FootballFIFA FutsalAMF FutsalBeach SoccerAustralian FootballAmerican FootballFlag FootballBeach Flag Football
Rugby UnionRugby SevensRugby LeagueTouchIce HockeyBandyField HockeyIndoor Hockey
Floorball
Roller HockeyInline HockeyIIHF Inline HockeySkater HockeyBall HockeyLacrosseBox Lacrosse
Intercrosse
RingetteShintyWater PoloBeach Water PoloCanoe PoloCycleballRoller Derby
CricketIndoor Cricket
BaseballSoftballPesäpalloUltimateBeach UltimateGuts
VolleyballFistballBasketball3x3 BasketballNetballKorfballHandballBeach Handball
TchoukballBeach TchoukballQuidditchUnderwater HockeyUnderwater RugbyCurlingSepak TakrawBeach Sepak Takraw
RollballKabaddiIndoor KabaddiBeach KabaddiPoloPolocrosseHorseballSnow Polo
MEN'S FIFA FUTSAL - 2018 RESULTS

Results  Men Women
Fixtures  Men Women
Rankings  Men Women

Men's Archive 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010
Women's Archive 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

DATEVENUEMATCHCOMPETITIONSTAGE
11.11 Yogyakarta Indonesia 3-1 Vietnam AFF Championship 3rd Place Match
11.11 Yogyakarta (Indonesia) Thailand 4-2 Malaysia AFF Championship Final
09.11 Yogyakarta Indonesia 2-3 Thailand
After extra time
AFF Championship Semi-Final
09.11 Yogyakarta (Indonesia) Malaysia 2-2 Vietnam
After extra time, 5-4 pens
AFF Championship Semi-Final
07.11 Yogyakarta Indonesia 13-0 Cambodia AFF Championship Group A
07.11 Yogyakarta (Indonesia) Malaysia 3-2 Myanmar AFF Championship Group A
07.11 Yogyakarta (Indonesia) Thailand 4-1 Vietnam AFF Championship Group B
07.11 Yogyakarta (Indonesia) Timor-Leste 2-1 Brunei AFF Championship Group B
06.11YogyakartaIndonesia 5-7 Malaysia AFF ChampionshipGroup A
06.11Yogyakarta (Indonesia)Myanmar 11-2 Cambodia AFF ChampionshipGroup A
06.11Yogyakarta (Indonesia) Thailand 17-0 Brunei AFF ChampionshipGroup B
06.11Yogyakarta (Indonesia) Vietnam 8-1 Timor-Leste AFF ChampionshipGroup B
05.11 Yogyakarta Indonesia 5-1 Myanmar AFF Championship Group A
05.11 Yogyakarta (Indonesia) Malaysia 10-0 Cambodia AFF Championship Group A
05.11 Yogyakarta (Indonesia) Thailand 14-0 Timor-Leste AFF Championship Group B
05.11 Yogyakarta (Indonesia) Vietnam 9-0 Brunei AFF Championship Group B
01.11 Andorra la Vella Andorra 3-3 Cyprus Friendly 
31.10 Poreč (Croatia) Hungary 2-1 Kuwait Futsal Week Autumn Cup  
31.10 Poreč (Croatia) Slovenia 2-1 Greece Futsal Week Autumn Cup  
31.10 Andorra la Vella Andorra 3-3 Cyprus Friendly 
31.10 Roubaix France 3-1 Ukraine Friendly 
31.10 Torre da Marinha Portugal 1-1 Japan Friendly 
30.10 Jelgava Latvia 2-5 Georgia 3-Nation Tournament  
30.10 Poreč (Croatia) Bosnia & Herzegovina 4-4 Slovenia Futsal Week Autumn Cup  
30.10 Poreč (Croatia) Kuwait 5-1 Greece Futsal Week Autumn Cup  
30.10 Minsk Belarus 2-4 Italy Friendly 
30.10 Roubaix France 1-1 Ukraine Friendly 
30.10 Beersheba Israel 1-5 Croatia Friendly 
30.10 Torre da Marinha Portugal 1-1 Japan Friendly 
30.10 Odorheiu Secuiesc Romania 1-0 Spain Friendly 
30.10 Zrenjanin Serbia 3-1 Poland Friendly 
30.10 Poprad Slovakia 6-0 Lithuania Friendly 
30.10 Uppsala Sweden 2-4 Netherlands Friendly 
29.10 Jelgava (Latvia) Georgia 6-2 Moldova 3-Nation Tournament  
29.10 Poreč (Croatia) Bosnia & Herzegovina 4-1 Greece Futsal Week Autumn Cup  
29.10 Poreč (Croatia) Hungary 5-3 Slovenia Futsal Week Autumn Cup  
29.10 Minsk Belarus 2-2 Italy Friendly 
29.10 Tubarão Brazil 6-1 Paraguay Friendly 
29.10 Beersheba Israel 0-4 Croatia Friendly 
29.10 Odorheiu Secuiesc Romania 0-3 Spain Friendly 
29.10 Pančevo Serbia 4-3 Poland Friendly 
29.10 Poprad Slovakia 4-1 Lithuania Friendly 
29.10 Enköping Sweden 4-1 Netherlands Friendly 
28.10 Jyväskylä Finland 1-4 Czechia 4-Nation Tournament  
28.10 Jyväskylä (Finland) Russia 14-5 Denmark 4-Nation Tournament  
28.10 Rīga Latvia 0-1 Moldova 3-Nation Tournament  
28.10 Poreč (Croatia) Bosnia & Herzegovina 3-3 Kuwait Futsal Week Autumn Cup  
28.10 Poreč (Croatia) Hungary 1-0 Greece Futsal Week Autumn Cup  
28.10 Jaraguá do Sul Brazil 4-2 Paraguay Friendly 
28.10 Gibraltar Gibraltar 1-4 Scotland Friendly 
27.10 Jyväskylä (Finland) Czechia 5-5 Russia 4-Nation Tournament  
27.10 Jyväskylä Finland 3-2 Denmark 4-Nation Tournament  
27.10 Poreč (Croatia) Hungary 5-3 Bosnia & Herzegovina Futsal Week Autumn Cup  
27.10 Poreč (Croatia) Kuwait 5-1 Slovenia Futsal Week Autumn Cup  
27.10 Gibraltar Gibraltar 0-3 Scotland Friendly 
27.10 Pembroke Malta 4-1 Northern Ireland Friendly 
26.10 Jyväskylä (Finland) Czechia 9-0 Denmark 4-Nation Tournament  
26.10 Jyväskylä Finland 2-5 Russia 4-Nation Tournament  
26.10 Düsseldorf Germany 0-2 Japan Friendly 
26.10 Pembroke Malta 1-2 Northern Ireland Friendly 
24.10 Düsseldorf Germany 0-0 Japan Friendly 
23.10 Bangkok (Thailand) England 3-2 Malaysia Thailand 5 
23.10 Bangkok Thailand 6-3 Uzbekistan Thailand 5 
21.10 Bangkok (Thailand) England 1-1 Uzbekistan Thailand 5 
21.10 Bangkok Thailand 7-1 Malaysia Thailand 5 
20.10 Bangkok Thailand 4-0 England Thailand 5 
20.10 Bangkok (Thailand) Uzbekistan 5-0 Malaysia Thailand 5 
13.10 Kalba United Arab Emirates 2-2 Saudi Arabia Friendly 
12.10 Kalba United Arab Emirates 2-4 Saudi Arabia Friendly 
09.10 Kalba United Arab Emirates 3-2 Oman Friendly 
08.10KalbaUnited Arab Emirates 3-1 Oman Friendly 
07.10 Paramaribo (Suriname) French Guiana 7-2 Curaçao 4-Nation Tournament  
07.10 Paramaribo Suriname 1-7 Guatemala 4-Nation Tournament  
06.10 Paramaribo (Suriname) Guatemala 10-1 Curaçao 4-Nation Tournament  
06.10 Paramaribo Suriname 6-2 French Guiana 4-Nation Tournament  
04.10 Paramaribo (Suriname) Guatemala 4-3 French Guiana 4-Nation Tournament  
04.10 Paramaribo Suriname 3-1 Curaçao 4-Nation Tournament  
30.09 San Juan Argentina 3-3 Brazil Friendly 
29.09 San Juan Argentina 0-0 Brazil Friendly 
26.09 Tabriz (Iran) Belarus 2-2 Japan 4-Nation Tournament  
26.09 Tabriz Iran 2-1 Ukraine 4-Nation Tournament  
26.09 Nymburk Czechia 3-3 Slovakia 4-Nations Tournament  
26.09 Nymburk (Czechia) Poland 2-1 Hungary 4-Nations Tournament  
26.09 Morlanwelz Belgium 2-1 Italy Friendly 
26.09 Arad Romania 4-3 Albania Friendly 
26.09 Gävle Sweden 2-5 France Friendly 
25.09 Nymburk Czechia 5-5 Poland 4-Nations Tournament  
25.09 Nymburk (Czechia) Hungary 4-3 Slovakia 4-Nations Tournament  
25.09 Gent Belgium 1-1 Italy Friendly 
25.09 Manaus Brazil 8-2 Argentina Friendly 
25.09 Hamburg Germany 1-3 Georgia Friendly 
25.09 Pembroke Malta 0-8 Netherlands Friendly 
25.09 Arad Romania 3-1 Albania Friendly 
25.09 Shchyolkovo Russia 3-2 Serbia Friendly 
25.09 Ceuta Spain 13-1 Denmark Friendly 
25.09 Gävle Sweden 0-3 France Friendly 
24.09 Tabriz Iran 3-3 Japan 4-Nation Tournament  
24.09 Tabriz (Iran) Ukraine 2-0 Belarus 4-Nation Tournament  
24.09 Nymburk Czechia 5-4 Hungary 4-Nations Tournament  
24.09 Nymburk (Czechia) Slovakia 4-2 Poland 4-Nations Tournament  
24.09 Burton-upon-Trent England 2-6 Croatia Friendly 
24.09 Hamburg Germany 2-4 Georgia Friendly 
24.09 Pembroke Malta 2-7 Netherlands Friendly 
24.09 Shchyolkovo Russia 3-2 Serbia Friendly 
24.09 Ceuta Spain 10-1 Denmark Friendly 
23.09 Tabriz Iran 3-1 Belarus 4-Nation Tournament  
23.09 Tabriz (Iran) Ukraine 3-1 Japan 4-Nation Tournament  
23.09 Baku Azerbaijan 1-3 Kazakhstan Friendly 
23.09 Porto Velho Brazil 4-4 Argentina Friendly 
23.09 Burton-upon-Trent England 0-4 Croatia Friendly 
21.09 Luque (Paraguay) Bolivia 2-2 Uruguay Liga Sudamericana South Zone
21.09 Luque Paraguay 2-1 Argentina Liga Sudamericana South Zone
20.09 Luque (Paraguay) Argentina 2-0 Chile Liga Sudamericana South Zone
20.09 Luque Paraguay 6-1 Bolivia Liga Sudamericana South Zone
19.09 Luque (Paraguay) Argentina 3-1 Bolivia Liga Sudamericana South Zone
19.09 Luque (Paraguay) Chile 5-4 Uruguay Liga Sudamericana South Zone
18.09 Luque (Paraguay) Chile 4-1 Bolivia Liga Sudamericana South Zone
18.09 Luque Paraguay 7-3 Uruguay Liga Sudamericana South Zone
17.09 Luque (Paraguay) Argentina 1-1 Uruguay Liga Sudamericana South Zone
17.09 Luque Paraguay 2-0 Chile Liga Sudamericana South Zone
19.08 Asunción (Paraguay) Argentina 4-1 Brazil Liga Sudamericana Final, 2nd Leg
18.08 Asunción (Paraguay) Brazil 2-1 Argentina Liga Sudamericana Final, 1st Leg
24.06ChangshaChina 3-3 Russia U-23 4-Nation Tournament 
24.06Changsha (China)Vietnam 7-0 New Zealand 4-Nation Tournament 
24.06 Rab Croatia 5-1 Czechia Friendly 
23.06ChangshaChina 0-4 Vietnam 4-Nation Tournament 
23.06Changsha (China)Russia U-23 7-3 New Zealand 4-Nation Tournament 
23.06 Rab Croatia 4-2 Czechia Friendly  
23.06 Newry Northern Ireland 6-6 Scotland Friendly 
22.06 Changsha China 2-1 New Zealand 4-Nation Tournament  
22.06 Changsha (China) Russia U-23 6-2 Vietnam 4-Nation Tournament  
22.06 Rab Croatia 8-0 San Marino Friendly  
22.06 Newry Northern Ireland 6-8 Scotland Friendly 
17.06 Serravalle San Marino 3-4 Gibraltar Friendly 
16.06 Serravalle San Marino 6-1 Gibraltar Friendly 
16.06 Honiara Solomon Islands 5-3 Solomon Islands U-17 Friendly 
03.06Andorra la VellaAndorra 3-4 Wales Friendly 
03.06Burton upon TrentEngland 4-5 Poland Friendly 
02.06 Andorra la Vella Andorra 2-1 Wales Friendly 
02.06 Burton upon Trent England 1-3 Poland Friendly 
30.05 Chimoré Bolivia 2-4 Argentina South American Games  
30.05 Chimoré (Bolivia) Colombia 2-0 Panama South American Games  
30.05 Chimoré (Bolivia) Paraguay 2-1 Peru South American Games  
29.05 Chimoré (Bolivia) Argentina 4-2 Panama South American Games  
29.05 Chimoré Bolivia 0-2 Paraguay South American Games  
29.05 Chimoré (Bolivia) Colombia 4-1 Peru South American Games  
28.05 Chimoré Bolivia 0-7 Colombia South American Games  
28.05 Chimoré (Bolivia) Paraguay 3-1 Argentina South American Games  
28.05 Chimoré (Bolivia) Peru 4-2 Panama South American Games  
27.05 Chimoré (Bolivia) Argentina 1-0 Colombia South American Games  
27.05 Chimoré Bolivia 0-1 Peru South American Games  
27.05 Chimoré (Bolivia) Paraguay 5-2 Panama South American Games  
26.05 Chimoré (Bolivia) Argentina 3-0 Peru South American Games  
26.05 Chimoré Bolivia 1-2 Panama South American Games  
26.05 Chimoré (Bolivia) Colombia 3-1 Paraguay South American Games  
17.05 Gentofte Denmark 4-4 Greenland Friendly 
16.05 Gentofte Denmark 10-4 Greenland Friendly 
06.04 Budapest Hungary 3-1 Costa Rica Friendly 
06.04 Pirae Tahiti 5-2 New Caledonia Friendly 
05.04 Tbilisi Georgia 6-0 England Friendly 
05.04 Budapest Hungary 2-0 Costa Rica Friendly 
04.04 Nicosia Cyprus 3-0 Bulgaria Friendly 
04.04 Luynes France 1-1 Japan Friendly 
04.04 Tbilisi Georgia 5-1 England Friendly 
04.04 Kėdainiai Lithuania 1-1 Belarus Friendly 
04.04 Sines Portugal 3-1 Serbia Friendly 
04.04 Pirae Tahiti 2-3 New Caledonia Friendly 
03.04 Nicosia Cyprus 7-2 Bulgaria Friendly 
03.04 Luynes France 4-1 Japan Friendly 
03.04 Kėdainiai Lithuania 0-3 Belarus Friendly 
03.04 Sines Portugal 3-2 Serbia Friendly 
03.04 Ferrol Spain 5-1 Finland Friendly 
02.04 Timișoara Romania 1-0 Netherlands Friendly 
02.04 Pontevedra Spain 3-1 Finland Friendly 
02.04 Örebro Sweden 8-6 Latvia Friendly 
02.04 Pirae Tahiti 2-1 New Caledonia Friendly 
01.04 Uberaba Brazil 5-0 Poland Friendly 
01.04 Gentofte Denmark 5-2 Germany Friendly 
01.04 Sânnicolau Mare Romania 2-3 Netherlands Friendly 
01.04 Örebro Sweden 4-3 Latvia Friendly 
31.03 Gentofte Denmark 3-2 Germany Friendly 
30.03 Uberaba Brazil 3-1 Poland Friendly 
18.03 Vacoas-Phoenix Mauritius 3-5 South Africa Mauritius International Tournament  
18.03 Vacoas-Phoenix (Mauritius) Réunion 7-1 Comoros Mauritius International Tournament  
17.03 Vacoas-Phoenix Mauritius 2-4 Réunion Mauritius International Tournament  
17.03 Vacoas-Phoenix (Mauritius) South Africa 16-0 Comoros Mauritius International Tournament  
16.03 Vacoas-Phoenix Mauritius 7-2 Comoros Mauritius International Tournament  
16.03 Vacoas-Phoenix (Mauritius) South Africa 6-0 Réunion Mauritius International Tournament  
04.03 Pristina Kosovo 3-3 Kosovo U-21
After extra time, 3-2 pens
Adem Jashari Tournament 3rd Place Match
04.03 Pristina (Kosovo) Albania 5-5 Macedonia
After extra time, 2-3 pens
Adem Jashari Tournament Final
03.03 Pristina Kosovo 5-7 Albania
After extra time
Adem Jashari Tournament Semi-Final
03.03 Pristina Kosovo U-21 1-4 Macedonia Adem Jashari Tournament Semi-Final
11.02 New Taipei (Taiwan) Iraq 4-4 Uzbekistan
1-2 pens
Asian Championship 3rd Place Match
11.02 New Taipei (Taiwan) Iran 4-0 Japan Asian Championship Final
10.02Ljubljana (Slovenia)Russia 1-0 Kazakhstan European Championship3rd Place Match
10.02 Ljubljana (Slovenia) Portugal 3-2 Spain
After extra time
European Championship Final
09.02 New Taipei (Taiwan) Iran 7-1 Uzbekistan Asian Championship Semi-Final
09.02 New Taipei (Taiwan) Japan 3-0 Iraq Asian Championship Semi-Final
08.02 Ljubljana (Slovenia) Kazakhstan 5-5 Spain
After extra time, 1-3 pens
European Championship Semi-Final
08.02 Ljubljana (Slovenia) Portugal 3-2 Russia European Championship Semi-Final
08.02 New Taipei (Taiwan) Iran 9-1 Thailand Asian Championship Quarter-Final
08.02 Taipei (Taiwan) Iraq 2-2 Lebanon
After extra time, 9-8 pens
Asian Championship Quarter-Final
08.02 Taipei (Taiwan) Japan 2-0 Bahrain Asian Championship Quarter-Final
08.02 New Taipei (Taiwan) Uzbekistan 3-1 Vietnam Asian Championship Quarter-Final
06.02 Ljubljana (Slovenia) Portugal 8-1 Azerbaijan European Championship Quarter-Final
06.02 Ljubljana (Slovenia) Spain 1-0 Ukraine European Championship Quarter-Final
06.02 New Taipei (Taiwan) China 5-3 Myanmar Asian Championship Group C
06.02 Taipei (Taiwan) Iran 5-3 Iraq Asian Championship Group C
06.02 New Taipei (Taiwan) Lebanon 2-1 Jordan Asian Championship Group D
06.02 Taipei (Taiwan) Thailand 8-1 Kyrgyzstan Asian Championship Group D
05.02 Ljubljana (Slovenia) Kazakhstan 3-1 Serbia European Championship Quarter-Final
05.02 Ljubljana Slovenia 0-2 Russia European Championship Quarter-Final
05.02 Taipei (Taiwan) Bahrain 3-1 Malaysia Asian Championship Group A
05.02 New Taipei Taiwan 1-3 Vietnam Asian Championship Group A
05.02 Taipei (Taiwan) Japan 4-2 Uzbekistan Asian Championship Group B
05.02 New Taipei (Taiwan) Tajikistan 7-0 South Korea Asian Championship Group B
04.02 Ljubljana (Slovenia) Portugal 5-3 Ukraine European Championship Group C
04.02 Ljubljana (Slovenia) Spain 1-0 Azerbaijan European Championship Group D
04.02Taipei (Taiwan)Iran 11-1 China Asian ChampionshipGroup C
04.02Taipei (Taiwan)Iraq 3-2 Myanmar Asian ChampionshipGroup C
04.02New Taipei (Taiwan)Kyrgyzstan 3-1 Jordan Asian ChampionshipGroup D
04.02New Taipei (Taiwan)Lebanon 5-2 Thailand Asian ChampionshipGroup D
04.02Brusque (Brazil)Uruguay 6-1 Costa Rica Grand Prix3rd Place Match
04.02 Brusque Brazil 4-2 Czechia Grand Prix Final
03.02 Ljubljana Slovenia 2-1 Italy European Championship Group A
03.02 Ljubljana (Slovenia) Kazakhstan 1-1 Russia European Championship Group B
03.02 New Taipei Taiwan 5-4 Malaysia Asian Championship Group A
03.02 New Taipei (Taiwan) Vietnam 2-1 Bahrain Asian Championship Group A
03.02 Taipei (Taiwan) Japan 5-2 South Korea Asian Championship Group B
03.02 Taipei (Taiwan) Uzbekistan 4-2 Tajikistan Asian Championship Group B
03.02 Brusque (Brazil) Belgium 3-3 Costa Rica Grand Prix Group Stage
03.02 Brusque Brazil 9-4 Czechia Grand Prix Group Stage
02.02 Ljubljana (Slovenia) Ukraine 3-2 Romania European Championship Group C
02.02 Ljubljana (Slovenia) Azerbaijan 5-3 France European Championship Group D
02.02 Taipei (Taiwan) Iran 14-0 Myanmar Asian Championship Group C
02.02 Taipei (Taiwan) Iraq 4-2 China Asian Championship Group C
02.02 New Taipei (Taiwan) Kyrgyzstan 2-2 Lebanon Asian Championship Group D
02.02 New Taipei (Taiwan) Thailand 5-1 Jordan Asian Championship Group D
02.02 Brusque (Brazil) Czechia 3-1 Costa Rica Grand Prix Group Stage
02.02 Brusque Uruguay 8-1 Belgium Grand Prix Group Stage
01.02 Ljubljana (Slovenia) Serbia 1-1 Italy European Championship Group A
01.02 Ljubljana (Slovenia) Kazakhstan 5-1 Poland European Championship Group B
01.02 New Taipei (Taiwan) Malaysia 2-1 Vietnam Asian Championship Group A
01.02 New Taipei Taiwan 2-2 Bahrain Asian Championship Group A
01.02 Taipei (Taiwan) Japan 4-2 Tajikistan Asian Championship Group B
01.02 Taipei (Taiwan) Uzbekistan 13-2 South Korea Asian Championship Group B
01.02 Albufeira (Portugal) Netherlands 5-3 Turkey Friendly 
01.02 Brusque Brazil 8-4 Belgium Grand Prix Group Stage
01.02 Brusque (Brazil) Costa Rica 6-3 Uruguay Grand Prix Group Stage
31.01 Ljubljana (Slovenia) Portugal 4-1 Romania European Championship Group C
31.01 Ljubljana (Slovenia) France 4-4 Spain European Championship Group D
31.01 Brusque Brazil 6-1 Costa Rica Grand Prix Group Stage
31.01 Brusque (Brazil) Czechia 6-3 Uruguay Grand Prix Group Stage
31.01 Albufeira (Portugal) Netherlands 4-4 Turkey Friendly 
30.01 Ljubljana Slovenia 2-2 Serbia European Championship Group A
30.01 Ljubljana (Slovenia) Poland 1-1 Russia European Championship Group B
30.01 Brusque Brazil 10-1 Uruguay Grand Prix Group Stage
30.01 Brusque (Brazil) Czechia 9-0 Belgium Grand Prix Group Stage
29.01 Taipei Thailand 6-1 South Korea Friendly 
28.01 Toyama Japan 1-4 Argentina Friendly 
28.01 Almaty (Kazakhstan) Kyrgyzstan 6-3 Tajikistan Friendly 
27.01 Fraiburgo Brazil 8-3 Paraguay Friendly 
27.01 New Taipei Taiwan 3-5 South Korea Friendly 
27.01 Brovary Ukraine 1-1 Kazakhstan FriendlyClosed door match
26.01 Novigrad (Croatia) France 0-0 Italy Friendly Closed door match
26.01 Beirut Lebanon 3-2 Iraq Friendly 
26.01 Torres Novas Portugal 2-2 Morocco Friendly 
25.01 Fraiburgo Brazil 8-2 Paraguay Friendly 
25.01 Tokyo Japan 2-4 Argentina Friendly 
25.01 Torres Novas Portugal 1-1 Thailand Friendly 
24.01 Debrecen (Hungary) Czechia 8-2 Slovakia 4 Nations Tournament  
24.01 Debrecen Hungary 1-1 Croatia 4 Nations Tournament  
24.01 Baku Azerbaijan 1-4 Iran Friendly 
24.01 Beirut Lebanon 2-2 Malaysia Friendly 
24.01 Novigrad (Croatia) Serbia 3-0 France
Serbia scored another 2 goals in an additional 8 minute
period where both teams played with goalkeepers as
outfield players
Friendly Closed door match (3 x 12 mins)
23.01 Debrecen (Hungary) Croatia 3-1 Czechia 4 Nations Tournament  
23.01 Debrecen Hungary 0-5 Slovakia 4 Nations Tournament  
23.01 Baku Azerbaijan 3-3 Iran Friendly 
23.01 Las Rozas de Madrid Spain 8-1 Thailand Friendly 
22.01 Debrecen (Hungary) Croatia 1-0 Slovakia 4 Nations Tournament  
22.01 Debrecen Hungary 0-6 Czechia 4 Nations Tournament  
22.01 Genzano di Roma Italy 7-0 Poland Friendly 
22.01 Beirut Lebanon 6-1 Malaysia Friendly 
22.01 Deva Romania 6-4 Moldova Friendly 
22.01 Novigrad (Croatia) Serbia 6-0 Kuwait FriendlyClosed door match
21.01 Novigrad (Croatia) Kuwait 3-1 San Marino Futsal Week Winter Cup  
21.01 Slagelse Denmark 5-4 Turkey Friendly 
21.01 Beirut (Lebanon) Iraq 5-1 Malaysia Friendly 
21.01 Deva Romania 5-4 Moldova Friendly 
20.01 Novigrad (Croatia) Kuwait 3-0 Montenegro Futsal Week Winter Cup  
20.01 San José Costa Rica 5-0 Canada Friendly 
20.01 Slagelse Denmark 7-4 Turkey Friendly 
20.01 Beirut Lebanon 5-1 Iraq Friendly 
19.01 Novigrad (Croatia) Montenegro 2-0 San Marino Futsal Week Winter Cup  
18.01 San José Costa Rica 5-4 Canada Friendly 
15.01 TehranIran 2-1 Belarus Friendly 
14.01 Tehran Iran 5-0 Belarus Friendly 
11.01 Bangkok Thailand U-23 3-1 Myanmar Friendly 
10.01 Isa Town Bahrain 2-1 Kuwait Friendly 
09.01 Isa Town Bahrain 0-1 Kuwait Friendly 
09.01 Bangkok Thailand U-23 6-1 Myanmar Friendly 
06.01 Isa Town Bahrain 3-1 Jordan Friendly 
05.01 Isa Town Bahrain 2-2 Jordan Friendly