DATE | VENUE | MATCH | COMPETITION | STAGE |
17.12 |
Managua |
Nicaragua 1-5 Costa Rica |
Friendly |
|
14.12 |
Managua |
Nicaragua 0-8 Costa Rica |
Friendly |
|
13.12 |
Managua |
Nicaragua 0-8 Costa Rica |
Friendly |
|
10.12 |
Guadalajara (Spain) |
Russia 4-0 Italy |
Quadrangular Tournament |
|
10.12 |
Guadalajara |
Spain 4-2 Portugal |
Quadrangular Tournament |
|
10.12 |
Budaörs (Hungary) |
Czechia 2-1 Poland | 3 Nations Tournament |
|
09.12 |
Guadalajara (Spain) |
Portugal 1-1 Russia |
Quadrangular Tournament |
|
09.12 |
Guadalajara |
Spain 3-0 Italy |
Quadrangular Tournament |
|
09.12 |
Budaörs (Hungary) |
Poland 3-0 Slovakia |
3 Nations Tournament | |
08.12 |
Guadalajara (Spain) |
Portugal 1-0 Italy |
Quadrangular Tournament |
|
08.12 |
Guadalajara |
Spain 2-1 Russia |
Quadrangular Tournament |
|
08.12 |
Budaörs (Hungary) |
Slovakia 6-3 Czechia | 3 Nations Tournament |
|
29.11 |
Las Piedras (Uruguay) |
Argentina 3-0
Venezuela |
Copa América |
3rd Place Match |
29.11 |
Las Piedras (Uruguay) |
Brazil 3-0 Colombia |
Copa América |
Final |
28.11 |
Las Piedras (Uruguay) |
Brazil 7-0
Argentina | Copa América |
Semi-Final |
28.11 |
Las Piedras (Uruguay) |
Colombia 4-1 Venezuela | Copa América |
Semi-Final |
27.11 |
Las Piedras (Uruguay) |
Peru 4-3 Chile |
Copa América |
9th Place Match |
27.11 |
Las Piedras (Uruguay) |
Paraguay 6-1 Bolivia |
Copa América |
7th Place Match |
27.11 |
Las Piedras |
Uruguay 4-5 Ecuador | Copa América |
5th Place Match |
26.11 |
Las Piedras |
Uruguay 2-6 Argentina |
Copa América |
Group A |
26.11 |
Las Piedras (Uruguay) |
Venezuela 4-0 Peru |
Copa América |
Group A |
26.11 |
Las Piedras (Uruguay) |
Brazil 8-1 Paraguay |
Copa América |
Group B |
26.11 |
Las Piedras (Uruguay) |
Colombia 4-1 Chile |
Copa América |
Group B |
25.11 |
Las Piedras |
Uruguay 3-3 Bolivia |
Copa América |
Group A |
25.11 |
Las Piedras (Uruguay) | Venezuela 2-1 Argentina | Copa América | Group A |
25.11 |
Las Piedras (Uruguay) | Brazil 11-0 Chile | Copa América |
Group B |
25.11 |
Las Piedras (Uruguay) | Colombia 8-3
Ecuador | Copa América | Group B |
24.11 |
Las Piedras (Uruguay) |
Argentina 8-0 Peru |
Copa América |
Group A |
24.11 |
Las Piedras (Uruguay) |
Venezuela 6-1
Bolivia | Copa América |
Group A |
24.11 |
Las Piedras (Uruguay) |
Brazil 11-0 Ecuador |
Copa América |
Group B |
24.11 |
Las Piedras (Uruguay) |
Paraguay 3-2 Chile |
Copa América |
Group B |
24.11 |
Tehran |
Iran 2-1 Italy |
Friendly |
|
23.11 |
Las Piedras (Uruguay) |
Bolivia 1-1 Peru |
Copa América |
Group A |
23.11 |
Las Piedras |
Uruguay 1-0 Venezuela |
Copa América |
Group A |
23.11 |
Las Piedras (Uruguay) |
Brazil 5-0 Colombia |
Copa América |
Group B |
23.11 |
Las Piedras (Uruguay) |
Ecuador 4-3 Paraguay |
Copa América |
Group B |
23.11 |
Tehran |
Iran 3-1 Italy |
Friendly |
|
22.11 |
Las Piedras (Uruguay) |
Argentina 4-1
Bolivia | Copa América |
Group A |
22.11 |
Las Piedras |
Uruguay 6-4 Peru |
Copa América |
Group A |
22.11 |
Las Piedras (Uruguay) |
Colombia 3-3
Paraguay | Copa América |
Group B |
22.11 |
Las Piedras (Uruguay) |
Ecuador 3-2 Chile |
Copa América |
Group B |
19.11 |
Ostróda |
Poland 2-3 Finland |
Friendly |
|
18.11 |
Lubawa |
Poland 1-2 Finland |
Friendly |
|
15.11 |
Alcázar de San Juan |
Spain 4-1 Russia |
Friendly |
|
14.11 |
Tomelloso |
Spain 1-0 Russia |
Friendly |
|
10.11 |
Asunción |
Paraguay 2-0 Costa Rica |
Friendly |
|
08.11 |
Asunción |
Paraguay 0-1 Costa Rica |
Friendly |
|
05.11 |
Montevideo |
Uruguay 1-1 Costa Rica |
Friendly |
|
03.11 |
Las Piedras |
Uruguay 4-3 Costa Rica |
Friendly |
|
29.10 |
Asunción |
Paraguay 3-3 Argentina |
Friendly |
|
27.10 |
Asunción |
Paraguay 3-3 Argentina |
Friendly |
|
11.10 | Ponte de Sor |
Portugal 2-2 Spain | Friendly | |
10.10 | Ponte de Sor |
Portugal 3-3 Spain | Friendly | |
25.09 |
Ashgabat (Turkmenistan) |
Iran 5-1 China |
Asian Indoor & Martial Arts Games |
3rd Place
Match |
25.09 |
Ashgabat (Turkmenistan) |
Thailand 3-1 Japan | Asian Indoor & Martial Arts Games |
Final |
24.09 | Ashgabat (Turkmenistan) | Japan 2-0 Iran | Asian Indoor & Martial Arts Games |
Semi-Final |
24.09 |
Ashgabat (Turkmenistan) | Thailand 4-1
China | Asian Indoor & Martial Arts Games |
Semi-Final |
21.09 |
Ashgabat (Turkmenistan) |
Japan 3-1 China | Friendly |
Training match (3 x 20 mins) |
20.09 |
Ashgabat (Turkmenistan) |
China 5-1 Hong
Kong | Asian Indoor & Martial Arts Games |
Group A |
20.09 |
Ashgabat |
Turkmenistan 0-8 Japan |
Asian Indoor & Martial Arts Games |
Group A |
20.09 |
Ashgabat (Turkmenistan) |
Thailand 2-0 Iran |
Asian Indoor & Martial Arts Games |
Group B |
17.09 |
Ashgabat (Turkmenistan) |
Japan 3-2 Hong
Kong | Asian Indoor & Martial Arts Games |
Group A |
17.09 |
Ashgabat |
Turkmenistan 1-3 China |
Asian Indoor & Martial Arts Games |
Group A |
17.09 |
Ashgabat (Turkmenistan) |
Thailand 16-1
Palestine | Asian Indoor & Martial Arts Games |
Group B |
16.09 |
Ashgabat (Turkmenistan) |
Japan 5-2 China |
Asian Indoor & Martial Arts Games |
Group A |
16.09 |
Ashgabat |
Turkmenistan 1-6 Hong Kong |
Asian Indoor & Martial Arts Games |
Group A |
16.09 |
Ashgabat (Turkmenistan) |
Iran 16-1 Palestine | Asian Indoor & Martial Arts Games |
Group B |
14.09 |
Tauranga |
New Zealand 9-2 New Caledonia |
Trans-Pacific Series |
Match 3 |
13.09 |
Tauranga |
New Zealand 15-0 New Caledonia | Trans-Pacific Series | Match 2 |
12.09 |
Tauranga |
New Zealand 14-0 New Caledonia |
Trans-Pacific Series |
Match 1 |
08.09 |
Piešťany |
Slovakia 1-4 Russia |
Friendly | |
07.09 |
Piešťany | Slovakia 0-9 Russia |
Friendly | |
27.08 |
Shah Alam | Malaysia 0-12 Thailand | Southeast Asian Games | |
27.08 |
Shah Alam (Malaysia) | Vietnam 2-1
Indonesia | Southeast Asian Games | |
25.08 |
Shah Alam (Malaysia) |
Indonesia 2-2 Thailand | Southeast Asian Games |
|
25.08 |
Shah Alam (Malaysia) |
Vietnam 4-1 Myanmar |
Southeast Asian Games |
|
22.08 |
Shah Alam (Malaysia) |
Indonesia 3-1 Myanmar |
Southeast Asian Games |
|
22.08 |
Shah Alam |
Malaysia 1-1 Vietnam |
Southeast Asian Games |
|
20.08 |
Shah Alam | Malaysia 1-2 Indonesia | Southeast Asian Games | |
20.08 |
Shah Alam (Malaysia) | Thailand 10-2 Myanmar | Southeast Asian Games | |
18.08 |
Shah Alam |
Malaysia 2-1 Myanmar |
Southeast Asian Games |
|
18.08 |
Shah Alam (Malaysia) |
Thailand 3-1 Vietnam |
Southeast Asian Games |
|
13.08 |
Shah Alam |
Malaysia 3-4 China |
Friendly | |
12.08 |
Shah Alam |
Malaysia 6-2 China |
Friendly | |
29.07 |
Bangkok |
Thailand 3-1 Iran |
Friendly |
|
27.07 |
Bangkok |
Thailand 1-2 Iran |
Friendly |
|
23.07 |
Bangkok |
Thailand 2-2 Myanmar |
Friendly |
|
21.07 |
Bangkok |
Thailand 4-2 Myanmar |
Friendly |
|
15.07 |
Shah Alam |
Malaysia 3-6 Taiwan |
Friendly |
|
14.07 |
Shah Alam |
Malaysia 3-3 Taiwan |
Friendly |
|
20.06 |
Klang |
Malaysia 5-3 Hong Kong | Friendly |
|
19.06 |
Klang |
Malaysia 2-1 Hong Kong | Friendly |
|
09.05 |
Krasnogorsk (Russia) |
Iran 4-0 Czechia | Victory Day Women's Cup |
|
09.05 |
Krasnogorsk |
Russia 1-3 Spain |
Victory Day Women's Cup |
|
07.05 |
Krasnogorsk |
Russia 4-0 Iran |
Victory Day Women's Cup |
|
07.05 |
Krasnogorsk (Russia) |
Spain 8-1 Czechia | Victory Day Women's Cup |
|
06.05 |
Krasnogorsk |
Russia 11-1 Czechia |
Victory Day Women's Cup |
|
06.05 |
Krasnogorsk (Russia) |
Spain 7-0 Iran |
Victory Day Women's Cup |
|
23.04 |
Chełm |
Poland 1-3 Ukraine |
Friendly |
|
22.04 |
Piaski |
Poland 4-3 Ukraine |
Friendly |
|
07.03 |
Santiago de Compostela |
Galicia 6-2
Catalonia | Friendly |
|
18.02 |
Teplice |
Czechia 1-4 Russia | Friendly |
|
17.02 |
Česká Lípa |
Czechia 2-6 Russia | Friendly |
|