FootballFutsal (FIFA)Futsal (AMF)Beach SoccerAustralian FootballAmerican FootballFlag FootballBeach Flag Football
Rugby UnionRugby SevensRugby LeagueTouchIce HockeyBandyField HockeyIndoor Hockey
Floorball
Roller HockeyInline Hockey (FIRS)Inline Hockey (IIHF)Skater HockeyBall HockeyLacrosseBox Lacrosse
Intercrosse
RingetteShintyWater PoloBeach Water PoloCanoe PoloCycleballRoller Derby
CricketIndoor Cricket
BaseballSoftballPesäpalloUltimateBeach UltimateGuts
VolleyballFistballBasketball3x3 BasketballNetballKorfballHandballBeach Handball
TchoukballBeach TchoukballQuidditchUnderwater HockeyUnderwater RugbyCurlingSepak TakrawBeach Sepak Takraw
RollballKabaddiIndoor KabaddiBeach KabaddiPoloPolocrosseHorseballSnow Polo
MEN'S ICE HOCKEY - 2013 RESULTS

Latest Men's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Men's Fixtures

Men's Ranking

Latest Women's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Women's Fixtures

Women's Ranking

DATE VENUE MATCH COMPETITION STAGE
22.12 Moscow (Russia) Finland 4-2 Sweden Channel One Cup  
22.12 Moscow Russia 1-2 Czech Republic Channel One Cup  
21.12 Moscow (Russia) Czech Republic 2-1 Sweden
After shootout
Channel One Cup  
21.12 Moscow Russia 2-3 Finland Channel One Cup  
21.12 Arosa (Switzerland) Slovakia 4-2 Norway Arosa Challenge 3rd Place Match
21.12 Arosa Switzerland 2-3 Belarus
After shootout
Arosa Challenge Final
20.12 Arosa (Switzerland) Belarus 2-1 Slovakia Arosa Challenge Semi-Final
20.12 Arosa Switzerland 4-2 Norway Arosa Challenge Semi-Final
20.12 Gap France 3-6 Russia 'B' Friendly  
19.12 Prague Czech Republic 2-0 Finland Channel One Cup  
19.12 Moscow Russia 3-2 Sweden Channel One Cup  
19.12 Marseille France 1-2 Russia 'B' Friendly  
18.12 Essen Germany 4-0 Latvia Friendly  
17.12 Herne Germany 3-4 Latvia
After shootout
Friendly  
10.11 Helsinki Finland 2-3 Sweden
After overtime
Karjala Tournament  
10.11 Helsinki (Finland) Russia 2-0 Czech Republic Karjala Tournament  
10.11 Budapest Hungary 0-1 Ukraine Euro Ice Hockey Challenge Hungary
10.11 Budapest (Hungary) Poland 6-0 Romania Euro Ice Hockey Challenge Hungary
10.11 Munich Germany 4-7 USA Deutschland Cup  
10.11 Munich (Germany) Switzerland 3-0 Slovakia Deutschland Cup  
09.11 Helsinki Finland 3-2 Czech Republic Karjala Tournament  
09.11 Helsinki (Finland) Russia 5-2 Sweden Karjala Tournament  
09.11 Budapest Hungary 5-0 Romania Euro Ice Hockey Challenge Hungary
09.11 Budapest (Hungary) Poland 5-2 Ukraine Euro Ice Hockey Challenge Hungary
09.11 Munich Germany 2-0 Slovakia Deutschland Cup  
09.11 Munich (Germany) USA 5-4 Switzerland Deutschland Cup  
09.11 Innsbruck Austria 0-3 Belarus Euro Ice Hockey Challenge Austria
09.11 Innsbruck (Austria) France 5-2 Slovenia Euro Ice Hockey Challenge Austria
09.11 Rīga Latvia 3-4 Russia 'B'
After shootout
Friendly  
09.11 Stavanger Norway 2-3 Denmark Friendly  
08.11 Budapest Hungary 2-1 Poland
After shootout
Euro Ice Hockey Challenge Hungary
08.11 Budapest (Hungary) Ukraine 6-1 Romania Euro Ice Hockey Challenge Hungary
08.11 Munich Germany 2-3 Switzerland
After shootout
Deutschland Cup  
08.11 Munich (Germany) Slovakia 4-3 USA
After shootout
Deutschland Cup  
08.11 Innsbruck Austria 2-0 Slovenia Euro Ice Hockey Challenge Austria
08.11 Innsbruck (Austria) France 2-1 Belarus
After shootout
Euro Ice Hockey Challenge Austria
08.11 Rīga Latvia 4-1 Russia 'B' Friendly  
08.11 Stavanger Norway 3-4 Denmark Friendly  
07.11 Helsinki Finland 4-3 Russia Karjala Tournament  
07.11 Gävle Sweden 6-0 Czech Republic Karjala Tournament  
07.11 Innsbruck Austria 1-3 France Euro Ice Hockey Challenge Austria
07.11 Innsbruck (Austria) Slovenia 3-0 Belarus Euro Ice Hockey Challenge Austria
01.09 Pardubice Czech Republic 2-1 Russia Kajotbet Hockey Games  
01.09 Pardubice (Czech Republic) Finland 5-0 Sweden Kajotbet Hockey Games  
31.08 Pardubice Czech Republic 0-3 Sweden Kajotbet Hockey Games  
31.08 Pardubice (Czech Republic) Finland 2-0 Russia Kajotbet Hockey Games  
29.08 Pardubice Czech Republic 1-3 Finland Kajotbet Hockey Games  
29.08 Saint Petersburg Russia 2-0 Sweden Kajotbet Hockey Games  
25.08 Donetsk Ukraine 3-4 France
After shootout
Friendly  
24.08 Donetsk Ukraine 1-2 France
After shootout
Friendly  
19.05 Stockholm (Sweden) USA 3-2 Finland
After shootout
World Championship 3rd Place Match
19.05 Stockholm Sweden 5-1 Switzerland World Championship Final
18.05 Stockholm Sweden 3-0 Finland World Championship Semi-Final
18.05 Stockholm (Sweden) Switzerland 3-0 USA World Championship Semi-Final
16.05 Helsinki Finland 4-3 Slovakia World Championship Quarter-Final
16.05 Stockholm Sweden 3-2 Canada
After shootout
World Championship Quarter-Final
16.05 Stockholm (Sweden) Switzerland 2-1 Czech Republic World Championship Quarter-Final
16.05 Helsinki (Finland) USA 8-3 Russia World Championship Quarter-Final
14.05 Helsinki Finland 3-2 Latvia
After overtime
World Championship Group H
14.05 Helsinki (Finland) Germany 3-2 France
After overtime
World Championship Group H
14.05 Helsinki (Finland) Slovakia 4-1 USA World Championship Group H
14.05 Stockholm (Sweden) Czech Republic 7-0 Norway World Championship Group S
14.05 Stockholm Sweden 4-2 Denmark World Championship Group S
14.05 Stockholm (Sweden) Switzerland 4-1 Belarus World Championship Group S
13.05 Helsinki (Finland) Latvia 3-1 France World Championship Group H
13.05 Helsinki (Finland) Russia 8-4 Austria World Championship Group H
13.05 Stockholm (Sweden) Canada 4-3 Slovenia
After overtime
World Championship Group S
13.05 Stockholm (Sweden) Denmark 3-2 Belarus World Championship Group S
12.05 Helsinki (Finland) Russia 3-1 Slovakia World Championship Group H
12.05 Helsinki (Finland) USA 3-0 Germany World Championship Group H
12.05 Stockholm (Sweden) Canada 2-1 Czech Republic World Championship Group S
12.05 Stockholm (Sweden) Switzerland 3-1 Norway World Championship Group S
11.05 Helsinki Finland 7-2 Austria World Championship Group H
11.05 Helsinki (Finland) Germany 2-0 Latvia World Championship Group H
11.05 Helsinki (Finland) USA 4-2 France World Championship Group H
11.05 Stockholm (Sweden) Norway 3-1 Belarus World Championship Group S
11.05 Stockholm Sweden 2-0 Slovenia World Championship Group S
11.05 Stockholm (Sweden) Switzerland 4-1 Denmark World Championship Group S
10.05 Helsinki (Finland) Austria 2-1 Slovakia
After shootout
World Championship Group H
10.05 Helsinki Finland 3-2 Russia World Championship Group H
10.05 Stockholm (Sweden) Canada 4-1 Belarus World Championship Group S
10.05 Stockholm (Sweden) Czech Republic 4-2 Slovenia World Championship Group S
09.05 Helsinki (Finland) France 2-1 Russia World Championship Group H
09.05 Helsinki (Finland) Latvia 5-3 Slovakia World Championship Group H
09.05 Stockholm (Sweden) Czech Republic 2-1 Denmark
After shootout
World Championship Group S
09.05 Stockholm Sweden 0-3 Canada World Championship Group S
08.05 Helsinki Finland 1-4 USA World Championship Group H
08.05 Helsinki (Finland) Germany 2-0 Austria World Championship Group H
08.05 Stockholm Sweden 5-1 Norway World Championship Group S
08.05 Stockholm (Sweden) Switzerland 7-1 Slovenia World Championship Group S
07.05 Helsinki (Finland) Austria 6-3 Latvia World Championship Group H
07.05 Helsinki (Finland) Russia 5-3 USA World Championship Group H
07.05 Stockholm (Sweden) Canada 7-1 Norway World Championship Group S
07.05 Stockholm (Sweden) Denmark 3-2 Slovenia
After overtime
World Championship Group S
06.05 Helsinki Finland 3-1 France World Championship Group H
06.05 Helsinki (Finland) Slovakia 3-2 Germany World Championship Group H
06.05 Stockholm Sweden 2-1 Belarus World Championship Group S
06.05 Stockholm (Sweden) Switzerland 5-2 Czech Republic World Championship Group S
05.05 Helsinki (Finland) France 3-1 Austria World Championship Group H
05.05 Helsinki (Finland) Russia 4-1 Germany World Championship Group H
05.05 Helsinki (Finland) USA 4-1 Latvia World Championship Group H
05.05 Stockholm (Sweden) Belarus 4-3 Slovenia World Championship Group S
05.05 Stockholm (Sweden) Norway 3-2 Denmark World Championship Group S
05.05 Stockholm (Sweden) Switzerland 3-2 Canada

After shootout

World Championship Group S
04.05 Helsinki Finland 2-0 Slovakia World Championship Group H
04.05 Helsinki (Finland) Russia 6-0 Latvia World Championship Group H
04.05 Helsinki (Finland) USA 5-3 Austria World Championship Group H
04.05 Stockholm (Sweden) Canada 3-1 Denmark World Championship Group S
04.05 Stockholm (Sweden) Norway 3-1 Slovenia World Championship Group S
04.05 Stockholm Sweden 2-1 Czech Republic World Championship Group S
03.05 Helsinki Finland 4-3 Germany
After overtime
World Championship Group H
03.05 Helsinki (Finland) Slovakia 6-2 France World Championship Group H
03.05 Stockholm (Sweden) Czech Republic 2-0 Belarus World Championship Group S
03.05 Stockholm Sweden 2-3 Switzerland World Championship Group S
30.04 Copenhagen Denmark 2-1 Austria Friendly  
28.04 Brno Czech Republic 1-2 Russia Kajotbet Hockey Games  
28.04 Brno (Czech Republic) Sweden 2-1 Finland Kajotbet Hockey Games  
28.04 Rouen France 3-1 Latvia Friendly  
27.04 İzmit (Turkey) Mexico 4-3 Israel World Championship Division II, Group B
27.04 İzmit (Turkey) New Zealand 6-5 China World Championship Division II, Group B
27.04 İzmit Turkey 6-3 Bulgaria World Championship Division II, Group B
27.04 Brno Czech Republic 0-1 Sweden Kajotbet Hockey Games  
27.04 Brno (Czech Republic) Russia 2-1 Finland
After shootout
Kajotbet Hockey Games  
27.04 Bratislava Slovakia 1-2 Norway
After overtime
Slovakia Cup  
27.04 Rapperswil Switzerland 3-2 Germany
After shootout
Friendly  
26.04 Bratislava (Slovakia) Belarus 4-3 Norway
After shootout
Slovakia Cup  
26.04 Vienna Austria 0-1 Slovenia
After shootout
Friendly  
26.04 Langenthal Switzerland 2-1 Germany
After overtime
Friendly  
25.04 İzmit (Turkey) Israel 13-2 Bulgaria World Championship Division II, Group B
25.04 İzmit (Turkey) Mexico 5-0 China World Championship Division II, Group B
25.04 İzmit Turkey 1-2 New Zealand World Championship Division II, Group B
25.04 Brno Czech Republic 3-2 Finland Kajotbet Hockey Games  
25.04 Jönköping Sweden 4-2 Russia Kajotbet Hockey Games  
25.04 Bratislava Slovakia 2-3 Belarus
After shootout
Slovakia Cup  
24.04 İzmit (Turkey) Israel 3-2 New Zealand World Championship Division II, Group B
24.04 İzmit (Turkey) Mexico 8-7 Bulgaria
After overtime
World Championship Division II, Group B
24.04 İzmit Turkey 2-3 China World Championship Division II, Group B
22.04 İzmit (Turkey) China 9-6 Bulgaria World Championship Division II, Group B
22.04 İzmit (Turkey) New Zealand 4-2 Mexico World Championship Division II, Group B
22.04 İzmit Turkey 3-5 Israel World Championship Division II, Group B
21.04 İzmit (Turkey) Israel 6-3 China World Championship Division II, Group B
21.04 İzmit (Turkey) New Zealand 10-5 Bulgaria World Championship Division II, Group B
21.04 İzmit Turkey 4-6 Mexico World Championship Division II, Group B
21.04 Cape Town (South Africa) Ireland 7-3 United Arab Emirates World Championship Division III
21.04 Cape Town (South Africa) Luxembourg 3-2 Greece World Championship Division III
21.04 Cape Town South Africa 4-1 North Korea World Championship Division III
21.04 Frankfurt am Main Germany 5-2 Sweden Friendly  
20.04 Budapest Hungary 1-0 Japan World Championship Division I, Group A
20.04 Budapest (Hungary) Kazakhstan 3-0 Italy World Championship Division I, Group A
20.04 Budapest (Hungary) South Korea 4-1 Great Britain World Championship Division I, Group A
20.04 Donetsk (Ukraine) Lithuania 12-3 Estonia World Championship Division I, Group B
20.04 Donetsk (Ukraine) Netherlands 6-2 Romania World Championship Division I, Group B
20.04 Donetsk Ukraine 4-3 Poland World Championship Division I, Group B
20.04 Zagreb (Croatia) Australia 4-1 Spain World Championship Division II, Group A
20.04 Zagreb Croatia 6-0 Belgium World Championship Division II, Group A
20.04 Zagreb (Croatia) Iceland 5-1 Serbia World Championship Division II, Group A
20.04 Amiens France 2-3 Denmark
After shootout
Friendly  
20.04 Krefeld Germany 0-8 Sweden Friendly  
20.04 Rīga Latvia 4-1 Belarus Friendly  
20.04 Stavanger Norway 0-2 Russia Friendly  
20.04 Bratislava Slovakia 3-0 Czech Republic Friendly  
19.04 Budapest Hungary 1-2 Italy World Championship Division I, Group A
19.04 Budapest (Hungary) Japan 4-1 Great Britain World Championship Division I, Group A
19.04 Budapest (Hungary) Kazakhstan 4-2 South Korea World Championship Division I, Group A
19.04 Zagreb (Croatia) Australia 3-1 Belgium World Championship Division II, Group A
19.04 Zagreb Croatia 6-4 Serbia World Championship Division II, Group A
19.04 Zagreb (Croatia) Iceland 6-3 Spain World Championship Division II, Group A
19.04 Cape Town (South Africa) Luxembourg 8-1 United Arab Emirates World Championship Division III
19.04 Cape Town (South Africa) North Korea 2-1 Ireland World Championship Division III
19.04 Cape Town South Africa 8-1 Greece World Championship Division III
19.04 Hämeenlinna Finland 4-5 Switzerland
After shootout
Friendly  
19.04 Caen France 2-5 Denmark Friendly  
19.04 Rīga Latvia 0-3 Belarus Friendly  
19.04 Stavanger Norway 3-2 Russia Friendly  
19.04 Maribor Slovenia 5-2 Austria Friendly  
18.04 Donetsk (Ukraine) Poland 5-3 Estonia World Championship Division I, Group B
18.04 Donetsk (Ukraine) Romania 2-1 Lithuania World Championship Division I, Group B
18.04 Donetsk Ukraine 3-2 Netherlands
After overtime
World Championship Division I, Group B
18.04 Cape Town (South Africa) Luxembourg 5-0 Ireland World Championship Division III
18.04 Cape Town (South Africa) North Korea 7-1 Greece World Championship Division III
18.04 Cape Town South Africa 15-0 United Arab Emirates World Championship Division III
18.04 Prague Czech Republic 2-3 Slovakia Friendly  
18.04 Pori Finland 2-1 Switzerland Friendly  
17.04 Budapest Hungary 2-1 Kazakhstan World Championship Division I, Group A
17.04 Budapest (Hungary) Italy 5-1 Great Britain World Championship Division I, Group A
17.04 Budapest (Hungary) Japan 6-5 South Korea World Championship Division I, Group A
17.04 Donetsk (Ukraine) Poland 3-1 Netherlands World Championship Division I, Group B
17.04 Donetsk (Ukraine) Romania 6-3 Estonia World Championship Division I, Group B
17.04 Donetsk Ukraine 7-0 Lithuania World Championship Division I, Group B
17.04 Zagreb (Croatia) Belgium 6-3 Spain World Championship Division II, Group A
17.04 Zagreb Croatia 6-1 Iceland World Championship Division II, Group A
17.04 Zagreb (Croatia) Serbia 5-3 Australia World Championship Division II, Group A
16.04 Cape Town (South Africa) Greece 4-3 United Arab Emirates World Championship Division III
16.04 Cape Town (South Africa) North Korea 5-2 Luxembourg World Championship Division III
16.04 Cape Town South Africa 7-4 Ireland World Championship Division III
15.04 Budapest Hungary 4-5 South Korea
After shootout
World Championship Division I, Group A
15.04 Budapest (Hungary) Italy 4-1 Japan World Championship Division I, Group A
15.04 Budapest (Hungary) Kazakhstan 5-0 Great Britain World Championship Division I, Group A
15.04 Donetsk (Ukraine) Netherlands 5-3 Lithuania World Championship Division I, Group B
15.04 Donetsk (Ukraine) Poland 6-1 Romania World Championship Division I, Group B
15.04 Donetsk Ukraine 8-1 Estonia World Championship Division I, Group B
15.04 Zagreb (Croatia) Belgium 4-0 Serbia World Championship Division II, Group A
15.04 Zagreb Croatia 6-2 Spain World Championship Division II, Group A
15.04 Zagreb (Croatia) Iceland 3-2 Australia
After shootout
World Championship Division II, Group A
15.04 Cape Town (South Africa) Ireland 6-3 Greece World Championship Division III
15.04 Cape Town (South Africa) North Korea 5-3 United Arab Emirates World Championship Division III
15.04 Cape Town South Africa 5-2 Luxembourg World Championship Division III
14.04 Budapest Hungary 4-2 Great Britain World Championship Division I, Group A
14.04 Budapest (Hungary) Italy 4-0 South Korea World Championship Division I, Group A
14.04 Budapest (Hungary) Kazakhstan 5-2 Japan World Championship Division I, Group A
14.04 Donetsk (Ukraine) Netherlands 5-4 Estonia World Championship Division I, Group B
14.04 Donetsk (Ukraine) Poland 5-0 Lithuania World Championship Division I, Group B
14.04 Donetsk Ukraine 8-1 Romania World Championship Division I, Group B
14.04 Zagreb (Croatia) Belgium 4-1 Iceland World Championship Division II, Group A
14.04 Zagreb Croatia 3-1 Australia World Championship Division II, Group A
14.04 Zagreb (Croatia) Serbia 4-3 Spain World Championship Division II, Group A
13.04 Zhlobin Belarus 4-3 Slovakia Friendly  
13.04 Rødovre Denmark 3-2 Russia
After overtime
Friendly  
13.04 Selb Germany 1-3 Czech Republic Friendly  
13.04 Lillehammer Norway 1-5 Finland Friendly  
12.04 Bobruysk Belarus 0-3 Slovakia Friendly  
12.04 Zagreb Croatia 3-1 Spain Friendly (3 x 15 mins)
12.04 Aalborg Denmark 0-3 Russia Friendly  
12.04 Regensburg Germany 1-3 Czech Republic Friendly  
12.04 Lillehammer Norway 3-1 Finland Friendly  
12.04 Porrentruy Switzerland 1-3 France Friendly  
10.04 Neumarkt (Italy) Italy 2-3 Austria Friendly  
10.04 Maribor Slovenia 2-1 Kazakhstan Friendly  
10.04 Lausanne Switzerland 6-1 France Friendly  
09.04 Budapest Hungary 7-0 Japan Friendly Tournament  
09.04 Neumarkt (Italy) Italy 1-2 Austria Friendly  
09.04 Maribor Slovenia 1-2 Kazakhstan Friendly  
08.04 Rīga Latvia 0-6 Sweden Friendly  
08.04 Budapest (Hungary) Japan 5-2 Poland Friendly Tournament  
07.04 Dunaújváros Hungary 4-2 Poland Friendly Tournament  
07.04 Rīga Latvia 1-2 Sweden Friendly  
07.04 Dordrecht Netherlands 6-1 Belgium Friendly  
06.04 Innsbruck Austria 1-2 Kazakhstan Friendly  
06.04 Soligorsk Belarus 4-2 Germany Friendly  
06.04 Maribor Slovenia 0-1 Italy Friendly  
06.04 Winterthur Switzerland 4-3 Russia Friendly  
05.04 Innsbruck Austria 3-4 Kazakhstan
After shootout
Friendly  
05.04 Minsk Belarus 4-3 Germany
After shootout
Friendly  
05.04 Grenoble France 3-7 Norway Friendly  
05.04 Eindhoven Netherlands 6-4 Belgium Friendly  
05.04 Maribor Slovenia 4-3 Italy
After shootout
Friendly  
05.04 Växjö Sweden 5-1 Slovakia Friendly  
05.04 Fribourg Switzerland 2-1 Russia Friendly  
04.04 Jindřichův Hradec Czech Republic 1-0 Latvia Friendly  
04.04 Odense Denmark 0-7 Finland Friendly  
04.04 Lyon France 2-4 Norway Friendly  
03.04 Jindřichův Hradec Czech Republic 4-3 Latvia Friendly  
03.04 Gentofte Denmark 1-3 Finland Friendly  
03.04 Oskarshamn Sweden 6-1 Slovakia Friendly  
24.03 Bangkok (Thailand) Mongolia 11-0 Kuwait Challenge Cup of Asia 3rd Place Match
24.03 Bangkok (Thailand) Taiwan 4-2 Hong Kong Challenge Cup of Asia Final
23.03 Bangkok (Thailand) Hong Kong 4-3 Mongolia Challenge Cup of Asia Semi-Final
23.03 Bangkok (Thailand) Taiwan 21-0 Kuwait Challenge Cup of Asia Semi-Final
22.03 Bangkok (Thailand) Taiwan 11-0 Macau Challenge Cup of Asia Quarter-Final
22.03 Bangkok Thailand 4-5 Mongolia Challenge Cup of Asia Quarter-Final
22.03 Bangkok (Thailand) Hong Kong 6-3 United Arab Emirates Challenge Cup of Asia Quarter-Final
22.03 Bangkok (Thailand) Kuwait 4-3 Malaysia Challenge Cup of Asia Quarter-Final
21.03 Bangkok (Thailand) Taiwan 9-1 Malaysia Challenge Cup of Asia Group A
21.03 Bangkok Thailand 3-2 United Arab Emirates Challenge Cup of Asia Group A
21.03 Bangkok (Thailand) Hong Kong 7-3 Mongolia Challenge Cup of Asia Group B
21.03 Bangkok (Thailand) Macau 9-1 India Challenge Cup of Asia Group B
20.03 Bangkok (Thailand) Kuwait 6-2 Malaysia Challenge Cup of Asia Group A
20.03 Bangkok Thailand 2-7 Taiwan Challenge Cup of Asia Group A
20.03 Bangkok (Thailand) Hong Kong 9-0 Macau Challenge Cup of Asia Group B
20.03 Bangkok (Thailand) Mongolia 3-2 Singapore Challenge Cup of Asia Group B
19.03 Bangkok (Thailand) United Arab Emirates 6-1 Kuwait Challenge Cup of Asia Group A
19.03 Bangkok (Thailand) Singapore 13-4 India Challenge Cup of Asia Group B
18.03 Bangkok Thailand 16-3 Malaysia Challenge Cup of Asia Group A
18.03 Bangkok (Thailand) Taiwan 2-1 United Arab Emirates
After overtime
Challenge Cup of Asia Group A
18.03 Bangkok (Thailand) Hong Kong 21-0 India Challenge Cup of Asia Group B
18.03 Bangkok (Thailand) Mongolia 6-1 Macau Challenge Cup of Asia Group B
17.03 Bangkok (Thailand) Taiwan 13-1 Kuwait Challenge Cup of Asia Group A
17.03 Bangkok (Thailand) Hong Kong 10-0 Singapore Challenge Cup of Asia Group B
16.03 Bangkok Thailand 10-0 Kuwait Challenge Cup of Asia Group A
16.03 Bangkok (Thailand) United Arab Emirates 7-1 Malaysia Challenge Cup of Asia Group A
16.03 Bangkok (Thailand) Macau 6-4 Singapore Challenge Cup of Asia Group B
16.03 Bangkok (Thailand) Mongolia 20-0 India Challenge Cup of Asia Group B
10.02 Bietigheim-Bissingen Germany 3-2 Austria
After overtime
Olympic Qualification Final Qualification, Group D
10.02 Bietigheim-Bissingen (Germany) Italy 4-1 Netherlands Olympic Qualification Final Qualification, Group D
10.02 Rīga (Latvia) Kazakhstan 6-0 Great Britain Olympic Qualification Final Qualification, Group E
10.02 Rīga Latvia 2-3 France
After overtime
Olympic Qualification Final Qualification, Group E
10.02 Vojens Denmark 2-3 Belarus Olympic Qualification Final Qualification, Group F
10.02 Vojens (Denmark) Slovenia 6-1 Ukraine Olympic Qualification Final Qualification, Group F
10.02 Malmö (Sweden) Czech Republic 2-1 Russia Oddset Hockey Games  
10.02 Malmö Sweden 2-5 Finland Oddset Hockey Games  
09.02 Malmö (Sweden) Finland 3-0 Czech Republic Oddset Hockey Games  
09.02 Malmö Sweden 1-4 Russia Oddset Hockey Games  
09.02 Tychy (Poland) South Korea 4-3 Romania
After shootout
Euro Ice Hockey Challenge Poland
09.02 Tychy Poland 1-2 Hungary Euro Ice Hockey Challenge Poland
09.02 Stavanger Norway 4-2 Slovakia Friendly Tournament  
08.02 Bietigheim-Bissingen (Germany) Austria 6-1 Netherlands Olympic Qualification Final Qualification, Group D
08.02 Bietigheim-Bissingen Germany 1-2 Italy
After overtime
Olympic Qualification Final Qualification, Group D
08.02 Rīga (Latvia) France 4-2 Great Britain Olympic Qualification Final Qualification, Group E
08.02 Rīga Latvia 3-2 Kazakhstan Olympic Qualification Final Qualification, Group E
08.02 Vojens (Denmark) Belarus 6-0 Ukraine Olympic Qualification Final Qualification, Group F
08.02 Vojens Denmark 1-2 Slovenia Olympic Qualification Final Qualification, Group F
08.02 Tychy (Poland) Hungary 6-1 South Korea Euro Ice Hockey Challenge Poland
08.02 Tychy Poland 10-0 Romania Euro Ice Hockey Challenge Poland
08.02 Stavanger (Norway) Slovakia 2-1 Switzerland Friendly Tournament  
07.02 Bietigheim-Bissingen (Germany) Austria 3-2 Italy Olympic Qualification Final Qualification, Group D
07.02 Bietigheim-Bissingen Germany 5-1 Netherlands Olympic Qualification Final Qualification, Group D
07.02 Rīga (Latvia) Kazakhstan 3-2 France Olympic Qualification Final Qualification, Group E
07.02 Rīga Latvia 6-2 Great Britain Olympic Qualification Final Qualification, Group E
07.02 Vojens Denmark 2-0 Ukraine Olympic Qualification Final Qualification, Group F
07.02 Vojens (Denmark) Slovenia 4-2 Belarus Olympic Qualification Final Qualification, Group F
07.02 Malmö Sweden 0-2 Czech Republic Oddset Hockey Games  
07.02 Tychy (Poland) Hungary 7-0 Romania Euro Ice Hockey Challenge Poland
07.02 Tychy Poland 3-2 South Korea Euro Ice Hockey Challenge Poland
07.02 Stavanger Norway 4-1 Switzerland Friendly Tournament  
06.02 Saint Petersburg Russia 4-3 Finland
After shootout
Oddset Hockey Games  
04.02 Minsk Belarus 4-0 France Friendly  
03.02 Vienna Austria 1-4 Kazakhstan Friendly