MEN
FOOTBALLRUGBY UNIONFUTSALCRICKET
BEACH SOCCERICE HOCKEY
WOMEN
FOOTBALLRUGBY UNIONFUTSALCRICKET
BEACH SOCCERICE HOCKEY

SCOT SCORES
 
80 SPORTS ARCHIVE

BUY ME A COFFEE

MEN'S ICE HOCKEY - 2019 RESULTS

RESULTSFIXTURESRANKINGSArchive202120202019201820172016201520142013201220112010

DATE VENUE MATCH COMPETITION STAGE
15.12Brașov (Romania)Israel 5-4 Kyrgyzstan
After overtime
Winter Olympic Games QualifierPre-Qualification Round 2, Group K
15.12BrașovRomania 10-1 Iceland Winter Olympic Games QualifierPre-Qualification Round 2, Group K
15.12 Barcelona Spain 0-0 Netherlands
Abandoned after 1st period due to ice problems
Winter Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round 2, Group L
15.12Barcelona (Spain)Taiwan 7-1 Mexico Winter Olympic Games QualifierPre-Qualification Round 2, Group L
15.12SisakCroatia 2-1 Serbia Winter Olympic Games QualifierPre-Qualification Round 2, Group M
15.12Sisak (Croatia)Turkey 4-1 Bulgaria Winter Olympic Games QualifierPre-Qualification Round 2, Group M
15.12MoscowRussia 2-0 Finland Channel One Cup 
15.12Moscow (Russia)Sweden 3-1 Czechia Channel One Cup 
14.12Barcelona (Spain)Netherlands 14-1 Taiwan Winter Olympic Games QualifierPre-Qualification Round 2, Group L
14.12BarcelonaSpain 15-1 Mexico Winter Olympic Games QualifierPre-Qualification Round 2, Group L
14.12SisakCroatia 10-2 Turkey Winter Olympic Games QualifierPre-Qualification Round 2, Group M
14.12Sisak (Croatia)Serbia 7-0 Bulgaria Winter Olympic Games QualifierPre-Qualification Round 2, Group M
14.12Moscow (Russia)Finland 5-1 Sweden Channel One Cup 
14.12MoscowRussia 4-3 Czechia
After shootout
Channel One Cup 
14.12BudapestHungary 4-2 Ukraine Euro Ice Hockey ChallengeHungary, 5th Place Match
14.12Budapest (Hungary)South Korea 5-2 Japan Euro Ice Hockey ChallengeHungary, 3rd Place Match
14.12Budapest (Hungary)Belarus 3-2 France Euro Ice Hockey ChallengeHungary, Final
13.12 Brașov (Romania) Iceland 5-0 Israel Winter Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round 2, Group K
13.12 Brașov Romania 18-2 Kyrgyzstan Winter Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round 2, Group K
13.12 Barcelona (Spain) Netherlands 17-1 Mexico Winter Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round 2, Group L
13.12 Barcelona Spain 11-0 Taiwan Winter Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round 2, Group L
13.12 Sisak Croatia 12-1 Bulgaria Winter Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round 2, Group M
13.12 Sisak (Croatia) Serbia 8-3 Turkey Winter Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round 2, Group M
13.12 Budapest Hungary 2-5 France Euro Ice Hockey Challenge Hungary, Group A
13.12 Budapest (Hungary) South Korea 4-2 Ukraine Euro Ice Hockey Challenge Hungary, Group B
13.12 Visp (Switzerland) Norway 4-1 Slovakia NaturEnergie Challenge 3rd Place Match
13.12 Visp Switzerland 8-2 Russia 'B' NaturEnergie Challenge Final
12.12 Brașov (Romania) Iceland 9-4 Kyrgyzstan Winter Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round 2, Group K
12.12 Brașov Romania 15-0 Israel Winter Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round 2, Group K
12.12 Plzeň Czechia 4-3 Finland
After overtime
Channel One Cup 
12.12 Moscow Russia 3-4 Sweden Channel One Cup 
12.12 Budapest Hungary 1-2 Japan Euro Ice Hockey Challenge Hungary, Group A
12.12 Budapest (Hungary) Belarus 6-5 South Korea
After overtime
Euro Ice Hockey Challenge Hungary, Group B
12.12 Visp (Switzerland) Russia 'B' 3-2 Slovakia
After shootout
NaturEnergie Challenge Semi-Final
12.12 Visp Switzerland 5-0 Norway NaturEnergie Challenge Semi-Final
11.12 Budapest (Hungary) France 4-2 Japan Euro Ice Hockey Challenge Hungary, Group A
11.12 Budapest (Hungary) Belarus 4-1 Ukraine Euro Ice Hockey Challenge Hungary, Group B
10.12 Budapest Hungary 2-1 South Korea
After overtime
Friendly 
08.12PasayPhilippines 17-1 Malaysia Southeast Asian Games3rd Place Match
08.12Pasay (Philippines)Thailand 8-0 Singapore Southeast Asian GamesFinal
07.12 Pasay Philippines 3-4 Singapore Southeast Asian Games Semi-Final
07.12 Pasay (Philippines) Thailand 15-0 Malaysia Southeast Asian Games Semi-Final
06.12 Pasay Philippines 1-10 Thailand Southeast Asian Games Group Stage
06.12 Pasay (Philippines) Singapore 14-3 Malaysia Southeast Asian Games Group Stage
05.12Pasay (Philippines)Malaysia 5-4 Indonesia Southeast Asian GamesGroup Stage
05.12Pasay (Philippines)Thailand 12-2 Singapore Southeast Asian GamesGroup Stage
04.12 Pasay Philippines 8-1 Indonesia Southeast Asian Games Group Stage
03.12PasayPhilippines 5-3 Singapore Southeast Asian GamesGroup Stage
03.12Pasay (Philippines)Thailand 16-0 Malaysia Southeast Asian GamesGroup Stage
02.12 Pasay (Philippines) Singapore 8-2 Indonesia Southeast Asian Games Group Stage
01.12PasayPhilippines 15-1 Malaysia Southeast Asian GamesGroup Stage
01.12Pasay (Philippines)Thailand 14-0 Indonesia Southeast Asian GamesGroup Stage
10.11 Kockelscheuer (Luxembourg) Kyrgyzstan 15-3 Bosnia & Herzegovina Winter Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round 1, Group N
10.11 Kockelscheuer Luxembourg 4-5 United Arab Emirates Winter Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round 1, Group N
10.11 Sanya (China) Taiwan 7-5 Hong Kong Winter Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round 1, Group O
10.11 Sanya (China) Thailand 11-1 Kuwait Winter Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round 1, Group O
10.11 Helsinki (Finland) Czechia 3-0 Russia Karjala Tournament  
10.11 Helsinki Finland 2-1 Sweden Karjala Tournament  
10.11 Krefeld Germany 2-3 Slovakia
After overtime
Deutschland Cup 
10.11 Krefeld (Germany) Russia 'B' 4-3 Switzerland
After shootout
Deutschland Cup 
10.11 Tallinn (Estonia) Lithuania 4-3 Kazakhstan U-20 Baltic Challenge Cup 5th Place Match
10.11 Tallinn Estonia 3-1 Romania Baltic Challenge Cup 3rd Place Match
10.11 Tallinn (Estonia) Latvia 'B' 3-2 Ukraine Baltic Challenge Cup Final
10.11 Gdańsk (Poland) Japan 4-1 Italy Euro Ice Hockey Challenge Poland
10.11 Gdańsk Poland 0-2 Hungary Euro Ice Hockey Challenge Poland
09.11 Kockelscheuer (Luxembourg) United Arab Emirates 6-3 Bosnia & Herzegovina Winter Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round 1, Group N
09.11 Kockelscheuer Luxembourg 3-5 Kyrgyzstan Winter Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round 1, Group N
09.11 Helsinki Finland 2-3 Czechia
After shootout
Karjala Tournament  
09.11 Helsinki (Finland) Russia 5-4 Sweden
After shootout
Karjala Tournament  
09.11 Krefeld Germany 3-4 Switzerland
After overtime
Deutschland Cup 
09.11 Krefeld (Germany) Russia 'B' 3-2 Slovakia
After overtime
Deutschland Cup 
09.11 Lørenskog Norway 4-2 Denmark Euro Ice Hockey Challenge Norway
09.11 Tallinn Estonia 3-2 Lithuania Baltic Challenge Cup Group A
09.11 Tallinn (Estonia) Romania 2-1 Kazakhstan U-20
After overtime
Baltic Challenge Cup Group B
09.11 Gdańsk (Poland) Hungary 3-2 Japan Euro Ice Hockey Challenge Poland
09.11 Gdańsk Poland 0-2 Italy Euro Ice Hockey Challenge Poland
09.11 Liepāja (Latvia) France 3-0 Slovenia 4 Nations Cup 
09.11 Liepāja Latvia 2-3 Belarus 4 Nations Cup 
08.11 Kockelscheuer (Luxembourg) Kyrgyzstan 9-4 United Arab Emirates Winter Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round 1, Group N
08.11 Kockelscheuer Luxembourg 10-1 Bosnia & Herzegovina Winter Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round 1, Group N
08.11 Sanya (China) Taiwan 8-0 Kuwait Winter Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round 1, Group O
08.11 Sanya (China) Thailand 7-2 Hong Kong Winter Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round 1, Group O
08.11 Tallinn Estonia 2-3 Ukraine Baltic Challenge Cup Group A
08.11 Tallinn (Estonia) Latvia 'B' 5-3 Romania Baltic Challenge Cup Group B
08.11 Lørenskog (Norway) Austria 3-1 Denmark Euro Ice Hockey Challenge Norway
08.11 Gdańsk (Poland) Italy 4-3 Hungary
After overtime
Euro Ice Hockey Challenge Poland
08.11 Gdańsk Poland 3-2 Japan Euro Ice Hockey Challenge Poland
08.11 Liepāja Latvia 2-1 France
After overtime
4 Nations Cup 
08.11 Liepāja (Latvia) Slovenia 2-0 Belarus 4 Nations Cup 
07.11 Sanya (China) Hong Kong 12-0 Kuwait Winter Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round 1, Group O
07.11 Sanya (China) Taiwan 5-3 Thailand Winter Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round 1, Group O
07.11 Helsinki Finland 4-3 Russia Karjala Tournament  
07.11 Leksand Sweden 1-3 Czechia Karjala Tournament  
07.11 Krefeld Germany 4-3 Russia 'B' Deutschland Cup 
07.11 Krefeld (Germany) Switzerland 5-2 Slovakia Deutschland Cup 
07.11 Lørenskog Norway 3-1 Austria Euro Ice Hockey Challenge Norway
07.11 Tallinn (Estonia) Lithuania 2-1 Ukraine
After overtime
Baltic Challenge Cup Group A
07.11 Tallinn (Estonia) Latvia 'B' 5-2 Kazakhstan U-20 Baltic Challenge Cup Group B
07.11 Liepāja (Latvia) Belarus 4-2 France 4 Nations Cup 
07.11 Liepāja Latvia 3-2 Slovenia
After shootout
4 Nations Cup 
19.10 Coral Springs (USA) Brazil 10-3 Venezuela Friendly 3 x 14 mins
08.09 Coral Springs (USA) Colombia 7-4 Venezuela LatAm Cup Division 1, Semi-Final (3 x 14 mins)
08.09 Coral Springs (USA) Jamaica 6-0 Mexico Select LatAm Cup Division 1, Semi-Final (3 x 14 mins)
08.09 Coral Springs (USA) Mexico Select 3-2 Venezuela LatAm Cup Division 1, 3rd Place Match (3 x 14 mins)
08.09 Coral Springs (USA) Jamaica 3-2 Colombia
After shootout
LatAm Cup Division 1, Final (3 x 14 mins)
08.09 Coral Springs (USA) Puerto Rico 6-0 Brazil 'B' LatAm Cup Division 2, Semi-Final (3 x 14 mins)
08.09 Coral Springs (USA) Stanley (Falkland Islands) 3-2 Mexico Select 'B'
After overtime
LatAm Cup Division 2, Semi-Final (3 x 14 mins)
08.09 Coral Springs (USA) Mexico Select 'B' 3-1 Brazil 'B' LatAm Cup Division 2, 3rd Place Match (3 x 14 mins)
08.09 Coral Springs (USA) Stanley (Falkland Islands) 6-2 Puerto Rico LatAm Cup Division 2, Final (3 x 14 mins)
07.09 Coral Springs (USA) Colombia 8-3 Argentina LatAm Cup Division 1, Group A (3 x 14 mins)
07.09 Coral Springs (USA) Jamaica 7-0 Brazil LatAm Cup Division 1, Group A (3 x 14 mins)
07.09 Coral Springs (USA) Mexico Select 12-2 Chile LatAm Cup Division 1, Group B (3 x 14 mins)
07.09 Coral Springs (USA) Mexico Select 'B' 3-2 Brazil 'B' LatAm Cup Division 2, Group A (3 x 14 mins)
07.09 Coral Springs (USA) Puerto Rico 5-2 Colombia 'B' LatAm Cup Division 2, Group B (3 x 14 mins)
07.09 Coral Springs (USA) Colombia 'B' 3-0 Argentina 'B' LatAm Cup Division 2, Group B (3 x 14 mins)
07.09 Coral Springs (USA) Colombia 11-2 Chile LatAm Cup Division 1, Quarter-Final (3 x 14 mins)
07.09 Coral Springs (USA) Mexico Select 4-3 Argentina LatAm Cup Division 1, Quarter-Final (3 x 14 mins)
07.09 Coral Springs (USA) Brazil 'B' 3-1 Colombia 'B'' LatAm Cup Division 2, Quarter-Final (3 x 14 mins)
07.09 Coral Springs (USA) Mexico Select 'B' 5-0 Argentina 'B' LatAm Cup Division 2, Quarter-Final (3 x 14 mins)
07.09 Queenstown New Zealand 2-9 Australia NZ Winter Games Match 3
06.09 Coral Springs (USA) Argentina 9-3 Brazil LatAm Cup Division 1, Group A (3 x 14 mins)
06.09 Coral Springs (USA) Jamaica 5-0 Colombia LatAm Cup Division 1, Group A (3 x 14 mins)
06.09 Coral Springs (USA) Colombia 6-2 Brazil LatAm Cup Division 1, Group A (3 x 14 mins)
06.09 Coral Springs (USA) Jamaica 8-4 Argentina LatAm Cup Division 1, Group A (3 x 14 mins)
06.09 Coral Springs (USA) Venezuela 5-3 Mexico Select LatAm Cup Division 1, Group B (3 x 14 mins)
06.09 Coral Springs (USA) Venezuela 8-4 Chile LatAm Cup Division 1, Group B (3 x 14 mins)
06.09 Coral Springs (USA) Stanley (Falkland Islands) 3-1 Mexico Select 'B' LatAm Cup Division 2, Group A (3 x 14 mins)
06.09 Coral Springs (USA) Stanley (Falkland Islands) 4-1 Brazil 'B' LatAm Cup Division 2, Group A (3 x 14 mins)
06.09 Coral Springs (USA) Puerto Rico 11-2 Argentina 'B' LatAm Cup Division 2, Group B (3 x 14 mins)
06.09 Queenstown New Zealand 5-3 Australia NZ Winter Games Match 2
05.09 Queenstown New Zealand 6-4 Australia NZ Winter Games Match 1
05.09 Coral Springs (USA) Jamaica 5-3 Mexico Select Friendly 3 x 14 mins
05.09 Coral Springs (USA) Puerto Rico 3-1 Mexico Select 'B' Friendly 3 x 14 mins
05.09 Coral Springs (USA) Mexico Select 'B' 5-2 Brazil Friendly 3 x 14 mins
04.09 Coral Springs (USA) Mexico Select 6-3 Brazil Friendly 3 x 14 mins
04.09 Coral Springs (USA) Stanley (Falkland Islands) 1-0 Mexico Select 'B' Friendly 3 x 14 mins
06.07 Gangneung South Korea 6-3 Kazakhstan Friendly  
04.07 Gangneung South Korea 3-2 Kazakhstan
After shootout
Friendly  
03.07 Gangneung South Korea 1-7 Kazakhstan Friendly  
01.07 Gangneung South Korea 7-4 Kazakhstan Friendly  
30.06 Gangneung South Korea 5-4 Kazakhstan Friendly  
26.05 Bratislava (Slovakia) Russia 3-2 Czechia
After shootout
World Championship 3rd Place Match
26.05 Bratislava (Slovakia) Finland 3-1 Canada World Championship Final
25.05 Bratislava (Slovakia) Canada 5-1 Czechia World Championship Semi-Final
25.05 Bratislava (Slovakia) Finland 1-0 Russia World Championship Semi-Final
23.05 Košice (Slovakia) Canada 3-2 Switzerland
After overtime
World Championship Quarter-Final
23.05 Bratislava (Slovakia) Czechia 5-1 Germany World Championship Quarter-Final
23.05 Košice (Slovakia) Finland 5-4 Sweden
After overtime
World Championship Quarter-Final
23.05 Bratislava (Slovakia) Russia 4-3 USA World Championship Quarter-Final
21.05 Košice (Slovakia) Canada 3-0 USA World Championship Group A
21.05 Košice (Slovakia) Germany 4-2 Finland World Championship Group A
21.05 Košice Slovakia 2-1 Denmark
After shootout
World Championship Group A
21.05 Bratislava (Slovakia) Czechia 5-4 Switzerland World Championship Group B
21.05 Bratislava (Slovakia) Latvia 4-1 Norway World Championship Group B
21.05 Bratislava (Slovakia) Russia 7-4 Sweden World Championship Group B
20.05 Košice (Slovakia) Canada 5-0 Denmark World Championship Group A
20.05 Košice (Slovakia) Great Britain 4-3 France
After overtime
World Championship Group A
20.05 Bratislava (Slovakia) Italy 4-3 Austria
After shootout
World Championship Group B
20.05 Bratislava (Slovakia) Sweden 5-4 Latvia World Championship Group B
19.05 Košice (Slovakia) Finland 3-0 France World Championship Group A
19.05 Košice (Slovakia) USA 3-1 Germany World Championship Group A
19.05 Bratislava (Slovakia) Czechia 8-0 Austria World Championship Group B
19.05 Bratislava (Slovakia) Russia 3-0 Switzerland World Championship Group B
18.05 Košice (Slovakia) Canada 8-1 Germany World Championship Group A
18.05 Košice Slovakia 7-1 Great Britain World Championship Group A
18.05 Košice (Slovakia) USA 7-1 Denmark World Championship Group A
18.05 Bratislava (Slovakia) Norway 7-1 Italy World Championship Group B
18.05 Bratislava (Slovakia) Russia 3-1 Latvia World Championship Group B
18.05 Bratislava (Slovakia) Sweden 4-3 Switzerland World Championship Group B
17.05 Košice (Slovakia) Finland 5-0 Great Britain World Championship Group A
17.05 Košice Slovakia 6-3 France World Championship Group A
17.05 Bratislava (Slovakia) Czechia 8-0 Italy World Championship Group B
17.05 Bratislava (Slovakia) Norway 5-3 Austria World Championship Group B
16.05 Košice (Slovakia) Canada 5-2 France World Championship Group A
16.05 Košice (Slovakia) Finland 3-1 Denmark World Championship Group A
16.05 Bratislava (Slovakia) Czechia 6-3 Latvia World Championship Group B
16.05 Bratislava (Slovakia) Sweden 9-1 Austria World Championship Group B
15.05 Košice Slovakia 2-3 Germany World Championship Group A
15.05Košice (Slovakia)USA 6-3 Great Britain World ChampionshipGroup A
15.05 Bratislava (Slovakia) Russia 10-0 Italy World Championship Group B
15.05Bratislava (Slovakia) Switzerland 4-1 Norway World ChampionshipGroup B
14.05 Košice (Slovakia) Denmark 9-0 Great Britain World Championship Group A
14.05 Košice (Slovakia) Germany 4-1 France World Championship Group A
14.05 Bratislava (Slovakia) Latvia 3-0 Italy World Championship Group B
14.05 Bratislava (Slovakia) Switzerland 4-0 Austria World Championship Group B
13.05 Košice Slovakia 5-6 Canada World Championship Group A
13.05 Košice (Slovakia) USA 3-2 Finland
After overtime
World Championship Group A
13.05 Bratislava (Slovakia) Russia 3-0 Czechia World Championship Group B
13.05 Bratislava (Slovakia) Sweden 9-1 Norway World Championship Group B
12.05 Košice (Slovakia) Canada 8-0 Great Britain World Championship Group A
12.05 Košice (Slovakia) Germany 2-1 Denmark World Championship Group A
12.05 Košice (Slovakia) USA 7-1 France World Championship Group A
12.05 Bratislava (Slovakia) Russia 5-0 Austria World Championship Group B
12.05 Bratislava (Slovakia) Sweden 8-0 Italy World Championship Group B
12.05 Bratislava (Slovakia) Switzerland 3-1 Latvia World Championship Group B
11.05 Košice (Slovakia) Denmark 5-4 France
After shootout
World Championship Group A
11.05 Košice (Slovakia) Germany 3-1 Great Britain World Championship Group A
11.05 Košice Slovakia 2-4 Finland World Championship Group A
11.05 Bratislava (Slovakia) Czechia 7-2 Norway World Championship Group B
11.05 Bratislava (Slovakia) Latvia 5-2 Austria World Championship Group B
11.05 Bratislava (Slovakia) Switzerland 9-0 Italy World Championship Group B
10.05 Košice (Slovakia) Finland 3-1 Canada World Championship Group A
10.05 Košice Slovakia 4-1 USA World Championship Group A
10.05 Bratislava (Slovakia) Czechia 5-2 Sweden World Championship Group B
10.05 Bratislava (Slovakia) Russia 5-2 Norway World Championship Group B
07.05 Vienna Austria 5-7 Canada Friendly 
07.05 Mannheim Germany 2-5 USA Friendly 
07.05 Poprad Slovakia 3-2 Norway
After overtime
Friendly 
05.05 Nur-Sultan Kazakhstan 3-1 Hungary World Championship Division I, Group A
05.05 Nur-Sultan (Kazakhstan) Slovenia 9-0 Lithuania World Championship Division I, Group A
05.05 Nur-Sultan (Kazakhstan) South Korea 4-1 Belarus World Championship Division I, Group A
05.05 Brno Czechia 1-4 Russia Czech Hockey Games  
05.05 Brno (Czechia) Sweden 2-1 Finland Czech Hockey Games  
05.05 Vienna Austria 1-3 Denmark Friendly 
04.05 Nur-Sultan Kazakhstan 3-2 Belarus
After overtime
World Championship Division I, Group A
04.05 Nur-Sultan (Kazakhstan) Lithuania 2-1 South Korea World Championship Division I, Group A
04.05 Tallinn Estonia 4-3 Ukraine
After overtime
World Championship Division I, Group B
04.05 Tallinn (Estonia) Poland 7-4 Japan World Championship Division I, Group B
04.05 Tallinn (Estonia) Romania 3-1 Netherlands World Championship Division I, Group B
04.05 Brno Czechia 3-0 Sweden Czech Hockey Games  
04.05 Brno (Czechia) Finland 3-1 Russia Czech Hockey Games  
04.05 Poprad Slovakia 6-1 Great Britain Friendly 
04.05 Weinfelden Switzerland 2-0 Latvia Euro Hockey ChallengeContinental Group
03.05Nur-Sultan (Kazakhstan)Slovenia 6-0 Hungary World ChampionshipDivision I, Group A
03.05CergyFrance 6-2 Italy Friendly 
03.05HerisauSwitzerland 4-1 Latvia Euro Hockey ChallengeContinental Group
02.05 Nur-Sultan (Kazakhstan) Belarus 4-1 Slovenia World Championship Division I, Group A
02.05Nur-Sultan (Kazakhstan)Hungary 4-1 Lithuania World ChampionshipDivision I, Group A
02.05 Nur-Sultan Kazakhstan 4-1 South Korea World Championship Division I, Group A
02.05 Tallinn Estonia 2-3 Poland World Championship Division I, Group B
02.05 Tallinn (Estonia) Netherlands 3-2 Japan World Championship Division I, Group B
02.05 Tallinn (Estonia) Romania 5-1 Ukraine World Championship Division I, Group B
02.05 Brno Czechia 2-3 Finland Czech Hockey Games  
01.05 Nur-Sultan Kazakhstan 3-1 Lithuania World Championship Division I, Group A
01.05 Tallinn Estonia 2-5 Japan World Championship Division I, Group B
01.05 Tallinn (Estonia) Romania 3-2 Poland
After overtime
World Championship Division I, Group B
01.05 Tallinn (Estonia) Ukraine 8-1 Netherlands World Championship Division I, Group B
01.05 Stockholm Sweden 6-4 Russia Czech Hockey Games  
30.04 Nur-Sultan (Kazakhstan) Belarus 3-1 Hungary World Championship Division I, Group A
30.04 Nur-Sultan (Kazakhstan) South Korea 5-3 Slovenia World Championship Division I, Group A
29.04 Nur-Sultan (Kazakhstan) Belarus 4-3 Lithuania World Championship Division I, Group A
29.04 Nur-Sultan Kazakhstan 3-2 Slovenia World Championship Division I, Group A
29.04 Nur-Sultan (Kazakhstan) South Korea 5-1 Hungary World Championship Division I, Group A
29.04 Tallinn Estonia 4-1 Netherlands World Championship Division I, Group B
29.04 Tallinn (Estonia) Poland 7-3 Ukraine World Championship Division I, Group B
29.04 Tallinn (Estonia) Romania 3-2 Japan World Championship Division I, Group B
28.04 Tallinn Estonia 3-4 Romania
After shootout
World Championship Division I, Group B
28.04 Tallinn (Estonia) Japan 3-2 Ukraine World Championship Division I, Group B
28.04 Tallinn (Estonia) Poland 8-1 Netherlands World Championship Division I, Group B
28.04 Sofia Bulgaria 7-0 Luxembourg World Championship Division III
28.04 Sofia (Bulgaria) South Africa 9-7 Taiwan World Championship Division III
28.04 Sofia (Bulgaria) Turkey 5-4 Turkmenistan World Championship Division III
28.04 Saint Petersburg (Russia) Norway U-25 8-2 Serbia Saint Petersburg Hockey Open  
28.04 Saint Petersburg Russia 'B' 2-4 Northwest Select U-25 Saint Petersburg Hockey Open  
27.04 Mexico City (Mexico) Iceland 4-2 New Zealand World Championship Division II, Group B
27.04 Mexico City (Mexico) Israel 7-3 Georgia World Championship Division II, Group B
27.04 Mexico City Mexico 8-2 North Korea World Championship Division II, Group B
27.04 Deggendorf Germany 5-1 Austria Euro Hockey Challenge Central Group
27.04 Lørenskog Norway 4-3 Denmark
After overtime
Euro Hockey Challenge North Group
27.04 Nitra Slovakia 0-2 Czechia Euro Hockey Challenge Central Group
27.04 Geneva Switzerland 3-4 France
After overtime
Euro Hockey Challenge Continental Group
27.04 Saint Petersburg Northwest Select U-25 4-1 Norway U-25 Saint Petersburg Hockey Open  
27.04 Saint Petersburg Russia 'B' 5-0 Serbia Saint Petersburg Hockey Open  
26.04 Mexico City (Mexico) Georgia 6-3 Iceland World Championship Division II, Group B
26.04 Mexico City Mexico 4-5 Israel
After overtime
World Championship Division II, Group B
26.04 Mexico City (Mexico) New Zealand 8-5 North Korea World Championship Division II, Group B
26.04 Sofia Bulgaria 11-2 Taiwan World Championship Division III
26.04 Sofia (Bulgaria) Turkey 6-3 South Africa World Championship Division III
26.04 Sofia (Bulgaria) Turkmenistan 4-3 Luxembourg World Championship Division III
26.04 Helsinki Finland 1-3 Sweden Euro Hockey Challenge North Group
26.04 Lørenskog Norway 0-1 Denmark Euro Hockey Challenge North Group
26.04 Trenčín Slovakia 1-3 Czechia Euro Hockey Challenge Central Group
26.04 Sierre Switzerland 6-0 France Euro Hockey Challenge Continental Group
26.04 Saint Petersburg Northwest Select U-25 8-0 Serbia Saint Petersburg Hockey Open 
26.04 Saint Petersburg Russia 'B' 7-1 Norway U-25 Saint Petersburg Hockey Open 
26.04 Nur-Sultan Kazakhstan 3-0 South Korea Friendly 
25.04 Sofia Bulgaria 6-2 Turkmenistan World Championship Division III
25.04 Sofia (Bulgaria) Luxembourg 5-2 South Africa World Championship Division III
25.04 Sofia (Bulgaria) Turkey 7-4 Taiwan World Championship Division III
25.04 Kouvola Finland 5-4 Sweden Euro Hockey Challenge North Group
25.04 Regensburg Germany 2-3 Austria Euro Hockey Challenge Central Group
25.04 Rīga Latvia 2-1 Russia
After overtime
Euro Hockey Challenge Continental Group
25.04 Nur-Sultan Kazakhstan 4-5 Belarus
After shootout
Friendly 
25.04 Rīga Latvia 'B' 6-1 Estonia Friendly 
25.04 Bled Slovenia 3-2 Italy Friendly 
24.04 Mexico City (Mexico) Israel 9-3 North Korea World Championship Division II, Group B
24.04 Mexico City Mexico 1-8 Iceland World Championship Division II, Group B
24.04 Mexico City (Mexico) New Zealand 6-2 Georgia World Championship Division II, Group B
24.04 Rīga Latvia 2-4 Russia Euro Hockey Challenge Continental Group
24.04 Rīga Latvia 'B' 2-0 Estonia Friendly 
24.04 Elektrėnai Lithuania 3-0 Poland Friendly 
24.04 Bled Slovenia 2-3 Italy Friendly 
23.04 Sofia Bulgaria 3-1 Turkey World Championship Division III
23.04 Sofia (Bulgaria) Taiwan 5-4 Luxembourg World Championship Division III
23.04 Sofia (Bulgaria) Turkmenistan 7-2 South Africa World Championship Division III
23.04 Elektrėnai Lithuania 5-6 Poland
After overtime
Friendly 
22.04 Mexico City (Mexico) Iceland 8-0 North Korea World Championship Division II, Group B
22.04 Mexico City (Mexico) Israel 5-3 New Zealand World Championship Division II, Group B
22.04 Mexico City Mexico 2-3 Georgia World Championship Division II, Group B
22.04 Sofia Bulgaria 12-2 South Africa World Championship Division III
22.04 Sofia (Bulgaria) Luxembourg 3-2 Turkey World Championship Division III
22.04 Sofia (Bulgaria) Taiwan 5-4 Turkmenistan
After overtime
World Championship Division III
21.04 Mexico City (Mexico) Israel 6-3 Iceland World Championship Division II, Group B
21.04 Mexico City Mexico 2-7 New Zealand World Championship Division II, Group B
21.04 Mexico City (Mexico) North Korea 9-4 Georgia World Championship Division II, Group B
21.04 Grenoble France 2-0 Latvia Euro Hockey Challenge Continental Group
21.04 Milton Keynes (England) Great Britain 3-1 Hungary 3-Nation Tournament  
20.04 Coventry (England) Hungary 6-1 Italy 3-Nation Tournament  
20.04 Innsbruck Austria 1-2 Slovakia
After shootout
Euro Hockey Challenge Central Group
20.04 Sochi Russia 5-1 Switzerland Euro Hockey Challenge Continental Group
19.04 Salzburg Austria 1-5 Slovakia Euro Hockey Challenge Central Group
19.04 Kokkola Finland 7-0 Norway Euro Hockey Challenge North Group
19.04 Méribel France 2-3 Latvia
After shootout
Euro Hockey Challenge Continental Group
19.04 Coventry (England) Great Britain 2-5 Italy 3-Nation Tournament  
18.04 Karlovy Vary Czechia 5-4 Germany Euro Hockey Challenge Central Group
18.04 Odense Denmark 0-2 Sweden Euro Hockey Challenge North Group
18.04 Rovaniemi Finland 3-1 Norway Euro Hockey Challenge North Group
18.04 Sochi Russia 5-2 Switzerland Euro Hockey Challenge Continental Group
18.04 Elektrėnai Lithuania 8-5 Estonia Friendly 
17.04 Karlovy Vary Czechia 5-4 Germany Euro Hockey Challenge Central Group
17.04 Rødovre Denmark 2-3 Sweden Euro Hockey Challenge North Group
17.04 Budapest Hungary 7-4 Slovenia Friendly 
17.04 Elektrėnai Lithuania 6-3 Estonia Friendly 
15.04Belgrade (Serbia)China 4-0 Belgium World ChampionshipDivision II, Group A
15.04Belgrade (Serbia)Croatia 2-1 Australia World ChampionshipDivision II, Group A
15.04BelgradeSerbia 3-2 Spain
After shootout
World ChampionshipDivision II, Group A
14.04 Tomakomai Japan 1-0 South Korea
After shootout
Friendly 
13.04 Belgrade (Serbia) Australia 3-2 China World Championship Division II, Group A
13.04 Belgrade (Serbia) Croatia 4-3 Spain
After shootout
World Championship Division II, Group A
13.04 Belgrade Serbia 6-3 Belgium World Championship Division II, Group A
13.04 Linz Austria 4-5 Czechia
After shootout
Euro Hockey Challenge Central Group
13.04 Vojens Denmark 1-2 Finland Euro Hockey Challenge North Group
13.04 Cergy France 0-2 Russia 'B' Euro Hockey Challenge Continental Group
13.04 Garmisch-Partenkirchen Germany 3-1 Slovakia Euro Hockey Challenge Central Group
13.04 Östersund Sweden 5-1 Norway Euro Hockey Challenge North Group
13.04 Tomakomai Japan 1-2 South Korea Friendly 
12.04 Belgrade (Serbia) Australia 4-0 Spain World Championship Division II, Group A
12.04 Belgrade (Serbia) Croatia 5-2 Belgium World Championship Division II, Group A
12.04 Belgrade Serbia 6-5 China World Championship Division II, Group A
12.04 Rouen France 1-4 Russia 'B' Euro Hockey Challenge Continental Group
12.04 Miskolc Hungary 4-2 Poland Friendly 
11.04 Aalborg Denmark 0-1 Finland Euro Hockey Challenge North Group
11.04 Kaufbeuren Germany 2-1 Slovakia Euro Hockey Challenge Central Group
11.04 Östersund Sweden 2-0 Norway Euro Hockey Challenge North Group
10.04 Belgrade (Serbia) Croatia 7-0 China World Championship Division II, Group A
10.04 Belgrade Serbia 2-3 Australia World Championship Division II, Group A
10.04 Belgrade (Serbia) Spain 4-2 Belgium World Championship Division II, Group A
10.04 Znojmo Czechia 3-1 Austria Euro Hockey Challenge Central Group
10.04 Miskolc Hungary 2-1 Poland
After shootout
Friendly 
09.04 Belgrade (Serbia) Belgium 4-3 Australia
After overtime
World Championship Division II, Group A
09.04 Belgrade Serbia 3-1 Croatia World Championship Division II, Group A
09.04 Belgrade (Serbia) Spain 5-3 China World Championship Division II, Group A
06.04 Abu Dhabi (United Arab Emirates) Hong Kong 7-0 Bosnia & Herzegovina World Championship Division III Qualification
06.04 Abu Dhabi (United Arab Emirates) Thailand 9-1 Kuwait World Championship Division III Qualification
06.04 Abu Dhabi United Arab Emirates 4-7 Kyrgyzstan World Championship Division III Qualification
06.04 Minsk Belarus 1-3 Russia 'B' Friendly 
05.04 Minsk Belarus 1-4 Russia 'B' Friendly 
05.04 Budapest Hungary 3-4 Sweden Friendly 
04.04 Abu Dhabi (United Arab Emirates) Bosnia & Herzegovina 9-0 Kuwait World Championship Division III Qualification
04.04 Abu Dhabi (United Arab Emirates) Kyrgyzstan 8-3 Hong Kong World Championship Division III Qualification
04.04 Abu Dhabi United Arab Emirates 8-2 Thailand World Championship Division III Qualification
04.04 Topoľčany Slovakia 0-4 Sweden Friendly 
03.04 Abu Dhabi (United Arab Emirates) Hong Kong 6-5 Thailand World Championship Division III Qualification
03.04 Abu Dhabi (United Arab Emirates) Kyrgyzstan 14-3 Bosnia & Herzegovina World Championship Division III Qualification
03.04 Abu Dhabi United Arab Emirates 13-1 Kuwait World Championship Division III Qualification
01.04 Abu Dhabi (United Arab Emirates) Hong Kong 12-2 Kuwait World Championship Division III Qualification
01.04 Abu Dhabi (United Arab Emirates) Kyrgyzstan 6-2 Thailand World Championship Division III Qualification
01.04 Abu Dhabi United Arab Emirates 10-3 Bosnia & Herzegovina World Championship Division III Qualification
31.03 Abu Dhabi (United Arab Emirates) Kyrgyzstan 14-0 Kuwait World Championship Division III Qualification
31.03 Abu Dhabi (United Arab Emirates) Thailand 5-4 Bosnia & Herzegovina
After shootout
World Championship Division III Qualification
31.03 Abu Dhabi United Arab Emirates 11-1 Hong Kong World Championship Division III Qualification
30.03 Liège Belgium 5-2 Luxembourg Friendly  
09.03 Petaling Jaya Malaysia 0-4 Singapore Challenge Cup of Asia 3rd Place Match
09.03 Petaling Jaya (Malaysia) Mongolia 6-3 Philippines Challenge Cup of Asia Final
08.03 Petaling Jaya Malaysia 6-12 Mongolia Challenge Cup of Asia Semi-Final
08.03 Petaling Jaya (Malaysia) Philippines 6-1 Singapore Challenge Cup of Asia Semi-Final
07.03 Petaling Jaya Malaysia 8-1 Macau Challenge Cup of Asia Quarter-Final
07.03 Petaling Jaya (Malaysia) Singapore 7-4 Indonesia Challenge Cup of Asia Quarter-Final
06.03 Petaling Jaya (Malaysia) Philippines 6-3 Mongolia Challenge Cup of Asia Group A
06.03 Petaling Jaya (Malaysia) Oman 7-1 Macau Challenge Cup of Asia Group B
05.03 Petaling Jaya Malaysia 4-7 Philippines Challenge Cup of Asia Group A
05.03 Petaling Jaya (Malaysia) Macau 4-3 Indonesia Challenge Cup of Asia Group B
04.03 Petaling Jaya (Malaysia) Mongolia 13-3 Singapore Challenge Cup of Asia Group A
04.03 Petaling Jaya (Malaysia) Macau 6-1 Oman Challenge Cup of Asia Group B
03.03 Petaling Jaya Malaysia 5-9 Mongolia Challenge Cup of Asia Group A
03.03 Petaling Jaya (Malaysia) Indonesia 6-5 Oman Challenge Cup of Asia Group B
02.03 Petaling Jaya (Malaysia) Philippines 7-4 Singapore Challenge Cup of Asia Group A
02.03 Petaling Jaya (Malaysia) Indonesia 6-3 Macau Challenge Cup of Asia Group B
01.03 Petaling Jaya Malaysia 6-2 Singapore Challenge Cup of Asia Group A
01.03 Petaling Jaya (Malaysia) Indonesia 3-2 Oman Challenge Cup of Asia Group B
10.02 Stockholm (Sweden) Russia 3-1 Czechia Sweden Hockey Games  
10.02 Stockholm Sweden 4-5 Finland
After shootout
Sweden Hockey Games  
10.02 Brovary Ukraine 0-3 Romania 3-Nation Tournament  
09.02 Stockholm (Sweden) Czechia 3-1 Finland Sweden Hockey Games  
09.02 Stockholm Sweden 4-2 Russia Sweden Hockey Games  
09.02 Klagenfurt Austria 2-0 Norway Euro Ice Hockey Challenge Austria
09.02 Klagenfurt (Austria) Denmark 4-1 France Euro Ice Hockey Challenge Austria
09.02 Bled (Slovenia) Italy 1-0 Hungary
After overtime
Euro Ice Hockey Challenge Slovenia
09.02 Bled Slovenia 2-3 Belarus 'B'
After overtime
Euro Ice Hockey Challenge Slovenia
09.02 Bratislava Slovakia 5-1 Russia 'B' Kaufland Cup 
09.02 Brovary (Ukraine) Romania 2-0 Poland 3-Nation Tournament  
08.02 Klagenfurt Austria 3-2 France Euro Ice Hockey Challenge Austria
08.02 Klagenfurt (Austria) Norway 4-3 Denmark
Abandoned after 2nd period, problem with ice - result stands
Euro Ice Hockey Challenge Austria
08.02 Bled (Slovenia) Hungary 5-3 Belarus 'B' Euro Ice Hockey Challenge Slovenia
08.02 Bled Slovenia 2-1 Italy Euro Ice Hockey Challenge Slovenia
08.02 Gangneung (South Korea) Kazakhstan 3-2 Latvia
After overtime
Euro Ice Hockey Challenge South Korea
08.02 Gangneung South Korea 2-0 Japan Euro Ice Hockey Challenge South Korea
08.02 Bratislava (Slovakia) Russia 'B' 2-1 Belarus Kaufland Cup 
08.02 Brovary Ukraine 1-5 Poland 3-Nation Tournament  
07.02 Yaroslavl Russia 3-2 Finland
After shootout
Sweden Hockey Games  
07.02 Stockholm Sweden 2-5 Czechia Sweden Hockey Games  
07.02 Klagenfurt Austria 2-4 Denmark Euro Ice Hockey Challenge Austria
07.02 Klagenfurt (Austria) Norway 2-0 France Euro Ice Hockey Challenge Austria
07.02 Bled (Slovenia) Italy 3-2 Belarus 'B' Euro Ice Hockey Challenge Slovenia
07.02 Bled Slovenia 4-1 Hungary Euro Ice Hockey Challenge Slovenia
07.02 Bratislava Slovakia 2-1 Belarus
After shootout
Kaufland Cup 
07.02 Gangneung (South Korea) Latvia 6-3 Japan Euro Ice Hockey Challenge South Korea
07.02 Gangneung South Korea 1-5 Kazakhstan Euro Ice Hockey Challenge South Korea
07.02 Brovary Ukraine 1-2 Poland
After shootout
Friendly 
06.02 Gangneung (South Korea) Kazakhstan 5-2 Japan Euro Ice Hockey Challenge South Korea
06.02 Gangneung South Korea 2-6 Latvia Euro Ice Hockey Challenge South Korea
06.02 Bietigheim Germany 2-5 Switzerland Friendly 
05.02MemmingenGermany 4-2 Switzerland Friendly