FootballFutsal (FIFA)Futsal (AMF)Beach SoccerAustralian FootballAmerican FootballFlag FootballBeach Flag Football
Rugby UnionRugby SevensRugby LeagueTouchIce HockeyBandyField HockeyIndoor Hockey
Floorball
Roller HockeyInline Hockey (FIRS)Inline Hockey (IIHF)Skater HockeyBall HockeyLacrosseBox Lacrosse
Intercrosse
RingetteShintyWater PoloBeach Water PoloCanoe PoloCycleballRoller Derby
CricketIndoor Cricket
BaseballSoftballPes├ĄpalloUltimateBeach UltimateGuts
VolleyballFistballBasketball3x3 BasketballNetballKorfballHandballBeach Handball
TchoukballBeach TchoukballQuidditchUnderwater HockeyUnderwater RugbyCurlingSepak TakrawBeach Sepak Takraw
RollballKabaddiIndoor KabaddiBeach KabaddiPoloPolocrosseHorseballSnow Polo
MEN'S RUGBY SEVENS - 2010 RESULTS

Latest Men's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Men's Fixtures

Men's Ranking

Latest Women's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Women's Fixtures

Women's Ranking

DATE VENUE MATCH COMPETITION STAGE
11.12 George (South Africa) Scotland 14-5 Namibia IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
11.12 George (South Africa) Portugal 7-5 Kenya IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
11.12 George (South Africa) Russia 27-5 Zimbabwe IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
11.12 George (South Africa) France 19-17 USA IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
11.12 George (South Africa) Samoa 19-14 Wales IRB Sevens Quarter-Final
11.12 George (South Africa) New Zealand 26-0 Argentina IRB Sevens Quarter-Final
11.12 George (South Africa) Fiji 33-5 Australia IRB Sevens Quarter-Final
11.12 George South Africa 10-19 England IRB Sevens Quarter-Final
11.12 George (South Africa) Kenya 41-0 Namibia IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
11.12 George (South Africa) Zimbabwe 19-17 USA IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
11.12 George (South Africa) Russia 34-0 France IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
11.12 George (South Africa) Scotland 14-10 Portugal IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
11.12 George South Africa 22-21 Wales IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
11.12 George (South Africa) Argentina 14-12 Australia IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
11.12 George (South Africa) England 22-12 Samoa IRB Sevens Semi-Final
11.12 George (South Africa) New Zealand 26-19 Fiji IRB Sevens Semi-Final
11.12 George (South Africa) Zimbabwe 14-5 Kenya IRB Sevens 13th Place Match
11.12 George (South Africa) Scotland 26-0 Russia IRB Sevens 9th Place Match
11.12 George South Africa 10-5 Argentina IRB Sevens 5th Place Match
11.12 George (South Africa) New Zealand 22-19 England IRB Sevens Final
10.12 George (South Africa) Wales 33-5 Australia IRB Sevens Pool D
10.12 George (South Africa) Scotland 21-12 France IRB Sevens Pool D
10.12 George (South Africa) Australia 28-0 France IRB Sevens Pool D
10.12 George (South Africa) Wales 19-7 Scotland IRB Sevens Pool D
10.12 George (South Africa) Wales 29-12 France IRB Sevens Pool D
10.12 George (South Africa) Australia 21-7 Scotland IRB Sevens Pool D
10.12 George South Africa 38-0 Portugal IRB Sevens Pool C
10.12 George (South Africa) Argentina 24-12 Zimbabwe IRB Sevens Pool C
10.12 George South Africa 33-7 Zimbabwe IRB Sevens Pool C
10.12 George (South Africa) Argentina 26-0 Portugal IRB Sevens Pool C
10.12 George (South Africa) Portugal 26-19 Zimbabwe IRB Sevens Pool C
10.12 George South Africa 29-5 Argentina IRB Sevens Pool C
10.12 George (South Africa) New Zealand 47-0 Kenya IRB Sevens Pool B
10.12 George (South Africa) England 19-5 Russia IRB Sevens Pool B
10.12 George (South Africa) New Zealand 33-7 Russia IRB Sevens Pool B
10.12 George (South Africa) England 21-5 Kenya IRB Sevens Pool B
10.12 George (South Africa) Russia 34-5 Kenya IRB Sevens Pool B
10.12 George (South Africa) New Zealand 20-7 England IRB Sevens Pool B
10.12 George (South Africa) Samoa 24-22 USA IRB Sevens Pool A
10.12 George (South Africa) Fiji 47-7 Namibia IRB Sevens Pool A
10.12 George (South Africa) Samoa 43-0 Namibia IRB Sevens Pool A
10.12 George (South Africa) Fiji 43-5 USA IRB Sevens Pool A
10.12 George (South Africa) USA 33-7 Namibia IRB Sevens Pool A
10.12 George (South Africa) Samoa 14-14 Fiji IRB Sevens Pool A
04.12 Dubai (United Arab Emirates) Argentina 43-0 Kenya IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
04.12 Dubai (United Arab Emirates) Russia 10-7 Portugal IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
04.12 Dubai (United Arab Emirates) Scotland 28-22 France IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
04.12 Dubai (United Arab Emirates) Arabian Gulf 14-24 Zimbabwe IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
04.12 Dubai (United Arab Emirates) Samoa 38-5 USA IRB Sevens Quarter-Final
04.12 Dubai (United Arab Emirates) Fiji 21-19 South Africa IRB Sevens Quarter-Final
04.12 Dubai (United Arab Emirates) England 24-21 Australia IRB Sevens Quarter-Final
04.12 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 35-7 Wales IRB Sevens Quarter-Final
04.12 Dubai (United Arab Emirates) Arabian Gulf 19-26 France IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
04.12 Dubai (United Arab Emirates) Kenya 19-12 Portugal IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
04.12 Dubai (United Arab Emirates) Argentina 31-7 Russia IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
04.12 Dubai (United Arab Emirates) Zimbabwe 28-17 Scotland IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
04.12 Dubai (United Arab Emirates) South Africa 24-10 USA IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
04.12 Dubai (United Arab Emirates) Australia 26-12 Wales IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
04.12 Dubai (United Arab Emirates) Samoa 24-21 Fiji IRB Sevens Semi-Final
04.12 Dubai (United Arab Emirates) England 19-14 New Zealand IRB Sevens Semi-Final
04.12 Dubai (United Arab Emirates) Kenya 26-0 France IRB Sevens 13th Place Match
04.12 Dubai (United Arab Emirates) Argentina 21-0 Zimbabwe IRB Sevens 9th Place Match
04.12 Dubai (United Arab Emirates) South Africa 19-12 Australia IRB Sevens 5th Place Match
04.12 Dubai (United Arab Emirates) England 29-21 Samoa IRB Sevens Final
03.12 Dubai (United Arab Emirates) Fiji 31-7 Portugal IRB Sevens Pool D
03.12 Dubai (United Arab Emirates) England 24-12 France IRB Sevens Pool D
03.12 Dubai (United Arab Emirates) Fiji 35-5 France IRB Sevens Pool D
03.12 Dubai (United Arab Emirates) Portugal 14-12 England IRB Sevens Pool D
03.12 Dubai (United Arab Emirates) Portugal 26-14 France IRB Sevens Pool D
03.12 Dubai (United Arab Emirates) England 26-21 Fiji IRB Sevens Pool D
03.12 Dubai (United Arab Emirates) Australia 41-14 Scotland IRB Sevens Pool C
03.12 Dubai (United Arab Emirates) South Africa 19-10 Russia IRB Sevens Pool C
03.12 Dubai (United Arab Emirates) Australia 28-19 Russia IRB Sevens Pool C
03.12 Dubai (United Arab Emirates) Scotland 19-19 South Africa IRB Sevens Pool C
03.12 Dubai (United Arab Emirates) Scotland 26-10 Russia IRB Sevens Pool C
03.12 Dubai (United Arab Emirates) Australia 19-14 South Africa IRB Sevens Pool C
03.12 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 31-7 USA IRB Sevens Pool B
03.12 Dubai (United Arab Emirates) Zimbabwe 24-14 Argentina IRB Sevens Pool B
03.12 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 59-0 Zimbabwe IRB Sevens Pool B
03.12 Dubai (United Arab Emirates) USA 24-19 Argentina IRB Sevens Pool B
03.12 Dubai (United Arab Emirates) USA 28-12 Zimbabwe IRB Sevens Pool B
03.12 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 24-19 Argentina IRB Sevens Pool B
03.12 Dubai (United Arab Emirates) Arabian Gulf 19-31 Kenya IRB Sevens Pool A
03.12 Dubai (United Arab Emirates) Samoa 21-21 Wales IRB Sevens Pool A
03.12 Dubai (United Arab Emirates) Arabian Gulf 12-54 Samoa IRB Sevens Pool A
03.12 Dubai (United Arab Emirates) Wales 17-12 Kenya IRB Sevens Pool A
03.12 Dubai (United Arab Emirates) Arabian Gulf 5-47 Wales IRB Sevens Pool A
03.12 Dubai (United Arab Emirates) Samoa 26-7 Kenya IRB Sevens Pool A
28.11 Kandy (Sri Lanka) Germany 21-10 China Sri Lanka 7s 9th Place Match
28.11 Kandy Sri Lanka 31-19 Arabian Gulf Sri Lanka 7s 13th Place Match
28.11 Kandy (Sri Lanka) Arabian Gulf 33-14 Taiwan Sri Lanka 7s 13th-16th Place Semi-Final
28.11 Kandy Sri Lanka 31-7 Malaysia Sri Lanka 7s 13th-16th Place Semi-Final
28.11 Kandy (Sri Lanka) Germany 21-5 Kazakhstan Sri Lanka 7s 9th-12th Place Semi-Final
28.11 Kandy (Sri Lanka) China 35-0 South Korea Sri Lanka 7s 9th-12th Place Semi-Final
28.11 Kandy (Sri Lanka) China 17-12 Arabian Gulf Sri Lanka 7s 9th-16th Place Quarter-Final
28.11 Kandy (Sri Lanka) Germany 43-0 Malaysia Sri Lanka 7s 9th-16th Place Quarter-Final
28.11 Kandy (Sri Lanka) South Korea 19-15 Taiwan Sri Lanka 7s 9th-16th Place Quarter-Final
28.11 Kandy Sri Lanka 7-27 Kazakhstan Sri Lanka 7s 9th-16th Place Quarter-Final
27.11 Kandy Sri Lanka 19-26 China Sri Lanka 7s Pool D
27.11 Kandy (Sri Lanka) Japan 10-7 Kazakhstan Sri Lanka 7s Pool C
27.11 Kandy (Sri Lanka) Japan 29-28 Arabian Gulf Sri Lanka 7s Pool C
27.11 Kandy (Sri Lanka) Kazakhstan 21-7 Arabian Gulf Sri Lanka 7s Pool C
27.11 Kandy (Sri Lanka) Germany 35-14 Taiwan Sri Lanka 7s Pool B
27.11 Kandy (Sri Lanka) Spain 29-0 Malaysia Sri Lanka 7s Pool A
27.11 Kandy (Sri Lanka) Spain 43-0 South Korea Sri Lanka 7s Pool A
27.11 Kandy (Sri Lanka) South Korea 19-7 Malaysia Sri Lanka 7s Pool A
31.10 Kota Kinabalu (Malaysia) China 14-0 Sri Lanka Asian 7s Series Quarter-Final
31.10 Kota Kinabalu (Malaysia) Hong Kong 43-12 Thailand Asian 7s Series Quarter-Final
31.10 Kota Kinabalu (Malaysia) Japan 40-0 Guam Asian 7s Series Quarter-Final
31.10 Kota Kinabalu Malaysia 7-10 South Korea Asian 7s Series Quarter-Final
31.10 Kota Kinabalu (Malaysia) Philippines 17-12 Taiwan Asian 7s Series 9th-12th Place Semi-Final
31.10 Kota Kinabalu (Malaysia) Kazakhstan 36-7 India Asian 7s Series 9th-12th Place Semi-Final
31.10 Kota Kinabalu Malaysia 14-0 Thailand Asian 7s Series 5th-8th Place Semi-Final
31.10 Kota Kinabalu (Malaysia) Sri Lanka 31-12 Guam Asian 7s Series 5th-8th Place Semi-Final
31.10 Kota Kinabalu (Malaysia) Hong Kong 43-0 South Korea Asian 7s Series Semi-Final
31.10 Kota Kinabalu (Malaysia) Japan 17-7 China Asian 7s Series Semi-Final
31.10 Kota Kinabalu (Malaysia) Kazakhstan 7-0 Philippines Asian 7s Series 9th Place Match
31.10 Kota Kinabalu Malaysia 17-10 Sri Lanka Asian 7s Series 5th Place Match
31.10 Kota Kinabalu (Malaysia) South Korea 21-5 China Asian 7s Series 3rd Place Match
31.10 Kota Kinabalu (Malaysia) Hong Kong 31-28 Japan Asian 7s Series Final
30.10 Kota Kinabalu Malaysia 31-14 Thailand Asian 7s Series Pool D
30.10 Kota Kinabalu (Malaysia) Thailand 21-7 India Asian 7s Series Pool D
30.10 Kota Kinabalu Malaysia 38-0 India Asian 7s Series Pool D
30.10 Kota Kinabalu (Malaysia) Japan 34-12 Philippines Asian 7s Series Pool C
30.10 Kota Kinabalu (Malaysia) Sri Lanka 26-12 Philippines Asian 7s Series Pool C
30.10 Kota Kinabalu (Malaysia) Japan 31-0 Sri Lanka Asian 7s Series Pool C
30.10 Kota Kinabalu (Malaysia) China 21-19 Taiwan Asian 7s Series Pool B
30.10 Kota Kinabalu (Malaysia) Guam 22-22 Taiwan Asian 7s Series Pool B
30.10 Kota Kinabalu (Malaysia) China 19-19 Guam Asian 7s Series Pool B
30.10 Kota Kinabalu (Malaysia) South Korea 24-12 Kazakhstan Asian 7s Series Pool A
30.10 Kota Kinabalu (Malaysia) Hong Kong 35-5 South Korea Asian 7s Series Pool A
30.10 Kota Kinabalu (Malaysia) Hong Kong 35-19 Kazakhstan Asian 7s Series Pool A
23.10 Guangzhou (China) South Korea 47-7 Malaysia Asian Games Quarter-Final
23.10 Guangzhou China 36-0 Thailand Asian Games Quarter-Final
23.10 Guangzhou (China) Hong Kong 19-14 Sri Lanka Asian Games Quarter-Final
23.10 Guangzhou (China) Japan 26-5 India Asian Games Quarter-Final
23.10 Guangzhou (China) Malaysia 38-5 India Asian Games 5th-8th Place Semi-Final
23.10 Guangzhou (China) Sri Lanka 21-17 Thailand Asian Games 5th-8th Place Semi-Final
23.10 Guangzhou China 14-19 Hong Kong
After extra time
Asian Games Semi-Final
23.10 Guangzhou (China) Japan 28-15 South Korea Asian Games Semi-Final
23.10 Guangzhou (China) India 22-7 Thailand Asian Games 7th Place Match
23.10 Guangzhou (China) Malaysia 27-7 Sri Lanka Asian Games 5th Place Match
23.10 Guangzhou China 14-21 South Korea Asian Games 3rd Place Match
23.10 Guangzhou (China) Japan 28-21 Hong Kong Asian Games Final
22.10 Guangzhou (China) South Korea 43-0 Sri Lanka Asian Games Pool B
22.10 Guangzhou China 61-0 India Asian Games Pool B
22.10 Guangzhou (China) Sri Lanka 42-12 India Asian Games Pool B
22.10 Guangzhou China 12-5 South Korea Asian Games Pool B
22.10 Guangzhou (China) Japan 24-0 Malaysia Asian Games Pool A
22.10 Guangzhou (China) Hong Kong 24-5 Thailand Asian Games Pool A
22.10 Guangzhou (China) Malaysia 29-0 Mongolia Asian Games Pool A
22.10 Guangzhou (China) Japan 33-5 Thailand Asian Games Pool A
22.10 Guangzhou (China) Hong Kong 59-0 Mongolia Asian Games Pool A
22.10 Guangzhou (China) Malaysia 29-14 Thailand Asian Games Pool A
22.10 Guangzhou (China) Japan 24-7 Hong Kong Asian Games Pool A
21.10 Guangzhou (China) South Korea 43-5 India Asian Games Pool B
21.10 Guangzhou China 26-5 Sri Lanka Asian Games Pool B
21.10 Guangzhou (China) Japan 55-0 Mongolia Asian Games Pool A
21.10 Guangzhou (China) Hong Kong 38-10 Malaysia Asian Games Pool A
21.10 Guangzhou (China) Thailand 52-0 Mongolia Asian Games Pool A
12.10 New Delhi (India) Uganda 26-14 Malaysia Commonwealth Games 9th-16th Place Quarter-Final
12.10 New Delhi (India) Papua New Guinea 26-12 Sri Lanka Commonwealth Games 9th-16th Place Quarter-Final
12.10 New Delhi (India) Tonga 21-14 Guyana Commonwealth Games 9th-16th Place Quarter-Final
12.10 New Delhi India 10-43 Canada Commonwealth Games 9th-16th Place Quarter-Final
12.10 New Delhi (India) South Africa 7-5 Scotland Commonwealth Games Quarter-Final
12.10 New Delhi (India) Australia 27-5 Kenya Commonwealth Games Quarter-Final
12.10 New Delhi (India) England 7-5 Samoa Commonwealth Games Quarter-Final
12.10 New Delhi (India) New Zealand 33-10 Wales Commonwealth Games Quarter-Final
12.10 New Delhi (India) Papua New Guinea 24-5 Tonga Commonwealth Games 9th-12th Place Semi-Final
12.10 New Delhi (India) Canada 22-17 Uganda Commonwealth Games 9th-12th Place Semi-Final
12.10 New Delhi (India) Scotland 22-17 Kenya Commonwealth Games 5th-8th Place Semi-Final
12.10 New Delhi (India) Samoa 38-12 Wales Commonwealth Games 5th-8th Place Semi-Final
12.10 New Delhi (India) Australia 17-7 South Africa Commonwealth Games Semi-Final
12.10 New Delhi (India) New Zealand 33-12 England Commonwealth Games Semi-Final
12.10 New Delhi (India) Papua New Guinea 17-10 Canada Commonwealth Games 9th Place Match
12.10 New Delhi (India) Samoa 34-0 Scotland Commonwealth Games 5th Place Match
12.10 New Delhi (India) South Africa 17-14 England Commonwealth Games 3rd Place Match
12.10 New Delhi (India) New Zealand 24-17 Australia Commonwealth Games Final
11.10 New Delhi (India) England 21-19 Australia Commonwealth Games Pool D
11.10 New Delhi (India) Uganda 35-5 Sri Lanka Commonwealth Games Pool D
11.10 New Delhi (India) Australia 42-5 Sri Lanka Commonwealth Games Pool D
11.10 New Delhi (India) England 55-0 Uganda Commonwealth Games Pool D
11.10 New Delhi (India) Australia 33-0 Uganda Commonwealth Games Pool D
11.10 New Delhi (India) England 59-7 Sri Lanka Commonwealth Games Pool D
11.10 New Delhi (India) Kenya 12-10 Samoa Commonwealth Games Pool C
11.10 New Delhi (India) Papua New Guinea 56-10 Malaysia Commonwealth Games Pool C
11.10 New Delhi (India) Kenya 17-12 Papua New Guinea Commonwealth Games Pool C
11.10 New Delhi (India) Samoa 61-0 Malaysia Commonwealth Games Pool C
11.10 New Delhi (India) Kenya 40-0 Malaysia Commonwealth Games Pool C
11.10 New Delhi (India) Samoa 38-17 Papua New Guinea Commonwealth Games Pool C
11.10 New Delhi (India) South Africa 21-5 Wales Commonwealth Games Pool B
11.10 New Delhi (India) Wales 38-7 Tonga Commonwealth Games Pool B
11.10 New Delhi (India) South Africa 29-0 Tonga Commonwealth Games Pool B
11.10 New Delhi (India) New Zealand 46-0 Scotland Commonwealth Games Pool A
11.10 New Delhi (India) Canada 47-0 Guyana Commonwealth Games Pool A
11.10 New Delhi (India) Scotland 19-17 Canada Commonwealth Games Pool A
11.10 New Delhi (India) New Zealand 52-0 Guyana Commonwealth Games Pool A
11.10 New Delhi (India) Scotland 26-0 Guyana Commonwealth Games Pool A
11.10 New Delhi (India) New Zealand 43-7 Canada Commonwealth Games Pool A
11.10 New Delhi India 5-38 Tonga Commonwealth Games Pool B
11.10 New Delhi India 0-59 South Africa Commonwealth Games Pool B
11.10 New Delhi India 7-56 Wales Commonwealth Games Pool B
02.10 Darwin (Australia) Samoa 55-7 Vanuatu Oceania 7s Quarter-Final
02.10 Darwin (Australia) Papua New Guinea 21-17 Cook Islands Oceania 7s Quarter-Final
02.10 Darwin (Australia) Tonga 24-0 Niue Oceania 7s Quarter-Final
02.10 Darwin Australia 51-0 Tahiti Oceania 7s Quarter-Final
02.10 Darwin (Australia) Cook Islands 33-7 Vanuatu Oceania 7s 5th-8th Place Semi-Final
02.10 Darwin (Australia) Niue 26-5 Tahiti Oceania 7s 5th-8th Place Semi-Final
02.10 Darwin (Australia) Samoa 17-10 Papua New Guinea Oceania 7s Semi-Final
02.10 Darwin Australia 24-5 Tonga Oceania 7s Semi-Final
02.10 Darwin (Australia) Tahiti 19-7 Vanuatu Oceania 7s 7th Place Match
02.10 Darwin (Australia) Cook Islands 15-5 Niue Oceania 7s 5th Place Match
02.10 Darwin (Australia) Tonga 12-7 Papua New Guinea Oceania 7s 3rd Place Match
02.10 Darwin Australia 34-12 Samoa Oceania 7s Final
01.10 Darwin (Australia) Tonga 52-0 Vanuatu Oceania 7s Pool B
01.10 Darwin Australia 19-7 Cook Islands Oceania 7s Pool B
01.10 Darwin Australia 57-0 Vanuatu Oceania 7s Pool B
01.10 Darwin (Australia) Tonga 22-14 Cook Islands Oceania 7s Pool B
01.10 Darwin (Australia) Cook Islands 21-10 Vanuatu Oceania 7s Pool B
01.10 Darwin Australia 21-12 Tonga Oceania 7s Pool B
01.10 Darwin (Australia) Papua New Guinea 38-0 Tahiti Oceania 7s Pool A
01.10 Darwin (Australia) Samoa 31-5 Niue Oceania 7s Pool A
01.10 Darwin (Australia) Samoa 50-0 Tahiti Oceania 7s Pool A
01.10 Darwin (Australia) Papua New Guinea 27-10 Niue Oceania 7s Pool A
01.10 Darwin (Australia) Niue 38-0 Tahiti Oceania 7s Pool A
01.10 Darwin (Australia) Samoa 24-7 Papua New Guinea Oceania 7s Pool A
05.09 Shanghai (China) Malaysia 28-0 India Asian 7s Series Quarter-Final
05.09 Shanghai (China) South Korea 21-14 Sri Lanka Asian 7s Series Quarter-Final
05.09 Shanghai (China) Japan 22-17 Hong Kong Asian 7s Series Quarter-Final
05.09 Shanghai China 31-0 Guam Asian 7s Series Quarter-Final
05.09 Shanghai (China) Thailand 24-0 Singapore Asian 7s Series 9th-12th Place Semi-Final
05.09 Shanghai (China) Philippines 21-14 Taiwan Asian 7s Series 9th-12th Place Semi-Final
05.09 Shanghai (China) Hong Kong 42-12 Sri Lanka Asian 7s Series 5th-8th Place Semi-Final
05.09 Shanghai (China) Guam 24-0 India Asian 7s Series 5th-8th Place Semi-Final
05.09 Shanghai (China) South Korea 33-12 Japan Asian 7s Series Semi-Final
05.09 Shanghai China 19-12 Malaysia Asian 7s Series Semi-Final
05.09 Shanghai (China) Taiwan 28-19 Singapore Asian 7s Series 11th Place Match
05.09 Shanghai (China) Thailand 24-7 Philippines Asian 7s Series 9th Place Match
05.09 Shanghai (China) Sri Lanka 33-14 India Asian 7s Series 7th Place Match
05.09 Shanghai (China) Hong Kong 52-5 Guam Asian 7s Series 5th Place Match
05.09 Shanghai (China) Japan 27-5 Malaysia Asian 7s Series 3rd Place Match
05.09 Shanghai China 24-38 South Korea Asian 7s Series Final
04.09 Shanghai (China) Hong Kong 40-7 Sri Lanka Asian 7s Series Pool C
04.09 Shanghai China 26-0 Philippines Asian 7s Series Pool C
04.09 Shanghai (China) Hong Kong 39-0 Philippines Asian 7s Series Pool C
04.09 Shanghai China 21-19 Sri Lanka Asian 7s Series Pool C
04.09 Shanghai (China) Sri Lanka 36-14 Philippines Asian 7s Series Pool C
04.09 Shanghai (China) India 14-7 Taiwan Asian 7s Series Pool B
04.09 Shanghai (China) South Korea 24-0 Guam Asian 7s Series Pool B
04.09 Shanghai (China) South Korea 35-7 India Asian 7s Series Pool B
04.09 Shanghai (China) Taiwan 19-14 Guam Asian 7s Series Pool B
04.09 Shanghai (China) South Korea 40-7 Taiwan Asian 7s Series Pool B
04.09 Shanghai (China) Guam 12-5 India Asian 7s Series Pool B
04.09 Shanghai (China) Japan 43-0 Singapore Asian 7s Series Pool A
04.09 Shanghai (China) Malaysia 17-7 Thailand Asian 7s Series Pool A
04.09 Shanghai (China) Malaysia 26-22 Japan Asian 7s Series Pool A
04.09 Shanghai (China) Thailand 26-12 Singapore Asian 7s Series Pool A
04.09 Shanghai (China) Japan 43-7 Thailand Asian 7s Series Pool A
04.09 Shanghai (China) Malaysia 47-0 Singapore Asian 7s Series Pool A
04.09 Shanghai China 12-33 Hong Kong Asian 7s Series Pool C
01.08 Providence (Guyana) Saint Lucia 21-5 British Virgin Islands NACRA 7s 7th-9th Place Group
01.08 Providence (Guyana) Jamaica 47-5 Cayman Islands NACRA 7s Semi-Final Group 1
01.08 Providence (Guyana) Bahamas 21-7 Trinidad & Tobago NACRA 7s Semi-Final Group 2
01.08 Providence (Guyana) Barbados 24-0 British Virgin Islands NACRA 7s 7th-9th Place Group
01.08 Providence (Guyana) Mexico 14-0 Cayman Islands NACRA 7s Semi-Final Group 1
01.08 Providence Guyana 10-5 Bahamas NACRA 7s Semi-Final Group 2
01.08 Providence (Guyana) Barbados 39-5 Saint Lucia NACRA 7s 7th-9th Place Group
01.08 Providence (Guyana) Jamaica 14-7 Mexico NACRA 7s Semi-Final Group 1
01.08 Providence Guyana 7-0 Trinidad & Tobago NACRA 7s Semi-Final Group 2
01.08 Providence (Guyana) Jamaica 17-7 Bahamas NACRA 7s Semi-Final
01.08 Providence Guyana 19-5 Mexico NACRA 7s Semi-Final
01.08 Providence (Guyana) Trinidad & Tobago 12-0 Cayman Islands NACRA 7s 5th Place Match
01.08 Providence (Guyana) Mexico 17-7 Bahamas NACRA 7s 3rd Place Match
01.08 Providence Guyana 22-17 Jamaica NACRA 7s Final
31.07 Providence (Guyana) Mexico 17-5 Bahamas NACRA 7s Pool B
31.07 Providence (Guyana) Trinidad & Tobago 29-5 Barbados NACRA 7s Pool B
31.07 Providence (Guyana) Bahamas 35-0 British Virgin Islands NACRA 7s Pool B
31.07 Providence (Guyana) Trinidad & Tobago 10-5 Mexico NACRA 7s Pool B
31.07 Providence (Guyana) Barbados 7-7 British Virgin Islands NACRA 7s Pool B
31.07 Providence (Guyana) Trinidad & Tobago 17-12 Bahamas NACRA 7s Pool B
31.07 Providence (Guyana) Mexico 31-5 British Virgin Islands NACRA 7s Pool B
31.07 Providence (Guyana) Bahamas 34-5 Barbados NACRA 7s Pool B
31.07 Providence (Guyana) Trinidad & Tobago 46-0 British Virgin Islands NACRA 7s Pool B
31.07 Providence (Guyana) Mexico 12-5 Barbados NACRA 7s Pool B
31.07 Providence (Guyana) Cayman Islands 33-14 Saint Lucia NACRA 7s Pool A
31.07 Providence Guyana 38-0 Saint Lucia NACRA 7s Pool A
31.07 Providence (Guyana) Cayman Islands 8-7 Jamaica NACRA 7s Pool A
31.07 Providence (Guyana) Jamaica 38-0 Saint Lucia NACRA 7s Pool A
31.07 Providence Guyana 17-0 Cayman Islands NACRA 7s Pool A
31.07 Providence Guyana 5-17 Jamaica NACRA 7s Pool A
25.07 Providence Guyana 28-7 Venezuela Central American & Caribbean Games Quarter-Final
25.07 Providence (Guyana) Mexico 14-0 Cayman Islands Central American & Caribbean Games Quarter-Final
25.07 Providence (Guyana) Jamaica 15-0 Bahamas Central American & Caribbean Games Quarter-Final
25.07 Providence (Guyana) Trinidad & Tobago 33-5 Costa Rica Central American & Caribbean Games Quarter-Final
25.07 Providence (Guyana) Venezuela 24-10 Cayman Islands Central American & Caribbean Games 5th-8th Place Semi-Final
25.07 Providence (Guyana) Bahamas 26-0 Costa Rica Central American & Caribbean Games 5th-8th Place Semi-Final
25.07 Providence Guyana 31-0 Mexico Central American & Caribbean Games Semi-Final
25.07 Providence (Guyana) Trinidad & Tobago 21-10 Jamaica Central American & Caribbean Games Semi-Final
25.07 Providence (Guyana) Cayman Islands 38-0 Costa Rica Central American & Caribbean Games 7th Place Match
25.07 Providence (Guyana) Bahamas 26-15 Venezuela Central American & Caribbean Games 5th Place Match
25.07 Providence (Guyana) Mexico 10-5 Trinidad & Tobago Central American & Caribbean Games 3rd Place Match
25.07 Providence Guyana 31-7 Jamaica Central American & Caribbean Games Final
24.07 Providence (Guyana) Mexico 7-5 Jamaica Central American & Caribbean Games Pool B
24.07 Providence (Guyana) Trinidad & Tobago 20-7 Venezuela Central American & Caribbean Games Pool B
24.07 Providence (Guyana) Trinidad & Tobago 14-0 Mexico Central American & Caribbean Games Pool B
24.07 Providence (Guyana) Jamaica 7-7 Venezuela Central American & Caribbean Games Pool B
24.07 Providence (Guyana) Jamaica 5-5 Trinidad & Tobago Central American & Caribbean Games Pool B
24.07 Providence (Guyana) Mexico 10-10 Venezuela Central American & Caribbean Games Pool B
24.07 Providence (Guyana) Cayman Islands 21-12 Costa Rica Central American & Caribbean Games Pool A
24.07 Providence Guyana 21-7 Bahamas Central American & Caribbean Games Pool A
24.07 Providence (Guyana) Bahamas 24-12 Costa Rica Central American & Caribbean Games Pool A
24.07 Providence Guyana 38-0 Cayman Islands Central American & Caribbean Games Pool A
24.07 Providence (Guyana) Bahamas 17-5 Cayman Islands Central American & Caribbean Games Pool A
24.07 Providence Guyana 54-0 Costa Rica Central American & Caribbean Games Pool A
11.07 Moscow (Russia) Moldova 19-15 Lithuania FIRA Championship 9th-12th Place Semi-Final
11.07 Moscow (Russia) Netherlands 17-15 Poland FIRA Championship 9th-12th Place Semi-Final
11.07 Moscow (Russia) Romania 19-12 Italy FIRA Championship 5th-8th Place Semi-Final
11.07 Moscow (Russia) Georgia 12-5 Ukraine FIRA Championship 5th-8th Place Semi-Final
11.07 Moscow (Russia) Portugal 17-12 Spain FIRA Championship Semi-Final
11.07 Moscow Russia 5-19 France FIRA Championship Semi-Final
11.07 Moscow (Russia) Lithuania 21-7 Poland FIRA Championship 11th Place Match
11.07 Moscow (Russia) Moldova 21-12 Netherlands FIRA Championship 9th Place Match
11.07 Moscow (Russia) Ukraine 24-17 Italy FIRA Championship 7th Place Match
11.07 Moscow (Russia) Georgia 59-0 Romania FIRA Championship 5th Place Match
11.07 Moscow Russia 22-10 Spain FIRA Championship 3rd Place Match
11.07 Moscow (Russia) Portugal 12-5 France FIRA Championship Final
10.07 Moscow (Russia) Romania 17-5 Lithuania FIRA Championship Pool B
10.07 Moscow (Russia) France 24-0 Netherlands FIRA Championship Pool B
10.07 Moscow (Russia) Spain 21-14 Ukraine FIRA Championship Pool B
10.07 Moscow (Russia) Netherlands 14-12 Lithuania FIRA Championship Pool B
10.07 Moscow (Russia) Romania 21-12 Ukraine FIRA Championship Pool B
10.07 Moscow (Russia) Spain 17-12 France FIRA Championship Pool B
10.07 Moscow (Russia) Ukraine 28-10 Lithuania FIRA Championship Pool B
10.07 Moscow (Russia) Spain 31-0 Netherlands FIRA Championship Pool B
10.07 Moscow (Russia) France 26-5 Romania FIRA Championship Pool B
10.07 Moscow (Russia) Ukraine 17-12 Netherlands FIRA Championship Pool B
10.07 Moscow (Russia) France 40-17 Lithuania FIRA Championship Pool B
10.07 Moscow (Russia) Spain 42-7 Romania FIRA Championship Pool B
10.07 Moscow (Russia) France 19-7 Ukraine FIRA Championship Pool B
10.07 Moscow (Russia) Netherlands 21-19 Romania FIRA Championship Pool B
10.07 Moscow (Russia) Spain 33-5 Lithuania FIRA Championship Pool B
10.07 Moscow Russia 45-0 Poland FIRA Championship Pool A
10.07 Moscow (Russia) Italy 14-12 Moldova FIRA Championship Pool A
10.07 Moscow (Russia) Portugal 33-12 Georgia FIRA Championship Pool A
10.07 Moscow (Russia) Moldova 24-12 Poland FIRA Championship Pool A
10.07 Moscow Russia 40-7 Georgia FIRA Championship Pool A
10.07 Moscow (Russia) Portugal 26-21 Italy FIRA Championship Pool A
10.07 Moscow (Russia) Georgia 35-12 Poland FIRA Championship Pool A
10.07 Moscow (Russia) Portugal 36-10 Moldova FIRA Championship Pool A
10.07 Moscow Russia 26-10 Italy FIRA Championship Pool A
10.07 Moscow (Russia) Georgia 19-7 Moldova FIRA Championship Pool A
10.07 Moscow (Russia) Poland 12-10 Italy FIRA Championship Pool A
10.07 Moscow Russia 19-12 Portugal FIRA Championship Pool A
10.07 Moscow (Russia) Italy 21-14 Georgia FIRA Championship Pool A
10.07 Moscow Russia 32-5 Moldova FIRA Championship Pool A
10.07 Moscow (Russia) Portugal 34-7 Poland FIRA Championship Pool A
13.06 Paphos Cyprus 29-5 Croatia European 7s Qualifier 5th-8th Place Semi-Final
13.06 Paphos (Cyprus) Germany 61-5 Serbia European 7s Qualifier 5th-8th Place Semi-Final
13.06 Paphos (Cyprus) Portugal 47-0 Israel European 7s Qualifier Semi-Final
13.06 Paphos (Cyprus) France 24-5 Georgia European 7s Qualifier Semi-Final
13.06 Paphos (Cyprus) Greece 40-0 Malta European 7s Qualifier 9th Place Match
13.06 Paphos (Cyprus) Croatia 12-5 Serbia European 7s Qualifier 7th Place Match
13.06 Paphos Cyprus 19-7 Germany European 7s Qualifier 5th Place Match
13.06 Paphos (Cyprus) Georgia 33-7 Israel European 7s Qualifier 3rd Place Match
13.06 Paphos (Cyprus) Portugal 31-7 France European 7s Qualifier Final
13.06 Paphos (Cyprus) Serbia 24-19 Malta European 7s Qualifier Pool B
13.06 Paphos (Cyprus) Portugal 38-0 Croatia European 7s Qualifier Pool B
13.06 Paphos (Cyprus) Israel 26-5 Greece European 7s Qualifier Pool A
13.06 Paphos Cyprus 5-12 France European 7s Qualifier Pool A
12.06 Paphos (Cyprus) Georgia 64-0 Serbia European 7s Qualifier Pool B
12.06 Paphos (Cyprus) Croatia 43-5 Malta European 7s Qualifier Pool B
12.06 Paphos (Cyprus) Germany 26-19 Greece European 7s Qualifier Pool A
12.06 Paphos Cyprus 12-12 Israel European 7s Qualifier Pool A
12.06 Paphos (Cyprus) Portugal 35-26 Georgia European 7s Qualifier Pool B
12.06 Paphos (Cyprus) Croatia 12-5 Serbia European 7s Qualifier Pool B
12.06 Paphos (Cyprus) France 41-5 Germany European 7s Qualifier Pool A
12.06 Paphos Cyprus 45-0 Greece European 7s Qualifier Pool A
12.06 Paphos (Cyprus) Georgia 56-0 Malta European 7s Qualifier Pool B
12.06 Paphos (Cyprus) Portugal 50-7 Serbia European 7s Qualifier Pool B
12.06 Paphos (Cyprus) Israel 17-14 Germany European 7s Qualifier Pool A
12.06 Paphos (Cyprus) France 56-0 Greece European 7s Qualifier Pool A
12.06 Paphos (Cyprus) Georgia 38-0 Croatia European 7s Qualifier Pool B
12.06 Paphos (Cyprus) Portugal 59-0 Malta European 7s Qualifier Pool B
12.06 Paphos Cyprus 17-26 Germany European 7s Qualifier Pool A
12.06 Paphos (Cyprus) France 29-0 Israel European 7s Qualifier Pool A
06.06 Nairobi (Kenya) Zambia 40-5 Tanzania Safari 7s 9th-16th Place Quarter-Final
06.06 Nairobi (Kenya) Zimbabwe 29-14 Zambia Safari 7s 9th-12th Place Semi-Final
06.06 Split Croatia 19-5 Andorra European 7s Qualifier 5th-8th Place Semi-Final
06.06 Split (Croatia) Denmark 17-14 Serbia European 7s Qualifier 5th-8th Place Semi-Final
06.06 Split (Croatia) Portugal 31-7 Netherlands European 7s Qualifier Semi-Final
06.06 Split (Croatia) Italy 24-14 Germany European 7s Qualifier Semi-Final
06.06 Split (Croatia) Luxembourg 40-7 Bosnia & Herzegovina European 7s Qualifier 9th Place Match
06.06 Split (Croatia) Andorra 12-7 Serbia European 7s Qualifier 7th Place Match
06.06 Split Croatia 12-14 Denmark European 7s Qualifier 5th Place Match
06.06 Split (Croatia) Germany 43-5 Netherlands European 7s Qualifier 3rd Place Match
06.06 Split (Croatia) Portugal 38-5 Italy European 7s Qualifier Final
06.06 Split (Croatia) Andorra 22-7 Bosnia & Herzegovina European 7s Qualifier Pool B
06.06 Split (Croatia) Portugal 33-7 Denmark European 7s Qualifier Pool B
06.06 Split (Croatia) Serbia 33-19 Luxembourg European 7s Qualifier Pool A
06.06 Split Croatia 0-50 Italy European 7s Qualifier Pool A
05.06 Nairobi (Kenya) Uganda 26-0 Rwanda Safari 7s Pool D
05.06 Nairobi Kenya 29-0 Zambia Safari 7s Pool C
05.06 Nairobi (Kenya) Namibia 42-7 Tanzania Safari 7s Pool B
05.06 Split (Croatia) Germany 45-0 Bosnia & Herzegovina European 7s Qualifier Pool B
05.06 Split (Croatia) Andorra 26-19 Denmark European 7s Qualifier Pool B
05.06 Split (Croatia) Netherlands 35-7 Serbia European 7s Qualifier Pool A
05.06 Split Croatia 21-7 Luxembourg European 7s Qualifier Pool A
05.06 Split (Croatia) Portugal 31-0 Germany European 7s Qualifier Pool B
05.06 Split (Croatia) Denmark 40-0 Bosnia & Herzegovina European 7s Qualifier Pool B
05.06 Split (Croatia) Italy 24-14 Netherlands European 7s Qualifier Pool A
05.06 Split Croatia 21-40 Serbia European 7s Qualifier Pool A
05.06 Split (Croatia) Germany 35-5 Andorra European 7s Qualifier Pool B
05.06 Split (Croatia) Portugal 71-0 Bosnia & Herzegovina European 7s Qualifier Pool B
05.06 Split (Croatia) Netherlands 61-0 Luxembourg European 7s Qualifier Pool A
05.06 Split (Croatia) Italy 36-0 Serbia European 7s Qualifier Pool A
05.06 Split (Croatia) Germany 27-0 Denmark European 7s Qualifier Pool B
05.06 Split (Croatia) Portugal 33-7 Andorra European 7s Qualifier Pool B
05.06 Split Croatia 7-15 Netherlands European 7s Qualifier Pool A
05.06 Split (Croatia) Italy 45-0 Luxembourg European 7s Qualifier Pool A
30.05 Edinburgh (Scotland) France 19-0 Italy IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
30.05 Edinburgh (Scotland) Wales 21-5 Canada IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
30.05 Edinburgh (Scotland) USA 26-14 Portugal IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
30.05 Edinburgh (Scotland) Kenya 12-0 Russia IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
30.05 Edinburgh (Scotland) Samoa 19-0 South Africa IRB Sevens Quarter-Final
30.05 Edinburgh (Scotland) Australia 15-7 Fiji IRB Sevens Quarter-Final
30.05 Edinburgh (Scotland) New Zealand 26-0 Argentina IRB Sevens Quarter-Final
30.05 Edinburgh Scotland 7-19 England IRB Sevens Quarter-Final
30.05 Edinburgh (Scotland) Canada 35-0 Italy IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
30.05 Edinburgh (Scotland) Russia 17-0 Portugal IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
30.05 Edinburgh (Scotland) Wales 26-12 France IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
30.05 Edinburgh (Scotland) Kenya 17-12 USA IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
30.05 Edinburgh Scotland 19-14 South Africa IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
30.05 Edinburgh (Scotland) Argentina 19-17 Fiji IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
30.05 Edinburgh (Scotland) Samoa 15-12 England IRB Sevens Semi-Final
30.05 Edinburgh (Scotland) Australia 24-19 New Zealand IRB Sevens Semi-Final
30.05 Edinburgh (Scotland) Russia 26-7 Canada IRB Sevens 13th Place Match
30.05 Edinburgh (Scotland) Wales 26-10 Kenya IRB Sevens 9th Place Match
30.05 Edinburgh Scotland 19-0 Argentina IRB Sevens 5th Place Match
30.05 Edinburgh (Scotland) Samoa 41-14 Australia IRB Sevens Final
30.05 Odessa (Ukraine) Belgium 24-15 Switzerland European 7s Qualifier 5th-8th Place Semi-Final
30.05 Odessa (Ukraine) Romania 24-5 Latvia European 7s Qualifier 5th-8th Place Semi-Final
30.05 Odessa (Ukraine) Russia 21-19 Georgia European 7s Qualifier Semi-Final
30.05 Odessa Ukraine 14-19 Moldova European 7s Qualifier Semi-Final
30.05 Odessa (Ukraine) Switzerland 26-7 Latvia European 7s Qualifier 7th Place Match
30.05 Odessa (Ukraine) Romania 36-10 Belgium European 7s Qualifier 5th Place Match
30.05 Odessa Ukraine 21-10 Georgia European 7s Qualifier 3rd Place Match
30.05 Odessa (Ukraine) Russia 35-12 Moldova European 7s Qualifier Final
30.05 Odessa (Ukraine) Georgia 31-7 Belgium European 7s Qualifier Pool B
30.05 Odessa (Ukraine) Switzerland 59-0 Bulgaria European 7s Qualifier Pool A
30.05 Odessa Ukraine 10-5 Russia European 7s Qualifier Pool A
29.05 Edinburgh Scotland 33-21 Wales IRB Sevens Pool D
29.05 Edinburgh (Scotland) Fiji 24-12 USA IRB Sevens Pool D
29.05 Edinburgh (Scotland) Fiji 26-7 Wales IRB Sevens Pool D
29.05 Edinburgh Scotland 33-12 USA IRB Sevens Pool D
29.05 Edinburgh Scotland 31-14 Fiji IRB Sevens Pool D
29.05 Edinburgh (Scotland) Wales 19-10 USA IRB Sevens Pool D
29.05 Edinburgh (Scotland) Australia 21-21 England IRB Sevens Pool C
29.05 Edinburgh (Scotland) Portugal 24-14 Canada IRB Sevens Pool C
29.05 Edinburgh (Scotland) Canada 26-19 England IRB Sevens Pool C
29.05 Edinburgh (Scotland) Australia 35-21 Portugal IRB Sevens Pool C
29.05 Edinburgh (Scotland) England 17-5 Portugal IRB Sevens Pool C
29.05 Edinburgh (Scotland) Australia 14-0 Canada IRB Sevens Pool C
29.05 Edinburgh (Scotland) New Zealand 24-17 South Africa IRB Sevens Pool B
29.05 Edinburgh (Scotland) Russia 24-12 Italy IRB Sevens Pool B
29.05 Edinburgh (Scotland) South Africa 19-7 Russia IRB Sevens Pool B
29.05 Edinburgh (Scotland) New Zealand 52-0 Italy IRB Sevens Pool B
29.05 Edinburgh (Scotland) South Africa 49-5 Italy IRB Sevens Pool B
29.05 Edinburgh (Scotland) New Zealand 57-0 Russia IRB Sevens Pool B
29.05 Edinburgh (Scotland) Argentina 31-10 Samoa IRB Sevens Pool A
29.05 Edinburgh (Scotland) France 28-5 Kenya IRB Sevens Pool A
29.05 Edinburgh (Scotland) Argentina 26-14 Kenya IRB Sevens Pool A
29.05 Edinburgh (Scotland) Samoa 38-26 France IRB Sevens Pool A
29.05 Edinburgh (Scotland) France 14-5 Argentina IRB Sevens Pool A
29.05 Edinburgh (Scotland) Samoa 42-5 Kenya IRB Sevens Pool A
29.05 Odessa (Ukraine) Moldova 21-7 Latvia European 7s Qualifier Pool B
29.05 Odessa (Ukraine) Romania 29-5 Switzerland European 7s Qualifier Pool A
29.05 Odessa Ukraine 56-0 Bulgaria European 7s Qualifier Pool A
29.05 Odessa (Ukraine) Georgia 12-12 Moldova European 7s Qualifier Pool B
29.05 Odessa (Ukraine) Belgium 17-0 Latvia European 7s Qualifier Pool B
29.05 Odessa (Ukraine) Russia 22-19 Romania European 7s Qualifier Pool A
29.05 Odessa Ukraine 24-10 Switzerland European 7s Qualifier Pool A
29.05 Odessa (Ukraine) Georgia 29-7 Latvia European 7s Qualifier Pool B
29.05 Odessa (Ukraine) Romania 71-0 Bulgaria European 7s Qualifier Pool A
29.05 Odessa (Ukraine) Russia 28-5 Switzerland European 7s Qualifier Pool A
29.05 Odessa (Ukraine) Moldova 28-12 Belgium European 7s Qualifier Pool B
29.05 Odessa Ukraine 14-10 Romania European 7s Qualifier Pool A
29.05 Odessa (Ukraine) Russia 35-5 Bulgaria European 7s Qualifier Pool A
23.05 London (England) Portugal 41-0 Italy IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
23.05 London (England) Scotland 21-12 France IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
23.05 London (England) Canada 21-12 Russia IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
23.05 London (England) USA 19-10 Kenya IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
23.05 London (England) Argentina 27-14 Wales IRB Sevens Quarter-Final
23.05 London (England) Australia 29-28 Fiji IRB Sevens Quarter-Final
23.05 London England 12-17 South Africa IRB Sevens Quarter-Final
23.05 London (England) Samoa 19-10 New Zealand IRB Sevens Quarter-Final
23.05 London (England) France 29-7 Italy IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
23.05 London (England) Kenya 21-17 Russia IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
23.05 London (England) Canada 24-19 Scotland IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
23.05 London (England) USA 22-17 USA IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
23.05 London England 19-22 New Zealand IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
23.05 London (England) Fiji 22-10 Wales IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
23.05 London (England) Australia 26-14 Argentina IRB Sevens Semi-Final
23.05 London (England) South Africa 24-12 Samoa IRB Sevens Semi-Final
23.05 London (England) Kenya 24-21 France IRB Sevens 13th Place Match
23.05 London (England) Canada 19-17 Portugal IRB Sevens 9th Place Match
23.05 London (England) New Zealand 26-24 Fiji IRB Sevens 5th Place Match
23.05 London (England) Australia 19-14 South Africa IRB Sevens Final
23.05 Bucharest (Romania) Cyprus 7-5 Greece European 7s Qualifier 5th-8th Place Semi-Final
23.05 Bucharest (Romania) Poland 14-7 Israel European 7s Qualifier 5th-8th Place Semi-Final
23.05 Bucharest Romania 19-5 Russia European 7s Qualifier Semi-Final
23.05 Bucharest (Romania) Netherlands 35-0 Moldova European 7s Qualifier Semi-Final
23.05 Bucharest (Romania) Bosnia & Herzegovina 35-7 Bulgaria European 7s Qualifier 9th Place Match
23.05 Bucharest (Romania) Israel 24-5 Greece European 7s Qualifier 7th Place Match
23.05 Bucharest (Romania) Poland 42-14 Cyprus European 7s Qualifier 5th Place Match
23.05 Bucharest (Romania) Russia 24-7 Moldova European 7s Qualifier 3rd Place Match
23.05 Bucharest Romania 29-0 Netherlands European 7s Qualifier Final
23.05 Bucharest (Romania) Israel 17-7 Bosnia & Herzegovina European 7s Qualifier Pool B
23.05 Bucharest (Romania) Moldova 14-7 Cyprus European 7s Qualifier Pool B
23.05 Bucharest (Romania) Greece 19-12 Bulgaria European 7s Qualifier Pool A
23.05 Bucharest (Romania) Russia 10-7 Netherlands European 7s Qualifier Pool A
23.05 Odense Denmark 10-14 Czech Republic European 7s Qualifier 5th-8th Place Semi-Final
23.05 Odense (Denmark) Switzerland 31-0 Hungary European 7s Qualifier 5th-8th Place Semi-Final
23.05 Odense (Denmark) Spain 21-19 Lithuania European 7s Qualifier Semi-Final
23.05 Odense (Denmark) France 64-0 Andorra European 7s Qualifier Semi-Final
23.05 Odense (Denmark) Norway 24-12 Luxembourg European 7s Qualifier 9th Place Match
23.05 Odense Denmark 21-15 Hungary European 7s Qualifier 7th Place Match
23.05 Odense (Denmark) Czech Republic 28-17 Switzerland European 7s Qualifier 5th Place Match
23.05 Odense (Denmark) Lithuania 31-0 Andorra European 7s Qualifier 3rd Place Match
23.05 Odense (Denmark) Spain 19-14 France European 7s Qualifier Final
23.05 Odense (Denmark) Andorra 19-5 Luxembourg European 7s Qualifier Pool B
23.05 Odense (Denmark) Spain 54-0 Switzerland European 7s Qualifier Pool B
23.05 Odense (Denmark) Hungary 22-7 Norway European 7s Qualifier Pool A
23.05 Odense (Denmark) France 12-0 Lithuania European 7s Qualifier Pool A
22.05 London (England) Scotland 24-7 Russia IRB Sevens Pool D
22.05 London England 36-10 Scotland IRB Sevens Pool D
22.05 London (England) Australia 47-0 Russia IRB Sevens Pool D
22.05 London England 29-5 Russia IRB Sevens Pool D
22.05 London (England) Australia 43-17 Scotland IRB Sevens Pool D
22.05 London (England) Fiji 21-21 South Africa IRB Sevens Pool C
22.05 London (England) Canada 26-5 France IRB Sevens Pool C
22.05 London (England) South Africa 43-0 Canada IRB Sevens Pool C
22.05 London (England) Fiji 29-14 France IRB Sevens Pool C
22.05 London (England) South Africa 19-12 France IRB Sevens Pool C
22.05 London (England) Fiji 28-19 Canada IRB Sevens Pool C
22.05 London (England) Kenya 19-19 New Zealand IRB Sevens Pool B
22.05 London (England) Wales 14-12 Portugal IRB Sevens Pool B
22.05 London (England) Wales 22-17 Kenya IRB Sevens Pool B
22.05 London (England) New Zealand 35-12 Portugal IRB Sevens Pool B
22.05 London (England) Kenya 17-15 Portugal IRB Sevens Pool B
22.05 London (England) New Zealand 43-5 Wales IRB Sevens Pool B
22.05 London (England) Argentina 14-10 Samoa IRB Sevens Pool A
22.05 London (England) Italy 17-14 USA IRB Sevens Pool A
22.05 London (England) USA 14-12 Argentina IRB Sevens Pool A
22.05 London (England) Samoa 41-0 Italy IRB Sevens Pool A
22.05 London (England) Argentina 29-0 Italy IRB Sevens Pool A
22.05 London (England) Samoa 38-14 USA IRB Sevens Pool A
22.05 Bucharest Romania 50-0 Bosnia & Herzegovina European 7s Qualifier Pool B
22.05 Bucharest (Romania) Cyprus 12-5 Israel European 7s Qualifier Pool B
22.05 Bucharest (Romania) Poland 64-5 Greece European 7s Qualifier Pool A
22.05 Bucharest (Romania) Netherlands 78-0 Bulgaria European 7s Qualifier Pool A
22.05 Bucharest Romania 47-7 Moldova European 7s Qualifier Pool B
22.05 Bucharest (Romania) Cyprus 26-0 Bosnia & Herzegovina European 7s Qualifier Pool B
22.05 Bucharest (Romania) Poland 19-12 Russia European 7s Qualifier Pool A
22.05 Bucharest (Romania) Netherlands 49-0 Greece European 7s Qualifier Pool A
22.05 Bucharest Romania 38-0 Israel European 7s Qualifier Pool B
22.05 Bucharest (Romania) Moldova 12-7 Bosnia & Herzegovina European 7s Qualifier Pool B
22.05 Bucharest (Romania) Poland 40-5 Bulgaria European 7s Qualifier Pool A
22.05 Bucharest (Romania) Russia 47-0 Greece European 7s Qualifier Pool A
22.05 Bucharest Romania 35-5 Cyprus European 7s Qualifier Pool B
22.05 Bucharest (Romania) Moldova 7-0 Israel European 7s Qualifier Pool B
22.05 Bucharest (Romania) Netherlands 19-14 Poland European 7s Qualifier Pool A
22.05 Bucharest (Romania) Russia 75-0 Bulgaria European 7s Qualifier Pool A
22.05 Odense (Denmark) Czech Republic 40-5 Luxembourg European 7s Qualifier Pool B
22.05 Odense (Denmark) Andorra 12-7 Switzerland European 7s Qualifier Pool B
22.05 Odense Denmark 12-14 Hungary European 7s Qualifier Pool A
22.05 Odense (Denmark) Lithuania 46-0 Norway European 7s Qualifier Pool A
22.05 Odense (Denmark) Spain 24-5 Czech Republic European 7s Qualifier Pool B
22.05 Odense (Denmark) Switzerland 33-21 Luxembourg European 7s Qualifier Pool B
22.05 Odense Denmark 7-35 France European 7s Qualifier Pool A
22.05 Odense (Denmark) Lithuania 31-7 Hungary European 7s Qualifier Pool A
22.05 Odense (Denmark) Andorra 17-12 Czech Republic European 7s Qualifier Pool B
22.05 Odense (Denmark) Spain 45-0 Luxembourg European 7s Qualifier Pool B
22.05 Odense Denmark 26-0 Norway European 7s Qualifier Pool A
22.05 Odense (Denmark) France 40-12 Hungary European 7s Qualifier Pool A
22.05 Odense (Denmark) Czech Republic 21-14 Switzerland European 7s Qualifier Pool B
22.05 Odense (Denmark) Spain 52-0 Andorra European 7s Qualifier Pool B
22.05 Odense Denmark 7-24 Lithuania European 7s Qualifier Pool A
22.05 Odense (Denmark) France 46-0 Norway European 7s Qualifier Pool A
22.05 London England 5-38 Australia IRB Sevens Pool D
16.05 Sopot (Poland) Lithuania 29-7 Latvia European 7s Qualifier 5th-8th Place Semi-Final
16.05 Sopot (Poland) Czech Republic 26-17 Belgium European 7s Qualifier 5th-8th Place Semi-Final
16.05 Sopot (Poland) Spain 14-12 Ukraine European 7s Qualifier Semi-Final
16.05 Sopot Poland 12-26 Italy European 7s Qualifier Semi-Final
16.05 Sopot (Poland) Norway 17-5 Hungary European 7s Qualifier 9th Place Match
16.05 Sopot (Poland) Belgium 14-12 Latvia European 7s Qualifier 7th Place Match
16.05 Sopot (Poland) Lithuania 26-22 Czech Republic European 7s Qualifier 5th Place Match
16.05 Sopot Poland 14-12 Ukraine European 7s Qualifier 3rd Place Match
16.05 Sopot (Poland) Spain 26-0 Italy European 7s Qualifier Final
16.05 Sopot (Poland) Belgium 19-0 Norway European 7s Qualifier Pool B
16.05 Sopot (Poland) Spain 19-7 Lithuania European 7s Qualifier Pool B
16.05 Sopot (Poland) Latvia 26-5 Hungary European 7s Qualifier Pool A
16.05 Sopot (Poland) Italy 26-12 Czech Republic European 7s Qualifier Pool A
15.05 Sopot Poland 36-0 Belgium European 7s Qualifier Pool B
15.05 Sopot (Poland) Lithuania 36-7 Norway European 7s Qualifier Pool B
15.05 Sopot (Poland) Ukraine 38-12 Latvia European 7s Qualifier Pool A
15.05 Sopot (Poland) Czech Republic 49-7 Hungary European 7s Qualifier Pool A
15.05 Sopot Poland 0-35 Spain European 7s Qualifier Pool B
15.05 Sopot (Poland) Lithuania 45-0 Belgium European 7s Qualifier Pool B
15.05 Sopot (Poland) Italy 21-12 Ukraine European 7s Qualifier Pool A
15.05 Sopot (Poland) Czech Republic 14-7 Latvia European 7s Qualifier Pool A
15.05 Sopot Poland 40-0 Norway European 7s Qualifier Pool B
15.05 Sopot (Poland) Spain 31-5 Belgium European 7s Qualifier Pool B
15.05 Sopot (Poland) Ukraine 52-5 Hungary European 7s Qualifier Pool A
15.05 Sopot (Poland) Italy 38-0 Latvia European 7s Qualifier Pool A
15.05 Sopot Poland 21-12 Lithuania European 7s Qualifier Pool B
15.05 Sopot (Poland) Spain 43-0 Norway European 7s Qualifier Pool B
15.05 Sopot (Poland) Czech Republic 12-12 Ukraine European 7s Qualifier Pool A
15.05 Sopot (Poland) Italy 59-0 Hungary European 7s Qualifier Pool A
03.04 New Delhi India 38-5 Pakistan Asian 7s Series Quarter-Final
03.04 New Delhi (India) Sri Lanka U-21 ?-? Uzbekistan Asian 7s Series Quarter-Final
03.04 New Delhi (India) Kazakhstan ?-? Iran Asian 7s Series Quarter-Final
03.04 New Delhi (India) Malaysia ?-? Brunei Asian 7s Series Quarter-Final
03.04 New Delhi (India) Iran ?-? Brunei Asian 7s Series 5th-8th Place Semi-Final
03.04 New Delhi (India) Uzbekistan ?-? Pakistan Asian 7s Series 5th-8th Place Semi-Final
03.04 New Delhi India 19-34 Sri Lanka U-21 Asian 7s Series Semi-Final
03.04 New Delhi (India) Malaysia ?-? Kazakhstan Asian 7s Series Semi-Final
03.04 New Delhi (India) Iran ?-? Uzbekistan Asian 7s Series 7th Place Match
03.04 New Delhi (India) Brunei ?-? Pakistan Asian 7s Series 5th Place Match
03.04 New Delhi India 7-33 Kazakhstan Asian 7s Series 3rd Place Match
03.04 New Delhi (India) Malaysia 38-5 Sri Lanka U-21 Asian 7s Series Final
02.04 New Delhi (India) Malaysia 31-26 Sri Lanka U-21 Asian 7s Series Pool B
02.04 New Delhi (India) Kazakhstan ?-? Pakistan Asian 7s Series Pool B
02.04 New Delhi India 45-0 Brunei Asian 7s Series Pool A
02.04 New Delhi (India) Iran 33-7 Uzbekistan Asian 7s Series Pool A
02.04 New Delhi (India) Sri Lanka U-21 41-5 Pakistan Asian 7s Series Pool B
02.04 New Delhi (India) Malaysia 14-12 Kazakhstan Asian 7s Series Pool B
02.04 New Delhi India 28-0 Iran Asian 7s Series Pool A
02.04 New Delhi (India) Uzbekistan 19-14 Brunei Asian 7s Series Pool A
02.04 New Delhi (India) Malaysia 48-0 Pakistan Asian 7s Series Pool B
02.04 New Delhi (India) Sri Lanka U-21 26-24 Kazakhstan Asian 7s Series Pool B
02.04 New Delhi India 41-0 Uzbekistan Asian 7s Series Pool A
02.04 New Delhi (India) Iran 57-0 Brunei Asian 7s Series Pool A
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Zimbabwe 41-12 Thailand IRB Sevens 17th-24th Place Quarter-Final
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Russia 31-17 China IRB Sevens 17th-24th Place Quarter-Final
28.03 Hong Kong Hong Kong 31-14 South Korea IRB Sevens 17th-24th Place Quarter-Final
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Italy 45-12 Taiwan IRB Sevens 17th-24th Place Quarter-Final
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Wales 17-12 Argentina IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Scotland 12-10 Japan IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Canada 26-0 Tonga IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Portugal 17-7 France IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Samoa 24-7 USA IRB Sevens Quarter-Final
28.03 Hong Kong (Hong Kong) England 26-19 Australia IRB Sevens Quarter-Final
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 14-12 South Africa IRB Sevens Quarter-Final
28.03 Hong Kong (Hong Kong) New Zealand 21-12 Kenya IRB Sevens Quarter-Final
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Russia 17-14 Zimbabwe IRB Sevens 17th-20th Place Semi-Final
28.03 Hong Kong Hong Kong 26-19 Italy IRB Sevens 17th-20th Place Semi-Final
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Wales 26-7 Scotland IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Canada 26-24 Portugal IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Australia 21-12 USA IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
28.03 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 19-12 Kenya IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Samoa 28-24 England IRB Sevens Semi-Final
28.03 Hong Kong (Hong Kong) New Zealand 33-28 Fiji IRB Sevens Semi-Final
28.03 Hong Kong Hong Kong 19-17 Russia IRB Sevens 17th Place Match
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Canada 35-19 Wales IRB Sevens 9th Place Match
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Australia 12-5 South Africa IRB Sevens 5th Place Match
28.03 Hong Kong (Hong Kong) Samoa 24-21 New Zealand IRB Sevens Final
27.03 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 40-7 South Korea IRB Sevens Pool F
27.03 Hong Kong (Hong Kong) Kenya 24-0 Zimbabwe IRB Sevens Pool F
27.03 Hong Kong (Hong Kong) Zimbabwe 31-24 South Korea IRB Sevens Pool F
27.03 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 21-7 Kenya IRB Sevens Pool F
27.03 Hong Kong Hong Kong 21-19 Wales IRB Sevens Pool E
27.03 Hong Kong (Hong Kong) England 45-0 Japan IRB Sevens Pool E
27.03 Hong Kong (Hong Kong) England 26-5 Wales IRB Sevens Pool E
27.03 Hong Kong (Hong Kong) Canada 12-7 China IRB Sevens Pool D
27.03 Hong Kong (Hong Kong) Australia 33-12 Tonga IRB Sevens Pool D
27.03 Hong Kong (Hong Kong) Tonga 41-12 China IRB Sevens Pool D
27.03 Hong Kong (Hong Kong) Australia 36-12 Canada IRB Sevens Pool D
27.03 Hong Kong (Hong Kong) USA 62-0 Thailand IRB Sevens Pool C
27.03 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 45-7 Portugal IRB Sevens Pool C
27.03 Hong Kong (Hong Kong) Portugal 50-0 Thailand IRB Sevens Pool C
27.03 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 38-12 USA IRB Sevens Pool C
27.03 Hong Kong (Hong Kong) Scotland 42-5 Taiwan IRB Sevens Pool B
27.03 Hong Kong (Hong Kong) New Zealand 36-0 France IRB Sevens Pool B
27.03 Hong Kong (Hong Kong) France 63-12 Taiwan IRB Sevens Pool B
27.03 Hong Kong (Hong Kong) New Zealand 22-5 Scotland IRB Sevens Pool B
27.03 Hong Kong (Hong Kong) Argentina 42-0 Italy IRB Sevens Pool A
27.03 Hong Kong (Hong Kong) Samoa 24-12 Russia IRB Sevens Pool A
27.03 Hong Kong (Hong Kong) Italy 14-12 Russia IRB Sevens Pool A
27.03 Hong Kong (Hong Kong) Samoa 21-14 Argentina IRB Sevens Pool A
27.03 Hong Kong Hong Kong 7-40 Japan IRB Sevens Pool E
26.03 Hong Kong (Hong Kong) Kenya 51-7 South Korea IRB Sevens Pool F
26.03 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 28-15 Zimbabwe IRB Sevens Pool F
26.03 Hong Kong (Hong Kong) Wales 12-10 Japan IRB Sevens Pool E
26.03 Hong Kong (Hong Kong) Australia 45-12 China IRB Sevens Pool D
26.03 Hong Kong (Hong Kong) Canada 12-10 Tonga IRB Sevens Pool D
26.03 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 82-7 Thailand IRB Sevens Pool C
26.03 Hong Kong (Hong Kong) USA 17-10 Portugal IRB Sevens Pool C
26.03 Hong Kong (Hong Kong) New Zealand 59-5 Taiwan IRB Sevens Pool B
26.03 Hong Kong (Hong Kong) France 12-7 Scotland IRB Sevens Pool B
26.03 Hong Kong (Hong Kong) Samoa 40-12 Italy IRB Sevens Pool A
26.03 Hong Kong (Hong Kong) Argentina 19-12 Russia IRB Sevens Pool A
26.03 Hong Kong Hong Kong 0-45 England IRB Sevens Pool E
21.03 Adelaide (Australia) France 38-0 Tonga IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
21.03 Adelaide (Australia) England 47-0 Papua New Guinea IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
21.03 Adelaide (Australia) Kenya 25-7 Niue IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
21.03 Adelaide (Australia) Scotland 21-15 Japan IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
21.03 Adelaide (Australia) Samoa 24-19 New Zealand IRB Sevens Quarter-Final
21.03 Adelaide Australia 26-22 Fiji IRB Sevens Quarter-Final
21.03 Adelaide (Australia) USA 12-10 Wales IRB Sevens Quarter-Final
21.03 Adelaide (Australia) Argentina 17-14 South Africa IRB Sevens Quarter-Final
21.03 Adelaide (Australia) Tonga 45-0 Papua New Guinea IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
21.03 Adelaide (Australia) Japan 22-5 Niue IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
21.03 Adelaide (Australia) England 19-0 France IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
21.03 Adelaide (Australia) Kenya 36-12 Scotland IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
21.03 Adelaide (Australia) New Zealand 24-21 Fiji IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
21.03 Adelaide (Australia) South Africa 29-0 Wales IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
21.03 Adelaide Australia 12-26 Samoa IRB Sevens Semi-Final
21.03 Adelaide (Australia) USA 28-12 Argentina IRB Sevens Semi-Final
21.03 Adelaide (Australia) Japan 22-19 Tonga IRB Sevens 13th Place Match
21.03 Adelaide (Australia) England 33-12 Kenya IRB Sevens 9th Place Match
21.03 Adelaide (Australia) New Zealand 21-14 South Africa IRB Sevens 5th Place Match
21.03 Adelaide (Australia) Samoa 38-10 USA IRB Sevens Final
20.03 Adelaide (Australia) England 38-0 Niue IRB Sevens Pool D
20.03 Adelaide Australia 36-0 USA IRB Sevens Pool D
20.03 Adelaide (Australia) USA 29-7 Niue IRB Sevens Pool D
20.03 Adelaide Australia 17-12 England IRB Sevens Pool D
20.03 Adelaide (Australia) Fiji 41-0 Papua New Guinea IRB Sevens Pool C
20.03 Adelaide (Australia) Kenya 19-5 Wales IRB Sevens Pool C
20.03 Adelaide (Australia) Wales 64-5 Papua New Guinea IRB Sevens Pool C
20.03 Adelaide (Australia) Fiji 21-7 Kenya IRB Sevens Pool C
20.03 Adelaide (Australia) Samoa 54-5 Japan IRB Sevens Pool B
20.03 Adelaide (Australia) South Africa 38-0 France IRB Sevens Pool B
20.03 Adelaide (Australia) Japan 21-15 France IRB Sevens Pool B
20.03 Adelaide (Australia) Samoa 12-12 South Africa IRB Sevens Pool B
20.03 Adelaide (Australia) New Zealand 26-0 Tonga IRB Sevens Pool A
20.03 Adelaide (Australia) Argentina 14-7 Scotland IRB Sevens Pool A
20.03 Adelaide (Australia) Tonga 22-7 Scotland IRB Sevens Pool A
20.03 Adelaide (Australia) New Zealand 47-7 Argentina IRB Sevens Pool A
19.03 Adelaide (Australia) USA 24-21 England IRB Sevens Pool D
19.03 Adelaide Australia 40-5 Niue IRB Sevens Pool D
19.03 Adelaide (Australia) Wales 17-12 Fiji IRB Sevens Pool C
19.03 Adelaide (Australia) Kenya 27-7 Papua New Guinea IRB Sevens Pool C
19.03 Adelaide (Australia) Samoa 33-12 France IRB Sevens Pool B
19.03 Adelaide (Australia) South Africa 40-0 Japan IRB Sevens Pool B
19.03 Adelaide (Australia) New Zealand 31-0 Scotland IRB Sevens Pool A
19.03 Adelaide (Australia) Argentina 19-17 Tonga IRB Sevens Pool A
13.02 Las Vegas (USA) France 19-12 Canada IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
13.02 Las Vegas (USA) Chile 19-7 Japan IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
13.02 Las Vegas (USA) Argentina 14-7 Scotland IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
13.02 Las Vegas USA 33-12 Guyana IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
13.02 Las Vegas (USA) New Zealand 12-5 South Africa IRB Sevens Quarter-Final
13.02 Las Vegas (USA) Kenya 26-21 England IRB Sevens Quarter-Final
13.02 Las Vegas (USA) Samoa 17-10 Wales IRB Sevens Quarter-Final
13.02 Las Vegas (USA) Australia 28-7 Fiji IRB Sevens Quarter-Final
13.02 Las Vegas (USA) Japan 17-5 Canada IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
13.02 Las Vegas (USA) Scotland 31-7 Guyana IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
13.02 Las Vegas (USA) France 45-7 Chile IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
13.02 Las Vegas USA 19-14 Argentina IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
13.02 Las Vegas (USA) South Africa 27-14 England IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
13.02 Las Vegas (USA) Fiji 32-0 Wales IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
13.02 Las Vegas (USA) New Zealand 21-7 Kenya IRB Sevens Semi-Final
13.02 Las Vegas (USA) Samoa 14-12 Australia IRB Sevens Semi-Final
13.02 Las Vegas (USA) Scotland 17-7 Japan IRB Sevens 13th Place Match
13.02 Las Vegas USA 28-17 France IRB Sevens 9th Place Match
13.02 Las Vegas (USA) South Africa 12-7 Fiji IRB Sevens 5th Place Match
13.02 Las Vegas (USA) Samoa 33-12 New Zealand IRB Sevens Final
12.02 Las Vegas (USA) England 26-10 Wales IRB Sevens Pool D
12.02 Las Vegas (USA) Japan 7-0 Argentina IRB Sevens Pool D
12.02 Las Vegas (USA) England 24-5 Japan IRB Sevens Pool D
12.02 Las Vegas (USA) Wales 21-15 Argentina IRB Sevens Pool D
12.02 Las Vegas (USA) Wales 22-5 Japan IRB Sevens Pool D
12.02 Las Vegas (USA) Argentina 12-12 England IRB Sevens Pool D
12.02 Las Vegas (USA) Samoa 41-12 Scotland IRB Sevens Pool C
12.02 Las Vegas (USA) Kenya 33-7 Chile IRB Sevens Pool C
12.02 Las Vegas (USA) Samoa 29-12 Chile IRB Sevens Pool C
12.02 Las Vegas (USA) Kenya 17-0 Scotland IRB Sevens Pool C
12.02 Las Vegas (USA) Scotland 26-10 Chile IRB Sevens Pool C
12.02 Las Vegas (USA) Samoa 19-7 Kenya IRB Sevens Pool C
12.02 Las Vegas (USA) South Africa 33-0 Canada IRB Sevens Pool B
12.02 Las Vegas (USA) Fiji 26-12 Canada IRB Sevens Pool B
12.02 Las Vegas USA 26-5 Canada IRB Sevens Pool B
12.02 Las Vegas (USA) Fiji 12-5 South Africa IRB Sevens Pool B
12.02 Las Vegas (USA) New Zealand 31-12 France IRB Sevens Pool A
12.02 Las Vegas (USA) Australia 33-0 Guyana IRB Sevens Pool A
12.02 Las Vegas (USA) New Zealand 49-0 Guyana IRB Sevens Pool A
12.02 Las Vegas (USA) Australia 38-0 France IRB Sevens Pool A
12.02 Las Vegas (USA) France 12-12 Guyana IRB Sevens Pool A
12.02 Las Vegas (USA) New Zealand 12-7 Australia IRB Sevens Pool A
12.02 Las Vegas USA 12-14 Fiji IRB Sevens Pool B
12.02 Las Vegas USA 12-33 South Africa IRB Sevens Pool B
06.02 Wellington (New Zealand) Wales 31-12 Papua New Guinea IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
06.02 Wellington (New Zealand) Argentina 17-7 Tonga IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
06.02 Wellington (New Zealand) France 21-10 USA IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
06.02 Wellington (New Zealand) Niue 17-12 Scotland IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
06.02 Wellington New Zealand 24-12 Australia IRB Sevens Quarter-Final
06.02 Wellington (New Zealand) Samoa 14-12 Kenya IRB Sevens Quarter-Final
06.02 Wellington (New Zealand) England 31-0 Canada IRB Sevens Quarter-Final
06.02 Wellington (New Zealand) Fiji 21-5 South Africa IRB Sevens Quarter-Final
06.02 Wellington (New Zealand) Tonga 26-10 Papua New Guinea IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
06.02 Wellington (New Zealand) USA 19-12 Scotland IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
06.02 Wellington (New Zealand) Wales 17-12 Argentina IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
06.02 Wellington (New Zealand) France 28-12 Niue IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
06.02 Wellington (New Zealand) Australia 26-17 Kenya IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
06.02 Wellington (New Zealand) South Africa 29-5 Canada IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
06.02 Wellington (New Zealand) Fiji 28-19 England IRB Sevens Semi-Final
06.02 Wellington New Zealand 14-24 Samoa IRB Sevens Semi-Final
06.02 Wellington (New Zealand) USA 17-14 Tonga IRB Sevens 13th Place Match
06.02 Wellington (New Zealand) Wales 7-5 France IRB Sevens 9th Place Match
06.02 Wellington (New Zealand) Australia 26-22 South Africa IRB Sevens 5th Place Match
06.02 Wellington (New Zealand) Fiji 19-14 Samoa IRB Sevens Final
05.02 Wellington (New Zealand) Samoa 31-19 France IRB Sevens Pool D
05.02 Wellington (New Zealand) Canada 26-7 Argentina IRB Sevens Pool D
05.02 Wellington (New Zealand) Samoa 27-14 Canada IRB Sevens Pool D
05.02 Wellington (New Zealand) Argentina 19-5 France IRB Sevens Pool D
05.02 Wellington (New Zealand) Canada 21-19 France IRB Sevens Pool D
05.02 Wellington (New Zealand) Samoa 33-14 Argentina IRB Sevens Pool D
05.02 Wellington (New Zealand) England 31-7 USA IRB Sevens Pool C
05.02 Wellington (New Zealand) Kenya 15-7 Tonga IRB Sevens Pool C
05.02 Wellington (New Zealand) England 24-19 Tonga IRB Sevens Pool C
05.02 Wellington (New Zealand) Kenya 24-7 USA IRB Sevens Pool C
05.02 Wellington (New Zealand) USA 15-7 Tonga IRB Sevens Pool C
05.02 Wellington (New Zealand) England 24-10 Kenya IRB Sevens Pool C
05.02 Wellington (New Zealand) Fiji 36-5 Scotland IRB Sevens Pool B
05.02 Wellington (New Zealand) Australia 31-12 Papua New Guinea IRB Sevens Pool B
05.02 Wellington (New Zealand) Fiji 41-0 Papua New Guinea IRB Sevens Pool B
05.02 Wellington (New Zealand) Australia 24-7 Scotland IRB Sevens Pool B
05.02 Wellington (New Zealand) Scotland 34-5 Papua New Guinea IRB Sevens Pool B
05.02 Wellington (New Zealand) Fiji 38-7 Australia IRB Sevens Pool B
05.02 Wellington New Zealand 29-5 Wales IRB Sevens Pool A
05.02 Wellington (New Zealand) South Africa 38-10 Niue IRB Sevens Pool A
05.02 Wellington New Zealand 49-5 Niue IRB Sevens Pool A
05.02 Wellington (New Zealand) South Africa 38-5 Wales IRB Sevens Pool A
05.02 Wellington (New Zealand) Wales 26-12 Niue IRB Sevens Pool A
05.02 Wellington New Zealand 19-7 South Africa IRB Sevens Pool A
06.01 Mar del Plata (Argentina) Paraguay 29-7 Venezuela South American Championship 5th-8th Place Semi-Final
06.01 Mar del Plata (Argentina) Colombia 26-0 Peru South American Championship 5th-8th Place Semi-Final
06.01 Mar del Plata Argentina 33-0 Chile South American Championship Semi-Final
06.01 Mar del Plata (Argentina) Uruguay 22-0 Brazil South American Championship Semi-Final
06.01 Mar del Plata (Argentina) Peru 22-21 Venezuela South American Championship 7th Place Match
06.01 Mar del Plata (Argentina) Colombia 19-7 Paraguay South American Championship 5th Place Match
06.01 Mar del Plata (Argentina) Chile 14-7 Brazil South American Championship 3rd Place Match
06.01 Mar del Plata Argentina 21-0 Uruguay South American Championship Final
05.01 Mar del Plata (Argentina) Chile 38-7 Venezuela South American Championship Pool B
05.01 Mar del Plata (Argentina) Uruguay 12-5 Colombia South American Championship Pool B
05.01 Mar del Plata (Argentina) Chile 17-14 Colombia South American Championship Pool B
05.01 Mar del Plata (Argentina) Uruguay 33-12 Venezuela South American Championship Pool B
05.01 Mar del Plata (Argentina) Colombia 19-12 Venezuela South American Championship Pool B
05.01 Mar del Plata (Argentina) Uruguay 17-12 Chile South American Championship Pool B
05.01 Mar del Plata Argentina 54-0 Peru South American Championship Pool A
05.01 Mar del Plata (Argentina) Brazil 12-0 Paraguay South American Championship Pool A
05.01 Mar del Plata Argentina 45-0 Paraguay South American Championship Pool A
05.01 Mar del Plata (Argentina) Brazil 26-0 Peru South American Championship Pool A
05.01 Mar del Plata (Argentina) Paraguay 21-7 Peru South American Championship Pool A
05.01 Mar del Plata Argentina 12-7 Brazil South American Championship Pool A