FootballFIFA FutsalAMF FutsalBeach SoccerAustralian FootballAmerican FootballFlag FootballBeach Flag Football
Rugby UnionRugby SevensRugby LeagueTouchIce HockeyBandyField HockeyIndoor Hockey
Floorball
Roller HockeyInline HockeyIIHF Inline HockeySkater HockeyBall HockeyLacrosseBox Lacrosse
Intercrosse
RingetteShintyWater PoloBeach Water PoloCanoe PoloCycleballRoller Derby
CricketIndoor Cricket
BaseballSoftballPesäpalloUltimateBeach UltimateGuts
VolleyballFistballBasketball3x3 BasketballNetballKorfballHandballBeach Handball
TchoukballBeach TchoukballQuidditchUnderwater HockeyUnderwater RugbyCurlingSepak TakrawBeach Sepak Takraw
RollballKabaddiIndoor KabaddiBeach KabaddiPoloPolocrosseHorseballSnow Polo
WOMEN'S SOFTBALL - 2018 RESULTS

Results  Men Women
Fixtures  Men Women
Rankings  Men Women

Men's Archive 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010
Women's Archive 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

DATE VENUE MATCH COMPETITION STAGE
02.11 Santa Cruz (Aruba) Venezuela 4-3 Argentina South American Championship Semi-Final
02.11 Santa Cruz (Aruba) Venezuela 5-3 Brazil South American Championship Final
01.11 Santa Cruz (Aruba) Venezuela 7-0 Curaçao (5 innings) South American Championship Page 3-4
01.11 Santa Cruz (Aruba) Brazil 5-3 Argentina South American Championship Page 1-2
31.10 Santa Cruz (Aruba) Brazil 14-0 Peru (4 innings) South American Championship Group Stage
31.10 Santa Cruz Aruba 0-7 Curaçao (5 innings) South American Championship Group Stage
31.10 Santa Cruz (Aruba) Venezuela 10-0 Argentina (5 innings) South American Championship Group Stage
31.10 Santa Cruz (Aruba) Brazil 10-2 Curaçao (5 innings) South American Championship Group Stage
31.10 Santa Cruz (Aruba) Venezuela 9-2 Peru (5 innings) South American Championship Group Stage
31.10 Santa Cruz Aruba 3-14 Argentina (4 innings) South American Championship Group Stage
30.10 Santa Cruz (Aruba) Argentina 7-3 Curaçao South American Championship Group Stage
30.10 Santa Cruz Aruba 1-8 Brazil (5 innings) South American Championship Group Stage
30.10 Santa Cruz (Aruba) Curaçao 4-2 Venezuela South American Championship Group Stage
30.10 Santa Cruz (Aruba) Argentina 11-4 Peru (6 innings) South American Championship Group Stage
30.10 Santa Cruz (Aruba) Venezuela 1-0 Brazil South American Championship Group Stage
30.10 Santa Cruz Aruba 6-0 Peru South American Championship Group Stage
29.10 Santa Cruz (Aruba) Brazil 6-0 Curaçao South American Championship Group Stage
29.10 Santa Cruz (Aruba) Venezuela 10-0 Peru South American Championship Group Stage
29.10 Santa Cruz Aruba 4-11 Argentina (5 innings) South American Championship Group Stage
29.10 Santa Cruz (Aruba) Curaçao 7-6 Peru South American Championship Group Stage
29.10 Santa Cruz Aruba 2-3 Venezuela (8 innings) South American Championship Group Stage
29.10 Santa Cruz (Aruba) Argentina 7-0 Brazil (5 innings) South American Championship Group Stage
28.10 Santa Cruz (Aruba) Argentina 11-0 Peru (4 innings) South American Championship Group Stage
28.10 Santa Cruz Aruba 2-9 Brazil (5 innings) South American Championship Group Stage
28.10 Santa Cruz (Aruba) Venezuela 6-1 Curaçao South American Championship Group Stage
28.10 Santa Cruz (Aruba) Brazil 7-0 Peru (5 innings) South American Championship Group Stage
28.10 Santa Cruz (Aruba) Argentina 5-1 Venezuela South American Championship Group Stage
28.10 Santa Cruz Aruba 4-6 Curaçao South American Championship Group Stage
27.10 Santa Cruz (Aruba) Brazil 7-1 Argentina South American Championship Group Stage
27.10 Santa Cruz Aruba 3-5 Venezuela South American Championship Group Stage
27.10 Santa Cruz (Aruba) Argentina 7-6 Curaçao South American Championship Group Stage
27.10 Santa Cruz (Aruba) Brazil 7-0 Venezuela (6 innings) South American Championship Group Stage
27.10 Santa Cruz (Aruba) Curaçao 3-1 Peru South American Championship Group Stage
27.10 Santa Cruz Aruba 6-3 Peru South American Championship Group Stage
21.09-
22.09
Hoofddorp Netherlands 0-1 Czechia Super 6 Group Stage
22.09 Hoofddorp (Netherlands) Greece 5-4 Russia Super 6 5th Place Match
22.09 Hoofddorp Netherlands 2-3 Great Britain Super 6 3rd Place Match
22.09 Hoofddorp (Netherlands) Czechia n/p Italy
Cancelled due to rain - Czechia won on group record
Super 6 Final
21.09 Hoofddorp Netherlands 14-4 Greece (4 innings) Super 6 Group Stage
21.09 Hoofddorp (Netherlands) Great Britain 5-3 Russia (8 innings) Super 6 Group Stage
21.09 Hoofddorp (Netherlands) Italy 9-1 Greece (5 innings) Super 6 Group Stage
20.09 Hoofddorp (Netherlands) Russia 7-2 Greece Super 6 Group Stage
20.09 Hoofddorp (Netherlands) Czechia 2-0 Great Britain Super 6 Group Stage
20.09 Hoofddorp (Netherlands) Italy 8-0 Russia (5 innings) Super 6 Group Stage
20.09 Hoofddorp Netherlands 8-3 Great Britain Super 6 Group Stage
19.09 Hoofddorp (Netherlands) Czechia 5-4 Russia Super 6 Group Stage
19.09 Hoofddorp (Netherlands) Italy 6-0 Great Britain Super 6 Group Stage
19.09 Hoofddorp (Netherlands) Czechia 6-5 Greece Super 6 Group Stage
19.09 Hoofddorp Netherlands 3-4 Italy (8 innings) Super 6 Group Stage
18.09 Hoofddorp (Netherlands) Czechia 3-2 Italy Super 6 Group Stage
18.09 Hoofddorp (Netherlands) Great Britain 7-3 Greece Super 6 Group Stage
18.09 Hoofddorp Netherlands 13-1 Russia (5 innings) Super 6 Group Stage
24.08Jakarta (Indonesia)Taiwan 5-4 China Asian GamesSemi-Final
24.08Jakarta (Indonesia)Japan 7-0 Taiwan (5 innings) Asian GamesFinal
23.08 Jakarta Indonesia 13-0 Hong Kong (4 innings) Asian Games Group Stage
23.08 Jakarta (Indonesia) Japan 5-0 China Asian Games Page 1-2
23.08 Jakarta (Indonesia) Taiwan 6-3 Philippines Asian Games Page 3-4
22.08 Jakarta (Indonesia) Japan 10-0 South Korea (4 innings) Asian Games Group Stage
22.08 Jakarta Indonesia 0-4 Philippines Asian Games Group Stage
22.08 Jakarta (Indonesia) Taiwan 6-1 Hong Kong Asian Games Group Stage
22.08 Jakarta (Indonesia) Japan 14-1 China (4 innings) Asian Games Group Stage
22.08 Jakarta (Indonesia) Taiwan 3-2 Philippines Asian Games Group Stage
21.08 Jakarta (Indonesia) China 2-1 South Korea Asian Games Group Stage
21.08 Jakarta (Indonesia) Japan 15-0 Hong Kong (3 innings) Asian Games Group Stage
21.08 Jakarta Indonesia 2-4 South Korea Asian Games Group Stage
21.08 Jakarta (Indonesia) Japan 11-1 Philippines (4 innings) Asian Games Group Stage
21.08 Jakarta (Indonesia) China 5-0 Taiwan Asian Games Group Stage
20.08 Jakarta (Indonesia) Japan 3-1 Taiwan Asian Games Group Stage
20.08 Jakarta (Indonesia) China 10-0 Hong Kong (4 innings) Asian Games Group Stage
20.08 Jakarta (Indonesia) Philippines 5-3 South Korea Asian Games Group Stage
20.08 Jakarta Indonesia 0-14 Taiwan (4 innings) Asian Games Group Stage
20.08 Jakarta (Indonesia) Philippines 1-0 China Asian Games Group Stage
19.08Jakarta (Indonesia)South Korea 5-1 Hong Kong Asian GamesGroup Stage
19.08JakartaIndonesia 0-12 China (4 innings) Asian GamesGroup Stage
19.08Jakarta (Indonesia)Taiwan 3-2 South Korea Asian GamesGroup Stage
19.08 Jakarta Indonesia 0-7 Japan (5 innings) Asian Games Group Stage
19.08 Jakarta (Indonesia) Philippines 7-0 Hong Kong (5 innings) Asian Games Group Stage
12.08 Chiba Japan 3-0 Canada World Championship Semi-Final
12.08 Chiba Japan 6-7 USA (10 innings) World Championship Final
11.08 Chiba (Japan) Australia 2-1 Mexico World Championship Page 3-4 Semi-Final
11.08 Chiba (Japan) Canada 10-4 Puerto Rico World Championship Page 3-4 Semi-Final
11.08 Chiba (Japan) Canada 12-0 Australia (4 innings) World Championship Page 3-4
11.08 Chiba Japan 3-4 USA (8 innings) World Championship Page 1-2
11.08 Narashino (Japan) Taiwan 13-11 Great Britain World Championship 9th-12th Place Semi-Final
11.08 Narashino (Japan) China 8-2 Venezuela World Championship 9th-12th Place Semi-Final
11.08 Narashino (Japan) Taiwan 6-4 China World Championship 9th Place Match
10.08 Chiba (Japan) Canada 8-1 Netherlands (5 innings) World Championship Page 3-4 Quarter-Final
10.08 Chiba (Japan) Mexico 1-0 Italy (9 innings) World Championship Page 3-4 Quarter-Final
10.08 Chiba Japan 7-0 Puerto Rico (6 innings) World Championship Page 1-2 Semi-Final
10.08 Chiba (Japan) USA 3-1 Australia World Championship Page 1-2 Semi-Final
10.08 Ichihara (Japan) China 3-0 South Africa World Championship 9th-16th Place Quarter-Final
10.08 Ichihara (Japan) Great Britain 2-1 Philippines World Championship 9th-16th Place Quarter-Final
10.08 Narita (Japan) Taiwan 8-1 Botswana (6 innings) World Championship 9th-16th Place Quarter-Final
10.08 Narita (Japan) Venezuela 4-0 New Zealand World Championship 9th-16th Place Quarter-Final
09.08 Narita (Japan) New Zealand 2-0 Philippines World Championship Group A
09.08 Narashino (Japan) Netherlands 11-1 South Africa (5 innings) World Championship Group A
09.08 Narashino (Japan) Great Britain 5-2 Venezuela World Championship Group B
09.08 Narashino Japan 8-1 Australia (6 innings) World Championship Group B
08.08 Ichihara (Japan) USA 8-1 Puerto Rico (5 innings) World Championship Group A
08.08 Ichihara (Japan) Mexico 4-3 Taiwan World Championship Group A
08.08 Ichihara (Japan) Canada 22-0 Botswana (3 innings) World Championship Group B
08.08 Ichihara (Japan) Italy 7-0 China (5 innings) World Championship Group B
07.08 Narashino (Japan) Puerto Rico 4-1 New Zealand World Championship Group A
07.08 Narita (Japan) Taiwan 9-7 Philippines World Championship Group A
07.08 Ichihara (Japan) Mexico 1-0 Netherlands World Championship Group A
07.08 Ichihara (Japan) USA 7-0 South Africa (5 innings) World Championship Group A
07.08 Ichihara (Japan) Mexico 1-0 New Zealand World Championship Group A
07.08 Narita (Japan) Great Britain 10-0 Botswana (4 innings) World Championship Group B
07.08 Narita (Japan) China 15-1 Botswana (4 innings) World Championship Group B
07.08 Narashino (Japan) Italy 3-1 Venezuela World Championship Group B
07.08 Narita (Japan) Australia 11-0 Great Britain (5 innings) World Championship Group B
07.08 Narashino Japan 2-0 Canada World Championship Group B
06.08 Narita (Japan) Puerto Rico 9-0 Mexico (6 innings) World Championship Group A
06.08 Narita (Japan) New Zealand 6-0 South Africa World Championship Group A
06.08 Narita (Japan) Netherlands 6-5 Taiwan World Championship Group A
06.08 Narita (Japan) USA 12-0 Philippines (4 innings) World Championship Group A
06.08 Ichihara (Japan) Australia 14-0 Botswana (4 innings) World Championship Group B
06.08 Ichihara (Japan) Canada 7-0 China (6 innings) World Championship Group B
06.08 Ichihara (Japan) Italy 1-0 Great Britain World Championship Group B
06.08 Ichihara Japan 7-2 Venezuela World Championship Group B
05.08 Narashino (Japan) USA 11-0 Netherlands (4 innings) World Championship Group A
05.08 Narashino (Japan) Puerto Rico 12-11 Taiwan World Championship Group A
05.08 Narashino (Japan) Philippines 5-4 Netherlands World Championship Group A
05.08 Ichihara (Japan) Mexico 8-0 South Africa (5 innings) World Championship Group A
05.08 Narashino (Japan) USA 7-0 New Zealand (5 innings) World Championship Group A
05.08 Ichihara (Japan) Italy 8-0 Botswana (5 innings) World Championship Group B
05.08 Narita (Japan) Australia 2-0 Canada World Championship Group B
05.08 Narita (Japan) China 6-0 Venezuela World Championship Group B
05.08 Ichihara Japan 6-0 Great Britain World Championship Group B
04.08 Ichihara (Japan) Puerto Rico 9-0 South Africa (5 innings) World Championship Group A
04.08 Ichihara (Japan) Mexico 2-0 Philippines World Championship Group A
04.08 Ichihara (Japan) USA 7-0 Taiwan (5 innings) World Championship Group A
04.08 Narashino (Japan) Netherlands 10-5 New Zealand World Championship Group A
04.08 Ichihara (Japan) Puerto Rico 3-0 Philippines World Championship Group A
04.08 Narita (Japan) Australia 3-2 Italy World Championship Group B
04.08 Narita (Japan) China 1-0 Great Britain World Championship Group B
04.08 Narita (Japan) Canada 1-0 Italy World Championship Group B
04.08 Narashino (Japan) Venezuela 8-0 Botswana World Championship Group B
04.08 Narita Japan 5-0 China World Championship Group B
03.08 Narashino (Japan) Taiwan 21-0 South Africa (4 innings) World Championship Group A
03.08 Narashino (Japan) USA 5-2 Mexico World Championship Group A
03.08 Narita (Japan) Puerto Rico 6-5 Netherlands World Championship Group A
03.08 Narashino (Japan) Philippines 10-0 South Africa (4 innings) World Championship Group A
03.08 Narashino (Japan) Taiwan 7-4 New Zealand World Championship Group A
03.08 Ichihara (Japan) Australia 7-1 Venezuela World Championship Group B
03.08 Ichihara (Japan) Canada 7-0 Great Britain (5 innings) World Championship Group B
03.08 Ichihara (Japan) China 1-0 Australia World Championship Group B
03.08 Narita Japan 20-0 Botswana (3 innings) World Championship Group B
03.08 Ichihara (Japan) Canada 7-0 Venezuela (6 innings) World Championship Group B
02.08 Narita Japan 9-0 Italy (6 innings) World Championship Group B
26.07 Barranquilla (Colombia) Puerto Rico 4-0 Cuba Central American & Caribbean Games Semi-Final
26.07 Barranquilla (Colombia) Puerto Rico 4-2 Mexico (8 innings) Central American & Caribbean Games Final
25.07 Barranquilla (Colombia) Cuba 6-5 Venezuela Central American & Caribbean Games Page 3-4
25.07 Barranquilla (Colombia) Mexico 5-1 Puerto Rico Central American & Caribbean Games Page 1-2
24.07 Barranquilla (Colombia) Cuba 4-0 Dominican Republic Central American & Caribbean Games Group Stage
24.07 Barranquilla (Colombia) Cuba 9-0 Curaçao (5 innings) Central American & Caribbean Games Group Stage
24.07 Barranquilla (Colombia) Mexico 2-1 Puerto Rico Central American & Caribbean Games Group Stage
24.07 Barranquilla Colombia 2-11 Venezuela (5 innings) Central American & Caribbean Games Group Stage
23.07 Barranquilla (Colombia) Puerto Rico 2-0 Dominican Republic Central American & Caribbean Games Group Stage
23.07 Barranquilla (Colombia) Puerto Rico 4-0 Curaçao Central American & Caribbean Games Group Stage
23.07 Barranquilla (Colombia) Venezuela 4-0 Cuba Central American & Caribbean Games Group Stage
23.07 Barranquilla Colombia 0-2 Mexico Central American & Caribbean Games Group Stage
22.07 Barranquilla (Colombia) Mexico 5-3 Cuba Central American & Caribbean Games Group Stage
22.07 Barranquilla (Colombia) Dominican Republic 4-1 Venezuela Central American & Caribbean Games Group Stage
22.07 Barranquilla (Colombia) Venezuela 7-0 Curaçao (6 innings) Central American & Caribbean Games Group Stage
22.07 Barranquilla Colombia 4-12 Curaçao Central American & Caribbean Games Group Stage
22.07 Barranquilla Colombia 1-10 Puerto Rico (5 innings) Central American & Caribbean Games Group Stage
21.07 Barranquilla (Colombia) Puerto Rico 6-4 Venezuela Central American & Caribbean Games Group Stage
21.07 Barranquilla (Colombia) Mexico 9-2 Dominican Republic (5 innings) Central American & Caribbean Games Group Stage
21.07 Barranquilla (Colombia) Mexico 3-2 Curaçao Central American & Caribbean Games Group Stage
21.07 Barranquilla Colombia 1-2 Cuba Central American & Caribbean Games Group Stage
20.07 Barranquilla (Colombia)Mexico 5-0 Venezuela Central American & Caribbean GamesGroup Stage
20.07 Barranquilla (Colombia) Puerto Rico 10-1 Cuba (5 innings) Central American & Caribbean GamesGroup Stage
20.07Barranquilla (Colombia) Dominican Republic 4-1 Curaçao Central American & Caribbean GamesGroup Stage
20.07 Barranquilla Colombia 3-2 Dominican Republic (9 innings) Central American & Caribbean Games Group Stage
15.07Irvine (USA)Colombia 8-0 Peru (5 innings) International Cup11th Place Match
15.07Irvine (USA)Czechia 3-2 Venezuela International Cup9th Place Match
15.07Irvine (USA)Puerto Rico 2-1 Mexico International Cup7th Place Match
15.07Irvine (USA)Scrap Yard Fast Pitch (USA) 0-7 Canada (5 innings) International Cup5th Place Match
15.07IrvineUSA 'B' 7-6 China (8 innings) International Cup3rd Place Match
15.07IrvineUSA 10-5 Japan International CupFinal
14.07IrvineUSA 11-2 Taiwan International CupPool A
14.07Irvine (USA)Scrap Yard Fast Pitch (USA) 3-6 China International CupPool A
14.07IrvineUSA 'B' 3-5 Japan International CupPool B
14.07Irvine (USA)Venezuela 6-4 Colombia International CupPool B
14.07Irvine (USA)Mexico 2-0 Czechia International CupPool B
13.07IrvineUSA 5-0 Puerto Rico International CupPool A
13.07Irvine (USA)Scrap Yard Fast Pitch (USA) 15-0 Peru (4 innings) International CupPool A
13.07Irvine (USA)Canada 10-0 Czechia (4 innings) International CupPool B
13.07IrvineUSA 'B' 10-2 Mexico (6 innings) International CupPool B
13.07Irvine (USA)Japan 8-0 Venezuela (5 innings) International CupPool B
12.07IrvineUSA 11-5 Scrap Yard Fast Pitch (USA) International CupPool A
12.07Irvine (USA)China 9-1 Taiwan (5 innings) International CupPool A
12.07Irvine (USA)Czechia 2-0 Venezuela (8 innings) International CupPool B
12.07IrvineUSA 'B' 6-1 Canada International CupPool B
12.07Irvine (USA)Mexico 6-0 Colombia International CupPool B
11.07Irvine (USA)Taiwan 8-5 Puerto Rico International CupPool A
11.07Irvine (USA)China 7-0 Peru International CupPool A
11.07Irvine (USA)Japan 7-1 Canada International CupPool B
11.07IrvineUSA 'B' 18-0 Colombia International CupPool B
11.07Irvine (USA)Japan 10-0 Colombia (4 innings) International CupPool B
10.07Irvine (USA)Scrap Yard Fast Pitch (USA) 3-0 Taiwan International CupPool A
10.07Irvine (USA)Taiwan 2-0 Peru International CupPool A
10.07Irvine (USA)Puerto Rico 10-0 Peru International CupPool A
10.07IrvineUSA 2-0 China International CupPool A
10.07Irvine (USA)Japan 5-0 Mexico International CupPool B
10.07Irvine (USA)Mexico 3-2 Venezuela International CupPool B
10.07IrvineUSA 'B' 8-1 Venezuela (5 innings) International CupPool B
10.07Irvine (USA)Canada 7-0 Colombia (5 innings) International CupPool B
10.07Irvine (USA)Czechia 7-2 Colombia International CupPool B
09.07Irvine (USA)Puerto Rico 5-0 China International CupPool A
09.07Irvine (USA)Scrap Yard Fast Pitch (USA) 7-0 Puerto Rico (5 innings) International CupPool A
09.07IrvineUSA 14-0 Peru (4 innings) International CupPool A
09.07Irvine (USA)Japan 2-0 Czechia International CupPool B
09.07IrvineUSA 'B' 15-0 Czechia (3 innings) International CupPool B
09.07Irvine (USA)Canada 9-4 Mexico International CupPool B
09.07Irvine (USA)Canada 3-2 Venezuela International CupPool B
17.06Skövde (Sweden)Denmark 18-0 Norway (3 innings) Baltic Cup 
17.06SkövdeSweden U-19 5-5 Denmark (4 innings) Baltic Cup 
17.06SkövdeSweden U-19 16-4 Denmark U-19 (4 innings) Baltic Cup 
16.06Skövde (Sweden)Denmark U-19 12-5 Norway (5 innings) Baltic Cup 
16.06SkövdeSweden U-19 10-10 Denmark Baltic Cup 
16.06Skövde (Sweden)All Stars 10-0 Denmark U-19 (5 innings) Baltic Cup 
16.06Skövde (Sweden)All Stars 7-2 Denmark Baltic Cup 
16.06SkövdeSweden U-19 9-7 Norway Baltic Cup 
16.06Skövde (Sweden)All Stars 22-1 Denmark Baltic Cup 
16.06Skövde (Sweden)Norway 13-0 Denmark U-19 Baltic Cup 
15.06Nantou (Taiwan)Japan University 3-0 South Korea East Asian CupSemi-Final
15.06NantouTaiwan 3-7 Japan University East Asian CupFinal
14.06 Nantou (Taiwan) South Korea 11-2 Hong Kong (5 innings) East Asian Cup Group Stage
14.06 Nantou Taiwan 7-0 China (5 innings) East Asian Cup Group Stage
14.06 Nantou Taiwan 1-0 Japan University East Asian Cup Page 1-2
14.06 Nantou (Taiwan) South Korea 1-0 China East Asian Cup Page 3-4
13.06 Nantou (Taiwan) Japan University 16-0 China (4 innings) East Asian Cup Group Stage
13.06NantouTaiwan 1-0 South Korea (8 innings) East Asian CupGroup Stage
13.06NantouTaiwan 9-0 Hong Kong (5 innings) East Asian CupGroup Stage
13.06 Nantou (Taiwan) Japan University 8-1 South Korea (5 innings) East Asian Cup Group Stage
12.06 Nantou (Taiwan) China 13-1 Hong Kong (4 innings) East Asian Cup Group Stage
12.06 Nantou Taiwan 2-3 Japan University East Asian Cup Group Stage
12.06 Nantou (Taiwan) South Korea 9-6 China East Asian Cup Group Stage
12.06 Nantou (Taiwan) Japan University 14-0 Hong Kong (4 innings) East Asian Cup Group Stage
01.05 Wiener Neustadt Austria 6-7 Slovakia Danube Cup  
01.05 Wiener Neustadt (Austria) Slovakia 9-0 Hungary (5 innings) Danube Cup  
01.05 Wiener Neustadt Austria 15-4 Hungary (4 innings) Danube Cup  
14.01 Atteridgeville (South Africa) Zimbabwe 9-5 Lesotho World Championship Qualifier Africa, 3rd Place Match
14.01 Atteridgeville South Africa 1-15 Botswana (4 innings) World Championship Qualifier Africa, Final
13.01 Atteridgeville (South Africa) Botswana 17-0 Zimbabwe (3 innings) World Championship Qualifier Africa, Group Stage
13.01 Atteridgeville South Africa 17-0 Lesotho (3 innings) World Championship Qualifier Africa, Group Stage
13.01 Atteridgeville (South Africa) Botswana 19-0 Lesotho (3 innings) World Championship Qualifier Africa, Group Stage
13.01 Atteridgeville South Africa 17-0 Zimbabwe (3 innings) World Championship Qualifier Africa, Group Stage
13.01 Atteridgeville South Africa 0-5 Botswana World Championship Qualifier Africa, Group Stage
13.01 Atteridgeville (South Africa) Zimbabwe 15-8 Lesotho (5 innings) World Championship Qualifier Africa, Group Stage
12.01 Atteridgeville (South Africa) Botswana 23-0 Lesotho (3 innings) World Championship Qualifier Africa, Group Stage
12.01 Atteridgeville South Africa 16-0 Zimbabwe (3 innings) World Championship Qualifier Africa, Group Stage
12.01 Atteridgeville (South Africa) Botswana 15-0 Zimbabwe (3 innings) World Championship Qualifier Africa, Group Stage
12.01 Atteridgeville South Africa 21-1 Lesotho (3 innings) World Championship Qualifier Africa, Group Stage
12.01 Atteridgeville South Africa 9-5 Botswana World Championship Qualifier Africa, Group Stage
12.01 Atteridgeville (South Africa) Zimbabwe 21-14 Lesotho (5 innings) World Championship Qualifier Africa, Group Stage