FootballFutsal (FIFA)Futsal (AMF)Beach SoccerAustralian FootballAmerican FootballFlag FootballBeach Flag Football
Rugby UnionRugby SevensRugby LeagueTouchIce HockeyBandyField HockeyIndoor Hockey
Floorball
Roller HockeyInline Hockey (FIRS)Inline Hockey (IIHF)Skater HockeyBall HockeyLacrosseBox Lacrosse
Intercrosse
RingetteShintyWater PoloBeach Water PoloCanoe PoloCycleballRoller Derby
CricketIndoor Cricket
BaseballSoftballPesäpalloUltimateBeach UltimateGuts
VolleyballFistballBasketball3x3 BasketballNetballKorfballHandballBeach Handball
TchoukballBeach TchoukballQuidditchUnderwater HockeyUnderwater RugbyCurlingSepak TakrawBeach Sepak Takraw
RollballKabaddiIndoor KabaddiBeach KabaddiPoloPolocrosseHorseballSnow Polo
MEN'S RUGBY SEVENS - 2013 RESULTS

Latest Men's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Men's Fixtures

Men's Ranking

Latest Women's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Women's Fixtures

Women's Ranking

DATE VENUE MATCH COMPETITION STAGE
08.12 Port Elizabeth (South Africa) Australia 38-5 Zimbabwe IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
08.12 Port Elizabeth (South Africa) Wales 24-19 Canada
After extra time
IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
08.12 Port Elizabeth (South Africa) England 19-7 Scotland IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
08.12 Port Elizabeth (South Africa) USA 19-14 Spain IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
08.12 Port Elizabeth (South Africa) Samoa 28-12 Fiji IRB Sevens Quarter-Final
08.12 Port Elizabeth (South Africa) New Zealand 19-0 Kenya IRB Sevens Quarter-Final
08.12 Port Elizabeth (South Africa) Argentina 14-7 France IRB Sevens Quarter-Final
08.12 Port Elizabeth South Africa 45-0 Portugal IRB Sevens Quarter-Final
08.12 Port Elizabeth (South Africa) Canada 24-10 Zimbabwe IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
08.12 Port Elizabeth (South Africa) Scotland 33-10 Spain IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
08.12 Port Elizabeth (South Africa) Australia 33-21 Wales IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
08.12 Port Elizabeth (South Africa) England 33-14 USA IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
08.12 Port Elizabeth (South Africa) Fiji 52-5 Kenya IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
08.12 Port Elizabeth (South Africa) France 17-12 Portugal IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
08.12 Port Elizabeth (South Africa) New Zealand 19-5 Samoa IRB Sevens Semi-Final
08.12 Port Elizabeth South Africa 31-0 Argentina IRB Sevens Semi-Final
08.12 Port Elizabeth (South Africa) Scotland 19-12 Canada IRB Sevens 13th Place Match
08.12 Port Elizabeth (South Africa) England 28-19 Australia IRB Sevens 9th Place Match
08.12 Port Elizabeth (South Africa) Fiji 45-19 France IRB Sevens 5th Place Match
08.12 Port Elizabeth (South Africa) Samoa 21-7 Argentina IRB Sevens 3rd Place Match
08.12 Port Elizabeth South Africa 17-14 New Zealand IRB Sevens Final
07.12 Port Elizabeth (South Africa) New Zealand 43-0 Portugal IRB Sevens Pool C
07.12 Port Elizabeth (South Africa) Wales 26-10 USA IRB Sevens Pool C
07.12 Port Elizabeth (South Africa) Samoa 24-14 England IRB Sevens Pool D
07.12 Port Elizabeth (South Africa) Argentina 31-5 Zimbabwe IRB Sevens Pool D
07.12 Port Elizabeth (South Africa) Fiji 26-5 Australia IRB Sevens Pool A
07.12 Port Elizabeth (South Africa) France 33-21 Scotland IRB Sevens Pool A
07.12 Port Elizabeth South Africa 24-7 Canada IRB Sevens Pool B
07.12 Port Elizabeth (South Africa) Kenya 28-0 Spain IRB Sevens Pool B
07.12 Port Elizabeth (South Africa) New Zealand 43-7 USA IRB Sevens Pool C
07.12 Port Elizabeth (South Africa) Portugal 28-17 Wales IRB Sevens Pool C
07.12 Port Elizabeth (South Africa) England 35-7 Zimbabwe IRB Sevens Pool D
07.12 Port Elizabeth (South Africa) Argentina 26-19 Samoa IRB Sevens Pool D
07.12 Port Elizabeth (South Africa) Fiji 27-7 France IRB Sevens Pool A
07.12 Port Elizabeth (South Africa) Australia 31-19 Scotland IRB Sevens Pool A
07.12 Port Elizabeth South Africa 38-0 Spain IRB Sevens Pool B
07.12 Port Elizabeth (South Africa) Kenya 24-12 Canada IRB Sevens Pool B
07.12 Port Elizabeth (South Africa) Portugal 33-17 USA IRB Sevens Pool C
07.12 Port Elizabeth (South Africa) New Zealand 48-7 Wales IRB Sevens Pool C
07.12 Port Elizabeth (South Africa) Samoa 43-0 Zimbabwe IRB Sevens Pool D
07.12 Port Elizabeth (South Africa) Argentina 21-19 England IRB Sevens Pool D
07.12 Port Elizabeth (South Africa) France 19-12 Australia IRB Sevens Pool A
07.12 Port Elizabeth (South Africa) Fiji 29-12 Scotland IRB Sevens Pool A
07.12 Port Elizabeth (South Africa) Spain 26-12 Canada IRB Sevens Pool B
07.12 Port Elizabeth South Africa 27-7 Kenya IRB Sevens Pool B
01.12 Corrientes Argentina 'B' 36-12 Chile South American 7s Circuit Group Stage
01.12 Corrientes (Argentina) Uruguay 50-0 Peru South American 7s Circuit Group Stage
01.12 Corrientes (Argentina) Chile 24-7 Paraguay South American 7s Circuit Group Stage
01.12 Corrientes (Argentina) Argentina 'B' 28-0 Uruguay South American 7s Circuit Group Stage
01.12 Corrientes Argentina 'B' 38-5 Chile South American 7s Circuit Final
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Portugal 24-7 Russia IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Canada 22-12 Spain IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Samoa 21-10 France IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Australia 47-7 USA IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
30.11 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 26-19 Argentina IRB Sevens Quarter-Final
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Fiji 26-14 Scotland IRB Sevens Quarter-Final
30.11 Dubai (United Arab Emirates) South Africa 21-12 Kenya IRB Sevens Quarter-Final
30.11 Dubai (United Arab Emirates) England 33-12 Wales IRB Sevens Quarter-Final
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Spain 17-5 Russia IRB Sevens 13th-16th Semi-Final
30.11 Dubai (United Arab Emirates) France 19-14 USA IRB Sevens 13th-16th Semi-Final
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Portugal 33-24 Canada IRB Sevens 9th-12th Semi-Final
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Australia 19-14 Samoa IRB Sevens 9th-12th Semi-Final
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Argentina 12-5 Scotland IRB Sevens 5th-8th Semi-Final
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Wales 24-19 Kenya
After extra time
IRB Sevens 5th-8th Semi-Final
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Fiji 44-0 New Zealand IRB Sevens Semi-Final
30.11 Dubai (United Arab Emirates) South Africa 26-12 England IRB Sevens Semi-Final
30.11 Dubai (United Arab Emirates) France 28-17 Spain IRB Sevens 13th Place Match
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Australia 17-12 Portugal IRB Sevens 9th Place Match
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Argentina 21-5 Wales IRB Sevens 5th Place Match
30.11 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 17-14 England IRB Sevens 3rd Place Match
30.11 Dubai (United Arab Emirates) Fiji 29-17 South Africa IRB Sevens Final
30.11 Corrientes (Argentina) Paraguay 34-7 Peru South American 7s Circuit Group Stage
30.11 Corrientes (Argentina) Uruguay 19-7 Chile South American 7s Circuit Group Stage
30.11 Corrientes Argentina 'B' 24-5 Paraguay South American 7s Circuit Group Stage
30.11 Corrientes (Argentina) Chile 43-0 Peru South American 7s Circuit Group Stage
30.11 Corrientes (Argentina) Paraguay 15-10 Uruguay South American 7s Circuit Group Stage
30.11 Corrientes Argentina 'B' ?-? Peru South American 7s Circuit Group Stage
29.11 Dubai (United Arab Emirates) South Africa 17-7 Argentina IRB Sevens Pool D
29.11 Dubai (United Arab Emirates) Samoa 33-12 Russia IRB Sevens Pool D
29.11 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 24-5 France IRB Sevens Pool A
29.11 Dubai (United Arab Emirates) Kenya 10-7 Portugal IRB Sevens Pool A
29.11 Dubai (United Arab Emirates) Scotland 21-17 Australia IRB Sevens Pool B
29.11 Dubai (United Arab Emirates) Wales 38-0 Spain IRB Sevens Pool B
29.11 Dubai (United Arab Emirates) England 47-7 Canada IRB Sevens Pool C
29.11 Dubai (United Arab Emirates) Fiji 36-5 USA IRB Sevens Pool C
29.11 Dubai (United Arab Emirates) South Africa 34-5 Russia IRB Sevens Pool D
29.11 Dubai (United Arab Emirates) Argentina 19-12 Samoa IRB Sevens Pool D
29.11 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 38-0 Portugal IRB Sevens Pool A
29.11 Dubai (United Arab Emirates) Kenya 14-5 France IRB Sevens Pool A
29.11 Dubai (United Arab Emirates) Australia 45-0 Spain IRB Sevens Pool B
29.11 Dubai (United Arab Emirates) Wales 31-19 Scotland IRB Sevens Pool B
29.11 Dubai (United Arab Emirates) England 28-5 USA IRB Sevens Pool C
29.11 Dubai (United Arab Emirates) Fiji 26-19 Canada IRB Sevens Pool C
29.11 Dubai (United Arab Emirates) Argentina 33-5 Russia IRB Sevens Pool D
29.11 Dubai (United Arab Emirates) Portugal 19-12 France IRB Sevens Pool A
29.11 Dubai (United Arab Emirates) Scotland 21-14 Spain IRB Sevens Pool B
29.11 Dubai (United Arab Emirates) Canada 41-7 USA IRB Sevens Pool C
29.11 Dubai (United Arab Emirates) South Africa 26-5 Samoa IRB Sevens Pool D
29.11 Dubai (United Arab Emirates) New Zealand 40-0 Kenya IRB Sevens Pool A
29.11 Dubai (United Arab Emirates) Wales 19-14 Australia IRB Sevens Pool B
29.11 Dubai (United Arab Emirates) Fiji 26-21 England IRB Sevens Pool C
19.11 Chiclayo Peru 0-20 Chile Bolivarian Games Group Stage
19.11 Chiclayo (Peru) Colombia 48-0 Guatemala Bolivarian Games Group Stage
19.11 Chiclayo (Peru) Paraguay 24-0 Venezuela Bolivarian Games Group Stage
19.11 Chiclayo (Peru) Venezuela 25-0 Guatemala Bolivarian Games 5th Place Match
19.11 Chiclayo Peru 7-19 Paraguay Bolivarian Games 3rd Place Match
19.11 Chiclayo (Peru) Chile 24-19 Colombia
After extra time
Bolivarian Games Final
18.11 Chiclayo Peru 0-12 Colombia Bolivarian Games Group Stage
18.11 Chiclayo (Peru) Venezuela 44-0 Guatemala Bolivarian Games Group Stage
18.11 Chiclayo (Peru) Chile 20-10 Paraguay Bolivarian Games Group Stage
18.11 Chiclayo (Peru) Colombia 31-0 Venezuela Bolivarian Games Group Stage
18.11 Chiclayo Peru 10-7 Paraguay Bolivarian Games Group Stage
18.11 Chiclayo (Peru) Chile 51-0 Guatemala Bolivarian Games Group Stage
17.11 Chiclayo Peru 26-0 Guatemala Bolivarian Games Group Stage
17.11 Chiclayo (Peru) Chile 27-0 Venezuela Bolivarian Games Group Stage
17.11 Chiclayo (Peru) Colombia 17-0 Paraguay Bolivarian Games Group Stage
17.11 Chiclayo Peru 26-5 Venezuela Bolivarian Games Group Stage
17.11 Chiclayo (Peru) Colombia 33-12 Chile Bolivarian Games Group Stage
17.11 Chiclayo (Peru) Paraguay 41-0 Guatemala Bolivarian Games Group Stage
10.11 Singapore (Singapore) Hong Kong 44-0 Philippines Asian 7s Series Quarter-Final
10.11 Singapore (Singapore) South Korea 33-5 Taiwan Asian 7s Series Quarter-Final
10.11 Singapore (Singapore) Japan 41-5 Malaysia Asian 7s Series Quarter-Final
10.11 Singapore (Singapore) China 17-12 Sri Lanka Asian 7s Series Quarter-Final
10.11 Singapore Singapore 29-0 Indonesia Asian 7s Series 9th-12th Place Semi-Final
10.11 Singapore (Singapore) Thailand 36-0 United Arab Emirates Asian 7s Series 9th-12th Place Semi-Final
10.11 Singapore (Singapore) Taiwan 19-17 Philippines Asian 7s Series 5th-8th Place Semi-Final
10.11 Singapore (Singapore) Sri Lanka 21-14 Malaysia Asian 7s Series 5th-8th Place Semi-Final
10.11 Singapore (Singapore) Hong Kong 35-5 South Korea Asian 7s Series Semi-Final
10.11 Singapore (Singapore) Japan 26-0 China Asian 7s Series Semi-Final
10.11 Singapore (Singapore) Indonesia 27-7 United Arab Emirates Asian 7s Series 11th Place Match
10.11 Singapore Singapore 5-18 Thailand Asian 7s Series 9th Place Match
10.11 Singapore (Singapore) Philippines 28-12 Malaysia Asian 7s Series 7th Place Match
10.11 Singapore (Singapore) Sri Lanka 40-0 Taiwan Asian 7s Series 5th Place Match
10.11 Singapore (Singapore) China 33-14 South Korea Asian 7s Series 3rd Place Match
10.11 Singapore (Singapore) Japan 24-19 Hong Kong Asian 7s Series Final
10.11 George Town (Cayman Islands) Cayman Islands 0-26 Canada 'B' NACRA 7s Quarter-Final
10.11 George Town (Cayman Islands) Trinidad & Tobago 17-12 Bermuda
After extra time
NACRA 7s Quarter-Final
10.11 George Town (Cayman Islands) Barbados 5-0 Mexico NACRA 7s Quarter-Final
10.11 George Town (Cayman Islands) USA 'B' 29-5 Bahamas NACRA 7s Quarter-Final
10.11 George Town Cayman Islands 28-0 Bermuda NACRA 7s 5th-8th Place Semi-Final
10.11 George Town (Cayman Islands) Mexico 19-0 Bahamas NACRA 7s 5th-8th Place Semi-Final
10.11 George Town (Cayman Islands) Canada 'B' 38-0 Trinidad & Tobago NACRA 7s Semi-Final
10.11 George Town (Cayman Islands) USA 'B' 26-5 Barbados NACRA 7s Semi-Final
10.11 George Town (Cayman Islands) Jamaica 17-12 Turks & Caicos Islands
After extra time
NACRA 7s 9th-12th Place Semi-Final
10.11 George Town (Cayman Islands) Curaçao 19-7 British Virgin Islands NACRA 7s 9th-12th Place Semi-Final
10.11 George Town (Cayman Islands) Bermuda 22-5 Bahamas NACRA 7s 7th Place Match
10.11 George Town (Cayman Islands) Trinidad & Tobago 14-5 Barbados NACRA 7s 3rd Place Match
10.11 George Town (Cayman Islands) Turks & Caicos Islands 40-0 British Virgin Islands NACRA 7s 11th Place Match
10.11 George Town (Cayman Islands) Jamaica 34-0 Curaçao NACRA 7s 9th Place Match
10.11 George Town Cayman Islands 7-10 Mexico
After extra time
NACRA 7s 5th Place Match
10.11 George Town (Cayman Islands) Canada 'B' 27-5 USA 'B' NACRA 7s Final
09.11 Singapore Singapore 14-24 China Asian 7s Series Pool A
09.11 Singapore (Singapore) South Korea 38-0 United Arab Emirates Asian 7s Series Pool B
09.11 Singapore (Singapore) Philippines 39-0 Indonesia Asian 7s Series Pool C
09.11 Singapore (Singapore) Taiwan 14-7 Thailand Asian 7s Series Pool D
09.11 Singapore (Singapore) Hong Kong 10-0 China Asian 7s Series Pool A
09.11 Singapore (Singapore) Malaysia 43-0 United Arab Emirates Asian 7s Series Pool B
09.11 Singapore (Singapore) Sri Lanka 43-0 Indonesia Asian 7s Series Pool C
09.11 Singapore (Singapore) Japan 31-0 Taiwan Asian 7s Series Pool D
09.11 Singapore Singapore 0-36 Hong Kong Asian 7s Series Pool A
09.11 Singapore (Singapore) South Korea 21-0 Malaysia Asian 7s Series Pool B
09.11 Singapore (Singapore) Sri Lanka 17-15 Philippines Asian 7s Series Pool C
09.11 Singapore (Singapore) Japan 54-0 Thailand Asian 7s Series Pool D
09.11 George Town (Cayman Islands) Canada 'B' 34-0 Bahamas NACRA 7s Pool A
09.11 George Town (Cayman Islands) Barbados 41-0 Turks & Caicos Islands NACRA 7s Pool A
09.11 George Town Cayman Islands 5-43 USA 'B' NACRA 7s Pool B
09.11 George Town (Cayman Islands) Trinidad & Tobago 36-5 Curaçao NACRA 7s Pool B
09.11 George Town (Cayman Islands) Mexico 12-0 Bermuda NACRA 7s Pool C
09.11 George Town (Cayman Islands) Jamaica 31-0 British Virgin Islands NACRA 7s Pool C
09.11 George Town (Cayman Islands) Canada 'B' 42-0 Turks & Caicos Islands NACRA 7s Pool A
09.11 George Town (Cayman Islands) Barbados 33-0 Bahamas NACRA 7s Pool A
09.11 George Town (Cayman Islands) USA 'B' 41-0 Curaçao NACRA 7s Pool B
09.11 George Town Cayman Islands 7-26 Trinidad & Tobago NACRA 7s Pool B
09.11 George Town (Cayman Islands) Mexico 43-0 British Virgin Islands NACRA 7s Pool C
09.11 George Town (Cayman Islands) Bermuda 12-7 Jamaica NACRA 7s Pool C
09.11 George Town (Cayman Islands) Bahamas 17-10 Turks & Caicos Islands NACRA 7s Pool A
09.11 George Town (Cayman Islands) Canada 'B' 19-5 Barbados NACRA 7s Pool A
09.11 George Town Cayman Islands 29-5 Curaçao NACRA 7s Pool B
09.11 George Town (Cayman Islands) USA 'B' 31-0 Trinidad & Tobago NACRA 7s Pool B
09.11 George Town (Cayman Islands) Bermuda 36-0 British Virgin Islands NACRA 7s Pool C
09.11 George Town (Cayman Islands) Mexico 14-5 Jamaica NACRA 7s Pool C
02.11 Dubai United Arab Emirates 7-22 Iran West Asian 7s Semi-Final
02.11 Dubai (United Arab Emirates) Afghanistan 12-5 Lebanon West Asian 7s Semi-Final
02.11 Dubai United Arab Emirates 22-7 Lebanon West Asian 7s 3rd Place Match (Match 1)
02.11 Dubai United Arab Emirates 19-7 Lebanon West Asian 7s 3rd Place Match (Match 2)
02.11 Dubai (United Arab Emirates) Iran 17-5 Afghanistan West Asian 7s Final (Match 1)
02.11 Dubai (United Arab Emirates) Iran 33-7 Afghanistan West Asian 7s Final (Match 2)
01.11 Dubai (United Arab Emirates) Iran 17-12 Afghanistan West Asian 7s Group Stage
01.11 Dubai United Arab Emirates 21-28 Lebanon West Asian 7s Group Stage
01.11 Dubai United Arab Emirates 0-33 Afghanistan West Asian 7s Group Stage
01.11 Dubai (United Arab Emirates) Iran 20-0 Lebanon West Asian 7s Group Stage
01.11 Dubai United Arab Emirates 7-12 Iran West Asian 7s Group Stage
01.11 Dubai (United Arab Emirates) Afghanistan 22-5 Lebanon West Asian 7s Group Stage
13.10 Gold Coast (Australia) Scotland 19-10 USA IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
13.10 Gold Coast (Australia) Canada 29-5 Spain IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
13.10 Gold Coast (Australia) Argentina 17-12 Tonga IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
13.10 Gold Coast (Australia) France 26-14 Portugal IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
13.10 Gold Coast (Australia) New Zealand 40-0 Samoa IRB Sevens Quarter-Final
13.10 Gold Coast (Australia) England 26-12 Fiji IRB Sevens Quarter-Final
13.10 Gold Coast Australia 24-12 Kenya IRB Sevens Quarter-Final
13.10 Gold Coast (Australia) South Africa 28-21 Wales IRB Sevens Quarter-Final
13.10 Gold Coast (Australia) USA 26-7 Spain IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
13.10 Gold Coast (Australia) Portugal 40-7 Tonga IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
13.10 Gold Coast (Australia) Canada 19-14 Scotland IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
13.10 Gold Coast (Australia) France 17-12 Argentina
After extra time
IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
13.10 Gold Coast (Australia) Fiji 31-26 Samoa IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
13.10 Gold Coast (Australia) Kenya 12-7 Wales IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
13.10 Gold Coast (Australia) New Zealand 14-5 England IRB Sevens Semi-Final
13.10 Gold Coast Australia 24-19 South Africa
After extra time
IRB Sevens Semi-Final
13.10 Gold Coast (Australia) USA 22-0 Portugal IRB Sevens 13th Place Match
13.10 Gold Coast (Australia) France 19-14 Canada
After extra time
IRB Sevens 9th Place Match
13.10 Gold Coast (Australia) Fiji 36-0 Kenya IRB Sevens 5th Place Match
13.10 Gold Coast (Australia) England 47-0 South Africa IRB Sevens 3rd Place Match
13.10 Gold Coast Australia 19-40 New Zealand IRB Sevens Final
13.10 Mumbai India 0-27 Kazakhstan Asian 7s Series 9th-15th Place Quarter-Final
13.10 Mumbai (India) China 43-0 Afghanistan Asian 7s Series 9th-15th Place Quarter-Final
13.10 Mumbai (India) Iran 24-5 United Arab Emirates Asian 7s Series 9th-15th Place Quarter-Final
13.10 Mumbai (India) Japan 38-0 Thailand Asian 7s Series Quarter-Final
13.10 Mumbai (India) Malaysia 26-12 South Korea Asian 7s Series Quarter-Final
13.10 Mumbai (India) Hong Kong 28-0 Singapore Asian 7s Series Quarter-Final
13.10 Mumbai (India) Sri Lanka 12-5 Philippines Asian 7s Series Quarter-Final
13.10 Mumbai (India) United Arab Emirates 19-0 Afghanistan Asian 7s Series 13th-15th Place Semi-Final
13.10 Mumbai (India) Taiwan 28-5 Kazakhstan Asian 7s Series 9th-12th Place Semi-Final
13.10 Mumbai (India) China 32-5 Iran Asian 7s Series 9th-12th Place Semi-Final
13.10 Mumbai (India) Thailand 8-0 South Korea Asian 7s Series 5th-8th Place Semi-Final
13.10 Mumbai (India) Philippines 26-0 Singapore Asian 7s Series 5th-8th Place Semi-Final
13.10 Mumbai (India) Japan 19-0 Malaysia Asian 7s Series Semi-Final
13.10 Mumbai (India) Hong Kong 33-19 Sri Lanka Asian 7s Series Semi-Final
13.10 Mumbai India 22-0 United Arab Emirates Asian 7s Series 13th Place Match
13.10 Mumbai (India) Kazakhstan 19-14 Iran
After extra time
Asian 7s Series 11th Place Match
13.10 Mumbai (India) Taiwan 17-12 China
After extra time
Asian 7s Series 9th Place Match
13.10 Mumbai (India) South Korea 26-5 Singapore Asian 7s Series 7th Place Match
13.10 Mumbai (India) Philippines 29-7 Thailand Asian 7s Series 5th Place Match
13.10 Mumbai (India) Sri Lanka 31-10 Malaysia Asian 7s Series 3rd Place Match
13.10 Mumbai (India) Hong Kong 24-14 Japan Asian 7s Series Final
12.10 Gold Coast (Australia) New Zealand 38-0 USA IRB Sevens Pool A
12.10 Gold Coast (Australia) Kenya 38-0 Tonga IRB Sevens Pool A
12.10 Gold Coast (Australia) South Africa 29-5 France IRB Sevens Pool B
12.10 Gold Coast (Australia) England 54-7 Spain IRB Sevens Pool B
12.10 Gold Coast (Australia) Fiji 20-10 Canada IRB Sevens Pool C
12.10 Gold Coast (Australia) Wales 33-14 Portugal IRB Sevens Pool C
12.10 Gold Coast (Australia) Samoa 26-7 Argentina IRB Sevens Pool D
12.10 Gold Coast Australia 21-21 Scotland IRB Sevens Pool D
12.10 Gold Coast (Australia) New Zealand 26-0 Tonga IRB Sevens Pool A
12.10 Gold Coast (Australia) Kenya 31-5 USA IRB Sevens Pool A
12.10 Gold Coast (Australia) South Africa 38-7 Spain IRB Sevens Pool B
12.10 Gold Coast (Australia) England 26-12 France IRB Sevens Pool B
12.10 Gold Coast (Australia) Fiji 38-0 Portugal IRB Sevens Pool C
12.10 Gold Coast (Australia) Canada 19-14 Wales IRB Sevens Pool C
12.10 Gold Coast (Australia) Samoa 19-12 Scotland IRB Sevens Pool D
12.10 Gold Coast Australia 22-7 Argentina IRB Sevens Pool D
12.10 Gold Coast (Australia) USA 14-7 Tonga IRB Sevens Pool A
12.10 Gold Coast (Australia) France 28-19 Spain IRB Sevens Pool B
12.10 Gold Coast (Australia) Canada 24-17 Portugal IRB Sevens Pool C
12.10 Gold Coast (Australia) Argentina 21-19 Scotland IRB Sevens Pool D
12.10 Gold Coast (Australia) New Zealand 31-0 Kenya IRB Sevens Pool A
12.10 Gold Coast (Australia) South Africa 22-14 England IRB Sevens Pool B
12.10 Gold Coast (Australia) Wales 22-19 Fiji IRB Sevens Pool C
12.10 Mumbai India 27-0 Afghanistan Asian 7s Series Pool E
12.10 Mumbai (India) Philippines 31-7 Taiwan Asian 7s Series Pool A
12.10 Mumbai (India) Singapore 14-0 Kazakhstan Asian 7s Series Pool B
12.10 Mumbai (India) Iran 47-0 Afghanistan Asian 7s Series Pool E
12.10 Mumbai (India) Thailand 31-14 United Arab Emirates Asian 7s Series Pool C
12.10 Mumbai (India) Malaysia 14-7 China Asian 7s Series Pool D
12.10 Mumbai India 14-14 Iran Asian 7s Series Pool E
12.10 Mumbai (India) Japan 28-5 Taiwan Asian 7s Series Pool A
12.10 Mumbai (India) South Korea 41-5 Singapore Asian 7s Series Pool B
12.10 Mumbai India 31-7 Afghanistan Asian 7s Series Pool E
12.10 Mumbai (India) Sri Lanka 55-7 United Arab Emirates Asian 7s Series Pool C
12.10 Mumbai (India) Hong Kong 40-5 China Asian 7s Series Pool D
12.10 Mumbai (India) Iran 45-5 Afghanistan Asian 7s Series Pool E
12.10 Mumbai (India) Japan 39-7 Philippines Asian 7s Series Pool A
12.10 Mumbai (India) South Korea 35-0 Kazakhstan Asian 7s Series Pool B
12.10 Mumbai India 14-7 Iran Asian 7s Series Pool E
12.10 Mumbai (India) Sri Lanka 28-5 Thailand Asian 7s Series Pool C
12.10 Mumbai (India) Hong Kong 36-12 Malaysia Asian 7s Series Pool D
05.10 Suva (Fiji) Fiji 40-0 Solomon Islands Oceania Sevens Quarter-Final
05.10 Suva (Fiji) Cook Islands 26-12 American Samoa Oceania Sevens Quarter-Final
05.10 Suva (Fiji) Australia 36-19 Papua New Guinea Oceania Sevens Quarter-Final
05.10 Suva Samoa 62-0 Tuvalu Oceania Sevens Quarter-Final
05.10 Suva (Fiji) Papua New Guinea 40-12 Solomon Islands Oceania Sevens 5th-8th Place Semi-Final
05.10 Suva (Fiji) American Samoa 21-5 Tuvalu Oceania Sevens 5th-8th Place Semi-Final
05.10 Suva Fiji 31-17 Australia Oceania Sevens Semi-Final
05.10 Suva (Fiji) Samoa 48-0 Cook Islands Oceania Sevens Semi-Final
05.10 Suva (Fiji) Solomon Islands 33-0 Tuvalu Oceania Sevens 7th Place Match
05.10 Suva (Fiji) American Samoa 29-19 Papua New Guinea Oceania Sevens 5th Place Match
05.10 Suva (Fiji) Australia 49-5 Cook Islands Oceania Sevens 3rd Place Match
05.10 Suva (Fiji) Fiji 17-31 Samoa Oceania Sevens Final
04.10 Suva (Fiji) Cook Islands 14-10 Papua New Guinea Oceania Sevens Pool B
04.10 Suva (Fiji) Australia 31-0 American Samoa Oceania Sevens Pool A
04.10 Suva (Fiji) Fiji 48-0 Tuvalu Oceania Sevens Pool B
04.10 Suva (Fiji) Samoa 43-0 Solomon Islands Oceania Sevens Pool A
04.10 Suva (Fiji) Fiji 41-0 Cook Islands Oceania Sevens Pool B
04.10 Suva (Fiji) Papua New Guinea 54-0 Tuvalu Oceania Sevens Pool B
04.10 Suva (Fiji) Australia 43-0 Solomon Islands Oceania Sevens Pool A
04.10 Suva (Fiji) Samoa 45-0 American Samoa Oceania Sevens Pool A
04.10 Suva (Fiji) Cook Islands 28-10 Tuvalu Oceania Sevens Pool B
04.10 Suva (Fiji) Samoa 26-12 Australia Oceania Sevens Pool A
04.10 Suva (Fiji) American Samoa 14-7 Solomon Islands Oceania Sevens Pool A
04.10 Suva Fiji 44-0 Papua New Guinea Oceania Sevens Pool B
22.09 Bucharest (Romania) Italy 20-12 Wales Grand Prix Series Group A
22.09 Bucharest (Romania) France 40-14 Germany Grand Prix Series Group B
22.09 Bucharest Romania 0-7 Portugal Grand Prix Series Group A
22.09 Bucharest (Romania) Scotland 15-10 Spain Grand Prix Series Group B
22.09 Bucharest (Romania) England 24-7 Georgia Grand Prix Series Group A
22.09 Bucharest (Romania) Russia 33-0 Ukraine Grand Prix Series Group B
22.09 Bucharest  (Romania) Wales 28-5 Ukraine Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
22.09 Bucharest Romania 17-7 Spain Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
22.09 Bucharest (Romania) Portugal 19-12 Scotland Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
22.09 Bucharest (Romania) Georgia 22-7 Germany Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
22.09 Bucharest (Romania) England 24-14 Russia Grand Prix Series Semi-Final
22.09 Bucharest (Romania) France 21-0 Italy Grand Prix Series Semi-Final
22.09 Bucharest (Romania) Spain 21-5 Ukraine Grand Prix Series 11th Place Match
22.09 Bucharest Romania 17-12 Wales Grand Prix Series 9th Place Match
22.09 Bucharest (Romania) Scotland 36-12 Germany Grand Prix Series 7th Place Match
22.09 Bucharest (Romania) Portugal 24-10 Georgia Grand Prix Series 5th Place Match
22.09 Bucharest (Romania) Russia 31-7 Italy Grand Prix Series 3rd Place Match
22.09 Bucharest (Romania) England 31-7 France Grand Prix Series Final
22.09 Bangsaen (Thailand) Singapore 40-7 Cambodia Asian 7s Series 9th-16th Place Quarter-Final
22.09 Bangsaen (Thailand) Taiwan 24-0 India Asian 7s Series 9th-16th Place Quarter-Final
22.09 Bangsaen (Thailand) China 22-0 Uzbekistan Asian 7s Series 9th-16th Place Quarter-Final
22.09 Bangsaen (Thailand) Laos 21-12 United Arab Emirates Asian 7s Series 9th-16th Place Quarter-Final
22.09 Bangsaen (Thailand) Japan 38-7 Malaysia Asian 7s Series Quarter-Final
22.09 Bangsaen Thailand 0-28 Sri Lanka Asian 7s Series Quarter-Final
22.09 Bangsaen (Thailand) Hong Kong 31-0 Kazakhstan Asian 7s Series Quarter-Final
22.09 Bangsaen (Thailand) South Korea 19-7 Philippines Asian 7s Series Quarter-Final
22.09 Bangsaen (Thailand) India 26-5 Cambodia Asian 7s Series 13th-16th Place Semi-Final
22.09 Bangsaen (Thailand) United Arab Emirates 21-12 Uzbekistan Asian 7s Series 13th-16th Place Semi-Final
22.09 Bangsaen (Thailand) Taiwan 21-7 Singapore Asian 7s Series 9th-12th Place Semi-Final
22.09 Bangsaen (Thailand) China 32-0 Laos Asian 7s Series 9th-12th Place Semi-Final
22.09 Bangsaen Thailand 26-14 Malaysia Asian 7s Series 5th-8th Place Semi-Final
22.09 Bangsaen (Thailand) Philippines 14-10 Kazakhstan Asian 7s Series 5th-8th Place Semi-Final
22.09 Bangsaen (Thailand) Japan 52-5 Sri Lanka Asian 7s Series Semi-Final
22.09 Bangsaen (Thailand) Hong Kong 26-0 South Korea Asian 7s Series Semi-Final
22.09 Bangsaen (Thailand) Cambodia 40-0 Uzbekistan Asian 7s Series 15th Place Match
22.09 Bangsaen (Thailand) India 31-10 United Arab Emirates Asian 7s Series 13th Place Match
22.09 Bangsaen (Thailand) Singapore 26-5 Laos Asian 7s Series 11th Place Match
22.09 Bangsaen (Thailand) China 21-14 Taiwan Asian 7s Series 9th Place Match
22.09 Bangsaen (Thailand) Kazakhstan 26-21 Malaysia Asian 7s Series 7th Place Match
22.09 Bangsaen Thailand 14-22 Philippines Asian 7s Series 5th Place Match
22.09 Bangsaen (Thailand) Sri Lanka 29-7 South Korea Asian 7s Series 3rd Place Match
22.09 Bangsaen (Thailand) Japan 17-12 Hong Kong
After extra time
Asian 7s Series Final
22.09 Nairobi (Kenya) Uganda 35-5 Rwanda Safari 7s 17th-20th Place Semi-Final
21.09 Bucharest (Romania) Portugal 7-0 Georgia Grand Prix Series Group A
21.09 Bucharest (Romania) Scotland 41-7 Ukraine Grand Prix Series Group B
21.09 Bucharest Romania 10-14 Wales Grand Prix Series Group A
21.09 Bucharest (Romania) Spain 19-7 France Grand Prix Series Group B
21.09 Bucharest (Romania) England 19-0 Italy Grand Prix Series Group A
21.09 Bucharest (Romania) Russia 24-21 Germany Grand Prix Series Group B
21.09 Bucharest Romania 14-19 Georgia Grand Prix Series Group A
21.09 Bucharest (Romania) Spain 33-5 Ukraine Grand Prix Series Group B
21.09 Bucharest (Romania) Italy 19-17 Portugal Grand Prix Series Group A
21.09 Bucharest (Romania) Germany 22-7 Scotland Grand Prix Series Group B
21.09 Bucharest (Romania) England 40-7 Wales Grand Prix Series Group A
21.09 Bucharest (Romania) France 27-17 Russia Grand Prix Series Group B
21.09 Bucharest (Romania) Italy 14-5 Georgia Grand Prix Series Group A
21.09 Bucharest (Romania) Germany 28-0 Ukraine Grand Prix Series Group B
21.09 Bucharest Romania 7-14 England Grand Prix Series Group A
21.09 Bucharest (Romania) Russia 24-14 Spain Grand Prix Series Group B
21.09 Bucharest (Romania) Portugal 10-7 Wales Grand Prix Series Group A
21.09 Bucharest (Romania) France 19-12 Scotland Grand Prix Series Group B
21.09 Bucharest Romania 21-14 Italy Grand Prix Series Group A
21.09 Bucharest (Romania) Germany 21-17 Spain Grand Prix Series Group B
21.09 Bucharest (Romania) Georgia 24-7 Wales Grand Prix Series Group A
21.09 Bucharest (Romania) France 40-5 Ukraine Grand Prix Series Group B
21.09 Bucharest (Romania) England 26-14 Portugal Grand Prix Series Group A
21.09 Bucharest (Romania) Russia 17-5 Scotland Grand Prix Series Group B
21.09 Bangsaen (Thailand) India 10-5 Uzbekistan Asian 7s Series 13th-16th Pool
21.09 Bangsaen (Thailand) Laos 26-14 Cambodia Asian 7s Series 13th-16th Pool
21.09 Bangsaen (Thailand) Philippines 26-10 Singapore Asian 7s Series Pool A
21.09 Bangsaen (Thailand) Kazakhstan 14-0 Taiwan Asian 7s Series Pool B
21.09 Bangsaen (Thailand) Malaysia 26-7 United Arab Emirates Asian 7s Series Pool C
21.09 Bangsaen Thailand 12-5 China Asian 7s Series Pool D
21.09 Bangsaen (Thailand) India 29-5 Cambodia Asian 7s Series 13th-16th Pool
21.09 Bangsaen (Thailand) Laos 17-10 Uzbekistan Asian 7s Series 13th-16th Pool
21.09 Bangsaen (Thailand) Japan 45-5 Singapore Asian 7s Series Pool A
21.09 Bangsaen (Thailand) Sri Lanka 26-5 Kazakhstan Asian 7s Series Pool B
21.09 Bangsaen (Thailand) South Korea 43-0 United Arab Emirates Asian 7s Series Pool C
21.09 Bangsaen (Thailand) Hong Kong 36-0 China Asian 7s Series Pool D
21.09 Bangsaen (Thailand) India 14-5 Laos Asian 7s Series 13th-16th Pool
21.09 Bangsaen (Thailand) Cambodia 17-17 Uzbekistan Asian 7s Series 13th-16th Pool
21.09 Bangsaen (Thailand) Japan 24-10 Philippines Asian 7s Series Pool A
21.09 Bangsaen (Thailand) Sri Lanka 15-12 Taiwan Asian 7s Series Pool B
21.09 Bangsaen (Thailand) South Korea 31-7 Malaysia Asian 7s Series Pool C
21.09 Bangsaen Thailand 7-33 Hong Kong Asian 7s Series Pool D
21.09 Nairobi Kenya 'B' 50-0 Botswana Safari 7s Pool A
21.09 Nairobi (Kenya) Zambia 17-14 Botswana Safari 7s Pool A
21.09 Nairobi Kenya 'B' 31-0 Zambia Safari 7s Pool A
21.09 Nairobi Kenya 62-0 Rwanda Safari 7s Pool E
11.09 Mata-Utu (Wallis & Futuna) New Caledonia 24-21 Tuvalu Pacific Mini Games Group Stage
11.09 Mata-Utu (Wallis & Futuna) Samoa 27-10 Tonga Pacific Mini Games Group Stage
11.09 Mata-Utu (Wallis & Futuna) Fiji 24-5 Papua New Guinea Pacific Mini Games Group Stage
11.09 Mata-Utu Wallis & Futuna 14-36 New Caledonia Pacific Mini Games Group Stage
11.09 Mata-Utu (Wallis & Futuna) Samoa 19-12 Fiji Pacific Mini Games Group Stage
11.09 Mata-Utu (Wallis & Futuna) Papua New Guinea 50-0 Tuvalu Pacific Mini Games Group Stage
11.09 Mata-Utu Wallis & Futuna 0-50 Samoa Pacific Mini Games Group Stage
11.09 Mata-Utu (Wallis & Futuna) Fiji 40-0 New Caledonia Pacific Mini Games Group Stage
11.09 Mata-Utu (Wallis & Futuna) Tonga 24-10 Papua New Guinea Pacific Mini Games Group Stage
11.09 Mata-Utu Wallis & Futuna 17-14 Tuvalu Pacific Mini Games 5th-7th Place Semi-Final
11.09 Mata-Utu (Wallis & Futuna) Samoa 49-14 Papua New Guinea Pacific Mini Games Semi-Final
11.09 Mata-Utu (Wallis & Futuna) Fiji 24-5 Tonga Pacific Mini Games Semi-Final
11.09 Mata-Utu (Wallis & Futuna) Wallis & Futuna 5-38 New Caledonia Pacific Mini Games 5th Place Match
11.09 Mata-Utu (Wallis & Futuna) Tonga 19-12 Papua New Guinea Pacific Mini Games 3rd Place Match
11.09 Mata-Utu (Wallis & Futuna) Samoa 31-12 Fiji Pacific Mini Games Final
10.09 Mata-Utu (Wallis & Futuna) Samoa 34-0 Tuvalu Pacific Mini Games Group Stage
10.09 Mata-Utu Wallis & Futuna 0-34 Fiji Pacific Mini Games Group Stage
10.09 Mata-Utu (Wallis & Futuna) Tonga 14-7 New Caledonia Pacific Mini Games Group Stage
10.09 Mata-Utu (Wallis & Futuna) Samoa 40-0 Papua New Guinea Pacific Mini Games Group Stage
10.09 Mata-Utu (Wallis & Futuna) Fiji 55-0 Tuvalu Pacific Mini Games Group Stage
10.09 Mata-Utu Wallis & Futuna 0-21 Tonga Pacific Mini Games Group Stage
10.09 Mata-Utu (Wallis & Futuna) Papua New Guinea 26-14 New Caledonia Pacific Mini Games Group Stage
10.09 Mata-Utu (Wallis & Futuna) Fiji 24-0 Tonga Pacific Mini Games Group Stage
10.09 Mata-Utu Wallis & Futuna 10-12 Tuvalu Pacific Mini Games Group Stage
10.09 Mata-Utu (Wallis & Futuna) Samoa 66-0 New Caledonia Pacific Mini Games Group Stage
10.09 Mata-Utu (Wallis & Futuna) Tonga 57-0 Tuvalu Pacific Mini Games Group Stage
10.09 Mata-Utu Wallis & Futuna 0-46 Papua New Guinea Pacific Mini Games Group Stage
01.09 Petaling Jaya (Malaysia) Hong Kong 26-7 Taiwan Asian 7s Series Quarter-Final
01.09 Petaling Jaya Malaysia 10-29 Sri Lanka Asian 7s Series Quarter-Final
01.09 Petaling Jaya (Malaysia) Japan 49-0 Thailand Asian 7s Series Quarter-Final
01.09 Petaling Jaya (Malaysia) South Korea 26-21 Philippines Asian 7s Series Quarter-Final
01.09 Petaling Jaya (Malaysia) Singapore 15-7 United Arab Emirates Asian 7s Series 9th-12th Place Semi-Final
01.09 Petaling Jaya (Malaysia) Kazakhstan 36-0 China Asian 7s Series 9th-12th Place Semi-Final
01.09 Petaling Jaya Malaysia 7-5 Taiwan Asian 7s Series 5th-8th Place Semi-Final
01.09 Petaling Jaya (Malaysia) Thailand 15-10 Philippines
After extra time
Asian 7s Series 5th-8th Place Semi-Final
01.09 Petaling Jaya (Malaysia) Hong Kong 29-12 Sri Lanka Asian 7s Series Semi-Final
01.09 Petaling Jaya (Malaysia) Japan 15-7 South Korea Asian 7s Series Semi-Final
01.09 Petaling Jaya (Malaysia) China 41-0 United Arab Emirates Asian 7s Series 11th Place Match
01.09 Petaling Jaya (Malaysia) Kazakhstan 15-0 Singapore Asian 7s Series 9th Place Match
01.09 Petaling Jaya (Malaysia) Philippines n/p Taiwan
Philippines awarded 7th place
Asian 7s Series 7th Place Match
01.09 Petaling Jaya Malaysia 10-0 Thailand Asian 7s Series 5th Place Match
01.09 Petaling Jaya (Malaysia) South Korea 15-10 Sri Lanka
After extra time
Asian 7s Series 3rd Place Match
01.09 Petaling Jaya (Malaysia) Japan 14-10 Hong Kong Asian 7s Series Final
31.08 Petaling Jaya (Malaysia) Hong Kong 22-0 Singapore Asian 7s Series Group A
31.08 Petaling Jaya Malaysia 26-0 China Asian 7s Series Group B
31.08 Petaling Jaya (Malaysia) Taiwan 32-0 United Arab Emirates Asian 7s Series Group C
31.08 Petaling Jaya (Malaysia) Japan 38-0 Kazakhstan Asian 7s Series Group D
31.08 Petaling Jaya (Malaysia) Thailand 10-5 Singapore Asian 7s Series Group A
31.08 Petaling Jaya Malaysia 35-14 South Korea Asian 7s Series Group B
31.08 Petaling Jaya (Malaysia) Philippines 38-0 United Arab Emirates Asian 7s Series Group C
31.08 Petaling Jaya (Malaysia) Sri Lanka 21-0 Kazakhstan Asian 7s Series Group D
31.08 Petaling Jaya (Malaysia) Hong Kong 43-0 Thailand Asian 7s Series Group A
31.08 Petaling Jaya (Malaysia) South Korea 28-7 China Asian 7s Series Group B
31.08 Petaling Jaya (Malaysia) Philippines 5-5 Taiwan Asian 7s Series Group C
31.08 Petaling Jaya (Malaysia) Japan 29-14 Sri Lanka Asian 7s Series Group D
02.08 Cali (Colombia) South Africa 36-0 Uruguay World Games Quarter-Final
02.08 Cali (Colombia) France 14-12 Hong Kong World Games Quarter-Final
02.08 Cali Colombia 5-49 Argentina World Games Quarter-Final
02.08 Cali (Colombia) Canada 26-7 Brazil World Games Quarter-Final
02.08 Cali (Colombia) Hong Kong 17-7 Uruguay World Games 5th-8th Place Semi-Final
02.08 Cali Colombia 12-19 Brazil World Games 5th-8th Place Semi-Final
02.08 Cali (Colombia) South Africa 33-12 France World Games Semi-Final
02.08 Cali (Colombia) Argentina 19-7 Canada World Games Semi-Final
02.08 Cali Colombia 7-29 Uruguay World Games 7th Place Match
02.08 Cali (Colombia) Hong Kong 22-7 Brazil World Games 5th Place Match
02.08 Cali (Colombia) Canada 33-21 France World Games 3rd Place Match
02.08 Cali (Colombia) South Africa 33-24 Argentina World Games Final
01.08 Cali Colombia 0-43 South Africa World Games Group A
01.08 Cali (Colombia) Canada 31-12 Hong Kong World Games Group A
01.08 Cali (Colombia) France 12-5 Brazil World Games Group B
01.08 Cali (Colombia) Argentina 26-14 Uruguay World Games Group B
01.08 Cali (Colombia) South Africa 31-7 Hong Kong World Games Group A
01.08 Cali Colombia 0-43 Canada World Games Group A
01.08 Cali (Colombia) France 28-24 Uruguay World Games Group B
01.08 Cali (Colombia) Argentina 31-7 Brazil World Games Group B
01.08 Cali (Colombia) South Africa 19-17 Canada World Games Group A
01.08 Cali Colombia 0-38 Hong Kong World Games Group A
01.08 Cali (Colombia) Argentina 28-14 France World Games Group B
01.08 Cali (Colombia) Brazil 17-12 Uruguay World Games Group B
30.06 Moscow (Russia) Uruguay 12-7 Tunisia World Cup 17th-24th Place Quarter-Final
30.06 Moscow Russia 17-7 Spain World Cup 17th-24th Place Quarter-Final
30.06 Moscow (Russia) Georgia 31-10 Hong Kong World Cup 17th-24th Place Quarter-Final
30.06 Moscow (Russia) Japan 50-0 Philippines World Cup 17th-24th Place Quarter-Final
30.06 Moscow (Russia) Samoa 26-17 Zimbabwe World Cup 9th-16th Place Quarter-Final
30.06 Moscow (Russia) Argentina 28-5 USA World Cup 9th-16th Place Quarter-Final
30.06 Moscow (Russia) Scotland 17-0 Portugal World Cup 9th-16th Place Quarter-Final
30.06 Moscow (Russia) Canada 26-0 Tonga World Cup 9th-16th Place Quarter-Final
30.06 Moscow (Russia) Fiji 12-10 South Africa World Cup Quarter-Final
30.06 Moscow (Russia) New Zealand 26-10 Wales World Cup Quarter-Final
30.06 Moscow (Russia) England 21-17 Australia World Cup Quarter-Final
30.06 Moscow (Russia) Kenya 24-19 France
After extra time
World Cup Quarter-Final
30.06 Moscow Russia 38-0 Uruguay World Cup 17th-20th Place Semi-Final
30.06 Moscow (Russia) Japan 24-21 Georgia World Cup 17th-20th Place Semi-Final
30.06 Moscow (Russia) Samoa 21-14 Argentina World Cup 9th-12th Place Semi-Final
30.06 Moscow (Russia) Canada 21-7 Scotland World Cup 9th-12th Place Semi-Final
30.06 Moscow (Russia) New Zealand 17-0 Fiji World Cup Semi-Final
30.06 Moscow (Russia) England 12-5 Kenya World Cup Semi-Final
30.06 Moscow Russia 29-5 Japan World Cup 17th Place Match
30.06 Moscow (Russia) Canada 19-12 Samoa World Cup 9th Place Match
30.06 Moscow (Russia) Fiji 29-5 Kenya World Cup 3rd Place Match
30.06 Moscow (Russia) New Zealand 33-0 England World Cup Final
29.06 Moscow (Russia) Samoa 29-0 Philippines World Cup Pool C
29.06 Moscow (Russia) Kenya 31-5 Zimbabwe World Cup Pool C
29.06 Moscow (Russia) New Zealand 26-7 Georgia World Cup Pool D
29.06 Moscow (Russia) Canada 15-14 USA World Cup Pool D
29.06 Moscow (Russia) Fiji 47-0 Uruguay World Cup Pool E
29.06 Moscow (Russia) Wales 28-19 Tonga World Cup Pool E
29.06 Moscow (Russia) Portugal 17-10 Argentina World Cup Pool F
29.06 Moscow (Russia) England 38-7 Hong Kong World Cup Pool F
29.06 Moscow (Russia) Australia 40-7 Tunisia World Cup Pool A
29.06 Moscow (Russia) France 21-17 Spain World Cup Pool A
29.06 Moscow (Russia) South Africa 33-0 Japan World Cup Pool B
29.06 Moscow Russia 5-21 Scotland World Cup Pool B
29.06 Moscow (Russia) Zimbabwe 19-7 Philippines World Cup Pool C
29.06 Moscow (Russia) Canada 26-19 Georgia World Cup Pool D
29.06 Moscow (Russia) Tonga 36-0 Uruguay World Cup Pool E
29.06 Moscow (Russia) Hong Kong 17-14 Portugal World Cup Pool F
29.06 Moscow (Russia) Tunisia 26-24 Spain World Cup Pool A
29.06 Moscow (Russia) Kenya 17-12 Samoa World Cup Pool C
29.06 Moscow (Russia) New Zealand 26-19 USA World Cup Pool D
29.06 Moscow (Russia) Wales 19-14 Fiji World Cup Pool E
29.06 Moscow (Russia) England 14-12 Argentina World Cup Pool F
29.06 Moscow (Russia) Australia 17-17 France World Cup Pool A
29.06 Moscow (Russia) South Africa 41-0 Scotland World Cup Pool B
29.06 Moscow Russia 12-12 Japan World Cup Pool B
28.06 Moscow (Russia) Samoa 21-14 Zimbabwe World Cup Pool C
28.06 Moscow (Russia) Kenya 45-5 Philippines World Cup Pool C
28.06 Moscow (Russia) New Zealand 31-12 Canada World Cup Pool D
28.06 Moscow (Russia) USA 26-19 Georgia World Cup Pool D
28.06 Moscow (Russia) Fiji 45-0 Tonga World Cup Pool E
28.06 Moscow (Russia) Wales 33-5 Uruguay World Cup Pool E
28.06 Moscow (Russia) England 21-7 Portugal World Cup Pool F
28.06 Moscow (Russia) Argentina 47-7 Hong Kong World Cup Pool F
28.06 Moscow (Russia) Australia 21-0 Spain World Cup Pool A
28.06 Moscow (Russia) France 24-7 Tunisia World Cup Pool A
28.06 Moscow Russia 0-31 South Africa World Cup Pool B
28.06 Moscow (Russia) Scotland 19-17 Japan World Cup Pool B
23.06 Brussels (Belgium) Sweden 33-5 Moldova European Sevens Division A, Pool A
23.06 Brussels (Belgium) Netherlands 38-12 Czech Republic European Sevens Division A, Pool B
23.06 Brussels (Belgium) Denmark 28-10 Croatia European Sevens Division A, Pool A
23.06 Brussels (Belgium) Cyprus 26-19 Lithuania European Sevens Division A, Pool B
23.06 Brussels Belgium 45-7 Serbia European Sevens Division A, Pool A
23.06 Brussels (Belgium) Poland 17-7 Israel European Sevens Division A, Pool B
23.06 Brussels (Belgium) Israel 26-5 Croatia European Sevens Division A, 9th-12th Place Semi-Final
23.06 Brussels (Belgium) Czech Republic 33-10 Serbia European Sevens Division A, 9th-12th Place Semi-Final
23.06 Brussels (Belgium) Lithuania 12-10 Denmark European Sevens Division A, 5th-8th Place Semi-Final
23.06 Brussels (Belgium) Cyprus 29-5 Moldova European Sevens Division A, 5th-8th Place Semi-Final
23.06 Brussels Belgium 24-7 Netherlands European Sevens Division A, Semi-Final
23.06 Brussels (Belgium) Sweden 19-12 Poland European Sevens Division A, Semi-Final
23.06 Brussels (Belgium) Croatia 22-19 Serbia European Sevens Division A, 11th Place Match
23.06 Brussels (Belgium) Israel 22-20 Czech Republic European Sevens Division A, 9th Place Match
23.06 Brussels (Belgium) Denmark 26-14 Moldova European Sevens Division A, 7th Place Match
23.06 Brussels (Belgium) Lithuania 19-17 Cyprus European Sevens Division A, 5th Place Match
23.06 Brussels (Belgium) Poland 33-28 Netherlands
After extra time
European Sevens Division A, 3rd Place Match
23.06 Brussels Belgium 22-12 Sweden European Sevens Division A, Final
22.06 Brussels (Belgium) Denmark 22-10 Serbia European Sevens Division A, Pool A
22.06 Brussels (Belgium) Cyprus 21-15 Israel European Sevens Division A, Pool B
22.06 Brussels (Belgium) Moldova 35-7 Croatia European Sevens Division A, Pool A
22.06 Brussels (Belgium) Netherlands 21-5 Lithuania European Sevens Division A, Pool B
22.06 Brussels Belgium 29-12 Sweden European Sevens Division A, Pool A
22.06 Brussels (Belgium) Poland 17-14 Czech Republic European Sevens Division A, Pool B
22.06 Brussels (Belgium) Croatia 38-12 Serbia European Sevens Division A, Pool A
22.06 Brussels (Belgium) Lithuania 31-10 Israel European Sevens Division A, Pool B
22.06 Brussels (Belgium) Sweden 26-19 Denmark European Sevens Division A, Pool A
22.06 Brussels (Belgium) Cyprus 47-0 Czech Republic European Sevens Division A, Pool B
22.06 Brussels Belgium 22-0 Moldova European Sevens Division A, Pool A
22.06 Brussels (Belgium) Poland 17-0 Netherlands European Sevens Division A, Pool B
22.06 Brussels (Belgium) Sweden 39-0 Serbia European Sevens Division A, Pool A
22.06 Brussels (Belgium) Czech Republic 26-14 Israel European Sevens Division A, Pool B
22.06 Brussels Belgium 36-0 Croatia European Sevens Division A, Pool A
22.06 Brussels (Belgium) Poland 19-17 Lithuania European Sevens Division A, Pool B
22.06 Brussels (Belgium) Denmark 12-10 Moldova European Sevens Division A, Pool A
22.06 Brussels (Belgium) Netherlands 19-14 Cyprus European Sevens Division A, Pool B
22.06 Brussels (Belgium) Sweden 36-0 Croatia European Sevens Division A, Pool A
22.06 Brussels (Belgium) Lithuania 32-5 Czech Republic European Sevens Division A, Pool B
22.06 Brussels (Belgium) Moldova 19-15 Serbia European Sevens Division A, Pool A
22.06 Brussels (Belgium) Netherlands 14-12 Israel European Sevens Division A, Pool B
22.06 Brussels Belgium 40-0 Denmark European Sevens Division A, Pool A
22.06 Brussels (Belgium) Poland 17-14 Cyprus European Sevens Division A, Pool B
09.06 Lyon (France) Spain 22-7 Ukraine Grand Prix Series Pool A
09.06 Lyon France 12-7 Italy Grand Prix Series Pool B
09.06 Lyon (France) Wales 40-7 Georgia Grand Prix Series Pool A
09.06 Lyon (France) Russia 19-7 Scotland Grand Prix Series Pool B
09.06 Lyon (France) England 24-0 Romania Grand Prix Series Pool A
09.06 Lyon (France) Portugal 31-7 Germany Grand Prix Series Pool B
09.06 Lyon (France) Italy 19-7 Georgia Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
09.06 Lyon (France) Germany 12-7 Ukraine Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
09.06 Lyon (France) Portugal 10-0 Romania Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
09.06 Lyon (France) Scotland 12-5 Spain Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
09.06 Lyon (France) Russia 14-12 Wales Grand Prix Series Semi-Final
09.06 Lyon France 7-21 England Grand Prix Series Semi-Final
09.06 Lyon (France) Ukraine 19-5 Georgia Grand Prix Series 11th Place Match
09.06 Lyon (France) Italy 15-12 Germany Grand Prix Series 9th Place Match
09.06 Lyon (France) Spain 7-5 Romania Grand Prix Series 7th Place Match
09.06 Lyon (France) Portugal 26-7 Scotland Grand Prix Series 5th Place Match
09.06 Lyon (France) France 12-10 Wales Grand Prix Series 3rd Place Match
09.06 Lyon (France) England 33-5 Russia Grand Prix Series Final
08.06 Lyon (France) Wales 38-0 Romania Grand Prix Series Pool A
08.06 Lyon (France) Russia 38-14 Germany Grand Prix Series Pool B
08.06 Lyon (France) Spain 26-5 Georgia Grand Prix Series Pool A
08.06 Lyon France 31-5 Scotland Grand Prix Series Pool B
08.06 Lyon (France) England 47-0 Ukraine Grand Prix Series Pool A
08.06 Lyon (France) Portugal 19-7 Italy Grand Prix Series Pool B
08.06 Lyon (France) Romania 30-10 Georgia Grand Prix Series Pool A
08.06 Lyon (France) Germany 21-19 Scotland Grand Prix Series Pool B
08.06 Lyon (France) Wales 50-0 Ukraine Grand Prix Series Pool A
08.06 Lyon (France) Russia 41-5 Italy Grand Prix Series Pool B
08.06 Lyon (France) England 33-5 Spain Grand Prix Series Pool A
08.06 Lyon France 35-7 Portugal Grand Prix Series Pool B
08.06 Lyon (France) Ukraine 24-12 Romania Grand Prix Series Pool A
08.06 Lyon (France) Germany 14-14 Italy Grand Prix Series Pool B
08.06 Lyon (France) England 20-12 Georgia Grand Prix Series Pool A
08.06 Lyon (France) Scotland 12-10 Portugal Grand Prix Series Pool B
08.06 Lyon (France) Wales 28-12 Spain Grand Prix Series Pool A
08.06 Lyon France 17-14 Russia Grand Prix Series Pool B
08.06 Lyon (France) Georgia 32-5 Ukraine Grand Prix Series Pool A
08.06 Lyon (France) Scotland 14-5 Italy Grand Prix Series Pool B
08.06 Lyon (France) Romania 17-7 Spain Grand Prix Series Pool A
08.06 Lyon France 32-19 Germany Grand Prix Series Pool B
08.06 Lyon (France) Wales 12-7 England Grand Prix Series Pool A
08.06 Lyon (France) Russia 12-0 Portugal Grand Prix Series Pool B
01.06 Netanya (Israel) Cyprus 21-12 Denmark European Sevens Division A, Pool A
01.06 Netanya (Israel) Lithuania 26-5 Serbia European Sevens Division A, Pool B
01.06 Netanya (Israel) Czech Republic 15-12 Sweden European Sevens Division A, Pool A
01.06 Netanya Israel 14-15 Poland European Sevens Division A, Pool B
01.06 Netanya (Israel) Moldova 19-14 Netherlands European Sevens Division A, Pool A
01.06 Netanya (Israel) Belgium 24-0 Croatia European Sevens Division A, Pool B
01.06 Netanya (Israel) Czech Republic 24-14 Serbia European Sevens Division A, 9th-12th Place Semi-Final
01.06 Netanya Israel 12-17 Sweden European Sevens Division A, 9th-12th Place Semi-Final
01.06 Netanya (Israel) Cyprus 45-7 Croatia European Sevens Division A, 5th-8th Place Semi-Final
01.06 Netanya (Israel) Denmark 17-12 Lithuania
After extra time
European Sevens Division A, 5th-8th Place Semi-Final
01.06 Netanya (Israel) Poland 17-12 Netherlands
After extra time
European Sevens Division A, Semi-Final
01.06 Netanya (Israel) Belgium 40-0 Moldova European Sevens Division A, Semi-Final
01.06 Netanya Israel 19-10 Serbia European Sevens Division A, 11th Place Match
01.06 Netanya (Israel) Sweden 38-12 Czech Republic European Sevens Division A, 9th Place Match
01.06 Netanya (Israel) Lithuania 29-7 Croatia European Sevens Division A, 7th Place Match
01.06 Netanya (Israel) Denmark 33-14 Cyprus European Sevens Division A, 5th Place Match
01.06 Netanya (Israel) Netherlands 28-12 Moldova European Sevens Division A, 3rd Place Match
01.06 Netanya (Israel) Belgium 26-24 Poland European Sevens Division A, Final
01.06 Upesciems Latvia 50-0 Iceland European Sevens Division B North, Pool A
01.06 Upesciems (Latvia) Norway 34-0 Liechtenstein European Sevens Division B North, Pool B
01.06 Upesciems (Latvia) Luxembourg 38-12 Azerbaijan European Sevens Division B North, Pool A
01.06 Upesciems (Latvia) Slovakia 24-21 Estonia European Sevens Division B North, Pool B
01.06 Upesciems (Latvia) Luxembourg 26-0 Iceland European Sevens Division B North, Pool A
01.06 Upesciems (Latvia) Slovakia 26-10 Liechtenstein European Sevens Division B North, Pool B
01.06 Upesciems Latvia 31-0 Azerbaijan European Sevens Division B North, Pool A
01.06 Upesciems (Latvia) Norway 28-7 Estonia European Sevens Division B North, Pool B
01.06 Upesciems (Latvia) Azerbaijan 21-5 Iceland European Sevens Division B North, Pool A
01.06 Upesciems (Latvia) Estonia 29-15 Liechtenstein European Sevens Division B North, Pool B
01.06 Upesciems Latvia 28-7 Luxembourg European Sevens Division B North, Pool A
01.06 Upesciems (Latvia) Norway 26-7 Slovakia European Sevens Division B North, Pool B
01.06 Upesciems (Latvia) Azerbaijan 45-7 Liechtenstein European Sevens Division B North, 5th-8th Place Semi-Final
01.06 Upesciems (Latvia) Estonia 26-12 Iceland European Sevens Division B North, 5th-8th Place Semi-Final
01.06 Upesciems Latvia 34-0 Slovakia European Sevens Division B North, Semi-Final
01.06 Upesciems (Latvia) Norway 19-14 Luxembourg European Sevens Division B North, Semi-Final
01.06 Upesciems (Latvia) Iceland 22-17 Liechtenstein
After extra time
European Sevens Division B North, 7th Place Match
01.06 Upesciems (Latvia) Estonia 14-12 Azerbaijan European Sevens Division B North, 5th Place Match
01.06 Upesciems (Latvia) Luxembourg 34-7 Slovakia European Sevens Division B North, 3rd Place Match
01.06 Upesciems Latvia 52-0 Norway European Sevens Division B North, Final
31.05 Netanya (Israel) Moldova 14-5 Sweden European Sevens Division A, Pool A
31.05 Netanya (Israel) Poland 26-21 Croatia European Sevens Division A, Pool B
31.05 Netanya (Israel) Cyprus 20-19 Czech Republic European Sevens Division A, Pool A
31.05 Netanya Israel 7-12 Lithuania European Sevens Division A, Pool B
31.05 Netanya (Israel) Netherlands 21-5 Denmark European Sevens Division A, Pool A
31.05 Netanya (Israel) Belgium 38-0 Serbia European Sevens Division A, Pool B
31.05 Netanya (Israel) Moldova 14-10 Czech Republic European Sevens Division A, Pool A
31.05 Netanya Israel 17-21 Croatia European Sevens Division A, Pool B
31.05 Netanya (Israel) Denmark 20-15 Sweden European Sevens Division A, Pool A
31.05 Netanya (Israel) Poland 34-7 Serbia European Sevens Division A, Pool B
31.05 Netanya (Israel) Netherlands 28-10 Cyprus European Sevens Division A, Pool A
31.05 Netanya (Israel) Belgium 19-0 Lithuania European Sevens Division A, Pool B
31.05 Netanya (Israel) Moldova 17-7 Denmark European Sevens Division A, Pool A
31.05 Netanya (Israel) Croatia 14-14 Serbia European Sevens Division A, Pool B
31.05 Netanya (Israel) Netherlands 35-7 Czech Republic European Sevens Division A, Pool A
31.05 Netanya Israel 0-24 Belgium European Sevens Division A, Pool B
31.05 Netanya (Israel) Cyprus 12-10 Sweden European Sevens Division A, Pool A
31.05 Netanya (Israel) Poland 21-12 Lithuania European Sevens Division A, Pool B
31.05 Netanya (Israel) Denmark 17-12 Czech Republic European Sevens Division A, Pool A
31.05 Netanya Israel 24-5 Serbia European Sevens Division A, Pool B
31.05 Netanya (Israel) Cyprus 19-14 Moldova European Sevens Division A, Pool A
31.05 Netanya (Israel) Lithuania 24-12 Croatia European Sevens Division A, Pool B
31.05 Netanya (Israel) Netherlands 34-12 Sweden European Sevens Division A, Pool A
31.05 Netanya (Israel) Belgium 26-14 Poland European Sevens Division A, Pool B
18.05 Kecskemét (Hungary) Greece 14-10 Austria European Sevens Division B South, Pool A
18.05 Kecskemét (Hungary) Turkey 24-0 Bosnia & Herzegovina European Sevens Division B South, Pool B
18.05 Kecskemét (Hungary) Switzerland 22-12 Monaco European Sevens Division B South, Pool A
18.05 Kecskemét Hungary 27-5 Bulgaria European Sevens Division B South, Pool B
18.05 Kecskemét (Hungary) Monaco 33-7 Austria European Sevens Division B South, Pool A
18.05 Kecskemét (Hungary) Bulgaria 26-20 Turkey European Sevens Division B South, Pool B
18.05 Kecskemét (Hungary) Greece 14-5 Switzerland European Sevens Division B South, Pool A
18.05 Kecskemét Hungary 32-0 Bosnia & Herzegovina European Sevens Division B South, Pool B
18.05 Kecskemét (Hungary) Switzerland 41-17 Austria European Sevens Division B South, Pool A
18.05 Kecskemét Hungary 35-22 Turkey European Sevens Division B South, Pool B
18.05 Kecskemét (Hungary) Monaco 10-0 Greece European Sevens Division B South, Pool A
18.05 Kecskemét (Hungary) Bulgaria 38-14 Bosnia & Herzegovina European Sevens Division B South, Pool B
18.05 Kecskemét (Hungary) Greece 26-12 Bosnia & Herzegovina European Sevens Division B South, 5th-8th Place Semi-Final
18.05 Kecskemét (Hungary) Turkey 7-5 Austria European Sevens Division B South, 5th-8th Place Semi-Final
18.05 Kecskemét (Hungary) Monaco 26-19 Bulgaria European Sevens Division B South, Semi-Final
18.05 Kecskemét Hungary 24-0 Switzerland European Sevens Division B South, Semi-Final
18.05 Kecskemét (Hungary) Austria 24-12 Bosnia & Herzegovina European Sevens Division B South, 7th Place Match
18.05 Kecskemét (Hungary) Greece 26-10 Turkey European Sevens Division B South, 5th Place Match
18.05 Kecskemét (Hungary) Switzerland 31-22 Bulgaria European Sevens Division B South, 3rd Place Match
18.05 Kecskemét Hungary 26-28 Monaco European Sevens Division B South, Final
12.05 London (England) New Zealand 52-7 Argentina IRB Sevens Quarter-Final
12.05 London (England) Kenya 20-7 Fiji IRB Sevens Quarter-Final
12.05 London (England) Australia 24-19 USA IRB Sevens Quarter-Final
12.05 London England 19-14 South Africa
After extra time
IRB Sevens Quarter-Final
12.05 London (England) Wales 21-12 Samoa IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
12.05 London (England) France 28-14 Canada IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
12.05 London (England) Fiji 26-12 Argentina IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
12.05 London (England) USA 22-5 South Africa IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
12.05 London (England) New Zealand 7-0 Kenya IRB Sevens Semi-Final
12.05 London England 7-14 Australia IRB Sevens Semi-Final
12.05 London (England) Wales 19-7 France IRB Sevens 9th Place Match
12.05 London (England) Fiji 14-5 USA IRB Sevens 5th Place Match
12.05 London England 26-19 Kenya IRB Sevens 3rd Place Match
12.05 London (England) New Zealand 47-12 Australia IRB Sevens Final
12.05 London (England) Portugal 17-5 Georgia IRB World Series Core Team Qualifier Quarter-Final
12.05 London (England) Spain 29-14 Hong Kong IRB World Series Core Team Qualifier Quarter-Final
12.05 London (England) Russia 26-7 Zimbabwe IRB World Series Core Team Qualifier Quarter-Final
12.05 London (England) Scotland 31-0 Tonga IRB World Series Core Team Qualifier Quarter-Final
12.05 London (England) Spain 10-5 Portugal IRB World Series Core Team Qualifier Semi-Final
12.05 London (England) Scotland 19-0 Russia IRB World Series Core Team Qualifier Semi-Final
12.05 London (England) Portugal 10-5 Russia IRB World Series Core Team Qualifier 3rd Place Qualifier
11.05 London (England) USA 19-17 France IRB Sevens Pool A
11.05 London (England) South Africa 5-0 Australia IRB Sevens Pool A
11.05 London (England) Kenya 31-19 Wales IRB Sevens Pool B
11.05 London (England) New Zealand 24-7 Canada IRB Sevens Pool B
11.05 London (England) Argentina 10-7 Samoa IRB Sevens Pool C
11.05 London England 27-0 Fiji IRB Sevens Pool C
11.05 London (England) South Africa 17-14 France IRB Sevens Pool A
11.05 London (England) Australia 19-15 USA IRB Sevens Pool A
11.05 London (England) New Zealand 31-17 Kenya IRB Sevens Pool B
11.05 London (England) Wales 17-14 Canada IRB Sevens Pool B
11.05 London England 34-7 Samoa IRB Sevens Pool C
11.05 London (England) Fiji 24-0 Argentina IRB Sevens Pool C
11.05 London (England) USA 19-12 South Africa IRB Sevens Pool A
11.05 London (England) Australia 35-12 France IRB Sevens Pool A
11.05 London (England) Kenya 38-12 Canada IRB Sevens Pool B
11.05 London (England) New Zealand 45-5 Wales IRB Sevens Pool B
11.05 London (England) Fiji 33-7 Samoa IRB Sevens Pool C
11.05 London England 17-26 Argentina IRB Sevens Pool C
11.05 London (England) Zimbabwe 12-7 Hong Kong IRB World Series Core Team Qualifier Pool A
11.05 London (England) Scotland 29-0 Georgia IRB World Series Core Team Qualifier Pool A
11.05 London (England) Tonga 19-17 Spain IRB World Series Core Team Qualifier Pool B
11.05 London (England) Portugal 26-10 Russia IRB World Series Core Team Qualifier Pool B
11.05 London (England) Hong Kong 17-12 Georgia IRB World Series Core Team Qualifier Pool A
11.05 London (England) Scotland 21-14 Zimbabwe IRB World Series Core Team Qualifier Pool A
11.05 London (England) Spain 19-14 Russia IRB World Series Core Team Qualifier Pool B
11.05 London (England) Portugal 12-7 Tonga IRB World Series Core Team Qualifier Pool B
11.05 London (England) Zimbabwe 19-14 Georgia IRB World Series Core Team Qualifier Pool A
11.05 London (England) Russia 19-7 Tonga IRB World Series Core Team Qualifier Pool B
11.05 London (England) Hong Kong 20-19 Scotland IRB World Series Core Team Qualifier Pool A
11.05 London (England) Portugal 7-5 Spain IRB World Series Core Team Qualifier Pool B
05.05 Glasgow (Scotland) Samoa 17-14 Russia IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
05.05 Glasgow (Scotland) Australia 36-0 Portugal IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
05.05 Glasgow (Scotland) Kenya 22-7 France IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
05.05 Glasgow Scotland 31-5 Spain IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
05.05 Glasgow (Scotland) South Africa 22-5 USA IRB Sevens Quarter-Final
05.05 Glasgow (Scotland) England 15-12 Fiji
After extra time
IRB Sevens Quarter-Final
05.05 Glasgow (Scotland) Wales 26-7 Canada IRB Sevens Quarter-Final
05.05 Glasgow (Scotland) New Zealand 42-10 Argentina IRB Sevens Quarter-Final
05.05 Glasgow (Scotland) Russia 41-7 Portugal IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
05.05 Glasgow (Scotland) France 41-0 Spain IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
05.05 Glasgow (Scotland) Australia 17-12 Samoa IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
05.05 Glasgow Scotland 19-24 Kenya IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
05.05 Glasgow (Scotland) USA 22-7 Fiji IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
05.05 Glasgow (Scotland) Argentina 22-7 Canada IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
05.05 Glasgow (Scotland) South Africa 24-17 England IRB Sevens Semi-Final
05.05 Glasgow (Scotland) New Zealand 26-14 Wales IRB Sevens Semi-Final
05.05 Glasgow (Scotland) France 21-17 Russia IRB Sevens 13th Place Match
05.05 Glasgow (Scotland) Australia 12-5 Kenya IRB Sevens 9th Place Match
05.05 Glasgow (Scotland) USA 17-7 Argentina IRB Sevens 5th Place Match
05.05 Glasgow (Scotland) England 24-21 Wales IRB Sevens 3rd Place Match
05.05 Glasgow (Scotland) South Africa 28-21 New Zealand IRB Sevens Final
04.05 Glasgow (Scotland) Argentina 17-10 Australia IRB Sevens Pool C
04.05 Glasgow (Scotland) Fiji 45-0 Spain IRB Sevens Pool C
04.05 Glasgow (Scotland) Wales 22-14 France IRB Sevens Pool D
04.05 Glasgow (Scotland) USA 48-5 Russia IRB Sevens Pool D
04.05 Glasgow (Scotland) South Africa 17-14 Kenya IRB Sevens Pool A
04.05 Glasgow (Scotland) Canada 19-17 Samoa IRB Sevens Pool A
04.05 Glasgow (Scotland) New Zealand 31-5 England IRB Sevens Pool B
04.05 Glasgow Scotland 26-5 Portugal IRB Sevens Pool B
04.05 Glasgow (Scotland) Australia 42-14 Spain IRB Sevens Pool C
04.05 Glasgow (Scotland) Fiji 28-10 Argentina IRB Sevens Pool C
04.05 Glasgow (Scotland) France 15-14 Russia IRB Sevens Pool D
04.05 Glasgow (Scotland) Wales 26-21 USA IRB Sevens Pool D
04.05 Glasgow (Scotland) South Africa 17-14 Canada IRB Sevens Pool A
04.05 Glasgow (Scotland) Samoa 26-0 Kenya IRB Sevens Pool A
04.05 Glasgow (Scotland) New Zealand 40-0 Portugal IRB Sevens Pool B
04.05 Glasgow Scotland 7-29 England IRB Sevens Pool B
04.05 Glasgow (Scotland) Argentina 40-5 Spain IRB Sevens Pool C
04.05 Glasgow (Scotland) Wales 28-22 Russia IRB Sevens Pool D
04.05 Glasgow (Scotland) Canada 21-10 Kenya IRB Sevens Pool A
04.05 Glasgow (Scotland) England 46-0 Portugal IRB Sevens Pool B
04.05 Glasgow (Scotland) Fiji 19-17 Australia IRB Sevens Pool C
04.05 Glasgow (Scotland) USA 21-14 France IRB Sevens Pool D
04.05 Glasgow (Scotland) South Africa 27-0 Samoa IRB Sevens Pool A
04.05 Glasgow Scotland 0-28 New Zealand IRB Sevens Pool B
28.04 Mombasa (Kenya) Zambia 14-12 Ivory Coast Africa Sevens 9th-12th Place Group
28.04 Mombasa (Kenya) Senegal 19-14 Namibia Africa Sevens 9th-12th Place Group
28.04 Mombasa (Kenya) Zambia 26-0 Namibia Africa Sevens 9th-12th Place Group
28.04 Mombasa (Kenya) Senegal 21-5 Ivory Coast Africa Sevens 9th-12th Place Group
28.04 Mombasa (Kenya) Namibia 28-14 Ivory Coast Africa Sevens 9th-12th Place Group
28.04 Mombasa (Kenya) Zambia 19-5 Senegal Africa Sevens 9th-12th Place Group
28.04 Mombasa Kenya 'B' 21-5 Nigeria Africa Sevens Quarter-Final
28.04 Mombasa (Kenya) Madagascar 12-5 Uganda Africa Sevens Quarter-Final
28.04 Mombasa (Kenya) Zimbabwe 14-7 Morocco Africa Sevens Quarter-Final
28.04 Mombasa Kenya 'C' 14-17 Tunisia Africa Sevens Quarter-Final
28.04 Mombasa Kenya 'C' 22-0 Nigeria Africa Sevens 5th-8th Place Semi-Final
28.04 Mombasa (Kenya) Morocco 12-5 Uganda Africa Sevens 5th-8th Place Semi-Final
28.04 Mombasa Kenya 'B' 31-0 Tunisia Africa Sevens Semi-Final
28.04 Mombasa (Kenya) Zimbabwe 19-5 Madagascar Africa Sevens Semi-Final
28.04 Mombasa Kenya 'C' 5-12 Morocco Africa Sevens 5th Place Match
28.04 Mombasa (Kenya) Tunisia 31-5 Madagascar Africa Sevens 3rd Place Match
28.04 Mombasa Kenya 'B' 24-19 Zimbabwe Africa Sevens Final
27.04 Mombasa Kenya 'C' 10-14 Zimbabwe Africa Sevens Pool A
27.04 Mombasa (Kenya) Morocco 42-0 Ivory Coast Africa Sevens Pool A
27.04 Mombasa (Kenya) Kenya 'B' 21-7 Tunisia Africa Sevens Pool B
27.04 Mombasa (Kenya) Zambia 17-7 Namibia Africa Sevens Pool B
27.04 Mombasa (Kenya) Uganda 10-5 Nigeria Africa Sevens Pool C
27.04 Mombasa (Kenya) Madagascar 21-0 Senegal Africa Sevens Pool C
27.04 Mombasa (Kenya) Zimbabwe 24-5 Morocco Africa Sevens Pool A
27.04 Mombasa Kenya 'C' 21-0 Ivory Coast Africa Sevens Pool A
27.04 Mombasa (Kenya) Tunisia 19-0 Zambia Africa Sevens Pool B
27.04 Mombasa Kenya 'B' 34-0 Namibia Africa Sevens Pool B
27.04 Mombasa (Kenya) Nigeria 12-5 Senegal Africa Sevens Pool C
27.04 Mombasa (Kenya) Madagascar 24-0 Uganda Africa Sevens Pool C
27.04 Mombasa Kenya 'C' 17-7 Morocco Africa Sevens Pool A
27.04 Mombasa Kenya 'B' 38-0 Zambia Africa Sevens Pool A
27.04 Mombasa (Kenya) Uganda 12-5 Senegal Africa Sevens Pool B
27.04 Mombasa (Kenya) Zimbabwe 31-7 Ivory Coast Africa Sevens Pool B
27.04 Mombasa (Kenya) Tunisia 12-0 Namibia Africa Sevens Pool C
27.04 Mombasa (Kenya) Madagascar 12-7 Nigeria Africa Sevens Pool C
31.03 Tokyo (Japan) Argentina 14-0 Spain IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
31.03 Tokyo (Japan) Kenya 17-5 Canada IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
31.03 Tokyo (Japan) England 40-0 Portugal IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
31.03 Tokyo Japan 14-22 Wales IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
31.03 Tokyo (Japan) Australia 21-12 Fiji IRB Sevens Quarter-Final
31.03 Tokyo (Japan) New Zealand 19-12 USA IRB Sevens Quarter-Final
31.03 Tokyo (Japan) South Africa 19-12 Samoa IRB Sevens Quarter-Final
31.03 Tokyo (Japan) France 14-10 Scotland IRB Sevens Quarter-Final
31.03 Tokyo (Japan) Canada 38-0 Spain IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
31.03 Tokyo Japan 19-15 Portugal IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
31.03 Tokyo (Japan) Argentina 12-10 Kenya IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
31.03 Tokyo (Japan) England 21-19 Wales IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
31.03 Tokyo (Japan) USA 21-19 Fiji IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
31.03 Tokyo (Japan) Scotland 21-17 Samoa IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
31.03 Tokyo (Japan) New Zealand 35-17 Australia IRB Sevens Semi-Final
31.03 Tokyo (Japan) South Africa 14-12 France IRB Sevens Semi-Final
31.03 Tokyo Japan 14-27 Canada IRB Sevens 13th Place Match
31.03 Tokyo (Japan) England 38-0 Argentina IRB Sevens 9th Place Match
31.03 Tokyo (Japan) USA 17-0 Scotland IRB Sevens 5th Place Match
31.03 Tokyo (Japan) Australia 31-7 France IRB Sevens 3rd Place Match
31.03 Tokyo (Japan) South Africa 24-19 New Zealand IRB Sevens Final
30.03 Tokyo (Japan) Australia 26-19 England IRB Sevens Pool D
30.03 Tokyo (Japan) Samoa 17-14 Argentina IRB Sevens Pool D
30.03 Tokyo (Japan) Fiji 29-12 South Africa IRB Sevens Pool A
30.03 Tokyo (Japan) Spain 17-14 Portugal IRB Sevens Pool A
30.03 Tokyo (Japan) USA 24-22 Wales IRB Sevens Pool B
30.03 Tokyo (Japan) Scotland 12-0 Kenya IRB Sevens Pool B
30.03 Tokyo (Japan) New Zealand 26-7 France IRB Sevens Pool C
30.03 Tokyo Japan 14-10 Canada IRB Sevens Pool C
30.03 Tokyo (Japan) Australia 31-0 Argentina IRB Sevens Pool D
30.03 Tokyo (Japan) Samoa 31-21 England IRB Sevens Pool D
30.03 Tokyo (Japan) Fiji 17-5 Spain IRB Sevens Pool A
30.03 Tokyo (Japan) South Africa 12-0 Portugal IRB Sevens Pool A
30.03 Tokyo (Japan) Scotland 12-10 Wales IRB Sevens Pool B
30.03 Tokyo (Japan) Kenya 21-10 USA IRB Sevens Pool B
30.03 Tokyo Japan 5-41 New Zealand IRB Sevens Pool C
30.03 Tokyo (Japan) Canada 22-19 France IRB Sevens Pool C
30.03 Tokyo (Japan) England 31-7 Argentina IRB Sevens Pool D
30.03 Tokyo (Japan) Samoa 26-14 Australia IRB Sevens Pool D
30.03 Tokyo (Japan) South Africa 42-7 Spain IRB Sevens Pool A
30.03 Tokyo (Japan) Fiji 34-7 Portugal IRB Sevens Pool A
30.03 Tokyo (Japan) Scotland 12-12 USA IRB Sevens Pool B
30.03 Tokyo (Japan) Wales 33-15 Kenya IRB Sevens Pool B
30.03 Tokyo Japan 7-24 France IRB Sevens Pool C
30.03 Tokyo (Japan) New Zealand 22-12 Canada IRB Sevens Pool C
24.03 Hong Kong Hong Kong 7-5 Argentina IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
24.03 Hong Kong (Hong Kong) USA 21-12 Scotland IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
24.03 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 28-14 Spain IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
24.03 Hong Kong (Hong Kong) England 42-7 France IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Wales 28-14 Canada IRB Sevens Quarter-Final
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Kenya 15-12 Portugal IRB Sevens Quarter-Final
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 29-5 Australia IRB Sevens Quarter-Final
24.03 Hong Kong (Hong Kong) New Zealand 21-14 Samoa IRB Sevens Quarter-Final
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Argentina 12-7 Scotland IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
24.03 Hong Kong (Hong Kong) France 28-0 Spain IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
24.03 Hong Kong Hong Kong 20-12 USA IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
24.03 Hong Kong (Hong Kong) England 26-14 South Africa IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Canada 19-14 Portugal IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Samoa 12-5 Australia IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Wales 19-0 Kenya IRB Sevens Semi-Final
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 33-14 New Zealand IRB Sevens Semi-Final
24.03 Hong Kong (Hong Kong) France 19-14 Argentina IRB Sevens 13th Place Match
24.03 Hong Kong Hong Kong 7-42 England IRB Sevens 9th Place Match
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Samoa 12-7 Canada IRB Sevens 5th Place Match
24.03 Hong Kong (Hong Kong) New Zealand 36-5 Kenya IRB Sevens 3rd Place Match
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 26-19 Wales IRB Sevens Final
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Russia 26-12 Uruguay IRB World Series Pre-Qualifier Quarter-Final
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Zimbabwe 21-7 Brazil IRB World Series Pre-Qualifier Quarter-Final
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Tonga 12-5 Tunisia IRB World Series Pre-Qualifier Quarter-Final
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Georgia 17-0 Japan IRB World Series Pre-Qualifier Quarter-Final
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Zimbabwe 19-5 Russia IRB World Series Pre-Qualifier Semi-Final
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Tonga 19-7 Georgia IRB World Series Pre-Qualifier Semi-Final
24.03 Hong Kong (Hong Kong) Zimbabwe 22-19 Tonga IRB World Series Pre-Qualifier Final
23.03 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 22-12 Spain IRB Sevens Pool D
23.03 Hong Kong (Hong Kong) Scotland 14-5 England IRB Sevens Pool C
23.03 Hong Kong (Hong Kong) France 21-19 USA IRB Sevens Pool B
23.03 Hong Kong (Hong Kong) Wales 19-14 Argentina IRB Sevens Pool A
23.03 Hong Kong Hong Kong 12-14 Canada IRB Sevens Pool D
23.03 Hong Kong (Hong Kong) Portugal 14-10 Samoa IRB Sevens Pool C
23.03 Hong Kong (Hong Kong) New Zealand 31-7 Kenya IRB Sevens Pool B
23.03 Hong Kong (Hong Kong) Australia 21-12 South Africa IRB Sevens Pool A
23.03 Hong Kong Hong Kong 14-28 Spain IRB Sevens Pool D
23.03 Hong Kong (Hong Kong) England 22-7 Portugal IRB Sevens Pool C
23.03 Hong Kong (Hong Kong) Kenya 19-17 France IRB Sevens Pool B
23.03 Hong Kong (Hong Kong) Australia 12-5 Argentina IRB Sevens Pool A
23.03 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 26-5 Canada IRB Sevens Pool D
23.03 Hong Kong (Hong Kong) Samoa 12-12 Scotland IRB Sevens Pool C
23.03 Hong Kong (Hong Kong) New Zealand 24-12 USA IRB Sevens Pool B
23.03 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 31-0 Wales IRB Sevens Pool A
23.03 Hong Kong (Hong Kong) Zimbabwe 29-0 Cook Islands IRB World Series Pre-Qualifier Pool G
23.03 Hong Kong (Hong Kong) Brazil 19-19 Georgia IRB World Series Pre-Qualifier Pool F
23.03 Hong Kong (Hong Kong) Tunisia 12-5 Uruguay IRB World Series Pre-Qualifier Pool E
23.03 Hong Kong (Hong Kong) Russia 31-5 Mexico IRB World Series Pre-Qualifier Pool G
23.03 Hong Kong (Hong Kong) Japan 43-0 Jamaica IRB World Series Pre-Qualifier Pool F
23.03 Hong Kong (Hong Kong) Tonga 38-0 Taiwan IRB World Series Pre-Qualifier Pool E
23.03 Hong Kong (Hong Kong) Cook Islands 34-10 Mexico IRB World Series Pre-Qualifier Pool G
23.03 Hong Kong (Hong Kong) Brazil 31-5 Jamaica IRB World Series Pre-Qualifier Pool F
23.03 Hong Kong (Hong Kong) Taiwan 26-24 Tunisia IRB World Series Pre-Qualifier Pool E
23.03 Hong Kong (Hong Kong) Russia 21-12 Zimbabwe IRB World Series Pre-Qualifier Pool G
23.03 Hong Kong (Hong Kong) Japan 26-7 Georgia IRB World Series Pre-Qualifier Pool F
23.03 Hong Kong (Hong Kong) Tonga 26-0 Uruguay IRB World Series Pre-Qualifier Pool E
22.03 Hong Kong Hong Kong 0-36 Fiji IRB Sevens Pool D
22.03 Hong Kong (Hong Kong) Portugal 27-21 Scotland IRB Sevens Pool C
22.03 Hong Kong (Hong Kong) Kenya 17-14 USA IRB Sevens Pool B
22.03 Hong Kong (Hong Kong) Wales 19-14 Australia IRB Sevens Pool A
22.03 Hong Kong (Hong Kong) Canada 31-7 Spain IRB Sevens Pool D
22.03 Hong Kong (Hong Kong) Samoa 28-7 England IRB Sevens Pool C
22.03 Hong Kong (Hong Kong) New Zealand 33-12 France IRB Sevens Pool B
22.03 Hong Kong (Hong Kong) Argentina 21-0 South Africa IRB Sevens Pool A
22.03 Hong Kong (Hong Kong) Zimbabwe 27-0 Mexico IRB World Series Pre-Qualifier Pool G
22.03 Hong Kong (Hong Kong) Georgia 27-17 Jamaica IRB World Series Pre-Qualifier Pool F
22.03 Hong Kong (Hong Kong) Uruguay 24-12 Taiwan IRB World Series Pre-Qualifier Pool E
22.03 Hong Kong (Hong Kong) Russia 43-5 Cook Islands IRB World Series Pre-Qualifier Pool G
22.03 Hong Kong (Hong Kong) Japan 17-10 Brazil IRB World Series Pre-Qualifier Pool F
22.03 Hong Kong (Hong Kong) Tonga 14-12 Tunisia IRB World Series Pre-Qualifier Pool E
24.02 Rio de Janeiro (Brazil) Colombia 31-0 Ecuador World Cup Qualifier South America, Group B
24.02 Rio de Janeiro (Brazil) Uruguay 45-0 Venezuela World Cup Qualifier South America, Group A
24.02 Rio de Janeiro Brazil 29-10 Paraguay World Cup Qualifier South America, Group A
24.02 Rio de Janeiro (Brazil) Chile 28-7 Peru World Cup Qualifier South America, Group B
24.02 Rio de Janeiro (Brazil) Argentina 27-0 Colombia World Cup Qualifier South America, Group B
24.02 Rio de Janeiro (Brazil) Peru 14-7 Paraguay World Cup Qualifier South America, 5th-8th Place Semi-Final
24.02 Rio de Janeiro (Brazil) Colombia 12-5 Venezuela World Cup Qualifier South America, 5th-8th Place Semi-Final
24.02 Rio de Janeiro (Brazil) Uruguay 10-7 Chile World Cup Qualifier South America, Final Group
24.02 Rio de Janeiro Brazil 12-31 Argentina World Cup Qualifier South America, Final Group
24.02 Rio de Janeiro (Brazil) Guatemala 19-17 Ecuador World Cup Qualifier South America, 9th Place Match
24.02 Rio de Janeiro Brazil 7-17 Uruguay World Cup Qualifier South America, Final Group
24.02 Rio de Janeiro (Brazil) Argentina 14-0 Chile World Cup Qualifier South America, Final Group
24.02 Rio de Janeiro (Brazil) Paraguay 29-0 Venezuela World Cup Qualifier South America, 7th Place Match
24.02 Rio de Janeiro (Brazil) Colombia 19-14 Peru World Cup Qualifier South America, 5th Place Match
24.02 Rio de Janeiro Brazil 7-7 Chile World Cup Qualifier South America, Final Group
24.02 Rio de Janeiro (Brazil) Argentina 19-5 Uruguay World Cup Qualifier South America, Final Group
23.02 Rio de Janeiro Brazil 40-0 Guatemala World Cup Qualifier South America, Group A
23.02 Rio de Janeiro (Brazil) Paraguay 24-12 Venezuela World Cup Qualifier South America, Group A
23.02 Rio de Janeiro (Brazil) Peru 33-7 Ecuador World Cup Qualifier South America, Group B
23.02 Rio de Janeiro (Brazil) Chile 31-0 Colombia World Cup Qualifier South America, Group B
23.02 Rio de Janeiro Brazil 36-5 Venezuela World Cup Qualifier South America, Group A
23.02 Rio de Janeiro (Brazil) Uruguay 27-0 Guatemala World Cup Qualifier South America, Group A
23.02 Rio de Janeiro (Brazil) Colombia 19-15 Peru World Cup Qualifier South America, Group B
23.02 Rio de Janeiro (Brazil) Argentina 45-0 Ecuador World Cup Qualifier South America, Group B
23.02 Rio de Janeiro Brazil 7-24 Uruguay World Cup Qualifier South America, Group A
23.02 Rio de Janeiro (Brazil) Paraguay 41-5 Guatemala World Cup Qualifier South America, Group A
23.02 Rio de Janeiro (Brazil) Chile 34-0 Ecuador World Cup Qualifier South America, Group B
23.02 Rio de Janeiro (Brazil) Argentina 49-0 Peru World Cup Qualifier South America, Group B
23.02 Rio de Janeiro (Brazil) Venezuela 26-5 Guatemala World Cup Qualifier South America, Group A
23.02 Rio de Janeiro (Brazil) Uruguay 17-10 Paraguay World Cup Qualifier South America, Group A
23.02 Rio de Janeiro (Brazil) Argentina 24-7 Chile World Cup Qualifier South America, Group B
10.02 Las Vegas (USA) Uruguay 7-5 Portugal IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
10.02 Las Vegas (USA) Australia 38-7 Kenya IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
10.02 Las Vegas (USA) Argentina 21-12 Spain IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
10.02 Las Vegas (USA) France 40-7 England IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
10.02 Las Vegas USA 19-24 Canada
After extra time
IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
10.02 Las Vegas (USA) Scotland 35-14 Wales IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
10.02 Las Vegas (USA) New Zealand 19-14 Fiji
After extra time
IRB Sevens Semi-Final
10.02 Las Vegas (USA) South Africa 12-7 Samoa
After extra time
IRB Sevens Semi-Final
10.02 Las Vegas (USA) Australia 41-0 Uruguay IRB Sevens 13th Place Match
10.02 Las Vegas (USA) France 17-12 Argentina IRB Sevens 9th Place Match
10.02 Las Vegas (USA) Canada 22-5 Scotland IRB Sevens 5th Place Match
10.02 Las Vegas (USA) Samoa 36-31 Fiji
After extra time
IRB Sevens 3rd Place Match
10.02 Las Vegas (USA) South Africa 40-21 New Zealand IRB Sevens Final
09.02 Las Vegas (USA) Fiji 21-14 Portugal IRB Sevens Pool A
09.02 Las Vegas (USA) Canada 36-0 Uruguay IRB Sevens Pool B
09.02 Las Vegas (USA) Wales 17-14 France IRB Sevens Pool C
09.02 Las Vegas (USA) Samoa 28-7 Australia IRB Sevens Pool D
09.02 Las Vegas (USA) Scotland 14-0 England IRB Sevens Pool A
09.02 Las Vegas (USA) South Africa 15-5 Kenya IRB Sevens Pool B
09.02 Las Vegas (USA) New Zealand 17-5 Argentina IRB Sevens Pool C
09.02 Las Vegas USA 22-7 Spain IRB Sevens Pool D
09.02 Las Vegas (USA) Spain 12-0 Portugal IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
09.02 Las Vegas (USA) Argentina 24-0 Uruguay IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
09.02 Las Vegas (USA) England 26-21 Australia IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
09.02 Las Vegas (USA) France 21-17 Kenya IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
09.02 Las Vegas USA 19-21 Fiji IRB Sevens Quarter-Final
09.02 Las Vegas (USA) New Zealand 17-0 Canada IRB Sevens Quarter-Final
09.02 Las Vegas (USA) Samoa 12-5 Scotland IRB Sevens Quarter-Final
09.02 Las Vegas (USA) South Africa 26-0 Wales IRB Sevens Quarter-Final
08.02 Las Vegas (USA) Fiji 26-17 England IRB Sevens Pool A
08.02 Las Vegas (USA) Scotland 12-10 Portugal IRB Sevens Pool A
08.02 Las Vegas (USA) Canada 19-12 Kenya IRB Sevens Pool B
08.02 Las Vegas (USA) South Africa 45-0 Uruguay IRB Sevens Pool B
08.02 Las Vegas (USA) New Zealand 21-0 France IRB Sevens Pool C
08.02 Las Vegas (USA) Wales 17-7 Argentina IRB Sevens Pool C
08.02 Las Vegas (USA) Samoa 19-12 Spain IRB Sevens Pool D
08.02 Las Vegas USA 7-26 Australia IRB Sevens Pool D
08.02 Las Vegas (USA) Portugal 21-5 England IRB Sevens Pool A
08.02 Las Vegas (USA) Fiji 14-12 Scotland IRB Sevens Pool A
08.02 Las Vegas (USA) Kenya 12-7 Uruguay IRB Sevens Pool B
08.02 Las Vegas (USA) South Africa 17-5 Canada IRB Sevens Pool B
08.02 Las Vegas (USA) New Zealand 40-5 Wales IRB Sevens Pool C
08.02 Las Vegas (USA) Argentina 14-12 France IRB Sevens Pool C
08.02 Las Vegas (USA) Spain 24-14 Australia IRB Sevens Pool D
08.02 Las Vegas USA 7-12 Samoa IRB Sevens Pool D
02.02 Wellington (New Zealand) Spain 26-19 Portugal IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
02.02 Wellington (New Zealand) Canada 28-5 Tonga IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
02.02 Wellington (New Zealand) Fiji 29-12 USA IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
02.02 Wellington (New Zealand) France 33-12 Wales IRB Sevens 9th-16th Place Quarter-Final
02.02 Wellington (New Zealand) England 31-7 Scotland IRB Sevens Quarter-Final
02.02 Wellington (New Zealand) Samoa 31-7 Argentina IRB Sevens Quarter-Final
02.02 Wellington New Zealand 24-5 Australia IRB Sevens Quarter-Final
02.02 Wellington (New Zealand) Kenya 21-20 South Africa IRB Sevens Quarter-Final
02.02 Wellington (New Zealand) Tonga 17-7 Portugal IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
02.02 Wellington (New Zealand) Wales 17-15 USA IRB Sevens 13th-16th Place Semi-Final
02.02 Wellington (New Zealand) Canada 31-7 Spain IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
02.02 Wellington (New Zealand) Fiji 19-17 France IRB Sevens 9th-12th Place Semi-Final
02.02 Wellington (New Zealand) Scotland 35-5 Argentina IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
02.02 Wellington (New Zealand) Australia 28-12 South Africa IRB Sevens 5th-8th Place Semi-Final
02.02 Wellington (New Zealand) England 21-19 Samoa IRB Sevens Semi-Final
02.02 Wellington New Zealand 14-19 Kenya
After extra time
IRB Sevens Semi-Final
02.02 Wellington (New Zealand) Wales 26-21 Tonga IRB Sevens 13th Place Match
02.02 Wellington (New Zealand) Canada 28-19 Fiji IRB Sevens 9th Place Match
02.02 Wellington (New Zealand) Australia 22-7 Scotland IRB Sevens 5th Place Match
02.02 Wellington New Zealand 17-7 Samoa IRB Sevens 3rd Place Match
02.02 Wellington (New Zealand) England 24-19 Kenya
After extra time
IRB Sevens Final
01.02 Wellington (New Zealand) Kenya 24-12 France IRB Sevens Pool B
01.02 Wellington (New Zealand) Argentina 27-12 Tonga IRB Sevens Pool B
01.02 Wellington (New Zealand) Samoa 19-10 South Africa IRB Sevens Pool C
01.02 Wellington (New Zealand) Wales 26-17 Canada IRB Sevens Pool C
01.02 Wellington (New Zealand) Australia 24-5 Portugal IRB Sevens Pool D
01.02 Wellington (New Zealand) Scotland 14-12 Fiji IRB Sevens Pool D
01.02 Wellington New Zealand 14-19 England IRB Sevens Pool A
01.02 Wellington (New Zealand) Spain 10-5 USA IRB Sevens Pool A
01.02 Wellington (New Zealand) France 33-7 Tonga IRB Sevens Pool B
01.02 Wellington (New Zealand) Kenya 12-0 Argentina IRB Sevens Pool B
01.02 Wellington (New Zealand) Canada 26-15 South Africa IRB Sevens Pool C
01.02 Wellington (New Zealand) Samoa 19-12 Wales IRB Sevens Pool C
01.02 Wellington (New Zealand) Scotland 19-17 Portugal IRB Sevens Pool D
01.02 Wellington (New Zealand) Australia 21-12 Fiji IRB Sevens Pool D
01.02 Wellington New Zealand 36-5 Spain IRB Sevens Pool A
01.02 Wellington (New Zealand) England 12-12 USA IRB Sevens Pool A
01.02 Wellington (New Zealand) Kenya 17-10 Tonga IRB Sevens Pool B
01.02 Wellington (New Zealand) Samoa 26-12 Canada IRB Sevens Pool C
01.02 Wellington (New Zealand) Argentina 17-14 France IRB Sevens Pool B
01.02 Wellington (New Zealand) Australia 29-5 Scotland IRB Sevens Pool D
01.02 Wellington (New Zealand) England 28-5 Spain IRB Sevens Pool A
01.02 Wellington (New Zealand) South Africa 21-0 Wales IRB Sevens Pool C
01.02 Wellington (New Zealand) Fiji 24-7 Portugal IRB Sevens Pool D
01.02 Wellington New Zealand 17-10 USA IRB Sevens Pool A