LAST UPDATE: Monday, 25 January 2021, 23:53:04

FOOTBALLFIFA FUTSALAMF FUTSALBEACH SOCCERJORKYBALL
AUSTRALIAN FOOTBALLAMERICAN FOOTBALLFLAG FOOTBALLBEACH FLAG FOOTBALLRUGBY UNION
RUGBY SEVENSBEACH RUGBYSNOW RUGBYRUGBY XRUGBY LEAGUE
RUGBY LEAGUE NINESTOUCHICE HOCKEYBANDYFIELD HOCKEY
INDOOR HOCKEYFLOORBALLROLLER HOCKEYINLINE HOCKEYIIHF INLINE HOCKEY
SKATER HOCKEYBALL HOCKEYWBHF BALL HOCKEYSHINTYLACROSSE
BOX LACROSSEINTERCROSSERINGETTEWATER POLOBEACH WATER POLO
CANOE POLOCYCLEBALLCYCLE POLOCRICKETINDOOR CRICKET
BASEBALLBASEBALL5FASTPITCH SOFTBALLSLOWPITCH SOFTBALLPESÄPALLO
BASKETBALL3X3 BASKETBALLNETBALLFAST5 NETBALLINDOOR NETBALL
KORFBALLBEACH KORFBALLROLLBALLVOLLEYBALLFISTBALL
HANDBALLBEACH HANDBALLTCHOUKBALLBEACH TCHOUKBALLQUIDDITCH
ULTIMATEBEACH ULTIMATEGUTSCURLINGICE STOCK
SEPAK TAKRAWBEACH SEPAK TAKRAWFUTNETUNDERWATER HOCKEYUNDERWATER RUGBY
UNDERWATER ICE HOCKEYKABADDIINDOOR KABADDIBEACH KABADDIROLLER DERBY
PÉTANQUEPOLOPOLOCROSSEHORSEBALLSNOW POLO

MEN'S BANDY - 2020 RESULTS

Results  MenWomen
Fixtures  MenWomen
Rankings  MenWomen

Men's Archive  20202019201820172016201520142013201220112010
Women's Archive  20202019201820172016201520142013201220112010

DATE VENUE MATCH COMPETITION STAGE
06.03 Shelekhov (Russia) Switzerland 4-1 Somalia World Championship B Division, 9th Place Match, Game 2 (2 x 30 mins)
06.03 Irkutsk (Russia) Japan 3-1 Czechia World Championship B Division, 7th Place Match (2 x 30 mins)
06.03 Irkutsk (Russia) Netherlands 5-4 Latvia
After extra time
World Championship B Division, 5th Place Match (2 x 30 mins)
06.03 Irkutsk (Russia) Slovakia 3-2 Mongolia World Championship B Division, 3rd Place Match
06.03 Irkutsk (Russia) Hungary 4-1 Ukraine World Championship B Division, Final
05.03Irkutsk (Russia) Switzerland 10-0 Somalia World ChampionshipB Division, 9th Place Match, Game 1 (2 x 30 mins)
05.03Irkutsk (Russia)Latvia 3-1 Czechia World ChampionshipB Division, 5th-8th Place Semi-Final (2 x 30 mins)
05.03Irkutsk (Russia)Japan 2-2 Netherlands
After extra time, 1-3 pens
World ChampionshipB Division, 5th-8th Place Semi-Final (2 x 30 mins)
05.03Irkutsk (Russia)Hungary 5-0 Slovakia World ChampionshipB Division, Semi-Final
05.03Irkutsk (Russia)Ukraine 3-1 Mongolia World ChampionshipB Division, Semi-Final
04.03 Irkutsk (Russia) Hungary 4-1 Japan World Championship B Division, Quarter-Final (2 x 30 mins)
04.03 Irkutsk (Russia) Ukraine 5-1 Latvia World Championship B Division, Quarter-Final (2 x 30 mins)
04.03 Irkutsk (Russia) Mongolia 2-1 Czechia World Championship B Division, Quarter-Final (2 x 30 mins)
04.03 Irkutsk (Russia) Slovakia 3-2 Netherlands World Championship B Division, Quarter-Final (2 x 30 mins)
03.03Shelekhov (Russia)Hungary 2-0 Ukraine World ChampionshipB Division, Group A (2 x 30 mins)
03.03Irkutsk (Russia)Netherlands 6-0 Switzerland World ChampionshipB Division, Group A (2 x 30 mins)
03.03Irkutsk (Russia)Slovakia 2-0 Japan World ChampionshipB Division, Group B (2 x 30 mins)
03.03Irkutsk (Russia)Mongolia 2-0 Latvia World ChampionshipB Division, Group B (2 x 30 mins)
02.03Irkutsk (Russia)Netherlands 2-2 Ukraine World ChampionshipB Division, Group A (2 x 30 mins)
02.03Shelekhov (Russia)Czechia 4-1 Switzerland World ChampionshipB Division, Group A (2 x 30 mins)
02.03Irkutsk (Russia)Hungary 5-1 Czechia World ChampionshipB Division, Group A (2 x 30 mins)
02.03Irkutsk (Russia)Ukraine 4-1 Switzerland World ChampionshipB Division, Group A (2 x 30 mins)
02.03Irkutsk (Russia)Latvia 11-0 Somalia World ChampionshipB Division, Group B (2 x 30 mins)
02.03Shelekhov (Russia)Mongolia 2-1 Japan World ChampionshipB Division, Group B (2 x 30 mins)
02.03Shelekhov (Russia)Slovakia 8-0 Somalia World ChampionshipB Division, Group B (2 x 30 mins)
02.03 Shelekhov (Russia) Latvia 2-1 Japan World Championship B Division, Group B (2 x 30 mins)
01.03 Shelekhov (Russia) Ukraine 2-0 Czechia World Championship B Division, Group A (2 x 30 mins)
01.03 Irkutsk (Russia) Hungary 3-2 Netherlands World Championship B Division, Group A (2 x 30 mins)
01.03 Irkutsk (Russia) Czechia 2-2 Netherlands World Championship B Division, Group A (2 x 30 mins)
01.03 Shelekhov (Russia) Hungary 7-0 Switzerland World Championship B Division, Group A (2 x 30 mins)
01.03Irkutsk (Russia)Slovakia 4-0 Latvia World ChampionshipB Division, Group B (2 x 30 mins)
01.03 Shelekhov (Russia) Mongolia 10-0 Somalia World Championship B Division, Group B (2 x 30 mins)
01.03 Irkutsk (Russia) Japan 9-0 Somalia World Championship B Division, Group B (2 x 30 mins)
01.03 Irkutsk (Russia) Mongolia 4-0 Slovakia World Championship B Division, Group B (2 x 30 mins)
08.02 Roseville USA 17-3 Canada Friendly  
26.01 Lappeenranta Finland 3-3 Russia
4-3 pens
3 Nations Tournament  
25.01 Lappeenranta (FInland) Russia 7-4 Sweden 3 Nations Tournament  
24.01 Porvoo Finland 3-2 Sweden 3 Nations Tournament