FootballFutsal (FIFA)Futsal (AMF)Beach SoccerAustralian FootballAmerican FootballFlag FootballBeach Flag Football
Rugby UnionRugby SevensRugby LeagueTouchIce HockeyBandyField HockeyIndoor Hockey
Floorball
Roller HockeyInline Hockey (FIRS)Inline Hockey (IIHF)Skater HockeyBall HockeyLacrosseBox Lacrosse
Intercrosse
RingetteShintyWater PoloBeach Water PoloCanoe PoloCycleballRoller Derby
CricketIndoor Cricket
BaseballSoftballPesäpalloUltimateBeach UltimateGuts
VolleyballFistballBasketball3x3 BasketballNetballKorfballHandballBeach Handball
TchoukballBeach TchoukballQuidditchUnderwater HockeyUnderwater RugbyCurlingSepak TakrawBeach Sepak Takraw
RollballKabaddiIndoor KabaddiBeach KabaddiPoloPolocrosseHorseballSnow Polo
WOMEN'S RUGBY SEVENS - 2014 RESULTS

Latest Women's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Women's Fixtures

Women's Ranking

Latest Men's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Men's Fixtures

Men's Ranking

DATE VENUE MATCH COMPETITION STAGE
05.12 Dubai (United Arab Emirates) Australia 47-0 Fiji World Series Quarter-Final
05.12 Dubai (United Arab Emirates) Canada 36-0 USA World Series Quarter-Final
05.12 Dubai (United Arab Emirates) France 7-5 England World Series Quarter-Final
05.12 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 19-17 Russia World Series Quarter-Final
05.12 Dubai (United Arab Emirates) South Africa 17-0 China World Series 9th-12th Place Semi-Final
05.12 Dubai (United Arab Emirates) Brazil 19-14 Spain World Series 9th-12th Place Semi-Final
05.12 Dubai (United Arab Emirates) Fiji 24-21 USA World Series 5th-8th Place Semi-Final
05.12 Dubai (United Arab Emirates) England 21-19 Russia World Series 5th-8th Place Semi-Final
05.12 Dubai (United Arab Emirates) Australia 29-7 Canada World Series Semi-Final
05.12 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 31-10 France World Series Semi-Final
05.12 Dubai (United Arab Emirates) Spain 28-5 China World Series 11th Place Match
05.12 Dubai (United Arab Emirates) Brazil 17-7 South Africa World Series 9th Place Match
05.12 Dubai (United Arab Emirates) USA 22-20 Russia World Series 7th Place Match
05.12 Dubai (United Arab Emirates) England 17-12 Fiji
After extra time
World Series 5th Place Match
05.12 Dubai (United Arab Emirates) Canada 10-5 France
After extra time
World Series 3rd Place Match
05.12 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 19-17 Australia World Series Final
04.12 Dubai (United Arab Emirates) Australia 36-0 South Africa World Series Pool B
04.12 Dubai (United Arab Emirates) France 31-0 Spain World Series Pool B
04.12 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 43-0 China World Series Pool A
04.12 Dubai (United Arab Emirates) USA 17-12 Russia World Series Pool A
04.12 Dubai (United Arab Emirates) Canada 26-10 Brazil World Series Pool C
04.12 Dubai (United Arab Emirates) England 26-0 Fiji World Series Pool C
04.12 Dubai (United Arab Emirates) Australia 24-10 France World Series Pool B
04.12 Dubai (United Arab Emirates) South Africa 17-17 Spain World Series Pool B
04.12 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 24-19 USA World Series Pool A
04.12 Dubai (United Arab Emirates) Russia 47-5 China World Series Pool A
04.12 Dubai (United Arab Emirates) Canada 47-5 Fiji World Series Pool C
04.12 Dubai (United Arab Emirates) England 29-7 Brazil World Series Pool C
04.12 Dubai (United Arab Emirates) France 24-7 South Africa World Series Pool B
04.12 Dubai (United Arab Emirates) Australia 39-0 Spain World Series Pool B
04.12 Dubai (United Arab Emirates) USA 61-0 China World Series Pool A
04.12 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 29-12 Russia World Series Pool A
04.12 Dubai (United Arab Emirates) Fiji 21-12 Brazil World Series Pool C
04.12 Dubai (United Arab Emirates) England 17-12 Canada World Series Pool C
04.12 Mexico City (Mexico) Trinidad & Tobago 19-5 Bahamas Nacra 7s Quarter-Final
04.12 Mexico City Mexico 43-0 Turks & Caicos Islands Nacra 7s Quarter-Final
04.12 Mexico City (Mexico) Cayman Islands 15-12 Jamaica Nacra 7s Quarter-Final
04.12 Mexico City (Mexico) Bermuda 12-5 Saint Lucia Nacra 7s Quarter-Final
04.12 Mexico City (Mexico) Saint Lucia 10-7 Turks & Caicos Islands Nacra 7s 5th-8th Place Semi-Final
04.12 Mexico City (Mexico) Jamaica 31-10 Bahamas Nacra 7s 5th-8th Place Semi-Final
04.12 Mexico City Mexico 31-0 Bermuda Nacra 7s Semi-Final
04.12 Mexico City (Mexico) Trinidad & Tobago 20-5 Cayman Islands Nacra 7s Semi-Final
04.12 Mexico City (Mexico) Bahamas 22-0 Turks & Caicos Islands Nacra 7s 7th Place Match
04.12 Mexico City (Mexico) Jamaica 12-5 Saint Lucia Nacra 7s 5th Place Match
04.12 Mexico City (Mexico) Cayman Islands 17-14 Bermuda Nacra 7s 3rd Place Match
04.12 Mexico City Mexico 40-5 Trinidad & Tobago Nacra 7s Final
03.12 Mexico City Mexico 31-0 Bermuda Nacra 7s Pool A
03.12 Mexico City Jamaica 24-0 Bahamas Nacra 7s Pool A
03.12 Mexico City (Mexico) Cayman Islands 31-7 Saint Lucia Nacra 7s Pool B
03.12 Mexico City (Mexico) Trinidad & Tobago 29-0 Turks & Caicos Islands Nacra 7s Pool B
03.12 Mexico City Mexico 43-0 Bahamas Nacra 7s Pool A
03.12 Mexico City (Mexico) Bermuda 17-5 Jamaica Nacra 7s Pool A
03.12 Mexico City (Mexico) Trinidad & Tobago 25-5 Saint Lucia Nacra 7s Pool B
03.12 Mexico City (Mexico) Cayman Islands 38-0 Turks & Caicos Islands Nacra 7s Pool B
03.12 Mexico City Mexico 35-0 Jamaica Nacra 7s Pool A
03.12 Mexico City (Mexico) Bermuda 34-0 Bahamas Nacra 7s Pool A
03.12 Mexico City (Mexico) Saint Lucia 27-0 Turks & Caicos Islands Nacra 7s Pool B
03.12 Mexico City (Mexico) Trinidad & Tobago 19-14 Cayman Islands Nacra 7s Pool B
29.11 Veracruz (Mexico) Trinidad & Tobago 20-5 Cayman Islands Central American & Caribbean Games Group Stage
29.11 Veracruz Mexico 0-22 Venezuela Central American & Caribbean Games Group Stage
29.11 Veracruz (Mexico) Colombia 31-0 Jamaica Central American & Caribbean Games Group Stage
29.11 Veracruz (Mexico) Venezuela 39-0 Trinidad & Tobago Central American & Caribbean Games Group Stage
29.11 Veracruz Mexico 0-22 Colombia Central American & Caribbean Games Group Stage
29.11 Veracruz (Mexico) Jamaica 36-7 Cayman Islands Central American & Caribbean Games Group Stage
29.11 Veracruz (Mexico) Trinidad & Tobago 37-0 Cayman Islands Central American & Caribbean Games 5th Place Match
29.11 Veracruz Mexico 26-0 Jamaica Central American & Caribbean Games 3rd Place Match
29.11 Veracruz (Mexico) Colombia 24-5 Venezuela Central American & Caribbean Games Final
28.11 Veracruz Mexico 31-0 Jamaica Central American & Caribbean Games Group Stage
28.11 Veracruz (Mexico) Colombia 36-5 Trinidad & Tobago Central American & Caribbean Games Group Stage
28.11 Veracruz (Mexico) Venezuela 39-0 Cayman Islands Central American & Caribbean Games Group Stage
28.11 Veracruz (Mexico) Jamaica 10-10 Trinidad & Tobago Central American & Caribbean Games Group Stage
28.11 Veracruz (Mexico) Colombia 12-5 Venezuela Central American & Caribbean Games Group Stage
28.11 Veracruz Mexico 39-0 Cayman Islands Central American & Caribbean Games Group Stage
28.11 Veracruz (Mexico) Venezuela 33-0 Jamaica Central American & Caribbean Games Group Stage
28.11 Veracruz (Mexico) Colombia 34-0 Cayman Islands Central American & Caribbean Games Group Stage
28.11 Veracruz Mexico 36-0 Trinidad & Tobago Central American & Caribbean Games Group Stage
08.11 Montevideo (Uruguay) Chile 7-5 Paraguay Valentín Martínez 7s 5th-8th Place Semi-Final
08.11 Montevideo (Uruguay) Brazil 45-0 Venezuela Valentín Martínez 7s Semi-Final
08.11 Montevideo (Uruguay) Argentina 19-0 Colombia Valentín Martínez 7s Semi-Final
08.11 Montevideo Uruguay 10-12 Chile Valentín Martínez 7s 5th Place Match
08.11 Montevideo (Uruguay) Venezuela 17-10 Colombia Valentín Martínez 7s 3rd Place Match
08.11 Montevideo (Uruguay) Brazil 25-10 Argentina Valentín Martínez 7s Final
07.11 Montevideo (Uruguay) Venezuela 34-5 Argentina 'B' Valentín Martínez 7s Pool A
07.11 Montevideo (Uruguay) Brazil 48-0 Peru Valentín Martínez 7s Pool A
07.11 Montevideo (Uruguay) Paraguay 10-5 Chile Valentín Martínez 7s Pool B
07.11 Montevideo Uruguay 'B' 0-50 Argentina Valentín Martínez 7s Pool B
07.11 Montevideo (Uruguay) Colombia 43-0 Paraguay 'B' Valentín Martínez 7s Pool C
07.11 Montevideo (Uruguay) Argentina 'B' 15-12 Peru Valentín Martínez 7s Pool A
07.11 Montevideo (Uruguay) Brazil 46-0 Venezuela Valentín Martínez 7s Pool A
07.11 Montevideo (Uruguay) Uruguay 'B' 0-35 Chile Valentín Martínez 7s Pool B
07.11 Montevideo (Uruguay) Argentina 31-5 Paraguay Valentín Martínez 7s Pool B
07.11 Montevideo Uruguay 26-0 Paraguay 'B' Valentín Martínez 7s Pool C
07.11 Montevideo (Uruguay) Venezuela 35-0 Peru Valentín Martínez 7s Pool A
07.11 Montevideo (Uruguay) Brazil 50-0 Argentina 'B' Valentín Martínez 7s Pool A
07.11 Montevideo (Uruguay) Uruguay 'B' 0-39 Paraguay Valentín Martínez 7s Pool B
07.11 Montevideo (Uruguay) Argentina 43-0 Chile Valentín Martínez 7s Pool B
07.11 Montevideo Uruguay 14-34 Colombia Valentín Martínez 7s Pool C
19.10 Beijing (China) Thailand 22-0 Singapore Asian Sevens 5th-8th Place Semi-Final
19.10 Beijing (China) Sri Lanka 42-0 Philippines Asian Sevens 5th-8th Place Semi-Final
19.10 Beijing (China) Japan 17-0 Hong Kong Asian Sevens Semi-Final
19.10 Beijing China 17-14 Kazakhstan Asian Sevens Semi-Final
19.10 Beijing (China) Singapore 24-12 Philippines Asian Sevens 7th Place Match
19.10 Beijing (China) Thailand 25-5 Sri Lanka Asian Sevens 5th Place Match
19.10 Beijing (China) Hong Kong 14-12 Kazakhstan Asian Sevens 3rd Place Match
19.10 Beijing China 19-24 Japan Asian Sevens Final
18.10 Beijing (China) Kazakhstan 22-0 Sri Lanka Asian Sevens Pool X
18.10 Beijing (China) Hong Kong 24-0 Singapore Asian Sevens Pool X
18.10 Beijing (China) Japan 32-0 Thailand Asian Sevens Pool W
18.10 Beijing China 48-0 Philippines Asian Sevens Pool W
18.10 Beijing (China) Kazakhstan 44-0 Singapore Asian Sevens Pool X
18.10 Beijing (China) Hong Kong 24-7 Sri Lanka Asian Sevens Pool X
18.10 Beijing (China) Japan 45-0 Philippines Asian Sevens Pool W
18.10 Beijing China 36-0 Thailand Asian Sevens Pool W
18.10 Beijing (China) Sri Lanka 15-14 Singapore Asian Sevens Pool X
18.10 Beijing (China) Kazakhstan 19-12 Hong Kong Asian Sevens Pool X
18.10 Beijing (China) Thailand 36-0 Philippines Asian Sevens Pool W
18.10 Beijing China 7-12 Japan Asian Sevens Pool W
11.10 Ciudad del Saber Panama 5-36 Costa Rica Central American 7s Semi-Final
11.10 Ciudad del Saber (Panama) Mexico 19-7 El Salvador Central American 7s Semi-Final
11.10 Ciudad del Saber Panama 'B' 10-12 Nicaragua Central American 7s 5th Place Match
11.10 Ciudad del Saber Panama 12-17 El Salvador Central American 7s 3rd Place Match
11.10 Ciudad del Saber (Panama) Mexico 25-5 Costa Rica Central American 7s Final
10.10 Ciudad del Saber (Panama) Costa Rica 40-0 Nicaragua Central American 7s Group A
10.10 Ciudad del Saber (Panama) Mexico 38-0 El Salvador Central American 7s Group B
10.10 Ciudad del Saber Panama 19-0 Nicaragua Central American 7s Group A
10.10 Ciudad del Saber Panama 'B' 0-29 El Salvador Central American 7s Group B
10.10 Ciudad del Saber Panama 0-38 Costa Rica Central American 7s Group A
10.10 Ciudad del Saber Panama 'B' 0-64 Mexico Central American 7s Group B
10.10 Ciudad del Saber Panama 'B' 0-66 Costa Rica Central American 7s Quarter-Final
10.10 Ciudad del Saber Panama 7-22 El Salvador Central American 7s Quarter-Final
10.10 Ciudad del Saber (Panama) Mexico 45-0 Nicaragua Central American 7s Quarter-Final
04.10 Noosa (Australia) Fiji 50-0 Tonga Oceania Sevens Group Stage
04.10 Noosa Australia 33-0 Cook Islands Oceania Sevens Group Stage
04.10 Noosa (Australia) New Zealand 40-0 Samoa Oceania Sevens Group Stage
04.10 Noosa (Australia) Fiji 50-0 Cook Islands Oceania Sevens Group Stage
04.10 Noosa Australia 45-0 Samoa Oceania Sevens Group Stage
04.10 Noosa (Australia) New Zealand 29-7 Papua New Guinea Oceania Sevens Group Stage
04.10 Noosa (Australia) Fiji 31-0 Samoa Oceania Sevens Group Stage
04.10 Noosa Australia 31-0 Papua New Guinea Oceania Sevens Group Stage
04.10 Noosa (Australia) New Zealand 52-0 Tonga Oceania Sevens Group Stage
04.10 Noosa Australia 10-31 New Zealand Oceania Sevens Final
03.10 Noosa (Australia) Fiji 38-0 Papua New Guinea Oceania Sevens Group Stage
03.10 Noosa Australia 41-0 Tonga Oceania Sevens Group Stage
03.10 Noosa (Australia) New Zealand 41-0 Cook Islands Oceania Sevens Group Stage
03.10 Noosa (Australia) Samoa 24-12 Tonga Oceania Sevens Group Stage
03.10 Noosa Australia 24-5 Fiji Oceania Sevens Group Stage
03.10 Noosa (Australia) Papua New Guinea 24-10 Cook Islands Oceania Sevens Group Stage
03.10 Noosa (Australia) Papua New Guinea 34-14 Tonga Oceania Sevens Group Stage
03.10 Noosa (Australia) Samoa 19-10 Cook Islands Oceania Sevens Group Stage
03.10 Noosa (Australia) New Zealand 24-7 Fiji Oceania Sevens Group Stage
03.10 Noosa (Australia) Cook Islands 30-5 Tonga Oceania Sevens Group Stage
03.10 Noosa (Australia) Samoa 12-10 Papua New Guinea Oceania Sevens Group Stage
03.10 Noosa Australia 17-19 New Zealand Oceania Sevens Group Stage
02.10 Incheon (South Korea) Singapore 27-0 Malaysia Asian Games 5th-8th Place Semi-Final
02.10 Incheon (South Korea) Thailand 33-0 Uzbekistan Asian Games 5th-8th Place Semi-Final
02.10 Incheon South Korea 34-0 Laos Asian Games 9th Place Match
02.10 Incheon (South Korea) China 24-12 Kazakhstan Asian Games Semi-Final
02.10 Incheon (South Korea) Japan 17-10 Hong Kong Asian Games Semi-Final
02.10 Incheon (South Korea) Uzbekistan 12-5 Malaysia Asian Games 7th Place Match
02.10 Incheon (South Korea) Thailand 38-7 Singapore Asian Games 5th Place Match
02.10 Incheon (South Korea) Kazakhstan 12-0 Hong Kong Asian Games 3rd Place Match
02.10 Incheon (South Korea) China 14-12 Japan Asian Games Final
01.10 Incheon (South Korea) China 43-0 Singapore Asian Games Group A
01.10 Incheon South Korea 7-10 Uzbekistan Asian Games Group A
01.10 Incheon (South Korea) Kazakhstan 22-5 Thailand Asian Games Group B
01.10 Incheon (South Korea) Malaysia 12-5 Laos Asian Games Group B
01.10 Incheon (South Korea) China 28-7 Japan Asian Games Group A
01.10 Incheon (South Korea) Singapore 22-0 Uzbekistan Asian Games Group A
01.10 Incheon (South Korea) Hong Kong 12-7 Kazakhstan Asian Games Group B
01.10 Incheon (South Korea) Thailand 37-0 Laos Asian Games Group B
30.09 Incheon (South Korea) Japan 46-0 Uzbekistan Asian Games Group A
30.09 Incheon South Korea 0-19 Singapore Asian Games Group A
30.09 Incheon (South Korea) Hong Kong 52-0 Laos Asian Games Group B
30.09 Incheon (South Korea) Thailand 52-0 Malaysia Asian Games Group B
30.09 Incheon (South Korea) China 29-0 Uzbekistan Asian Games Group A
30.09 Incheon South Korea 0-50 Japan Asian Games Group A
30.09 Incheon (South Korea) Kazakhstan 74-0 Laos Asian Games Group B
30.09 Incheon (South Korea) Hong Kong 65-0 Malaysia Asian Games Group B
30.09 Incheon South Korea 0-64 China Asian Games Group A
30.09 Incheon (South Korea) Japan 60-0 Singapore Asian Games Group A
30.09 Incheon (South Korea) Kazakhstan 56-0 Malaysia Asian Games Group B
30.09 Incheon (South Korea) Hong Kong 33-14 Thailand Asian Games Group B
13.09 Hong Kong (Hong Kong) Argentina 34-7 Mexico World Series Qualifier 9th-12th Place Semi-Final
13.09 Hong Kong Hong Kong 14-12 Kenya World Series Qualifier 9th-12th Place Semi-Final
13.09 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 28-7 Portugal World Series Qualifier Quarter-Final
13.09 Hong Kong (Hong Kong) China 45-7 Brazil World Series Qualifier Quarter-Final
13.09 Hong Kong (Hong Kong) France 21-12 Japan World Series Qualifier Quarter-Final
13.09 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 22-7 Netherlands World Series Qualifier Quarter-Final
13.09 Hong Kong (Hong Kong) Kenya 55-0 Mexico World Series Qualifier 11th Place Match
13.09 Hong Kong Hong Kong 26-7 Argentina World Series Qualifier 9th Place Match
13.09 Hong Kong (Hong Kong) Brazil 10-0 Portugal World Series Qualifier 5th-8th Place Semi-Final
13.09 Hong Kong (Hong Kong) Japan 13-5 Netherlands World Series Qualifier 5th-8th Place Semi-Final
13.09 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 21-19 China World Series Qualifier Semi-Final
13.09 Hong Kong (Hong Kong) France 14-5 South Africa World Series Qualifier Semi-Final
13.09 Hong Kong (Hong Kong) Netherlands 31-7 Portugal World Series Qualifier 7th Place Match
13.09 Hong Kong (Hong Kong) Japan 38-7 Brazil World Series Qualifier 5th Place Match
13.09 Hong Kong (Hong Kong) China 12-7 South Africa World Series Qualifier 3rd Place Match
13.09 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 24-19 France World Series Qualifier Final
12.09 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 52-7 Argentina World Series Qualifier Pool B
12.09 Hong Kong (Hong Kong) Japan 31-0 Kenya World Series Qualifier Pool B
12.09 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 21-19 France World Series Qualifier Pool A
12.09 Hong Kong (Hong Kong) China 44-0 Mexico World Series Qualifier Pool A
12.09 Hong Kong (Hong Kong) Brazil 38-7 Portugal World Series Qualifier Pool C
12.09 Hong Kong Hong Kong 10-12 Netherlands World Series Qualifier Pool C
12.09 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 45-0 Kenya World Series Qualifier Pool B
12.09 Hong Kong (Hong Kong) Japan 35-0 Argentina World Series Qualifier Pool B
12.09 Hong Kong (Hong Kong) France 66-0 Mexico World Series Qualifier Pool A
12.09 Hong Kong (Hong Kong) China 31-7 South Africa World Series Qualifier Pool A
12.09 Hong Kong Hong Kong 0-22 Brazil World Series Qualifier Pool C
12.09 Hong Kong (Hong Kong) Netherlands 14-0 Portugal World Series Qualifier Pool C
12.09 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 33-7 Japan World Series Qualifier Pool B
12.09 Hong Kong (Hong Kong) Argentina 19-5 Kenya World Series Qualifier Pool B
12.09 Hong Kong (Hong Kong) France 26-7 China World Series Qualifier Pool A
12.09 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 36-0 Mexico World Series Qualifier Pool A
12.09 Hong Kong (Hong Kong) Netherlands 7-0 Brazil World Series Qualifier Pool C
12.09 Hong Kong Hong Kong 19-26 Portugal World Series Qualifier Pool C
24.08 Hong Kong (Hong Kong) Sri Lanka 26-10 Singapore Asian Sevens 5th-8th Place Semi-Final
24.08 Hong Kong (Hong Kong) Thailand 49-0 Philippines Asian Sevens 5th-8th Place Semi-Final
24.08 Hong Kong Hong Kong 10-5 Japan Asian Sevens Semi-Final
24.08 Hong Kong (Hong Kong) China 19-12 Kazakhstan Asian Sevens Semi-Final
24.08 Hong Kong (Hong Kong) Singapore 28-10 Philippines Asian Sevens 7th Place Match
24.08 Hong Kong (Hong Kong) Sri Lanka 19-14 Thailand
After extra time
Asian Sevens 5th Place Match
24.08 Hong Kong (Hong Kong) Japan 19-5 Kazakhstan Asian Sevens 3rd Place Match
24.08 Hong Kong Hong Kong 7-38 China Asian Sevens Final
23.08 Hong Kong (Hong Kong) Kazakhstan 29-0 Singapore Asian Sevens Pool W
23.08 Hong Kong (Hong Kong) Japan 43-0 Philippines Asian Sevens Pool W
23.08 Hong Kong Hong Kong 22-0 Sri Lanka Asian Sevens Pool X
23.08 Hong Kong (Hong Kong) China 35-0 Thailand Asian Sevens Pool X
23.08 Hong Kong (Hong Kong) Kazakhstan 34-0 Philippines Asian Sevens Pool W
23.08 Hong Kong (Hong Kong) Japan 43-0 Singapore Asian Sevens Pool W
23.08 Hong Kong Hong Kong 12-12 Thailand Asian Sevens Pool X
23.08 Hong Kong (Hong Kong) China 38-0 Sri Lanka Asian Sevens Pool X
23.08 Hong Kong (Hong Kong) Singapore 19-0 Philippines Asian Sevens Pool W
23.08 Hong Kong (Hong Kong) Japan 19-5 Kazakhstan Asian Sevens Pool W
23.08 Hong Kong (Hong Kong) Thailand 24-0 Sri Lanka Asian Sevens Pool X
23.08 Hong Kong Hong Kong 12-31 China Asian Sevens Pool X
28.06 Vilnius Lithuania 15-7 Austria European Sevens Division B, Pool A
28.06 Vilnius (Lithuania) Hungary 43-0 Serbia European Sevens Division B, Pool B
28.06 Vilnius (Lithuania) Israel 48-0 Slovenia European Sevens Division B, Pool C
28.06 Vilnius (Lithuania) Latvia 36-12 Bulgaria European Sevens Division B, Pool D
28.06 Vilnius Lithuania 19-12 Slovakia European Sevens Division B, Pool A
28.06 Vilnius (Lithuania) Luxembourg 22-0 Serbia European Sevens Division B, Pool B
28.06 Vilnius (Lithuania) Turkey 29-0 Slovenia European Sevens Division B, Pool C
28.06 Vilnius (Lithuania) Malta 28-12 Bulgaria European Sevens Division B, Pool D
28.06 Vilnius (Lithuania) Slovakia 24-15 Austria European Sevens Division B, Pool A
28.06 Vilnius (Lithuania) Hungary 47-0 Luxembourg European Sevens Division B, Pool B
28.06 Vilnius (Lithuania) Israel 10-0 Turkey European Sevens Division B, Pool C
28.06 Vilnius (Lithuania) Latvia 10-7 Malta European Sevens Division B, Pool D
28.06 Vilnius (Lithuania) Bulgaria 17-12 Austria
After extra time
European Sevens Division B, 9th-12th Place Semi-Final
28.06 Vilnius (Lithuania) Serbia 25-0 Slovenia European Sevens Division B, 9th-12th Place Semi-Final
28.06 Vilnius (Lithuania) Malta 39-0 Slovakia European Sevens Division B, 5th-8th Place Semi-Final
28.06 Vilnius (Lithuania) Turkey 33-0 Luxembourg European Sevens Division B, 5th-8th Place Semi-Final
28.06 Vilnius Lithuania 15-5 Latvia European Sevens Division B, Semi-Final
28.06 Vilnius (Lithuania) Hungary 35-12 Israel European Sevens Division B, Semi-Final
28.06 Vilnius (Lithuania) Austria 48-0 Slovenia European Sevens Division B, 11th Place Match
28.06 Vilnius (Lithuania) Bulgaria 21-5 Serbia European Sevens Division B, 9th Place Match
28.06 Vilnius (Lithuania) Slovakia 24-5 Luxembourg European Sevens Division B, 7th Place Match
28.06 Vilnius (Lithuania) Malta 26-12 Turkey European Sevens Division B, 5th Place Match
28.06 Vilnius (Lithuania) Israel 31-14 Latvia European Sevens Division B, 3rd Place Match
28.06 Vilnius Lithuania 5-40 Hungary European Sevens Division B, Final
15.06 Brive-la-Gaillarde (France) Russia 38-5 Germany Grand Prix Series Quarter-Final
15.06 Brive-la-Gaillarde (France) Netherlands 29-0 Italy Grand Prix Series Quarter-Final
15.06 Brive-la-Gaillarde France 26-0 Portugal Grand Prix Series Quarter-Final
15.06 Brive-la-Gaillarde (France) Spain 19-14 England Grand Prix Series Quarter-Final
15.06 Brive-la-Gaillarde (France) Belgium 43-0 Sweden Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
15.06 Brive-la-Gaillarde (France) Wales 22-0 Ireland Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
15.06 Brive-la-Gaillarde (France) England 40-0 Germany Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
15.06 Brive-la-Gaillarde (France) Portugal 14-7 Italy Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
15.06 Brive-la-Gaillarde (France) Russia 31-7 Spain Grand Prix Series Semi-Final
15.06 Brive-la-Gaillarde France 26-0 Netherlands Grand Prix Series Semi-Final
15.06 Brive-la-Gaillarde (France) Ireland 19-7 Sweden Grand Prix Series 11th Place Match
15.06 Brive-la-Gaillarde (France) Wales 38-7 Belgium Grand Prix Series 9th Place Match
15.06 Brive-la-Gaillarde (France) Italy 21-5 Germany Grand Prix Series 7th Place Match
15.06 Brive-la-Gaillarde (France) England 14-0 Portugal Grand Prix Series 5th Place Match
15.06 Brive-la-Gaillarde (France) Netherlands 17-10 Spain Grand Prix Series 3rd Place Match
15.06 Brive-la-Gaillarde France 24-12 Russia Grand Prix Series Final
14.06 Brive-la-Gaillarde (France) England 33-7 Germany Grand Prix Series Pool A
14.06 Brive-la-Gaillarde (France) Russia 34-0 Sweden Grand Prix Series Pool B
14.06 Brive-la-Gaillarde (France) Netherlands 33-5 Belgium Grand Prix Series Pool C
14.06 Brive-la-Gaillarde France 29-0 Wales Grand Prix Series Pool A
14.06 Brive-la-Gaillarde (France) Spain 17-0 Italy Grand Prix Series Pool B
14.06 Brive-la-Gaillarde (France) Portugal 12-5 Ireland Grand Prix Series Pool C
14.06 Brive-la-Gaillarde (France) England 33-7 Wales Grand Prix Series Pool A
14.06 Brive-la-Gaillarde (France) Russia 50-7 Italy Grand Prix Series Pool B
14.06 Brive-la-Gaillarde (France) Netherlands 33-5 Ireland Grand Prix Series Pool C
14.06 Brive-la-Gaillarde France 19-0 Germany Grand Prix Series Pool A
14.06 Brive-la-Gaillarde (France) Spain 31-0 Sweden Grand Prix Series Pool B
14.06 Brive-la-Gaillarde (France) Portugal 14-7 Belgium Grand Prix Series Pool C
14.06 Brive-la-Gaillarde (France) Germany 21-0 Wales Grand Prix Series Pool A
14.06 Brive-la-Gaillarde (France) Italy 38-0 Sweden Grand Prix Series Pool B
14.06 Brive-la-Gaillarde (France) Belgium 12-5 Ireland Grand Prix Series Pool C
14.06 Brive-la-Gaillarde France 17-7 England Grand Prix Series Pool A
14.06 Brive-la-Gaillarde (France) Russia 7-0 Spain Grand Prix Series Pool B
14.06 Brive-la-Gaillarde (France) Netherlands 17-0 Portugal Grand Prix Series Pool C
08.06 Moscow (Russia) England 29-0 Ireland Grand Prix Series Quarter-Final
08.06 Moscow Russia 36-7 Italy Grand Prix Series Quarter-Final
08.06 Moscow (Russia) Portugal 8-7 France Grand Prix Series Quarter-Final
08.06 Moscow (Russia) Netherlands 19-0 Spain Grand Prix Series Quarter-Final
08.06 Moscow (Russia) Wales 38-0 Sweden Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
08.06 Moscow (Russia) Belgium 10-5 Germany Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
08.06 Moscow (Russia) Spain 12-7 Ireland Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
08.06 Moscow (Russia) France 45-0 Italy Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
08.06 Moscow (Russia) England 21-5 Netherlands Grand Prix Series Semi-Final
08.06 Moscow Russia 41-0 Portugal Grand Prix Series Semi-Final
08.06 Moscow (Russia) Germany 57-0 Sweden Grand Prix Series 11th Place Match
08.06 Moscow (Russia) Wales 14-0 Belgium Grand Prix Series 9th Place Match
08.06 Moscow (Russia) Ireland 31-0 Italy Grand Prix Series 7th Place Match
08.06 Moscow (Russia) France 19-0 Spain Grand Prix Series 5th Place Match
08.06 Moscow (Russia) Netherlands 10-7 Portugal Grand Prix Series 3rd Place Match
08.06 Moscow Russia 20-24 England Grand Prix Series Final
08.06 Bergen (Norway) Scotland 20-10 Finland European Sevens Division A, Quarter-Final
08.06 Bergen (Norway) Ukraine 20-0 Poland European Sevens Division A, Quarter-Final
08.06 Bergen (Norway) Georgia 14-10 Moldova European Sevens Division A, Quarter-Final
08.06 Bergen (Norway) Romania 12-10 Czech Republic European Sevens Division A, Quarter-Final
08.06 Bergen (Norway) Switzerland 34-0 Denmark European Sevens Division A, 9th-12th Place Semi-Final
08.06 Bergen Norway 17-0 Croatia European Sevens Division A, 9th-12th Place Semi-Final
08.06 Bergen (Norway) Finland 15-0 Czech Republic European Sevens Division A, 5th-8th Place Semi-Final
08.06 Bergen (Norway) Moldova 17-14 Poland European Sevens Division A, 5th-8th Place Semi-Final
08.06 Bergen (Norway) Scotland 14-7 Romania European Sevens Division A, Semi-Final
08.06 Bergen (Norway) Ukraine 29-5 Georgia European Sevens Division A, Semi-Final
08.06 Bergen (Norway) Croatia - Denmark European Sevens Division A, 11th Place Match
08.06 Bergen Norway 0-25 Switzerland European Sevens Division A, 9th Place Match
08.06 Bergen (Norway) Czech Republic 22-0 Poland European Sevens Division A, 7th Place Match
08.06 Bergen (Norway) Moldova 10-5 Finland European Sevens Division A, 5th Place Match
08.06 Bergen (Norway) Romania 12-5 Georgia European Sevens Division A, 3rd Place Match
08.06 Bergen (Norway) Ukraine 17-5 Scotland European Sevens Division A, Final
07.06 Moscow Russia 53-0 Sweden Grand Prix Series Pool A
07.06 Moscow (Russia) England 41-0 Belgium Grand Prix Series Pool B
07.06 Moscow (Russia) France 52-0 Germany Grand Prix Series Pool C
07.06 Moscow (Russia) Netherlands 29-0 Italy Grand Prix Series Pool A
07.06 Moscow (Russia) Portugal 10-7 Ireland Grand Prix Series Pool B
07.06 Moscow (Russia) Spain 26-5 Wales Grand Prix Series Pool C
07.06 Moscow Russia 22-0 Netherlands Grand Prix Series Pool A
07.06 Moscow (Russia) England 24-7 Portugal Grand Prix Series Pool B
07.06 Moscow (Russia) France 29-7 Wales Grand Prix Series Pool C
07.06 Moscow (Russia) Italy 29-12 Sweden Grand Prix Series Pool A
07.06 Moscow (Russia) Ireland 22-15 Belgium Grand Prix Series Pool B
07.06 Moscow (Russia) Spain 40-7 Germany Grand Prix Series Pool C
07.06 Moscow (Russia) Netherlands 50-0 Sweden Grand Prix Series Pool A
07.06 Moscow (Russia) Belgium 12-7 Portugal Grand Prix Series Pool B
07.06 Moscow (Russia) Wales 21-14 Germany Grand Prix Series Pool C
07.06 Moscow Russia 12-0 Italy Grand Prix Series Pool A
07.06 Moscow (Russia) England 34-5 Ireland Grand Prix Series Pool B
07.06 Moscow (Russia) France 10-5 Spain Grand Prix Series Pool C
07.06 Bergen Norway 0-22 Ukraine European Sevens Division A, Pool A
07.06 Bergen (Norway) Scotland 36-0 Finland European Sevens Division A, Pool B
07.06 Bergen (Norway) Czech Republic 36-0 Denmark European Sevens Division A, Pool C
07.06 Bergen (Norway) Romania 24-10 Switzerland European Sevens Division A, Pool A
07.06 Bergen (Norway) Moldova 27-0 Croatia European Sevens Division A, Pool B
07.06 Bergen (Norway) Georgia 17-5 Poland European Sevens Division A, Pool C
07.06 Bergen Ukraine 19-5 Romania European Sevens Division A, Pool A
07.06 Bergen (Norway) Scotland 36-0 Croatia European Sevens Division A, Pool B
07.06 Bergen (Norway) Czech Republic 12-5 Georgia European Sevens Division A, Pool C
07.06 Bergen Norway 7-27 Switzerland European Sevens Division A, Pool A
07.06 Bergen (Norway) Finland 17-5 Moldova European Sevens Division A, Pool B
07.06 Bergen (Norway) Poland 24-5 Denmark European Sevens Division A, Pool C
07.06 Bergen Norway 0-26 Romania European Sevens Division A, Pool A
07.06 Bergen (Norway) Croatia 12-7 Finland European Sevens Division A, Pool B
07.06 Bergen (Norway) Georgia 39-0 Denmark European Sevens Division A, Pool C
07.06 Bergen (Norway) Ukraine 38-0 Switzerland European Sevens Division A, Pool A
07.06 Bergen (Norway) Scotland 38-7 Moldova European Sevens Division A, Pool B
07.06 Bergen (Norway) Poland 17-10 Czech Republic European Sevens Division A, Pool C
17.05 Amsterdam (Netherlands) Australia 33-0 Brazil IRB World Series Quarter-Final
17.05 Amsterdam (Netherlands) Canada 28-19 USA IRB World Series Quarter-Final
17.05 Amsterdam (Netherlands) England 7-0 France IRB World Series Quarter-Final
17.05 Amsterdam (Netherlands) New Zealand 36-0 Russia IRB World Series Quarter-Final
17.05 Amsterdam (Netherlands) South Africa 26-12 Spain IRB World Series 9th-12th Place Semi-Final
17.05 Amsterdam Netherlands 24-0 Ireland IRB World Series 9th-12th Place Semi-Final
17.05 Amsterdam (Netherlands) USA 34-0 Brazil IRB World Series 5th-8th Place Semi-Final
17.05 Amsterdam (Netherlands) Russia 24-0 France IRB World Series 5th-8th Place Semi-Final
17.05 Amsterdam (Netherlands) Australia 17-0 Canada IRB World Series Semi-Final
17.05 Amsterdam (Netherlands) New Zealand 26-10 England IRB World Series Semi-Final
17.05 Amsterdam (Netherlands) Ireland 7-5 Spain IRB World Series 11th Place Match
17.05 Amsterdam Netherlands 29-7 South Africa IRB World Series 9th Place Match
17.05 Amsterdam (Netherlands) France 14-5 Brazil IRB World Series 7th Place Match
17.05 Amsterdam (Netherlands) USA 27-12 Russia IRB World Series 5th Place Match
17.05 Amsterdam (Netherlands) Canada 10-0 England IRB World Series 3rd Place Match
17.05 Amsterdam (Netherlands) New Zealand 29-12 Australia IRB World Series Final
16.05 Amsterdam (Netherlands) Australia 24-5 France IRB World Series Pool B
16.05 Amsterdam (Netherlands) Russia 20-5 South Africa IRB World Series Pool B
16.05 Amsterdam (Netherlands) New Zealand 43-7 USA IRB World Series Pool A
16.05 Amsterdam (Netherlands) Spain 19-14 Ireland IRB World Series Pool A
16.05 Amsterdam (Netherlands) Canada 28- 0Brazil IRB World Series Pool C
16.05 Amsterdam Netherlands 5-36 England IRB World Series Pool C
16.05 Amsterdam (Netherlands) Australia 29-7 South Africa IRB World Series Pool B
16.05 Amsterdam (Netherlands) France 10-7 Russia IRB World Series Pool B
16.05 Amsterdam (Netherlands) New Zealand 28-7 Ireland IRB World Series Pool A
16.05 Amsterdam (Netherlands) USA 39-0 Spain IRB World Series Pool A
16.05 Amsterdam Netherlands 5-21 Canada IRB World Series Pool C
16.05 Amsterdam (Netherlands) England 19-5 Brazil IRB World Series Pool C
16.05 Amsterdam (Netherlands) Australia 36-5 Russia IRB World Series Pool B
16.05 Amsterdam (Netherlands) France 26-0 South Africa IRB World Series Pool B
16.05 Amsterdam (Netherlands) New Zealand 19-5 Spain IRB World Series Pool A
16.05 Amsterdam (Netherlands) USA 29-0 Ireland IRB World Series Pool A
16.05 Amsterdam (Netherlands) England 10-5 Canada IRB World Series Pool C
16.05 Amsterdam Netherlands 0-5 Brazil IRB World Series Pool C
21.04 Le Robert Martinique ?-? French Guiana Tournoi Antilles-Guyane  
19.04 Le Robert Martinique 0-40 French Guiana Tournoi Antilles-Guyane  
12.04 Machakos (Kenya) Madagascar 17-14 Senegal African Sevens Pool A
12.04 Machakos (Kenya) Zimbabwe 33-0 Namibia African Sevens Pool B
12.04 Machakos Kenya 31-14 Madagascar African Sevens Pool A
12.04 Machakos (Kenya) Uganda 45-0 Namibia African Sevens Pool B
12.04 Machakos (Kenya) South Africa 19-0 Senegal African Sevens Pool A
12.04 Machakos (Kenya) Tunisia 21-0 Zimbabwe African Sevens Pool B
12.04 Machakos Kenya 22-0 Senegal African Sevens Pool A
12.04 Machakos (Kenya) Zimbabwe 10-5 Uganda African Sevens Pool B
12.04 Machakos (Kenya) South Africa 19-12 Madagascar African Sevens Pool A
12.04 Machakos (Kenya) Tunisia 29-0 Namibia African Sevens Pool B
12.04 Machakos Kenya 12-21 South Africa African Sevens Pool A
12.04 Machakos (Kenya) Tunisia 14-7 Uganda African Sevens Pool B
12.04 Machakos (Kenya) Madagascar 40-0 Namibia African Sevens 5th-8th Place Semi-Final
12.04 Machakos (Kenya) Uganda 24-10 Senegal African Sevens 5th-8th Place Semi-Final
12.04 Machakos (Kenya) South Africa 43-0 Zimbabwe African Sevens Semi-Final
12.04 Machakos Kenya 14-10 Tunisia African Sevens Semi-Final
12.04 Machakos (Kenya) Senegal 33-0 Namibia African Sevens 7th Place Match
12.04 Machakos (Kenya) Uganda 10-5 Madagascar African Sevens 5th Place Match
12.04 Machakos (Kenya) Tunisia 31-0 Zimbabwe African Sevens 3rd Place Match
12.04 Machakos Kenya 0-15 South Africa African Sevens Final
06.04 Guangzhou (China) New Zealand 42-7 France IRB World Series Quarter-Final
06.04 Guangzhou (China) Fiji 12-7 Russia IRB World Series Quarter-Final
06.04 Guangzhou (China) Australia 12-5 Spain IRB World Series Quarter-Final
06.04 Guangzhou (China) Canada 19-10 England IRB World Series Quarter-Final
06.04 Guangzhou (China) Ireland 15-0 Brazil IRB World Series 9th-12th Place Semi-Final
06.04 Guangzhou China 17-7 USA IRB World Series 9th-12th Place Semi-Final
06.04 Guangzhou (China) France 10-5 Russia IRB World Series 5th-8th Place Semi-Final
06.04 Guangzhou (China) England 26-0 Spain IRB World Series 5th-8th Place Semi-Final
06.04 Guangzhou (China) New Zealand 26-0 Fiji IRB World Series Semi-Final
06.04 Guangzhou (China) Australia 5-0 Canada IRB World Series Semi-Final
06.04 Guangzhou (China) USA 31-0 Brazil IRB World Series 11th Place Match
06.04 Guangzhou China 7-17 Ireland IRB World Series 9th Place Match
06.04 Guangzhou (China) Spain 17-0 Russia IRB World Series 7th Place Match
06.04 Guangzhou (China) England 19-0 France IRB World Series 5th Place Match
06.04 Guangzhou (China) Canada 26-5 Fiji IRB World Series 3rd Place Match
06.04 Guangzhou (China) New Zealand 26-12 Australia IRB World Series Final
05.04 Guangzhou (China) Canada 35-7 USA IRB World Series Pool C
05.04 Guangzhou (China) Russia 19-12 France IRB World Series Pool C
05.04 Guangzhou (China) New Zealand 33-0 Brazil IRB World Series Pool A
05.04 Guangzhou China 7-12 Spain IRB World Series Pool A
05.04 Guangzhou (China) Australia 50-0 Ireland IRB World Series Pool B
05.04 Guangzhou (China) Fiji 15-12 England IRB World Series Pool B
05.04 Guangzhou (China) Canada 19-7 France IRB World Series Pool C
05.04 Guangzhou (China) Russia 19-10 USA IRB World Series Pool C
05.04 Guangzhou China 0-50 New Zealand IRB World Series Pool A
05.04 Guangzhou (China) Spain 12-7 Brazil IRB World Series Pool A
05.04 Guangzhou (China) Australia 24-5 Fiji IRB World Series Pool B
05.04 Guangzhou (China) England 21-19 Ireland IRB World Series Pool B
05.04 Guangzhou (China) Canada 12-12 Russia IRB World Series Pool C
05.04 Guangzhou (China) France 14-12 USA IRB World Series Pool C
05.04 Guangzhou (China) New Zealand 26-5 Spain IRB World Series Pool A
05.04 Guangzhou China 17-22 Brazil IRB World Series Pool A
05.04 Guangzhou (China) England 15-12 Australia IRB World Series Pool B
05.04 Guangzhou (China) Fiji 36-7 Ireland IRB World Series Pool B
28.03 Hong Kong Hong Kong 5-19 Canada Hong Kong 7s Pool A
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Brazil 19-0 Papua New Guinea Hong Kong 7s Pool B
28.03 Hong Kong (Hong Kong) France 35-0 Kenya Hong Kong 7s Pool C
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Ireland 31-0 Singapore Hong Kong 7s Pool D
28.03 Hong Kong Hong Kong 7-12 Kazakhstan Hong Kong 7s Pool A
28.03 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 29-0 Papua New Guinea Hong Kong 7s Pool B
28.03 Hong Kong (Hong Kong) China 24-7 Kenya Hong Kong 7s Pool C
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Japan 36-7 Singapore Hong Kong 7s Pool D
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Canada 33-0 Kazakhstan Hong Kong 7s Pool A
28.03 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 19-7 Brazil Hong Kong 7s Pool B
28.03 Hong Kong (Hong Kong) China 19-19 France Hong Kong 7s Pool C
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Japan 27-12 Ireland Hong Kong 7s Pool D
28.03 Hong Kong Hong Kong 50-0 Singapore Hong Kong 7s 9th-12th Place Semi-Final
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Kenya 12-5 Papua New Guinea Hong Kong 7s 9th-12th Place Semi-Final
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Kazakhstan 24-14 Ireland Hong Kong 7s 5th-8th Place Semi-Final
28.03 Hong Kong (Hong Kong) China 19-12 Brazil Hong Kong 7s 5th-8th Place Semi-Final
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Canada 38-0 Japan Hong Kong 7s Semi-Final
28.03 Hong Kong (Hong Kong) France 19-5 South Africa Hong Kong 7s Semi-Final
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Papua New Guinea 22-5 Singapore Hong Kong 7s 11th Place Match
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Hong Kong 33-7 Kenya Hong Kong 7s 9th Place Match
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Brazil 20-7 Ireland Hong Kong 7s 7th Place Match
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Kazakhstan 12-7 China Hong Kong 7s 5th Place Match
28.03 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 28-10 Japan Hong Kong 7s 3rd Place Match
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Canada 24-0 France Hong Kong 7s Final
09.03 Santiago (Chile) Brazil 32-0 Uruguay ODESUR Games Group Stage
09.03 Santiago (Chile) Argentina 29-5 Venezuela ODESUR Games Group Stage
09.03 Santiago Chile 15-14 Paraguay ODESUR Games Group Stage
09.03 Santiago Chile 0-34 Brazil ODESUR Games Group Stage
09.03 Santiago (Chile) Paraguay 12-0 Colombia ODESUR Games Group Stage
09.03 Santiago (Chile) Argentina 10-7 Uruguay ODESUR Games Group Stage
09.03 Santiago (Chile) Colombia 17-10 Venezuela ODESUR Games Group Stage
09.03 Santiago (Chile) Uruguay 5-0 Colombia ODESUR Games 3rd Place Match
09.03 Santiago (Chile) Brazil 40-0 Argentina ODESUR Games Final
08.03 Santiago (Chile) Argentina 22-0 Paraguay ODESUR Games Group Stage
08.03 Santiago Chile 5-21 Uruguay ODESUR Games Group Stage
08.03 Santiago (Chile) Brazil 44-0 Paraguay ODESUR Games Group Stage
08.03 Santiago (Chile) Argentina 21-12 Colombia ODESUR Games Group Stage
08.03 Santiago (Chile) Uruguay 15-5 Venezuela ODESUR Games Group Stage
08.03 Santiago (Chile) Brazil 48-0 Venezuela ODESUR Games Group Stage
08.03 Santiago (Chile) Uruguay 14-7 Colombia ODESUR Games Group Stage
08.03 Santiago Chile 7-17 Argentina ODESUR Games Group Stage
08.03 Santiago (Chile) Brazil 22-0 Colombia ODESUR Games Group Stage
08.03 Santiago Chile 15-10 Venezuela ODESUR Games Group Stage
08.03 Santiago (Chile) Uruguay 17-5 Paraguay ODESUR Games Group Stage
08.03 Santiago (Chile) Brazil 34-5 Argentina ODESUR Games Group Stage
08.03 Santiago (Chile) Paraguay 7-5 Venezuela ODESUR Games Group Stage
08.03 Santiago Chile 5-14 Colombia ODESUR Games Group Stage
22.02 Barueri (Brazil) Australia 27-0 Japan IRB World Series Quarter-Final
22.02 Barueri (Brazil) England 10-0 Russia IRB World Series Quarter-Final
22.02 Barueri (Brazil) New Zealand 35-7 Netherlands IRB World Series Quarter-Final
22.02 Barueri (Brazil) Canada 22-0 Spain IRB World Series Quarter-Final
22.02 Barueri (Brazil) USA 35-0 Argentina IRB World Series 9th-12th Place Semi-Final
22.02 Barueri Brazil 30-0 Ireland IRB World Series 9th-12th Place Semi-Final
22.02 Barueri (Brazil) Russia 10-5 Japan IRB World Series 5th-8th Place Semi-Final
22.02 Barueri (Brazil) Spain 19-0 Netherlands IRB World Series 5th-8th Place Semi-Final
22.02 Barueri (Brazil) Australia 31-0 England IRB World Series Semi-Final
22.02 Barueri (Brazil) New Zealand 21-17 Canada IRB World Series Semi-Final
22.02 Barueri (Brazil) Ireland 17-12 Argentina IRB World Series 11th Place Match
22.02 Barueri Brazil 0-21 USA IRB World Series 9th Place Match
22.02 Barueri (Brazil) Japan 13-5 Netherlands IRB World Series 7th Place Match
22.02 Barueri (Brazil) Spain 5-0 Russia IRB World Series 5th Place Match
22.02 Barueri (Brazil) Canada 26-0 England IRB World Series 3rd Place Match
22.02 Barueri (Brazil) Australia 24-12 New Zealand IRB World Series Final
21.02 Barueri (Brazil) New Zealand 36-0 Ireland IRB World Series Pool A
21.02 Barueri (Brazil) England 19-5 USA IRB World Series Pool A
21.02 Barueri Brazil 5-21 Spain IRB World Series Pool B
21.02 Barueri (Brazil) Canada 17-5 Netherlands IRB World Series Pool B
21.02 Barueri (Brazil) Australia 38-0 Argentina IRB World Series Pool C
21.02 Barueri (Brazil) Russia 17-0 Japan IRB World Series Pool C
21.02 Barueri (Brazil) New Zealand 17-0 USA IRB World Series Pool A
21.02 Barueri (Brazil) England 29-7 Ireland IRB World Series Pool A
21.02 Barueri Brazil 7-40 Canada IRB World Series Pool B
21.02 Barueri (Brazil) Netherlands 12-5 Spain IRB World Series Pool B
21.02 Barueri (Brazil) Australia 24-7 Japan IRB World Series Pool C
21.02 Barueri (Brazil) Russia 29-0 Argentina IRB World Series Pool C
21.02 Barueri (Brazil) USA 22-0 Ireland IRB World Series Pool A
21.02 Barueri (Brazil) New Zealand 21-14 England IRB World Series Pool A
21.02 Barueri Brazil 14-20 Netherlands IRB World Series Pool B
21.02 Barueri (Brazil) Spain 28-26 Canada IRB World Series Pool B
21.02 Barueri (Brazil) Japan 37-0 Argentina IRB World Series Pool C
21.02 Barueri (Brazil) Australia 34-0 Russia IRB World Series Pool C
16.02 Kennesaw USA 12-26 Canada IRB World Series Quarter-Final
16.02 Kennesaw (USA) Australia 17-12 England
After extra time
IRB World Series Quarter-Final
16.02 Kennesaw (USA) Russia 26-0 Spain IRB World Series Quarter-Final
16.02 Kennesaw (USA) New Zealand 42-0 Japan IRB World Series Quarter-Final
16.02 Kennesaw (USA) China 26-7 Ireland IRB World Series 9th-12th Place Semi-Final
16.02 Kennesaw (USA) Netherlands 17-10 Brazil IRB World Series 9th-12th Place Semi-Final
16.02 Kennesaw USA 19-5 England IRB World Series 5th-8th Place Semi-Final
16.02 Kennesaw (USA) Spain 24-0 Japan IRB World Series 5th-8th Place Semi-Final
16.02 Kennesaw (USA) Canada 17-7 Australia IRB World Series Semi-Final
16.02 Kennesaw (USA) New Zealand 24-7 Russia IRB World Series Semi-Final
16.02 Kennesaw (USA) Brazil 20-5 Ireland IRB World Series 11th Place Match
16.02 Kennesaw (USA) Netherlands 33-0 China IRB World Series 9th Place Match
16.02 Kennesaw (USA) England 19-12 Japan IRB World Series 7th Place Match
16.02 Kennesaw USA 22-0 Spain IRB World Series 5th Place Match
16.02 Kennesaw (USA) Australia 22-12 Russia IRB World Series 3rd Place Match
16.02 Kennesaw (USA) New Zealand 36-0 Canada IRB World Series Final
15.02 Kennesaw (USA) Russia 29-0 Japan IRB World Series Pool C
15.02 Kennesaw (USA) Spain 19-5 Brazil IRB World Series Pool C
15.02 Kennesaw (USA) Australia 31-0 China IRB World Series Pool A
15.02 Kennesaw USA 0-31 Canada IRB World Series Pool A
15.02 Kennesaw (USA) New Zealand 21-0 Netherlands IRB World Series Pool B
15.02 Kennesaw (USA) England 32-0 Ireland IRB World Series Pool B
15.02 Kennesaw (USA) Russia 42-5 Brazil IRB World Series Pool C
15.02 Kennesaw (USA) Japan 12-7 Spain IRB World Series Pool C
15.02 Kennesaw USA 0-17 Australia IRB World Series Pool A
15.02 Kennesaw (USA) Canada 47-0 China IRB World Series Pool A
15.02 Kennesaw (USA) New Zealand 36-7 Ireland IRB World Series Pool B
15.02 Kennesaw (USA) England 19-12 Netherlands IRB World Series Pool B
15.02 Kennesaw (USA) Japan 21-7 Brazil IRB World Series Pool C
15.02 Kennesaw (USA) Russia 19-14 Spain IRB World Series Pool C
15.02 Kennesaw USA 41-0 China IRB World Series Pool A
15.02 Kennesaw (USA) Canada 12-7 Australia IRB World Series Pool A
15.02 Kennesaw (USA) Ireland 12-10 Netherlands IRB World Series Pool B
15.02 Kennesaw (USA) New Zealand 14-5 England IRB World Series Pool B
09.02 Cartago (Costa Rica) Venezuela 72-0 Nicaragua Rainforest Sevens  
09.02 Cartago (Costa Rica) Colombia 50-0 Panama Rainforest Sevens  
09.02 Cartago (Costa Rica) Peru 41-0 El Salvador Rainforest Sevens  
09.02 Cartago Costa Rica 0-27 Venezuela Rainforest Sevens  
09.02 Cartago (Costa Rica) Colombia 82-0 Nicaragua Rainforest Sevens  
09.02 Cartago (Costa Rica) El Salvador 20-0 Panama Rainforest Sevens  
09.02 Cartago Costa Rica 5-34 Peru Rainforest Sevens  
09.02 Cartago (Costa Rica) Colombia 17-0 Venezuela Rainforest Sevens  
09.02 Cartago (Costa Rica) El Salvador 19-5 Nicaragua Rainforest Sevens  
08.02 Cartago (Costa Rica) Venezuela 46-7 El Salvador Rainforest Sevens  
08.02 Cartago (Costa Rica) Peru 43-0 Panama Rainforest Sevens  
08.02 Cartago Costa Rica 50-0 Nicaragua Rainforest Sevens  
08.02 Cartago (Costa Rica) Peru 22-17 Venezuela Rainforest Sevens  
08.02 Cartago (Costa Rica) Colombia 52-7 El Salvador Rainforest Sevens  
08.02 Cartago Costa Rica 54-0 Panama Rainforest Sevens  
08.02 Cartago (Costa Rica) Venezuela 54-0 Panama Rainforest Sevens  
08.02 Cartago (Costa Rica) Peru 45-0 Nicaragua Rainforest Sevens  
08.02 Cartago Costa Rica 0-24 Colombia Rainforest Sevens  
08.02 Cartago (Costa Rica) Nicaragua 20-0 Panama Rainforest Sevens  
08.02 Cartago Costa Rica 26-5 El Salvador Rainforest Sevens  
08.02 Cartago (Costa Rica) Colombia 27-5 Peru Rainforest Sevens  
25.01 Guatemala City Guatemala 'B' 0-33 Jalisco Mesoamerican Cup  
25.01 Guatemala City Guatemala 12-5 El Salvador Mesoamerican Cup  
25.01 Guatemala City Guatemala 20-7 Jalisco Mesoamerican Cup  
25.01 Guatemala City Guatemala 'B' 0-36 El Salvador Mesoamerican Cup  
25.01 Guatemala City Guatemala 41-0 Guatemala 'B' Mesoamerican Cup  
25.01 Guatemala City (Guatemala) El Salvador 10-0 Jalisco Mesoamerican Cup  
12.01 Mar del Plata (Argentina) Chile 15-12 Paraguay South American 7s Circuit Group Stage
12.01 Mar del Plata Argentina 32-0 Uruguay South American 7s Circuit Group Stage
12.01 Mar del Plata Argentina 22-0 Paraguay South American 7s Circuit Semi-Final
12.01 Mar del Plata (Argentina) Uruguay 22-0 Chile South American 7s Circuit Semi-Final
12.01 Mar del Plata (Argentina) Paraguay 10-5 Chile South American 7s Circuit 3rd Place Match
12.01 Mar del Plata Argentina 38-0 Uruguay South American 7s Circuit Final
11.01 Mar del Plata (Argentina) Uruguay 14-5 Paraguay South American 7s Circuit Group Stage
11.01 Mar del Plata Argentina 22-5 Chile South American 7s Circuit Group Stage
11.01 Mar del Plata (Argentina) Uruguay 38-0 Chile South American 7s Circuit Group Stage
11.01 Mar del Plata Argentina 17-5 Paraguay South American 7s Circuit Group Stage