LAST UPDATE: Monday, 20 January 2020, 14:41:01

FootballFIFA FutsalAMF FutsalBeach SoccerAustralian FootballAmerican Football
Flag FootballBeach Flag FootballRugby UnionRugby SevensRugby LeagueRugby League Nines
TouchIce HockeyBandyField HockeyIndoor HockeyFloorball
Roller HockeyInline HockeyIIHF Inline HockeySkater HockeyBall HockeyWBHF Ball Hockey
ShintyLacrosseBox LacrosseIntercrosseRingetteWater Polo
Beach Water PoloCanoe PoloCycleballCycle PoloCricketIndoor Cricket
BaseballSoftballPesäpalloQuidditchVolleyballFistball
Basketball3x3 BasketballNetballKorfballBeach KorfballRollball
HandballBeach HandballTchoukballBeach TchoukballUltimateBeach Ultimate
GutsRoller DerbySepak TakrawBeach Sepak TakrawFutnetUnderwater Hockey
Underwater RugbyUnderwater Ice HockeyCurlingIce StockPétanqueKabaddi
Indoor KabaddiBeach KabaddiPoloPolocrosseHorseballSnow Polo

WOMEN'S INDOOR HOCKEY - FIXTURES

Results  MenWomen
Fixtures  MenWomen
Rankings  MenWomen

Men's Archive  2019201820172016201520142013201220112010
Women's Archive  2019201820172016201520142013201220112010

DATE VENUE MATCH COMPETITION STAGE
24.01 Minsk (Belarus) Belgium - Ukraine European Championship Pool A
24.01 Minsk (Belarus) Germany - Czechia European Championship Pool A
24.01 Minsk (Belarus) Belgium - Czechia European Championship Pool A
24.01 Minsk (Belarus) Germany - Ukraine European Championship Pool A
24.01 Minsk Belarus - Austria European Championship Pool B
24.01 Minsk (Belarus) Netherlands - Switzerland European Championship Pool B
24.01 Minsk (Belarus) Austria - Switzerland European Championship Pool B
24.01 Minsk Belarus - Netherlands European Championship Pool B
24.01 Sveti Ivan Zelina (Croatia) Wales - Poland European Championship II  
24.01 Sveti Ivan Zelina (Croatia) Turkey - Lithuania European Championship II  
24.01 Sveti Ivan Zelina Croatia - Scotland European Championship II  
24.01 Sveti Ivan Zelina (Croatia) Wales - Russia European Championship II  
24.01 Sveti Ivan Zelina (Croatia) Turkey - Poland European Championship II  
24.01 Sveti Ivan Zelina (Croatia) Scotland - Lithuania European Championship II  
24.01 Sveti Ivan Zelina Croatia - Russia European Championship II  
24.01 Bratislava (Slovakia) Ireland - Portugal European Championship III  
24.01 Bratislava (Slovakia) Spain - Slovenia European Championship III  
24.01 Bratislava Slovakia - Denmark European Championship III  
24.01 Bratislava (Slovakia) Finland - Portugal European Championship III  
24.01 Bratislava (Slovakia) Spain - Ireland European Championship III  
24.01 Bratislava (Slovakia) Denmark - Slovenia European Championship III  
24.01 Bratislava Slovakia - Finland European Championship III  
25.01 Minsk (Belarus) Czechia - Ukraine European Championship Pool A
25.01 Minsk (Belarus) Germany - Belgium European Championship Pool A
25.01 Minsk Belarus - Switzerland European Championship Pool B
25.01 Minsk (Belarus) Netherlands - Austria European Championship Pool B
25.01 Minsk (Belarus) 3rd Pool A - 3rd Pool B European Championship 5th-8th Place Group
25.01 Minsk (Belarus) 4th Pool A - 4th Pool B European Championship 5th-8th Place Group
25.01 Minsk (Belarus) 1st Pool A - 2nd Pool B European Championship Semi-Final
25.01 Minsk (Belarus) 1st Pool B - 2nd Pool A European Championship Semi-Final
25.01 Sveti Ivan Zelina (Croatia) Russia - Turkey European Championship II  
25.01 Sveti Ivan Zelina (Croatia) Wales - Lithuania European Championship II  
25.01 Sveti Ivan Zelina (Croatia) Poland - Scotland European Championship II  
25.01 Sveti Ivan Zelina Croatia - Turkey European Championship II  
25.01 Sveti Ivan Zelina (Croatia) Russia - Lithuania European Championship II  
25.01 Sveti Ivan Zelina (Croatia) Scotland - Wales European Championship II  
25.01 Sveti Ivan Zelina Croatia - Poland European Championship II  
25.01 Bratislava (Slovakia) Finland - Slovenia European Championship III  
25.01 Bratislava (Slovakia) Denmark - Portugal European Championship III  
25.01 Bratislava Slovakia - Ireland European Championship III  
25.01 Bratislava (Slovakia) Spain - Finland European Championship III  
25.01 Bratislava (Slovakia) Portugal - Slovenia European Championship III  
25.01 Bratislava (Slovakia) Ireland - Denmark European Championship III  
25.01 Bratislava Slovakia - Spain European Championship III  
26.01 Minsk (Belarus) 3rd Pool A - 4th Pool B European Championship 5th-8th Place Group
26.01 Minsk (Belarus) 3rd Pool B - 4th Pool A European Championship 5th-8th Place Group
26.01 Minsk (Belarus) Loser 1A/2B - Loser 1B/2A European Championship 3rd Place Match
26.01 Minsk (Belarus) Winner 1A/2B - Winner 1B/2A European Championship Final
26.01 Sveti Ivan Zelina (Croatia) Scotland - Turkey European Championship II  
26.01 Sveti Ivan Zelina Croatia - Wales European Championship II  
26.01 Sveti Ivan Zelina (Croatia) Poland - Lithuania European Championship II  
26.01 Sveti Ivan Zelina (Croatia) Scotland - Russia European Championship II  
26.01 Sveti Ivan Zelina (Croatia) Wales - Turkey European Championship II  
26.01 Sveti Ivan Zelina Croatia - Lithuania European Championship II  
26.01 Sveti Ivan Zelina (Croatia) Russia - Poland European Championship II  
26.01 Bratislava (Slovakia) Ireland - Finland European Championship III  
26.01 Bratislava (Slovakia) Spain - Denmark European Championship III  
26.01 Bratislava Slovakia - Portugal European Championship III  
26.01 Bratislava (Slovakia) Ireland - Slovenia European Championship III  
26.01 Bratislava (Slovakia) Denmark - Finland European Championship III  
26.01 Bratislava (Slovakia) Portugal - Spain European Championship III  
26.01 Bratislava Slovakia - Slovenia European Championship III  
25.03 Lancaster (USA) Argentina - Trinidad & Tobago Pan American Cup Group Stage
25.03 Lancaster USA - Puerto Rico Pan American Cup Group Stage
25.03 Lancaster (USA) Canada - Uruguay Pan American Cup Group Stage
25.03 Lancaster (USA) Canada - Puerto Rico Pan American Cup Group Stage
25.03 Lancaster USA - Trinidad & Tobago Pan American Cup Group Stage
25.03 Lancaster (USA) Argentina - Uruguay Pan American Cup Group Stage
26.03 Lancaster (USA) Uruguay - Trinidad & Tobago Pan American Cup Group Stage
26.03 Lancaster (USA) Argentina - Puerto Rico Pan American Cup Group Stage
26.03 Lancaster USA - Canada Pan American Cup Group Stage
26.03 Lancaster (USA) Uruguay - Puerto Rico Pan American Cup Group Stage
26.03 Lancaster USA - Argentina Pan American Cup Group Stage
26.03 Lancaster (USA) Canada - Trinidad & Tobago Pan American Cup Group Stage
28.03 Lancaster (USA) Trinidad & Tobago - Puerto Rico Pan American Cup Group Stage
28.03 Lancaster (USA) Argentina - Canada Pan American Cup Group Stage
28.03 Lancaster USA - Uruguay Pan American Cup Group Stage
29.03 Lancaster (USA) 5th Group Stage - 6th Group Stage Pan American Cup 5th Place Match
29.03 Lancaster (USA) 3rd Group Stage - 4th Group Stage Pan American Cup 3rd Place Match
29.03 Lancaster (USA) 1st Group Stage - 2nd Group Stage Pan American Cup Final
??.06-
??.06
TBD (TBD) Teams to be decided Africa Cup of Nations