MEN
FOOTBALLRUGBY UNIONFUTSALCRICKET
BEACH SOCCERICE HOCKEY
WOMEN
FOOTBALLRUGBY UNIONFUTSALCRICKET
BEACH SOCCERICE HOCKEY

SCOT SCORES
 
80 SPORTS ARCHIVE

BUY ME A COFFEE

MEN'S ICE HOCKEY - 2018 RESULTS

RESULTSFIXTURESRANKINGSArchive202120202019201820172016201520142013201220112010

DATEVENUEMATCHCOMPETITIONSTAGE
16.12 Moscow Russia 5-0 Finland Channel One Cup 
16.12 Moscow (Russia) Sweden 3-2 Czechia Channel One Cup 
15.12 Moscow (Russia) Finland 3-2 Sweden Channel One Cup 
15.12 Moscow Russia 7-2 Czechia Channel One Cup 
15.12 Lørenskog (Norway) Belarus 8-1 Hungary Euro Ice Hockey Challenge Norway
15.12 Lørenskog Norway 4-3 France Euro Ice Hockey Challenge Norway
14.12Lørenskog (Norway)France 1-0 Belarus Euro Ice Hockey ChallengeNorway
14.12 Lørenskog Norway 3-2 Hungary Euro Ice Hockey Challenge Norway
14.12 Lucerne (Switzerland) Slovakia 6-1 Austria Lucerne Cup 3rd Place Match
14.12 Lucerne Switzerland 1-5 Russia 'B' Lucerne Cup Final
13.12 Tampere Finland 3-4 Czechia
After shootout
Channel One Cup 
13.12 Moscow Russia 3-2 Sweden
After shootout
Channel One Cup 
13.12 Lørenskog (Norway) France 3-0 Hungary Euro Ice Hockey Challenge Norway
13.12 Lørenskog Norway 6-1 Belarus Euro Ice Hockey Challenge Norway
13.12 Lucerne (Switzerland) Russia 'B' 2-1 Slovakia Lucerne Cup Semi-Final
13.12 Lucerne Switzerland 3-1 Austria Lucerne Cup Semi-Final
21.11 Füssen (Germany) Ireland 8-7 Andorra Development Cup 3rd Place Match
21.11 Füssen (Germany) Macedonia 9-3 Portugal Development Cup Final
20.11 Füssen (Germany) Ireland 6-4 Andorra Development Cup Group Stage
20.11 Füssen (Germany) Macedonia 5-4 Portugal Development Cup Group Stage
20.11 Füssen (Germany) Macedonia 6-3 Andorra Development Cup Semi-Final
20.11 Füssen (Germany) Portugal 10-1 Ireland Development Cup Semi-Final
19.11Füssen (Germany)Macedonia 9-6 Ireland Development CupGroup Stage
19.11Füssen (Germany)Portugal 11-2 Andorra Development CupGroup Stage
19.11Füssen (Germany)Macedonia 9-4 Andorra Development CupGroup Stage
19.11 Füssen (Germany) Portugal 12-4 Ireland Development Cup Group Stage
11.11 Helsinki (Finland) Czechia 5-2 Russia Karjala Tournament  
11.11 Helsinki Finland 3-0 Sweden Karjala Tournament  
11.11 Krefeld Germany 0-2 Slovakia Deutschland Cup 
11.11 Krefeld (Germany) Russia 'B' 4-2 Switzerland Deutschland Cup 
11.11 Gdańsk (Poland) Norway 0-1 Denmark Euro Ice Hockey Challenge Poland
11.11 Gdańsk Poland 0-2 Austria Euro Ice Hockey Challenge Poland
11.11 Vilnius Lithuania 6-3 Estonia Baltic Challenge Cup 5th Place Match
11.11 Vilnius (Lithuania) Belarus U-25 4-3 Romania Baltic Challenge Cup 3rd Place Match
11.11 Vilnius (Lithuania) Latvia 'B' 3-0 Japan Baltic Challenge Cup Final
11.11 Coral Springs (USA) Colombia 13-0 Venezuela LatAm Cup Semi-Final (2 x 25 mins)
11.11 Coral Springs (USA) Mexico Select 5-4 Argentina LatAm Cup Semi-Final (2 x 25 mins)
11.11 Coral Springs (USA) Colombia 12-3 Mexico Select LatAm Cup Final (2 x 25 mins)
10.11 Helsinki Finland 3-0 Czechia Karjala Tournament  
10.11 Helsinki (Finland) Russia 4-1 Sweden Karjala Tournament  
10.11 Krefeld Germany 3-4 Switzerland
After shootout
Deutschland Cup 
10.11 Krefeld (Germany) Russia 'B' 2-1 Slovakia Deutschland Cup 
10.11 Minsk Belarus 1-2 Latvia
After shootout
Euro Ice Hockey Challenge Belarus
10.11 Minsk (Belarus) France 3-2 Slovenia
After shootout
Euro Ice Hockey Challenge Belarus
10.11 Budapest Hungary 7-1 Italy Euro Ice Hockey Challenge Hungary
10.11 Gdańsk (Poland) Austria 2-1 Denmark
After overtime
Euro Ice Hockey Challenge Poland
10.11 Gdańsk Poland 2-4 Norway Euro Ice Hockey Challenge Poland
10.11 Vilnius Lithuania 0-1 Belarus U-25 Baltic Challenge Cup Group A
10.11 Vilnius (Lithuania) Latvia 'B' 2-1 Romania Baltic Challenge Cup Group B
10.11 Coral Springs (USA) Argentina 10-5 Venezuela LatAm Cup Group Stage (2 x 25 mins)
10.11 Coral Springs (USA) Mexico Select 4-2 Brazil LatAm Cup Group Stage (2 x 25 mins)
10.11 Coral Springs (USA) Colombia 5-0 Argentina LatAm Cup Group Stage (2 x 25 mins)
10.11 Coral Springs (USA) Venezuela 5-3 Brazil LatAm Cup Group Stage (2 x 25 mins)
10.11 Coral Springs (USA) Colombia 9-1 Mexico Select LatAm Cup Group Stage (2 x 25 mins)
09.11 Minsk Belarus 4-1 Slovenia Euro Ice Hockey Challenge Belarus
09.11 Minsk (Belarus) Latvia 4-1 France Euro Ice Hockey Challenge Belarus
09.11 Budapest Hungary n/p South Korea
Cancelled due to problems with ice
Euro Ice Hockey Challenge Hungary
09.11 Budapest (Hungary) Kazakhstan 3-2 Italy Euro Ice Hockey Challenge Hungary
09.11 Gdańsk (Poland) Austria 1-0 Norway
Abandoned in 1st period due to ice problems
Euro Ice Hockey Challenge Poland
09.11 Gdańsk Poland 1-0 Denmark
Abandoned in 3rd period due to ice problems
Euro Ice Hockey Challenge Poland
09.11 Vilnius (Lithuania) Japan 5-1 Belarus U-25 Baltic Challenge Cup Group A
09.11 Vilnius (Lithuania) Romania 7-3 Estonia Baltic Challenge Cup Group B
09.11 Coral Springs (USA) Mexico Select 2-7 Argentina LatAm Cup Group Stage (2 x 25 mins)
09.11 Coral Springs (USA) Colombia 12-1 Venezuela LatAm Cup Group Stage (2 x 25 mins)
09.11 Coral Springs (USA) Argentina 5-2 Brazil LatAm Cup Group Stage (2 x 25 mins)
09.11 Coral Springs (USA) Mexico Select 11-5 Venezuela LatAm Cup Group Stage (2 x 25 mins)
09.11 Coral Springs (USA) Colombia 3-0 Brazil LatAm Cup Group Stage (2 x 25 mins)
08.11 Prague Czechia 2-3 Sweden Karjala Tournament  
08.11 Helsinki Finland 0-3 Russia Karjala Tournament  
08.11 Krefeld Germany 3-4 Russia 'B'
After overtime
Deutschland Cup 
08.11 Krefeld (Germany) Switzerland 3-2 Slovakia Deutschland Cup 
08.11 Minsk Belarus 5-2 France Euro Ice Hockey Challenge Belarus
08.11 Minsk (Belarus) Latvia 4-1 Slovenia Euro Ice Hockey Challenge Belarus
08.11 Budapest (Hungary) Kazakhstan 5-3 South Korea Euro Ice Hockey Challenge Hungary
08.11 Vilnius Lithuania 3-2 Japan
After shootout
Baltic Challenge Cup Group A
08.11 Vilnius (Lithuania) Latvia 'B' 4-1 Estonia Baltic Challenge Cup Group B
07.11 Budapest Hungary 1-3 Kazakhstan Euro Ice Hockey Challenge Hungary
07.11 Budapest (Hungary) Italy 5-2 South Korea Euro Ice Hockey Challenge Hungary
15.09 Hong Kong (Hong Kong) Taiwan U-18 'B' 3-0 Macau HKAHC International Tournament Group A (2 x 20 mins, no stopclock)
14.09 Hong Kong (Hong Kong) Kuwait 5-1 Taiwan U-18 'B' HKAHC International Tournament Group B (2 x 20 mins, no stopclock)
08.09 Queenstown New Zealand 3-6 Australia NZ Winter Games Match 3
07.09 Queenstown New Zealand 6-1 Australia NZ Winter Games Match 2
06.09 Queenstown New Zealand 4-2 Australia NZ Winter Games Match 1
20.05 Copenhagen (Denmark) USA 4-1 Canada World Championship 3rd Place Match
20.05 Copenhagen (Denmark) Sweden 3-2 Switzerland
After shootout
World Championship Final
19.05 Copenhagen (Denmark) Sweden 6-0 USA World Championship Semi-Final
19.05 Copenhagen (Denmark) Switzerland 3-2 Canada World Championship Semi-Final
17.05 Copenhagen (Denmark) Canada 5-4 Russia
After overtime
World Championship Quarter-Final
17.05 Copenhagen (Denmark) Sweden 3-2 Latvia World Championship Quarter-Final
17.05 Herning (Denmark) Switzerland 3-2 Finland World Championship Quarter-Final
17.05 Herning (Denmark) USA 3-2 Czechia World Championship Quarter-Final
15.05 Copenhagen (Denmark) Slovakia 7-4 Belarus World Championship Group A
15.05 Copenhagen (Denmark) Sweden 3-1 Russia World Championship Group A
15.05 Copenhagen (Denmark) Switzerland 5-1 France World Championship Group A
15.05 Herning (Denmark) Canada 3-0 Germany World Championship Group B
15.05 Herning Denmark 0-1 Latvia World Championship Group B
15.05 Herning (Denmark) Finland 6-2 USA World Championship Group B
14.05 Copenhagen (Denmark) Czechia 4-3 Austria World Championship Group A
14.05 Copenhagen (Denmark) Russia 4-0 Slovakia World Championship Group A
14.05 Herning (Denmark) Canada 2-1 Latvia
After overtime
World Championship Group B
14.05 Herning (Denmark) Norway 3-0 South Korea World Championship Group B
13.05 Copenhagen (Denmark) Czechia 6-0 France World Championship Group A
13.05 Copenhagen (Denmark) Sweden 5-3 Switzerland World Championship Group A
13.05 Herning (Denmark) Germany 3-2 Finland
After overtime
World Championship Group B
13.05 Herning (Denmark) USA 9-3 Norway World Championship Group B
12.05 Copenhagen (Denmark) Austria 4-0 Belarus World Championship Group A
12.05 Copenhagen (Denmark) Russia 4-3 Switzerland World Championship Group A
12.05 Copenhagen (Denmark) Sweden 4-3 Slovakia
After overtime
World Championship Group A
12.05 Herning Denmark 3-1 South Korea World Championship Group B
12.05 Herning (Denmark) Finland 5-1 Canada World Championship Group B
12.05 Herning (Denmark) Latvia 3-1 Germany World Championship Group B
11.05 Copenhagen (Denmark) Czechia 3-0 Belarus World Championship Group A
11.05 Copenhagen (Denmark) France 5-2 Austria World Championship Group A
11.05 Herning Denmark 3-0 Norway World Championship Group B
11.05 Herning (Denmark) USA 13-1 South Korea World Championship Group B
10.05 Copenhagen (Denmark) Czechia 4-3 Russia
After overtime
World Championship Group A
10.05 Copenhagen (Denmark) Slovakia 3-1 France World Championship Group A
10.05 Herning (Denmark) Canada 5-0 Norway World Championship Group B
10.05 Herning (Denmark) USA 3-2 Latvia
After overtime
World Championship Group B
09.05 Copenhagen (Denmark) Sweden 7-0 Austria World Championship Group A
09.05 Copenhagen (Denmark) Switzerland 5-2 Belarus World Championship Group A
09.05 Herning Denmark 3-2 Finland World Championship Group B
09.05 Herning (Denmark) Germany 6-1 South Korea World Championship Group B
08.05 Copenhagen (Denmark) Czechia 5-4 Switzerland
After shootout
World Championship Group A
08.05 Copenhagen (Denmark) Slovakia 4-2 Austria World Championship Group A
08.05 Herning (Denmark) Finland 7-0 Norway World Championship Group B
08.05 Herning (Denmark) Latvia 5-0 South Korea World Championship Group B
07.05Copenhagen (Denmark)Russia 6-0 Belarus World ChampionshipGroup A
07.05 Copenhagen (Denmark) Sweden 4-0 France World Championship Group A
07.05 Herning Denmark 1-7 Canada World Championship Group B
07.05Herning (Denmark)USA 3-0 Germany World ChampionshipGroup B
06.05 Copenhagen (Denmark) Russia 7-0 Austria World Championship Group A
06.05 Copenhagen (Denmark) Sweden 3-2 Czechia World Championship Group A
06.05 Copenhagen (Denmark) Switzerland 2-0 Slovakia World Championship Group A
06.05 Herning (Denmark) Canada 10-0 South Korea World Championship Group B
06.05 Herning (Denmark) Finland 8-1 Latvia World Championship Group B
06.05 Herning (Denmark) Norway 5-4 Germany
After shootout
World Championship Group B
05.05Copenhagen (Denmark)Czechia 3-2 Slovakia
After overtime
World ChampionshipGroup A
05.05Copenhagen (Denmark)France 6-2 Belarus World ChampionshipGroup A
05.05Copenhagen (Denmark) Switzerland 3-2 Austria
After overtime
World ChampionshipGroup A
05.05HerningDenmark 0-4 USA World ChampionshipGroup B
05.05Herning (Denmark)Finland 8-1 South Korea World ChampionshipGroup B
05.05Herning (Denmark)Latvia 3-2 Norway
After overtime
World ChampionshipGroup B
04.05 Copenhagen (Denmark) Russia 7-0 France World Championship Group A
04.05 Copenhagen (Denmark) Sweden 5-0 Belarus World Championship Group A
04.05 Herning Denmark 3-2 Germany
After shootout
World Championship Group B
04.05 Herning (Denmark) USA 5-4 Canada
After shootout
World Championship Group B
01.05 Herning Denmark 2-3 USA Friendly 
01.05 Rīga Latvia 1-6 Canada Friendly 
29.04 Tilburg (Netherlands) China 5-2 Belgium World Championship Division II, Group A
29.04 Tilburg Netherlands 9-2 Australia World Championship Division II, Group A
29.04 Tilburg (Netherlands) Serbia 5-2 Iceland World Championship Division II, Group A
29.04 Stockholm (Sweden) Russia 4-2 Czechia Sweden Hockey Games  
29.04 Stockholm Sweden 1-3 Finland Sweden Hockey Games  
28.04 Budapest Hungary 2-3 Great Britain
After shootout
World Championship Division I, Group A
28.04 Budapest (Hungary) Italy 4-3 Slovenia World Championship Division I, Group A
28.04 Budapest (Hungary) Kazakhstan 6-1 Poland World Championship Division I, Group A
28.04 Kaunas (Lithuania) Japan 7-1 Ukraine World Championship Division I, Group B
28.04 Kaunas Lithuania 4-1 Estonia World Championship Division I, Group B
28.04 Kaunas (Lithuania) Romania 7-3 Croatia World Championship Division I, Group B
28.04 Tilburg (Netherlands) Australia 5-4 Serbia
After shootout
World Championship Division II, Group A
28.04 Tilburg (Netherlands) China 3-1 Iceland World Championship Division II, Group A
28.04 Tilburg Netherlands 10-2 Belgium World Championship Division II, Group A
28.04 Södertälje (Sweden) Finland 5-2 Czechia Sweden Hockey Games  
28.04 Stockholm Sweden 3-1 Russia Sweden Hockey Games  
28.04 Bobruisk Belarus 3-2 Norway
After overtime
Euro Hockey Challenge  
28.04 Piešťany Slovakia 2-3 France Euro Hockey Challenge  
28.04 Saint Petersburg (Russia) Belarus U-25 5-2 Norway U-25 Alrosa Cup  
28.04 Saint Petersburg Russia 'B' 4-3 Austria
After overtime
Alrosa Cup  
27.04 Budapest (Hungary) Great Britain 4-3 Italy World Championship Division I, Group A
27.04 Budapest (Hungary) Slovenia 5-3 Kazakhstan World Championship Division I, Group A
27.04 Kaunas (Lithuania) Estonia 5-1 Croatia World Championship Division I, Group B
27.04 Kaunas (Lithuania) Japan 3-2 Romania
After overtime
World Championship Division I, Group B
27.04 Kaunas Lithuania 5-4 Ukraine
After overtime
World Championship Division I, Group B
27.04 Zhlobin Belarus 1-2 Norway Euro Hockey Challenge  
27.04 Rīga Latvia 0-3 Switzerland Euro Hockey Challenge  
27.04 Nitra Slovakia 4-0 France Euro Hockey Challenge  
27.04 Saint Petersburg (Russia) Austria 3-1 Norway U-25 Alrosa Cup  
27.04 Saint Petersburg Russia 'B' 1-0 Belarus U-25
After overtime
Alrosa Cup  
27.04 Odense (Denmark) Germany 4-3 South Korea Friendly  
26.04 Budapest Hungary 3-2 Poland World Championship Division I, Group A
26.04 Tilburg (Netherlands) Australia 3-1 China World Championship Division II, Group A
26.04 Tilburg (Netherlands) Belgium 6-3 Iceland World Championship Division II, Group A
26.04 Tilburg Netherlands 5-0 Serbia World Championship Division II, Group A
26.04 Helsinki Finland 3-2 Russia
After shootout
Sweden Hockey Games  
26.04 Södertälje Sweden 3-1 Czechia Sweden Hockey Games  
26.04 Rīga Latvia 1-2 Switzerland
After overtime
Euro Hockey Challenge  
26.04 Saint Petersburg (Russia) Austria 3-2 Belarus U-25 Alrosa Cup  
26.04 Saint Petersburg Russia 'B' 4-2 Norway U-25 Alrosa Cup  
25.04 Budapest (Hungary) Great Britain 5-3 Poland World Championship Division I, Group A
25.04 Budapest Hungary 1-4 Slovenia World Championship Division I, Group A
25.04Budapest (Hungary)Italy 3-0 Kazakhstan World ChampionshipDivision I, Group A
25.04Kaunas (Lithuania)Croatia 4-2 Ukraine World ChampionshipDivision I, Group B
25.04 Kaunas (Lithuania) Estonia 1-0 Romania World Championship Division I, Group B
25.04 Kaunas Lithuania 6-1 Japan World Championship Division I, Group B
25.04 Vojens Denmark 4-3 Germany
After overtime
Euro Hockey Challenge  
25.04 Piešťany Slovakia 2-1 South Korea Friendly  
24.04Budapest (Hungary)Kazakhstan 6-1 Great Britain World ChampionshipDivision I, Group A
24.04Tilburg (Netherlands) Australia 6-0 Belgium World ChampionshipDivision II, Group A
24.04TilburgNetherlands 11-1 Iceland World ChampionshipDivision II, Group A
24.04Tilburg (Netherlands)Serbia 3-1 China World ChampionshipDivision II, Group A
23.04 Budapest Hungary 3-2 Italy World Championship Division I, Group A
23.04 Budapest (Hungary) Poland 4-2 Slovenia World Championship Division I, Group A
23.04 Kaunas (Lithuania) Estonia 2-0 Ukraine World Championship Division I, Group B
23.04 Kaunas (Lithuania) Japan 4-3 Croatia World Championship Division I, Group B
23.04 Kaunas Lithuania 8-3 Romania World Championship Division I, Group B
23.04 Tilburg (Netherlands) Australia 3-0 Iceland World Championship Division II, Group A
23.04 Tilburg Netherlands 7-0 China World Championship Division II, Group A
23.04 Tilburg (Netherlands) Serbia 4-1 Belgium World Championship Division II, Group A
22.04 Budapest (Hungary) Great Britain 3-1 Slovenia World Championship Division I, Group A
22.04 Budapest (Hungary) Great Britain 3-1 Slovenia World Championship Division I, Group A
22.04 Budapest Hungary 0-3 Kazakhstan World Championship Division I, Group A
22.04 Budapest (Hungary) Italy 3-1 Poland World Championship Division I, Group A
22.04 Kaunas (Lithuania) Japan 2-1 Estonia
After overtime
World Championship Division I, Group B
22.04 Kaunas Lithuania 3-0 Croatia World Championship Division I, Group B
22.04 Kaunas (Lithuania) Ukraine 3-0 Romania World Championship Division I, Group B
22.04 Cape Town (South Africa) Bulgaria 4-3 Turkey
After overtime
World Championship Division III
22.04 Cape Town (South Africa) Georgia 11-2 Taiwan World Championship Division III
22.04 Cape Town South Africa 6-0 Hong Kong World Championship Division III
22.04 Pardubice Czechia 2-1 Russia Czech Hockey Games  
22.04 Pardubice (Czechia) Finland 7-3 Sweden Czech Hockey Games  
21.04 Pardubice Czechia 3-1 Sweden Czech Hockey Games  
21.04 Pardubice (Czechia) Finland 2-1 Russia Czech Hockey Games  
21.04 Grodno Belarus 0-2 Denmark Euro Hockey Challenge  
21.04 Berlin Germany 2-1 France
After overtime
Euro Hockey Challenge  
21.04 Poprad Slovakia 4-1 Latvia Euro Hockey Challenge  
21.04 Biasca Switzerland 3-0 Norway Euro Hockey Challenge  
20.04 Granada (Spain) Israel 5-3 Mexico World Championship Division II, Group B
20.04 Granada (Spain) Luxembourg 2-1 North Korea World Championship Division II, Group B
20.04 Granada Spain 6-4 New Zealand World Championship Division II, Group B
20.04 Cape Town (South Africa) Bulgaria 10-0 Hong Kong World Championship Division III
20.04 Cape Town South Africa 4-2 Georgia World Championship Division III
20.04 Cape Town (South Africa) Turkey 4-2 Taiwan World Championship Division III
20.04 Grodno Belarus 1-2 Denmark Euro Hockey Challenge  
20.04 Michalovce Slovakia 4-1 Latvia Euro Hockey Challenge  
20.04 Langenthal Switzerland 1-2 Norway Euro Hockey Challenge  
20.04 Dordrecht Netherlands 4-1 Iceland Friendly 
19.04 Granada (Spain) Mexico 3-1 Luxembourg World Championship Division II, Group B
19.04 Granada (Spain) New Zealand 12-4 North Korea World Championship Division II, Group B
19.04 Granada Spain 4-0 Israel World Championship Division II, Group B
19.04 Cape Town (South Africa) Bulgaria 7-2 Taiwan World Championship Division III
19.04 Cape Town (South Africa) Georgia 11-1 Hong Kong World Championship Division III
19.04 Cape Town South Africa 1-7 Turkey World Championship Division III
19.04 Pardubice Czechia 3-1 Finland Czech Hockey Games  
19.04 Yaroslavl Russia 1-2 Sweden Czech Hockey Games  
19.04 Wolfsburg Germany 7-1 France Euro Hockey Challenge  
19.04 Vienna Austria 2-1 Slovenia Friendly 
19.04 Rīga Latvia 'B' 5-2 China Friendly 
18.04 Vienna Austria 0-5 Kazakhstan Friendly 
18.04 Budapest Hungary 5-4 Ukraine
After shootout
Friendly 
17.04 Granada (Spain) Israel 9-1 North Korea World Championship Division II, Group B
17.04 Granada (Spain) New Zealand 7-1 Luxembourg World Championship Division II, Group B
17.04 Granada Spain 14-0 Mexico World Championship Division II, Group B
17.04 Cape Town (South Africa) Georgia 5-3 Bulgaria World Championship Division III
17.04 Cape Town South Africa 2-5 Taiwan World Championship Division III
17.04 Cape Town (South Africa) Turkey 6-1 Hong Kong World Championship Division III
17.04 Zagreb Croatia 5-3 Serbia Friendly 
17.04 Rīga Latvia 'B' 6-2 China Friendly 
17.04 Budapest (Hungary) Poland 5-2 Japan Friendly 
16.04 Cape Town (South Africa) Georgia 6-2 Turkey World Championship Division III
16.04 Cape Town South Africa 0-4 Bulgaria World Championship Division III
16.04 Cape Town (South Africa) Taiwan 5-1 Hong Kong World Championship Division III
16.04 Neumarkt Italy 4-2 Kazakhstan Friendly 
16.04 Budapest (Hungary) Poland 4-2 Ukraine Friendly 
15.04Granada (Spain)New Zealand 5-2 Israel World ChampionshipDivision II, Group B
15.04Granada (Spain)North Korea 5-2 Mexico World ChampionshipDivision II, Group B
15.04 Granada Spain 10-1 Luxembourg World Championship Division II, Group B
15.04 DresdenGermany 1-4 Slovakia Euro Hockey Challenge  
15.04 Gjøvik Norway 0-1 Russia Euro Hockey Challenge  
15.04 LausanneSwitzerland 2-1 Belarus Euro Hockey Challenge  
15.04LeuvenBelgium 3-8 Netherlands Friendly 
15.04 Coventry (England)Great Britain 2-7 Lithuania Friendly  
15.04NeumarktItaly 2-4 Kazakhstan Friendly 
14.04 Granada (Spain) Israel 8-1 Luxembourg World Championship Division II, Group B
14.04 Granada (Spain) New Zealand 5-1 Mexico World Championship Division II, Group B
14.04 Granada Spain 15-1 North Korea World Championship Division II, Group B
14.04 Rødovre Denmark 1-5 Sweden Euro Hockey Challenge  
14.04 CergyFrance 2-6 Czechia Euro Hockey Challenge  
14.04 Weißwasser Germany 1-2 Slovakia
After shootout
Euro Hockey Challenge  
14.04 Gjøvik Norway 0-2 Russia Euro Hockey Challenge  
14.04 Milton Keynes (England) Great Britain 2-3 Lithuania Friendly  
13.04 AmiensFrance 2-5 Czechia Euro Hockey Challenge  
13.04 La Chaux-de-Fonds Switzerland 3-2 Belarus Euro Hockey Challenge  
13.04 Miskolc Hungary 3-2 Japan
After overtime
Friendly 
12.04 Rungsted Denmark 1-4 Sweden Euro Hockey Challenge  
12.04 Rīga Latvia 0-5 Finland Euro Hockey Challenge  
12.04 Innsbruck Austria 4-3 Italy
After shootout
Friendly 
12.04 Belgrade Serbia 2-1 Croatia Friendly 
11.04 RīgaLatvia 0-3 Finland Euro Hockey Challenge  
11.04NeumarktItaly 1-0 Austria Friendly 
11.04DordrechtNetherlands 2-1 Belgium
After shootout
Friendly 
11.04BledSlovenia 2-3 Hungary
After overtime
Friendly 
09.04 Vilnius Lithuania 4-1 Latvia 'B' Friendly  
08.04 Manila Philippines 15-0 Singapore Challenge Cup of Asia  
08.04 Manila (Philippines) Thailand 12-1 Kuwait Challenge Cup of Asia  
08.04 Vilnius Lithuania 3-2 Latvia 'B'
After overtime
Friendly  
08.04 Celje Slovenia 12-1 Croatia Friendly  
07.04 Manila (Philippines) Singapore 3-2 Kuwait
After shootout
Challenge Cup of Asia  
07.04 Manila (Philippines) Mongolia 5-1 Thailand Challenge Cup of Asia  
07.04 Grenoble France 4-0 Denmark Euro Hockey Challenge  
07.04 Halden Norway 6-2 Latvia Euro Hockey Challenge  
07.04 Sochi Russia 'B' 3-4 Germany
After overtime
Euro Hockey Challenge  
07.04 Liège Belgium 10-2 Luxembourg Friendly  
06.04ManilaPhilippines 6-5 Mongolia Challenge Cup of Asia 
06.04 Hämeenlinna Finland 4-3 Belarus
After overtime
Euro Hockey Challenge  
06.04 Grenoble France 4-2 Denmark Euro Hockey Challenge  
06.04 Halden Norway 3-2 Latvia Euro Hockey Challenge  
06.04 Sochi Russia 'B' 4-1 Germany Euro Hockey Challenge  
06.04 Oskarshamn Sweden 7-1 Slovakia Euro Hockey Challenge  
06.04 Abu Dhabi (United Arab Emirates) Lebanon 10-3 Tunisia Arab Club Championship  
05.04 Příbram Czechia 4-1 Switzerland Euro Hockey Challenge  
05.04 Turku Finland 2-3 Belarus
After overtime
Euro Hockey Challenge  
05.04 Norrköping Sweden 6-3 Slovakia Euro Hockey Challenge  
05.04 Manila Philippines 13-0 Kuwait Challenge Cup of Asia  
05.04 Manila (Philippines) Thailand 11-0 Singapore Challenge Cup of Asia  
05.04 Abu Dhabi (United Arab Emirates) Lebanon 18-2 Egypt Arab Club Championship  
05.04 Vienna Austria 1-3 Hungary Friendly 
04.04 Manila (Philippines) Mongolia 11-2 Kuwait Challenge Cup of Asia  
04.04 Příbram Czechia 5-2 Switzerland Euro Hockey Challenge  
04.04 Abu Dhabi (United Arab Emirates) Tunisia 12-4 Egypt Arab Club Championship  
04.04 Székesfehérvár Hungary 4-3 Austria
After overtime
Friendly 
03.04 Manila (Philippines) Mongolia 5-3 Singapore Challenge Cup of Asia  
03.04 Manila Philippines 4-7 Thailand Challenge Cup of Asia  
29.03 Kuala Lumpur (Malaysia) Indonesia 4-1 India Challenge Cup of Asia Division I, 3rd Place Match
29.03 Kuala Lumpur Malaysia 7-2 Macau Challenge Cup of Asia Division I, Final
28.03 Kuala Lumpur (Malaysia) Macau 4-2 India Challenge Cup of Asia Division I, Semi-Final
28.03 Kuala Lumpur Malaysia 12-4 Indonesia Challenge Cup of Asia Division I, Semi-Final
26.03 Kuala Lumpur (Malaysia) Macau 5-2 Indonesia Challenge Cup of Asia Division I, Group Stage
26.03 Kuala Lumpur Malaysia 10-1 India Challenge Cup of Asia Division I, Group Stage
25.03Kuala Lumpur (Malaysia)Indonesia 4-2 India Challenge Cup of AsiaDivision I, Group Stage
25.03Kuala LumpurMalaysia 7-1 Macau Challenge Cup of AsiaDivision I, Group Stage
24.03Kuala Lumpur (Malaysia)India 3-0 Macau Challenge Cup of AsiaDivision I, Group Stage
24.03Kuala LumpurMalaysia 12-0 Indonesia Challenge Cup of AsiaDivision I, Group Stage
28.02 Sarajevo Bosnia & Herzegovina 3-13 Turkmenistan World Championship Division III Qualification
28.02 Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) United Arab Emirates 4-2 Kuwait World Championship Division III Qualification
26.02 Sarajevo Bosnia & Herzegovina 6-1 United Arab Emirates World Championship Division III Qualification
26.02 Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) Turkmenistan 24-2 Kuwait World Championship Division III Qualification
25.02 Gangneung (South Korea) Russia 4-3 Germany
After overtime
Winter Olympic Games Final
25.02 Sarajevo Bosnia & Herzegovina 8-1 Kuwait World Championship Division III Qualification
25.02 Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) Turkmenistan 4-0 United Arab Emirates World Championship Division III Qualification
24.02 Gangneung (South Korea) Canada 6-4 Czechia Winter Olympic Games 3rd Place Match
23.02 Gangneung (South Korea) Germany 4-3 Canada Winter Olympic Games Semi-Final
23.02 Gangneung (South Korea) Russia 3-0 Czechia Winter Olympic Games Semi-Final
21.02 Gangneung (South Korea) Canada 1-0 Finland Winter Olympic Games Quarter-Final
21.02 Gangneung (South Korea) Czechia 3-2 USA
After shootout
Winter Olympic Games Quarter-Final
21.02 Gangneung (South Korea) Germany 4-3 Sweden
After overtime
Winter Olympic Games Quarter-Final
21.02 Gangneung (South Korea) Russia 6-1 Norway Winter Olympic Games Quarter-Final
20.02 Gangneung (South Korea) Germany 2-1 Switzerland
After overtime
Winter Olympic Games Quarter-Final Play-Off
20.02 Gangneung (South Korea) Norway 2-1 Slovenia
After overtime
Winter Olympic Games Quarter-Final Play-Off
20.02 Gangneung South Korea 2-5 Finland Winter Olympic Games Quarter-Final Play-Off
20.02 Gangneung (South Korea) USA 5-1 Slovakia Winter Olympic Games Quarter-Final Play-Off
18.02 Gangneung (South Korea) Czechia 4-1 Switzerland Winter Olympic Games Group A
18.02 Gangneung South Korea 0-4 Canada Winter Olympic Games Group A
18.02 Gangneung (South Korea) Germany 2-1 Norway
After shootout
Winter Olympic Games Group C
18.02 Gangneung (South Korea) Sweden 3-1 Finland Winter Olympic Games Group C
18.02 Katowice (Poland) Kazakhstan 1-0 Italy Euro Ice Hockey Challenge Poland
18.02 Katowice Poland 2-3 Hungary Euro Ice Hockey Challenge Poland
17.02 Gangneung (South Korea) Czechia 3-2 Canada
After shootout
Winter Olympic Games Group A
17.02 Gangneung South Korea 0-8 Switzerland Winter Olympic Games Group A
17.02 Gangneung (South Korea) Russia 4-0 USA Winter Olympic Games Group B
17.02 Gangneung (South Korea) Slovenia 3-2 Slovakia
After shootout
Winter Olympic Games Group B
17.02 Silkeborg (Denmark) Austria 5-4 France Euro Ice Hockey Challenge Denmark
17.02 Herning Denmark 3-2 Latvia
After shootout
Euro Ice Hockey Challenge Denmark
17.02 Katowice (Poland) Hungary 4-1 Italy Euro Ice Hockey Challenge Poland
17.02 Katowice Poland 1-4 Kazakhstan Euro Ice Hockey Challenge Poland
17.02 Valmiera Latvia 'B' 6-2 Lithuania Baltic Challenge Cup  
17.02 Valmiera Latvia 'C' 6-0 Estonia Baltic Challenge Cup  
16.02 Gangneung (South Korea) Russia 8-2 Slovenia Winter Olympic Games Group B
16.02 Gangneung USA 2-1 Slovakia Winter Olympic Games Group B
16.02 Gangneung (South Korea) Finland 5-1 Norway Winter Olympic Games Group C
16.02 Gangneung (South Korea) Sweden 1-0 Germany Winter Olympic Games Group C
16.02 Silkeborg Denmark 5-3 Austria Euro Ice Hockey Challenge Denmark
16.02 Herning (Denmark) France 5-3 Latvia Euro Ice Hockey Challenge Denmark
16.02 Katowice (Poland) Kazakhstan 5-2 Hungary Euro Ice Hockey Challenge Poland
16.02 Katowice Poland 1-2 Italy Euro Ice Hockey Challenge Poland
16.02 Valmiera Latvia 'B' 7-0 Estonia Baltic Challenge Cup  
16.02 Valmiera Latvia 'C' 2-6 Lithuania Baltic Challenge Cup  
15.02Gangneung (South Korea) Canada 5-1 Switzerland Winter Olympic GamesGroup A
15.02GangneungSouth Korea 1-2 Czechia Winter Olympic GamesGroup A
15.02Gangneung (South Korea) Finland 5-2 Germany Winter Olympic GamesGroup C
15.02Gangneung (South Korea) Sweden 4-0 Norway Winter Olympic GamesGroup C
15.02 Aalborg Denmark 4-2 France Euro Ice Hockey Challenge Denmark
15.02 Herning (Denmark) Latvia 6-1 Austria Euro Ice Hockey Challenge Denmark
15.02Valmiera (Latvia) Estonia 4-1 Lithuania Baltic Challenge Cup 
15.02Valmiera Latvia 'B' 6-4 Latvia 'C' Baltic Challenge Cup 
14.02 Gangneung (South Korea) Slovakia 3-2 Russia Winter Olympic Games Group B
14.02 Gangneung (South Korea) Slovenia 3-2 USA
After overtime
Winter Olympic Games Group B
12.02 Incheon (South Korea) Canada 4-1 Sweden Friendly 
11.02 Anyang (South Korea) Finland 2-0 Czechia Friendly 
11.02 Goyang (South Korea) Switzerland 4-2 Norway Friendly 
10.02 Anyang South Korea 1-8 Russia Friendly 
08.02 Incheon South Korea 1-2 Slovenia Friendly 
06.02 Rīga (Latvia) Canada 2-0 Belarus Friendly 
06.02 Kloten Switzerland 1-2 Germany
After overtime
Friendly 
05.02 Incheon South Korea 3-0 Kazakhstan Friendly 
04.02 Rīga Latvia 0-2 Canada Friendly 
03.02 Incheon South Korea 1-3 Kazakhstan Friendly 
01.02 Novogorsk Russia U-23 3-0 Belarus Friendly 
30.01 Moscow Russia 3-0 Belarus Friendly 
21.01 Sarajevo Bosnia & Herzegovina 7-6 Macedonia
After overtime
Friendly  
20.01 Sarajevo Bosnia & Herzegovina 7-8 Macedonia Friendly