FootballFutsal (FIFA)Futsal (AMF)Beach SoccerAustralian FootballAmerican FootballFlag FootballBeach Flag Football
Rugby UnionRugby SevensRugby LeagueTouchIce HockeyBandyField HockeyIndoor Hockey
Floorball
Roller HockeyInline Hockey (FIRS)Inline Hockey (IIHF)Skater HockeyBall HockeyLacrosseBox Lacrosse
Intercrosse
RingetteShintyWater PoloBeach Water PoloCanoe PoloCycleballRoller Derby
CricketIndoor Cricket
BaseballSoftballPesäpalloUltimateBeach UltimateGuts
VolleyballFistballBasketball3x3 BasketballNetballKorfballHandballBeach Handball
TchoukballBeach TchoukballQuidditchUnderwater HockeyUnderwater RugbyCurlingSepak TakrawBeach Sepak Takraw
RollballKabaddiIndoor KabaddiBeach KabaddiPoloPolocrosseHorseballSnow Polo
MEN'S FUTSAL (FIFA) - 2014 RESULTS

Latest Men's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Men's Fixtures

Men's Ranking

Latest Women's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Women's Fixtures

Women's Ranking

DATE VENUE MATCH COMPETITION STAGE
27.12 Santurtzi Basque Country 3-6 Catalonia Friendly  
20.12 Kobe Japan 5-2 Croatia Friendly  
18.12 Tokyo Japan 1-1 Croatia Friendly  
17.12 Viimsi Estonia 0-2 Armenia Friendly  
16.12 Viimsi Estonia 1-3 Armenia Friendly  
15.12 Encamp Andorra 2-3 England Friendly  
14.12 Escaldes-Engordany Andorra 2-3 England Friendly  
07.12 Hyvinkää (Finland) Denmark 2-2 Sweden Nordic Cup  
07.12 Hyvinkää Finland 2-1 Norway Nordic Cup  
07.12 Kėdainai Lithuania 0-4 Latvia Baltic Cup  
07.12 Changshu China 7-2 Burma 4 Nations Tournament  
07.12 Changshu (China) Thailand 7-0 Mexico 4 Nations Tournament  
06.12 Kėdainai (Lithuania) Latvia 4-1 Estonia Baltic Cup  
06.12 Changshu China 3-3 Thailand 4 Nations Tournament  
06.12 Changshu (China) Mexico 2-1 Burma 4 Nations Tournament  
05.12 Tampere Finland 5-1 Sweden Nordic Cup  
05.12 Tampere (Finland) Norway 4-0 Denmark Nordic Cup  
05.12 Kėdainai Lithuania 7-3 Estonia Baltic Cup  
05.12 Changshu China 4-1 Mexico 4 Nations Tournament  
05.12 Changshu (China) Thailand 7-5 Burma 4 Nations Tournament  
04.12 Hyvinkää Finland 1-1 Denmark
0-2 pens
Nordic Cup  
04.12 Hyvinkää (Finland) Norway 3-3 Sweden
1-2 pens
Nordic Cup  
04.12 Deva Romania 3-6 Serbia Friendly  
03.12 Tashkent (Uzbekistan) Kazakhstan 4-3 Belarus Tashkent Cup  
03.12 Tashkent Uzbekistan 3-6 Azerbaijan Tashkent Cup  
03.12 Saint-Berthevin France 7-2 Greece Friendly  
03.12 Tbilisi Georgia 5-2 Turkey Friendly  
03.12 Teramo Italy 4-3 Poland Friendly  
03.12 Skopje Macedonia 5-3 Montenegro Friendly  
03.12 Vila Franca do Campo Portugal 5-2 Ukraine Friendly  
03.12 Deva Romania 5-3 Serbia Friendly  
02.12 Tashkent (Uzbekistan) Azerbaijan 2-1 Belarus Tashkent Cup  
02.12 Tashkent Uzbekistan 1-1 Kazakhstan Tashkent Cup  
02.12 Saint-Berthevin France 6-1 Greece Friendly  
02.12 Tbilisi Georgia 5-2 Turkey Friendly  
02.12 Pápa Hungary 1-0 Cyprus Friendly  
02.12 Qom Iran 0-0 Russia Friendly  
02.12 Montesilvano Italy 6-1 Netherlands Friendly  
02.12 Skopje Macedonia 5-2 Montenegro Friendly  
02.12 Vila Franca do Campo Portugal 1-1 Ukraine Friendly  
02.12 Levice Slovakia 5-2 Slovenia Friendly  
01.12 Tashkent (Uzbekistan) Kazakhstan 4-1 Azerbaijan Tashkent Cup  
01.12 Tashkent Uzbekistan 1-1 Belarus Tashkent Cup  
01.12 Paola Malta 1-0 Gibraltar Friendly Tournament  
01.12 Szombathely Hungary 6-4 Cyprus Friendly  
01.12 Qom Iran 1-1 Russia Friendly  
01.12 Montesilvano (Italy) Netherlands 2-2 Poland Friendly  
01.12 Levice Slovakia 3-1 Slovenia Friendly  
30.11 Paola (Malta) Serbia 10-2 Gibraltar Friendly Tournament  
30.11 Newport Wales 5-5 Andorra Friendly  
29.11 Paola Malta 1-4 Serbia Friendly Tournament  
29.11 Newport Wales 3-5 Andorra Friendly  
16.11 São Bernardo do Campo (Brazil) Iran 10-4 Guatemala Grand Prix 3rd Place Match
16.11 São Bernardo do Campo Brazil 7-2 Colombia Grand Prix Final
15.11 São Bernardo do Campo Brazil 8-2 Guatemala Grand Prix Semi-Final
15.11 São Bernardo do Campo (Brazil) Colombia 4-3 Iran Grand Prix Semi-Final
15.11 São Bernardo do Campo (Brazil) Costa Rica 3-1 Vietnam Grand Prix 5th Place Match
14.11 São Bernardo do Campo (Brazil) Colombia 6-2 Vietnam Grand Prix Group A
14.11 São Bernardo do Campo (Brazil) Iran 5-1 Costa Rica Grand Prix Group B
13.11 São Bernardo do Campo Brazil 4-0 Colombia Grand Prix Group A
13.11 São Bernardo do Campo (Brazil) Guatemala 2-1 Costa Rica Grand Prix Group B
13.11 Dubai United Arab Emirates 0-3 Uzbekistan Friendly  
12.11 São Bernardo do Campo Brazil 8-1 Vietnam Grand Prix Group A
12.11 São Bernardo do Campo (Brazil) Iran 7-2 Guatemala Grand Prix Group B
12.11 Dubai United Arab Emirates 1-3 Uzbekistan Friendly  
10.11 São Bernardo do Campo (Brazil) Iran 6-1 Vietnam Friendly  
08.11 Burton-upon-Trent England 2-0 Latvia Friendly  
07.11 Burton-upon-Trent England 5-1 Latvia Friendly  
02.11 San José Costa Rica 2-0 Mexico Friendly  
31.10 Curridabat Costa Rica 1-1 Mexico Friendly  
29.10 Vogošća Bosnia & Herzegovina 3-2 France Friendly  
29.10 Dunaújváros Hungary 1-3 Belarus Friendly  
28.10 Hawally (Kuwait) Brazil 3-0 Italy Continental Cup 3rd Place Match
28.10 Hawally (Kuwait) Argentina 6-2 Czech Republic Continental Cup Final
28.10 Skopje (Macedonia) Finland 1-1 Turkey
2-4 pens
4 Nations Tournament 3rd Place Match
28.10 Skopje Macedonia 1-6 Spain 4 Nations Tournament Final
28.10 Kwidzyn Poland 3-4 Slovenia Friendly Tournament  
28.10 Kwidzyn (Poland) Wales 4-2 Greece Friendly Tournament  
28.10 Kakanj Bosnia & Herzegovina 2-7 France Friendly  
28.10 Veszprém Hungary 2-3 Belarus Friendly  
28.10 Vila do Conde Portugal 3-0 Georgia Friendly  
28.10 Humenné Slovakia 1-7 Ukraine Friendly  
27.10 Hawally (Kuwait) Argentina 4-1 Brazil Continental Cup Semi-Final
27.10 Hawally (Kuwait) Czech Republic 1-1 Italy
After extra time, 3-2 pens
Continental Cup Semi-Final
27.10 Skopje Macedonia 5-4 Finland 4 Nations Tournament Semi-Final
27.10 Skopje (Macedonia) Spain 11-1 Turkey 4 Nations Tournament Semi-Final
27.10 Póvoa de Varzim Portugal 3-0 Georgia Friendly  
27.10 Belgrade Serbia 0-1 Russia Friendly  
27.10 Humenné Slovakia 1-2 Ukraine Friendly  
26.10 Kwidzyn Poland 6-1 Greece Friendly Tournament  
26.10 Kwidzyn (Poland) Slovenia 5-1 Wales Friendly Tournament  
26.10 Novi Sad Serbia 2-3 Russia Friendly  
25.10 Hawally (Kuwait) Italy 2-1 Argentina Continental Cup Group A
25.10 Hawally Kuwait 2-5 Egypt Continental Cup Group A
25.10 Hawally (Kuwait) Brazil 6-1 Czech Republic Continental Cup Group B
25.10 Hawally (Kuwait) Japan 6-0 Guatemala Continental Cup Group B
25.10 Kwidzyn Poland 8-1 Wales Friendly Tournament  
25.10 Kwidzyn (Poland) Slovenia 4-0 Greece Friendly Tournament  
25.10 Tivat Montenegro 1-2 England Friendly  
24.10 Hawally (Kuwait) Italy 3-2 Egypt Continental Cup Group A
24.10 Hawally Kuwait 2-6 Argentina Continental Cup Group A
24.10 Hawally (Kuwait) Brazil 5-2 Guatemala Continental Cup Group B
24.10 Hawally (Kuwait) Czech Republic 4-0 Japan Continental Cup Group B
24.10 Tivat Montenegro 5-4 England Friendly  
23.10 Hawally (Kuwait) Argentina 6-1 Egypt Continental Cup Group A
23.10 Hawally Kuwait 2-4 Italy Continental Cup Group A
23.10 Hawally (Kuwait) Brazil 5-0 Japan Continental Cup Group B
23.10 Hawally (Kuwait) Czech Republic 6-2 Guatemala Continental Cup Group B
27.09 Shah Alam (Malaysia) Indonesia 2-2 Vietnam
1-3 pens
Southeast Asian Championship 3rd Place Match
27.09 Shah Alam (Malaysia) Thailand 6-0 Australia Southeast Asian Championship Final
25.09 Shah Alam (Malaysia) Australia 4-3 Vietnam
After extra time
Southeast Asian Championship Semi-Final
25.09 Shah Alam (Malaysia) Thailand 1-0 Indonesia Southeast Asian Championship Semi-Final
23.09 Shah Alam (Malaysia) Indonesia 4-1 Australia Southeast Asian Championship Group A
23.09 Shah Alam Malaysia 12-2 East Timor Southeast Asian Championship Group A
23.09 Shah Alam (Malaysia) Burma 20-2 Philippines Southeast Asian Championship Group B
23.09 Shah Alam (Malaysia) Vietnam 2-0 Thailand Southeast Asian Championship Group B
22.09 Shah Alam (Malaysia) Indonesia 15-1 Brunei Southeast Asian Championship Group A
22.09 Shah Alam Malaysia 0-3 Australia Southeast Asian Championship Group A
22.09 Shah Alam (Malaysia) Thailand 5-4 Burma Southeast Asian Championship Group B
22.09 Shah Alam (Malaysia) Vietnam 18-0 Laos Southeast Asian Championship Group B
21.09 Shah Alam (Malaysia) Australia 13-0 Brunei Southeast Asian Championship Group A
21.09 Shah Alam (Malaysia) Indonesia 14-3 East Timor Southeast Asian Championship Group A
21.09 Shah Alam (Malaysia) Thailand 11-1 Laos Southeast Asian Championship Group B
21.09 Shah Alam (Malaysia) Vietnam 11-1 Philippines Southeast Asian Championship Group B
20.09 Shah Alam (Malaysia) Australia 9-0 East Timor Southeast Asian Championship Group A
20.09 Shah Alam Malaysia 6-1 Brunei Southeast Asian Championship Group A
20.09 Shah Alam (Malaysia) Burma 6-0 Laos Southeast Asian Championship Group B
20.09 Shah Alam (Malaysia) Thailand 16-1 Philippines Southeast Asian Championship Group B
19.09 Shah Alam (Malaysia) East Timor 2-0 Brunei Southeast Asian Championship Group A
19.09 Shah Alam Malaysia 1-6 Indonesia Southeast Asian Championship Group A
19.09 Shah Alam (Malaysia) Laos 4-4 Philippines Southeast Asian Championship Group B
19.09 Shah Alam (Malaysia) Vietnam 6-1 Burma Southeast Asian Championship Group B
17.09 Brno Czech Republic 10-1 Slovakia 4-Nations Tournament  
17.09 Brno (Czech Republic) Poland 2-0 Hungary 4-Nations Tournament  
17.09 Tbilisi Georgia 2-3 Kazakhstan Friendly  
17.09 Oslo Norway 0-3 Italy Friendly  
17.09 Albergaria-a-Velha Portugal 3-1 Croatia Friendly  
16.09 Brno Czech Republic 5-3 Hungary 4-Nations Tournament  
16.09 Brno (Czech Republic) Slovakia 7-4 Poland 4-Nations Tournament  
16.09 Oslo Norway 2-2 Italy Friendly  
16.09 São João da Madeira Portugal 5-0 Croatia Friendly  
16.09 Belgrade Serbia 3-0 Montenegro Friendly  
16.09 Torrevieja Spain 7-1 Romania Friendly  
15.09 Brno Czech Republic 4-3 Poland 4-Nations Tournament  
15.09 Brno (Czech Republic) Hungary 6-0 Slovakia 4-Nations Tournament  
15.09 Tbilisi Georgia 1-2 Kazakhstan Friendly  
15.09 Belgrade Serbia 2-1 Montenegro Friendly  
15.09 La Nucía Spain 7-1 Romania Friendly  
13.09 Malacky Slovakia 2-0 United Arab Emirates Friendly  
08.09 Bangkok Thailand 7-0 Malaysia Friendly  
07.09 Brasília Brazil 4-1 Argentina Friendly  
07.09 Al Awir United Arab Emirates 2-2 Iraq Friendly  
05.09 Dubai United Arab Emirates 0-1 Iraq Friendly  
04.09 Bangkok (Thailand) Vietnam 5-2 Malaysia Friendly  
03.09 Jakarta (Indonesia) Kyrgyzstan U-21 9-1 Philippines MNC Tournament  
02.09 Jakarta Indonesia 5-3 Kyrgyzstan U-21 MNC Tournament  
01.09 Jakarta Indonesia 13-1 Philippines MNC Tournament  
30.08 Mar del Plata Argentina 5-3 USA Friendly  
29.08 Mar del Plata Argentina 5-1 USA Friendly  
27.08 Benavídez Argentina 2-0 USA Friendly  
26.08 Benavídez Argentina 6-0 USA Friendly  
16.08 Païta New Caledonia 3-6 Malaysia OFC Invitational Championship  
16.08 Païta (New Caledonia) Tahiti 2-0 New Zealand OFC Invitational Championship  
15.08 Païta (New Caledonia) Malaysia 9-5 Vanuatu OFC Invitational Championship  
15.08 Païta New Caledonia 2-1 New Zealand OFC Invitational Championship  
14.08 Païta (New Caledonia) Malaysia 5-2 Tahiti OFC Invitational Championship  
14.08 Païta New Caledonia 6-2 Vanuatu OFC Invitational Championship  
13.08 Païta New Caledonia 4-4 Tahiti OFC Invitational Championship  
13.08 Païta (New Caledonia) New Zealand 5-1 Vanuatu OFC Invitational Championship  
12.08 Païta (New Caledonia) New Zealand 4-1 Malaysia OFC Invitational Championship  
12.08 Païta (New Caledonia) Vanuatu 4-1 Tahiti OFC Invitational Championship  
24.07 Hangzhou China 7-3 Vietnam 4-Nation Tournament  
24.07 Hangzhou (China) Iran U-23 9-1 Burma 4-Nation Tournament  
23.07 Hangzhou China 1-6 Iran U-23 4-Nation Tournament  
23.07 Hangzhou (China) Vietnam 4-0 Burma 4-Nation Tournament  
22.07 Hangzhou China 5-0 Burma 4-Nation Tournament  
22.07 Hangzhou (China) Iran U-23 8-3 Vietnam 4-Nation Tournament  
13.07 Wellington New Zealand 1-7 Australia Trans Tasman Cup  
12.07 Wellington New Zealand 0-6 Australia Trans Tasman Cup  
11.07 Wellington New Zealand 3-5 Australia Trans Tasman Cup  
21.06 Santa Coloma de Gramenet Catalonia 4-2 Slovakia Friendly  
20.06 Ripollet Catalonia U-23 4-3 Slovakia Friendly  
15.06 Skopje Macedonia 10-3 Bulgaria Friendly  
14.06 Kumanovo Macedonia 7-1 Bulgaria Friendly  
14.06 Pesaro Italy 'B' 6-1 San Marino Friendly  
14.06 Milwaukee USA 5-2 France Friendly  
12.06 Milwaukee USA 3-5 France Friendly  
11.06 Torrefarrera Catalonia 10-1 Andorra Friendly  
10.06 Solsona Catalonia 5-0 Andorra Friendly  
08.06 Newcastle upon Tyne (England) Cyprus 0-0 Qatar 4 Nations Tournament  
08.06 Newcastle upon Tyne England 1-1 USA 4 Nations Tournament  
06.06 Newcastle upon Tyne (England) Cyprus 1-1 USA 4 Nations Tournament  
06.06 Newcastle upon Tyne England 3-0 Qatar 4 Nations Tournament  
05.06 Newcastle upon Tyne England 5-0 Cyprus 4 Nations Tournament  
05.06 Newcastle upon Tyne (England) USA 5-1 Qatar 4 Nations Tournament  
05.06 Mór Hungary 5-6 Slovakia Friendly  
04.06 Mór Hungary 5-5 Slovakia Friendly  
13.05 Murter Croatia 1-4 Macedonia Friendly  
12.05 Murter Croatia 4-3 Macedonia Friendly  
10.05 Ho Chi Minh City (Vietnam) Uzbekistan 2-1 Kuwait Asian Championship 3rd Place Match
10.05 Ho Chi Minh City (Vietnam) Iran 2-2 Japan
After extra time, 0-3 pens
Asian Championship Final
10.05 Espoo Finland 3-1 Estonia Friendly  
10.05 Krosno Poland 3-1 Ukraine 'B' Friendly  
09.05 Krosno Poland 5-1 Ukraine 'B' Friendly  
08.05 Ho Chi Minh City (Vietnam) Japan 6-1 Kuwait Asian Championship Semi-Final
08.05 Ho Chi Minh City (Vietnam) Iran 10-0 Uzbekistan Asian Championship Semi-Final
08.05 Călărași Romania 2-3 Turkey Friendly  
07.05 Ho Chi Minh City (Vietnam) Japan 3-2 Thailand Asian Championship Quarter-Final
07.05 Ho Chi Minh City (Vietnam) Kuwait 5-2 Australia Asian Championship Quarter-Final
07.05 Ho Chi Minh City (Vietnam) Uzbekistan 6-2 Lebanon Asian Championship Quarter-Final
07.05 Ho Chi Minh City Vietnam 4-15 Iran Asian Championship Quarter-Final
07.05 Călărași Romania 8-1 Turkey Friendly  
05.05 Ho Chi Minh City (Vietnam) Lebanon 3-3 Thailand Asian Championship Group C
05.05 Ho Chi Minh City (Vietnam) Taiwan 3-2 Malaysia Asian Championship Group C
05.05 Ho Chi Minh City (Vietnam) Japan 4-0 Kyrgyzstan Asian Championship Group D
05.05 Ho Chi Minh City (Vietnam) Uzbekistan 3-0 South Korea Asian Championship Group D
04.05 Ho Chi Minh City (Vietnam) Iraq 6-1 Tajikistan Asian Championship Group A
04.05 Ho Chi Minh City Vietnam 2-1 Kuwait Asian Championship Group A
04.05 Ho Chi Minh City (Vietnam) Indonesia 4-3 China Asian Championship Group B
04.05 Ho Chi Minh City (Vietnam) Iran 8-1 Australia Asian Championship Group B
03.05 Ho Chi Minh City (Vietnam) Malaysia 5-1 Lebanon Asian Championship Group C
03.05 Ho Chi Minh City (Vietnam) Thailand 5-2 Taiwan Asian Championship Group C
03.05 Ho Chi Minh City (Vietnam) Kyrgyzstan 4-1 South Korea Asian Championship Group D
03.05 Ho Chi Minh City (Vietnam) Uzbekistan 2-1 Japan Asian Championship Group D
02.05 Ho Chi Minh City (Vietnam) Kuwait 5-3 Iraq Asian Championship Group A
02.05 Ho Chi Minh City Vietnam 10-4 Tajikistan Asian Championship Group A
02.05 Ho Chi Minh City (Vietnam) Australia 5-0 Indonesia Asian Championship Group B
02.05 Ho Chi Minh City (Vietnam) Iran 12-0 China Asian Championship Group B
01.05 Ho Chi Minh City (Vietnam) Lebanon 8-5 Taiwan Asian Championship Group C
01.05 Ho Chi Minh City (Vietnam) Thailand 7-1 Malaysia Asian Championship Group C
01.05 Ho Chi Minh City (Vietnam) Japan 12-0 South Korea Asian Championship Group D
01.05 Ho Chi Minh City (Vietnam) Kyrgyzstan 2-2 Uzbekistan Asian Championship Group D
30.04 Ho Chi Minh City (Vietnam) Kuwait 5-0 Tajikistan Asian Championship Group A
30.04 Ho Chi Minh City Vietnam 1-2 Iraq Asian Championship Group A
30.04 Ho Chi Minh City (Vietnam) Australia 2-1 China Asian Championship Group B
30.04 Ho Chi Minh City (Vietnam) Iran 5-1 Indonesia Asian Championship Group B
27.04 Bengbu China 0-1 Uzbekistan Friendly  
27.04 Ho Chi Minh City (Vietnam) Lebanon 8-2 Kuwait Friendly  
26.04 Puchong Malaysia 2-3 Iraq Friendly  
26.04 Ho Chi Minh City Vietnam 6-2 Lebanon Friendly  
25.04 Huainan China 1-1 Uzbekistan Friendly  
24.04 Cayenne French Guiana 5-5 Suriname
1-3 pens
Friendly  
24.04 Puchong Malaysia 2-4 Iraq Friendly  
24.04 Chełm Poland 5-4 Romania Friendly  
24.04 Bangkok Thailand 1-2 Indonesia Friendly  
23.04 Lublin Poland 3-3 Romania Friendly  
22.04 Bangkok Thailand 4-2 Australia Friendly  
20.04 Tashkent Uzbekistan 2-6 Iran Friendly  
19.04 Tashkent Uzbekistan 1-6 Iran Friendly  
14.04 Beirut Lebanon 4-3 Iraq Friendly  
13.04 Beirut Lebanon 2-2 Iraq Friendly  
12.04 Vilvoorde Belgium AMF 5-3 Belgium Friendly  
03.04 Beirut Lebanon 1-2 Egypt Friendly  
01.04 Beirut Lebanon 1-6 Egypt Friendly  
30.03 Uberlândia Brazil 2-3 Argentina Copa Sudamericana  
30.03 Uberlândia (Brazil) Paraguay 3-2 Chile Copa Sudamericana  
29.03 Uberlândia (Brazil) Argentina 2-1 Chile Copa Sudamericana  
29.03 Uberlândia Brazil 5-0 Paraguay Copa Sudamericana  
28.03 Uberlândia (Brazil) Argentina 3-1 Paraguay Copa Sudamericana  
28.03 Uberlândia Brazil 7-2 Chile Copa Sudamericana  
26.03 Tivat Montenegro 1-1 Serbia Friendly  
25.03 Tivat Montenegro 1-4 Serbia Friendly  
23.03 Cardiff Wales 4-7 England Friendly  
19.03 Călăraşi Romania 3-2 France Friendly  
18.03 Călăraşi Romania 4-1 France Friendly  
17.03 Santiago (Chile) Argentina 4-3 Colombia ODESUR Games  
17.03 Santiago Chile 0-2 Brazil ODESUR Games  
17.03 Santiago (Chile) Paraguay 4-3 Uruguay ODESUR Games  
17.03 Pápa Hungary 1-1 Greece Friendly  
16.03 Santiago (Chile) Brazil 2-0 Argentina ODESUR Games  
16.03 Santiago Chile 4-4 Uruguay ODESUR Games  
16.03 Santiago (Chile) Colombia 5-1 Paraguay ODESUR Games  
16.03 Szombathely Hungary 4-2 Greece Friendly  
15.03 Santiago (Chile) Argentina 3-1 Uruguay ODESUR Games  
15.03 Santiago (Chile) Brazil 2-1 Colombia ODESUR Games  
15.03 Santiago Chile 2-3 Paraguay ODESUR Games  
15.03 Bojszowy Poland 6-2 Cyprus Friendly  
14.03 Santiago (Chile) Argentina 6-1 Paraguay ODESUR Games  
14.03 Santiago  (Chile) Brazil 2-0 Uruguay ODESUR Games  
14.03 Santiago Chile 1-2 Colombia ODESUR Games  
14.03 Tychy Poland 2-2 Cyprus Friendly  
13.03 Santiago (Chile) Brazil 3-1 Paraguay ODESUR Games  
13.03 Santiago Chile 1-2 Argentina ODESUR Games  
13.03 Santiago (Chile) Colombia 1-1 Uruguay ODESUR Games  
27.02 Galaţi Romania 3-0 Moldova Friendly  
26.02 Galaţi Romania 6-1 Moldova Friendly  
24.02 Örebro Sweden 3-2 England Friendly  
23.02 Stara Pazova Serbia 1-1 Macedonia Friendly  
23.02 Lindesberg Sweden 3-3 England Friendly  
22.02 Belgrade Serbia 3-2 Macedonia Friendly  
08.02 Antwerp (Belgium) Spain 8-4 Portugal European Championship 3rd Place Match
08.02 Antwerp (Belgium) Italy 3-1 Russia European Championship Final
06.02 Antwerp (Belgium) Italy 4-3 Portugal European Championship Semi-Final
06.02 Antwerp (Belgium) Russia 4-3 Spain
After extra time
European Championship Semi-Final
04.02 Antwerp (Belgium) Italy 2-1 Croatia European Championship Quarter-Final
04.02 Antwerp (Belgium) Spain 4-0 Slovenia European Championship Quarter-Final
03.02 Antwerp (Belgium) Portugal 2-1 Ukraine European Championship Quarter-Final
03.02 Antwerp (Belgium) Russia 6-0 Romania European Championship Quarter-Final
02.02 Antwerp (Belgium) Italy 7-0 Azerbaijan European Championship Group C
02.02 Antwerp (Belgium) Spain 8-1 Czech Republic European Championship Group D
02.02 Santo Domingo (Dominican Republic) Cuba 3-1 Haiti International Grand Prix 3rd Place Match
02.02 Santo Domingo Dominican Republic 3-7 Guatemala International Grand Prix Final
01.02 Antwerp Belgium 0-0 Ukraine European Championship Group A
01.02 Antwerp (Belgium) Portugal 4-4 Russia European Championship Group B
01.02 Santo Domingo Dominican Republic 6-3 Haiti International Grand Prix Semi-Final
01.02 Santo Domingo (Dominican Republic) Guatemala 7-4 Cuba International Grand Prix Semi-Final
31.01 Antwerp (Belgium) Azerbaijan 7-6 Slovenia European Championship Group C
31.01 Antwerp (Belgium) Croatia 3-3 Czech Republic European Championship Group D
30.01 Antwerp (Belgium) Ukraine 1-0 Romania European Championship Group A
30.01 Antwerp (Belgium) Portugal 5-0 Netherlands European Championship Group B
29.01 Antwerp (Belgium) Slovenia 3-2 Italy European Championship Group C
29.01 Antwerp (Belgium) Croatia 3-3 Spain European Championship Group D
28.01 Antwerp Belgium 1-6 Romania European Championship Group A
28.01 Antwerp (Belgium) Russia 7-1 Netherlands European Championship Group B
24.01 Rio Maior Portugal 6-1 Turkey Friendly  
23.01 Entroncamento Portugal 8-3 Turkey Friendly  
23.01 Kovilovo Serbia 0-3 Azerbaijan Friendly  
22.01 Kovilovo Serbia 1-4 Azerbaijan Friendly  
22.01 Alcorcón Spain 6-0 Netherlands Friendly  
20.01 Antwerp Belgium 3-2 Greece Friendly  
20.01 Novigrad Croatia 2-1 Slovenia Friendly Training match (4 x 15 mins)
19.01 Izola Slovenia 1-5 Croatia Friendly Training match (4 x 15 mins)
11.01 Gibraltar Gibraltar 2-4 Malta Friendly  
09.01 Gibraltar Gibraltar 4-3 Malta Friendly  
08.01 Opatija Croatia 2-2 Belgium Friendly  
08.01 Raseborg Finland 2-2 Czech Republic Friendly  
08.01 Belfort France 7-5 Sweden Friendly  
08.01 San Vito al Tagliamento Italy 3-1 Slovakia Friendly  
08.01 Caminha Portugal 11-0 Switzerland Friendly  
07.01 Zielona Góra (Poland) Norway 2-0 Wales Friendly Tournament  
07.01 Zielona Góra Poland 5-2 Moldova Friendly Tournament  
07.01 Novigrad Croatia 3-2 Belgium Friendly  
07.01 Hyvinkää Finland 1-6 Czech Republic Friendly  
07.01 Besançon France 3-0 Sweden Friendly  
07.01 San Vito al Tagliamento Italy 3-0 Slovakia Friendly  
07.01 Sittard Netherlands 4-1 Hungary Friendly  
07.01 Caminha Portugal 10-0 Switzerland Friendly  
07.01 Litija Slovenia 0-3 Spain Friendly  
06.01 Sittard Netherlands 6-3 Hungary Friendly  
06.01 Maribor Slovenia 5-5 Spain Friendly  
05.01 Zielona Góra (Poland) Moldova 3-2 Wales Friendly Tournament  
05.01 Zielona Góra Poland 3-2 Norway Friendly Tournament  
04.01 Zielona Góra (Poland) Moldova 5-3 Norway Friendly Tournament  
04.01 Zielona Góra Poland 8-1 Wales Friendly Tournament