FootballFutsal (FIFA)Futsal (AMF)Beach SoccerAustralian FootballAmerican FootballFlag FootballBeach Flag Football
Rugby UnionRugby SevensRugby LeagueTouchIce HockeyBandyField HockeyIndoor Hockey
Floorball
Roller HockeyInline Hockey (FIRS)Inline Hockey (IIHF)Skater HockeyBall HockeyLacrosseBox Lacrosse
Intercrosse
RingetteShintyWater PoloBeach Water PoloCanoe PoloCycleballRoller Derby
CricketIndoor Cricket
BaseballSoftballPesäpalloUltimateBeach UltimateGuts
VolleyballFistballBasketball3x3 BasketballNetballKorfballHandballBeach Handball
TchoukballBeach TchoukballQuidditchUnderwater HockeyUnderwater RugbyCurlingSepak TakrawBeach Sepak Takraw
RollballKabaddiIndoor KabaddiBeach KabaddiPoloPolocrosseHorseballSnow Polo
MEN'S RUGBY SEVENS - 2017 RESULTS

Latest Men's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Men's Fixtures

Men's Ranking

Latest Women's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Women's Fixtures

Women's Ranking

DATEVENUEMATCHCOMPETITIONSTAGE
22.11 Santa Marta Colombia - Venezuela Bolivarian Games Group Stage
22.11 Santa Marta (Colombia) Chile - Paraguay Bolivarian Games Group Stage
22.11 Santa Marta (Colombia) 1st Group Stage - 4th Group StageBolivarian Games Semi-Final
22.11 Santa Marta (Colombia) 2nd Group Stage - 3rd Group StageBolivarian Games Semi-Final
22.11 Santa Marta (Colombia) Loser 1st/4th Group - Loser 2nd/3rd Group Bolivarian Games 3rd Place Match
22.11 Santa Marta (Colombia) Winner 1st/4th Group - Winner 2nd/3rd Group Bolivarian Games Final
21.11 Santa Marta (Colombia) Chile 40-0 Peru Bolivarian Games Group Stage
21.11 Santa Marta Colombia 7-17 Paraguay Bolivarian Games Group Stage
21.11 Santa Marta (Colombia) Peru 20-12 Paraguay Bolivarian Games Group Stage
21.11 Santa Marta (Colombia) Chile 38-0 VenezuelaBolivarian Games Group Stage
21.11 Santa Marta (Colombia) Venezuela 19-0 Peru Bolivarian Games Group Stage
21.11 Santa Marta Colombia 0-24 Chile Bolivarian Games Group Stage
20.11 Santa Marta Colombia 47-0 Peru Bolivarian Games Group Stage
20.11 Santa Marta (Colombia) Paraguay 24-0 VenezuelaBolivarian Games Group Stage
20.11 Santa Marta (Colombia) Chile n/p Peru
Cancelled - field does not meet international standards
Bolivarian Games Group Stage
20.11 Santa Marta Colombia n/p Paraguay
Cancelled - field does not meet international standards
Bolivarian Games Group Stage
20.11 Santa Marta (Colombia) Chile n/p Venezuela
Cancelled - field does not meet international standards
Bolivarian Games Group Stage
11.11 Suva (Fiji) Australia 22-21 Papua New Guinea Oceania Sevens Quarter-Final
11.11 Suva (Fiji) New Zealand 58-0 American Samoa Oceania Sevens Quarter-Final
11.11 Suva (Fiji) Samoa 45-0 Tonga Oceania Sevens Quarter-Final
11.11 Suva Fiji 57-0 Cook Islands Oceania Sevens Quarter-Final
11.11 Suva (Fiji) Solomon Islands 19-10 Vanuatu Oceania Sevens 9th-12th Place Semi-Final
11.11 Suva (Fiji) New Caledonia 34-10 Nauru Oceania Sevens 9th-12th Place Semi-Final
11.11 Suva (Fiji) Papua New Guinea 22-7 American Samoa Oceania Sevens 5th-8th Place Semi-Final
11.11 Suva (Fiji) Cook Islands 12-5 Tonga Oceania Sevens 5th-8th Place Semi-Final
11.11 Suva (Fiji) New Zealand 31-0 Australia Oceania Sevens Semi-Final
11.11 Suva Fiji 17-7 Samoa Oceania Sevens Semi-Final
11.11 Suva (Fiji) Vanuatu n/p Nauru
Cancelled due to rain
Oceania Sevens 11th Place Match
11.11 Suva (Fiji) Solomon Islands n/p New Caledonia
Cancelled due to rain
Oceania Sevens 9th Place Match
11.11 Suva (Fiji) Tonga n/p American Samoa
Cancelled due to rain
Oceania Sevens 7th Place Match
11.11 Suva (Fiji) Papua New Guinea 32-0 Cook IslandsOceania Sevens 5th Place Match
11.11 Suva (Fiji) Australia n/p Samoa
Cancelled due to rain
Oceania Sevens 3rd Place Match
11.11 Suva Fiji 26-0 New Zealand Oceania Sevens Final
10.11 Suva (Fiji) Papua New Guinea 26-10 Tuvalu Oceania Sevens Pool D
10.11 Suva (Fiji) Samoa 40-0 Vanuatu Oceania Sevens Pool D
10.11 Suva (Fiji) Tonga 7-0 Solomon Islands Oceania Sevens Pool C
10.11 Suva (Fiji) Cook Islands 27-0 Nauru Oceania Sevens Pool B
10.11 Suva (Fiji) American Samoa 14-14 New CaledoniaOceania Sevens Pool A
10.11 Suva (Fiji) Papua New Guinea 33-0 Vanuatu Oceania Sevens Pool D
10.11 Suva (Fiji) Samoa 50-0 Tuvalu Oceania Sevens Pool D
10.11 Suva (Fiji) Australia 51-0 Solomon Islands Oceania Sevens Pool C
10.11 Suva (Fiji) New Zealand 46-0 Nauru Oceania Sevens Pool B
10.11 Suva Fiji 35-0 New Caledonia Oceania Sevens Pool A
10.11 Suva (Fiji) Vanuatu 24-12 Tuvalu Oceania Sevens Pool D
10.11 Suva (Fiji) Samoa 31-14 Papua New Guinea Oceania Sevens Pool D
10.11 Suva (Fiji) Australia 24-7 Tonga Oceania Sevens Pool C
10.11 Suva (Fiji) New Zealand 36-0 Cook Islands Oceania Sevens Pool B
10.11 Suva Fiji 24-5 American Samoa Oceania Sevens Pool A
15.10Colombo (Sri Lanka) Japan 26-12 ChinaAsian SevensQuarter-Final
15.10Colombo (Sri Lanka) South Korea 17-12 PhilippinesAsian SevensQuarter-Final
15.10Colombo (Sri Lanka) Hong Kong 50-0 TaiwanAsian SevensQuarter-Final
15.10Colombo Sri Lanka 22-5 MalaysiaAsian SevensQuarter-Final
15.10Colombo (Sri Lanka) Philippines 26-10 ChinaAsian Sevens5th-8th Place Semi-Final
15.10Colombo (Sri Lanka) Malaysia 17-0 TaiwanAsian Sevens5th-8th Place Semi-Final
15.10Colombo (Sri Lanka) Japan 15-10 South KoreaAsian SevensSemi-Final
15.10Colombo Sri Lanka 12-26 Hong KongAsian SevensSemi-Final
15.10Colombo (Sri Lanka) China 27-7 TaiwanAsian Sevens7th Place Match
15.10Colombo (Sri Lanka) Philippines 19-17 MalaysiaAsian Sevens5th Place Match
15.10Colombo Sri Lanka 22-5 South KoreaAsian Sevens3rd Place Match
15.10Colombo (Sri Lanka) Hong Kong 19-14 Japan
After extra time
Asian SevensFinal
14.10Colombo (Sri Lanka) Japan 28-7 MalaysiaAsian Sevens Pool B
14.10Colombo (Sri Lanka) Hong Kong 21-17 PhilippinesAsian SevensPool B
14.10Colombo Sri Lanka 21-28 South KoreaAsian Sevens Pool A
14.10Colombo (Sri Lanka) China 20-7 TaiwanAsian Sevens Pool A
14.10Colombo (Sri Lanka) Japan 29-5 PhilippinesAsian Sevens Pool B
14.10Colombo (Sri Lanka) Hong Kong 34-5 MalaysiaAsian SevensPool B
14.10Colombo (Sri Lanka) South Korea 26-7 TaiwanAsian SevensPool A
14.10Colombo Sri Lanka 28-7 ChinaAsian Sevens Pool A
14.10Colombo (Sri Lanka) Malaysia 19-17 PhilippinesAsian SevensPool B
14.10Colombo (Sri Lanka) Hong Kong 19-7 JapanAsian Sevens Pool B
14.10Colombo (Sri Lanka) South Korea 12-10 ChinaAsian Sevens Pool A
14.10Colombo Sri Lanka 33-0 TaiwanAsian Sevens Pool A
07.10Kampala (Uganda)Uganda 33-0 BotswanaAfrica Cup Quarter-Final
07.10Kampala (Uganda)Zambia 33-21 SenegalAfrica Cup Quarter-Final
07.10 Kampala (Uganda)Madagascar 33-15 MoroccoAfrica Cup Quarter-Final
07.10 Kampala (Uganda)Zimbabwe 17-12 Tunisia
After extra time
Africa CupQuarter-Final
07.10 Kampala (Uganda)Mauritius 12-7 GhanaAfrica Cup 9th Place Match, Game 1
07.10 Kampala (Uganda)Senegal 27-12 BotswanaAfrica Cup 5th-8th Place Semi-Final
07.10 Kampala (Uganda)Tunisia 14-10 MoroccoAfrica Cup 5th-8th Place Semi-Final
07.10Kampala (Uganda)Uganda 38-12 ZambiaAfrica Cup Semi-Final
07.10Kampala (Uganda)Zimbabwe 21-10 MadagascarAfrica CupSemi-Final
07.10 Kampala (Uganda)Ghana 26-0 MauritiusAfrica Cup 9th Place Match, Game 2
07.10 Kampala (Uganda)Morocco 10-0 BotswanaAfrica Cup 7th Place Match
07.10 Kampala (Uganda)Tunisia 35-12 SenegalAfrica Cup 5th Place Match
07.10 Kampala (Uganda)Madagascar 26-7 ZambiaAfrica Cup 3rd Place Match
07.10 Kampala (Uganda)Uganda 10-7 ZimbabweAfrica Cup Final
06.10Kampala (Uganda)Ghana 19-19 TunisiaAfrica Cup Pool A
06.10Kampala (Uganda)Zambia 24-19 MoroccoAfrica Cup Pool A
06.10Kampala (Uganda)Zimbabwe 21-7 MauritiusAfrica CupPool B
06.10Kampala (Uganda)Senegal 24-12 BotswanaAfrica Cup Pool B
06.10KampalaUganda 36-0 GhanaAfrica Cup Pool A
06.10Kampala (Uganda)Zambia 21-14 TunisiaAfrica Cup Pool A
06.10Kampala (Uganda)Madagascar 40-10 MauritiusAfrica CupPool B
06.10Kampala (Uganda)Zimbabwe 21-7 BotswanaAfrica Cup Pool B
06.10KampalaUganda 35-0 ZambiaAfrica Cup Pool A
06.10Kampala (Uganda)Tunisia 19-14 MoroccoAfrica Cup Pool A
06.10Kampala (Uganda)Madagascar 24-7 BotswanaAfrica CupPool B
06.10Kampala (Uganda)Zimbabwe 17-5 SenegalAfrica Cup Pool B
06.10KampalaUganda 42-10 MoroccoAfrica Cup Pool A
06.10Kampala (Uganda)Zambia 12-5 GhanaAfrica Cup Pool A
06.10Kampala (Uganda)Madagascar 26-0 SenegalAfrica CupPool B
06.10Kampala (Uganda)Botswana 14-14 MauritiusAfrica CupPool B
06.10KampalaUganda 33-19 TunisiaAfrica Cup Pool A
06.10Kampala (Uganda)Morocco 26-10 GhanaAfrica Cup Pool A
06.10Kampala (Uganda)Madagascar 19-12 ZimbabweAfrica CupPool B
06.10Kampala (Uganda)Senegal 24-7 MauritiusAfrica Cup Pool B
24.09Incheon (South Korea) Hong Kong 31-12 Sri LankaAsian SevensQuarter-Final
24.09Incheon (South Korea) Japan 34-5 PhilippinesAsian SevensQuarter-Final
24.09Incheon South Korea 52-7 TaiwanAsian SevensQuarter-Final
24.09Incheon (South Korea) China 36-10 MalaysiaAsian SevensQuarter-Final
24.09Incheon (South Korea) Sri Lanka 42-0 PhilippinesAsian Sevens5th-8th Place Semi-Final
24.09Incheon (South Korea) Malaysia 26-21 TaiwanAsian Sevens5th-8th Place Semi-Final
24.09Incheon (South Korea) Japan 19-7 Hong KongAsian SevensSemi-Final
24.09Incheon South Korea 33-12 ChinaAsian SevensSemi-Final
24.09Incheon (South Korea) Philippines 47-5 TaiwanAsian Sevens7th Place Match
24.09Incheon (South Korea) Sri Lanka 43-7 MalaysiaAsian Sevens5th Place Match
24.09Incheon (South Korea) Hong Kong 22-17 ChinaAsian Sevens3rd Place Match
24.09Incheon South Korea 17-12 JapanAsian SevensFinal
23.09Incheon (South Korea)Hong Kong 36-0 PhilippinesAsian SevensPool B
23.09IncheonSouth Korea 40-12 Malaysia Asian Sevens Pool B
23.09Incheon (South Korea)Japan 47-5 Sri LankaAsian Sevens Pool A
23.09Incheon (South Korea)China 24-0 Taiwan Asian Sevens Pool A
23.09Incheon (South Korea)Hong Kong 28-5 MalaysiaAsian SevensPool B
23.09IncheonSouth Korea 32-0 Philippines Asian Sevens Pool B
23.09Incheon (South Korea)Japan 45-0 Taiwan Asian Sevens Pool A
23.09Incheon (South Korea)China 26-26 Sri LankaAsian Sevens Pool A
23.09Incheon (South Korea)Malaysia 17-10 PhilippinesAsian SevensPool B
23.09IncheonSouth Korea 31-24 Hong Kong Asian Sevens Pool B
23.09Incheon (South Korea)Japan 45-7 China Asian Sevens Pool A
23.09Incheon (South Korea)Sri Lanka 26-24 TaiwanAsian SevensPool A
02.09 Hong Kong (Hong Kong)South Korea 17-12 Philippines
After extra time
Asian SevensQuarter-Final
02.09 Hong KongHong Kong 50-0 TaiwanAsian SevensQuarter-Final
02.09 Hong Kong (Hong Kong)Japan 44-0 MalaysiaAsian SevensQuarter-Final
02.09 Hong Kong (Hong Kong)China 36-12 Sri LankaAsian SevensQuarter-Final
02.09Hong Kong (Hong Kong)Philippines 29-5 TaiwanAsian Sevens5th-8th Place Semi-Final
02.09Hong Kong (Hong Kong)Sri Lanka 45-0 MalaysiaAsian Sevens5th-8th Place Semi-Final
02.09Hong Kong Hong Kong 22-17 South KoreaAsian SevensSemi-Final
02.09Hong Kong (Hong Kong) Japan 40-5 ChinaAsian SevensSemi-Final
02.09Hong Kong (Hong Kong) Malaysia 33-12 TaiwanAsian Sevens7th Place Match
02.09Hong Kong (Hong Kong) Sri Lanka 32-19 PhilippinesAsian Sevens5th Place Match
02.09Hong Kong (Hong Kong) South Korea 14-7 ChinaAsian Sevens3rd Place Match
02.09Hong Kong Hong Kong 12-19 JapanAsian SevensFinal
01.09Hong Kong (Hong Kong)Japan 33-5 Sri LankaAsian Sevens Pool B
01.09Hong Kong (Hong Kong)South Korea 43-7 TaiwanAsian SevensPool B
01.09Hong Kong Hong Kong 31-0 MalaysiaAsian Sevens Pool A
01.09Hong Kong (Hong Kong)China 22-7 PhilippinesAsian SevensPool A
01.09Hong Kong (Hong Kong)Sri Lanka 52-7 TaiwanAsian SevensPool B
01.09Hong Kong (Hong Kong)Japan 33-10 South KoreaAsian SevensPool B
01.09Hong KongHong Kong 38-5 PhilippinesAsian Sevens Pool A
01.09Hong Kong (Hong Kong)China 54-14 MalaysiaAsian Sevens Pool A
01.09Hong Kong (Hong Kong)Japan 38-0 TaiwanAsian Sevens Pool B
01.09Hong Kong (Hong Kong)South Korea 24-14 Sri LankaAsian SevensPool B
01.09Hong KongHong Kong 26-7 ChinaAsian Sevens Pool A
01.09Hong Kong (Hong Kong)Philippines 33-0 MalaysiaAsian SevensPool A
20.08Petaling Jaya (Malaysia) Indonesia 35-7 CambodiaSoutheast Asian Games Group Stage
20.08Petaling Jaya Malaysia 7-12 ThailandSoutheast Asian GamesGroup Stage
20.08Petaling Jaya (Malaysia) Singapore 21-7 PhilippinesSoutheast Asian GamesGroup Stage
20.08Petaling Jaya Malaysia 75-0 IndonesiaSoutheast Asian Games Group Stage
20.08Petaling Jaya (Malaysia) Singapore 70-0 CambodiaSoutheast Asian GamesGroup Stage
20.08Petaling Jaya (Malaysia) Thailand 31-14 PhilippinesSoutheast Asian GamesGroup Stage
20.08 Petaling Jaya (Malaysia)Cambodia 12-7 IndonesiaSoutheast Asian Games5th Place Match
20.08 Petaling Jaya (Malaysia)Thailand 26-7 PhilippinesSoutheast Asian Games3rd Place Match
20.08 Petaling JayaMalaysia 17-7 SingaporeSoutheast Asian GamesFinal
19.08Petaling JayaMalaysia 51-0 CambodiaSoutheast Asian Games Group Stage
19.08Petaling Jaya (Malaysia)Philippines 47-7 IndonesiaSoutheast Asian GamesGroup Stage
19.08Petaling Jaya (Malaysia)Singapore 21-19 ThailandSoutheast Asian GamesGroup Stage
19.08Petaling Jaya (Malaysia)Philippines 47-7 CambodiaSoutheast Asian GamesGroup Stage
19.08Petaling JayaMalaysia 12-10 SingaporeSoutheast Asian Games Group Stage
19.08Petaling Jaya (Malaysia)Thailand 50-5 IndonesiaSoutheast Asian GamesGroup Stage
19.08Petaling JayaMalaysia 24-14 PhilippinesSoutheast Asian Games Group Stage
19.08Petaling Jaya (Malaysia)Thailand 47-0 CambodiaSoutheast Asian GamesGroup Stage
19.08Petaling Jaya (Malaysia)Singapore 52-5 IndonesiaSoutheast Asian GamesGroup Stage
16.07 Exeter England 7-24 Ireland Grand Prix Series Quarter-Final
16.07 Exeter (England) Russia 19-12 Georgia Grand Prix Series Quarter-Final
16.07 Exeter (England) Portugal 21-14 Spain Grand Prix Series Quarter-Final
16.07 Exeter (England) Wales 17-12 Germany Grand Prix Series Quarter-Final
16.07 Exeter (England) France 31-12 PolandGrand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
16.07 Exeter (England) Italy 12-10 Belgium Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
16.07 Exeter England 28-7 Germany Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
16.07 Exeter (England) Georgia 19-5 Spain Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
16.07 Exeter (England) Wales 15-12 Ireland Grand Prix Series Semi-Final
16.07 Exeter (England) Russia 17-12 Portugal Grand Prix Series Semi-Final
16.07 Exeter (England) Belgium 17-12 Poland Grand Prix Series 11th Place Match
16.07 Exeter (England) France 24-21 ItalyGrand Prix Series 9th Place Match
16.07 Exeter (England) Germany 21-14 SpainGrand Prix Series 7th Place Match
16.07 Exeter England 12-17 GeorgiaGrand Prix Series 5th Place Match
16.07 Exeter (England) Ireland 33-12 Portugal Grand Prix Series 3rd Place Match
16.07 Exeter (England) Russia 17-12 WalesGrand Prix Series Final
16.07 Tallinn (Estonia) Belarus 12-10 Iceland Rugby Europe Conference 2 5th-8th Place Semi-Final
16.07 Tallinn (Estonia) Liechtenstein 28-12 San Marino Rugby Europe Conference 2 5th-8th Place Semi-Final
16.07 Tallinn Estonia 0-43 Saint Petersburg (Russia) Rugby Europe Conference 2 Semi-Final
16.07 Tallinn (Estonia) Austria 24-10 Finland Rugby Europe Conference 2 Semi-Final
16.07 Tallinn (Estonia) San Marino 14-5 Iceland Rugby Europe Conference 2 7th Place Match
16.07 Tallinn (Estonia) Liechtenstein 38-15 Belarus Rugby Europe Conference 2 5th Place Match
16.07 Tallinn Estonia 0-31 Finland Rugby Europe Conference 2 3rd Place Match
16.07 Tallinn (Estonia) Saint Petersburg (Russia) 47-5 Austria Rugby Europe Conference 2 Final
15.07 Exeter (England) Ireland 36-7 Portugal Grand Prix Series Pool A
15.07 Exeter (England) France 24-5 Belgium Grand Prix Series Pool A
15.07 Exeter (England) Russia 34-0 Poland Grand Prix Series Pool B
15.07 Exeter (England) Wales 14-7 Georgia Grand Prix Series Pool B
15.07 Exeter (England) Germany 17-12 Italy Grand Prix Series Pool C
15.07 Exeter England 17-24 Spain Grand Prix Series Pool C
15.07 Exeter (England) Ireland 40-7 Belgium Grand Prix Series Pool A
15.07 Exeter (England) Portugal 17-14 France Grand Prix Series Pool A
15.07 Exeter (England) Georgia 7-5 Russia Grand Prix Series Pool B
15.07 Exeter (England) Wales 38-5 Poland Grand Prix Series Pool B
15.07 Exeter (England) Spain 19-10 Italy Grand Prix Series Pool C
15.07 Exeter England 5-17 Germany Grand Prix Series Pool C
15.07 Exeter (England) Ireland 26-0 France Grand Prix Series Pool A
15.07 Exeter (England) Portugal 17-12 Belgium Grand Prix Series Pool A
15.07 Exeter (England) Russia 17-12 Wales Grand Prix Series Pool B
15.07 Exeter (England) Georgia 35-10 Poland Grand Prix Series Pool B
15.07 Exeter (England) Spain 21-12 Germany Grand Prix Series Pool C
15.07 Exeter England 19-5 Italy Grand Prix Series Pool C
15.07 Tallinn (Estonia) Saint Petersburg (Russia) 26-5 Austria Rugby Europe Conference 2 Pool A
15.07 Tallinn (Estonia) Belarus 26-21 Liechtenstein Rugby Europe Conference 2 Pool A
15.07 Tallinn (Estonia) Finland 24-5 Iceland Rugby Europe Conference 2 Pool B
15.07 Tallinn Estonia 21-10 San Marino Rugby Europe Conference 2 Pool B
15.07 Tallinn (Estonia) Saint Petersburg (Russia) 45-0 Liechtenstein Rugby Europe Conference 2 Pool A
15.07 Tallinn (Estonia) Austria 25-0 Belarus Rugby Europe Conference 2 Pool A
15.07 Tallinn Estonia 5-29 Finland Rugby Europe Conference 2 Pool B
15.07 Tallinn (Estonia) San Marino 15-10 Iceland Rugby Europe Conference 2 Pool B
15.07 Tallinn (Estonia) Saint Petersburg (Russia) 33-12 Belarus Rugby Europe Conference 2 Pool A
15.07 Tallinn (Estonia) Austria 32-21 Liechtenstein Rugby Europe Conference 2 Pool A
15.07 Tallinn (Estonia) Finland 37-5 San Marino Rugby Europe Conference 2 Pool B
15.07 Tallinn Estonia 10-10 Iceland Rugby Europe Conference 2 Pool B
02.07 Clermont-Ferrand (France) Russia 12-7 BelgiumGrand Prix Series Quarter-Final
02.07 Clermont-Ferrand (France) Spain 10-7 GeorgiaGrand Prix Series Quarter-Final
02.07 Clermont-Ferrand France 5-7 Ireland Grand Prix Series Quarter-Final
02.07 Clermont-Ferrand (France) Germany 26-7 WalesGrand Prix Series Quarter-Final
02.07 Clermont-Ferrand (France) England 17-15 PolandGrand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
02.07 Clermont-Ferrand (France) Italy 12-10 PortugalGrand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
02.07 Clermont-Ferrand (France) Wales 19-7 Belgium Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
02.07 Clermont-Ferrand France 19-14 Georgia Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
02.07 Clermont-Ferrand (France) Russia 31-17 Germany Grand Prix Series Semi-Final
02.07 Clermont-Ferrand (France) Ireland 17-5 Spain Grand Prix Series Semi-Final
02.07 Clermont-Ferrand (France) Poland 26-17 Portugal Grand Prix Series 11th Place Match
02.07 Clermont-Ferrand (France) Italy 26-12 England Grand Prix Series 9th Place Match
02.07 Clermont-Ferrand (France) Belgium 22-19 GeorgiaGrand Prix Series 7th Place Match
02.07 Clermont-Ferrand France 15-24 WalesGrand Prix Series 5th Place Match
02.07 Clermont-Ferrand (France) Spain 31-7 GermanyGrand Prix Series 3rd Place Match
02.07 Clermont-Ferrand (France) Ireland 17-14 RussiaGrand Prix Series Final
02.07 Burgas Bulgaria 26-14 Turkey Rugby Europe Conference 1Quarter-Final
02.07 Burgas (Bulgaria) Malta 31-24 Norway Rugby Europe Conference 1Quarter-Final
02.07 Burgas (Bulgaria) Hungary 45-0 Bosnia & Herzegovina Rugby Europe Conference 1Quarter-Final
02.07 Burgas (Bulgaria) Slovakia 24-19 Serbia Rugby Europe Conference 1Quarter-Final
02.07 Burgas (Bulgaria) Monaco 33-24 Montenegro Rugby Europe Conference 19th-12th Place Semi-Final
02.07 Burgas Burgas (Bulgaria) 5-7 SloveniaRugby Europe Conference 19th-12th Place Semi-Final
02.07 Burgas (Bulgaria) Serbia 36-0 TurkeyRugby Europe Conference 15th-8th Place Semi-Final
02.07 Burgas (Bulgaria) Norway 28-24 Bosnia & Herzegovina Rugby Europe Conference 15th-8th Place Semi-Final
02.07 Burgas Bulgaria 31-5 SlovakiaRugby Europe Conference 1Semi-Final
02.07 Burgas (Bulgaria) Hungary 19-7 Malta Rugby Europe Conference 1Semi-Final
02.07 Burgas Burgas (Bulgaria) 14-21 Montenegro Rugby Europe Conference 111th Place Match
02.07 Burgas (Bulgaria) Monaco 22-5 Slovenia Rugby Europe Conference 19th Place Match
02.07 Burgas (Bulgaria) Bosnia & Herzegovina 17-12 TurkeyRugby Europe Conference 17th Place Match
02.07 Burgas (Bulgaria) Serbia 21-7 NorwayRugby Europe Conference 15th Place Match
02.07 Burgas (Bulgaria) Slovakia 19-15 Malta Rugby Europe Conference 13rd Place Match
02.07 Burgas Bulgaria 12-51 HungaryRugby Europe Conference 1Final
01.07 Clermont-Ferrand (France) Russia 41-0 PolandGrand Prix Series Pool A
01.07 Clermont-Ferrand France 43-0 England Grand Prix Series Pool A
01.07 Clermont-Ferrand (France) Spain 26-7 PortugalGrand Prix Series Pool B
01.07 Clermont-Ferrand (France) Georgia 14-12 GermanyGrand Prix Series Pool B
01.07 Clermont-Ferrand (France) Ireland 28-5 BelgiumGrand Prix Series Pool C
01.07 Clermont-Ferrand (France) Wales 12-7 Italy Grand Prix Series Pool C
01.07 Clermont-Ferrand France 14-17 Russia Grand Prix Series Pool A
01.07 Clermont-Ferrand (France) England 26-17 PolandGrand Prix Series Pool A
01.07 Clermont-Ferrand (France) Spain 7-0 GeorgiaGrand Prix Series Pool B
01.07 Clermont-Ferrand (France) Germany 27-14 PortugalGrand Prix Series Pool B
01.07 Clermont-Ferrand (France) Ireland 35-0 ItalyGrand Prix Series Pool C
01.07 Clermont-Ferrand (France) Wales 24-21 BelgiumGrand Prix Series Pool C
01.07 Clermont-Ferrand (France) Russia 39-7 EnglandGrand Prix Series Pool A
01.07 Clermont-Ferrand France 36-7 Poland Grand Prix Series Pool A
01.07 Clermont-Ferrand (France) Spain 14-12 GermanyGrand Prix Series Pool B
01.07 Clermont-Ferrand (France) Portugal 12-7 GeorgiaGrand Prix Series Pool B
01.07 Clermont-Ferrand (France) Belgium 15-14 ItalyGrand Prix Series Pool C
01.07 Clermont-Ferrand (France) Ireland 21-5 WalesGrand Prix Series Pool C
01.07 Burgas Burgas (Bulgaria) 15-5 MonacoRugby Europe Conference 1Pool A
01.07 Burgas Bulgaria 26-19 Bosnia & Herzegovina Rugby Europe Conference 1Pool A
01.07 Burgas (Bulgaria) Slovakia 31-7 Slovenia Rugby Europe Conference 1Pool B
01.07 Burgas (Bulgaria) Malta 19-14 Norway Rugby Europe Conference 1Pool B
01.07 Burgas (Bulgaria) Hungary 25-24 Turkey Rugby Europe Conference 1Pool C
01.07 Burgas (Bulgaria) Serbia 24-0 Montenegro Rugby Europe Conference 1Pool C
01.07 Burgas (Bulgaria) Monaco 21-14 Bosnia & HerzegovinaRugby Europe Conference 1Pool A
01.07 Burgas Bulgaria 33-19 Burgas (Bulgaria) Rugby Europe Conference 1Pool A
01.07 Burgas (Bulgaria) Malta 35-5 Slovenia Rugby Europe Conference 1Pool B
01.07 Burgas (Bulgaria) Slovakia 33-14 Norway Rugby Europe Conference 1Pool B
01.07 Burgas (Bulgaria) Hungary 59-10 Montenegro Rugby Europe Conference 1Pool C
01.07 Burgas (Bulgaria) Serbia 12-7 Turkey Rugby Europe Conference 1Pool C
01.07 Burgas Bulgaria 49-5 Monaco Rugby Europe Conference 1Pool A
01.07 Burgas Burgas (Bulgaria) 5-45 Bosnia & HerzegovinaRugby Europe Conference 1Pool A
01.07 Burgas (Bulgaria) Norway 38-5 Slovenia Rugby Europe Conference 1Pool B
01.07 Burgas (Bulgaria) Malta 21-19 Slovakia Rugby Europe Conference 1Pool B
01.07 Burgas (Bulgaria) Hungary 26-0 Serbia Rugby Europe Conference 1Pool C
01.07 Burgas (Bulgaria) Turkey 26-12 Montenegro Rugby Europe Conference 1Pool C
18.06 Bucharest (Romania) Sweden 36-0 Denmark Rugby Europe Trophy Quarter-Final
18.06 Bucharest Romania 21-0 Ukraine Rugby Europe TrophyQuarter-Final
18.06 Bucharest (Romania) Lithuania 21-0 Croatia Rugby Europe TrophyQuarter-Final
18.06 Bucharest (Romania) Luxembourg 15-10 Israel
After extra time
Rugby Europe TrophyQuarter-Final
18.06 Bucharest (Romania) Cyprus 19-0 Moldova Rugby Europe Trophy9th-12th Place Semi-Final
18.06 Bucharest (Romania) Czech Republic 14-5 Latvia Rugby Europe Trophy9th-12th Place Semi-Final
18.06 Bucharest (Romania) Denmark 24-0 IsraelRugby Europe Trophy5th-8th Place Semi-Final
18.06 Bucharest (Romania) Croatia 19-5 Ukraine Rugby Europe Trophy5th-8th Place Semi-Final
18.06 Bucharest (Romania) Sweden 26-7 Luxembourg Rugby Europe TrophySemi-Final
18.06 Bucharest Romania 5-19 LithuaniaRugby Europe TrophySemi-Final
18.06 Bucharest (Romania) Moldova 14-5 Latvia Rugby Europe Trophy11th Place Match
18.06 Bucharest (Romania) Cyprus 22-5 Czech Republic Rugby Europe Trophy9th Place Match
18.06 Bucharest (Romania) Ukraine 19-10 Israel Rugby Europe Trophy7th Place Match
18.06 Bucharest (Romania) Croatia 10-0 DenmarkRugby Europe Trophy5th Place Match
18.06 Bucharest Romania 29-0 Luxembourg Rugby Europe Trophy3rd Place Match
18.06 Bucharest (Romania) Sweden 15-5 Lithuania Rugby Europe TrophyFinal
17.06 Bucharest (Romania) Sweden 35-7 Czech RepublicRugby Europe TrophyPool A
17.06 Bucharest (Romania) Croatia 24-19 Cyprus Rugby Europe TrophyPool A
17.06 Bucharest (Romania) Lithuania 28-21 LuxembourgRugby Europe TrophyPool C
17.06 Bucharest (Romania) Ukraine 17-5 Moldova Rugby Europe TrophyPool C
17.06 Bucharest (Romania) Israel 12-5 Latvia Rugby Europe TrophyPool B
17.06 Bucharest Romania 17-0 Denmark Rugby Europe TrophyPool B
17.06 Bucharest (Romania) Sweden 29-7 Croatia Rugby Europe TrophyPool A
17.06 Bucharest (Romania) Cyprus 31-7 Czech RepublicRugby Europe TrophyPool A
17.06 Bucharest (Romania) Luxembourg 26-0 MoldovaRugby Europe TrophyPool C
17.06 Bucharest (Romania) Lithuania 28-28 Ukraine Rugby Europe TrophyPool C
17.06 Bucharest (Romania) Israel 26-19 Denmark Rugby Europe TrophyPool B
17.06 Bucharest Romania 21-0 Latvia Rugby Europe TrophyPool B
17.06 Bucharest (Romania) Sweden 33-5 Cyprus Rugby Europe TrophyPool A
17.06 Bucharest (Romania) Croatia 22-19 Czech RepublicRugby Europe TrophyPool A
17.06 Bucharest (Romania) Luxembourg 21-14 UkraineRugby Europe TrophyPool C
17.06 Bucharest (Romania) Lithuania 35-0 Moldova Rugby Europe TrophyPool C
17.06 Bucharest (Romania) Denmark 17-0 Latvia Rugby Europe TrophyPool B
17.06 Bucharest Romania 21-0 Israel Rugby Europe TrophyPool B
11.06 Łódź (Poland) Ireland 19-5 England Grand Prix Series Quarter-Final
11.06 Łódź (Poland) Spain 22-21 France Grand Prix Series Quarter-Final
11.06 Łódź (Poland) Wales 26-7 Germany Grand Prix Series Quarter-Final
11.06 Łódź (Poland) Russia 19-14 Georgia Grand Prix Series Quarter-Final
11.06 Łódź (Poland) Belgium 21-19 Portugal Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
11.06 Łódź Poland 19-21 Italy Grand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
11.06 Łódź (Poland) England 22-12 Georgia Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
11.06 Łódź (Poland) Germany 15-14 France Grand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
11.06 Łódź (Poland) Russia 26-19 Ireland Grand Prix Series Semi-Final
11.06 Łódź (Poland) Spain 26-17 Wales Grand Prix Series Semi-Final
11.06 Łódź Poland 17-24 Portugal Grand Prix Series 11th Place Match
11.06 Łódź (Poland) Italy 21-17 Belgium Grand Prix Series 9th Place Match
11.06 Łódź (Poland) France 19-14 Georgia
After extra time
Grand Prix Series 7th Place Match
11.06 Łódź (Poland) Germany 29-26 EnglandGrand Prix Series 5th Place Match
11.06 Łódź (Poland) Ireland 35-5 Wales Grand Prix Series 3rd Place Match
11.06 Łódź (Poland) Russia 24-19 Spain
After extra time
Grand Prix Series Final
10.06 Łódź (Poland) Wales 24-7 Russia Grand Prix Series Pool C
10.06 Łódź (Poland) England 26-14 Italy Grand Prix Series Pool C
10.06 Łódź (Poland) Spain 24-5 Belgium Grand Prix Series Pool B
10.06 Łódź (Poland) Georgia 24-14 France Grand Prix Series Pool B
10.06 Łódź (Poland) Germany 21-7 Portugal Grand Prix Series Pool A
10.06 Łódź Poland 10-28 Ireland Grand Prix Series Pool A
10.06 Łódź (Poland) Russia 24-7 England Grand Prix Series Pool C
10.06 Łódź (Poland) Wales 29-7 Italy Grand Prix Series Pool C
10.06 Łódź (Poland) Spain 17-14 Georgia Grand Prix Series Pool B
10.06 Łódź (Poland) France 29-0 Belgium Grand Prix Series Pool B
10.06 Łódź (Poland) Ireland 26-7 Germany Grand Prix Series Pool A
10.06 Łódź Poland 21-21 Portugal Grand Prix Series Pool A
10.06 Łódź (Poland) Russia 29-7 Italy Grand Prix Series Pool C
10.06 Łódź (Poland) Wales 29-14 England Grand Prix Series Pool C
10.06 Łódź (Poland) Spain 12-10 France Grand Prix Series Pool B
10.06 Łódź (Poland) Georgia 26-12 Belgium Grand Prix Series Pool B
10.06 Łódź (Poland) Ireland 26-5 Portugal Grand Prix Series Pool A
10.06 Łódź Poland 12-31 Germany Grand Prix Series Pool A
04.06 Moscow (Russia)Spain 19-14 GermanyGrand Prix SeriesQuarter-Final
04.06 MoscowRussia 22-14 GeorgiaGrand Prix Series Quarter-Final
04.06 Moscow (Russia)Ireland 19-17 PortugalGrand Prix Series Quarter-Final
04.06 Moscow (Russia)Italy 28-19 FranceGrand Prix Series Quarter-Final
04.06 Moscow (Russia)England 24-10 PolandGrand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
04.06 Moscow (Russia)Wales 24-5 BelgiumGrand Prix Series 9th-12th Place Semi-Final
04.06 Moscow (Russia)France 35-5 GermanyGrand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
04.06 Moscow (Russia)Portugal 14-5 GeorgiaGrand Prix Series 5th-8th Place Semi-Final
04.06 Moscow (Russia)Spain 26-7 ItalyGrand Prix Series Semi-Final
04.06 MoscowRussia 21-28 IrelandGrand Prix Series Semi-Final
04.06 Moscow (Russia)Belgium 24-7 PolandGrand Prix Series 11th Place Match
04.06 Moscow (Russia)England 21-17 WalesGrand Prix Series 9th Place Match
04.06 Moscow (Russia)Germany 14-10 GeorgiaGrand Prix Series 7th Place Match
04.06 Moscow (Russia)France 33-21 PortugalGrand Prix Series 5th Place Match
04.06 MoscowRussia 31-12 ItalyGrand Prix Series 3rd Place Match
04.06 Moscow (Russia)Ireland 12-0 SpainGrand Prix Series Final
04.06 Ostrava (Czech Republic)Luxembourg 26-12 LatviaRugby Europe TrophyQuarter-Final
04.06 Ostrava (Czech Republic)Ukraine 19-12 CroatiaRugby Europe TrophyQuarter-Final
04.06 Ostrava (Czech Republic)Sweden 24-7 CyprusRugby Europe TrophyQuarter-Final
04.06 Ostrava (Czech Republic)Romania 12-0 IsraelRugby Europe TrophyQuarter-Final
04.06 OstravaCzech Republic 14-29 LithuaniaRugby Europe Trophy9th-12th Place Semi-Final
04.06 Ostrava (Czech Republic)Moldova 26-10 DenmarkRugby Europe Trophy9th-12th Place Semi-Final
04.06 Ostrava (Czech Republic)Israel 22-5 Latvia Rugby Europe Trophy 5th-8th Place Semi-Final
04.06 Ostrava (Czech Republic)Cyprus 29-14 Croatia Rugby Europe Trophy 5th-8th Place Semi-Final
04.06 Ostrava (Czech Republic)Romania 31-5 Luxembourg Rugby Europe Trophy Semi-Final
04.06 Ostrava (Czech Republic)Sweden 35-0 Ukraine Rugby Europe Trophy Semi-Final
04.06 OstravaCzech Republic 0-39 DenmarkRugby Europe Trophy 11th Place Match
04.06 Ostrava (Czech Republic)Moldova 28-17 LithuaniaRugby Europe Trophy9th Place Match
04.06 Ostrava (Czech Republic) Croatia 19-7 LatviaRugby Europe Trophy7th Place Match
04.06 Ostrava (Czech Republic) Israel 24-12 CyprusRugby Europe Trophy5th Place Match
04.06 Ostrava (Czech Republic) Luxembourg 14-10 Ukraine Rugby Europe Trophy 3rd Place Match
04.06 Ostrava (Czech Republic) Sweden 14-5 Romania Rugby Europe Trophy Final
03.06 Moscow (Russia)Ireland 26-5 WalesGrand Prix Series Pool A
03.06 Moscow (Russia)Georgia 17-12 GermanyGrand Prix Series Pool A
03.06 Moscow (Russia)England 19-10 BelgiumGrand Prix Series Pool C
03.06 Moscow (Russia)Portugal 12-10 FranceGrand Prix Series Pool C
03.06 Moscow (Russia)Italy 14-0 SpainGrand Prix Series Pool B
03.06 MoscowRussia 48-5 PolandGrand Prix Series Pool B
03.06 Moscow (Russia)Georgia 17-5 WalesGrand Prix Series Pool A
03.06 Moscow (Russia)Germany 28-21 IrelandGrand Prix Series Pool A
03.06 Moscow (Russia)Portugal 29-10 EnglandGrand Prix Series Pool C
03.06 Moscow (Russia)France 40-0 BelgiumGrand Prix Series Pool C
03.06 Moscow (Russia)Spain 40-0 PolandGrand Prix Series Pool B
03.06 MoscowRussia 27-0 ItalyGrand Prix Series Pool B
03.06 Moscow (Russia) Germany 33-5 Wales Grand Prix Series Pool A
03.06 Moscow (Russia) Ireland 19-14 Georgia Grand Prix Series Pool A
03.06 Moscow (Russia) France 26-21 England Grand Prix Series Pool C
03.06 Moscow (Russia) Belgium 21-19 Portugal Grand Prix Series Pool C
03.06 Moscow (Russia)Italy 31-10 PolandGrand Prix Series Pool B
03.06 MoscowRussia 17-12 SpainGrand Prix Series Pool B
03.06 Ostrava (Czech Republic) Luxembourg 21-5 LithuaniaRugby Europe TrophyPool A
03.06 Ostrava (Czech Republic) Cyprus 22-0 MoldovaRugby Europe TrophyPool A
03.06 Ostrava (Czech Republic) Ukraine 26-10 CroatiaRugby Europe TrophyPool B
03.06 Ostrava (Czech Republic) Israel 14-12 DenmarkRugby Europe TrophyPool B
03.06 Ostrava (Czech Republic) Romania 42-0 LatviaRugby Europe TrophyPool C
03.06 Ostrava Czech Republic 0-39 Sweden Rugby Europe TrophyPool C
03.06 Ostrava (Czech Republic) Cyprus 26-12 LithuaniaRugby Europe TrophyPool A
03.06 Ostrava (Czech Republic) Luxembourg 35-0 MoldovaRugby Europe TrophyPool A
03.06 Ostrava (Czech Republic) Denmark 7-5 UkraineRugby Europe TrophyPool B
03.06 Ostrava (Czech Republic) Israel 33-0 CroatiaRugby Europe TrophyPool B
03.06 Ostrava (Czech Republic) Sweden 38-10 LatviaRugby Europe TrophyPool C
03.06 Ostrava Czech Republic 5-45 Romania Rugby Europe TrophyPool C
03.06 Ostrava (Czech Republic) Lithuania 19-19 MoldovaRugby Europe TrophyPool A
03.06 Ostrava (Czech Republic) Cyprus 21-21 LuxembourgRugby Europe TrophyPool A
03.06 Ostrava (Czech Republic) Ukraine 26-10 IsraelRugby Europe TrophyPool B
03.06 Ostrava (Czech Republic) Croatia 22-19 DenmarkRugby Europe TrophyPool B
03.06 Ostrava (Czech Republic) Sweden 31-5 RomaniaRugby Europe TrophyPool C
03.06 Ostrava Czech Republic 17-22 Latvia Rugby Europe TrophyPool C
21.05 London (England) Kenya 33-7 Spain World Series 9th-16th Place Quarter-Final
21.05 London (England) Fiji 31-5 Russia World Series 9th-16th Place Quarter-Final
21.05 London (England) Wales 29-21 Samoa World Series 9th-16th Place Quarter-Final
21.05 London (England) France 22-5 Japan World Series 9th-16th Place Quarter-Final
21.05 London (England) USA 31-14 Australia World Series Quarter-Final
21.05 London (England) Scotland 24-21 New Zealand World Series Quarter-Final
21.05 London England 17-12 South AfricaWorld Series Quarter-Final
21.05 London (England) Canada 28-7 Argentina World Series Quarter-Final
21.05 London (England) Russia 38-5 SpainWorld Series 13th-16th Place Semi-Final
21.05 London (England) Samoa 33-7 JapanWorld Series 13th-16th Place Semi-Final
21.05 London (England) Fiji 45-5 KenyaWorld Series 9th-12th Place Semi-Final
21.05 London (England) Wales 26-17 FranceWorld Series 9th-12th Place Semi-Final
21.05 London (England) Australia 40-7 New Zealand World Series 5th-8th Place Semi-Final
21.05 London (England) South Africa 24-7 ArgentinaWorld Series 5th-8th Place Semi-Final
21.05 London (England) Scotland 21-14 USA World Series Semi-Final
21.05 London England 24-5 CanadaWorld Series Semi-Final
21.05 London (England) Samoa 24-19 Russia
After extra time
World Series 13th Place Match
21.05 London (England) Fiji 26-14 WalesWorld Series 9th Place Match
21.05 London (England) South Africa 28-17 AustraliaWorld Series 5th Place Match
21.05 London (England) Canada 22-19 USA World Series 3rd Place Match
21.05 London England 7-12 ScotlandWorld Series Final
20.05 London (England) Canada 22-19 Fiji World Series Pool C
20.05 London (England) New Zealand 33-7 Japan World Series Pool C
20.05 London (England) Argentina 35-7 France World Series Pool B
20.05 London (England) Scotland 21-7 Russia World Series Pool B
20.05 London (England) Wales 28-12 USA World Series Pool A
20.05 London (England) South Africa 12-10 Kenya World Series Pool A
20.05 London (England) Australia 34-5 Samoa World Series Pool D
20.05 London England 28-7 Spain World Series Pool D
20.05 London (England) Fiji 61-5 Japan World Series Pool C
20.05 London (England) New Zealand 19-14 Canada World Series Pool C
20.05 London (England) France 26-20 Russia World Series Pool B
20.05 London (England) Scotland 26-19 Argentina World Series Pool B
20.05 London (England) USA 47-0 Kenya World Series Pool A
20.05 London (England) South Africa 12-10 Wales World Series Pool A
20.05 London (England) Samoa 40-7 Spain World Series Pool D
20.05 London England 19-12 Australia World Series Pool D
20.05 London (England) Canada 28-14 Japan World Series Pool C
20.05 London (England) New Zealand 27-21 Fiji World Series Pool C
20.05 London (England) Argentina 26-19 Russia World Series Pool B
20.05 London (England) France 17-12 Scotland World Series Pool B
20.05 London (England) Kenya 28-17 Wales World Series Pool A
20.05 London (England) USA 24-12 South Africa World Series Pool A
20.05 London (England) Australia 50-0 Spain World Series Pool D
20.05 London England 24-19 Samoa World Series Pool D
14.05 Paris (France) Canada 33-0 Russia World Series 9th-16th Place Quarter-Final
14.05 Paris (France) Argentina 12-7 Kenya World Series 9th-16th Place Quarter-Final
14.05 Paris (France) Australia 28-19 Japan World Series 9th-16th Place Quarter-Final
14.05 Paris (France) Wales 26-14 Spain World Series 9th-16th Place Quarter-Final
14.05 Paris (France) Scotland 24-0 Fiji World Series Quarter-Final
14.05 Paris (France) England 26-12 USA World Series Quarter-Final
14.05 Paris (France) South Africa 12-0 Samoa World Series Quarter-Final
14.05 Paris France 0-14 New Zealand World Series Quarter-Final
14.05 Paris (France) Russia 15-7 Kenya World Series 13th-16th Place Semi-Final
14.05 Paris (France) Japan 26-19 SpainWorld Series 13th-16th Place Semi-Final
14.05 Paris (France) Argentina 15-14 Canada World Series 9th-12th Place Semi-Final
14.05 Paris (France) Australia 14-12 WalesWorld Series 9th-12th Place Semi-Final
14.05 Paris (France) USA 24-14 Fiji World Series 5th-8th Place Semi-Final
14.05 Paris France 19-21 SamoaWorld Series 5th-8th Place Semi-Final
14.05 Paris (France) Scotland 19-17 England World Series Semi-Final
14.05 Paris (France) South Africa 26-5 New Zealand World Series Semi-Final
14.05 Paris (France) Japan 19-10 RussiaWorld Series 13th Place Match
14.05 Paris (France) Argentina 33-12 AustraliaWorld Series 9th Place Match
14.05 Paris (France) USA 24-19 SamoaWorld Series 5th Place Match
14.05 Paris (France) New Zealand 12-5 England World Series 3rd Place Match
14.05 Paris (France) South Africa 15-5 Scotland World Series Final
13.05 Paris (France) Samoa 19-17 Fiji World Series Pool D
13.05 Paris (France) Australia 19-12 Russia World Series Pool D
13.05 Paris (France) New Zealand 26-7 Wales World Series Pool A
13.05 Paris (France) USA 26-19 Argentina World Series Pool A
13.05 Paris (France) Scotland 19-12 South Africa World Series Pool B
13.05 Paris (France) Canada 21-7 Japan World Series Pool B
13.05 Paris France 20-14 Kenya World Series Pool C
13.05 Paris (France) England 31-0 Spain World Series Pool C
13.05 Paris (France) Fiji 54-0 Russia World Series Pool D
13.05 Paris (France) Samoa 21-14 Australia World Series Pool D
13.05 Paris (France) New Zealand 21-14 Argentina World Series Pool A
13.05 Paris (France) USA 38-14 Wales World Series Pool A
13.05 Paris (France) South Africa 35-5 Japan World Series Pool B
13.05 Paris (France) Scotland 26-19 Canada World Series Pool B
13.05 Paris (France) Kenya 26-14 Spain World Series Pool C
13.05 Paris France 7-24 England World Series Pool C
13.05 Paris (France) Russia 19-19 Samoa World Series Pool D
13.05 Paris (France) Fiji 31-14 Australia World Series Pool D
13.05 Paris (France) Wales 47-28 Argentina World Series Pool A
13.05 Paris (France) New Zealand 27-14 USA World Series Pool A
13.05 Paris (France) Scotland 31-14 Japan World Series Pool B
13.05 Paris (France) South Africa 31-7 Canada World Series Pool B
13.05 Paris France 33-0 Spain World Series Pool C
13.05 Paris (France) England 12-12 Kenya World Series Pool C
16.04 Singapore (Singapore) Scotland 26-15 Hong KongWorld Series 9th-16th Place Quarter-Final
16.04 Singapore (Singapore) France 26-24 ArgentinaWorld Series 9th-16th Place Quarter-Final
16.04 Singapore (Singapore) Wales 19-12 RussiaWorld Series 9th-16th Place Quarter-Final
16.04 Singapore (Singapore) Samoa 26-14 Japan World Series 9th-16th Place Quarter-Final
16.04 Singapore (Singapore) USA 24-19 Fiji World Series Quarter-Final
16.04 Singapore (Singapore) Australia 19-17 South Africa World Series Quarter-Final
16.04 Singapore (Singapore) Canada 26-14 New ZealandWorld Series Quarter-Final
16.04 Singapore (Singapore) England 13-12 Kenya World Series Quarter-Final
16.04 Singapore (Singapore) Argentina 33-7 Hong Kong World Series 13th-16th Place Semi-Final
16.04 Singapore (Singapore) Russia 24-21 Japan World Series 13th-16th Place Semi-Final
16.04 Singapore (Singapore) Scotland 31-12 France World Series 9th-12th Place Semi-Final
16.04 Singapore (Singapore) Wales 19-14 Samoa World Series 9th-12th Place Semi-Final
16.04 Singapore (Singapore) South Africa 19-14 Fiji World Series 5th-8th Place Semi-Final
16.04 Singapore (Singapore) New Zealand 24-21 Kenya World Series 5th-8th Place Semi-Final
16.04 Singapore (Singapore) USA 40-7 Australia World Series Semi-Final
16.04 Singapore (Singapore) Canada 17-5 England World Series Semi-Final
16.04 Singapore (Singapore) Argentina 40-19 Russia World Series 13th Place Match
16.04 Singapore (Singapore) Wales 24-12 ScotlandWorld Series 9th Place Match
16.04 Singapore (Singapore) New Zealand 17-12 South AfricaWorld Series 5th Place Match
16.04 Singapore (Singapore) England 14-12 AustraliaWorld Series 3rd Place Match
16.04 Singapore (Singapore) Canada 26-19 USAWorld Series Final
15.04 Singapore (Singapore)Kenya 22-7 ArgentinaWorld Series Pool C
15.04 Singapore (Singapore)Australia 19-12 SamoaWorld Series Pool C
15.04 Singapore (Singapore)France 24-14 EnglandWorld Series Pool B
15.04 Singapore (Singapore)South Africa 52-0 JapanWorld SeriesPool B
15.04 Singapore (Singapore)Canada 28-15 RussiaWorld Series Pool A
15.04 Singapore (Singapore)Fiji 40-0 Hong KongWorld Series Pool A
15.04 Singapore (Singapore)New Zealand 22-21 ScotlandWorld SeriesPool D
15.04 Singapore (Singapore)USA 35-19 WalesWorld Series Pool D
15.04 Singapore (Singapore)Argentina 17-7 SamoaWorld Series Pool C
15.04 Singapore (Singapore)Australia 29-7 KenyaWorld Series Pool C
15.04 Singapore (Singapore)England 40-10 JapanWorld Series Pool B
15.04 Singapore (Singapore)South Africa 10-7 FranceWorld SeriesPool B
15.04 Singapore (Singapore)Canada 34-0 Hong KongWorld SeriesPool A
15.04 Singapore (Singapore)Fiji 38-7 RussiaWorld Series Pool A
15.04Singapore (Singapore)New Zealand 36-14 WalesWorld SeriesPool D
15.04Singapore (Singapore)USA 33-26 ScotlandWorld Series Pool D
15.04 Singapore (Singapore)Kenya 17-7 SamoaWorld Series Pool C
15.04 Singapore (Singapore)Australia 19-7 ArgentinaWorld SeriesPool C
15.04 Singapore (Singapore)Japan 21-14 FranceWorld Series Pool B
15.04 Singapore (Singapore)England 17-12 South AfricaWorld SeriesPool B
15.04 Singapore (Singapore)Hong Kong 26-19 RussiaWorld SeriesPool A
15.04 Singapore (Singapore)Fiji 35-7 CanadaWorld Series Pool A
15.04 Singapore (Singapore)Wales 21-19 ScotlandWorld Series Pool D
15.04 Singapore (Singapore)New Zealand 21-14 USAWorld Series Pool D
15.04 SingaporeSingapore 19-7 MalaysiaSoutheast Asian 7s Final
14.04 Singapore (Singapore)Thailand 20-0 LaosSoutheast Asian 7s Pool A
14.04 SingaporeSingapore 'B' 5-40 MalaysiaSoutheast Asian 7s Pool A
14.04 SingaporeSingapore 17-5 PhilippinesSoutheast Asian 7s Pool B
14.04 Singapore (Singapore)Indonesia 12-10 BruneiSoutheast Asian 7s Pool B
14.04 Singapore (Singapore)Malaysia 24-0 ThailandSoutheast Asian 7s Pool A
14.04 SingaporeSingapore 'B' 24-15 LaosSoutheast Asian 7s Pool A
14.04 SingaporeSingapore 17-5 BruneiSoutheast Asian 7s Pool B
14.04 Singapore (Singapore)Philippines 31-0 Indonesia Southeast Asian 7s Pool B
14.04 SingaporeSingapore 'B' 5-19 ThailandSoutheast Asian 7s Pool A
14.04 Singapore (Singapore)Malaysia 25-5 LaosSoutheast Asian 7s Pool A
14.04 SingaporeSingapore 48-0 IndonesiaSoutheast Asian 7s Pool B
14.04 Singapore (Singapore)Philippines 42-5 BruneiSoutheast Asian 7s Pool B
14.04 Singapore (Singapore)Laos 41-0 BruneiSoutheast Asian 7s 7th Place Match
14.04 SingaporeSingapore 'B' 36-0 IndonesiaSoutheast Asian 7s 5th Place Match
14.04 Singapore (Singapore)Philippines 12-10 Thailand Southeast Asian 7s 3rd Place Match
09.04 Hong Kong (Hong Kong) Scotland 26-21 Samoa World Series 9th-16th Place Quarter-Final
09.04 Hong Kong (Hong Kong) France 28-21 Wales World Series 9th-16th Place Quarter-Final
09.04 Hong Kong (Hong Kong) Russia 43-0 South KoreaWorld Series 9th-16th Place Quarter-Final
09.04 Hong Kong (Hong Kong) Kenya 24-17 Japan World Series 9th-16th Place Quarter-Final
09.04 Hong Kong (Hong Kong) Australia 21-12 ArgentinaWorld Series Quarter-Final
09.04 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 29-12 Canada World Series Quarter-Final
09.04 Hong Kong (Hong Kong) USA 27-7 England World Series Quarter-Final
09.04 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 21-19 New ZealandWorld Series Quarter-Final
09.04 Hong Kong (Hong Kong) Wales 26-12 Samoa World Series 13th-16th Place Semi-Final
09.04 Hong Kong (Hong Kong) Japan 36-7 South Korea World Series 13th-16th Place Semi-Final
09.04 Hong Kong (Hong Kong) Wales 26-12 Samoa World Series 13th-16th Place Semi-Final
09.04 Hong Kong (Hong Kong) Japan 36-7 South Korea World Series 13th-16th Place Semi-Final
09.04 Hong Kong (Hong Kong) Scotland 21-19 France World Series 9th-12th Place Semi-Final
09.04 Hong Kong (Hong Kong) Kenya 24-5 Russia World Series 9th-12th Place Semi-Final
09.04 Hong Kong (Hong Kong) Argentina 20-19 Canada World Series 5th-8th Place Semi-Final
09.04 Hong Kong (Hong Kong) New Zealand 21-7 England World Series 5th-8th Place Semi-Final
09.04 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 33-12 Australia World Series Semi-Final
09.04 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 29-24 USA
After extra time
World Series Semi-Final
09.04 Hong Kong (Hong Kong) Japan 28-21 Wales World Series 13th Place Match
09.04 Hong Kong (Hong Kong) Scotland 21-19 KenyaWorld Series 9th Place Match
09.04 Hong Kong (Hong Kong) New Zealand 10-7 Argentina World Series 5th Place Match
09.04 Hong Kong (Hong Kong) Australia 26-19 USAWorld Series 3rd Place Match
09.04 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 22-0 South AfricaWorld Series Final
09.04 Hong Kong (Hong Kong) Germany 19-7 Chile World Series Qualifier Semi-Final
09.04 Hong Kong (Hong Kong) Spain 21-12 Papua New Guinea World Series Qualifier Semi-Final
09.04 Hong Kong (Hong Kong) Spain 12-7 Germany World Series Qualifier Final
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Australia 52-0 South KoreaWorld Series Pool A
08.04 Hong Kong (Hong Kong) England 12-10 Samoa World Series Pool A
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Argentina 17-12 RussiaWorld Series Pool D
08.04 Hong Kong (Hong Kong) USA 19-14 Scotland World Series Pool D
08.04 Hong Kong (Hong Kong) New Zealand 33-14 JapanWorld Series Pool C
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 17-17 Wales World Series Pool C
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Canada 28-14 France World Series Pool B
08.04 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 35-10 KenyaWorld Series Pool B
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Samoa 22-12 South KoreaWorld Series Pool A
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Australia 12-10 EnglandWorld Series Pool A
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Russia 14-5 Scotland World Series Pool D
08.04 Hong Kong (Hong Kong) USA 33-5 Argentina World Series Pool D
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Wales 34-21 Japan World Series Pool C
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 17-14 New ZealandWorld Series Pool C
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Kenya 29-12 France World Series Pool B
08.04 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 26-7 CanadaWorld Series Pool B
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Uruguay 50-14 Guyana World Series Qualifier Pool G
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Spain 15-0 Papua New GuineaWorld Series Qualifier Pool G
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Uganda 26-5 Jamaica World Series Qualifier Pool E
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Germany 24-21 Tonga World Series Qualifier Pool E
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Namibia 26-14 Sri LankaWorld Series Qualifier Pool F
08.04 Hong Kong Hong Kong 0-31 Chile World Series Qualifier Pool F
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Chile 21-12 Uruguay World Series Qualifier Quarter-Final
08.04 Hong Kong Hong Kong 7-14 Germany World Series Qualifier Quarter-Final
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Papua New Guinea 14-10 Uganda World Series Qualifier Quarter-Final
08.04 Hong Kong (Hong Kong) Spain 33-0 Namibia World Series Qualifier Quarter-Final
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Australia 22-19 Samoa World Series Pool A
07.04 Hong Kong (Hong Kong) England 52-0 South KoreaWorld Series Pool A
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Argentina 22-14 ScotlandWorld Series Pool D
07.04 Hong Kong (Hong Kong) USA 14-7 Russia World Series Pool D
07.04 Hong Kong (Hong Kong) New Zealand 19-7 WalesWorld Series Pool C
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Fiji 36-0 Japan World Series Pool C
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Canada 17-14 Kenya World Series Pool B
07.04 Hong Kong (Hong Kong) South Africa 17-10 FranceWorld Series Pool B
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Papua New Guinea 26-21 UruguayWorld Series Qualifier Pool G
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Spain 47-5 Guyana World Series Qualifier Pool G
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Uganda 29-0 Tonga World Series Qualifier Pool E
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Germany 31-7 Jamaica World Series Qualifier Pool E
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Chile 38-0 Sri Lanka World Series Qualifier Pool F
07.04 Hong Kong Hong Kong 22-7 Namibia World Series Qualifier Pool F
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Papua New Guinea 31-5 GuyanaWorld Series Qualifier Pool G
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Spain 36-0 Uruguay World Series Qualifier Pool G
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Tonga 14-5 Jamaica World Series Qualifier Pool E
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Germany 24-0 Uganda World Series Qualifier Pool E
07.04 Hong Kong (Hong Kong) Chile 26-14 Namibia World Series Qualifier Pool F
07.04 Hong Kong Hong Kong 31-5 Sri Lanka World Series Qualifier Pool F
12.03 Vancouver (Canada) Kenya 19-17 Scotland World Series 9th-16th Place Quarter-Final
12.03 Vancouver (Canada) Samoa 26-21 France
After extra time
World Series 9th-16th Place Quarter-Final
12.03 Vancouver (Canada) Chile 10-0 Russia World Series 9th-16th Place Quarter-Final
12.03 Vancouver (Canada) Wales 33-0 Japan World Series 9th-16th Place Quarter-Final
12.03 Vancouver Canada 7-36 South Africa World Series Quarter-Final
12.03 Vancouver (Canada) USA 14-12 Argentina World Series Quarter-Final
12.03 Vancouver (Canada) England 14-12 New Zealand World Series Quarter-Final
12.03 Vancouver (Canada) Fiji 28-10 Australia World Series Quarter-Final
12.03 Vancouver (Canada) Scotland 28-21 FranceWorld Series 13th-16th Place Semi-Final
12.03 Vancouver (Canada) Japan 21-0 RussiaWorld Series 13th-16th Place Semi-Final
12.03 Vancouver (Canada) Samoa 26-7 KenyaWorld Series 9th-12th Place Semi-Final
12.03 Vancouver (Canada) Wales 14-5 ChileWorld Series 9th-12th Place Semi-Final
12.03 Vancouver Canada 5-12 ArgentinaWorld Series 5th-8th Place Semi-Final
12.03 Vancouver (Canada) New Zealand 21-0 AustraliaWorld Series 5th-8th Place Semi-Final
12.03 Vancouver (Canada) South Africa 14-10 USAWorld Series Semi-Final
12.03 Vancouver (Canada) England 40-7 FijiWorld Series Semi-Final
12.03 Vancouver (Canada) Scotland 24-19 Japan
After extra time
World Series 13th Place Match
12.03 Vancouver (Canada) Wales 19-12 SamoaWorld Series 9th Place Match
12.03 Vancouver (Canada) New Zealand 17-14 ArgentinaWorld Series 5th Place Match
12.03 Vancouver (Canada) Fiji 28-24 USAWorld Series 3rd Place Match
12.03 Vancouver (Canada) England 19-7 South AfricaWorld Series Final
11.03 Vancouver (Canada) Australia 12-7 France World Series Pool C
11.03 Vancouver (Canada) USA 52-0 Japan World Series Pool C
11.03 Vancouver (Canada) Argentina 24-19 Samoa World Series Pool B
11.03 Vancouver (Canada) Fiji 34-19 Wales World Series Pool B
11.03 Vancouver (Canada) England 28-14 Kenya World Series Pool A
11.03 Vancouver (Canada) South Africa 33-0 Chile World Series Pool A
11.03 Vancouver Canada 28-15 Scotland World Series Pool D
11.03 Vancouver (Canada) New Zealand 40-0 Russia World Series Pool D
11.03 Vancouver (Canada) Australia 36-7 Japan World Series Pool C
11.03 Vancouver (Canada) USA 31-19 France World Series Pool C
11.03 Vancouver (Canada) Wales 21-14 Argentina World Series Pool B
11.03 Vancouver (Canada) Fiji 19-12 Samoa World Series Pool B
11.03 Vancouver (Canada) England 26-0 Chile World Series Pool A
11.03 Vancouver (Canada) South Africa 15-5 Kenya World Series Pool A
11.03 Vancouver Canada 26-5 Russia World Series Pool D
11.03 Vancouver (Canada) New Zealand 33-12 ScotlandWorld Series Pool D
11.03 Vancouver (Canada) France 31-19 Japan World Series Pool C
11.03 Vancouver (Canada) USA 29-5 Australia World Series Pool C
11.03 Vancouver (Canada) Wales 21-14 Samoa World Series Pool B
11.03 Vancouver (Canada) Argentina 26-24 Fiji World Series Pool B
11.03 Vancouver (Canada) Kenya 26-19 Chile World Series Pool A
11.03 Vancouver (Canada) England 12-12 South AfricaWorld Series Pool A
11.03 Vancouver (Canada) Russia 12-10 Scotland World Series Pool D
11.03 Vancouver Canada 14-15 New Zealand World Series Pool D
05.03 Las Vegas (USA) Japan 24-7 ChileWorld Series 13th-16th Place Semi-Final
05.03 Las Vegas (USA) Wales 24-5 RussiaWorld Series 13th-16th Place Semi-Final
05.03 Las Vegas (USA) Kenya 14-7 FranceWorld Series 9th-12th Place Semi-Final
05.03 Las Vegas (USA) Samoa 24-0 ScotlandWorld Series 9th-12th Place Semi-Final
05.03 Las Vegas (USA) Australia 14-0 ArgentinaWorld Series 5th-8th Place Semi-Final
05.03 Las Vegas (USA) England 12-5 CanadaWorld Series 5th-8th Place Semi-Final
05.03 Las Vegas USA 17-20 South AfricaWorld Series Semi-Final
05.03 Las Vegas (USA) Fiji 19-14 New ZealandWorld Series Semi-Final
05.03 Las Vegas (USA) Wales 21-19 JapanWorld Series 13th Place Match
05.03 Las Vegas (USA) Kenya 21-14 SamoaWorld Series 9th Place Match
05.03 Las Vegas (USA) England 10-7 AustraliaWorld Series 5th Place Match
05.03 Las Vegas USA 19-15 New Zealand World Series 3rd Place Match
05.03 Las Vegas (USA) South Africa 19-12 Fiji World Series Final
04.03 Las Vegas (USA) Scotland 33-7 Japan World Series Pool D
04.03 Las Vegas (USA) Fiji 24-17 Australia World Series Pool D
04.03 Las Vegas (USA) Kenya 12-10 Russia World Series Pool C
04.03 Las Vegas (USA) Argentina 12-10 New Zealand World Series Pool C
04.03 Las Vegas (USA) Samoa 17-12 Chile World Series Pool B
04.03 Las Vegas USA 17-24 England World Series Pool B
04.03 Las Vegas (USA) Canada 21-0 France World Series Pool A
04.03 Las Vegas (USA) South Africa 21-7 Wales World Series Pool A
04.03 Las Vegas (USA) France 24-14 Japan World Series 9th-16th Place Quarter-Final
04.03 Las Vegas (USA) Kenya 21-19 Chile World Series 9th-16th Place Quarter-Final
04.03 Las Vegas (USA) Scotland 28-21 Wales World Series 9th-16th Place Quarter-Final
04.03 Las Vegas (USA) Samoa 31-7 Russia World Series 9th-16th Place Quarter-Final
04.03 Las Vegas (USA) South Africa 17-14 Australia World Series Quarter-Final
04.03 Las Vegas USA 21-19 Argentina World Series Quarter-Final
04.03 Las Vegas (USA) Fiji 31-12 Canada World Series Quarter-Final
04.03 Las Vegas (USA) New Zealand 19-0 England World Series Quarter-Final
04.03 Doha (Qatar) Jordan 64-0 Nepal Asian Trophy9th-11th Place Group
04.03 Doha (Qatar) Philippines 42-0 Iran Asian Trophy Quarter-Final
04.03 Doha (Qatar) Singapore 19-7 India Asian Trophy Quarter-Final
04.03 Doha Qatar 5-24 Thailand Asian Trophy Quarter-Final
04.03 Doha (Qatar) United Arab Emirates 24-10 Pakistan Asian Trophy Quarter-Final
04.03 Doha (Qatar) Bangladesh 55-0 Nepal Asian Trophy9th-11th Place Group
04.03 Doha (Qatar) Iran 17-5 India Asian Trophy 5th-8th Place Semi-Final
04.03 Doha Qatar 21-5 Pakistan Asian Trophy 5th-8th Place Semi-Final
04.03 Doha (Qatar) Philippines 12-10 SingaporeAsian Trophy Semi-Final
04.03 Doha (Qatar) Thailand 19-17 United Arab Emirates Asian Trophy Semi-Final
04.03 Doha (Qatar) Jordan 24-12 Bangladesh Asian Trophy9th-11th Place Group
04.03 Doha (Qatar) India 14-12 PakistanAsian Trophy 7th Place Match
04.03 Doha Qatar 24-10 Iran Asian Trophy 5th Place Match
04.03 Doha (Qatar) United Arab Emirates 43-14 Singapore Asian Trophy 3rd Place Match
04.03 Doha (Qatar) Philippines 41-7 Thailand Asian Trophy Final
03.03 Las Vegas (USA) Fiji 41-0 Japan World Series Pool D
03.03 Las Vegas (USA) Australia 28-21 Scotland World Series Pool D
03.03 Las Vegas (USA) Argentina 43-0 Russia World Series Pool C
03.03 Las Vegas (USA) New Zealand 24-7 Kenya World Series Pool C
03.03 Las Vegas USA 26-5 Samoa World Series Pool B
03.03 Las Vegas (USA) England 31-5 Chile World Series Pool B
03.03 Las Vegas (USA) France 33-7 Wales World Series Pool A
03.03 Las Vegas (USA) South Africa 26-7 Canada World Series Pool A
03.03 Las Vegas (USA) Fiji 24-12 Scotland World Series Pool D
03.03 Las Vegas (USA) Australia 19-12 Japan World Series Pool D
03.03 Las Vegas (USA) Argentina 14-14 Kenya World Series Pool C
03.03 Las Vegas (USA) New Zealand 19-5 Russia World Series Pool C
03.03 Las Vegas USA 31-0 Chile World Series Pool B
03.03 Las Vegas (USA) England 12-7 Samoa World Series Pool B
03.03 Las Vegas (USA) Canada 24-21 Wales World Series Pool A
03.03 Las Vegas (USA) South Africa 31-0 France World Series Pool A
03.03 Doha (Qatar) Pakistan 24-19 Jordan Asian Trophy Pool A
03.03 Doha Qatar 53-0 Nepal Asian Trophy Pool B
03.03 Doha (Qatar) Iran 33-5 Bangladesh Asian Trophy Pool D
03.03 Doha (Qatar) Singapore 24-15 Jordan Asian Trophy Pool A
03.03 Doha (Qatar) Philippines 67-0 Nepal Asian Trophy Pool B
03.03 Doha (Qatar) United Arab Emirates 19-12 India Asian Trophy Pool C
03.03 Doha (Qatar) Thailand 29-0 Bangladesh Asian Trophy Pool D
03.03 Doha (Qatar) Singapore 26-5 Pakistan Asian Trophy Pool A
03.03 Doha Qatar 5-26 Philippines Asian Trophy Pool B
03.03 Doha (Qatar) United Arab Emirates 45-0 IndiaAsian Trophy Pool C
03.03 Doha (Qatar) Thailand 31-0 Iran Asian Trophy Pool D
05.02Sydney (Australia)Russia 22-0 KenyaWorld Series9th-16th Place Quarter-Final
05.02Sydney (Australia)Samoa 21-14 ScotlandWorld Series9th-16th Place Quarter-Final
05.02Sydney (Australia)Japan 19-7 CanadaWorld Series9th-16th Place Quarter-Final
05.02Sydney (Australia)France 17-0 Papua New GuineaWorld Series9th-16th Place Quarter-Final
05.02Sydney (Australia)England 24-7 ArgentinaWorld SeriesQuarter-Final
05.02Sydney (Australia)New Zealand 24-21 FijiWorld SeriesQuarter-Final
05.02Sydney (Australia)South Africa 21-10 USAWorld SeriesQuarter-Final
05.02SydneyAustralia 26-0 WalesWorld SeriesQuarter-Final
05.02 Sydney (Australia) Kenya 19-14 Scotland World Series 13th-16th Place Semi-Final
05.02 Sydney (Australia) Canada 33-20 Papua New Guinea World Series 13th-16th Place Semi-Final
05.02 Sydney (Australia) Russia 17-12 Samoa World Series 9th-12th Place Semi-Final
05.02 Sydney (Australia) France 19-12 Japan World Series 9th-12th Place Semi-Final
05.02 Sydney (Australia) Fiji 38-21 Argentina World Series 5th-8th Place Semi-Final
05.02 Sydney (Australia) USA 19-10 Wales World Series 5th-8th Place Semi-Final
05.02 Sydney (Australia) England 12-5 New Zealand World Series Semi-Final
05.02 Sydney Australia 12-26 South Africa World Series Semi-Final
05.02 Sydney (Australia) Canada 10-5 Kenya World Series 13th Place Match
05.02 Sydney (Australia) Russia 26-0 France World Series 9th Place Match
05.02 Sydney (Australia) Fiji 35-12 USAWorld Series 5th Place Match
05.02 Sydney Australia 14-29 New ZealandWorld Series 3rd Place Match
05.02 Sydney (Australia) South Africa 29-14 EnglandWorld Series Final
04.02 Sydney (Australia) USA 22-19 Argentina World Series Pool D
04.02 Sydney (Australia) Canada 12-7 Russia World Series Pool D
04.02 Sydney (Australia) Wales 14-12 France World Series Pool B
04.02 Sydney (Australia) Fiji 40-0 Samoa World Series Pool B
04.02 Sydney (Australia) England 19-12 Kenya World Series Pool A
04.02 Sydney (Australia) South Africa 32-0 Japan World Series Pool A
04.02 Sydney Australia 14-26 New Zealand World Series Pool C
04.02 Sydney (Australia) Scotland 26-12 Papua New GuineaWorld Series Pool C
04.02 Sydney (Australia) Argentina 19-14 Russia World Series Pool D
04.02 Sydney (Australia) USA 31-19 Canada World Series Pool D
04.02 Sydney (Australia) France 17-14 Samoa World Series Pool B
04.02 Sydney (Australia) Wales 28-15 Fiji World Series Pool B
04.02 Sydney (Australia) England 26-0 Japan World Series Pool A
04.02 Sydney (Australia) South Africa 14-7 Kenya World Series Pool A
04.02 Sydney (Australia) New Zealand 31-7 Papua New GuineaWorld Series Pool C
04.02 Sydney Australia 43-14 Scotland World Series Pool C
04.02 Sydney (Australia) Russia 17-14 USA World Series Pool D
04.02 Sydney (Australia) Argentina 17-17 Canada World Series Pool D
04.02 Sydney (Australia) Samoa 7-7 Wales World Series Pool B
04.02 Sydney (Australia) Fiji 31-7 France World Series Pool B
04.02 Sydney (Australia) Kenya 17-12 Japan World Series Pool A
04.02 Sydney (Australia) England 21-15 South AfricaWorld Series Pool A
04.02 Sydney Australia 26-7 Papua New Guinea World Series Pool C
04.02 Sydney (Australia) New Zealand 14-7 ScotlandWorld Series Pool C
29.01 Wellington (New Zealand) Kenya 24-5 Russia World Series 9th-16th Place Quarter-Final
29.01 Wellington (New Zealand) USA 19-14 Japan World Series 9th-16th Place Quarter-Final
29.01 Wellington (New Zealand) Wales 29-7 Papua New GuineaWorld Series 9th-16th Place Quarter-Final
29.01 Wellington (New Zealand) Australia 17-14 SamoaWorld Series 9th-16th Place Quarter-Final
29.01 Wellington (New Zealand) Scotland 14-12 EnglandWorld Series Quarter-Final
29.01 Wellington New Zealand 10-26 Fiji World Series Quarter-Final
29.01 Wellington (New Zealand) Canada 17-12 ArgentinaWorld Series Quarter-Final
29.01 Wellington (New Zealand) South Africa 45-0 FranceWorld Series Quarter-Final
29.01 Wellington (New Zealand) Russia 15-5 Japan World Series 13th-16th Place Semi-Final
29.01 Wellington (New Zealand) Samoa 35-7 Papua New Guinea World Series 13th-16th Place Semi-Final
29.01 Wellington (New Zealand) Kenya 19-12 USA World Series 9th-12th Place Semi-Final
29.01 Wellington (New Zealand) Australia 24-10 Wales World Series 9th-12th Place Semi-Final
29.01 Wellington New Zealand 24-0 England World Series 5th-8th Place Semi-Final
29.01 Wellington (New Zealand) Argentina 19-14 France World Series 5th-8th Place Semi-Final
29.01 Wellington (New Zealand) Fiji 19-12 Scotland World Series Semi-Final
29.01 Wellington (New Zealand) South Africa 21-5 Canada World Series Semi-Final
29.01 Wellington (New Zealand) Samoa 19-12 Russia World Series 13th Place Match
29.01 Wellington (New Zealand) Kenya 19-17 Australia World Series 9th Place Match
29.01 Wellington New Zealand 12-17 ArgentinaWorld Series 5th Place Match
29.01 Wellington (New Zealand) Scotland 28-22 CanadaWorld Series 3rd Place Match
29.01 Wellington (New Zealand) South Africa 26-5 FijiWorld Series Final
28.01Wellington (New Zealand)Wales 33-0 RussiaWorld Series Pool D
28.01Wellington (New Zealand)Canada 28-19 ScotlandWorld SeriesPool D
28.01Wellington (New Zealand)Fiji 26-12 AustraliaWorld SeriesPool B
28.01Wellington (New Zealand)South Africa 33-0 JapanWorld SeriesPool B
28.01 Wellington (New Zealand) Argentina 17-12 KenyaWorld Series Pool A
28.01 Wellington (New Zealand) England 40-0 Papua New GuineaWorld Series Pool A
28.01 Wellington (New Zealand) France 21-21 USA World Series Pool C
28.01 Wellington New Zealand 33-7 Samoa World Series Pool C
28.01 Wellington (New Zealand) Canada 28-5 Wales World Series Pool D
28.01 Wellington (New Zealand) Scotland 12-5 RussiaWorld Series Pool D
28.01 Wellington (New Zealand) Fiji 56-0 Japan World Series Pool B
28.01 Wellington (New Zealand) South Africa 28-0 AustraliaWorld Series Pool B
28.01 Wellington (New Zealand) Kenya 47-5 Papua New GuineaWorld Series Pool A
28.01 Wellington (New Zealand) England 26-7 ArgentinaWorld Series Pool A
28.01 Wellington (New Zealand) USA 24-12 Samoa World Series Pool C
28.01 Wellington New Zealand 21-14 France World Series Pool C
28.01 Wellington (New Zealand) Canada 29-0 RussiaWorld Series Pool D
28.01 Wellington (New Zealand) Scotland 31-7 WalesWorld Series Pool D
28.01 Wellington (New Zealand) Australia 33-12 JapanWorld Series Pool B
28.01 Wellington (New Zealand) South Africa 31-12 FijiWorld Series Pool B
28.01 Wellington (New Zealand) Argentina 41-14 Papua New GuineaWorld Series Pool A
28.01 Wellington (New Zealand) England 31-12 KenyaWorld Series Pool A
28.01 Wellington (New Zealand) France 28-5 Samoa World Series Pool C
28.01 Wellington New Zealand 24-12 USA World Series Pool C
15.01 Viña del Mar (Chile) Argentina 'B' 19-7 Colombia South American 7s Series Quarter-Final
15.01 Viña del Mar Chile 26-10 USA 'B' South American 7s Series Quarter-Final
15.01 Viña del Mar (Chile) Canada 'B' 24-5 Uruguay South American 7s Series Quarter-Final
15.01 Viña del Mar (Chile) Fiji 'B' 54-0 Brazil South American 7s Series Quarter-Final
15.01 Viña del Mar (Chile) Colombia 26-14 USA 'B' South American 7s Series 5th-8th Place Semi-Final
15.01 Viña del Mar (Chile) Uruguay 26-0 Brazil South American 7s Series 5th-8th Place Semi-Final
15.01 Viña del Mar Chile 17-19 Argentina 'B' South American 7s Series Semi-Final
15.01 Viña del Mar (Chile) Fiji 'B' 29-0 Canada 'B' South American 7s Series Semi-Final
15.01 Viña del Mar (Chile) USA 'B' 14-7 Brazil South American 7s Series 7th Place Match
15.01 Viña del Mar (Chile) Uruguay 21-5 Colombia South American 7s Series 5th Place Match
15.01 Viña del Mar Chile 28-14 Canada 'B' South American 7s Series 3rd Place Match
15.01 Viña del Mar (Chile) Fiji 'B' 19-12 Argentina 'B' South American 7s Series Final
14.01 Viña del Mar (Chile) Argentina 'B' 28-7 Brazil South American 7s Series Pool A
14.01 Viña del Mar (Chile) Uruguay 14-12 USA 'B' South American 7s Series Pool A
14.01 Viña del Mar (Chile) Fiji 'B' 33-0 Canada 'B' South American 7s Series Pool B
14.01 Viña del Mar Chile 28-0 Colombia South American 7s Series Pool B
14.01 Viña del Mar (Chile) Argentina 'B' 25-5 Uruguay South American 7s Series Pool A
14.01 Viña del Mar (Chile) USA 'B' 12-5 Brazil South American 7s Series Pool A
14.01 Viña del Mar (Chile) Fiji 'B' 36-5 Colombia South American 7s Series Pool B
14.01 Viña del Mar Chile 27-14 Canada 'B' South American 7s Series Pool B
14.01 Viña del Mar (Chile) Argentina 'B' 26-0 USA 'B' South American 7s Series Pool A
14.01 Viña del Mar (Chile) Uruguay 24-7 Brazil South American 7s Series Pool A
14.01 Viña del Mar (Chile) Canada 'B' 36-12 Colombia South American 7s Series Pool B
14.01 Viña del Mar Chile 12-31 Fiji 'B' South American 7s Series Pool B
07.01 Maldonado Uruguay 12-19 Chile South American 7s Series Quarter-Final
07.01 Maldonado (Uruguay) Argentina 'B' 26-5 Canada 'B' South American 7s Series Quarter-Final
07.01 Maldonado (Uruguay) USA 'B' 14-12 Colombia South American 7s Series Quarter-Final
07.01 Maldonado (Uruguay) Fiji 'B' 31-0 Brazil South American 7s Series Quarter-Final
07.01 Maldonado Uruguay 17-14 Canada 'B' South American 7s Series 5th-8th Place Semi-Final
07.01 Maldonado (Uruguay) Colombia 19-5 Brazil South American 7s Series 5th-8th Place Semi-Final
07.01 Maldonado (Uruguay) Argentina 'B' 29-0 Chile South American 7s Series Semi-Final
07.01 Maldonado (Uruguay) Fiji 'B' 43-0 USA 'B' South American 7s Series Semi-Final
07.01 Maldonado (Uruguay) Canada 'B' 14-12 Brazil South American 7s Series 7th Place Match
07.01 Maldonado Uruguay 24-5 Colombia South American 7s Series 5th Place Match
07.01 Maldonado (Uruguay) Chile 19-7 USA 'B' South American 7s Series 3rd Place Match
07.01 Maldonado (Uruguay) Argentina 'B' 22-21 Fiji 'B' South American 7s Series Final
06.01 Maldonado (Uruguay) Chile 19-17 Canada 'B' South American 7s Series Pool A
06.01 Maldonado (Uruguay) Fiji 'B' 33-0 Colombia South American 7s Series Pool A
06.01 Maldonado Uruguay 5-26 USA 'B' South American 7s Series Pool B
06.01 Maldonado (Uruguay) Argentina 'B' 24-7 Brazil South American 7s Series Pool B
06.01 Maldonado (Uruguay) Colombia 19-12 Canada 'B' South American 7s Series Pool A
06.01 Maldonado (Uruguay) Fiji 'B' 24-7 Chile South American 7s Series Pool A
06.01 Maldonado (Uruguay) USA 'B' 17-10 Brazil South American 7s Series Pool B
06.01 Maldonado Uruguay 7-31 Argentina 'B' South American 7s Series Pool B
06.01 Maldonado (Uruguay) Chile 28-5 Colombia South American 7s Series Pool A
06.01 Maldonado (Uruguay) Fiji 'B' 50-0 Canada 'B' South American 7s Series Pool A
06.01 Maldonado Uruguay 26-7 Brazil South American 7s Series Pool B
06.01 Maldonado (Uruguay) Argentina 'B' 50-0 USA 'B' South American 7s Series Pool B