LAST UPDATE: Wednesday, 16 October 2019, 21:29:05

FootballFIFA FutsalAMF FutsalBeach SoccerAustralian FootballAmerican FootballFlag Football
Beach Flag FootballRugby UnionRugby SevensRugby LeagueTouchIce HockeyBandy
Field HockeyIndoor HockeyFloorball
Roller HockeyInline HockeyIIHF Inline HockeySkater Hockey
Ball HockeyWBHF Ball HockeyShintyLacrosseBox LacrosseIntercrosseRingette
Water PoloBeach Water PoloCanoe PoloCycleballCricketIndoor CricketBaseball
SoftballPesäpalloUltimateBeach UltimateGutsVolleyballFistball
Basketball3x3 BasketballNetballKorfballBeach KorfballHandballBeach Handball
RollballTchoukballBeach TchoukballUnderwater HockeyUnderwater RugbyCurlingQuidditch
Sepak TakrawBeach Sepak TakrawKabaddiIndoor KabaddiBeach KabaddiPoloPolocrosse
HorseballFutnetRoller DerbyPétanqueIce StockSnow PoloUnderwater Ice Hockey
MEN'S FIFA FUTSAL - 2019 RESULTS

Results  MenWomen
Fixtures  MenWomen
Rankings  MenWomen

Men's Archive201820172016201520142013201220112010
Women's Archive201820172016201520142013201220112010

DATE VENUE MATCH COMPETITION STAGE
17.10 Isa Town (Bahrain) Iraq - Palestine Asian Championship Qualifier West Zone, Group A
17.10 Isa Town (Bahrain) Kuwait - United Arab Emirates Asian Championship Qualifier West Zone, Group A
16.10 Isa Town Bahrain 3-3 United Arab Emirates Asian Championship Qualifier West Zone, Group A
16.10 Isa Town (Bahrain) Kuwait 7-1 Palestine Asian Championship Qualifier West Zone, Group A
16.10 Isa Town (Bahrain) Lebanon 10-2 Oman Asian Championship Qualifier West Zone, Group B
16.10 Isa Town (Bahrain) Saudi Arabia 5-2 Qatar Asian Championship Qualifier West Zone, Group B
16.10 Shah Alam Malaysia 6-1 New Caledonia Friendly 
14.10 Shah Alam Malaysia 5-0 New Caledonia Friendly 
13.10 Glenwood Australia 3-2 Solomon Islands Friendly 
11.10 Dural Australia 4-3 Solomon Islands Friendly 
10.10 Al Wakrah Qatar 3-3 Palestine Friendly 
09.10 Al Bataeh United Arab Emirates 1-4 Egypt Friendly 
08.10 Changshu China 4-4 Malaysia CFA International Tournament  
08.10 Changshu (China) Morocco 4-3 Denmark CFA International Tournament  
08.10 Al Wakrah Qatar 3-2 Palestine Friendly 
08.10 Dammam Saudi Arabia 5-3 Iraq Friendly 
08.10 Al Bataeh United Arab Emirates 2-3 Egypt Friendly 
07.10 Changshu China 0-5 Morocco CFA International Tournament  
07.10 Changshu (China) Denmark 8-1 Malaysia CFA International Tournament  
06.10 Changshu China 2-3 Denmark CFA International Tournament  
06.10 Changshu (China) Morocco 3-0 Malaysia CFA International Tournament 
06.10 Al Wakrah Qatar 1-5 Palestine Friendly 
06.10 Dammam Saudi Arabia 2-4 Iraq Friendly 
05.10 Manama Bahrain 2-4 Egypt Friendly 
03.10 Manama Bahrain 1-2 Egypt Friendly 
01.10 Beirut Lebanon 2-2 Iraq Friendly 
30.09 Isa Town Bahrain 2-3 Tajikistan Friendly 
29.09 Guayaquil (Ecuador) Colombia 4-2 Venezuela Liga Sudamericana North Zone
29.09 Guayaquil Ecuador 1-10 Paraguay Liga Sudamericana North Zone
29.09 Beirut Lebanon 5-2 Iraq Friendly 
29.09 Al Hamriyah United Arab Emirates 3-2 Kyrgyzstan Friendly 
28.09 Guayaquil Ecuador 5-1 Uruguay Liga Sudamericana North Zone
28.09 Guayaquil (Ecuador) Paraguay 2-2 Venezuela Liga Sudamericana North Zone
28.09 Isa Town Bahrain 2-3 Tajikistan Friendly 
28.09 Al Hamriyah United Arab Emirates 0-2 Kyrgyzstan Friendly 
27.09 Guayaquil (Ecuador) Colombia 4-1 Paraguay Liga Sudamericana North Zone
27.09 Guayaquil (Ecuador) Venezuela 3-1 Uruguay Liga Sudamericana North Zone
26.09 Guayaquil (Ecuador) Colombia 3-1 Uruguay Liga Sudamericana North Zone
26.09 Guayaquil Ecuador 2-4 Venezuela Liga Sudamericana North Zone
26.09 Quilicura Chile 2-2 Costa Rica Friendly 
26.09 Al Hamriyah United Arab Emirates 2-1 Tajikistan Friendly 
25.09 Guayaquil Ecuador 1-4 Colombia Liga Sudamericana North Zone
25.09 Guayaquil (Ecuador) Paraguay 1-1 Uruguay Liga Sudamericana North Zone
25.09 Astrakhan (Russia) Kazakhstan 5-2 Azerbaijan Caspian Cup 
25.09 Astrakhan Russia 9-3 Iran Caspian Cup 
25.09 Krosno (Poland) Hungary 7-1 Slovakia 4-Nations Tournament  
25.09 Krosno Poland 3-4 Czechia 4-Nations Tournament  
25.09 Poreč (Croatia) Norway 5-0 Greenland Futsal Week Autumn Cup 5th Place Match
25.09 Poreč (Croatia) Saudi Arabia 3-2 Montenegro Futsal Week Autumn Cup 3rd Place Match
25.09 Poreč (Croatia) Belgium 5-1 Turkmenistan Futsal Week Autumn Cup Final
25.09 Minsk Belarus 4-2 Latvia 3-Team Tournament  
25.09 Bihać Bosnia & Herzegovina 9-5 North Macedonia Friendly 
25.09 Quilicura Chile 1-1 Costa Rica Friendly 
25.09 Sélestat France 2-3 Finland Friendly 
25.09 Nagoya Japan 3-1 Thailand Friendly 
25.09 Al Hamriyah United Arab Emirates 3-1 Tajikistan Friendly 
24.09 Krosno (Poland) Czechia 8-4 Slovakia 4-Nations Tournament 
24.09 Krosno Poland 4-1 Hungary 4-Nations Tournament 
24.09 Ivano-Frankivsk Ukraine 4-1 Georgia 3-Team Tournament  
24.09 Minsk (Belarus) Moldova 5-3 Latvia 3-Team Tournament  
24.09 Bihać Bosnia & Herzegovina 3-3 North Macedonia Friendly 
24.09 Quilicura Chile 4-4 Costa Rica Friendly 
24.09 Sélestat France 4-3 Finland Friendly 
24.09 Maser Italy 1-1 Croatia Friendly 
24.09 Volendam Netherlands 1-5 Serbia Friendly 
24.09 Matosinhos Portugal 0-1 Spain Friendly 
24.09 Karlskrona Sweden 6-4 Germany Friendly 
23.09 Astrakhan (Russia) Azerbaijan 2-2 Iran Caspian Cup 
23.09 Astrakhan Russia 1-1 Kazakhstan Caspian Cup 
23.09 Krosno (Poland) Czechia 2-2 Hungary 4-Nations Tournament 
23.09 Krosno Poland 1-2 Slovakia 4-Nations Tournament 
23.09 Poreč (Croatia) Turkmenistan 6-3 Montenegro Futsal Week Autumn Cup Group A
23.09 Poreč (Croatia) Belgium 5-3 Saudi Arabia Futsal Week Autumn Cup Group B
23.09 Ivano-Frankivsk (Ukraine) Romania 6-3 Georgia 3-Team Tournament  
23.09 Stowbtsy Belarus 4-4 Moldova 3-Team Tournament  
23.09 Padova Italy 4-5 Croatia Friendly 
23.09 Nagaoka Japan 1-2 Thailand Friendly 
23.09 Almere Netherlands 1-3 Serbia Friendly 
23.09 Matosinhos Portugal 1-2 Spain Friendly 
23.09 Karlskrona Sweden 2-3 Germany Friendly 
22.09 Astrakhan (Russia) Iran 2-1 Kazakhstan Caspian Cup 
22.09 Astrakhan Russia 2-1 Azerbaijan Caspian Cup 
22.09 Poreč (Croatia) Montenegro 3-2 Norway Futsal Week Autumn Cup Group A
22.09 Poreč (Croatia) Belgium 6-4 Greenland Futsal Week Autumn Cup Group B
22.09 Ivano-Frankivsk Ukraine 2-5 Romania 3-Team Tournament  
22.09 Asunción Paraguay 3-1 Costa Rica Friendly 
22.09 Poreč (Croatia) Turkmenistan 5-2 Saudi Arabia Friendly 
21.09 Poreč (Croatia) Norway 1-1 Turkmenistan Futsal Week Autumn Cup Group A
21.09 Poreč (Croatia) Saudi Arabia 6-5 Greenland Futsal Week Autumn Cup Group B
21.09 Isa Town Bahrain 1-3 Oman Friendly 
21.09 Burton upon Trent England 2-2 Germany Friendly 
21.09 Cardiff Wales 2-2 Estonia Friendly 
20.09 Isa Town Bahrain 1-1 Oman Friendly 
20.09 Burton upon Trent England 2-2 Germany Friendly 
20.09 Luque Paraguay 4-1 Costa Rica Friendly 
20.09 Cardiff Wales 1-2 Estonia Friendly 
16.09 Zeist Netherlands 4-3 Belgium Friendly 
16.09 Dammam Saudi Arabia 2-2 Bahrain Friendly 
15.09 Buenos Aires Argentina 4-2 Brazil Liga Sudamericana South Zone
15.09 Buenos Aires (Argentina) Peru 8-1 Bolivia Liga Sudamericana South Zone
15.09 Kuwait City Kuwait 6-4 Libya Friendly 
15.09 Zeist Netherlands 2-4 Belgium Friendly 
15.09 Dammam Saudi Arabia 2-2 Bahrain Friendly 
15.09 Gümligen Switzerland 2-2 Austria Friendly 
14.09 Buenos Aires (Argentina Brazil 3-0 Bolivia Liga Sudamericana South Zone
14.09 Buenos Aires (Argentina) Chile 2-2 Peru Liga Sudamericana South Zone
14.09 Kuwait City Kuwait 5-1 Libya Friendly 
14.09 Gümligen Switzerland 4-6 Austria Friendly 
13.09 Buenos Aires Argentina 3-2 Bolivia Liga Sudamericana South Zone
13.09 Buenos Aires (Argentina) Brazil 4-0 Chile Liga Sudamericana South Zone
12.09 Buenos Aires Argentina 2-3 Peru Liga Sudamericana South Zone
12.09 Buenos Aires (Argentina) Bolivia 3-2 Chile Liga Sudamericana South Zone
11.09 Buenos Aires Argentina 4-0 Chile Liga Sudamericana South Zone
11.09 Buenos Aires (Argentina) Brazil 4-0 Peru Liga Sudamericana South Zone
10.09 Qingbaijiang China 4-4 Mexico Belt and Road Cup  
10.09 Qingbaijiang (China) Malaysia 2-2 Myanmar Belt and Road Cup  
08.09 Qingbaijiang China 4-4 Malaysia Belt and Road Cup  
08.09 Qingbaijiang (China) Mexico 2-0 Myanmar Belt and Road Cup  
08.09 Yogyakarta Indonesia 13-4 KL City (Malaysia) MNC Championship 
08.09 Yogyakarta Uzbekistan 8-0 Taiwan MNC Championship 
07.09 Qingbaijiang China 3-2 Myanmar Belt and Road Cup  
07.09 Qingbaijiang (China) Malaysia 9-2 Mexico Belt and Road Cup  
07.09 Yogyakarta Indonesia 1-3 Uzbekistan MNC Championship 
07.09 Yogyakarta Taiwan 7-2 KL City (Malaysia) MNC Championship 
06.09 Yogyakarta Indonesia 7-0 Taiwan MNC Championship 
06.09 Yogyakarta Uzbekistan 9-0 KL City (Malaysia) MNC Championship 
31.08 Kuwait City Kuwait 4-4 Turkmenistan Friendly 
30.08 Nizhny Novgorod Russia U-19 5-2 Uzbekistan Chkalov Cup 
29.08 Kuwait City Kuwait 1-0 Turkmenistan Friendly 
21.08 Buenos Aires Argentina 3-1 Ecuador Friendly 
20.08 Ezeiza Argentina 4-0 Ecuador Friendly Closed door match
18.08 Lusaka Zambia 6-3 South Africa Friendly  
16.08 Lusaka Zambia 3-3 South Africa Friendly  
03.08 Las Piedras Uruguay 7-1 Chile Friendly 
02.08 Las Piedras Uruguay 0-1 Chile Friendly 
01.08 Montevideo Uruguay U-20 4-1 Chile Friendly 
30.07 Al Khobar Saudi Arabia 1-5 Morocco Friendly  
28.07 Al Khobar Saudi Arabia 2-2 Morocco Friendly  
14.07 Johannesburg (South Africa) Mozambique 2-1 Zambia 4-Nations Tournament  
14.07 Johannesburg South Africa 3-4 Egypt 4-Nations Tournament  
12.07 Johannesburg (South Africa) Egypt 5-4 Zambia 4-Nations Tournament  
12.07 Johannesburg South Africa 3-2 Mozambique 4-Nations Tournament  
10.07 Johannesburg (South Africa) Egypt 3-3 Mozambique 4-Nations Tournament  
10.07 Johannesburg South Africa 4-1 Zambia 4-Nations Tournament  
28.06 Canelones Uruguay 3-5 Paraguay Friendly 
27.06 Canelones Uruguay 3-4 Paraguay Friendly 
23.06 Fafe Portugal 4-0 Norway Friendly 
22.06 Fafe Portugal 4-1 Norway Friendly 
19.06 Desamparados Costa Rica 10-3 Guatemala Friendly 
19.06 Granozzo con Monticello Italy 'B' 3-2 Armenia
Abandoned with 1 min 12 secs left. Armenia left pitch protesting against Italy's 3rd goal (a disputed penalty)
Friendly 
18.06 Río Segundo Costa Rica 4-3 Guatemala Friendly 
18.06 Granozzo con Monticello Italy 'B' 1-2 Armenia Friendly 
05.06 Skopje North Macedonia 4-4 Slovakia Friendly 
04.06 Skopje North Macedonia 3-3 Slovakia Friendly 
01.06 Rosario Argentina 4-4 France
After extra time, 3-1 pens
Friendly 
30.05 San Juan Argentina 4-1 France Friendly 
01.05 Luque Paraguay 3-3 Chile Friendly 
30.04 Luque Paraguay 5-0 Chile Friendly 
29.04 Luque Paraguay 3-1 Chile Friendly 
27.04 Budapest Hungary 3-2 Denmark Friendly 
26.04 Budapest Hungary 3-0 Denmark Friendly 
25.04 Doha Qatar 4-5 Lebanon U-20 Friendly 
17.04 Tbilisi Georgia 5-3 Lithuania Friendly 
16.04 Pescara Italy 3-2 Bosnia & Herzegovina 3-Nation Tournament  
16.04 Poreč (Croatia) Hungary 5-2 Sweden Futsal Week Spring Cup  
16.04 Poreč (Croatia) Montenegro 6-0 Tajikistan Futsal Week Spring Cup  
16.04 Tbilisi Georgia 7-1 Lithuania Friendly 
16.04 Ciorescu Moldova 5-3 Netherlands Friendly 
16.04 Bydgoszcz Poland 2-7 Brazil Friendly 
16.04 Chiajna Romania 5-3 Armenia Friendly 
16.04 Požarevac Serbia 7-5 Azerbaijan Friendly 
15.04 Pescara (Italy) Argentina 10-2 Bosnia & Herzegovina 3-Nation Tournament  
15.04 Poreč (Croatia) Sweden 7-6 Tajikistan Futsal Week Spring Cup  
15.04 Ciorescu Moldova 2-2 Netherlands Friendly 
15.04 Zrenjanin Serbia 1-2 Azerbaijan Friendly 
14.04 Pescara Italy 3-3 Argentina 3-Nation Tournament  
14.04 Poreč (Croatia) Hungary 5-3 Tajikistan Futsal Week Spring Cup  
14.04 Poreč (Croatia) Montenegro 7-5 Sweden Futsal Week Spring Cup  
14.04 Maria Enzersdorf Austria 2-2 Germany Friendly 
14.04 Vantaa Finland 1-0 Spain Friendly 
14.04 Koszalin Poland 1-5 Brazil Friendly 
14.04 Chiajna Romania 5-1 Armenia Friendly 
13.04 Poreč (Croatia) Montenegro 5-1 Hungary Futsal Week Spring Cup  
13.04 Tampere Finland 1-2 Spain Friendly 
12.04 Maria Enzersdorf Austria 2-2 Germany Friendly 
12.04 Liepāja Latvia 2-2 Azerbaijan Friendly 
12.04 Belgrade Serbia 1-5 Brazil Friendly 
11.04 Nīca Latvia 1-3 Azerbaijan Friendly 
10.04 Besançon France 6-0 England Friendly 
10.04 Tétouan Morocco 2-3 Belgium Friendly 
10.04 Niš Serbia 3-0 Brazil Friendly 
10.04 Banská Bystrica Slovakia 3-3 Egypt Friendly 
10.04 San Pedro del Pinatar Spain 7-0 Guatemala Friendly 
10.04 Zaporizhia Ukraine 3-0 Croatia Friendly 
09.04 Besançon France 1-0 England Friendly 
09.04 Levice Slovakia 3-0 Egypt Friendly 
09.04 San Pedro del Pinatar Spain 9-0 Guatemala Friendly 
09.04 Zaporizhia Ukraine 1-1 Croatia Friendly 
08.04 Tétouan Morocco 3-1 Belgium Friendly 
17.03 Encarnación Paraguay 3-3 Brazil Liga Sudamericana Final, 2nd Leg
15.03 Encarnación Paraguay 3-5 Brazil Liga Sudamericana Final, 1st Leg
02.03 Le Lamentin Martinique 4-2 Guadeloupe Friendly 
01.03 Le Lamentin Martinique 8-3 Guadeloupe Friendly 
17.02 Bangkok Thailand 1-3 Kuwait Friendly 
15.02 Bangkok Thailand 4-1 Kuwait Friendly 
09.02 Mishref Kuwait 1-2 Egypt Friendly 
07.02 Mishref Kuwait 1-2 Egypt Friendly 
06.02 Koper Slovenia 8-1 France Friendly 
05.02 Novigrad (Croatia) France 2-2 Slovenia Friendly 
05.02 Piatra Neamț Romania 2-4 Italy Friendly 
05.02 Šabac Serbia 3-4 Iran Friendly 
05.02 Madrid Spain 1-3 Brazil Friendly 
04.02 Piatra Neamț Romania 0-2 Italy Friendly 
04.02 Loznica Serbia 3-6 Iran Friendly 
03.02 Skopje (Macedonia) Greece 3-1 San Marino World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group C
03.02 Skopje Macedonia 3-2 Albania World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group C
03.02 Prienai Lithuania 1-3 Kyrgyzstan Friendly 
03.02 Nysa Poland 2-2 Russia Friendly 
03.02 Cáceres Spain 2-2 Brazil Friendly 
03.02 Bangkok Thailand 0-3 Japan Friendly 
02.02 Jelgava (Latvia) Cyprus 11-0 Gibraltar World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group A
02.02 Jelgava Latvia 3-1 England World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group A
02.02 Minsk Belarus 7-1 Norway World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group B
02.02 Minsk (Belarus) Kosovo 5-3 Andorra World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group B
02.02 Tbilisi Georgia 6-2 Denmark World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group D
02.02 Tbilisi (Georgia) Germany 2-2 Israel World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group D
02.02 Alingsås (Sweden) Armenia 3-1 Malta World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group E
02.02 Alingsås Sweden 5-8 Belgium World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group E
02.02 Varna Bulgaria 1-6 Netherlands World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group G
02.02 Varna (Bulgaria) Montenegro 4-0 Estonia World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group G
02.02 Ciorescu Moldova 2-1 Finland World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group H
02.02 Ciorescu (Moldova) Wales 3-2 Northern Ireland World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group H
02.02 Almaty Kazakhstan 0-0 Croatia Friendly 
02.02 Prienai Lithuania 2-6 Kyrgyzstan Friendly 
02.02 Opole Poland 1-2 Russia Friendly 
01.02 Skopje (Macedonia) Albania 5-3 Greece World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group C
01.02 Skopje Macedonia 7-0 San Marino World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group C
01.02 Zenica Bosnia & Herzegovina 7-2 Turkey World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group F
01.02 Zenica (Bosnia & Herzegovina) Switzerland 4-1 Scotland World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group F
01.02 Almaty Kazakhstan 2-1 Croatia Friendly 
01.02 Lisbon Portugal 0-4 Brazil Friendly 
01.02 Bangkok Thailand 1-2 Japan Friendly 
31.01 Jelgava (Latvia) England 5-4 Cyprus World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group A
31.01 Jelgava Latvia 9-0 Gibraltar World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group A
31.01 Minsk Belarus 5-0 Andorra World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group B
31.01 Minsk (Belarus) Kosovo 5-1 Norway World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group B
31.01 Skopje (Macedonia) Albania 5-0 San Marino World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group C
31.01 Skopje Macedonia 5-3 Greece World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group C
31.01 Tbilisi Georgia 7-0 Israel World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group D
31.01 Tbilisi (Georgia) Germany 5-2 Denmark World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group D
31.01 Alingsås (Sweden) Belgium 6-2 Armenia World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group E
31.01 Alingsås Sweden 5-1 Malta World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group E
31.01 Varna Bulgaria 3-2 Estonia World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group G
31.01 Varna (Bulgaria) Netherlands 4-2 Montenegro World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group G
31.01 Ciorescu (Moldova) Finland 7-0 Wales World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group H
31.01 Ciorescu Moldova 13-3 Northern Ireland World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group H
30.01 Jelgava (Latvia) England 4-1 Gibraltar World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group A
30.01 Jelgava Latvia 0-0 Cyprus World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group A
30.01 Minsk Belarus 5-0 Kosovo World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group B
30.01 Minsk (Belarus) Norway 5-3 Andorra World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group B
30.01 Tbilisi (Georgia) Denmark 1-1 Israel World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group D
30.01 Tbilisi Georgia 5-1 Germany World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group D
30.01 Alingsås (Sweden) Belgium 12-0 Malta World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group E
30.01 Alingsås Sweden 3-1 Armenia World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group E
30.01 Zenica Bosnia & Herzegovina 10-1 Scotland World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group F
30.01 Zenica (Bosnia & Herzegovina) Switzerland 3-2 Turkey World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group F
30.01 Varna Bulgaria 1-1 Montenegro World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group G
30.01 Varna (Bulgaria) Netherlands 4-1 Estonia World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group G
30.01 Ciorescu (Moldova) Finland 9-1 Northern Ireland World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group H
30.01 Ciorescu Moldova 8-4 Wales World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group H
30.01 Kutná Hora Czechia 2-4 Ukraine Friendly 
30.01 Lisbon Portugal 1-6 Brazil Friendly 
29.01 Zenica Bosnia & Herzegovina 7-1 Switzerland World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group F
29.01 Zenica (Bosnia & Herzegovina) Turkey 4-3 Scotland World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group F
29.01 Chrudim Czechia 4-0 Ukraine Friendly 
29.01 Córdoba Spain 7-0 Hungary Friendly 
19.01 Newry Northern Ireland 1-3 Malta Friendly 
18.01 Newry Northern Ireland 4-2 Malta Friendly 
16.01 Aarhus Denmark 4-2 Estonia Friendly 
15.01 Aarhus Denmark 3-3 Estonia Friendly 
10.01 Erzincan Turkey 6-5 Tajikistan Friendly 
09.01 Erzincan Turkey 6-1 Tajikistan Friendly