FootballFutsal (FIFA)Futsal (AMF)Beach SoccerAustralian FootballAmerican FootballFlag FootballBeach Flag Football
Rugby UnionRugby SevensRugby LeagueTouchIce HockeyBandyField HockeyIndoor Hockey
Floorball
Roller HockeyInline Hockey (FIRS)Inline Hockey (IIHF)Skater HockeyBall HockeyLacrosseBox Lacrosse
Intercrosse
RingetteShintyWater PoloBeach Water PoloCanoe PoloCycleballRoller Derby
CricketIndoor Cricket
BaseballSoftballPesäpalloUltimateBeach UltimateGuts
VolleyballFistballBasketball3x3 BasketballNetballKorfballHandballBeach Handball
TchoukballBeach TchoukballQuidditchUnderwater HockeyUnderwater RugbyCurlingSepak TakrawBeach Sepak Takraw
RollballKabaddiIndoor KabaddiBeach KabaddiPoloPolocrosseHorseballSnow Polo
MEN'S FUTSAL (FIFA) - 2011 RESULTS

Latest Men's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Men's Fixtures

Men's Ranking

Latest Women's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Women's Fixtures

Women's Ranking

DATE VENUE MATCH COMPETITION STAGE
18.12 Kiili Estonia 2-3 Finland Friendly
18.12 Gyöngyös (Hungary) Kazakhstan 2-2 Latvia World Cup Qualifier Europe, Group 7
18.12 Gyöngyös Hungary 2-4 Russia World Cup Qualifier Europe, Group 7
18.12 Brno (Czech Republic) Netherlands 4-3 Turkey World Cup Qualifier Europe, Group 6
18.12 Brno Czech Republic 5-2 Belarus World Cup Qualifier Europe, Group 6
18.12 Baku (Azerbaijan) Croatia 4-1 Macedonia World Cup Qualifier Europe, Group 5
18.12 Baku Azerbaijan 4-2 Ukraine World Cup Qualifier Europe, Group 5
18.12 Coimbra Portugal 5-1 Slovakia World Cup Qualifier Europe, Group 4
18.12 Coimbra (Portugal) France 3-2 Lithuania World Cup Qualifier Europe, Group 4
18.12 Laško Slovenia 1-3 Serbia World Cup Qualifier Europe, Group 3
18.12 Laško (Slovenia) Israel 3-3 Moldova World Cup Qualifier Europe, Group 3
18.12 Caltanissetta (Italy) Poland 5-4 Bulgaria World Cup Qualifier Europe, Group 2
18.12 Caltanissetta Italy 4-2 Romania World Cup Qualifier Europe, Group 2
18.12 Sarajevo Bosnia & Herzegovina 0-6 Spain World Cup Qualifier Europe, Group 1
18.12 Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) Belgium 3-3 Norway World Cup Qualifier Europe, Group 1
16.12 Cartago Costa Rica 2-7 Brazil Friendly
16.12 Kuwait City (Kuwait) Lebanon 1-0 Iraq AFC Championship Qualifier West Zone, 3rd Place Match
16.12 Kuwait City Kuwait 2-3 Qatar
After extra time
AFC Championship Qualifier West Zone, Final
16.12 Gyöngyös (Hungary) Russia 4-0 Kazakhstan World Cup Qualifier Europe, Group 7
16.12 Gyöngyös Hungary 3-3 Latvia World Cup Qualifier Europe, Group 7
16.12 Brno Czech Republic 3-2 Turkey World Cup Qualifier Europe, Group 6
16.12 Brno (Czech Republic) Belarus 2-0 Netherlands World Cup Qualifier Europe, Group 6
16.12 Baku (Azerbaijan) Ukraine 4-1 Croatia World Cup Qualifier Europe, Group 5
16.12 Baku Azerbaijan 7-1 Macedonia World Cup Qualifier Europe, Group 5
16.12 Coimbra (Portugal) Slovakia 4-2 Lithuania World Cup Qualifier Europe, Group 4
16.12 Coimbra Portugal 6-0 France World Cup Qualifier Europe, Group 4
16.12 Laško Slovenia 6-1 Moldova World Cup Qualifier Europe, Group 3
16.12 Laško (Slovenia) Israel 4-4 Serbia World Cup Qualifier Europe, Group 3
16.12 Caltanissetta (Italy) Romania 9-3 Poland World Cup Qualifier Europe, Group 2
16.12 Caltanissetta Italy 10-1 Bulgaria World Cup Qualifier Europe, Group 2
16.12 Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) Spain 6-0 Belgium World Cup Qualifier Europe, Group 1
16.12 Sarajevo Bosnia & Herzegovina 1-2 Norway World Cup Qualifier Europe, Group 1
15.12 Kuwait City (Kuwait) Qatar 5-2 Lebanon
After extra time
AFC Championship Qualifier West Zone, Semi-Final
15.12 Kuwait City Kuwait 1-1 Iraq
After extra time, 4-3 pens
AFC Championship Qualifier West Zone, Semi-Final
15.12 Gyöngyös (Hungary) Russia 2-0 Latvia World Cup Qualifier Europe, Group 7
15.12 Gyöngyös Hungary 5-1 Kazakhstan World Cup Qualifier Europe, Group 7
15.12 Brno Czech Republic 5-1 Netherlands World Cup Qualifier Europe, Group 6
15.12 Brno (Czech Republic) Belarus 7-1 Turkey World Cup Qualifier Europe, Group 6
15.12 Baku (Azerbaijan) Ukraine 2-1 Macedonia World Cup Qualifier Europe, Group 5
15.12 Baku Azerbaijan 1-3 Croatia World Cup Qualifier Europe, Group 5
15.12 Coimbra (Portugal) Slovakia 3-1 France World Cup Qualifier Europe, Group 4
15.12 Coimbra (Portugal) Portugal 3-0 Lithuania World Cup Qualifier Europe, Group 4
15.12 Laško Slovenia 3-2 Israel World Cup Qualifier Europe, Group 3
15.12 Laško (Slovenia) Serbia 4-0 Moldova World Cup Qualifier Europe, Group 3
15.12 Caltanissetta (Italy) Romania 3-0 Bulgaria World Cup Qualifier Europe, Group 2
15.12 Caltanissetta Italy 5-2 Poland World Cup Qualifier Europe, Group 2
15.12 Sarajevo (Bosnia & Herzegovina) Spain 8-0 Norway World Cup Qualifier Europe, Group 1
15.12 Sarajevo Bosnia & Herzegovina 2-1 Belgium World Cup Qualifier Europe, Group 1
14.12 Cartago Costa Rica 0-5 Brazil Friendly
13.12 Kuwait City (Kuwait) Syria 15-4 Palestine AFC Championship Qualifier West Zone, Group A
13.12 Kuwait City Kuwait 1-2 Qatar AFC Championship Qualifier West Zone, Group A
12.12 Kuwait City (Kuwait) Qatar 6-5 Saudi Arabia AFC Championship Qualifier West Zone, Group A
12.12 Kuwait City Kuwait 6-1 Palestine AFC Championship Qualifier West Zone, Group A
11.12 Laško Slovenia 6-1 Macedonia Friendly
11.12 Kuwait City (Kuwait) United Arab Emirates 4-2 Bahrain AFC Championship Qualifier West Zone, Group B
11.12 Kuwait City (Kuwait) Iraq 4-1 Lebanon AFC Championship Qualifier West Zone, Group B
11.12 Kuwait City (Kuwait) Saudi Arabia 5-4 Syria AFC Championship Qualifier West Zone, Group A
11.12 Kuwait City (Kuwait) Qatar 18-1 Palestine AFC Championship Qualifier West Zone, Group A
10.12 Sevnica Slovenia 5-2 Macedonia Friendly
10.12 Kaunas Lithuania 1-2 Belarus Friendly
10.12 Kuwait City (Kuwait) Iraq 4-1 United Arab Emirates AFC Championship Qualifier West Zone, Group B
10.12 Kuwait City (Kuwait) Lebanon 5-1 Bahrain AFC Championship Qualifier West Zone, Group B
10.12 Kuwait City (Kuwait) Saudi Arabia 16-1 Palestine AFC Championship Qualifier West Zone, Group A
10.12 Kuwait City Kuwait 4-4 Syria AFC Championship Qualifier West Zone, Group A
09.12 Stara Pazova Serbia 5-3 Romania Friendly
09.12 Kuwait City (Kuwait) Lebanon 3-1 United Arab Emirates AFC Championship Qualifier West Zone, Group B
09.12 Kuwait City (Kuwait) Bahrain 2-2 Iraq AFC Championship Qualifier West Zone, Group B
09.12 Kuwait City (Kuwait) Qatar 6-2 Syria AFC Championship Qualifier West Zone, Group A
09.12 Kuwait City Kuwait 3-1 Saudi Arabia AFC Championship Qualifier West Zone, Group A
08.12 Belgrade Serbia 9-1 Romania Friendly
08.12 Chişinău Moldova 2-3 Turkey Friendly
07.12 Kherson Ukraine 2-2 Kazakhstan Friendly
07.12 Chişinău Moldova 4-3 Turkey Friendly
06.12 Kherson Ukraine 1-0 Kazakhstan Friendly
04.12 Podčetrtek Slovenia 6-4 Hungary Friendly
03.12 Kidričevo Slovenia 3-1 Hungary Friendly
01.12 Tashkent Uzbekistan 4-1 Kyrgyzstan Friendly
29.11 Tashkent Uzbekistan 6-1 Kyrgyzstan Friendly
28.11 Riga Latvia 0-4 Ukraine Friendly
28.11 Yazd Iran 5-1 Croatia Friendly
27.11 Beirut Lebanon 1-4 Kuwait Friendly
27.11 Riga Latvia 2-6 Ukraine Friendly
27.11 Yazd Iran 4-4 Croatia Friendly
26.11 Beirut Lebanon 3-2 Kuwait Friendly
23.11 Târgu Jiu Romania 6-0 Montenegro Friendly
22.11 Cibubur Indonesia 3-2 Malaysia Southeast Asian Games 3rd Place Match
22.11 Cibubur (Indonesia) Thailand 8-3 Vietnam Southeast Asian Games Final
21.11 Cibubur (Indonesia) Vietnam 3-2 Malaysia
After extra time
Southeast Asian Games Semi-Final
21.11 Cibubur Indonesia 4-7 Thailand Southeast Asian Games Semi-Final
19.11 Cibubur (Indonesia) Malaysia 4-3 Burma Southeast Asian Games Group B
19.11 Cibubur (Indonesia) Vietnam 7-1 Philippines Southeast Asian Games Group A
18.11 Cibubur (Indonesia) Thailand 9-2 Malaysia Southeast Asian Games Group B
18.11 Cibubur Indonesia 9-5 Philippines Southeast Asian Games Group A
18.11 Cheras (Malaysia) Taiwan 5-4 Hong Kong
After extra time
AFC Championship Qualifier East Zone, 3rd Place Match
18.11 Cheras (Malaysia) China 5-3 South Korea
After extra time
AFC Championship Qualifier East Zone, Final
17.11 Cibubur (Indonesia) Thailand 17-0 Burma Southeast Asian Games Group B
17.11 Cibubur Indonesia 2-2 Vietnam Southeast Asian Games Group A
17.11 Cheras (Malaysia) South Korea 7-3 Taiwan AFC Championship Qualifier East Zone, Semi-Final
17.11 Cheras (Malaysia) China 8-1 Hong Kong AFC Championship Qualifier East Zone, Semi-Final
16.11 Beirut Lebanon 2-6 Egypt Friendly
16.11 Octeville-sur-Mer France 4-1 Poland Friendly
16.11 Isa Town Bahrain 3-6 Saudi Arabia Friendly
15.11 Beirut Lebanon P-P Egypt
Postponed due to water leakage
Friendly
15.11 Isfahan Iran 2-3 Russia Friendly
15.11 Octeville-sur-Mer France 5-4 Poland Friendly
15.11 Cheras (Malaysia) China 6-0 Taiwan AFC Championship Qualifier East Zone, Group B
15.11 Cheras (Malaysia) South Korea 7-0 Hong Kong AFC Championship Qualifier East Zone, Group A
14.11 Isfahan Iran 1-2 Russia U-23 Friendly
14.11 Dammam Saudi Arabia 4-1 Bahrain Friendly
14.11 Cheras (Malaysia) Taiwan 12-1 Macau AFC Championship Qualifier East Zone, Group B
14.11 Cheras (Malaysia) Hong Kong 3-0 Mongolia AFC Championship Qualifier East Zone, Group A
13.11 Isfahan Iran U-23 5-3 Russia U-23 Friendly
13.11 Isfahan Iran 3-0 Russia Friendly
13.11 Beirut Lebanon 1-1 Egypt Friendly
13.11 Cheras (Malaysia) China 9-1 Macau AFC Championship Qualifier East Zone, Group B
13.11 Cheras (Malaysia) South Korea 5-1 Mongolia AFC Championship Qualifier East Zone, Group A
10.11 Beirut Lebanon 5-5 Qatar Friendly
10.11 Qingdao China 8-1 Taiwan Friendly
09.11 Beirut Lebanon 2-5 Qatar Friendly
05.11 Doha Qatar 3-0 Vietnam Friendly
04.11 Dubai United Arab Emirates 0-3 Turkmenistan Friendly
03.11 Dubai United Arab Emirates 5-1 Turkmenistan Friendly
02.11 Dubai United Arab Emirates 2-2 Turkmenistan Friendly
31.10 Dubai United Arab Emirates 5-4 Saudi Arabia Friendly
30.10 Sharjah United Arab Emirates 2-6 Saudi Arabia Friendly
23.10 Manaus Brazil 2-1 Russia
After extra time
Grand Prix Final
23.10 Skopje (Macedonia) Montenegro 9-0 Switzerland World Cup Qualifier Europe, Preliminary Group E
23.10 Skopje Macedonia 3-1 France World Cup Qualifier Europe, Preliminary Group E
23.10 Kiili (Estonia) Turkey 5-2 Albania World Cup Qualifier Europe, Preliminary Group D
23.10 Kiili Estonia 0-4 Finland World Cup Qualifier Europe, Preliminary Group D
23.10 Jelgava Latvia 2-2 Cyprus World Cup Qualifier Europe, Preliminary Group C
23.10 Jelgava (Latvia) England 5-3 San Marino World Cup Qualifier Europe, Preliminary Group C
23.10 Sofia (Bulgaria) Norway 4-3 Andorra World Cup Qualifier Europe, Preliminary Group B
23.10 Sofia Bulgaria 5-1 Greece World Cup Qualifier Europe, Preliminary Group B
23.10 Tbilisi Georgia 2-2 Moldova
6-5 pens
World Cup Qualifier Europe, Preliminary Group A
23.10 Tbilisi (Georgia) Armenia 4-0 Malta World Cup Qualifier Europe, Preliminary Group A
22.10 Manaus (Brazil) Costa Rica 1-0 USA Grand Prix 15th Place Match
22.10 Manaus (Brazil) Belgium 10-3 Zambia Grand Prix 13th Place Match
22.10 Manaus (Brazil) Angola 9-2 Mozambique Grand Prix 11th Place Match
22.10 Manaus (Brazil) Netherlands 2-1 Hungary
After extra time
Grand Prix 9th Place Match
22.10 Manaus (Brazil) Uruguay 4-3 Czech Republic Grand Prix 7th Place Match
22.10 Manaus (Brazil) Guatemala 5-3 Paraguay
After extra time
Grand Prix 5th Place Match
22.10 Manaus (Brazil) Argentina 4-2 Iran Grand Prix 3rd Place Match
21.10 Manaus (Brazil) Zambia 7-3 Costa Rica Grand Prix 13th-16th Place Semi-Final
21.10 Manaus (Brazil) Belgium 4-1 USA Grand Prix 13th-16th Place Semi-Final
21.10 Manaus (Brazil) Hungary 7-3 Mozambique Grand Prix 9th-12th Place Semi-Final
21.10 Manaus (Brazil) Netherlands 6-5 Angola
After extra time
Grand Prix 9th-12th Place Semi-Final
21.10 Manaus (Brazil) Paraguay 6-2 Czech Republic Grand Prix 5th-8th Place Semi-Final
21.10 Manaus (Brazil) Guatemala 4-4 Uruguay
After extra time, 4-3 pens
Grand Prix 5th-8th Place Semi-Final
21.10 Manaus (Brazil) Russia 3-2 Argentina
After extra time
Grand Prix Semi-Final
21.10 Manaus Brazil 4-1 Iran Grand Prix Semi-Final
21.10 Skopje Macedonia 10-2 Switzerland World Cup Qualifier Europe, Preliminary Group E
21.10 Skopje (Macedonia) France 4-3 Montenegro World Cup Qualifier Europe, Preliminary Group E
21.10 Kiili (Estonia) Turkey 6-0 Finland World Cup Qualifier Europe, Preliminary Group D
21.10 Kiili Estonia 3-5 Albania World Cup Qualifier Europe, Preliminary Group D
21.10 Jelgava Latvia 9-1 San Marino World Cup Qualifier Europe, Preliminary Group C
21.10 Jelgava (Latvia) England 3-2 Cyprus World Cup Qualifier Europe, Preliminary Group C
21.10 Sofia (Bulgaria) Greece 6-1 Andorra World Cup Qualifier Europe, Preliminary Group B
21.10 Sofia Bulgaria 2-3 Norway World Cup Qualifier Europe, Preliminary Group B
21.10 Tbilisi Georgia 10-0 Malta World Cup Qualifier Europe, Preliminary Group A
21.10 Tbilisi (Georgia) Armenia 2-2 Moldova World Cup Qualifier Europe, Preliminary Group A
20.10 Manaus (Brazil) Netherlands 5-2 USA Grand Prix 9th-16th Place Quarter-Final
20.10 Manaus (Brazil) Mozambique 4-2 Costa Rica Grand Prix 9th-16th Place Quarter-Final
20.10 Manaus (Brazil) Hungary 2-1 Zambia Grand Prix 9th-16th Place Quarter-Final
20.10 Manaus (Brazil) Angola 4-4 Belgium
After extra time, 4-1 pens
Grand Prix 9th-16th Place Quarter-Final
20.10 Manaus (Brazil) Russia 4-2 Czech Republic Grand Prix Quarter-Final
20.10 Manaus (Brazil) Iran 4-2 Guatemala Grand Prix Quarter-Final
20.10 Manaus Brazil 12-0 Uruguay Grand Prix Quarter-Final
20.10 Manaus (Brazil) Argentina 7-3 Paraguay Grand Prix Quarter-Final
20.10 Skopje Macedonia 2-1 Montenegro World Cup Qualifier Europe, Preliminary Group E
20.10 Skopje (Macedonia) France 7-0 Switzerland World Cup Qualifier Europe, Preliminary Group E
20.10 Kiili Estonia 3-4 Turkey World Cup Qualifier Europe, Preliminary Group D
20.10 Kiili (Estonia) Albania 0-0 Finland World Cup Qualifier Europe, Preliminary Group D
20.10 Jelgava Latvia 7-1 England World Cup Qualifier Europe, Preliminary Group C
20.10 Jelgava (Latvia) Cyprus 3-1 San Marino World Cup Qualifier Europe, Preliminary Group C
20.10 Sofia Greece 3-1 Norway World Cup Qualifier Europe, Preliminary Group B
20.10 Sofia (Bulgaria) Bulgaria 8-4 Andorra World Cup Qualifier Europe, Preliminary Group B
20.10 Tbilisi (Georgia) Moldova 10-0 Malta World Cup Qualifier Europe, Preliminary Group A
20.10 Tbilisi Georgia 2-2 Armenia World Cup Qualifier Europe, Preliminary Group A
19.10 Matosinhos Portugal 1-1 Italy Friendly
18.10 Toledo Spain 2-1 Slovenia Friendly
18.10 Gondomar Portugal 1-1 Italy Friendly
18.10 Manaus (Brazil) Czech Republic 5-2 Hungary Grand Prix Group D
18.10 Manaus (Brazil) Argentina 5-1 Mozambique Grand Prix Group D
18.10 Manaus (Brazil) Iran 3-1 Uruguay Grand Prix Group C
18.10 Manaus (Brazil) Belgium 10-7 USA Grand Prix Group C
18.10 Manaus (Brazil) Russia 5-2 Costa Rica Grand Prix Group B
18.10 Manaus (Brazil) Paraguay 3-0 Zambia Grand Prix Group B
18.10 Manaus Brazil 5-2 Netherlands Grand Prix Group A
18.10 Manaus (Brazil) Angola 2-2 Guatemala Grand Prix Group A
17.10 Puertollano Spain 3-0 Slovenia Friendly
17.10 Manaus (Brazil) Hungary 7-5 Mozambique Grand Prix Group D
17.10 Manaus (Brazil) Argentina 4-4 Czech Republic Grand Prix Group D
17.10 Manaus (Brazil) Iran 8-0 USA Grand Prix Group C
17.10 Manaus (Brazil) Belgium 2-2 Uruguay Grand Prix Group C
17.10 Manaus (Brazil) Russia 3-2 Paraguay Grand Prix Group B
17.10 Manaus (Brazil) Costa Rica 8-2 Zambia Grand Prix Group B
17.10 Manaus (Brazil) Guatemala 4-1 Netherlands Grand Prix Group A
17.10 Manaus Brazil 10-1 Angola Grand Prix Group A
16.10 Manaus (Brazil) Czech Republic 2-1 Mozambique Grand Prix Group D
16.10 Manaus (Brazil) Argentina 4-1 Hungary Grand Prix Group D
16.10 Manaus (Brazil) Uruguay 7-0 USA Grand Prix Group C
16.10 Manaus (Brazil) Iran 4-2 Belgium Grand Prix Group C
16.10 Manaus (Brazil) Russia 13-1 Zambia Grand Prix Group B
16.10 Manaus (Brazil) Paraguay 4-3 Costa Rica Grand Prix Group B
16.10 Manaus (Brazil) Netherlands 6-2 Angola Grand Prix Group A
16.10 Manaus Brazil 5-0 Guatemala Grand Prix Group A
15.10 Beirut Lebanon 2-2 Cyprus Friendly
14.10 Beirut Lebanon 0-1 Cyprus Friendly
14.10 Malacky Slovakia 4-2 Finland Friendly
14.10 Chişinău Moldova 1-1 Poland Friendly
14.10 Elbasan Albania 2-3 Kosovo Friendly
13.10 Bratislava Slovakia 1-1 Finland Friendly
13.10 Chişinău Moldova 4-2 Poland Friendly
13.10 Elbasan Albania 4-3 Kosovo Friendly
12.10 Minsk Belarus 8-2 Turkmenistan Friendly
11.10 Borisov Belarus 4-3 Turkmenistan Friendly
09.10 Riga Latvia 4-2 Estonia Friendly
09.10 Hanoi Vietnam 2-3 Uzbekistan Thang Long Tournament
09.10 Hanoi (Vietnam) China 2-2 Qatar Thang Long Tournament
08.10 Riga Latvia 2-0 Estonia Friendly
08.10 Hanoi Vietnam 2-4 Qatar Thang Long Tournament
08.10 Hanoi (Vietnam) Uzbekistan 3-1 China Thang Long Tournament
07.10 Hanoi Vietnam 2-0 China Thang Long Tournament
07.10 Hanoi (Vietnam) Uzbekistan 6-1 Qatar Thang Long Tournament
05.10 Lida Belarus 5-0 France Friendly
04.10 Lida Belarus 2-0 France Friendly
29.09 Chişinău Moldova 1-9 Ukraine Friendly
28.09 Chişinău Moldova 0-5 Ukraine Friendly
25.09 Ferizaj Kosovo 4-5 Albania Friendly
24.09 Pristina Kosovo 6-1 Albania Friendly
17.09 Burzaco (Argentina) Paraguay 3-1 Colombia Copa América 3rd Place Match
17.09 Burzaco Argentina 1-5 Brazil Copa América Final
16.09 Havana Cuba 1-2 Costa Rica Friendly
16.09 Burzaco (Argentina) Brazil 6-2 Paraguay Copa América Semi-Final
16.09 Burzaco Argentina 5-0 Colombia Copa América Semi-Final
15.09 Havana Cuba 2-3 Costa Rica Friendly
15.09 Guissona Catalonia 2-2 Romania Friendly
15.09 Burzaco (Argentina) Uruguay 6-1 Venezuela Copa América Group B
15.09 Burzaco (Argentina) Colombia 4-1 Paraguay Copa América Group B
14.09 Oliveira de Azeméis Portugal 3-3 Russia Friendly
14.09 Havana Cuba 5-0 Costa Rica Friendly
14.09 Escaldes-Engordany Andorra 2-5 Romania Friendly
14.09 Burzaco (Argentina) Uruguay 3-0 Bolivia Copa América Group B
14.09 Burzaco (Argentina) Paraguay 7-1 Venezuela Copa América Group B
14.09 Burzaco (Argentina) Peru 3-1 Chile Copa América Group A
14.09 Burzaco Argentina 2-2 Brazil Copa América Group A
13.09 Oliveira de Azeméis Portugal 2-1 Russia Friendly
13.09 Escaldes-Engordany Andorra 3-5 Romania Friendly
13.09 Burzaco (Argentina) Venezuela 2-1 Bolivia Copa América Group B
13.09 Burzaco (Argentina) Colombia 2-2 Uruguay Copa América Group B
13.09 Burzaco (Argentina) Brazil 8-1 Peru Copa América Group A
13.09 Burzaco Argentina 5-2 Chile Copa América Group A
12.09 Burzaco (Argentina) Paraguay 3-2 Bolivia Copa América Group B
12.09 Burzaco (Argentina) Colombia 3-0 Venezuela Copa América Group B
12.09 Burzaco (Argentina) Brazil 14-2 Chile Copa América Group A
12.09 Burzaco Argentina 7-2 Peru Copa América Group A
11.09 Burzaco (Argentina) Paraguay 1-0 Uruguay Copa América Group B
11.09 Burzaco (Argentina) Colombia 2-0 Bolivia Copa América Group B
07.09 Castro Urdiales Spain 4-3 Guatemala Friendly
07.09 Asti Italy 3-1 Japan Friendly
07.09 Paola (Malta) Switzerland 3-2 Greece Malta Tournament
07.09 Paola Malta 2-8 United Arab Emirates Malta Tournament
06.09 Santander Spain 10-0 Guatemala Friendly
06.09 Rotterdam Netherlands 7-2 Turkey Friendly
06.09 Skopje Macedonia 3-2 Serbia Friendly
06.09 Kuwait City Kuwait 0-7 Brazil Friendly
06.09 Asti Italy 7-0 Japan Friendly
05.09 Veles Macedonia 6-2 Serbia Friendly
05.09 Hasselt Belgium 5-3 Finland Friendly
05.09 Paola (Malta) Switzerland 1-1 United Arab Emirates Malta Tournament
05.09 Paola Malta 2-5 Greece Malta Tournament
04.09 Kuwait City Kuwait 1-8 Brazil Friendly
04.09 Ivanec Croatia 4-1 Belarus Friendly
04.09 Borgloon Belgium 2-2 Finland Friendly
04.09 Paola Malta 2-1 Switzerland Malta Tournament
04.09 Paola (Malta) Greece 1-1 United Arab Emirates Malta Tournament
04.09 Tychy Poland 1-3 Czech Republic Visegrad Cup
04.09 Kraków (Poland) Hungary 6-5 Slovakia Visegrad Cup
03.09 Ljubešćica Croatia 4-2 Belarus Friendly
03.09 Kraków Poland 2-3 Slovakia Visegrad Cup
03.09 Kraków (Poland) Czech Republic 3-1 Hungary Visegrad Cup
02.09 Kraków (Poland) Slovakia 7-2 Czech Republic Visegrad Cup
02.09 Kraków Poland 6-4 Hungary Visegrad Cup
17.07 Foz do Iguaçu Brazil 3-1 Paraguay Friendly
16.07 Manama Bahrain 1-3 United Arab Emirates Friendly
15.07 Asunción Paraguay 1-3 Brazil Friendly
15.07 Manama Bahrain 1-1 United Arab Emirates Friendly
25.06 Sheffield England 1-6 Greece Friendly
25.06 Kastav Croatia 3-0 Argentina Friendly
24.06 Sheffield England 1-1 Greece Friendly
23.06 Poreč (Croatia) Argentina 5-5 Italy Poreč Tournament
22.06 Poreč Croatia 0-4 Argentina Poreč Tournament
21.06 Poreč Croatia 1-4 Italy Poreč Tournament
14.06 Tokyo Japan 1-2 Czech Republic Friendly
11.06 Nagoya Japan 4-1 Czech Republic Friendly
05.06 Hangzhou (China) Japan 3-2 Romania Hangzhou International Tournament
05.06 Hangzhou China 2-7 Brazil Hangzhou International Tournament
04.06 Hangzhou China 2-9 Iran Hangzhou International Tournament
04.06 Hangzhou (China) Brazil 3-0 Japan Hangzhou International Tournament
03.06 Hangzhou (China) Iran 2-2 Japan Hangzhou International Tournament
03.06 Hangzhou (China) Brazil 9-1 Romania Hangzhou International Tournament
02.06 Hangzhou (China) Iran 3-3 Romania Hangzhou International Tournament
02.06 Hangzhou China 0-3 Japan Hangzhou International Tournament
01.06 Hangzhou China 2-3 Romania Hangzhou International Tournament
01.06 Hangzhou (China) Brazil 3-1 Iran Hangzhou International Tournament
24.05 Dongguan China 2-4 Kazakhstan Friendly
21.05 Hereford England 2-1 Montenegro Friendly
20.05 Suva (Fiji) New Zealand 1-1 Vanuatu
5-4 pens
Oceania Championship 3rd Place Match
20.05 Suva (Fiji) Solomon Islands 6-4 Tahiti Oceania Championship Final
20.05 Hereford England 2-4 Montenegro Friendly
19.05 Suva (Fiji) Kiribati 3-2 Tuvalu Oceania Championship 7th Place Match
19.05 Suva Fiji 8-6 New Caledonia Oceania Championship 5th Place Match
19.05 Suva (Fiji) Solomon Islands 13-1 Vanuatu Oceania Championship Semi-Final
19.05 Suva (Fiji) New Zealand 3-3 Tahiti
After extra time, 3-4 pens
Oceania Championship Semi-Final
18.05 Suva (Fiji) Solomon Islands 16-0 Tuvalu Oceania Championship Pool B
18.05 Suva (Fiji) New Caledonia 2-2 Tahiti Oceania Championship Pool B
18.05 Suva (Fiji) New Zealand 6-4 Vanuatu Oceania Championship Pool A
18.05 Suva Fiji 22-3 Kiribati Oceania Championship Pool A
17.05 Suva (Fiji) Solomon Islands 1-0 Tahiti Oceania Championship Pool B
17.05 Suva (Fiji) New Caledonia 11-1 Tuvalu Oceania Championship Pool B
17.05 Suva (Fiji) New Zealand 21-1 Kiribati Oceania Championship Pool A
17.05 Suva Fiji 2-5 Vanuatu Oceania Championship Pool A
16.05 Suva (Fiji) Tahiti 6-0 Tuvalu Oceania Championship Pool B
16.05 Suva (Fiji) Solomon Islands 13-5 New Caledonia Oceania Championship Pool B
16.05 Suva (Fiji) Vanuatu 9-2 Kiribati Oceania Championship Pool A
16.05 Suva Fiji 4-4 New Zealand Oceania Championship Pool A
03.05 Uberlândia Brazil 7-2 Ukraine Friendly
01.05 São Bernardo do Campo Brazil 3-0 Ukraine Friendly
29.04 Buzău Romania 4-2 Turkey Friendly
28.04 Buzău Romania 4-3 Turkey Friendly
27.04 Hangzhou China 2-0 Vietnam Friendly
26.04 Hangzhou China 3-2 Vietnam Friendly
15.04 Johannesburg South Africa 3-5 Mozambique Friendly
14.04 Johannesburg South Africa 1-5 Mozambique Friendly
13.04 Coimbra Portugal 3-3 Brazil Friendly
12.04 Caspe Spain 10-0 Qatar Friendly
12.04 Coimbra Portugal 2-2 Brazil Friendly
12.04 Skopje Macedonia 3-2 Poland Friendly
11.04 Utebo Spain 9-0 Qatar Friendly
11.04 Paola Malta 2-2 Belgium U-21 Friendly
11.04 Veles Macedonia 2-3 Poland Friendly
10.04 Paola Malta 1-8 Belgium U-21 Friendly
10.04 São Carlos Brazil 9-2 Uruguay Friendly
09.04 São Carlos Brazil 4-0 Uruguay Friendly
23.03 Peso da Régua Portugal 3-2 Japan Friendly
22.03 Vila Pouca de Aguiar Portugal 6-1 Japan Friendly
27.02 Laško Slovenia 0-2 Italy Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 6
27.02 Laško (Slovenia) Bosnia & Herzegovina 3-2 Latvia Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 6
27.02 Kharkiv Ukraine 4-1 Hungary Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 5
27.02 Kharkiv (Ukraine) Turkey 3-2 Belgium Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 5
27.02 Târgu Mureş (Romania) Slovakia 4-0 Norway Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 4
27.02 Târgu Mureş Romania 1-0 Czech Republic Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 4
27.02 Bielsko-Biała Poland 0-6 Portugal Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 3
27.02 Bielsko-Biała (Poland) Belarus 2-1 Macedonia Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 3
27.02 Rotterdam (Netherlands) Serbia 6-0 Finland Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 2
27.02 Rotterdam Netherlands 0-2 Russia Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 2
27.02 Baku (Azerbaijan) Kazakhstan 2-0 France Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 1
27.02 Baku Azerbaijan 3-8 Spain Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 1
26.02 Isfahan Iran 2-3 Brazil Friendly
25.02 Laško Slovenia 4-3 Latvia Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 6
25.02 Laško (Slovenia) Italy 4-0 Bosnia & Herzegovina Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 6
25.02 Kharkiv Ukraine 12-2 Turkey Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 5
25.02 Kharkiv (Ukraine) Hungary 4-3 Belgium Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 5
25.02 Târgu Mureş Romania 3-1 Norway Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 4
25.02 Târgu Mureş (Romania) Czech Republic 5-3 Slovakia Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 4
25.02 Bielsko-Biała (Poland) Portugal 5-1 Belarus Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 3
25.02 Bielsko-Biała Poland 2-2 Macedonia Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 3
25.02 Rotterdam (Netherlands) Russia 3-0 Serbia Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 2
25.02 Rotterdam Netherlands 5-2 Finland Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 2
25.02 Baku (Azerbaijan) Spain 5-0 Kazakhstan Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 1
25.02 Baku Azerbaijan 4-2 France Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 1
24.02 Laško Slovenia 5-1 Bosnia & Herzegovina Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 6
24.02 Laško (Slovenia) Italy 6-1 Latvia Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 6
24.02 Kharkiv Ukraine 4-3 Belgium Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 5
24.02 Kharkiv (Ukraine) Turkey 3-2 Hungary Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 5
24.02 Târgu Mureş Romania 5-6 Slovakia Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 4
24.02 Târgu Mureş (Romania) Czech Republic 4-3 Norway Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 4
24.02 Bielsko-Biała (Poland) Portugal 3-1 Macedonia Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 3
24.02 Bielsko-Biała Poland 2-2 Belarus Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 3
24.02 Rotterdam (Netherlands) Russia 5-1 Finland Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 2
24.02 Rotterdam Netherlands 3-3 Serbia Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 2
24.02 Baku (Azerbaijan) Spain 4-0 France Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 1
24.02 Baku Azerbaijan 6-3 Kazakhstan Euro 2012 Qualifier Qualifying Group 1
23.02 Tehran Iran 3-4 Brazil Friendly
20.02 Subotica Serbia 4-4 Hungary Friendly
19.02 Szeged Hungary 2-3 Serbia Friendly
15.02 Laško Slovenia 1-0 Netherlands Friendly
14.02 Litija Slovenia 3-4 Netherlands Friendly
08.02 Laško Slovenia 1-1 Czech Republic Friendly
08.02 Baku (Azerbaijan) Uzbekistan 6-3 Latvia Baku Tournament
08.02 Baku Azerbaijan 3-0 Ukraine Baku Tournament
07.02 Ptuj Slovenia 7-5 Czech Republic Friendly
07.02 Baku Azerbaijan U-21 2-1 Latvia Friendly
06.02 Baku (Azerbaijan) Ukraine 1-0 Uzbekistan Baku Tournament
06.02 Baku Azerbaijan 7-1 Latvia Baku Tournament
05.02 Baku (Azerbaijan) Ukraine 5-1 Latvia Baku Tournament
05.02 Baku Azerbaijan 5-3 Uzbekistan Baku Tournament
30.01 Az Zawiyah Libya 1-2 Macedonia Friendly
29.01 Honiara Solomon Islands 8-4 Solomon Islands (Beach Soccer) Friendly
29.01 Gharyan Libya 6-2 Macedonia Friendly
24.01 Cospicua Malta 1-5 Lithuania Euro 2012 Qualifier Preliminary Group D
24.01 Cospicua (Malta) France 2-1 Bulgaria Euro 2012 Qualifier Preliminary Group D
24.01 Skopje Macedonia 2-1 Georgia Euro 2012 Qualifier Preliminary Group C
24.01 Skopje (Macedonia) England 3-2 Estonia Euro 2012 Qualifier Preliminary Group C
24.01 Hafnarfjörður (Iceland) Latvia 2-1 Armenia Euro 2012 Qualifier Preliminary Group B
24.01 Hafnarfjörður Iceland 5-4 Greece Euro 2012 Qualifier Preliminary Group B
24.01 İzmir Turkey 4-2 Moldova Euro 2012 Qualifier Preliminary Group A
24.01 İzmir (Turkey) Montenegro 5-2 Switzerland Euro 2012 Qualifier Preliminary Group A
23.01 Dublin (Ireland) Norway 7-3 Andorra Euro 2012 Qualifier Preliminary Group F
23.01 Dublin Ireland 0-3 Israel Euro 2012 Qualifier Preliminary Group F
23.01 Tampere Finland 2-2 Cyprus Euro 2012 Qualifier Preliminary Group E
23.01 Tampere (Finland) Albania 4-2 San Marino Euro 2012 Qualifier Preliminary Group E
22.01 Malacky Slovakia 1-0 Slovenia Friendly
22.01 Ivankovo Croatia 5-2 Romania Friendly
22.01 Tampere Finland 7-0 San Marino Euro 2012 Qualifier Preliminary Group E
22.01 Tampere (Finland) Albania 7-6 Cyprus Euro 2012 Qualifier Preliminary Group E
22.01 Cospicua Malta 0-7 Bulgaria Euro 2012 Qualifier Preliminary Group D
22.01 Cospicua (Malta) France 3-1 Lithuania Euro 2012 Qualifier Preliminary Group D
22.01 Skopje Macedonia 6-2 Estonia Euro 2012 Qualifier Preliminary Group C
22.01 Skopje (Macedonia) Georgia 4-0 England Euro 2012 Qualifier Preliminary Group C
22.01 Hafnarfjörður (Iceland) Latvia 4-0 Greece Euro 2012 Qualifier Preliminary Group B
22.01 Hafnarfjörður Iceland 6-1 Armenia Euro 2012 Qualifier Preliminary Group B
22.01 İzmir Turkey 2-3 Switzerland Euro 2012 Qualifier Preliminary Group A
22.01 İzmir (Turkey) Montenegro 3-2 Moldova Euro 2012 Qualifier Preliminary Group A
21.01 Trnava Slovakia 2-3 Slovenia Friendly
21.01 Slavonski Brod Croatia 1-4 Romania Friendly
21.01 Dublin Ireland 0-5 Norway Euro 2012 Qualifier Preliminary Group F
21.01 Dublin (Ireland) Andorra 4-1 Israel Euro 2012 Qualifier Preliminary Group F
21.01 Cospicua Malta 1-6 France Euro 2012 Qualifier Preliminary Group D
21.01 Cospicua (Malta) Bulgaria 6-3 Lithuania Euro 2012 Qualifier Preliminary Group D
21.01 Skopje Macedonia 3-1 England Euro 2012 Qualifier Preliminary Group C
21.01 Skopje (Macedonia) Georgia 8-0 Estonia Euro 2012 Qualifier Preliminary Group C
21.01 Hafnarfjörður Iceland 4-5 Latvia Euro 2012 Qualifier Preliminary Group B
21.01 Hafnarfjörður (Iceland) Armenia 2-2 Greece Euro 2012 Qualifier Preliminary Group B
21.01 İzmir Turkey 5-1 Montenegro Euro 2012 Qualifier Preliminary Group A
21.01 İzmir (Turkey) Moldova 4-3 Switzerland Euro 2012 Qualifier Preliminary Group A
20.01 Dublin (Ireland) Norway 7-3 Israel Euro 2012 Qualifier Preliminary Group F
20.01 Dublin Ireland 1-2 Andorra Euro 2012 Qualifier Preliminary Group F
20.01 Tampere Finland 9-0 Albania Euro 2012 Qualifier Preliminary Group E
20.01 Tampere (Finland) Cyprus 5-2 San Marino Euro 2012 Qualifier Preliminary Group E
19.01 Tyumen Russia 1-3 Brazil Friendly
19.01 Campo Maior Portugal 2-2 Spain Friendly
19.01 Tychy Poland 2-4 Ukraine Friendly
19.01 Carbonia Italy 2-0 Serbia Friendly
19.01 Slavonski Brod Croatia 1-0 Libya Friendly
18.01 Villafranca de los Barros Spain 4-4 Portugal Friendly
18.01 Kraków Poland 1-4 Ukraine Friendly
18.01 Quartu Sant'Elena Italy 2-1 Serbia Friendly
18.01 Yazd Iran 7-1 Belgium Friendly
18.01 Osijek Croatia 3-2 Libya Friendly
18.01 Minsk Belarus 6-4 Azerbaijan Friendly
17.01 Yekaterinburg Russia 3-1 Brazil Friendly
17.01 Yazd Iran U-23 4-2 Belgium Friendly
16.01 Yazd Iran 4-1 Belgium Friendly
16.01 Minsk Belarus 1-5 Azerbaijan Friendly
15.01 Honiara Solomon Islands 5-3 Solomon Islands (Beach Soccer) Friendly
15.01 Sofia Bulgaria 3-9 Romania Friendly
14.01 Cospicua Malta 0-6 Norway Friendly
14.01 Sofia Bulgaria 2-3 Romania Friendly
13.01 Cospicua Malta 2-7 Norway Friendly
13.01 Zuwarah Libya 5-4 Tunisia Friendly
12.01 Tripoli Libya 2-2 Tunisia Friendly
11.01 Sittard Netherlands 0-4 Slovakia Friendly
11.01 Gyöngyös Hungary 6-1 Finland Friendly
10.01 Panningen Netherlands 1-1 Slovakia Friendly
10.01 Miskolc Hungary 3-1 Finland Friendly