FootballFutsal (FIFA)Futsal (AMF)Beach SoccerAustralian FootballAmerican FootballFlag FootballBeach Flag Football
Rugby UnionRugby SevensRugby LeagueTouchIce HockeyBandyField HockeyIndoor Hockey
Floorball
Roller HockeyInline Hockey (FIRS)Inline Hockey (IIHF)Skater HockeyBall HockeyLacrosseBox Lacrosse
Intercrosse
RingetteShintyWater PoloBeach Water PoloCanoe PoloCycleballRoller Derby
CricketIndoor Cricket
BaseballSoftballPesäpalloUltimateBeach UltimateGuts
VolleyballFistballBasketball3x3 BasketballNetballKorfballHandballBeach Handball
TchoukballBeach TchoukballQuidditchUnderwater HockeyUnderwater RugbyCurlingSepak TakrawBeach Sepak Takraw
RollballKabaddiIndoor KabaddiBeach KabaddiPoloPolocrosseHorseballSnow Polo
WOMEN'S HANDBALL - 2013 RESULTS

Latest Women's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Women's Fixtures

Women's Ranking

Latest Men's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Men's Fixtures

Men's Ranking

DATE VENUE MATCH COMPETITION STAGE
22.12 Belgrade (Serbia) Denmark 30-26 Poland World Championship 3rd Place Match
22.12 Belgrade Serbia 20-22 Brazil World Championship Final
20.12 Belgrade (Serbia) Brazil 27-21 Denmark World Championship Semi-Final
20.12 Belgrade Serbia 24-18 Poland World Championship Semi-Final
18.12 Novi Sad (Serbia) Brazil 33-31 Hungary
After extra time
World Championship Quarter-Final
18.12 Novi Sad (Serbia) Denmark 31-28 Germany World Championship Quarter-Final
18.12 Belgrade (Serbia) Poland 22-21 France World Championship Quarter-Final
18.12 Belgrade Serbia 28-25 Norway World Championship Quarter-Final
16.12 Belgrade (Serbia) Brazil 29-23 Netherlands World Championship 2nd Round
16.12 Novi Sad (Serbia) Hungary 28-21 Spain World Championship 2nd Round
16.12 Novi Sad (Serbia) Norway 31-21 Czech Republic World Championship 2nd Round
16.12 Belgrade Serbia 28-27 South Korea World Championship 2nd Round
16.12 Niš (Serbia) Dominican Republic 27-26 Australia World Championship 23rd Place Match
16.12 Niš (Serbia) Paraguay 29-19 Algeria World Championship 21st Place Match
16.12 Niš (Serbia) Argentina 31-19 DR Congo World Championship 19th Place Match
16.12 Niš (Serbia) Tunisia 28-23 China World Championship 17th Place Match
15.12 Niš (Serbia) Algeria 29-24 Dominican Republic World Championship 21st-24th Place Semi-Final
15.12 Niš (Serbia) Paraguay 18-18 Australia
5-3 pens
World Championship 21st-24th Place Semi-Final
15.12 Niš (Serbia) China 23-22 DR Congo World Championship 17th-20th Place Semi-Final
15.12 Niš (Serbia) Tunisia 27-21 Argentina World Championship 17th-20th Place Semi-Final
15.12 Belgrade (Serbia) Denmark 22-21 Montenegro World Championship 2nd Round
15.12 Belgrade (Serbia) France 27-19 Japan World Championship 2nd Round
15.12 Novi Sad (Serbia) Germany 29-21 Angola World Championship 2nd Round
15.12 Novi Sad (Serbia) Poland 31-29 Romania World Championship 2nd Round
13.12 Belgrade (Serbia) DR Congo 23-22 Dominican Republic World Championship Group A
13.12 Belgrade (Serbia) France 27-22 South Korea World Championship Group A
13.12 Belgrade (Serbia) Montenegro 27-25 Netherlands World Championship Group A
13.12 Niš (Serbia) Brazil 23-18 Denmark World Championship Group B
13.12 Niš (Serbia) Japan 32-23 Algeria World Championship Group B
13.12 Niš Serbia 32-18 China World Championship Group B
13.12 Zrenjanin (Serbia) Argentina 25-15 Paraguay World Championship Group C
13.12 Zrenjanin (Serbia) Norway 23-18 Poland World Championship Group C
13.12 Zrenjanin (Serbia) Spain 30-21 Angola World Championship Group C
13.12 Novi Sad (Serbia) Germany 27-26 Hungary World Championship Group D
13.12 Novi Sad (Serbia) Romania 29-23 Czech Republic World Championship Group D
13.12 Novi Sad (Serbia) Tunisia 24-15 Australia World Championship Group D
12.12 Zrenjanin (Serbia) Norway 26-21 Angola World Championship Group C
12.12 Zrenjanin (Serbia) Poland 31-17 Argentina World Championship Group C
12.12 Zrenjanin (Serbia) Spain 29-9 Paraguay World Championship Group C
12.12 Novi Sad (Serbia) Czech Republic 34-10 Australia World Championship Group D
12.12 Novi Sad (Serbia) Germany 26-20 Tunisia World Championship Group D
12.12 Novi Sad (Serbia) Romania 21-17 Hungary World Championship Group D
11.12 Belgrade (Serbia) France 17-16 Montenegro World Championship Group A
11.12 Belgrade (Serbia) Netherlands 33-21 DR Congo World Championship Group A
11.12 Belgrade (Serbia) South Korea 51-20 Dominican Republic World Championship Group A
11.12 Niš (Serbia) Brazil 24-20 Japan World Championship Group B
11.12 Niš (Serbia) China 27-25 Algeria World Championship Group B
11.12 Niš Serbia 23-22 Denmark World Championship Group B
10.12 Belgrade (Serbia) France 23-19 Netherlands World Championship Group A
10.12 Belgrade (Serbia) Montenegro 33-19 Dominican Republic World Championship Group A
10.12 Belgrade (Serbia) South Korea 34-20 DR Congo World Championship Group A
10.12 Niš (Serbia) Denmark 38-20 Algeria World Championship Group B
10.12 Niš (Serbia) Japan 33-27 China World Championship Group B
10.12 Niš Serbia 23-25 Brazil World Championship Group B
10.12 Zrenjanin (Serbia) Norway 34-13 Paraguay World Championship Group C
10.12 Zrenjanin (Serbia) Poland 32-23 Angola World Championship Group C
10.12 Zrenjanin (Serbia) Spain 25-19 Argentina World Championship Group C
10.12 Novi Sad (Serbia) Czech Republic 28-24 Tunisia World Championship Group D
10.12 Novi Sad (Serbia) Germany 26-23 Romania World Championship Group D
10.12 Novi Sad (Serbia) Hungary 39-15 Australia World Championship Group D
09.12 Zrenjanin (Serbia) Angola 37-12 Paraguay World Championship Group C
09.12 Zrenjanin (Serbia) Norway 37-18 Argentina World Championship Group C
09.12 Zrenjanin (Serbia) Spain 26-20 Poland World Championship Group C
09.12 Novi Sad (Serbia) Germany 37-32 Czech Republic World Championship Group D
09.12 Novi Sad (Serbia) Hungary 26-24 Tunisia World Championship Group D
09.12 Novi Sad (Serbia) Romania 32-13 Australia World Championship Group D
08.12 Belgrade (Serbia) France 27-10 Dominican Republic World Championship Group A
08.12 Belgrade (Serbia) Montenegro 35-9 DR Congo World Championship Group A
08.12 Belgrade (Serbia) South Korea 29-26 Netherlands World Championship Group A
08.12 Niš (Serbia) Brazil 34-21 China World Championship Group B
08.12 Niš (Serbia) Denmark 29-25 Japan World Championship Group B
08.12 Niš Serbia 34-14 Algeria World Championship Group B
08.12 Ubon Ratchathani (Thailand) Vietnam 56-17 Philippines Southeast Asian Championship ASEAN League
08.12 Ubon Ratchathani Thailand 30-20 Hong Kong Southeast Asian Championship Premier League
07.12 Belgrade (Serbia) France 31-13 DR Congo World Championship Group A
07.12 Belgrade (Serbia) Montenegro 24-22 South Korea World Championship Group A
07.12 Belgrade (Serbia) Netherlands 44-21 Dominican Republic World Championship Group A
07.12 Niš (Serbia) Brazil 36-20 Algeria World Championship Group B
07.12 Niš (Serbia) Denmark 44-21 China World Championship Group B
07.12 Zrenjanin (Serbia) Angola 33-23 Argentina World Championship Group C
07.12 Zrenjanin (Serbia) Norway 22-20 Spain World Championship Group C
07.12 Zrenjanin (Serbia) Poland 40-6 Paraguay World Championship Group C
07.12 Novi Sad (Serbia) Germany 36-15 Australia World Championship Group D
07.12 Novi Sad (Serbia) Hungary 35-27 Czech Republic World Championship Group D
07.12 Novi Sad (Serbia) Romania 27-17 Tunisia World Championship Group D
07.12 Ubon Ratchathani Thailand 45-18 Philippines Southeast Asian Championship ASEAN League
07.12 Ubon Ratchathani Thailand 28-33 Uzbekistan Southeast Asian Championship Premier League
06.12 Niš Serbia 28-26 Japan World Championship Group B
06.12 Ubon Ratchathani Thailand 27-35 Vietnam Southeast Asian Championship ASEAN League
06.12 Ubon Ratchathani (Thailand) Uzbekistan 36-12 Hong Kong Southeast Asian Championship Premier League
05.12 Ubon Ratchathani (Thailand) Vietnam 33-10 Philippines Southeast Asian Championship ASEAN League
05.12 Ubon Ratchathani Thailand 30-37 Uzbekistan Southeast Asian Championship Premier League
04.12 Ubon Ratchathani Thailand 34-19 Philippines Southeast Asian Championship ASEAN League
04.12 Ubon Ratchathani Thailand 26-17 Hong Kong Southeast Asian Championship Premier League
03.12 Ubon Ratchathani Thailand 29-27 Vietnam Southeast Asian Championship ASEAN League
03.12 Ubon Ratchathani (Thailand) Uzbekistan 23-14 Hong Kong Southeast Asian Championship Premier League
27.11 Chiclayo (Peru) Guatemala 28-19 Ecuador Bolivarian Games  
27.11 Chiclayo (Peru) Paraguay 20-18 Chile Bolivarian Games  
27.11 Chiclayo Peru 10-59 Venezuela Bolivarian Games  
26.11 Chiclayo (Peru) Chile 52-8 Ecuador Bolivarian Games  
26.11 Chiclayo Peru 4-51 Paraguay Bolivarian Games  
26.11 Chiclayo (Peru) Venezuela 35-18 Guatemala Bolivarian Games  
25.11 Chiclayo (Peru) Paraguay 37-14 Guatemala Bolivarian Games  
25.11 Chiclayo Peru 14-60 Chile Bolivarian Games  
25.11 Chiclayo (Peru) Venezuela 55-8 Ecuador Bolivarian Games  
24.11 Chiclayo (Peru) Chile 33-28 Venezuela Bolivarian Games  
24.11 Chiclayo (Peru) Paraguay 54-12 Ecuador Bolivarian Games  
24.11 Chiclayo Peru 9-32 Guatemala Bolivarian Games  
23.11 Chiclayo (Peru) Chile 31-18 Guatemala Bolivarian Games  
23.11 Chiclayo (Peru) Paraguay 33-24 Venezuela Bolivarian Games  
23.11 Chiclayo Peru 18-31 Ecuador Bolivarian Games  
09.11 Santo Domingo (Dominican Republic) Puerto Rico 35-21 Colombia Copa Caribe 3rd Place Match
09.11 Santo Domingo Dominican Republic 28-32 Cuba Copa Caribe Final
08.11 Santo Domingo (Dominican Republic) Cuba 46-17 Colombia Copa Caribe Group Stage
07.11 Santo Domingo Dominican Republic 21-27 Cuba Copa Caribe Group Stage
07.11 Santo Domingo (Dominican Republic) Puerto Rico 36-26 Colombia Copa Caribe Group Stage
06.11 Santo Domingo (Dominican Republic) Cuba 33-21 Puerto Rico Copa Caribe Group Stage
06.11 Santo Domingo Dominican Republic 35-13 Colombia Copa Caribe Group Stage
05.11 Santo Domingo Dominican Republic 30-17 Puerto Rico Copa Caribe Group Stage
03.11 Hong Kong Hong Kong 32-4 Macau Interport  
27.10 Krems an der Donau Austria 34-28 Ukraine European Championship Qualifier Group 1
27.10 Panevėžys Lithuania 31-38 Denmark European Championship Qualifier Group 1
27.10 Vantaa Finland 13-27 France European Championship Qualifier Group 2
27.10 Šaľa Slovakia 19-18 Iceland European Championship Qualifier Group 2
27.10 Lublin Poland 19-22 Czech Republic European Championship Qualifier Group 3
27.10 Coimbra Portugal 24-29 Montenegro European Championship Qualifier Group 3
27.10 Ankara Turkey 17-32 Netherlands European Championship Qualifier Group 4
27.10 Ljubljana Slovenia 31-26 Serbia European Championship Qualifier Group 5
27.10 Zürich Switzerland 22-30 Sweden European Championship Qualifier Group 5
27.10 Bergen Norway 30-18 Romania European Championship Qualifier Group 6
27.10 Astrakhan Russia 29-28 Germany European Championship Qualifier Group 7
26.10 Pescara Italy 11-27 Spain European Championship Qualifier Group 4
24.10 Roskilde Denmark 42-27 Austria European Championship Qualifier Group 1
24.10 Kiev Ukraine 30-27 Lithuania European Championship Qualifier Group 1
24.10 Rouen France 25-18 Slovakia European Championship Qualifier Group 2
24.10 León Spain 28-11 Turkey European Championship Qualifier Group 4
23.10 Reykjavík Iceland 34-18 Finland European Championship Qualifier Group 2
23.10 Most Czech Republic 35-20 Portugal European Championship Qualifier Group 3
23.10 Podgorica Montenegro 25-21 Poland European Championship Qualifier Group 3
23.10 Rotterdam Netherlands 28-13 Italy European Championship Qualifier Group 4
23.10 Vrnjačka Banja Serbia 32-21 Switzerland European Championship Qualifier Group 5
23.10 Helsingborg Sweden 30-25 Slovenia European Championship Qualifier Group 5
23.10 Oradea Romania 23-25 Norway European Championship Qualifier Group 6
23.10 Trier Germany 32-27 Russia European Championship Qualifier Group 7
08.10 Al-Qurain (Kuwait) Qatar 31-12 Bahrain Gulf Championship  
08.10 Al-Qurain (Kuwait) Oman 19-11 United Arab Emirates Gulf Championship  
07.10 Al-Qurain (Kuwait) Bahrain 15-13 United Arab Emirates Gulf Championship  
07.10 Al-Qurain Kuwait 10-28 Qatar Gulf Championship  
05.10 Al-Qurain Kuwait 13-25 Oman Gulf Championship  
05.10 Al-Qurain (Kuwait) Qatar 29-9 United Arab Emirates Gulf Championship  
04.10 Al-Qurain Kuwait 19-19 Bahrain Gulf Championship  
04.10 Al-Qurain (Kuwait) Qatar 31-15 Oman Gulf Championship  
03.10 Al-Qurain Kuwait 16-18 United Arab Emirates Gulf Championship  
03.10 Al-Qurain (Kuwait) Oman 22-18 Bahrain Gulf Championship  
29.06 Adana (Turkey) Croatia 25-24 Montenegro Mediterranean Games 3rd Place Match
29.06 Adana (Turkey) Serbia 25-19 Slovenia Mediterranean Games Final
28.06 Adana (Turkey) Macedonia 27-24 Algeria Mediterranean Games 9th Place Match
28.06 Adana (Turkey) Tunisia 26-24 Italy Mediterranean Games 7th Place Match
28.06 Adana Turkey 23-29 Spain Mediterranean Games 5th Place Match
28.06 Adana (Turkey) Serbia 25-16 Croatia Mediterranean Games Semi-Final
28.06 Adana (Turkey) Slovenia 24-22 Montenegro Mediterranean Games Semi-Final
26.06 Adana (Turkey) Algeria 27-19 Montenegro Mediterranean Games Group A
26.06 Adana Turkey 28-26 Italy Mediterranean Games Group A
26.06 Adana (Turkey) Spain 24-13 Macedonia Mediterranean Games Group B
26.06 Adana (Turkey) Tunisia 35-23 Croatia Mediterranean Games Group B
25.06 Adana (Turkey) Montenegro 19-18 Italy Mediterranean Games Group A
25.06 Adana Turkey 21-24 Serbia Mediterranean Games Group A
25.06 Adana (Turkey) Croatia 31-31 Slovenia Mediterranean Games Group B
25.06 Adana (Turkey) Spain 28-22 Tunisia Mediterranean Games Group B
24.06 Adana (Turkey) Italy 23-19 Algeria Mediterranean Games Group A
24.06 Adana (Turkey) Serbia 21-18 Montenegro Mediterranean Games Group A
24.06 Adana (Turkey) Tunisia 31-22 Macedonia Mediterranean Games Group B
24.06 Adana (Turkey) Slovenia 20-17 Spain Mediterranean Games Group B
23.06 Adana (Turkey) Serbia 28-20 Algeria Mediterranean Games Group A
23.06 Adana Turkey 22-25 Montenegro Mediterranean Games Group A
23.06 Adana (Turkey) Croatia 25-24 Spain Mediterranean Games Group B
23.06 Adana (Turkey) Slovenia 32-21 Macedonia Mediterranean Games Group B
22.06 Adana (Turkey) Serbia 38-27 Italy Mediterranean Games Group A
22.06 Adana Turkey 25-23 Algeria Mediterranean Games Group A
22.06 Adana (Turkey) Croatia 29-26 Macedonia Mediterranean Games Group B
22.06 Adana (Turkey) Slovenia 35-29 Tunisia Mediterranean Games Group B
09.06 Umag Croatia 26-30 France World Championship Qualifier Europe, Play-Off, 2nd Leg
09.06 Rostov-on-Don Russia 21-33 Netherlands World Championship Qualifier Europe, Play-Off, 2nd Leg
09.06 Kiev Ukraine 22-25 Germany World Championship Qualifier Europe, Play-Off, 2nd Leg
08.06 Most Czech Republic 26-21 Iceland World Championship Qualifier Europe, Play-Off, 2nd Leg
08.06 Århus Denmark 31-26 Turkey World Championship Qualifier Europe, Play-Off, 2nd Leg
08.06 Elbląg Poland 32-31 Sweden World Championship Qualifier Europe, Play-Off, 2nd Leg
08.06 Oradea Romania 30-22 Slovakia World Championship Qualifier Europe, Play-Off, 2nd Leg
08.06 Santo Domingo (Dominican Republic) Venezuela 36-29 USA Americas Championship 7th Place Match
08.06 Santo Domingo (Dominican Republic) Uruguay 27-24 Mexico Americas Championship 5th Place Match
08.06 Santo Domingo Dominican Republic 28-19 Paraguay Americas Championship 3rd Place Match
08.06 Santo Domingo (Dominican Republic) Brazil 38-15 Argentina Americas Championship Final
07.06 Soria Spain 27-16 Macedonia World Championship Qualifier Europe, Play-Off, 2nd Leg
07.06 Santo Domingo (Dominican Republic) Canada 34-13 Costa Rica Americas Championship 9th Place Match
07.06 Santo Domingo (Dominican Republic) Mexico 32-25 Venezuela Americas Championship 5th-8th Place Semi-Final
07.06 Santo Domingo (Dominican Republic) Uruguay 30-17 USA Americas Championship 5th-8th Place Semi-Final
07.06 Santo Domingo (Dominican Republic) Brazil 43-17 Paraguay Americas Championship Semi-Final
07.06 Santo Domingo Dominican Republic 17-27 Argentina Americas Championship Semi-Final
05.06 Santo Domingo Dominican Republic 22-37 Brazil Americas Championship Group A
05.06 Santo Domingo (Dominican Republic) Mexico 30-23 USA Americas Championship Group A
05.06 Santo Domingo (Dominican Republic) Argentina 29-19 Uruguay Americas Championship Group B
05.06 Santo Domingo (Dominican Republic) Venezuela 31-27 Canada Americas Championship Group B
04.06 Santo Domingo (Dominican Republic) Brazil 48-18 Mexico Americas Championship Group A
04.06 Santo Domingo Dominican Republic 39-15 Costa Rica Americas Championship Group A
04.06 Santo Domingo (Dominican Republic) Argentina 38-20 Venezuela Americas Championship Group B
04.06 Santo Domingo (Dominican Republic) Paraguay 24-23 Uruguay Americas Championship Group B
03.06 Santo Domingo Dominican Republic 27-26 Mexico Americas Championship Group A
03.06 Santo Domingo (Dominican Republic) USA 30-13 Costa Rica Americas Championship Group A
03.06 Santo Domingo (Dominican Republic) Paraguay 28-23 Canada Americas Championship Group B
03.06 Santo Domingo (Dominican Republic) Uruguay 36-34 Venezuela Americas Championship Group B
02.06 Oldenburg Germany 24-16 Ukraine World Championship Qualifier Europe, Play-Off, 1st Leg
02.06 Reykjavík Iceland 17-29 Czech Republic World Championship Qualifier Europe, Play-Off, 1st Leg
02.06 Rotterdam Netherlands 26-27 Russia World Championship Qualifier Europe, Play-Off, 1st Leg
02.06 Örebro Sweden 23-26 Poland World Championship Qualifier Europe, Play-Off, 1st Leg
02.06 Ankara Turkey 24-42 Denmark World Championship Qualifier Europe, Play-Off, 1st Leg
02.06 Santo Domingo (Dominican Republic) Brazil 59-7 Costa Rica Americas Championship Group A
02.06 Santo Domingo Dominican Republic 27-11 USA Americas Championship Group A
02.06 Santo Domingo (Dominican Republic) Argentina 32-10 Paraguay Americas Championship Group B
02.06 Santo Domingo (Dominican Republic) Uruguay 31-25 Canada Americas Championship Group B
01.06 Montbéliard France 18-18 Croatia World Championship Qualifier Europe, Play-Off, 1st Leg
01.06 Skopje Macedonia 21-27 Spain World Championship Qualifier Europe, Play-Off, 1st Leg
01.06 Partizánske Slovakia 21-23 Romania World Championship Qualifier Europe, Play-Off, 1st Leg
01.06 Santo Domingo (Dominican Republic) Brazil 44-10 USA Americas Championship Group A
01.06 Santo Domingo (Dominican Republic) Mexico 35-16 Costa Rica Americas Championship Group A
01.06 Santo Domingo (Dominican Republic) Argentina 37-14 Canada Americas Championship Group B
01.06 Santo Domingo (Dominican Republic) Paraguay 35-30 Venezuela Americas Championship Group B
27.04 Wellington New Zealand 16-26 Australia Oceania Championship
26.04 Wellington New Zealand 19-24 Australia Oceania Championship
06.04 Rivière-Salée (Martinique) Guadeloupe 30-17 French Guiana Tournoi Antilles-Guyane  
05.04 Rivière-Salée Martinique 29-20 French Guiana Tournoi Antilles-Guyane  
04.04 Rivière-Salée Martinique 22-25 Guadeloupe Tournoi Antilles-Guyane  
23.03 Mar del Plata Argentina 23-37 Brazil Americas Championship Qualifier South America
23.03 Mar del Plata (Argentina) Uruguay 24-22 Chile Americas Championship Qualifier South America
23.03 Mar del Plata (Argentina) Paraguay 32-19 Venezuela Americas Championship Qualifier South America
22.03 Mar del Plata Argentina 24-14 Paraguay Americas Championship Qualifier South America
22.03 Mar del Plata (Argentina) Brazil 46-13 Uruguay Americas Championship Qualifier South America
22.03 Mar del Plata (Argentina) Chile 33-24 Venezuela Americas Championship Qualifier South America
21.03 Mar del Plata Argentina 29-18 Uruguay Americas Championship Qualifier South America
21.03 Mar del Plata (Argentina) Brazil 55-14 Venezuela Americas Championship Qualifier South America
21.03 Mar del Plata (Argentina) Chile 21-21 Paraguay Americas Championship Qualifier South America
20.03 Mar del Plata Argentina 27-11 Chile Americas Championship Qualifier South America
20.03 Mar del Plata (Argentina) Brazil 41-9 Paraguay Americas Championship Qualifier South America
20.03 Mar del Plata (Argentina) Uruguay 41-22 Venezuela Americas Championship Qualifier South America
19.03 Mar del Plata Argentina 34-17 Venezuela Americas Championship Qualifier South America
19.03 Mar del Plata (Argentina) Brazil 41-17 Chile Americas Championship Qualifier South America
19.03 Mar del Plata (Argentina) Paraguay 26-25 Uruguay Americas Championship Qualifier South America
17.03 Lucknow India 31-19 Pakistan South Asian Championship Final
16.03 Lucknow (India) Pakistan 27-5 Nepal South Asian Championship Group Stage
15.03 Lucknow India 28-19 Pakistan South Asian Championship Group Stage
14.03 Lucknow India 41-6 Nepal South Asian Championship Group Stage
08.03 San José Costa Rica 20-19 Guatemala Central American Games  
08.03 San José (Costa Rica) Nicaragua 29-28 El Salvador Central American Games  
07.03 San José (Costa Rica) Guatemala 23-17 El Salvador Central American Games  
07.03 San José (Costa Rica) Nicaragua 36-26 Honduras Central American Games  
06.03 San José Costa Rica 33-22 El Salvador Central American Games  
06.03 San José (Costa Rica) Guatemala 45-13 Honduras Central American Games  
05.03 San José Costa Rica 33-21 Nicaragua Central American Games  
05.03 San José (Costa Rica) El Salvador 27-13 Honduras Central American Games  
04.03 San José Costa Rica 30-18 Honduras Central American Games  
04.03 San José (Costa Rica) Guatemala 31-17 Nicaragua Central American Games