FootballFutsal (FIFA)Futsal (AMF)Beach SoccerAustralian FootballAmerican FootballFlag FootballBeach Flag Football
Rugby UnionRugby SevensRugby LeagueTouchIce HockeyBandyField HockeyIndoor Hockey
Floorball
Roller HockeyInline Hockey (FIRS)Inline Hockey (IIHF)Skater HockeyBall HockeyLacrosseBox Lacrosse
Intercrosse
RingetteShintyWater PoloBeach Water PoloCanoe PoloCycleballRoller Derby
CricketIndoor Cricket
BaseballSoftballPesäpalloUltimateBeach UltimateGuts
VolleyballFistballBasketball3x3 BasketballNetballKorfballHandballBeach Handball
TchoukballBeach TchoukballQuidditchUnderwater HockeyUnderwater RugbyCurlingSepak TakrawBeach Sepak Takraw
RollballKabaddiIndoor KabaddiBeach KabaddiPoloPolocrosseHorseballSnow Polo
WOMEN'S ICE HOCKEY - 2016 RESULTS

Latest Women's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Women's Fixtures

Women's Ranking

Latest Men's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Men's Fixtures

Men's Ranking

DATEVENUEMATCHCOMPETITIONSTAGE
30.12 Budapest Hungary 0-2 Slovakia Friendly 
23.12 San Sebastián Basque Country 1-3 Catalonia Friendly 
19.12 Sarnia Canada 3-2 USA
After overtime
Friendly  
18.12 Cergy-Pontoise France 8-1 Latvia Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round, Group E
18.12 Cergy-Pontoise (France) Italy 3-0 China Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round, Group E
18.12 Stavanger (Norway) Hungary 5-2 Kazakhstan Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round, Group F
18.12 Stavanger Norway 6-2 Slovakia Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round, Group F
18.12 Linköping (Sweden) Finland 4-0 Germany Euro Hockey Tour 
18.12 Linköping Sweden 3-1 Russia Euro Hockey Tour 
17.12 Taipei (Taiwan) Bulgaria 6-2 Hong Kong World Championship Division II, Group B Qualification
17.12 Taipei Taiwan 2-1 Belgium World Championship Division II, Group B Qualification
17.12 Stavanger (Norway) Hungary 2-0 Slovakia Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round, Group F
17.12 Stavanger Norway 5-0 Kazakhstan Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round, Group F
17.12 Linköping (Sweden) Russia 7-0 Germany Euro Hockey Tour 
17.12 Linköping Sweden 0-4 Finland Euro Hockey Tour 
17.12 Ostrava Czech Republic 4-2 Switzerland 4-Nation Tournament  
17.12 Ostrava (Czech Republic) Japan 2-0 Austria 4-Nation Tournament  
17.12 Plymouth USA 3-5 Canada Friendly  
16.12 Cergy-Pontoise France 3-1 Italy Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round, Group E
16.12 Cergy-Pontoise (France) Latvia 4-2 China Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round, Group E
16.12 Stavanger Norway 4-0 Hungary Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round, Group F
16.12 Stavanger (Norway) Slovakia 3-0 KazakhstanOlympic Games Qualifier Pre-Qualification Round, Group F
16.12 Taipei (Taiwan) Belgium 6-0 Bulgaria World Championship Division II, Group B Qualification
16.12 Taipei (Taiwan) South Africa 9-0 Hong KongWorld Championship Division II, Group B Qualification
16.12 Linköping (Sweden) Finland 6-2 Russia Euro Hockey Tour 
16.12 Linköping Sweden 3-2 Germany
After shootout
Euro Hockey Tour 
16.12 Ostrava Czech Republic 5-4 Austria
After shootout
4-Nation Tournament  
16.12 Ostrava (Czech Republic) Japan 2-0 Switzerland 4-Nation Tournament  
15.12 Cergy-Pontoise France 3-0 China Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round, Group E
15.12 Cergy-Pontoise (France) Italy 3-2 Latvia Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round, Group E
15.12 Taipei (Taiwan) South Africa 11-0 Bulgaria World Championship Division II, Group B Qualification
15.12 Taipei Taiwan 10-1 Hong Kong World Championship Division II, Group B Qualification
15.12 Ostrava (Czech Republic) Switzerland 5-0 Austria 4-Nation Tournament  
14.12 Ostrava Czech Republic 0-2 Japan 4-Nation Tournament  
13.12 Taipei (Taiwan) Belgium 7-0 Hong Kong World Championship Division II, Group B Qualification
13.12 Taipei Taiwan 7-1 South Africa World Championship Division II, Group B Qualification
13.12 Ostrava Czech Republic 1-4 Japan Friendly  
12.12 Taipei (Taiwan) Belgium 8-1 South Africa World Championship Division II, Group B Qualification
12.12 Taipei Taiwan 13-0 Bulgaria World Championship Division II, Group B Qualification
10.12 Roudnice nad Labem Czech Republic U-18 3-1 China Friendly  
09.12 Roudnice nad Labem Czech Republic U-18 5-1 China Friendly  
20.11 Maaseik Belgium 2-2 Netherlands U-18 Friendly  
06.11 Astana Kazakhstan 3-1 Great Britain Olympic Games Qualifier Preliminary Round, Group G
06.11 Astana (Kazakhstan) Poland 5-0 Mexico Olympic Games Qualifier Preliminary Round, Group G
06.11 San Sebastián (Spain) Italy 5-1 Netherlands Olympic Games Qualifier Preliminary Round, Group H
06.11 San Sebastián Spain 5-1 Slovenia Olympic Games Qualifier Preliminary Round, Group H
06.11 Budapest (Hungary) France 5-1 Norway 4-Nations Tournament  
06.11 Budapest Hungary 4-3 Denmark 4-Nations Tournament  
06.11 St. Pölten Austria 3-4 Slovakia Friendly  
05.11 San Sebastián (Spain) Italy 8-1 Slovenia Olympic Games Qualifier Preliminary Round, Group H
05.11 San Sebastián Spain 0-2 Netherlands Olympic Games Qualifier Preliminary Round, Group H
05.11 Järvenpää Finland 2-1 Sweden 4-Nations Tournament 3rd Place Match
05.11 Järvenpää (Finland) USA 5-3 Canada 4-Nations Tournament Final
05.11 Memmingen Germany 1-2 Czech Republic Halloween Cup 
05.11 Füssen (Germany) Russia 4-3 Switzerland Halloween Cup 
05.11 Budapest (Hungary) Denmark 4-0 Norway 4-Nations Tournament 
05.11 Budapest Hungary 1-4 France 4-Nations Tournament 
04.11 Astana Kazakhstan 3-1 Mexico Olympic Games Qualifier Preliminary Round, Group G
04.11 Astana (Kazakhstan) Poland 4-3 Great Britain Olympic Games Qualifier Preliminary Round, Group G
04.11 San Sebastián (Spain) Netherlands 14-1 Slovenia Olympic Games Qualifier Preliminary Round, Group H
04.11 San Sebastián Spain 0-2 Italy Olympic Games Qualifier Preliminary Round, Group H
04.11 Vierumäki (Finland) Canada 3-2 USA 4-Nations Tournament Group Stage
04.11 Vierumäki Finland 2-1 Sweden 4-Nations Tournament Group Stage
04.11 Füssen Germany 0-2 Switzerland Halloween Cup 
04.11 Füssen (Germany) Russia 3-1 Czech Republic Halloween Cup 
04.11 Budapest (Hungary) France 1-0 Denmark 4-Nations Tournament 
04.11 Budapest Hungary 4-1 Norway 4-Nations Tournament 
03.11Astana (Kazakhstan)Great Britain 3-2 MexicoOlympic Games QualifierPreliminary Round, Group G
03.11AstanaKazakhstan 4-1 PolandOlympic Games QualifierPreliminary Round, Group G
03.11FüssenGermany 3-7 Russia Halloween Cup 
03.11 Füssen (Germany) Switzerland 5-4 Czech Republic
After shootout
Halloween Cup 
02.11 Vierumäki (Finland) Canada 3-1 Sweden 4-Nations Tournament Group Stage
02.11 Kerava Finland 0-4 USA 4-Nations TournamentGroup Stage
01.11 Järvenpää Finland 0-3 Canada 4-Nations Tournament Group Stage
01.11 Vierumäki (Finland) USA 6-0 Sweden 4-Nations Tournament Group Stage
31.10Dordrecht Netherlands 4-0 Mexico Friendly 
30.10VierumäkiFinland 1-4 Canada Friendly 
30.10Eindhoven Netherlands 6-1 Mexico Friendly 
30.10KatowicePoland 5-0 Latvia Friendly 
29.10KatowicePoland 4-2 Latvia Friendly 
16.10Telfs Austria 1-2 Italy Friendly 
15.10Telfs Austria 2-3 Italy
After shootout
Friendly 
09.10 Mexico City Mexico 11-5 Turkey Olympic Games Qualifier Pre-Preliminary Round, Group J
08.10 Mexico City Mexico 13-0 Hong Kong Olympic Games Qualifier Pre-Preliminary Round, Group J
07.10Mexico City (Mexico) Turkey 8-2 Hong Kong Olympic Games Qualifier Pre-Preliminary Round, Group J
03.09Oulu Finland 4-0 Sweden Friendly 
02.09Tornio Finland 5-3 Sweden Friendly 
01.09Luleå Sweden 2-3 Finland Friendly 
21.08Albertville France 4-3 Switzerland 4-Nations Tournament 
21.08Albertville (France) Japan 7-1 Slovakia 4-Nations Tournament 
21.08Jeonju South Korea 1-2 Kazakhstan
After shootout
Friendly  
20.08Albertville France 2-4 Japan 4-Nations Tournament 
20.08Albertville (France) Switzerland 7-1 Slovakia 4-Nations Tournament 
20.08Jeonju South Korea 1-0 Kazakhstan Friendly  
18.08Albertville France 5-0 Slovakia 4-Nations Tournament 
18.08Albertville (France) Japan 2-0 Switzerland 4-Nations Tournament 
18.08Jeonju South Korea 3-1 Kazakhstan Friendly  
17.08Albertville France 1-5 Switzerland 4-Nations Tournament 
17.08Albertville (France) Japan 5-2 Slovakia 4-Nations Tournament 
17.08Jeonju South Korea 0-3 Kazakhstan Friendly  
15.08Albertville France 0-4 Japan 4-Nations Tournament 
15.08Albertville (France) Switzerland 12-1 Slovakia 4-Nations Tournament  
14.08Albertville France 5-1 Slovakia 4-Nations Tournament 
14.08Albertville (France) Japan 3-2 Switzerland
After overtime
4-Nations Tournament 
08.08 Kapfenberg Austria 0-1 Hungary Friendly  
16.07 Bratislava Slovakia 5-1 Great Britain Friendly  
15.07BratislavaSlovakia 3-1 Great BritainFriendly 
12.06Mexico CityMexico 'B' 3-1 Colombia Pan American Cup3rd Place Match
12.06 Mexico CityMexico 8-0 ArgentinaPan American Cup Final
11.06Mexico CityMexico 3-0 ArgentinaPan American Cup Group Stage
10.06Mexico City (Mexico)Colombia 3-2 ArgentinaPan American CupGroup Stage
10.06Mexico CityMexico 'B' 9-0 Argentina 'B'Pan American CupGroup Stage
09.06Mexico CityMexico 10-0 ColombiaPan American CupGroup Stage
09.06Mexico CityMexico 'B' 0-3 ArgentinaPan American CupGroup Stage
08.06Mexico City (Mexico)Argentina 12-0 Argentina 'B'Pan American CupGroup Stage
07.06Mexico CityMexico 14-0 Argentina 'B'Pan American CupGroup Stage
07.06Mexico CityMexico 'B' 3-1 ColombiaPan American CupGroup Stage
06.06Mexico City (Mexico)Colombia 8-0 Argentina 'B'Pan American CupGroup Stage
02.06Mexico CityMexico 9-0 Mexico 'B'Pan American CupGroup Stage
10.04Asiago (Italy)China 3-1 HungaryWorld ChampionshipDivision I, Group B
10.04AsiagoItaly 2-1 Kazakhstan
After shootout
World ChampionshipDivision I, Group B
10.04Asiago (Italy)Netherlands 4-2 LatviaWorld ChampionshipDivision I, Group B
08.04Bled (Slovenia)Great Britain 7-0 North KoreaWorld ChampionshipDivision II, Group A
08.04Bled (Slovenia)Poland 16-0 CroatiaWorld ChampionshipDivision II, Group A
08.04BledSlovenia 0-3 South KoreaWorld ChampionshipDivision II, Group A
08.04AsiagoItaly 2-4 HungaryWorld ChampionshipDivision I, Group B
08.04Asiago (Italy)Latvia 3-1 ChinaWorld ChampionshipDivision I, Group B
08.04Asiago (Italy)Kazakhstan 6-3 NetherlandsWorld ChampionshipDivision I, Group B
07.04Bled (Slovenia)Great Britain 2-1 PolandWorld ChampionshipDivision II, Group A
07.04BledSlovenia 1-8 North KoreaWorld ChampionshipDivision II, Group A
07.04Bled (Slovenia)South Korea 6-0 CroatiaWorld ChampionshipDivision II, Group A
07.04Asiago (Italy)China 3-1 NetherlandsWorld ChampionshipDivision I, Group B
07.04Asiago (Italy)Hungary 3-2 KazakhstanWorld ChampionshipDivision I, Group B
07.04AsiagoItaly 3-4 LatviaWorld ChampionshipDivision I, Group B
05.04Bled (Slovenia)North Korea 8-2 CroatiaWorld ChampionshipDivision II, Group A
05.04Bled (Slovenia)Poland 2-1 South KoreaWorld ChampionshipDivision II, Group A
05.04BledSlovenia 0-6 Great BritainWorld ChampionshipDivision II, Group A
05.04Asiago (Italy)Hungary 5-2 LatviaWorld ChampionshipDivision I, Group B
05.04AsiagoItaly 1-2 Netherlands
After shootout
World ChampionshipDivision I, Group B
05.04Asiago (Italy)Kazakhstan 2-1 ChinaWorld ChampionshipDivision I, Group B
04.04Kamloops (Canada)Russia 1-0 Finland
After shootout
World Championship3rd Place Match
04.04KamloopsCanada 0-1 USA
After overtime
World ChampionshipFinal
04.04Asiago (Italy)Hungary 2-1 NetherlandsWorld ChampionshipDivision I, Group B
04.04AsiagoItaly 3-2 ChinaWorld ChampionshipDivision I, Group B
04.04Asiago (Italy)Latvia 5-2 KazakhstanWorld ChampionshipDivision I, Group B
03.04Kamloops (Canada)Switzerland 4-0 JapanWorld ChampionshipRelegation Match, Game 2
03.04Kamloops (Canada)Sweden 4-2 Czech RepublicWorld Championship5th Place Match
03.04KamloopsCanada 5-3 FinlandWorld ChampionshipSemi-Final
03.04Kamloops (Canada)USA 9-0 RussiaWorld ChampionshipSemi-Final
03.04Bled (Slovenia)Poland 9-4 North KoreaWorld ChampionshipDivision II, Group A
03.04BledSlovenia 6-1 CroatiaWorld ChampionshipDivision II, Group A
03.04Bled (Slovenia)South Korea 1-0 Great BritainWorld ChampionshipDivision II, Group A
02.04Bled (Slovenia)Great Britain 19-1 CroatiaWorld ChampionshipDivision II, Group A
02.04BledSlovenia 2-9 PolandWorld ChampionshipDivision II, Group A
02.04Bled (Slovenia)South Korea 4-1 North KoreaWorld ChampionshipDivision II, Group A
01.04Kamloops (Canada)Switzerland 3-1 JapanWorld ChampionshipRelegation Match, Game 1
01.04Kamloops (Canada)Finland 5-0 Czech RepublicWorld ChampionshipQuarter-Final
01.04Kamloops (Canada)Russia 4-1 SwedenWorld ChampionshipQuarter-Final
31.03KamloopsCanada 6-1 FinlandWorld ChampionshipGroup A
31.03Kamloops (Canada)USA 8-0 RussiaWorld ChampionshipGroup A
31.03Kamloops (Canada)Czech Republic 3-2 Japan
After shootout
World ChampionshipGroup B
31.03Kamloops (Canada)Sweden 2-1 Switzerland
After shootout
World ChampionshipGroup B
31.03Aalborg (Denmark)Austria 3-1 GermanyWorld ChampionshipDivision I, Group A
31.03AalborgDenmark 2-4 FranceWorld ChampionshipDivision I, Group A
31.03Aalborg (Denmark)Norway 4-3 Slovakia
After overtime
World ChampionshipDivision I, Group A
29.03KamloopsCanada 8-1 RussiaWorld ChampionshipGroup A
29.03Kamloops (Canada)USA 2-1 FinlandWorld ChampionshipGroup A
29.03Kamloops (Canada)Czech Republic 3-1 SwitzerlandWorld ChampionshipGroup B
29.03Kamloops (Canada)Sweden 2-0 JapanWorld ChampionshipGroup B
29.03Aalborg (Denmark)Austria 4-1 SlovakiaWorld ChampionshipDivision I, Group A
29.03AalborgDenmark 3-2 NorwayWorld ChampionshipDivision I, Group A
29.03Aalborg (Denmark)Germany 5-0 FranceWorld ChampionshipDivision I, Group A
28.03KamloopsCanada 1-3 USAWorld ChampionshipGroup A
28.03Kamloops (Canada)Finland 5-3 RussiaWorld ChampionshipGroup A
28.03Kamloops (Canada)Sweden 3-2 Czech RepublicWorld ChampionshipGroup B
28.03Kamloops (Canada)Switzerland 4-2 JapanWorld ChampionshipGroup B
28.03AalborgDenmark 3-1 SlovakiaWorld ChampionshipDivision I, Group A
28.03Aalborg (Denmark)France 2-1 AustriaWorld ChampionshipDivision I, Group A
28.03Aalborg (Denmark)Germany 3-0 NorwayWorld ChampionshipDivision I, Group A
27.03BudapestHungary 8-3 PolandFriendly 
26.03Aalborg (Denmark)Austria 4-3 Norway
After shootout
World ChampionshipDivision I, Group A
26.03AalborgDenmark 2-3 GermanyWorld ChampionshipDivision I, Group A
26.03Aalborg (Denmark)France 5-0 SlovakiaWorld ChampionshipDivision I, Group A
26.03Taipei (Taiwan)Singapore 4-1 MalaysiaChallenge Cup of AsiaDivision I
26.03TaipeiTaiwan 8-1 ThailandChallenge Cup of AsiaDivision I
26.03KamloopsCanada 9-0 SwedenFriendly 
26.03BudapestHungary 6-1 PolandFriendly 
26.03Kamloops (Canada)Russia 4-2 SwitzerlandFriendly 
25.03AalborgDenmark 3-4 AustriaWorld ChampionshipDivision I, Group A
25.03Aalborg (Denmark)France 4-1 NorwayWorld ChampionshipDivision I, Group A
25.03Aalborg (Denmark)Germany 4-2 SlovakiaWorld ChampionshipDivision I, Group A
25.03Taipei (Taiwan)Malaysia 6-3 IndiaChallenge Cup of AsiaDivision I
25.03TaipeiTaiwan 15-1 SingaporeChallenge Cup of AsiaDivision I
24.03TaipeiTaiwan 13-0 IndiaChallenge Cup of AsiaDivision I
24.03Taipei (Taiwan)Thailand 9-3 SingaporeChallenge Cup of AsiaDivision I
23.03TaipeiTaiwan 21-0 MalaysiaChallenge Cup of AsiaDivision I
23.03Taipei (Taiwan)Thailand 12-1 IndiaChallenge Cup of AsiaDivision I
22.03Taipei (Taiwan)Singapore 8-1 IndiaChallenge Cup of AsiaDivision I
22.03Taipei (Taiwan)Thailand 14-2 MalaysiaChallenge Cup of AsiaDivision I
21.03Richmond (Canada)Finland 8-1 SwitzerlandFriendly 
20.03MemmingenGermany 5-4 Austria
After overtime
Friendly 
19.03TurnovCzech Republic 4-0 FranceFriendly 
18.03TurnovCzech Republic 4-1 FranceFriendly 
06.03Jaca (Spain)Australia 3-2 IcelandWorld ChampionshipDivision II, Group B
06.03Jaca (Spain)Mexico 5-2 New ZealandWorld ChampionshipDivision II, Group B
06.03JacaSpain 8-1 TurkeyWorld ChampionshipDivision II, Group B
05.03Jaca (Spain)Iceland 2-0 MexicoWorld ChampionshipDivision II, Group B
05.03Jaca (Spain)New Zealand 7-4 TurkeyWorld ChampionshipDivision II, Group B
05.03JacaSpain 1-4 AustraliaWorld ChampionshipDivision II, Group B
03.03Jaca (Spain)Australia 12-1 New ZealandWorld ChampionshipDivision II, Group B
03.03Jaca (Spain)Mexico 6-1 TurkeyWorld ChampionshipDivision II, Group B
03.03JacaSpain 3-2 IcelandWorld ChampionshipDivision II, Group B
01.03Jaca (Spain)Australia 12-0 TurkeyWorld ChampionshipDivision II, Group B
01.03Jaca (Spain)Iceland 8-2 New ZealandWorld ChampionshipDivision II, Group B
01.03JacaSpain 3-0 MexicoWorld ChampionshipDivision II, Group B
29.02Jaca (Spain)Iceland 7-2 TurkeyWorld ChampionshipDivision II, Group B
29.02Jaca (Spain)Mexico 2-1 Australia
After shootout
World ChampionshipDivision II, Group B
29.02JacaSpain 11-1 New ZealandWorld ChampionshipDivision II, Group B
27.02JacaSpain 6-3 AustraliaFriendly 
22.02Mexico CityMexico 0-3 Mexico U-18 (men)Friendly 
15.02Bad TölzGermany 22-0 TurkeyFriendly 
14.02Oskarshamn (Sweden)Finland 6-1 GermanyEuro Hockey Tour 
14.02OskarshamnSweden 3-2 RussiaEuro Hockey Tour 
14.02Schaffhausen (Switzerland)Norway 4-0 Czech RepublicMountain Cup 
14.02SchaffhausenSwitzerland 4-0 FranceMountain Cup 
14.02BudapestHungary 6-5 Denmark
After shootout
4 Nations Tournament 
14.02Budapest (Hungary)Slovakia 3-2 Austria4 Nations Tournament 
13.02Oskarshamn (Sweden)Russia 2-0 GermanyEuro Hockey Tour 
13.02OskarshamnSweden 4-1 FinlandEuro Hockey Tour 
13.02Schaffhausen (Switzerland)Czech Republic 5-2 FranceMountain Cup 
13.02SchaffhausenSwitzerland 6-2 NorwayMountain Cup 
13.02Budapest (Hungary)Denmark 2-1 Slovakia
After shootout
4 Nations Tournament 
13.02BudapestHungary 3-4 Austria
After shootout
4 Nations Tournament 
13.02SalzburgAustria 'B' 16-1 TurkeyFriendly 
12.02Oskarshamn (Sweden)Finland 3-1 RussiaEuro Hockey Tour 
12.02OskarshamnSweden 2-0 GermanyEuro Hockey Tour 
12.02Schaffhausen (Switzerland)Norway 4-1 FranceMountain Cup 
12.02SchaffhausenSwitzerland 3-2 Czech Republic
After overtime
Mountain Cup 
12.02Budapest (Hungary)Denmark 5-2 Austria4 Nations Tournament 
12.02BudapestHungary 3-0 Slovakia4 Nations Tournament 
12.02Sheffield (England)Great Britain 1-4 NetherlandsFriendly 
11.02Sheffield (England)Great Britain 3-0 NetherlandsFriendly 
06.02KatowicePoland 0-3 HungaryFriendly 
05.02KatowicePoland 1-3 HungaryFriendly 
09.01BrnoCzech Republic 6-1 SlovakiaFriendly 
07.01Füssen (Germany)Sweden 4-1 SwitzerlandNations Cup5th Place Match
07.01FüssenGermany 1-2 RussiaNations Cup3rd Pace Match
07.01Füssen (Germany)Canada U-22 4-3 Finland
After overtime
Nations CupFinal
06.01FüssenGermany 5-2 SwitzerlandNations CupGroup A
06.01Füssen (Germany)Russia 2-1 SwedenNations CupGroup B
05.01Füssen (Germany)Finland 5-0 SwitzerlandNations CupGroup A
05.01Füssen (Germany)Canada U-22 4-2 RussiaNations CupGroup B
04.01FüssenGermany 1-5 FinlandNations CupGroup A
04.01Füssen (Germany)Canada U-22 2-1 Sweden
After shootout
Nations CupGroup B
02.01Sankt PöltenAustria 5-1 HungaryNew Year 4 Nations Tournament 
02.01Sankt Pölten (Austria)Canada U-22 2-0 Czech RepublicNew Year 4 Nations Tournament 
01.01Sankt Pölten (Austria)Hungary 3-2 Czech Republic
After shootout
New Year 4 Nations Tournament