FootballFIFA FutsalAMF FutsalBeach SoccerAustralian FootballAmerican FootballFlag FootballBeach Flag Football
Rugby UnionRugby SevensRugby LeagueTouchIce HockeyBandyField HockeyIndoor Hockey
Floorball
Roller HockeyInline HockeyIIHF Inline HockeySkater HockeyBall HockeyLacrosseBox Lacrosse
Intercrosse
RingetteShintyWater PoloBeach Water PoloCanoe PoloCycleballRoller Derby
CricketIndoor Cricket
BaseballSoftballPesäpalloUltimateBeach UltimateGuts
VolleyballFistballBasketball3x3 BasketballNetballKorfballHandballBeach Handball
TchoukballBeach TchoukballQuidditchUnderwater HockeyUnderwater RugbyCurlingSepak TakrawBeach Sepak Takraw
RollballKabaddiIndoor KabaddiBeach KabaddiPoloPolocrosseHorseballSnow Polo
MEN'S RUGBY LEAGUE - 2018 RESULTS

Results  Men Women
Fixtures  Men Women
Rankings  Men Women

Men's Archive 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010
Women's Archive 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

DATEVENUEMATCHCOMPETITIONSTAGE
17.11Jacksonville (USA)Canada 62-12 Chile Americas Championship3rd Place Match
17.11 Jacksonville USA 10-16 Jamaica Americas Championship Final
13.11 Jacksonville (USA) Jamaica 38-8 Canada Americas Championship Semi-Final
13.11 Jacksonville USA 62-0 Chile Americas Championship Semi-Final
11.11 Wrexham Wales 40-8 Ireland European Championship  
11.11 Leeds England 0-34 New Zealand Friendly 
10.11 Carcassonne France 28-10 Scotland European Championship  
04.11 Liverpool England 20-14 New Zealand Friendly 
03.11 Santry Ireland 10-24 France European Championship  
03.11 Port Moresby Papua New Guinea 32-22 England 'B' Friendly 
02.11 Galashiels Scotland 12-50 Wales European Championship  
27.10 Carcassonne France 54-18 Wales European Championship  
27.10 Santry Ireland 36-10 Scotland European Championship  
27.10 Bujumbura Burundi 54-0 Tanzania Friendly 
27.10 Hull England 18-16 New Zealand Friendly 
27.10 Sydney (Australia) Italy 36-32 Niue Friendly 
27.10 Lae Papua New Guinea 12-16 England 'B' Friendly 
20.10 Belgrade Serbia 24-20 Spain European Championship (B)  
20.10 Auckland (New Zealand) Australia 34-16 Tonga Friendly 
20.10 Priestdale (Australia) El Salvador 48-10 Colombia Friendly 
17.10LeighEngland 44-6 France Friendly 
13.10 Moscow Russia 36-18 Serbia European Championship (B)  
13.10 Partille Sweden 6-46 Norway Nordic Cup  
13.10 Saint Marys (Australia) Solomon Islands 56-14 Hong Kong Emerging Nations Championship 9th-11th Place Group
13.10 Saint Marys (Australia) Turkey 27-26 Vanuatu
After extra time
Emerging Nations Championship 7th Place Match
13.10 Saint Marys (Australia) Poland 14-10 Philippines Emerging Nations Championship 5th Place Match
13.10 Saint Marys (Australia) Greece 26-18 Hungary Emerging Nations Championship 3rd Place Match
13.10 Saint Marys (Australia) Malta 24-16 Niue Emerging Nations Championship Final
13.10 Auckland New Zealand 26-24 Australia Friendly 
12.10 Blacktown (Australia) Italy 18-8 South Africa Friendly  
11.10 Cabramatta (Australia) Japan 32-30 Hong Kong Emerging Nations Championship 9th-11th Place Group
10.10 Cabramatta (Australia) Philippines 29-16 Turkey Emerging Nations Championship 5th-8th Place Semi-Final
10.10 Cabramatta (Australia) Poland 44-4 Vanuatu Emerging Nations Championship 5th-8th Place Semi-Final
10.10 Cabramatta (Australia) Malta 20-10 Hungary Emerging Nations Championship Semi-Final
10.10 Cabramatta (Australia) Niue 16-8 Greece Emerging Nations Championship Semi-Final
09.10 Windsor (Australia) Solomon Islands 44-22 Japan Emerging Nations Championship 9th-11th Place Group
07.10 Blacktown (Australia) Niue 24-12 Philippines Emerging Nations Championship Pool A
07.10 Blacktown (Australia) Greece 38-0 Vanuatu Emerging Nations Championship Pool B
07.10 Blacktown (Australia) Poland 58-6 Japan Emerging Nations Championship Pool C
07.10 Blacktown (Australia) Solomon Islands 32-12 Hong Kong Emerging Nations Championship Pool C
07.10 Belgrade Serbia 2-54 France Friendly 
06.10OlivaSpain 32-24 Russia European Championship (B)  
04.10 Saint Marys (Australia) Niue 26-16 Malta Emerging Nations Championship Pool A
04.10 Saint Marys (Australia) Hungary 18-13 Vanuatu Emerging Nations Championship Pool B
04.10 Saint Marys (Australia) Poland 62-6 Hong Kong Emerging Nations Championship Pool C
04.10 Saint Marys (Australia) Turkey 60-0 Japan Emerging Nations Championship Pool C
01.10 Windsor (Australia) Malta 36-10 Philippines Emerging Nations Championship Pool A
01.10 Windsor (Australia) Hungary 20-18 Greece Emerging Nations Championship Pool B
01.10 Windsor (Australia) Turkey 30-22 Solomon Islands Emerging Nations Championship Pool C
28.09 Chester Hill (Australia) Poland 32-0 Hungary Friendly 
22.09 Gothenburg Sweden 4-24 Netherlands Friendly 
15.09 Athens Greece 60-4 Malta European Championship (C South)  
15.09 Porsgrunn Norway 40-22 Germany European Championship (C North)  
08.09 Kharkiv Ukraine 26-28 Greece European Championship (C South)  
01.09 Capelle aan den IJssel Netherlands 38-22 Germany Friendly 
01.09 Stavanger Norway 76-0 Poland Friendly 
25.08 Osnabrück Germany 24-4 Czechia European Championship (C North)  
14.07 Chrudim Czechia 64-10 Hungary Friendly 
30.06 Marsa Malta 22-34 Ukraine European Championship (C South)  
30.06BudapestHungary 0-70 Ireland Friendly 
24.06Sydney (Australia)South Africa 30-24 Malta Friendly 
23.06Campbelltown (Australia)Papua New Guinea 26-14 Fiji Pacific Test 
23.06Campbelltown (Australia)Tonga 38-22 Samoa Pacific Test 
23.06 Denver (USA) England 36-18 New Zealand Friendly 
16.06 Tokyo Japan 20-32 Hong Kong East Asia Cup  
16.06 Vrchlabí Czechia 20-12 Norway European Championship (C North)  
29.04BujumburaBurundi 4-4 DR Congo Friendly 
18.02Sydney (Australia)Malta 40-28 Hungary Friendly 
03.02Tugun (Australia)Hungary 30-12 Philippines Friendly