FootballFutsal (FIFA)Futsal (AMF)Beach SoccerAustralian FootballAmerican FootballFlag FootballBeach Flag Football
Rugby UnionRugby SevensRugby LeagueTouchIce HockeyBandyField HockeyIndoor Hockey
Floorball
Roller HockeyInline Hockey (FIRS)Inline Hockey (IIHF)Skater HockeyBall HockeyLacrosseBox Lacrosse
Intercrosse
RingetteShintyWater PoloBeach Water PoloCanoe PoloCycleballRoller Derby
CricketIndoor Cricket
BaseballSoftballPesäpalloUltimateBeach UltimateGuts
VolleyballFistballBasketball3x3 BasketballNetballKorfballHandballBeach Handball
TchoukballBeach TchoukballQuidditchUnderwater HockeyUnderwater RugbyCurlingSepak TakrawBeach Sepak Takraw
RollballKabaddiIndoor KabaddiBeach KabaddiPoloPolocrosseHorseballSnow Polo
MEN'S ICE HOCKEY - 2015 RESULTS

Latest Men's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Men's Fixtures

Men's Ranking

Latest Women's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Women's Fixtures

Women's Ranking

DATE VENUE MATCH COMPETITION STAGE
20.12 Moscow Russia 2-4 Czech Republic Channel One Cup  
20.12 Moscow (Russia) Sweden 2-1 Finland
After shootout
Channel One Cup  
19.12 Moscow Czech Republic 3-1 Sweden Channel One Cup  
19.12 Moscow Russia 8-1 Finland Channel One Cup  
19.12 Arosa (Switzerland) Belarus 5-1 Norway Arosa Challenge 3rd Place Match
19.12 Arosa Switzerland 3-2 Slovakia
After shootout
Arosa Challenge Final
19.12 Katowice (Poland) Italy 5-3 Kazakhstan Euro Ice Hockey Challenge Poland
19.12 Katowice Poland 3-2 France Euro Ice Hockey Challenge Poland
18.12 Arosa (Switzerland) Slovakia 4-1 Belarus Arosa Challenge Semi-Final
18.12 Arosa Switzerland 2-1 Norway Arosa Challenge Semi-Final
18.12 Katowice (Poland) France 3-2 Italy
After overtime
Euro Ice Hockey Challenge Poland
18.12 Katowice Poland 1-3 Kazakhstan Euro Ice Hockey Challenge Poland
17.12 Prague Czech Republic 0-3 Finland Channel One Cup  
17.12 Moscow Russia 1-4 Sweden Channel One Cup  
17.12 Katowice (Poland) Kazakhstan 4-2 France Euro Ice Hockey Challenge Poland
17.12 Katowice Poland 2-0 Italy Euro Ice Hockey Challenge Poland
22.11 Shenzhen (China) Hong Kong 6-0 Macau Shenzhen/Hong Kong/Macau League Shenzhen Stop (3 x 15 mins, no stopclock)
08.11 Tallinn Estonia 13-3 Mexico Olympic Games Qualifier Preliminary Round, Group K
08.11 Tallinn (Estonia) Israel 5-2 Bulgaria Olympic Games Qualifier Preliminary Round, Group K
08.11 Valdemoro (Spain) Iceland 11-3 China Olympic Games Qualifier Preliminary Round, Group L
08.11 Valdemoro Spain 3-5 Serbia Olympic Games Qualifier Preliminary Round, Group L
08.11 Helsinki Finland 2-3 Sweden Karjala Tournament  
08.11 Helsinki (Finland) Czech Republic 4-3 Russia
After shootout
Karjala Tournament  
08.11 Augsburg Germany 5-2 USA Deutschland Cup  
08.11 Augsburg (Germany) Slovakia 4-0 Switzerland Deutschland Cup  
08.11 Galați Romania 1-2 Netherlands
After shootout
Euro Ice Hockey Challenge Romania
08.11 Galați Romania 'B' 0-7 Ukraine Euro Ice Hockey Challenge Romania
07.11 Valdemoro (Spain) Serbia 5-1 China Olympic Games Qualifier Preliminary Round, Group L
07.11 Valdemoro Spain 5-3 Iceland Olympic Games Qualifier Preliminary Round, Group L
07.11 Helsinki Finland 2-1 Czech Republic Karjala Tournament  
07.11 Helsinki (Finland) Russia 6-3 Sweden Karjala Tournament  
07.11 Augsburg Germany 4-2 Slovakia Deutschland Cup  
07.11 Augsburg (Germany) USA 5-4 Switzerland
After overtime
Deutschland Cup  
07.11 Stavanger (Norway) France 3-1 Hungary Euro Ice Hockey Challenge Norway
07.11 Stavanger Norway 4-1 Denmark Euro Ice Hockey Challenge Norway
07.11 Liepāja (Latvia) Belarus 3-0 Japan Euro Ice Hockey Challenge Latvia
07.11 Liepāja Latvia 2-1 Italy Euro Ice Hockey Challenge Latvia
07.11 Katowice Poland 2-4 Austria Euro Ice Hockey Challenge Poland
07.11 Katowice (Poland) Slovenia 4-1 South Korea Euro Ice Hockey Challenge Poland
07.11 Galați Romania 5-4 Romania 'B' Euro Ice Hockey Challenge Romania
07.11 Galați (Romania) Ukraine 3-1 Netherlands Euro Ice Hockey Challenge Romania
06.11 Tallinn Estonia 26-0 Bulgaria Olympic Games Qualifier Preliminary Round, Group K
06.11 Tallinn (Estonia) Mexico 5-0 Israel Olympic Games Qualifier Preliminary Round, Group K
06.11 Valdemoro (Spain) Serbia 5-4 Iceland
After shootout
Olympic Games Qualifier Preliminary Round, Group L
06.11 Valdemoro Spain 10-1 China Olympic Games Qualifier Preliminary Round, Group L
06.11 Augsburg Germany 2-3 Switzerland Deutschland Cup  
06.11 Augsburg (Germany) USA 1-0 Slovakia Deutschland Cup  
06.11 Liepāja (Latvia) Italy 3-0 Japan Euro Ice Hockey Challenge Latvia
06.11 Liepāja Latvia 3-4 Belarus Euro Ice Hockey Challenge Latvia
06.11 Stavanger (Norway) Denmark 2-1 Hungary
After shootout
Euro Ice Hockey Challenge Norway
06.11 Stavanger Norway 4-2 France Euro Ice Hockey Challenge Norway
06.11 Katowice Poland 3-1 South Korea Euro Ice Hockey Challenge Poland
06.11 Katowice (Poland) Slovenia 5-1 Austria Euro Ice Hockey Challenge Poland
06.11 Galați Romania 0-5 Ukraine Euro Ice Hockey Challenge Romania
06.11 Galați Romania 'B' 0-5 Netherlands Euro Ice Hockey Challenge Romania
05.11 Tallinn Estonia 19-1 Israel Olympic Games Qualifier Preliminary Round, Group K
05.11 Tallinn (Estonia) Mexico 8-2 Bulgaria Olympic Games Qualifier Preliminary Round, Group K
05.11 Helsinki Finland 2-1 Russia Karjala Tournament  
05.11 Örnsköldsvik Sweden 6-2 Czech Republic Karjala Tournament  
05.11 Liepāja (Latvia) Belarus 1-0 Italy Euro Ice Hockey Challenge Latvia
05.11 Liepāja Latvia 5-4 Japan Euro Ice Hockey Challenge Latvia
05.11 Stavanger (Norway) Denmark 6-0 France Euro Ice Hockey Challenge Norway
05.11 Stavanger Norway 4-0 Hungary Euro Ice Hockey Challenge Norway
05.11 Katowice (Poland) Austria 2-1 South Korea
After overtime
Euro Ice Hockey Challenge Poland
05.11 Katowice Poland 1-2 Slovenia Euro Ice Hockey Challenge Poland
11.10 Macau Macau 2-2 Hong Kong Shenzhen/Hong Kong/Macau League Macau Stop (3 x 15 mins, no stopclock)
10.10 Sofia Bulgaria 9-1 Georgia Olympic Games Qualifier Preliminary Round Play-Off
20.09 Hong Kong (Hong Kong) Qatar 2-1 Macau
After overtime
HKAHC International Tournament 7th-9th Place Group (2 x 20 mins, no stopclock)
20.09 Hong Kong (Hong Kong) Macau 2-1 Qatar HKAHC International Tournament 7th Place Match (2 x 20 mins, no stopclock)
29.08 Hong Kong Hong Kong 6-1 Macau Shenzhen/Hong Kong/Macau League Hong Kong Stop (3 x 15 mins, no stopclock)
07.06 Mexico City (Mexico) Brazil 6-1 Argentina Pan American Cup  
07.06 Mexico City Mexico 3-4 Colombia
After shootout
Pan American Cup  
07.06 Mexico City Mexico U-17 1-0 Argentina 'B' Pan American Cup  
06.06 Mexico City (Mexico) Colombia 12-0 Argentina 'B' Pan American Cup  
06.06 Mexico City Mexico 11-1 Brazil Pan American Cup  
06.06 Mexico City Mexico U-17 1-0 Argentina Pan American Cup  
05.06 Mexico City (Mexico) Argentina 2-1 Argentina 'B' Pan American Cup  
05.06 Mexico City (Mexico) Colombia 3-0 Brazil Pan American Cup  
05.06 Mexico City Mexico 8-0 Mexico U-17 Pan American Cup  
04.06 Mexico City (Mexico) Brazil 7-0 Argentina 'B' Pan American Cup  
04.06 Mexico City Mexico 9-1 Argentina Pan American Cup  
04.06 Mexico City Mexico U-17 0-6 Colombia Pan American Cup  
03.06 Mexico City (Mexico) Colombia 8-0 Argentina Pan American Cup  
03.06 Mexico City Mexico 19-0 Argentina 'B' Pan American Cup  
03.06 Mexico City Mexico U-17 2-5 Brazil Pan American Cup  
17.05 Prague Czech Republic 0-3 USA World Championship 3rd Place Match
17.05 Prague (Czech Republic) Canada 6-1 Russia World Championship Final
16.05 Prague Czech Republic 0-2 Canada World Championship Semi-Final
16.05 Prague (Czech Republic) Russia 4-0 USA World Championship Semi-Final
14.05 Prague (Czech Republic) Canada 9-0 Belarus World Championship Quarter-Final
14.05 Prague Czech Republic 5-3 Finland World Championship Quarter-Final
14.05 Ostrava (Czech Republic) Russia 5-3 Sweden World Championship Quarter-Final
14.05 Ostrava (Czech Republic) USA 3-1 Switzerland World Championship Quarter-Final
12.05 Prague (Czech Republic) Canada 10-1 Austria World Championship Group A
12.05 Prague Czech Republic 2-1 Switzerland
After shootout
World Championship Group A
12.05 Prague (Czech Republic) France 3-2 Latvia
After shootout
World Championship Group A
12.05 Ostrava (Czech Republic) Belarus 3-2 Norway World Championship Group B
12.05 Ostrava (Czech Republic) Finland 3-2 Russia
After shootout
World Championship Group B
12.05 Ostrava (Czech Republic) USA 5-4 Slovakia
After overtime
World Championship Group B
11.05 Prague (Czech Republic) Austria 3-2 Germany
After shootout
World Championship Group A
11.05 Prague (Czech Republic) Sweden 4-2 France World Championship Group A
11.05 Ostrava (Czech Republic) Finland 3-2 Belarus
After shootout
World Championship Group B
11.05 Ostrava (Czech Republic) Slovenia 1-0 Denmark World Championship Group B
10.05 Prague (Czech Republic) Canada 7-2 Switzerland World Championship Group A
10.05 Prague Czech Republic 4-2 Germany World Championship Group A
10.05 Ostrava (Czech Republic) Russia 3-2 Slovakia
After overtime
World Championship Group B
10.05 Ostrava (Czech Republic) USA 3-1 Slovenia World Championship Group B
09.05 Prague (Czech Republic) Canada 4-3 France World Championship Group A
09.05 Prague (Czech Republic) Latvia 2-1 Austria
After overtime
World Championship Group A
09.05 Prague (Czech Republic) Sweden 2-1 Switzerland
After overtime
World Championship Group A
09.05 Ostrava (Czech Republic) Denmark 4-1 Norway World Championship Group B
09.05 Ostrava (Czech Republic) Finland 3-0 Slovakia World Championship Group B
09.05 Ostrava (Czech Republic) Russia 7-0 Belarus World Championship Group B
08.05 Prague Czech Republic 4-0 Austria World Championship Group A
08.05 Prague (Czech Republic) Germany 2-1 Latvia World Championship Group A
08.05 Ostrava (Czech Republic) Norway 3-1 Slovenia World Championship Group B
08.05 Ostrava (Czech Republic) USA 1-0 Denmark World Championship Group B
07.05 Prague Czech Republic 5-1 France World Championship Group A
07.05 Prague (Czech Republic) Sweden 4-3 Germany World Championship Group A
07.05 Ostrava (Czech Republic) Belarus 5-2 USA World Championship Group B
07.05 Ostrava (Czech Republic) Finland 4-0 Slovenia World Championship Group B
06.05 Prague (Czech Republic) Canada 6-4 Sweden World Championship Group A
06.05 Prague (Czech Republic) Latvia 2-1 Switzerland
After overtime
World Championship Group A
06.05 Ostrava (Czech Republic) Norway 3-2 Slovakia World Championship Group B
06.05 Ostrava (Czech Republic) Russia 5-2 Denmark World Championship Group B
05.05 Prague (Czech Republic) France 2-0 Austria World Championship Group A
05.05 Prague (Czech Republic) Switzerland 1-0 Germany World Championship Group A
05.05 Ostrava (Czech Republic) Belarus 5-1 Denmark World Championship Group B
05.05 Ostrava (Czech Republic) Slovakia 3-1 Slovenia World Championship Group B
04.05 Prague Czech Republic 3-6 Canada World Championship Group A
04.05 Prague (Czech Republic) Sweden 8-1 Latvia World Championship Group A
04.05 Ostrava (Czech Republic) Finland 5-0 Norway World Championship Group B
04.05 Ostrava (Czech Republic) USA 4-2 Russia World Championship Group B
03.05 Prague (Czech Republic) Canada 10-0 Germany World Championship Group A
03.05 Prague (Czech Republic) Sweden 6-1 Austria World Championship Group A
03.05 Prague (Czech Republic) Switzerland 3-1 France World Championship Group A
03.05 Ostrava (Czech Republic) Finland 3-0 Denmark World Championship Group B
03.05 Ostrava (Czech Republic) Russia 5-3 Slovenia World Championship Group B
03.05 Ostrava (Czech Republic) Slovakia 2-1 Belarus
After overtime
World Championship Group B
02.05 Prague (Czech Republic) Austria 4-3 Switzerland
After shootout
World Championship Group A
02.05 Prague Czech Republic 4-2 Latvia World Championship Group A
02.05 Prague (Czech Republic) Germany 2-1 France World Championship Group A
02.05 Ostrava (Czech Republic) Belarus 4-2 Slovenia World Championship Group B
02.05 Ostrava (Czech Republic) Slovakia 4-3 Denmark
After shootout
World Championship Group B
02.05 Ostrava (Czech Republic) USA 2-1 Norway World Championship Group B
01.05 Prague (Czech Republic) Canada 6-1 Latvia World Championship Group A
01.05 Prague Sweden 6-5 Czech Republic
After shooutout
World Championship Group A
01.05 Ostrava (Czech Republic) Russia 6-2 Norway World Championship Group B
01.05 Ostrava (Czech Republic) USA 5-1 Finland World Championship Group B
29.04 Vienna Austria 2-4 Canada Friendly  
29.04 Berlin Germany 4-3 Slovenia
After shootout
Friendly  
28.04 Vienna Austria 1-4 USA Friendly  
26.04 Lyon France 6-5 Switzerland
After overtime
Friendly  
25.04 Kraków (Poland) Japan 3-1 Ukraine World Championship Division I, Group A
25.04 Kraków (Poland) Kazakhstan 3-0 Italy World Championship Division I, Group A
25.04 Kraków Poland 1-2 Hungary World Championship Division I, Group A
25.04 Soligorsk Belarus 2-3 Norway Friendly  
25.04 Vojens Denmark 2-4 Germany Friendly  
25.04 Rīga Latvia 3-2 Slovakia
After shootout
Friendly  
25.04 Mytishchi Russia 2-3 Sweden
After overtime
Friendly  
24.04 Kuwait City Kuwait 9-3 Kyrgyzstan Challenge Cup of Asia Division I
24.04 Kuwait City (Kuwait) Malaysia 16-4 India Challenge Cup of Asia Division I
24.04 Kuwait City (Kuwait) Singapore 12-3 Oman Challenge Cup of Asia Division I
24.04 Minsk Belarus 5-1 Norway Friendly  
24.04 Brno Czech Republic 3-2 Finland
After shootout
Friendly  
24.04 Vojens Denmark 1-0 Germany Friendly  
24.04 Grenoble France 2-3 Switzerland Friendly  
24.04 Rīga Latvia 5-1 Slovakia Friendly  
24.04 Mytishchi Russia 4-5 Sweden Friendly  
23.04 Kraków (Poland) Hungary 4-2 Ukraine World Championship Division I, Group A
23.04 Kraków (Poland) Japan 3-2 Italy World Championship Division I, Group A
23.04 Kraków Poland 2-3 Kazakhstan World Championship Division I, Group A
22.04 Kraków (Poland) Hungary 4-1 Italy World Championship Division I, Group A
22.04 Kraków (Poland) Kazakhstan 7-2 Japan World Championship Division I, Group A
22.04 Kraków Poland 3-2 Ukraine World Championship Division I, Group A
22.04 Kuwait City Kuwait 5-0 Oman Challenge Cup of Asia Division I
22.04 Kuwait City (Kuwait) Kyrgyzstan 9-1 India Challenge Cup of Asia Division I
22.04 Kuwait City (Kuwait) Singapore 4-1 Malaysia Challenge Cup of Asia Division I
22.04 Znojmo Czech Republic 4-1 Finland Friendly  
21.04 Kuwait City (Kuwait) Kuwait 1-0 Malaysia Challenge Cup of Asia Division I
21.04 Kuwait City (Kuwait) Kyrgyzstan 7-3 Oman Challenge Cup of Asia Division I
21.04 Kuwait City (Kuwait) Singapore 13-0 India Challenge Cup of Asia Division I
20.04 Kraków (Poland) Italy 2-1 Ukraine
After overtime
World Championship Division I, Group A
20.04 Kraków (Poland) Kazakhstan 5-0 Hungary World Championship Division I, Group A
20.04 Kraków Poland 2-0 Japan World Championship Division I, Group A
19.04 Kraków (Poland) Hungary 4-2 Japan World Championship Division I, Group A
19.04 Kraków (Poland) Kazakhstan 5-2 Ukraine World Championship Division I, Group A
19.04 Kraków Poland 1-2 Italy World Championship Division I, Group A
19.04 Eindhoven (Netherlands) Lithuania 3-2 Great Britain World Championship Division I, Group B
19.04 Eindhoven Netherlands 1-3 Estonia World Championship Division I, Group B
19.04 Eindhoven (Netherlands) South Korea 9-4 Croatia World Championship Division I, Group B
19.04 Reykjavík (Iceland) Belgium 10-4 Australia World Championship Division II, Group A
19.04 Reykjavík Iceland 2-3 Romania
After overtime
World Championship Division II, Group A
19.04 Reykjavík (Iceland) Serbia 4-3 Spain
After shootout
World Championship Division II, Group A
19.04 Cape Town (South Africa) Mexico 6-3 Israel World Championship Division II, Group B
19.04 Cape Town (South Africa) New Zealand 5-1 Bulgaria World Championship Division II, Group B
19.04 Cape Town South Africa 3-7 China World Championship Division II, Group B
19.04 Kuwait City Kuwait 10-2 India Challenge Cup of Asia Division I
19.04 Kuwait City (Kuwait) Oman 8-7 Malaysia
After shootout
Challenge Cup of Asia Division I
19.04 Kuwait City (Kuwait) Singapore 4-2 Kyrgyzstan Challenge Cup of Asia Division I
19.04 Ljubljana Slovenia 4-3 Austria Friendly  
19.04 Timrå Sweden 2-1 Czech Republic Friendly  
18.04 Eindhoven (Netherlands) Croatia 5-2 Estonia World Championship Division I, Group B
18.04 Eindhoven Netherlands 2-3 Great Britain World Championship Division I, Group B
18.04 Eindhoven (Netherlands) South Korea 5-0 Lithuania World Championship Division I, Group B
18.04 Kuwait City Kuwait 5-3 Singapore Challenge Cup of Asia Division I
18.04 Kuwait City (Kuwait) Kyrgyzstan 6-5 Malaysia Challenge Cup of Asia Division I
18.04 Kuwait City (Kuwait) Oman 6-5 India
After shootout
Challenge Cup of Asia Division I
18.04 Rødovre Denmark 0-1 Switzerland
After overtime
Friendly  
18.04 Helsinki Finland 4-2 Russia Friendly  
18.04 Ravensburg Germany 4-3 France Friendly  
18.04 Bergen Norway 7-3 Latvia Friendly  
18.04 Poprad Slovakia 5-2 Belarus Friendly  
17.04 Reykjavík (Iceland) Belgium 3-2 Serbia
After overtime
World Championship Division II, Group A
17.04 Reykjavík Iceland 6-1 Australia World Championship Division II, Group A
17.04 Reykjavík (Iceland) Romania 7-1 Spain World Championship Division II, Group A
17.04 Cape Town (South Africa) Bulgaria 10-5 Israel World Championship Division II, Group B
17.04 Cape Town (South Africa) China 5-2 Mexico World Championship Division II, Group B
17.04 Cape Town South Africa 3-1 New Zealand World Championship Division II, Group B
17.04 Bergen Norway 2-1 Latvia Friendly  
17.04 Umeå Sweden 1-4 Czech Republic Friendly  
16.04 Eindhoven (Netherlands) Great Britain 3-2 South Korea World Championship Division I, Group B
16.04 Eindhoven (Netherlands) Lithuania 6-1 Estonia World Championship Division I, Group B
16.04 Eindhoven Netherlands 5-2 Croatia World Championship Division I, Group B
16.04 Reykjavík (Iceland) Australia 4-3 Serbia
After shootout
World Championship Division II, Group A
16.04 Reykjavík Iceland 2-4 Spain World Championship Division II, Group A
16.04 Reykjavík (Iceland) Romania 4-3 Belgium World Championship Division II, Group A
16.04 Cape Town (South Africa) China 7-4 New Zealand World Championship Division II, Group B
16.04 Cape Town (South Africa) Mexico 9-1 Bulgaria World Championship Division II, Group B
16.04 Cape Town South Africa 3-6 Israel World Championship Division II, Group B
16.04 Hørsholm Denmark 3-6 Switzerland Friendly  
16.04 Tampere Finland 3-0 Russia Friendly  
16.04 Füssen Germany 3-0 France Friendly  
16.04 Košice Slovakia 4-5 Belarus
After shootout
Friendly  
15.04 Jesenice Slovenia 4-1 Japan Friendly  
14.04 Eindhoven (Netherlands) Croatia 4-1 Lithuania World Championship Division I, Group B
14.04 Eindhoven (Netherlands) Great Britain 2-1 Estonia World Championship Division I, Group B
14.04 Eindhoven Netherlands 1-7 South Korea World Championship Division I, Group B
14.04 Reykjavík (Iceland) Belgium 6-2 Spain World Championship Division II, Group A
14.04 Reykjavík Iceland 4-5 Serbia World Championship Division II, Group A
14.04 Reykjavík (Iceland) Romania 5-1 Australia World Championship Division II, Group A
14.04 Cape Town (South Africa) China 4-3 Israel
After shootout
World Championship Division II, Group B
14.04 Cape Town (South Africa) New Zealand 5-3 Mexico World Championship Division II, Group B
14.04 Cape Town South Africa 1-2 Bulgaria World Championship Division II, Group B
14.04 Asiago Italy 1-3 Kazakhstan Friendly  
13.04 Eindhoven (Netherlands) Great Britain 3-2 Croatia
After overtime
World Championship Division I, Group B
13.04 Eindhoven Netherlands 0-1 Lithuania World Championship Division I, Group B
13.04 Eindhoven (Netherlands) South Korea 7-3 Estonia World Championship Division I, Group B
13.04 Reykjavík Iceland 3-0 Belgium World Championship Division II, Group A
13.04 Reykjavík (Iceland) Romania 8-4 Serbia World Championship Division II, Group A
13.04 Reykjavík (Iceland) Spain 6-1 Australia World Championship Division II, Group A
13.04 Cape Town (South Africa) China 10-3 Bulgaria World Championship Division II, Group B
13.04 Cape Town (South Africa) New Zealand 6-3 Israel World Championship Division II, Group B
13.04 Cape Town South Africa 1-4 Mexico World Championship Division II, Group B
13.04 Trento Italy 0-2 Kazakhstan Friendly  
12.04 İzmir (Turkey) Georgia 5-4 United Arab Emirates
After shootout
World Championship Division III
12.04 İzmir (Turkey) Luxembourg 5-2 Hong Kong World Championship Division III
12.04 İzmir Turkey 3-4 North Korea
After overtime
World Championship Division III
12.04 Budapest Hungary 2-4 Slovenia Friendly  
11.04 Odense Denmark 6-1 Belarus Friendly  
11.04 Singapore Singapore 11-3 Malaysia Friendly  
11.04 Norrköping Sweden 4-1 Norway Friendly  
10.04 İzmir (Turkey) North Korea 9-0 Hong Kong World Championship Division III
10.04 İzmir Turkey 7-5 Luxembourg World Championship Division III
10.04 İzmir (Turkey) United Arab Emirates 5-2 Bosnia & Herzegovina World Championship Division III
10.04 Jihlava Czech Republic 3-1 Slovakia Friendly  
10.04 Espoo Finland 6-1 Germany Friendly  
10.04 Coventry (England) Great Britain 3-1 Poland Friendly  
10.04 Budapest Hungary 3-2 Austria Friendly  
10.04 Rīga Latvia 0-1 France Friendly  
10.04 Singapore Singapore 10-2 Malaysia Friendly  
10.04 Jesenice Slovenia 4-0 Japan Friendly  
10.04 Oskarshamn Sweden 3-2 Norway Friendly  
10.04 La Chaux-de-Fonds Switzerland 3-2 Russia
After shootout
Friendly  
09.04 İzmir (Turkey) Georgia 4-1 Bosnia & Herzegovina World Championship Division III
09.04 İzmir (Turkey) North Korea 5-2 Luxembourg World Championship Division III
09.04 İzmir Turkey 10-1 Hong Kong World Championship Division III
09.04 Jihlava Czech Republic 3-2 Slovakia
After shootout
Friendly  
09.04 Aalborg Denmark 3-1 Belarus Friendly  
09.04 Lahti Finland 4-0 Germany Friendly  
09.04 Nottingham (England) Great Britain 6-4 Poland Friendly  
09.04 Rīga Latvia 1-2 France Friendly  
08.04 Vienna Austria 2-4 Hungary Friendly  
08.04 Geneva Switzerland 3-4 Russia
After overtime
Friendly  
07.04 İzmir (Turkey) Hong Kong 11-3 Georgia World Championship Division III
07.04 İzmir (Turkey) Luxembourg 5-0 Bosnia & Herzegovina World Championship Division III
07.04 İzmir Turkey 15-0 United Arab Emirates World Championship Division III
07.04 Zagreb Croatia 2-5 Slovenia Friendly  
07.04 Odense Denmark A/U-23 combined 3-4 South Korea Friendly  
06.04 İzmir (Turkey) Hong Kong 8-0 Bosnia & Herzegovina World Championship Division III
06.04 İzmir (Turkey) North Korea 7-0 United Arab Emirates World Championship Division III
06.04 İzmir Turkey 13-1 Georgia World Championship Division III
06.04 Oberhausen Germany 2-3 Russia
After shootout
Friendly  
05.04 Vojens Denmark U-23 2-4 South Korea Friendly  
05.04 Oberhausen Germany 0-3 Russia Friendly  
05.04 Eindhoven Netherlands 14-0 Belgium Friendly  
04.04 İzmir (Turkey) Luxembourg 7-2 United Arab Emirates World Championship Division III
04.04 İzmir (Turkey) North Korea 12-4 Georgia World Championship Division III
04.04 İzmir Turkey 11-0 Bosnia & Herzegovina World Championship Division III
04.04 Lida Belarus 0-1 Latvia Friendly  
04.04 Megève France 4-3 Denmark Friendly  
04.04 Lillehammer Norway 0-1 Czech Republic Friendly  
04.04 Bratislava Slovakia 3-1 Sweden Friendly  
03.04 İzmir (Turkey) Hong Kong 8-3 United Arab Emirates World Championship Division III
03.04 İzmir (Turkey) Luxembourg 15-3 Georgia World Championship Division III
03.04 İzmir (Turkey) North Korea 13-0 Bosnia & Herzegovina World Championship Division III
03.04 Courchevel France 4-2 Denmark Friendly  
03.04 Lillehammer Norway 0-4 Czech Republic Friendly  
03.04 Basel Switzerland 0-2 Finland Friendly  
02.04 Molodechno Belarus 2-1 Latvia Friendly  
02.04 Trenčín Slovakia 3-4 Sweden Friendly  
01.04 Kloten Switzerland 4-1 Finland Friendly  
29.03 Liedekerke Belgium 0-7 Netherlands Friendly  
19.03 Taipei (Taiwan) Mongolia 6-2 Thailand Challenge Cup of Asia  
19.03 Taipei Taiwan 5-4 United Arab Emirates Challenge Cup of Asia  
18.03 Taipei Taiwan 8-2 Mongolia Challenge Cup of Asia  
18.03 Taipei (Taiwan) United Arab Emirates 7-0 Macau Challenge Cup of Asia  
17.03 Taipei (Taiwan) Thailand 4-1 Macau Challenge Cup of Asia  
16.03 Taipei Taiwan 9-0 Thailand Challenge Cup of Asia  
16.03 Taipei (Taiwan) United Arab Emirates 6-1 Mongolia Challenge Cup of Asia  
15.03 Taipei Taiwan 30-0 Macau Challenge Cup of Asia  
14.03 Taipei (Taiwan) Mongolia 8-1 Macau Challenge Cup of Asia  
14.03 Taipei (Taiwan) United Arab Emirates 5-2 Thailand Challenge Cup of Asia  
07.03 Doha Qatar 3-0 Bahrain Desert Cup C Division, Semi-Final (3 x 15 mins, no stopclock)
08.02 Toruń (Poland) Hungary 6-5 Ukraine Euro Ice Hockey Challenge Poland
08.02 Toruń Poland 4-0 Romania Euro Ice Hockey Challenge Poland
08.02 Stockholm Sweden 4-0 Finland Friendly  
07.02 Banska Bystricá Slovakia 5-0 Switzerland Slovakia Cup  
07.02 Vienna Slovakia U-25 3-2 Austria Euro Ice Hockey Challenge Austria
07.02 Vienna (Austria) Slovenia 7-0 Italy Euro Ice Hockey Challenge Austria
07.02 Gentofte (Denmark) Belarus 2-1 France Euro Ice Hockey Challenge Denmark
07.02 Rødovre Denmark 3-0 Norway Euro Ice Hockey Challenge Denmark
07.02 Toruń Poland 2-0 Hungary Euro Ice Hockey Challenge Poland
07.02 Toruń (Poland) Ukraine 5-0 Romania Euro Ice Hockey Challenge Poland
07.02 Prague Czech Republic 4-3 Russia Friendly  
06.02 Banska Bystricá
(Slovakia)
Switzerland 4-1 Germany Slovakia Cup  
06.02 Vienna Austria 5-2 Italy Euro Ice Hockey Challenge Austria
06.02 Vienna (Austria) Slovenia 3-2 Slovakia U-25 Euro Ice Hockey Challenge Austria
06.02 Herlev Denmark 2-1 Belarus
After overtime
Euro Ice Hockey Challenge Denmark
06.02 Rødovre (Denmark) Norway 4-0 France Euro Ice Hockey Challenge Denmark
06.02 Toruń (Poland) Hungary 8-0 Romania Euro Ice Hockey Challenge Poland
06.02 Toruń Poland 6-5 Ukraine
After overtime
Euro Ice Hockey Challenge Poland
06.02 Västerås Sweden 0-1 Finland
Abandoned at 22 mins due to broken ice
Friendly  
05.02 Banska Bystricá Slovakia 4-1 Germany Slovakia Cup  
05.02 Vienna Austria 4-2 Slovenia Euro Ice Hockey Challenge Austria
05.02 Vienna (Austria) Italy 2-1 Slovakia U-25 Euro Ice Hockey Challenge Austria
05.02 Karlovy Vary Czech Republic 3-0 Russia Friendly  
05.02 Gentofte Denmark 2-4 France Euro Ice Hockey Challenge Denmark
05.02 Rødovre (Denmark) Norway 5-2 Belarus Euro Ice Hockey Challenge Denmark