FootballFIFA FutsalAMF FutsalBeach SoccerAustralian FootballAmerican FootballFlag FootballBeach Flag Football
Rugby UnionRugby SevensRugby LeagueTouchIce HockeyBandyField HockeyIndoor Hockey
Floorball
Roller HockeyFIRS Inline HockeyIIHF Inline HockeySkater HockeyBall HockeyLacrosseBox Lacrosse
Intercrosse
RingetteShintyWater PoloBeach Water PoloCanoe PoloCycleballRoller Derby
CricketIndoor Cricket
BaseballSoftballPesäpalloUltimateBeach UltimateGuts
VolleyballFistballBasketball3x3 BasketballNetballKorfballHandballBeach Handball
TchoukballBeach TchoukballQuidditchUnderwater HockeyUnderwater RugbyCurlingSepak TakrawBeach Sepak Takraw
RollballKabaddiIndoor KabaddiBeach KabaddiPoloPolocrosseHorseballSnow Polo
WOMEN'S FOOTBALL - 2018 RESULTS

Latest Women's Results

2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Women's Fixtures

Women's Ranking Women's Non-FIFA Ranking

Latest Men's Results

2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Men's Fixtures

Men's Ranking Men's Non-FIFA Ranking

DATEVENUEMATCHCOMPETITIONSTAGE
17.08 Palembang (Indonesia) China 7-0 Hong Kong Asian Games Group B
17.08 Palembang (Indonesia) North Korea 16-0 Tajikistan Asian Games Group B
17.08 San Salvador El Salvador 2-7 Cuba Friendly  
16.08 Palembang Indonesia 6-0 Maldives Asian Games Group A
16.08 Palembang (Indonesia) South Korea 2-1 Taiwan Asian Games Group A
16.08 Palembang (Indonesia) Japan 2-0 Thailand Asian Games Group C
14.08 San Salvador El Salvador 2-1 Cuba Friendly  
05.08 L'Alcudia (Spain) Morocco 5-1 India COTIF Tournament2 x 35 mins
04.08 Kaohsiung Taiwan 3-1 Hong Kong Friendly 
02.08 Bridgeview (USA) Australia 2-0 Japan Tournament of Nations  
02.08 Bridgeview USA 4-1 Brazil Tournament of Nations  
30.07 Barranquilla (Colombia) Venezuela 1-0 Trinidad & Tobago Central American & Caribbean Games 3rd Place Match
30.07 Barranquilla (Colombia) Mexico 3-1 Costa Rica Central American & Caribbean Games Final
29.07 East Hartford (USA) Brazil 2-1 Japan Tournament of Nations  
29.07 East Hartford USA 1-1 Australia Tournament of Nations  
29.07 Balatonfüred Hungary 1-1 Belarus
7-8 pens
Balaton Cup 3rd Place Match
29.07 Balatonfüred (Hungary) Serbia 3-0 Romania Balaton Cup Final
27.07 Barranquilla (Colombia) Costa Rica 2-0 Trinidad & Tobago Central American & Caribbean Games Semi-Final
27.07 Barranquilla (Colombia) Mexico 3-1 Venezuela Central American & Caribbean Games Semi-Final
27.07 Kigali Rwanda 0-2 Kenya CECAFA Cup 
27.07 Kigali (Rwanda) Tanzania Mainland 4-1 Ethiopia CECAFA Cup 
27.07 Balatonfüred (Hungary) Belarus 1-1 Serbia
1-2 pens
Balaton Cup Semi-Final
27.07 Balatonfüred Hungary 1-4 Romania Balaton Cup Semi-Final
26.07 Kansas City (USA) Australia 3-1 Brazil Tournament of Nations  
26.07 Kansas City USA 4-2 Japan Tournament of Nations  
25.07 Kigali (Rwanda) Ethiopia 1-0 Kenya CECAFA Cup 
25.07 Kigali Rwanda 2-2 Uganda CECAFA Cup 
24.07 Barranquilla (Colombia) Mexico 4-0 Nicaragua Central American & Caribbean Games Group B
23.07 Barranquilla Colombia 1-2 Jamaica Central American & Caribbean Games Group A
23.07 Barranquilla (Colombia) Costa Rica 2-1 Venezuela Central American & Caribbean Games Group A
23.07 Kigali Rwanda 0-3 Ethiopia CECAFA Cup 
23.07 Kigali (Rwanda) Tanzania Mainland 4-1 Uganda CECAFA Cup 
22.07 Barranquilla (Colombia) Mexico w/o Haiti
Mexico awarded 3-0 win
Central American & Caribbean Games Group B
22.07 Barranquilla (Colombia) Nicaragua 2-2 Trinidad & Tobago Central American & Caribbean Games Group B
22.07 Hanoi Vietnam 4-0 Taiwan Friendly 
21.07 Barranquilla Colombia 3-2 Venezuela Central American & Caribbean Games Group A
21.07 Barranquilla (Colombia) Costa Rica 2-1 Jamaica Central American & Caribbean Games Group A
21.07 Kigali (Rwanda) Kenya 1-1 Tanzania Mainland CECAFA Cup 
21.07 Kigali (Rwanda) Uganda 2-1 Ethiopia CECAFA Cup 
20.07Barranquilla (Colombia) Nicaragua w/o Haiti
Nicaragua awarded 3-0 win
Central American & Caribbean GamesGroup B
20.07 Barranquilla (Colombia) Mexico 5-1 Trinidad & Tobago Central American & Caribbean Games Group B
19.07 Barranquilla Colombia 0-1 Costa Rica Central American & Caribbean Games Group A
19.07 Barranquilla (Colombia) Venezuela 2-1 Jamaica Central American & Caribbean Games Group A
19.07 Kigali Rwanda 1-0 Tanzania Mainland CECAFA Cup 
19.07 Kigali (Rwanda) Uganda 1-0 Kenya CECAFA Cup 
19.07 Hanoi Vietnam 4-3 Taiwan Friendly 
13.07Palembang (Indonesia)Vietnam 3-0 Burma AFF Championship3rd Place Match
13.07Palembang (Indonesia)Thailand 3-2 Australia U-20 AFF ChampionshipFinal
13.07 Pirae Tahiti 2-0 Cook Islands Friendly  
11.07 Palembang (Indonesia) Thailand 3-1 Burma AFF Championship Semi-Final
11.07 Palembang (Indonesia) Australia U-20 4-2 Vietnam AFF Championship Semi-Final
10.07 Paea Tahiti 3-1 Cook Islands Friendly  
09.07 Palembang Indonesia 3-3 Philippines AFF Championship Group B
09.07 Palembang (Indonesia) Vietnam 4-3 Burma AFF Championship Group B
08.07 Palembang (Indonesia) Thailand 4-2 Australia U-20 AFF Championship Group A
08.07 Palembang (Indonesia) Malaysia 4-0 East Timor AFF Championship Group A
07.07Palembang (Indonesia)Burma 7-0 Singapore AFF ChampionshipGroup B
07.07 Palembang (Indonesia) Vietnam 5-0 Philippines AFF Championship Group B
06.07 Palembang (Indonesia) Australia U-20 12-0 Cambodia AFF Championship Group A
06.07 Palembang (Indonesia) Thailand 8-0 Malaysia AFF Championship Group A
06.07 Schluein Romansch 0-5 Sorbia Friendly 
05.07 Palembang Indonesia 1-6 Burma AFF Championship Group B
05.07 Palembang (Indonesia) Vietnam 10-0 Singapore AFF Championship Group B
04.07 Palembang (Indonesia) Australia U-20 9-0 East Timor AFF Championship Group A
04.07 Palembang (Indonesia) Thailand 11-0 Cambodia AFF Championship Group A
03.07 Palembang Indonesia 0-6 Vietnam AFF Championship Group B
03.07 Palembang (Indonesia) Philippines 3-0 Singapore AFF Championship Group B
02.07 Palembang (Indonesia) Malaysia 4-0 Cambodia AFF Championship Group A
02.07 Palembang (Indonesia) Thailand 8-0 East Timor AFF Championship Group A
01.07Palembang (Indonesia)Burma 4-0 Philippines AFF ChampionshipGroup B
01.07PalembangIndonesia 0-0 Singapore AFF ChampionshipGroup B
30.06Palembang (Indonesia) Australia U-20 7-0 Malaysia AFF ChampionshipGroup A
30.06Palembang (Indonesia) Cambodia 12-0 East Timor AFF ChampionshipGroup A
16.06 Bangkok Thailand 2-1 Burma Friendly 
12.06 Zenica Bosnia & Herzegovina 0-2 Kazakhstan World Cup Qualifier Europe, Group 1
12.06 Newport Wales 3-0 Russia World Cup Qualifier Europe, Group 1
12.06 Minsk Belarus 0-5 Switzerland World Cup Qualifier Europe, Group 2
12.06 Kielce Poland 2-3 Scotland World Cup Qualifier Europe, Group 2
12.06 Heerenveen Netherlands 1-0 Slovakia World Cup Qualifier Europe, Group 3
12.06 Stavanger Norway 1-0 Ireland World Cup Qualifier Europe, Group 3
12.06 Viborg Denmark 5-1 Hungary World Cup Qualifier Europe, Group 4
12.06 Lviv Ukraine 1-0 Sweden World Cup Qualifier Europe, Group 4
12.06 Chomutov Czechia 4-1 Faroe Islands World Cup Qualifier Europe, Group 5
12.06 Botoșani Romania 1-1 Portugal World Cup Qualifier Europe, Group 6
12.06 Ramat Gan Israel 0-6 Austria World Cup Qualifier Europe, Group 7
12.06 Belgrade Serbia 0-2 Finland World Cup Qualifier Europe, Group 7
12.06 Rancagua Chile 2-2 Costa Rica Friendly Closed door match
12.06 Bangkok Thailand 1-1 Burma Friendly 
12.06 Cleveland USA 2-1 China Friendly 
11.06 Reykjavík Iceland 2-0 Slovenia World Cup Qualifier Europe, Group 5
11.06 Calabar Nigeria 6-0 Gambia Africa Cup of Nations Qualifier 2nd Round, 2nd Leg
10.06 Chișinău Moldova 0-7 Belgium World Cup Qualifier Europe, Group 6
10.06 Addis Ababa Ethiopia 2-3 Algeria Africa Cup of Nations Qualifier 2nd Round, 2nd Leg
10.06 Bamako Mali 0-0 Ivory Coast Africa Cup of Nations Qualifier 2nd Round, 2nd Leg
10.06 Bloemfontein South Africa 6-0 Lesotho Africa Cup of Nations Qualifier 2nd Round, 2nd Leg
10.06 Harare Zimbabwe 1-2 Zambia Africa Cup of Nations Qualifier 2nd Round, 2nd Leg
10.06 Hamilton Canada 2-3 Germany Friendly 
10.06 Wellington New Zealand 1-3 Japan Friendly 
10.06 Chonburi Thailand 3-1 Malaysia Friendly 
09.06 Yaoundé Cameroon 5-0 Congo Africa Cup of Nations Qualifier 2nd Round, 2nd Leg
09.06 Bata Equatorial Guinea 2-0 Kenya Africa Cup of Nations Qualifier 2nd Round, 2nd Leg
09.06 Rancagua Chile 4-0 Costa Rica Friendly 
09.06 Podgorica Montenegro 2-2 Albania Friendly 
08.06 Moscow Russia 1-3 England World Cup Qualifier Europe, Group 1
08.06 Tallaght Ireland 0-2 Norway World Cup Qualifier Europe, Group 3
08.06 Portadown Northern Ireland 0-5 Netherlands World Cup Qualifier Europe, Group 3
08.06 Lviv Ukraine 1-5 Denmark World Cup Qualifier Europe, Group 4
08.06 Florence Italy 3-0 Portugal World Cup Qualifier Europe, Group 6
08.06 Helsinki Finland 0-2 Austria World Cup Qualifier Europe, Group 7
08.06 Chonburi Thailand 3-0 Malaysia Friendly 
07.06 Swansea Wales 1-0 Bosnia & Herzegovina World Cup Qualifier Europe, Group 1
07.06 Falkirk Scotland 2-1 Belarus World Cup Qualifier Europe, Group 2
07.06 Gothenburg Sweden 4-0 Croatia World Cup Qualifier Europe, Group 4
07.06 Tórshavn Faroe Islands 0-4 Slovenia World Cup Qualifier Europe, Group 5
07.06 Murcia Spain 2-0 Israel World Cup Qualifier Europe, Group 7
07.06 Panama City Panama 1-1 Nicaragua Friendly 
07.06 Sandy USA 1-0 China Friendly 
06.06 Algiers Algeria 3-1 Ethiopia Africa Cup of Nations Qualifier 2nd Round, 1st Leg
06.06 Brazzaville Congo 0-5 Cameroon Africa Cup of Nations Qualifier 2nd Round, 1st Leg
06.06 Abidjan Ivory Coast 2-2 Mali Africa Cup of Nations Qualifier 2nd Round, 1st Leg
06.06 Bakau Gambia 0-1 Nigeria Africa Cup of Nations Qualifier 2nd Round, 1st Leg
06.06NairobiKenya 2-1 Equatorial Guinea Africa Cup of Nations Qualifier2nd Round, 1st Leg
06.06 Maseru Lesotho 0-1 South Africa Africa Cup of Nations Qualifier 2nd Round, 1st Leg
06.06 Lusaka Zambia 0-1 Zimbabwe Africa Cup of Nations Qualifier 2nd Round, 1st Leg
06.06TelkiHungary 0-0 Greece Friendly 
06.06PodgoricaMontenegro 1-0 Albania Friendly 
05.06 Panama City Panama 1-0 Nicaragua Friendly 
30.05 Palembang Indonesia 0-3 Thailand Friendly 
27.05 Couva (Trinidad & Tobago) Saint Kitts & Nevis 7-0 US Virgin Islands CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group C
27.05 Couva Trinidad & Tobago 13-0 Grenada CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group C
27.05 Saint John's Antigua & Barbuda 1-0 Saint Lucia CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group D
27.05 Saint John's (Antigua & Barbuda) Curaçao 1-0 Saint Vincent & the Grenadines CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group D
27.05 Leonora (Guyana) Bermuda 1-0 Suriname CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group E
27.05 Leonora Guyana 0-0 Barbados CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group E
27.05 Palembang Indonesia 0-13 Thailand Friendly 
25.05 Couva (Trinidad & Tobago) Dominica 1-1 Grenada CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group C
25.05 Couva Trinidad & Tobago 1-1 Saint Kitts & Nevis CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group C
25.05 Saint John's Antigua & Barbuda 3-0 Curaçao CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group D
25.05 Saint John's (Antigua & Barbuda) Saint Lucia 2-1 Saint Vincent & the Grenadines CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group D
25.05 Leonora (Guyana) Bermuda 3-2 Barbados CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group E
25.05 Leonora Guyana 6-1 Suriname CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group E
23.05 Couva (Trinidad & Tobago) Dominica 3-0 US Virgin Islands CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group C
23.05 Couva (Trinidad & Tobago) Saint Kitts & Nevis 10-0 Grenada CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group C
23.05 Saint John's Antigua & Barbuda 1-0 Saint Vincent & the Grenadines CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group D
23.05 Saint John's (Antigua & Barbuda) Saint Lucia 2-1 Curaçao CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group D
23.05 Leonora (Guyana) Barbados 2-1 Suriname CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group E
23.05 Leonora Guyana 2-2 Bermuda CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group E
21.05 Couva Trinidad & Tobago 3-0 Dominica CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group C
21.05 Couva (Trinidad & Tobago) US Virgin Islands 3-0 Grenada CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group C
20.05 Bakau Gambia 0-2 Mali Friendly 
19.05 Couva (Trinidad & Tobago) Saint Kitts & Nevis 2-1 Dominica CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group C
19.05 Couva Trinidad & Tobago 10-0 US Virgin Islands CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group C
17.05 Bakau Gambia 2-3 Mali Friendly 
17.05 Managua Nicaragua 0-1 El Salvador Friendly 
16.05 Saint John's Antigua & Barbuda 0-4 Saint Kitts & Nevis Friendly 
15.05 Managua Nicaragua 2-0 El Salvador Friendly 
13.05 San Cristóbal (Dominican Republic) Cuba 4-0 Anguilla CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group A
13.05 San Cristóbal Dominican Republic 3-0 Aruba CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group A
13.05 Port-au-Prince Haiti 2-2 Jamaica CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group B
13.05 Port-au-Prince (Haiti) Martinique 3-0 Guadeloupe CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group B
11.05 San Cristóbal Dominican Republic 3-0 Anguilla CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group A
11.05 San Cristóbal (Dominican Republic) Puerto Rico 5-0 Aruba CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group A
11.05 Port-au-Prince Haiti 11-0 Guadeloupe CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group B
11.05 Port-au-Prince (Haiti) Jamaica 3-0 Martinique CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group B
09.05 San Cristóbal (Dominican Republic) Aruba 2-1 Anguilla CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group A
09.05 San Cristóbal (Dominican Republic) Cuba 2-2 Puerto Rico CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group A
09.05 Port-au-Prince Haiti 2-0 Martinique CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group B
09.05 Port-au-Prince (Haiti) Jamaica 13-0 Guadeloupe CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group B
07.05 San Cristóbal (Dominican Republic) Cuba 11-0 Aruba CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group A
07.05 San Cristóbal Dominican Republic 0-0 Puerto Rico CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group A
05.05 San Cristóbal Dominican Republic 1-5 Cuba CONCACAF Championship Qualifier Caribbean Zone, Group A
05.05San Cristóbal (Dominican Republic) Puerto Rico 10-0 Anguilla CONCACAF Championship QualifierCaribbean Zone, Group A
29.04 Saint John's Antigua & Barbuda 3-0 Guadeloupe CFU Challenge Series Group D
29.04 Couva (Trinidad & Tobago) Suriname 6-5 Grenada CFU Challenge Series Group E
29.04 Couva Trinidad & Tobago 3-1 Guyana CFU Challenge Series Group E
27.04 Saint John's Antigua & Barbuda 2-1 Curaçao CFU Challenge Series Group D
27.04 Couva (Trinidad & Tobago) Guyana 2-2 Suriname CFU Challenge Series Group E
27.04 Couva Trinidad & Tobago 8-1 Grenada CFU Challenge Series Group E
25.04 Saint John's (Antigua & Barbuda) Curaçao 3-2 Guadeloupe CFU Challenge Series Group D
25.04 Couva (Trinidad & Tobago) Grenada 0-0 Guyana CFU Challenge Series Group E
25.04 Couva Trinidad & Tobago 7-0 Suriname CFU Challenge Series Group E
22.04 La Serena (Chile) Brazil 3-0 Colombia Copa América Final Group
22.04 La Serena Chile 4-0 Argentina Copa América Final Group
22.04 Basseterre (Saint Kitts & Nevis) Dominica 3-0 Saint Vincent & the Grenadines CFU Challenge Series Group A
22.04 Basseterre Saint Kitts & Nevis 0-1 Saint Lucia CFU Challenge Series Group A
22.04 Kingston Jamaica 0-1 Cuba CFU Challenge Series Group B
20.04 Amman (Jordan) China 3-1 Thailand Asian Cup 3rd Place Match
20.04 Amman (Jordan) Japan 1-0 Australia Asian Cup Final
20.04 Basseterre (Saint Kitts & Nevis) Dominica 0-0 Saint Lucia CFU Challenge Series Group A
20.04 Basseterre Saint Kitts & Nevis 2-0 Saint Vincent & the Grenadines CFU Challenge Series Group A
20.04 Kingston Jamaica 3-2 Barbados CFU Challenge Series Group B
20.04 Port-au-Prince Haiti 14-0 US Virgin Islands CFU Challenge Series Group C
19.04 La Serena (Chile) Brazil 3-0 Argentina Copa América Final Group
19.04 La Serena Chile 0-0 Colombia Copa América Final Group
18.04 Basseterre Saint Kitts & Nevis 1-0 Dominica CFU Challenge Series Group A
18.04 Basseterre (Saint Kitts & Nevis) Saint Lucia 1-0 Saint Vincent & the Grenadines CFU Challenge Series Group A
18.04 Kingston (Jamaica) Cuba 7-0 Barbados CFU Challenge Series Group B
18.04 Port-au-Prince Haiti 7-0 US Virgin Islands CFU Challenge Series Group C
17.04 Amman (Jordan) Australia 2-2 Thailand
After extra time, 3-1 pens
Asian Cup Semi-Final
17.04 Amman (Jordan) Japan 3-1 China Asian Cup Semi-Final
16.04 Amman (Jordan) South Korea 5-0 Philippines Asian Cup 5th Place Match
16.04 La Serena (Chile) Argentina 3-1 Colombia Copa América Final Group
16.04 La Serena Chile 1-3 Brazil Copa América Final Group
13.04 Amman (Jordan) Australia 1-1 Japan Asian Cup Group B
13.04 Amman (Jordan) South Korea 4-0 Vietnam Asian Cup Group B
13.04 Coquimbo (Chile) Argentina 2-0 Venezuela Copa América Group B
13.04 Coquimbo (Chile) Brazil 7-0 Bolivia Copa América Group B
12.04 Amman Jordan 1-8 China Asian Cup Group A
12.04 Amman (Jordan) Thailand 3-1 Philippines Asian Cup Group A
12.04 La Serena Chile 5-0 Peru Copa América Group A
12.04 La Serena (Chile) Paraguay 2-1 Uruguay Copa América Group A
12.04 Havana Cuba 1-2 Nicaragua Friendly 
11.04 Coquimbo (Chile) Bolivia 1-0 Ecuador Copa América Group B
11.04 Coquimbo (Chile) Brazil 4-0 Venezuela Copa América Group B
10.04 Zenica Bosnia & Herzegovina 0-2 England World Cup Qualifier Europe, Group 1
10.04 Elbasan Albania 1-0 Belarus World Cup Qualifier Europe, Group 2
10.04 Paisley Scotland 3-0 Poland World Cup Qualifier Europe, Group 2
10.04 Tallaght Ireland 0-2 Netherlands World Cup Qualifier Europe, Group 3
10.04 Portadown Northern Ireland 0-3 Norway World Cup Qualifier Europe, Group 3
10.04 Tórshavn Faroe Islands 0-5 Iceland World Cup Qualifier Europe, Group 5
10.04 Domžale Slovenia 0-4 Germany World Cup Qualifier Europe, Group 5
10.04 Ferrara Italy 2-1 Belgium World Cup Qualifier Europe, Group 6
10.04 Vadul lui Vodă Moldova 0-0 Romania World Cup Qualifier Europe, Group 6
10.04 Maria Enzersdorf Austria 0-1 Spain World Cup Qualifier Europe, Group 7
10.04 Ramat Gan Israel 0-1 Serbia World Cup Qualifier Europe, Group 7
10.04 Amman (Jordan) Australia 8-0 Vietnam Asian Cup Group B
10.04 Amman (Jordan) Japan 0-0 South Korea Asian Cup Group B
10.04 La Serena Chile 1-0 Uruguay Copa América Group A
10.04 La Serena (Chile) Colombia 3-0 Peru Copa América Group A
10.04 Algiers Algeria 2-0 Senegal Africa Cup of Nations Qualifier 1st Round, 2nd Leg
10.04 Addis Ababa Ethiopia 7-0 Libya Africa Cup of Nations Qualifier 1st Round, 2nd Leg
10.04 Bakau Gambia 2-1 Burkina Faso
5-3 pens
Africa Cup of Nations Qualifier 1st Round, 2nd Leg
10.04 Abidjan Ivory Coast 0-0 Morocco Africa Cup of Nations Qualifier 1st Round, 2nd Leg
10.04 Lobamba Swaziland 1-2 Lesotho Africa Cup of Nations Qualifier 1st Round, 2nd Leg
10.04 Havana Cuba 4-2 Nicaragua Friendly 
09.04 Astana Kazakhstan 0-3 Russia World Cup Qualifier Europe, Group 1
09.04 Zadar Croatia 1-3 Hungary World Cup Qualifier Europe, Group 4
09.04 Viborg Denmark 1-0 Ukraine World Cup Qualifier Europe, Group 4
09.04 Amman (Jordan) China 3-0 Philippines Asian Cup Group A
09.04 Amman Jordan 1-6 Thailand Asian Cup Group A
09.04 Coquimbo (Chile) Argentina 6-3 Ecuador Copa América Group B
09.04 Coquimbo (Chile) Venezuela 8-0 Bolivia Copa América Group B
09.04 Rennes France 1-0 Canada Friendly 
08.04 La Serena (Chile) Colombia 5-1 Paraguay Copa América Group A
08.04 La Serena (Chile) Peru 1-1 Uruguay Copa América Group A
08.04 Bangui Central African Republic 1-1 Congo Africa Cup of Nations Qualifier 1st Round, 2nd Leg
08.04 Kampala Uganda 0-0 Kenya Africa Cup of Nations Qualifier 1st Round, 2nd Leg
08.04 Lusaka Zambia 1-1 Tanzania Africa Cup of Nations Qualifier 1st Round, 2nd Leg
08.04 Harare Zimbabwe 2-0 Namibia Africa Cup of Nations Qualifier 1st Round, 2nd Leg
08.04 Houston USA 6-2 Mexico Friendly 
07.04 Halle Germany 4-0 Czechia World Cup Qualifier Europe, Group 5
07.04 Amman (Jordan) Australia 0-0 South Korea Asian Cup Group B
07.04 Amman (Jordan) Japan 4-0 Vietnam Asian Cup Group B
07.04 Coquimbo (Chile) Argentina 3-0 Bolivia Copa América Group B
07.04 Coquimbo (Chile) Brazil 8-0 Ecuador Copa América Group B
07.04 Ouagadougou Burkina Faso 2-1 Gambia Africa Cup of Nations Qualifier 1st Round, 1st Leg
07.04 Riva Turkey 3-0 Estonia Friendly 
06.04 Southampton England 0-0 Wales World Cup Qualifier Europe, Group 1
06.04 Włocławek Poland 1-1 Albania World Cup Qualifier Europe, Group 2
06.04 Tallaght Ireland 2-1 Slovakia World Cup Qualifier Europe, Group 3
06.04 Eindhoven Netherlands 7-0 Northern Ireland World Cup Qualifier Europe, Group 3
06.04 Lendava Slovenia 0-2 Iceland World Cup Qualifier Europe, Group 5
06.04 Leuven Belgium 1-1 Portugal World Cup Qualifier Europe, Group 6
06.04 Vadul lui Vodă Moldova 1-3 Italy World Cup Qualifier Europe, Group 6
06.04 Helsinki Finland 0-2 Spain World Cup Qualifier Europe, Group 7
06.04 Amman (Jordan) China 4-0 Thailand Asian Cup Group A
06.04 Amman Jordan 1-2 Philippines Asian Cup Group A
06.04 La Serena Chile 1-1 Colombia Copa América Group A
06.04 La Serena (Chile) Paraguay 3-0 Peru Copa América Group A
06.04 Maseru Lesotho 1-0 Swaziland Africa Cup of Nations Qualifier 1st Round, 1st Leg
06.04 Rabat Morocco 1-1 Ivory Coast Africa Cup of Nations Qualifier 1st Round, 1st Leg
06.04 Le Mans France 8-0 Nigeria Friendly 
06.04 Rīga Latvia 0-3 Finland 'B' Friendly 
05.04 Zenica Bosnia & Herzegovina 1-6 Russia World Cup Qualifier Europe, Group 1
05.04 Schaffhausen Switzerland 1-0 Scotland World Cup Qualifier Europe, Group 2
05.04 Zadar Croatia 0-3 Ukraine World Cup Qualifier Europe, Group 4
05.04 Szombathely Hungary 1-4 Sweden World Cup Qualifier Europe, Group 4
05.04 Maria Enzersdorf Austria 1-1 Serbia World Cup Qualifier Europe, Group 7
05.04 Coquimbo (Chile) Brazil 3-1 Argentina Copa América Group B
05.04 Coquimbo (Chile) Venezuela 1-0 Ecuador Copa América Group B
05.04 Windhoek Namibia 0-2 Zimbabwe Africa Cup of Nations Qualifier 1st Round, 1st Leg
05.04 Jacksonville USA 4-1 Mexico Friendly 
04.04 La Serena Chile 1-1 Paraguay Copa América Group A
04.04 La Serena (Chile) Colombia 7-0 Uruguay Copa América Group A
04.04 Brazzaville Congo 2-0 Central African Republic Africa Cup of Nations Qualifier 1st Round, 1st Leg
04.04 Cairo (Egypt) Libya 0-8 Ethiopia Africa Cup of Nations Qualifier 1st Round, 1st Leg
04.04 Machakos Kenya 1-0 Uganda Africa Cup of Nations Qualifier 1st Round, 1st Leg
04.04 Pikine Senegal 2-1 Algeria Africa Cup of Nations Qualifier 1st Round, 1st Leg
04.04 Dar es Salaam Tanzania 3-3 Zambia Africa Cup of Nations Qualifier 1st Round, 1st Leg
04.04 Rīga Latvia 2-4 Finland 'B' Friendly 
04.04 Riva Turkey 3-2 Estonia Friendly 
02.04 Kénitra Morocco 2-1 Gambia Friendly 
01.04 Isahaya Japan 7-1 Ghana Friendly 
26.03 Perth Australia 5-0 Thailand Friendly 
25.03KitweZambia 0-3 Kenya Friendly 
24.03AmmanJordan 1-1 Taiwan Friendly 
24.03MarabellaTrinidad & Tobago 1-1 Panama Friendly 
22.03 Couva Trinidad & Tobago 1-2 Panama Friendly 
16.03 Pikine Senegal 1-0 Morocco Friendly 
14.03 Toubab Dialaw Senegal 2-3 Morocco Friendly 
07.03 Orlando (USA) France 3-0 Germany SheBelieves Cup 
07.03 Orlando USA 1-0 England SheBelieves Cup 
07.03 Vila Real de Santo António (Portugal) China 2-1 Russia Algarve Cup 11th Place Match
07.03 Vila Real de Santo António (Portugal) Denmark 1-1 Iceland
4-5 pens
Algarve Cup 9th Place Match
07.03 Albufeira (Portugal) Norway 0-0 South Korea
Abandoned at half-time due to rain
Algarve Cup 7th Place Match
07.03 Parchal (Portugal) Canada 2-0 Japan Algarve Cup 5th Place Match
07.03 Albufeira Portugal 2-1 Australia Algarve Cup 3rd Place Match
07.03 Parchal (Portugal) Netherlands n/p Sweden
Match cancelled due to rain
Algarve Cup Final
07.03 Paralimni (Cyprus) Finland 2-0 Hungary Cyprus Cup 11th Place Match
07.03 Larnaca (Cyprus) Czechia 5-2 Slovakia Cyprus Cup 9th Place Match
07.03 Larnaca (Cyprus) Austria 1-1 Wales
3-2 pens
Cyprus Cup 7th Place Match
07.03 Paralimni (Cyprus) Belgium 2-1 South Africa Cyprus Cup 5th Place Match
07.03 Larnaca (Cyprus) North Korea 2-1 Switzerland Cyprus Cup 3rd Place Match
07.03 Larnaca (Cyprus) Spain 2-0 Italy Cyprus Cup Final
06.03 Kızılağaç (Turkey) Latvia 2-1 Kazakhstan Turkish Women's Cup 9th Place Match
06.03 Kargıcak (Turkey) Romania 2-1 Jordan Turkish Women's Cup 7th Place Match
06.03 Kızılağaç (Turkey) Kosovo 1-0 Northern Ireland Turkish Women's Cup 5th Place Match
06.03 Kargıcak (Turkey) Poland 0-0 Ukraine
1-3 pens
Turkish Women's Cup 3rd Place Match
06.03 Alanya (Turkey) France 'B' 2-1 Mexico Turkish Women's Cup Final
06.03 Zadar Croatia 0-0 Bosnia & Herzegovina
Match abandoned at 45' due to rain
3-Nation Tournament  
06.03 Las Condes Chile 0-0 Colombia Friendly 
06.03 San Pedro del Pinatar (Spain) Scotland 2-0 New Zealand Friendly 
06.03 Ajdovščina Slovenia 2-2 Serbia Friendly 
05.03 Albufeira (Portugal) Australia 2-0 China Algarve Cup Group A
05.03 Faro/Loulé Portugal 2-0 Norway Algarve Cup Group A
05.03 Albufeira (Portugal) Canada 3-0 South Korea Algarve Cup Group B
05.03 Lagos (Portugal) Sweden 3-0 Russia Algarve Cup Group B
05.03 Parchal (Portugal) Iceland 0-0 Netherlands Algarve Cup Group C
05.03 Faro/Loulé (Portugal) Japan 2-0 Denmark Algarve Cup Group C
05.03 Larnaca (Cyprus) Finland 2-2 Italy Cyprus Cup Group A
05.03 Larnaca (Cyprus) Switzerland 0-0 Wales Cyprus Cup Group A
05.03 Larnaca (Cyprus) Belgium 2-0 Austria Cyprus Cup Group B
05.03 Larnaca (Cyprus) Spain 2-0 Czechia Cyprus Cup Group B
05.03 Paralimni (Cyprus) Hungary 1-1 Slovakia Cyprus Cup Group C
05.03 Paralimni (Cyprus) North Korea 0-0 South Africa Cyprus Cup Group C
05.03 Singapore Singapore 2-0 Maldives Friendly 
04.03 Harrison (USA) England 2-2 Germany SheBelieves Cup 
04.03 Harrison USA 1-1 France SheBelieves Cup 
04.03 Kızılağaç (Turkey) Jordan 3-2 Latvia Turkish Women's Cup Group A
04.03 Kargıcak (Turkey) Mexico 1-0 Poland Turkish Women's Cup Group A
04.03 Kızılağaç (Turkey) Kazakhstan 1-1 Kosovo Turkish Women's Cup Group B
04.03 Kargıcak (Turkey) Ukraine 3-1 Northern Ireland Turkish Women's Cup Group C
04.03 Kargıcak (Turkey) France 'B' 3-0 Romania Turkish Women's Cup Inter-Group Match
04.03 Macul Chile 1-0 Colombia Friendly Closed door match
04.03 Tiraspol Moldova 1-1 Lithuania Friendly 
03.03 Polača (Croatia) Bosnia & Herzegovina 2-1 Montenegro 3-Nation Tournament  
03.03 Tangier Morocco 7-1 Luxembourg Friendly 
03.03 San Pedro del Pinatar (Spain) Scotland 2-0 New Zealand Friendly 
02.03 Vila Real de Santo António (Portugal) Norway 2-0 China Algarve Cup Group A
02.03 Faro/Loulé Portugal 0-0 Australia Algarve Cup Group A
02.03 Faro/Loulé (Portugal) Canada 1-0 Russia Algarve Cup Group B
02.03 Parchal (Portugal) South Korea 1-1 Sweden Algarve Cup Group B
02.03 Parchal (Portugal) Japan 2-1 Iceland Algarve Cup Group C
02.03 Vila Real de Santo António (Portugal) Netherlands 3-2 Denmark Algarve Cup Group C
02.03 Larnaca (Cyprus) Italy 3-0 Wales Cyprus Cup Group A
02.03 Larnaca (Cyprus) Switzerland 4-0 Finland Cyprus Cup Group A
02.03 Larnaca (Cyprus) Austria 2-0 Czechia Cyprus Cup Group B
02.03 Larnaca (Cyprus) Belgium 0-0 Spain Cyprus Cup Group B
02.03 Paralimni (Cyprus) North Korea 1-0 Slovakia Cyprus Cup Group C
02.03 Paralimni (Cyprus) South Africa 1-0 Hungary Cyprus Cup Group C
02.03 Ypané Paraguay 5-0 Uruguay Friendly 
02.03 Kargıcak (Turkey) Mexico 5-1 Jordan Turkish Women's Cup Group A
02.03 Kızılağaç (Turkey) Poland 2-0 Latvia Turkish Women's Cup Group A
02.03 Kargıcak (Turkey) France 'B' 6-0 Kazakhstan Turkish Women's Cup Group B
02.03 Kargıcak (Turkey) Northern Ireland 1-1 Romania Turkish Women's Cup Group C
02.03 Kızılağaç (Turkey) Ukraine 2-0 Kosovo Turkish Women's Cup Inter-Group Match
01.03 Columbus (USA) England 4-1 France SheBelieves Cup 
01.03 Columbus USA 1-0 Germany SheBelieves Cup 
01.03 Tiraspol Moldova 3-1 Lithuania Friendly 
28.02 Albufeira (Portugal) Australia 4-3 Norway Algarve Cup Group A
28.02 Lagos Portugal 2-1 China Algarve Cup Group A
28.02 Albufeira (Portugal) South Korea 3-1 Russia Algarve Cup Group B
28.02 Parchal (Portugal) Sweden 3-1 Canada Algarve Cup Group B
28.02 Lagos (Portugal) Denmark 0-0 Iceland Algarve Cup Group C
28.02 Parchal (Portugal) Netherlands 6-2 Japan Algarve Cup Group C
28.02 Larnaca (Cyprus) Italy 3-0 Switzerland Cyprus Cup Group A
28.02 Larnaca (Cyprus) Wales 1-0 Finland Cyprus Cup Group A
28.02 Larnaca (Cyprus) Czechia 2-1 Belgium Cyprus Cup Group B
28.02 Larnaca (Cyprus) Spain 2-0 Austria Cyprus Cup Group B
28.02 Paralimni (Cyprus) North Korea 2-0 Hungary Cyprus Cup Group C
28.02 Paralimni (Cyprus) Slovakia 0-0 South Africa Cyprus Cup Group C
28.02 Biograd na Moru Croatia 5-0 Montenegro 3-Nation Tournament  
28.02 Ypané Paraguay 2-0 Uruguay Friendly 
28.02 Kargıcak (Turkey) Mexico 5-0 Latvia Turkish Women's Cup Group A
28.02 Kargıcak (Turkey) Poland 2-0 Jordan Turkish Women's Cup Group A
28.02 Kargıcak (Turkey) France 'B' 6-0 Kosovo Turkish Women's Cup Group B
28.02 Kızılağaç (Turkey) Romania 0-0 Ukraine Turkish Women's Cup Group C
28.02 Kızılağaç (Turkey) Northern Ireland 2-0 Kazakhstan Turkish Women's Cup Inter-Group Match
26.02 Bissau Guinea-Bissau 1-4 Gambia Friendly  
24.02 Abidjan (Ivory Coast) Nigeria 2-1 Mali WAFU Zone B Cup 3rd Place Match
24.02 Abidjan Ivory Coast 0-1 Ghana WAFU Zone B Cup Final
22.02 Abidjan (Ivory Coast) Ghana 1-1 Nigeria
5-4 pens
WAFU Zone B Cup Semi-Final
22.02 Abidjan Ivory Coast 2-0 Mali WAFU Zone B Cup Semi-Final
19.02 Abidjan (Ivory Coast) Mali 1-0 Senegal WAFU Zone B Cup Group B
19.02 Abidjan (Ivory Coast) Nigeria 3-1 Togo WAFU Zone B Cup Group B
18.02 Abidjan (Ivory Coast) Ghana 4-1 Burkina Faso WAFU Zone B Cup Group A
18.02 Abidjan Ivory Coast 7-0 Niger WAFU Zone B Cup Group A
17.02 Abidjan (Ivory Coast) Mali 8-0 Togo WAFU Zone B Cup Group B
17.02 Abidjan (Ivory Coast) Nigeria 3-0 Senegal WAFU Zone B Cup Group B
16.02 Abidjan (Ivory Coast) Ghana 9-0 Niger WAFU Zone B Cup Group A
16.02 Abidjan Ivory Coast 1-1 Burkina Faso WAFU Zone B Cup Group A
15.02 Abidjan (Ivory Coast) Nigeria 1-0 Mali WAFU Zone B Cup Group B
15.02 Abidjan (Ivory Coast) Senegal 6-0 Togo WAFU Zone B Cup Group B
14.02 Abidjan (Ivory Coast) Burkina Faso 5-1 Niger WAFU Zone B Cup Group A
14.02 Abidjan Ivory Coast 1-0 Ghana WAFU Zone B Cup Group A
08.02 Ta' Qali Malta 4-1 Estonia Friendly 
05.02 Amman Jordan 6-0 Afghanistan Friendly 
05.02 Ta' Qali Malta 0-1 Estonia Friendly 
02.02 Amman Jordan 5-0 Afghanistan Friendly 
26.01 Le Lamentin Martinique 1-1 Barbados Friendly 
23.01 Foshan China 2-0 Colombia 4-Nations Tournament  
23.01 Foshan (China) Thailand 2-0 Vietnam 4-Nations Tournament  
23.01 La Manga (Spain) England 4-1 Netherlands FriendlyClosed door match
23.01 La Manga (Spain) Norway 2-1 Iceland Friendly 
22.01 Ramat Gan Israel 0-0 Finland World Cup QualifierEurope, Group 7
22.01 San Pedro del Pinatar (Spain) Russia 0-0 Scotland Friendly 
21.01 Foshan China 2-1 Thailand 4-Nations Tournament  
21.01 Foshan (China) Colombia 2-0 Vietnam 4-Nations Tournament  
21.01 Ponta Delgada Portugal 1-3 Ireland Friendly 
21.01 Cape Town South Africa 0-3 Sweden Friendly 
21.01 San Diego USA 5-1 Denmark Friendly 
20.01 Marseille France 1-1 Italy Friendly 
20.01 Podgorica Montenegro 0-1 Bosnia & Herzegovina Friendly 
20.01 San Pedro del Pinatar Spain 2-0 Netherlands Friendly 
19.01 Foshan China 4-0 Vietnam 4-Nations Tournament  
19.01 Foshan (China) Colombia 1-1 Thailand 4-Nations Tournament  
19.01 La Manga (Spain) Norway 3-0 Scotland Friendly 
19.01 San Pedro del Pinatar (Spain) Slovakia 1-0 Russia Friendly 
18.01 Ponta Delgada Portugal 1-0 Ireland Friendly 
18.01 Cape Town South Africa 1-4 Sweden Friendly Closed door match (3 x 30 mins)