FootballFIFA FutsalAMF FutsalBeach SoccerAustralian FootballAmerican FootballFlag FootballBeach Flag Football
Rugby UnionRugby SevensRugby LeagueTouchIce HockeyBandyField HockeyIndoor Hockey
Floorball
Roller HockeyFIRS Inline HockeyIIHF Inline HockeySkater HockeyBall HockeyLacrosseBox Lacrosse
Intercrosse
RingetteShintyWater PoloBeach Water PoloCanoe PoloCycleballRoller Derby
CricketIndoor Cricket
BaseballSoftballPesäpalloUltimateBeach UltimateGuts
VolleyballFistballBasketball3x3 BasketballNetballKorfballHandballBeach Handball
TchoukballBeach TchoukballQuidditchUnderwater HockeyUnderwater RugbyCurlingSepak TakrawBeach Sepak Takraw
RollballKabaddiIndoor KabaddiBeach KabaddiPoloPolocrosseHorseballSnow Polo
WOMEN'S ICE HOCKEY - FIXTURES

Latest Women's Results

2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Women's Fixtures

Women's Ranking

Latest Men's Results

2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Men's Fixtures

Men's Ranking

DATE VENUE MATCH COMPETITION STAGE
15.08AlbertvilleFrance - Switzerland Friendly 
16.08AlbertvilleFrance - Switzerland Friendly 
18.08AlbertvilleFrance - Switzerland Friendly 
19.08AlbertvilleFrance - Switzerland Friendly 
23.08HodonínCzechia - Russia Euro Hockey Tour 
23.08Hodonín (Czechia)Finland - Sweden Euro Hockey Tour 
24.08HodonínCzechia - Finland Euro Hockey Tour 
24.08Hodonín (Czechia)Russia - Sweden Euro Hockey Tour 
25.08HodonínCzechia - Sweden Euro Hockey Tour 
25.08Hodonín (Czechia)Finland - Russia Euro Hockey Tour 
06.11SaskatoonCanada - Sweden 4-Nations CupGroup Stage
06.11Saskatoon (Canada)USA - Finland 4-Nations CupGroup Stage
07.11SaskatoonCanada - USA 4-Nations CupGroup Stage
07.11Saskatoon (Canada)Finland - Sweden 4-Nations CupGroup Stage
09.11SaskatoonCanada - Finland 4-Nations CupGroup Stage
09.11Saskatoon (Canada)USA - Sweden 4-Nations CupGroup Stage
10.11Saskatoon (Canada)3rd Group Stage - 4th Group Stage 4-Nations Cup3rd Place Match
10.11Saskatoon (Canada) 1st Group Stage - 2nd Group Stage 4-Nations CupFinal
2019
16.01-
23.01
Cape Town (South Africa)Belgium, Bulgaria, Hong Kong, South Africa, Ukraine World ChampionshipDivision II, Group B Qualification
01.04-
07.04
Brașov (Romania)Croatia, Iceland, New Zealand, Romania, Taiwan, Turkey World ChampionshipDivision II, Group B
02.04-
08.04
Dumfries (Scotland)Australia, Great Britain, Mexico, North Korea, Slovenia, Spain World ChampionshipDivision II, Group A
04.04-
14.04
Espoo (Finland)Group A: Canada, Finland, Russia, Switzerland, USA
Group B: Czechia, France, Germany, Japan, Sweden
World Championship 
06.04-
12.04
Beijing (China)China, Kazakhstan, Latvia, Netherlands, Poland, South Korea World ChampionshipDivision I, Group B
07.04-
13.04
Budapest (Hungary)Austria, Denmark, Hungary, Italy, Norway, Slovakia World ChampionshipDivision I, Group A