MEN                      WOMEN
FOOTBALLFOOTBALL
FUTSALFUTSAL
BEACH SOCCERBEACH SOCCER
 


 
MEN'S BEACH SOCCER - 2022 RESULTS

RESULTSFIXTURESRANKINGSArchive202120202019201820172016201520142013201220112010

DATE VENUE MATCH COMPETITION STAGE
03.10 LuqueParaguay - Argentina ODESUR Games 
03.10 Luque (Paraguay) Uruguay - Peru ODESUR Games 
02.10 Luque (Paraguay) Argentina 6-4 Venezuela ODESUR Games 
02.10 LuqueParaguay - Uruguay ODESUR Games 
02.10Akashi Japan 6-3 Ukraine Friendly 
01.10 Durban (South Africa) Uganda 8-7 Mozambique
After extra time
COSAFA Cup3rd Place Match
01.10 Durban (South Africa) Senegal 5-3 Egypt COSAFA CupFinal
01.10 Pattaya Thailand 3-1 Malaysia AFF Championship 
01.10Akashi Japan 4-2 Ukraine Friendly 
30.09 Durban (South Africa) Egypt 2-1 Mozambique COSAFA CupSemi-Final
30.09 Durban (South Africa) Senegal 10-3 Uganda COSAFA CupSemi-Final
29.09Pattaya (Thailand) Malaysia 9-2 Indonesia AFF Championship 
28.09 Durban (South Africa) Senegal 12-2 Seychelles COSAFA CupGroup A
28.09 Durban South Africa 4-8 Mozambique COSAFA CupGroup A
28.09 Durban (South Africa) Egypt 7-2 Uganda COSAFA CupGroup B
28.09 Durban (South Africa) Tanzania 5-2 Mauritius COSAFA CupGroup B
28.09 Pattaya Thailand 5-3 Indonesia AFF Championship 
26.09 Durban (South Africa) Mozambique 12-2 Seychelles COSAFA CupGroup A
26.09 Durban South Africa 3-8 Senegal COSAFA CupGroup A
26.09 Durban (South Africa) Egypt 4-3 Tanzania COSAFA CupGroup B
26.09 Durban (South Africa) Uganda 9-2 Mauritius COSAFA CupGroup B
25.09 Durban (South Africa) Senegal 5-4 Mozambique COSAFA CupGroup A
25.09 Durban South Africa 2-3 Seychelles COSAFA CupGroup A
25.09 Durban (South Africa) Egypt 6-3 Mauritius COSAFA CupGroup B
25.09 Durban (South Africa) Uganda 4-2 Tanzania COSAFA CupGroup B
21.09 Batalha Portugal 6-5 United Arab Emirates
After extra time
Friendly 
20.09 Batalha Portugal 6-4 United Arab Emirates Friendly 
11.09 Cagliari (Italy) Poland 7-1 France Euro Beach Soccer LeagueSuperfinal, 7th Place Match
11.09 Cagliari (Italy) Ukraine 6-2 Azerbaijan Euro Beach Soccer LeagueSuperfinal, 5th Place Match
11.09 Cagliari Italy 3-2 Spain Euro Beach Soccer LeagueSuperfinal, 3rd Place Match
11.09 Cagliari (Italy) Switzerland 6-5 Portugal Euro Beach Soccer LeagueSuperfinal, Final
10.09 Cagliari (Italy) Azerbaijan 6-2 Poland Euro Beach Soccer LeagueSuperfinal, 5th-8th Place Semi-Final
10.09 Cagliari (Italy) Ukraine 10-5 France Euro Beach Soccer LeagueSuperfinal, 5th-8th Place Semi-Final
10.09 Cagliari Italy 3-8 Portugal Euro Beach Soccer LeagueSuperfinal, Semi-Final
10.09 Cagliari (Italy) Switzerland 8-5 Spain Euro Beach Soccer LeagueSuperfinal, Semi-Final
10.09 Cagliari (Italy) Estonia 3-1 Germany Euro Beach Soccer LeagueSuperfinal, 9th Place Match
10.09 Luque (Paraguay) Argentina 2-1 USA Asunción Cup 
10.09 Luque Paraguay 6-5 Uruguay
After extra time
Asunción Cup 
09.09 Cagliari Italy 3-4 Spain Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group A
09.09 Cagliari (Italy) Ukraine 3-2 Germany Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group A
09.09 Cagliari (Italy) France 6-3 Estonia Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group B
09.09 Cagliari (Italy) Switzerland 7-2 Poland Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group B
09.09 Luque (Paraguay) Argentina 5-2 Uruguay Asunción Cup 
09.09 Luque Paraguay 10-5 USA Asunción Cup 
08.09 Cagliari Italy 10-3 Germany Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group A
08.09 Cagliari (Italy) Ukraine 2-1 Azerbaijan Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group A
08.09 Cagliari (Italy) Portugal 4-2 Poland Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group B
08.09 Cagliari (Italy) Switzerland 5-3 Estonia Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group B
08.09 Luque Paraguay 3-3 Argentina
After extra time, 2-3 pens
Asunción Cup 
08.09 Luque (Paraguay) USA 6-5 Uruguay
After extra time
Asunción Cup 
06.09 Luque (Paraguay) Argentina 4-3 USA Friendly 
06.09 Luque Paraguay ?-? Uruguay
Result not published
FriendlyTraining Match
05.09 Maputo Mozambique 7-4 Morocco Friendly 
04.09 Catania (Italy) Germany 2-1 Türkiye World Beach Games QualifierEurope, 7th Place Match
04.09 Catania Italy 4-1 France World Beach Games QualifierEurope, 5th Place Match
04.09 Catania (Italy) Ukraine 4-3 Switzerland World Beach Games QualifierEurope, 3rd Place Match
04.09 Catania (Italy) Spain 6-2 Portugal World Beach Games QualifierEurope, Final
03.09 Catania (Italy) France 4-2 Türkiye World Beach Games QualifierEurope, 5th-8th Place Semi-Final
03.09 Catania Italy 5-4 Germany World Beach Games QualifierEurope, 5th-8th Place Semi-Final
03.09 Catania (Italy) Portugal 8-4 Switzerland World Beach Games QualifierEurope, Semi-Final
03.09 Catania (Italy) Spain 7-4 Ukraine World Beach Games QualifierEurope, Semi-Final
03.09 Catania (Italy) Azerbaijan 5-2 Moldova World Beach Games QualifierEurope, 9th Place Match
02.09 Catania (Italy) Italy 4-5 Ukraine
After extra time
World Beach Games QualifierEurope, Quarter-Final
02.09 Catania (Italy) Portugal 11-4 Türkiye World Beach Games QualifierEurope, Quarter-Final
02.09 Catania (Italy) Switzerland 9-6 France World Beach Games QualifierEurope, Quarter-Final
02.09 Catania (Italy) Spain 8-3 Germany World Beach Games QualifierEurope, Quarter-Final
02.09 Catania (Italy) Czechia 8-2 Norway World Beach Games QualifierEurope, 11th Place Match
02.09 Maputo Mozambique 5-2 Morocco Friendly 
02.09 Dubai United Arab Emirates 5-8 Belarus
After extra time
Friendly 
01.09 Catania (Italy) Azerbaijan 6-3 Norway World Beach Games QualifierEurope, 9th-12th Place Semi-Final
01.09 Catania (Italy) Moldova 5-3 Czechia World Beach Games QualifierEurope, 9th-12th Place Semi-Final
01.09 Maputo Mozambique 1-4 Morocco Friendly 
01.09 Dubai United Arab Emirates 2-8 Belarus Friendly 
31.08 Catania Italy 5-1 France World Beach Games QualifierEurope, Group A
31.08 Catania (Italy) Portugal 12-3 Germany World Beach Games QualifierEurope, Group B
31.08 Catania (Italy) Switzerland 7-3 Ukraine World Beach Games QualifierEurope, Group C
31.08 Catania (Italy) Czechia 6-1 Sweden World Beach Games QualifierEurope, Group D
31.08 Catania (Italy) Spain 6-4 Türkiye World Beach Games QualifierEurope, Group D
31.08 Dubai United Arab Emirates 6-10 Belarus Friendly 
30.08 Catania (Italy) France 5-1 Norway World Beach Games QualifierEurope, Group A
30.08 Catania (Italy) Germany 5-2 Moldova World Beach Games QualifierEurope, Group B
30.08 Catania (Italy) Ukraine 5-4 Azerbaijan World Beach Games QualifierEurope, Group C
30.08 Catania (Italy) Spain 7-3 Czechia World Beach Games QualifierEurope, Group D
30.08 Catania (Italy) Türkiye 8-1 Sweden World Beach Games QualifierEurope, Group D
29.08 Catania Italy 17-4 Norway World Beach Games QualifierEurope, Group A
29.08 Catania (Italy) Portugal 6-3 Moldova World Beach Games QualifierEurope, Group B
29.08 Catania (Italy) Switzerland 7-4 Azerbaijan World Beach Games QualifierEurope, Group C
29.08 Catania (Italy) Spain 7-3 Sweden World Beach Games QualifierEurope, Group D
29.08 Catania (Italy) Türkiye 4-2 Czechia World Beach Games QualifierEurope, Group D
27.08 San Rafael de Alajuela Costa Rica 8-5 Mexico Friendly 
26.08 San Rafael de Alajuela Costa Rica 4-3 Mexico Friendly 
24.08 San Rafael de Alajuela Costa Rica 1-3 Mexico Friendly 
14.08 Ain Diab (Morocco) Egypt 5-5 Saudi Arabia
After extra time, 3-1 pens
Casablanca Cup 
14.08 Ain Diab Morocco 6-7 United Arab Emirates
After extra time
Casablanca Cup 
13.08 Ain Diab Morocco 4-5 Egypt Casablanca Cup 
13.08 Ain Diab (Morocco) Saudi Arabia 6-3 United Arab Emirates Casablanca Cup 
12.08Ain Diab (Morocco) Egypt 3-1 United Arab Emirates Casablanca Cup 
12.08Ain Diab Morocco 4-2 Saudi Arabia Casablanca Cup 
07.08 Alexandria Egypt 7-5 Ghana Africa Cup of Nations Qualifier2nd Leg
07.08 Mahajanga Madagascar 6-2 Seychelles Africa Cup of Nations Qualifier2nd Leg
07.08 Dar es Salaam Tanzania 6-5 Malawi Africa Cup of Nations Qualifier2nd Leg
07.08 Njeru Uganda 4-3 Comoros Africa Cup of Nations Qualifier2nd Leg
06.08 Salé Morocco 3-3 Côte d'Ivoire
Côte d'Ivoire refused to continue in protest at award of penalty to Morocco
Africa Cup of Nations Qualifier2nd Leg
06.08 Dakar Senegal 7-3 Cameroon Africa Cup of Nations Qualifier2nd Leg
06.08 Baku Azerbaijan 4-5 Saudi Arabia Friendly 
05.08 Baku Azerbaijan 4-2 Saudi Arabia Friendly 
05.08 Umag Croatia 0-13 France Friendly 
04.08 Baku Azerbaijan 3-2 Saudi Arabia Friendly 
03.08 Umag Croatia 2-14 France Friendly 
01.08 Baku Azerbaijan 6-4 Saudi Arabia Friendly 
01.08 Aarau Switzerland 8-5 France Friendly 
31.07 Chișinău (Moldova) Lithuania 9-4 Malta Euro Beach Soccer LeagueDivision B, 11th Place Match
31.07 Chișinău (Moldova) Georgia 3-3 Norway
After extra time, 2-4 pens
Euro Beach Soccer LeagueDivision B, 9th Place Match
31.07 Chișinău (Moldova) Denmark 3-2 England Euro Beach Soccer LeagueDivision B, 7th Place Match
31.07 Chișinău (Moldova) Romania 3-2 Latvia
After extra time
Euro Beach Soccer LeagueDivision B, 5th Place Match
31.07 Chișinău (Moldova) Greece 5-3 Kazakhstan Euro Beach Soccer LeagueDivision B, 3rd Place Match
31.07 Chișinău Moldova 5-3 Türkiye Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Final
31.07 Baku Azerbaijan 4-1 Saudi Arabia Friendly 
30.07 Chișinău (Moldova) Georgia 6-5 Malta Euro Beach Soccer LeagueDivision B, 9th-12th Place Semi-Final
30.07 Chișinău (Moldova) Norway 2-1 Lithuania Euro Beach Soccer LeagueDivision B, 9th-12th Place Semi-Final
30.07 Chișinău (Moldova) Latvia 3-1 Denmark Euro Beach Soccer LeagueDivision B, 5th-8th Place Semi-Final
30.07 Chișinău (Moldova) Romania 7-5 England Euro Beach Soccer LeagueDivision B, 5th-8th Place Semi-Final
30.07 Chișinău Moldova 5-1 Greece Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Semi-Final
30.07 Chișinău (Moldova) Türkiye 12-10 Kazakhstan Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Semi-Final
29.07 Chișinău (Moldova) England 5-2 Malta Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group A
29.07 Chișinău Moldova 3-0 Romania Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group A
29.07 Chișinău (Moldova) Latvia 2-1 Denmark
After extra time
Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group B
29.07 Chișinău (Moldova) Türkiye 3-1 Lithuania Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group B
29.07 Chișinău (Moldova) Greece 2-2 Kazakhstan
After extra time, 3-4 pens
Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group C
29.07 Chișinău (Moldova) Norway 3-2 Georgia Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group C
28.07 Chișinău (Moldova) Malta 4-4 Romania
After extra time, 1-3 pens
Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group A
28.07 Chișinău Moldova 4-1 England Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group A
28.07 Chișinău (Moldova) Latvia 4-4 Lithuania
After extra time, 4-2 pens
Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group B
28.07 Chișinău (Moldova) Türkiye 1-0 Denmark
After extra time
Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group B
28.07 Chișinău (Moldova) Greece 4-0 Norway Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group C
28.07 Chișinău (Moldova) Kazakhstan 7-1 Georgia Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group C
27.07 Chișinău Moldova 4-1 Malta Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group A
27.07 Chișinău (Moldova) Romania 4-3 England Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group A
27.07 Chișinău (Moldova) Denmark 12-3 Lithuania Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group B
27.07 Chișinău (Moldova) Türkiye 3-2 Latvia Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group B
27.07 Chișinău (Moldova) Greece 5-2 Georgia Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group C
27.07 Chișinău (Moldova) Kazakhstan 7-3 Norway Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group C
24.07 Mitsamiouli Comoros 2-5 Uganda Africa Cup of Nations Qualifier1st Leg
24.07 Abidjan Côte d'Ivoire 7-6 Morocco Africa Cup of Nations Qualifier1st Leg
23.07 Kribi Cameroon 1-9 Senegal Africa Cup of Nations Qualifier1st Leg
23.07 Accra Ghana 6-5 Egypt Africa Cup of Nations Qualifier1st Leg
23.07 Salima Malawi 3-2 Tanzania Africa Cup of Nations Qualifier1st Leg
23.07 Roche Caïman Seychelles 2-5 Madagascar Africa Cup of Nations Qualifier1st Leg
23.07 Maspalomas (Spain) USA 2-0 Japan Mundialito 
23.07 Maspalomas Spain 7-5 Portugal Mundialito 
22.07 Maspalomas Spain 2-8 Japan Mundialito 
22.07 Maspalomas (Spain) USA 6-5 Portugal Mundialito 
21.07 Maspalomas (Spain) Portugal 7-5 Japan Mundialito 
21.07 Maspalomas Spain 6-2 USA Mundialito 
04.07 Luque Paraguay 5-3 Morocco Friendly 
03.07 Nazaré (Portugal) Italy 5-3 Ukraine Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group A
03.07 Nazaré (Portugal) Spain 6-4 Azerbaijan Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group A
03.07 Nazaré (Portugal) Poland 5-4 France
After extra time
Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group B
03.07 Nazaré Portugal 6-4 Switzerland Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group B
02.07 Nazaré (Portugal) Azerbaijan 6-5 Germany Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group A
02.07 Nazaré (Portugal) Spain 4-1 Ukraine Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group A
02.07 Nazaré (Portugal) Poland 7-2 Estonia Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group B
02.07 Nazaré Portugal 8-2 France Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group B
02.07 Luque Paraguay 3-4 Morocco Friendly 
01.07 Nazaré (Portugal) Italy 7-3 Azerbaijan Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group A
01.07 Nazaré (Portugal) Spain 8-1 Germany Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group A
01.07 Nazaré Portugal 8-1 Estonia Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group B
01.07 Nazaré (Portugal) Switzerland 8-2 France Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group B
01.07 Luque Paraguay 6-5 Morocco Friendly 
12.06 Minsk Belarus 3-5 Russia Friendly 
11.06 Minsk Belarus 4-6 Russia Friendly 
29.05 Luque (Paraguay) Peru 4-1 Argentina Copa América5th Place Match
29.05 Luque (Paraguay) Chile 3-2 Venezuela
After extra time
Copa América3rd Place Match
29.05 Luque Paraguay 3-2 Brazil Copa AméricaFinal
29.05 Prague Czechia 3-6 Poland Friendly 
28.05 Luque (Paraguay) Ecuador 4-3 Bolivia Copa América9th Place Match
28.05 Luque (Paraguay) Uruguay 4-2 Colombia
After extra time
Copa América7th Place Match
28.05 Luque (Paraguay) Brazil 4-1 Chile Copa AméricaSemi-Final
28.05 Luque Paraguay 6-1 Venezuela Copa AméricaSemi-Final
28.05 Prague Czechia 1-5 Poland Friendly 
26.05 Luque (Paraguay) Argentina 5-2 Chile Copa AméricaGroup A
26.05 Luque Paraguay 5-3 Ecuador Copa AméricaGroup A
26.05 Luque (Paraguay) Brazil 6-4 Uruguay Copa AméricaGroup B
26.05 Luque (Paraguay) Peru 5-2 Bolivia Copa AméricaGroup B
25.05 Luque (Paraguay) Colombia 4-4 Ecuador
After extra time, 3-1 pens
Copa AméricaGroup A
25.05 Luque Paraguay 5-4 Argentina Copa AméricaGroup A
25.05 Luque (Paraguay) Brazil 9-1 Bolivia Copa AméricaGroup B
25.05 Luque (Paraguay) Venezuela 4-3 Uruguay Copa AméricaGroup B
23.05 Luque (Paraguay) Argentina 3-3 Ecuador
After extra time, 3-4 pens
Copa AméricaGroup A
23.05 Luque (Paraguay) Chile 6-2 Colombia Copa AméricaGroup A
23.05 Luque (Paraguay) Uruguay 5-2 Bolivia Copa AméricaGroup B
23.05 Luque (Paraguay) Venezuela 3-2 Peru Copa AméricaGroup B
23.05Jazan Saudi Arabia 5-3 Lebanon WAFF Championship5th-7th Place Group
23.05Jazan (Saudi Arabia) Bahrain 5-2 Palestine
After extra time
WAFF Championship3rd Place Match
23.05Jazan (Saudi Arabia) United Arab Emirates 3-2 Oman WAFF ChampionshipFinal
22.05 Luque (Paraguay) Chile 6-5 Ecuador Copa AméricaGroup A
22.05 Luque Paraguay 7-2 Colombia Copa AméricaGroup A
22.05 Luque (Paraguay) Brazil 5-2 Venezuela Copa AméricaGroup B
22.05 Luque (Paraguay) Peru 4-2 Uruguay Copa AméricaGroup B
22.05Jazan (Saudi Arabia) Kuwait 3-2 Lebanon WAFF Championship5th-7th Place Group
22.05Jazan (Saudi Arabia) Oman 6-3 Palestine WAFF ChampionshipSemi-Final
22.05Jazan (Saudi Arabia) United Arab Emirates 4-2 Bahrain WAFF ChampionshipSemi-Final
22.05Pärnu (Estonia) Denmark 5-4 Czechia Spring Cup 
22.05Pärnu Estonia 3-2 Latvia Spring Cup 
22.05 Châteauroux France 7-8 Switzerland Friendly 
21.05 Luque (Paraguay) Argentina 2-2 Colombia
After extra time, 1-4 pens
Copa AméricaGroup A
21.05 Luque Paraguay 2-1 Chile Copa AméricaGroup A
21.05 Luque (Paraguay) Brazil 5-3 Peru Copa AméricaGroup B
21.05 Luque (Paraguay) Venezuela 4-2 Bolivia Copa AméricaGroup B
21.05Jazan Saudi Arabia 4-3 Kuwait
After extra time
WAFF Championship5th-7th Place Group
21.05Pärnu (Estonia) Latvia 5-4 Czechia Spring Cup 
21.05Pärnu Estonia 3-5 Denmark Spring Cup 
21.05Pärnu (Estonia) Denmark 5-3 Latvia Spring Cup 
21.05Baku Azerbaijan 2-2 Lithuania
After extra time, 5-3 pens
Friendly 
21.05 Châteauroux France 10-6 Switzerland Friendly 
20.05Jazan (Saudi Arabia) Lebanon 4-3 Oman WAFF ChampionshipGroup A
20.05Jazan (Saudi Arabia) United Arab Emirates 2-1 Kuwait WAFF ChampionshipGroup A
20.05Jazan Saudi Arabia 1-3 Bahrain WAFF ChampionshipGroup B
20.05Pärnu Estonia 9-7 Czechia Spring Cup 
20.05Baku Azerbaijan 4-2 Lithuania Friendly 
19.05Jazan (Saudi Arabia) Oman 3-1 Kuwait WAFF ChampionshipGroup A
19.05Jazan (Saudi Arabia) United Arab Emirates 5-4 Lebanon WAFF ChampionshipGroup A
19.05Jazan (Saudi Arabia) Bahrain 4-2 Palestine WAFF ChampionshipGroup B
19.05Baku Azerbaijan 1-1 Lithuania
After extra time, 5-4 pens
Friendly 
18.05Jazan (Saudi Arabia) Kuwait 4-4 Lebanon
After extra time, 4-1 pens
WAFF ChampionshipGroup A
18.05Jazan (Saudi Arabia) Oman 4-2 United Arab Emirates WAFF ChampionshipGroup A
18.05Jazan Saudi Arabia 4-6 Palestine WAFF ChampionshipGroup B
12.05 Alexandria Egypt 3-3 United Arab Emirates
After extra time, 3-2 pens
Friendly 
11.05 Baku Azerbaijan 3-2 Kuwait Friendly 
10.05 Alexandria Egypt 5-2 United Arab Emirates Friendly 
08.05 Playas Ecuador 4-13 Brazil Liga Sudamericana 2019Final, 2nd Leg
08.05 Baku Azerbaijan 6-2 Kuwait Friendly 
08.05 Tirrenia Italy 5-4 Switzerland
After extra time
Friendly 
08.05 Antalya Turkey 2-9 Moldova Friendly 
07.05 Playas Ecuador 5-11 Brazil Liga Sudamericana 2019Final, 1st Leg
07.05 Baku Azerbaijan 0-2 Kuwait Friendly 
07.05 Tirrenia Italy 3-5 Switzerland Friendly 
07.05 Antalya Turkey 4-5 Moldova Friendly 
06.05 Baku Azerbaijan 5-0 Kuwait Friendly 
29.04 Muscat Oman 5-1 Bahrain Friendly 
28.04 Muscat Oman 7-3 Bahrain Friendly 
27.04 Muscat Oman 4-0 Bahrain Friendly 
21.04Torrox Spain 3-7 Portugal Friendly 
20.04Torrox Spain 3-4 Portugal Friendly 
17.04Dubai United Arab Emirates 4-1 Switzerland Friendly 
16.04San Luis La Herradura El Salvador 3-2 Mexico El Salvador Beach Soccer Cup 
16.04San Luis La Herradura (El Salvador) Uruguay 4-2 Germany El Salvador Beach Soccer Cup 
16.04Dubai United Arab Emirates 4-7 Switzerland Friendly 
15.04San Luis La Herradura El Salvador 5-5 Uruguay
After extra time, 4-3 pens
El Salvador Beach Soccer Cup 
15.04San Luis La Herradura (El Salvador) Germany 6-3 Mexico El Salvador Beach Soccer Cup 
15.04Dubai United Arab Emirates 6-7 Switzerland Friendly 
14.04San Luis La Herradura El Salvador 4-1 Germany El Salvador Beach Soccer Cup 
14.04San Luis La Herradura (El Salvador) Mexico 4-3 Uruguay El Salvador Beach Soccer Cup 
12.04 Dubai United Arab Emirates 4-7 Lebanon Friendly 
11.04Dubai United Arab Emirates 4-5 Lebanon Friendly 
10.04Santa Fe Argentina 2-2 Paraguay
After extra time, 6-5 pens
Liga Evolución (South) 
10.04Santa Fe (Argentina) Bolivia 4-1 Chile Liga Evolución (South) 
10.04Dubai United Arab Emirates 4-3 Lebanon Friendly 
09.04Santa Fe Argentina 4-2 Uruguay Liga Evolución (South) 
09.04Santa Fe (Argentina) Paraguay 9-5 Chile Liga Evolución (South) 
08.04Santa Fe (Argentina) Paraguay 8-2 Bolivia Liga Evolución (South) 
08.04Santa Fe (Argentina) Chile 6-6 Uruguay
After extra time, 3-5 pens
Liga Evolución (South) 
07.04Santa Fe Argentina 2-1 Chile Liga Evolución (South) 
07.04Santa Fe (Argentina) Bolivia 3-2 Uruguay Liga Evolución (South) 
06.04Santa FeArgentina 3-1 Bolivia Liga Evolución (South) 
06.04Santa Fe (Argentina)Paraguay 7-3 Uruguay Liga Evolución (South) 
03.04Vesseaux France 4-2 Comoros Friendly 
02.04VesseauxFrance 7-3 Comoros Friendly 
27.03Side (Turkey)Belarus 3-2 Moldova Friendly 
26.03Side (Turkey)Belarus 4-1 Moldova Friendly 
23.03RiffaBahrain 3-1 Saudi Arabia Friendly 
22.03RiffaBahrain 5-4 Saudi Arabia Friendly 
20.03Riffa Bahrain 1-1 Saudi Arabia Friendly 
19.03Benidorm Spain 6-5 France Friendly 
18.03Riffa Bahrain 2-3 Saudi Arabia Friendly 
18.03Benidorm Spain 5-1 France Friendly 
16.03Sesimbra Portugal 6-2 Estonia Friendly 
15.03Sesimbra Portugal 10-0 Estonia Friendly