LAST UPDATE: Sunday, 15 September 2019, 12:04:36

FootballFIFA FutsalAMF FutsalBeach SoccerAustralian FootballAmerican FootballFlag Football
Beach Flag FootballRugby UnionRugby SevensRugby LeagueTouchIce HockeyBandy
Field HockeyIndoor HockeyFloorball
Roller HockeyInline HockeyIIHF Inline HockeySkater Hockey
Ball HockeyWBHF Ball HockeyShintyLacrosseBox LacrosseIntercrosseRingette
Water PoloBeach Water PoloCanoe PoloCycleballCricketIndoor CricketBaseball
SoftballPesäpalloUltimateBeach UltimateGutsVolleyballFistball
Basketball3x3 BasketballNetballKorfballBeach KorfballHandballBeach Handball
RollballTchoukballBeach TchoukballUnderwater HockeyUnderwater RugbyCurlingQuidditch
Sepak TakrawBeach Sepak TakrawKabaddiIndoor KabaddiBeach KabaddiPoloPolocrosse
HorseballFutnetRoller DerbyPétanqueIce StockSnow PoloUnderwater Ice Hockey
MEN'S RUGBY SEVENS - 2019 RESULTS

Results  MenWomen
Fixtures  MenWomen
Rankings  MenWomen

Men's Archive201820172016201520142013201220112010
Women's Archive201820172016201520142013201220112010

DATE VENUE MATCH COMPETITION STAGE
15.09 Huizhou China 36-0 United Arab Emirates Asian Sevens Pool D
15.09 Huizhou (China) Hong Kong 47-0 Philippines Asian Sevens Pool D
15.09 Huizhou (China) South Korea 12-7 Taiwan Asian Sevens Pool C
15.09 Huizhou (China) Japan 37-0 Sri Lanka Asian Sevens Pool C
15.09 Huizhou (China) Taiwan 24-19 United Arab Emirates Asian Sevens 5th-8th Place Semi-Final
15.09 Huizhou (China) South Korea 19-7 Philippines Asian Sevens 5th-8th Place Semi-Final
15.09 Huizhou (China) Hong Kong 55-0 Sri Lanka Asian Sevens Semi-Final
15.09 Huizhou China 14-7 Japan Asian Sevens Semi-Final
15.09 Huizhou (China) Philippines 26-5 United Arab Emirates Asian Sevens 7th Place Match
15.09 Huizhou (China) South Korea 17-0 Taiwan Asian Sevens 5th Place Match
15.09 Huizhou (China) Japan 40-0 Sri Lanka Asian Sevens 3rd Place Match
15.09 Huizhou China 7-14 Hong Kong Asian Sevens Final
14.09 Huizhou China 21-15 Philippines Asian Sevens Pool D
14.09 Huizhou (China) Hong Kong 22-7 United Arab Emirates Asian Sevens Pool D
14.09 Huizhou (China) Sri Lanka 28-5 South Korea Asian Sevens Pool C
14.09 Huizhou (China) Japan 41-0 Taiwan Asian Sevens Pool C
14.09 Huizhou (China) United Arab Emirates 21-17 Philippines Asian Sevens Pool D
14.09 Huizhou China 7-19 Hong Kong Asian Sevens Pool D
14.09 Huizhou (China) Sri Lanka 26-17 Taiwan Asian Sevens Pool C
14.09 Huizhou (China) Japan 38-0 South Korea Asian Sevens Pool C
08.09 Porto-Novo (Benin) Burkina Faso 26-0 Egypt African Regional Sevens North/West, Semi-Final
08.09 Porto-Novo Benin 0-19 Mali African Regional Sevens North/West, Semi-Final
08.09 Porto-Novo (Benin) Niger 15-0 Guinea African Regional Sevens North/West, 5th Place Match (Game 1)
08.09 Porto-Novo Benin 5-10 Egypt African Regional Sevens North/West, 3rd Place Match
08.09 Porto-Novo (Benin) Niger 17-7 Niger African Regional Sevens North/West, 5th Place Match (Game 2)
08.09 Porto-Novo (Benin) Burkina Faso 36-0 Mali African Regional Sevens North/West, Final
07.09 Porto-Novo (Benin) Burkina Faso 24-0 Guinea African Regional Sevens North/West, Pool A
07.09 Porto-Novo (Benin) Egypt 5-5 Mali African Regional Sevens North/West, Pool B
07.09 Porto-Novo Benin 26-5 Guinea African Regional Sevens North/West, Pool A
07.09 Porto-Novo (Benin) Egypt 15-5 Niger African Regional Sevens North/West, Pool B
07.09 Porto-Novo Benin 0-46 Burkina Faso African Regional Sevens North/West, Pool A
07.09 Porto-Novo (Benin) Mali 22-5 Niger African Regional Sevens North/West, Pool B
01.09 Incheon (South Korea) Philippines 42-7 Taiwan Asian Sevens Pool B
01.09 Incheon South Korea 12-29 Hong Kong Asian Sevens Pool B
01.09 Incheon (South Korea) Sri Lanka 21-17 United Arab Emirates Asian Sevens Pool A
01.09 Incheon (South Korea) Japan 24-12 China Asian Sevens Pool A
01.09 Incheon (South Korea) Philippines 21-19 United Arab Emirates Asian Sevens 5th-8th Place Semi-Final
01.09 Incheon (South Korea) Sri Lanka 42-0 Taiwan Asian Sevens 5th-8th Place Semi-Final
01.09 Incheon (South Korea) Hong Kong 21-7 China Asian Sevens Semi-Final
01.09 Incheon South Korea 5-43 Japan Asian Sevens Semi-Final
01.09 Incheon (South Korea) United Arab Emirates 31-5 Taiwan Asian Sevens 7th Place Match
01.09 Incheon (South Korea) Sri Lanka 21-14 Philippines Asian Sevens 5th Place Match
01.09 Incheon South Korea 19-24 China Asian Sevens 3rd Place Match
01.09 Incheon (South Korea) Japan 21-12 Hong Kong Asian Sevens Final
01.09 Mantšonyane Lesotho 24-19 Eswatini African Regional SevensSouth/Central
01.09 Mantšonyane Mozambique 27-14 Eswatini African Regional SevensSouth/Central
01.09 Mantšonyane Lesotho 29-5 Mozambique African Regional SevensSouth/Central
31.08 Incheon South Korea 33-19 Philippines Asian Sevens Pool B
31.08 Incheon (South Korea) Hong Kong 62-0 Taiwan Asian Sevens Pool B
31.08 Incheon (South Korea) China 17-14 Sri Lanka Asian Sevens Pool A
31.08 Incheon (South Korea) Japan 29-7 United Arab Emirates Asian Sevens Pool A
31.08 Incheon South Korea 50-7 Taiwan Asian Sevens Pool B
31.08 Incheon (South Korea) Hong Kong 20-5 Philippines Asian Sevens Pool B
31.08 Incheon (South Korea) China 24-14 United Arab Emirates Asian Sevens Pool A
31.08 Incheon (South Korea) Japan 43-5 Sri Lanka Asian Sevens Pool A
31.08 Mantšonyane Lesotho 21-5 Mozambique African Regional SevensSouth/Central
31.08 Mantšonyane Lesotho 31-0 Eswatini African Regional SevensSouth/Central
31.08 Mantšonyane Mozambique 17-12 Eswatini African Regional SevensSouth/Central
11.08 Jakarta (Indonesia) Uzbekistan 19-15 Bangladesh Asian Trophy 9th-11th Place Group
11.08 Jakarta Indonesia 26-7 Laos Asian Trophy 5th-8th Place Semi-Final
11.08 Jakarta (Indonesia) India 17-12 Afghanistan
After extra time
Asian Trophy 5th-8th Place Semi-Final
11.08 Jakarta (Indonesia) Malaysia 26-0 Mongolia Asian Trophy Semi-Final
11.08 Jakarta (Indonesia) Singapore 14-12 Thailand Asian Trophy Semi-Final
11.08 Jakarta (Indonesia) Uzbekistan 19-15 Brunei Asian Trophy 9th-11th Place Group
11.08 Jakarta (Indonesia) Afghanistan 15-7 Laos Asian Trophy 7th Place Match
11.08 Jakarta Indonesia 14-24 India Asian Trophy 5th Place Match
11.08 Jakarta (Indonesia) Thailand 24-14 Mongolia Asian Trophy 3rd Place Match
11.08 Jakarta (Indonesia) Bangladesh 35-0 Brunei Asian Trophy 9th-11th Place Group
11.08 Jakarta (Indonesia) Malaysia 17-14 Singapore Asian Trophy Final
10.08 Jakarta (Indonesia) Mongolia 19-0 Uzbekistan Asian Trophy Pool A
10.08 Jakarta (Indonesia) Afghanistan 21-10 Bangladesh Asian Trophy Pool B
10.08 Jakarta (Indonesia) India 33-7 Brunei Asian Trophy Pool C
10.08 Jakarta Indonesia 12-19 Mongolia Asian Trophy Pool A
10.08 Jakarta (Indonesia) Thailand 28-5 Afghanistan Asian Trophy Pool B
10.08 Jakarta (Indonesia) Singapore 27-12 India Asian Trophy Pool C
10.08 Jakarta (Indonesia) Malaysia 36-0 Laos Asian Trophy Pool D
10.08 Jakarta Indonesia 35-5 Uzbekistan Asian Trophy Pool A
10.08 Jakarta (Indonesia) Thailand 20-5 Bangladesh Asian Trophy Pool B
10.08 Jakarta (Indonesia) Singapore 50-0 Brunei Asian Trophy Pool C
10.08 Jakarta (Indonesia) Malaysia 56-0 Laos Asian Trophy Pool D
28.07 Lima (Peru) Jamaica 33-19 Guyana Pan American Games 5th-8th Place Semi-Final
28.07 Lima (Peru) Chile 24-5 Uruguay Pan American Games 5th-8th Place Semi-Final
28.07 Lima (Peru) Argentina 31-7 USA Pan American Games Semi-Final
28.07 Lima (Peru) Canada 35-5 Brazil Pan American Games Semi-Final
28.07 Lima (Peru) Uruguay 24-0 Guyana Pan American Games 7th Place Match
28.07 Lima (Peru) Chile 50-12 Jamaica Pan American Games 5th Place Match
28.07 Lima (Peru) USA 24-19 Brazil
After extra time
Pan American Games 3rd Place Match
28.07 Lima (Peru) Argentina 33-10 Canada Pan American Games Final
27.07 Lima (Peru) Brazil 59-0 Guyana Pan American Games Pool A
27.07 Lima (Peru) USA 20-7 Chile Pan American Games Pool A
27.07 Lima (Peru) Canada 31-0 Jamaica Pan American Games Pool B
27.07 Lima (Peru) Argentina 32-0 Uruguay Pan American Games Pool B
27.07 Lima (Peru) Chile 87-7 Guyana Pan American Games Pool A
27.07 Lima (Peru) Brazil 12-10 USA Pan American Games Pool A
27.07 Lima (Peru) Jamaica 14-10 Uruguay Pan American Games Pool B
27.07 Lima (Peru) Argentina 12-7 Canada Pan American Games Pool B
26.07 Lima (Peru) Brazil 14-14 Chile Pan American Games Pool A
26.07 Lima (Peru) USA 62-0 Guyana Pan American Games Pool A
26.07 Lima (Peru) Canada 31-0 Uruguay Pan American Games Pool B
26.07 Lima (Peru) Argentina 52-0 Jamaica Pan American Games Pool B
25.07 Côte-d'Or (Mauritius) Madagascar 33-12 Mayotte Indian Ocean Island Games Semi-Final
25.07 Côte-d'Or Mauritius 14-31 Réunion Indian Ocean Island Games Semi-Final
25.07 Côte-d'Or Mauritius 19-12 Mayotte Indian Ocean Island Games 3rd Place Match
25.07 Côte-d'Or (Mauritius) Madagascar 12-7 Réunion Indian Ocean Island Games Final
24.07 Côte-d'Or Mauritius 0-33 Madagascar Indian Ocean Island GamesGroup Stage
24.07 Côte-d'Or (Mauritius) Réunion 43-0 Mayotte Indian Ocean Island GamesGroup Stage
24.07 Côte-d'Or Mauritius 26-5 Mayotte Indian Ocean Island GamesGroup Stage
24.07 Côte-d'Or (Mauritius) Madagascar 21-15 Réunion Indian Ocean Island GamesGroup Stage
24.07 Côte-d'Or Mauritius 12-24 Réunion Indian Ocean Island GamesGroup Stage
24.07 Côte-d'Or (Mauritius) Madagascar 40-7 Mayotte Indian Ocean Island GamesGroup Stage
21.07 Łódź (Poland) Spain 21-12 Wales Grand Prix Series Quarter-Final
21.07 Łódź (Poland) Ireland 26-19 Portugal Grand Prix Series Quarter-Final
21.07 Łódź (Poland) Germany 26-19 France 'B' Grand Prix Series Quarter-Final
21.07 Łódź (Poland) Italy 12-7 Georgia Grand Prix Series Quarter-Final
21.07 Łódź Poland 17-26 England 'B' Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
21.07 Łódź (Poland) Russia 19-0 Romania Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
21.07 Łódź (Poland) Wales 17-14 Georgia Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
21.07 Łódź (Poland) France 'B' 31-10 Portugal Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
21.07 Łódź (Poland) Spain 12-7 Italy Grand Prix Series Semi-Final
21.07 Łódź (Poland) Germany 17-7 Ireland Grand Prix Series Semi-Final
21.07 Łódź Poland 26-12 Romania Grand Prix Series 11th Place Match
21.07 Łódź (Poland) Russia 21-12 England 'B' Grand Prix Series 9th Place Match
21.07 Łódź (Poland) Portugal 40-19 Georgia Grand Prix Series 7th Place Match
21.07 Łódź (Poland) France 'B' 29-19 Wales Grand Prix Series 5th Place Match
21.07 Łódź (Poland) Italy 21-12 Ireland Grand Prix Series 3rd Place Match
21.07 Łódź (Poland) Germany 28-14 Spain Grand Prix Series Final
20.07 Łódź (Poland) Spain 26-19 Portugal Grand Prix Series Pool A
20.07 Łódź (Poland) France 'B' 26-21 Romania Grand Prix Series Pool A
20.07 Łódź (Poland) Germany 19-17 Russia Grand Prix Series Pool C
20.07 Łódź (Poland) Georgia 21-12 England 'B' Grand Prix Series Pool C
20.07 Łódź (Poland) Italy 33-19 Wales Grand Prix Series Pool B
20.07 Łódź Poland 5-33 Ireland Grand Prix Series Pool B
20.07 Łódź (Poland) France 'B' 24-14 Portugal Grand Prix Series Pool A
20.07 Łódź (Poland) Spain 19-12 Romania Grand Prix Series Pool A
20.07 Łódź (Poland) England 'B' 24-17 Russia Grand Prix Series Pool C
20.07 Łódź (Poland) Germany 15-12 Georgia Grand Prix Series Pool C
20.07 Łódź (Poland) Ireland 43-0 Italy Grand Prix Series Pool B
20.07 Łódź Poland 14-36 Wales Grand Prix Series Pool B
20.07 Łódź (Poland) Spain 24-14 France 'B' Grand Prix Series Pool A
20.07 Łódź (Poland) Portugal 38-7 Romania Grand Prix Series Pool A
20.07 Łódź (Poland) Germany 28-12 England 'B' Grand Prix Series Pool C
20.07 Łódź (Poland) Georgia 22-17 Russia Grand Prix Series Pool C
20.07 Łódź (Poland) Ireland 26-19 Wales Grand Prix Series Pool B
20.07 Łódź Poland 7-33 Italy Grand Prix Series Pool B
14.07 Colomiers France 28-0 Georgia Olympic Games Qualifier Europe, Quarter-Final
14.07 Colomiers (France) Portugal 14-5 Spain Olympic Games Qualifier Europe, Quarter-Final
14.07 Colomiers (France) England 35-0 Italy Olympic Games Qualifier Europe, Quarter-Final
14.07 Colomiers (France) Ireland 21-0 Germany Olympic Games Qualifier Europe, Quarter-Final
14.07 Colomiers (France) Russia 31-5 Hungary Olympic Games Qualifier Europe, 9th-12th Place Semi-Final
14.07 Colomiers (France) Lithuania 14-0 Ukraine Olympic Games Qualifier Europe, 9th-12th Place Semi-Final
14.07 Colomiers (France) Germany 19-0 Georgia Olympic Games Qualifier Europe, 5th-8th Place Semi-Final
14.07 Colomiers (France) Spain 47-7 Italy Olympic Games Qualifier Europe, 5th-8th Place Semi-Final
14.07 Colomiers France 19-12 Ireland Olympic Games Qualifier Europe, Semi-Final
14.07 Colomiers (France) England 29-12 Portugal Olympic Games Qualifier Europe, Semi-Final
14.07 Colomiers (France) Ukraine 29-12 Hungary Olympic Games Qualifier Europe, 11th Place Match
14.07 Colomiers (France) Russia 29-24 Lithuania
After extra time
Olympic Games Qualifier Europe, 9th Place Match
14.07 Colomiers (France) Italy 21-19 Georgia Olympic Games Qualifier Europe, 7th Place Match
14.07 Colomiers (France) Spain 21-19 Germany Olympic Games Qualifier Europe, 5th Place Match
14.07 Colomiers (France) Ireland 26-12 Portugal Olympic Games Qualifier Europe, 3rd Place Match
14.07 Colomiers France 7-31 England Olympic Games Qualifier Europe, Final
13.07 Colomiers (France) England 40-0 Lithuania Olympic Games QualifierEurope, Pool C
13.07 Colomiers (France) Germany 33-7 Georgia Olympic Games QualifierEurope, Pool C
13.07 Colomiers (France) Ireland 41-0 Ukraine Olympic Games QualifierEurope, Pool B
13.07 Colomiers (France) Spain 47-0 Russia Olympic Games QualifierEurope, Pool B
13.07 Colomiers (France) Italy 19-12 Portugal Olympic Games QualifierEurope, Pool A
13.07 Colomiers France 42-0 Hungary Olympic Games QualifierEurope, Pool A
13.07 Colomiers (France) England 24-7 Georgia Olympic Games QualifierEurope, Pool C
13.07 Colomiers (France) Germany 24-19 Lithuania Olympic Games QualifierEurope, Pool C
13.07 Colomiers (France) Ireland 52-14 Russia Olympic Games QualifierEurope, Pool B
13.07 Colomiers (France) Spain 40-5 Ukraine Olympic Games QualifierEurope, Pool B
13.07 Colomiers (France) Portugal 47-0 Hungary Olympic Games QualifierEurope, Pool A
13.07 Colomiers France 34-10 Italy Olympic Games QualifierEurope, Pool A
13.07 Colomiers (France) Georgia 38-0 Lithuania Olympic Games QualifierEurope, Pool C
13.07 Colomiers (France) England 33-7 Germany Olympic Games QualifierEurope, Pool C
13.07 Colomiers (France) Russia 40-7 Ukraine Olympic Games QualifierEurope, Pool B
13.07 Colomiers (France) Ireland 17-17 Spain Olympic Games QualifierEurope, Pool B
13.07 Colomiers (France) Italy 34-0 Hungary Olympic Games QualifierEurope, Pool A
13.07 Colomiers France 10-5 Portugal Olympic Games QualifierEurope, Pool A
13.07 Apia (Samoa) Cook Islands 26-7 Wallis & Futuna Pacific GamesPool A
13.07 Apia (Samoa) Nauru 21-17 New Caledonia Pacific GamesPool A
13.07 Apia (Samoa) Tonga 45-0 American Samoa Pacific GamesPool B
13.07 Apia (Samoa) Solomon Islands 35-0 Tuvalu Pacific GamesPool B
13.07 Apia (Samoa) Fiji 50-0 Nauru Pacific GamesPool A
13.07 Apia (Samoa) Cook Islands 14-7 New Caledonia Pacific GamesPool A
13.07 Apia Samoa 83-0 Tuvalu Pacific GamesPool B
13.07 Apia (Samoa) Tonga 45-5 Solomon Islands Pacific GamesPool B
13.07 Apia (Samoa) Wallis & Futuna 22-5 Tuvalu Pacific Games9th Place Match
13.07 Apia (Samoa) American Samoa 24-19 New Caledonia Pacific Games7th Place Match
13.07 Apia (Samoa) Solomon Islands 27-12 Nauru Pacific Games5th Place Match
13.07 Apia (Samoa) Tonga 19-10 Cook Islands Pacific Games3rd Place Match
13.07 Apia Samoa 5-7 Fiji Pacific GamesFinal
12.07 Apia (Samoa) Cook Islands 24-5 Nauru Pacific Games Pool A
12.07 Apia (Samoa) Fiji 51-0 Wallis & Futuna Pacific Games Pool A
12.07 Apia (Samoa) Tonga 42-0 Tuvalu Pacific Games Pool B
12.07 Apia Samoa 19-0 American Samoa Pacific Games Pool B
12.07 Apia (Samoa) Fiji 47-0 New Caledonia Pacific Games Pool A
12.07 Apia (Samoa) Nauru 26-12 Wallis & Futuna Pacific Games Pool A
12.07 Apia Samoa 36-5 Solomon Islands Pacific Games Pool B
12.07 Apia (Samoa) American Samoa 21-5 Tuvalu Pacific Games Pool B
12.07 Apia (Samoa) New Caledonia 21-15 Wallis & Futuna Pacific Games Pool A
12.07 Apia (Samoa) Fiji 21-0 Cook Islands Pacific Games Pool A
12.07 Apia (Samoa) Solomon Islands 29-0 American Samoa Pacific Games Pool B
12.07 Apia Samoa 12-12 Tonga Pacific Games Pool B
07.07 George Town (Cayman Islands) Canada 47-5 Guyana Americas North 7s Quarter-Final
07.07 George Town (Cayman Islands) Bermuda 7-5 Trinidad & Tobago Americas North 7s Quarter-Final
07.07 George Town Cayman Islands 5-12 Mexico Americas North 7s Quarter-Final
07.07 George Town (Cayman Islands) Jamaica 24-10 Barbados Americas North 7s Quarter-Final
07.07 George Town (Cayman Islands) Guyana 17-12 Trinidad & Tobago Americas North 7s 5th-8th Place Semi-Final
07.07 George Town Cayman Islands 19-14 Barbados Americas North 7s 5th-8th Place Semi-Final
07.07 George Town (Cayman Islands) Canada 55-0 Bermuda Americas North 7s Semi-Final
07.07 George Town (Cayman Islands) Jamaica 24-7 Mexico Americas North 7s Semi-Final
07.07 George Town (Cayman Islands) Trinidad & Tobago 29-10 Barbados Americas North 7s 7th Place Match
07.07 George Town Cayman Islands 21-10 Guyana Americas North 7s 5th Place Match
07.07 George Town (Cayman Islands) Mexico 50-0 Bermuda Americas North 7s 3rd Place Match
07.07 George Town (Cayman Islands) Canada 40-5 Jamaica Americas North 7s Final
06.07 George Town (Cayman Islands) Canada 47-0 Barbados Americas North 7s Pool A
06.07 George Town (Cayman Islands) Mexico 31-0 Bermuda Americas North 7s Pool A
06.07 George Town Cayman Islands 0-47 Jamaica Americas North 7s Pool B
06.07 George Town (Cayman Islands) Trinidad & Tobago 19-7 Guyana Americas North 7s Pool B
06.07 George Town (Cayman Islands) Canada 49-5 Mexico Americas North 7sPool A
06.07 George Town (Cayman Islands) Bermuda 17-15 Barbados Americas North 7sPool A
06.07 George Town (Cayman Islands) Jamaica 24-5 Trinidad & Tobago Americas North 7sPool B
06.07 George Town Cayman Islands 14-12 Guyana Americas North 7sPool B
06.07 George Town (Cayman Islands) Canada 55-0 Bermuda Americas North 7s Pool A
06.07 George Town (Cayman Islands) Mexico 24-12 Barbados Americas North 7s Pool A
06.07 George Town (Cayman Islands) Jamaica 42-7 Guyana Americas North 7s Pool B
06.07 George Town Cayman Islands 10-19 Trinidad & Tobago Americas North 7s Pool B
30.06Santiago (Chile) Paraguay 31-5 Guatemala Olympic Games Qualifier South America, Pool A
30.06Santiago (Chile) Argentina 43-0 Colombia Olympic Games Qualifier South America, Pool A
30.06Santiago (Chile) Brazil 60-0 Costa Rica Olympic Games Qualifier South America, Pool B
30.06Santiago Chile 42-5 Uruguay Olympic Games Qualifier South America, Pool B
30.06Santiago (Chile) Peru 40-12 Guatemala Olympic Games Qualifier South America, Pool A
30.06 Santiago (Chile) Costa Rica 24-19 Venezuela Olympic Games Qualifier South America, Pool B
30.06 Santiago Chile 0-35 Argentina Olympic Games Qualifier South America, Semi-Final
30.06 Santiago (Chile) Brazil 14-12 Paraguay Olympic Games Qualifier South America, Semi-Final
30.06 Santiago (Chile) Venezuela 24-12 Guatemala Olympic Games Qualifier South America, 9th Place Match
30.06 Santiago (Chile) Peru 41-7 Costa Rica Olympic Games Qualifier South America, 7th Place Match
30.06 Santiago (Chile) Colombia 22-5 Uruguay Olympic Games Qualifier South America, 5th Place Match
30.06 Santiago Chile 43-0 Paraguay Olympic Games Qualifier South America, 3rd Place Match
30.06 Santiago (Chile) Argentina 26-0 Brazil Olympic Games Qualifier South America, Final
29.06 Santiago (Chile) Colombia 41-0 Peru Olympic Games Qualifier South America, Pool A
29.06 Santiago (Chile) Argentina 46-0 Guatemala Olympic Games Qualifier South America, Pool A
29.06 Santiago (Chile) Uruguay 36-0 Venezuela Olympic Games Qualifier South America, Pool B
29.06 Santiago Chile 51-0 Costa Rica Olympic Games Qualifier South America, Pool B
29.06 Santiago (Chile) Paraguay 14-10 Colombia Olympic Games Qualifier South America, Pool A
29.06 Santiago (Chile) Argentina 53-0 Peru Olympic Games Qualifier South America, Pool A
29.06 Santiago (Chile) Brazil 19-15 Uruguay Olympic Games Qualifier South America, Pool B
29.06 Santiago Chile 53-0 Venezuela Olympic Games Qualifier South America, Pool B
29.06 Santiago (Chile) Colombia 29-12 Guatemala Olympic Games Qualifier South America, Pool A
29.06 Santiago (Chile) Argentina 42-5 Paraguay Olympic Games Qualifier South America, Pool A
29.06 Santiago Chile 0-14 Brazil Olympic Games Qualifier South America, Pool B
29.06 Santiago (Chile) Uruguay 50-0 Costa Rica Olympic Games Qualifier South America, Pool B
29.06 Santiago (Chile) Paraguay 24-7 Peru Olympic Games Qualifier South America, Pool A
29.06 Santiago (Chile) Brazil 55-7 Venezuela Olympic Games Qualifier South America, Pool B
23.06 Moscow (Russia) France 53-0 Italy Grand Prix Series Quarter-Final
23.06 Moscow (Russia) Germany 45-0 Portugal Grand Prix Series Quarter-Final
23.06 Moscow (Russia) Ireland 17-12 Spain Grand Prix Series Quarter-Final
23.06 Moscow (Russia) England 45-14 Wales Grand Prix Series Quarter-Final
23.06 Moscow Russia 34-17 Poland Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
23.06 Moscow (Russia) Georgia 19-14 Romania Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
23.06 Moscow (Russia) Wales 29-14 Italy Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
23.06 Moscow (Russia) Spain 14-10 Portugal Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
23.06 Moscow (Russia) France 24-19 England Grand Prix Series Semi-Final
23.06 Moscow (Russia) Ireland 17-10 Germany Grand Prix Series Semi-Final
23.06 Moscow (Russia) Poland 21-19 Romania Grand Prix Series 11th Place Match
23.06 Moscow Russia 14-0 Georgia Grand Prix Series 9th Place Match
23.06 Moscow (Russia) Portugal 22-17 Italy
After extra time
Grand Prix Series 7th Place Match
23.06 Moscow (Russia) Wales 26-5 Spain Grand Prix Series 5th Place Match
23.06 Moscow (Russia) England 24-14 Germany Grand Prix Series 3rd Place Match
23.06 Moscow (Russia) France 31-26 England Grand Prix Series Final
23.06 Zenica (Bosnia & Herzegovina) Belgium 38-5 Denmark Rugby Europe Trophy Quarter-Final
23.06 Zenica (Bosnia & Herzegovina) Ukraine 26-10 Croatia Rugby Europe Trophy Quarter-Final
23.06 Zenica (Bosnia & Herzegovina) Czechia 26-22 Sweden Rugby Europe Trophy Quarter-Final
23.06 Zenica (Bosnia & Herzegovina) Lithuania 36-7 Luxembourg Rugby Europe Trophy Quarter-Final
23.06 Zenica (Bosnia & Herzegovina) Israel 43-0 Bulgaria Rugby Europe Trophy 9th-12th Place Semi-Final
23.06 Zenica Bosnia & Herzegovina 7-22 Latvia Rugby Europe Trophy 9th-12th Place Semi-Final
23.06 Zenica (Bosnia & Herzegovina) Luxembourg 21-10 Denmark Rugby Europe Trophy 5th-8th Place Semi-Final
23.06 Zenica (Bosnia & Herzegovina) Croatia 14-10 Sweden Rugby Europe Trophy 5th-8th Place Semi-Final
23.06 Zenica (Bosnia & Herzegovina) Lithuania 21-15 Belgium Rugby Europe Trophy Semi-Final
23.06 Zenica (Bosnia & Herzegovina) Ukraine 31-5 Czechia Rugby Europe Trophy Semi-Final
23.06 Zenica Bosnia & Herzegovina 19-17 Bulgaria Rugby Europe Trophy 11th Place Match
23.06 Zenica (Bosnia & Herzegovina) Israel 12-5 Latvia Rugby Europe Trophy 9th Place Match
23.06 Zenica (Bosnia & Herzegovina) Sweden 31-5 Denmark Rugby Europe Trophy 7th Place Match
23.06 Zenica (Bosnia & Herzegovina) Croatia 31-0 Luxembourg Rugby Europe Trophy 5th Place Match
23.06 Zenica (Bosnia & Herzegovina) Belgium 28-26 Czechia Rugby Europe Trophy 3rd Place Match
23.06 Zenica (Bosnia & Herzegovina) Lithuania 24-19 Ukraine Rugby Europe Trophy Final
22.06Moscow (Russia) Ireland 29-0 Romania Grand Prix Series Pool A
22.06Moscow (Russia) France 33-7 Italy Grand Prix Series Pool A
22.06Moscow (Russia) Germany 45-14 Poland Grand Prix Series Pool B
22.06Moscow (Russia) Portugal 28-24 Wales Grand Prix Series Pool B
22.06Moscow (Russia) Spain 21-5 England Grand Prix Series Pool C
22.06Moscow Russia 14-12 Georgia Grand Prix Series Pool C
22.06Moscow (Russia) Ireland 26-14 Italy Grand Prix Series Pool A
22.06Moscow (Russia) France 26-12 Romania Grand Prix Series Pool A
22.06Moscow (Russia) Wales 21-12 Germany Grand Prix Series Pool B
22.06Moscow (Russia) Portugal 38-10 Poland Grand Prix Series Pool B
22.06Moscow (Russia) England 59-5 Georgia Grand Prix Series Pool C
22.06Moscow Russia 0-34 Spain Grand Prix Series Pool C
22.06Moscow (Russia) France 38-14 Ireland Grand Prix Series Pool A
22.06Moscow (Russia) Italy 24-7 Romania Grand Prix Series Pool A
22.06Moscow (Russia) Portugal 12-10 Germany Grand Prix Series Pool B
22.06Moscow (Russia) Wales 48-0 Poland Grand Prix Series Pool B
22.06Moscow (Russia) Spain 24-17 Georgia Grand Prix Series Pool C
22.06 Moscow Russia 0-62 England Grand Prix Series Pool C
22.06 Zenica (Bosnia & Herzegovina) Lithuania 48-0 Bulgaria Rugby Europe Trophy Pool C
22.06 Zenica (Bosnia & Herzegovina) Czechia 26-17 Croatia Rugby Europe Trophy Pool C
22.06 Zenica (Bosnia & Herzegovina) Ukraine 19-0 Latvia Rugby Europe Trophy Pool B
22.06 Zenica (Bosnia & Herzegovina) Luxembourg 15-12 Israel Rugby Europe Trophy Pool B
22.06 Zenica (Bosnia & Herzegovina) Sweden 34-12 Denmark Rugby Europe Trophy Pool A
22.06 Zenica Bosnia & Herzegovina 7-29 Belgium Rugby Europe Trophy Pool A
22.06 Zenica (Bosnia & Herzegovina) Czechia 21-17 Lithuania Rugby Europe Trophy Pool C
22.06 Zenica (Bosnia & Herzegovina) Croatia 24-10 Bulgaria Rugby Europe Trophy Pool C
22.06 Zenica (Bosnia & Herzegovina) Ukraine 41-0 Luxembourg Rugby Europe Trophy Pool B
22.06 Zenica (Bosnia & Herzegovina) Israel 19-12 Latvia Rugby Europe Trophy Pool B
22.06 Zenica (Bosnia & Herzegovina) Belgium 35-7 Sweden Rugby Europe Trophy Pool A
22.06 Zenica Bosnia & Herzegovina 17-31 Denmark Rugby Europe Trophy Pool A
22.06 Zenica (Bosnia & Herzegovina) Lithuania 35-17 Croatia Rugby Europe Trophy Pool C
22.06 Zenica (Bosnia & Herzegovina) Czechia 44-0 Bulgaria Rugby Europe Trophy Pool C
22.06 Zenica (Bosnia & Herzegovina) Ukraine 31-7 Israel Rugby Europe Trophy Pool B
22.06 Zenica (Bosnia & Herzegovina) Latvia 17-17 Luxembourg Rugby Europe Trophy Pool B
22.06 Zenica (Bosnia & Herzegovina) Belgium 17-10 Denmark Rugby Europe Trophy Pool A
22.06 Zenica Bosnia & Herzegovina 0-24 Sweden Rugby Europe Trophy Pool A
16.06 Zagreb (Croatia) Ukraine 26-10 Sweden Rugby Europe Trophy Quarter-Final
16.06 Zagreb (Croatia) Belgium 43-0 Denmark Rugby Europe Trophy Quarter-Final
16.06 Zagreb (Croatia) Lithuania 33-12 Luxembourg Rugby Europe Trophy Quarter-Final
16.06 Zagreb Croatia 14-10 Israel Rugby Europe Trophy Quarter-Final
16.06 Zagreb (Croatia) Bulgaria 24-0 Bosnia & Herzegovina Rugby Europe Trophy 9th-12th Place Semi-Final
16.06 Zagreb (Croatia) Czechia 19-0 Latvia Rugby Europe Trophy 9th-12th Place Semi-Final
16.06 Zagreb (Croatia) Israel 17-0 Sweden Rugby Europe Trophy 5th-8th Place Semi-Final
16.06 Zagreb (Croatia) Denmark 7-5 Luxembourg Rugby Europe Trophy 5th-8th Place Semi-Final
16.06 Zagreb Croatia 0-54 Ukraine Rugby Europe Trophy Semi-Final
16.06 Zagreb (Croatia) Belgium 17-14 Lithuania Rugby Europe Trophy Semi-Final
16.06 Zagreb (Croatia) Latvia 15-10 Bosnia & Herzegovina Rugby Europe Trophy 11th Place Match
16.06 Zagreb (Croatia) Czechia 26-5 Bulgaria Rugby Europe Trophy 9th Place Match
16.06 Zagreb (Croatia) Sweden 22-7 Luxembourg Rugby Europe Trophy 7th Place Match
16.06 Zagreb (Croatia) Israel 17-5 Denmark Rugby Europe Trophy 5th Place Match
16.06 Zagreb Croatia 21-31 Lithuania Rugby Europe Trophy 3rd Place Match
16.06 Zagreb (Croatia) Belgium 26-7 Ukraine Rugby Europe Trophy Final
15.06 Zagreb (Croatia) Sweden 35-0 Bosnia & Herzegovina Rugby Europe Trophy Pool A
15.06 Zagreb (Croatia) Luxembourg 28-0 Latvia Rugby Europe Trophy Pool A
15.06 Zagreb (Croatia) Belgium 21-14 Czechia Rugby Europe Trophy Pool B
15.06 Zagreb (Croatia) Israel 22-14 Ukraine Rugby Europe Trophy Pool B
15.06 Zagreb (Croatia) Lithuania 43-5 Bulgaria Rugby Europe Trophy Pool C
15.06 Zagreb Croatia 12-12 Denmark Rugby Europe Trophy Pool C
15.06 Zagreb (Croatia) Sweden 19-5 Latvia Rugby Europe Trophy Pool A
15.06 Zagreb (Croatia) Luxembourg 19-14 Bosnia & Herzegovina Rugby Europe Trophy Pool A
15.06 Zagreb (Croatia) Belgium 21-19 Ukraine Rugby Europe Trophy Pool B
15.06 Zagreb (Croatia) Israel 12-7 Czechia Rugby Europe Trophy Pool B
15.06 Zagreb (Croatia) Denmark 33-7 Bulgaria Rugby Europe Trophy Pool C
15.06 Zagreb Croatia 12-22 Lithuania Rugby Europe Trophy Pool C
15.06 Zagreb (Croatia) Sweden 29-0 Luxembourg Rugby Europe Trophy Pool A
15.06 Zagreb (Croatia) Bosnia & Herzegovina 19-5 Latvia Rugby Europe Trophy Pool A
15.06 Zagreb (Croatia) Belgium 24-10 Israel Rugby Europe Trophy Pool B
15.06 Zagreb (Croatia) Ukraine 40-0 Czechia Rugby Europe Trophy Pool B
15.06 Zagreb (Croatia) Lithuania 39-0 Denmark Rugby Europe Trophy Pool C
15.06 Zagreb Croatia 38-7 Bulgaria Rugby Europe Trophy Pool C
09.06 Belgrade (Serbia) Austria 29-10 Andorra Rugby Europe Conference 9th-16th Place Quarter-Final
09.06 Belgrade (Serbia) Montenegro 19-5 Liechtenstein Rugby Europe Conference 9th-16th Place Quarter-Final
09.06 Belgrade Serbia 22-0 Slovakia Rugby Europe Conference 9th-16th Place Quarter-Final
09.06 Belgrade (Serbia) Cyprus 33-14 Slovenia Rugby Europe Conference 9th-16th Place Quarter-Final
09.06 Belgrade (Serbia) Hungary 24-0 Norway Rugby Europe Conference Quarter-Final
09.06 Belgrade (Serbia) Moldova 43-0 Finland Rugby Europe Conference Quarter-Final
09.06 Belgrade (Serbia) Turkey 14-12 Netherlands Rugby Europe Conference Quarter-Final
09.06 Belgrade (Serbia) Switzerland 31-14 Monaco Rugby Europe Conference Quarter-Final
09.06 Belgrade (Serbia) Andorra 28-5 Liechtenstein Rugby Europe Conference 13th-16th Place Semi-Final
09.06 Belgrade (Serbia) Slovakia 24-10 Slovenia Rugby Europe Conference 13th-16th Place Semi-Final
09.06 Belgrade (Serbia) Austria 40-19 Montenegro Rugby Europe Conference 9th-12th Place Semi-Final
09.06 Belgrade (Serbia) Serbia 7-19 Cyprus Rugby Europe Conference 9th-12th Place Semi-Final
09.06 Belgrade (Serbia) Finland 22-15 Norway Rugby Europe Conference 5th-8th Place Semi-Final
09.06 Belgrade (Serbia) Netherlands 28-14 Monaco Rugby Europe Conference 5th-8th Place Semi-Final
09.06 Belgrade (Serbia) Hungary 24-7 Moldova Rugby Europe Conference Semi-Final
09.06 Belgrade (Serbia) Turkey 19-14 Switzerland Rugby Europe Conference Semi-Final
09.06 Belgrade (Serbia) Liechtenstein 24-19 Slovenia Rugby Europe Conference 15th Place Match
09.06 Belgrade (Serbia) Andorra 17-0 Slovakia Rugby Europe Conference 13th Place Match
09.06 Belgrade Serbia 29-24 Montenegro
After extra time
Rugby Europe Conference 11th Place Match
09.06 Belgrade (Serbia) Cyprus 22-5 Austria Rugby Europe Conference 9th Place Match
09.06 Belgrade (Serbia) Norway 24-12 Monaco Rugby Europe Conference 7th Place Match
09.06 Belgrade (Serbia) Netherlands 38-7 Finland Rugby Europe Conference 5th Place Match
09.06 Belgrade (Serbia) Moldova 24-19 Switzerland
After extra time
Rugby Europe Conference 3rd Place Match
09.06 Belgrade (Serbia) Hungary 43-0 Turkey Rugby Europe Conference Final
08.06 Belgrade (Serbia) Hungary 17-5 Netherlands Rugby Europe Conference Pool A
08.06 Belgrade (Serbia) Austria 31-0 Slovakia Rugby Europe Conference Pool A
08.06 Belgrade (Serbia) Cyprus 24-12 Liechtenstein Rugby Europe Conference Pool B
08.06 Belgrade (Serbia) Monaco 19-10 Finland Rugby Europe Conference Pool B
08.06 Belgrade (Serbia) Moldova 43-0 Montenegro Rugby Europe Conference Pool C
08.06 Belgrade (Serbia) Switzerland 41-0 Slovenia Rugby Europe Conference Pool C
08.06 Belgrade Serbia 15-19 Norway Rugby Europe Conference Pool D
08.06 Belgrade (Serbia) Turkey 26-5 Andorra Rugby Europe Conference Pool D
08.06 Belgrade (Serbia) Netherlands 31-12 Austria Rugby Europe Conference Pool A
08.06 Belgrade (Serbia) Hungary 52-0 Slovakia Rugby Europe Conference Pool A
08.06 Belgrade (Serbia) Monaco 52-7 Liechtenstein Rugby Europe Conference Pool B
08.06 Belgrade (Serbia) Finland 15-14 Cyprus Rugby Europe Conference Pool B
08.06 Belgrade (Serbia) Montenegro 33-17 Slovenia Rugby Europe Conference Pool C
08.06 Belgrade (Serbia) Moldova 19-14 Switzerland Rugby Europe Conference Pool C
08.06 Belgrade (Serbia) Turkey 38-0 Norway Rugby Europe Conference Pool D
08.06 Belgrade Serbia 27-0 Andorra Rugby Europe Conference Pool D
08.06 Belgrade (Serbia) Netherlands 43-0 Slovakia Rugby Europe Conference Pool A
08.06 Belgrade (Serbia) Hungary 41-12 Austria Rugby Europe Conference Pool A
08.06 Belgrade (Serbia) Finland 39-17 Liechtenstein Rugby Europe Conference Pool B
08.06 Belgrade (Serbia) Cyprus 21-21 Monaco Rugby Europe Conference Pool B
08.06 Belgrade (Serbia) Switzerland 40-7 Montenegro Rugby Europe Conference Pool C
08.06 Belgrade (Serbia) Moldova 54-7 Slovenia Rugby Europe Conference Pool C
08.06 Belgrade (Serbia) Norway 26-0 Andorra Rugby Europe Conference Pool D
08.06 Belgrade Serbia 0-29 Turkey Rugby Europe Conference Pool D
02.06 Paris (France) Ireland 24-12 Scotland World Series 9th-16th Place Quarter-Final
02.06 Paris (France) Australia 54-0 Spain World Series 9th-16th Place Quarter-Final
02.06 Paris (France) England 52-7 Japan World Series 9th-16th Place Quarter-Final
02.06 Paris (France) Canada 31-12 Wales World Series 9th-16th Place Quarter-Final
02.06 Paris France 5-24 Fiji World Series Quarter-Final
02.06 Paris (France) USA 26-14 Kenya World Series Quarter-Final
02.06 Paris (France) New Zealand 21-12 Argentina World Series Quarter-Final
02.06 Paris (France) South Africa 40-7 Samoa World Series Quarter-Final
02.06 Paris (France) Scotland 47-14 Spain World Series 13th-16th Place Semi-Final
02.06 Paris (France) Japan 33-17 Wales World Series 13th-16th Place Semi-Final
02.06 Paris (France) Ireland 24-17 Australia World Series 9th-12th Place Semi-Final
02.06 Paris (France) Canada 41-28 England World Series 9th-12th Place Semi-Final
02.06 Paris France 26-21 Kenya
After extra time
World Series 5th-8th Place Semi-Final
02.06 Paris (France) Samoa 12-10 Argentina World Series 5th-8th Place Semi-Final
02.06 Paris (France) Fiji 33-14 USA World Series Semi-Final
02.06 Paris (France) New Zealand 33-7 South Africa World Series Semi-Final
02.06 Paris (France) Scotland 31-26 Japan
After extra time
World Series 13th Place Match
02.06 Paris (France) Canada 28-12 Ireland World Series 9th Place Match
02.06 Paris France 40-5 Samoa World Series 5th Place Match
02.06 Paris (France) South Africa 24-7 USA World Series 3rd Place Match
02.06 Paris (France) Fiji 35-24 New Zealand World Series Final
01.06 Paris (France) Samoa 21-19 Canada World Series Pool C
01.06 Paris (France) USA 31-7 Spain World Series Pool C
01.06 Paris (France) South Africa 22-7 Wales World Series Pool B
01.06 Paris (France) Australia 19-19 Kenya World Series Pool B
01.06 Paris (France) Argentina 22-7 Ireland World Series Pool A
01.06 Paris (France) Fiji 52-14 England World Series Pool A
01.06 Paris (France) New Zealand 14-12 Scotland World Series Pool D
01.06 Paris France 14-17 Japan World Series Pool D
01.06 Paris (France) Spain 24-19 Canada World Series Pool C
01.06 Paris (France) USA 33-14 Samoa World Series Pool C
01.06 Paris (France) South Africa 29-12 Kenya World Series Pool B
01.06 Paris (France) Wales 24-7 Australia World Series Pool B
01.06 Paris (France) Ireland 27-14 England World Series Pool A
01.06 Paris (France) Fiji 40-26 Argentina World Series Pool A
01.06 Paris (France) New Zealand 31-14 Japan World Series Pool D
01.06 Paris France 28-12 Scotland World Series Pool D
01.06 Paris (France) Samoa 31-12 Spain World Series Pool C
01.06 Paris (France) USA 26-12 Canada World Series Pool C
01.06 Paris (France) Kenya 26-21 Wales World Series Pool B
01.06 Paris (France) South Africa 19-17 Australia World Series Pool B
01.06 Paris (France) Argentina 31-19 England World Series Pool A
01.06 Paris (France) Fiji 40-5 Ireland World Series Pool A
01.06 Paris (France) Scotland 22-21 Japan World Series Pool D
01.06 Paris France 10-17 New Zealand World Series Pool D
26.05 London (England) Argentina 28-19 Spain World Series 9th-16th Place Quarter-Final
26.05 London England 19-24 Samoa
After extra time
World Series 9th-16th Place Quarter-Final
26.05 London (England) Wales 17-0 Japan World Series 9th-16th Place Quarter-Final
26.05 London (England) Scotland 29-21 Kenya World Series 9th-16th Place Quarter-Final
26.05 London (England) Australia 29-22 South Africa World Series Quarter-Final
26.05 London (England) France 19-14 New Zealand World Series Quarter-Final
26.05 London (England) USA 29-14 Canada World Series Quarter-Final
26.05 London (England) Fiji 33-24 Ireland World Series Quarter-Final
26.05 London England 40-21 Spain World Series 13th-16th Place Semi-Final
26.05 London (England) Japan 26-17 Kenya World Series 13th-16th Place Semi-Final
26.05 London (England) Samoa 14-5 Argentina World Series 9th-12th Place Semi-Final
26.05 London (England) Scotland 33-7 Wales World Series 9th-12th Place Semi-Final
26.05 London (England) New Zealand 21-17 South Africa World Series 5th-8th Place Semi-Final
26.05 London (England) Ireland 33-14 Canada World Series 5th-8th Place Semi-Final
26.05 London (England) Australia 31-24 France World Series Semi-Final
26.05 London (England) Fiji 17-10 USA World Series Semi-Final
26.05 London England 14-29 Japan World Series 13th Place Match
26.05 London (England) Samoa 26-17 Scotland World Series 9th Place Match
26.05 London (England) New Zealand 35-14 Ireland World Series 5th Place Match
26.05 London (England) USA 31-14 France World Series 3rd Place Match
26.05 London (England) Fiji 43-7 Australia World Series Final
25.05 London (England) Australia 28-10 Wales World Series Pool D
25.05 London (England) USA 29-5 Spain World Series Pool D
25.05 London (England) France 22-14 Samoa World Series Pool B
25.05 London (England) Fiji 24-17 Kenya World Series Pool B
25.05 London (England) Canada 14-12 Argentina World Series Pool A
25.05 London (England) South Africa 49-0 Japan World Series Pool A
25.05 London (England) New Zealand 21-7 Scotland World Series Pool C
25.05 London England 17-21 Ireland World Series Pool C
25.05 London (England) Australia 42-12 Spain World Series Pool D
25.05 London (England) USA 28-26 Wales World Series Pool D
25.05 London (England) Kenya 21-20 Samoa World Series Pool B
25.05 London (England) Fiji 31-10 France World Series Pool B
25.05 London (England) Argentina 36-7 Japan World Series Pool A
25.05 London (England) South Africa 45-14 Canada World Series Pool A
25.05 London (England) New Zealand 34-7 Ireland World Series Pool C
25.05 London England 24-21 Scotland World Series Pool C
25.05 London (England) Wales 21-17 Spain World Series Pool D
25.05 London (England) USA 19-17 Australia World Series Pool D
25.05 London (England) France 31-17 Kenya World Series Pool B
25.05 London (England) Fiji 26-17 Samoa World Series Pool B
25.05 London (England) Canada 31-12 Japan World Series Pool A
25.05 London (England) South Africa 40-21 Argentina World Series Pool A
25.05 London (England) Ireland 43-12 Scotland World Series Pool C
25.05 London England 17-12 New Zealand World Series Pool C
14.04 Singapore (Singapore) Scotland 38-10 Spain World Series 9th-16th Place Quarter-Final
14.04 Singapore (Singapore) Wales 19-17 Hong Kong World Series 9th-16th Place Quarter-Final
14.04 Singapore (Singapore) Canada 33-14 Japan World Series 9th-16th Place Quarter-Final
14.04 Singapore (Singapore) France 24-14 Kenya World Series 9th-16th Place Quarter-Final
14.04 Singapore (Singapore) South Africa 21-12 Samoa World Series Quarter-Final
14.04 Singapore (Singapore) USA 12-10 Argentina World Series Quarter-Final
14.04 Singapore (Singapore) Fiji 19-5 New Zealand World Series Quarter-Final
14.04 Singapore (Singapore) England 31-19 Australia World Series Quarter-Final
14.04 Singapore (Singapore) Spain 38-12 Hong Kong World Series 13th-16th Place Semi-Final
14.04 Singapore (Singapore) Kenya 31-24 Japan World Series 13th-16th Place Semi-Final
14.04 Singapore (Singapore) Scotland 33-12 Wales World Series 9th-12th Place Semi-Final
14.04 Singapore (Singapore) France 19-12 Canada World Series 9th-12th Place Semi-Final
14.04 Singapore (Singapore) Samoa 14-12 Argentina World Series 5th-8th Place Semi-Final
14.04 Singapore (Singapore) New Zealand 27-22 Australia
After extra time
World Series 5th-8th Place Semi-Final
14.04 Singapore (Singapore) South Africa 24-12 USA World Series Semi-Final
14.04 Singapore (Singapore) Fiji 26-12 England World Series Semi-Final
14.04 Singapore (Singapore) Kenya 21-5 Spain World Series 13th Place Match
14.04 Singapore (Singapore) France 22-19 Scotland World Series 9th Place Match
14.04 Singapore (Singapore) Samoa 19-17 New Zealand World Series 5th Place Match
14.04 Singapore (Singapore) England 28-7 USA World Series 3rd Place Match
14.04 Singapore (Singapore) South Africa 20-19 Fiji World Series Final
13.04 Singapore (Singapore) New Zealand 43-0 Japan World Series Pool D
13.04 Singapore (Singapore) Samoa 40-14 Spain World Series Pool D
13.04 Singapore (Singapore) England 36-7 Kenya World Series Pool C
13.04 Singapore (Singapore) USA 31-12 Wales World Series Pool C
13.04 Singapore (Singapore) Australia 22-17 Argentina World Series Pool B
13.04 Singapore (Singapore) France 26-7 Hong Kong World Series Pool B
13.04 Singapore (Singapore) South Africa 36-10 Scotland World Series Pool A
13.04 Singapore (Singapore) Fiji 50-12 Canada World Series Pool A
13.04 Singapore (Singapore) New Zealand 53-0 Spain World Series Pool D
13.04 Singapore (Singapore) Samoa 57-5 Japan World Series Pool D
13.04 Singapore (Singapore) Wales 12-0 England World Series Pool C
13.04 Singapore (Singapore) USA 17-14 Kenya World Series Pool C
13.04 Singapore (Singapore) Argentina 31-5 Hong Kong World Series Pool B
13.04 Singapore (Singapore) Australia 24-12 France World Series Pool B
13.04 Singapore (Singapore) South Africa 36-0 Canada World Series Pool A
13.04 Singapore (Singapore) Scotland 19-12 Fiji World Series Pool A
13.04 Singapore (Singapore) Japan 17-5 Spain World Series Pool D
13.04 Singapore (Singapore) New Zealand 26-22 Samoa World Series Pool D
13.04 Singapore (Singapore) Kenya 19-14 Wales World Series Pool C
13.04 Singapore (Singapore) USA 22-7 England World Series Pool C
13.04 Singapore (Singapore) Australia 47-0 Hong Kong World Series Pool B
13.04 Singapore (Singapore) Argentina 19-7 France World Series Pool B
13.04 Singapore (Singapore) Canada 33-10 Scotland World Series Pool A
13.04 Singapore (Singapore) South Africa 17-7 Fiji World Series Pool A
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Scotland 33-14 Spain World Series 9th-16th Place Quarter-Final
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Australia 26-21 Portugal World Series 9th-16th Place Quarter-Final
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Japan 38-7 Wales World Series 9th-16th Place Quarter-Final
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Kenya 19-0 Canada World Series 9th-16th Place Quarter-Final
07.04 Hong Kong (Hong Kong) USA 21-12 South Africa World Series Quarter-Final
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 29-24 Argentina World Series Quarter-Final
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Samoa 14-12 England World Series Quarter-Final
07.04 Hong Kong (Hong Kong) France 14-12 New Zealand World Series Quarter-Final
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Spain 24-7 Portugal World Series 13th-16th Place Semi-Final
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Wales 29-14 Canada World Series 13th-16th Place Semi-Final
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Scotland 19-17 Australia World Series 9th-12th Place Semi-Final
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Japan 21-12 Kenya World Series 9th-12th Place Semi-Final
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Argentina 19-17 South Africa World Series 5th-8th Place Semi-Final
07.04 Hong Kong (Hong Kong) New Zealand 17-10 England World Series 5th-8th Place Semi-Final
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 28-19 USA World Series Semi-Final
07.04 Hong Kong (Hong Kong) France 19-12 Samoa World Series Semi-Final
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Spain 19-14 Wales
After extra time
World Series 13th Place Match
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Scotland 26-24 Japan World Series 9th Place Match
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Argentina 21-14 New Zealand World Series 5th Place Match
07.04 Hong Kong (Hong Kong) USA 22-10 Samoa World Series 3rd Place Match
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 21-7 France World Series Final
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Ireland 19-10 Germany World Series Qualifier Semi-Final
07.04 Hong Kong Hong Kong 7-5 Chile World Series Qualifier Semi-Final
07.04 Hong Kong Hong Kong 7-28 Ireland World Series Qualifier Final
06.04 Hong Kong (Hong Kong) Samoa 31-21 Japan World Series Pool A
06.04 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 26-10 Scotland World Series Pool A
06.04 Hong Kong (Hong Kong) England 54-5 Spain World Series Pool D
06.04 Hong Kong (Hong Kong) Wales 21-19 USA World Series Pool D
06.04 Hong Kong (Hong Kong) New Zealand 36-0 Kenya World Series Pool C
06.04 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 31-12 Australia World Series Pool C
06.04 Hong Kong (Hong Kong) Argentina 26-21 Portugal World Series Pool B
06.04 Hong Kong (Hong Kong) France 24-12 Canada World Series Pool B
06.04 Hong Kong (Hong Kong) Scotland 33-19 Japan World Series Pool A
06.04 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 21-7 Samoa World Series Pool A
06.04 Hong Kong (Hong Kong) Spain 26-10 Wales World Series Pool D
06.04 Hong Kong (Hong Kong) England 28-22 USA World Series Pool D
06.04 Hong Kong (Hong Kong) Australia 28-12 Kenya World Series Pool C
06.04 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 24-5 New Zealand World Series Pool C
06.04 Hong Kong (Hong Kong) Canada 19-12 Portugal World Series Pool B
06.04 Hong Kong (Hong Kong) France 26-14 Argentina World Series Pool B
06.04 Hong Kong (Hong Kong) Uganda 29-24 Cook Islands World Series Qualifier Pool G
06.04 Hong Kong (Hong Kong) Germany 19-7 Chile World Series Qualifier Pool G
06.04 Hong Kong (Hong Kong) Uruguay 38-12 Jamaica World Series Qualifier Pool F
06.04 Hong Kong (Hong Kong) Ireland 33-7 Russia World Series Qualifier Pool F
06.04 Hong Kong (Hong Kong) Philippines 24-12 Zimbabwe World Series Qualifier Pool E
06.04 Hong Kong Hong Kong 19-12 Tonga World Series Qualifier Pool E
06.04 Hong Kong (Hong Kong) Germany 12-7 Uruguay World Series Qualifier Quarter-Final
06.04 Hong Kong (Hong Kong) Ireland 47-0 Russia World Series Qualifier Quarter-Final
06.04 Hong Kong (Hong Kong) Chile 15-12 Tonga World Series Qualifier Quarter-Final
06.04 Hong Kong Hong Kong 17-7 Philippines World Series Qualifier Quarter-Final
05.04 Hong Kong (Hong Kong) Samoa 17-7 Scotland World Series Pool A
05.04 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 22-7 Japan World Series Pool A
05.04 Hong Kong (Hong Kong) England 36-19 Wales World Series Pool D
05.04 Hong Kong (Hong Kong) USA 36-7 Spain World Series Pool D
05.04 Hong Kong (Hong Kong) New Zealand 40-19 Australia World Series Pool C
05.04 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 22-5 Kenya World Series Pool C
05.04 Hong Kong (Hong Kong) Argentina 19-14 Canada World Series Pool B
05.04 Hong Kong (Hong Kong) France 40-7 Portugal World Series Pool B
05.04 Hong Kong (Hong Kong) Germany 19-12 Uganda World Series Qualifier Pool G
05.04 Hong Kong (Hong Kong) Chile 31-5 Cook Islands World Series Qualifier Pool G
05.04 Hong Kong (Hong Kong) Russia 26-0 Uruguay World Series Qualifier Pool F
05.04 Hong Kong (Hong Kong) Ireland 26-0 Jamaica World Series Qualifier Pool F
05.04 Hong Kong (Hong Kong) Tonga 29-12 Zimbabwe World Series Qualifier Pool E
05.04 Hong Kong Hong Kong 33-17 Philippines World Series Qualifier Pool E
05.04 Hong Kong (Hong Kong) Germany 10-7 Cook Islands World Series Qualifier Pool G
05.04 Hong Kong (Hong Kong) Chile 33-7 Uganda World Series Qualifier Pool G
05.04 Hong Kong (Hong Kong) Russia 26-10 Jamaica World Series Qualifier Pool F
05.04 Hong Kong (Hong Kong) Ireland 26-26 Uruguay World Series Qualifier Pool F
05.04 Hong Kong (Hong Kong) Tonga 33-17 Philippines World Series Qualifier Pool E
05.04 Hong Kong Hong Kong 14-7 Zimbabwe World Series Qualifier Pool E
10.03 Vancouver (Canada) Wales 35-0 Japan World Series 9th-16th Place Quarter-Final
10.03 Vancouver (Canada) Australia 47-7 Kenya World Series 9th-16th Place Quarter-Final
10.03 Vancouver (Canada) Scotland 25-5 Chile World Series 9th-16th Place Quarter-Final
10.03 Vancouver Canada 33-7 Spain World Series 9th-16th Place Quarter-Final
10.03 Vancouver (Canada) South Africa 33-12 Argentina World Series Quarter-Final
10.03 Vancouver (Canada) Fiji 22-21 New Zealand World Series Quarter-Final
10.03 Vancouver (Canada) USA 21-19 England World Series Quarter-Final
10.03 Vancouver (Canada) France 35-12 Samoa World Series Quarter-Final
10.03 Vancouver (Canada) Japan 22-14 Kenya World Series 13th-16th Place Semi-Final
10.03 Vancouver (Canada) Spain 28-12 Chile World Series 13th-16th Place Semi-Final
10.03 Vancouver (Canada) Australia 33-22 Wales World Series 9th-12th Place Semi-Final
10.03 Vancouver Canada 19-14 Scotland World Series 9th-12th Place Semi-Final
10.03 Vancouver (Canada) New Zealand 26-21 Argentina World Series 5th-8th Place Semi-Final
10.03 Vancouver (Canada) England 33-14 Samoa World Series 5th-8th Place Semi-Final
10.03 Vancouver (Canada) South Africa 31-12 Fiji World Series Semi-Final
10.03 Vancouver (Canada) France 33-5 USA World Series Semi-Final
10.03 Vancouver (Canada) Spain 15-10 Japan World Series 13th Place Match
10.03 Vancouver Canada 21-35 Australia World Series 9th Place Match
10.03 Vancouver (Canada) New Zealand 26-19 England World Series 5th Place Match
10.03 Vancouver (Canada) Fiji 24-14 USA World Series 3rd Place Match
10.03 Vancouver (Canada) South Africa 21-12 France World Series Final
09.03 Vancouver (Canada) England 21-7 Scotland World Series Pool D
09.03 Vancouver (Canada) Argentina 24-7 Japan World Series Pool D
09.03 Vancouver (Canada) Australia 17-14 Spain World Series Pool C
09.03 Vancouver (Canada) New Zealand 45-7 France World Series Pool C
09.03 Vancouver (Canada) Fiji 36-12 Kenya World Series Pool B
09.03 Vancouver Canada 7-38 Samoa World Series Pool B
09.03 Vancouver (Canada) South Africa 43-0 Chile World Series Pool A
09.03 Vancouver (Canada) USA 40-14 Wales World Series Pool A
09.03 Vancouver (Canada) England 19-7 Japan World Series Pool D
09.03 Vancouver (Canada) Argentina 31-14 Scotland World Series Pool D
09.03 Vancouver (Canada) France 21-17 Australia World Series Pool C
09.03 Vancouver (Canada) Spain 26-24 New Zealand World Series Pool C
09.03 Vancouver Canada 26-19 Fiji World Series Pool B
09.03 Vancouver (Canada) Samoa 35-12 Kenya World Series Pool B
09.03 Vancouver (Canada) South Africa 19-10 Wales World Series Pool A
09.03 Vancouver (Canada) USA 33-19 Chile World Series Pool A
09.03 Vancouver (Canada) Scotland 29-7 Japan World Series Pool D
09.03 Vancouver (Canada) England 33-14 Argentina World Series Pool D
09.03 Vancouver (Canada) France 26-10 Spain World Series Pool C
09.03 Vancouver (Canada) New Zealand 36-12 Australia World Series Pool C
09.03 Vancouver Canada 36-21 Kenya World Series Pool B
09.03 Vancouver (Canada) Fiji 31-19 Samoa World Series Pool B
09.03 Vancouver (Canada) Wales 19-12 Chile World Series Pool A
09.03 Vancouver (Canada) South Africa 19-7 USA World Series Pool A
03.03 Whitney (USA) Wales 31-14 Japan World Series 13th-16th Place Semi-Final
03.03 Whitney (USA) Canada 28-12 France World Series 13th-16th Place Semi-Final
03.03 Whitney (USA) Spain 24-7 Kenya World Series 9th-12th Place Semi-Final
03.03 Whitney (USA) Scotland 17-5 Chile World Series 9th-12th Place Semi-Final
03.03 Whitney (USA) Fiji 14-12 South Africa World Series 5th-8th Place Semi-Final
03.03 Whitney (USA) England 33-14 Australia World Series 5th-8th Place Semi-Final
03.03 Whitney USA 24-19 New Zealand World Series Semi-Final
03.03 Whitney (USA) Samoa 33-19 Argentina World Series Semi-Final
03.03 Whitney (USA) Canada 21-12 Wales World Series 13th Place Match
03.03 Whitney (USA) Scotland 15-14 Spain World Series 9th Place Match
03.03 Whitney (USA) England 19-15 Fiji World Series 5th Place Match
03.03 Whitney (USA) New Zealand 26-19 Argentina World Series 3rd Place Match
03.03 Whitney USA 27-0 Samoa World Series Final
02.03 Whitney (USA) Scotland 19-14 Wales World Series Pool D
02.03 Whitney (USA) Australia 26-15 Fiji World Series Pool D
02.03 Whitney (USA) Samoa 26-19 Canada World Series Pool A
02.03 Whitney (USA) New Zealand 19-7 Spain World Series Pool A
02.03 Whitney (USA) Kenya 24-19 Argentina World Series Pool B
02.03 Whitney USA 19-10 France World Series Pool B
02.03 Whitney (USA) Japan 19-7 Chile World Series Pool C
02.03 Whitney (USA) South Africa 29-12 England World Series Pool C
02.03 Whitney (USA) Spain 19-7 Wales World Series 9th-16th Place Quarter-Final
02.03 Whitney (USA) Kenya 28-15 Japan World Series 9th-16th Place Quarter-Final
02.03 Whitney (USA) Scotland 21-19 Canada World Series 9th-16th Place Quarter-Final
02.03 Whitney (USA) Chile 17-12 France World Series 9th-16th Place Quarter-Final
02.03 Whitney (USA) New Zealand 19-14 Fiji World Series Quarter-Final
02.03 Whitney USA 29-12 South Africa World Series Quarter-Final
02.03 Whitney (USA) Samoa 21-20 Australia World Series Quarter-Final
02.03 Whitney (USA) Argentina 26-21 England
After extra time
World Series Quarter-Final
02.03 Fort-de-France Martinique 26-7 French Guiana Tournoi Antilles-Guyane  
02.03 Fort-de-France (Martinique) Guadeloupe 19-7 French Guiana Tournoi Antilles-Guyane  
02.03 Fort-de-France Martinique 5-19 Guadeloupe Tournoi Antilles-Guyane  
02.03 Fort-de-France Martinique 29-7 French Guiana Tournoi Antilles-Guyane  
02.03 Fort-de-France (Martinique) Guadeloupe 27-7 French Guiana Tournoi Antilles-Guyane  
02.03 Fort-de-France Martinique 0-26 Guadeloupe Tournoi Antilles-Guyane  
01.03 Whitney (USA) Australia 26-0 Wales World Series Pool D
01.03 Whitney (USA) Fiji 36-12 Scotland World Series Pool D
01.03 Whitney (USA) Canada 12-12 Spain World Series Pool A
01.03 Whitney (USA) New Zealand 33-0 Samoa World Series Pool A
01.03 Whitney (USA) Argentina 17-15 France World Series Pool B
01.03 Whitney USA 26-10 Kenya World Series Pool B
01.03 Whitney (USA) South Africa 26-0 Japan World Series Pool C
01.03 Whitney (USA) England 22-0 Chile World Series Pool C
01.03 Whitney (USA) Australia 24-12 Scotland World Series Pool D
01.03 Whitney (USA) Fiji 33-14 Wales World Series Pool D
01.03 Whitney (USA) Samoa 26-21 Spain World Series Pool A
01.03 Whitney (USA) New Zealand 33-19 Canada World Series Pool A
01.03 Whitney (USA) France 31-7 Kenya World Series Pool B
01.03 Whitney USA 24-26 Argentina World Series Pool B
01.03 Whitney (USA) Chile 5-5 South Africa World Series Pool C
01.03 Whitney (USA) England 31-12 Japan World Series Pool C
03.02 Sydney (Australia) Japan 31-19 Tonga World Series 9th-16th Place Quarter-Final
03.02 Sydney (Australia) Wales 19-14 Kenya World Series 9th-16th Place Quarter-Final
03.02 Sydney (Australia) Argentina 36-12 Samoa World Series 9th-16th Place Quarter-Final
03.02 Sydney (Australia) Canada 35-21 Scotland World Series 9th-16th Place Quarter-Final
03.02 Sydney Australia 17-22 Fiji World Series Quarter-Final
03.02 Sydney (Australia) New Zealand 28-5 France World Series Quarter-Final
03.02 Sydney (Australia) South Africa 26-5 England World Series Quarter-Final
03.02 Sydney (Australia) USA 38-10 Spain World Series Quarter-Final
03.02 Sydney (Australia) Tonga 20-17 Kenya World Series 13th-16th Place Semi-Final
03.02 Sydney (Australia) Samoa 26-12 Scotland World Series 13th-16th Place Semi-Final
03.02 Sydney (Australia) Japan 19-17 Wales World Series 9th-12th Place Semi-Final
03.02 Sydney (Australia) Argentina 24-19 Canada World Series 9th-12th Place Semi-Final
03.02 Sydney Australia 17-14 France World Series 5th-8th Place Semi-Final
03.02 Sydney (Australia) South Africa 33-0 Spain World Series 5th-8th Place Semi-Final
03.02 Sydney (Australia) New Zealand 36-14 Fiji World Series Semi-Final
03.02 Sydney (Australia) USA 14-7 England World Series Semi-Final
03.02 Sydney (Australia) Samoa 25-5 Tonga World Series 13th Place Match
03.02 Sydney (Australia) Argentina 10-7 Japan World Series 9th Place Match
03.02 Sydney Australia 10-12 South Africa World Series 5th Place Match
03.02 Sydney (Australia) England 19-17 Fiji World Series 3rd Place Match
03.02 Sydney (Australia) New Zealand 21-5 USA World Series Final
02.02 Sydney (Australia) Spain 10-7 Scotland World Series Pool C
02.02 Sydney (Australia) New Zealand 27-14 Wales World Series Pool C
02.02 Sydney (Australia) Canada 24-14 Kenya World Series Pool B
02.02 Sydney (Australia) USA 7-0 France World Series Pool B
02.02 Sydney Australia 14-29 Argentina World Series Pool D
02.02 Sydney (Australia) South Africa 45-5 Tonga World Series Pool D
02.02 Sydney (Australia) England 24-12 Samoa World Series Pool A
02.02 Sydney (Australia) Fiji 34-5 Japan World Series Pool A
02.02 Sydney (Australia) Wales 26-12 Scotland World Series Pool C
02.02 Sydney (Australia) New Zealand 41-0 Spain World Series Pool C
02.02 Sydney (Australia) France 17-12 Canada World Series Pool B
02.02 Sydney (Australia) USA 41-0 Kenya World Series Pool B
02.02 Sydney Australia 32-0 Tonga World Series Pool D
02.02 Sydney (Australia) South Africa 25-10 Argentina World Series Pool D
02.02 Sydney (Australia) Japan 21-17 Samoa World Series Pool A
02.02 Sydney (Australia) Fiji 14-7 England World Series Pool A
02.02 Sydney (Australia) Spain 21-5 Wales World Series Pool C
02.02 Sydney (Australia) New Zealand 42-0 Scotland World Series Pool C
02.02 Sydney (Australia) France 40-17 Kenya World Series Pool B
02.02 Sydney (Australia) USA 36-14 Canada World Series Pool B
02.02 Sydney (Australia) Argentina 34-12 Tonga World Series Pool D
02.02 Sydney Australia 29-21 South Africa World Series Pool D
02.02 Sydney (Australia) England 36-0 Japan World Series Pool A
02.02 Sydney (Australia) Fiji 22-12 Samoa World Series Pool A
27.01 Hamilton (New Zealand) Argentina 35-0 Japan World Series 9th-16th Place Quarter-Final
27.01 Hamilton (New Zealand) Kenya 19-12 Tonga World Series 9th-16th Place Quarter-Final
27.01 Hamilton (New Zealand) Spain 19-10 Wales World Series 9th-16th Place Quarter-Final
27.01 Hamilton (New Zealand) England 21-5 France World Series 9th-16th Place Quarter-Final
27.01 Hamilton (New Zealand) Fiji 33-7 Canada World Series Quarter-Final
27.01 Hamilton (New Zealand) South Africa 28-19 Samoa World Series Quarter-Final
27.01 Hamilton New Zealand 24-17 Australia World Series Quarter-Final
27.01 Hamilton (New Zealand) USA 19-14 Scotland World Series Quarter-Final
27.01 Hamilton (New Zealand) Tonga 31-7 Japan World Series 13th-16th Place Semi-Final
27.01 Hamilton (New Zealand) France 35-19 Wales World Series 13th-16th Place Semi-Final
27.01 Hamilton (New Zealand) Kenya 24-7 Argentina World Series 9th-12th Place Semi-Final
27.01 Hamilton (New Zealand) England 38-7 Spain World Series 9th-12th Place Semi-Final
27.01 Hamilton (New Zealand) Samoa 28-19 Canada World Series 5th-8th Place Semi-Final
27.01 Hamilton (New Zealand) Scotland 24-14 Australia World Series 5th-8th Place Semi-Final
27.01 Hamilton (New Zealand) Fiji 29-7 South Africa World Series Semi-Final
27.01 Hamilton New Zealand 7-17 USA World Series Semi-Final
27.01 Hamilton (New Zealand) Tonga 33-10 France World Series 13th Place Match
27.01 Hamilton (New Zealand) England 36-7 Kenya World Series 9th Place Match
27.01 Hamilton (New Zealand) Scotland 24-19 Samoa World Series 5th Place Match
27.01 Hamilton New Zealand 29-7 South Africa World Series 3rd Place Match
27.01 Hamilton (New Zealand) Fiji 38-0 USA World Series Final
26.01 Hamilton (New Zealand) Scotland 26-21 France World Series Pool C
26.01 Hamilton (New Zealand) South Africa 29-10 Kenya World Series Pool C
26.01 Hamilton (New Zealand) Samoa 12-10 England World Series Pool B
26.01 Hamilton (New Zealand) USA 29-7 Tonga World Series Pool B
26.01 Hamilton (New Zealand) Australia 17-12 Argentina World Series Pool A
26.01 Hamilton (New Zealand) Fiji 54-7 Wales World Series Pool A
26.01 Hamilton (New Zealand) Canada 12-12 Spain World Series Pool D
26.01 Hamilton New Zealand 52-0 Japan World Series Pool D
26.01 Hamilton (New Zealand) Scotland 19-10 Kenya World Series Pool C
26.01 Hamilton (New Zealand) South Africa 17-5 France World Series Pool C
26.01 Hamilton (New Zealand) England 36-7 Tonga World Series Pool B
26.01 Hamilton (New Zealand) USA 34-14 Samoa World Series Pool B
26.01 Hamilton (New Zealand) Australia 26-5 Wales World Series Pool A
26.01 Hamilton (New Zealand) Fiji 33-24 Argentina World Series Pool A
26.01 Hamilton (New Zealand) Spain 22-19 Japan World Series Pool D
26.01 Hamilton New Zealand 49-10 Canada World Series Pool D
26.01 Hamilton (New Zealand) Kenya 19-15 France World Series Pool C
26.01 Hamilton (New Zealand) South Africa 26-7 Scotland World Series Pool C
26.01 Hamilton (New Zealand) Samoa 28-12 Tonga World Series Pool B
26.01 Hamilton (New Zealand) USA 19-7 England World Series Pool B
26.01 Hamilton (New Zealand) Argentina 36-7 Wales World Series Pool A
26.01 Hamilton (New Zealand) Fiji 26-19 Australia World Series Pool A
26.01 Hamilton (New Zealand) Canada 26-0 Japan World Series Pool D
26.01 Hamilton New Zealand 24-0 Spain World Series Pool D
13.01 Viña del Mar (Chile) USA 'B' 35-0 Brazil Rugby Americas South Sevens Stage 2, 9th-12th Place Semi-Final
13.01 Viña del Mar (Chile) Paraguay 17-12 Canada 'B' Rugby Americas South Sevens Stage 2, 9th-12th Place Semi-Final
13.01 Viña del Mar (Chile) Uruguay 14-12 South Africa 'B' Rugby Americas South Sevens Stage 2, Quarter-Final
13.01 Viña del Mar (Chile) Argentina 'B' 22-14 Russia Rugby Americas South Sevens Stage 2, Quarter-Final
13.01 Viña del Mar Chile 17-7 Germany Rugby Americas South Sevens Stage 2, Quarter-Final
13.01 Viña del Mar (Chile) Portugal 36-12 Colombia Rugby Americas South Sevens Stage 2, Quarter-Final
13.01 Viña del Mar (Chile) Russia 19-15 Germany Rugby Americas South Sevens Stage 2, 5th-8th Place Semi-Final
13.01 Viña del Mar (Chile) South Africa 'B' 15-10 Colombia Rugby Americas South Sevens Stage 2, 5th-8th Place Semi-Final
13.01 Viña del Mar Chile 35-0 Argentina 'B' Rugby Americas South Sevens Stage 2, Semi-Final
13.01 Viña del Mar (Chile) Uruguay 19-14 Portugal Rugby Americas South Sevens Stage 2, Semi-Final
13.01 Viña del Mar (Chile) Brazil 24-17 Canada 'B' Rugby Americas South Sevens Stage 2, 11th Place Match
13.01 Viña del Mar (Chile) USA 'B' 26-5 Paraguay Rugby Americas South Sevens Stage 2, 9th Place Match
13.01 Viña del Mar (Chile) Germany 47-5 Colombia Rugby Americas South Sevens Stage 2, 7th Place Match
13.01 Viña del Mar (Chile) South Africa 'B' 22-5 Russia Rugby Americas South Sevens Stage 2, 5th Place Match
13.01 Viña del Mar (Chile) Argentina 'B' 31-21 Portugal Rugby Americas South Sevens Stage 2, 3rd Place Match
13.01 Viña del Mar Chile 31-7 Uruguay Rugby Americas South Sevens Stage 2, Final
12.01 Viña del Mar (Chile) USA 'B' 19-14 Canada 'B' Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool B
12.01 Viña del Mar (Chile) Argentina 'B' 33-21 Colombia Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool B
12.01 Viña del Mar (Chile) Portugal 24-12 Russia Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool C
12.01 Viña del Mar (Chile) Germany 31-0 Paraguay Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool C
12.01 Viña del Mar (Chile) South Africa 'B' 34-12 Uruguay Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool A
12.01 Viña del Mar Chile 21-7 Brazil Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool A
12.01 Viña del Mar (Chile) Colombia 19-5 USA 'B' Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool B
12.01 Viña del Mar (Chile) Canada 'B' 21-7 Argentina 'B' Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool B
12.01 Viña del Mar (Chile) Germany 24-19 Russia Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool C
12.01 Viña del Mar (Chile) Portugal 47-7 Paraguay Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool C
12.01 Viña del Mar (Chile) South Africa 'B' 14-7 Brazil Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool A
12.01 Viña del Mar Chile 21-10 Uruguay Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool A
12.01 Viña del Mar (Chile) Colombia 14-10 Canada 'B' Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool B
12.01 Viña del Mar (Chile) Argentina 'B' 19-14 USA 'B' Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool B
12.01 Viña del Mar (Chile) Russia 31-0 Paraguay Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool C
12.01 Viña del Mar (Chile) Germany 17-12 Portugal Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool C
12.01 Viña del Mar (Chile) Uruguay 33-7 Brazil Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool A
12.01 Viña del Mar Chile 10-19 South Africa 'B' Rugby Americas South Sevens Stage 2, Pool A
06.01 Maldonado (Uruguay) Paraguay 12-5 Colombia Rugby Americas South Sevens Stage 1, 9th-12th Place Semi-Final
06.01 Maldonado (Uruguay) Russia 28-5 Brazil Rugby Americas South Sevens Stage 1, 9th-12th Place Semi-Final
06.01 Maldonado (Uruguay) Argentina 31-7 USA 'B' Rugby Americas South Sevens Stage 1, Quarter-Final
06.01 Maldonado Uruguay 17-19 Germany Rugby Americas South Sevens Stage 1, Quarter-Final
06.01 Maldonado (Uruguay) Portugal 19-17 South Africa 'B' Rugby Americas South Sevens Stage 1, Quarter-Final
06.01 Maldonado (Uruguay) Chile 31-5 Canada 'B' Rugby Americas South Sevens Stage 1, Quarter-Final
06.01 Maldonado (Uruguay) Colombia 24-21 Brazil Rugby Americas South Sevens Stage 1, 11th Place Match
06.01 Maldonado (Uruguay) Paraguay 21-7 Russia Rugby Americas South Sevens Stage 1, 9th Place Match
06.01 Maldonado Uruguay 0-17 USA 'B' Rugby Americas South Sevens Stage 1, 5th-8th Place Semi-Final
06.01 Maldonado (Uruguay) South Africa 'B' 12-5 Canada 'B' Rugby Americas South Sevens Stage 1, 5th-8th Place Semi-Final
06.01 Maldonado (Uruguay) Argentina 34-0 Germany Rugby Americas South Sevens Stage 1, Semi-Final
06.01 Maldonado (Uruguay) Chile 24-14 Portugal Rugby Americas South Sevens Stage 1, Semi-Final
06.01 Maldonado Uruguay 31-14 Canada 'B' Rugby Americas South Sevens Stage 1, 7th Place Match
06.01 Maldonado (Uruguay) USA 'B' n/p South Africa 'B'
Not played due to adverse weather - USA 'B' won coin toss
Rugby Americas South Sevens Stage 1, 5th Place Match
06.01 Maldonado (Uruguay) Portugal 19-5 Germany Rugby Americas South Sevens Stage 1, 3rd Place Match
06.01 Maldonado (Uruguay) Chile 7-5 Argentina Rugby Americas South Sevens Stage 1, Final
05.01 Maldonado (Uruguay) Chile 28-21 Germany Rugby Americas South Sevens Stage 1, Pool A
05.01 Maldonado (Uruguay) USA 'B' 38-0 Paraguay Rugby Americas South Sevens Stage 1, Pool A
05.01 Maldonado (Uruguay) Portugal 28-21 Canada 'B' Rugby Americas South Sevens Stage 1, Pool C
05.01 Maldonado (Uruguay) Argentina 40-0 Brazil Rugby Americas South Sevens Stage 1, Pool C
05.01 Maldonado Uruguay 19-7 Colombia Rugby Americas South Sevens Stage 1, Pool B
05.01 Maldonado (Uruguay) South Africa 'B' 26-5 Russia Rugby Americas South Sevens Stage 1, Pool B
05.01 Maldonado (Uruguay) Chile 47-0 Paraguay Rugby Americas South Sevens Stage 1, Pool A
05.01 Maldonado (Uruguay) Germany 26-26 USA 'B' Rugby Americas South Sevens Stage 1, Pool A
05.01 Maldonado (Uruguay) Canada 'B' 40-7 Brazil Rugby Americas South Sevens Stage 1, Pool C
05.01 Maldonado (Uruguay) Argentina 47-0 Portugal Rugby Americas South Sevens Stage 1, Pool C
05.01 Maldonado Uruguay 26-10 Russia Rugby Americas South Sevens Stage 1, Pool B
05.01 Maldonado (Uruguay) South Africa 'B' 10-0 Colombia Rugby Americas South Sevens Stage 1, Pool B
05.01 Maldonado (Uruguay) Germany 33-17 Paraguay Rugby Americas South Sevens Stage 1, Pool A
05.01 Maldonado (Uruguay) Chile 27-5 USA 'B' Rugby Americas South Sevens Stage 1, Pool A
05.01 Maldonado (Uruguay) Portugal 42-5 Brazil Rugby Americas South Sevens Stage 1, Pool C
05.01 Maldonado (Uruguay) Argentina 35-5 Canada 'B' Rugby Americas South Sevens Stage 1, Pool C
05.01 Maldonado (Uruguay) Colombia 14-14 Russia Rugby Americas South Sevens Stage 1, Pool B
05.01 Maldonado Uruguay 7-0 South Africa 'B' Rugby Americas South Sevens Stage 1, Pool B