FootballFutsal (FIFA)Futsal (AMF)Beach SoccerAustralian FootballAmerican FootballFlag FootballBeach Flag Football
Rugby UnionRugby SevensRugby LeagueTouchIce HockeyBandyField HockeyIndoor Hockey
Floorball
Roller HockeyInline Hockey (FIRS)Inline Hockey (IIHF)Skater HockeyBall HockeyLacrosseBox Lacrosse
Intercrosse
RingetteShintyWater PoloBeach Water PoloCanoe PoloCycleballRoller Derby
CricketIndoor Cricket
BaseballSoftballPesäpalloUltimateBeach UltimateGuts
VolleyballFistballBasketball3x3 BasketballNetballKorfballHandballBeach Handball
TchoukballBeach TchoukballQuidditchUnderwater HockeyUnderwater RugbyCurlingSepak TakrawBeach Sepak Takraw
RollballKabaddiIndoor KabaddiBeach KabaddiPoloPolocrosseHorseballSnow Polo
MEN'S RUGBY SEVENS - 2012 RESULTS

Latest Men's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Men's Fixtures

Men's Ranking

Latest Women's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Women's Fixtures

Women's Ranking

DATE VENUE MATCH COMPETITION STAGE
09.12 Port Elizabeth (South Africa) Australia 24-14 Zimbabwe IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
09.12 Port Elizabeth (South Africa) Kenya 19-17 Scotland IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
09.12 Port Elizabeth (South Africa) Samoa 36-21 Canada IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
09.12 Port Elizabeth (South Africa) England 14-7 Spain IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
09.12 Port Elizabeth South Africa 17-7 USA IRB Sevens Quarter-Final
09.12 Port Elizabeth (South Africa) New Zealand 35-5 Wales IRB Sevens Quarter-Final
09.12 Port Elizabeth (South Africa) France 10-7 Portugal IRB Sevens Quarter-Final
09.12 Port Elizabeth (South Africa) Argentina 15-12 Fiji IRB Sevens Quarter-Final
09.12 Port Elizabeth (South Africa) Zimbabwe 21-14 Scotland IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
09.12 Port Elizabeth (South Africa) Spain 29-12 Canada IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
09.12 Port Elizabeth (South Africa) Australia 24-21 Kenya IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
09.12 Port Elizabeth (South Africa) Samoa 15-12 England IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
09.12 Port Elizabeth (South Africa) Wales 26-19 USA IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
09.12 Port Elizabeth (South Africa) Fiji 26-12 Portugal IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
09.12 Port Elizabeth South Africa 5-12 New Zealand IRB Sevens Semi-Final
09.12 Port Elizabeth (South Africa) France 10-7 Argentina IRB Sevens Semi-Final
09.12 Port Elizabeth (South Africa) Spain 33-0 Zimbabwe IRB Sevens 13th Place Match
09.12 Port Elizabeth (South Africa) Australia 26-14 Samoa IRB Sevens 9th Place Match
09.12 Port Elizabeth (South Africa) Wales 26-14 Fiji IRB Sevens 5th Place Match
09.12 Port Elizabeth South Africa 35-0 Argentina IRB Sevens 3rd Place Match
09.12 Port Elizabeth (South Africa) New Zealand 47-12 France IRB Sevens Final
08.12 Port Elizabeth (South Africa) New Zealand 14-7 Scotland IRB Sevens Pool B
08.12 Port Elizabeth (South Africa) Fiji 29-19 England IRB Sevens Pool B
08.12 Port Elizabeth (South Africa) Kenya 21-17 Argentina IRB Sevens Pool C
08.12 Port Elizabeth (South Africa) Wales 12-5 Spain IRB Sevens Pool C
08.12 Port Elizabeth (South Africa) Portugal 26-12 USA IRB Sevens Pool D
08.12 Port Elizabeth (South Africa) Canada 26-0 Zimbabwe IRB Sevens Pool D
08.12 Port Elizabeth South Africa 29-7 Samoa IRB Sevens Pool A
08.12 Port Elizabeth (South Africa) France 31-5 Australia IRB Sevens Pool A
08.12 Port Elizabeth (South Africa) New Zealand 24-7 England IRB Sevens Pool B
08.12 Port Elizabeth (South Africa) Scotland 21-19 Fiji IRB Sevens Pool B
08.12 Port Elizabeth (South Africa) Kenya 26-14 Spain IRB Sevens Pool C
08.12 Port Elizabeth (South Africa) Argentina 12-7 Wales IRB Sevens Pool C
08.12 Port Elizabeth (South Africa) Portugal 17-12 Zimbabwe IRB Sevens Pool D
08.12 Port Elizabeth (South Africa) USA 26-12 Canada IRB Sevens Pool D
08.12 Port Elizabeth (South Africa) Australia 26-7 Samoa IRB Sevens Pool A
08.12 Port Elizabeth South Africa 12-5 France IRB Sevens Pool A
08.12 Port Elizabeth (South Africa) England 33-12 Scotland IRB Sevens Pool B
08.12 Port Elizabeth (South Africa) Argentina 21-14 Spain IRB Sevens Pool C
08.12 Port Elizabeth (South Africa) USA 21-17 Zimbabwe IRB Sevens Pool D
08.12 Port Elizabeth (South Africa) Portugal 28-7 Canada IRB Sevens Pool C
08.12 Port Elizabeth (South Africa) Fiji 24-12 New Zealand IRB Sevens Pool B
08.12 Port Elizabeth (South Africa) Wales 33-14 Kenya IRB Sevens Pool D
08.12 Port Elizabeth South Africa 17-7 Australia IRB Sevens Pool A
08.12 Port Elizabeth (South Africa) Samoa 12-7 France IRB Sevens Pool A
01.12 Dubai (United Arab Emirates) USA 14-12 Spain IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
01.12 Dubai (United Arab Emirates) South Africa 25-12 Russia IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
01.12 Dubai (United Arab Emirates) Scotland 29-14 Australia IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
01.12 Dubai (United Arab Emirates) Argentina 24-14 England IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
01.12 Dubai (United Arab Emirates) France 8-5 Fiji IRB Sevens Quarter-Final
01.12 Dubai (United Arab Emirates) Samoa 19-7 Wales IRB Sevens Quarter-Final
01.12 Dubai (United Arab Emirates) Kenya 19-7 Canada IRB Sevens Quarter-Final
01.12 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 28-7 Portugal IRB Sevens Quarter-Final
01.12 Dubai (United Arab Emirates) Spain 26-24 Russia IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
01.12 Dubai (United Arab Emirates) England 40-12 Australia IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
01.12 Dubai (United Arab Emirates) South Africa 22-14 USA IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
01.12 Dubai (United Arab Emirates) Argentina 12-5 Scotland IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
01.12 Dubai (United Arab Emirates) Wales 27-5 Fiji IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
01.12 Dubai (United Arab Emirates) Canada 28-12 Portugal IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
01.12 Dubai (United Arab Emirates) Samoa 12-5 France IRB Sevens Semi-Final
01.12 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 27-7 Kenya IRB Sevens Semi-Final
01.12 Dubai (United Arab Emirates) England 26-5 Spain IRB Sevens 13th Place Match
01.12 Dubai (United Arab Emirates) Argentina 14-10 South Africa IRB Sevens 9th Place Match
01.12 Dubai (United Arab Emirates) Wales 21-14 Canada IRB Sevens 5th Place Match
01.12 Dubai (United Arab Emirates) Kenya 15-12 France IRB Sevens 3rd Place Match
01.12 Dubai (United Arab Emirates) Samoa 26-15 New Zealand IRB Sevens Final
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Canada 20-0 France IRB Sevens Pool D
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Australia 19-12 USA IRB Sevens Pool D
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Fiji 14-0 Spain IRB Sevens Pool A
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Kenya 12-5 Scotland IRB Sevens Pool A
30.11 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 14-7 Wales IRB Sevens Pool B
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Argentina 17-10 Russia IRB Sevens Pool B
30.11 Dubai (United Arab Emirates) South Africa 19-10 England IRB Sevens Pool C
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Samoa 24-19 Portugal IRB Sevens Pool C
30.11 Dubai (United Arab Emirates) France 17-14 USA IRB Sevens Pool D
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Australia 28-28 Canada IRB Sevens Pool D
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Fiji 22-14 Scotland IRB Sevens Pool A
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Kenya 10-7 Spain IRB Sevens Pool A
30.11 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 31-14 Russia IRB Sevens Pool B
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Wales 14-7 Argentina IRB Sevens Pool B
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Portugal 12-10 South Africa IRB Sevens Pool C
30.11 Dubai (United Arab Emirates) England 19-17 Samoa IRB Sevens Pool C
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Canada 26-7 USA IRB Sevens Pool D
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Spain 12-7 Scotland IRB Sevens Pool A
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Wales 22-5 Russia IRB Sevens Pool B
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Portugal 22-21 England IRB Sevens Pool C
30.11 Dubai (United Arab Emirates) France 7-0 Australia IRB Sevens Pool D
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Fiji 14-10 Kenya IRB Sevens Pool A
30.11 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 17-7 Argentina IRB Sevens Pool B
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Samoa 10-5 South Africa IRB Sevens Pool C
18.11 Corrientes Argentina 54-0 Paraguay Mercosur 7s Semi-Final
18.11 Corrientes (Argentina) Uruguay 15-12 Chile Mercosur 7s Semi-Final
18.11 Corrientes Chile 33-7 Paraguay Mercosur 7s 3rd Place Match
18.11 Corrientes (Argentina) Argentina 24-5 Uruguay Mercosur 7s Final
17.11 Corrientes (Argentina) Chile 12-7 Uruguay Mercosur 7s 3rd Place Match
17.11 Corrientes Argentina 54-0 Paraguay Mercosur 7s Group Stage
17.11 Corrientes (Argentina) Uruguay 40-0 Paraguay Mercosur 7s Group Stage
17.11 Corrientes Argentina 47-0 Chile Mercosur 7s Group Stage
17.11 Corrientes Argentina 32-0 Uruguay Mercosur 7s Group Stage
17.11 Corrientes (Argentina) Chile 29-5 Paraguay Mercosur 7s Group Stage
10.11 Dubai United Arab Emirates 'B' 12-33 Lebanon West Asia 7s Semi-Final
10.11 Dubai United Arab Emirates 24-0 Saudi Arabia West Asia 7s Semi-Final
10.11 Dubai United Arab Emirates 'B' 10-17 Saudi Arabia West Asia 7s 3rd Place Match, 1st Leg
10.11 Dubai United Arab Emirates 7-31 Lebanon West Asia 7s Final, 1st Leg
10.11 Dubai United Arab Emirates 'B' 7-12 Saudi Arabia West Asia 7s 3rd Place Match, 2nd Leg
10.11 Dubai United Arab Emirates 5-19 Lebanon West Asia 7s Final, 2nd Leg
09.11 Dubai United Arab Emirates 'B' 19-24 Saudi Arabia West Asia 7s Group Stage
09.11 Dubai United Arab Emirates 0-26 Lebanon West Asia 7s Group Stage
09.11 Dubai United Arab Emirates 31-0 United Arab Emirates 'B' West Asia 7s Group Stage
09.11 Dubai (United Arab Emirates) Lebanon 43-7 Saudi Arabia West Asia 7s Group Stage
09.11 Dubai United Arab Emirates 12-5 Saudi Arabia West Asia 7s Group Stage
09.11 Dubai United Arab Emirates 'B' 5-35 Lebanon West Asia 7s Group Stage
03.11 Singapore (Singapore) Sri Lanka 21-14 Malaysia World Cup Qualifier Asia, 5th-8th Place Semi-Final
03.11 Singapore Singapore 5-19 China World Cup Qualifier Asia, 5th-8th Place Semi-Final
03.11 Singapore (Singapore) Hong Kong 45-0 South Korea World Cup Qualifier Asia, Semi-Final
03.11 Singapore (Singapore) Japan 17-7 Philippines World Cup Qualifier Asia, Semi-Final
03.11 Singapore (Singapore) Guam 40-5 Indonesia World Cup Qualifier Asia, 11th Place Match
03.11 Singapore (Singapore) Thailand 26-15 Kazakhstan World Cup Qualifier Asia, 9th Place Match
03.11 Singapore Singapore 12-40 Malaysia World Cup Qualifier Asia, 7th Place Match
03.11 Singapore (Singapore) Sri Lanka 26-5 China World Cup Qualifier Asia, 5th Place Match
03.11 Singapore (Singapore) Philippines 22-19 South Korea World Cup Qualifier Asia, 3rd Place Match
03.11 Singapore (Singapore) Japan 14-12 Hong Kong World Cup Qualifier Asia, Final
02.11 Singapore (Singapore) Hong Kong 48-7 Guam World Cup Qualifier Asia, Pool A
02.11 Singapore Singapore 7-49 South Korea World Cup Qualifier Asia, Pool B
02.11 Singapore (Singapore) China 26-14 Kazakhstan World Cup Qualifier Asia, Pool C
02.11 Singapore (Singapore) Japan 57-0 Indonesia World Cup Qualifier Asia, Pool D
02.11 Singapore (Singapore) Philippines 33-0 Guam World Cup Qualifier Asia, Pool A
02.11 Singapore Singapore 22-14 Thailand World Cup Qualifier Asia, Pool B
02.11 Singapore (Singapore) Malaysia 27-19 Kazakhstan World Cup Qualifier Asia, Pool C
02.11 Singapore (Singapore) Sri Lanka 52-0 Indonesia World Cup Qualifier Asia, Pool D
02.11 Singapore (Singapore) Hong Kong 29-12 Philippines World Cup Qualifier Asia, Pool A
02.11 Singapore (Singapore) South Korea 26-12 Thailand World Cup Qualifier Asia, Pool B
02.11 Singapore (Singapore) China 22-19 Malaysia World Cup Qualifier Asia, Pool C
02.11 Singapore (Singapore) Japan 35-0 Sri Lanka World Cup Qualifier Asia, Pool D
02.11 Singapore (Singapore) Hong Kong 33-0 Malaysia World Cup Qualifier Quarter-Final
02.11 Singapore (Singapore) Philippines 14-7 China World Cup Qualifier Quarter-Final
02.11 Singapore (Singapore) South Korea 19-12 Sri Lanka World Cup Qualifier Quarter-Final
02.11 Singapore Singapore 0-47 Japan World Cup Qualifier Quarter-Final
02.11 Singapore (Singapore) Thailand 35-21 Guam World Cup Qualifier 9th-12th Place Semi-Final
02.11 Singapore (Singapore) Kazakhstan 38-0 Indonesia World Cup Qualifier 9th-12th Place Semi-Final
14.10 Gold Coast (Australia) Canada 31-0 Portugal IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
14.10 Gold Coast (Australia) Spain 24-7 Tonga IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
14.10 Gold Coast (Australia) England 35-7 Scotland IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
14.10 Gold Coast (Australia) Wales 27-19 USA IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
14.10 Gold Coast (Australia) South Africa 26-14 France IRB Sevens Quarter-Final
14.10 Gold Coast Australia 14-21 Kenya IRB Sevens Quarter-Final
14.10 Gold Coast (Australia) Fiji 19-7 Samoa IRB Sevens Quarter-Final
14.10 Gold Coast (Australia) New Zealand 12-7 Argentina IRB Sevens Quarter-Final
14.10 Gold Coast (Australia) Scotland 33-0 Portugal IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
14.10 Gold Coast (Australia) USA 33-26 Tonga IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
14.10 Gold Coast (Australia) England 24-19 Canada
After extra time
IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
14.10 Gold Coast (Australia) Spain 26-17 Wales IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
14.10 Gold Coast (Australia) France 21-7 Samoa IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
14.10 Gold Coast Australia 14-17 Argentina IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
14.10 Gold Coast (Australia) Fiji 21-10 South Africa IRB Sevens Semi-Final
14.10 Gold Coast (Australia) New Zealand 15-5 Kenya IRB Sevens Semi-Final
14.10 Gold Coast (Australia) Scotland 40-5 USA IRB Sevens 13th Place Match
14.10 Gold Coast (Australia) Spain 19-14 England
After extra time
IRB Sevens 9th Place Match
14.10 Gold Coast (Australia) Argentina 14-7 Spain IRB Sevens 5th Place Match
14.10 Gold Coast (Australia) South Africa 41-7 Kenya IRB Sevens 3rd Place Match
14.10 Gold Coast (Australia) Fiji 32-14 New Zealand IRB Sevens Final
14.10 Mumbai (India) Singapore 33-0 Pakistan Asian 7s Series 9th-16th Place Quarter-Final
14.10 Mumbai (India) India 5-38 China Asian 7s Series 9th-16th Place Quarter-Final
14.10 Mumbai (India) Kazakhstan 29-5 Afghanistan Asian 7s Series 9th-16th Place Quarter-Final
14.10 Mumbai (India) United Arab Emirates 17-14 Iran Asian 7s Series 9th-16th Place Quarter-Final
14.10 Mumbai (India) Japan 53-0 South Korea Asian 7s Series Quarter-Final
14.10 Mumbai (India) Thailand 29-7 Malaysia Asian 7s Series Quarter-Final
14.10 Mumbai (India) Taiwan 17-14 Philippines Asian 7s Series Quarter-Final
14.10 Mumbai (India) Hong Kong 17-12 Sri Lanka Asian 7s Series Quarter-Final
14.10 Mumbai India 43-0 Pakistan Asian 7s Series 13th-16th Place Semi-Final
14.10 Mumbai (India) Iran 42-7 Afghanistan Asian 7s Series 13th-16th Place Semi-Final
14.10 Mumbai (India) China 28-14 Singapore Asian 7s Series 9th-12th Place Semi-Final
14.10 Mumbai (India) United Arab Emirates 26-15 Kazakhstan Asian 7s Series 9th-12th Place Semi-Final
14.10 Mumbai (India) Malaysia 26-19 South Korea Asian 7s Series 5th-8th Place Semi-Final
14.10 Mumbai (India) Sri Lanka 31-19 Philippines Asian 7s Series 5th-8th Place Semi-Final
14.10 Mumbai (India) Japan 48-0 Thailand Asian 7s Series Semi-Final
14.10 Mumbai (India) Hong Kong 54-0 Taiwan Asian 7s Series Semi-Final
14.10 Mumbai (India) Pakistan 10-7 Afghanistan Asian 7s Series 15th Place Match
14.10 Mumbai India 7-22 Iran Asian 7s Series 13th Place Match
14.10 Mumbai (India) Singapore 21-12 Kazakhstan Asian 7s Series 11th Place Match
14.10 Mumbai (India) China 19-7 United Arab Emirates Asian 7s Series 9th Place Match
14.10 Mumbai (India) Philippines 24-14 South Korea Asian 7s Series 7th Place Match
14.10 Mumbai (India) Sri Lanka 22-17 Malaysia Asian 7s Series 5th Place Match
14.10 Mumbai (India) Taiwan 24-21 Thailand Asian 7s Series 3rd Place Match
14.10 Mumbai (India) Hong Kong 28-7 Japan Asian 7s Series Final
13.10 Gold Coast (Australia) New Zealand 19-7 USA IRB Sevens Pool A
13.10 Gold Coast (Australia) South Africa 38-0 Canada IRB Sevens Pool A
13.10 Gold Coast (Australia) New Zealand 28-21 Canada IRB Sevens Pool A
13.10 Gold Coast (Australia) South Africa 33-5 USA IRB Sevens Pool A
13.10 Gold Coast (Australia) Canada 22-21 USA IRB Sevens Pool A
13.10 Gold Coast (Australia) South Africa 31-21 New Zealand IRB Sevens Pool A
13.10 Gold Coast (Australia) Fiji 31-14 Scotland IRB Sevens Pool B
13.10 Gold Coast Australia 31-14 Tonga IRB Sevens Pool B
13.10 Gold Coast (Australia) Fiji 35-7 Tonga IRB Sevens Pool B
13.10 Gold Coast Australia 22-0 Scotland IRB Sevens Pool B
13.10 Gold Coast (Australia) Tonga 24-5 Scotland IRB Sevens Pool B
13.10 Gold Coast Australia 15-14 Fiji IRB Sevens Pool B
13.10 Gold Coast (Australia) England 14-14 Kenya IRB Sevens Pool C
13.10 Gold Coast (Australia) Samoa 31-10 Spain IRB Sevens Pool C
13.10 Gold Coast (Australia) England 13-10 Spain IRB Sevens Pool C
13.10 Gold Coast (Australia) Samoa 14-12 Kenya IRB Sevens Pool C
13.10 Gold Coast (Australia) Kenya 26-12 Spain IRB Sevens Pool C
13.10 Gold Coast (Australia) Samoa 19-17 England IRB Sevens Pool C
13.10 Gold Coast (Australia) France 14-7 Argentina IRB Sevens Pool D
13.10 Gold Coast (Australia) Wales 19-12 Portugal IRB Sevens Pool D
13.10 Gold Coast (Australia) Argentina 26-0 Portugal IRB Sevens Pool D
13.10 Gold Coast (Australia) Wales 19-17 France IRB Sevens Pool D
13.10 Gold Coast (Australia) France 12-5 Portugal IRB Sevens Pool D
13.10 Gold Coast (Australia) Argentina 17-5 Wales IRB Sevens Pool D
13.10 Mumbai (India) Philippines 33-12 Singapore Asian 7s Series Group A
13.10 Mumbai (India) Japan 58-0 Afghanistan Asian 7s Series Group A
13.10 Mumbai (India) Philippines 50-0 Afghanistan Asian 7s Series Group A
13.10 Mumbai (India) Japan 31-0 Singapore Asian 7s Series Group A
13.10 Mumbai (India) Singapore 41-0 Afghanistan Asian 7s Series Group A
13.10 Mumbai (India) Japan 22-12 Philippines Asian 7s Series Group A
13.10 Mumbai (India) Sri Lanka 31-19 Malaysia Asian 7s Series Group B
13.10 Mumbai (India) China 21-0 Iran Asian 7s Series Group B
13.10 Mumbai (India) Sri Lanka 24-0 Iran Asian 7s Series Group B
13.10 Mumbai (India) Malaysia 31-7 China Asian 7s Series Group B
13.10 Mumbai (India) Malaysia 21-0 Iran Asian 7s Series Group B
13.10 Mumbai (India) China 28-12 Sri Lanka Asian 7s Series Group B
13.10 Mumbai (India) South Korea 15-14 Kazakhstan Asian 7s Series Group C
13.10 Mumbai (India) Taiwan 45-0 Pakistan Asian 7s Series Group C
13.10 Mumbai (India) South Korea 38-7 Pakistan Asian 7s Series Group C
13.10 Mumbai (India) Taiwan 28-15 Kazakhstan Asian 7s Series Group C
13.10 Mumbai (India) Kazakhstan 38-0 Pakistan Asian 7s Series Group C
13.10 Mumbai (India) Taiwan 28-15 South Korea Asian 7s Series Group C
13.10 Mumbai (India) Thailand 21-12 United Arab Emirates Asian 7s Series Group D
13.10 Mumbai India 0-43 Hong Kong Asian 7s Series Group D
13.10 Mumbai India 0-33 Thailand Asian 7s Series Group D
13.10 Mumbai (India) Hong Kong 42-0 United Arab Emirates Asian 7s Series Group D
13.10 Mumbai India 5-10 United Arab Emirates Asian 7s Series Group D
13.10 Mumbai (India) Hong Kong 66-0 Thailand Asian 7s Series Group D
30.09 Rabat Morocco 7-12 Ivory Coast World Cup Qualifier Africa, 5th-8th Place Semi-Final
30.09 Rabat (Morocco) Namibia 22-10 Zambia World Cup Qualifier Africa, 5th-8th Place Semi-Final
30.09 Rabat (Morocco) Zimbabwe 19-14 Nigeria World Cup Qualifier Africa, Semi-Final
30.09 Rabat (Morocco) Tunisia 7-0 Madagascar World Cup Qualifier Africa, Semi-Final
30.09 Rabat Morocco 14-5 Zambia World Cup Qualifier Africa, 7th Place Match
30.09 Rabat (Morocco) Namibia 24-7 Ivory Coast World Cup Qualifier Africa, 5th Place Match
30.09 Rabat (Morocco) Nigeria 19-12 Madagascar World Cup Qualifier Africa, 3rd Place Match
30.09 Rabat (Morocco) Zimbabwe 33-12 Tunisia World Cup Qualifier Africa, Final
29.09 Rabat (Morocco) Zimbabwe 10-0 Tunisia World Cup Qualifier Africa, Pool B
29.09 Rabat Morocco 10-14 Madagascar World Cup Qualifier Africa, Pool A
29.09 Rabat (Morocco) Ivory Coast 19-10 Namibia World Cup Qualifier Africa, Pool B
29.09 Rabat (Morocco) Nigeria 17-5 Zambia World Cup Qualifier Africa, Pool A
29.09 Rabat (Morocco) Zimbabwe 26-7 Namibia World Cup Qualifier Africa, Pool B
29.09 Rabat Morocco 7-19 Nigeria World Cup Qualifier Africa, Pool A
29.09 Rabat (Morocco) Tunisia 38-0 Ivory Coast World Cup Qualifier Africa, Pool B
29.09 Rabat (Morocco) Madagascar 45-12 Zambia World Cup Qualifier Africa, Pool A
29.09 Rabat (Morocco) Tunisia 17-0 Namibia World Cup Qualifier Africa, Pool B
29.09 Rabat (Morocco) Madagascar 15-12 Nigeria World Cup Qualifier Africa, Pool A
29.09 Rabat (Morocco) Zimbabwe 26-7 Ivory Coast World Cup Qualifier Africa, Pool B
29.09 Rabat Morocco 0-10 Zambia World Cup Qualifier Africa, Pool A
23.09 Shanghai China 26-17 South Korea Shanghai 7s Semi-Final
23.09 Shanghai (China) Hong Kong 40-7 Taiwan Shanghai 7s Semi-Final
23.09 Shanghai (China) Malaysia 19-14 Singapore Shanghai 7s 9th Place Match
23.09 Shanghai (China) Philippines 24-12 United Arab Emirates Shanghai 7s 7th Place Match
23.09 Shanghai (China) Sri Lanka 22-7 Thailand Shanghai 7s 5th Place Match
23.09 Shanghai (China) Taiwan 26-7 South Korea Shanghai 7s 3rd Place Match
23.09 Shanghai China 10-40 Hong Kong Shanghai 7s Final
23.09 Shanghai (China) Philippines 38-12 Malaysia Shanghai 7s Pool B
23.09 Shanghai (China) Sri Lanka 45-0 United Arab Emirates Shanghai 7s Pool A
23.09 Shanghai (China) Taiwan 7-7 Thailand Shanghai 7s Pool B
23.09 Shanghai (China) South Korea 42-0 Singapore Shanghai 7s Pool A
23.09 Shanghai China 36-5 Philippines Shanghai 7s Pool B
23.09 Shanghai (China) Hong Kong 42-0 United Arab Emirates Shanghai 7s Pool A
23.09 Shanghai (China) Malaysia 28-10 Thailand Shanghai 7s Pool B
23.09 Shanghai (China) Sri Lanka 41-0 Singapore Shanghai 7s Pool A
23.09 Nairobi (Kenya) Uganda 21-14 Uganda 'B' Safari 7s 9th-16th Place Quarter-Final
23.09 Nairobi (Kenya) Zambia 14-7 Uganda 'B' Safari 7s 13th-16th Place Semi-Final
23.09 Nairobi (Kenya) Spain 5-0 Portugal Safari 7s Quarter-Final
23.09 Nairobi Kenya 'B' 17-0 Spain Safari 7s Semi-Final
22.09 Shanghai China 31-7 Taiwan Shanghai 7s Pool B
22.09 Shanghai (China) Hong Kong 36-14 South Korea Shanghai 7s Pool A
22.09 Shanghai (China) Thailand 24-12 Philippines Shanghai 7s Pool B
22.09 Shanghai (China) United Arab Emirates 19-12 Singapore Shanghai 7s Pool A
22.09 Shanghai China 36-0 Malaysia Shanghai 7s Pool B
22.09 Shanghai (China) Hong Kong 36-7 Sri Lanka Shanghai 7s Pool A
22.09 Shanghai (China) Taiwan 14-12 Philippines Shanghai 7s Pool B
22.09 Shanghai (China) South Korea 19-14 United Arab Emirates Shanghai 7s Pool A
22.09 Shanghai China 33-0 Thailand Shanghai 7s Pool B
22.09 Shanghai (China) Hong Kong 40-0 Singapore Shanghai 7s Pool A
22.09 Shanghai (China) Taiwan 26-7 Malaysia Shanghai 7s Pool B
22.09 Shanghai (China) South Korea 17-12 Sri Lanka Shanghai 7s Pool A
22.09 Nairobi Kenya 50-0 Uganda 'B' Safari 7s Pool A
22.09 Nairobi (Kenya) Uganda 35-0 Rwanda Safari 7s Pool B
22.09 Nairobi Kenya 'B' 40-7 Rwanda Safari 7s Pool B
22.09 Nairobi Kenya 'B' 28-0 Uganda Safari 7s Pool B
22.09 Nairobi (Kenya) Portugal 28-12 Zambia Safari 7s Pool D
02.09 Kota Kinabalu (Malaysia) Hong Kong 31-5 Kazakhstan Borneo 7s Quarter-Final
02.09 Kota Kinabalu (Malaysia) South Korea 31-9 Taiwan Borneo 7s Quarter-Final
02.09 Kota Kinabalu (Malaysia) Sri Lanka 22-5 Thailand Borneo 7s Quarter-Final
02.09 Kota Kinabalu Malaysia 26-5 Singapore Borneo 7s Quarter-Final
02.09 Kota Kinabalu (Malaysia) China 26-7 United Arab Emirates Borneo 7s 9th-12th Place Semi-Final
02.09 Kota Kinabalu (Malaysia) Japan 53-5 Philippines Borneo 7s 9th-12th Place Semi-Final
02.09 Kota Kinabalu (Malaysia) Philippines 19-17 United Arab Emirates Borneo 7s 5th-8th Place Semi-Final
02.09 Kota Kinabalu (Malaysia) Taiwan 24-17 Kazakhstan Borneo 7s 5th-8th Place Semi-Final
02.09 Kota Kinabalu (Malaysia) Japan 38-5 China Borneo 7s Semi-Final
02.09 Kota Kinabalu (Malaysia) Hong Kong 40-12 South Korea Borneo 7s Semi-Final
02.09 Kota Kinabalu (Malaysia) Thailand 15-7 Singapore Borneo 7s 11th Place Match
02.09 Kota Kinabalu Malaysia 12-19 Sri Lanka Borneo 7s 9th Place Match
02.09 Kota Kinabalu (Malaysia) Kazakhstan 21-12 United Arab Emirates Borneo 7s 7th Place Match
02.09 Kota Kinabalu (Malaysia) Taiwan 31-12 Philippines Borneo 7s 5th Place Match
02.09 Kota Kinabalu (Malaysia) China 19-14 South Korea Borneo 7s 3rd Place Match
02.09 Kota Kinabalu (Malaysia) Japan 33-22 Hong Kong Borneo 7s Final
01.09 Kota Kinabalu (Malaysia) China 19-17 Kazakhstan Borneo 7s Pool D
01.09 Kota Kinabalu (Malaysia) Japan 32-0 Taiwan Borneo 7s Pool C
01.09 Kota Kinabalu Malaysia 0-37 Hong Kong Borneo 7s Pool B
01.09 Kota Kinabalu (Malaysia) South Korea 29-0 Philippines Borneo 7s Pool A
01.09 Kota Kinabalu (Malaysia) Kazakhstan 19-0 Thailand Borneo 7s Pool D
01.09 Kota Kinabalu (Malaysia) Taiwan 17-14 Sri Lanka Borneo 7s Pool C
01.09 Kota Kinabalu Malaysia 5-7 United Arab Emirates Borneo 7s Pool B
01.09 Kota Kinabalu (Malaysia) South Korea 29-0 Singapore Borneo 7s Pool A
01.09 Kota Kinabalu (Malaysia) China 45-0 Thailand Borneo 7s Pool D
01.09 Kota Kinabalu (Malaysia) Japan 34-7 Sri Lanka Borneo 7s Pool C
01.09 Kota Kinabalu (Malaysia) Hong Kong 33-7 United Arab Emirates Borneo 7s Pool B
01.09 Kota Kinabalu (Malaysia) Philippines 17-14 Singapore Borneo 7s Pool A
26.08 Ottawa (Canada) Bermuda 29-0 Saint Vincent & the Grenadines NACRA 7s 9th-11th Place Group
26.08 Ottawa (Canada) Cayman Islands 43-0 Saint Vincent & the Grenadines NACRA 7s 9th-11th Place Group
26.08 Ottawa (Canada) Cayman Islands 31-7 Bermuda  NACRA 7s 9th-11th Place Group
26.08 Ottawa (Canada) USA 47-0 Bahamas NACRA 7s Quarter-Final
26.08 Ottawa (Canada) Mexico 17-14 Guyana NACRA 7s Quarter-Final
26.08 Ottawa Canada 45-7 Barbados NACRA 7s Quarter-Final
26.08 Ottawa (Canada) Jamaica 19-5 Trinidad & Tobago NACRA 7s Quarter-Final
26.08 Ottawa (Canada) Guyana 26-10 Bahamas NACRA 7s 5th-8th Place Semi-Final
26.08 Ottawa (Canada) Trinidad & Tobago 19-14 Barbados NACRA 7s 5th-8th Place Semi-Final
26.08 Ottawa (Canada) USA 33-7 Mexico NACRA 7s Semi-Final
26.08 Ottawa Canada 31-0 Jamaica NACRA 7s Semi-Final
26.08 Ottawa (Canada) Barbados 29-0 Bahamas NACRA 7s 7th Place Match
26.08 Ottawa (Canada) Guyana 27-0 Trinidad & Tobago NACRA 7s 5th Place Match
26.08 Ottawa (Canada) Mexico 17-12 Jamaica NACRA 7s 3rd Place Match
26.08 Ottawa Canada 26-19 USA NACRA 7s Final
26.08 Sydney (Australia) Samoa 62-0 Solomon Islands Oceania 7s Quarter-Final
26.08 Sydney (Australia) Tonga 17-15 Papua New Guinea Oceania 7s Quarter-Final
26.08 Sydney (Australia) Cook Islands 19-0 American Samoa Oceania 7s Quarter-Final
26.08 Sydney Australia 55-0 Tahiti Oceania 7s Quarter-Final
26.08 Sydney (Australia) Papua New Guinea 47-0 Tahiti Oceania 7s 5th-8th Place Semi-Final
26.08 Sydney (Australia) American Samoa 24-7 Solomon Islands Oceania 7s 5th-8th Place Semi-Final
26.08 Sydney (Australia) Samoa 52-5 Cook Islands Oceania 7s Semi-Final
26.08 Sydney Australia 24-7 Tonga Oceania 7s Semi-Final
26.08 Sydney (Australia) Solomon Islands 52-0 Tahiti Oceania 7s 7th Place Match
26.08 Sydney (Australia) Papua New Guinea 24-21 American Samoa Oceania 7s 5th Place Match
26.08 Sydney (Australia) Tonga 19-17 Cook Islands Oceania 7s 3rd Place Match
26.08 Sydney Australia 12-7 Samoa Oceania 7s Final
25.08 Ottawa (Canada) Guyana 10-0 Trinidad & Tobago NACRA 7s Pool C
25.08 Ottawa (Canada) Barbados 19-12 Cayman Islands NACRA 7s Pool C
25.08 Ottawa (Canada) Barbados 19-12 Guyana NACRA 7s Pool C
25.08 Ottawa (Canada) Trinidad & Tobago 24-21 Cayman Islands NACRA 7s Pool C
25.08 Ottawa (Canada) Guyana 15-12 Cayman Islands NACRA 7s Pool C
25.08 Ottawa (Canada) Trinidad & Tobago 17-0 Barbados NACRA 7s Pool C
25.08 Ottawa Canada 48-0 Bermuda  NACRA 7s Pool B
25.08 Ottawa (Canada) Mexico 14-0 Bahamas NACRA 7s Pool B
25.08 Ottawa Canada 33-5 Bahamas NACRA 7s Pool B
25.08 Ottawa (Canada) Mexico 19-0 Bermuda  NACRA 7s Pool B
25.08 Ottawa Canada 43-0 Mexico NACRA 7s Pool B
25.08 Ottawa (Canada) Bahamas 17-12 Bermuda  NACRA 7s Pool B
25.08 Ottawa (Canada) USA 33-0 Jamaica NACRA 7s Pool A
25.08 Ottawa (Canada) USA 64-0 Saint Vincent & the Grenadines NACRA 7s Pool A
25.08 Ottawa (Canada) Jamaica 50-0 Saint Vincent & the Grenadines NACRA 7s Pool A
25.08 Sydney (Australia) American Samoa 14-7 Tonga Oceania 7s Pool B
25.08 Sydney Australia 47-0 Solomon Islands Oceania 7s Pool B
25.08 Sydney (Australia) Tonga 33-7 Solomon Islands Oceania 7s Pool B
25.08 Sydney Australia 22-7 American Samoa Oceania 7s Pool B
25.08 Sydney (Australia) American Samoa 34-12 Solomon Islands Oceania 7s Pool B
25.08 Sydney Australia 45-0 Tonga Oceania 7s Pool B
25.08 Sydney (Australia) Papua New Guinea 24-12 Cook Islands Oceania 7s Pool A
25.08 Sydney (Australia) Samoa 47-0 Tahiti Oceania 7s Pool A
25.08 Sydney (Australia) Papua New Guinea 64-0 Tahiti Oceania 7s Pool A
25.08 Sydney (Australia) Samoa 26-24 Cook Islands Oceania 7s Pool A
25.08 Sydney (Australia) Cook Islands 66-0 Tahiti Oceania 7s Pool A
25.08 Sydney (Australia) Samoa 46-12 Papua New Guinea Oceania 7s Pool A
21.07 Albufeira (Portugal) Spain 31-7 Germany World Cup Qualifier Europe, Quarter-Final
21.07 Albufeira (Portugal) France 26-14 Scotland World Cup Qualifier Europe, Quarter-Final
21.07 Albufeira Portugal 28-7 Italy World Cup Qualifier Europe, Quarter-Final
21.07 Albufeira (Portugal) Georgia 19-12 Ukraine World Cup Qualifier Europe, Quarter-Final
21.07 Albufeira (Portugal) Lithuania 22-19 Belgium World Cup Qualifier Europe, 9th-12th Place Semi-Final
21.07 Albufeira (Portugal) Romania 12-0 Netherlands World Cup Qualifier Europe, 9th-12th Place Semi-Final
21.07 Albufeira (Portugal) Scotland 33-0 Germany World Cup Qualifier Europe, 5th-8th Place Semi-Final
21.07 Albufeira (Portugal) Italy 10-7 Ukraine World Cup Qualifier Europe, 5th-8th Place Semi-Final
21.07 Albufeira (Portugal) Spain 24-0 France World Cup Qualifier Europe, Semi-Final
21.07 Albufeira Portugal 19-12 Georgia World Cup Qualifier Europe, Semi-Final
21.07 Albufeira (Portugal) Belgium 27-19 Netherlands World Cup Qualifier 11th Place Match
21.07 Albufeira (Portugal) Romania 28-0 Lithuania World Cup Qualifier 9th Place Match
21.07 Albufeira (Portugal) Scotland 22-14 Italy World Cup Qualifier 5th Place Match
21.07 Albufeira (Portugal) France 24-12 Georgia World Cup Qualifier 3rd Place Match
21.07 Albufeira Portugal 7-5 Spain World Cup Qualifier Final
20.07 Albufeira Portugal 29-7 Ukraine World Cup Qualifier Europe, Pool A
20.07 Albufeira (Portugal) Lithuania 10-7 Italy World Cup Qualifier Europe, Pool A
20.07 Albufeira (Portugal) Georgia 33-17 France World Cup Qualifier Europe, Pool B
20.07 Albufeira (Portugal) Germany 14-10 Belgium World Cup Qualifier Europe, Pool B
20.07 Albufeira (Portugal) Spain 26-5 Scotland World Cup Qualifier Europe, Pool C
20.07 Albufeira (Portugal) Romania 35-14 Netherlands World Cup Qualifier Europe, Pool C
20.07 Albufeira Portugal 12-12 Italy World Cup Qualifier Europe, Pool A
20.07 Albufeira (Portugal) Ukraine 14-0 Lithuania World Cup Qualifier Europe, Pool A
20.07 Albufeira (Portugal) France 31-0 Germany World Cup Qualifier Europe, Pool B
20.07 Albufeira (Portugal) Georgia 19-7 Belgium World Cup Qualifier Europe, Pool B
20.07 Albufeira (Portugal) Spain 29-14 Netherlands World Cup Qualifier Europe, Pool C
20.07 Albufeira (Portugal) Scotland 45-0 Romania World Cup Qualifier Europe, Pool C
20.07 Albufeira Portugal 59-5 Lithuania World Cup Qualifier Europe, Pool A
20.07 Albufeira (Portugal) Italy 17-12 Ukraine World Cup Qualifier Europe, Pool A
20.07 Albufeira (Portugal) France 40-0 Belgium World Cup Qualifier Europe, Pool B
20.07 Albufeira (Portugal) Georgia 21-10 Germany World Cup Qualifier Europe, Pool B
20.07 Albufeira (Portugal) Spain 22-7 Romania World Cup Qualifier Europe, Pool C
20.07 Albufeira (Portugal) Scotland 38-0 Netherlands World Cup Qualifier Europe, Pool C
08.07 Odense (Denmark) Germany 19-0 Lithuania FIRA Grand Prix Series 9th-16th Place Quarter-Final
08.07 Odense (Denmark) Netherlands 19-12 Belgium FIRA Grand Prix Series 9th-16th Place Quarter-Final
08.07 Odense (Denmark) Ukraine 24-0 Romania FIRA Grand Prix Series 9th-16th Place Quarter-Final
08.07 Odense Denmark 12-27 Italy FIRA Grand Prix Series 9th-16th Place Quarter-Final
08.07 Odense (Denmark) Wales 31-14 Scotland FIRA Grand Prix Series Quarter-Final
08.07 Odense (Denmark) Portugal 24-0 Georgia FIRA Grand Prix Series Quarter-Final
08.07 Odense (Denmark) Spain 12-0 Russia FIRA Grand Prix Series Quarter-Final
08.07 Odense (Denmark) France 14-7 England FIRA Grand Prix Series Quarter-Final
08.07 Odense (Denmark) Belgium 14-5 Lithuania FIRA Grand Prix Series 13th-16th Place Semi-Final
08.07 Odense Denmark 12-26 Romania FIRA Grand Prix Series 13th-16th Place Semi-Final
08.07 Odense (Denmark) Netherlands 28-7 Germany FIRA Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
08.07 Odense (Denmark) Italy 14-12 Ukraine FIRA Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
08.07 Odense (Denmark) Georgia 21-19 Scotland FIRA Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
08.07 Odense (Denmark) England 28-21 Russia FIRA Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
08.07 Odense (Denmark) Portugal 24-17 Wales FIRA Grand Prix Series Semi-Final
08.07 Odense (Denmark) France 21-0 Spain FIRA Grand Prix Series Semi-Final
08.07 Odense Denmark 7-19 Lithuania FIRA Grand Prix Series 15th Place Match
08.07 Odense (Denmark) Belgium 7-5 Romania FIRA Grand Prix Series 13th Place Match
08.07 Odense (Denmark) Germany 12-5 Ukraine FIRA Grand Prix Series 11th Place Match
08.07 Odense (Denmark) Italy 31-12 Netherlands FIRA Grand Prix Series 9th Place Match
08.07 Odense (Denmark) Russia 19-12 Scotland FIRA Grand Prix Series 7th Place Match
08.07 Odense (Denmark) England 21-14 Georgia FIRA Grand Prix Series 5th Place Match
08.07 Odense (Denmark) Wales 21-17 Spain FIRA Grand Prix Series 3rd Place Match
08.07 Odense (Denmark) France 21-12 Portugal FIRA Grand Prix Series Final
07.07 Odense (Denmark) Spain 28-0 Netherlands FIRA Grand Prix Series Pool D
07.07 Odense (Denmark) Portugal 14-10 Romania FIRA Grand Prix Series Pool D
07.07 Odense (Denmark) Spain 27-0 Romania FIRA Grand Prix Series Pool D
07.07 Odense (Denmark) Portugal 31-12 Netherlands FIRA Grand Prix Series Pool D
07.07 Odense (Denmark) Netherlands 21-19 Romania FIRA Grand Prix Series Pool D
07.07 Odense (Denmark) Portugal 10-7 Spain FIRA Grand Prix Series Pool D
07.07 Odense (Denmark) Russia 12-10 Georgia FIRA Grand Prix Series Pool C
07.07 Odense (Denmark) Georgia 24-0 Belgium FIRA Grand Prix Series Pool C
07.07 Odense (Denmark) Ukraine 5-0 Belgium FIRA Grand Prix Series Pool C
07.07 Odense (Denmark) Russia 31-12 Belgium FIRA Grand Prix Series Pool C
07.07 Odense (Denmark) Georgia 5-0 Ukraine FIRA Grand Prix Series Pool C
07.07 Odense (Denmark) Russia 40-0 Ukraine FIRA Grand Prix Series Pool C
07.07 Odense (Denmark) Italy 29-0 Lithuania FIRA Grand Prix Series Pool B
07.07 Odense (Denmark) France 33-0 Italy FIRA Grand Prix Series Pool B
07.07 Odense (Denmark) Wales 28-14 Lithuania FIRA Grand Prix Series Pool B
07.07 Odense (Denmark) France 47-7 Lithuania FIRA Grand Prix Series Pool B
07.07 Odense (Denmark) Wales 19-17 Italy FIRA Grand Prix Series Pool B
07.07 Odense (Denmark) France 33-12 Wales FIRA Grand Prix Series Pool B
07.07 Odense (Denmark) England 24-7 Germany FIRA Grand Prix Series Pool A
07.07 Odense (Denmark) Scotland 19-7 Germany FIRA Grand Prix Series Pool A
07.07 Odense (Denmark) Scotland 26-14 England FIRA Grand Prix Series Pool A
07.07 Odense Denmark 10-40 Germany FIRA Grand Prix Series Pool A
07.07 Odense Denmark 0-43 Scotland FIRA Grand Prix Series Pool A
07.07 Odense Denmark 7-43 England FIRA Grand Prix Series Pool A
01.07 Moscow (Russia) Germany 33-0 Netherlands FIRA Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
01.07 Moscow (Russia) Italy 43-14 Georgia FIRA Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
01.07 Moscow (Russia) Portugal 27-22 Wales FIRA Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
01.07 Moscow (Russia) Ukraine 19-14 Scotland FIRA Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
01.07 Moscow Russia 0-7 France FIRA Grand Prix Series Semi-Final
01.07 Moscow (Russia) England 22-7 Spain FIRA Grand Prix Series Semi-Final
01.07 Moscow (Russia) Georgia 24-10 Netherlands FIRA Grand Prix Series 11th Place Match
01.07 Moscow (Russia) Germany 24-17 Italy FIRA Grand Prix Series 9th Place Match
01.07 Moscow (Russia) Wales 35-21 Scotland FIRA Grand Prix Series 7th Place Match
01.07 Moscow (Russia) Portugal 28-12 Ukraine FIRA Grand Prix Series 5th Place Match
01.07 Moscow Russia 12-10 Spain FIRA Grand Prix Series 3rd Place Match
01.07 Moscow (Russia) England 21-15 France FIRA Grand Prix Series Final
01.07 Moscow (Russia) Spain 21-19 Italy FIRA Grand Prix Series Pool B
01.07 Moscow (Russia) France 12-7 Scotland FIRA Grand Prix Series Pool B
01.07 Moscow (Russia) Portugal 24-5 Germany FIRA Grand Prix Series Pool B
01.07 Moscow (Russia) Wales 38-19 Netherlands FIRA Grand Prix Series Pool A
01.07 Moscow Russia 33-0 Georgia FIRA Grand Prix Series Pool A
01.07 Moscow (Russia) England 19-7 Ukraine FIRA Grand Prix Series Pool A
30.06 Moscow (Russia) Germany 24-19 Scotland FIRA Grand Prix Series Pool B
30.06 Moscow (Russia) France 12-5 Spain FIRA Grand Prix Series Pool B
30.06 Moscow (Russia) Portugal 38-14 Italy FIRA Grand Prix Series Pool B
30.06 Moscow (Russia) France 45-5 Germany FIRA Grand Prix Series Pool B
30.06 Moscow (Russia) Scotland 31-7 Italy FIRA Grand Prix Series Pool B
30.06 Moscow (Russia) Spain 21-12 Portugal FIRA Grand Prix Series Pool B
30.06 Moscow (Russia) Italy 15-14 Germany FIRA Grand Prix Series Pool B
30.06 Moscow (Russia) France 28-0 Portugal FIRA Grand Prix Series Pool B
30.06 Moscow (Russia) Spain 24-21 Scotland FIRA Grand Prix Series Pool B
30.06 Moscow (Russia) France 19-7 Italy FIRA Grand Prix Series Pool B
30.06 Moscow (Russia) Spain 45-14 Germany FIRA Grand Prix Series Pool B
30.06 Moscow (Russia) Scotland 20-5 Portugal FIRA Grand Prix Series Pool B
30.06 Moscow Russia 24-0 Ukraine FIRA Grand Prix Series Pool A
30.06 Moscow (Russia) Wales 25-21 Georgia FIRA Grand Prix Series Pool A
30.06 Moscow (Russia) England 33-14 Netherlands FIRA Grand Prix Series Pool A
30.06 Moscow (Russia) Georgia 19-12 Ukraine FIRA Grand Prix Series Pool A
30.06 Moscow Russia 36-0 Netherlands FIRA Grand Prix Series Pool A
30.06 Moscow (Russia) England 35-12 Wales FIRA Grand Prix Series Pool A
30.06 Moscow (Russia) Ukraine 38-10 Netherlands FIRA Grand Prix Series Pool A
30.06 Moscow (Russia) England 47-7 Georgia FIRA Grand Prix Series Pool A
30.06 Moscow Russia 26-14 Wales FIRA Grand Prix Series Pool A
30.06 Moscow (Russia) Netherlands 36-12 Georgia FIRA Grand Prix Series Pool A
30.06 Moscow (Russia) Wales 19-17 Ukraine FIRA Grand Prix Series Pool A
30.06 Moscow Russia 14-19 England FIRA Grand Prix Series Pool A
30.06 Lomé Togo 'B' 0-0 Egypt
Egypt advance on superior record
Africa Cup Division 2, 5th-8th Place Semi-Final
30.06 Lomé Togo 12-0 Benin Africa Cup Division 2, 5th-8th Place Semi-Final
30.06 Lomé (Togo) Mali 0-0 Niger
Niger advance on superior record
Africa Cup Division 2, Semi-Final
30.06 Lomé (Togo) Ghana 10-0 Burkina Faso Africa Cup Division 2, Semi-Final
30.06 Lomé Togo 'B' 5-10 Benin Africa Cup Division 2, 7th Place Match
30.06 Lomé Togo 7-5 Egypt Africa Cup Division 2, 5th Place Match
30.06 Lomé (Togo) Burkina Faso 14-0 Mali Africa Cup Division 2, 3rd Place Match
30.06 Lomé (Togo) Niger 12-5 Ghana Africa Cup Division 2, Final
29.06 Lomé (Togo) Mali 14-7 Egypt Africa Cup Division 2, Pool A
29.06 Lomé Togo 'B' 0-14 Niger Africa Cup Division 2, Pool B
29.06 Lomé (Togo) Benin 5-5 Burkina Faso Africa Cup Division 2, Pool A
29.06 Lomé Togo 0-5 Ghana Africa Cup Division 2, Pool B
29.06 Lomé (Togo) Mali 12-5 Benin Africa Cup Division 2, Pool A
29.06 Lomé Togo 0-12 Niger Africa Cup Division 2, Pool B
29.06 Lomé (Togo) Burkina Faso 14-14 Egypt Africa Cup Division 2, Pool A
29.06 Lomé Togo 'B' 0-12 Ghana Africa Cup Division 2, Pool B
29.06 Lomé (Togo) Burkina Faso 7-0 Mali Africa Cup Division 2, Pool A
29.06 Lomé (Togo) Niger 12-5 Ghana Africa Cup Division 2, Pool B
29.06 Lomé (Togo) Egypt 19-5 Benin Africa Cup Division 2, Pool A
29.06 Lomé Togo 17-0 Togo 'B' Africa Cup Division 2, Pool B
03.06 Lyon (France) Italy 14-5 Ukraine FIRA Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
03.06 Lyon (France) Netherlands 24-12 Germany FIRA Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
03.06 Lyon France 12-21 Scotland FIRA Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
03.06 Lyon (France) Russia 12-0 Georgia FIRA Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
03.06 Lyon (France) Portugal 12-7 Spain FIRA Grand Prix Series Semi-Final
03.06 Lyon (France) England 24-10 Wales FIRA Grand Prix Series Semi-Final
03.06 Lyon (France) Germany 19-7 Ukraine FIRA Grand Prix Series 11th Place Match
03.06 Lyon (France) Netherlands 21-14 Italy FIRA Grand Prix Series 9th Place Match
03.06 Lyon France 19-12 Georgia FIRA Grand Prix Series 7th Place Match
03.06 Lyon (France) Russia 19-7 Scotland FIRA Grand Prix Series 5th Place Match
03.06 Lyon (France) Spain 17-12 Wales FIRA Grand Prix Series 3rd Place Match
03.06 Lyon (France) England 26-14 Portugal FIRA Grand Prix Series Final
03.06 Lyon (France) Ukraine 14-10 Spain FIRA Grand Prix Series Pool B
03.06 Lyon (France) Scotland 14-7 Georgia FIRA Grand Prix Series Pool B
03.06 Lyon (France) England 35-19 Netherlands FIRA Grand Prix Series Pool B
03.06 Lyon (France) Russia 14-14 Wales FIRA Grand Prix Series Pool A
03.06 Lyon France 15-0 Italy FIRA Grand Prix Series Pool A
03.06 Lyon (France) Portugal 12-0 Germany FIRA Grand Prix Series Pool A
03.06 Winterthur (Switzerland) Slovakia 33-0 Malta FIRA Division B 9th-12th Place Semi-Final
03.06 Winterthur Switzerland 7-22 Luxembourg FIRA Division B 9th-12th Place Semi-Final
03.06 Winterthur (Switzerland) Bosnia & Herzegovina 21-14 Monaco FIRA Division B 5th-8th Place Semi-Final
03.06 Winterthur (Switzerland) Bulgaria 19-12 Hungary FIRA Division B 5th-8th Place Semi-Final
03.06 Winterthur (Switzerland) Croatia 38-0 Norway FIRA Division B Semi-Final
03.06 Winterthur (Switzerland) Latvia 20-0 Greece FIRA Division B Semi-Final
03.06 Winterthur (Switzerland) Luxembourg 47-7 Malta FIRA Division B 11th Place Match
03.06 Winterthur Switzerland 17-19 Slovakia FIRA Division B 9th Place Match
03.06 Winterthur (Switzerland) Monaco 12-7 Hungary FIRA Division B 7th Place Match
03.06 Winterthur (Switzerland) Bosnia & Herzegovina 31-0 Bulgaria FIRA Division B 5th Place Match
03.06 Winterthur (Switzerland) Norway 22-12 Greece FIRA Division B 3rd Place Match
03.06 Winterthur (Switzerland) Croatia 22-12 Latvia FIRA Division B Final
03.06 Winterthur (Switzerland) Latvia 19-0 Bosnia & Herzegovina FIRA Division B Pool B
03.06 Winterthur (Switzerland) Bulgaria 36-5 Malta FIRA Division B Pool B
03.06 Winterthur (Switzerland) Hungary 14-7 Luxembourg FIRA Division B Pool A
03.06 Winterthur (Switzerland) Greece 10-5 Monaco FIRA Division B Pool A
03.06 Winterthur (Switzerland) Croatia 29-0 Slovakia FIRA Division B Pool A
03.06 Winterthur Switzerland 12-17 Norway FIRA Division B Pool B
02.06 Lyon (France) Georgia 24-21 Netherlands FIRA Grand Prix Series Pool B
02.06 Lyon (France) Spain 20-7 Scotland FIRA Grand Prix Series Pool B
02.06 Lyon (France) England 26-0 Ukraine FIRA Grand Prix Series Pool B
02.06 Lyon (France) Scotland 19-17 Netherlands FIRA Grand Prix Series Pool B
02.06 Lyon (France) Georgia 19-5 Ukraine FIRA Grand Prix Series Pool B
02.06 Lyon (France) England 46-0 Spain FIRA Grand Prix Series Pool B
02.06 Lyon (France) Netherlands 14-7 Ukraine FIRA Grand Prix Series Pool B
02.06 Lyon (France) England 31-19 Scotland FIRA Grand Prix Series Pool B
02.06 Lyon (France) Spain 21-0 Georgia FIRA Grand Prix Series Pool B
02.06 Lyon (France) Scotland 38-12 Ukraine FIRA Grand Prix Series Pool B
02.06 Lyon (France) Spain 36-5 Netherlands FIRA Grand Prix Series Pool B
02.06 Lyon (France) England 34-0 Georgia FIRA Grand Prix Series Pool B
02.06 Lyon France 31-14 Germany FIRA Grand Prix Series Pool A
02.06 Lyon (France) Russia 22-12 Italy FIRA Grand Prix Series Pool A
02.06 Lyon (France) Portugal 26-12 Wales FIRA Grand Prix Series Pool A
02.06 Lyon (France) Italy 7-0 Germany FIRA Grand Prix Series Pool A
02.06 Lyon (France) Portugal 21-12 Russia FIRA Grand Prix Series Pool A
02.06 Lyon (France) Wales 38-21 Germany FIRA Grand Prix Series Pool A
02.06 Lyon (France) Portugal 21-10 Italy FIRA Grand Prix Series Pool A
02.06 Lyon (France) Wales 19-12 Italy FIRA Grand Prix Series Pool A
02.06 Lyon (France) Russia 24-21 Germany FIRA Grand Prix Series Pool A
02.06 Lyon France 31-0 Portugal FIRA Grand Prix Series Pool A
02.06 Winterthur (Switzerland) Norway 33-0 Malta FIRA Division B Pool B
02.06 Winterthur (Switzerland) Latvia 33-0 Bulgaria FIRA Division B Pool B
02.06 Winterthur (Switzerland) Norway 24-10 Bulgaria FIRA Division B Pool B
02.06 Winterthur (Switzerland) Bosnia & Herzegovina 33-21 Malta FIRA Division B Pool B
02.06 Winterthur Switzerland 19-19 Latvia FIRA Division B Pool B
02.06 Winterthur (Switzerland) Norway 28-12 Bosnia & Herzegovina FIRA Division B Pool B
02.06 Winterthur (Switzerland) Latvia 50-0 Malta FIRA Division B Pool B
02.06 Winterthur (Switzerland) Bulgaria 33-5 Bosnia & Herzegovina FIRA Division B Pool B
02.06 Winterthur (Switzerland) Latvia 20-12 Norway FIRA Division B Pool B
02.06 Winterthur Switzerland 28-0 Malta FIRA Division B Pool B
02.06 Winterthur (Switzerland) Greece 21-10 Slovakia FIRA Division B Pool A
02.06 Winterthur (Switzerland) Monaco 12-0 Hungary FIRA Division B Pool A
02.06 Winterthur (Switzerland) Croatia 47-5 Luxembourg FIRA Division B Pool A
02.06 Winterthur (Switzerland) Monaco 17-14 Slovakia FIRA Division B Pool A
02.06 Winterthur (Switzerland) Greece 17-12 Luxembourg FIRA Division B Pool A
02.06 Winterthur (Switzerland) Croatia 31-12 Hungary FIRA Division B Pool A
02.06 Winterthur (Switzerland) Slovakia 24-12 Luxembourg FIRA Division B Pool A
02.06 Winterthur (Switzerland) Croatia 38-0 Monaco FIRA Division B Pool A
02.06 Winterthur (Switzerland) Hungary 19-17 Greece FIRA Division B Pool A
02.06 Winterthur (Switzerland) Monaco 19-14 Luxembourg FIRA Division B Pool A
02.06 Winterthur (Switzerland) Hungary 34-7 Slovakia FIRA Division B Pool A
02.06 Winterthur (Switzerland) Croatia 19-19 Greece FIRA Division B Pool A
02.06 Lyon France 17-28 Wales FIRA Grand Prix Series Pool A
02.06 Lyon France 7-17 Russia FIRA Grand Prix Series Pool A
02.06 Winterthur Switzerland 14-31 Bosnia & Herzegovina FIRA Division B Pool B
02.06 Winterthur Switzerland 21-24 Bulgaria FIRA Division B Pool B
20.05 Warsaw (Poland) Denmark 26-19 Moldova FIRA Division A 9th-12th Place Semi-Final
20.05 Warsaw (Poland) Serbia 28-12 Andorra FIRA Division A 9th-12th Place Semi-Final
20.05 Warsaw Poland 47-0 Czech Republic FIRA Division A 5th-8th Place Semi-Final
20.05 Warsaw (Poland) Sweden 31-12 Israel FIRA Division A 5th-8th Place Semi-Final
20.05 Warsaw (Poland) Romania 22-5 Lithuania FIRA Division A Semi-Final
20.05 Warsaw (Poland) Belgium 54-0 Cyprus FIRA Division A Semi-Final
20.05 Warsaw (Poland) Andorra 14-0 Moldova FIRA Division A 11th Place Match
20.05 Warsaw (Poland) Denmark 39-21 Serbia FIRA Division A 9th Place Match
20.05 Warsaw (Poland) Israel 40-10 Czech Republic FIRA Division A 7th Place Match
20.05 Warsaw Poland 0-5 Sweden FIRA Division A 5th Place Match
20.05 Warsaw (Poland) Lithuania 52-14 Cyprus FIRA Division A 3rd Place Match
20.05 Warsaw (Poland) Romania 27-17 Belgium FIRA Division A Final
20.05 Warsaw (Poland) Belgium 27-7 Czech Republic FIRA Division A Pool B
20.05 Warsaw (Poland) Lithuania 19-7 Israel FIRA Division A Pool B
20.05 Warsaw (Poland) Andorra 20-7 Moldova FIRA Division A Pool B
20.05 Warsaw (Poland) Cyprus 21-10 Sweden FIRA Division A Pool A
20.05 Warsaw Poland 19-12 Denmark FIRA Division A Pool A
20.05 Warsaw (Poland) Romania 68-0 Serbia FIRA Division A Pool A
19.05 Warsaw (Poland) Lithuania 33-12 Andorra FIRA Division A Pool B
19.05 Warsaw (Poland) Belgium 24-10 Israel FIRA Division A Pool B
19.05 Warsaw (Poland) Czech Republic 14-10 Lithuania FIRA Division A Pool B
19.05 Warsaw (Poland) Israel 19-7 Andorra FIRA Division A Pool B
19.05 Warsaw (Poland) Lithuania 17-12 Czech Republic FIRA Division A Pool B
19.05 Warsaw (Poland) Belgium 17-0 Moldova FIRA Division A Pool B
19.05 Warsaw (Poland) Czech Republic 14-12 Andorra FIRA Division A Pool B
19.05 Warsaw (Poland) Israel 24-12 Moldova FIRA Division A Pool B
19.05 Warsaw (Poland) Belgium 17-17 Lithuania FIRA Division A Pool B
19.05 Warsaw (Poland) Israel 21-17 Czech Republic FIRA Division A Pool B
19.05 Warsaw (Poland) Belgium 33-7 Andorra FIRA Division A Pool B
19.05 Warsaw (Poland) Lithuania 24-5 Moldova FIRA Division A Pool B
19.05 Warsaw Poland 19-12 Serbia FIRA Division A Pool A
19.05 Warsaw (Poland) Sweden 17-10 Denmark FIRA Division A Pool A
19.05 Warsaw (Poland) Romania 24-12 Cyprus FIRA Division A Pool A
19.05 Warsaw (Poland) Denmark 31-7 Serbia FIRA Division A Pool A
19.05 Warsaw (Poland) Romania 19-5 Sweden FIRA Division A Pool A
19.05 Warsaw (Poland) Cyprus 10-7 Serbia FIRA Division A Pool A
19.05 Warsaw (Poland) Romania 29-0 Denmark FIRA Division A Pool A
19.05 Warsaw Poland 22-12 Sweden FIRA Division A Pool A
19.05 Warsaw (Poland) Denmark 31-12 Cyprus FIRA Division A Pool A
19.05 Warsaw (Poland) Sweden 39-5 Serbia FIRA Division A Pool A
19.05 Warsaw Poland 7-19 Cyprus FIRA Division A Pool A
19.05 Warsaw Poland 12-36 Romania FIRA Division A Pool A
13.05 London (England) Portugal 24-17 Russia IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
13.05 London (England) Wales 28-19 USA IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
13.05 London (England) Scotland 21-5 Kenya IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
13.05 London (England) Zimbabwe 19-17 France IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
13.05 London (England) New Zealand 36-0 South Africa IRB Sevens Quarter-Final
13.05 London (England) Argentina 12-7 Australia IRB Sevens Quarter-Final
13.05 London (England) Samoa 22-7 Spain IRB Sevens Quarter-Final
13.05 London England 14-21 Fiji IRB Sevens Quarter-Final
13.05 London (England) USA 38-12 Russia IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
13.05 London (England) France 17-14 Kenya IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
13.05 London (England) Wales 28-26 Portugal IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
13.05 London (England) Scotland 31-19 Zimbabwe IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
13.05 London England 19-17 South Africa IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
13.05 London (England) Australia 17-12 Spain IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
13.05 London (England) Fiji 31-7 New Zealand IRB Sevens Semi-Final
13.05 London (England) Samoa 21-19 Argentina IRB Sevens Semi-Final
13.05 London (England) France 19-12 USA IRB Sevens 13th Place Match
13.05 London (England) Wales 27-5 Scotland IRB Sevens 9th Place Match
13.05 London England 12-14 Australia IRB Sevens 5th Place Match
13.05 London (England) New Zealand 40-0 Argentina IRB Sevens 3rd Place Match
13.05 London (England) Fiji 38-25 Samoa IRB Sevens Final
12.05 London (England) Australia 27-12 Scotland IRB Sevens Pool D
12.05 London (England) South Africa 41-0 Portugal IRB Sevens Pool D
12.05 London (England) Australia 26-5 Portugal IRB Sevens Pool D
12.05 London (England) South Africa 20-5 Scotland IRB Sevens Pool D
12.05 London (England) Scotland 26-12 Portugal IRB Sevens Pool D
12.05 London (England) Australia 19-17 South Africa IRB Sevens Pool D
12.05 London (England) Fiji 19-19 Spain IRB Sevens Pool C
12.05 London (England) Wales 19-12 Zimbabwe IRB Sevens Pool C
12.05 London (England) Fiji 29-0 Zimbabwe IRB Sevens Pool C
12.05 London (England) Spain 22-7 Wales IRB Sevens Pool C
12.05 London (England) Spain 38-0 Zimbabwe IRB Sevens Pool C
12.05 London (England) Fiji 43-7 Wales IRB Sevens Pool C
12.05 London England 28-0 France IRB Sevens Pool B
12.05 London (England) Samoa 31-17 USA IRB Sevens Pool B
12.05 London England 15-5 USA IRB Sevens Pool B
12.05 London (England) Samoa 26-19 France IRB Sevens Pool B
12.05 London (England) France 19-15 USA IRB Sevens Pool B
12.05 London (England) New Zealand 49-7 Russia IRB Sevens Pool A
12.05 London (England) Argentina 14-12 Kenya IRB Sevens Pool A
12.05 London (England) New Zealand 24-0 Kenya IRB Sevens Pool A
12.05 London (England) Argentina 24-14 Russia IRB Sevens Pool A
12.05 London (England) Russia 21-19 Kenya IRB Sevens Pool A
12.05 London (England) New Zealand 15-10 Argentina IRB Sevens Pool A
12.05 London England 7-14 Samoa IRB Sevens Pool B
06.05 Glasgow (Scotland) Russia 22-21 USA IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
06.05 Glasgow (Scotland) France 7-5 Portugal IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
06.05 Glasgow Scotland 19-12 Kenya IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
06.05 Glasgow (Scotland) Spain 14-7 Zimbabwe IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
06.05 Glasgow (Scotland) England 19-14 South Africa IRB Sevens Quarter-Final
06.05 Glasgow (Scotland) Fiji 34-10 Samoa IRB Sevens Quarter-Final
06.05 Glasgow (Scotland) Australia 17-7 Wales IRB Sevens Quarter-Final
06.05 Glasgow (Scotland) New Zealand 36-5 Argentina IRB Sevens Quarter-Final
06.05 Glasgow (Scotland) USA 17-14 Portugal IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
06.05 Glasgow (Scotland) Kenya 24-7 Zimbabwe IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
06.05 Glasgow (Scotland) Russia 12-10 France IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
06.05 Glasgow Scotland 7-10 Spain IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
06.05 Glasgow (Scotland) Samoa 47-0 South Africa IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
06.05 Glasgow (Scotland) Wales 12-5 Argentina IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
06.05 Glasgow (Scotland) England 26-21 Fiji IRB Sevens Semi-Final
06.05 Glasgow (Scotland) New Zealand 22-7 Australia IRB Sevens Semi-Final
06.05 Glasgow (Scotland) Kenya 22-14 USA IRB Sevens 13th Place Match
06.05 Glasgow (Scotland) Russia 33-19 Spain IRB Sevens 9th Place Match
06.05 Glasgow (Scotland) Samoa 31-12 Wales IRB Sevens 5th Place Match
06.05 Glasgow (Scotland) Fiji 31-17 Australia IRB Sevens 3rd Place Match
06.05 Glasgow (Scotland) New Zealand 29-14 England IRB Sevens Final
05.05 Glasgow (Scotland) South Africa 17-14 Russia IRB Sevens Pool D
05.05 Glasgow (Scotland) Wales 31-5 Russia IRB Sevens Pool D
05.05 Glasgow Scotland 33-5 Russia IRB Sevens Pool D
05.05 Glasgow (Scotland) Wales 17-5 South Africa IRB Sevens Pool D
05.05 Glasgow (Scotland) Argentina 17-5 Portugal IRB Sevens Pool C
05.05 Glasgow (Scotland) Fiji 40-0 Zimbabwe IRB Sevens Pool C
05.05 Glasgow (Scotland) Argentina 19-14 Zimbabwe IRB Sevens Pool C
05.05 Glasgow (Scotland) Fiji 28-5 Portugal IRB Sevens Pool C
05.05 Glasgow (Scotland) Portugal 24-14 Zimbabwe IRB Sevens Pool C
05.05 Glasgow (Scotland) Fiji 47-7 Argentina IRB Sevens Pool C
05.05 Glasgow (Scotland) Samoa 22-14 France IRB Sevens Pool B
05.05 Glasgow (Scotland) New Zealand 31-5 Spain IRB Sevens Pool B
05.05 Glasgow (Scotland) Samoa 24-17 Spain IRB Sevens Pool B
05.05 Glasgow (Scotland) New Zealand 66-0 France IRB Sevens Pool B
05.05 Glasgow (Scotland) Spain 19-7 France IRB Sevens Pool B
05.05 Glasgow (Scotland) New Zealand 22-21 Samoa IRB Sevens Pool B
05.05 Glasgow (Scotland) Australia 29-14 USA IRB Sevens Pool A
05.05 Glasgow (Scotland) England 40-7 Kenya IRB Sevens Pool A
05.05 Glasgow (Scotland) Australia 28-26 Kenya IRB Sevens Pool A
05.05 Glasgow (Scotland) England 19-12 USA IRB Sevens Pool A
05.05 Glasgow (Scotland) USA 29-14 Kenya IRB Sevens Pool A
05.05 Glasgow (Scotland) England 19-14 Australia IRB Sevens Pool A
05.05 Glasgow Scotland 14-17 Wales IRB Sevens Pool D
05.05 Glasgow Scotland 14-19 South Africa IRB Sevens Pool D
01.04 Tokyo (Japan) France 22-19 Scotland IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
01.04 Tokyo (Japan) Hong Kong 17-12 Russia IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
01.04 Tokyo (Japan) USA 12-7 Kenya IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
01.04 Tokyo Japan 5-21 Portugal IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
01.04 Tokyo (Japan) England 21-17 South Africa IRB Sevens Quarter-Final
01.04 Tokyo (Japan) Australia 21-14 Wales IRB Sevens Quarter-Final
01.04 Tokyo (Japan) Samoa 24-21 Fiji IRB Sevens Quarter-Final
01.04 Tokyo (Japan) New Zealand 40-5 Argentina IRB Sevens Quarter-Final
01.04 Tokyo Japan 17-24 Kenya IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
01.04 Tokyo (Japan) Scotland 21-19 Russia IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
01.04 Tokyo (Japan) France 26-15 Hong Kong IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
01.04 Tokyo (Japan) USA 20-10 Portugal IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
01.04 Tokyo (Japan) South Africa 22-10 Wales IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
01.04 Tokyo (Japan) Fiji 21-14 Argentina IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
01.04 Tokyo (Japan) Australia 33-12 England IRB Sevens Semi-Final
01.04 Tokyo (Japan) Samoa 17-12 New Zealand IRB Sevens Semi-Final
01.04 Tokyo (Japan) Scotland 26-12 Kenya IRB Sevens 13th Place Match
01.04 Tokyo (Japan) France 17-12 USA IRB Sevens 9th Place Match
01.04 Tokyo (Japan) Fiji 14-10 South Africa IRB Sevens 5th Place Match
01.04 Tokyo (Japan) New Zealand 24-17 England IRB Sevens 3rd Place Match
01.04 Tokyo (Japan) Australia 28-26 Samoa IRB Sevens Final
31.03 Tokyo (Japan) South Africa 14-0 Scotland IRB Sevens Pool D
31.03 Tokyo (Japan) Samoa 21-20 Portugal IRB Sevens Pool D
31.03 Tokyo (Japan) South Africa 12-7 Portugal IRB Sevens Pool D
31.03 Tokyo (Japan) Samoa 14-7 Scotland IRB Sevens Pool D
31.03 Tokyo (Japan) Portugal 15-7 Scotland IRB Sevens Pool D
31.03 Tokyo (Japan) Samoa 38-7 South Africa IRB Sevens Pool D
31.03 Tokyo (Japan) Argentina 15-7 Kenya IRB Sevens Pool C
31.03 Tokyo (Japan) Wales 10-7 Russia IRB Sevens Pool C
31.03 Tokyo (Japan) Argentina 22-0 Russia IRB Sevens Pool C
31.03 Tokyo (Japan) Wales 22-0 Kenya IRB Sevens Pool C
31.03 Tokyo (Japan) Russia 26-17 Kenya IRB Sevens Pool C
31.03 Tokyo (Japan) Wales 17-5 Argentina IRB Sevens Pool C
31.03 Tokyo (Japan) New Zealand 26-5 USA IRB Sevens Pool B
31.03 Tokyo (Japan) Australia 17-14 Hong Kong IRB Sevens Pool B
31.03 Tokyo (Japan) New Zealand 40-0 Hong Kong IRB Sevens Pool B
31.03 Tokyo (Japan) Australia 15-0 USA IRB Sevens Pool B
31.03 Tokyo (Japan) USA 21-19 Hong Kong IRB Sevens Pool B
31.03 Tokyo (Japan) New Zealand 22-10 Australia IRB Sevens Pool B
31.03 Tokyo (Japan) Fiji 17-0 France IRB Sevens Pool A
31.03 Tokyo (Japan) England 19-7 France IRB Sevens Pool A
31.03 Tokyo (Japan) England 14-7 Fiji IRB Sevens Pool A
31.03 Tokyo Japan 5-15 England IRB Sevens Pool A
31.03 Tokyo Japan 7-26 Fiji IRB Sevens Pool A
31.03 Tokyo Japan 5-24 France IRB Sevens Pool A
25.03 Hong Kong (Hong Kong) Spain 19-7 Tonga IRB Sevens 13th-20th Place Quarter-Final
25.03 Hong Kong (Hong Kong) Canada 24-7 Russia IRB Sevens 13th-20th Place Quarter-Final
25.03 Hong Kong (Hong Kong) Portugal 21-17 Zimbabwe IRB Sevens 13th-20th Place Quarter-Final
25.03 Hong Kong Hong Kong 5-10 Japan IRB Sevens 13th-20th Place Quarter-Final
25.03 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 26-7 Argentina IRB Sevens Quarter-Final
25.03 Hong Kong (Hong Kong) England 19-14 Australia IRB Sevens Quarter-Final
25.03 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 27-14 Samoa IRB Sevens Quarter-Final
25.03 Hong Kong (Hong Kong) New Zealand 31-7 Wales IRB Sevens Quarter-Final
25.03 Hong Kong (Hong Kong) Guyana 7-5 China IRB Sevens 21st-24th Place Semi-Final
25.03 Hong Kong (Hong Kong) Uruguay 22-5 Philippines IRB Sevens 21st-24th Place Semi-Final
25.03 Hong Kong (Hong Kong) Spain 17-12 Japan IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
25.03 Hong Kong (Hong Kong) Canada 14-12 Portugal IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
25.03 Hong Kong (Hong Kong) USA 28-14 Scotland IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
25.03 Hong Kong (Hong Kong) Kenya 29-0 France IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
25.03 Hong Kong (Hong Kong) Argentina 21-12 Australia IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
25.03 Hong Kong (Hong Kong) Samoa 36-7 Wales IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
25.03 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 14-7 England IRB Sevens Semi-Final
25.03 Hong Kong (Hong Kong) New Zealand 19-12 South Africa IRB Sevens Semi-Final
25.03 Hong Kong (Hong Kong) Uruguay 31-0 Guyana IRB Sevens 21st Place Match
25.03 Hong Kong (Hong Kong) Portugal 33-19 Japan IRB Sevens 15th Place Match
25.03 Hong Kong (Hong Kong) Canada 22-5 Spain IRB Sevens 13th Place Match
25.03 Hong Kong (Hong Kong) Kenya 14-12 USA IRB Sevens 9th Place Match
25.03 Hong Kong (Hong Kong) Samoa 12-10 Argentina IRB Sevens 5th Place Match
25.03 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 28-0 England IRB Sevens 3rd Place Match
25.03 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 35-28 New Zealand IRB Sevens Final
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Russia 14-12 Guyana IRB Sevens Pool F
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Portugal 26-22 Japan IRB Sevens Pool F
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Japan 38-5 Guyana IRB Sevens Pool F
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Portugal 17-10 Russia IRB Sevens Pool F
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Spain 21-5 Philippines IRB Sevens Pool E
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Zimbabwe 24-21 Canada IRB Sevens Pool E
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Zimbabwe 21-17 Philippines IRB Sevens Pool E
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Canada 10-7 Spain IRB Sevens Pool E
24.03 Hong Kong (Hong Kong) China 29-26 Uruguay IRB Sevens Pool D
24.03 Hong Kong Hong Kong 26-7 Tonga IRB Sevens Pool D
24.03 Hong Kong Hong Kong 29-5 China IRB Sevens Pool D
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Tonga 33-12 Uruguay IRB Sevens Pool D
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Australia 29-14 Scotland IRB Sevens Pool C
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 26-12 France IRB Sevens Pool C
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Scotland 14-12 France IRB Sevens Pool C
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 22-5 Australia IRB Sevens Pool C
24.03 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 15-7 USA IRB Sevens Pool B
24.03 Hong Kong (Hong Kong) New Zealand 24-7 Wales IRB Sevens Pool B
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Wales 42-7 USA IRB Sevens Pool B
24.03 Hong Kong (Hong Kong) New Zealand 19-10 South Africa IRB Sevens Pool B
24.03 Hong Kong (Hong Kong) England 21-17 Kenya IRB Sevens Pool A
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Samoa 27-0 Argentina IRB Sevens Pool A
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Argentina 19-7 Kenya IRB Sevens Pool A
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Samoa 14-12 England IRB Sevens Pool A
23.03 Hong Kong (Hong Kong) Portugal 19-0 Guyana IRB Sevens Pool F
23.03 Hong Kong (Hong Kong) Russia 14-7 Japan IRB Sevens Pool F
23.03 Hong Kong (Hong Kong) Canada 35-5 Philippines IRB Sevens Pool E
23.03 Hong Kong (Hong Kong) Spain 19-5 Zimbabwe IRB Sevens Pool E
23.03 Hong Kong (Hong Kong) Tonga 33-12 China IRB Sevens Pool D
23.03 Hong Kong Hong Kong 17-14 Uruguay IRB Sevens Pool D
23.03 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 39-5 Scotland IRB Sevens Pool C
23.03 Hong Kong (Hong Kong) Australia 31-10 France IRB Sevens Pool C
23.03 Hong Kong (Hong Kong) New Zealand 29-5 USA IRB Sevens Pool B
23.03 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 10-0 Wales IRB Sevens Pool B
23.03 Hong Kong (Hong Kong) Samoa 19-7 Kenya IRB Sevens Pool A
23.03 Hong Kong (Hong Kong) England 19-10 Argentina IRB Sevens Pool A
11.03 Rio de Janeiro (Brazil) Peru 33-5 Venezuela South American Championship 5th-8th Place Semi-Final
11.03 Rio de Janeiro Brazil 22-12 Colombia South American Championship 5th-8th Place Semi-Final
11.03 Rio de Janeiro (Brazil) Argentina 36-0 Paraguay South American Championship Semi-Final
11.03 Rio de Janeiro (Brazil) Uruguay 14-7 Chile South American Championship Semi-Final
11.03 Rio de Janeiro (Brazil) Guatemala 36-10 Ecuador South American Championship 9th Place Match
11.03 Rio de Janeiro Brazil 21-5 Peru South American Championship 5th Place Match
11.03 Rio de Janeiro (Brazil) Chile 33-0 Paraguay South American Championship 3rd Place Match
11.03 Rio de Janeiro (Brazil) Uruguay 17-14 Argentina South American Championship Final
11.03 Rio de Janeiro (Brazil) Colombia 24-5 Guatemala South American Championship Pool A
11.03 Rio de Janeiro (Brazil) Argentina 19-12 Chile South American Championship Pool A
11.03 Rio de Janeiro (Brazil) Paraguay 50-7 Ecuador South American Championship Pool B
11.03 Rio de Janeiro Brazil 10-10 Uruguay South American Championship Pool B
10.03 Rio de Janeiro (Brazil) Chile 29-5 Peru South American Championship Pool A
10.03 Rio de Janeiro (Brazil) Peru 26-10 Colombia South American Championship Pool A
10.03 Rio de Janeiro (Brazil) Chile 48-0 Guatemala South American Championship Pool A
10.03 Rio de Janeiro (Brazil) Chile 45-5 Colombia South American Championship Pool A
10.03 Rio de Janeiro (Brazil) Argentina 45-0 Peru South American Championship Pool A
10.03 Rio de Janeiro (Brazil) Peru 39-7 Guatemala South American Championship Pool A
10.03 Rio de Janeiro (Brazil) Argentina 54-0 Colombia South American Championship Pool A
10.03 Rio de Janeiro (Brazil) Argentina 39-0 Guatemala South American Championship Pool A
10.03 Rio de Janeiro (Brazil) Venezuela 20-0 Ecuador South American Championship Pool B
10.03 Rio de Janeiro (Brazil) Uruguay 19-0 Paraguay South American Championship Pool B
10.03 Rio de Janeiro (Brazil) Uruguay 60-0 Ecuador South American Championship Pool B
10.03 Rio de Janeiro Brazil 35-0 Venezuela South American Championship Pool B
10.03 Rio de Janeiro (Brazil) Paraguay 36-5 Venezuela South American Championship Pool B
10.03 Rio de Janeiro Brazil 55-0 Ecuador South American Championship Pool B
10.03 Rio de Janeiro (Brazil) Uruguay 64-0 Venezuela South American Championship Pool B
10.03 Rio de Janeiro Brazil 5-33 Paraguay South American Championship Pool B
04.03 Bangkok (Thailand) Malaysia 36-0 United Arab Emirates Asian 7s Series Quarter-Final
04.03 Bangkok (Thailand) Japan 38-5 Pakistan Asian 7s Series Quarter-Final
04.03 Bangkok (Thailand) Hong Kong 43-0 Laos Asian 7s Series Quarter-Final
04.03 Bangkok Thailand 31-12 Philippines Asian 7s Series Quarter-Final
04.03 Bangkok (Thailand) Pakistan 29-12 United Arab Emirates Asian 7s Series 5th-8th Place Semi-Final
04.03 Bangkok (Thailand) Laos 17-10 Philippines Asian 7s Series 5th-8th Place Semi-Final
04.03 Bangkok (Thailand) Japan 31-10 Malaysia Asian 7s Series Semi-Final
04.03 Bangkok Thailand 14-31 Hong Kong Asian 7s Series Semi-Final
04.03 Bangkok (Thailand) Philippines 17-12 United Arab Emirates Asian 7s Series 7th Place Match
04.03 Bangkok (Thailand) Laos 38-5 Pakistan Asian 7s Series 5th Place Match
04.03 Bangkok Thailand 7-14 Malaysia Asian 7s Series 3rd Place Match
04.03 Bangkok (Thailand) Hong Kong 33-0 Japan Asian 7s Series Final
03.03 Bangkok (Thailand) Hong Kong 45-0 Pakistan Asian 7s Series Pool B
03.03 Bangkok (Thailand) Malaysia 24-0 Pakistan Asian 7s Series Pool B
03.03 Bangkok Thailand 27-14 Pakistan Asian 7s Series Pool B
03.03 Bangkok (Thailand) Hong Kong 64-0 Malaysia Asian 7s Series Pool B
03.03 Bangkok (Thailand) Philippines 27-17 United Arab Emirates Asian 7s Series Pool A
03.03 Bangkok (Thailand) Japan 34-10 Laos Asian 7s Series Pool A
03.03 Bangkok (Thailand) Philippines 24-5 Laos Asian 7s Series Pool A
03.03 Bangkok (Thailand) Japan 47-0 United Arab Emirates Asian 7s Series Pool A
03.03 Bangkok (Thailand) United Arab Emirates 17-14 Laos Asian 7s Series Pool A
03.03 Bangkok (Thailand) Japan 43-7 Philippines Asian 7s Series Pool A
03.03 Bangkok Thailand 17-26 Malaysia Asian 7s Series Pool B
03.03 Bangkok Thailand 7-42 Hong Kong Asian 7s Series Pool B
11.02 Las Vegas (USA) Australia 50-0 Brazil IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
11.02 Las Vegas USA 21-5 France IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
11.02 Las Vegas (USA) Japan 15-14 Scotland IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
11.02 Las Vegas (USA) Canada 29-0 Uruguay IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
11.02 Las Vegas (USA) New Zealand 12-7 England IRB Sevens Quarter-Final
11.02 Las Vegas (USA) South Africa 24-5 Argentina IRB Sevens Quarter-Final
11.02 Las Vegas (USA) Samoa 19-14 Kenya IRB Sevens Quarter-Final
11.02 Las Vegas (USA) Fiji 12-5 Wales IRB Sevens Quarter-Final
12.02 Las Vegas (USA) France 33-7 Brazil IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
12.02 Las Vegas (USA) Scotland 40-12 Uruguay IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
12.02 Las Vegas (USA) Canada 21-5 Japan IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
12.02 Las Vegas USA 14-19 Australia IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
12.02 Las Vegas (USA) Argentina 21-19 England IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
12.02 Las Vegas (USA) Kenya 22-14 Wales IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
12.02 Las Vegas (USA) New Zealand 20-7 South Africa IRB Sevens Semi-Final
12.02 Las Vegas (USA) Samoa 14-12 Fiji IRB Sevens Semi-Final
12.02 Las Vegas (USA) France 22-7 Scotland IRB Sevens 13th Place Match
12.02 Las Vegas (USA) Canada 19-17 Australia IRB Sevens 9th Place Match
12.02 Las Vegas (USA) Kenya 21-7 Argentina IRB Sevens 5th Place Match
12.02 Las Vegas (USA) Fiji 21-15 South Africa IRB Sevens 3rd Place Match
12.02 Las Vegas (USA) Samoa 26-19 New Zealand IRB Sevens Final
11.02 Las Vegas (USA) Scotland 33-5 Brazil IRB Sevens Pool D
11.02 Las Vegas (USA) England 7-7 Kenya IRB Sevens Pool D
11.02 Las Vegas (USA) Wales 28-7 Uruguay IRB Sevens Pool C
11.02 Las Vegas (USA) South Africa 33-5 France IRB Sevens Pool C
11.02 Las Vegas (USA) Fiji 19-10 Canada IRB Sevens Pool B
11.02 Las Vegas USA 14-12 Argentina IRB Sevens Pool B
11.02 Las Vegas (USA) Australia 10-7 Japan IRB Sevens Pool A
11.02 Las Vegas (USA) New Zealand 12-5 Samoa IRB Sevens Pool A
10.02 Las Vegas (USA) Kenya 17-14 Scotland IRB Sevens Pool D
10.02 Las Vegas (USA) England 29-5 Brazil IRB Sevens Pool D
10.02 Las Vegas (USA) Kenya 38-0 Brazil IRB Sevens Pool D
10.02 Las Vegas (USA) England 12-7 Scotland IRB Sevens Pool D
10.02 Las Vegas (USA) Wales 14-12 France IRB Sevens Pool C
10.02 Las Vegas (USA) South Africa 35-0 Uruguay IRB Sevens Pool C
10.02 Las Vegas (USA) France 21-19 Uruguay IRB Sevens Pool C
10.02 Las Vegas (USA) South Africa 29-12 Wales IRB Sevens Pool C
10.02 Las Vegas (USA) Fiji 14-12 Argentina IRB Sevens Pool B
10.02 Las Vegas (USA) Argentina 19-12 Canada IRB Sevens Pool B
10.02 Las Vegas (USA) New Zealand 31-5 Australia IRB Sevens Pool A
10.02 Las Vegas (USA) Samoa 33-0 Japan IRB Sevens Pool A
10.02 Las Vegas (USA) New Zealand 42-5 Japan IRB Sevens Pool A
10.02 Las Vegas (USA) Samoa 19-15 Australia IRB Sevens Pool A
10.02 Las Vegas USA 12-19 Canada IRB Sevens Pool B
10.02 Las Vegas USA 19-33 Fiji IRB Sevens Pool B
04.02 Wellington (New Zealand) Kenya 14-5 Scotland IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
04.02 Wellington (New Zealand) Wales 10-0 USA IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
04.02 Wellington (New Zealand) Australia 33-5 Japan IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
04.02 Wellington (New Zealand) Argentina 28-0 Cook Islands IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
04.02 Wellington New Zealand 22-7 France IRB Sevens Quarter-Final
04.02 Wellington (New Zealand) England 26-7 Tonga IRB Sevens Quarter-Final
04.02 Wellington (New Zealand) Samoa 15-12 Canada IRB Sevens Quarter-Final
04.02 Wellington (New Zealand) Fiji 21-5 South Africa IRB Sevens Quarter-Final
04.02 Wellington (New Zealand) Scotland 14-12 USA IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
04.02 Wellington (New Zealand) Cook Islands 17-10 Japan IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
04.02 Wellington (New Zealand) Kenya 17-7 Wales IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
04.02 Wellington (New Zealand) Australia 24-12 Argentina IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
04.02 Wellington (New Zealand) Tonga 15-7 France IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
04.02 Wellington (New Zealand) South Africa 21-19 Canada IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
04.02 Wellington New Zealand 17-12 England IRB Sevens Semi-Final
04.02 Wellington (New Zealand) Fiji 28-5 Samoa IRB Sevens Semi-Final
04.02 Wellington (New Zealand) Scotland 19-17 Cook Islands IRB Sevens 13th Place Match
04.02 Wellington (New Zealand) Kenya 12-7 Australia IRB Sevens 9th Place Match
04.02 Wellington (New Zealand) South Africa 24-0 Tonga IRB Sevens 5th Place Match
04.02 Wellington (New Zealand) England 21-12 Samoa IRB Sevens 3rd Place Match
04.02 Wellington New Zealand 24-7 Fiji IRB Sevens Final
04.02 Fort-de-France Martinique ?-? French Guiana Tournoi Antilles-Guyane Group Stage
04.02 Fort-de-France (Martinique) Guadeloupe ?-? French Guiana Tournoi Antilles-Guyane Group Stage
04.02 Fort-de-France Martinique ?-? Guadeloupe Tournoi Antilles-Guyane Group Stage
04.02 Fort-de-France Martinique ?-? Guadeloupe Tournoi Antilles-Guyane Final
03.02 Wellington (New Zealand) Canada 19-14 France IRB Sevens Pool D
03.02 Wellington (New Zealand) Kenya 35-10 Australia IRB Sevens Pool D
03.02 Wellington (New Zealand) France 26-17 Kenya IRB Sevens Pool D
03.02 Wellington (New Zealand) Australia 14-12 Canada IRB Sevens Pool D
03.02 Wellington (New Zealand) Canada 21-14 Kenya IRB Sevens Pool D
03.02 Wellington (New Zealand) Australia 10-10 France IRB Sevens Pool D
03.02 Wellington (New Zealand) Fiji 31-0 Argentina IRB Sevens Pool C
03.02 Wellington (New Zealand) Tonga 14-14 Wales IRB Sevens Pool C
03.02 Wellington (New Zealand) Tonga 17-14 Fiji IRB Sevens Pool C
03.02 Wellington (New Zealand) Wales 19-7 Argentina IRB Sevens Pool C
03.02 Wellington (New Zealand) Tonga 24-14 Argentina IRB Sevens Pool C
03.02 Wellington (New Zealand) Fiji 19-0 Wales IRB Sevens Pool C
03.02 Wellington (New Zealand) South Africa 21-0 USA IRB Sevens Pool B
03.02 Wellington (New Zealand) England 27-12 Cook Islands IRB Sevens Pool B
03.02 Wellington (New Zealand) South Africa 43-0 Cook Islands IRB Sevens Pool B
03.02 Wellington (New Zealand) England 29-0 USA IRB Sevens Pool B
03.02 Wellington (New Zealand) Cook Islands 26-22 USA IRB Sevens Pool B
03.02 Wellington (New Zealand) South Africa 14-10 England IRB Sevens Pool B
03.02 Wellington New Zealand 29-7 Scotland IRB Sevens Pool A
03.02 Wellington (New Zealand) Samoa 29-14 Japan IRB Sevens Pool A
03.02 Wellington New Zealand 54-0 Japan IRB Sevens Pool A
03.02 Wellington (New Zealand) Samoa 21-14 Scotland IRB Sevens Pool A
03.02 Wellington (New Zealand) Scotland 55-0 Japan IRB Sevens Pool A
03.02 Wellington New Zealand 19-7 Samoa IRB Sevens Pool A