MEN                      WOMEN
FOOTBALLFOOTBALL
FUTSALFUTSAL
BEACH SOCCERBEACH SOCCER
 


 
WOMEN'S FOOTBALL - 2020 RESULTS

RESULTSFIXTURESRANKINGSNON-FIFAArchive202120202019201820172016201520142013201220112010

DATEVENUE MATCH COMPETITION STAGE
09.12 Cairo Egypt 4-1 Egypt U-20 Friendly  
01.12 Koper Slovenia 2-0 Estonia European Championship Qualifier Group A
01.12 Zwolle Netherlands 6-0 Kosovo European Championship Qualifier Group A
01.12 Ilıca Turkey 1-2 Russia European Championship Qualifier Group A
01.12 Viborg Denmark 0-0 Italy European Championship Qualifier Group B
01.12 Tbilisi Georgia 0-3 Bosnia & Herzegovina European Championship Qualifier Group B
01.12 Ramat Gan Israel 0-2 Malta European Championship Qualifier Group B
01.12 Belfast Northern Ireland 5-1 Faroe Islands European Championship Qualifier Group C
01.12 Newport Wales 3-0 Belarus European Championship Qualifier Group C
01.12 Chomutov Czechia 7-0 Moldova European Championship Qualifier Group D
01.12 Lisbon Portugal 1-0 Albania European Championship Qualifier Group E
01.12 Edinburgh Scotland 0-1 Finland European Championship Qualifier Group E
01.12 Szeged Hungary 0-1 Iceland European Championship Qualifier Group F
01.12 Senec Slovakia 0-6 Sweden European Championship Qualifier Group F
01.12 Altach Austria 1-0 Serbia European Championship Qualifier Group G
01.12 Vannes France 12-0 Kazakhstan European Championship Qualifier Group G
01.12 Leuven Belgium 4-0 Switzerland European Championship Qualifier Group H
01.12 Tallaght Ireland 1-3 Germany European Championship Qualifier Group I
01.12 Poltava Ukraine 2-1 Montenegro European Championship Qualifier Group I
01.12 São Paulo Brazil 8-0 Ecuador Friendly 
30.11 Accra Ghana 2-0 Morocco Friendly 
28.11 Las Condes Chile 1-2 Zambia Friendly 
27.11 Tallinn Estonia 0-4 Turkey European Championship Qualifier Group A
27.11 Ilıca (Turkey) Russia 3-0 Kosovo European Championship Qualifier Group A
27.11 Belfast Northern Ireland 3-2 Belarus European Championship Qualifier Group C
27.11 Las Rozas de Madrid Spain 10-0 Moldova European Championship Qualifier Group D
27.11 Shkodër Albania 4-0 Cyprus European Championship Qualifier Group E
27.11 Lisbon Portugal 1-0 Scotland European Championship Qualifier Group E
27.11 Guingamp France 3-0 Austria European Championship Qualifier Group G
27.11 Almaty Kazakhstan 0-3 North Macedonia European Championship Qualifier Group G
27.11 Pula Croatia 1-0 Lithuania European Championship Qualifier Group H
27.11 Ingolstadt Germany 6-0 Greece European Championship Qualifier Group I
27.11 São Paulo Brazil 6-0 Ecuador Friendly 
27.11 Breda Netherlands 0-2 USA Friendly 
26.11 Tbilisi Georgia 0-4 Malta European Championship Qualifier Group B
26.11 Senec Slovakia 1-3 Iceland European Championship Qualifier Group F
26.11 Accra Ghana 3-1 Morocco Friendly  
14.11 Ibhayi South Africa 2-1 Botswana COSAFA Cup Final
12.11 Ibhayi (South Africa) Botswana 2-1 Zambia COSAFA Cup Semi-Final
12.11 Ibhayi South Africa 6-2 Malawi COSAFA Cup Semi-Final
09.11 Port Elizabeth (South Africa) Angola 4-3 Eswatini COSAFA Cup Group A
09.11 Ibhayi South Africa 7-0 Comoros COSAFA Cup Group A
09.11 Ibhayi (South Africa) Malawi 1-0 Zambia COSAFA Cup Group B
09.11 Port Elizabeth (South Africa) Botswana 1-0 Zimbabwe COSAFA Cup Group C
07.11 Ibhayi (South Africa) Malawi 9-0 Lesotho COSAFA Cup Group B
07.11 Ibhayi (South Africa) Botswana 1-0 Tanzania COSAFA Cup Group C
06.11 Ibhayi (South Africa) Angola 1-1 Comoros COSAFA Cup Group A
06.11 Ibhayi South Africa 5-0 Eswatini COSAFA Cup Group A
04.11 Ibhayi (South Africa) Zambia 8-0 Lesotho COSAFA Cup Group B
04.11 Ibhayi (South Africa) Tanzania 1-0 Zimbabwe COSAFA Cup Group C
03.11 Ibhayi (South Africa) Eswatini 4-2 Comoros COSAFA Cup Group A
03.11 Ibhayi South Africa 2-0 Angola COSAFA Cup Group A
29.10 Lusaka Zambia 1-1 Zambia U-17 Friendly  
27.10 Pristina Kosovo 0-6 Netherlands European Championship Qualifier Group A
27.10 Moscow Russia 4-2 Turkey European Championship Qualifier Group A
27.10 Tbilisi Georgia 1-2 Israel European Championship Qualifier Group B
27.10 Empoli Italy 1-3 Denmark European Championship Qualifier Group B
27.10 Minsk Belarus 0-1 Northern Ireland European Championship Qualifier Group C
27.10 Cardiff Wales 0-1 Norway European Championship Qualifier Group C
27.10 Chomutov Czechia 3-0 Azerbaijan European Championship Qualifier Group D
27.10 Chișinău Moldova 0-3 Poland European Championship Qualifier Group D
27.10 Helsinki Finland 1-0 Scotland European Championship Qualifier Group E
27.10 Estoril Portugal 1-0 Cyprus European Championship Qualifier Group E
27.10 Senec Slovakia 2-0 Latvia European Championship Qualifier Group F
27.10 Gothenburg Sweden 2-0 Iceland European Championship Qualifier Group F
27.10 Wiener Neustadt Austria 0-0 France European Championship Qualifier Group G
27.10 Marijampolė Lithuania 0-9 Belgium European Championship Qualifier Group H
27.10 Mogoșoaia Romania 0-2 Switzerland European Championship Qualifier Group H
27.10 Athens Greece 0-4 Ukraine European Championship Qualifier Group I
27.10 Stara Pazova Serbia 2-1 Bulgaria Friendly  
25.10 Johannesburg South Africa 1-0 South Africa U-17 Friendly  
24.10 Stara Pazova Serbia 4-1 Kazakhstan European Championship Qualifier Group G
23.10 Groningen Netherlands 7-0 Estonia European Championship Qualifier Group A
23.10 Moscow Russia 1-0 Slovenia European Championship Qualifier Group A
23.10 Antalya Turkey 0-0 Kosovo European Championship Qualifier Group A
23.10 Warsaw Poland 3-0 Azerbaijan European Championship Qualifier Group D
23.10 Seville Spain 4-0 Czechia European Championship Qualifier Group D
23.10 Larnaca Cyprus 0-3 Portugal European Championship Qualifier Group E
23.10 Edinburgh Scotland 3-0 Albania European Championship Qualifier Group E
23.10 Budapest Hungary 1-2 Slovakia European Championship Qualifier Group F
23.10 Orléans France 11-0 North Macedonia European Championship Qualifier Group G
23.10 Marijampolė Lithuania 0-4 Romania European Championship Qualifier Group H
23.10 Kiev Ukraine 1-0 Ireland European Championship Qualifier Group I
22.10 Newport Wales 4-0 Faroe Islands European Championship Qualifier Group C
22.10 Gothenburg Sweden 7-0 Latvia European Championship Qualifier Group F
22.10 Athens Greece 1-0 Montenegro European Championship Qualifier Group I
21.10 Viborg Denmark 4-0 Israel European Championship Qualifier Group B
22.09 Tallinn Estonia 0-3 Russia European Championship Qualifier Group A
22.09 Zenica Bosnia & Herzegovina 0-5 Italy European Championship Qualifier Group B
22.09 Ta' Qali Malta 0-8 Denmark European Championship Qualifier Group B
22.09 Tórshavn Faroe Islands 0-2 Belarus European Championship Qualifier Group C
22.09 Oslo Norway 1-0 Wales European Championship Qualifier Group C
22.09 Bielsko-Biała Poland 0-2 Czechia European Championship Qualifier Group D
22.09 Reykjavík Iceland 1-1 Sweden European Championship Qualifier Group F
22.09 Liepāja Latvia 0-5 Hungary European Championship Qualifier Group F
22.09 Shymkent Kazakhstan 0-5 Austria European Championship Qualifier Group G
22.09 Skopje North Macedonia 0-7 France European Championship Qualifier Group G
22.09 MogoșoaiaRomania 4-1 Croatia European Championship Qualifier Group H
22.09 Thun Switzerland 2-1 Belgium European Championship Qualifier Group H
22.09 Podgorica Montenegro 0-3 Germany European Championship Qualifier Group I
22.09 Kiev Ukraine 4-0 Greece European Championship Qualifier Group I
20.09 Beggen Luxembourg 0-3 Bulgaria Friendly 
19.09 Chișinău Moldova 0-9 Spain European Championship Qualifier Group D
19.09 Essen Germany 3-0 Ireland European Championship Qualifier Group I
18.09 Pristina Kosovo 2-0 Estonia European Championship Qualifier Group A
18.09 Moscow Russia 0-1 Netherlands European Championship Qualifier Group A
18.09 Kranj Slovenia 3-1 Turkey European Championship Qualifier Group A
18.09 Tórshavn Faroe Islands 0-6 Northern Ireland European Championship Qualifier Group C
18.09 Uherské Hradiště Czechia 0-0 Poland European Championship Qualifier Group D
18.09 Subotica Serbia 0-2 France European Championship Qualifier Group G
18.09 Leuven Belgium 6-1 Romania European Championship Qualifier Group H
18.09 Zaprešić Croatia 1-1 Switzerland European Championship Qualifier Group H
18.09 Podgorica Montenegro 1-3 Ukraine European Championship Qualifier Group I
17.09ZenicaBosnia & Herzegovina 0-4 Denmark European Championship QualifierGroup B
17.09ReykjavíkIceland 9-0 Latvia European Championship QualifierGroup F
17.09GothenburgSweden 8-0 Hungary European Championship QualifierGroup F
12.08 Tallinn Estonia 1-0 Latvia Friendly 
11.03 Cẩm Phả Vietnam 1-2 Australia Olympic Games Qualifier Asia, Final Round, 2nd Leg
11.03 Baku Azerbaijan 0-5 Poland European Championship Qualifier Group D
11.03 Larnaca Cyprus 0-2 Albania European Championship Qualifier Group E
11.03 Budva Montenegro 0-3 Ireland European Championship Qualifier Group I
11.03 Frisco (USA) Spain 1-0 England SheBelieves Cup 
11.03 Frisco USA 3-1 Japan SheBelieves Cup 
11.03 Parchal (Portugal) Germany n/p Italy
Italy left early due to travel problems (coronavirus)
Algarve Cup Final
11.03 Larnaca (Cyprus) Czechia 0-0 Mexico Cyprus Cup 
11.03 Larnaca (Cyprus) Finland 4-2 Slovakia Cyprus Cup 
10.03 Lusaka Zambia 2-1 Cameroon Olympic Games Qualifier Africa, 5th Round, 2nd Leg
10.03 Pristina Kosovo 0-3 Slovenia European Championship Qualifier Group A
10.03 Rishon LeZion Israel 4-0 Georgia European Championship Qualifier Group B
10.03 Ta' Qali Malta 2-3 Bosnia & Herzegovina European Championship Qualifier Group B
10.03 Faro/Loulé Portugal 0-2 Sweden Algarve Cup 7th Place Match
10.03 Lagos (Portugal) Denmark 4-0 Belgium Algarve Cup 5th Place Match
10.03 Faro/Loulé (Portugal) Norway 2-1 New Zealand Algarve Cup 3rd Place Match
10.03 Calais (France) Brazil 2-2 Canada Tournoi de France  
10.03 Valenciennes France 3-3 Netherlands Tournoi de France  
10.03 San Pedro del Pinatar (Spain) Iceland 1-0 Ukraine Pinatar Cup 
10.03 San Pedro del Pinatar (Spain) Scotland 2-1 Northern Ireland Pinatar Cup 
10.03 Kargıcak (Turkey) Hungary 7-1 Romania Turkish Cup Group A
10.03 Kargıcak (Turkey) Chile 5-0 Northern Ireland U-19 Turkish Cup Group B
10.03 Kızılağaç (Turkey) Ghana 3-1 Kenya Turkish Cup Group B
10.03 Antalya (Turkey) BIIK Kazygurt (Kazakhstan) 6-0 Hong Kong Friendly 
10.03 Boztepe (Turkey) Serbia 5-0 Belarus Friendly 
10.03 Marbella (Spain) Switzerland 2-1 Austria Friendly 
09.03 Tórshavn Faroe Islands 1-1 Estonia Friendly 
08.03 Harrison (USA) England 1-0 Japan SheBelieves Cup 
08.03 Harrison USA 1-0 Spain SheBelieves Cup 
08.03 Larnaca (Cyprus) Croatia 3-2 Finland Cyprus Cup 
08.03 Larnaca (Cyprus) Mexico 2-2 Slovakia Cyprus Cup 
08.03 Rabat Morocco 3-2 Ghana U-20 Friendly 
08.03 Tsakane South Africa 3-0 Lesotho Friendly 
07.03 Warsaw Poland 5-0 Moldova European Championship Qualifier Group D
07.03 Makeni (Sierra Leone) Liberia 1-0 Cabo Verde WAFU Zone A Championship 3rd Place Match
07.03 Makeni (Sierra Leone) Senegal 3-0 Mali WAFU Zone A Championship Final
07.03 Lagos (Portugal) Denmark 2-1 Sweden Algarve Cup 5th-8th Place Semi-Final
07.03 Parchal Portugal 0-1 Belgium Algarve Cup 5th-8th Place Semi-Final
07.03 Lagos (Portugal) Germany 4-0 Norway Algarve Cup Semi-Final
07.03 Parchal (Portugal) Italy 3-0 New Zealand Algarve Cup Semi-Final
07.03 Calais (France) Canada 0-0 Netherlands Tournoi de France  
07.03 Valenciennes France 1-0 Brazil Tournoi de France  
07.03 San Pedro del Pinatar (Spain) Scotland 1-0 Iceland Pinatar Cup 
07.03 San Pedro del Pinatar (Spain) Ukraine 4-0 Northern Ireland Pinatar Cup 
07.03 Kargıcak (Turkey) Hungary 4-0 Hong Kong Turkish Cup Group A
07.03 Kızılağaç (Turkey) Chile 5-0 Kenya Turkish Cup Group B
07.03 Kargıcak (Turkey) Ghana 4-0 Northern Ireland U-19 Turkish Cup Group B
07.03 Kızılağaç (Turkey) Belarus 1-1 Romania Friendly  
06.03 Newcastle Australia 5-0 Vietnam Olympic Games Qualifier Asia, Final Round, 1st Leg
06.03 Wiesbaden (Germany) Kosovo 0-5 Russia European Championship Qualifier Group A
06.03 Stara Pazova Serbia 8-1 North Macedonia European Championship Qualifier Group G
06.03 Yerevan Armenia 1-1 Lithuania Friendly 
06.03 Marbella (Spain) Austria 1-1 Switzerland Friendly 
06.03 Wrexham Wales 2-0 Estonia Friendly 
05.03 Yaoundé Cameroon 3-2 Zambia Olympic Games Qualifier Africa, 5th Round, 1st Leg
05.03 Zenica Bosnia & Herzegovina 1-0 Israel European Championship Qualifier Group B
05.03 Ta' Qali Malta 2-1 Georgia European Championship Qualifier Group B
05.03 Tallaght Ireland 1-0 Greece European Championship Qualifier Group I
05.03 Orlando (USA) Spain 3-1 Japan SheBelieves Cup 
05.03 Orlando USA 2-0 England SheBelieves Cup 
05.03Larnaca (Cyprus)Croatia 1-1 Mexico Cyprus Cup 
05.03 Larnaca (Cyprus) Czechia 1-1 Finland Cyprus Cup 
04.03 Makeni (Sierra Leone) Mali 4-0 Cabo Verde WAFU Zone A Championship Semi-Final
04.03 Bo (Sierra Leone) Senegal 2-1 Liberia WAFU Zone A Championship Semi-Final
04.03 Parchal (Portugal) Belgium 1-1 New Zealand
6-7 pens
Algarve Cup Quarter-Final
04.03 Faro/Loulé (Portugal) Germany 1-0 Sweden Algarve Cup Quarter-Final
04.03 Parchal (Portugal) Norway 2-1 Denmark Algarve Cup Quarter-Final
04.03 Faro/Loulé Portugal 1-2 Italy Algarve Cup Quarter-Final
04.03 Valenciennes (France) Brazil 0-0 Netherlands Tournoi de France  
04.03 Calais France 1-0 Canada Tournoi de France  
04.03 San Pedro del Pinatar (Spain) Iceland 1-0 Northern Ireland Pinatar Cup 
04.03 San Pedro del Pinatar (Spain) Scotland 3-0 Ukraine Pinatar Cup 
04.03 Kargıcak (Turkey) Romania 4-1 Hong Kong Turkish Cup Group A
04.03 Kızılağaç (Turkey) Chile 3-0 Ghana Turkish Cup Group B
04.03 Kızılağaç (Turkey) Kenya 2-0 Northern Ireland U-19 Turkish Cup Group B
04.03YerevanArmenia 0-1 Lithuania Friendly 
04.03 Kızılağaç (Turkey) Hungary 2-1 BIIK Kazygurt (Kazakhstan) Friendly  
02.03Makeni (Sierra Leone)Liberia 2-1 Gambia WAFU Zone A ChampionshipGroup B
02.03Makeni (Sierra Leone)Mali 2-0 Guinea-Bissau WAFU Zone A ChampionshipGroup B
01.03 Bo (Sierra Leone) Cabo Verde 3-0 Guinea WAFU Zone A Championship Group A
01.03 Bo Sierra Leone 1-1 Senegal WAFU Zone A Championship Group A
28.02 Makeni (Sierra Leone) Gambia 5-2 Guinea-Bissau WAFU Zone A Championship Group B
28.02 Makeni (Sierra Leone) Mali 3-0 Liberia WAFU Zone A Championship Group B
28.02 Mongomo Equatorial Guinea 0-0 DR Congo
4-2 pens
UNIFFAC Championship Final
27.02 Bo (Sierra Leone) Senegal 2-0 Cabo Verde WAFU Zone A Championship Group A
27.02 Bo Sierra Leone 0-0 Guinea WAFU Zone A Championship Group A
26.02 Makeni (Sierra Leone) Liberia 4-0 Guinea-Bissau WAFU Zone A Championship Group B
26.02Makeni (Sierra Leone)Mali 6-0 Gambia WAFU Zone A ChampionshipGroup B
26.02 Ebebiyín (Equatorial Guinea) DR Congo 0-0 Gabon UNIFFAC Championship Group Stage
26.02 Mongomo Equatorial Guinea 1-1 Chad UNIFFAC Championship Group Stage
25.02 Bo (Sierra Leone) Senegal 1-0 Guinea WAFU Zone A Championship Group A
25.02 Bo Sierra Leone 0-0 Cabo Verde WAFU Zone A Championship Group A
24.02 Mongomo (Equatorial Guinea) DR Congo 4-2 Chad UNIFFAC Championship Group Stage
24.02 Ebebiyín Equatorial Guinea 4-1 Central African Republic UNIFFAC Championship Group Stage
22.02El Kram (Tunisia)Morocco 2-0 Algeria UNAF Cup 
22.02El KramTunisia 1-1 Tanzania UNAF Cup 
22.02Ebebiyín (Equatorial Guinea) Chad 2-2 Gabon UNIFFAC ChampionshipGroup Stage
22.02Mongomo (Equatorial Guinea) DR Congo 4-0 Central African Republic UNIFFAC ChampionshipGroup Stage
20.02 El Kram (Tunisia) Morocco 5-0 Mauritania UNAF Cup 
20.02 El Kram Tunisia 1-1 Algeria UNAF Cup 
20.02 Mongomo (Equatorial Guinea) Central African Republic 1-1 Gabon UNIFFAC Championship Group Stage
20.02 Ebebiyín Equatorial Guinea 1-1 DR Congo UNIFFAC Championship Group Stage
18.02El Kram (Tunisia)Algeria 5-0 Mauritania UNAF Cup 
18.02 El Kram (Tunisia) Morocco 3-2 Tanzania UNAF Cup 
18.02Mongomo (Equatorial Guinea) Central African Republic 0-0 Chad UNIFFAC ChampionshipGroup Stage
18.02EbebiyínEquatorial Guinea 2-1 Gabon UNIFFAC ChampionshipGroup Stage
16.02 El Kram (Tunisia) Tanzania 3-2 Algeria UNAF Cup 
16.02 El Kram Tunisia 3-0 Mauritania UNAF Cup 
14.02El Kram (Tunisia)Tanzania 7-0 Mauritania UNAF Cup 
14.02El KramTunisia 0-1 Morocco UNAF Cup 
13.02 Parramatta Australia 1-1 China Olympic Games QualifierAsia, 3rd Round, Group B
10.02 Leumeah Australia 6-0 Thailand Olympic Games Qualifier Asia, 3rd Round, Group B
10.02 Leumeah (Australia) China 5-0 Taiwan Olympic Games Qualifier Asia, 3rd Round, Group B
09.02 Carson USA 3-0 Canada Olympic Games Qualifier CONCACAF, Final Round, Final
09.02SeogwipoSouth Korea 3-0 Vietnam Olympic Games QualifierAsia, 3rd Round, Group A
07.02 Leumeah Australia 7-0 Taiwan Olympic Games QualifierAsia, 3rd Round, Group B
07.02 Leumeah (Australia) China 6-1 Thailand Olympic Games QualifierAsia, 3rd Round, Group B
07.02Carson (USA) Canada 1-0 Costa Rica Olympic Games QualifierCONCACAF, Final Round, Semi-Final
07.02Carson USA 4-0 Mexico Olympic Games QualifierCONCACAF, Final Round, Semi-Final
06.02Seogwipo (South Korea)Vietnam 1-0 Myanmar Olympic Games QualifierAsia, 3rd Round, Group A
04.02 Edinburg (USA) Canada 2-0 Mexico Olympic Games Qualifier CONCACAF, Final Round, Group B
04.02 Edinburg (USA) Jamaica 7-0 Saint Kitts & Nevis Olympic Games Qualifier CONCACAF, Final Round, Group B
03.02 Houston (USA) Haiti 6-0 Panama Olympic Games Qualifier CONCACAF, Final Round, Group A
03.02 Houston USA 6-0 Costa Rica Olympic Games Qualifier CONCACAF, Final Round, Group A
03.02 Seogwipo South Korea 7-0 Myanmar Olympic Games Qualifier Asia, 3rd Round, Group A
03.02 Leumeah (Australia) Taiwan 1-0 Thailand Olympic Games Qualifier Asia, 3rd Round, Group B
01.02 Edinburg (USA) Canada 9-0 Jamaica Olympic Games Qualifier CONCACAF, Final Round, Group B
01.02 Edinburg (USA) Mexico 6-0 Saint Kitts & Nevis Olympic Games Qualifier CONCACAF, Final Round, Group B
31.01Houston (USA) Costa Rica 2-0 Haiti Olympic Games QualifierCONCACAF, Final Round, Group A
31.01Houston USA 8-0 Panama Olympic Games QualifierCONCACAF, Final Round, Group A
31.01Temara Morocco 6-3 Tunisia Friendly 
29.01 Edinburg (USA) Canada 11-0 Saint Kitts & Nevis Olympic Games Qualifier CONCACAF, Final Round, Group B
29.01 Edinburg (USA) Mexico 1-0 Jamaica Olympic Games Qualifier CONCACAF, Final Round, Group B
28.01 Houston (USA) Costa Rica 6-1 Panama Olympic Games Qualifier CONCACAF, Final Round, Group A
28.01 Houston USA 4-0 Haiti Olympic Games Qualifier CONCACAF, Final Round, Group A
28.01 Salé Morocco 2-1 Tunisia Friendly 
28.01 Mandalay Myanmar 1-1 Thailand Friendly 
25.01 Mandalay Myanmar 1-2 Thailand Friendly 
22.01 Houston (USA) Costa Rica n/p Jamaica
Cancelled due to bad weather
Friendly 
22.01 Podgorica Montenegro 2-3 Bosnia & Herzegovina Friendly 
20.01 Austin (USA) Canada 1-1 Haiti Friendly 
18.01Papakura New Zealand Maori 3-2 Australian First Nations Friendly 
17.01 Ta' Qali Malta 1-2 Turkey Friendly 
14.01 Ta' Qali Malta 2-2 Switzerland Friendly