LAST UPDATE: Monday, 26 July 2021, 17:02:48

FOOTBALLFIFA FUTSALAMF FUTSALBEACH SOCCERJORKYBALL
AUSTRALIAN FOOTBALLAMERICAN FOOTBALLFLAG FOOTBALLBEACH FLAG FOOTBALLRUGBY UNION
RUGBY SEVENSBEACH RUGBYSNOW RUGBYRUGBY XRUGBY LEAGUE
RUGBY LEAGUE NINESTOUCHICE HOCKEYBANDYFIELD HOCKEY
INDOOR HOCKEYFLOORBALLROLLER HOCKEYINLINE HOCKEYIIHF INLINE HOCKEY
SKATER HOCKEYBALL HOCKEYWBHF BALL HOCKEYSHINTYLACROSSE
BOX LACROSSEINTERCROSSERINGETTEWATER POLOBEACH WATER POLO
CANOE POLOCYCLEBALLCYCLE POLOCRICKETINDOOR CRICKET
BASEBALLBASEBALL5FASTPITCH SOFTBALLSLOWPITCH SOFTBALLPESÄPALLO
BASKETBALL3X3 BASKETBALLNETBALLFAST5 NETBALLINDOOR NETBALL
KORFBALLBEACH KORFBALLROLLBALLVOLLEYBALLFISTBALL
HANDBALLBEACH HANDBALLTCHOUKBALLBEACH TCHOUKBALLQUIDDITCH
ULTIMATEBEACH ULTIMATEGUTSCURLINGICE STOCK
SEPAK TAKRAWBEACH SEPAK TAKRAWFUTNETUNDERWATER HOCKEYUNDERWATER RUGBY
MOTOBALLKABADDIINDOOR KABADDIBEACH KABADDIROLLER DERBY
PÉTANQUEPOLOPOLOCROSSEHORSEBALLSNOW POLO

MEN'S VOLLEYBALL - 2021 RESULTS

Results  MenWomen
Fixtures  MenWomen
Rankings  MenWomen

Men's Archive  20202019201820172016201520142013201220112010
Women's Archive  20202019201820172016201520142013201220112010

DATE VENUE MATCH COMPETITION STAGE
26.07 Tokyo (Japan) Iran 3-0 Venezuela (75-55) Olympic Games Pool A
26.07 Tokyo Japan 3-1 Canada (98-91) Olympic Games Pool A
26.07 Tokyo (Japan) Poland 3-0 Italy (76-64) Olympic Games Pool A
26.07 Tokyo (Japan) Brazil 3-2 Argentina (106-101) Olympic Games Pool B
26.07 Tokyo (Japan) France 3-0 Tunisia (75-53) Olympic Games Pool B
26.07 Tokyo (Japan) Russia 3-1 USA (98-96) Olympic Games Pool B
24.07 Tokyo (Japan) Iran 3-2 Poland (113-115) Olympic Games Pool A
24.07 Tokyo (Japan) Italy 3-2 Canada (109-103) Olympic Games Pool A
24.07 Tokyo Japan 3-0 Venezuela (75-56) Olympic Games Pool A
24.07 Tokyo (Japan) Brazil 3-0 Tunisia (75-57) Olympic Games Pool B
24.07 Tokyo (Japan) Russia 3-1 Argentina (96-86) Olympic Games Pool B
24.07 Tokyo (Japan) USA 3-0 France (75-58) Olympic Games Pool B
14.07 Colombo Sri Lanka 3-0 Uzbekistan (75-58) Asian Championship Qualifier Central Zone
27.06 Rimini (Italy) France 3-0 Slovenia (75-57) Nations League 3rd Place Match
27.06 Rimini (Italy) Brazil 3-1 Poland (97-78) Nations League Final
26.06 Rimini (Italy) Brazil 3-0 France (75-57) Nations League Semi-Final
26.06 Rimini (Italy) Poland 3-0 Slovenia (75-66) Nations League Semi-Final
23.06 Rimini (Italy) Netherlands 3-0 Australia (75-61) Nations League Group Stage
23.06 Rimini (Italy) Canada 3-2 Serbia (105-102) Nations League Group Stage
23.06 Rimini (Italy) USA 3-0 Japan (75-64) Nations League Group Stage
23.06 Rimini (Italy) France 3-2 Poland (108-103) Nations League Group Stage
23.06 Rimini (Italy) Argentina 3-1 Iran (113-104) Nations League Group Stage
23.06 Rimini (Italy) Slovenia 3-0 Bulgaria (75-57) Nations League Group Stage
23.06 Rimini Italy 3-2 Germany (110-98) Nations League Group Stage
23.06 Rimini (Italy) Russia 3-0 Brazil (78-67) Nations League Group Stage
22.06 Rimini (Italy) Canada 3-0 Australia (75-45) Nations League Group Stage
22.06 Rimini (Italy) Serbia 3-2 Netherlands (109-104) Nations League Group Stage
22.06 Rimini (Italy) USA 3-0 Bulgaria (76-52) Nations League Group Stage
22.06 Rimini (Italy) Poland 3-0 Iran (75-56) Nations League Group Stage
22.06 Rimini (Italy) Slovenia 3-0 Japan (78-58) Nations League Group Stage
22.06 Rimini (Italy) France 3-0 Argentina (76-67) Nations League Group Stage
22.06 Rimini (Italy) Brazil 3-0 Germany (75-65) Nations League Group Stage
22.06 Rimini Italy 2-3 Russia (100-100) Nations League Group Stage
21.06 Rimini (Italy) Serbia 3-1 Australia (94-69) Nations League Group Stage
21.06 Rimini (Italy) Japan 3-0 Bulgaria (75-55) Nations League Group Stage
21.06 Rimini (Italy) France 3-0 Iran (75-61) Nations League Group Stage
21.06 Rimini (Italy) Canada 3-0 Netherlands (75-51) Nations League Group Stage
21.06 Rimini Italy 1-3 Brazil (94-104) Nations League Group Stage
21.06 Rimini (Italy) Slovenia 3-2 USA (117-113) Nations League Group Stage
21.06 Rimini (Italy) Poland 3-0 Argentina (75-61) Nations League Group Stage
21.06 Rimini (Italy) Russia 3-1 Germany (98-76) Nations League Group Stage
20.06 Kortrijk Belgium 0-3 Estonia (60-75) European Golden League 3rd Place Match
20.06 Kortrijk (Belgium) Turkey 3-1 Ukraine (93-77) European Golden League Final
19.06 Kortrijk Belgium 0-3 Ukraine (56-75) European Golden League Semi-Final
19.06 Kortrijk (Belgium) Turkey 3-2 Estonia (98-108) European Golden League Semi-Final
17.06 Rimini (Italy) Argentina 3-0 Serbia (78-69) Nations League Group Stage
17.06 Rimini (Italy) Russia 3-0 Bulgaria (75-56) Nations League Group Stage
17.06 Rimini (Italy) Canada 3-0 Japan (75-63) Nations League Group Stage
17.06 Rimini (Italy) Brazil 3-0 Australia (75-51) Nations League Group Stage
17.06 Rimini (Italy) Slovenia 3-1 Iran (96-94) Nations League Group Stage
17.06 Rimini (Italy) USA 3-2 Netherlands (109-95) Nations League Group Stage
17.06 Rimini Italy 3-2 France (108-101) Nations League Group Stage
17.06 Rimini (Italy) Poland 3-0 Germany (75-61) Nations League Group Stage
16.06 Rimini (Italy) Russia 3-1 Argentina (96-86) Nations League Group Stage
16.06 Rimini (Italy) Serbia 3-0 Bulgaria (75-54) Nations League Group Stage
16.06 Rimini (Italy) Slovenia 3-1 Australia (93-78) Nations League Group Stage
16.06 Rimini (Italy) Poland 3-0 Japan (75-51) Nations League Group Stage
16.06 Rimini Italy 3-1 Netherlands (98-88) Nations League Group Stage
16.06 Rimini (Italy) Canada 3-0 Germany (76-62) Nations League Group Stage
16.06 Rimini (Italy) France 3-1 USA (103-99) Nations League Group Stage
16.06 Rimini (Italy) Brazil 3-1 Iran (98-84) Nations League Group Stage
15.06 Rimini (Italy) Russia 3-1 Serbia (97-91) Nations League Group Stage
15.06 Rimini (Italy) Australia 3-2 Iran (106-107) Nations League Group Stage
15.06 Rimini (Italy) Argentina 3-1 Bulgaria (91-81) Nations League Group Stage
15.06 Rimini (Italy) Japan 3-0 Germany (75-60) Nations League Group Stage
15.06 Rimini Italy 0-3 USA (54-75) Nations League Group Stage
15.06 Rimini (Italy) Canada 3-0 Poland (75-64) Nations League Group Stage
15.06 Rimini (Italy) Brazil 3-2 Slovenia (99-97) Nations League Group Stage
15.06 Rimini (Italy) Netherlands 3-2 France (109-116) Nations League Group Stage
11.06 Rimini (Italy) Germany 3-2 Iran (107-102) Nations League Group Stage
11.06 Rimini (Italy) Slovenia 3-2 Russia (106-101) Nations League Group Stage
11.06 Rimini (Italy) Argentina 3-1 Japan (105-85) Nations League Group Stage
11.06 Rimini (Italy) Bulgaria 3-2 Netherlands (100-103) Nations League Group Stage
11.06 Rimini Italy 3-0 Australia (75-56) Nations League Group Stage
11.06 Rimini (Italy) Serbia 3-1 USA (96-90) Nations League Group Stage
11.06 Rimini (Italy) France 3-1 Canada (95-85) Nations League Group Stage
11.06 Rimini (Italy) Brazil 3-0 Poland (78-62) Nations League Group Stage
10.06 Rimini (Italy) Serbia 3-2 Iran (112-98) Nations League Group Stage
10.06 Rimini (Italy) Russia 3-1 Canada (98-84) Nations League Group Stage
10.06 Rimini (Italy) Slovenia 3-2 France (101-101) Nations League Group Stage
10.06 Rimini (Italy) Argentina 3-0 Australia (75-57) Nations League Group Stage
10.06 Rimini (Italy) USA 3-0 Germany (79-57) Nations League Group Stage
10.06 Rimini (Italy) Brazil 3-0 Bulgaria (75-50) Nations League Group Stage
10.06 Rimini Italy 2-3 Japan (96-108) Nations League Group Stage
10.06 Rimini (Italy) Poland 3-0 Netherlands (75-47) Nations League Group Stage
09.06 Rimini (Italy) Serbia 3-1 Germany (94-80) Nations League Group Stage
09.06 Rimini (Italy) Japan 3-1 Australia (100-93) Nations League Group Stage
09.06 Rimini (Italy) France 3-1 Russia (102-90) Nations League Group Stage
09.06 Rimini (Italy) Slovenia 3-0 Canada (75-63) Nations League Group Stage
09.06 Rimini Italy 3-0 Argentina (80-69) Nations League Group Stage
09.06 Rimini (Italy) Iran 3-0 USA (75-65) Nations League Group Stage
09.06 Rimini (Italy) Poland 3-0 Bulgaria (75-46) Nations League Group Stage
09.06 Rimini (Italy) Brazil 3-0 Netherlands (77-66) Nations League Group Stage
06.06 Liepāja (Latvia) Belgium 3-0 Spain (81-69) European Golden League Pool A, Tournament 2
06.06 Liepāja Latvia 0-3 Estonia (53-75) European Golden League Pool A, Tournament 2
06.06 Zaporizhia Ukraine 3-1 Slovakia (99-93) European Golden League Pool B, Tournament 2
06.06 Santo Tirso Portugal 2-3 Belarus (108-109) European Golden League Pool C, Tournament 2
06.06 Santo Tirso (Portugal) Turkey 3-1 Czechia (94-77) European Golden League Pool C, Tournament 2
06.06 Strumica (North Macedonia) Hungary 3-2 Croatia (102-104) European Silver League 3rd Place Match
06.06 Strumica North Macedonia 1-3 Denmark (88-100) European Silver League Final
05.06 Rimini (Italy) Argentina 3-0 Netherlands (75-62) Nations League Group Stage
05.06 Rimini (Italy) Germany 3-1 Slovenia (94-86) Nations League Group Stage
05.06 Rimini (Italy) France 3-2 Japan (110-105) Nations League Group Stage
05.06 Rimini (Italy) Brazil 3-1 Serbia (98-85) Nations League Group Stage
05.06 Rimini (Italy) Poland 3-1 Russia (96-77) Nations League Group Stage
05.06 Rimini (Italy) USA 3-0 Australia (75-60) Nations League Group Stage
05.06 Rimini (Italy) Iran 3-0 Bulgaria (83-73) Nations League Group Stage
05.06 Rimini Italy 3-2 Canada (112-104) Nations League Group Stage
05.06 Liepāja (Latvia) Estonia 3-1 Belgium (108-107) European Golden League Pool A, Tournament 2
05.06 Liepāja Latvia 0-3 Spain (63-75) European Golden League Pool A, Tournament 2
05.06 Zaporizhia (Ukraine) Romania 3-1 Slovakia (96-86) European Golden League Pool B, Tournament 2
05.06 Santo Tirso (Portugal) Czechia 3-1 Belarus (98-84) European Golden League Pool C, Tournament 2
05.06 Santo Tirso Portugal 0-3 Turkey (60-80) European Golden League Pool C, Tournament 2
05.06 Strumica (North Macedonia) Denmark 3-1 Hungary (103-81) European Silver League Semi-Final
05.06 Strumica North Macedonia 3-2 Croatia (101-103) European Silver League Semi-Final
04.06 Rimini (Italy) Slovenia 3-0 Argentina (75-59) Nations League Group Stage
04.06 Rimini (Italy) Netherlands 3-2 Germany (111-101) Nations League Group Stage
04.06 Rimini (Italy) Brazil 3-0 Japan (75-56) Nations League Group Stage
04.06 Rimini (Italy) Serbia 3-2 France (111-105) Nations League Group Stage
04.06 Rimini Italy 1-3 Iran (98-101) Nations League Group Stage
04.06 Rimini (Italy) Poland 3-0 USA (78-60) Nations League Group Stage
04.06 Rimini (Italy) Russia 3-0 Australia (76-64) Nations League Group Stage
04.06 Rimini (Italy) Canada 3-0 Bulgaria (78-65) Nations League Group Stage
04.06 Liepāja (Latvia) Estonia 3-1 Spain (97-72) European Golden League Pool A, Tournament 2
04.06 Liepāja Latvia 1-3 Belgium (92-99) European Golden League Pool A, Tournament 2
04.06 Zaporizhia Ukraine 3-1 Romania (94-90) European Golden League Pool B, Tournament 2
04.06 Santo Tirso Portugal 0-3 Czechia (58-75) European Golden League Pool C, Tournament 2
04.06 Santo Tirso (Portugal) Turkey 3-0 Belarus (75-62) European Golden League Pool C, Tournament 2
03.06 Rimini (Italy) Argentina 3-2 Germany (105-105) Nations League Group Stage
03.06 Rimini (Italy) Iran 3-1 Canada (97-91) Nations League Group Stage
03.06 Rimini (Italy) Serbia 3-1 Japan (93-83) Nations League Group Stage
03.06 Rimini (Italy) France 3-0 Brazil (94-83) Nations League Group Stage
03.06 Rimini (Italy) Slovenia 3-0 Netherlands (75-51) Nations League Group Stage
03.06 Rimini (Italy) Poland 3-0 Australia (75-38) Nations League Group Stage
03.06 Rimini Italy 3-1 Bulgaria (108-94) Nations League Group Stage
03.06 Rimini (Italy) Russia 3-1 USA (92-85) Nations League Group Stage
03.06 Zaporizhia Ukraine 3-0 Slovakia (75-50) European Golden League Pool B, Tournament 1
02.06 Zaporizhia (Ukraine) Slovakia 3-2 Romania (115-111) European Golden League Pool B, Tournament 1
01.06 Zaporizhia Ukraine 3-1 Romania (106-99) European Golden League Pool B, Tournament 1
31.05 Minsk Belarus 3-2 Portugal (104-102) European Golden League Pool C, Tournament 1
30.05 Rimini (Italy) France 3-1 Australia (98-88) Nations League Group Stage
30.05 Rimini (Italy) Iran 3-0 Netherlands (80-69) Nations League Group Stage
30.05 Rimini (Italy) Germany 3-2 Bulgaria (111-110) Nations League Group Stage
30.05 Rimini (Italy) Japan 3-2 Russia (115-114) Nations League Group Stage
30.05 Rimini (Italy) USA 3-1 Argentina (98-80) Nations League Group Stage
30.05 Rimini (Italy) Brazil 3-1 Canada (99-87) Nations League Group Stage
30.05 Rimini (Italy) Slovenia 3-1 Poland (98-89) Nations League Group Stage
30.05 Rimini Italy 1-3 Serbia (88-97) Nations League Group Stage
30.05 Tartu Estonia 3-2 Belgium (108-106) European Golden League Pool A, Tournament 1
30.05 Tartu (Estonia) Spain 3-1 Latvia (96-96) European Golden League Pool A, Tournament 1
30.05 Minsk Belarus 0-3 Turkey (57-75) European Golden League Pool C, Tournament 1
30.05 Minsk (Belarus) Portugal 3-2 Czechia (123-124) European Golden League Pool C, Tournament 1
30.05 Slagelse Denmark 0-3 Israel (63-75) European Silver League Pool A, Tournament 2
30.05 Slagelse (Denmark) North Macedonia 3-1 Cyprus (93-87) European Silver League Pool A, Tournament 2
30.05 Luxembourg Luxembourg 3-0 Austria (75-67) European Silver League Pool B, Tournament 2
29.05 Rimini (Italy) France 3-2 Germany (111-103) Nations League Group Stage
29.05 Rimini (Italy) Russia 3-1 Iran (95-79) Nations League Group Stage
29.05 Rimini (Italy) Japan 3-2 Netherlands (110-97) Nations League Group Stage
29.05 Rimini (Italy) Bulgaria 3-0 Australia (75-61) Nations League Group Stage
29.05 Rimini (Italy) Poland 3-1 Serbia (97-83) Nations League Group Stage
29.05 Rimini Italy 0-3 Slovenia (57-75) Nations League Group Stage
29.05 Rimini (Italy) Canada 3-0 Argentina (75-55) Nations League Group Stage
29.05 Rimini (Italy) Brazil 3-0 USA (75-64) Nations League Group Stage
29.05 Tartu (Estonia) Belgium 3-1 Spain (106-103) European Golden League Pool A, Tournament 1
29.05 Tartu Estonia 3-0 Latvia (75-47) European Golden League Pool A, Tournament 1
29.05 Minsk Belarus 3-1 Czechia (93-86) European Golden League Pool C, Tournament 1
29.05 Minsk (Belarus) Turkey 3-0 Portugal (76-60) European Golden League Pool C, Tournament 1
29.05 Slagelse Denmark 3-0 Cyprus (75-44) European Silver League Pool A, Tournament 2
29.05 Slagelse (Denmark) North Macedonia 3-1 Israel (104-107) European Silver League Pool A, Tournament 2
29.05 Luxembourg (Luxembourg) Austria 3-2 Croatia (95-100) European Silver League Pool B, Tournament 2
29.05 Luxembourg Luxembourg 0-3 Hungary (58-75) European Silver League Pool B, Tournament 2
28.05 Rimini (Italy) France 3-0 Bulgaria (77-69) Nations League Group Stage
28.05 Rimini (Italy) Germany 3-0 Australia (75-53) Nations League Group Stage
28.05 Rimini (Italy) Japan 3-0 Iran (76-65) Nations League Group Stage
28.05 Rimini (Italy) Serbia 3-1 Slovenia (108-95) Nations League Group Stage
28.05 Rimini (Italy) Russia 3-1 Netherlands (93-86) Nations League Group Stage
28.05 Rimini (Italy) USA 3-0 Canada (76-61) Nations League Group Stage
28.05 Rimini Italy 0-3 Poland (57-75) Nations League Group Stage
28.05 Rimini (Italy) Brazil 3-0 Argentina (82-69) Nations League Group Stage
28.05 Tartu (Estonia) Belgium 3-1 Latvia (94-76) European Golden League Pool A, Tournament 1
28.05 Tartu Estonia 3-0 Spain (75-57) European Golden League Pool A, Tournament 1
28.05 Minsk (Belarus) Turkey 3-1 Czechia (97-86) European Golden League Pool C, Tournament 1
28.05 Slagelse (Denmark) Cyprus 3-0 Israel (75-63) European Silver League Pool A, Tournament 2
28.05 Slagelse Denmark 0-3 North Macedonia (61-75) European Silver League Pool A, Tournament 2
28.05 Luxembourg (Luxembourg) Croatia 3-0 Hungary (76-66) European Silver League Pool B, Tournament 2
27.05 Luxembourg (Luxembourg) Hungary 3-0 Austria (75-60) European Silver League Pool B, Tournament 2
27.05 Luxembourg Luxembourg 0-3 Croatia (52-75) European Silver League Pool B, Tournament 2
23.05 Strumica (North Macedonia) Israel 3-2 Cyprus (118-105) European Silver League Pool A, Tournament 1
23.05 Strumica North Macedonia 0-3 Denmark (68-76) European Silver League Pool A, Tournament 1
23.05 Amstetten Austria 3-0 Luxembourg (75-62) European Silver League Pool B, Tournament 1
23.05 Amstetten (Austria) Hungary 3-1 Croatia (96-86) European Silver League Pool B, Tournament 1
22.05 Strumica (North Macedonia) Denmark 3-0 Cyprus (75-65) European Silver League Pool A, Tournament 1
22.05 Strumica North Macedonia 3-1 Israel (102-99) European Silver League Pool A, Tournament 1
22.05 Amstetten Austria 2-3 Hungary (97-108) European Silver League Pool B, Tournament 1
22.05 Amstetten (Austria) Hungary 3-0 Luxembourg (75-58) European Silver League Pool B, Tournament 1
21.05 Strumica (North Macedonia) Denmark 3-2 Israel (105-110) European Silver League Pool A, Tournament 1
21.05 Strumica North Macedonia 3-0 Cyprus (75-63) European Silver League Pool A, Tournament 1
21.05 Amstetten Austria 2-3 Hungary (98-106) European Silver League Pool B, Tournament 1
21.05 Amstetten (Austria) Croatia 3-1 Luxembourg (104-79) European Silver League Pool B, Tournament 1
16.05 Apeldoorn Netherlands 2-3 Croatia (112-109) European Championship Qualifier Pool A, Tournament 2
16.05 Ploiești Romania 3-1 Slovakia (91-81) European Championship Qualifier Pool A, Tournament 2
16.05 Ploiești (Romania) Switzerland 3-1 Albania (100-84) European Championship Qualifier Pool E, Tournament 2
16.05 Podgorica (Montenegro) Azerbaijan 3-0 Georgia (75-47) European Championship Qualifier Pool F, Tournament 2
16.05 Podgorica Montenegro 3-0 Greece (75-59) European Championship Qualifier Pool F, Tournament 2
16.05 Matosinhos (Portugal) Belarus 3-0 Norway (75-44) European Championship Qualifier Pool G, Tournament 2
16.05 Matosinhos Portugal 3-0 Hungary (75-57) European Championship Qualifier Pool G, Tournament 2
15.05 Apeldoorn (Netherlands) Croatia 3-2 Sweden (105-104) European Championship Qualifier Pool A, Tournament 2
15.05 Ploiești Romania 2-3 Switzerland (100-107) European Championship Qualifier Pool A, Tournament 2
15.05 Ploiești (Romania) Slovakia 3-1 Albania (100-80) European Championship Qualifier Pool E, Tournament 2
15.05 Podgorica (Montenegro) Greece 3-0 Azerbaijan (75-46) European Championship Qualifier Pool F, Tournament 2
15.05 Podgorica Montenegro 3-0 Georgia (75-50) European Championship Qualifier Pool F, Tournament 2
15.05 Matosinhos (Portugal) Belarus 3-1 Hungary (94-86) European Championship Qualifier Pool G, Tournament 2
15.05 Matosinhos Portugal 3-0 Norway (75-57) European Championship Qualifier Pool G, Tournament 2
14.05 Apeldoorn Netherlands 3-1 Sweden (94-80) European Championship Qualifier Pool A, Tournament 2
14.05 Ploiești Romania 3-1 Albania (99-82) European Championship Qualifier Pool E, Tournament 2
14.05 Ploiești (Romania) Slovakia 3-1 Switzerland (94-89) European Championship Qualifier Pool E, Tournament 2
14.05 Podgorica (Montenegro) Greece 3-0 Georgia (75-36) European Championship Qualifier Pool F, Tournament 2
14.05 Podgorica Montenegro 3-1 Azerbaijan (96-77) European Championship Qualifier Pool F, Tournament 2
14.05 Matosinhos (Portugal) Norway 3-1 Hungary (97-89) European Championship Qualifier Pool G, Tournament 2
14.05 Matosinhos Portugal 3-1 Belarus (96-87) European Championship Qualifier Pool G, Tournament 2
09.05 Zadar Croatia 3-1 Sweden (97-82) European Championship Qualifier Pool A, Tournament 1
09.05 Tbilisi Georgia 0-3 Montenegro (31-75) European Championship Qualifier Pool F, Tournament 1
09.05 Tbilisi (Georgia) Greece 3-0 Azerbaijan (75-58) European Championship Qualifier Pool F, Tournament 1
09.05 Budapest (Hungary) Belarus 3-0 Norway (75-57) European Championship Qualifier Pool G, Tournament 1
09.05 Budapest Hungary 0-3 Portugal (58-75) European Championship Qualifier Pool G, Tournament 1
08.05 Zadar (Croatia) Netherlands 3-0 Sweden (75-49) European Championship Qualifier Pool A, Tournament 1
08.05 Nitra (Slovakia) Switzerland 3-1 Romania (96-82) European Championship Qualifier Pool E, Tournament 1
08.05 Nitra Slovakia 3-1 Albania (96-77) European Championship Qualifier Pool E, Tournament 1
08.05 Tbilisi Georgia 0-3 Azerbaijan (57-75) European Championship Qualifier Pool F, Tournament 1
08.05 Tbilisi (Georgia) Greece 3-2 Montenegro (106-103) European Championship Qualifier Pool F, Tournament 1
08.05 Budapest Hungary 0-3 Belarus (48-75) European Championship Qualifier Pool G, Tournament 1
08.05 Budapest (Hungary) Portugal 3-0 Norway (75-58) European Championship Qualifier Pool G, Tournament 1
07.05 Zadar Croatia 1-3 Netherlands (96-101) European Championship Qualifier Pool A, Tournament 1
07.05 Nitra Slovakia 3-1 Romania (89-89) European Championship Qualifier Pool E, Tournament 1
07.05 Nitra (Slovakia) Switzerland 3-0 Albania (76-63) European Championship Qualifier Pool E, Tournament 1
07.05 Tbilisi Georgia 0-3 Greece (38-75) European Championship Qualifier Pool F, Tournament 1
07.05 Tbilisi (Georgia) Montenegro 3-1 Azerbaijan (96-84) European Championship Qualifier Pool F, Tournament 1
07.05 Budapest Hungary 3-1 Norway (98-91) European Championship Qualifier Pool G, Tournament 1
07.05 Budapest (Hungary) Portugal 3-2 Belarus (109-106) European Championship Qualifier Pool G, Tournament 1
06.05 Nitra (Slovakia) Romania 3-0 Albania (75-52) European Championship Qualifier Pool E, Tournament 1
06.05 Nitra Slovakia 3-0 Switzerland (75-66) European Championship Qualifier Pool E, Tournament 1
17.01 Hadera Israel 0-3 Bulgaria (64-75) European Championship Qualifier Pool B, Tournament 1
16.01 Hadera (Israel) Bulgaria 3-0 Austria (75-55) European Championship Qualifier Pool B, Tournament 1
16.01 Skopje North Macedonia 3-1 Turkey (96-85) European Championship Qualifier Pool C, Tournament 2
15.01 Hadera Israel 3-2 Austria (107-107) European Championship Qualifier Pool B, Tournament 1
15.01 Skopje (North Macedonia) Turkey 3-0 Bosnia & Herzegovina (75-46) European Championship Qualifier Pool C, Tournament 2
14.01 Hadera Israel 0-3 Bulgaria (63-77) European Championship Qualifier Pool B, Tournament 1
14.01 Skopje North Macedonia 3-0 Bosnia & Herzegovina (76-57) European Championship Qualifier Pool C, Tournament 2
13.01 Hadera (Israel) Bulgaria 3-1 Austria (95-87) European Championship Qualifier Pool B, Tournament 1
13.01 Skopje North Macedonia 1-3 Turkey (71-93) European Championship Qualifier Pool C, Tournament 1
12.01 Hadera Israel 0-3 Austria (68-77) European Championship Qualifier Pool B, Tournament 1
12.01 Skopje (North Macedonia) Turkey 3-0 Bosnia & Herzegovina (75-50) European Championship Qualifier Pool C, Tournament 1
11.01 Skopje North Macedonia 3-1 Bosnia & Herzegovina (100-90) European Championship Qualifier Pool C, Tournament 1