FootballFutsal (FIFA)Futsal (AMF)Beach SoccerAustralian FootballAmerican FootballFlag FootballBeach Flag Football
Rugby UnionRugby SevensRugby LeagueTouchIce HockeyBandyField HockeyIndoor Hockey
Floorball
Roller HockeyInline Hockey (FIRS)Inline Hockey (IIHF)Skater HockeyBall HockeyLacrosseBox Lacrosse
Intercrosse
RingetteShintyWater PoloBeach Water PoloCanoe PoloCycleballRoller Derby
CricketIndoor Cricket
BaseballSoftballPesäpalloUltimateBeach UltimateGuts
VolleyballFistballBasketball3x3 BasketballNetballKorfballHandballBeach Handball
TchoukballBeach TchoukballQuidditchUnderwater HockeyUnderwater RugbyCurlingSepak TakrawBeach Sepak Takraw
RollballKabaddiIndoor KabaddiBeach KabaddiPoloPolocrosseHorseballSnow Polo
MEN'S ICE HOCKEY - 2011 RESULTS

Latest Men's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Men's Fixtures

Men's Ranking

Latest Women's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Women's Fixtures

Women's Ranking

DATE VENUE MATCH COMPETITION STAGE
18.12 Moscow Russia 3-4 Czech Republic
After shootout
Channel One Cup
18.12 Moscow (Russia) Finland 4-3 Sweden Channel One Cup
17.12 Ljubljana Slovenia 4-5 France
After shootout
Euro Ice Hockey Challenge Slovenia
17.12 Ljubljana (Slovenia) Russia 'B' 4-1 Norway Euro Ice Hockey Challenge Slovenia
17.12 Miercurea-Ciuc Romania 2-6 Ukraine Euro Ice Hockey Challenge Romania
17.12 Klagenfurt Austria 1-2 Slovakia Österreich Cup 3rd Place Match
17.12 Klagenfurt (Austria) Switzerland 4-3 Belarus
After shootout
Österreich Cup Final
17.12 Moscow Russia 2-4 Sweden Channel One Cup
17.12 Moscow (Russia) Czech Republic 5-1 Finland Channel One Cup
16.12 Ljubljana Slovenia 3-2 Russia 'B' Euro Ice Hockey Challenge Slovenia
16.12 Ljubljana (Slovenia) France 3-1 Norway Euro Ice Hockey Challenge Slovenia
16.12 Miercurea-Ciuc (Romania) Ukraine 2-0 Poland Euro Ice Hockey Challenge Romania
16.12 Miercurea-Ciuc Romania 4-1 Hungary Euro Ice Hockey Challenge Romania
16.12 Klagenfurt (Austria) Belarus 2-1 Slovakia
After overtime
Österreich Cup Semi-Final
16.12 Klagenfurt Austria 1-4 Switzerland Österreich Cup Semi-Final
15.12 Ljubljana Slovenia 4-1 Norway Euro Ice Hockey Challenge Slovenia
15.12 Ljubljana (Slovenia) Russia 'B' 4-2 France Euro Ice Hockey Challenge Slovenia
15.12 Miercurea-Ciuc Romania 2-3 Poland Euro Ice Hockey Challenge Romania
15.12 Miercurea-Ciuc (Romania) Ukraine 3-2 Hungary Euro Ice Hockey Challenge Romania
15.12 Moscow Russia 3-0 Finland Channel One Cup
15.12 Chomutov Czech Republic 1-2 Sweden Channel One Cup
14.12 Ljubljana Slovenia 1-2 Switzerland
After overtime
Friendly
14.12 Duisburg Germany 4-1 Russia 'B' Friendly
14.12 Miercurea-Ciuc (Romania) Poland 6-1 Hungary Euro Ice Hockey Challenge Romania
13.12 Essen Germany 4-3 Russia 'B'
After shootout
Friendly
13.11 Sanok (Poland) Netherlands 4-2 Romania Euro Ice Hockey Challenge Poland
13.11 Miskolc (Hungary) Italy 2-1 Japan
After shootout
Euro Ice Hockey Challenge Hungary
13.11 Miskolc Hungary 1-4 Austria Euro Ice Hockey Challenge Hungary
13.11 Munich (Germany) Slovakia 2-1 Switzerland Deutschland Cup
13.11 Munich Germany 3-1 USA Deutschland Cup
13.11 Helsinki (Finland) Russia 2-1 Czech Republic Karjala Tournament
13.11 Helsinki Finland 3-4 Sweden Karjala Tournament
12.11 Grenoble France 4-3 Norway
After overtime
Friendly
12.11 Munich (Germany) Switzerland 3-2 USA
After shootout
Deutschland Cup
12.11 Munich Germany 3-6 Slovakia Deutschland Cup
12.11 Sanok Poland 5-1 Netherlands Euro Ice Hockey Challenge Poland
12.11 Miskolc (Hungary) Japan 5-1 Austria Euro Ice Hockey Challenge Hungary
12.11 Miskolc Hungary 2-3 Italy
After overtime
Euro Ice Hockey Challenge Hungary
12.11 Gomel (Belarus) Russia 'B' 3-0 Slovenia Euro Ice Hockey Challenge Belarus
12.11 Gomel Belarus 2-8 Denmark Euro Ice Hockey Challenge Belarus
12.11 Helsinki (Finland) Russia 4-1 Sweden Karjala Tournament
12.11 Helsinki Finland 4-0 Czech Republic Karjala Tournament
11.11 Lyon France 1-2 Norway Friendly
11.11 Sanok Poland 9-0 Romania Euro Ice Hockey Challenge Poland
11.11 Miskolc (Hungary) Italy 3-2 Austria Euro Ice Hockey Challenge Hungary
11.11 Miskolc Hungary 3-5 Japan Euro Ice Hockey Challenge Hungary
11.11 Gomel (Belarus) Denmark 3-0 Slovenia Euro Ice Hockey Challenge Belarus
11.11 Gomel Belarus 1-4 Russia 'B' Euro Ice Hockey Challenge Belarus
11.11 Munich (Germany) Slovakia 2-0 USA Deutschland Cup
11.11 Munich Germany 4-2 Switzerland Deutschland Cup
10.11 Gomel (Belarus) Russia 'B' 5-0 Denmark Euro Ice Hockey Challenge Belarus
10.11 Gomel Belarus 0-6 Slovenia Euro Ice Hockey Challenge Belarus
10.11 Örnsköldsvik Sweden 2-5 Czech Republic Karjala Tournament
10.11 Helsinki Finland 1-2 Russia
After shootout
Karjala Tournament
31.08 Jastrzębie-Zdrój Poland 2-0 France Friendly
30.08 Oświęcim Poland 2-1 France Friendly
21.08 Dunedin New Zealand 1-4 Australia NZ Winter Games Final
20.08 Dunedin New Zealand 6-1 China NZ Winter Games Semi-Final
19.08 Dunedin New Zealand 2-8 Australia NZ Winter Games Group Stage
18.08 Dunedin (New Zealand) Australia 15-2 China NZ Winter Games Group Stage
17.08 Dunedin New Zealand 8-3 China NZ Winter Games Group Stage
03.08 Dunedin (New Zealand) USA 7-6 Canada Friendly
30.07 Christchurch (New Zealand) Canada 7-3 USA Friendly
23.07 Auckland (New Zealand) Canada 4-3 USA
After shootout
Friendly
15.05 Bratislava (Slovakia) Czech Republic 7-4 Russia World Championship Top Division - 3rd Place Match
15.05 Bratislava (Slovakia) Finland 6-1 Sweden World Championship Top Division - Final
13.05 Bratislava (Slovakia) Sweden 5-2 Czech Republic World Championship Top Division - Semi-Final
13.05 Bratislava (Slovakia) Finland 3-0 Russia World Championship Top Division - Semi-Final
12.05 Bratislava (Slovakia) Russia 2-1 Canada World Championship Top Division - Quarter-Final
12.05 Bratislava (Slovakia) Finland 4-1 Norway World Championship Top Division - Quarter-Final
11.05 Bratislava (Slovakia) Sweden 5-2 Germany World Championship Top Division - Quarter-Final
11.05 Bratislava (Slovakia) Czech Republic 4-0 USA World Championship Top Division - Quarter-Final
09.05 Košice (Slovakia) Switzerland 5-3 USA World Championship Top Division - Group F
09.05 Košice (Slovakia) Norway 5-2 France World Championship Top Division - Group F
09.05 Košice (Slovakia) Canada 3-2 Sweden World Championship Top Division - Group F
09.05 Bratislava Slovakia 4-1 Denmark World Championship Top Division - Group E
09.05 Bratislava (Slovakia) Finland 3-2 Russia
After shootout
World Championship Top Division - Group E
09.05 Bratislava (Slovakia) Czech Republic 5-2 Germany World Championship Top Division - Group E
08.05 Košice (Slovakia) Latvia 4-1 Austria World Championship Top Division - Relegation Group
08.05 Bratislava (Slovakia) Belarus 7-1 Slovenia World Championship Top Division - Relegation Group
08.05 Košice (Slovakia) Sweden 2-0 Switzerland World Championship Top Division - Group F
08.05 Bratislava (Slovakia) Czech Republic 3-2 Russia World Championship Top Division - Group E
07.05 Košice (Slovakia) Latvia 6-3 Belarus World Championship Top Division - Relegation Group
07.05 Bratislava (Slovakia) Austria 3-2 Slovenia World Championship Top Division - Relegation Group
07.05 Košice (Slovakia) USA 3-2 France World Championship Top Division - Group F
07.05 Košice (Slovakia) Canada 3-2 Norway World Championship Top Division - Group F
07.05 Bratislava Slovakia 1-2 Finland World Championship Top Division - Group E
07.05 Bratislava (Slovakia) Denmark 4-3 Germany
After shootout
World Championship Top Division - Group E
06.05 Košice (Slovakia) Sweden 4-0 France World Championship Top Division - Group F
06.05 Košice (Slovakia) Canada 4-3 USA
After shootout
World Championship Top Division - Group F
06.05 Bratislava Slovakia 2-3 Czech Republic World Championship Top Division - Group E
06.05 Bratislava (Slovakia) Finland 5-4 Germany
After shootout
World Championship Top Division - Group E
05.05 Bratislava (Slovakia) Slovenia 5-2 Latvia World Championship Top Division - Relegation Group
05.05 Košice (Slovakia) Belarus 7-2 Austria World Championship Top Division - Relegation Group
05.05 Košice (Slovakia) Norway 3-2 Switzerland World Championship Top Division - Group F
05.05 Bratislava (Slovakia) Russia 4-3 Denmark World Championship Top Division - Group E
04.05 Bratislava (Slovakia) Denmark 3-2 Latvia
After shootout
World Championship Top Division - Group D
04.05 Bratislava (Slovakia) Czech Republic 2-1 Finland World Championship Top Division - Group D
04.05 Košice (Slovakia) Sweden 6-2 USA World Championship Top Division - Group C
04.05 Košice (Slovakia) Norway 5-0 Austria World Championship Top Division - Group C
03.05 Košice (Slovakia) France 2-1 Belarus
After overtime
World Championship Top Division - Group B
03.05 Košice (Slovakia) Canada 4-3 Switzerland
After overtime
World Championship Top Division - Group B
03.05 Bratislava Slovakia 3-4 Russia World Championship Top Division - Group A
03.05 Bratislava (Slovakia) Germany 3-2 Slovenia
After shootout
World Championship Top Division - Group A
02.05 Bratislava (Slovakia) Finland 3-2 Latvia
After shootout
World Championship Top Division - Group D
02.05 Bratislava (Slovakia) Czech Republic 6-0 Denmark World Championship Top Division - Group D
02.05 Košice (Slovakia) USA 4-2 Norway World Championship Top Division - Group C
02.05 Košice (Slovakia) Sweden 3-0 Austria World Championship Top Division - Group C
01.05 Košice (Slovakia) Switzerland 4-1 Belarus World Championship Top Division - Group B
01.05 Košice (Slovakia) Canada 9-1 France World Championship Top Division - Group B
01.05 Bratislava Slovakia 3-4 Germany World Championship Top Division - Group A
01.05 Bratislava (Slovakia) Russia 6-4 Slovenia World Championship Top Division - Group A
30.04 Kuwait City (Kuwait) United Arab Emirates 6-3 Thailand Challenge Cup of Asia
30.04 Kuwait City (Kuwait) Macau 8-0 India Challenge Cup of Asia
30.04 Kuwait City Kuwait 1-6 Hong Kong Challenge Cup of Asia
30.04 Bratislava (Slovakia) Finland 5-1 Denmark World Championship Top Division - Group D
30.04 Bratislava (Slovakia) Czech Republic 4-2 Latvia World Championship Top Division - Group D
30.04 Košice (Slovakia) USA 5-1 Austria World Championship Top Division - Group C
30.04 Košice (Slovakia) Norway 5-4 Sweden
After shootout
World Championship Top Division - Group C
29.04 Kuwait City (Kuwait) United Arab Emirates 10-0 India Challenge Cup of Asia
29.04 Kuwait City Kuwait 3-6 Thailand Challenge Cup of Asia
29.04 Kuwait City (Kuwait) Hong Kong 13-0 Macau Challenge Cup of Asia
29.04 Košice (Slovakia) Switzerland 1-0 France
After overtime
World Championship Top Division - Group B
29.04 Košice (Slovakia) Canada 4-1 Belarus World Championship Top Division - Group B
29.04 Bratislava Slovakia 3-1 Slovenia World Championship Top Division - Group A
29.04 Bratislava (Slovakia) Germany 2-0 Russia World Championship Top Division - Group A
27.04 Prague Czech Republic 2-4 Canada Friendly
27.04 Innsbruck Austria 2-3 USA Friendly
27.04 Kuwait City (Kuwait) Thailand 8-3 Macau Challenge Cup of Asia
27.04 Kuwait City Kuwait 0-2 United Arab Emirates Challenge Cup of Asia
27.04 Kuwait City (Kuwait) Hong Kong 15-0 India Challenge Cup of Asia
26.04 Riga Latvia 5-3 Norway Friendly
26.04 Vojens Denmark 3-2 France Friendly
26.04 Kuwait City (Kuwait) United Arab Emirates 8-0 Macau Challenge Cup of Asia
26.04 Kuwait City Kuwait 39-2 India Challenge Cup of Asia
26.04 Kuwait City (Kuwait) Hong Kong 7-5 Thailand Challenge Cup of Asia
25.04 Riga Latvia 4-1 Norway Friendly
25.04 Cologne Germany 2-3 Belarus Friendly
25.04 Kuwait City (Kuwait) Thailand 29-0 India Challenge Cup of Asia
25.04 Kuwait City Kuwait 8-3 Macau Challenge Cup of Asia
25.04 Kuwait City (Kuwait) Hong Kong 5-4 United Arab Emirates Challenge Cup of Asia
24.04 Bratislava Slovakia 6-1 Belarus Friendly
24.04 Paris France 2-3 Canada Friendly
24.04 Brno (Czech Republic) Russia 4-2 Finland Czech Hockey Games
24.04 Brno Czech Republic 2-4 Sweden Czech Hockey Games
23.04 Langenthal Switzerland 3-0 Belarus Friendly
23.04 Brno (Czech Republic) Finland 2-0 Sweden Czech Hockey Games
23.04 Brno Czech Republic 6-3 Russia Czech Hockey Games
23.04 Kiev Ukraine 2-3 Kazakhstan
After overtime
World Championship Division I - Group B
23.04 Kiev (Ukraine) Great Britain 3-2 Poland World Championship Division I - Group B
23.04 Kiev (Ukraine) Lithuania 5-2 Estonia World Championship Division I - Group B
23.04 Budapest (Hungary) Spain 3-2 South Korea
After overtime
World Championship Division I - Group A
23.04 Budapest Hungary 3-4 Italy
After overtime
World Championship Division I - Group A
22.04 Budapest (Hungary) South Korea 6-3 Netherlands World Championship Division I - Group A
22.04 Budapest Hungary 13-1 Spain World Championship Division I - Group A
21.04 Bratislava Slovakia 4-3 Austria
After shootout
Friendly
21.04 Stockholm Sweden 2-4 Russia Czech Hockey Games
21.04 Brno Czech Republic 2-1 Finland Czech Hockey Games
21.04 Kiev Ukraine 5-2 Estonia World Championship Division I - Group B
21.04 Kiev (Ukraine) Kazakhstan 4-2 Poland World Championship Division I - Group B
21.04 Kiev (Ukraine) Great Britain 5-2 Lithuania World Championship Division I - Group B
20.04 Kiev Ukraine 4-1 Poland World Championship Division I - Group B
20.04 Kiev (Ukraine) Kazakhstan 7-0 Lithuania World Championship Division I - Group B
20.04 Kiev (Ukraine) Great Britain 7-0 Estonia World Championship Division I - Group B
20.04 Budapest (Hungary) Netherlands 8-2 Spain World Championship Division I - Group A
20.04 Budapest (Hungary) Italy 6-0 South Korea World Championship Division I - Group A
18.04 Kiev Ukraine 5-1 Lithuania World Championship Division I - Group B
18.04 Kiev (Ukraine) Poland 8-3 Estonia World Championship Division I - Group B
18.04 Kiev (Ukraine) Kazakhstan 2-1 Great Britain World Championship Division I - Group B
18.04 Budapest (Hungary) Italy 3-2 Netherlands World Championship Division I - Group A
18.04 Budapest Hungary 6-3 South Korea World Championship Division I - Group A
17.04 Saint Petersburg Russia 6-2 Norway Friendly
17.04 Cape Town South Africa 17-0 Greece World Championship Division III
17.04 Cape Town (South Africa) Israel 9-1 Turkey World Championship Division III
17.04 Kiev Ukraine 3-5 Great Britain World Championship Division I - Group B
17.04 Kiev (Ukraine) Poland 5-1 Lithuania World Championship Division I - Group B
17.04 Kiev (Ukraine) Kazakhstan 5-1 Estonia World Championship Division I - Group B
17.04 Budapest (Hungary) Italy 2-0 Spain World Championship Division I - Group A
17.04 Budapest Hungary 7-3 Netherlands World Championship Division I - Group A
16.04 Saint Petersburg Russia 4-3 Norway
After shootout
Friendly
16.04 Valence France 0-2 Slovenia Friendly
16.04 Litvínov Czech Republic 2-3 Switzerland Friendly
16.04 Soligorsk Belarus 7-1 Denmark Friendly
16.04 Zagreb (Croatia) Iceland 14-0 Ireland World Championship Division II - Group B
16.04 Zagreb Croatia 1-2 Romania World Championship Division II - Group B
16.04 Zagreb (Croatia) China 12-6 Bulgaria World Championship Division II - Group B
15.04 Košice Slovakia 5-1 Sweden Friendly
15.04 Lyon France 5-4 Slovenia
After overtime
Friendly
15.04 Nordhorn Germany 4-2 Finland Friendly
15.04 Litvínov Czech Republic 1-0 Switzerland Friendly
15.04 Minsk Belarus 3-4 Denmark
After shootout
Friendly
15.04 Cape Town (South Africa) Turkey 6-5 Luxembourg World Championship Division III
15.04 Cape Town (South Africa) Israel 26-2 Greece World Championship Division III
15.04 Zagreb (Croatia) Romania 10-1 Bulgaria World Championship Division II - Group B
15.04 Zagreb (Croatia) Iceland 5-3 China World Championship Division II - Group B
15.04 Zagreb Croatia 21-4 Ireland World Championship Division II - Group B
14.04 Bremerhaven Germany 2-4 Finland Friendly
14.04 Innsbruck Austria 2-3 Latvia
After shootout
Friendly
14.04 Cape Town (South Africa) Turkey 16-0 Greece World Championship Division III
14.04 Cape Town South Africa 5-2 Luxembourg World Championship Division III
13.04 Košice Slovakia 2-5 Sweden Friendly
13.04 Dunaújváros Hungary 2-3 Ukraine
After shootout
Friendly
13.04 Innsbruck Austria 5-4 Latvia
After shootout
Friendly
13.04 Zagreb (Croatia) Romania 22-0 Ireland World Championship Division II - Group B
13.04 Zagreb (Croatia) Iceland 3-2 Bulgaria World Championship Division II - Group B
13.04 Zagreb Croatia 5-2 China World Championship Division II - Group B
12.04 Budapest Hungary 2-3 Ukraine
After overtime
Friendly
12.04 Tallinn Estonia 3-6 Finland U-20 Friendly
12.04 Cape Town South Africa 11-1 Turkey World Championship Division III
12.04 Cape Town (South Africa) Israel 11-1 Luxembourg World Championship Division III
11.04 Cape Town South Africa 5-6 Israel
After overtime
World Championship Division III
11.04 Cape Town (South Africa) Luxembourg 20-0 Greece World Championship Division III
11.04 Zagreb (Croatia) Romania 4-2 Iceland World Championship Division II - Group B
11.04 Zagreb Croatia 17-2 Bulgaria World Championship Division II - Group B
11.04 Zagreb (Croatia) China 5-0 Ireland World Championship Division II - Group B
10.04 Rapperswil Switzerland 5-4 Russia
After overtime
Friendly
10.04 Pergine Valsugana Italy 4-1 France Friendly
10.04 Hull Great Britain 7-2 Netherlands Friendly
10.04 Zagreb (Croatia) Romania 9-4 China World Championship Division II - Group B
10.04 Zagreb Croatia 9-0 Iceland World Championship Division II - Group B
10.04 Zagreb (Croatia) Bulgaria 6-0 Ireland World Championship Division II - Group B
10.04 Melbourne (Australia) New Zealand 5-0 Mexico World Championship Division II - Group A
10.04 Melbourne Australia 4-2 Serbia World Championship Division II - Group A
09.04 Trenčín Slovakia 5-3 Austria Friendly
09.04 Asiago Italy 1-2 France
After shootout
Friendly
09.04 Székesfehérvár Hungary 5-1 Slovenia Friendly
09.04 Nottingham Great Britain 5-2 Netherlands Friendly
09.04 Søborg Denmark 4-2 Norway Friendly
09.04 Bobruisk Belarus 2-3 Czech Republic Friendly
09.04 Melbourne (Australia) Belgium 8-2 Mexico World Championship Division II - Group A
09.04 Melbourne Australia 2-0 New Zealand World Championship Division II - Group A
08.04 Fribourg Switzerland 4-2 Russia Friendly
08.04 Gothenburg Sweden 2-0 Germany Friendly
08.04 Trenčín Slovakia 4-0 Austria Friendly
08.04 Riga Latvia 3-5 Finland Friendly
08.04 Budapest Hungary 4-5 Slovenia Friendly
08.04 Minsk Belarus 3-2 Czech Republic
After overtime
Friendly
07.04 Riga Latvia 0-5 Finland Friendly
07.04 Frederikshavn Denmark 1-4 Norway Friendly
07.04 Melbourne (Australia) Serbia 7-0 Mexico World Championship Division II - Group A
07.04 Melbourne (Australia) New Zealand 5-0 Belgium World Championship Division II - Group A
06.04 Halmstad Sweden 2-1 Germany Friendly
06.04 Melbourne Australia 5-3 Belgium World Championship Division II - Group A
05.04 Melbourne (Australia) Serbia 6-4 New Zealand World Championship Division II - Group A
04.04 Pergine Valsugana Italy 0-2 Poland Friendly
04.04 Zalaegerszeg Hungary 7-1 Croatia Friendly
04.04 Melbourne (Australia) Belgium 3-2 Serbia World Championship Division II - Group A
04.04 Melbourne Australia 11-1 Mexico World Championship Division II - Group A
03.04 Ambrì Switzerland 2-3 Denmark
After shootout
Friendly
03.04 Asiago Italy 4-2 Poland Friendly
02.04 Smolensk Russia 4-6 Belarus Friendly
02.04 Gjøvik Norway 1-2 Czech Republic Friendly
02.04 Kouvola Finland 3-2 Slovakia Friendly
01.04 Bellinzona Switzerland 4-1 Denmark Friendly
01.04 Skellefteå Sweden 7-4 Latvia Friendly
01.04 Smolensk Russia 3-2 Belarus
After shootout
Friendly
01.04 Gjøvik Norway 1-2 Czech Republic Friendly
01.04 Landshut Germany 4-2 Austria Friendly
01.04 Lahti Finland 3-1 Slovakia Friendly
01.04 Melbourne Australia 2-0 Belgium Friendly
31.03 Rosenheim Germany 7-0 Austria Friendly
30.03 Umeå Sweden 4-1 Latvia Friendly
26.03 Belgrade Serbia 2-4 Croatia Friendly
13.02 Stockholm Sweden 3-2 Finland
After shootout
LG Hockey Games
13.02 Stockholm (Sweden) Russia 4-2 Czech Republic LG Hockey Games
12.02 Puigcerdà Spain 2-7 Romania Euro Ice Hockey Challenge Spain
12.02 Lørenskog Norway 4-5 Latvia Euro Ice Hockey Challenge Norway
12.02 Lørenskog (Norway) Italy 3-1 Ukraine Euro Ice Hockey Challenge Norway
12.02 Odense Denmark 4-3 France
After shootout
Euro Ice Hockey Challenge Denmark
12.02 Bratislava (Slovakia) Belarus 4-2 Germany Slovakia Cup 3rd Place Match
12.02 Bratislava Slovakia 2-0 Switzerland Slovakia Cup Final
12.02 Stockholm Sweden 6-2 Russia LG Hockey Games
12.02 Stockholm (Sweden) Finland 3-2 Czech Republic
After overtime
LG Hockey Games
11.02 Puigcerdà Spain 2-7 Romania Euro Ice Hockey Challenge Spain
11.02 Lørenskog Norway 0-1 Ukraine
After shootout
Euro Ice Hockey Challenge Norway
11.02 Lørenskog (Norway) Latvia 7-1 Italy Euro Ice Hockey Challenge Norway
11.02 Vojens Denmark 3-2 Russia 'B' Euro Ice Hockey Challenge Denmark
11.02 Bratislava (Slovakia) Switzerland 3-1 Belarus Slovakia Cup Semi-Final
11.02 Bratislava Slovakia 4-1 Germany Slovakia Cup Semi-Final
10.02 Odense Denmark 4-3 France
After shootout
Friendly
10.02 Lørenskog (Norway) Ukraine 2-1 Latvia Euro Ice Hockey Challenge Norway
10.02 Lørenskog Norway 3-4 Italy Euro Ice Hockey Challenge Norway
10.02 Stockholm Sweden 6-1 Czech Republic LG Hockey Games
10.02 Moscow Russia 5-3 Finland LG Hockey Games
09.02 Frankfurt am Main Germany 3-1 Belarus Friendly
09.02 Odense (Denmark) Russia 'B' 5-0 France Euro Ice Hockey Challenge Denmark
06.02 Astana (Kazakhstan) South Korea 11-1 China Asian Winter Games Top Division
06.02 Astana Kazakhstan 4-1 Japan Asian Winter Games Top Division
05.02 Astana (Kazakhstan) Thailand 9-2 United Arab Emirates Asian Winter Games Premier Division
05.02 Astana (Kazakhstan) Mongolia 6-5 Malaysia Asian Winter Games Premier Division
05.02 Astana (Kazakhstan) Kuwait 23-0 Bahrain Asian Winter Games Premier Division
04.02 Astana (Kazakhstan) United Arab Emirates 7-1 Malaysia Asian Winter Games Premier Division
04.02 Astana (Kazakhstan) Thailand 7-1 Mongolia Asian Winter Games Premier Division
04.02 Astana (Kazakhstan) Kyrgyzstan 15-4 Kuwait Asian Winter Games Premier Division
04.02 Astana Kazakhstan 9-1 South Korea Asian Winter Games Top Division
04.02 Astana (Kazakhstan) China 10-1 Taiwan Asian Winter Games Top Division
03.02 Astana Kazakhstan 35-0 Taiwan Asian Winter Games Top Division
03.02 Astana (Kazakhstan) Japan 6-1 South Korea Asian Winter Games Top Division
02.02 Astana (Kazakhstan) United Arab Emirates 9-1 Mongolia Asian Winter Games Premier Division
02.02 Astana (Kazakhstan) Thailand 16-1 Malaysia Asian Winter Games Premier Division
02.02 Astana (Kazakhstan) Kyrgyzstan 15-10 Bahrain Asian Winter Games Premier Division
01.02 Astana (Kazakhstan) United Arab Emirates 5-2 Kuwait Asian Winter Games Premier Division
01.02 Astana (Kazakhstan) Mongolia 21-1 Bahrain Asian Winter Games Premier Division
01.02 Astana (Kazakhstan) Kyrgyzstan 23-2 Malaysia Asian Winter Games Premier Division
01.02 Astana Kazakhstan 14-1 China Asian Winter Games Top Division
01.02 Astana (Kazakhstan) Japan 18-0 Taiwan Asian Winter Games Top Division
31.01 Astana (Kazakhstan) United Arab Emirates 25-0 Bahrain Asian Winter Games Premier Division
31.01 Astana (Kazakhstan) Thailand 5-3 Kuwait Asian Winter Games Premier Division
31.01 Astana (Kazakhstan) Kyrgyzstan 13-3 Mongolia Asian Winter Games Premier Division
31.01 Astana (Kazakhstan) South Korea 22-0 Taiwan Asian Winter Games Top Division
31.01 Astana (Kazakhstan) Japan 7-1 China Asian Winter Games Top Division
29.01 Astana (Kazakhstan) Thailand 29-0 Bahrain Asian Winter Games Premier Division
29.01 Astana (Kazakhstan) Malaysia 12-7 Kuwait Asian Winter Games Premier Division
29.01 Astana (Kazakhstan) Kyrgyzstan 14-0 United Arab Emirates Asian Winter Games Premier Division
28.01 Astana (Kazakhstan) Mongolia 3-2 Kuwait Asian Winter Games Premier Division
28.01 Astana (Kazakhstan) Malaysia 25-0 Bahrain Asian Winter Games Premier Division
28.01 Astana (Kazakhstan) Kyrgyzstan 15-4 Thailand Asian Winter Games Premier Division