MEN                      WOMEN
FOOTBALLFOOTBALL
FUTSALFUTSAL
BEACH SOCCERBEACH SOCCER
 


 
WOMEN'S FOOTBALL - 2010 RESULTS

RESULTSFIXTURESRANKINGSNON-FIFAArchive202120202019201820172016201520142013201220112010

DATE VENUE MATCH COMPETITION STAGE
30.12 Zarqa Jordan 0-3 Tunisia Friendly
28.12 Zarqa Jordan 4-4 Tunisia Friendly
27.12 Riga Latvia 1-0 Latvia U-19 Friendly
23.12 Cox's Bazar (Bangladesh) India 1-0 Nepal SAFF Championship Final
22.12 Harare Zimbabwe 0-3 South Africa Friendly
21.12 Cox's Bazar Bangladesh 0-3 Nepal SAFF Championship Semi-Final
20.12 Cox's Bazar (Bangladesh) India 8-0 Pakistan SAFF Championship Semi-Final
19.12 São Paulo (Brazil) Netherlands 2-1 Mexico São Paulo Tournament 3rd Place Match
19.12 São Paulo Brazil 2-2 Canada
Canada won tournament on overall record
São Paulo Tournament Final
18.12 Riga Latvia 0-29 Latvia U-18 (men) Friendly
18.12 Cox's Bazar (Bangladesh) Nepal 12-0 Pakistan SAFF Championship Group B
18.12 Cox's Bazar (Bangladesh) Afghanistan 2-2 Maldives SAFF Championship Group B
17.12 Cox's Bazar (Bangladesh) Bhutan 1-1 Sri Lanka SAFF Championship Group A
17.12 Cox's Bazar Bangladesh 0-6 India SAFF Championship Group A
16.12 Cox's Bazar (Bangladesh) Pakistan 3-0 Afghanistan SAFF Championship Group B
15.12 São Paulo (Brazil) Netherlands 3-1 Mexico São Paulo Tournament Group Match
15.12 São Paulo Brazil 0-0 Canada São Paulo Tournament Group Match
15.12 Cox's Bazar (Bangladesh) India 7-0 Sri Lanka SAFF Championship Group A
15.12 Cox's Bazar Bangladesh 9-0 Bhutan SAFF Championship Group A
14.12 Cox's Bazar (Bangladesh) Pakistan 2-1 Maldives SAFF Championship Group B
14.12 Cox's Bazar (Bangladesh) Nepal 13-0 Afghanistan SAFF Championship Group B
13.12 Cox's Bazar (Bangladesh) India 18-0 Bhutan SAFF Championship Group A
13.12 Cox's Bazar Bangladesh 2-0 Sri Lanka SAFF Championship Group A
12.12 São Paulo (Brazil) Canada 1-0 Mexico São Paulo Tournament Group Match
12.12 São Paulo Brazil 3-2 Netherlands São Paulo Tournament Group Match
12.12 Cox's Bazar (Bangladesh) Nepal 6-0 Maldives SAFF Championship Group B
09.12 São Paulo (Brazil) Canada 5-0 Netherlands São Paulo Tournament Group Match
09.12 São Paulo Brazil 3-0 Mexico São Paulo Tournament Group Match
06.12 Dhaka Bangladesh 7-0 Bhutan Friendly
28.11 Lanžhot Czechia 1-2 Hungary Friendly
27.11 Bridgeview USA 1-0 Italy World Cup Qualifier Final Play-off, 2nd Leg
26.11 Lipót Hungary 3-4 Czechia Friendly
25.11 Apatin Serbia 1-0 Slovenia Friendly
25.11 Leverkusen Germany 8-0 Nigeria Friendly
24.11 Wrexham Wales 8-1 Bulgaria Friendly
22.11 Guangzhou China 0-2 South Korea Asian Games 3rd Place Match
22.11 Guangzhou (China) Japan 1-0 North Korea Asian Games Final
21.11 Quito (Ecuador) Colombia 1-0 Argentina Copa América Final Group
21.11 Quito (Ecuador) Brazil 3-1 Chile Copa América Final Group
20.11 Guangzhou (China) North Korea 3-1 South Korea
After extra time
Asian Games Semi-Final
20.11 Guangzhou China 0-1 Japan
After extra time
Asian Games Semi-Final
20.11 Padova Italy 0-1 USA World Cup Qualifier Final Play-off, 1st Leg
19.11 Angers France 5-0 Poland Friendly
19.11 Latacunga (Ecuador) Brazil 5-0 Colombia Copa América Final Group
19.11 Latacunga (Ecuador) Argentina 0-0 Chile Copa América Final Group
18.11 Guangzhou (China) Japan 0-0 North Korea Asian Games Group B
18.11 Guangzhou (China) Vietnam 3-0 Jordan Asian Games Group A
18.11 Guangzhou China 0-0 South Korea
7-8 pens
Asian Games Group A
17.11 Latacunga (Ecuador) Chile 1-1 Colombia Copa América Final Group
17.11 Latacunga (Ecuador) Brazil 4-0 Argentina Copa América Final Group
16.11 Guangzhou (China) North Korea 2-0 Thailand Asian Games Group B
16.11 Guangzhou (China) South Korea 5-0 Jordan Asian Games Group A
16.11 Guangzhou China 1-0 Vietnam Asian Games Group A
14.11 Daveyton South Africa 2-0 Cameroon African Championship 3rd Place Match
14.11 Daveyton (South Africa) Nigeria 4-2 Equatorial Guinea African Championship Final
14.11 Guangzhou (China) Japan 4-0 Thailand Asian Games Group B
14.11 Guangzhou (China) South Korea 6-1 Vietnam Asian Games Group A
14.11 Guangzhou China 10-1 Jordan Asian Games Group A
13.11 Cuenca (Ecuador) Colombia 8-0 Uruguay Copa América Group B
13.11 Cuenca (Ecuador) Brazil 3-0 Paraguay Copa América Group B
12.11 Latacunga Ecuador 1-0 Argentina Copa América Group A
12.11 Latacunga (Ecuador) Bolivia 2-1 Peru Copa América Group A
11.11 Cuenca (Ecuador) Venezuela 5-2 Uruguay Copa América Group B
11.11 Cuenca (Ecuador) Brazil 2-1 Colombia Copa América Group B
11.11 Daveyton South Africa 1-3 Equatorial Guinea
After extra time
African Championship Semi-Final
11.11 Daveyton (South Africa) Nigeria 5-1 Cameroon African Championship Semi-Final
10.11 Ambato Ecuador 4-3 Bolivia Copa América Group A
10.11 Ambato (Ecuador) Chile 3-1 Peru Copa América Group A
09.11 Azogues (Ecuador) Paraguay 4-0 Uruguay Copa América Group B
09.11 Azogues (Ecuador) Colombia 5-0 Venezuela Copa América Group B
08.11 Riobamba (Ecuador) Chile 3-0 Bolivia Copa América Group A
08.11 Riobamba (Ecuador) Argentina 2-0 Peru Copa América Group A
08.11 Daveyton (South Africa) Equatorial Guinea 3-1 Ghana African Championship Group B
08.11 Tembisa (South Africa) Cameroon 2-1 Algeria African Championship Group B
08.11 Cancún (Mexico) USA 3-0 Costa Rica CONCACAF Gold Cup 3rd Place Match
08.11 Cancún Mexico 0-1 Canada CONCACAF Gold Cup Final
07.11 Marsa Tunisia 8-4 Palestine Friendly
07.11 Baddagana Sri Lanka 3-0 Maldives Friendly
07.11 Loja (Ecuador) Paraguay 4-0 Venezuela Copa América Group B
07.11 Loja (Ecuador) Brazil 4-0 Uruguay Copa América Group B
07.11 Daveyton South Africa 4-0 Mali African Championship Group A
07.11 Tembisa (South Africa) Nigeria 3-0 Tanzania African Championship Group A
06.11 Ambato Ecuador 2-1 Peru Copa América Group A
06.11 Ambato (Ecuador) Argentina 2-1 Chile Copa América Group A
05.11 Kalutara Sri Lanka 2-0 Maldives Friendly
05.11 Loja (Ecuador) Colombia 3-0 Paraguay Copa América Group B
05.11 Loja (Ecuador) Brazil 4-0 Venezuela Copa América Group B
05.11 Daveyton (South Africa) Equatorial Guinea 1-0 Algeria African Championship Group B
05.11 Daveyton (South Africa) Cameroon 2-1 Ghana African Championship Group B
05.11 Cancún Mexico 2-1 USA CONCACAF Gold Cup Semi-Final
05.11 Cancún (Mexico) Canada 4-0 Costa Rica CONCACAF Gold Cup Semi-Final
04.11 Latacunga Ecuador 1-2 Chile Copa América Group A
04.11 Latacunga (Ecuador) Argentina 3-0 Bolivia Copa América Group A
04.11 Daveyton South Africa 1-2 Nigeria African Championship Group A
04.11 Daveyton (South Africa) Mali 3-2 Tanzania African Championship Group A
02.11 Daveyton (South Africa) Ghana 2-1 Algeria African Championship Group B
02.11 Daveyton (South Africa) Cameroon 2-2 Equatorial Guinea African Championship Group B
02.11 Cancún (Mexico) Trinidad & Tobago 4-1 Guyana CONCACAF Gold Cup Group A
02.11 Cancún Mexico 0-3 Canada CONCACAF Gold Cup Group A
01.11 Daveyton (South Africa) Nigeria 5-0 Mali African Championship Group A
01.11 Cancún (Mexico) USA 4-0 Costa Rica CONCACAF Gold Cup Group B
01.11 Cancún (Mexico) Haiti 1-0 Guatemala CONCACAF Gold Cup Group B
31.10 Daveyton South Africa 2-1 Tanzania African Championship Group A
31.10 Cancún Mexico 2-0 Trinidad & Tobago CONCACAF Gold Cup Group A
31.10 Cancún (Mexico) Canada 8-0 Guyana CONCACAF Gold Cup Group A
30.10 Cancún (Mexico) USA 9-0 Guatemala CONCACAF Gold Cup Group B
30.10 Cancún (Mexico) Costa Rica 3-0 Haiti CONCACAF Gold Cup Group B
29.10 Cancún Mexico 7-2 Guyana CONCACAF Gold Cup Group A
29.10 Cancún (Mexico) Canada 1-0 Trinidad & Tobago CONCACAF Gold Cup Group A
28.10 Vršac Serbia 2-4 Romania Friendly
28.10 Wolfsburg Germany 2-1 Australia Friendly
28.10 Riffa (Bahrain) Jordan 1-0 Egypt Arabia Cup Final
28.10 Cancún (Mexico) USA 5-0 Haiti CONCACAF Gold Cup Group B
28.10 Cancún (Mexico) Costa Rica 1-0 Guatemala CONCACAF Gold Cup Group B
27.10 Riffa Bahrain 5-1 Palestine Arabia Cup 3rd Place Match
27.10 Aarau Switzerland 2-4 Italy World Cup Qualifier Repechage 2, 2nd Leg
26.10 Falkenberg Sweden 3-1 Norway Friendly
26.10 Gaborone Botswana 1-1 Tanzania Friendly
25.10 Gaborone Botswana 2-3 Tanzania Friendly
25.10 Riffa (Bahrain) Egypt 4-0 Palestine Arabia Cup Semi-Final
25.10 Riffa Bahrain 0-3 Jordan Arabia Cup Semi-Final
24.10 Johannesburg South Africa 4-0 Zimbabwe Friendly
24.10 Vladikavkaz Russia 3-0 Ukraine Friendly
24.10 Teresópolis Brazil 7-0 Haiti
Abandoned after 70 mins due to fog
Friendly
23.10 Suwon (South Korea) England 3-0 New Zealand Friendly Training Match
23.10 Cancún (Mexico) Canada 5-0 Guatemala Friendly Training Match
23.10 Riffa (Bahrain) Lebanon 9-0 Iraq Arabia Cup Group B
23.10 Riffa (Bahrain) Egypt 1-0 Jordan Arabia Cup Group B
23.10 Suwon South Korea 2-1 Australia Peace Queen Cup Final
23.10 Chernihiv Zambia 2-1 Botswana Olympic Games Qualifier Africa, Preliminary Round, 2nd Leg
23.10 Treviso Italy 1-0 Switzerland World Cup Qualifier Repechage 2, 1st Leg
22.10 Manama (Bahrain) Syria 12-0 Qatar Arabia Cup Group A
22.10 Manama Bahrain 2-0 Palestine Arabia Cup Group A
21.10 Manama (Bahrain) Jordan 3-1 Lebanon Arabia Cup Group B
21.10 Manama (Bahrain) Egypt 15-0 Iraq Arabia Cup Group B
21.10 Suwon (South Korea) Mexico 1-0 Taiwan Peace Queen Cup Group B
21.10 Suwon (South Korea) England 0-0 New Zealand Peace Queen Cup Group A
20.10 Manama (Bahrain) Palestine 18-0 Qatar Arabia Cup Group A
20.10 Manama Bahrain 3-1 Syria Arabia Cup Group A
19.10 Manama (Bahrain) Jordan 20-0 Iraq Arabia Cup Group B
19.10 Manama (Bahrain) Egypt 5-1 Lebanon Arabia Cup Group B
19.10 Suwon (South Korea) Australia 1-0 Taiwan Peace Queen Cup Group B
19.10 Suwon South Korea 0-0 England Peace Queen Cup Group A
18.10 Guatemala City Guatemala 2-2 Trinidad & Tobago Friendly
18.10 Riffa (Bahrain) Palestine 5-3 Syria Arabia Cup Group A
18.10 Riffa Bahrain 17-0 Qatar Arabia Cup Group A
17.10 Suwon (South Korea) Australia 3-1 Mexico Peace Queen Cup Group B
17.10 Suwon South Korea 0-0 New Zealand Peace Queen Cup Group A
16.10 Guatemala City Guatemala 2-3 Trinidad & Tobago Friendly
14.10 Manama Bahrain 1-4 Jordan Friendly
09.10 Tembisa South Africa 2-2 Mali Friendly
08.10 Auckland New Zealand 11-0 Papua New Guinea Oceania Championship Final
08.10 Auckland (New Zealand) Cook Islands 2-0 Solomon Islands Oceania Championship 3rd Place Match
08.10 Latina Italy 0-0 Ukraine World Cup Qualifier Repechage 1, 2nd Leg
07.10 Auckland (New Zealand) Tonga 2-1 Tahiti Friendly
07.10 Aarau Switzerland 0-0 Denmark World Cup Qualifier Repechage 1, 2nd Leg
06.10 Chester USA 1-1 China Friendly
06.10 Auckland (New Zealand) Papua New Guinea 1-0 Cook Islands Oceania Championship Semi-Final
06.10 Auckland New Zealand 8-0 Solomon Islands Oceania Championship Semi-Final
04.10 Auckland (New Zealand) Papua New Guinea 3-0 Tonga Oceania Championship Group B
04.10 Auckland (New Zealand) Fiji 0-0 Solomon Islands Oceania Championship Group B
03.10 Auckland New Zealand 7-0 Tahiti Oceania Championship Group A
03.10 Auckland (New Zealand) Cook Islands 2-0 Vanuatu Oceania Championship Group A
03.10 Vejle Denmark 1-3 Switzerland World Cup Qualifier Repechage 1, 1st Leg
02.10 Kennesaw USA 2-1 China Friendly
02.10 Auckland (New Zealand) Tonga 2-1 Fiji Oceania Championship Group B
02.10 Auckland (New Zealand) Papua New Guinea 2-1 Solomon Islands Oceania Championship Group B
02.10 Lobatse Botswana 1-4 Zambia Olympic Games Qualifier Africa, Preliminary Round, 1st Leg
02.10 Chernihiv Ukraine 0-3 Italy World Cup Qualifier Repechage 1, 1st Leg
01.10 Auckland (New Zealand) Tahiti 5-1 Vanuatu Oceania Championship Group A
01.10 Auckland New Zealand 10-0 Cook Islands Oceania Championship Group A
30.09 Toronto Canada 3-1 China Friendly
30.09 Auckland (New Zealand) Solomon Islands 4-0 Tonga Oceania Championship Group B
30.09 Auckland (New Zealand) Papua New Guinea 3-0 Fiji Oceania Championship Group B
29.09 Auckland New Zealand 14-0 Vanuatu Oceania Championship Group A
29.09 Auckland (New Zealand) Cook Islands 1-0 Tahiti Oceania Championship Group A
20.09 Bogotá Colombia 2-1 Chile Friendly
18.09 Bogotá Colombia 2-0 Chile Friendly
16.09 Wohlen Switzerland 2-3 England World Cup Qualifier Europe Play-off, 2nd Leg
16.09 Vejle Denmark 2-2 Sweden
After extra time
World Cup Qualifier Europe Play-off, 2nd Leg
15.09 Dresden Germany 5-0 Canada Friendly
15.09 Bærum Norway 2-0 Ukraine World Cup Qualifier Europe Play-off, 2nd Leg
15.09 Gubbio Italy 2-3 France World Cup Qualifier Europe Play-off, 2nd Leg
12.09 Shrewsbury England 2-0 Switzerland World Cup Qualifier Europe Play-off, 1st Leg
11.09 Chernihiv Ukraine 0-1 Norway World Cup Qualifier Europe Play-off, 1st Leg
11.09 Gothenburg Sweden 2-1 Denmark World Cup Qualifier Europe Play-off, 1st Leg
11.09 Besançon France 0-0 Italy World Cup Qualifier Europe Play-off, 1st Leg
05.09 Lesetlheng South Africa 0-2 Cameroon Friendly
25.08 Växjö Sweden 5-1 Wales World Cup Qualifier Europe, Group 8
25.08 Horní Počernice Czechia 8-0 Azerbaijan World Cup Qualifier Europe, Group 8
25.08 Mariehamn Finland 4-1 Slovenia World Cup Qualifier Europe, Group 7
25.08 Yerevan Armenia 0-3 Portugal World Cup Qualifier Europe, Group 7
25.08 Krasnoarmeysk [Moscow Oblast] Russia 8-0 Kazakhstan World Cup Qualifier Europe, Group 6
25.08 Dublin Ireland 3-0 Israel World Cup Qualifier Europe, Group 6
25.08 Samsun Turkey 2-2 Austria World Cup Qualifier Europe, Group 5
25.08 Chernihiv Ukraine 3-1 Poland World Cup Qualifier Europe, Group 4
25.08 Mogoşoaia Romania 2-3 Hungary World Cup Qualifier Europe, Group 4
25.08 Arta Greece 1-2 Bulgaria World Cup Qualifier Europe, Group 3
25.08 Vejle Denmark 0-0 Scotland World Cup Qualifier Europe, Group 3
25.08 Prilep Macedonia 0-7 Norway World Cup Qualifier Europe, Group 2
25.08 Molodechno Belarus 2-0 Slovakia World Cup Qualifier Europe, Group 2
25.08 Belfast Northern Ireland 3-1 Croatia World Cup Qualifier Europe, Group 1
25.08 Troyes France 7-0 Serbia World Cup Qualifier Europe, Group 1
25.08 Rakvere Estonia 0-5 Iceland World Cup Qualifier Europe, Group 1
22.08 Tallinn Estonia 1-1 Croatia World Cup Qualifier Europe, Group 1
21.08 Kirkwall Orkney 0-3 Shetland Mitchell Shield
21.08 Newtown Wales 15-0 Azerbaijan World Cup Qualifier Europe, Group 8
21.08 Prague Czechia 0-1 Sweden World Cup Qualifier Europe, Group 8
21.08 Fribourg Switzerland 8-0 Kazakhstan World Cup Qualifier Europe, Group 6
21.08 Wexford Ireland 1-1 Russia World Cup Qualifier Europe, Group 6
21.08 Krems Austria 0-4 England World Cup Qualifier Europe, Group 5
21.08 Chernihiv Ukraine 3-1 Romania World Cup Qualifier Europe, Group 4
21.08 Dumbarton Scotland 4-1 Greece World Cup Qualifier Europe, Group 3
21.08 Tbilisi Georgia 1-1 Bulgaria World Cup Qualifier Europe, Group 3
21.08 Senec Slovakia 0-4 Norway World Cup Qualifier Europe, Group 2
21.08 Molodechno Belarus 0-4 Netherlands World Cup Qualifier Europe, Group 2
21.08 Požarevac Serbia 0-0 Northern Ireland World Cup Qualifier Europe, Group 1
21.08 Reykjavík Iceland 0-1 France World Cup Qualifier Europe, Group 1
15.08 Velsen-Zuid Netherlands 2-0 Ireland Friendly
01.08 Mérida Venezuela 1-1 Puerto Rico Central American & Caribbean Games
01.08 Mérida (Venezuela) Haiti 1-0 Trinidad & Tobago Central American & Caribbean Games
01.08 Mérida (Venezuela) Guatemala 4-1 Nicaragua Central American & Caribbean Games
30.07 Mérida Venezuela 3-1 Haiti Central American & Caribbean Games
30.07 Mérida (Venezuela) Trinidad & Tobago 3-2 Guatemala Central American & Caribbean Games
30.07 Mérida (Venezuela) Puerto Rico 3-1 Nicaragua Central American & Caribbean Games
29.07 Walsall England 3-0 Turkey World Cup Qualifier
28.07 Mérida Venezuela 1-0 Nicaragua Central American & Caribbean Games
28.07 Mérida (Venezuela) Trinidad & Tobago 3-2 Puerto Rico Central American & Caribbean Games
28.07 Mérida (Venezuela) Guatemala 2-1 Haiti Central American & Caribbean Games
26.07 Mérida Venezuela 1-0 Trinidad & Tobago Central American & Caribbean Games
26.07 Mérida (Venezuela) Haiti 1-1 Nicaragua Central American & Caribbean Games
26.07 Mérida (Venezuela) Guatemala 1-1 Puerto Rico Central American & Caribbean Games
24.07 Johannesburg South Africa 6-0 Tanzania Friendly
24.07 Mérida Venezuela 2-1 Guatemala Central American & Caribbean Games
24.07 Mérida (Venezuela) Trinidad & Tobago 4-0 Nicaragua Central American & Caribbean Games
24.07 Mérida (Venezuela) Haiti 2-0 Puerto Rico Central American & Caribbean Games
24.07 Coleraine Northern Ireland 3-0 Estonia World Cup Qualifier Europe, Group 1
23.07 Wolbrom Poland 1-2 Scotland Friendly
21.07 Damascus Syria 1-4 Jordan Friendly
19.07 Damascus Syria 0-8 Jordan Friendly
17.07 East Hartford USA 3-0 Sweden Friendly
13.07 Omaha USA 1-1 Sweden Friendly
05.07 San Luis Anáhuac (Mexico) Guatemala 2-2 Venezuela U-17
3-4 pens
Copa San Luis Final
03.07 San Luis Anáhuac (Mexico) Venezuela U-17 2-0 Guatemala Copa San Luis Group Stage
03.07 Providence Guyana 3-1 Cuba CONCACAF Gold Cup Qualifier Caribbean Play-Off, 2nd Leg
26.06HavanaCuba 1-0 GuyanaCONCACAF Gold Cup QualifierCaribbean Play-Off, 1st Leg
24.06Krasnoarmeysk [Moscow Oblast]Russia 4-0 IsraelWorld Cup QualifierEurope, Group 6
24.06SegoviaSpain 9-0 MaltaWorld Cup QualifierEurope, Group 5
24.06RacibórzPoland 1-0 Bosnia & HerzegovinaWorld Cup QualifierEurope, Group 4
24.06KilmarnockScotland 0-1 DenmarkWorld Cup QualifierEurope, Group 3
23.06GothenburgSweden 17-0 AzerbaijanWorld Cup QualifierEurope, Group 8
23.06CartaxoPortugal 1-0 SloveniaWorld Cup QualifierEurope, Group 7
23.06VantaaFinland 1-3 ItalyWorld Cup QualifierEurope, Group 7
23.06KokshetauKazakhstan 2-4 SwitzerlandWorld Cup QualifierEurope, Group 6
23.06AngerAustria 4-0 TurkeyWorld Cup QualifierEurope, Group 5
23.06MogoşoaiaRomania 0-0 UkraineWorld Cup QualifierEurope, Group 4
23.06SkienNorway 3-0 BelarusWorld Cup QualifierEurope, Group 2
23.06PrilepMacedonia 1-6 SlovakiaWorld Cup QualifierEurope, Group 2
23.06ColeraineNorthern Ireland 0-0 SerbiaWorld Cup QualifierEurope, Group 1
23.06TallinnEstonia 0-6 FranceWorld Cup QualifierEurope, Group 1
22.06ReykjavíkIceland 3-0 CroatiaWorld Cup QualifierEurope, Group 1
20.06NancyFrance 3-0 CroatiaWorld Cup QualifierEurope, Group 1
19.06OleaiNorthern Mariana Islands 0-1 GuamMarianas Cup
19.06GothenburgSweden 0-0 CzechiaWorld Cup QualifierEurope, Group 8
19.06TubizeBelgium 11-0 AzerbaijanWorld Cup QualifierEurope, Group 8
19.06PortogruaroItaly 6-0 SloveniaWorld Cup QualifierEurope, Group 7
19.06VantaaFinland 4-1 PortugalWorld Cup QualifierEurope, Group 7
19.06Krasnoarmeysk [Moscow Oblast]Russia 0-3 SwitzerlandWorld Cup QualifierEurope, Group 6
19.06AstanaKazakhstan 0-1 IsraelWorld Cup QualifierEurope, Group 6
19.06Aranda de DueroSpain 2-2 EnglandWorld Cup QualifierEurope, Group 5
19.06KielcePoland 0-0 HungaryWorld Cup QualifierEurope, Group 4
19.06SarajevoBosnia & Herzegovina 0-5 UkraineWorld Cup QualifierEurope, Group 4
19.06VejleDenmark 7-0 GreeceWorld Cup QualifierEurope, Group 3
19.06SofiaBulgaria 0-5 ScotlandWorld Cup QualifierEurope, Group 3
19.06Zlaté MoravceSlovakia 0-2 BelarusWorld Cup QualifierEurope, Group 2
19.06ZwolleNetherlands 2-2 NorwayWorld Cup QualifierEurope, Group 2
19.06ReykjavíkIceland 2-0 Northern IrelandWorld Cup QualifierEurope, Group 1
19.06RakvereEstonia 1-0 SerbiaWorld Cup QualifierEurope, Group 1
13.06ZwolleNetherlands 4-1 BelgiumFriendly
09.06OttensheimAustria 6-0 MaltaWorld Cup QualifierEurope, Group 5
08.06ZugSwitzerland 0-1 ScotlandFriendly
06.06AccraGhana 3-0 SenegalAfrican Championship Qualifier1st Round, 2nd Leg
06.06LoenhoutBelgium 0-2 NetherlandsFriendly
05.06WohlenSwitzerland 3-3 ScotlandFriendly
05.06TallinnEstonia 2-1 Northern IrelandWorld Cup QualifierEurope, Group 1
05.06TunisTunisia 0-1 AlgeriaAfrican Championship Qualifier1st Round, 2nd Leg
05.06AbujaNigeria 3-1 Côte d'IvoireAfrican Championship Qualifier1st Round, 2nd Leg
05.06BamakoMali 1-2 GuineaAfrican Championship Qualifier1st Round, 2nd Leg
05.06AsmaraEritrea 3-3 TanzaniaAfrican Championship Qualifier1st Round, 2nd Leg
05.06YaoundéCameroon 3-0 DR CongoAfrican Championship Qualifier1st Round, 2nd Leg
05.06XewkijaGozo 0-3 PadaniaVIVA World Cup
03.06XewkijaGozo 0-4 PadaniaVIVA World Cup
03.06HamarNorway 1-1 CanadaFriendly
30.05ChengduChina 0-2 JapanAsian Cup3rd Place Match
30.05Chengdu (China)Australia 1-1 North Korea
After extra time, 5-4 pens
Asian CupFinal
27.05ChengduChina 0-1 North Korea
After extra time
Asian CupSemi-Final
27.05Chengdu (China)Australia 1-0 JapanAsian CupSemi-Final
24.05Chengdu (China)Thailand 2-0 MyanmarAsian CupGroup B
24.05Chengdu (China)Japan 2-1 North KoreaAsian CupGroup B
23.05DumbartonScotland 2-0 Northern IrelandFriendly
23.05WindhoekNamibia 1-5 Equatorial GuineaAfrican Championship Qualifier1st Round, 1st Leg
23.05Dar es SalaamTanzania 8-1 EritreaAfrican Championship Qualifier1st Round, 1st Leg
23.05AbidjanCôte d'Ivoire 1-2 NigeriaAfrican Championship Qualifier1st Round, 1st Leg
23.05ConakryGuinea 0-2 MaliAfrican Championship Qualifier1st Round, 1st Leg
23.05Chengdu (China)South Korea 5-0 VietnamAsian CupGroup A
23.05ChengduChina 1-0 AustraliaAsian CupGroup A
22.05DakarSenegal 0-1 GhanaAfrican Championship Qualifier1st Round, 1st Leg
22.05KoléaAlgeria 1-1 TunisiaAfrican Championship Qualifier1st Round, 1st Leg
22.05ClevelandUSA 4-0 GermanyFriendly
22.05Chengdu (China)Japan 4-0 ThailandAsian CupGroup B
22.05Chengdu (China)North Korea 2-0 MyanmarAsian CupGroup B
21.05Chengdu (China)Australia 3-1 South KoreaAsian CupGroup A
21.05ChengduChina 5-0 VietnamAsian CupGroup A
21.05KinshasaDR Congo 0-2 CameroonAfrican Championship Qualifier1st Round, 1st Leg
20.05Chengdu (China)North Korea 3-0 ThailandAsian CupGroup B
20.05Chengdu (China)Japan 8-0 MyanmarAsian CupGroup B
20.05Ta' QaliMalta 0-6 EnglandWorld Cup QualifierEurope, Group 5
20.05ChernihivUkraine 4-2 HungaryWorld Cup QualifierEurope, Group 4
19.05SzczecinPoland 1-5 ItalyFriendly
19.05ChengduChina 0-0 South KoreaAsian CupGroup A
19.05Chengdu (China)Australia 2-0 VietnamAsian CupGroup A
16.05DouglasIsle of Man 3-0 JerseyAppleby Women's Tournament
16.05ŠiauliaiLithuania 1-3 EstoniaBaltic Cup
15.05Douglas (Isle of Man)Jersey 2-0 Isle of WightAppleby Women's Tournament
15.05Marabella (Trinidad & Tobago)Cuba 6-1 Antigua & BarbudaCONCACAF Gold Cup QualifierCaribbean, 2nd Round, Group G
15.05Marabella (Trinidad & Tobago)Haiti 2-0 Puerto RicoCONCACAF Gold Cup QualifierCaribbean, 2nd Round, Group G
15.05Šiauliai (Lithuania)Estonia 7-1 LatviaBaltic Cup
15.05KatlehongSouth Africa 4-1 NamibiaFriendly
14.05Macoya (Trinidad & Tobago)Barbados 4-3 Saint LuciaCONCACAF Gold Cup QualifierCaribbean, 2nd Round, Group F
14.05MacoyaTrinidad & Tobago 3-0 GuyanaCONCACAF Gold Cup QualifierCaribbean, 2nd Round, Group F
14.05ŠiauliaiLithuania 2-1 LatviaBaltic Cup
14.05DouglasIsle of Man 1-0 Isle of WightAppleby Women's Tournament
13.05Marabella (Trinidad & Tobago)Haiti 3-0 CubaCONCACAF Gold Cup QualifierCaribbean, 2nd Round, Group G
13.05Marabella (Trinidad & Tobago)Puerto Rico 8-0 Antigua & BarbudaCONCACAF Gold Cup QualifierCaribbean, 2nd Round, Group G
12.05Macoya (Trinidad & Tobago)Guyana 8-0 Saint LuciaCONCACAF Gold Cup QualifierCaribbean, 2nd Round, Group F
12.05MacoyaTrinidad & Tobago 5-0 BarbadosCONCACAF Gold Cup QualifierCaribbean, 2nd Round, Group F
11.05Marabella (Trinidad & Tobago)Haiti 4-1 Antigua & BarbudaCONCACAF Gold Cup QualifierCaribbean, 2nd Round, Group G
11.05Marabella (Trinidad & Tobago)Cuba 4-3 Puerto RicoCONCACAF Gold Cup QualifierCaribbean, 2nd Round, Group G
11.05NiigataJapan 3-0 MexicoFriendly
10.05Macoya (Trinidad & Tobago)Guyana 3-0 BarbadosCONCACAF Gold Cup QualifierCaribbean, 2nd Round, Group F
10.05MacoyaTrinidad & Tobago 6-1 Saint LuciaCONCACAF Gold Cup QualifierCaribbean, 2nd Round, Group F
09.05VrbovecCroatia 1-2 SerbiaWorld Cup QualifierEurope, Group 1
05.05MatsumotoJapan 4-0 MexicoFriendly
05.05ZalaegerszegHungary 3-1 SloveniaFriendly
05.05BaselSwitzerland 0-2 FranceFriendly
04.05PyongyangNorth Korea 3-0 NigeriaFriendly
02.05Saint HelierJersey 8-0 GuernseyLadies Muratti
02.05PyongyangNorth Korea 1-0 NigeriaFriendly
30.04ManaguaNicaragua 0-2 Costa RicaCONCACAF Gold Cup QualifierCentral America, Group B
28.04Managua (Nicaragua)Costa Rica 2-0 HondurasCONCACAF Gold Cup QualifierCentral America, Group B
28.04MoldoechnoBelarus 6-0 MacedoniaWorld Cup QualifierEurope, Group 2
26.04ManaguaNicaragua 2-1 HondurasCONCACAF Gold Cup QualifierCentral America, Group B
24.04Antigua GuatemalaGuatemala 5-1 BelizeCONCACAF Gold Cup QualifierCentral America, Group A
24.04ChongqingChina 2-0 CanadaFriendly
22.04Antigua GuatemalaGuatemala 2-1 El SalvadorCONCACAF Gold Cup QualifierCentral America, Group A
22.04KumanovoMacedonia 0-7 NetherlandsWorld Cup QualifierEurope, Group 2
21.04OdranciSlovenia 2-3 SerbiaFriendly
20.04Antigua Guatemala (Guatemala)El Salvador 9-0 BelizeCONCACAF Gold Cup QualifierCentral America, Group A
15.04TbilisiGeorgia 0-3 GreeceWorld Cup QualifierEurope, Group 3
11.04Guatemala CityGuatemala 1-1 HondurasFriendly
11.04TrabzonTurkey 5-1 MaltaWorld Cup QualifierEurope, Group 5
09.04Guatemala CityGuatemala 3-2 HondurasFriendly
07.04GuadalajaraSpain 5-1 TurkeyWorld Cup QualifierEurope, Group 5
03.04Petit-BourgGuadeloupe 3-2 Saint Kitts & NevisFriendly
01.04BridgetownBarbados 4-0 GrenadaCONCACAF Gold Cup QualifierCaribbean, 1st Round, Group E
01.04BrusselsBelgium 0-3 CzechiaWorld Cup QualifierEurope, Group 8
01.04LondonEngland 1-0 SpainWorld Cup QualifierEurope, Group 5
01.04TbilisiGeorgia 0-7 DenmarkWorld Cup QualifierEurope, Group 3
01.04FalkirkScotland 8-1 BulgariaWorld Cup QualifierEurope, Group 3
01.04SenecSlovakia 0-1 NetherlandsWorld Cup QualifierEurope, Group 2
31.03SandyUSA 1-0 MexicoFriendly
31.03BroughtonWales 0-4 SwedenWorld Cup QualifierEurope, Group 8
31.03TochaPortugal 7-0 ArmeniaWorld Cup QualifierEurope, Group 7
31.03Ascoli PicenoItaly 1-1 FinlandWorld Cup QualifierEurope, Group 7
31.03DublinIreland 1-2 SwitzerlandWorld Cup QualifierEurope, Group 6
31.03MogoşoaiaRomania 1-4 PolandWorld Cup QualifierEurope, Group 4
31.03SopronHungary 2-0 Bosnia & HerzegovinaWorld Cup QualifierEurope, Group 4
31.03BelfastNorthern Ireland 0-4 FranceWorld Cup QualifierEurope, Group 1
31.03Banatski DvorSerbia 4-0 EstoniaWorld Cup QualifierEurope, Group 1
31.03VrbovecCroatia 0-3 IcelandWorld Cup QualifierEurope, Group 1
30.03Bridgetown (Barbados)Anguilla 2-0 GrenadaCONCACAF Gold Cup QualifierCaribbean, 1st Round, Group E
30.03Santo DomingoDominican Republic 1-2 HaitiCONCACAF Gold Cup QualifierCaribbean, 1st Round, Group D
30.03GrodnoBelarus 0-5 NorwayWorld Cup QualifierEurope, Group 2
28.03BrusselsBelgium 2-3 WalesWorld Cup QualifierEurope, Group 8
28.03TaldykorganKazakhstan 0-6 RussiaWorld Cup QualifierEurope, Group 6
28.03Santo Domingo (Dominican Republic)Haiti 5-0 Turks & Caicos IslandsCONCACAF Gold Cup QualifierCaribbean, 1st Round, Group D
28.03BridgetownBarbados 3-0 AnguillaCONCACAF Gold Cup QualifierCaribbean, 1st Round, Group E
28.03San DiegoUSA 3-0 MexicoFriendly
28.03San SalvadorEl Salvador 2-1 HondurasFriendly
27.03BakuAzerbaijan 0-5 CzechiaWorld Cup QualifierEurope, Group 8
27.03VelenjeSlovenia 1-0 ArmeniaWorld Cup QualifierEurope, Group 7
27.03TochaPortugal 1-3 ItalyWorld Cup QualifierEurope, Group 7
27.03WohlenSwitzerland 6-0 IsraelWorld Cup QualifierEurope, Group 6
27.03Ta' QaliMalta 0-2 TurkeyWorld Cup QualifierEurope, Group 5
27.03SarajevoBosnia & Herzegovina 0-5 RomaniaWorld Cup QualifierEurope, Group 4
27.03TbilisiGeorgia 1-3 ScotlandWorld Cup QualifierEurope, Group 3
27.03VejleDenmark 9-0 BulgariaWorld Cup QualifierEurope, Group 3
27.03HønefossNorway 14-0 MacedoniaWorld Cup QualifierEurope, Group 2
27.03NetherlandsNetherlands 2-0 SlovakiaWorld Cup QualifierEurope, Group 2
27.03Banatski DvorSerbia 0-2 IcelandWorld Cup QualifierEurope, Group 1
27.03Boulogne-sur-MerFrance 6-0 Northern IrelandWorld Cup QualifierEurope, Group 1
27.03VrbovecCroatia 0-3 EstoniaWorld Cup QualifierEurope, Group 1
26.03NejapaEl Salvador 2-2 HondurasFriendly
26.03Santo DomingoDominican Republic 3-1 Turks & Caicos IslandsCONCACAF Gold Cup QualifierCaribbean, 1st Round, Group D
25.03LondonEngland 3-0 AustriaWorld Cup QualifierEurope, Group 5
21.03SiguatepequeHonduras 0-3 El SalvadorFriendly
21.03BenguelaAngola 1-1 NamibiaAfrican Championship QualifierPreliminary Round, 2nd Leg
21.03Ness ZionaIsrael 0-3 IrelandWorld Cup QualifierEurope, Group 6
21.03BayamónPuerto Rico 6-0 DominicaCONCACAF Gold Cup QualifierCaribbean, 1st Round, Group B
20.03Dar es SalaamTanzania 1-1 EthiopiaAfrican Championship QualifierPreliminary Round, 2nd Leg
20.03FreetownSierra Leone 1-1 GuineaAfrican Championship QualifierPreliminary Round, 2nd Leg
20.03SaléMorocco 0-1 SenegalAfrican Championship QualifierPreliminary Round, 2nd Leg
19.03BayamónPuerto Rico 7-0 Saint Kitts & NevisCONCACAF Gold Cup QualifierCaribbean, 1st Round, Group B
19.03KinshasaDR Congo 5-2 BotswanaAfrican Championship QualifierPreliminary Round, 2nd Leg
19.03AbidjanCôte d'Ivoire 3-1 GabonAfrican Championship QualifierPreliminary Round, 2nd Leg
19.03SiguatepequeHonduras 1-3 El SalvadorFriendly
18.03RustaviGeorgia 3-1 AzerbaijanFriendly
17.03Bayamón (Puerto Rico)Saint Kitts & Nevis 2-0 DominicaCONCACAF Gold Cup QualifierCaribbean, 1st Round, Group B
16.03RustaviGeorgia 0-0 AzerbaijanFriendly
14.03BarbadosBarbados 2-0 Saint Kitts & NevisFriendly
14.03NejapaEl Salvador 1-0 NicaraguaFriendly
14.03Saint John'sAntigua & Barbuda 3-1 US Virgin IslandsCONCACAF Gold Cup QualifierCaribbean, 1st Round, Group C
14.03Velika GoricaCroatia 1-1 SloveniaFriendly
12.03OpicoEl Salvador 3-0 NicaraguaFriendly
12.03Saint John's (Antigua & Barbuda)Saint Lucia 7-0 US Virgin IslandsCONCACAF Gold Cup QualifierCaribbean, 1st Round, Group C
12.03BrežiceSlovenia 1-1 CroatiaFriendly
11.03SenecSlovakia 1-1 HungaryFriendly
10.03Saint John'sAntigua & Barbuda 1-2 Saint LuciaCONCACAF Gold Cup QualifierCaribbean, 1st Round, Group C
09.03TelkiHungary 1-1 SlovakiaFriendly
07.03DiriambaNicaragua 0-0 El SalvadorFriendly
07.03ConakryGuinea 3-2 Sierra LeoneAfrican Championship QualifierPreliminary Round, 1st Leg
07.03GaboroneBotswana 0-2 DR CongoAfrican Championship QualifierPreliminary Round, 1st Leg
07.03WindhoekNamibia 2-1 AngolaAfrican Championship QualifierPreliminary Round, 1st Leg
07.03GeorgetownGuyana 1-0 Saint Vincent/GrenadinesCONCACAF Gold Cup QualifierCaribbean, 1st Round, Group A
07.03LibrevilleGabon 1-2 Côte d'IvoireAfrican Championship QualifierPreliminary Round, 1st Leg
07.03Addis AbabaEthiopia 1-3 TanzaniaAfrican Championship QualifierPreliminary Round, 1st Leg
06.03DiriambaNicaragua 1-3 El SalvadorFriendly
06.03PikineSenegal 0-0 MoroccoAfrican Championship QualifierPreliminary Round, 1st Leg
06.03BrisbaneAustralia 3-2 North KoreaFriendly
06.03Rémire-MontjolyFrench Guiana 1-2 MartiniqueFriendly
05.03GeorgetownGuyana 2-0 SurinameCONCACAF Gold Cup QualifierCaribbean, 1st Round, Group A
04.03CayenneFrench Guiana 1-1 MartiniqueFriendly
03.03Faro/Loulé (Portugal)USA 3-2 GermanyAlgarve CupFinal
03.03Albufeira (Portugal)Sweden 2-0 ChinaAlgarve Cup3rd Place Match
03.03Parchal (Portugal)Denmark 2-1 NorwayAlgarve Cup5th Place Match
03.03Ferreiras (Portugal)Romania 1-0 FinlandAlgarve Cup7th Place Match
03.03Faro/LouléPortugal 0-3 IcelandAlgarve Cup9th Place Match
03.03Silves (Portugal)Austria 6-0 Faroe IslandsAlgarve Cup11th Place Match
03.03Nicosia (Cyprus)Canada 1-0 New ZealandCyprus CupFinal
03.03Nicosia (Cyprus)Netherlands 4-0 SwitzerlandCyprus Cup3rd Place Match
03.03Nicosia (Cyprus)England 3-2 ItalyCyprus Cup5th Place Match
03.03Larnaca (Cyprus)Scotland 2-1 South AfricaCyprus Cup7th Place Match
03.03BrisbaneAustralia 2-2 North KoreaFriendly
03.03Georgetown (Guyana)Suriname 1-0 Saint Vincent & the GrenadinesCONCACAF Gold Cup QualifierCaribbean, 1st Round, Group A
01.03Larnaca (Cyprus)Canada 2-1 South AfricaCyprus CupGroup B
01.03Nicosia (Cyprus)England 2-2 SwitzerlandCyprus CupGroup B
01.03Nicosia (Cyprus)Italy 1-1 NetherlandsCyprus CupGroup A
01.03Larnaca (Cyprus)New Zealand 3-0 ScotlandCyprus CupGroup A
01.03Faro/LouléPortugal 2-1 AustriaAlgarve CupGroup C
01.03Albufeira (Portugal)Romania 5-1 Faroe IslandsAlgarve CupGroup C
01.03Ferreiras (Portugal)USA 2-0 SwedenAlgarve CupGroup B
01.03Silves (Portugal)Norway 3-2 IcelandAlgarve CupGroup B
01.03PortugalDenmark 2-1 FinlandAlgarve CupGroup A
01.03PortugalGermany 5-0 ChinaAlgarve CupGroup A
28.02Abu Dhabi (United Arab Emirates)Bahrain 3-0 PalestineWAFF Championship3rd Place Match
28.02Abu DhabiUnited Arab Emirates 1-0 JordanWAFF ChampionshipFinal
26.02Abu DhabiUnited Arab Emirates 4-0 BahrainWAFF ChampionshipSemi-Final
26.02Abu Dhabi (United Arab Emirates)Jordan 10-0 PalestineWAFF ChampionshipSemi-Final
26.02Nicosia (Cyprus)Canada 1-0 EnglandCyprus CupGroup B
26.02Nicosia (Cyprus)Switzerland 3-1 South AfricaCyprus CupGroup B
26.02Larnaca (Cyprus)Netherlands 1-1 New ZealandCyprus CupGroup A
26.02Larnaca (Cyprus)Italy 2-0 ScotlandCyprus CupGroup A
26.02ParchalPortugal 0-0 RomaniaAlgarve CupGroup C
26.02Lagos (Portugal)Austria 3-0 Faroe IslandsAlgarve CupGroup C
26.02Olhão (Portugal)USA 2-1 NorwayAlgarve CupGroup B
26.02Vila Real de Santo António (Portugal)Sweden 5-1 IcelandAlgarve CupGroup B
26.02Lagos (Portugal)China 2-0 DenmarkAlgarve CupGroup A
26.02Parchal (Portugal)Germany 7-0 FinlandAlgarve CupGroup A
25.02DublinIreland 1-2 FranceFriendly
24.02Lagos (Portugal)Romania 2-0 AustriaAlgarve CupGroup C
24.02ParchalPortugal 5-0 Faroe IslandsAlgarve CupGroup C
24.02Vila Real de Santo António (Portugal)Norway 2-2 SwedenAlgarve CupGroup B
24.02Vila Real de Santo António (Portugal)USA 2-0 IcelandAlgarve CupGroup B
24.02Lagos (Portugal)China 1-1 FinlandAlgarve CupGroup A
24.02Parchal (Portugal)Germany 4-0 DenmarkAlgarve CupGroup A
24.02NetanyaIsrael 2-0 BelarusFriendly
24.02BelfastNorthern Ireland 0-0 WalesFriendly
24.02Larnaca (Cyprus)Canada 2-1 SwitzerlandCyprus CupGroup B
24.02Larnaca (Cyprus)England 1-0 South AfricaCyprus CupGroup B
24.02Nicosia (Cyprus)New Zealand 1-0 ItalyCyprus CupGroup A
24.02Nicosia (Cyprus)Netherlands 4-1 ScotlandCyprus CupGroup A
24.02Abu DhabiUnited Arab Emirates 7-0 KuwaitWAFF ChampionshipGroup B
24.02Abu Dhabi (United Arab Emirates)Jordan 4-0 IranWAFF ChampionshipGroup A
23.02LarnacaCyprus U-19 0-3 PolandFriendly
23.02HódmezővásárhelyHungary 1-0 SerbiaFriendly
22.02Abu Dhabi (United Arab Emirates)Palestine 17-0 KuwaitWAFF ChampionshipGroup B
22.02Abu Dhabi (United Arab Emirates)Bahrain 1-0 IranWAFF ChampionshipGroup A
22.02NetanyaIsrael 1-0 BelarusFriendly
20.02Abu DhabiUnited Arab Emirates 4-2 PalestineWAFF ChampionshipGroup B
20.02Abu Dhabi (United Arab Emirates)Jordan 4-1 BahrainWAFF ChampionshipGroup A
20.02Larnaca (Cyprus)Canada 3-0 PolandFriendly
20.02AucklandNew Zealand 0-3 AustraliaFriendly
17.02DuisburgGermany 3-0 North KoreaFriendly
17.02AucklandNew Zealand 0-3 AustraliaFriendly
16.02ManamaBahrain 2-0 IndonesiaFriendly
13.02Tokyo (Japan)China 3-0 TaiwanEAFF Championship
13.02TokyoJapan 2-1 South KoreaEAFF Championship
11.02TokyoJapan 3-0 TaiwanEAFF Championship
10.02Tokyo (Japan)China 2-1 South KoreaEAFF Championship
08.02Dhaka (Bangladesh)India 3-1 NepalSouth Asian Games Final
07.02Tokyo (Japan)South Korea 4-0 TaiwanEAFF Championship
06.02DhakaBangladesh 0-7 IndiaSouth Asian GamesGroup Stage
06.02Dhaka (Bangladesh)Nepal 7-0 PakistanSouth Asian GamesGroup Stage
06.02TokyoJapan 2-0 ChinaEAFF Championship
04.02Dhaka (Bangladesh)Pakistan w/o Sri LankaSouth Asian GamesGroup Stage
04.02Dhaka (Bangladesh)India 5-0 NepalSouth Asian GamesGroup Stage
02.02Dhaka (Bangladesh)Nepal 8-0 Sri LankaSouth Asian GamesGroup Stage
02.02DhakaBangladesh 1-0 PakistanSouth Asian GamesGroup Stage
31.01DhakaBangladesh 2-0 Sri LankaSouth Asian GamesGroup Stage
31.01Dhaka (Bangladesh)India 6-0 PakistanSouth Asian GamesGroup Stage
29.01DhakaBangladesh 0-1 NepalSouth Asian GamesGroup Stage
29.01Dhaka (Bangladesh)India 8-1 Sri LankaSouth Asian GamesGroup Stage
23.01CoquimboChile 1-2 DenmarkBicentennial Women's Cup
23.01Coquimbo (Chile)Japan 3-0 ArgentinaBicentennial Women's Cup
21.01Coquimbo (Chile)Denmark 1-0 ArgentinaBicentennial Women's Cup
21.01Coquimbo (Chile)Japan 4-2 ColombiaBicentennial Women's Cup
19.01CoquimboChile 0-0 ArgentinaBicentennial Women's Cup
19.01Coquimbo (Chile)Colombia 2-2 DenmarkBicentennial Women's Cup
16.01Atamaría (Spain)China 3-1 NorwayFriendlyTraining Match
15.01CoquimboChile 1-1 JapanBicentennial Women's Cup
15.01Coquimbo (Chile)Argentina 0-0 ColombiaBicentennial Women's Cup
15.01Atamaría (Spain)England 1-1 NorwayFriendlyTraining Match
15.01Atamaría (Spain)China 2-2 EnglandFriendlyTraining Match
13.01Coquimbo (Chile)Japan 1-0 DenmarkBicentennial Women's Cup
13.01Atamaría (Spain)China 1-0 NorwayFriendly
13.01CoquimboChile 1-1 ColombiaBicentennial Women's Cup