FootballFIFA FutsalAMF FutsalBeach SoccerAustralian FootballAmerican FootballFlag FootballBeach Flag Football
Rugby UnionRugby SevensRugby LeagueTouchIce HockeyBandyField HockeyIndoor Hockey
Floorball
Roller HockeyFIRS Inline HockeyIIHF Inline HockeySkater HockeyBall HockeyLacrosseBox Lacrosse
Intercrosse
RingetteShintyWater PoloBeach Water PoloCanoe PoloCycleballRoller Derby
CricketIndoor Cricket
BaseballSoftballPesäpalloUltimateBeach UltimateGuts
VolleyballFistballBasketball3x3 BasketballNetballKorfballHandballBeach Handball
TchoukballBeach TchoukballQuidditchUnderwater HockeyUnderwater RugbyCurlingSepak TakrawBeach Sepak Takraw
RollballKabaddiIndoor KabaddiBeach KabaddiPoloPolocrosseHorseballSnow Polo
MEN'S ICE HOCKEY - FIXTURES

Latest Men's Results

2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Men's Fixtures

Men's Ranking

Latest Women's Results

2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Women's Fixtures

Women's Ranking

DATE VENUEMATCHCOMPETITIONSTAGE
06.09QueenstownNew Zealand - Australia NZ Winter GamesMatch 1
07.09QueenstownNew Zealand - Australia NZ Winter GamesMatch 2
08.09QueenstownNew Zealand - Australia NZ Winter GamesMatch 3
08.11TBDCzechia - Sweden Karjala Tournament 
08.11HelsinkiFinland - Russia Karjala Tournament 
10.11HelsinkiFinland - Czechia Karjala Tournament 
10.11Helsinki (Finland)Russia - Sweden Karjala Tournament 
11.11HelsinkiFinland - Sweden Karjala Tournament 
11.11Helsinki (Finland)Russia - Czechia Karjala Tournament 
18.11-
24.11
Füssen (Germany)Andorra, Argentina, Brazil, Ireland,
Macedonia, Morocco, Portugal
Development Cup 
2019
31.03-
06.04
Abu Dhabi (United Arab Emirates)Bosnia & Herzegovina, Hong Kong, Kuwait, Kyrgyzstan,
Thailand, United Arab Emirates
World ChampionshipDivision III Qualification
08.04-
14.04
Belgrade (Serbia)Australia, Belgium, China, Croatia, Serbia, Spain World ChampionshipDivision II, Group A
14.04-
20.04
Querétaro (Mexico)Georgia, Iceland, Israel, Mexico, New Zealand, North Korea World ChampionshipDivision II, Group B
22.04-
28.04
Sofia (Bulgaria)Bulgaria, Luxembourg, South Africa, Taiwan, Turkey, Turkmenistan World ChampionshipDivision III
28.04-
04.05
Tallinn (Estonia)Estonia, Japan, Netherlands, Poland, Romania, Ukraine World ChampionshipDivision I, Group B
29.04-
05.05
Astana (Kazakhstan)Belarus, Hungary, Kazakhstan, Lithuania, Slovenia, South Korea World ChampionshipDivision I, Group A
10.05-
26.05
Bratislava & Košice (Slovakia)Group A: Austria, Czechia, Italy, Latvia, Russia, Slovakia,
Sweden, Switzerland
Group B: Canada, Denmark, Finland, France, Germany,
Great Britain, Norway, USA
World Championship