FootballFutsal (FIFA)Futsal (AMF)Beach SoccerAustralian FootballAmerican FootballFlag FootballBeach Flag Football
Rugby UnionRugby SevensRugby LeagueTouchIce HockeyBandyField HockeyIndoor Hockey
Floorball
Roller HockeyInline Hockey (FIRS)Inline Hockey (IIHF)Skater HockeyBall HockeyLacrosseBox Lacrosse
Intercrosse
RingetteShintyWater PoloBeach Water PoloCanoe PoloCycleballRoller Derby
CricketIndoor Cricket
BaseballSoftballPesäpalloUltimateBeach UltimateGuts
VolleyballFistballBasketball3x3 BasketballNetballKorfballHandballBeach Handball
TchoukballBeach TchoukballQuidditchUnderwater HockeyUnderwater RugbyCurlingSepak TakrawBeach Sepak Takraw
RollballKabaddiIndoor KabaddiBeach KabaddiPoloPolocrosseHorseballSnow Polo
MEN'S BANDY - 2014 RESULTS

Latest Men's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Men's Fixtures

Men's Ranking

Latest Women's Results

2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

Women's Fixtures

Women's Ranking

DATE VENUE MATCH COMPETITION STAGE
05.12 Bollnäs Sweden 10-3 Finland Friendly  
02.02 Shelekhov (Russia) Belarus 7-5 Canada World Championship A Division, 7th Place Match
02.02 Irkutsk (Russia) Norway 6-3 USA World Championship A Division, 5th Place Match
02.02 Irkutsk (Russia) Kazakhstan 5-3 Finland World Championship A Division, 3rd Place Match
02.02 Irkutsk Russia 3-2 Sweden World Championship A Division, Final
01.02 Shelekhov (Russia) Norway 7-1 Canada World Championship A Division, 5th-8th Place Semi-Final
01.02 Irkutsk (Russia) USA 3-2 Belarus World Championship A Division, 5th-8th Place Semi-Final
01.02 Irkutsk Russia 3-1 Finland World Championship A Division, Semi-Final
01.02 Shelekhov (Russia) Sweden 4-3 Kazakhstan World Championship A Division, Semi-Final
01.02 Irkutsk (Russia) Hungary 6-2 Japan World Championship B Division, 3rd Place Match
01.02 Shelekhov (Russia) Latvia 8-1 Estonia World Championship B Division, Final
31.01 Irkutsk (Russia) Latvia 8-0 Japan World Championship B Division, Semi-Final
31.01 Shelekhov (Russia) Estonia 5-2 Hungary World Championship B Division, Semi-Final
31.01 Irkutsk (Russia) Germany 5-4 Ukraine World Championship B Division, 7th Place Match (60 mins)
31.01 Irkutsk (Russia) Netherlands 3-2 Mongolia World Championship B Division, 5th Place Match (60 mins)
31.01 Irkutsk (Russia) Ukraine 13-1 Somalia World Championship B Division, 8th Place Match (60 mins)
30.01 Irkutsk (Russia) Finland 9-2 Norway World Championship A Division, Quarter-Final
30.01 Shelekhov (Russia) Kazakhstan 11-3 USA World Championship A Division, Quarter-Final
30.01 Irkutsk Russia 22-1 Canada World Championship A Division, Quarter-Final
30.01 Irkutsk (Russia) Sweden 33-5 Belarus World Championship A Division, Quarter-Final
30.01 Irkutsk (Russia) Estonia 5-1 Ukraine World Championship B Division, Quarter-Final
30.01 Irkutsk (Russia) Hungary 5-4 Mongolia World Championship B Division, Quarter-Final
30.01 Shelekhov (Russia) Japan 3-2 Netherlands World Championship B Division, Quarter-Final
30.01 Irkutsk (Russia) Latvia 9-3 Germany World Championship B Division, Quarter-Final
29.01 Irkutsk (Russia) Kazakhstan 7-3 Finland World Championship A Division, Pool A
29.01 Irkutsk Russia 2-2 Sweden
3-1 pens
World Championship A Division, Pool A
29.01 Shelekhov (Russia) Belarus 8-3 Canada World Championship A Division, Pool B
29.01 Irkutsk (Russia) Norway 5-5 USA
2-1 pens
World Championship A Division, Pool B
29.01 Irkutsk (Russia) Estonia 4-2 Netherlands World Championship B Division, Pool A
29.01 Irkutsk (Russia) Latvia 7-4 Hungary World Championship B Division, Pool A
29.01 Irkutsk (Russia) Germany 4-4 Japan
0-1 pens
World Championship B Division, Pool B (60 mins)
29.01 Shelekhov (Russia) Mongolia 12-1 Somalia World Championship B Division, Pool B (60 mins)
29.01 Irkutsk (Russia) Ukraine 8-3 Germany World Championship B Division, Pool B (60 mins)
28.01 Shelekhov (Russia) Estonia 4-4 Hungary
3-4 pens
World Championship B Division, Pool A
28.01 Shelekhov (Russia) Latvia 10-3 Netherlands World Championship B Division, Pool A
28.01 Irkutsk (Russia) Mongolia 3-1 Germany World Championship B Division, Pool B (60 mins)
28.01 Irkutsk (Russia) Ukraine 13-0 Somalia World Championship B Division, Pool B (60 mins)
28.01 Irkutsk (Russia) Japan 12-0 Somalia World Championship B Division, Pool B (60 mins)
28.01 Irkutsk (Russia) Mongolia 7-2 Ukraine World Championship B Division, Pool B (60 mins)
27.01 Irkutsk Russia 7-2 Finland World Championship A Division, Pool A
27.01 Irkutsk (Russia) Sweden 11-2 Kazakhstan World Championship A Division, Pool A
27.01 Irkutsk (Russia) Norway 23-1 Belarus World Championship A Division, Pool B
27.01 Irkutsk (Russia) USA 7-1 Canada World Championship A Division, Pool B
27.01 Shelekhov (Russia) Estonia 4-4 Latvia
2-3 pens
World Championship B Division, Pool A
27.01 Shelekhov (Russia) Hungary 4-2 Netherlands World Championship B Division, Pool A
27.01 Irkutsk (Russia) Japan 2-1 Ukraine World Championship B Division, Pool B (60 mins)
27.01 Irkutsk (Russia) Germany 22-1 Somalia World Championship B Division, Pool B (60 mins)
27.01 Irkutsk (Russia) Japan 3-2 Mongolia World Championship B Division, Pool B (60 mins)
26.01 Irkutsk Russia 10-1 Kazakhstan World Championship A Division, Pool A
26.01 Irkutsk (Russia) Sweden 9-1 Finland World Championship A Division, Pool A
26.01 Shelekhov (Russia) Norway 12-3 Canada World Championship A Division, Pool B
26.01 Irkutsk (Russia) USA 7-4 Belarus World Championship A Division, Pool B
06.01 Davos (Switzerland) Hungary 7-2 Germany 4 Nations Tournament 50 mins
06.01 Davos (Switzerland) Netherlands 4-1 Czech Republic 4 Nations Tournament 50 mins
06.01 Davos (Switzerland) Hungary 10-4 Czech Republic 4 Nations Tournament 50 mins
06.01 Davos (Switzerland) Netherlands 5-0 Germany 4 Nations Tournament 50 mins
06.01 Davos (Switzerland) Czech Republic 9-4 Germany 4 Nations Tournament 50 mins
06.01 Davos (Switzerland) Netherlands 3-1 Hungary 4 Nations Tournament 50 mins