 Glasgow (Scotland) England 17-15 Wales Commonwealth Games 5th Place Match
27.07 Glasgow (Scotland) Australia 24-0 Samoa Commonwealth Games 3rd Place Match
27.07 Glasgow (Scotland) South Africa 12-7 New Zealand Commonwealth Games Final
26.07 Glasgow (Scotland) New Zealand 39-0 Canada Commonwealth Games Pool A
26.07 Glasgow (Scotland) Australia 62-7 Sri Lanka Commonwealth Games Pool D
26.07 Glasgow (Scotland) Kenya 28-0 Cook Islands Commonwealth Games Pool B
26.07 Glasgow (Scotland) Samoa 33-14 Papua New Guinea Commonwealth Games Pool C
26.07 Glasgow (Scotland) Wales 52-0 Malaysia Commonwealth Games Pool C
26.07 Glasgow (Scotland) South Africa 36-0 Trinidad & Tobago Commonwealth Games Pool B
26.07 Glasgow (Scotland) Canada 68-5 Barbados Commonwealth Games Pool A
26.07 Glasgow (Scotland) Australia 43-5 Uganda Commonwealth Games Pool D
26.07 Glasgow (Scotland) England 57-0 Sri Lanka Commonwealth Games Pool D
26.07 Glasgow Scotland 14-17 New Zealand Commonwealth Games Pool A
26.07 Glasgow (Scotland) Papua New Guinea 36-7 Malaysia Commonwealth Games Pool C
26.07 Glasgow (Scotland) Cook Islands 33-10 Trinidad & Tobago Commonwealth Games Pool B
26.07 Glasgow Scotland 56-0 Barbados Commonwealth Games Pool A
26.07 Glasgow (Scotland) England 40-0 Uganda Commonwealth Games Pool D
26.07 Glasgow (Scotland) Wales 29-7 Papua New Guinea Commonwealth Games Pool C
26.07 Glasgow (Scotland) Samoa 54-0 Malaysia Commonwealth Games Pool C
26.07 Glasgow (Scotland) South Africa 50-0 Cook Islands Commonwealth Games Pool B
26.07 Glasgow (Scotland) Kenya 35-5 Trinidad & Tobago Commonwealth Games Pool B
26.07 Glasgow (Scotland) New Zealand 59-0 Barbados Commonwealth Games Pool A
26.07 Glasgow (Scotland) Uganda 17-14 Sri Lanka Commonwealth Games Pool D
26.07 Glasgow Scotland 21-5 Canada Commonwealth Games Pool A
26.07 Glasgow (Scotland) Samoa 19-12 Wales Commonwealth Games Pool C
26.07 Glasgow (Scotland) Australia 15-7 England Commonwealth Games Pool D
26.07 Glasgow (Scotland) South Africa 20-0 Kenya Commonwealth Games Pool B
29.06 Moscow (Russia) England 28-7 France Grand Prix Series Quarter-Final
29.06 Moscow (Russia) Scotland 17-12 Belgium
After extra time
Grand Prix Series Quarter-Final
29.06 Moscow (Russia) Portugal 28-7 Wales Grand Prix Series Quarter-Final
29.06 Moscow Russia 17-19 Georgia Grand Prix Series Quarter-Final
29.06 Moscow (Russia) Italy 24-5 Romania Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
29.06 Moscow (Russia) Spain 22-7 Germany Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
29.06 Moscow Russia 33-5 France Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
29.06 Moscow (Russia) Wales 31-5 Belgium Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
29.06 Moscow (Russia) England 33-5 Georgia Grand Prix Series Semi-Final
29.06 Moscow (Russia) Portugal 10-5 Scotland Grand Prix Series Semi-Final
29.06 Moscow (Russia) Germany 26-12 Romania Grand Prix Series 11th Place Match
29.06 Moscow (Russia) Italy 22-0 Spain Grand Prix Series 9th Place Match
29.06 Moscow (Russia) Belgium 43-0 France Grand Prix Series 7th Place Match
29.06 Moscow Russia 12-24 Wales Grand Prix Series 5th Place Match
29.06 Moscow (Russia) Scotland 38-12 Georgia Grand Prix Series 3rd Place Match
29.06 Moscow (Russia) England 47-12 Portugal Grand Prix Series Final
28.06 Moscow (Russia) France 19-0 Romania Grand Prix Series Pool A
28.06 Moscow (Russia) Belgium 14-7 Portugal Grand Prix Series Pool B
28.06 Moscow (Russia) Spain 19-14 Wales Grand Prix Series Pool C
28.06 Moscow (Russia) England 22-14 Georgia Grand Prix Series Pool A
28.06 Moscow (Russia) Scotland 29-7 Germany Grand Prix Series Pool B
28.06 Moscow Russia 12-0 Italy Grand Prix Series Pool C
28.06 Moscow (Russia) England 35-12 France Grand Prix Series Pool A
28.06 Moscow (Russia) Germany 19-7 Belgium Grand Prix Series Pool B
28.06 Moscow (Russia) Italy 14-7 Spain Grand Prix Series Pool C
28.06 Moscow (Russia) Georgia 38-0 Romania Grand Prix Series Pool A
28.06 Moscow (Russia) Scotland 12-7 Portugal Grand Prix Series Pool B
28.06 Moscow Russia 12-26 Wales Grand Prix Series Pool C
28.06 Moscow (Russia) England 45-0 Romania Grand Prix Series Pool A
28.06 Moscow (Russia) Portugal 17-5 Germany Grand Prix Series Pool B
28.06 Moscow (Russia) Wales 26-0 Italy Grand Prix Series Pool C
28.06 Moscow (Russia) Georgia 31-14 France Grand Prix Series Pool A
28.06 Moscow (Russia) Scotland 24-21 Belgium Grand Prix Series Pool B
28.06 Moscow Russia 10-7 Spain Grand Prix Series Pool C
28.06 Říčany Czech Republic 33-0 Belarus European Sevens Division B North, Pool A
28.06 Říčany (Czech Republic) Norway 36-0 Iceland European Sevens Division B North, Pool B
28.06 Říčany (Czech Republic) Slovakia 24-12 Estonia European Sevens Division B North, Pool B
28.06 Říčany (Czech Republic) Luxembourg 24-7 Bosnia & Herzegovina European Sevens Division B North, Pool A
28.06 Říčany (Czech Republic) Slovakia 24-5 Belarus European Sevens Division B North, Pool A
28.06 Říčany (Czech Republic) Luxembourg 56-0 Iceland European Sevens Division B North, Pool B
28.06 Říčany Czech Republic 45-5 Estonia European Sevens Division B North, Pool A
28.06 Říčany (Czech Republic) Norway 24-7 Bosnia & Herzegovina European Sevens Division B North, Pool B
28.06 Říčany (Czech Republic) Estonia 26-14 Belarus European Sevens Division B North, Pool A
28.06 Říčany (Czech Republic) Bosnia & Herzegovina 45-0 Iceland European Sevens Division B North, Pool B
28.06 Říčany Czech Republic 14-5 Slovakia European Sevens Division B North, Pool A
28.06 Říčany (Czech Republic) Norway 28-12 Luxembourg European Sevens Division B North, Pool B
28.06 Říčany (Czech Republic) Estonia 14-5 Iceland European Sevens Division B North, 5th-8th Place Semi-Final
28.06 Říčany (Czech Republic) Bosnia & Herzegovina 12-0 Belarus European Sevens Division B North, 5th-8th Place Semi-Final
28.06 Říčany Czech Republic 24-5 Luxembourg European Sevens Division B North, Semi-Final
28.06 Říčany (Czech Republic) Norway 26-0 Slovakia European Sevens Division B North, Semi-Final
28.06 Říčany (Czech Republic) Belarus 19-12 Iceland European Sevens Division B North, 7th Place Match
28.06 Říčany (Czech Republic) Bosnia & Herzegovina 19-17 Estonia European Sevens Division B North, 5th Place Match
28.06 Říčany (Czech Republic) Luxembourg 26-7 Slovakia European Sevens Division B North, 3rd Place Match
28.06 Říčany Czech Republic 35-7 Norway European Sevens Division B North, Final
15.06 Kaunas (Lithuania) Moldova 19-12 Monaco European Sevens Division A, 9th-11th Place Semi-Final
15.06 Kaunas (Lithuania) Poland 19-0 Latvia European Sevens Division A, Quarter-Final
15.06 Kaunas Lithuania 14-8 Israel European Sevens Division A, Quarter-Final
15.06 Kaunas Lithuania President's VII 0-31 Cyprus European Sevens Division A, Quarter-Final
15.06 Kaunas (Lithuania) Sweden 24-7 Ukraine European Sevens Division A, Quarter-Final
15.06 Kaunas (Lithuania) Ukraine 12-5 Latvia European Sevens Division A, 5th-8th Place Semi-Final
15.06 Kaunas Lithuania President's VII 17-12 Israel European Sevens Division A, 5th-8th Place Semi-Final
15.06 Kaunas (Lithuania) Poland 14-12 Sweden European Sevens Division A, Semi-Final
15.06 Kaunas Lithuania 15-7 Cyprus European Sevens Division A, Semi-Final
15.06 Kaunas (Lithuania) Denmark 31-0 Moldova European Sevens Division A, 9th Place Match
15.06 Kaunas (Lithuania) Israel 31-7 Latvia European Sevens Division A, 7th Place Match
15.06 Kaunas Lithuania President's VII 7-17 Ukraine European Sevens Division A, 5th Place Match
15.06 Kaunas (Lithuania) Cyprus 12-10 Sweden European Sevens Division A, 3rd Place Match
15.06 Kaunas Lithuania 22-17 Poland European Sevens Division A, Final
14.06 Kaunas (Lithuania) Poland 38-12 Moldova European Sevens Division A, Pool B
14.06 Kaunas (Lithuania) Ukraine 26-0 Latvia European Sevens Division A, Pool A
14.06 Kaunas (Lithuania) Sweden 33-0 Monaco European Sevens Division A, Pool C
14.06 Kaunas Lithuania 24-17 Denmark European Sevens Division A, Pool A
14.06 Kaunas (Lithuania) Cyprus 28-17 Israel European Sevens Division A, Pool C
14.06 Kaunas Lithuania President's VII 21-19 Moldova European Sevens Division A, Pool B
14.06 Kaunas (Lithuania) Ukraine 21-19 Denmark European Sevens Division A, Pool A
14.06 Kaunas (Lithuania) Sweden 24-5 Israel European Sevens Division A, Pool C
14.06 Kaunas Lithuania 26-0 Latvia European Sevens Division A, Pool A
14.06 Kaunas (Lithuania) Cyprus 28-5 Monaco European Sevens Division A, Pool C
14.06 Kaunas Lithuania President's VII 7-19 Poland European Sevens Division A, Pool B
14.06 Kaunas (Lithuania) Latvia 15-10 Denmark European Sevens Division A, Pool A
14.06 Kaunas (Lithuania) Israel 26-7 Monaco European Sevens Division A, Pool C
14.06 Kaunas Lithuania 19-12 Ukraine European Sevens Division A, Pool A
14.06 Kaunas (Lithuania) Cyprus 14-12 Sweden European Sevens Division A, Pool C
14.06 Kaunas (Lithuania) Poland 24-0 Moldova European Sevens Division A, Pool B
08.06 Lyon France 31-7 Germany Grand Prix Series Quarter-Final
08.06 Lyon (France) Spain 21-14 England Grand Prix Series Quarter-Final
08.06 Lyon (France) Belgium 14-12 Georgia Grand Prix Series Quarter-Final
08.06 Lyon (France) Russia 21-0 Scotland Grand Prix Series Quarter-Final
08.06 Lyon (France) Italy 26-14 Portugal Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
08.06 Lyon (France) Wales 31-14 Romania Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
08.06 Lyon (France) Scotland 21-5 Germany Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
08.06 Lyon (France) Georgia 19-12 England Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
08.06 Lyon France 31-5 Russia Grand Prix Series Semi-Final
08.06 Lyon (France) Belgium 33-0 Spain Grand Prix Series Semi-Final
08.06 Lyon (France) Portugal 34-7 Romania Grand Prix Series 11th Place Match
08.06 Lyon (France) Italy 24-14 Wales Grand Prix Series 9th Place Match
08.06 Lyon (France) England 26-5 Germany Grand Prix Series 7th Place Match
08.06 Lyon (France) Scotland 21-15 Georgia Grand Prix Series 5th Place Match
08.06 Lyon (France) Spain 19-14 Russia Grand Prix Series 3rd Place Match
08.06 Lyon France 40-10 Belgium Grand Prix Series Final
07.06 Lyon (France) Belgium 14-12 England Grand Prix Series Pool A
07.06 Lyon France 43-0 Germany Grand Prix Series Pool B
07.06 Lyon (France) Spain 19-14 Russia Grand Prix Series Pool C
07.06 Lyon (France) Scotland 29-10 Wales Grand Prix Series Pool A
07.06 Lyon (France) Georgia 24-12 Italy Grand Prix Series Pool B
07.06 Lyon (France) Portugal 7-5 Romania Grand Prix Series Pool C
07.06 Lyon (France) Scotland 33-14 England Grand Prix Series Pool A
07.06 Lyon France 26-7 Georgia Grand Prix Series Pool B
07.06 Lyon (France) Russia 38-0 Romania Grand Prix Series Pool C
07.06 Lyon (France) Belgium 24-7 Wales Grand Prix Series Pool A
07.06 Lyon (France) Germany 26-24 Italy Grand Prix Series Pool B
07.06 Lyon (France) Spain 34-7 Portugal Grand Prix Series Pool C
07.06 Lyon (France) Belgium 26-12 Scotland Grand Prix Series Pool A
07.06 Lyon (France) Georgia 24-21 Germany Grand Prix Series Pool B
07.06 Lyon (France) Spain 26-21 Romania Grand Prix Series Pool C
07.06 Lyon (France) England 37-14 Wales Grand Prix Series Pool A
07.06 Lyon France 61-0 Italy Grand Prix Series Pool B
07.06 Lyon (France) Russia 45-7 Portugal Grand Prix Series Pool C
31.05 Thessaloniki (Greece) Serbia 36-0 Liechtenstein European Sevens Division B South, Pool A
31.05 Thessaloniki (Greece) Hungary 27-14 San Marino European Sevens Division B South, Pool B
31.05 Thessaloniki (Greece) Switzerland 36-15 Montenegro European Sevens Division B South, Pool C
31.05 Thessaloniki Greece 19-21 Bulgaria European Sevens Division B South, Pool D
31.05 Thessaloniki (Greece) Slovenia 31-7 Liechtenstein European Sevens Division B South, Pool A
31.05 Thessaloniki (Greece) Austria 38-15 San Marino European Sevens Division B South, Pool B
31.05 Thessaloniki (Greece) Turkey 28-17 Montenegro European Sevens Division B South, Pool C
31.05 Thessaloniki Greece 12-17 Bulgaria European Sevens Division B South, Pool D
31.05 Thessaloniki (Greece) Slovenia 38-5 Serbia European Sevens Division B South, Pool A
31.05 Thessaloniki (Greece) Hungary 43-0 Austria European Sevens Division B South, Pool B
31.05 Thessaloniki (Greece) Switzerland 29-5 Turkey European Sevens Division B South, Pool C
31.05 Thessaloniki (Greece) Montenegro 45-7 San Marino European Sevens Division B South, 9th-11th Place Semi-Final
31.05 Thessaloniki Greece 19-12 Serbia European Sevens Division B South, 5th-8th Place Semi-Final
31.05 Thessaloniki (Greece) Turkey 22-17 Austria
After extra time
European Sevens Division B South, 5th-8th Place Semi-Final
31.05 Thessaloniki (Greece) Bulgaria 19-17 Slovenia European Sevens Division B South, Semi-Final
31.05 Thessaloniki (Greece) Hungary 22-17 Switzerland European Sevens Division B South, Semi-Final
31.05 Thessaloniki (Greece) Montenegro 38-5 Liechtenstein European Sevens Division B South, 9th Place Match
31.05 Thessaloniki (Greece) Serbia 17-5 Austria European Sevens Division B South, 7th Place Match
31.05 Thessaloniki Greece 34-19 Turkey European Sevens Division B South, 5th Place Match
31.05 Thessaloniki (Greece) Switzerland 14-12 Slovenia European Sevens Division B South, 3rd Place Match
31.05 Thessaloniki (Greece) Hungary 52-14 Bulgaria European Sevens Division B South, Final
18.05 Ouagadougou Burkina Faso 22-5 Ghana Africa Cup Division 2 North, Group Stage
18.05 Ouagadougou (Burkina Faso) Mali 7-7 Togo Africa Cup Division 2 North, Group Stage
18.05 Ouagadougou (Burkina Faso) Niger 31-7 Benin Africa Cup Division 2 North, Group Stage
18.05 Ouagadougou (Burkina Faso) Burkina Faso 8-5 Ghana Africa Cup Division 2 North, Semi-Final
18.05 Ouagadougou (Burkina Faso) Togo 7-5 Niger Africa Cup Division 2 North, Semi-Final
18.05 Ouagadougou (Burkina Faso) Mali 24-12 Benin Africa Cup Division 2 North, 5th Place (Match 1)
18.05 Ouagadougou (Burkina Faso) Benin 10-5 Mali Africa Cup Division 2 North, 5th Place (Match 2)
18.05 Ouagadougou (Burkina Faso) Niger 15-5 Ghana Africa Cup Division 2 North, 3rd Place Match
18.05 Ouagadougou Burkina Faso 19-5 Togo Africa Cup Division 2 North, Final
17.05 Ouagadougou (Burkina Faso) Mali 26-5 Benin Africa Cup Division 2 North, Group Stage
17.05 Ouagadougou Burkina Faso 5-12 Togo Africa Cup Division 2 North, Group Stage
17.05 Ouagadougou (Burkina Faso) Ghana 10-0 Niger Africa Cup Division 2 North, Group Stage
17.05 Ouagadougou (Burkina Faso) Togo 22-0 Benin Africa Cup Division 2 North, Group Stage
17.05 Ouagadougou (Burkina Faso) Ghana 12-12 Mali Africa Cup Division 2 North, Group Stage
17.05 Ouagadougou Burkina Faso 12-7 Niger Africa Cup Division 2 North, Group Stage
17.05 Ouagadougou (Burkina Faso) Ghana 33-0 Benin Africa Cup Division 2 North, Group Stage
17.05 Ouagadougou (Burkina Faso) Togo 26-7 Niger Africa Cup Division 2 North, Group Stage
17.05 Ouagadougou (Burkina Faso) Burkina Faso 15-7 Mali Africa Cup Division 2 North, Group Stage
17.05 Ouagadougou Ghana 40-0 Togo Africa Cup Division 2 North, Group Stage
17.05 Ouagadougou (Burkina Faso) Burkina Faso 33-0 Benin Africa Cup Division 2 North, Group Stage
17.05 Ouagadougou (Burkina Faso) Niger 12-0 Mali Africa Cup Division 2 North, Group Stage
11.05 London (England) Argentina 31-0 Portugal IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
11.05 London (England) Spain 26-7 USA IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
11.05 London (England) Wales 24-19 Scotland
After extra time
IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
11.05 London (England) Canada 21-19 Japan IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
11.05 London England 19-17 France IRB Sevens Quarter-Final
11.05 London (England) Australia 12-5 Kenya IRB Sevens Quarter-Final
11.05 London (England) New Zealand 32-5 South Africa IRB Sevens Quarter-Final
11.05 London (England) Fiji 26-10 Samoa IRB Sevens Quarter-Final
11.05 London (England) USA 45-7 Portugal IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
11.05 London (England) Japan 26-19 Scotland IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
11.05 London (England) Argentina 21-14 Spain IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
11.05 London (England) Canada 17-14 Wales IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
11.05 London (England) Kenya 28-19 France IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
11.05 London (England) South Africa 24-17 Samoa IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
11.05 London England 12-15 Australia IRB Sevens Semi-Final
11.05 London (England) New Zealand 12-10 Fiji IRB Sevens Semi-Final
11.05 London (England) USA 36-12 Japan IRB Sevens 13th Place Match
11.05 London (England) Canada 31-19 Argentina IRB Sevens 9th Place Match
11.05 London (England) South Africa 38-14 Kenya IRB Sevens 5th Place Match
11.05 London England 26-19 Fiji IRB Sevens 3rd Place Match
11.05 London (England) New Zealand 52-33 Australia IRB Sevens Final
10.05 London (England) Samoa 19-12 Canada IRB Sevens Pool B
10.05 London (England) Kenya 22-5 USA IRB Sevens Pool B
10.05 London (England) Fiji 38-0 Spain IRB Sevens Pool C
10.05 London (England) Australia 28-0 Japan IRB Sevens Pool C
10.05 London (England) France 14-10 Scotland IRB Sevens Pool D
10.05 London (England) South Africa 43-7 Portugal IRB Sevens Pool D
10.05 London (England) New Zealand 40-10 Argentina IRB Sevens Pool A
10.05 London England 14-10 Wales IRB Sevens Pool A
10.05 London (England) Canada 22-19 USA IRB Sevens Pool B
10.05 London (England) Samoa 19-12 Kenya IRB Sevens Pool B
10.05 London (England) Fiji 43-7 Japan IRB Sevens Pool C
10.05 London (England) Australia 36-0 Spain IRB Sevens Pool C
10.05 London (England) Scotland 31-5 Portugal IRB Sevens Pool D
10.05 London (England) South Africa 47-7 France IRB Sevens Pool D
10.05 London (England) New Zealand 49-0 Wales IRB Sevens Pool A
10.05 London England 31-5 Argentina IRB Sevens Pool A
10.05 London (England) Samoa 27-10 USA IRB Sevens Pool B
10.05 London (England) Canada 17-17 Kenya IRB Sevens Pool B
10.05 London (England) Spain 34-14 Japan IRB Sevens Pool C
10.05 London (England) Australia 24-12 Fiji IRB Sevens Pool C
10.05 London (England) France 59-14 Portugal IRB Sevens Pool D
10.05 London (England) South Africa 26-12 Scotland IRB Sevens Pool D
10.05 London (England) Argentina 33-7 Wales IRB Sevens Pool A
10.05 London England 15-12 New Zealand IRB Sevens Pool A
04.05 Glasgow (Scotland) Samoa 31-12 USA IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
04.05 Glasgow (Scotland) Argentina 35-7 Japan IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
04.05 Glasgow (Scotland) Spain 24-14 Portugal IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
04.05 Glasgow (Scotland) France 21-7 Wales IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
04.05 Glasgow (Scotland) New Zealand 19-7 Australia IRB Sevens Quarter-Final
04.05 Glasgow (Scotland) Fiji 14-12 England IRB Sevens Quarter-Final
04.05 Glasgow Scotland 12-7 South Africa IRB Sevens Quarter-Final
04.05 Glasgow (Scotland) Canada 14-5 Kenya IRB Sevens Quarter-Final
04.05 Glasgow (Scotland) Japan 19-14 USA
After extra time
IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
04.05 Glasgow (Scotland) Wales 38-7 Portugal IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
04.05 Glasgow (Scotland) Argentina 29-12 Samoa IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
04.05 Glasgow (Scotland) France 24-0 Spain IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
04.05 Glasgow (Scotland) England 21-7 Australia IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
04.05 Glasgow (Scotland) Kenya 14-7 South Africa IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
04.05 Glasgow (Scotland) New Zealand 19-14 Fiji IRB Sevens Semi-Final
04.05 Glasgow Scotland 7-10 Canada IRB Sevens Semi-Final
04.05 Glasgow (Scotland) Wales 29-12 Japan IRB Sevens 13th Place Match
04.05 Glasgow (Scotland) France 20-14 Argentina IRB Sevens 9th Place Match
04.05 Glasgow (Scotland) England 26-5 Kenya IRB Sevens 5th Place Match
04.05 Glasgow Scotland 10-17 Fiji IRB Sevens 3rd Place Match
04.05 Glasgow (Scotland) New Zealand 54-7 Canada IRB Sevens Final
03.05 Glasgow (Scotland) Fiji 26-7 Argentina IRB Sevens Pool C
03.05 Glasgow (Scotland) Wales 24-19 Kenya IRB Sevens Pool C
03.05 Glasgow (Scotland) England 21-5 France IRB Sevens Pool B
03.05 Glasgow (Scotland) Canada 52-0 Japan IRB Sevens Pool B
03.05 Glasgow (Scotland) New Zealand 26-7 Samoa IRB Sevens Pool A
03.05 Glasgow (Scotland) South Africa 38-0 Portugal IRB Sevens Pool A
03.05 Glasgow Scotland 19-7 Australia IRB Sevens Pool D
03.05 Glasgow (Scotland) Spain 17-7 USA IRB Sevens Pool D
03.05 Glasgow (Scotland) Fiji 24-17 Kenya IRB Sevens Pool C
03.05 Glasgow (Scotland) Argentina 28-17 Wales IRB Sevens Pool C
03.05 Glasgow (Scotland) England 33-24 Japan IRB Sevens Pool B
03.05 Glasgow (Scotland) Canada 28-12 France IRB Sevens Pool B
03.05 Glasgow (Scotland) New Zealand 38-0 Portugal IRB Sevens Pool A
03.05 Glasgow (Scotland) South Africa 40-0 Samoa IRB Sevens Pool A
03.05 Glasgow (Scotland) Australia 36-7 Spain IRB Sevens Pool D
03.05 Glasgow Scotland 26-0 USA IRB Sevens Pool D
03.05 Glasgow (Scotland) Fiji 45-0 Wales IRB Sevens Pool C
03.05 Glasgow (Scotland) Kenya 33-19 Argentina IRB Sevens Pool C
03.05 Glasgow (Scotland) Canada 7-7 England IRB Sevens Pool B
03.05 Glasgow (Scotland) France 31-5 Japan IRB Sevens Pool B
03.05 Glasgow (Scotland) Samoa 28-5 Portugal IRB Sevens Pool A
03.05 Glasgow (Scotland) New Zealand 19-5 South Africa IRB Sevens Pool A
03.05 Glasgow (Scotland) Australia 34-14 USA IRB Sevens Pool D
03.05 Glasgow Scotland 33-12 Spain IRB Sevens Pool D
30.03 Hong Kong (Hong Kong) Scotland 26-12 Kenya IRB Sevens 9th-16th Place Quarter- Final
30.03 Hong Kong (Hong Kong) Argentina 7-5 Spain IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
30.03 Hong Kong (Hong Kong) Samoa 33-14 Sri Lanka IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
30.03 Hong Kong (Hong Kong) France 19-14 Portugal IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
30.03 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 17-5 USA IRB Sevens Quarter-Final
30.03 Hong Kong (Hong Kong) England 14-7 South Africa IRB Sevens Quarter-Final
30.03 Hong Kong (Hong Kong) New Zealand 28-5 Wales IRB Sevens Quarter-Final
30.03 Hong Kong (Hong Kong) Australia 14-12 Canada IRB Sevens Quarter-Final
30.03 Hong Kong (Hong Kong) Kenya 12-7 Spain IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
30.03 Hong Kong (Hong Kong) Portugal 24-19 Sri Lanka IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
30.03 Hong Kong (Hong Kong) Scotland 24-12 Argentina IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
30.03 Hong Kong (Hong Kong) France 38-5 Samoa IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
30.03 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 24-19 USA IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
30.03 Hong Kong (Hong Kong) Wales 31-14 Canada IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
30.03 Hong Kong (Hong Kong) England 17-7 Fiji IRB Sevens Semi-Final
30.03 Hong Kong (Hong Kong) New Zealand 19-7 Australia IRB Sevens Semi-Final
30.03 Hong Kong (Hong Kong) Kenya 17-10 Portugal IRB Sevens 13th Place Match
30.03 Hong Kong (Hong Kong) Scotland 31-5 France IRB Sevens 9th Place Match
30.03 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 19-14 Wales IRB Sevens 5th Place Match
30.03 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 21-12 Australia IRB Sevens 3rd Place Match
30.03 Hong Kong (Hong Kong) New Zealand 26-7 England IRB Sevens Final
30.03 Hong Kong (Hong Kong) Japan 19-14 Russia
After extra time
IRB World Series Pre-Qualifier Semi-Final
30.03 Hong Kong Hong Kong 0-12 Italy IRB World Series Pre-Qualifier Semi-Final
30.03 Hong Kong (Hong Kong) Japan 26-5 Italy IRB World Series Pre-Qualifier Final
29.03 Hong Kong (Hong Kong) New Zealand 26-7 Samoa IRB Sevens Pool D
29.03 Hong Kong (Hong Kong) Scotland 15-10 USA IRB Sevens Pool D
29.03 Hong Kong (Hong Kong) England 21-7 Portugal IRB Sevens Pool C
29.03 Hong Kong (Hong Kong) Canada 14-7 Argentina IRB Sevens Pool C
29.03 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 22-14 Spain IRB Sevens Pool B
29.03 Hong Kong (Hong Kong) Australia 26-0 France IRB Sevens Pool B
29.03 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 56-0 Sri Lanka IRB Sevens Pool A
29.03 Hong Kong (Hong Kong) Wales 10-7 Kenya IRB Sevens Pool A
29.03 Hong Kong (Hong Kong) Samoa 19-14 Scotland IRB Sevens Pool D
29.03 Hong Kong (Hong Kong) Argentina 19-7 Portugal IRB Sevens Pool C
29.03 Hong Kong (Hong Kong) France 14-10 Spain IRB Sevens Pool B
29.03 Hong Kong (Hong Kong) Wales 47-12 Sri Lanka IRB Sevens Pool A
29.03 Hong Kong (Hong Kong) New Zealand 17-7 USA IRB Sevens Pool D
29.03 Hong Kong (Hong Kong) England 14-12 Canada IRB Sevens Pool C
29.03 Hong Kong (Hong Kong) Australia 10-7 South Africa IRB Sevens Pool B
29.03 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 43-5 Kenya IRB Sevens Pool A
29.03 Hong Kong (Hong Kong) Uruguay 28-5 Trinidad & Tobago IRB World Series Pre-Qualifier Pool G
29.03 Hong Kong (Hong Kong) Tunisia 14-5 American Samoa IRB World Series Pre-Qualifier Pool F
29.03 Hong Kong (Hong Kong) Chile 29-0 Barbados IRB World Series Pre-Qualifier Pool E
29.03 Hong Kong (Hong Kong) Japan 26-7 Cook Islands IRB World Series Pre-Qualifier Pool G
29.03 Hong Kong Hong Kong 19-0 Italy IRB World Series Pre-Qualifier Pool F
29.03 Hong Kong (Hong Kong) Zimbabwe 14-5 Russia IRB World Series Pre-Qualifier Pool E
29.03 Hong Kong (Hong Kong) Japan 38-7 Tunisia IRB World Series Pre-Qualifier Quarter-Final
29.03 Hong Kong (Hong Kong) Russia 21-14 Uruguay IRB World Series Pre-Qualifier Quarter-Final
29.03 Hong Kong (Hong Kong) Italy 17-12 Zimbabwe
After extra time
IRB World Series Pre-Qualifier Quarter-Final
29.03 Hong Kong Hong Kong 10-7 Chile IRB World Series Pre-Qualifier Quarter-Final
28.03 Hong Kong (Hong Kong) USA 26-12 Samoa IRB Sevens Pool D
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Canada 35-7 Portugal IRB Sevens Pool C
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Australia 28-14 Spain IRB Sevens Pool B
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Kenya 41-0 Sri Lanka IRB Sevens Pool A
28.03 Hong Kong (Hong Kong) New Zealand 33-0 Scotland IRB Sevens Pool D
28.03 Hong Kong (Hong Kong) England 19-12 Argentina IRB Sevens Pool C
28.03 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 31-7 France IRB Sevens Pool B
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 42-7 Wales IRB Sevens Pool A
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Japan 24-0 Uruguay IRB World Series Pre-Qualifier Pool G
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Cook Islands 21-7 Trinidad & Tobago IRB World Series Pre-Qualifier Pool G
28.03 Hong Kong Hong Kong 19-7 Tunisia IRB World Series Pre-Qualifier Pool F
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Italy 31-12 American Samoa IRB World Series Pre-Qualifier Pool F
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Russia 19-17 Chile IRB World Series Pre-Qualifier Pool E
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Zimbabwe 49-5 Barbados IRB World Series Pre-Qualifier Pool E
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Japan 41-0 Trinidad & Tobago IRB World Series Pre-Qualifier Pool G
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Uruguay 31-5 Cook Islands IRB World Series Pre-Qualifier Pool G
28.03 Hong Kong Hong Kong 38-7 American Samoa IRB World Series Pre-Qualifier Pool F
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Italy 17-12 Tunisia IRB World Series Pre-Qualifier Pool F
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Russia 45-10 Barbados IRB World Series Pre-Qualifier Pool E
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Zimbabwe 19-14 Chile IRB World Series Pre-Qualifier Pool E
23.03 Tokyo (Japan) Wales 24-19 Spain IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
23.03 Tokyo Japan 42-12 Samoa IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
23.03 Tokyo (Japan) Scotland 12-7 Portugal IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
23.03 Tokyo (Japan) France 21-17 Argentina IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
23.03 Tokyo (Japan) New Zealand 21-12 Australia IRB Sevens Quarter-Final
23.03 Tokyo (Japan) Fiji 43-19 Kenya IRB Sevens Quarter-Final
23.03 Tokyo (Japan) England 14-10 Canada IRB Sevens Quarter-Final
23.03 Tokyo (Japan) South Africa 17-12 USA IRB Sevens Quarter-Final
23.03 Tokyo (Japan) Samoa 24-12 Spain IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
23.03 Tokyo (Japan) Argentina 24-21 Portugal IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
23.03 Tokyo Japan 19-24 Wales
After extra time
IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
23.03 Tokyo (Japan) Scotland 21-12 France IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
23.03 Tokyo (Japan) Australia 36-0 Kenya IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
23.03 Tokyo (Japan) USA 28-15 Canada IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
23.03 Tokyo (Japan) Fiji 17-12 New Zealand IRB Sevens Semi-Final
23.03 Tokyo (Japan) South Africa 17-0 England IRB Sevens Semi-Final
23.03 Tokyo (Japan) Argentina 26-0 Samoa IRB Sevens 13th Place Match
23.03 Tokyo (Japan) Wales 28-21 Scotland IRB Sevens 9th Place Match
23.03 Tokyo (Japan) Australia 17-12 USA IRB Sevens 5th Place Match
23.03 Tokyo (Japan) England 21-12 New Zealand IRB Sevens 3rd Place Match
23.03 Tokyo (Japan) Fiji 33-26 South Africa IRB Sevens Final
22.03 Tokyo (Japan) Fiji 22-19 France IRB Sevens Pool C
22.03 Tokyo (Japan) USA 24-17 Samoa IRB Sevens Pool C
22.03 Tokyo (Japan) England 36-0 Scotland IRB Sevens Pool D
22.03 Tokyo (Japan) Australia 28-7 Spain IRB Sevens Pool D
22.03 Tokyo (Japan) New Zealand 43-5 Wales IRB Sevens Pool A
22.03 Tokyo (Japan) Canada 40-5 Portugal IRB Sevens Pool A
22.03 Tokyo (Japan) South Africa 26-12 Kenya IRB Sevens Pool B
22.03 Tokyo Japan 14-14 Argentina IRB Sevens Pool B
22.03 Tokyo (Japan) Fiji 19-19 USA IRB Sevens Pool C
22.03 Tokyo (Japan) Samoa 28-14 France IRB Sevens Pool C
22.03 Tokyo (Japan) England 29-0 Spain IRB Sevens Pool D
22.03 Tokyo (Japan) Australia 26-19 Scotland IRB Sevens Pool D
22.03 Tokyo (Japan) New Zealand 40-7 Portugal IRB Sevens Pool A
22.03 Tokyo (Japan) Canada 17-17 Wales IRB Sevens Pool A
22.03 Tokyo (Japan) Kenya 24-7 Argentina IRB Sevens Pool B
22.03 Tokyo Japan 5-33 South Africa IRB Sevens Pool B
22.03 Tokyo (Japan) France 22-12 USA IRB Sevens Pool C
22.03 Tokyo (Japan) Fiji 33-7 Samoa IRB Sevens Pool C
22.03 Tokyo (Japan) Scotland 24-5 Spain IRB Sevens Pool D
22.03 Tokyo (Japan) England 24-21 Australia IRB Sevens Pool D
22.03 Tokyo (Japan) Wales 29-7 Portugal IRB Sevens Pool A
22.03 Tokyo (Japan) New Zealand 22-17 Canada IRB Sevens Pool A
22.03 Tokyo Japan 7-12 Kenya IRB Sevens Pool B
22.03 Tokyo (Japan) South Africa 28-12 Argentina IRB Sevens Pool B
09.03 Santiago (Chile) Argentina 26-0 Brazil ODESUR Games Group Stage
09.03 Santiago Chile 0-5 Uruguay ODESUR Games Group Stage
09.03 Santiago (Chile) Paraguay 5-5 Peru ODESUR Games Group Stage
09.03 Santiago (Chile) Argentina 47-0 Peru ODESUR Games Group Stage
09.03 Santiago (Chile) Colombia 14-7 Paraguay ODESUR Games Group Stage
09.03 Santiago (Chile) Uruguay 17-5 Brazil ODESUR Games Group Stage
09.03 Santiago Chile 17-5 Colombia ODESUR Games Group Stage
09.03 Santiago Chile 31-7 Brazil ODESUR Games 3rd Place Match
09.03 Santiago (Chile) Argentina 29-5 Uruguay ODESUR Games Final
08.03 Santiago (Chile) Uruguay 24-14 Paraguay ODESUR Games Group Stage
08.03 Santiago (Chile) Brazil 17-7 Peru ODESUR Games Group Stage
08.03 Santiago (Chile) Argentina 36-0 Paraguay ODESUR Games Group Stage
08.03 Santiago (Chile) Uruguay 14-12 Colombia ODESUR Games Group Stage
08.03 Santiago Chile 14-12 Brazil ODESUR Games Group Stage
08.03 Santiago Chile 5-21 Argentina ODESUR Games Group Stage
08.03 Santiago (Chile) Brazil 26-7 Colombia ODESUR Games Group Stage
08.03 Santiago (Chile) Uruguay 15-0 Peru ODESUR Games Group Stage
08.03 Santiago (Chile) Argentina 31-0 Colombia ODESUR Games Group Stage
08.03 Santiago Chile 47-0 Peru ODESUR Games Group Stage
08.03 Santiago (Chile) Brazil 10-0 Paraguay ODESUR Games Group Stage
08.03 Santiago (Chile) Argentina 14-5 Uruguay ODESUR Games Group Stage
08.03 Santiago Chile 32-0 Paraguay ODESUR Games Group Stage
08.03 Santiago (Chile) Colombia 28-12 Peru ODESUR Games Group Stage
09.02 Cartago (Costa Rica) El Salvador 15-12 Nicaragua Rainforest Sevens  
09.02 Cartago (Costa Rica) Peru 19-12 Venezuela Rainforest Sevens  
09.02 Cartago (Costa Rica) Guatemala 22-0 Panama Rainforest Sevens  
09.02 Cartago Costa Rica 0-38 Colombia Rainforest Sevens  
09.02 Cartago (Costa Rica) Colombia 74-0 Nicaragua Rainforest Sevens  
09.02 Cartago (Costa Rica) Venezuela 48-0 El Salvador Rainforest Sevens  
09.02 Cartago Costa Rica 41-0 Panama Rainforest Sevens  
09.02 Cartago (Costa Rica) Peru 40-0 Guatemala Rainforest Sevens  
09.02 Cartago Costa Rica 35-0 Nicaragua Rainforest Sevens  
09.02 Cartago (Costa Rica) Peru 40-0 El Salvador Rainforest Sevens  
09.02 Cartago (Costa Rica) Colombia 26-0 Guatemala Rainforest Sevens  
09.02 Cartago (Costa Rica) Venezuela 42-0 Panama Rainforest Sevens  
09.02 Cartago (Costa Rica) Peru 64-0 Nicaragua Rainforest Sevens  
09.02 Cartago Costa Rica 12-12 Guatemala Rainforest Sevens  
09.02 Cartago (Costa Rica) El Salvador 20-7 Panama Rainforest Sevens  
09.02 Cartago (Costa Rica) Colombia 24-0 Venezuela Rainforest Sevens  
08.02 Wellington (New Zealand) Wales 19-12 Tonga IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
08.02 Wellington (New Zealand) Scotland 38-12 Spain IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
08.02 Wellington (New Zealand) Kenya 34-0 Portugal IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
08.02 Wellington (New Zealand) France 14-12 USA IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
08.02 Wellington (New Zealand) England 21-5 Samoa IRB Sevens Quarter-Final
08.02 Wellington New Zealand 24-0 Canada IRB Sevens Quarter-Final
08.02 Wellington (New Zealand) South Africa 10-0 Australia IRB Sevens Quarter-Final
08.02 Wellington (New Zealand) Fiji 29-7 Argentina IRB Sevens Quarter-Final
08.02 Wellington (New Zealand) Spain 17-12 Tonga
After extra time
IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
08.02 Wellington (New Zealand) USA 31-10 Portugal IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
08.02 Wellington (New Zealand) Scotland 28-0 Wales IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
08.02 Wellington (New Zealand) Kenya 24-7 France IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
08.02 Wellington (New Zealand) Canada 27-0 Samoa IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
08.02 Wellington (New Zealand) Australia 34-0 Argentina IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
08.02 Wellington New Zealand 31-0 England IRB Sevens Semi-Final
08.02 Wellington (New Zealand) South Africa 10-0 Fiji IRB Sevens Semi-Final
08.02 Wellington (New Zealand) USA 28-12 Spain IRB Sevens 13th Place Match
08.02 Wellington (New Zealand) Kenya 24-14 Scotland IRB Sevens 9th Place Match
08.02 Wellington (New Zealand) Australia 12-10 Canada IRB Sevens 5th Place Match
08.02 Wellington (New Zealand) Fiji 14-7 England IRB Sevens 3rd Place Match
08.02 Wellington New Zealand 21-0 South Africa IRB Sevens Final
08.02 Cartago (Costa Rica) Nicaragua 24-0 Panama Rainforest Sevens  
08.02 Cartago (Costa Rica) Venezuela 34-7 Guatemala Rainforest Sevens  
08.02 Cartago Costa Rica 19-10 El Salvador Rainforest Sevens  
08.02 Cartago (Costa Rica) Peru 15-12 Colombia Rainforest Sevens  
08.02 Cartago (Costa Rica) Guatemala 36-0 Nicaragua Rainforest Sevens  
08.02 Cartago (Costa Rica) Peru 47-0 Panama Rainforest Sevens  
08.02 Cartago Costa Rica 12-21 Venezuela Rainforest Sevens  
08.02 Cartago (Costa Rica) Colombia 45-0 El Salvador Rainforest Sevens  
08.02 Cartago (Costa Rica) Venezuela 34-12 Nicaragua Rainforest Sevens  
08.02 Cartago (Costa Rica) Colombia 20-0 Panama Rainforest Sevens  
08.02 Cartago (Costa Rica) Guatemala 24-12 El Salvador Rainforest Sevens  
08.02 Cartago Costa Rica 0-27 Peru Rainforest Sevens  
07.02 Wellington (New Zealand) Canada 17-14 Scotland IRB Sevens Pool C
07.02 Wellington (New Zealand) Argentina 19-14 USA IRB Sevens Pool C
07.02 Wellington (New Zealand) Samoa 24-12 Kenya IRB Sevens Pool D
07.02 Wellington (New Zealand) Australia 33-5 Tonga IRB Sevens Pool D
07.02 Wellington (New Zealand) South Africa 26-0 Wales IRB Sevens Pool A
07.02 Wellington (New Zealand) England 36-7 Portugal IRB Sevens Pool A
07.02 Wellington New Zealand 7-12 Fiji IRB Sevens Pool B
07.02 Wellington (New Zealand) France 21-15 Spain IRB Sevens Pool B
07.02 Wellington (New Zealand) Canada 29-12 USA IRB Sevens Pool C
07.02 Wellington (New Zealand) Argentina 17-12 Scotland IRB Sevens Pool C
07.02 Wellington (New Zealand) Samoa 31-7 Tonga IRB Sevens Pool D
07.02 Wellington (New Zealand) Australia 24-0 Kenya IRB Sevens Pool D
07.02 Wellington (New Zealand) South Africa 27-5 Portugal IRB Sevens Pool A
07.02 Wellington (New Zealand) England 21-7 Wales IRB Sevens Pool A
07.02 Wellington New Zealand 55-0 Spain IRB Sevens Pool B
07.02 Wellington (New Zealand) Fiji 26-5 France IRB Sevens Pool B
07.02 Wellington (New Zealand) Scotland 19-19 USA IRB Sevens Pool C
07.02 Wellington (New Zealand) Kenya 40-7 Tonga IRB Sevens Pool D
07.02 Wellington (New Zealand) Wales 45-19 Portugal IRB Sevens Pool A
07.02 Wellington (New Zealand) Fiji 45-14 Spain IRB Sevens Pool B
07.02 Wellington (New Zealand) Canada 24-5 Argentina IRB Sevens Pool C
07.02 Wellington (New Zealand) Australia 15-12 Samoa IRB Sevens Pool D
07.02 Wellington (New Zealand) England 19-5 South Africa IRB Sevens Pool A
07.02 Wellington New Zealand 47-0 France IRB Sevens Pool B
26.01 Las Vegas (USA) Spain 19-12 Portugal IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
26.01 Las Vegas USA 28-14 Uruguay IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
26.01 Las Vegas (USA) Kenya 21-7 Scotland IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
26.01 Las Vegas (USA) Fiji 40-12 Wales IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
26.01 Las Vegas (USA) Australia 24-19 Argentina
After extra time
IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
26.01 Las Vegas (USA) England 21-12 France IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
26.01 Las Vegas (USA) South Africa 14-0 Samoa IRB Sevens Semi-Final
26.01 Las Vegas (USA) New Zealand 26-7 Canada IRB Sevens Semi-Final
26.01 Las Vegas USA 31-0 Spain IRB Sevens 13th Place Match
26.01 Las Vegas (USA) Fiji 35-0 Kenya IRB Sevens 9th Place Match
26.01 Las Vegas (USA) England 26-24 Australia IRB Sevens 5th Place Match
26.01 Las Vegas (USA) Canada 22-19 Samoa IRB Sevens 3rd Place Match
26.01 Las Vegas (USA) South Africa 14-7 New Zealand IRB Sevens Final
25.01 Las Vegas (USA) Canada 21-19 Wales IRB Sevens Pool A
25.01 Las Vegas (USA) Australia 26-7 Scotland IRB Sevens Pool B
25.01 Las Vegas (USA) England 43-5 Uruguay IRB Sevens Pool C
25.01 Las Vegas (USA) France 14-0 Argentina IRB Sevens Pool D
25.01 Las Vegas (USA) Samoa 35-0 Portugal IRB Sevens Pool C
25.01 Las Vegas (USA) New Zealand 12-7 Fiji IRB Sevens Pool D
25.01 Las Vegas (USA) South Africa 19-7 Kenya IRB Sevens Pool A
25.01 Las Vegas USA 31-10 Spain IRB Sevens Pool B
25.01 Las Vegas (USA) Kenya 24-0 Spain IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
25.01 Las Vegas (USA) Scotland 31-7 Portugal IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
25.01 Las Vegas USA 7-12 Wales IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
25.01 Las Vegas (USA) Fiji 38-14 Uruguay IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
25.01 Las Vegas (USA) South Africa 36-0 Argentina IRB Sevens Quarter-Final
25.01 Las Vegas (USA) Samoa 12-10 Australia IRB Sevens Quarter-Final
25.01 Las Vegas (USA) Canada 17-14 France IRB Sevens Quarter-Final
25.01 Las Vegas (USA) New Zealand 24-7 England IRB Sevens Quarter-Final
24.01 Las Vegas (USA) South Africa 43-0 Wales IRB Sevens Pool A
24.01 Las Vegas (USA) Canada 17-15 Kenya IRB Sevens Pool A
24.01 Las Vegas (USA) New Zealand 31-7 Australia IRB Sevens Pool B
24.01 Las Vegas (USA) Fiji 24-0 Scotland IRB Sevens Pool B
24.01 Las Vegas (USA) Samoa 22-19 England IRB Sevens Pool C
24.01 Las Vegas (USA) Portugal 19-5 Uruguay IRB Sevens Pool C
24.01 Las Vegas USA 12-19 Argentina IRB Sevens Pool D
24.01 Las Vegas (USA) France 47-0 Spain IRB Sevens Pool D
24.01 Las Vegas (USA) South Africa 29-0 Canada IRB Sevens Pool A
24.01 Las Vegas (USA) Kenya 21-17 Wales IRB Sevens Pool A
24.01 Las Vegas (USA) New Zealand 26-5 Scotland IRB Sevens Pool B
24.01 Las Vegas (USA) Australia 22-21 Fiji IRB Sevens Pool B
24.01 Las Vegas (USA) Samoa 17-12 Uruguay IRB Sevens Pool C
24.01 Las Vegas (USA) England 54-0 Portugal IRB Sevens Pool C
24.01 Las Vegas (USA) Argentina 33-5 Spain IRB Sevens Pool D
24.01 Las Vegas USA 12-14 France IRB Sevens Pool D
19.01 Reñaca Chile 33-0 Brazil South American 7s Circuit Final Group
19.01 Reñaca (Chile) Uruguay 15-7 Argentina 'C' South American 7s Circuit Final Group
19.01 Reñaca Chile 19-14 Uruguay South American 7s Circuit Final Group
19.01 Reñaca (Chile) Argentina 'C' 19-10 Brazil South American 7s Circuit Final Group
19.01 Reñaca (Chile) Paraguay 14-7 Peru South American 7s Circuit 5th Place Match
19.01 Reñaca (Chile) Uruguay 14-7 Brazil South American 7s Circuit Final Group
19.01 Reñaca Chile 7-5 Argentina 'C' South American 7s Circuit Final Group
18.01 Reñaca (Chile) Argentina 'C' 38-0 Peru South American 7s Circuit Pool A
18.01 Reñaca (Chile) Uruguay 5-0 Paraguay South American 7s Circuit Pool B
18.01 Reñaca Chile 45-0 Peru South American 7s Circuit Pool A
18.01 Reñaca (Chile) Brazil 7-5 Paraguay South American 7s Circuit Pool B
18.01 Reñaca Chile 21-7 Argentina 'C' South American 7s Circuit Pool A
18.01 Reñaca (Chile) Uruguay 15-5 Brazil South American 7s Circuit Pool B
12.01 Mar del Plata Argentina 'C' 17-5 Chile Mar del Plata 7s Final
11.01 Mar del Plata (Argentina) Chile 10-0 Paraguay Mar del Plata 7s Pool B