MEN                      WOMEN
FOOTBALLFOOTBALL
FUTSALFUTSAL
BEACH SOCCERBEACH SOCCER
 


 
WOMEN'S FOOTBALL - 2017 RESULTS

RESULTSFIXTURESRANKINGSNON-FIFAArchive202120202019201820172016201520142013201220112010

DATEVENUEMATCHCOMPETITIONSTAGE
29.12 Ouagadougou Burkina Faso 0-2 Morocco Friendly 
27.12 Ouagadougou Burkina Faso 1-2 Morocco Friendly 
22.12 Pamplona Navarre 1-3 Catalonia Friendly 
15.12 Chiba (Japan) China 3-1 South Korea East Asian Cup  
15.12 Chiba Japan 0-2 North Korea East Asian Cup  
14.12 Estelí (Nicaragua) El Salvador 1-1 Panama
1-4 pens
Central American Games 3rd Place Match
14.12 Estelí Nicaragua 1-1 Costa Rica
0-2 pens
Central American Games Final
14.12 Port Vila (Vanuatu)Tonga 1-0 Solomon IslandsPacific Mini Games3rd Place Match
14.12 Port Vila Vanuatu 2-1 Fiji Pacific Mini Games Final
12.12 Estelí (Nicaragua) Costa Rica 3-0 El SalvadorCentral American Games Semi-Final
12.12 Estelí Nicaragua 1-1 Panama
4-2 pens
Central American Games Semi-Final
12.12 SofiaBulgaria 3-0 Albania Friendly  
12.12 Pak KretThailand 1-2 Jordan Friendly  
11.12 Chiba Japan 1-0 China East Asian Cup  
11.12 Chiba (Japan) North Korea 1-0 South Korea East Asian Cup  
11.12 Port Vila (Vanuatu) Fiji 2-0 Solomon IslandsPacific Mini Games Group Stage
11.12 Port Vila Vanuatu 2-2 Tonga Pacific Mini Games Group Stage
10.12 Estelí Nicaragua 0-3 Costa Rica Central American Games Group Stage
10.12 Estelí (Nicaragua) Panama 5-1 El Salvador Central American Games Group Stage
09.12 SofiaBulgaria 0-2 Albania Friendly  
09.12 Singapore Singapore 3-0 Guam Friendly  
09.12 Pak Kret Thailand 3-0 Jordan Friendly  
08.12 Chiba Japan 3-2 South Korea East Asian Cup  
08.12 Chiba (Japan) North Korea 2-0 China East Asian Cup  
08.12 Estelí (Nicaragua) Costa Rica 8-1 El SalvadorCentral American Games Group Stage
08.12 Estelí Nicaragua 3-1 Panama Central American Games Group Stage
07.12 Port Vila (Vanuatu) Tonga 3-1 Solomon IslandsPacific Mini Games Group Stage
07.12 Port Vila Vanuatu 0-0 Fiji Pacific Mini Games Group Stage
06.12 Estelí (Nicaragua) Costa Rica 4-0 Panama Central American Games Group Stage
06.12 Estelí Nicaragua 2-1 El Salvador Central American Games Group Stage
04.12 Port Vila (Vanuatu) Fiji 5-0 Tonga Pacific Mini Games Group Stage
04.12 Port Vila Vanuatu 5-0 Solomon Islands Pacific Mini Games Group Stage
28.11 Zenica Bosnia & Herzegovina 0-1 Wales World Cup QualifierEurope, Group 1
28.11 Colchester England 5-0 Kazakhstan World Cup QualifierEurope, Group 1
28.11 Biel/Bienne Switzerland 5-1 Albania World Cup QualifierEurope, Group 2
28.11 Nijmegen Netherlands 0-0 Ireland World Cup QualifierEurope, Group 3
28.11 Žilina Slovakia 1-3 Northern Ireland World Cup QualifierEurope, Group 3
28.11 Estoril Portugal 0-1 Italy World Cup QualifierEurope, Group 6
28.11 Bucharest Romania 3-1 Moldova World Cup QualifierEurope, Group 6
28.11 Palma de Mallorca Spain 4-0 Austria World Cup QualifierEurope, Group 7
28.11 Marbella (Spain) Canada 3-2 Norway Friendly 
28.11 La Serena Chile 0-3 Brazil Friendly  
28.11 Bangkok Thailand 0-5 New Zealand Friendly  
27.11 Alajuela Costa Rica 0-2 Mexico Friendly  
27.11 Bordeaux France 0-0 Sweden Friendly  
27.11 Riva Turkey 1-2 Jordan Friendly  
27.11 San Cristóbal Venezuela 0-1 Colombia Friendly  
26.11 Helsinki Finland 4-0 Israel World Cup QualifierEurope, Group 7
26.11 Kingstown (Saint Vincent & the Grenadines) Grenada 3-2 Barbados Windward Islands Championship  
26.11 Kingstown Saint Vincent & the Grenadines 3-3 Saint Lucia Windward Islands Championship  
26.11 Geelong Australia 5-1 China Friendly  
26.11 Malabo Equatorial Guinea 4-0 Comoros Friendly  
26.11 Mitrovica Kosovo 3-2 Montenegro Friendly  
26.11 Ta' Qali Malta 4-0 United Arab Emirates Friendly  
25.11 EibarBasque Country 2-1 CzechiaFriendly 
25.11 TubizeBelgium 2-0 RussiaFriendly 
25.11 Ovalle Chile 0-4 Brazil Friendly  
25.11 San Juan de Tibás Costa Rica 3-2 Mexico Friendly  
25.11 BangkokThailand 0-0 New ZealandFriendly 
24.11 Walsall England 4-0 Bosnia & Herzegovina World Cup QualifierEurope, Group 1
24.11 Cardiff Wales 1-0 Kazakhstan World Cup QualifierEurope, Group 1
24.11 Shkodër Albania 1-4 Poland World Cup QualifierEurope, Group 2
24.11 Schaffhausen Switzerland 3-0 Belarus World Cup QualifierEurope, Group 2
24.11 Senec Slovakia 0-5 Netherlands World Cup QualifierEurope, Group 3
24.11 BalmazújvárosHungary 0-1 UkraineWorld Cup QualifierEurope, Group 4
24.11 AjdovščinaSlovenia 5-0 Faroe IslandsWorld Cup QualifierEurope, Group 5
24.11 Setúbal Portugal 8-0 Moldova World Cup QualifierEurope, Group 6
24.11 Belgrade Serbia 1-2 Spain World Cup QualifierEurope, Group 7
24.11 Kingstown (Saint Vincent & the Grenadines) Grenada 1-1 Saint Lucia Windward Islands Championship  
24.11 Kingstown Saint Vincent & the Grenadines 1-1 Barbados Windward Islands Championship  
24.11 Bielefeld Germany 4-0 France Friendly  
24.11 AmmanJordan 0-2 JapanFriendly 
23.11 Maria Enzersdorf Austria 2-0 Israel World Cup QualifierEurope, Group 7
23.11 Tubize Belgium 1-1 Russia Friendly  
23.11 Cúcuta Colombia 2-0 Venezuela Friendly  
23.11 Ta' QaliMalta 4-0 United Arab EmiratesFriendly 
22.11 Kingstown (Saint Vincent & the Grenadines) Barbados 2-1 Saint Lucia Windward Islands Championship  
22.11 Kingstown Saint Vincent & the Grenadines 0-1 Grenada Windward Islands Championship  
22.11 Melbourne Australia 3-0 China Friendly  
12.11 San Jose USA 3-1 Canada Friendly  
09.11 Vancouver Canada 1-1 USA Friendly  
28.10 Bakau Gambia 2-1 Gambia U-17 Friendly  
24.10 Saint Petersburg Russia 0-0 Wales World Cup QualifierEurope, Group 1
24.10 Paisley Scotland 5-0 Albania World Cup QualifierEurope, Group 2
24.10 Groningen Netherlands 1-0 Norway World Cup QualifierEurope, Group 3
24.10 Senec Slovakia 0-2 Ireland World Cup QualifierEurope, Group 3
24.10 Zaprešić Croatia 0-4 Denmark World Cup QualifierEurope, Group 4
24.10 Borås Sweden 5-0 Hungary World Cup QualifierEurope, Group 4
24.10 Znojmo Czechia 1-1 Iceland World Cup QualifierEurope, Group 5
24.10 Großaspach Germany 11-0 Faroe Islands World Cup QualifierEurope, Group 5
24.10 Castel di Sangro Italy 3-0 Romania World Cup QualifierEurope, Group 6
24.10 Penafiel Portugal 0-1 Belgium World Cup QualifierEurope, Group 6
24.10 Yongchuan China 2-2 Brazil 4-Nation Tournament  
24.10 Yongchuan (China) North Korea 1-0 Mexico 4-Nation Tournament  
24.10 Ovalle Chile 5-0 Argentina Friendly  
23.10 Ramat Gan Israel 0-6 Spain World Cup QualifierEurope, Group 7
23.10 Minsk Belarus 0-4 Ukraine Friendly  
23.10 Reims France 8-0 Ghana Friendly  
23.10 Ostróda Poland 3-0 Greece Friendly  
22.10 Helsinki Finland 1-0 Serbia World Cup QualifierEurope, Group 7
22.10 Ovalle Chile 2-2 Argentina Friendly Closed door match
22.10 Nagano Japan 2-0 Switzerland Friendly  
22.10 Soweto South Africa 4-0 Burkina Faso Friendly  
22.10 Cary USA 6-0 South Korea Friendly  
21.10 Astana Kazakhstan 0-2 Bosnia & Herzegovina World Cup QualifierEurope, Group 1
21.10 Yongchuan (China) Brazil 2-0 North Korea 4-Nation Tournament  
21.10 Yongchuan China 3-2 Mexico 4-Nation Tournament  
20.10 Gothenburg Sweden w/o Denmark
Not played - Sweden awarded 3-0 win
World Cup QualifierEurope, Group 4
20.10 Wiesbaden Germany 2-3 Iceland World Cup QualifierEurope, Group 5
20.10 Domžale Slovenia 0-4 Czechia World Cup QualifierEurope, Group 5
20.10 Leuven Belgium 3-2 Romania World Cup QualifierEurope, Group 6
20.10 Valenciennes France 1-0 England Friendly  
19.10 Minsk Belarus 1-2 Scotland World Cup QualifierEurope, Group 2
19.10 Győr Hungary 2-2 Croatia World Cup QualifierEurope, Group 4
19.10 Belgrade Serbia 2-0 Israel World Cup QualifierEurope, Group 7
19.10 Yongchuan (China) Brazil 3-0 Mexico 4-Nation Tournament  
19.10 Yongchuan China 1-2 North Korea 4-Nation Tournament  
19.10 Sankt Pölten Austria 0-2 Netherlands Friendly  
19.10 Elbląg Poland 6-0 Estonia Friendly  
19.10 New Orleans USA 3-1 South Korea Friendly  
08.10 Dededo Guam 6-0 Northern Mariana Islands Marianas Cup  
27.09 Ezeiza Argentina U-20 0-2 Uruguay Friendly 
26.09 Rīga Latvia 1-2 Jordan Friendly 
24.09 BulawayoZimbabwe 1-2 South Africa COSAFA CupFinal
23.09 Bulawayo (Zimbabwe) Kenya 1-1 Zambia
2-4 pens
COSAFA Cup 3rd Place Match
21.09 Bulawayo (Zimbabwe) South Africa 3-3 Zambia
5-3 pens
COSAFA Cup Semi-Final
21.09 Bulawayo Zimbabwe 4-0 Kenya COSAFA Cup Semi-Final
19.09 Birkenhead England 6-0 Russia World Cup QualifierEurope, Group 1
19.09 Minsk Belarus 1-0 Albania World Cup QualifierEurope, Group 2
19.09 Biel/Bienne Switzerland 2-1 Poland World Cup QualifierEurope, Group 2
19.09 Lurgan Northern Ireland 0-2 Ireland World Cup Qualifier Europe, Group 3
19.09 Sarpsborg Norway 6-1 Slovakia World Cup QualifierEurope, Group 3
19.09 Varaždin Croatia 0-2 Sweden World Cup QualifierEurope, Group 4
19.09 Győr Hungary 1-6 Denmark World Cup QualifierEurope, Group 4
19.09 Ústí nad Labem Czechia 0-1 Germany World Cup Qualifier Europe, Group 5
19.09 Leuven Belgium 12-0 Moldova World Cup QualifierEurope, Group 6
19.09 Cluj-Napoca Romania 0-1 Italy World Cup QualifierEurope, Group 6
19.09 Kruševac Serbia 0-4 Austria World Cup QualifierEurope, Group 7
19.09 Newcastle Australia 3-2 Brazil Friendly 
19.09 Santa Maria da Feira Portugal 1-1 Finland Friendly 
19.09 Cincinnati USA 5-0 New Zealand Friendly 
18.09 Reykjavík Iceland 8-0 Faroe Islands World Cup Qualifier Europe, Group 5
18.09 Bulawayo (Zimbabwe) Kenya 1-0 Swaziland COSAFA Cup Group B
18.09 Bulawayo (Zimbabwe) Mozambique 3-0 MauritiusCOSAFA Cup Group B
18.09 Calais France 3-1 Spain Friendly 
17.09 Astana Kazakhstan 0-1 Wales World Cup QualifierEurope, Group 1
17.09 Bulawayo (Zimbabwe) Zambia 7-1 Madagascar COSAFA Cup Group A
17.09 Bulawayo Zimbabwe 3-3 Malawi COSAFA Cup Group A
17.09 Bulawayo (Zimbabwe) Botswana 1-1 South AfricaCOSAFA Cup Group C
17.09 Bulawayo (Zimbabwe) Lesotho 2-1 Namibia COSAFA Cup Group C
16.09 Ingolstadt Germany 6-0 Slovenia World Cup QualifierEurope, Group 5
16.09 Bulawayo (Zimbabwe) Kenya 11-0 Mauritius COSAFA Cup Group B
16.09 Bulawayo (Zimbabwe) Mozambique 2-2 SwazilandCOSAFA Cup Group B
16.09 Bulawayo (Zimbabwe) Botswana 3-0 Lesotho COSAFA Cup Group C
16.09 Penrith Australia 2-1 Brazil Friendly 
16.09 Bakau Gambia 2-0 Guinea-Bissau Friendly 
16.09 Arouca Portugal 1-1 Finland Friendly 
15.09 Elbasan Albania 1-4 Switzerland World Cup QualifierEurope, Group 2
15.09 Łęczna Poland 4-1 Belarus World Cup QualifierEurope, Group 2
15.09 Fredrikstad Norway 4-1 Northern Ireland World Cup Qualifier Europe, Group 3
15.09 Lviv Ukraine 1-1 Croatia World Cup QualifierEurope, Group 4
15.09 La Spezia Italy 5-0 Moldova World Cup QualifierEurope, Group 6
15.09 Bulawayo (Zimbabwe) Malawi 6-3 Madagascar COSAFA Cup Group A
15.09 Bulawayo Zimbabwe 1-1 Zambia COSAFA Cup Group A
15.09 Bulawayo (Zimbabwe) South Africa 3-1 NamibiaCOSAFA Cup Group C
15.09 Caen France 1-0 Chile Friendly 
15.09 Commerce City USA 3-1 New Zealand Friendly 
14.09 Tórshavn Faroe Islands 0-8 Czechia World Cup Qualifier Europe, Group 5
14.09 Bulawayo (Zimbabwe) Kenya 5-2 Mozambique COSAFA Cup Group B
14.09 Bulawayo (Zimbabwe) Swaziland 3-0 MauritiusCOSAFA Cup Group B
14.09 Bulawayo (Zimbabwe) South Africa 3-0 LesothoCOSAFA Cup Group C
14.09 Tubize Belgium 1-2 Netherlands Friendly 
14.09 Telki Hungary 0-3 Scotland Friendly 
14.09 Astana Kazakhstan 1-0 Kyrgyzstan Friendly 
13.09 Bulawayo (Zimbabwe)Zambia 6-3 MalawiCOSAFA Cup Group A
13.09 BulawayoZimbabwe 4-0 MadagascarCOSAFA Cup Group A
13.09 Bulawayo (Zimbabwe)Namibia 4-0 BotswanaCOSAFA Cup Group C
08.09 Lobamba Swaziland 0-5 South Africa U-20 Friendly 
03.09 Wildey Barbados 9-0 Turks & Caicos Islands Friendly 
01.09 Wildey Barbados 10-0 Turks & Caicos Islands Friendly 
30.08 Montevideo Uruguay 0-3 Argentina Friendly 
27.08 Windhoek Namibia U-20 2-2 Swaziland
4-3 pens
Friendly 
26.08 Windhoek Namibia 3-2 Swaziland Friendly 
24.08 Shah AlamMalaysia 0-6 VietnamSoutheast Asian Games 
24.08 Shah Alam (Malaysia)Thailand 3-1 PhilippinesSoutheast Asian Games 
22.08 Kuala Lumpur (Malaysia) Myanmar 6-0 PhilippinesSoutheast Asian Games  
22.08 Shah Alam (Malaysia) Thailand 1-1 Vietnam Southeast Asian Games  
20.08 Shah AlamMalaysia 0-6 ThailandSoutheast Asian Games 
20.08 Kuala Lumpur (Malaysia)Vietnam 3-1 MyanmarSoutheast Asian Games 
20.08 BishkekKyrgyzstan 0-1 Uzbekistan3-Nations Cup 
19.08 Bishkek (Kyrgyzstan)Uzbekistan 6-0 Kazakhstan 'B' 3-Nations Cup 
18.08 BishkekKyrgyzstan 2-2 Kazakhstan 'B'3-Nations Cup 
17.08 Shah Alam Malaysia 0-5 Myanmar Southeast Asian Games  
17.08 Kuala Lumpur (Malaysia) Vietnam 3-0 PhilippinesSoutheast Asian Games  
17.08 BishkekKyrgyzstan 1-3 Uzbekistan3-Nations Cup 
16.08 Bishkek (Kyrgyzstan)Uzbekistan 7-0 Kazakhstan 'B' 3-Nations Cup 
15.08 Shah Alam Malaysia 1-2 Philippines Southeast Asian Games  
15.08 Kuala Lumpur (Malaysia) Thailand 3-2 MyanmarSoutheast Asian Games  
15.08 BishkekKyrgyzstan 3-0 Kazakhstan 'B'3-Nations Cup 
09.08 Shah Alam Malaysia 1-0 Singapore Friendly 
07.08 SingaporeSingapore 3-0 Macau Friendly 
06.08 Enschede Netherlands 4-2 Denmark European Championship Final
06.08 Šiauliai Lithuania 1-1 Latvia Baltic Cup  
05.08 Šiauliai (Lithuania) Latvia 3-0 Estonia Baltic Cup  
04.08 Šiauliai Lithuania 0-0 Estonia Baltic Cup  
03.08 Breda (Netherlands) Austria 0-0 Denmark
After extra time, 0-3 pens
European Championship Semi-Final
03.08 Enschede Netherlands 3-0 EnglandEuropean Championship Semi-Final
03.08 Carson (USA) Australia 6-1 Brazil Tournament of Nations  
03.08 Carson USA 3-0 Japan Tournament of Nations  
03.08 Zenica Bosnia & Herzegovina 2-2 Jordan Friendly 
31.07 Zenica Bosnia & Herzegovina 4-2 Jordan Friendly 
31.07 Selayang Malaysia 0-2 India Friendly 
30.07 Tilburg (Netherlands) Austria 0-0 Spain
After extra time, 5-3 pens
European Championship Quarter-Final
30.07 Rotterdam (Netherlands) Denmark 2-1 GermanyEuropean Championship Quarter-Final
30.07 Deventer (Netherlands) England 1-0 FranceEuropean Championship Quarter-Final
30.07 San Diego (USA) Australia 4-2 Japan Tournament of Nations  
30.07 San Diego USA 4-3 Brazil Tournament of Nations  
30.07 Balatonfüred Hungary 3-2 Romania Balaton Cup 3rd Place Match
30.07 Balatonfüred (Hungary) Serbia 6-1 Belarus Balaton Cup Final
29.07 DoetinchemNetherlands 2-0 SwedenEuropean ChampionshipQuarter-Final
29.07MardakanAzerbaijan 4-2 Kazakhstan Friendly 
28.07 Balatonfüred (Hungary) Belarus 2-0 Romania Balaton Cup Semi-Final
28.07 Balatonfüred Hungary 1-1 Serbia
4-5 pens
Balaton Cup Semi-Final
28.07 Petaling Jaya Malaysia 2-2 India Friendly  
27.07 Tilburg (Netherlands) England 2-1 PortugalEuropean Championship Group D
27.07 Deventer (Netherlands) Scotland 1-0 Spain European Championship Group D
27.07 Seattle (USA) Brazil 1-1 Japan Tournament of Nations  
27.07 Seattle USA 0-1 Australia Tournament of Nations  
27.07 Lučko Croatia 3-0 Jordan Friendly 
26.07 Rotterdam (Netherlands) Austria 3-0 IcelandEuropean Championship Group C
26.07 Breda (Netherlands) France 1-1 SwitzerlandEuropean Championship Group C
26.07 Mardakan Azerbaijan 1-0 Kazakhstan Friendly 
25.07 Utrecht (Netherlands) Germany 2-0 Russia European Championship Group B
25.07 Doetinchem (Netherlands) Italy 3-2 Sweden European Championship Group B
24.07 Deventer (Netherlands) Denmark 1-0 Norway European Championship Group A
24.07 Tilburg Netherlands 2-1 Belgium European Championship Group A
23.07 Breda (Netherlands) England 2-0 Spain European Championship Group D
23.07 Rotterdam (Netherlands) Portugal 2-1 ScotlandEuropean Championship Group D
22.07 Utrecht (Netherlands) Austria 1-1 France European Championship Group C
22.07 Doetinchem (Netherlands) Switzerland 2-1 IcelandEuropean Championship Group C
21.07 Tilburg (Netherlands) Germany 2-1 Italy European Championship Group B
21.07 Deventer (Netherlands) Sweden 2-0 Russia European Championship Group B
20.07 Breda (Netherlands) Belgium 2-0 Norway European Championship Group A
20.07 Rotterdam Netherlands 1-0 Denmark European Championship Group A
19.07 Utrecht (Netherlands) England 6-0 ScotlandEuropean Championship Group D
19.07 Doetinchem (Netherlands) Spain 2-0 PortugalEuropean Championship Group D
18.07 Deventer (Netherlands) Austria 1-0 SwitzerlandEuropean Championship Group C
18.07 Tilburg (Netherlands) France 1-0 Iceland European Championship Group C
17.07 Breda (Netherlands)Germany 0-0 SwedenEuropean Championship Group B
17.07 Rotterdam (Netherlands) Russia 2-1 Italy European Championship Group B
16.07 Doetinchem (Netherlands) Denmark 1-0 BelgiumEuropean Championship Group A
16.07 Utrecht Netherlands 1-0 Norway European Championship Group A
11.07 Denderleeuw Belgium 2-0 Russia Friendly 
11.07 Sedan France 1-1 Norway Friendly 
10.07 Salé Morocco 1-1 Burkina Faso Friendly 
09.07 Maputsoe Lesotho 2-1 Swaziland Friendly 
08.07 Maseru Lesotho 1-2 Swaziland Friendly 
08.07 Rotterdam Netherlands 5-0 Wales Friendly 
08.07 Falkenberg Sweden 1-0 Mexico Friendly 
07.07 Tubize (Belgium) Croatia 0-0 Russia Friendly 
07.07 Montpellier France 2-0 Belgium Friendly 
07.07 Kirkcaldy Scotland 1-0 Ireland Friendly 
06.07 Wiener Neustadt Austria 4-2 Denmark Friendly 
04.07 Sandhausen Germany 3-1 Brazil Friendly 
01.07 Gladsaxe Denmark 1-2 England Friendly 
30.06 Visby (Gotland) Jersey 3-1 Isle of WightIsland Games 3rd Place Match
30.06 Visby Gotland 2-1 Isle of ManIsland Games Final
30.06 San Pedro del Pinatar Spain 7-0 Belgium Friendly  
29.06 Väskinde (Gotland) Hitra 1-0 Gibraltar Island Games 9th Place Match
29.06 Hemse (Gotland) Western Isles 2-1 GreenlandIsland Games 7th Place Match
29.06 Visby (Gotland) Åland 2-2 Minorca
5-4 pens
Island Games 5th Place Match
29.06 Visby Gotland 2-1 Jersey Island Games Semi-Final
29.06 Stenkyrka (Gotland) Isle of Man 4-2 Isle of WightIsland Games Semi-Final
28.06 Väskinde Gotland 5-1 Minorca Island Games Group A
28.06 Stenkyrka (Gotland) Greenland 3-2 Hitra Island Games Group A
28.06 Dalhem (Gotland) Isle of Man 3-0 Åland Island Games Group B
28.06 Visby (Gotland) Western Isles 4-1 AngleseyIsland Games Group B
28.06 Visby (Gotland) Jersey 6-0 Gibraltar Island Games Group C
26.06 Visby Gotland 2-0 Hitra Island Games Group A
26.06 Dalhem (Gotland) Minorca 2-1 Greenland Island Games Group A
26.06 Visby (Gotland) Åland 4-1 Anglesey Island Games Group B
26.06 Fårösund (Gotland) Western Isles 2-0 Isle of Man Island Games Group B
26.06 Väskinde (Gotland) Isle of Wight 8-1 GibraltarIsland Games Group C
25.06 Visby Gotland 6-0 Greenland Island Games Group A
25.06 Dalhem (Gotland) Minorca 2-1 Hitra Island Games Group A
25.06 Stenkyrka (Gotland) Åland 5-2 Western IslesIsland Games Group B
25.06 Väskinde (Gotland) Isle of Man 3-0 AngleseyIsland Games Group B
25.06 Fardhem (Gotland) Isle of Wight 3-2 JerseyIsland Games Group C
19.06 Amman Jordan 3-2 Algeria Friendly 
16.06 Amman Jordan 0-1 Algeria Friendly 
13.06 Leuven Belgium 1-1 Japan Friendly 
13.06 Reykjavík Iceland 0-1 Brazil Friendly  
13.06 Deventer Netherlands 3-0 Austria Friendly 
13.06 Växjö Sweden 1-0 Scotland Friendly 
12.06 Łomża Poland 5-0 Lithuania Friendly  
12.06 Ružomberok Slovakia 1-1 Greece Friendly  
12.06 Pak Kret Thailand 3-0 Taiwan FriendlyClosed door match
11.06 Toronto Canada 6-0 Costa Rica Friendly 
11.06 Changzhou China 4-2 Finland Friendly 
11.06 Sandefjord Norway 0-1 USA Friendly 
11.06 Viseu Portugal 1-0 Wales Friendly 
11.06 Ramenskoye Russia 2-0 Serbia Friendly 
10.06 Minsk Belarus 1-1 Estonia Friendly  
10.06 Monterrey Mexico 3-0 Venezuela Friendly 
10.06 Fuenlabrada Spain 1-2 Brazil Friendly  
10.06 Biel/Bienne Switzerland 0-4 England Friendly  
10.06 Bangkok Thailand 4-1 Taiwan Friendly 
09.06 Tirana Albania 1-0 Slovenia Friendly 
09.06 Velika Croatia 2-1 Bosnia & Herzegovina Friendly 
09.06 Breda Netherlands 0-1 Japan Friendly 
09.06 Falkirk Scotland 2-0 Romania Friendly 
09.06 Poprad Slovakia 1-0 Greece Friendly  
08.06 Winnipeg Canada 3-1 Costa Rica Friendly 
08.06 Duyun China 0-1 North Korea Friendly 
08.06 Tallaght Ireland 0-0 Iceland Friendly 
08.06 Tondela Portugal 1-2 Wales Friendly 
08.06 Ramenskoye Russia 5-2 Serbia Friendly 
08.06 Gothenburg Sweden 0-1 USA Friendly 
08.06 Bucha Ukraine 2-3 Poland Friendly 
07.06 Balmazújváros Hungary 4-0 Bulgaria Friendly 
06.06 Elbasan Albania 0-2 Slovenia Friendly 
06.06 Brčko Bosnia & Herzegovina 2-2 Croatia Friendly 
28.05 Santiago Chile 12-0 Peru Friendly 
24.05 Kota Kinabalu Malaysia 4-1 Nepal Friendly 
22.05 Kota Kinabalu Malaysia 1-1 Nepal Friendly 
12.04 Dushanbe (Tajikistan) Bahrain 4-0 Iraq Asian Cup Qualifier Group A
12.04 Dushanbe (Tajikistan) Jordan 5-1 Philippines Asian Cup Qualifier Group A
12.04 Dushanbe Tajikistan 0-1 United Arab Emirates Asian Cup Qualifier Group A
11.04 Tbilisi Georgia 1-1 Latvia World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group 1
11.04 Tbilisi (Georgia) Kazakhstan 1-0 Estonia World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group 1
11.04 Elbasan Albania 2-1 Greece World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group 2
11.04 Tirana (Albania) Malta 3-1 Kosovo World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group 2
11.04 Vilnius (Lithuania) Israel 0-0 Moldova World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group 3
11.04 Kaunas Lithuania 2-0 Andorra World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group 3
11.04 Tórshavn Faroe Islands 2-1 Turkey World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group 4
11.04 Tórshavn (Faroe Islands) Montenegro 7-1 Luxembourg World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group 4
11.04 Pyongyang (North Korea) India 2-0 Hong Kong Asian Cup Qualifier Group B
11.04 Pyongyang (North Korea) South Korea 4-0 UzbekistanAsian Cup Qualifier Group B
11.04 Hanoi (Vietnam) Iran 12-0 Syria Asian Cup Qualifier Group D
11.04 Hanoi Vietnam 2-0 Myanmar Asian Cup Qualifier Group D
11.04 Minsk Belarus 0-4 Poland Friendly 
11.04 Leuven Belgium 5-0 Scotland Friendly 
11.04 Slagelse Denmark 5-0 Finland Friendly 
11.04 Doetinchem Netherlands 4-0 Iceland Friendly 
10.04 Dushanbe (Tajikistan) Bahrain 1-1 Philippines Asian Cup Qualifier Group A
10.04 Dushanbe Tajikistan 2-10 Jordan Asian Cup Qualifier Group A
10.04 Dushanbe (Tajikistan) United Arab Emirates 3-0 IraqAsian Cup Qualifier Group A
10.04 Milton Keynes England 3-0 Austria Friendly 
10.04 Tallaght Ireland 1-0 Slovakia Friendly 
10.04 Skien Norway 2-1 Switzerland Friendly 
09.04 Pyongyang North Korea 4-0 Uzbekistan Asian Cup Qualifier Group B
09.04 Pyongyang (North Korea) South Korea 6-0 Hong KongAsian Cup Qualifier Group B
09.04 Hanoi (Vietnam) Myanmar 6-0 Singapore Asian Cup Qualifier Group D
09.04 Hanoi Vietnam 6-1 Iran Asian Cup Qualifier Group D
09.04 Manaus Brazil 6-0 Bolivia Friendly  
09.04 Jiaxing China 2-1 Croatia Friendly  
09.04 Erfurt Germany 2-1 Canada Friendly 
09.04 Kumamoto Japan 3-0 Costa Rica Friendly 
09.04 Houston USA 5-1 Russia Friendly  
08.04 Tbilisi Georgia 2-1 Estonia World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group 1
08.04 Tbilisi (Georgia) Kazakhstan 2-2 Latvia World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group 1
08.04 Elbasan Albania 0-0 Malta World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group 2
08.04 Tirana (Albania) Greece 6-0 Kosovo World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group 2
08.04 Vilnius (Lithuania) Israel 7-0 Andorra World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group 3
08.04 Vilnius Lithuania 0-2 Moldova World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group 3
08.04 Tórshavn Faroe Islands 2-1 Montenegro World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group 4
08.04 Tórshavn (Faroe Islands) Turkey 9-1 Luxembourg World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group 4
08.04 Eupen Belgium 1-4 Spain Friendly 
08.04 Lakatamia Cyprus 1-1 Bulgaria Friendly 
07.04 Dushanbe (Tajikistan) Bahrain 1-1 United Arab EmiratesAsian Cup Qualifier Group A
07.04 Dushanbe (Tajikistan) Jordan 10-0 Iraq Asian Cup Qualifier Group A
07.04 Dushanbe Tajikistan 0-8 Philippines Asian Cup Qualifier Group A
07.04 Pyongyang North Korea 1-1 South Korea Asian Cup Qualifier Group B
07.04 Pyongyang (North Korea) Uzbekistan 7-1 India Asian Cup Qualifier Group B
07.04 Al Ram (Palestine) Thailand 1-0 Taiwan Asian Cup Qualifier Group C
07.04 Hanoi (Vietnam) Myanmar 14-0 Syria Asian Cup Qualifier Group D
07.04 Hanoi Vietnam 8-0 Singapore Asian Cup Qualifier Group D
07.04 Stoke-on-Trent England 1-1 Italy Friendly 
07.04 Utrecht Netherlands 1-2 France Friendly 
07.04 Pruszków Poland 1-0 Finland Friendly 
07.04 Ystrad Mynach Wales 3-1 Northern Ireland Friendly  
06.04 Tbilisi Georgia 0-1 Kazakhstan World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group 1
06.04 Tbilisi (Georgia) Latvia 4-0 Estonia World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group 1
06.04 Elbasan Albania 3-2 Kosovo World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group 2
06.04 Tirana (Albania) Greece 1-0 Malta World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group 2
06.04 Vilnius Lithuania 0-2 Israel World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group 3
06.04 Vilnius (Lithuania) Moldova 4-0 Andorra World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group 3
06.04 Tórshavn Faroe Islands 5-1 Luxembourg World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group 4
06.04 Tórshavn (Faroe Islands) Turkey 3-0 Montenegro World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group 4
06.04 Zenica Bosnia & Herzegovina 0-2 France 'B' Friendly  
06.04 Kunshan China 2-0 Croatia Friendly  
06.04 Lakatamia Cyprus 0-1 Bulgaria Friendly 
06.04 Senec Slovakia 0-2 Iceland Friendly  
06.04 Trelleborg Sweden 0-1 Canada Friendly  
06.04 Frisco USA 4-0 Russia Friendly  
05.04 Dushanbe (Tajikistan) Jordan 6-0 United Arab EmiratesAsian Cup Qualifier Group A
05.04 Dushanbe (Tajikistan) Philippines 4-0 Iraq Asian Cup Qualifier Group A
05.04 Dushanbe Tajikistan 0-4 Bahrain Asian Cup Qualifier Group A
05.04 Pyongyang North Korea 5-0 Hong Kong Asian Cup Qualifier Group B
05.04 Pyongyang (North Korea) South Korea 10-0 India Asian Cup Qualifier Group B
05.04 Al Ram Palestine 0-5 Taiwan Asian Cup Qualifier Group C
05.04 Hanoi (Vietnam) Iran 6-0 Singapore Asian Cup Qualifier Group D
05.04 Hanoi Vietnam 11-0 Syria Asian Cup Qualifier Group D
05.04 Telki Hungary 2-2 Slovenia Friendly  
05.04 Ystrad Mynach Wales 3-1 Northern Ireland Friendly  
04.04 Zenica Bosnia & Herzegovina 0-1 France 'B' Friendly  
03.04 Dushanbe (Tajikistan) Jordan 6-0 Bahrain Asian Cup Qualifier Group A
03.04 Dushanbe (Tajikistan) Philippines 4-0 United Arab Emirates Asian Cup Qualifier Group A
03.04 Dushanbe Tajikistan 1-0 Iraq Asian Cup Qualifier Group A
03.04 Pyongyang North Korea 8-0 India Asian Cup Qualifier Group B
03.04 Pyongyang (North Korea) Uzbekistan 2-1 Hong KongAsian Cup Qualifier Group B
03.04 Al Ram Palestine 0-6 Thailand Asian Cup Qualifier Group C
03.04 Hanoi (Vietnam) Myanmar 2-0 Iran Asian Cup Qualifier Group D
03.04 Hanoi (Vietnam) Singapore 1-0 Syria Asian Cup Qualifier Group D
29.03 Couva Trinidad & Tobago 1-3 Venezuela Friendly  
26.03 Bridgetown Barbados 1-2 Martinique Friendly  
26.03 Couva Trinidad & Tobago 0-0 Venezuela Friendly  
21.03 Beirut Lebanon 4-0 Syria Friendly  
15.03 Parekklisia Cyprus 7-1 Bahrain Aphrodite Cup 5th Place Match
15.03 Parekklisia (Cyprus) Lithuania 1-1 Malta
3-1 pens
Aphrodite Cup 3rd Place Match
15.03 Parekklisia (Cyprus) Estonia 0-0 Latvia
4-5 pens
Aphrodite Cup Final
13.03 Parekklisia Cyprus 1-2 Malta Aphrodite Cup Group A
13.03 Parekklisia (Cyprus) Estonia 0-0 Lithuania Aphrodite Cup Group B
12.03 ParekklisiaCyprus 1-2 Latvia Aphrodite CupGroup A
12.03 Parekklisia (Cyprus)Lithuania 2-0 Bahrain Aphrodite CupGroup B
12.03 Hong KongHong Kong 2-0 Singapore Friendly 
12.03 Dubai United Arab Emirates 0-5 Uzbekistan Friendly 
11.03 Parekklisia (Cyprus) Latvia 1-0 Malta Aphrodite Cup Group A
11.03 Parekklisia (Cyprus) Estonia 3-0 Bahrain Aphrodite Cup Group B
09.03 Dubai United Arab Emirates 1-8 Uzbekistan Friendly 
08.03 Parchal Portugal 0-2 Norway Algarve Cup 11th Place Match
08.03 Parchal (Portugal) Iceland 2-1 China Algarve Cup 9th Place Match
08.03 Albufeira (Portugal) Sweden 4-0 Russia Algarve Cup 7th Place Match
08.03 Faro/Loulé (Portugal) Netherlands 3-2 Japan Algarve Cup 5th Place Match
08.03 Albufeira (Portugal) Australia 1-1 Denmark
1-4 pens
Algarve Cup 3rd Place Match
08.03 Faro/Loulé (Portugal) Spain 1-0 Canada Algarve Cup Final
08.03 Larnaca (Cyprus) Italy 6-2 Czechia Cyprus Cup 11th Place Match
08.03 Paralimni (Cyprus) New Zealand 3-1 Hungary Cyprus Cup 9th Place Match
08.03 Larnaca (Cyprus) Austria 1-1 Belgium
2-3 pens
Cyprus Cup 7th Place Match
08.03 Paralimni (Cyprus) Scotland 0-0 Wales
6-5 pens
Cyprus Cup 5th Place Match
08.03 Larnaca (Cyprus) North Korea 2-0 Ireland Cyprus Cup 3rd Place Match
08.03 Larnaca (Cyprus) Switzerland 1-0 South Korea Cyprus Cup Final
08.03 Umag (Croatia) Taiwan 1-0 Hungary 'B' Istria Cup 7th Place Match
08.03 Umag Croatia 3-1 Slovenia Istria Cup 5th Place Match
08.03 Umag (Croatia) France 'B' 1-0 Northern Ireland Istria Cup 3rd Place Match
08.03 Umag (Croatia) Slovakia 2-0 Bosnia & Herzegovina Istria Cup Final
08.03 Tehran Iran 1-2 Ukraine U-19Friendly  
07.03 Washington (USA) Germany 1-0 England SheBelieves Cup 
07.03 Washington USA 0-3 France SheBelieves Cup 
07.03 Kargıcak Turkey 1-2 Poland Gold City Cup 
06.03 Vila Real de Santo António (Portugal) Denmark 6-1 Russia Algarve Cup Group A
06.03 Faro/Loulé Portugal 0-0 Canada Algarve Cup Group A
06.03 Vila Real de Santo António (Portugal) Iceland 0-0 Spain Algarve Cup Group B
06.03 Faro/Loulé (Portugal) Japan 2-0 Norway Algarve Cup Group B
06.03 Albufeira (Portugal) Australia 2-1 China Algarve Cup Group C
06.03 Lagos (Portugal) Netherlands 1-0 Sweden Algarve Cup Group C
06.03 Larnaca (Cyprus) Switzerland 6-0 Italy Cyprus Cup Group A
06.03 Strovolos (Cyprus) North Korea 4-1 Belgium Cyprus Cup Group A
06.03 Strovolos (Cyprus) Scotland 3-1 Austria Cyprus Cup Group B
06.03 Larnaca (Cyprus) South Korea 2-0 New Zealand Cyprus Cup Group B
06.03 Paralimni (Cyprus) Hungary 2-1 Czechia Cyprus Cup Group C
06.03 Paralimni (Cyprus) Ireland 1-0 Wales Cyprus Cup Group C
06.03 Umag (Croatia) Northern Ireland 4-4 Slovenia Istria Cup Group A
06.03 Umag (Croatia) Slovakia 1-0 Taiwan Istria Cup Group A
06.03 Umag Croatia 0-0 Bosnia & Herzegovina Istria Cup Group B
06.03 Umag (Croatia) France 'B' 6-0 Hungary 'B' Istria Cup Group B
06.03 Tbilisi Georgia 1-1 Moldova Friendly 
06.03 Tehran Iran 0-0 Ukraine U-19Friendly  
05.03 Kargıcak (Turkey) Poland 2-2 Romania Gold City Cup 
05.03 Kargıcak Turkey 4-2 Kosovo Gold City Cup 
05.03 Stara Pazova Serbia 2-1 Finland Friendly 
05.03 Dubai United Arab Emirates 0-1 Azerbaijan Friendly 
04.03 Harrison (USA) France 0-0 Germany SheBelieves Cup 
04.03 Harrison USA 0-1 England SheBelieves Cup 
03.03 Faro/Loulé (Portugal) Canada 2-1 Russia Algarve Cup Group A
03.03 Parchal Portugal 0-6 Denmark Algarve Cup Group A
03.03 Parchal (Portugal) Japan 2-0 Iceland Algarve Cup Group B
03.03 Faro/Loulé (Portugal) Spain 3-0 Norway Algarve Cup Group B
03.03 Vila Real de Santo António (Portugal) Australia 3-2 Netherlands Algarve Cup Group C
03.03 Vila Real de Santo António (Portugal) China 0-0 Sweden Algarve Cup Group C
03.03 Larnaca (Cyprus) Belgium 4-1 Italy Cyprus Cup Group A
03.03 Larnaca (Cyprus) Switzerland 1-0 North Korea Cyprus Cup Group A
03.03 Strovolos (Cyprus) Austria 3-0 New Zealand Cyprus Cup Group B
03.03 Strovolos (Cyprus) South Korea 2-0 Scotland Cyprus Cup Group B
03.03 Paralimni (Cyprus) Czechia 0-0 Wales Cyprus Cup Group C
03.03 Paralimni (Cyprus) Hungary 0-0 Ireland Cyprus Cup Group C
03.03 Umag (Croatia) Northern Ireland 8-0 Taiwan Istria Cup Group A
03.03 Umag (Croatia) Slovakia 2-1 Slovenia Istria Cup Group A
03.03 Umag (Croatia) Bosnia & Herzegovina 2-0 Hungary 'B' Istria Cup Group B
03.03 Umag Croatia 0-2 France 'B' Istria Cup Group B
03.03 Kargıcak (Turkey) Romania 3-0 Kosovo Gold City Cup 
02.03 Dubai United Arab Emirates 2-3 Azerbaijan Friendly 
01.03 Albufeira (Portugal) Canada 1-0 Denmark Algarve Cup Group A
01.03 Lagos (Portugal) Portugal 0-1 Russia Algarve Cup Group A
01.03 Parchal (Portugal) Iceland 1-1 Norway Algarve Cup Group B
01.03 Parchal (Portugal) Spain 2-1 Japan Algarve Cup Group B
01.03 Lagos (Portugal) Netherlands 1-0 China Algarve Cup Group C
01.03 Albufeira (Portugal) Sweden 1-0 Australia Algarve Cup Group C
01.03 Chester (USA) France 2-1 England SheBelieves Cup 
01.03 Chester USA 1-0 Germany SheBelieves Cup 
01.03 Strovolos (Cyprus) Belgium 2-2 Switzerland Cyprus Cup Group A
01.03 Strovolos (Cyprus) North Korea 3-0 Italy Cyprus Cup Group A
01.03 Larnaca (Cyprus) Scotland 3-2 New Zealand Cyprus Cup Group B
01.03 Larnaca (Cyprus) Austria 0-0 South Korea Cyprus Cup Group B
01.03 Paralimni (Cyprus) Ireland 2-0 Czechia Cyprus Cup Group C
01.03 Paralimni (Cyprus) Wales 2-0 Hungary Cyprus Cup Group C
01.03 Umag (Croatia) Northern Ireland 0-0 Slovakia Istria Cup Group A
01.03 Umag (Croatia) Slovenia 5-1 Taiwan Istria Cup Group A
01.03 Umag Croatia 3-0 Hungary 'B' Istria Cup Group B
01.03 Umag (Croatia) Bosnia & Herzegovina 2-0 France 'B' Istria Cup Group B
01.03 Kargıcak (Turkey) Poland 5-0 Kosovo Gold City Cup 
01.03 Kargıcak Turkey 1-3 Romania Gold City Cup 
01.03 Mandalay Myanmar 0-0 Thailand Friendly 
28.02 Elbasan Albania 5-3 Montenegro Friendly 
28.02 Almaty (Kazakhstan) Kyrgyzstan 1-1 Tajikistan Friendly 
18.02 Singapore Singapore 0-4 Malaysia Development Tournament  
17.02 Singapore (Singapore) Malaysia 2-1 Bangladesh Development Tournament  
16.02 Singapore Singapore 3-0 Bangladesh Development Tournament  
12.02AmmanJordan 2-3 Algeria Friendly 
10.02 Ta' Qali Malta 1-0 Lithuania Friendly 
09.02 Amman Jordan 2-1 Algeria Friendly 
08.02 Ta' Qali Malta 0-3 Lithuania Friendly 
04.02 Vancouver Canada 3-2 Mexico Friendly 
24.01 Foshan China 5-0 Ukraine CFA International Tournament  
24.01 Foshan (China) Thailand 3-0 Myanmar CFA International Tournament  
24.01 Hamad Town Bahrain 3-1 Maldives Friendly 
24.01 San Pedro del Pinatar (Spain) England 0-0 Sweden Friendly 
24.01 Radanovići Montenegro 3-3 Croatia Friendly 
24.01 San Pedro del Pinatar (Spain) Netherlands 4-0 Russia Friendly 
23.01 Paralimni (Cyprus) Denmark 1-1 Scotland Friendly 
23.01 San Pedro del Pinatar (Spain) Romania 2-0 Slovakia Friendly 
22.01 San Pedro del Pinatar (Spain) Finland 3-0 Slovakia Friendly 
22.01 Saint-Denis (Réunion) France 2-0 South Africa Friendly 
22.01 Petrovac Montenegro 0-1 Croatia Friendly 
22.01 Atamaría (Spain) Norway 1-0 England Friendly 
22.01 Oliva Spain 8-1 Switzerland Friendly 3 x 35 mins
21.01 Foshan China 2-0 Myanmar CFA International Tournament  
21.01 Foshan (China) Thailand 1-0 Ukraine CFA International Tournament  
21.01 Riffa Bahrain 5-1 Maldives Friendly 
20.01 Larnaca (Cyprus) Denmark 2-2 Scotland Friendly 
20.01 San Pedro del Pinatar (Spain) Netherlands 7-1 Romania Friendly 
19.01 Foshan China 2-0 Thailand CFA International Tournament  
19.01 Foshan (China) Ukraine 4-0 Myanmar CFA International Tournament  
19.01 Clairefontaine-en-Yvelines France 'B' 1-2 Belgium Friendly 
19.01 Atamaría (Spain) Norway 2-1 Sweden Friendly 
19.01 Águeda Portugal 0-1 Northern Ireland Friendly 
18.01 San Pedro del Pinatar (Spain) Finland 2-0 Russia Friendly 
17.01 Oeiras Portugal 1-0 Northern Ireland Friendly 
11.01 Elbasan Albania 0-1 Italy U-19 Friendly 
06.01 Singapore Singapore 0-0 United Arab EmiratesFriendly  
04.01 Siliguri India 3-1 Bangladesh SAFF Championship Final
04.01 Singapore Singapore 'B' 0-4 United Arab EmiratesFriendly  
02.01 Siliguri (India) Bangladesh 6-0 Maldives SAFF Championship Semi-Final
02.01 Siliguri India 3-1 Nepal SAFF Championship Semi-Final