FootballFutsal (FIFA)Futsal (AMF)Beach SoccerAustralian FootballAmerican FootballFlag FootballBeach Flag Football
Rugby UnionRugby SevensRugby LeagueTouchIce HockeyBandyField HockeyIndoor Hockey
Floorball
Roller HockeyInline Hockey (FIRS)Inline Hockey (IIHF)Skater HockeyBall HockeyLacrosseBox Lacrosse
Intercrosse
RingetteShintyWater PoloBeach Water PoloCanoe PoloCycleballRoller Derby
CricketIndoor Cricket
BaseballSoftballPesäpalloUltimateBeach UltimateGuts
VolleyballFistballBasketball3x3 BasketballNetballKorfballHandballBeach Handball
TchoukballBeach TchoukballQuidditchUnderwater HockeyUnderwater RugbyCurlingSepak TakrawBeach Sepak Takraw
RollballKabaddiIndoor KabaddiBeach KabaddiPoloPolocrosseHorseballSnow Polo
MEN'S ICE HOCKEY - 2012 RESULTS

Latest Men's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Men's Fixtures

Men's Ranking

Latest Women's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Women's Fixtures

Women's Ranking

DATE VENUE MATCH COMPETITION STAGE
16.12 Moscow Russia 3-1 Finland Channel One Cup  
16.12 Moscow (Russia) Sweden 4-0 Czech Republic Channel One Cup  
15.12 Moscow Russia 6-0 Czech Republic Channel One Cup  
15.12 Moscow (Russia) Sweden 4-1 Finland Channel One Cup  
15.12 Lyon France 1-3 Denmark Euro Ice Hockey Challenge France
15.12 Lyon (France) Latvia 4-3 Slovenia
After overtime
Euro Ice Hockey Challenge France
15.12 Miercurea Ciuc (Romania) Poland 3-2 Ukraine
After overtime
Euro Ice Hockey Challenge Romania
15.12 Miercurea Ciuc Romania 1-7 Kazakhstan Euro Ice Hockey Challenge Romania
15.12 Arosa Switzerland 5-0 Slovakia Arosa Challenge Final
15.12 Arosa (Switzerland) Norway 4-1 Belarus Arosa Challenge 3rd Place Match
14.12 Lyon (France) Denmark 2-1 Slovenia
After shootout
Euro Ice Hockey Challenge France
14.12 Lyon France 7-4 Latvia Euro Ice Hockey Challenge France
14.12 Miercurea Ciuc Romania 2-7 Poland Euro Ice Hockey Challenge Romania
14.12 Miercurea Ciuc (Romania) Ukraine 2-1 Kazakhstan Euro Ice Hockey Challenge Romania
14.12 Arosa (Switzerland) Slovakia 3-2 Norway
After shootout
Arosa Challenge Semi-Final
14.12 Arosa Switzerland 3-1 Belarus Arosa Challenge Semi-Final
13.12 Helsinki Finland 3-2 Czech Republic Channel One Cup  
13.12 Moscow Russia 5-1 Sweden Channel One Cup  
13.12 Lyon (France) Denmark 3-2 Latvia
After shootout
Euro Ice Hockey Challenge France
13.12 Lyon France 6-1 Slovenia Euro Ice Hockey Challenge France
13.12 Miercurea Ciuc (Romania) Kazakhstan 3-2 Poland
After overtime
Euro Ice Hockey Challenge Romania
13.12 Miercurea Ciuc Romania 0-3 Ukraine Euro Ice Hockey Challenge Romania
12.12 Dresden Germany 2-1 Russia 'B' Friendly  
11.12 Chemnitz Germany 0-1 Russia 'B'
After shootout
Friendly  
11.11 Budapest Hungary 6-7 Netherlands
After shootout
Olympic Qualification Pre-Qualification, Group G
11.11 Budapest (Hungary) Lithuania 3-1 Croatia Olympic Qualification Pre-Qualification, Group G
11.11 Kiev (Ukraine) Spain 5-4 Estonia Olympic Qualification Pre-Qualification, Group H
11.11 Kiev Ukraine 5-1 Poland Olympic Qualification Pre-Qualification, Group H
11.11 Nikko Japan 1-2 Great Britain Olympic Qualification Pre-Qualification, Group J
11.11 Nikko (Japan) South Korea 2-0 Romania Olympic Qualification Pre-Qualification, Group J
11.11 Munich Germany 2-0 Slovakia Deutschland Cup  
11.11 Munich (Germany) Switzerland 6-1 Canada Deutschland Cup  
10.11 Budapest Hungary 13-0 Croatia Olympic Qualification Pre-Qualification, Group G
10.11 Budapest (Hungary) Netherlands 9-2 Lithuania Olympic Qualification Pre-Qualification, Group G
10.11 Nikko (Japan) Great Britain 3-0 Romania Olympic Qualification Pre-Qualification, Group J
10.11 Nikko Japan 3-2 South Korea
After overtime
Olympic Qualification Pre-Qualification, Group J
10.11 Turku (Finland) Czech Republic 2-1 Russia Karjala Tournament  
10.11 Turku Finland 3-1 Sweden Karjala Tournament  
10.11 Ljubljana (Slovenia) France 6-3 Italy Euro Ice Hockey Challenge Slovenia
10.11 Ljubljana Slovenia 6-3 Austria Euro Ice Hockey Challenge Slovenia
10.11 Munich Germany 2-0 Switzerland Deutschland Cup  
10.11 Munich (Germany) Slovakia 5-2 Canada Deutschland Cup  
10.11 Silkeborg Denmark 3-4 Norway
After shootout
Friendly  
10.11 Rīga Latvia 1-3 Russia 'B' Friendly  
09.11 Budapest Hungary 5-1 Lithuania Olympic Qualification Pre-Qualification, Group G
09.11 Budapest (Hungary) Netherlands 8-2 Croatia Olympic Qualification Pre-Qualification, Group G
09.11 Kiev (Ukraine) Poland 5-0 Spain Olympic Qualification Pre-Qualification, Group H
09.11 Kiev Ukraine 10-0 Estonia Olympic Qualification Pre-Qualification, Group H
09.11 Nikko (Japan) South Korea 5-4 Great Britain
After shootout
Olympic Qualification Pre-Qualification, Group J
09.11 Nikko Japan 2-0 Romania Olympic Qualification Pre-Qualification, Group J
09.11 Turku Finland 0-1 Czech Republic Karjala Tournament  
09.11 Turku (Finland) Russia 3-2 Sweden Karjala Tournament  
09.11 Ljubljana (Slovenia) Austria 6-2 Italy Euro Ice Hockey Challenge Slovenia
09.11 Ljubljana Slovenia 3-1 France Euro Ice Hockey Challenge Slovenia
09.11 Munich Germany 3-2 Canada Deutschland Cup  
09.11 Munich (Germany) Switzerland 3-2 Slovakia Deutschland Cup  
09.11 Esbjerg Denmark 4-5 Norway
After overtime
Friendly  
09.11 Rīga Latvia 1-3 Russia 'B' Friendly  
08.11 Kiev (Ukraine) Poland 8-0 Estonia Olympic Qualification Pre-Qualification, Group H
08.11 Kiev Ukraine 7-0 Spain Olympic Qualification Pre-Qualification, Group H
08.11 Ljubljana (Slovenia) France 2-0 Austria Euro Ice Hockey Challenge Slovenia
08.11 Ljubljana Slovenia 4-0 Italy Euro Ice Hockey Challenge Slovenia
07.11 Liberec Czech Republic 3-1 Sweden Karjala Tournament  
07.11 Turku Finland 2-1 Russia
After shootout
Karjala Tournament  
07.11 Hvidovre Denmark 0-4 Norway Friendly  
04.11 Kiev Ukraine 2-2 Belarus Friendly  
03.11 Kiev Ukraine 1-2 Belarus Friendly  
02.11 Tychy Poland 2-1 Poland 'B'
After shootout
Friendly  
17.10 Abu Dhabi (United Arab Emirates) Greece 5-2 Mongolia World Championship Division III Qualification
17.10 Abu Dhabi United Arab Emirates 9-1 Georgia World Championship Division III Qualification
15.10 Abu Dhabi (United Arab Emirates) Greece 13-0 Georgia World Championship Division III Qualification
15.10 Abu Dhabi United Arab Emirates 3-2 Mongolia World Championship Division III Qualification
14.10 Abu Dhabi (United Arab Emirates) Mongolia 6-0 Georgia World Championship Division III Qualification
14.10 Abu Dhabi United Arab Emirates 2-0 Greece World Championship Division III Qualification
19.09 Zagreb Croatia 6-2 Serbia Olympic Qualification Europe, Preliminary Round, Group K
19.09 Zagreb (Croatia) Mexico 7-2 Israel Olympic Qualification Europe, Preliminary Round, Group K
18.09 Zagreb Croatia 15-2 Israel Olympic Qualification Europe, Preliminary Round, Group K
18.09 Zagreb (Croatia) Mexico 5-3 Serbia Olympic Qualification Europe, Preliminary Round, Group K
18.09 Vienna Austria 3-4 Germany Friendly  
17.09 Zagreb Croatia 9-2 Mexico Olympic Qualification Europe, Preliminary Round, Group K
17.09 Zagreb (Croatia) Serbia 7-1 Israel Olympic Qualification Europe, Preliminary Round, Group K
29.08 Megève France 'B' 3-5 Poland Friendly  
28.08 Chamonix France 'B' 1-3 Poland Friendly  
01.06 Abu Dhabi United Arab Emirates 3-1 Kuwait GCC Championship Final
01.06 Abu Dhabi (United Arab Emirates) Oman 5-1 Bahrain GCC Championship 3rd Place Match
31.05 Abu Dhabi (United Arab Emirates) Kuwait 11-1 Oman GCC Championship Semi-Final
31.05 Abu Dhabi United Arab Emirates 12-0 Bahrain GCC Championship Semi-Final
30.05 Abu Dhabi (United Arab Emirates) Oman 10-5 Bahrain GCC Championship Group Stage
30.05 Abu Dhabi United Arab Emirates 3-2 Kuwait
After shootout
GCC Championship Group Stage
29.05 Abu Dhabi (United Arab Emirates) Kuwait 11-0 Oman GCC Championship Group Stage
29.05 Abu Dhabi United Arab Emirates 16-0 Bahrain GCC Championship Group Stage
28.05 Abu Dhabi (United Arab Emirates) Kuwait 13-2 Bahrain GCC Championship Group Stage
28.05 Abu Dhabi United Arab Emirates 8-1 Oman GCC Championship Group Stage
20.05 Helsinki (Finland) Russia 6-2 Slovakia World Championship Final
20.05 Helsinki Finland 2-3 Czech Republic World Championship 3rd Place Match
19.05 Helsinki Finland 2-6 Russia World Championship Semi-Final
19.05 Helsinki (Finland) Slovakia 3-1 Czech Republic World Championship Semi-Final
17.05 Helsinki Finland 3-2 USA World Championship Quarter-Final
17.05 Helsinki (Finland) Slovakia 4-3 Canada World Championship Quarter-Final
17.05 Stockholm (Sweden) Russia 5-2 Norway World Championship Quarter-Final
17.05 Stockholm Sweden 3-4 Czech Republic World Championship Quarter-Final
15.05 Helsinki (Finland) Canada 5-1 Belarus World Championship Helsinki Group
15.05 Helsinki (Finland) Slovakia 5-4 France World Championship Helsinki Group
15.05 Helsinki (Finland) USA 5-2 Switzerland World Championship Helsinki Group
15.05 Stockholm (Sweden) Czech Republic 8-1 Germany World Championship Stockholm Group
15.05 Stockholm (Sweden) Norway 6-2 Denmark World Championship Stockholm Group
15.05 Stockholm Sweden 4-0 Latvia World Championship Stockholm Group
14.05 Helsinki (Finland) France 2-1 Belarus World Championship Helsinki Group
14.05 Helsinki Finland 4-1 Kazakhstan World Championship Helsinki Group
14.05 Stockholm (Sweden) Denmark 2-0 Latvia World Championship Stockholm Group
14.05 Stockholm (Sweden) Russia 4-0 Italy World Championship Stockholm Group
13.05 Helsinki Finland 0-5 USA World Championship Helsinki Group
13.05 Helsinki (Finland) Slovakia 1-0 Switzerland World Championship Helsinki Group
13.05 Stockholm (Sweden) Norway 12-4 Germany World Championship Stockholm Group
13.05 Stockholm (Sweden) Russia 2-0 Czech Republic World Championship Stockholm Group
12.05 Helsinki (Finland) Canada 8-0 Kazakhstan World Championship Helsinki Group
12.05 Helsinki (Finland) Slovakia 5-1 Belarus World Championship Helsinki Group
12.05 Helsinki (Finland) France 4-2 Switzerland World Championship Helsinki Group
12.05 Stockholm (Sweden) Germany 2-1 Denmark World Championship Stockholm Group
12.05 Stockholm (Sweden) Norway 3-0 Latvia World Championship Stockholm Group
12.05 Stockholm Sweden 4-0 Italy World Championship Stockholm Group
11.05 Helsinki Finland 3-5 Canada World Championship Helsinki Group
11.05 Helsinki (Finland) USA 3-2 Kazakhstan
After overtime
World Championship Helsinki Group
11.05 Stockholm (Sweden) Czech Republic 6-0 Italy World Championship Stockholm Group
11.05 Stockholm Sweden 3-7 Russia World Championship Stockholm Group
10.05 Helsinki Finland 7-1 France World Championship Helsinki Group
10.05 Helsinki (Finland) USA 5-3 Belarus World Championship Helsinki Group
10.05 Stockholm (Sweden) Czech Republic 3-1 Latvia World Championship Stockholm Group
10.05 Stockholm (Sweden) Russia 3-1 Denmark World Championship Stockholm Group
09.05 Helsinki (Finland) Canada 3-2 Switzerland World Championship Helsinki Group
09.05 Helsinki (Finland) Slovakia 4-2 Kazakhstan World Championship Helsinki Group
09.05 Stockholm (Sweden) Norway 6-2 Italy World Championship Stockholm Group
09.05 Stockholm Sweden 5-2 Germany World Championship Stockholm Group
08.05 Helsinki (Finland) Belarus 3-2 Kazakhstan World Championship Helsinki Group
08.05 Helsinki Finland 5-2 Switzerland World Championship Helsinki Group
08.05 Stockholm (Sweden) Latvia 5-0 Italy World Championship Stockholm Group
08.05 Stockholm (Sweden) Russia 2-0 Germany World Championship Stockholm Group
07.05 Helsinki (Finland) Canada 7-2 France World Championship Helsinki Group
07.05 Helsinki (Finland) Slovakia 4-2 USA World Championship Helsinki Group
07.05 Stockholm (Sweden) Czech Republic 4-3 Norway
After shootout
World Championship Stockholm Group
07.05 Stockholm Sweden 6-4 Denmark World Championship Stockholm Group
06.05 Helsinki Finland 1-0 Slovakia World Championship Helsinki Group
06.05 Helsinki (Finland) France 6-3 Kazakhstan World Championship Helsinki Group
06.05 Helsinki (Finland) Switzerland 3-2 Belarus World Championship Helsinki Group
06.05 Stockholm (Sweden) Italy 4-3 Denmark
After shootout
World Championship Stockholm Group
06.05 Stockholm (Sweden) Latvia 3-2 Germany World Championship Stockholm Group
06.05 Stockholm (Sweden) Russia 4-2 Norway World Championship Stockholm Group
05.05 Helsinki (Finland) USA 5-4 Canada
After overtime
World Championship Helsinki Group
05.05 Helsinki (Finland) Switzerland 5-1 Kazakhstan World Championship Helsinki Group
05.05 Stockholm (Sweden) Russia 5-2 Latvia World Championship Stockholm Group
05.05 Stockholm Sweden 4-1 Czech Republic World Championship Stockholm Group
04.05 Helsinki (Finland) Canada 3-2 Slovakia World Championship Helsinki Group
04.05 Helsinki Finland 1-0 Belarus World Championship Helsinki Group
04.05 Helsinki (Finland) USA 7-2 France World Championship Helsinki Group
04.05 Stockholm (Sweden) Czech Republic 2-0 Denmark World Championship Stockholm Group
04.05 Stockholm (Sweden) Germany 3-0 Italy World Championship Stockholm Group
04.05 Stockholm Sweden 3-1 Norway World Championship Stockholm Group
01.05 Rødovre Denmark 4-2 Italy Friendly
01.05 Rīga Latvia 3-1 France Friendly
01.05 Gävle Sweden 2-3 USA Friendly
01.05 Kloten Switzerland 2-4 Canada Friendly
30.04 Rīga Latvia 3-2 France
After shootout
Friendly
29.04 Brno Czech Republic 2-1 Russia Kajotbet Hockey Games
29.04 Brno (Czech Republic) Finland 4-1 Sweden Kajotbet Hockey Games
29.04 Fribourg Switzerland 1-2 Canada
After shootout
Friendly
28.04 Brno Czech Republic 2-3 Finland
After overtime
Kajotbet Hockey Games
28.04 Brno (Czech Republic) Russia 4-2 Sweden Kajotbet Hockey Games
28.04 Bratislava (Slovakia) Belarus 4-0 Norway Slovakia Cup
28.04 Bratislava Slovakia 5-4 Germany
After shootout
Slovakia Cup
27.04 Bratislava (Slovakia) Germany 5-2 Belarus Slovakia Cup
27.04 Bratislava Slovakia 4-5 Norway
After shootout
Slovakia Cup
27.04 Asiago Italy 1-2 Kazakhstan
After overtime
Friendly
26.04 Brno Czech Republic 5-3 Sweden Kajotbet Hockey Games
26.04 Moscow Russia 0-2 Finland Kajotbet Hockey Games
26.04 Alba di Canazei Italy 1-2 Kazakhstan Friendly
24.04 Asiago Italy 5-2 Kazakhstan Friendly
22.04 Hannover Germany 3-2 Denmark
After shootout
Friendly
21.04 Ljubljana (Slovenia) Great Britain 5-4 Hungary World Championship Division I, Group A
21.04 Ljubljana Slovenia 3-2 Austria World Championship Division I, Group A
21.04 Ljubljana (Slovenia) Ukraine 2-1 Japan
After shootout
World Championship Division I, Group A
21.04 Krynica-Zdrój (Poland) Netherlands 7-1 Lithuania World Championship Division I, Group B
21.04 Krynica-Zdrój Poland 2-3 South Korea World Championship Division I, Group B
21.04 Krynica-Zdrój (Poland) Romania 5-3 Australia World Championship Division I, Group B
21.04 Erzurum (Turkey) Greece 4-1 Mongolia World Championship Division III
21.04 Erzurum (Turkey) North Korea 5-0 Ireland World Championship Division III
21.04 Erzurum Turkey 8-1 Luxembourg World Championship Division III
21.04 Tampere Finland 2-1 Belarus
After shootout
Friendly
21.04 Kassel Germany 3-1 Denmark Friendly
21.04 Rīga Latvia 1-0 Russia Friendly
21.04 Oslo Norway 3-4 France Friendly
20.04 Rauma Finland 5-0 Belarus Friendly
20.04 Rīga Latvia 1-2 Russia Friendly
20.04 Oslo Norway 6-3 France Friendly
20.04 Bratislava Slovakia 2-3 Czech Republic
After shootout
Friendly
20.04 Nyköping Sweden 2-5 Switzerland Friendly
19.04 Erzurum Turkey 4-2 North Korea World Championship Division III
19.04 Erzurum (Turkey) Luxembourg 6-0 Greece World Championship Division III
19.04 Erzurum (Turkey) Ireland 8-4 Mongolia World Championship Division III
19.04 Krynica-Zdrój (Poland) South Korea 4-3 Netherlands
After overtime
World Championship Division I, Group B
19.04 Krynica-Zdrój (Poland) Romania 6-5 Lithuania World Championship Division I, Group B
19.04 Krynica-Zdrój Poland 5-3 Australia World Championship Division I, Group B
19.04 Ljubljana Slovenia 3-2 Ukraine World Championship Division I, Group A
19.04 Ljubljana (Slovenia) Japan 5-0 Great Britain World Championship Division I, Group A
19.04 Ljubljana (Slovenia) Austria 7-2 Hungary World Championship Division I, Group A
18.04 Örebro Sweden 2-4 Switzerland Friendly
18.04 Prague Czech Republic 3-1 Slovakia Friendly
18.04 Erzurum Turkey 5-3 Ireland World Championship Division III
18.04 Erzurum (Turkey) Luxembourg 5-1 Mongolia World Championship Division III
18.04 Erzurum (Turkey) North Korea 4-1 Greece World Championship Division III
18.04 Reykjavík (Iceland) Serbia 17-0 New Zealand World Championship Division II, Group A
18.04 Reykjavík Iceland 1-5 Croatia World Championship Division II, Group A
18.04 Reykjavík (Iceland) Estonia 5-3 Spain World Championship Division II, Group A
18.04 Krynica-Zdrój (Poland) South Korea 6-1 Romania World Championship Division I, Group B
18.04 Krynica-Zdrój Poland 5-1 Netherlands World Championship Division I, Group B
18.04 Krynica-Zdrój (Poland) Lithuania 3-2 Australia World Championship Division I, Group B
18.04 Ljubljana Slovenia 4-1 Hungary World Championship Division I, Group A
18.04 Ljubljana (Slovenia) Japan 4-3 Austria
After shootout
World Championship Division I, Group A
18.04 Ljubljana (Slovenia) Great Britain 4-3 Ukraine
After overtime
World Championship Division I, Group A
17.04 Reykjavík Iceland 0-4 Spain World Championship Division II, Group A
17.04 Reykjavík (Iceland) Estonia 19-2 New Zealand World Championship Division II, Group A
17.04 Reykjavík (Iceland) Croatia 6-3 Serbia World Championship Division II, Group A
16.04 Erzurum Turkey 10-0 Mongolia World Championship Division III
16.04 Erzurum (Turkey) North Korea 4-1 Luxembourg World Championship Division III
16.04 Erzurum (Turkey) Ireland 5-3 Greece World Championship Division III
16.04 Krynica-Zdrój (Poland) South Korea 3-0 Lithuania World Championship Division I, Group B
16.04 Krynica-Zdrój Poland 10-0 Romania World Championship Division I, Group B
16.04 Krynica-Zdrój (Poland) Netherlands 6-2 Australia World Championship Division I, Group B
16.04 Ljubljana Slovenia 4-2 Japan World Championship Division I, Group A
16.04 Ljubljana (Slovenia) Hungary 3-1 Ukraine World Championship Division I, Group A
16.04 Ljubljana (Slovenia) Austria 7-3 Great Britain World Championship Division I, Group A
15.04 Tours France 8-3 Italy Friendly
15.04 Erzurum Turkey 6-1 Greece World Championship Division III
15.04 Erzurum (Turkey) North Korea 12-2 Mongolia World Championship Division III
15.04 Erzurum (Turkey) Luxembourg 7-2 Ireland World Championship Division III
15.04 Reykjavík (Iceland) Spain 4-2 Serbia World Championship Division II, Group A
15.04 Reykjavík Iceland 2-7 Estonia World Championship Division II, Group A
15.04 Reykjavík (Iceland) Croatia 12-3 New Zealand World Championship Division II, Group A
15.04 Krynica-Zdrój (Poland) South Korea 8-4 Australia World Championship Division I, Group B
15.04 Krynica-Zdrój Poland 9-0 Lithuania World Championship Division I, Group B
15.04 Krynica-Zdrój (Poland) Netherlands 4-1 Romania World Championship Division I, Group B
15.04 Ljubljana Slovenia 3-2 Great Britain World Championship Division I, Group A
15.04 Ljubljana (Slovenia) Hungary 5-1 Japan World Championship Division I, Group A
15.04 Ljubljana (Slovenia) Austria 5-4 Ukraine World Championship Division I, Group A
14.04 Yaroslavl Russia 3-2 Slovakia Friendly
14.04 Caen France 0-2 Italy Friendly
14.04 Liberec Czech Republic 3-2 Germany
After shootout
Friendly
13.04 Yaroslavl Russia 2-1 Slovakia
After shootout
Friendly
13.04 Vaasa Finland 3-0 Norway Friendly
13.04 Vojens Denmark 1-4 Latvia Friendly
13.04 Liberec Czech Republic 3-2 Germany
After overtime
Friendly
13.04 Reykjavík (Iceland) Spain 7-0 New Zealand World Championship Division II, Group A
13.04 Reykjavík Iceland 5-3 Serbia World Championship Division II, Group A
13.04 Reykjavík (Iceland) Estonia 3-2 Croatia World Championship Division II, Group A
12.04 Rovaniemi Finland 3-1 Norway Friendly
12.04 Feldkirch Austria 0-4 Switzerland Friendly
12.04 Reykjavík (Iceland) Spain 3-2 Croatia World Championship Division II, Group A
12.04 Reykjavík Iceland 4-0 New Zealand World Championship Division II, Group A
12.04 Reykjavík (Iceland) Estonia 5-2 Serbia World Championship Division II, Group A
11.04 Kiev Ukraine 3-1 Japan Friendly
11.04 Odense Denmark 1-2 Latvia Friendly
11.04 Minsk Belarus 1-2 Sweden
After shootout
Friendly
11.04 Feldkirch Austria 3-1 Switzerland Friendly
10.04 Minsk Belarus 3-4 Sweden
After shootout
Friendly
09.04 Kiev Ukraine 2-3 Japan
After overtime
Friendly
09.04 Tallinn Estonia 0-6 Sweden U-19 Friendly
08.04 Budapest Hungary 4-1 Poland Friendly
08.04 Ravensburg Germany 2-3 Russia
After shootout
Friendly
08.04 Tallinn Estonia 2-3 Finland U-19 Friendly
08.04 Sofia (Bulgaria) Mexico 2-0 South Africa World Championship Division II, Group B
08.04 Sofia Bulgaria 3-2 Israel
After shootout
World Championship Division II, Group B
08.04 Sofia (Bulgaria) Belgium 8-5 China World Championship Division II, Group B
07.04 Košice Slovakia 3-4 Denmark
After shootout
Friendly
07.04 Rīga Latvia 1-3 Czech Republic Friendly
07.04 Budapest Hungary 4-2 Poland Friendly
07.04 Freiburg im Breisgau Germany 4-3 Russia Friendly
07.04 Ljubljana Slovenia 7-0 Croatia Friendly
07.04 Villach Austria 4-2 Belarus Friendly
06.04 Arosa Switzerland 2-3 Finland
After overtime
Friendly
06.04 Košice Slovakia 1-3 Denmark Friendly
06.04 Oslo Norway 1-7 Sweden Friendly
06.04 Rīga Latvia 3-4 Czech Republic
After shootout
Friendly
06.04 Zagreb Croatia 0-4 Slovenia Friendly
06.04 Villach Austria 2-3 Belarus Friendly
06.04 Sofia (Bulgaria) Israel 5-4 Mexico
After overtime
World Championship Division II, Group B
06.04 Sofia Bulgaria 6-3 China World Championship Division II, Group B
06.04 Sofia (Bulgaria) Belgium 14-0 South Africa World Championship Division II, Group B
05.04 Oslo Norway 0-5 Sweden Friendly
05.04 Sofia (Bulgaria) China 6-1 South Africa World Championship Division II, Group B
05.04 Sofia Bulgaria 5-8 Mexico World Championship Division II, Group B
05.04 Sofia (Bulgaria) Belgium 4-1 Israel World Championship Division II, Group B
04.04 Rapperswil Switzerland 3-0 Finland Friendly
03.04 Sofia (Bulgaria) Israel 6-2 South Africa World Championship Division II, Group B
03.04 Sofia (Bulgaria) China 5-1 Mexico World Championship Division II, Group B
03.04 Sofia Bulgaria 3-14 Belgium World Championship Division II, Group B
02.04 Sofia (Bulgaria) China 9-5 Israel World Championship Division II, Group B
02.04 Sofia Bulgaria 4-1 South Africa World Championship Division II, Group B
02.04 Sofia (Bulgaria) Belgium 9-2 Mexico World Championship Division II, Group B
01.04 Jastrzębie-Zdrój Poland 1-2 Slovenia Friendly
01.04 Nishitokyo Japan 2-4 South Korea Friendly
31.03 Jastrzębie-Zdrój Poland 1-2 Slovenia Friendly
31.03 Nishitokyo Japan 2-0 South Korea Friendly
25.03 Dehradun (India) Malaysia 5-3 Kuwait Challenge Cup of Asia 3rd Place Match
25.03 Dehradun (India) United Arab Emirates 3-0 Thailand Challenge Cup of Asia Final
24.03 Dehradun (India) United Arab Emirates 15-0 Malaysia Challenge Cup of Asia Semi-Final
24.03 Dehradun (India) Thailand 5-4 Kuwait Challenge Cup of Asia Semi-Final
23.03 Dehradun (India) Malaysia 3-0 Taiwan Challenge Cup of Asia Quarter-Final
23.03 Dehradun India 2-13 Kuwait Challenge Cup of Asia Quarter-Final
22.03 Dehradun (India) Malaysia 5-2 Macau Challenge Cup of Asia Group B
22.03 Dehradun (India) United Arab Emirates 14-0 Taiwan Challenge Cup of Asia Group A
22.03 Dehradun (India) Thailand 8-2 Kuwait Challenge Cup of Asia Group A
21.03 Dehradun India 2-18 Malaysia Challenge Cup of Asia Group B
21.03 Dehradun India 5-1 Macau Challenge Cup of Asia Group B
20.03 Dehradun India 2-13 Malaysia Challenge Cup of Asia Group B
20.03 Dehradun (India) United Arab Emirates 6-0 Kuwait Challenge Cup of Asia Group A
20.03 Dehradun (India) Thailand 14-0 Taiwan Challenge Cup of Asia Group A
19.03 Dehradun (India) Malaysia 8-1 Macau Challenge Cup of Asia Group B
19.03 Dehradun (India) Kuwait 12-2 Taiwan Challenge Cup of Asia Group A
18.03 Dehradun India 3-5 Macau Challenge Cup of Asia Group B
18.03 Dehradun (India) United Arab Emirates 4-3 Thailand Challenge Cup of Asia Group A
17.03 Dehradun India 1-0 Malaysia Friendly Demonstration match
19.02 Cuautitlán Izcalli Mexico 10-1 Argentina Friendly
18.02 Cuautitlán Izcalli Mexico 5-1 Argentina Friendly
16.02 Cuautitlán Izcalli Mexico U-18 2-0 Argentina Friendly
14.02 Cuautitlán Izcalli Mexico U-18 0-3 Argentina Friendly
13.02 Cuautitlán Izcalli Mexico U-18 2-4 Argentina Friendly
12.02 Stockholm Sweden 3-1 Finland Oddset Hockey Games
12.02 Stockholm (Sweden) Czech Republic 4-0 Russia Oddset Hockey Games
11.02 Kiev Ukraine 4-5 Italy
After shootout
Euro Ice Hockey Challenge Ukraine
11.02 Kiev (Ukraine) Romania 4-3 Lithuania
After overtime
Euro Ice Hockey Challenge Ukraine
11.02 Oslo Norway 7-3 Denmark Euro Ice Hockey Challenge Norway
11.02 Oslo (Norway) Latvia 2-1 France Euro Ice Hockey Challenge Norway
11.02 Minsk (Belarus) Switzerland 1-0 Germany BelSwissBank Tournament 3rd Place Match
11.02 Minsk Belarus 1-5 Slovakia BelSwissBank Tournament Final
11.02 Stockholm Sweden 4-1 Russia Oddset Hockey Games
11.02 Stockholm (Sweden) Finland 7-0 Czech Republic Oddset Hockey Games
10.02 Kiev Ukraine 5-1 Lithuania Euro Ice Hockey Challenge Ukraine
10.02 Kiev (Ukraine) Italy 4-3 Romania Euro Ice Hockey Challenge Ukraine
10.02 Oslo Norway 2-1 Latvia Euro Ice Hockey Challenge Norway
10.02 Oslo (Norway) Denmark 3-1 France Euro Ice Hockey Challenge Norway
10.02 Minsk (Belarus) Slovakia 3-1 Switzerland BelSwissBank Tournament Semi-Final
10.02 Minsk (Belarus) Belarus 4-0 Germany BelSwissBank Tournament Semi-Final
09.02 Kiev Ukraine 7-0 Romania Euro Ice Hockey Challenge Ukraine
09.02 Kiev (Ukraine) Italy 4-0 Lithuania Euro Ice Hockey Challenge Ukraine
09.02 Oslo Norway 2-1 France
After shootout
Euro Ice Hockey Challenge Norway
09.02 Oslo (Norway) Denmark 3-2 Latvia
After shootout
Euro Ice Hockey Challenge Norway
09.02 Stockholm Sweden 1-2 Czech Republic
After shootout
Oddset Hockey Games
09.02 Helsinki Finland 0-2 Russia Oddset Hockey Games
12.01 Changchun (China) Hong Kong 7-0 Macau Chinese Winter Games 7th-9th Place Group