MEN                      WOMEN
FOOTBALLFOOTBALL
FUTSALFUTSAL
BEACH SOCCERBEACH SOCCER
 


 
MEN'S FUTSAL - 2018 RESULTS

RESULTSFIXTURESRANKINGSArchive202120202019201820172016201520142013201220112010

DATEVENUEMATCHCOMPETITIONSTAGE
22.12 Petit-Canal Guadeloupe 5-4 Martinique Friendly 
21.12 Le Gosier Guadeloupe 1-3 Martinique Friendly 
19.12 Tivat Montenegro 3-3 Cyprus Friendly 
18.12 Tivat Montenegro 4-4 Cyprus Friendly 
16.12 Rio de Janeiro Brazil 4-4 Colombia Liga Sudamericana North Zone
16.12 Rio de Janeiro (Brazil) Ecuador 3-3 Peru Liga Sudamericana North Zone
16.12 Serravalle San Marino 1-2 Andorra Friendly 
15.12 Rio de Janeiro Brazil 1-0 Peru Liga Sudamericana North Zone
15.12 Rio de Janeiro (Brazil) Colombia 5-2 Venezuela Liga Sudamericana North Zone
15.12 Serravalle San Marino 1-4 Andorra Friendly 
14.12 Rio de Janeiro (Brazil) Colombia 3-0 Peru Liga Sudamericana North Zone
14.12 Rio de Janeiro (Brazil) Venezuela 4-2 Ecuador Liga Sudamericana North Zone
14.12 Nouméa New Caledonia 4-6 Tahiti Friendly  
13.12 Rio de Janeiro Brazil 5-3 Ecuador Liga Sudamericana North Zone
13.12 Rio de Janeiro (Brazil) Peru 2-2 Venezuela Liga Sudamericana North Zone
12.12 Rio de Janeiro Brazil 7-1 Venezuela Liga Sudamericana North Zone
12.12 Rio de Janeiro (Brazil) Colombia 3-0 Ecuador Liga Sudamericana North Zone
12.12 Nouméa New Caledonia 1-3 Tahiti Friendly  
10.12 Nouméa New Caledonia 5-3 Tahiti Friendly  
08.12 Skjern Denmark 1-3 Finland Nordic Cup 
08.12 Skjern (Denmark) Sweden 6-1 Norway Nordic Cup 
07.12 Skjern Denmark 7-1 Greenland Nordic Cup 
07.12 Skjern (Denmark) Finland 2-0 Norway Nordic Cup 
06.12 Skjern Denmark 2-1 Norway Nordic Cup 
06.12 Skjern (Denmark) Sweden 6-5 Greenland Nordic Cup 
05.12Skjern (Denmark)Finland 5-2 Sweden Nordic Cup 
05.12 Skjern (Denmark) Norway 5-2 Greenland Nordic Cup 
05.12BratislavaSlovakia 0-0 Iran Slovak Futsal Week 
05.12BorisovBelarus 3-1 Israel Friendly 
05.12VarnaBulgaria 3-5 Moldova Friendly 
05.12TbilisiGeorgia 2-2 Hungary Friendly 
05.12AstiItaly 3-3 France Friendly 
05.12Starogard GdańskiPoland 7-2 Belgium Friendly 
05.12 Rio Maior Portugal 0-0 Ukraine Friendly 
04.12 Skjern Denmark 5-6 Sweden Nordic Cup 
04.12 Skjern (Denmark) Finland 6-1 Greenland Nordic Cup 
04.12 Bratislava (Slovakia) Iran 5-4 Russia Slovak Futsal Week  
04.12 Lida Belarus 7-1 Israel Friendly 
04.12 Varna Bulgaria 3-8 Moldova Friendly 
04.12 Tbilisi Georgia 3-2 Hungary Friendly 
04.12 Asti Italy 2-2 France Friendly 
04.12 Sittard Netherlands 1-2 Czechia Friendly 
04.12 Rio Maior Portugal 2-2 Ukraine Friendly 
04.12 Valdepeñas Spain 3-0 Serbia Friendly 
03.12 Trnava Slovakia 2-6 Russia Slovak Futsal Week  
03.12 Stuttgart Germany 2-1 Switzerland Friendly 
03.12 Kwidzyn Poland 2-1 Belgium Friendly 
03.12 Alcázar de San Juan Spain 3-1 Serbia Friendly 
02.12 Newry Northern Ireland 1-3 England Home Nations Championship  
02.12 Newry (Northern Ireland) Wales 6-2 Scotland Home Nations Championship  
02.12 Changshu China 3-4 Romania CFA International Tournament  
02.12 Changshu (China) Morocco 5-2 Mexico CFA International Tournament  
02.12 Escaldes-Engordany Andorra 3-2 Lithuania Friendly 
02.12 Raasiku Estonia 0-5 Latvia Friendly 
02.12 Sittard Netherlands 4-5 Czechia Friendly 
01.12 Newry (Northern Ireland) England 3-1 Scotland Home Nations Championship  
01.12 Newry Northern Ireland 2-0 Wales Home Nations Championship  
01.12 Changshu China 4-6 Morocco CFA International Tournament  
01.12 Changshu (China) Romania 5-0 Mexico CFA International Tournament  
01.12 Escaldes-Engordany Andorra 3-6 Lithuania Friendly 
01.12 Viimsi Estonia 4-5 Latvia Friendly 
01.12 Gümligen Switzerland 3-4 Germany Friendly 
30.11 Newry (Northern Ireland) England 3-1 Wales Home Nations Championship  
30.11 Newry Northern Ireland 2-6 Scotland Home Nations Championship  
30.11 Changshu China 2-3 Mexico CFA International Tournament  
30.11 Changshu (China) Romania 3-2 Morocco CFA International Tournament  
11.11 Yogyakarta Indonesia 3-1 Vietnam AFF Championship 3rd Place Match
11.11 Yogyakarta (Indonesia) Thailand 4-2 Malaysia AFF Championship Final
09.11 Yogyakarta Indonesia 2-3 Thailand
After extra time
AFF Championship Semi-Final
09.11 Yogyakarta (Indonesia) Malaysia 2-2 Vietnam
After extra time, 5-4 pens
AFF Championship Semi-Final
07.11 Yogyakarta Indonesia 13-0 Cambodia AFF Championship Group A
07.11 Yogyakarta (Indonesia) Malaysia 3-2 Myanmar AFF Championship Group A
07.11 Yogyakarta (Indonesia) Thailand 4-1 Vietnam AFF Championship Group B
07.11 Yogyakarta (Indonesia) Timor-Leste 2-1 Brunei AFF Championship Group B
06.11YogyakartaIndonesia 5-7 Malaysia AFF ChampionshipGroup A
06.11Yogyakarta (Indonesia)Myanmar 11-2 Cambodia AFF ChampionshipGroup A
06.11Yogyakarta (Indonesia) Thailand 17-0 Brunei AFF ChampionshipGroup B
06.11Yogyakarta (Indonesia) Vietnam 8-1 Timor-Leste AFF ChampionshipGroup B
05.11 Yogyakarta Indonesia 5-1 Myanmar AFF Championship Group A
05.11 Yogyakarta (Indonesia) Malaysia 10-0 Cambodia AFF Championship Group A
05.11 Yogyakarta (Indonesia) Thailand 14-0 Timor-Leste AFF Championship Group B
05.11 Yogyakarta (Indonesia) Vietnam 9-0 Brunei AFF Championship Group B
01.11 Andorra la Vella Andorra 3-3 Cyprus Friendly 
31.10 Poreč (Croatia) Hungary 2-1 KuwaitFutsal Week Autumn Cup  
31.10 Poreč (Croatia) Slovenia 2-1 GreeceFutsal Week Autumn Cup  
31.10 Andorra la Vella Andorra 3-3 Cyprus Friendly 
31.10 Roubaix France 3-1 Ukraine Friendly 
31.10 Torre da Marinha Portugal 1-1 Japan Friendly 
30.10 Jelgava Latvia 2-5 Georgia 3-Nation Tournament  
30.10 Poreč (Croatia) Bosnia & Herzegovina 4-4 SloveniaFutsal Week Autumn Cup  
30.10 Poreč (Croatia) Kuwait 5-1 GreeceFutsal Week Autumn Cup  
30.10 Minsk Belarus 2-4 Italy Friendly 
30.10 Roubaix France 1-1 Ukraine Friendly 
30.10 Beersheba Israel 1-5 Croatia Friendly 
30.10 Torre da Marinha Portugal 1-1 Japan Friendly 
30.10 Odorheiu Secuiesc Romania 1-0 Spain Friendly 
30.10 Zrenjanin Serbia 3-1 Poland Friendly 
30.10 Poprad Slovakia 6-0 Lithuania Friendly 
30.10 Uppsala Sweden 2-4 Netherlands Friendly 
29.10 Jelgava (Latvia) Georgia 6-2 Moldova 3-Nation Tournament  
29.10 Poreč (Croatia) Bosnia & Herzegovina 4-1 GreeceFutsal Week Autumn Cup  
29.10 Poreč (Croatia) Hungary 5-3 SloveniaFutsal Week Autumn Cup  
29.10 Minsk Belarus 2-2 Italy Friendly 
29.10 Tubarão Brazil 6-1 Paraguay Friendly 
29.10 Beersheba Israel 0-4 Croatia Friendly 
29.10 Odorheiu Secuiesc Romania 0-3 Spain Friendly 
29.10 Pančevo Serbia 4-3 Poland Friendly 
29.10 Poprad Slovakia 4-1 Lithuania Friendly 
29.10 Enköping Sweden 4-1 Netherlands Friendly 
28.10 Jyväskylä Finland 1-4 Czechia 4-Nation Tournament  
28.10 Jyväskylä (Finland) Russia 14-5 Denmark 4-Nation Tournament  
28.10 Rīga Latvia 0-1 Moldova 3-Nation Tournament  
28.10 Poreč (Croatia) Bosnia & Herzegovina 3-3 KuwaitFutsal Week Autumn Cup  
28.10 Poreč (Croatia) Hungary 1-0 GreeceFutsal Week Autumn Cup  
28.10 Jaraguá do Sul Brazil 4-2 Paraguay Friendly 
28.10 Gibraltar Gibraltar 1-4 Scotland Friendly 
27.10 Jyväskylä (Finland) Czechia 5-5 Russia 4-Nation Tournament  
27.10 Jyväskylä Finland 3-2 Denmark 4-Nation Tournament  
27.10 Poreč (Croatia) Hungary 5-3 Bosnia & HerzegovinaFutsal Week Autumn Cup  
27.10 Poreč (Croatia) Kuwait 5-1 SloveniaFutsal Week Autumn Cup  
27.10 Gibraltar Gibraltar 0-3 Scotland Friendly 
27.10 Pembroke Malta 4-1 Northern Ireland Friendly 
26.10 Jyväskylä (Finland) Czechia 9-0 Denmark 4-Nation Tournament  
26.10 Jyväskylä Finland 2-5 Russia 4-Nation Tournament  
26.10 Düsseldorf Germany 0-2 Japan Friendly 
26.10 Pembroke Malta 1-2 Northern Ireland Friendly 
24.10 Düsseldorf Germany 0-0 Japan Friendly 
23.10 Bangkok (Thailand) England 3-2 Malaysia Thailand 5 
23.10 Bangkok Thailand 6-3 Uzbekistan Thailand 5 
21.10 Bangkok (Thailand) England 1-1 Uzbekistan Thailand 5 
21.10 Bangkok Thailand 7-1 Malaysia Thailand 5 
20.10 Bangkok Thailand 4-0 England Thailand 5 
20.10 Bangkok (Thailand) Uzbekistan 5-0 Malaysia Thailand 5 
13.10 Kalba United Arab Emirates 2-2 Saudi Arabia Friendly 
12.10 Kalba United Arab Emirates 2-4 Saudi Arabia Friendly 
09.10 Kalba United Arab Emirates 3-2 Oman Friendly 
08.10KalbaUnited Arab Emirates 3-1 Oman Friendly 
07.10 Paramaribo (Suriname) French Guiana 7-2 Curaçao 4-Nation Tournament  
07.10 Paramaribo Suriname 1-7 Guatemala 4-Nation Tournament  
06.10 Paramaribo (Suriname) Guatemala 10-1 Curaçao 4-Nation Tournament  
06.10 Paramaribo Suriname 6-2 French Guiana 4-Nation Tournament  
04.10 Paramaribo (Suriname) Guatemala 4-3 French Guiana 4-Nation Tournament  
04.10 Paramaribo Suriname 3-1 Curaçao 4-Nation Tournament  
30.09 San Juan Argentina 3-3 Brazil Friendly 
29.09 San Juan Argentina 0-0 Brazil Friendly 
26.09 Tabriz (Iran) Belarus 2-2 Japan 4-Nation Tournament  
26.09 Tabriz Iran 2-1 Ukraine 4-Nation Tournament  
26.09 Nymburk Czechia 3-3 Slovakia 4-Nations Tournament  
26.09 Nymburk (Czechia) Poland 2-1 Hungary 4-Nations Tournament  
26.09 Morlanwelz Belgium 2-1 Italy Friendly 
26.09 Arad Romania 4-3 Albania Friendly 
26.09 Gävle Sweden 2-5 France Friendly 
25.09 Nymburk Czechia 5-5 Poland 4-Nations Tournament  
25.09 Nymburk (Czechia) Hungary 4-3 Slovakia 4-Nations Tournament  
25.09 Gent Belgium 1-1 Italy Friendly 
25.09 Manaus Brazil 8-2 Argentina Friendly 
25.09 Hamburg Germany 1-3 Georgia Friendly 
25.09 Pembroke Malta 0-8 Netherlands Friendly 
25.09 Arad Romania 3-1 Albania Friendly 
25.09 Shchyolkovo Russia 3-2 Serbia Friendly 
25.09 Ceuta Spain 13-1 Denmark Friendly 
25.09 Gävle Sweden 0-3 France Friendly 
24.09 Tabriz Iran 3-3 Japan 4-Nation Tournament  
24.09 Tabriz (Iran) Ukraine 2-0 Belarus 4-Nation Tournament  
24.09 Nymburk Czechia 5-4 Hungary 4-Nations Tournament  
24.09 Nymburk (Czechia) Slovakia 4-2 Poland 4-Nations Tournament  
24.09 Burton-upon-Trent England 2-6 Croatia Friendly 
24.09 Hamburg Germany 2-4 Georgia Friendly 
24.09 Pembroke Malta 2-7 Netherlands Friendly 
24.09 Shchyolkovo Russia 3-2 Serbia Friendly 
24.09 Ceuta Spain 10-1 Denmark Friendly 
23.09 Tabriz Iran 3-1 Belarus 4-Nation Tournament  
23.09 Tabriz (Iran) Ukraine 3-1 Japan 4-Nation Tournament  
23.09 Baku Azerbaijan 1-3 Kazakhstan Friendly 
23.09 Porto Velho Brazil 4-4 Argentina Friendly 
23.09 Burton-upon-Trent England 0-4 Croatia Friendly 
21.09 Luque (Paraguay) Bolivia 2-2 Uruguay Liga Sudamericana South Zone
21.09 Luque Paraguay 2-1 Argentina Liga Sudamericana South Zone
20.09 Luque (Paraguay) Argentina 2-0 Chile Liga Sudamericana South Zone
20.09 Luque Paraguay 6-1 Bolivia Liga Sudamericana South Zone
19.09 Luque (Paraguay) Argentina 3-1 Bolivia Liga Sudamericana South Zone
19.09 Luque (Paraguay) Chile 5-4 Uruguay Liga Sudamericana South Zone
18.09 Luque (Paraguay) Chile 4-1 Bolivia Liga Sudamericana South Zone
18.09 Luque Paraguay 7-3 Uruguay Liga Sudamericana South Zone
17.09 Luque (Paraguay) Argentina 1-1 Uruguay Liga Sudamericana South Zone
17.09 Luque Paraguay 2-0 Chile Liga Sudamericana South Zone
19.08 Asunción (Paraguay) Argentina 4-1 Brazil Liga Sudamericana Final, 2nd Leg
18.08 Asunción (Paraguay) Brazil 2-1 Argentina Liga Sudamericana Final, 1st Leg
24.06ChangshaChina 3-3 Russia U-23 4-Nation Tournament 
24.06Changsha (China)Vietnam 7-0 New Zealand 4-Nation Tournament 
24.06 Rab Croatia 5-1 Czechia Friendly 
23.06ChangshaChina 0-4 Vietnam 4-Nation Tournament 
23.06Changsha (China)Russia U-23 7-3 New Zealand 4-Nation Tournament 
23.06 Rab Croatia 4-2 Czechia Friendly  
23.06 Newry Northern Ireland 6-6 Scotland Friendly 
22.06 Changsha China 2-1 New Zealand 4-Nation Tournament  
22.06 Changsha (China) Russia U-23 6-2 Vietnam 4-Nation Tournament  
22.06 Rab Croatia 8-0 San Marino Friendly  
22.06 Newry Northern Ireland 6-8 Scotland Friendly 
17.06 Serravalle San Marino 3-4 Gibraltar Friendly 
16.06 Serravalle San Marino 6-1 Gibraltar Friendly 
16.06 Honiara Solomon Islands 5-3 Solomon Islands U-17 Friendly 
03.06Andorra la VellaAndorra 3-4 Wales Friendly 
03.06Burton upon TrentEngland 4-5 Poland Friendly 
02.06 Andorra la Vella Andorra 2-1 Wales Friendly 
02.06 Burton upon Trent England 1-3 Poland Friendly 
30.05 Chimoré Bolivia 2-4 Argentina South American Games  
30.05 Chimoré (Bolivia) Colombia 2-0 Panama South American Games  
30.05 Chimoré (Bolivia) Paraguay 2-1 Peru South American Games  
29.05 Chimoré (Bolivia) Argentina 4-2 Panama South American Games  
29.05 Chimoré Bolivia 0-2 Paraguay South American Games  
29.05 Chimoré (Bolivia) Colombia 4-1 Peru South American Games  
28.05 Chimoré Bolivia 0-7 Colombia South American Games  
28.05 Chimoré (Bolivia) Paraguay 3-1 Argentina South American Games  
28.05 Chimoré (Bolivia) Peru 4-2 Panama South American Games  
27.05 Chimoré (Bolivia) Argentina 1-0 Colombia South American Games  
27.05 Chimoré Bolivia 0-1 Peru South American Games  
27.05 Chimoré (Bolivia) Paraguay 5-2 Panama South American Games  
26.05 Chimoré (Bolivia) Argentina 3-0 Peru South American Games  
26.05 Chimoré Bolivia 1-2 Panama South American Games  
26.05 Chimoré (Bolivia) Colombia 3-1 Paraguay South American Games  
17.05 Gentofte Denmark 4-4 Greenland Friendly 
16.05 Gentofte Denmark 10-4 Greenland Friendly 
06.04 Budapest Hungary 3-1 Costa Rica Friendly 
06.04 Pirae Tahiti 5-2 New Caledonia Friendly 
05.04 Tbilisi Georgia 6-0 England Friendly 
05.04 Budapest Hungary 2-0 Costa Rica Friendly 
04.04 Nicosia Cyprus 3-0 Bulgaria Friendly 
04.04 Luynes France 1-1 Japan Friendly 
04.04 Tbilisi Georgia 5-1 England Friendly 
04.04 Kėdainiai Lithuania 1-1 Belarus Friendly 
04.04 Sines Portugal 3-1 Serbia Friendly 
04.04 Pirae Tahiti 2-3 New Caledonia Friendly 
03.04 Nicosia Cyprus 7-2 Bulgaria Friendly 
03.04 Luynes France 4-1 Japan Friendly 
03.04 Kėdainiai Lithuania 0-3 Belarus Friendly 
03.04 Sines Portugal 3-2 Serbia Friendly 
03.04 Ferrol Spain 5-1 Finland Friendly 
02.04 Timișoara Romania 1-0 Netherlands Friendly 
02.04 Pontevedra Spain 3-1 Finland Friendly 
02.04 Örebro Sweden 8-6 Latvia Friendly 
02.04 Pirae Tahiti 2-1 New Caledonia Friendly 
01.04 Uberaba Brazil 5-0 Poland Friendly 
01.04 Gentofte Denmark 5-2 Germany Friendly 
01.04 Sânnicolau Mare Romania 2-3 Netherlands Friendly 
01.04 Örebro Sweden 4-3 Latvia Friendly 
31.03 Gentofte Denmark 3-2 Germany Friendly 
30.03 Uberaba Brazil 3-1 Poland Friendly 
18.03 Vacoas-Phoenix Mauritius 3-5 South Africa Mauritius International Tournament  
18.03 Vacoas-Phoenix (Mauritius) Réunion 7-1 Comoros Mauritius International Tournament  
17.03 Vacoas-Phoenix Mauritius 2-4 Réunion Mauritius International Tournament  
17.03 Vacoas-Phoenix (Mauritius) South Africa 16-0 Comoros Mauritius International Tournament  
16.03 Vacoas-Phoenix Mauritius 7-2 Comoros Mauritius International Tournament  
16.03 Vacoas-Phoenix (Mauritius) South Africa 6-0 Réunion Mauritius International Tournament  
04.03 Pristina Kosovo 3-3 Kosovo U-21
After extra time, 3-2 pens
Adem Jashari Tournament 3rd Place Match
04.03 Pristina (Kosovo) Albania 5-5 Macedonia
After extra time, 2-3 pens
Adem Jashari Tournament Final
03.03 Pristina Kosovo 5-7 Albania
After extra time
Adem Jashari Tournament Semi-Final
03.03 Pristina Kosovo U-21 1-4 Macedonia Adem Jashari Tournament Semi-Final
11.02 New Taipei (Taiwan) Iraq 4-4 Uzbekistan
1-2 pens
Asian Championship 3rd Place Match
11.02 New Taipei (Taiwan) Iran 4-0 Japan Asian Championship Final
10.02Ljubljana (Slovenia)Russia 1-0 Kazakhstan European Championship3rd Place Match
10.02 Ljubljana (Slovenia) Portugal 3-2 Spain
After extra time
European Championship Final
09.02 New Taipei (Taiwan) Iran 7-1 Uzbekistan Asian Championship Semi-Final
09.02 New Taipei (Taiwan) Japan 3-0 Iraq Asian Championship Semi-Final
08.02 Ljubljana (Slovenia) Kazakhstan 5-5 Spain
After extra time, 1-3 pens
European Championship Semi-Final
08.02 Ljubljana (Slovenia) Portugal 3-2 Russia European Championship Semi-Final
08.02 New Taipei (Taiwan) Iran 9-1 Thailand Asian Championship Quarter-Final
08.02 Taipei (Taiwan) Iraq 2-2 Lebanon
After extra time, 9-8 pens
Asian Championship Quarter-Final
08.02 Taipei (Taiwan) Japan 2-0 Bahrain Asian Championship Quarter-Final
08.02 New Taipei (Taiwan) Uzbekistan 3-1 Vietnam Asian Championship Quarter-Final
06.02 Ljubljana (Slovenia) Portugal 8-1 Azerbaijan European Championship Quarter-Final
06.02 Ljubljana (Slovenia) Spain 1-0 Ukraine European Championship Quarter-Final
06.02 New Taipei (Taiwan) China 5-3 Myanmar Asian Championship Group C
06.02 Taipei (Taiwan) Iran 5-3 Iraq Asian Championship Group C
06.02 New Taipei (Taiwan) Lebanon 2-1 Jordan Asian Championship Group D
06.02 Taipei (Taiwan) Thailand 8-1 Kyrgyzstan Asian Championship Group D
05.02 Ljubljana (Slovenia) Kazakhstan 3-1 Serbia European Championship Quarter-Final
05.02 Ljubljana Slovenia 0-2 Russia European Championship Quarter-Final
05.02 Taipei (Taiwan) Bahrain 3-1 Malaysia Asian Championship Group A
05.02 New Taipei Taiwan 1-3 Vietnam Asian Championship Group A
05.02 Taipei (Taiwan) Japan 4-2 Uzbekistan Asian Championship Group B
05.02 New Taipei (Taiwan) Tajikistan 7-0 South Korea Asian Championship Group B
04.02 Ljubljana (Slovenia) Portugal 5-3 Ukraine European Championship Group C
04.02 Ljubljana (Slovenia) Spain 1-0 Azerbaijan European Championship Group D
04.02Taipei (Taiwan)Iran 11-1 China Asian ChampionshipGroup C
04.02Taipei (Taiwan)Iraq 3-2 Myanmar Asian ChampionshipGroup C
04.02New Taipei (Taiwan)Kyrgyzstan 3-1 Jordan Asian ChampionshipGroup D
04.02New Taipei (Taiwan)Lebanon 5-2 Thailand Asian ChampionshipGroup D
04.02Brusque (Brazil)Uruguay 6-1 Costa Rica Grand Prix3rd Place Match
04.02 Brusque Brazil 4-2 Czechia Grand Prix Final
03.02 Ljubljana Slovenia 2-1 Italy European Championship Group A
03.02 Ljubljana (Slovenia) Kazakhstan 1-1 Russia European Championship Group B
03.02 New Taipei Taiwan 5-4 Malaysia Asian Championship Group A
03.02 New Taipei (Taiwan) Vietnam 2-1 Bahrain Asian Championship Group A
03.02 Taipei (Taiwan) Japan 5-2 South Korea Asian Championship Group B
03.02 Taipei (Taiwan) Uzbekistan 4-2 Tajikistan Asian Championship Group B
03.02 Brusque (Brazil) Belgium 3-3 Costa Rica Grand Prix Group Stage
03.02 Brusque Brazil 9-4 Czechia Grand Prix Group Stage
02.02 Ljubljana (Slovenia) Ukraine 3-2 Romania European Championship Group C
02.02 Ljubljana (Slovenia) Azerbaijan 5-3 France European Championship Group D
02.02 Taipei (Taiwan) Iran 14-0 Myanmar Asian Championship Group C
02.02 Taipei (Taiwan) Iraq 4-2 China Asian Championship Group C
02.02 New Taipei (Taiwan) Kyrgyzstan 2-2 Lebanon Asian Championship Group D
02.02 New Taipei (Taiwan) Thailand 5-1 Jordan Asian Championship Group D
02.02 Brusque (Brazil) Czechia 3-1 Costa Rica Grand Prix Group Stage
02.02 Brusque Uruguay 8-1 Belgium Grand Prix Group Stage
01.02 Ljubljana (Slovenia) Serbia 1-1 Italy European Championship Group A
01.02 Ljubljana (Slovenia) Kazakhstan 5-1 Poland European Championship Group B
01.02 New Taipei (Taiwan) Malaysia 2-1 Vietnam Asian Championship Group A
01.02 New Taipei Taiwan 2-2 Bahrain Asian Championship Group A
01.02 Taipei (Taiwan) Japan 4-2 Tajikistan Asian Championship Group B
01.02 Taipei (Taiwan) Uzbekistan 13-2 South Korea Asian Championship Group B
01.02 Albufeira (Portugal) Netherlands 5-3 Turkey Friendly 
01.02 Brusque Brazil 8-4 Belgium Grand Prix Group Stage
01.02 Brusque (Brazil) Costa Rica 6-3 Uruguay Grand Prix Group Stage
31.01 Ljubljana (Slovenia) Portugal 4-1 Romania European Championship Group C
31.01 Ljubljana (Slovenia) France 4-4 Spain European Championship Group D
31.01 Brusque Brazil 6-1 Costa Rica Grand Prix Group Stage
31.01 Brusque (Brazil) Czechia 6-3 Uruguay Grand Prix Group Stage
31.01 Albufeira (Portugal) Netherlands 4-4 Turkey Friendly 
30.01 Ljubljana Slovenia 2-2 Serbia European Championship Group A
30.01 Ljubljana (Slovenia) Poland 1-1 Russia European Championship Group B
30.01 Brusque Brazil 10-1 Uruguay Grand Prix Group Stage
30.01 Brusque (Brazil) Czechia 9-0 Belgium Grand Prix Group Stage
29.01 Taipei Thailand 6-1 South Korea Friendly 
28.01 Toyama Japan 1-4 Argentina Friendly 
28.01 Almaty (Kazakhstan) Kyrgyzstan 6-3 Tajikistan Friendly 
27.01 Fraiburgo Brazil 8-3 Paraguay Friendly 
27.01 New Taipei Taiwan 3-5 South Korea Friendly 
27.01 Brovary Ukraine 1-1 Kazakhstan FriendlyClosed door match
26.01 Novigrad (Croatia) France 0-0 Italy Friendly Closed door match
26.01 Beirut Lebanon 3-2 Iraq Friendly 
26.01 Torres Novas Portugal 2-2 Morocco Friendly 
25.01 Fraiburgo Brazil 8-2 Paraguay Friendly 
25.01 Tokyo Japan 2-4 Argentina Friendly 
25.01 Torres Novas Portugal 1-1 Thailand Friendly 
24.01 Debrecen (Hungary) Czechia 8-2 Slovakia 4 Nations Tournament  
24.01 Debrecen Hungary 1-1 Croatia 4 Nations Tournament  
24.01 Baku Azerbaijan 1-4 Iran Friendly 
24.01 Beirut Lebanon 2-2 Malaysia Friendly 
24.01 Novigrad (Croatia) Serbia 3-0 France
Serbia scored another 2 goals in an additional 8 minute period where both teams played with goalkeepers as outfield players
Friendly Closed door match (3 x 12 mins)
23.01 Debrecen (Hungary) Croatia 3-1 Czechia 4 Nations Tournament  
23.01 Debrecen Hungary 0-5 Slovakia 4 Nations Tournament  
23.01 Baku Azerbaijan 3-3 Iran Friendly 
23.01 Las Rozas de Madrid Spain 8-1 Thailand Friendly 
22.01 Debrecen (Hungary) Croatia 1-0 Slovakia 4 Nations Tournament  
22.01 Debrecen Hungary 0-6 Czechia 4 Nations Tournament  
22.01 Genzano di Roma Italy 7-0 Poland Friendly 
22.01 Beirut Lebanon 6-1 Malaysia Friendly 
22.01 Deva Romania 6-4 Moldova Friendly 
22.01 Novigrad (Croatia) Serbia 6-0 Kuwait FriendlyClosed door match
21.01 Novigrad (Croatia) Kuwait 3-1 San MarinoFutsal Week Winter Cup  
21.01 Slagelse Denmark 5-4 Turkey Friendly 
21.01 Beirut (Lebanon) Iraq 5-1 Malaysia Friendly 
21.01 Deva Romania 5-4 Moldova Friendly 
20.01 Novigrad (Croatia) Kuwait 3-0 MontenegroFutsal Week Winter Cup  
20.01 San José Costa Rica 5-0 Canada Friendly 
20.01 Slagelse Denmark 7-4 Turkey Friendly 
20.01 Beirut Lebanon 5-1 Iraq Friendly 
19.01 Novigrad (Croatia) Montenegro 2-0 San MarinoFutsal Week Winter Cup  
18.01 San José Costa Rica 5-4 Canada Friendly 
15.01 TehranIran 2-1 Belarus Friendly 
14.01 Tehran Iran 5-0 Belarus Friendly 
11.01 Bangkok Thailand U-23 3-1 Myanmar Friendly 
10.01 Isa Town Bahrain 2-1 Kuwait Friendly 
09.01 Isa Town Bahrain 0-1 Kuwait Friendly 
09.01 Bangkok Thailand U-23 6-1 Myanmar Friendly 
06.01 Isa Town Bahrain 3-1 Jordan Friendly 
05.01 Isa Town Bahrain 2-2 Jordan Friendly